Page 1

ЦІНА 2,50 ГРН.

№7 (1833) | четвер, 16 лютого 2017 року

www.vestnik.in.ua Новини | Політика | Економіка | Кримінал | Культура | Спорт | Афіша | Офіційні документи

«КРЕМЕНЧУКГАЗ» ЗАСУДИЛИ

Колаж Дмитра Бабця

Депутат Кременчуцької міської ради Тетяна Сідерка виграла в Автозаводському районному суді справу проти ПАТ «Кременчукгаз» щодо законності нарахування споживання в розмірі 9,8 кубометра на людину. Це не перша подібна справа, яку розглядає суд. І не перша перемога кременчужан. Наразі в суді ще є ряд позовів від споживачів до ПАТ «Кременчукгаз». Та попри це підприємство продовжує лякати містян високими тарифами та відключеннями. СТОР. 3 АКТУАЛЬНО

ГРОШІ

ОСВІТА

Лічильник води: за скільки окупиться економія

«Видушити» аліменти

Стипендія: хто скільки отримуватиме

СТОР. 4

СТОР. 9

СТОР. 10


2 ВЛАДА

четвер, 16 лютого 2017 року

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

На Молодіжному відкрили нове відділення поліції У мікрорайоні Молодіжний, на проспекті Лесі Українки, 29, відбулося відкриття після проведення капітального ремонту нового приміщення відділення Національної поліції. Участь у заході взяли керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, народний депутат України Юрій Шаповалов, начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олег Бех, начальник Кременчуцького відділу ГУНП у Полтавській області Олександр Коцар.

Опорні пункти поліції мікрорайонів №1 і №3 відтепер працюватимуть за адресою: вул. Першотравнева, 33 Вони обслуговуватимуть район вулиць Першотравневої, Пролетарської, Халаменюка, вул. 1905 року. Приміщення для поліції виділила міська влада, яка посприяла й у проведенні капітального ремонту, виділивши кошти з міського бюджету. Як зазначив міський голова Віталій Малецький, у планах – відкрити подібні опорні пункти у кожному мікрорайоні міста, щоб мешканці добре знали свого дільничного і могли в будь-який час звернутися до нього по допомогу. Начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олег Бех подякував міському голові, депутатам міської ради, зокрема, народному депутату України Юрієві Шаповалову за дієву підтримку і допомогу в роботі правоохоронних органів міста, підкресливши, що Кременчук – перший на Полтавщині й в Україні, де так серйозно ставляться до питань профілактики і запобігання правопорушень у місті, дбаючи про спокій і безпеку громадян.

Фото надане прес-службою міськвиконкому

Роботи на даному об’єкті розпочали влітку минулого року. На їхнє виконання з міського бюджету було виділено 1 мільйон 160 тисяч гривень. Начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олег Бех виразив подяку народному депутату України Юрієві Шаповалову, керівництву міста та депутатам міської ради за підтримку, допомогу та тісну співпрацю з правоохоронцями. Народний депутат України Юрій Шаповалов зазначив, що одним із пріоритетних напрямків роботи влади є покращення якості надання послуг населенню міста. Він підкреслив, що і надалі спільно з міською владою працюватиме над вирішенням проблем соціальної сфери міста, в тому числі й пов’язаних із діяльністю правоохоронних органів, допомагатиме вирішувати питання на найвищому рівні та працюватиме над залученням додаткових коштів із державного бюджету. Міський голова Віталій Малецький наголосив, що співпраця всіх органів влади дає хороші результати. Курс, узятий Президентом України Петром Порошенком та урядом на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом на децентралізацію влади, дозволяє вирішувати саме на місцях багато важливих питань, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності окремих територіальних громад. Начальник Кременчуцького відділу ГУНП у Полтавській області Олександр Коцар підкреслив, що з огляду на сьогоднішню криміногенну ситуацію на Молодіжному, в цьому мікрорайоні просто необхідне функціонування пункту поліції та цілодобове перебування нарядів та слідчо-оперативних груп поліції. Він зазначив, що у цьому відділенні працюватимуть 30 дільничних, у зону зобов’язань яких увійде інспектування всієї території Молодіжного, аж до «Пивзаводу».

НОВИНИ МIСТА У 2017 році буде приділено максимум уваги ремонту доріг

Проект «Доступна аптека» діятиме і в 2017 році

Кременчук долучився до проекту «Відкрите місто»

Кременчужани за тепло платитимуть менше

Будівництво та ремонт доріг є одними з пріоритетних завдань, над якими сьогодні працює уряд на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Дорожнє господарство зараз перебуває ще в переважно незадовільному стані. І основне завдання – його відродити. У Кременчуці ремонту доріг цього року буде приділено максимум уваги. Як зазначає народний депутат України Юрій Шаповалов, темпи ремонту дорожнього покриття, взяті містом минулого року, в 2017 році планують збільшити. Місто має закупити новий асфальтобетонний завод, який дасть можливість виготовляти більш якісний асфальт. Що ж до доріг загальнодержавного значення, то тут теж є позитивні зрушення. Держава виділила кошти на ремонт дороги Полтава – Кременчук, і цього року він буде продовжений. Юрій Шаповалов зазначає, що й надалі працюватиме через транспортний комітет, через Укравтодор над питанням виділення коштів на ремонти обласних доріг, які ведуть до Кременчука.

Начальник управління охорони здоров’я Максим Середа на щотижневій апаратній нараді у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради поінформував про роботу у Кременчуці проекту «Доступна аптека» за 2016 рік. Як повідомив головний медик міста, програму було затверджено на сесії Кременчуцької міської ради, і вона почала діяти з березня 2016 року. За словами Максима Середи, перший етап програми дозволив знизити ціни на лікарські засоби на 10-15%, а із серпня на деякі препарати – до 50%. Всього минулого року було виписано більше 21 тисячі рецептів, за якими містяни придбали ліки за пільговими цінами. Із цією метою з бюджету міста було виділено близько 400 тисяч гривень. Начальник управління охорони здоров’я говорить, що один рецепт у середньому дозволяє зекономити близько 20 гривень. Тож, на його думку, виходить, що 10 тисяч кременчужан отримали 50%ву знижку на ліки. Максим Середа наголошує, що програма продовжує діяти і в 2017 році.

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулася церемонія підписання 3-стороннього Меморандуму про співпрацю між МБО (Фондом «Східна Європа»), Асоціацією Сприяння Міжнародного Бізнесу та Розвитку («АСМБР») та виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради. 3-сторонній Меморандум підписали: від кременчуцької міської влади – міський голова Віталій Малецький, від МБО – Віктор Лях, від громадської організації «Асоціація міжнародного бізнесу та розвитку» – Костянтин Брижаха. Проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» впроваджує інноваційні механізми участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагоджує результативну співпрацю громадян і органів місцевої влади, допомагає громадянам самоорганізуватися навколо вирішення важливих проблем громад. Головним інструментом проекту є платформа www.opencity.in.ua. З її допомогою будь-який мешканець із міст-учасників може ініціювати вирішення важливої для його міста проблеми, звернувшись до відповідального за прийняття рішення посадовця (органу влади).

До 20 лютого у Кременчуці планують завершити процес оснащення 50% житлового фонду загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії. Це дасть можливість містянам сплачувати за тепло менше. На щотижневій апаратній нараді заступник міського голови Валерій Декусар повідомив, що цей процес знаходиться на стадії завершення. У Кременчуці залишилось прийняти на комерційний облік лише 18 лічильників тепла. Він розраховує, що роботи будуть завершені вже до 20 лютого, тобто раніше, ніж планувалося. Після цього 50% житлового фонду будуть забезпечені лічильниками. Міський голова Віталій Малецький зазначив, що кременчужани, в будинках яких уже встановлені загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії, говорять, що платити за тепло вони стали менше. Тепер же у всіх мешканців міста рахунки за тепло стануть меншими. Керівник міста говорить, що влада продовжить роботу зі встановлення теплових лічильників, щоб обладнати ними всі без винятку багатоквартирні будинки. За інф. прес-служби міськвиконкому


АКЦЕНТ

www.vestnik.in.ua | четвер, 16 лютого 2017 року

3

«Кременчукгаз» програє в суді споживачам

Наприкінці минулого тижня в Автозаводському суді суддя Жанна Кривич розглянула справу, в якій кременчужанка просила з’ясувати, чи законні норми споживання в розмірі 9,8 кубометра на людину, які виставляє «Кременчукгаз» тим споживачам, які відмовляються від встановлення побудинкових лічильників газу. За дорученням від людей, позивачем у суді виступила депутат Кременчуцької міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка (РПЛ) Тетяна Сідерка. Тут варто нагадати, що Тетяна Сідерка неодноразово виступала проти дій ПАТ «Кременчукгаз» щодо встановлення лічильників газу на весь будинок. Минулого року «Вісник» неодноразово писав про обурення мешканців багатоповерхівок, яким примусово встановлювали побудинкові газові лічильники. Люди вимагали встановлення індивідуальних лічильників. Та натомість отримували понад удвічі завищені тарифи. Замість 4,4 м3 на місяць на одну людину – 9,8 м3. Юристи вже тоді рекомендували одразу звертатися до суду.

Вимагати перерахунків

«Кременчукгаз» програв і апеляцію Готуючи цей матеріал, не можна не згадати, що раніше в суді кременчужани вже оскаржували незаконні дії ПАТ «Кременчукгаз» щодо нарахування споживання газу за завищеними нормами. Так, у грудні минулого року та ж суддя Автозаводського райсуду Жанна Кривич винесла рішення за позовом кременчужанина Ігоря Митрофанова до ПАТ «Кременчукгаз» про зобов’язання здійснити перерахунок обсягів природного газу по оплаті за газ із 9,8 куб. м на 4,4 куб. м. Під час розгляду справи виявилось, що всім мешканцям будинку на просп. Лесі Українки, 10, де проживає позивач, «Кременчукгаз» виста-

вив рахунки за граничною нормою 9,8 кубометра газу на людину. Газівники заявили, що дана норма застосовується в разі порушення Кодексу споживачем, і підставою для цього у ПАТ «Кременчукгаз» вважають колективну відмову мешканців від встановлення побудинкового лічильника. Сам Ігор Митрофанов у суді доводив, що особисто не перешкоджав встановленню побудинкового лічильника газу. Тож закон не передбачає колективну відповідальність за порушення. У результаті суддя погодилась із доводами позивача щодо того, що не може бути колективної відповідальності за порушення. І винесла рішення на його користь. До речі, нещодавно Апеляційний суд Полтавської області залишив чинним це рішення судді Автозаводського райсуду Кременчука Жанни Кривич.

Людей лякають відключеннями Попри це, вищезгадане підприємство-надавач послуг продовжує

лякати кременчужан завищеними тарифами і погрожує відключенням газу. Цього тижня на апаратній нараді в мерії міський голова Кременчука Віталій Малецький показав оголошення, які з’явились на під’їздах будинків. Так, на під’їздах на Раківці газівники розмістили оголошення про те,

що якщо мешканці не дадуть встановити побудинковий лічильник, то їм збільшать тариф до 9,8 м3. «Кременчукгаз», незважаючи на рішення судів, продовжує лякати містян підвищеними тарифами», – зазначив Віталій Малецький. І додав: «Люди виграють суди, а вони продовжують лякати. Це неправильно».

