{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 1


Základní informace Wedme.cz je plně aktivní a stále se rozvíjející projekt se spoustou nových nápadů a plánů. Wedme.cz je internetový svatební průvodce, který se drží zásady – jednoduchost – svižnost – elegance. Chceme nabídnout nevěstám uživatelsky příjemný a jednoduchý portál, ve kterém se každá budoucí i stávající nevěsta vyzná, lehce se zaregistruje, jednoduše a přehledně si spravuje svůj profil či svá alba a v neposlední řadě zde najde i své svatební dodavatele.

Proč název WEDME.CZ? Stále častější inspirace nevěst pocházejí ze zahraničních svatebních portálů. Zdatnost orientace v anglicky psaných textech je tedy zřejmá. Chtěli jsme se odlišit, vytvořit „značku“, která bude lehce rozpoznatelná a čitelná pro širokou veřejnost.

WEDDING – svatba WED – oženit, provdat se, uzavřít sňatek ME – mě WEDME – ožeň mě, vdej mě WEDME – Veď mě!

“Veď mě k oltáři, veď mě k tomu najít dodavatele, veď mě k tomu prožít moji svatbu dle mých snů.”

Kateřina Hrabalová Managing Director Wedme.cz

www.wedme.cz


Wedme.cz V první den spuštění (31. 5. 2011) web zaregistroval skoro 1 300 návštěv. Během prvního roku (do 31. 5. 2012) se na Wedme.cz podívalo přes 44 300 lidí. Z celého světa – kromě České republiky i ze Slovenska, Anglie, Německa, Ruska, USA, z Francie, Rakouska, Itálie, Španělska a mnoha dalších zemí. Běhěm druhého roku (do 31. 5. 2013) byl nárust v návštěvnosti o 100 %, tzn. více než 79 500 unikátních návštěvníků. 45 % návštěvníků se na stránky pravidelně vrací. 55 % návštěvníků je nově příchozích.

D oposud web navštívilo více než 193 000 unikátních návštěvníků. Číslo zobrazení stránek se vyšplhalo až na 1 300 000.

Spustili jsme moderní online listovací magazín, který vychází pravidelně minimálně jednou čtvrtletně.

S tránky Wedme.cz se denně zobrazí více jak 1300×, což je téměř 475 000× za rok.

Jako první a jediní na svatebním trhu jsme začali vytvářet moderované rozhovory s dodavateli.

N ejvíce navštěvovanými rubrikami jsou „DIY – udělej si sama“ a „Vaše svatby“, dále také rubriky „Seznamte se s dodavateli“ a „Tematické svatby“. P ro čtenáře vytváříme své vlastní projekty plné inspirací v rubrice „Fotoeditorialy“.

V roce 2013 jsme byli vybráni (JIC) Jihomoravským inovačním centrem z 90 přihlášených projektů do startupové soutěže Starcube Lite ve které jsme obsadili 5. místo z 16 týmů.

N abízíme možnou spolupráci na těchto našich projektech výhodnou pro obě strany.

Rychlý přehled 44 300 reálných uživatelů za období 2011–2012 79 500 reálných uživatelů za období 2012–2013

1 300 000

745 000 průměrný počet zobrazení stránek za rok

počet zobrazení stránek od spuštění (05/2011)

193 000

1 300 průměrné denní zobrazení stránek

počet reálných uživatelů od spuštení (05/2011)

www.wedme.cz


Inzerce Jsme plně aktivní a stále se rozvíjející projekt se spoustou nových nápadů a plánů. Využijte výhodných cen inzerce* a prezentujte své služby a zboží. Vyberte si formu, která vám nejvíce vyhovuje.

Jak můžete prezentovat své služby na portálu WEDME.CZ? v katalogu firem – firemním zápisem bannerovou inzercí – bez povinnosti inzerovat v katalogu firem PR článkem v magazínu – bez povinnosti inzerovat v katalogu firem Wedme magazine – inzerce v online verzi magazínu Wedme talk – moderované rozhovory o vaší službě, produktu, kolekci.

WEDME.CZ moderní design, neotřelý vzhled magazín plný nápadů, trendů a návodů

Pro inzerci* v katalogu firem je možnost objednávky od jednoho měsíce. Pokud se rozhodnete inzerovat minimálně 1 rok, čeká vás mnohem příjemnější cena, nežli při měsíční inzerci, PR článek zdarma v magazínu, možnost spolupráce na tvorbě rubriky „Vaše svatby“.

jasné a přehledné kategorie informace na jednom místě zaměření na cílovou skupinu tvorba fotoeditorialů v produkci Wedme.cz možnost úzké spolupráce při soutěžích

* Inzerce je placená, neposkytujeme zápisy zdarma, výměnu odkazů. Články do magazínu poskytujeme jako PR placené články, nebo jsou součástí firemního placeného zápisu. Jsme plátci DPH.

