Veřejný carsharing – CAR4WAY

Page 1

Veřejný carsharing


Můžete si vybrat z 1 000 sdílených vozů v Praze a 100 vozů v Brně.


CARSHARING forma efektivního sdílení vozidel mezi uživateli přináší jak ekonomické, tak ekologické výhody

Sdílení vozů v podání CAR4WAY, to je více jak 1 000 vozů v Praze a 100 v Brně, k dispozici 24 hodin denně samoobslužný systém zápůjčky volný carsharing parkování v parkovacích zónách zdarma žádná starost o servis a údržbu vozu žádné další provozní náklady na provoz vozu, jako je pojištění, dálniční známka, zimní pneu

Co je to CARSHARING

moderní způsob mobility pro každého


Flotila vozů C4W K dispozici jsou Vám různé modely vozů:

Škoda Fabia

Škoda Scala

Škoda Octavia Combi

Škoda Karoq

VW Caddy Van


Jak CARSHARING FUNGUJE? 1

Registrujte se

3

Rezervujte si auto

2

Najděte si auto na mapě

4

Jezděte efektivně a bez starostí


Proč CARSHARING? Ještě stále si nejste jistí, jestli je sdílení aut pro vás to pravé? Máme pro vás shrnutí hlavních výhod, které carsharing přináší.

Samoobslužný systém 24/7 Díky našemu samoobslužnému systému můžete mít auto k dispozici kdykoliv chcete. Auto si sami rezervujete, otevřete čipovou kartou a jedete. Není nutné sepisovat zápůjční smlouvu, skládat vratnou kauci a auto si vyzvedávat v předem určený čas a na předem určeném místě. Toto vše je na vás.

Parkování v parkovacích zónách Co se týče modrých a fialových parkovacích zón, tak s těmi se přátelíme. Pokud v těchto zónách zaparkujete a ukončíte svou rezervaci, máte parkování zdarma. Pokud ale auto budete mít i nadále v rezervaci, je nutné, abyste parkovné uhradili. Díky volnému carsharingu vám ale nic nebrání rezervaci ukončit, parkovat zdarma a pak si rezervaci opět vytvořit.

Jezděte stále novými vozy U našich sdílených aut máte jistotu, že nepojedete starším vozem, než je jeden rok. I počet najetých kilometrů je omezen. Můžete se tedy spolehnout, že auto bude v co nejlepším stavu a nenechá vás ani při delších cestách na holičkách.


Neplaťte nic navíc Náklady spojené s vlastním vozem jsou vysoké – povinné a havarijní pojištění, pravidelný servis, pneuservis a pneumatiky, nenadálé poruchy a další. Pokud vám tedy auto pouze stojí většinu času před domem a vy ho plně nevyužíváte, proč všechny tyto náklady hradit? Za sdílené vozy platíte pouze to, co opravdu projedete. Orientační cenu si můžete snadno spočítat v naší kalkulačce. Další uvedené náklady za servis, údržbu a povinné poplatky hradíme my.

Auto na každém rohu Naše auta můžete vidět opravdu všude. 1 000 vozů v Praze a 100 v Brně. Jejich počty optimalizujeme tak, aby se nestalo, že by ve vaší blízkosti nebyl žádný sdílený vůz.

Volný carsharing

Příklad

I vrácení auta je čistě ve vaší režii. Díky volnému carsharingu můžete auto vrátit kdekoliv v lokalitě daného města. Tato lokalita je vyznačená v naší mapě. To přináší další výhodu v tom, že není nutné mít auto v rezervaci, pokud zrovna nejedete.

Chystáte se na pracovní schůzku? Se sdíleným vozem se na místo schůzky dopravíte a rezervaci ukončíte. Po skončení pracovních povinností si auto (buď to samé, nebo jiné v nejbližším okolí) zase rezervujete a vyrazíte kam potřebujete.

Čeká vás setkání s přáteli v centru města? Se sdíleným autem dorazíte na místo, zaparkujete až před vchodem a rezervaci vozu ukončíte. Dál se o auto starat nemusíte a čeká vás jen zábava bez starostí o to, kdo bude řídit domů.


CAR4WAY a.s.

Call centrum

Choťánky 166, 290 01 Poděbrady

+420 601 311 011

IČ: 25131401 DIČ: CZ699002678

info@car4way.cz

E-mail

ONLINE

www.car4way.cz Facebook @CAR4WAY


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.