Солідарний газовий лічильник Тетяна Сідерка готує проект рішення щодо солідарного встановлення індивідуальних газових лічильників для кременчужан. Під час візиту в НКРЕКП депутату як варіант вирішення проблеми запропонували встановлення лічильників із трьома джерелами фінансування. Це коли одну частину платить «Кременчукгаз», другу – місто і третю – сам споживач. Так, ціну, яку підприємство витрачає на встановлення побудинкового газового лічильника, розкидають на всіх мешканців будинку. Частину мають виділити з міського бюджету, а решту доплатить сам мешканець. Та обов’язковою умовою має бути, що всі мешканці із цим погоджуються. Поки у Кременчуці таких будинків три. Тож Тетяна Сідерка готує відповідне рішення на сесію міськради. «Поки що це пілотний проект. Уже є домовленість із ПАТ «Кременчукгаз», що в оплату встановлення лічильника не рахуватимуть такі витрати, як виїзд машини тощо. Звідси вартість установлення індивідуального газового лічильника обійдеться приблизно в 2000 гривень. І, значить, для одного споживача – десь 700 гривень», – розповіла Тетяна Сідерка. Олена Ліпошко

НОВИНИ ТИЖНЯ

І ось в Автозаводському районному суді 9 лютого під головуванням судді Жанни Кривич ухвалено рішення, згідно з яким норми нарахування за газ на місяць на людину в розмірі 9,8 м3 визнано незаконними. Бо суми для оплати за газ повинні

виходити з норми 4,4 кубометра на людину, як постановив Кабмін. У міській фракції РПЛ вважають це перемогою і закликали як однопартійців, так і інших депутатів виступити проти «бєзпрєдєла» газівників. За словами позивача депутата Тетяни Сідерки, «Кременчукгаз», швидше за все, звернеться до апеляційного суду, а потім і зовсім подасть касацію на рішення. Однак, як тільки правота кременчужан буде доведена в судах усіх інстанцій, споживачі зможуть вимагати перерахунок сум оплати за газ, спираючись на рішення суддів.

Фото Дмитра Бабця

Депутат Кременчуцької міської ради Тетяна Сідерка виграла в Автозаводському районному суді справу проти ПАТ «Кременчукгаз» щодо законності нарахування споживання в розмірі 9,8 кубометра на людину. Це – не перша подібна справа, яку розглядає суд. І не перша перемога кременчужан. Наразі в суді ще є ряд позовів від споживачів до ПАТ «Кременчукгаз». Та попри це підприємство продовжує лякати містян високими тарифами та відключеннями.

Знову в Кременчуці смердить

Від паперових паспортів відмовились

Використали останню дозу вакцини проти сказу

Минулого тижня кременчужани масово скаржились на сморід. Переважно мешканці Молодіжного. Про це повідомили на апаратній нараді. Завідувач відділу екології Олексій Федюн зазначив, що жодних перевищень рівня викидів шкідливих речовин не виявлено. Хоча головний еколог міста не відкидає, що перевищення по фенолу і формальдегіду виявили. До речі, цього разу під підозру потрапили газівники. Бо смерділо ще й газом. Та підприємства «Міськгаз», «Черкаситрансгаз», провівши перевірку, звинувачення відкинули.

Кременчук перейшов на пластикові паспорти з 14 лютого. Про це повідомила керівник Кременчуцького ЦНАПу Тетяна Печериця. Вона запевнила, що кременчужанам, яким виповнилось 25 чи 45 років, фотографії вклеюють ще у старі паперові паспорти. І це – безкоштовно. Вони можуть оформити ID-паспорти. Але за власні кошти. Паспорт громадянина України у формі картки оформлюють із 14 років зі строком дії 4 роки, після 18 років паспорт видаватимуть на кожні 10 років. Нагадаємо, наразі у Кременчуці оформлюють пластикові паспорти як у ЦНАПі, що в мерії, так і у відділенні у Крюкові.

Її призначили 14-річному підлітку, якого покусав собака. Про це повідомив на медичній раді начальник управління охорони здоров’я Максим Середа. Наразі гроші з міського бюджету на придбання антирабічної вакцини виділено, але в Україні немає офіційно зареєстрованого препарату. Максим Середа говорить, що в Україні вакцина від сказу на карантині. І потрібно щонайменше два тижні, аби вона почала надходити на місця. Перебої з вакциною спостерігаються останні 5 років. «Ми зараз на пороховій бочці», – говорить головний медик Кременчука.

Онлайн-голосування за назви зупинок розпочалось

Ціни на хліб перевірятиме Антимонопольний комітет

«Перший день безкоштовно» – вже цього тижня

У Кременчуці почався процес створення реєстру зупинок громадського транспорту. Крім того, у зв’язку зі зміною назв багатьох вулиць міста під час процесу декомунізації було прийнято рішення перейменувати і зупинки громадського транспорту. Таких налічується 383 зупинки, на 84 із них зупиняються тролейбуси та 299 – зупинки маршруток. Кременчужани мають змогу висловити свою думку щодо їхніх назв. Проголосувати за нові назви зупинок можна на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради https://poll.kremen.org.ua/ упродовж місяця, з 13 лютого по 13 березня 2017 року.

Кременчуцький хлібокомбінат підвищив ціни на хліб із 5% до 9 %. І хоча на сьогоднішній день немає державного регулювання цін на хліб, управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики готує лист до Антимонопольного комітету щодо перевірки законності обґрунтування підвищення цін на хліб Кременчуцьким хлібокомбінатом. До речі, у Кременчуці можна придбати хлібобулочні вироби за нижчою ціною, ніж пропонує Кременчуцький хлібокомбінат. Але ж основним постачальником завжди був саме він. У мерії говорять, що, можливо, переглянуть розміщення кіосків цього підприємства.

Із 17 лютого в дитячій лікарні Кременчука почне працювати міська програма забезпечення медикаментами в першу добу, так званий перший день безкоштовно. Про це повідомила головний лікар медзакладу Лариса Носенко. На цю програму було виділено більше 1 мільйона гривень, і був проведений тендер на закупівлю ліків. Цього тижня медикаменти вже надходять до лікарні, і з п’ятниці програма почне функціонувати. Перелік ліків, які упродовж першої доби будуть надавати пацієнту безкоштовно (за кошти міського бюджету), вже є у всіх відділеннях лікарні.


4

четвер, 16 лютого 2017 року

АКТУАЛЬНО

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

Лічильник води: за скільки окупиться економія Із 12 лютого у Кременчуці почали діяти нові тарифи на воду. Відтепер кременчужанам, які не мають лічильників, доведеться платити за місяць більше 44 гривень на людину лише за холодну воду. А з послугами каналізації і водовідведення вийде більше сотні. У Кременчуці норми споживання води переглядати не збираються. У мерії радять встановлювати індивідуальні лічильники. У скільки наразі обійдеться обліковець холодної і гарячої води та які нюанси варто врахувати – з’ясовував цього тижня «Вісник». Минулого тижня постанова НКРЕКП була опублікована в газеті «Урядовий кур’єр», і вже з наступного дня у Кременчуці почали діяти нові тарифи на холодну воду і водовідведення. Про те, скільки кременчужанам доведеться платити за новими рахунками від КП «Кременчукводоканал», «Вісник» писав у минулому номері від 9 лютого «За воду платитимемо більше». Кременчужани, у яких встановлюють лічильники, сплачуватимуть за фактичними показниками споживання води. А от мешканцям, у яких лічильники не встановлені, нарахування проводитимуть за нормами, встановленими Кременчуцьким міськвиконкомом. А це 10,5 кубічних метрів на людину на місяць (із них 3,15 куб. м – гаряча вода і 7,35 куб. м – холодна). Тут варто зазначити, що кременчужани, у яких встановлений лічильник, платять уполовину менше, бо споживають уполовину менше води, ніж затверджено офіційно.

Встановити лічильник – зробити ремонт? Вартість встановлення лічильника води різна для кожного абонента. І тут впливає не лише ціна обраного водоміра, а й різні чинники, такі як: витратні матеріали, вартість та їхня кількість, стан водопровідної мережі вашої оселі. Іноді для того, щоб встановити лічильник, потрібно повністю замінити труби в санвузлі чи на кухні. Тож ціна на сам лічильник здається мізером. Лічильників треба два (як мінімум) – на холодну і на гарячу воду. Зазвичай їх встановлюють у санвузлі. Але для «щасливців», у квартирі яких санвузол знаходиться окремо від кухні, потрібно чотири лічильники. Бо стояків, по яких подається холодна і гаряча вода, по два. А мешканцям приватного сектору необхідно мати проект на водопостачання, де зазначене обов’язкове місце встановлення водолічильника. Із запитаннями щодо виконання проекту на підключення до мереж

На що звернути увагу, обираючи лічильник води

2

1

Майстри рекомендують лічильники води українського виробництва, аби в майбутньому не виникало проблем під час повірки.

Для холодної і гарячої води – різні лічильники.

3

Можна придбати лічильник самостійно через Інтернет чи в магазині. Головне, аби він був ліцензійний.

водопостачання та водовідведення (за його відсутності) можна звернутися до виробничо-технічного відділу КП «Кременчукводоканал».

«Очумелые ручки» не поза законом До речі, в тому ж Інтернеті можна знайти і покрокове встановлення лічильників води самому. В законодавстві немає чітких заборон на самостійне встановлення лічильників води. Тому якщо у вас є бажання і можливість, чому ні? Правда, тут є кілька важливих нюансів: такі лічильники потрібно купувати тільки в ліцензійних компаній. Встановлення водоміра вимагає тимчасового перекриття водопостачання по всьому стояку, що навряд чи вдасться зробити самостійно. Якщо ви встановили лічильник, то будь-яка несправність, наприклад, прорив трубопроводу, буде на вашій совісті. А це означає, що всі збитки ви будете відшкодовувати з власної кишені. Також ви маєте його правильно встановити, а при укладанні договору з КП «Кременчукводоканал» надати договір акту виконаних робіт, який повинна підготувати фірма, що має ліцензію на встановлення. Та й це не проблема, бо такий акт виконаних робіт коштує 50 гривень. Ще можна скористатися послугами знайомого сантехніка, але тут є ризики, про які згадали вище.

Лічильники теж мають строк придатності Майстра на встановлення лічильника можна знайти через Інтернет. Головне, щоб він дав акт виконання робіт. Можна скористатися контактами, які дадуть прямо в абонентному відділі КП «Кременчукводоканал». Дехто з майстрів погоджується виконувати роботи лише зі своїми лічильниками. Один – за 700 гривень. Обіцяють строк виконання 3-4 дні. Тобто, зателефонували на початку тижня, а наприкінці – уже з лічильником. А ось дехто бере за роботу по

300 гривень. Проте самі майстри попереджають, що встановлюють лише ліцензійні водоміри. Щодо цін на лічильники, то вони коливаються від 200 до 1500 гривень. Якщо збираєтесь купувати самостійно, обов’язково звертайте увагу на дату випуску. Сантехніки пояснюють: якщо купити водомір, випущений раніше 2016 року, то перед тим, як його встановити, вас пошлють на повірку. Також краще надати перевагу лічильникам вітчизняного виробництва. Так не виникне проблем під час повірки.

4

Лічильник має бути виготовлений не пізніше 2016 року. Інакше перед встановленням його потрібно ще повіряти.

Кількість помешкань, обладнаних лічильниками холодної води* 2014 рік Квартири в багатоповерхівках 36474 Приватний сектор 5709

2015 рік Квартири в багатоповерхівках 38943 Приватний сектор 5874

Реєстрація і повірка – без грошей Коли лічильники вже встановлені, то для того, щоб нарахування за спожиті послуги здійснювалися згідно з їхніми показами, їх треба зареєструвати. Для цього в абонентному відділі КП «Кременчукводоканал» необхідно написати заяву, після чого відповідно до графіка пломбувань контролер абонентного відділу виконає опломбування вузла обліку води. Увага! Лічильник гарячої води пломбує не лише контролер водоканалу, а й контролери «Полтаваобленерго», гроші за це з вас брати не мають. Через три роки після встановлення лічильника його обов’язково потрібно здавати на метрологічну повірку, щоб переконатися у правильності показань. Ця послуга закладена в тариф, тож абонент за неї не сплачує.

Корисна інформація для всіх І ще нагадуємо, що вам буде необхідно щомісяця надавати поточні показання водолічильників за телефоном 71-21-67 (автовідповідач, який записує голосові повідомлення) або через систему ВАС. Абонентний відділ КП «Кременчукводоканал» знаходиться за адресою: пров. Героїв Бреста, 38. Телефони: 77-98-87, 77-98-66, 5-64-08.

