Page 1

SEY CHELLY – OSTROV SILHOUETTE

Labriz Silhouette Tento luxusní resort se nachází na klidném místě ostrova Silhouette, který je od hlavního ostrova Mahé vzdálen 15 minut letu helikoptérou nebo 45 minut plavby člunem. Luxusní vilky zasazené do svěží zeleně, krásné bělostné pláže, nad hlavou se tyčící Mount Dauban, jehož svahy jsou pokryté divokou džunglí, okouzlující přírodní scenérie to vše je resort Labriz Silhouette.

Hotel disponuje 110 luxusními vilkami tří typů - pavilony, plážové a zahradní vilky. Moderně a komfortně zařízené vilky jsou vybaveny mini barem, telefonem, televizí, DVD, bezdrátovým internetem, trezorem, varnou konvicí, klimatizací, venkovní sprchou a vlastním sociálním zařízením včetně vysoušeče vlasů. Pavilony mají ještě navíc venkovní bazének a soukromý jídelní kout. Neobyčejně pestrá je nabídka restaurací a barů. Stravovat se je možné v jedné z restaurací nabízející kreolskou, italskou, japonskou či mezinárodní kuchyni. Nevšedním zážitkem může být návštěva restaurace Teppanyaki silně ovlivněná japonskou kulturou, která servíruje grilované pochoutky převážně mořského původu. Pro páry a malé skupinky do 6 lidí jsou pak k dispozici altánky postavené nad hladinou místního jezera. Hosté hotelu Labriz Silhouette se mohou těšit také na širokou nabídku vodních sportů a aktivit na souši jako jsou nemotorizované vodní sporty, lodní výlety, potápění, šnorchlování, rybaření, expedice do hor s doprovodem místních přírodovědců, návštěvy želvích rezervací, fitness, lázně, tenis a další.

Cena za 2 osoby a 7 noclehů se snídaní Labriz Silhouette před slevou Labriz Silhouette PO SLEVÉ

15.1.-31.3., 15.5.-14.7.,1.9. – 20.12.2010 101 500 57 550

1.4. – 14.5., 15.7. – 31.8.2010 120 020 66 810

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 7 nocí ve dvoulůžkové zahradní vilce, snídaně, transfer autem z letiště do přístavu a zpět a poté lodí z přístavu na ostrov Silhouette a zpět, asistenci zahraničního partnera, komplexní cestovní pojištění České pojišťovny včetně připojištění storna z důvodu nemoci (max. limit plnění 50 000 Kč/osoba), zákonné pojištění pro případ úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb. Fakultativní služby: letenka Praha – Seychely – Praha s přestupem v ekonomické třídě včetně letištních tax od 18.170,- Kč/1 osoba. Jedná se o orientační cenu zpáteční letenky v optimální knihovací třídě a termínu. PODMÍNKY: Výše uvedená cena pobytu je platná pro závazné objednávky provedené v termínu od 23.12.2009 do 31.3.2010. Minimální počet osob: 2 a minimální délka pobytu: 7 nocí a více. Letenky nejsou povinnou součástí výše uvedené nabídky.

Speciální nabídka Labriz Silhouette  

Tento luxusní resort se nachází na klidném místě ostrova Silhouette, který je od hlavního ostrova Mahé vzdálen 15 minut letu helikoptérou ne...