Vītolu fonda ziņas DECEMBRĪ/2021

Page 1

VĪTOLU FONDA ZIŅAS DECEMBRĪ 2021 "FINIŠA NAV, IR TIKAI STARTS"

DIBINĀTAS STIPENDIJAS IN MEMORIAM SVARĪGĀKIE NOTIKUMI LEPOJAMIES ZIEDOJUMI

Jauns gads ir klāt! Vērsim durvis kā dārgam un mīļam draugam, lai viņa labvēlībā piepildās klusie sapņi un skaļās apņemšanās. Paldies Jums visiem par aizvadītā gada cēlienā paveikto - 2021. bijis daudzu skaistu pārsteigumu piepildīts - stipendijas pasniegtas rekordlielam jauniešu skaitam, dibinātas vairāk nekā 15 jaunas stipendijas, ziedotāju un stipendiātu panākumi priecējuši ik mēnesi un vēl, un vēl, un vēl... 2022. ir fonda 20. jubilejas gads. Priekšā ne tikai skaisti svētki, bet arī nozīmīgs atskaites punkts, kura pakājē tikai varam noliekt galvu visu to priekšā, kuru darbs un neatlaidība ļāvusi fondam augt un attīstīties.

DIBINĀTAS STIPENDIJAS ANONĪMS 1 000 000 AUSTRĀLIJAS DOLĀRU ZIEDOJUMS

HEISTERU ĢIMENES ZIEDOJUMS VAIRĀK NEKĀ 100 000 EIRO

22. decembrī fondā ienācis testamentārais Izpildot testamentāro novēlējumu un piepildot novēlējums 1 miljona Austrālijas dolāru vecāku gribu, bērni Lia un Andris Heisteri apmērā. Ziedojums pārsteidz ne tikai ar savu ziedojuši vairāk nekā simts tūkstošus eiro. apjomu, bet arī ziedotājas pēdējā gribas Ziedojums būs atbalsts daudziem topošajiem apliecinājumā pausto vēlmi palikt anonīmai. Daumanta un Birutas Heisteru piemiņas Sakām vislielāko paldies par šo ievērojamo stipendijas saņēmējiem. Paldies Heisteru dāvanu! ģimenei par sadarbību un atbalstu! SPRAVŅIKU ĢIMENES STIPENDIJA Decembrī kā balts un skaists svētku brīnums pie mums atceļoja ziņa par Spravņiku ģimenes vēlmi dibināt stipendiju, kas vēlēta topošajiem pedagogiem. “Bērni ir dārgākais, kas mums ir! Skolotāji veic nenovērtējumu ieguldījumu viņu nākotnē.[..]Tāpēc vēlamies atbalstīt jauniešu centienus izglītības iegūšanai, lai mūsu bērnus izglītotu vairāk gudru un talantīgu pedagogu,” par lēmumu dibināt stipendiju teic ziedotāja Gunita. Mīļš paldies Spravņiku ģimenei par atbalstu! "SCANDIC FUSION" ZIEDOJUMS DRAUGU STIPENDIJAI Gada nogalē uzņēmums "Scandic fusion" ziedojis ievērojamu summu Draugu stipendijai. Tai pateicoties, pieci jaunieši 2022./2023. gadā varēs studēt ar stipendijām. Mīļš paldies "Scandic fusion" par ziedojumu! Paldies Ziedot.lv par sadarbību!


IN MEMORIAM

JĀNIS ĶIRSIS

"Mūžībā devies Jānis Ķirsis – uzņēmējs, zinātņu doktors, spoža personība, mīlošs vīrs, tēvs un vectēvs."

15.03.1948. - 06.12.2021.

ATVADU VĀRDI->

SVARĪGĀKIE NOTIKUMI DECEMBRĪ

STUDENTU APTAUJAS REZULTĀTI

Lai noskaidrotu, kādi ir stipendiātu vidējie ikmēneša izdevumi, kā arī modulētu nepieciešamo stipendijas summu, tika veikta aptauja, kurā piedalījās vairāk nekā 650 jaunieši. Apkopojot rezultātus, vēlamās stipendijas lielums būtu 250 EUR mēnesī.