2016 рік Квартири в багатоповерхівках 42043 Приватний сектор 6133

На 1 січня 2017 року Квартири в багатоповерхівках 48481 Приватний сектор 6170

Абоненти без лічильників (на 1 січня 2017 року) Квартири в багатоповерхівках 28758 Приватний сектор 3288 * До уваги взято кількість особистих рахунків кременчужан

А порахувати? У середньому встановлення лічильника холодної води обійдеться в 600-700 гривень. Із підвищенням тарифів на холодну воду за місяць доведеться заплатити 44 грн 47 коп, за водовідведення – 53 грн 87 коп. За місяць – 98 грн 34 коп. Майже сотня гривень. Абоненти, що мають лічильник, сплачують уполовину, а то й менше. Якщо взяти навіть 50 гривень, то лічильник окупиться за 14 місяців. А якщо буде чергове подорожчання – то менше. Олена Ліпошко


www.vestnik.in.ua | четвер, 16 лютого 2017 року

Криваві розбірки напідпитку

КРИМІНАЛ

5

Минулого тижня кременчуцькі медики двічі надавали допомогу постраждалим від ножових поранень. 18-річний хлопець у лікарні

Ножове поранення: претензій немає

11 лютого на Молодіжному бійка між двома компаніями закінчилася кривавою трагедією. Близько півночі до лікарні було госпіталізовано 18-річного хлопця з проникним пораненням грудної клітки. Правоохоронці затримали винуватця скоєного. Ним виявився 41-річний місцевий мешканець. Затриманий фігурант був учасником з однієї сторони, постраждалий – з іншої. І, як уже повелося, одним із факторів, що призвів до конфлікту, був алкоголь, причому в обох компаніях. Група молоді біля під’їзду проводила час. Повз них проходила компанія старших «товаришів». Їм не сподобалося, як поводиться молодь, і вирішили трішки повчити. Зав’язалася суперечка, яка мало не переросла у бійку. Потім начебто усе заспокоїлося, і компанії розійшлися. Однак чоловік зі старшої компанії наздогнав юнака і вдарив його ножем, повідомляє поліція. За фактом розпочате кримінальне провадження.

У ніч із суботи на неділю, 12 лютого, підрізали 42-річного чоловіка. Інцидент стався в районі вулиці Ціолковського. Медики поставили чоловікові діагноз: струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травм, гематоми і ножове поранення в ділянку лівого стегна. Чоловіка госпіталізували до 2-ї міськлікарні, повідомляють правоохоронці. Однак він відмовився писати заяву і жодних претензій ні до кого не має, повідомили у поліції. Тому правоохоронці не порушували кримінальну справу. Постраждалий пиячив із товаришами по чарці. У процесі розпивання алкогольних напоїв вони посварилися. Аргументів не вистачило, тому у справу пішов ніж. Утім, поранений ні на кого зла не тримає. Він відмовився писати заяву на свого кривдника. А поліція в такому разі, коли завдані легкі тілесні ушкодження, кримінальну справу не порушує. Це роблять, якщо ушкодження середньої важкості й тяжкі.

«Біжи або помри»: небезпечна гра дітей на дорозі

Поцупив продукти

Її суть полягає у тому, щоб зняти на мобільний телефон, як гравці перебігають дорогу якомога ближче до транспортного засобу, що рухається. Працівники управління превентивної діяльності закликають батьків, учителів і психологів звертати увагу на розваги, які набувають популярності у дитячому середовищі. Одна з небезпечних – гра «Біжи або помри». Начальник відділу ювенальної превенції Головного управління поліції області Ірина Карюк говорить: – Зрозуміло, що та дитина, яка не впорається із завданням, може серйозно постраждати або взагалі загинути. Відтак наше спільне завдання (батьків, учителів і поліції): провести відповідну

також застосування хештегів: # домкитов, # морекитов, # млечныйпуть, # 150звезд, # ff33, # d28, # хочувигру, # бегиилиумри і записи на своїй «стіні» цифр, починаючи від 50 і менше. До того ж підозрілим є спілкування з друзями, якщо використовуються фрази «розбуди мене о 4:20», «я в грі» і листування в різних месенджерах із незнайомими людьми, які дають дивні розпорядження. У свою чергу в поліції закликали водіїв, побачивши дітей на узбіччі дороги, бути уважними. «Їду по вулиці, два пацани стоять, років по 12, я стабільно тримаю 60-70 км/год, і тут один зривається, метрів за 70-80 перебігає дорогу – я по гальмах, за 5 метрів зупинився, другий на камеру телефону знімає. Позаду їхала іномарка, трохи в мене не в’їхала. А цей поганець ледве під колеса не потрапив! Як побачите – стоять край дороги, краще скиньте газ!» – повідомив один з автовласників.

ПОДІЇ ТИЖНЯ

У п’ятницю ввечері в одному з магазинів «МаркетОпт» сталося пограбування. Охорона затримала чоловіка, який спочатку дивно поводився, а біля каси з його штанів випала тушка курки вагою 2 кг. На місце події викликали поліцію, працівники якої під час огляду чоловіка виявили у нього ще банку червоної ікри, твердий сир та консерву «Лосось з грибами». Загальна вартість поцупленого – 304 гривні. Чоловік, якого затримали, мав при собі посвідчення учасника АТО і говорив, що перевіряв охорону магазину на пильність. Цікаво, що керівництво саме цього магазину бере дуже активну участь у підтримці учасників у зоні АТО, передає багато продуктів, завжди відгукується на прохання волонтерів про допомогу. Крадіжкою, яку зафіксували камери відеоспостереження, зараз займаються правоохоронці.

роз’яснювальну роботу з дітьми – попередити їх про небезпеку та високу вірогідність настання трагічних наслідків. Ірина Карюк радить батькам і вчителям більше спілкуватися, цікавитися їхніми контактами (особливо новими знайомствами), вивчати інтереси і перевіряти профілі соцмереж. Повідомляють, що дане захоплення до України прийшло з Росії, де поширилося по всій її території, і вже є жертви. Інформація про «гру» поширюється в Інтернеті через групи в соцмережах. Тож батьків дітей закликають бути уважними і звертати увагу на найдрібніші деталі, у тому числі використовувані хештеги і символи на сторінках користувачів. Крім цього, батькам радять дізнатися, чи є їхня дитина в одній із таких груп (або зі схожими назвами) в соціальних мережах: «Кити пливуть вгору», «Розбуди мене о 4:20», f57, f58, «Тихий дім», «Ріна», «Няпока», «Море китів», «50 днів до мого...», а

По квартирах ходять шахраї, які маскуються під окулістів Останнім часом у Кременчуці мають місце випадки, коли під виглядом лікарів з офтальмологічного відділення 1-ї міської лікарні шахрайки ходять по квартирах кременчужан та пропонують придбати чудодійні ліки від захворювань очей за 6-8 тисяч гривень або по «акції» пройти безкоштовне лікування, в тому числі оперативне. Кременчужан попереджають: фахівці офтальмологічного відділення не ходять по квартирах. Лікування хворих здійснюється лише в офтальмологічному відділенні.

Автомобіль збив хлопця на переході

Суд щодо вбивства Бабаєва почнуть заново

12 лютого, о 14:00, до травматології дитячої лікарні було доставлено 15-річного юнака. Він отримав травму внаслідок ДТП. Хлопець переходив дорогу на зелене світло світлофора в районі зупинки громадського транспорту «Аврора» на просп. Лесі Українки. У цей час на нього наїхав автомобіль. Лікарі поставили діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, забій лівої гомілки, подряпини, підшкірна гематома лівого плеча. Його стан – середньої тяжкості.

Судити обвинувачених у вбивстві мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка почнуть 21 лютого в Київському райсуді Полтави. Судовий розгляд справи в Кобеляцькому райсуді тривав два роки. Нещодавно у присяжних засідателів, які розглядали справу, закінчився термін повноважень, і вони подали самовідвід. А 24 січня суд ще на два місяці продовжив арешт чотирьом підозрюваним у скоєнні вбивства.

Часто б’ють по обличчю 12 лютого, близько 2:00, біля нічного клубу на вул. І. Сердюка, 1, побили 34-річного кременчужанина. Під час раптової сварки невідомий завдав постраждалому ушкодження у вигляді синців та саден на обличчі. О 2:30 біля цього ж нічного клубу побили 27-річного кременчужанина. Невідомий також пошкодив постраждалому обличчя. А о 1:35 на вул. Соборній «під роздачу» потрапила 24-річна дівчина, яка відпочивала в ТРК «Європа». Додому вона повернулася із синцями на обличчі.

Недоумки знесли голову Дон Кіхоту

Гараж згорів разом з автомобілями

У ніч із 14 на 15 лютого зловмисники розбили скульптуру Дон Кіхота, яка розташована біля кафе «Кофан» на бульварі Пушкіна. Власники кафе заявили до поліції про вандалізм, правоохоронці ведуть розслідування. У «Кофані», у свою чергу, обіцяють нагороду в пошуках зловмисників. За інформацію, яка допоможе їх затримати, пропонують 1000 гривень. Як відомо, це – не перший випадок пошкодження скульптури, її вже доводилося лагодити.

Пожежа виникла 10 лютого, о 17:41, у будівлі гаража на вулиці Каховській, на території приватного домоволодіння. Вогнем було знищено мікроавтобус «Соболь», легковий автомобіль «Опель-Кадет Караван», покрівлю гаража на площі 50 кв. м, електропобутові інструменти, які знаходились у гаражі, 4 автомобільні акумулятори, повідомляє ДСНС. Причини загоряння встановлюють.

Олег Мірошниченко


6

четвер, 16 лютого 2017 року

ЦІКАВО

Імбир: користь і шкода Ця рослина містить поживні речовини і біологічно активні сполуки, які надають неймовірну підтримку фізичному і психічному стану людини. Імбир використовують із медичною метою вже кілька тисяч років. Він може бути ефективною альтернативою численним препаратам, які продають в аптеках. Імбир став популярним у нас зовсім недавно, а між тим це дуже давня пряність, її високо цінували ще у Стародавньому Римі, а привозили з країн Сходу. Його додавали до м’ясних страв, десертів, супів, напоїв і випікали з ним різні коржики. Сьогодні імбир культивують переважно в Китаї, на Шрі-Ланці, в Індії, Індонезії, а також в Австралії, на Ямайці, у Нігерії. Перш ніж розповісти про корінь імбиру – користь і шкоду для здоров’я, варто звернути увагу на те, що в супермаркетах свіжі бульби і маринований імбир найчастіше мають китайське походження. Тому важливо знати, що не можна

КОРОТКI ПОРАДИ НА КОЖЕН ДЕНЬ • Щоб очистити підсвічники від налиплого на них воску, покладіть їх у морозильну камеру хвилин на 20. Після цього віск відійде без проблем. • Втягувати нитку в голку буде легко, якщо скропити кінчик лаком для волосся. • Якщо вам потрібно відміряти потрібну кількість меду за допомогою мірної ложки або склянки, попередньо змастіть інструмент олією, щоб мед на ньому не залишився. • Видаліть білі плями солі зі шкіряного взуття за допомогою розчину з однієї столової ложки оцту і склянки води. • Щоб прибрати неприємний запах зі спортивного взуття, насипте в нього трохи соди і залиште на день.

використовувати свіжий імбир відразу. Для виробництва всіх сільськогосподарських культур у Китаї використовують величезні дози хімікатів, пестицидів, перед транспортуванням усю продукцію піддають обробці. Висушений корінь змінює свої властивості, посилюються його протизапальна та знеболювальна дії, але стимуляція травлення знижується. Якісним вважається не в’ялий, щільний, гладкий корінь, під час обламування він повинен хрустіти, аромат і смак такого імбиру більш сильний. Обираючи, варто надавати перевагу світлому і блискучому кореню, темний набагато гірший за світлий.

Якщо купуєте порошок імбиру – він не повинен бути біло-сірого кольору, а тільки пісочного, світложовтого, а також має бути герметично запакований. Корисні лікувальні властивості кореня імбиру.

Склад імбиру Імбир містить багато корисних речовин, до 400 хімічних сполук, тому має потужні лікувальні властивості. Приємний аромат імбиру надають ефірні олії, яких у ньому близько 1-3%, пекучий смак забезпечує гінгерол (фенолоподібна речовина), він насичений природними цукрами, вуглеводами, жирами,

смолами, вітамінами, клітковиною, мінеральними речовинами. Імбирний корінь містить достатню кількість вітамінів групи В (В6, В1, В9, В5, В2), а також вітаміни А і С. Крім того, він багатий на солі кальцію, магнію, фосфору, містить кремній, хром, холін, цинк, аспарагін, марганець. Містить незамінні амінокислоти: лізин, фенілаланін, треонін, метіонін та інші, які організм синтезує у дуже малій кількості. А також олеїнову, каприлову нікотинову та лінолеву кислоти, які повинні надходити з їжею – ефірні олії, які надають йому пряний і терпкий аромат.

