спорт

ЧЕТВЕР, 12 КВІТНЯ

z ФУТЗАЛ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (ПЕРША ЛІГА). ДРУГИЙ ЕТАП. 1 й ТУР

Ре з ул ьт а т зробили на характері

"АРПІ Запоріжжя" "Ві за Вторма" (Івано Фран ківськ) 3:2 (0:2, 3:0) Розвиток рахунку: 0:1, 0:2 1:2, 2:2, 3:2. "АРПІ Запоріжжя" після програного начисто першо го тайму не тільки поверну лися в боротьбу, але і зумі ли в підсумку відсвяткувати перемогу над непоступли вими гостями з Івано Фран ківська. Відкривати рахунок у матчі запоріжці могли вже у своїй першій же атаці. Ха лід Сауді прострілив на дальню стійку воріт, але Максиму Почебуту не вда лося "замкнути" передачу у ворота. Не пощастило гос подарям відзначитися і в наступній атаці, коли на віс трі опинився Яссин Ессаргі ні. Хороший шанс для взят тя воріт втратив через хви

лину і досвідчений Олек сандр Оліщук, який опинив ся у вигідній ситуації перед голкіпером франківців, але переграти Євгена Борсука не судилося. Гості відповіли потужним ударом здалеку у виконанні Ігоря Білика, з яким впорався Іван Гурко. Запоріжці не зменшували обертів і продовжили облогу воріт гостей. Удар Андрія Будіна з рикошетом від за хисника прийшовся поруч з хрестовиною, а потім пішов найнебезпечніший епізод під час виконання кутового після подачі Михайлом Тру баровим зльоту неточно сильно пробив Андрій Чуд нов. Пристрілювався по во ротах Халід Сауді, непога ний удар вийшов у Будіна з середньої дистанції. Фран ківці виглядали явно збенте

женими таким потужним по чатком поєдинку, але про довжили старанно відбива тися. При цьому наставник гостей зважився на нестан дартний хід і випустив до даткового польового гравця вже в дебюті матчу. Подіб ний крок виявився виправ даним, оскільки на шостій хвилині Роман Москалик, перебуваючи під опікою Ми хайла Трубарова, вдало ви конав удар і влучив у ближ ній кут 1: 0. Натхненні су перники "пробачили" госпо дарів через хвилину, коли у виході один на один з Іваном Гурком у стійку вдарив Ста ніслав Паньків. На восьмій хвилині зрівня ти рахунок міг Олександр Оліщук, але і цього разу Єв ген Борсук у "ближньому бою" зіграв холоднокровно. Франківці явно змінилися, а від їхньої стартової скутості не залишилося і сліду. Пре синг у відборі і продовжила ся гра з п'ятим польовим, що змусило запоріжців бук вально "застрягти" в центрі поля. Остаточно збити ігро вий темп господарів Іван Скицько спробував завдяки тайм ауту, і, варто визнати, це теж спрацювало. Біля во ріт Гурка стало гаряче. А по

тім пішла помилка нашого воротаря на виході. Борсук довгою верховою переда чею адресував м'яч на авто ра першого забитого гола в матчі, і Роман Москалик, пе ребуваючи спиною до воріт, виграв дуель з Іваном, пе реправивши головою ігро вий снаряд у ворота "АРПІ Запоріжжя" 0:2 на 16 ій хвилині. Тайм аут від Олега Зозулі ясності в роботу команди не привніс, а час, що залишився команди провели в силовій боротьбі на межі фолу без особливих загострень біля воріт. Після перерви вболіваль ники, яких, незважаючи на розпал робочого тижня, бу ло багато, побачили абсо лютно іншу запорізьку команду. Показовим мо ментом у грі нашої команди стало очевидне бажання пе реломити хід матчу. При тиснувши гостей до власних воріт, на 26 й хвилині Мак сим Почебут відквитав один м'яч у показово комбінацій ній атаці 1: 2, а потім гос тро пробив поруч з ближньою дев'яткою Халід Сауді. Ат мосфера в залі загострила ся до краю. Проте гості про довжували активно чинити опір, але зупинити запоріж

ців було дуже складно. На 29 й хвилині в потужній кон тратаці рахунок зрівнює Яс син Ессаргіні 2:2, а ще за чотири хвилини захисні "ре дути" "Візи Вторма" зламав Халід Сауді. Марокканець влучив у ногу Максиму По чебуту і м'яч зрикошетив у ворота гостей 3:2! У час, що залишився, франківці знову працювали з додатковим гравцем і як що і виникали небезпечні ситуації у володіннях Ігоря Байдака, який, до речі, вельми вдало увійшов у гру ще в кінцівці першого тай му, то наш страж воріт діяв бездоганно. Вольова перемога "АРПІ Запоріжжя" однозначно вселяє віру в наш ігровий колектив на фінішній прямій чемпіонату. 15 квітня запо ріжці на виїзді проведуть повторний поєдинок з "Ві зою Вторма", в якому, бе зумовно, так само буде ба гато яскравої боротьби. По тім запорізького глядача че кає останній календарний домашній матч сезону про ти "Урагану 2 КФВ", а піді б’ють риску під турнірною дистанцією підопічні Олега Зозулі виїзним матчем в Одесі проти "МКВ".