DZĪVESVIETA

R - 1 EUR 88 EU SALĪDZINOT AR IEPRIEKŠĒJO APTAUJU

PĀRTIKA

116

EUR + 15 EUR

SALĪDZINOT AR IEPRIEKŠĒJO APTAUJU

FONDS "TAVS ATBALSTS" ORGANIZĒ SEMINĀRUS JAUNIEŠIEM

20.decembrī uz pirmo lekciju psiholoģes Ingas Dreimanes sniegumā jauniešus aicināja fonds "Tavs atbalsts", kurš visa gada laikā lēmis atbalstīt studējošos ar dažādu noderīgu un izglītojošu nodarbību palīdzību. Pirmā lekcija bija veltīta aktuālai tēmai "Kā nepadoties, kad ir grūti!", to apmeklēja vairāk nekā 150 jaunieši. Paldies Ingai Dreimanei par interesanto lekciju! Paldies fondam "Tavs atbalsts" un īpaši Inesei Leoho-Čudarei par semināru organizēšanu! TURPINĀS DARBS PIE VALSTU SADARBĪBAS RELĪZĒM Suminot sadarbību 2021. gadā, decembrī tapuši apkopojumi par sadarbību ar ziedotājiem Kanādā un Austrālijā. Rakstu par Kanādas ziedotāju devumu 2021. gadā iespējams skatīt šeit, bet par Austrālijas devumu šeit.

ZIEMASSVĒTKU DĀVANAS FONDĀ Paldies bijušo stipendiāšu Aijas un Daces Stepanovu mammai par adventes vainagu!

Paldies Matīsam Kukainim par piparkūku karuseli!

Paldies visiem par labiem vārdiem, novēlējumiem, mīļām dāvanām un siltiem smaidiem svētkos!

TRANSPORTS

TELEFONA PIESLĒGUMS

R

EU 16

EU 30

+ 3 EUR SALĪDZINOT AR IEPRIEKŠĒJO APTAUJU

R

+ 3 EUR SALĪDZINOT AR IEPRIEKŠĒJO APTAUJU

IZVĒLĒTI SIA "LSC" STIPENDIĀTI Lai atbalstītu topošos jūrniekus un veicināt jūrniecības izglītību Latvijā, jau septīto gadu pēc kārtas SIA “LSC” izsludināja pieteikšanos stipendijām topošajiem jūrniekiem. Decembrī tika izvēlēti jaunieši, kuri nākamajā gadā no janvāra līdz jūnijam saņems SIA “LSC” stipendiju. Sveicam ar stipendijas iegūšanu! Paldies SIA "LSC", valdes priekšsēdētājam Robertam Kirkupam un Ģirtam Apsītim par sadarbību!

SVEICAM ZIEMASSVĒTKOS UN JAUNAJĀ GADĀ


PATEICAMIES DRAUGU STIPENDIJAS ZIEDOTĀJIEM

Augustā fondā tika rīkota Draugu akcija, kad ikviens tika aicināts pievienoties, lai kopā radītu ko lielu. Tomēr ziedot draugu stipendijai iespējams jebkurā laikā, un mēs esam ļoti pateicīgi visiem, kuri gada garumā ziedojuši vai nu tieši, vai caur platformu Ziedot.lv, lai, vairākiem nodomiem apvienojoties, tie spētu dot pamatu kam lielam un nozīmīgam. Paldies visiem, kas 2021. gada laikā ziedojuši platfromā Ziedot.lv: Ilze Ošāne, Artūrs Dzenis, Madara Mežviete, Vita Diķe, Armands Bērziņš, Ilze Grinšpona, Dace Freimane, Ineta Sokolowski, Ilze Lejiņa, Gunita Buhl, Ronalds Guogis, Arta Haskieviča, Nauris Smaļķis, Liene Jakobsone, Anna Losāne, Linda Ūdre, Armands Mortuzans, Agnese Grīsle, Elīna Nesimioglu, Aivars Junga, Uģis Bārbals, Helge Lodziņš, Antra Viksna un Peter Bruun Yde, Joshka Fishers, Edvards Lorencs, Diana Titova, Edijs Landzmanis, Inese Ločmele-Jansone, Liga Treiliha, Linda Ančupāne, Mārtiņš Grants, Annija Bulle, SIA "Viridi Lux", Gints Radziņš, Andzela Novojenko, Svetlana Bordovska, Anzela Gromova, Egils Fuksis, Beāte Griņevica, Kristaps Kalniņš, Kristīne Irtiševa, Gints Bokums, Krista Grasmane, Gunita Lūkina, Linda Ūdre, Rūdolfs Prauliņš, Ilze Cepurniece, Paula Kaufelde, Kriss Pujats, Juris Pūce, Liene Lismente, Gunta Trafimova, Elina Sedlina, Miku Laitinen, Jānis Jansons, Ilmārs Grants, Janis Birks, Aija Zvidriņa, Inga Kozaka, Kārlis Livkišs, Edīte Stirna, Tilleru ģimene, Anda Kalniņa, Viktorija Lomoceva, Stepanovičius Rimvydas, Zane Timma, Ginta Jaunzeme, Aija Dukaļska un 90 anonīmi ziedotāji. Paldies Ziedot.lv par sadarbību!