Чим корисний імбир для здоров’я?

Протипоказання до кореня імбиру

Імбир сприяє поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту. Корінь корисний тим, що підвищує апетит, при цьому прискорює обмін речовин, його використання рекомендується при порушеннях холестеринового і жирового обміну завдяки незамінним амінокислотам, які входять до його складу. Імбир також містить речовини, що поліпшують кровообіг, тому прискорюється обмін речовин. Його можна використовувати тим, хто бореться із зайвою вагою, оскільки стимуляція процесу спалювання калорій сприяє зниженню ваги. До того ж імбир сприяє нормалізації роботи кишківника, регулює перистальтику. Продукти харчування, які приправлені коренем імбиру, можуть краще засвоюватися організмом.

Інформації про лікувальні властивості імбиру дуже багато, але у разі деяких захворювань він може нашкодити здоров’ю. Користь і шкода імбиру повинні враховувати ті, хто має серйозні проблеми зі здоров’ям, хронічні захворювання. Багато людей вважають, що якщо це – рослинний лікувальний засіб, то його можна використовувати всім без обмеження, і жодної шкоди не буде. Це не зовсім так, у імбиру є певні протипоказання. І перед вживанням слід обов’язково проконсультуватися з лікарем. • Ефірні олії і гіркоти, які містяться у складі імбиру, можуть негативно діяти за наявності деяких захворювань шлунково-кишкового тракту, а саме: за гастриту, виразки шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки, неспецифічного виразкового коліту. Також небезпечно додавати його в їжу за стравохідного рефлюксу, дивертикульозу і дивертикуліту. • Імбир не можна використовувати одночасно з деякими лікарськими засобами: з антиаритмічними засобами; препаратами, що знижують артеріальний тиск; лікарськими засобами, що стимулюють роботу серцевого м’яза; цукрознижувальними препаратами – він посилює їхню дію, що призводить до побічних ефектів. • Імбир підвищує ризик гіпокаліємії, а також знижує ефективність бетаадреноблокаторів. Під час вживання імбиру знижується зсідання крові, це слід враховувати, приймаючи різні лікарські засоби, у яких такі ж побічні дії. • За схильності до кровотеч і ураження дрібних кровоносних судин його застосування протипоказане (маткові кровотечі, геморой тощо). • Не можна вживати імбир у разі гарячки, високої температури – він може сприяти її підвищенню. При вірусних інфекціях, застуді з невеликою температурою його прийом припустимий, а у разі грипу з високою температурою – вживати не можна. • Потенційна шкода кореня імбиру можлива при інсульті, ішемічній хворобі серця, інфаркті та передінфарктному стані, при гіпертонії. • У 2-му і 3-му триместрі вагітності вживати його не рекомендується, оскільки це може викликати підвищення артеріального тиску. • Під час шкірних захворювань імбир може викликати подразнення шкіри або загострення її наявних хронічних захворювань. • Імбир протипоказаний за будь-яких захворювань печінки: цироз, гепатит, а також жовчнокам’яна хвороба. Усе добре в міру. В разі передозування імбиром можуть виникнути алергічні реакції, пронос або блювота. Тому не можна зловживати цим продуктом, а з появою розладу травлення або алергії слід припинити його споживання.

Протизапальна дія Найпопулярніше застосування кореня імбиру – це профілактика і лікування гострих респіраторних захворювань, застуди, бронхіту, ангіни, оскільки він має помірну протизапальну дію. У деяких європейських країнах для лікування застуди використовують імбирний ель та імбирне пиво, їх підігрівають перед вживанням і вважають, що це забезпечує швидке одужання. У Китаї яєчний омлет з імбиром є народним засобом проти кашлю, також із кореня імбиру роблять спеціальні льодяники з цією ж метою.

Знеболювальна дія Під час м’язового, головного, суглобного болю імбир сприяє зниженню больових відчуттів. У домашніх умовах використовувати цю властивість імбиру можна наступним чином: натертий імбир або його порошок змішують із водою і прикладають як компрес на хворе місце.

Протиблювотна дія Ще одна корисна властивість імбиру – це протиблювотна дія. Численні дослідження стверджують, що корінь імбиру корисний проти нудоти будь-якого походження. Він знижує прояви токсикозу під час вагітності, морської хвороби, зменшує нудоту, яка є наслідком хіміотерапії, нудоту при закачуванні у транспорті.

Імуностимулювальна дія Користь кореня імбиру також полягає в тому, що це досить сильний антиоксидант, він заспокоює нервову систему, покращує пам’ять, зміцнює імунітет, допомагає впоратися зі стресом, підвищує гостроту зору, концентрацію уваги, допомагає відновитися після грипу, застуди, є чудовим тонізувальним засобом. Весь запас ароматичних речовин і ефірних олій знаходиться під шкіркою, тому очищати його слід обережно і тонким шаром. Свіжий імбир може зберігати свіжість, якщо тримати його в холодильнику не більше тижня. Сухий корінь може зберігати корисні влас-

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

Як зберігати корінь імбиру? тивості близько 4 місяців. Під час подрібнення імбиру краще не використовувати дерев’яну дошку, яка вбирає сік кореня. Сік імбиру може чинити подраз-

нювальну дію на слизові оболонки, тому після контакту зі свіжим коренем слід ретельно мити руки. Для подрібнення імбиру краще використовувати тертушку, вона

• Якщо один стакан застряг в іншому – не проблема. Налийте у верхній холодну воду, а потім опустіть обидва на хвилину-другу в гарячу. • Проведіть по зубчиках застряглої блискавки простим олівцем – графіт у цьому випадку буде працювати як мастило. • Щоб отримати з апельсина або лимона більше соку, покатайте їх по столу, перш ніж розрізати. • Для того, щоб біле вино залишалося холодним, заморозьте виноградини і використовуйте їх замість кубиків льоду. • Щоб відокремити жовток від білка, розбийте яйце на тарілку. Потім візьміть порожню пластикову пляшку, трохи стисніть, щоб вийшла частина повітря, піднесіть до жовтка, і він легко втягнеться у пляшку. • Щоб свічка горіла яскраво і довго, не запливаючи упродовж усієї романтичної вечері, попередньо потримайте її в підсоленій воді. • Часниковий запах із рота можна видалити декількома способами: випити склянку молока, пожувати петрушку, кірочку лимона або кавове зернятко. • Тверді сливи, недостиглі помідори та грона винограду можна зберегти свіжими упродовж декількох тижнів у дрібному сухому піску або сухій тирсі. • Якщо хочете перевірити, чи свіжі консерви, які ви збираєтеся відкрити, натисніть на дно банки так, щоб на жерсті утворилася вм’ятина. Якщо через деякий час втиснуте місце почне трохи випрямлятися – консерви зіпсовані. Рішуче викидайте їх. • Якщо скло окулярів протерти гліцерином, то воно не запітніє. • Чим біліше борошно, тим менше в ньому білків, вітамінів групи В і мінеральних солей. Тому сніданок зі склянки чаю і білої булочки не можна визнати задовільним. Додайте хоча б скибочку житнього хліба.

допоможе позбутися жорстких прожилок, які знаходяться у корені. Щоб зберегти імбир, його можна очистити і залити горілкою, вином. І використовувати упродовж кількох тижнів як сам корінь, так і ароматний напій в якості приправи. За матеріалами інтернет-ресурсів


КРОСВОРД

www.vestnik.in.ua | четвер, 16 лютого 2017 року

7

На правах реклами

Астрологiчний прогноз на 20-26 лютого

Відповіді на сканворд №6 По горизонтали: Злак. Просо. Абитиби. Мул. Затон. Скальд. Рекорд. Ацетон. Сфинкс. Вол. Аве. Окоп. Лог. Соло. Данидин. Аспик. Лыжи. Эссе. Ага. Наклёп. Апперкот. Ялла. Остров. Хобарт. Проём. Пан. Инстинкт. Канюк. Аллонж. Асти. Креп. Текст. Рулада. Сити. Угол. Горох. Собака. По вертикали: Лазер. Дыня. Опал. Абак. Жалоба. Икитос. Цикл. Анко. Торф. Лавр. Ант. Бинди. Ода. Танжело. Нега. Эпос. Список. Нос. Пикассо. Сари. Сатурн. Стих. Кома. Днепр. Осот. Сулавеси. Помёт. Ирис. Кольцо. Напев. Миг. Делос. Клуб. Колпак. Курага. Помол. Иго. Едок. Подкат. Опала.

ОВЕН Можливi проблеми матерiального характеру. Якщо ви дозволяли собi розслабитися, то вельми вiрогiднi фiнансовi ускладнення. Новi зв’язки з дiловими партнерами можуть виявитися вельми мiцними. ТЕЛЕЦЬ Тиждень мине ефективно, якщо ви використаєте свiй потенцiал на вирiшення питань, що вимагають фiзичного навантаження. Не займайтеся фiнансовими проблемами, не пiдписуйте жодні документи. БЛИЗНЮКИ Спроби почати що-небудь нове не увiнчаються успiхом. Зустрiчi на початку тижня будуть скасовані через причини, що від вас не залежать. Вдало складуться любовнi i сiмейнi стосунки. РАК Можуть виникнути проблеми з представниками влади. Лiнь i неуважнiсть здатні звести нанiвець усi вашi досягнення. Працiвники iнтелектуальної працi цього тижня укладуть

вигiднi угоди на проведення наукових робiт. ЛЕВ Завдяки вашому досвiду в серединi тижня вдасться правильно розпорядитися наявними коштами. Ваша кмітливість дозволить узятися за кiлька справ одразу i кожну довести до кiнця. ДIВА Вашi мрiї повиннi вiдповiдати реальностi. Романтичний настрiй не дозволить займатися нудною роботою. Імовiрне романтичне знайомство з людиною здалеку. ТЕРЕЗИ Можливо, дехто неправильно розцiнюватиме вашу дiлову активнiсть i вирiшить, що ви надмiрно самовпевненi. Імовірні серйознi ускладнення у стосунках із коханою людиною, аж до сварки. СКОРПIОН Вiвторок – вдалий день для занять мистецтвом, але нiяк не бізнесом. Ближче до кiнця тижня можна смiливо брати позики i робити грошовi внески

пiд вiдсотки. Смiливо йдiть на контакт із представниками iноземної органiзацiї. СТРIЛЕЦЬ Тиждень обiцяє вам душевну рiвновагу, сприяє заходам зі змiцнення здоров’я. Найбiльш плiдною виявиться перша половина тижня, тому суперечливi питання краще вирiшити до середи. КОЗЕРIГ На початку тижня ви будете органiзованi, зiбранi, здатнi виконати велику роботу. Не давайте необдуманих обiцянок, не потурайте своїм бажанням. ВОДОЛIЙ У серединi тижня варто цiлком i повнiстю вiддатися почуттю, що вас захопило. Можливо, доведеться звалити на себе всi домашнi обов’язки або доглядати хворого родича. РИБИ Не поспiшайте довiряти малознайомим людям. Успiшними будуть iнтелектуальна i творча дiяльнiсть, які надихнуть вас на нові iдеї.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ з 16 по 22 лютого четвер

16 лютого

ніч день

п’ятниця 17 лютого

субота

18 лютого

неділя

19 лютого

понеділок 20 лютого

вівторок 21 лютого

середа

22 лютого

      -8° -6°

-14° -4°

-4° +1°

0° +1°

0° +2°

+1° +3°

Адреса редакції:

39600, м. Кременчук, вул. Першотравнева, 3. Тел. (0536) 79-111-7, Репортери: 79-111-6 Засновник: Кременчуцька міська рада Видавець: Редакція газети «Вісник Кременчука»

E-mail: visnyk.kremenchuka@gmail.com Рекламний відділ: тел. 79-111-7 Сайт міської ради: http://www.kremen.mvk.pl.ua