z КОРОТКО Бокс

Дзюдо

Чугуїв приймав відкритий Всеук раїнський турнір з боксу серед юна ків пам'яті заслуженого майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України Анатолія Климанова. Вель ми успішно виступила у змаганнях запорізька молодь. Золоті медалі завоювали: 38,5 кг Микита Вагін (м. Запоріж жя, тренер А.Є. Лютов) 46 кг Данило Філіпов (м. Запо ріжжя, тренери Р.В.Щербина, ЗТУ Г.А.Щедрин) Срібло вибороли бердянці: 44,5 кг Дмитро Мищенко, 59 кг Савелій Супрунець, 65 кг Руслан Мищенко, всіх спортсменів тренує Ігор Сидоренко. Бронзу до скарбнички принесли: 48 кг Кирило Філіпов (м. Запо ріжжя, тренери Р.В. Щербина, ЗТУ Г.А. Щедрин) 50 кг Денис Бєлов (м. Запоріж жя, тренери Р.В. Щербина, А.В. Семенко, В.Р. Мансуров) 54 кг Валерій Малахов (м. Бер дянськ, тренер І. Г. Сидоренко) 65 кг Станіслав Чипижко (м. Запо ріжжя, тренер А.І. Чередниченко) 80 кг Олександр Лисий (м. Запо ріжжя, тренер А. І.Чередниченко).

У місті Береговому відбувся чемпі онат України з важкої атлетики се ред юніорів до 20 років. Збірна команда Запорізької області була представлена сімома атлетами. За рішенням керівництва національних збірних команд, провідні запорізькі важкоатлети цей старт про пускали, адже наразі продов жують підготов ку до Всеукра їнського турні ру, що відбу деться в травні. Тому на цьому чемпіонаті виступала запорізька молодь. Медаль вдалося здобути у змаган нях юнаків. Вихованець ОСДЮС ШОР, студент ЗНУ Олександр Сер геєв став срібним призером у ваго вій категорії 105 кг, програвши чем піону лише 1 кг. Спортсмен трену ється під керівництвом Олександра Слободянюка та Анатолія Орлова, перший тренер Віталій Марсавін. Микита Луценко посів 14 е місце у ваговій категорії 69 кг, а Стас Боча ров у цій ваговій категорії став 12 м, але з новим особистим результа том. Обидва спортсмени вихован

ці ОСДЮСШОР. У змаганнях дівчат за крок до п'єдесталу закінчила свій виступ вихованка ОСДЮСШОР, студентка ЗНУ Анастасія Манєвська, яка посі ла 4 е місце у ваговій категорії 75 кг, але змогла показати новий осо бистий результат. А ось молоді спортсменки 14 річ на вихованка ОСДЮСШОР Ганна Кірстюк хоча і посіла 13 е місце у ваговій категорії 58 кг, але змогла показати особистий новий резуль тат. Також 15 річна вихованка ОС ДЮСШОР Анастасія Робота посіла 12 е місце у ваговій категорії 53 кг, втім також з особистим новим ре зультатом.

Гімнастика Місто Дніпро приймало всеукра їнський турнір з естетичної гімнас тики "Крила перемоги". Честь За порізького краю захищали на зма ганнях вихованки школи естетичної та художньої гімнастики "Irida", що представляють василівський КЗ ФОК "Таврія" та СК "ХортА". Юні грації вкотре підтвердили високий рівень на всеукраїнських змаганнях і порадували численними медаля ми. У змаганнях дівчат 4 6 років золоті нагороди вибороли команди "Irida child" та "Irida kinder".

У надпотужній конкуренції третє місце з 14 команд вибороли дівчата колективу "Irida baby" серед гімнас ток 6 8 років у категорії "А". Також третіми серед 15 команд, стали гім настки "Irida" у змаганнях дівчат 10 12 років. Не лишилися осторонь ме дальної битви і наставниці "Irida". Марина Костенко та Ольга Запоро жець, виступаючи у складі команди майстрів "Delice", здобули бронзу на чемпіонаті України серед дорослих, а також вибороли дві медалі турніру "Крила перемоги" третє місце дів чата посіли в основній програмі, а також були другими в короткій. Вже 12 15 квітня наші наставниці у складі "Delice" виступатимуть на другому етапі Кубка світу, що відбу деться в австрійському місті Граці! Пишаємось нашими талановити ми, працьовитими та красивими дівчатами! Підготував Віктор СИВИЙ

Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.