zvýhodněné ceny v partnerském programu Wedme.cz jako mediální partner Vašich akcí

www.wedme.cz


Firemní zápis v katalogu název firmy, adresa, telefon internetová adresa emailová adresa odkaz na Vaše Facebookové stránky logo firmy, profilové foto, popř. Vámi vybraná fotografie (Vás nebo Vaší práce) provozní doba 5 fotografií (umístěných u vizitky) video prezentující Vaše služby, které 1 bude uveřejněno v záložce WedmeTV v rubrice „Seznamte se s dodavateli“ a ve Vaší vizitce, kde se rozsvítí ikonka

p opis činnosti, krátké představení Vašich služeb P R článek* nebo rozhovor na Vámi zvolené téma (týkající se Vaší činnosti) uveřejněný v našem magazínu a ve Vaší vizitce, kde se rozsvítí ikonka a ž 50 fotografií u Vašeho PR článku v magazínu u  roční inzerce máte navíc možnost zveřejnit jednu vaši svatbu v kategorii “Vaše svatby” d oporučení, tzn. přidání do doporučujících odkazů profilu Wedme.cz na Facebooku**

* PR článek zdarma je poskytován inzerentům s minimálně roční inzercí, jinak je placený (viz ceník). ** Týká se inzerentů s minimálně půlroční inzercí.

www.wedme.cz


PR článek PR článek je oblíbeným nástrojem internetové reklamy sloužící k propagaci Vaší firmy, služby či výrobku. Náš portál má zájem, aby naši dodavatelé byli vidět a získávali nové zákazníky. PR články budou umístěny jak v magazínu v rubrice „Seznamte se s dodavateli”, tak v případě inzerce i v katalogu firem u Vaší vizitky. PR článek je tedy velmi nenásilnou a příjemnou formou reklamy, kterou se výrazně odlišíte od konkurence. PR články jsou také využívány v oboru SEO (optimalizace stránek pro vyhledavače), a tak můžeme do článku vkládat odkazy, které Vás posilují ve vyhledavačích a nevěsty se snadno dostanou čtením článku na Váš kontakt a Vaši službu.

Jak dlouho bude váš PR článek na portálu umístěn? Garantujeme minimálně 1 rok. Článek bude uložen v dané kategorii dle data přidání. Pokud byste rádi do magazínu přispívali častěji, neváhejte nás kontaktovat pro individuální domluvu info@wedme.cz.

www.wedme.cz


Bannerová reklama Nabízíme bannery statické nebo flashové** C eník bannerů a jejich umístění se týká rubrik „Magazín“, „Wedme TV“, „Alba a profily“, „Bazar“ C eník bannerů umístěných na homepage (hlavní strana webu) nabízíme pro omezený počet a exkluzivitu pouze na vyžádání. C eny bannerů jsou uváděny bez DPH a za měsíční zobrazení** v rubrikách „Magazín“, „Wedme TV“, „Alba a profily“, „Bazar“

Velký banner* – statický umístění na pravém boku stránky rozměry 120×600 px

Velký banner* – flash umístění na pravém boku stránky rozměry 120×600 px

Střední banner* – statický umístění na pravém boku stránky rozměry 185×135 px

www.wedme.cz


Bannerová reklama Střední banner* – flash umístění na pravém boku stránky rozměry 185×135 px

Mally banner* – statický umístění na pravém boku stránky rozměry 80×80 px

Malý banner* – flash umístění na pravém boku stránky rozměry 80×80 px

* Výrobu bannerů pro vás můžeme zajistit individuálně, přímo na míru. Ceník na vyžádání. ** Pokud jste zvyklí spíše na proklikovou reklamu, neváhejte nás i přesto kontaktovat. Ušijeme vám inzerci přímo na míru. *** Bannery nám můžete dodat ve formátech .jpg (statické bannery) nebo .swf (flashové bannery).

www.wedme.cz


Partnerský program Rádi byste podpořili náš portál a měli z toho i pár výhod? místěte na své internetové stránky naši ikonu* nebo textový odkaz* a získejte tak u slevu na inzerci při umístění ikony na Vaši homepage získáváte slevu 15 % z inzerce při umístění textového odkazu na Vaší homepage získáváte slevu 10 % z inzerce při umístění ikony ve Vašich odkazech či kontaktu získáváte slevu 7 % z inzerce ři umístění textového odkazu ve Vašich odkazech či kontaktu získáváte slevu p 5 % z inzerce * ikony a textový odkaz jsou k dispozici ke stažení na úvodní straně Wedme.cz, dole v patičce, viz Partnerský program.