LEPOJAMIES! Ziedotājs un fonda dibinātājs Vilis Ziedotāja Sandra Kalniete Vītols saņēmis Ministru Kabineta izdevusi grāmatu "Tev būs četri vīri", kas ir autores balvu. Sirsnīgi sveicam! debija romāna žanrā. Sveicam!

Kārlis Gailums (SIA Miks Šics (Gundara Ozola "Kokpārstrāde 98" stipendiāts) stipendiāts) un Dāvids Rubens ieguvis Madonas novada (Astrīdas un Laimona Jansonu jaunatnes balvu "Sudraba Gailis piemiņas stipendiāts) ar saviem 2021" nominācijā "Brīvprātīgais" stāstiem piedalījās 2021. gada ar nostrādātām 841 brīvprātīgā Prozas lasījumos. darba stundām ANONĪMS TESTAMENTĀRAIS NOVĒLĒJUMS NO AUSTRĀLIJAS, GINTS JEGERMANIS UN SANITA UPLEJA-JEGERMANE, SPRAVŅIKU ĢIMENE, SIA "KOKPĀRSTRĀDE 98", OP CORPORATE BANK PLC FILIĀLE LATVIJĀ, IPAS “SEB INVESTMENT MANAGEMENT”, SIA "LSC", CEROŅA BĪLMAŅA PIEMIŅAS FONDS, AS "SEB BANKA", JĀNIS VILGERTS, ANDRIS UN LIA HEISTERI, LEČU ĢIMENE, SIA "KUREKSS", SIA "APSĪTE", ILZE UN TOMS SILIŅI, ARTURA TREIJA PIEMIŅAS FONDA STIPENDIJAI ZIEDOJUŠI JĀNIS MELNIS, EVIJA BURKA, DAINA KRASTIŅA, LAILA ŠNEIDERE, ANDRIS REIZENBERGS, ARNIS PLĀTERS, ALISE ANNA VANAGA, SALLIJA OSMANE, AGRITA RUBĪNA, MADARA KOVAĻČUKA, LAURA CĪRULE-VORKALE, BARBARA DAUGAVIETE, AIJA APSĪTE, IVETA RUČKANOVA, KATRĪNA RUBENE, HANNA CĪRULE, ELVIS KUDIŅŠ, GINTA LAIVIŅA, INGUSS REIZENBERGS, AGNESE DMITROČENKO IN MEMORIAM BENITAS DAUDES (ODIŅAS) STIPENDIJAI ZIEDOJUŠI MAIGA ILVESE, LĪGA LANGRATE, IVARS LANGRATS DRAUGU STIPENDIJAI ZIEDOJUŠI MĀRCIS PAULS, SIA "TECHHELP", INĀRA KRŪMIŅA, ZANE TIMMA*, KRISTĪNE ĀBELNIECE*, SOLVITA RUBEZE*, GUNTA PRIEDCĒLĀJA*, ROBERTS VEINS*, ARTŪRS DĒVITS*, ANDRIS ĀZENS, AIVARS IVARS JURIS SINKA, SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA", ANDRIS LAUCIŅŠ, SIA "SCORO SOFTWARE OÜ", KĀRLIS URBĀNS, MĀRCIS PAULS, ANITA METLOVA*, AINĀRS KNOKS* UN ZIEDOTĀJI PLATFORMĀ ZIEDOT.LV *BIJUŠAIS STIPENDIĀTS

ZIEDOJUMI

26022856

AU G U ST Ā SE PT EM BR Ī O KT O BR Ī N O VE M BR Ī D EC EM BR Ī

JŪ LI JĀ

JA N VĀ RĪ FE BR U ĀR Ī

0

37 318 EUR

+154 602 +129 508 EUR +176 774 EUR +263 273 EUR EUR +114 202 +36 186 EUR +106 852 EUR +65 469 EUR +73 817 +30 965 EUR EUR EUR

JŪ N IJĀ

500,000

MIĻŠ PALDIES VISIEM ZIEDOTĀJIEM!

M AI JĀ

1,000,000

+873 536 EUR

2 062 502 EUR

AP RĪ LĪ

1,500,000

KOPĀ 2021. GADĀ SAZIEDOTS

M AR TĀ

2,000,000

info@vitolufonds.lv

www.vitolufonds.lv


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.