Firemní carsharing – CAR4WAY

Page 1

Firemní carsharing


Můžete si vybrat z 1 000 sdílených vozů v Praze a 100 vozů v Brně.


je firemní sdílení veřejně dostupných vozidel v carsharingu vašimi zaměstnanci

Hlavní výhody sdílení vozů ve firmě jsou: zefektivnění nákladů na provoz vozového parku

všechny rezervace vozů přehledně na jednom firemním účtu účinné pokrytí potřeb firemní mobility přehled a kontrola nad vozy a řidiči (el. kniha jízd, fakturace dle uživatelů) parkování zdarma v rámci placených zón v Praze i v Brně žádné starosti se servisem a údržbou vozů, nulové administrativní náklady na správu vozů, transparentní cena rezervace, jednoduchá on-line registrace firmy na www.car4way.cz

Co je to firemní CARSHARING

Firemní CARSHARING


Flotila vozů C4W K dispozici jsou Vám různé modely vozů:

Škoda Fabia

Škoda Scala

Škoda Octavia Combi

Škoda Karoq

VW Caddy Van


Jak CARSHARING FUNGUJE? 1

Registrujte se

3

Rezervujte si auto

2

Najděte si auto na mapě

4

Jezděte efektivně a bez starostí


Proč firemní CARSHARING? Ještě stále si nejste jistí, jestli je sdílení aut pro vás to pravé? Máme pro vás shrnutí hlavních výhod, které carsharing přináší.

Samoobslužný systém 24/7 Díky našemu samoobslužnému systému můžete mít auto k dispozici kdykoliv chcete. Auto si sami rezervujete, otevřete čipovou kartou a jedete. Není nutné sepisovat zápůjční smlouvu, skládat vratnou kauci a auto si vyzvedávat v předem určeném čase a na předem určeném místě. Toto vše je na vás.

Parkování v parkovacích zónách Co se týče modrých a fialových parkovacích zón, tak s těmi se přátelíme. Pokud v těchto zónách zaparkujete a ukončíte svou rezervaci, máte parkování zdarma. Pokud ale auto budete mít i nadále v rezervaci, je nutné, abyste parkovné uhradili. Díky volnému carsharingu vám ale nic nebrání rezervaci ukončit, parkovat zdarma a pak si rezervaci opět vytvořit.

Carsharing jako firemní benefit Je pouze na vás, jaká pravidla využívání sdílených aut si ve firmě nastavíte. Zda budou vaši zaměstnanci jezdit na účet firmy pouze v pracovní době, nebo jim umožníte firemní carsharing využívat v rámci benefitů i k soukromým účelům.


Neplaťte nic navíc Náklady spojené s vlastním vozem jsou vysoké – povinné a havarijní pojištění, pravidelný servis, pneuservis a pneumatiky, nenadálé poruchy a další. Pokud vám tedy auto pouze stojí většinu času před firmou a vy ho plně nevyužíváte, proč všechny tyto náklady hradit? Za sdílené vozy platíte pouze to, co opravdu projedete. Orientační cenu si můžete snadno spočítat v naší kalkulačce. Další uvedené náklady za servis, údržbu a povinné poplatky hradíme my.

Auto na každém rohu Naše auta můžete vidět opravdu všude. 1 000 vozů v Praze a 100 v Brně. Jejich počty optimalizujeme tak, aby se nestalo, že by ve vaší blízkosti nebyl žádný sdílený vůz.

Volný carsharing

Příklad

I vrácení auta je čistě ve vaší režii. Díky volnému carsharingu můžete auto vrátit kdekoliv v lokalitě daného města. Tato lokalita je vyznačená v naší mapě. To přináší další výhodu v tom, že není nutné mít auto v rezervaci, pokud zrovna nejedete.

Chystáte se na pracovní schůzku? Se sdíleným vozem se na místo schůzky dopravíte a rezervaci ukončíte. Po skončení pracovních povinností si auto (buď to samé, nebo jiné v nejbližším okolí) zase rezervujete a vyrazíte kam potřebujete. Platíte tedy opravdu pouze za to, kdy auto využíváte.


CAR4WAY a.s.

Call centrum

Choťánky 166, 290 01 Poděbrady

+420 601 311 011

IČ: 25131401 DIČ: CZ699002678

info@car4way.cz

E-mail

ONLINE

www.car4way.cz Facebook @CAR4WAY


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.