Facebook Inzerujete* u nás a vlastníte i facebookové stránky, kde prezentujete své služby? Další možnost propojení našich služeb pro inzerenty spočívá ve vzájemném doporučení, tzn. přidání do doporučujících odkazů v pravé části profilu. I touto formou lze získat spoustu potencionálních klientů, kteří například cíleně do katalogu firem na Wedme.cz nezavítají, ale může je na FB upoutat právě Vaše ikona! * Týká se všech druhů inzerce s minimálně půlročním zápisem – zápis, PR článek, banner. Týká se pouze inzerentů!

www.wedme.cz


Partnerský program Soutěže Dalším efektivním způsobem zviditelnění je soutěž pro návštěvníky našeho webu. V ceně je zajištěna propagace soutěže minimálně 3× na facebooku Wedme.cz a uložení soutěžního článku v magazínu po dobu min. 1 roku.

Mediální partneři Nabízíme i možnost spolupráce jako mediální partneři pro vaše akce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

www.wedme.cz


Online magazín “Wedme magazine” je další forma prezentace nápadů, trendů, služeb a produktů se svatební tématikou. Je určen čtenářům a čtenářkám, které zajímají svatby, móda, recepty a vše kolem svatebního odvětví. Pilířem každého čísla je exkluzivní fotoeditorial, dále řada kvalitních receptů, rozhovorů, soutěží, představení nových kolekcí a novinek ve svatebním odvětví. Pro Wedme magazine je zvolena moderní, stylová sazba, reflektující svatební trendy ze zahraničí. Důraz je kladen především na kvalitní grafiku, komplexnost a styl, který k sobě ladí. Proto zpracováváme kompletní obsah, včetně inzertní části. Vizuál celého magazínu se snažíme ladit atraktivně, hravě, a přesto střídmě.

Magazín vychází v online podobě 4× do roka – jaro, léto, podzim, zima – Vánoce. Je hojně šířen a sdílen jak přímo z webu, tak prostřednictvím sociálních sítí. rvní číslo z listopadu 2013 prolistovalo skoro 8 000 čtenářů. P Druhé číslo na facebooku Wedme.cz překročilo dosah přes 16 000 osob.

www.wedme.cz


Formáty a ceník inzerce v magazínu

Celostrana

Půlstrana (šířka)

Půlstrana (výška)

1/3 stránky (šířka)

1/3 stránky (výška)

1/4 strany

Speciální inzerce

inzerce: 210x297 mm

inzerce: 210x148,5 mm

inzerce: 105x297 mm

inzerce: 210x99 mm

inzerce: 69x297 mm

inzerce: 105x148,5 mm

inzerce: 210x59 mm

Slevy

Druhá strana obálky Celostrana

2 opakování -5 %.

Pozice v produktové koláži (max.10 položek na celostraně, cena za jednu pozici)

Uvedení příběhu (svatba, fotoeditorial, max. 5 dodavatelů, max. 6 stran)

PR článek (představení dodavatele, rozhovor, max. 3 strany, možno vložit video)

3 a více opakování -10 %. pakování může být jak v jednom čísle, O tak předplacení pozice do dalšího vydání.

Příplatky U místění inzerce na konkrétní místo na přání +10 %. N estandardní formáty po domluvě možné.

ceny jsou uvedeny bez DPH

www.wedme.cz


Online magazín Tématický nadpis Téma, jenž můžete svým produktem ovlivnit i vy. Témata budou různorodá, sezonní (jaro, léto, podzim, zima, Vánoce, barvy atd.)

Ukázka inzerce 1/3 stránky (výška) Vámi či námi zpracovaná reklama, která může při listování oslovit vaše potencionální zákazníky.

Produktová koláž Místo, kde se může objevit váš výrobek, šaty, obuv, dekorace, prostě vše, co by se svatbami mohlo souviset.

Bližší informace o produktech z koláže Ceny, kontakty či webové stránky budou umístěny dle dané koláže do spodní části příspěvku, či přímo k jednotlivým položkám.

www.wedme.cz


Wedme Talk – moderované rozhovory Mezi nejnavštěvovanější rubriky našeho webu patří jednoznačně videa, proto se vydáváme cestou, jak zviditelnit váš produkt, službu, objekt a vše ostatní se svatbou spojené. Jde o moderovaný rozhovor z vaší

provozovny, lokace či prostoru, který si určíte sami. Rozhovor vás velmi silně odliší od konkurence nejen na internetu, ale dostanete se tak blíže k potencionálním klientům.

www.wedme.cz


Wedme Talk – moderované rozhovory Rozhovor je primárně uložen a uveřejněn na našem webu www.wedme.cz ve formě článku v konkrétní rubrice po dobu minimálně jednoho roku. Časová náročnost výroby scénáře, natáčení a střihu tohoto typu videorozhovoru: 1–2 týdny. Použití: pro váš web, Vimeo, YouTube, pro množení na DVD, prezentaci na veletrzích, Facebooku atd. Natáčení probíhá profesionální Full HD DSLR technikou, dále profesionální zvukovou a světelnou technikou Panasonic, Rode, Manfrotto, Fomei, Zoom. Pro natáčení je vhodné si rezervovat celý den (max. 9 h natáčení). Vše s vámi do detailů probereme a připravíme.