Новини | Політика | Економіка Кримінал | Культура | Спорт Афіша | Офіційні документи

-2° +5°

Головний редактор Євгенія Гамза

Відповідальний секретар Наталя Мігунова

Репортери

Олена Ліпошко, Олег Мірошниченко, Анастасія Лисенко

Фотокореспондент Дмитро Бабець Коректор Тетяна Третякова Верстка Ольга Середа Набір Любов Вовкова ® – на правах реклами

Друк: ТОВ «АСМІ» Адреса: м. Полтава, пров. Перспективний, 8 Обсяг: 4 друковані аркуші. Підписано до друку 15.02.2017 р. Зам. № 11815. Тираж 5000 екз. Свідоцтво про реєстрацію ПЛ №553 від 23.03.1992 р. Газета виходить раз на тиждень


8 НЕРУХОМІСТЬ

четвер, 16 лютого 2017 року

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

Квартира у спадщину Кожен власник зацікавлений у тому, щоб його майно дісталося не кому-небудь, а близьким людям. І ось тут виникає запитання: як краще оформити спадщину? Що гарантує безпроблемне успадкування майна за бажанням спадкодавця: заповіт, дарування чи довічний договір утримання? Що необхідно знати про нюанси спадкування Спадкування – це перехід прав і обов’язків (спадщини) від спадкодавця до спадкоємця. До останнього переходять усі майнові права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Про нюанси спадщини «Віснику» розповіла Аліна Кривонос, консультант Кременчуцької 1-ї Державної нотаріальної контори. – Оформлення заповіту люди часто плутають із дарчою. У чому різниця? – Заповіт робиться посмертно, потім триває процедура оформлення упродовж півроку. Але її ускладнюють деякі нюанси: якщо, наприклад, серед двох спадкоємців, на яких написано заповіт, у квартирі зареєстрований лише один. До того ж законодавство часто змінюється, тож людям у кожному окремому випадку краще приходити консультуватися з фахівцем. Адже у кожної людини ситуація індивідуальна, залежно він неї і треба діяти. Якщо, скажімо, заповіт написаний на спадкоємця не першої черги (наприклад, на того, хто доглядав), а спадкоємці першої черги також бажають щось отримати, треба дивитися, чи є в них обов’язкова частка.

Законом захищені ті, хто має інвалідність 1-2 групи, або вони є пенсіонерами за віком чи неповнолітніми. За ними закріплена частка у 25% від усього, що належало померлому. – А якщо не було заповіту? – У такому разі згідно із законом вступають у спадщину нащадки першої черги. Якщо таких не виявиться, тоді спадщину набувають більш віддалені родичі в порядку черговості. Скажімо, онуки є нащадками 6-ї черги, а ті, хто проживав разом не менше 5 років – 5-ї черги. Дивляться спочатку на нащадків 2-ї черги. – На що може претендувати один із подружжя, наприклад, при розлученні? – Якщо упродовж спільного життя подружжя набуло майно в результаті договору купівлі-продажу або обміну, то при розлученні майно ділиться, оскільки вважається спільним. А якщо воно набуте на підставі свідоцтва про спадщину чи договору дарування, то це не ділиться жодним чином. Так само не діляться отримані призи, виграші, грошові суми тощо.

Скільки коштує вступити у право наслідування «Аби вступити у право наслідування, потрібно сплатити мито. Вартість мита залежить від того, яке це оформлення, – зазначає Аліна Кривонос, консультант Кременчуцької 1-ї Державної нотаріальної контори. – Якщо це буде спадщина для спадкоємців першої черги, то вони взагалі нічого не платять. Нащадки другої і більше черги мають сплатити 5% від вартості майна. Плюс 1,5% – військовий збір. У сумі виходить, що треба

Аби вступити у право наслідування, потрібно сплатити мито. Вартість мита залежить від того, яке це оформлення. Якщо це буде спадщина для спадкоємців першої черги, то вони взагалі нічого не платять. Нащадки другої і більше черги мають сплатити 5% від вартості майна. Плюс 1,5% – військовий збір.

сплатити 6,5%. Але це – на даний момент, у подальшому військовий збір можуть прибрати. Утім, наразі у Верховній Раді вже перебуває законопроект, згідно з яким такі нащадки, як брати та сестри, бабусі, дідусі й онуки, мають бути звільнені від цього податку в 6,5%, щоб вони мали можливість оформлювати спадщину як нащадки першої черги. Варто наголосити, що вартість нерухомості визначає незалежний експерт у гривнях. Кожна квартира оцінюється по-різному. Був випадок, коли однокімнатну квартиру оцінили всього у 40 тисяч гривень». Незважаючи на те, що на ринку нерухомості подібна квартира може коштувати від 13 тисяч доларів і вище (понад 350 тисяч гривень). Як приклад: якщо квартиру оцінили у 200 тисяч гривень, то 6,5% від цієї суми складає 13 тисяч гривень податку, який має сплатити спадкоємець, що не належить до першої черги, аби набути право власності. Коли скасують військовий збір, податок складатиме 10 тисяч гривень (5%). – Скільки потрібно платити при даруванні квартири? – При дарчому договорі, який фактично є спадщиною за життя, нащадок першої черги має сплатити 1% від вартості квартири. Більш дальні нащадки сплачують усе ті ж 6,5%. Тому ми радимо, якщо хтось хоче оформити дарчу на брата, сестру, дядю, тьотю, краще робити це через договір купівлі-продажу. Тому що він не покладається на родинні відносини. І сплачується мито всього 2%, тобто суттєва економія.

Про договір ренти (довічного утримання з успадкуванням квартири) «Такі договори не часто зустрічаються на практиці, – зазначає Аліна Кривонос. – У такому разі також доведеться сплатити держмито. Його розмір становить 1% від суми. І людина відразу набуває право власності. Щоправда, при цьому накладається арешт на майно, аби захистити людину, за якою доглядають. І виникають деякі проблеми. Зняти арешт може лише той нотаріус, який його і

Спадкоємець стає правонаступником не тільки прав, а й обов’язків. Він зобов’язаний повністю задовольнити вимоги кредитора спадкодавця, щоправда, тільки у межах вартості майна, отриманого у спадщину.

накладав. А якщо угоду завіряє приватний нотаріус, виникають певні ризики: він сьогодні працює, а завтра – ні. Особливо, якщо нотаріус – жінка. Вона може, скажімо, піти у декретну відпустку. І людина опиняється у замкненому колі. Адже арешт, особливо якщо він накладений давно, важко відмінити через суд. Тож ми намагаємося відмовляти людей від такого рішення». Укладання договору дарчої чи ренти (договору довічного утримання з успадкуванням квартири) у державного нотаріуса коштує близько 2 тисяч гривень. Приватний нотаріус за аналогічну процедуру може взяти і 3 тисячі гривень.

Обов’язкові платежі при оформленні спадщини – Під час написання заяви на отримання спадщини, що має бути зроблено протягом півроку в державного нотаріуса, стягується 300-350 гривень. А у приватних нотаріусів свої розцінки, – зазначає Аліна Кривонос. – А потім, під час оформлення нерухомого майна на одного нащадка – ще близько 1,5 тисячі гривень. Якщо це – рухоме майно, машина тощо, сплачується близько 500 гривень на одну людину. Якщо це банківські вклади – близько 300 гривень. Але у кожного своя ситуація. Наприклад, якщо жінка не один раз виходила заміж, змінювала прізвище, їй буде потрібно завіряти більше ксерокопій, вона, відповідно, й більше платитиме. Адже завірення однієї копії коштує десь 50 гривень. – Якщо спадщина знаходиться за кордоном, є відмінність у її отриманні? – Процедура успадкування здійснюється на підставі конвенції про

співдружність між Україною і тією державою, де залишилася спадщина. Якщо це в Росії чи Білорусі, то заводиться дві справи про спадщину – у нас і за кордоном. Тож потрібно двічі пройти процедуру. Відповідно й витрати зростуть удвічі. Плюс поїздки до сусідньої країни, що також обійдеться недешево.

Борги спадкодавця нікуди не зникають Спадкоємець стає правонаступником не тільки прав, а й обов’язків. Спадкоємець зобов’язаний повністю задовольнити вимоги кредитора спадкодавця, щоправда, тільки у межах вартості майна, отриманого у спадщину. Якщо спадкоємців декілька, тоді кожному з них особисто потрібно задовольнити вимоги кредитора в розмірі, що відповідає його частці у спадщині. При цьому спадкоємці самі повинні повідомити кредитора про відкриття спадщини, звісно, якщо їм відомо про його борги. Кредитор, у свою чергу, може пред’явити вимоги до спадкоємців, які прийняли спадщину, протягом 6 місяців із дня, коли він дізнався чи міг дізнатися про відкриття спадщини. Причому він має право це зробити незалежно від настання строку вимоги. Якщо ж, припустимо, кредитор не знав і не міг знати про відкриття спадщини, для пред’явлення вимоги до спадкоємців у нього в розпорядженні 1 рік із дня настання строку вимоги. У протилежному разі він позбавляється права вимоги до спадкоємців. Крім того, спадкоємцям дістанеться обов’язок відшкодувати майнову шкоду (збитки), а також моральну шкоду, завдану спадкодавцем. Це стосується і витрат на утримання, огляд, лікування спадкодавця. Олег Мірошниченко


ГРОШІ

www.vestnik.in.ua | четвер, 16 лютого 2017 року

9

«Видушити» аліменти Продати техніку з квартири, оголосити автомобіль у розшук і порушити кримінальне провадження… Такі негаразди можуть впасти на голову злісному неплатнику аліментів. Як зробити так, щоб усе це почало діяти на практиці – дізнавався «Вісник».

Близько 500 гривень щомісяця віддавати на дитину і бути вільним. Саме стільки аліментів у 2016 році чоловіки, які були оформлені на мінімалку, сплачували колишнім дружинам. Проте 500 гривень – це навіть «забагато». Оскільки з травня по листопад, коли мінімальна зарплатня в Україні становила 1450 гривень, а не 1600, як у грудні, сума аліментів складала від 435 гривень. Наскільки сильно українські закони «захищають» аліментників та як жінка може притягнути екс-чоловіка до відповідальності – «Вісник» запитав у головного державного виконавця Автозаводської держслужби управління юстиції Ірини Роткевич. «Розрахунок аліментів проводиться з офіційних доходів, – говорить Ірина Роткевич. – Дані про цей дохід ми отримуємо з Податкової інспекції. Ми не можемо контролювати бухгалтерію тих фірм і підприємств, де працюють аліментники. Тому ми бачимо тільки офіційні доходи людини і, спираючись на них, робимо розрахунок. Є такі чоловіки, які навіть пишаються тим, що заробляють по 6000-7000 гривень, а колишнім дружинам сплачують 300 гривень аліментів. Буває і навпаки, коли чоловік платить аліменти, а потім додатково допомагає колишній дружині й дитині грошима. Якщо людина оформлена на півставки, аліментів вирахують 30% від прожиткового мінімуму для дитини. Тим, хто працює на повну ставку, аліменти вирахують від 30% до 50%. Це постановляє суд». Сплачувати аліменти навіть у тому випадку, коли людина не має офіційних доходів, українців зобов’язує Сімейний кодекс України. Тоді сума виплат нараховується від середньої заробітної платні по регіону, де проживає аліментник. «Ми отримуємо інформацію від статистів про рівень зарплатні у Кременчуці, – продовжує розповідати Ірина Роткевич. – Залежно від цього нараховуємо аліментникам борг. Рано чи пізно людина влаштується на роботу. Тоді будемо стягувати 50% від заробітної платні. Одна четверта частина призначатиметься для виплати теперішніх аліментів, інша – на погашення боргу. Поки наявний борг, навіть якщо він потро-

ху погашається, ми можемо і маємо право реалізовувати (продавати, – ред.) майно боржника». Якщо у жінки є підозра, що чоловік заробляє більше, вона може звернутися із заявою до державного виконавця. Після цього служба подасть запити до Податкової та Пенсійного фонду, й офіційний дохід чоловіка буде перевірений.

