Page 1

„Skola maksā naudu,” –

vēsta sens sakāmvārds, un mēs par to pārliecināmies, sagatavojot jauno paaudzi skolas gaitām. Protams, mēs sapošam bērnus, cik labi vien protam, tomēr nākamie soļi jāsper viņiem pašiem, un mums jāsamierinās ar to, ka nevaram visur būt klāt. Varam tikai gaidīt viņus mājās un pieņemt gan panākumus, gan neveiksmes ar mīlestību un izpratni. Lai kas notiktu, noslaukām degunus, un uz priekšu!

Līdzīgā situācijā atrodas vides reklāmas uzņēmums, kad vērtē mēneša veikumu vides kampaņu jomā. Kad pievilcīgā plakātā pazūd stāsta galvenais varonis (produkts), vai radošā dizaina eksperimentā nav nolasāms ziņojums – mēs tikai klusām nopūšamies. Mēs saprotam: pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka lielā vides plakātā var ietilpināt vairāk teksta nekā laikraksta lapā, jo laukums ir lielāks. Taču vai tas noteikti jādara? Labāk pievērsties tam, ko patiesi varam izdarīt. Sveiksim mēneša laureātu, kuram izdevies izcelties citu vidū un apvienot savas vēlmes, veiksmīgu vides plakātu vadlīnijas un dizaineru sniegumu. Lai labs paraugs ir tā skola, kuru var saņemt par velti tie, kas ir vērīgi un ieklausās. Pēc šāda ievada var sekot vienīgi labākā vides reklāma augustā Clear Channel Latvia tīklā - Miele vides kampaņa. Tīri nostrādāts. Lakoniska reklāmas ideja ļauj iekļaut plakātā gan produktu, gan zīmolu, kas netraucē viens otram. Īpaša uzslava par zīmola pamanāmību. Sveicam klientu un kampaņas veidotājus! Vārds Ērikai Moskvinai, SIA Miele mārketinga vadītājai Baltijas valstīs: „Strādājot pie kampaņas dizaina izveides, vēlējāmies ne tikai paziņot par sevi, bet arī uzsvērt vienu no galvenajām mūsu produktu priekšrocībām, jo Miele ražojumi tik tiešām ir unikāli un pārsteidz ar izcilu kvalitāti un nu jau leģendāru ilgmūžību. Ideja par tik neparastu izturības demonstrēšanas veidu radās, pētot kvalitātes pārbaužu virkni, kurā tiek noteikta katra mūsu izstrādājuma gatavība nonākt lietotāju mājās un sniegt nevainojamu rezultātu. Ar prieku secinājām, ka vides kampaņa palīdzēja šo ziņu nodot rīdziniekiem, un tika pamanīta un pozitīvi novērtēta.”

Lai radošām idejām bagāts rudens! Everita Ušacka

2011/08

Klients Miele Dizaina izstrāde Ērika Moskvina / Arnolds Bāliņš Mediju aģentūra MMS COMMUNICATIONS LATVIA

ZIŅAS SŪTĪTĀJS

TEKSTA DAUDZUMS

MAZ DETAĻU

KONTRASTS

05.10.2011.

Clear Channel Latvia: Clear campaign augusts  

Katru mēnesi Clear Channel Latvia piešķir "Mēneša kampaņas " titulu vides stenda dizainam. Mērķis popularizēt vides reklāmu kā mediju, kā ar...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you