Page 1

Trešais radošā izaicinājuma konkurss labākajam Jaungada novēlējumam vidē – „CLEAR CHALLENGE” ir klāt! 07/11/2012 Gadu mijā vēlējumi uzpošas, un visskaistākie – piepildās! Mēs palīdzēsim tiem iznākt pilsētu ielās, sasniegt visplašāko auditoriju un vairot svētku noskaņu apkārtējā vidē.

Jau trešo gadu pēc kārtas vides reklāmas uzņēmums Clear Channel Latvia izsludina konkursu uzņēmumiem un zīmoliem – par labāko Jaunā gada apsveikumu vidē. Konkursa ietvaros ikviens uzņēmums tiek aicināts radoši izpausties, izveidojot savu, vides reklāmai piemērotu, apsveikumu Jaunajā gadā. Clear Challenge ir lieliska iespēja, kā uzņēmumi un zīmoli var pievērst sev papildus uzmanību.

Katrs izaicinājums ir jauns ceļš uz attīstību – šis konkurss ir iespēja pierādīt sev un citiem, ka esat radoši, un izveidot aizraujošu, interesantu un kvalitatīvu vides reklāmu, kā arī uzvaras gadījumā saņemt balvā iespēju to izvietot vidē. Uzvarētāji balvās saņems iespēju savu Jaungada apsveikumu izvietot 2 nedēļas par brīvu 45 Clear Channel vides stendos Rīgā, 10 vides stendos Liepājā un 10 vides stendos Daugavpilī. Balvu fonda kopējā vērtība ir 40 000 LVL.


„Vides reklāma ir viena no daudzpusīgākajām vizuālās komunikācijas formām, kas piedāvā neizsmeļamas tās izmantošanas un radošās izpausmes iespējas. Lai veicinātu arvien labākas un kvalitatīvākas vides reklāmas attīstību, jau trešo gadu pēc kārtas rīkojam konkursu Clear Challenge, kurā tiek apbalvoti labākie vides reklāmas ideju autori. Viens no šī konkursa mērķiem ir sekmēt radošas virtuālās komūnas izveidi, kas iesaistītos, domātu un diskutētu par reālo situāciju pilsētvides reklāmā un arvien efektīvākām tās izmantošanas iespējām,” saka Clear Channel Latvia valdes locekle Everita Ušacka.

Darbus konkursam var iesniegt līdz 2012. gada 7. decembra izskaņai. Uzvarētāji tiks noteikti divās kategorijās – „Interneta balsojums” un „Žūrijas vērtējums”. Piedāvājam noskatīties arī video par pagājušā gada konkursu Clear Challenge! Plašāka informācija par konkursu un darbu iesniegšanas nosacījumi – konkursa mājas lapā www.cch.lv.

Par Clear Challenge 2012 Pagājušā gadā konkursam tika iesniegti nolikumam atbilstoši 84 darbi. Kopējais balsotāju skaits, kas piedalījās Interneta balsojumā par konkursa darbiem, bija 34 595. Pagājušā gada konkursa uzvarētājus var aplūkot mājas lapā www.cch.lv.

Par SIA Clear Channel Latvia Vides reklāmas uzņēmums „Clear Channel Latvia” nodrošina klientiem vairākus simtus trīsskaldņa formas vides stendus ar stratēģisku izvietojumu aktīvākajās cilvēku plūsmas vietās Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī, kā arī pludmales kabīnes Jūrmalā. „Clear Channel Latvia” ir daļa no “Clear Channel Worldwide”, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem vides mediju industrijā un darbojas vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. Vairāk informācijas: www.clearchannel.lv.

Papildus informācija Inese Šukste Clear Channel Latvia Vaļņu 3-1, Rīga, LV-1050, Latvija Tel. +371 6 722 2395 Fax +371 6 722 2393 www.clearchannel.lv www.cch.lv Seko mums @videsstends Apciemo mūs www.facebook.com/ClearChannelLatvia

"CLEAR CHALLENGE 2013" preses relīze  

Trešais radošā izaicinājuma konkurss labākajam Jaungada novēlējumam vidē – „CLEAR CHALLENGE 2013” ir klāt!

Advertisement