Техніку «винесуть» через 2 місяці Із чим не будуть панькатися у нашій країні, так це зі стягненням цінних речей та майна боржника. Позбавити рухомого майна, плазмового телевізора або автомобіля можуть чоловіків, які не платили аліменти більше двох місяців. Якщо стягувачу відомо, що людина має автомобіль, але надавати для продажу його не хоче й ховає, автівку можуть оголосити у розшук. Тих, хто затягнув з оплатою на всі шість місяців, можуть позбавляти квартири, будинку або якоїсь частини нерухомого майна. Найбільше боржник «влетить», якщо вартість заборгованості перевищить 20 мінімальних заробітних плат (з 1 січня 2017 року – 3200 гривень), тобто 64 000 гривень. Тоді, відповідно до закону, мають право продавати його єдине житло. На додачу всіх боржників вноситимуть у Єдиний державний реєстр боржників, який запрацював в Україні з 5 січня. Моніторити реєстр у першу чергу будуть нотаріуси. Вилучену техніку та майно виставлятимуть на продаж в Інтернеті, у системі електронних

«Ми отримуємо інформацію від статистів про рівень зарплатні у Кременчуці. Залежно від цього нараховуємо аліментникам борг. Рано чи пізно людина влаштується на роботу. Тоді будемо стягувати 50% від заробітної платні», – розповідає Ірина Роткевич.

торгів. Вартість вилученого оцінюють спеціальні експерти – професіонали. «Ціну може запропонувати й сам боржник або стягувач, – зазначила Ірина Роткевич. – Пропозицію можна внести, попередньо написавши заяву. Якщо борг аліментника існує більше шести місяців, ми також можемо відправити подання до суду, щоб боржника тимчасово обмежили у праві виїзду. Коли позов буде ухвалений, боржник уже не зможе виїхати за кордон. На жаль, позитивне рішення суди приймають не завжди. Свої дії вони пояснюють недостатньою кількістю наданих документів. Проте які саме додаткові документи потрібні, судді також не говорять. Крім цього, ми можемо звернутися до поліції, щоб автомобіль боржника подали у розшук. Коли транспорт виявлять, його доставлять на майданчик тимчасового тримання». При цьому правило: якщо сплатити хоча б одну гривню від заборгованості, тоді не буде проблем із держвиконавцями – не діє. Боржником аліментник вважатиметься доти, поки не сплатить усе до копійки. Єдине, що не загрожує тому, хто виплачуватиме борг потроху – так це кримінальна відповідальність. Проте від вилучення рухомого майна або оголошення автівки у розшук аліментника це не врятує. Розшук автомобіля може бути припинений лише в одному випадку – якщо боргу не буде взагалі.

Дійде до «в’язниці» Нововведення, яке почало діяти восени минулого року, передбачає, що жінки можуть самостійно звернутися до поліції й написати заяву на чоловіка-аліментника, який заборгував чималу суму грошей. Зокрема, звертатися можна у разі, коли боржник не сплачував аліменти більше шести місяців. Правоохоронці можуть порушили проти боржника кримінальне провадження за ст. 164 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати аліментів на утримання). Санкція статті передбачає виправні роботи або обмеження волі.

Стати абсолютно вільним від будь-яких виплат чоловік може у тому випадку, якщо подарує дитині автомобіль або квартиру. Як повідомила «Віснику» пресофіцер кременчуцької поліції Анна Васенко, жінки дійсно можуть самостійно звертатися до поліції та писати заяву, але до суду справа доходить нечасто. «Ніхто не хоче мати судимості, – пояснює Анна Васенко. – Тому, коли порушується справа, чоловіки дуже часто активізуються і починають виплачувати аліменти. Тоді справу закривають. Кому потрібна судимість? Це «чорна пляма» на особистій справі людини. У першу чергу, перепона для отримання візи за кордон». Крім цього, зробити можна й так, щоб чоловіка-аліментника почали переслідувати. Це може статися, якщо державна виконавча служба не виявить боржника за фактичним місцем його проживання. Для цього жінка також повинна написати заяву з повідомленням про те, що не знає, де перебуває боржник. Уже тоді виконавча служба звертається до суду, який виносить рішення, згідно з яким поліція має право відкрити справу та почати шукати боржника. Крім цього, чергові зміни до закону передбачають, що жінка, яка отримала виконавчий лист, може самостійно віднести його до бухгалтерії підприємства, де працює аліментник, і не чекати, поки це зробить держвиконавець. «Так було раніше, – зазначила Ірина Роткевич. – Десь на початку 2000 років. Потім такі дії були скасовані, зараз знову впроваджені. І це – добре, адже суттєво економить час. Виконавцю, щоб з’явитися на підприємство, необхідно було зробити чимало перевірок. А жінка може віднести лист одразу ж сама. Проте лише тоді, коли вона не має претензій до заборгованості аліментника. Нарахування аліментів із зарплатні людини бухгалтер починає з того дня, коли жінка принесе виконавчий лист».

Подарувати квартиру або автівку Стати абсолютно вільним від будьяких виплат чоловік може у тому випадку, коли подарує дитині автомобіль або квартиру. У такому разі оборудка повинна бути здійснена через нотаріуса, а жінка має написати заяву про те, що не має до аліментника жодних претензій. «Таке дійсно є, – говорить Ірина Роткевич. – Такі випадки бувають, коли чоловік відмовляється від частини квартири на користь дитини. Але у свою чергу й жінка повинна повністю відмовитися від аліментів. Після такої оборудки у нас уже немає підстав вимагати від людини сплачувати аліменти».

Не аліментами єдиними Платити аліменти, відповідно до закону, чоловік зобов’язаний, поки дитина не закінчить вищий навчальний заклад, а це можу бути й до 23-х років. У такому разі жінка повинна повторно звернутися до суду за призначенням аліментів уже для повнолітньої дитини, яка продовжує навчання. Вартість виплати буде прописана у рішенні суду. Якщо жінці взагалі не пощастило й чоловік не має офіційного доходу або майна, яке можна продати, та ще й веде аморальний спосіб життя, виплати на дитину можна отримувати від держави. У такому випадку виконавча служба видасть жінці довідку про те, чому з її колишнього чоловіка не можна стягнути аліменти, й направить до управління соцзахисту, де їй будуть нараховані виплати. Анастасія Лисенко


10 ОСВІТА

четвер, 16 лютого 2017 року

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

Стипендія: хто скільки отримуватиме Болюче питання для студентів: хто та скільки стипендії отримуватиме цього року? Хто не отримуватиме не лише академічну, а й соціальну стипендію? А хто, навпаки, матиме її у два рази більшу. У цих питаннях розбирався «Вісник».

В українських університетах стипендію за січень виплатили порізному. Відрізняються і суми, і кількість студентів, які її одержали. Студентські форуми та університетські сайти «забиті» запитаннями розгублених та знервованих студентів. Пояснення дали у Міністерстві освіти і науки. Ті, хто здав зимову сесію у грудні, отримали стипендії за новими правилами. А ті, хто здавав її у січні – за старими. По-новому стипендію такі студенти отримуватимуть уже у лютому. І січневу для них перераховувати не будуть. А ще деякі студенти з’ясували, що взагалі не будуть одержувати стипендію. До того ж не лише академічну, а й соціальну. Проте стосовно стипендій є і приємні новини.

Найбільша стипендія – у майбутніх учителів хімії та інженерів Порадувати студентів має те, що розмір стипендій збільшився. Академічна стипендія – тобто стипендія за навчальні досягнення – для студентів вишів ІІІ-IV рівня акредитації тепер складає 1100 гривень. Проти близько 800 гривень минулого року. Відмінники отримуватимуть 1600 гривень щомісяця. Найбільшу стипендію – 2036 гривень – одержуватимуть студенти ВНЗ III-IV рівня акредитації, які навчаються на «дефіцитних» спеціальностях. Зокрема, природо-математичні педагогічні спеціальності (вчитель хімії, фізики, біології, математики, інформатики), Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Прикладна механіка, Матеріалознавство, Галузеве машинобудування, Біологія, Авіаційна та ракетно-космічна техніка, Суднобудування, Металургія, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Енергетичне машинобудування, Атомна енергетика, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Гірництво, Нафтогазова інженерія та технології. За цими ж спеціальностями учні закладів І-ІІ рівня акредитації тепер отримують 1536 гривень. Академічна стипендія на інших спеціальностях у таких закладах – 830 гривень (проти 622 гривень минулого року). А для учнів ПТУ – 415 гривень.

Діти-інваліди та інваліди І-ІІІ груп, студенти із малозабезпечених сімей, студенти з дітьми опинилися «за бортом» - їм соціальні стипендії не передбачили. Як обирають кращих Серед не надто приємних новин – кількість студентів, які отримуватимуть стипендію, зменшилась. Так, академічну стипендію тепер одержуватимуть 40-45% студентів університету (Раніше – близько 75%). І лише денної форми навчання, які навчаються за кошти державного чи місцевого бюджетів. Їх визначатимуть за рейтингом успішності. А не за усередненою четвіркою за екзамени та заліки, як це було раніше. Приблизно на 90% місце у рейтингу залежить від навчальної успішності. Ще 10% – від встановлених критеріїв навчального закладу (наукова, спортивна, громадська діяльність). Її ввели на випадок, якщо одразу кілька студентів матимуть однакову кількість балів. До речі, кожен ВНЗ самостійно розробляє критерії для складання рейтингу. Так, у Кременчуцькому національному університеті імені М.Остроградського до рейтингу включаються студенти, які мають мінімум 60 балів та склали сесію в установлені терміни. Місце у рейтингу визначається за середнім показником з усіх заліків та іспитів. Остаточний відсоток стипендіатів буде встановлений після надходження кошторису. Обмеження на кількість студентів,

Найбільшу стипендію – 2036 гривень – отримуватимуть студенти, які навчаються на дефіцитних спеціальностях: природо-математичні педагогічні, інженерні, інші природничі та математичні.

Соціальна стипендія: для учнів ПТУ з числа дітей-сиріт –

1000 грн

для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт – 2000 грн

які можуть отримувати підвищену стипендію, немає. Її можуть отримувати всі студенти, які з усіх дисциплін мають 90 балів і вище. Що ж стосується першокурсників, то до першої сесії стипендію їм виплачуватимуть в обов’язковому порядку (незалежно від оцінок). А далі – також згідно з рейтингом.

для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації – 750 грн

Для кого соціальні стипендії?

для учнів професійнотехнічних навчальних закладів – 415 грн

У 2017 році соціальна стипендія для студентів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації становить 1000 гривень, для І-ІІ рівня акредитації – 750 гривень, для ПТУ – 377 гривень. На неї мають право сім категорій студентів. Це особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти шахтарів із відповідним стажем чи інвалідністю. Також із 2017 року соцстипендію отримують внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій та їхні діти; діти, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО чи збройних конфліктів, бойових дій, масових акцій громадського протесту. Студенти цих категорій мають право на соціальну стипендію. Але якщо відповідно до рейтингу претендують і на академічну – доведеться обирати. Отримувати можна лише один вид стипендії. Дещо незрозуміла ситуація із дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також особами з їхнього числа, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків. За одними документами вони мають право отримувати соціальну й академічну стипендію одночасно. За іншою Постановою Кабінету Міністрів України вони мають право на соцстипендію у 2000 гривень у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації та

для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації – 1000 грн

Академічна стипендія: для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації – 830 грн для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації –

1100 грн підвищена академічна стипендія – 1600 грн

для студентів «дефіцитних» спеціальностей – 2035 грн (ВНЗ III-IV рівня акредитації), 1536 грн (ВНЗ I-II рівня акредитації) 1000 гривень – у ПТУ. Тож, наприклад, у Кременчуцькому національному університеті імені М. Остроградського таким студентам академічну стипендію за січень поки не нараховують. Чекають пояснень із МОН і Мінсоцполітики. До речі, якщо студент пільгової категорії не закрив сесію (має академічну заборгованість) – соціальну стипендію йому не призначать. А ось якщо пільговик – відмінник, то у КрНУ йому доплатять різницю між академічною і соціальною стипендією. Узагалі «за бортом» опинилися діти-інваліди та інваліди І-ІІІ груп, студенти із малозабезпечених сімей, студенти з дітьми. Для них соціальні стипендії з 2017 року Постановою КМУ «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам» не передбачаються.

