Они плакали, расставаясь... Долго не могли отпустить друг друга... Он уезжал в командировку на 10 дней, а она – к маме... Встреча оказалась еще более бурной... через сутки... на пляже... в Египте... Да-а-а... Судьба злодейка!

Англ. Автокрышка пивнушка

Конкурс

Первичная организация волков

Отел по кошачьи

2.09.2014 3.09.2014 0:00 2 2 3:00 2 2 17.10.2013 18.10.2013 6:00 3 2 9:00 2 3 12:00 2 2 15:00 2 2 18:00 2 1 21:00 2 2 1. Нема помітних збурень. 2. Невеликі збурення. 3. Слабка геомагнітна буря. 4. Мала геомагнітна буря. 5. Помірна геомагнітна буря. 6. Сильна геомагнітна буря. 7. Жорсткий геомагнітний шторм. 8. Екстремальний шторм.

Четвер, 4.09 +18…+19°С +28°С Північно-східний, 5-7 м/сек.

Вівторок, 2 вересня 2014 року

Сканворд

Магнітні бурі ГЕОМАГНІТНИЙ ПРОГНОЗ по Кривому Рогу

Середа, 3.09 +18…+19°С +30°С Північно-східний, 3-6 м/сек.

«Червоний гірник» №65 (21490)

Толстая палка

Для Дарвина он естественный

Лицемерное восхваление

Острый приступ Покров болезни газона Место 20000... Идут без свидания под ног тетереводой вов «Мистер Икс» из Прибалтики

Поп свое, а ... свое «Звуки ...» (группа)

Тургеневская девушка

Несча­стье

Вызов младенца на улыбку

Конец беременности

Роботи буде розміщено на сторінках газети та на нашому сайті girnyk.com.ua Автори кращих отримають подарунки.

Большой попугай

... Цзедун

Малюнки надсилайте за адресою: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 28, або на електронну пошту: rminer@rminer. dp.ua (не забудьте вказати телефон для зворотного зв'язку). Малюнки можуть бути виконані у будь-якій техніці (олівці, фломастери, гуаш тощо).

Табачная фабрика в Москве

Работа в поле

Неозорі поля, безкрає синє небо, мальовничі хати, яскраві вишиванки... Безперечно, у цьому ви впізнали свій рідний край – Україну. Цікаво, на що перш за все звертають увагу діти, коли думають про свою Батьківщину? Пропонуємо дізнатись про це. «Червоний гірник» продовжує конкурс малюнків «Моя Україна». До участі запрошуються діти віком від 5 до 16 років.

Спорт

«Гірник» – «Олександрія» – 0:2. Джокер, який він є Півтора тижня було у криворізької команди для того, щоб як слід підготуватися до зустрічі з лідером чемпіонату, грізною «Олександрією», яка ще не знала поразок у цьому сезоні ні в матчах розіграшу першості ліги, ні в Кубку України. До додаткової мотивації гостей можна було віднести той факт, що ігри в Кривому Розі завжди були принциповими для їхнього головного тренера. Та й нападник «Олександрії» Олександр Іващенко, який не один рік успішно грав на зеленому газоні «Металурга» за «Кривбас», теж, думаю, не проти був освіжити враження про стадіон за допомогою чергового м’яча, забитого у ворота суперників на цій арені. Іващенко, однак, на старті не вийшов. Джокер зіграв так, як був повинен зіграти джокер. Початок першого тайму ознаменувався обопільними, але безпечними атаками. Команди без розвідки пішли в бій. Було багато боротьби в центрі поля, де захисники обох команд, за традицією, перегравали своїх опонентів з нападу. На 9-й хвилині Тимченко примудрився на порожньому місці заробити «гірчичник» за зовсім необов’язковий фол у центрі поля. У ці хвилини більше атакували господарі. До двадцятої хвилини гра повністю вирівнялася і також проходила практично в центрі поля та без

Головний редактор Ольга КАЛИНЮК Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Тетяна ДРЄЄВА (заступник головного редактора) Газета нагороджена орденом «Знак Пошани» Віталій ТКАЧУК (завідувач відділу)

гострих моментів для обох команд. Лише під кінець тайму, на 41 хвилині напівмомент створили гості – після порушення на правому фланзі оборони був простріл зі штрафного у воротарський майданчик та удар головою, який прийшовся трохи вище поперечини. А в другому таймі над стадіоном засяяло сонце, що до цього вперто ховалося за хмарами, і це, укупі з «вливанням» у роздягальні від тренера жовто-чорних, немов стало сигналом переходу до більш активних дій. Дуже жваво розпочали гості другий тайм, але до небезпечних моментів справа так і не дійшла. Перший раз у штрафному майданчику гостей криворіжці з’явилися на одинадцятій хвилині другої половини зустрічі. Тут Шаран, мабуть, зрозумів, що настав момент випускати джокера. На 12 хвилині другого тайму на знайомий газон виходить Іващенко, і саме спортивна настирливість колишнього гравця «Кривбасу» призводить до першого голу в ворота червоночорних. Після подачі Сухоцького до воротарського майданчика Іващенко,

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

ПЕРЕДПЛАТНІ ІНДЕКСИ «ЧГ»: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

у своєму стилі, сміливо вступив у боротьбу з двома захисниками і таки змусив помилитися Павлова, який зрізав м’яч у власні ворота. Уже під час доданих суддею п’яти хвилин у грі стався черговий різкий сплеск. Спочатку Іващенко прийняв м’яч спиною до воріт, розвернувся і небезпечно вдарив по воротах. Тут же пішла «обратка», і після подачі кутового м’яч заметушився вже у воротарській гостей – не змогли нападники «Гірника» заштовхати його у ворота, втратили реальний шанс зрівняти рахунок. А ось «обратка» у відповідь була смер-

АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Довідки по редакції: 92-70-70, відділ реклами: 92-97-16. e-mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » За якість друку газети від­по­­­відальність несе друкарня. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404-35-88.

тельною вже для господарів. Бідловський «навісив», Іващенко прийняв і пробив – 2:0. Просто ностальгія якась... «Гірник» перервав свою нічийну серію, але, на жаль для вболівальників, зовсім не в ту сторону, в яку хотілося б. А ось «Олександрія» продовжила. І з 15 очками впевнено очолює турнірну таблицю чемпіонату. АНОНС Інтерв’ю Олександра Іващенка читайте в четвер, у наступному номері «ЧГ». Ігор КВОЧКА. Фото Станіслава ХОМЕНКА

Індекс – 61621. Обсяг 2 др. арк. Друк офсетний. Замовлення СФ808. Свідоцтво про державну реєстрацію газети «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). Рекомендована ціна 75 коп. Разовий тираж 13243 примірники. Тижневий тираж 26928 примірників.