Co je výsledkem? 3–5min. rozhovor* prokládaný ilustračními záběry interiéru/exteriéru.

Co vše je v ceně rozhovoru? v ýroba scénáře n atáčení (max. 9 h) s třih g rafická úprava licenční práva na hudební podkres roční umístění na webu wedme.cz 3 měsíční zápis v katalogu firem + připnutí videa k vaší vizitce p ropagace rozhovoru na Wedme Facebooku, Vimeu, YouTube d oprava do 100 km (nad 100 km – 7 Kč/km) * Spot je možné za příplatek otitulkovat do několika jazyků a posílat emailem do zahraničí pro získávání nových zakázek.

www.wedme.cz


MiniPromo video postprodukce již natočených záběrů Pokud jste se rozhodli pro natočení Wedme Talk rozhovoru, máte poté možnost využít této doplňující nabídky, kdy vystříháme záběry interiéru/exteriéru z rozhovoru a zpracujeme je do krátké prezentace, kterou se budete moct prezentovat na vašem webu atd.

Co je výsledkem? 3–5min. promo video* ze záběrů natočených pro vznik rozhovoru s možností doplnění ukázky vašimi fotografiemi.

Co vše je v ceně rozhovoru? p ostprodukce materiálu natočeného pro verzi Wedme talk v ýroba scénáře g rafická úprava licenční práva na hudební podkres m ožnost připnutí videa k vaší vizitce v katalogu firem

* Spot je možné za příplatek otitulkovat do několika jazyků a posílat emailem do zahraničí pro získávání nových zakázek.

www.wedme.cz


Individuální promo video Silným médiem, které vás velmi výrazně odliší od konkurence a potencionálním klientům pomůže k jistějšímu rozhodnutí, je vaše promo video, spot o vaší službě, výrobku, prostorech. Jedná se o propracovanější verzi promo videa 3–7min. Můžete se od klasického promo videa odlišit i připraveným rozhovorem, který do videa zapracujeme. Přinášíme individuální přístup a propracovanější techniky natáčení. Na přání zajistíme i letecké záběry.

Co je výsledkem? Propracovanější verze promo videa* v délce 3–7min pro vaše komerční účely.

Co vše je v ceně rozhovoru? v ýroba scénáře n atáčení (max. 9 h) s třih g rafická úprava licenční práva na hudební podkres 3 měsíční zápis v katalogu firem + připnutí videa k vaší vizitce P R článek s vaším promo videem a představení čtenářům v magazínu d oprava do 100 km (nad 100 km – 7 Kč/km)

* Spot je možné za příplatek otitulkovat do několika jazyků a posílat emailem do zahraničí pro získávání nových zakázek.

www.wedme.cz


Projekty Wedme.cz Fotoeditorialy Pečete dorty, vážete svatební květiny, fotografujete nebo točíte svatby? Rádi byste se podíleli na stylizovaných svatebních inspiracích, které jsou na našem webu nejvíce sledovanými příspěvky?

Jako první jsme začali tyto svatební inspirace vytvářet a započali tak “éru fotoeditorialů”. Fotografie s vaším produktem, službou budete mít po uveřejnění fotoeditorialu k dispozici s logem Wedme ke své propagaci spolupráce na fotoeditorialu.Uvedení kontaktu (prokliku) pod článkem a přímo v textu článku. V případě odkoupení fotografií bez loga, ke své komerční propagaci je nutná individuální domluva.


Retro rande


Retro rande

Rozkvetlรก lรกska


Retro svatba


Rock bride


Podzimní něha

Duhové snění


Svatba v rytmu salsy


Sladký mráz


WWW.WEDME.CZ

Kontaktní osoby: Renata Hořáková – Sales Advisor E-mail: renata.horakova@wedme.cz Tel.: +420 604 464 116 Kateřina Hrabalová – Managing Director E-mail: katerina.hrabalova@wedme.cz

Profile for Wedme.cz

Media Kit 2014 Wedme.cz  

Pro více informací o inzerci na našem webu a v internetovém magazínu nás neváhejte kontaktovat. Kontaktní osoba: Renata Hořáková - +420 604...

Media Kit 2014 Wedme.cz  

Pro více informací o inzerci na našem webu a v internetovém magazínu nás neváhejte kontaktovat. Kontaktní osoba: Renata Hořáková - +420 604...

Profile for wedme.cz
Advertisement