Контрактникам поки не щастить Можливість виплачувати академічну стипендію контрактникам розглядали у проекті Постанови КМУ. Тобто, щоб студенти, які навчаються на комерційній основі, також брали участь у рейтингу успішності. І якщо займатимуть у ньому відповідне місце, отримували б стипендію, як і студенти держзамовлення. Проте поки від цього задуму відмовились. У МОН і Мінсоцполітики послались на те, що доведеться змінювати Бюджетний кодекс. Тож наразі за стипендії змагаються лише бюджетники. Тетяна Третякова


ТV ПОНЕДІЛОК, 20 лютого

www.vestnik.in.ua | 16 лютого 2017 року

7.05 «Ранок на «Лтавi». 9.15 «Поборники Незалежностi». 9.25 «Євромайдан». Волинська Сiч. 10.00 Д/ф «Боротьба i трiумф». 10.40 «Звичайнi герої». 10.50 «Лицарi Небесної Варти». 11.15 «Поборники Незалежностi». 11.30 «Лицарi Небесної Варти». 11.50 «Звичайнi герої». Профiлактика. 15.00 «Євромайдан». 15.30 М/с «Друзi янголiв», 1 i 2 с. 16.20 «Звичайнi герої». 16.30 «Лицарi Небесної Варти». 17.00 «Тема дня». 17.20 «Телетижневик». 18.00 «Акценти». 18.30 «Час мiсцевий». 18.40 «Манiвцями». 19.30 «Уроки iсторiї». 20.00 «Акценти». 20.30 «Гостинець вiд Телесика». Вечiрня казка. 20.45 «Час мiсцевий». Кременчук.

5.50 Служба розшуку дiтей. 5.55 Надзвичайнi новини 6.45 Факти тижня. 100 хвилин з О. Соколовою. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини. Пiдсумки з К. Стогнiєм. 10.00 Секретний фронт.

6.00, 7.00, 8.00, 9.00«ТСН». 6.45 Снiданок з «1+1». 9.30 «Мiняю жiнку 3». 11.00 «Мiняю жiнку 3». 12.00 «ТСН». 12.25 «Мiняю жiнку 3». 13.10 «Мiняю жiнку 3». 14.50 «Сiмейнi мелодрами 6». 15.45 «Сiмейнi мелодрами 6». 16.45 «ТСН».

10.55 Х/ф «Блакитна безодня». (16+).

17.15 Т/с «Кохання проти долi».

12.45 Факти. День.

19.30 «ТСН». 20.30 Драма «Я з тобою». (12+). 22.20 Д/ф «Переломний момент». 0.15 «ТСН».

13.20 Х/ф «Блакитна безодня». (16+). 14.35 Х/ф «Викрадена 2». (16+). 15.45 Факти. День.

0.30 Х/ф «Серце пiрата». (16+).

16.20 Х/ф «Викрадена 2». (16+). 16.45 Х/ф «Повiтряний маршал». (16+).

22.30 «З перших вуст». 22.35 «Україна. Полтавщина. Свiт: Час-тайм».

НТН.

ТЕТ. 6.00 Кориснi пiдказки. 6.20 Казка з татом. 6.40 Це наше–це твоє. 6.50 Байдикiвка. 7.15 М/с «Дорамандрiвниця». 7.40 М/с «Елвiн i бурундуки». 8.00 Мультмiкс. 8.50 М/с «Пригоди Котигорошка та його друзiв». 9.50 М/с «Клуб Вiнкс: Школа чарiвниць». 10.45 Т/с «Баффi–винищувачка вампiрiв». (16+). 13.15 Х/ф «У пошуках скарбiв тамплiєрiв 2». 14.50 Т/с «Нiделяндiя». 18.10 Х/ф «Едвард–руки-ножицi». 20.05 Х/ф «Пiслязавтра». 22.15 Х/ф «Арктичний вибух». (16+). 0.00 Х/ф «Тiнi забутих предкiв». 1.45 Теорiя зради. 2.35 Країна У. 4.15 Вiталька. 5.15 М/ф «Лiкар Айболит». 5.25 Кориснi пiдказки.

УТ-1. 6.00,7.00,8.00 Новини. 6.10,7.10,8.10 Спорт. 6.15,8.15

18.00 Абзац. 19.00 Ревiзор Спешл. 21.00 Таємний агент. 22.15 Таємний агент. Пост-шоу.

23.35 Х/ф «Небеса реальнi». 1.35 Варьяти.

АгроЕра. 6.20,7.15,8.20 Погода. 6.25 Вiд першої особи. 6.45,7.45,8.25 Смакота. 7.20 На слуху. 8.35 Паспортний сервiс. 8.45 Телемагазин. 9.00 Д/ф «Альманах. Свобода. Гiднiсть. Братство». 10.25 Розмова з автором фiльму «Герої не вмирають» Володимиром Чистилiним. 10.40 Д/ф «Герої не вмирають». 11.35 Д/ф «Generation Maidan». 12.00 Загальнонацiональна хвилина мовчання пам`ятi героїв Небесної Сотнi. 12.05 Д/ф «Generation Maidan». 13.00 Новини. 13.15 Перша студiя. 13.30 Д/ф «Чорний зошит Майдану». 15.00 Новини. 15.35 Погода. 15.45 Д/ф «Євромайдан–Волинська Сiч». 16.20 На пам`ять. 16.40 Перша студiя. 17.00 Д/ф «Чмiль». 17.55 Вiкно до Америки. 18.15 Новинний блок. 19.00 Новини. Культура. 19.20 Д/ф. 19.55 Вересень. 20.20 Про головне. 21.00 Новини. 21.30 Новини. Спорт. 21.50 Т/с «Епоха честi». 22.35 Обличчя вiйни. 22.50 Погода. 22.55 Вiчне. 23.00 На слуху. 23.15 Пiдсумки. 23.30,0.15 Погода. 23.35 Вiд першої особи. 0.20 Телемагазин. 1.20 Новинний блок. 1.55 Новини. Культура. 2.10 Бiатлон. ЧС. Мас-старт 12,5 км. (жiнки). 3.05 Бiатлон. ЧС. Мас-старт 15 км. (чоловiки). 4.00 Т/с «Анна Пiль». 4.50 Вiкно до Америки. 5.10 Новини. 5.35 Новини. Спорт. 5.50 Вiчне.

Enter-фiльм. 5.45 М/ф. 7.10 «Top Shop». 7.40 М/ф. 9.00 «Top Shop». 9.30 М/ф. 10.55 Х/ф «Небезпечний поворот». 14.30 Т/с «Розслiдування Мердока». 16.20 Х/ф «Таємниця «Чорних дроздiв». 18.05 Х/ф «Скринька Марiї

запрошує на роботу: елктрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах 3-4 розр; зварник мкз 3-4 розр.; наждачник 2 розр.; профілювальник 3-4 розр.; штампувальник 3-4 розр.; шліфувальник 4-6 розр.; фрезерувальник 4-6 розр;.; слюсар-інструментальник 4-6 розр.; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4-6 розр.; токар 5 розр.; оголошує набір на безкоштовне навчання за професіями основного виробництва з наступним працевлаштуванням: штампувальник; профілювальник; наждачник Заробітна плата згідно штатного розпису Звертатись за адресою: м.Кременчук, проїзд Ярославський, 8 Контактний телефон: 76-42-33, 76-42-86, 068-353-09-80

6.00 М/ф. 6.20 «Слiдство вели...» 7.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 8.00 Новини. 8.10 «Ранок з Iнтером». 9.00 Новини.

7.15 «Все буде добре!» 9.15 «Все буде смачно!»

10.10 Х/ф «Ми дивно зустрiлися». 11.55 Х/ф «Кохання на два полюси». (16).

9.20 Т/с «Своя правда», 1-3 с. 12.00 Новини.

12.50 Т/с «Своя правда», 4 с.

14.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 15.20 «Чекай на мене». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 19.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi».

21.00 Т/с «Заради любовi я все зможу!» 0.10 Т/с «Пiзнай мене, якщо зможеш». (16+).

13.50 «Битва екстрасенсiв 16». 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини». 18.55 «Слiдство ведуть екстрасенси». 22.00 «Вiкна-Новини». 22.35 «Слiдство ведуть екстрасенси». 23.30 «Один за всiх». 0.55 «Давай поговоримо про секс 3». 2.50 «Найкраще на ТБ».

1.50 «Подробицi»–«Час». 2.35 «Подорожi в часi».

3.00 Т/с «Пiзнай мене, якщо зможеш». (16+). 4.20 «Стосується кожного». 5.05 «Подробицi»–«Час».

0.25 Х/ф «Стукач». (16+). 2.20 Т/с «Лас-Вегас 2». (16+).

Публічне акціонерне товариство «Кременчуцький колісний завод»:

на правах реклами

6.15 Х/ф «На гребенi хвилi». (16+). 8.50 Х/ф «Ланцюгова реакцiя». 10.50 Х/ф «П`ятий вимiр». (16+). 13.00 Х/ф «Зоряний десант». 15.40 Х/ф «Робокоп». (16+).

18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 20.20 Д/ф «Русский мир», ч. 1. 21.05 Факти. Вечiр. 21.25 Д/ф «Русский мир», ч. 2. 22.15 Свобода слова.

21.00 Т/с «Бiлявка», 25 с.

5.00 Х/ф «Вiнчання зi смертю». 6.15 Т/с «Полювання на Вервольфа». 10.05 Т/с «Кулагiн та партнери». 12.20 Т/с «Детективи». (16+). 13.45 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 14.00 «Свiдок». 14.20 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 15.45 Т/с «Той, що читає думки 3». (16+). 17.25 Т/с «Детективи». (16+). 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Кулагiн та партнери». 21.30 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Елементарно 2». (16+). 0.40 Т/с «Той, що читає думки 3». (16+). 2.30 «Свiдок». 3.00 «Випадковий свiдок». 3.10 «РечДОК». 3.30 «Легенди бандитської Одеси». 4.20 «Правда життя. Професiї».

3.00 Зона ночi. 4.05 Абзац. 4.55 Kids` Time. 5.00 М/ф «Геркулес». 6.10 Kids` Time.

11

Медiчi». 19.40 Т/с «Мемуари Шерлока Холмса». 21.30 Т/с «Розслiдування Мердока». 23.20 «Моя правда». 0.15 Х/ф «Таємниця записника». 1.40 Т/с «Вiйна Фойла». (16+). 3.25 Кiноляпи. 4.15 Саундтреки. 5.00 Кiнотрейлери.

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 Х/ф «Мiсце аварiї: Сiм`я в небезпецi». 9.45 Д/ф «Помста природи». 13.05 «Українськi сенсацiї». 14.00 «Хоробрi серця». 14.55 Т/с «Гвардiя». 18.30 «Спецкор». 19.00 «ДжеДАI». 19.30 Т/с «Одинак». (16+). 20.20 Т/с «Одинак». (16+). 21.15 Х/ф «Загнаний». (16+). 23.00 Х/ф «Транзит». (18+). 0.40 Т/с «Гвардiя». 3.45 Х/ф «Чотири листи фанери».

Футбол 1. 6.00,8.00,5.15 Топ-матч. 6.10 Гаддерсфiлд Таун–Ман Сiтi. Кубок Англiї. 8.10 Сельта–Осасуна. Чемпiонат Iспанiї. 10.00,15.40,22.30 Футбол News. 10.20 «Великий футбол». 12.05 Фулхем–Тоттенхем. Кубок Англiї. 13.55 Барселона–Леганес. Чемпiонат Iспанiї. 16.00 Чемпiонат Iспанiї. Огляд туру. 16.55 Блекберн–МЮ. Кубок Англiї. 18.50 Огляд 5-го раунду. Кубок Англiї. 19.20,4.45 Журнал Лiги чемпiонiв. 19.50 Рома–Реал. 1/8 фiналу (2007/2008). Класика Лiги чемпiонiв. 21.40 Малага–Лас-Пальмас. Чемпiонат Iспанiї. 23.40 Чемпiонат Iспанiї. Огляд туру. 0.35 Бернлi–Лiнкольн Сiтi. Кубок Англiї. 2.25 Огляд 5-го раунду. Кубок Англiї. 2.55 Сосьєдад–Вiльярреал. Чемпiонат Iспанiї.

