Page 1

WS pásy 

Zvýšení životnosti zařízení

Snížení opotřebení namáhaných dílů

Snížení nákladů na údržbu

Vynikající odolnost proti otěru

CASTOLAB SERVICES

WS Otěrové pásy odolné vysoké abrazi pro ochranu zařízení


Stronger with Castolin Eutectic

Zařízení vystavené velkému zatížení V současné době je těžba velmi náročné odvětví, které je neustále vystaveno tlaku trhu. Aby bylo možné udržet konkurenceschopnost, vedoucí provozů požadují garanci vysoké produktivity při zachování nízkých provozních nákladů a nákladů na údržbu, jak jen to je možné. V důsledku toho musí stroje pracovat nepřetržitě ve velmi agresivním prostředí, mají zajistit vysoký výkon a vydržet dlouhou dobu do plánované odstávky. Z tohoto důvodu je zařízení vystaveno velmi vysokému namáhání. Pokud kriticky namáhané části nejsou dostatečně odolné, jejich tvar se poškodí nebo opotřebí a výkon se sníží. Výrobci strojů neustále připomínají svým zákazníkům, aby sledovali stav svých zařízení, jako jsou například lžíce bagrů, které jsou velmi důležité pro výrobu.

Zkušenosti společnosti Castolin Na základě stovek úspěšných aplikací potvrzených našimi klienty po celém světě zajišťujeme optimální řešení pomocí široké škály produktů a technologií vhodných pro boj s opotřebením. Naši specialisté v terénu pomáhají zákazníkům najít nejlepší řešení pro prodloužení životnosti jejich zařízení, které v důsledku zvýší efektivitu a sníží náklady. Například naše známé CDP otěruvzdorné plechy jsou pravidelně používány k ochraně velkých ploch, kde standardní kalené ocelové plechy neposkytují dostatečnou odolnost proti opotřebení.

WS pásy odolné opotřebení WS je kompozitní materiál vyrobený z nízkolegované oceli a navařený tlustou vrstvou otěruvzdorné slitiny speciálně navržené pro vysokou odolnost vůči abrazi. Zkušenost ukazuje, že ve srovnání s kalenými deskami WS odolává opotřebení několikanásobně déle. To umožňuje zákazníkům nejen snížení nákladů a času údržby, ale i snížení hmotnosti lžic bagrů pomocí našeho lehčího řešení. To nakonec zvyšuje celkovou efektivitu výroby. WS pásy se dnes běžně používají k ochraně lžic zemní strojů, lopat a boxů výklopných vozíků. Lze je snadno ohýbat a přivařit tak, aby odpovídaly profilu chráněné dílu a mohly odolávat abrazi při kontaktu s půdou.

WS pásy jsou výlučně poskytovány renovační dílnou CastoLab ® WS jsou poskytovány pouze CastoLab ® Servisní službou v různých dostupných rozměrech. Váš prodejní zástupce vám rád vysvětlí koncept podrobněji.

Aktuální kontakty na naše obchodně— technické poradce, kteří Vám poskytnou bližší informace, najdete na našich webových stránkách www.castolin.cz

Messer Eutectic Castolin spol. s r.o. Trojská 80/122 182 00 Praha 8 Tel.: 283090077 Fax: 283090066 www.castolin.cz, e-mail: info@castolin.cz www.castolin.com

Cz wear strips  

https://www.castolin.com/sites/default/files/ckfinder/files/cz-Wear-Strips.pdf

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you