Issuu on Google+

За підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації

XXIII чемпіонат України серед жіночих команд Вищої ліги 18 січня 2014 року 17:00 Спортивний зал факультету фізвиховання КДПУ (вул. В. Пермська, 3).

БК «ЄлисаветБаскет» (Кіровоград)

БК «ТІМ-СКУФ» (Київ)

ВАША ПІДТРИМКА – ЦЕ КРОК ДО НАШОЇ ПЕРЕМОГИ Федерація баскетболу Кіровоградської області разом з баскетбольним клубом «Єлисавет-Баскет» підтримує благодійний фонд «Майбутнє медицини» і приєднується до благодійної акції «Разом – заради добра». Всі кошти, які ви пожертвуєтє під час домашніх матчів, будуть перераховані для створення гемодіалізної зали в Кіровоградській обласній лікарні. НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ БАЙДУЖИМИ.

«Динамо» знову попереду У третій в сезоні зустрічі головних претендентів на чемпіонський титул в жіночому чемпіонаті України перемогу святкували баскетболістки «НПУ - Динамо», які здолали у гостях наш «Єлисавет - Баскет» з рахунком - 89:73 (26:13,14:26,31:22, 18:12). Не допомогла господаркам майданчика й відчайдушна підтримка кіровоградських вболівальників, які за коротку паузу встигли скучити за класною грою, вщерть заповнивши спортивний зал факультету фізвиховання КДПУ. Суперники видали класний матч, але динамівки у трьох чвертях діяли організованіше та результативніше. А в другому періоді, коли підопічні Вікторії Большакової змогли відіграти серйозний гандикап в 13 очок і вийти вперед, киянкам вдалося остаточно не втратити ініціативу. Ключовим же в цьому протистоянні став перебір фолів в кінцівці першої половини гри капітаном «Єлисавет - Баскету» Ольгою Дубровіною, що позначилося на підсумковому результаті. Коли ж підопічні Володимира Рижова в третьому періоді знову «втекли» вперед на 10 очок, сил на ще один камбек у господинь майданчика, так ще й без Ольги Дубровіної (7 очок, 3 підбирання, 7 передач) і з невиразною Керрі Гардін (4 очки, 2 підбирання, 1 передача) вже просто не залишилося. І хоча Ягупова (19 очок, 3 підбирання, 5 передач), Римаренко (21 очко, 8 підбирань, 2 передачі) та Кісільова (15 очок, 8 підбирань, 5 передач), за посильної допомоги Робінсон (7 очок, 3 підбирання, 2 передачі), билися до кінця, але заключній період особливо нічого не змінив. Окрім хіба, що виходу на майданчик у складі « Єлисавет - Баскету» Наталії Покровенко та Олександри Чек, які нічим особливим себе не проявили. І цілком заслужено динамівки (Огородникова -22 очки, 6 підбирань; Назаревич - 20 очок, 6 підбирань; Білоцерківська - 13 очок, 3 підбирання, 6 передач; Майкл -13 очок, 5 підбирань, 2 передачі; Евант -11 очок, 9 підбирань; Вільямс - 4

МАТЧІ БК «ЄЛИСАВЕТ-БАСКЕТ» В 2014 РОЦІ 18.01 «ТІМ-СКУФ» - в Кіровограді 25.01 «Інтерхім-СДЮСШОР-2» - в Одесі 01.02 «НПУ-Динамо» - в Київі 07.02 «ТІМ-СКУФ» - в Київі 15.02 «Інтерхім-СДЮСШОР-2» - в Кіровограді 25-26.02 «Тигри-ЄНУ» - в Кіровограді 2.03 «НПУ-Динамо» - в Кіровограді 7.03 «Інтерхім-СДЮСШОР-2» - в Одесі 18.03 «ТІМ-СКУФ» - в Кіровограді 22.03 Інтерхім-СДЮСШОР-2» - в Одесі 28.03 «НПУ-Динамо» - в Київі 04,07,09 квітня Плей-офф: Півфінали 12,15,17 квітня Фінал та матчі за бронзові медалі очки, Спітковська - 6 очок, 4 підбирання, 6 передач) довели справу до другої в сезоні перемоги над своїми головними суперницями - 89:73. І так вийшло, що вирішальний внесок в успіх своєї команди внесли не американки, як було раніше, а саме українські баскетболістки. У підсумку, «Динамо» знову одноосібно очолило турнірну таблицю. Втім, в цьому чемпіонаті намітилася тенденція, коли фаворити перемагають один одного в гостях. Будемо сподіватися, що 1 лютого все знову повториться і «Єлисавет - Баскет» знову візьме реванш за домашню невдачу.

Останній поєдинок наших суперниць Баскетболістки «ТІМ-СКУФа», ще 26 грудня в Одесі, поступилися місцевому «Інтерхіму-СДЮСШОР-2» - 74:70. У поточному сезоні суперниці перетиналися двічі. Вдома одеситки вирвали перемогу – 60:57 в кінці матчу, а в столиці поступилися киянкам – 47:88. В третій зустрічі дебютна чверть залишилася за киянками – 19:11. Наступний період виявився переломним. Причому, вирішальну роль зіграли дальні кидки, яких господарки закинули 4 з 6, а гості – жодного з п’яти. Саме точні «трьохи» дали змогу одеситкам до середини чверті вперше в цьому поєдинку вийти вперед – 29:28, а за хвилину до великої перерви вести – 37:34, закінчивши – 37:35. Третя чверть видалася досить рівною, але одеситки закинули на один триочковий більше, збільшивши відрив до шести пунктів – 56:50. Завершальний період складався за сценарієм господарок: плюс 11 очок – 68:57 за п’ять хвилин до фінальної сирени. Але в цей момент «Інтерхім» залишається без Колотовської і

Сиромятникової, котрі перебрали фолів. Менше ніж за хвилину киянки скоротили відставання – 68:62. Проте потім поспіхом двічі промахнулися, кидаючи з дальніх дистанцій. Два найважливіші очки від Лиходід дозволили місцевим вболівальникам зітхнути трохи вільніше – 70:62, але тут же одеська команда залишилася без Халімончук, котра відправилася додивлятися гру з лави запасних. І тут Лиходід хибить зі штрафних, киянки закидають 4 очки з гри – 70:66 за 40 секунд до кінця. Зрозуміло, що далі йде тактичний фол від гостей, але Ковальова не промахується – 72:66. Скуфянки знову наближаються до суперниць – 72:70, і після фолу Сівакової тайм-аут бере тренер «Інтерхіму» Ірина Щипакіна за 7 секунд до розв’язки. Науменко промахується з лінії штрафних, але Березинець знову фолить, а Діана Матвєєва ставить ефектну крапку – 74:70. Що до статистики, то у господарок Сиромятникова закинула 15 очок, а Халімончук до 12 пунктів додала 8 підбирань. У гостей Науменко набрала 16 очок, зробивши 8 підбирань, Горобець до 13 балів, додала 7 підбирань.