ПОТРІБНІ

ОХОРОННИКИ

Вахта 21/10. Своєчасна висока заробітна плата тел: 0666130513; 0683757967;0522277110

Охоронна фірма проводить набір працівників на вакансію

ОХОРОННИКА, НАЧАЛЬНИКА ОХОРОНИ. Вахта 21/10. Висока заробітна плата. Проживання за рахунок фірми. тел: +380668403933   +380976129611

Кваліфіковане обслуговування запорука надійного електропостачання Звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій, які на території Полтавської області мають власні електроустановки: трансформаторні підстанції 6-10/0,4-0,23 кВ, розподільчі пункти 6-10 кВ. Як відомо, некваліфіковане технічне обслуговування електрообладнання або його відсутність неминуче призводить до зниження надійності електропостачання Вашого підприємства, зростання ризиків аварійних відключень струму, а подекуди навіть травмування сторонніх осіб. Кваліфіковані спеціалісти ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», які пройшли попереднє навчання, мають можливість проводити обслуговування ТП6-10/0,4-0,23 кВ та РП6-10 кВ, завдяки чому Ваше підприємство отримає змогу значно скоротити експлуатаційні витрати, терміни на проведення ремонтів електрообладнання, підвищить рівень безаварійності і надійності робіт. Для укладання договорів на технічне обслуговування Ваших електроустановок необхідно звернутися до Кременчуцької філії (м. Кременчук) за адресою: 39601, Полтавська обл., м. Кременчук, просп. Свободи, 8, тел.: (0536) 76-01-35. Адміністрація Кременчуцької філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

5.45 Програма передач.

ТВ-21. 9.00,17.00,1.00 Драма «Росiйське». (16+). 11.05,19.05,3.05 Драма «Жiнка не в собi». (США). (16+). 13.30,21.30,5.30 Драма «Джо». (США). (16+). 15.30,23.30,7.30 Детектив «Нестор Бурма», 5 с. (Францiя). (12+).

Тонiс. 6.00 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 7.00 «Алло, лiкарю!» 7.55 «Погода». 9.50 «Iпостасi спорту». 10.45 Завтра-сьогоднi. 11.55 Євромакс. 13.40 «Погода». 14.00 Оглядач. 18.00 «Алло, лiкарю!» 18.55 «Погода». 19.00 В гостях у Д. Гордона. Геннадiй Бурбулiс, ч. 1. 20.05 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 21.20 «Погода». 21.35 «Формула Пруста. Михайло Сидоржевський». 22.20 Сумнозвiснi мiсця. 22.40 Неприручена Пiвнiчна Америка. 23.05 Д/ф «Новi технологiї вiйни». (16+). 0.05 Т/с «Нiч чорних краваток». (18+). 2.00 Т/с «Життя на вершинi». (18+). 3.00 Т/с «Пiсля опiвночi». (18+). 4.00 «Свiтськi хронiки». 4.30 Сумнозвiснi мiсця. 4.45 Неприручена Пiвнiчна Америка. 5.10 Д/ф «Новi технологiї вiйни». (16+).

К1. 6.30 «Top Shop». 7.30 М/ф. 8.00 «Чи знаєте ви, що...» 8.35 М/ф. 11.30 «Орел i решка». 21.00 Х/ф «Хатiко:

найвiрнiший друг». 22.45 Х/ф «Остання любов на Землi». (16+). 0.20 Т/с «Сонна Лощина». (18+). 2.00 «Вечiрнiй квартал». 3.15 «Нiчне життя».

К2. 6.30 Телеторгiвля. 7.30 Спецiя. 8.20 Школа доктора Комаровського. 9.40 Дiм на заздрiсть усiм. 11.20 Квартирне питання. 12.20 Психосоматика. 13.00 Школа доктора Комаровського. 13.40 Наодинцi з усiма. 14.40 Дiм на заздрiсть усiм. 16.20 Удачний проект. 17.10 Дачна вiдповiдь. 18.00 Правила життя. 19.00 Квартирне питання. 20.00 Удачний проект. 20.40 Дачна вiдповiдь. 21.40 Фазенда. 22.00 Правила життя. 23.00 Фазенда. 23.30 Наодинцi з усiма. 0.20 13 знакiв зодiаку. 1.10 Психосоматика. 1.40 Позаочi. 3.30 Колiр ночi.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Красуня за 12 годин. 8.20 Т/с «Тетянин день». 9.30 Телемагазин. 11.00 Т/с «Тетянин день». 12.00 Клiнiка. 12.30 Пробач мене, моє кохання. 13.20 Ворожка. 14.20 Сiмейнi мелодрами. 16.10 Т/с «Заборонене кохання». 17.00 Сiмейнi мелодрами. 19.00 Ворожка. 20.00 Т/с «Заборонене кохання». 21.00 Сiмейнi мелодрами. 21.50 Т/с «Тетянин день». 23.40 Ворожка. 1.15 Пробач мене, моє кохання. 2.00 Посмiхнiться, вам це личить.

Здоров’я

Дієтологи назвали продукти, що сприяють схудненню Американські дієтологи назвали найбільш прийнятний спосіб вживання круп і продуктів із них, що сприяє схудненню. На думку авторів, найбільш корисними для здоров’я є цільнозернові крупи. Вони сприяють зниженню маси тіла та зменшують ризик розвитку захворювань серцевосудинної системи. Своїх висновків учені дійшли, вісім тижнів спостерігаючи за дієтою 81 добровольця у віці 40-65 років. Упродовж перших двох тижнів учасники вживали приблизно однакові продукти, що містять оброблене зерно. Після цього їх розділили на дві групи. Перші залишилися на колишній дієті, а другі стали вживати тільки необроблене зерно. Раціон груп в іншому був аналогічний, зокрема однаково збалансований за вмістом білків, жирів і вуглеводів. Виявилося, що в учасників другої групи кишківник містив більше бактерій Lachnospiraceae і менше – Enterbacteriaceae. Перші мікроорганізми сприяють нормальному pH, другі сприяють розвитку запальних процесів. Крім того, ефект від споживання цільнозернових продуктів призводить до зниження загальної енергетичної цінності щоденного раціону приблизно на сто кілокалорій (еквівалентно інтенсивній ходьбі протягом півгодини). Автори рекомендують додавати до свого раціону, зокрема, продукти з цільнозернового борошна, вівса і коричневого рису. Відмінність між обробленими та необробленими зернами, як стверджують учені, полягає в тому, що другі містять більше клітковини і мікроелементів.

Медики рекомендують працювати не більше 39 годин на тиждень Австралійські вчені визначили максимально допустиму для збереження здоров’я працівників кількість робочих годин на тиждень. Для здорового способу життя фахівці рекомендували працювати не більше 39 годин на тиждень. Якщо даний час зростає, то, як вважають експерти, це може призвести до порушень у психічному і фізичному стані працівника, оскільки людина не зможе приділяти належної уваги собі, зокрема, питанням харчування та гігієни. Своїх висновків учені дійшли, проаналізувавши тривалість робочого дня понад восьми тисяч австралійців і дані щодо поточного стану їхнього здоров’я. Фахівці рекомендують скоротити час, що витрачається на трудову діяльність, приблизно двом третинам громадянам країни 24-65 років, які працюють у середньому понад 40 годин на тиждень. Особливо автори дослідження наголошують на неприпустимій завантаженості жінок, більшість з яких виконує ще й домашню роботу.


12

TV ВІВТОРОК, 21 лютого

7.05 «Ранок на «Лтавi». 9.45 «Жива природа».

10.10 Т/с «Бiлявка», 25 с.

11.00 «Земляки». «Мiцний вузол». 11.30 «Лiтературнi читання». Профiлактика. 15.00 «Урок для батькiв». 15.30 М/с «Друзi янголiв», 3 i 4 с. 16.20 «Життя дивовижних ляльок». 16.45 М/ф. 17.00 «Тема дня». 17.20 «Ти–молодий». 18.00 «Акценти». 18.30 «Час мiсцевий». Миргород. 18.40 «Те, що в менi». 19.30 «Полтавщина спортивна». 19.45 «Вiдблиск». 20.00 «Акценти». 20.30 «Гостинець вiд Телесика». Вечiрня казка. 20.45 «Час мiсцевий». Кременчук.

16 лютого 2017 року

6.00, 7.00,8.00,9.00 «ТСН». 6.45 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля 3». 10.50 «Мiняю жiнку 3». 12.00 «ТСН». 12.25 «Мiняю жiнку 3». 12.55 «Вечiрнiй Київ». 15.05 «Мультибарбара». 16.45 «ТСН».

4.30 Факти. 4.50 Провокатор. 5.40 Дивитись усiм! 6.30 Ранок у великому мiстi. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.05 Антизомбi.

3.10 Служба розшуку дiтей. 3.15 Зона ночi. 5.05 Абзац. 5.55 Kids` Time. 6.00 М/с «Хай живе король Джулiан». 6.55 М/с «Iсторiї Тома i Джерi». 7.55 Kids` Time.

17.15 Т/с «Кохання проти долi».

11.05 Т/с «Котовський». (16+). 12.00 Т/с «Вiддiл 44». (16+).

8.00 Т/с «Клiнiка». (16+).

21.00 Т/с «Останнiй москаль 2». (12+).

13.20 Т/с «Вiддiл 44». (16+). 13.30 Х/ф «Вiдкрийте, полiцiя! 3». 15.30 Т/с «На трьох». (16+).

18.00 Абзац. 19.00 Серця трьох.

19.30 «ТСН». 20.30 «Секретнi матерiали». 22.00 «На ножах».

23.30 Т/с «Теорiя брехнi 3». (16+). 0.30 «ТСН». 0.45 Комедiя «Водне життя». (16+). 2.45 Комедiя «Пропала грамота».

21.00 Т/с «Бiлявка», 26 с.

22.30 «З перших вуст». 22.35 «Україна. Полтавщина. Свiт: Час-тайм». 22.50 «Музика на «Лтавi».

12.45 Факти. День.

15.45 Факти. День.

9.40 Київ вдень та вночi.

12.50 Т/с «Щасливi разом». 22.00 Т/с «Костянтин». (18+). 0.30 Х/ф «Готель для собак». 2.25 Зона ночi.

16.20 Т/с «На трьох». (16+). 17.50 Т/с «Котовський». (16+). 18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 20.20 Громадянська оборона. 21.05 Факти. Вечiр.

УТ-1. 6.00,7.00,8.00 Новини. 6.10,7.10,8.10 Ера бiзнесу. 6.15,7.15,8.15 Спорт. 6.20,8.20 АгроЕра. 6.25,7.20,8.25 Погода. 6.30 Золотий гусак. 6.45,7.45,8.30 Смакота. 7.25 На слуху. 8.35 Паспорт.ua. 8.45 Телемагазин. 9.00 Україна на смак. 9.30 Д/ф «Джиммi Картер». 10.55 Д/ф «Приватний лист свiтовi». 11.45 Орегонський путiвник. 12.15 Суспiльний унiверситет. 12.40 Новини. Спорт. 13.00 Новини. 13.15 Уряд на зв`язку з громадянами. 14.00 Книга.ua. 14.30 Вересень. 15.00 Новини. 15.20 Театральнi сезони. 15.45 Спогади. 16.15 Мистецькi iсторiї. 16.30 Т/с «Анна Пiль». 17.20 Погода. 17.25 Хто в домi хазяїн? 17.45 М/с «Попелюшка». 18.15 Новинний блок. 18.50 Що там з Євробаченням? 19.00 Новини. Культура. 19.20 Перша шпальта. 19.50 З перших вуст. 19.55 Нашi грошi. 20.20 Про головне. 21.00 Новини. 21.30 Новини. Спорт. 21.50 Т/с «Епоха честi». 22.45 З перших вуст. 22.50 Погода. 22.55 Вiчне. 23.00 Золотий гусак. 23.15 Пiдсумки. 23.30,0.15 Погода. 23.35 На слуху. 0.20 Телемагазин.

ТЕТ. 6.00 Кориснi пiдказки. 6.20 Казка з татом. 6.40 Це наше–це твоє. 6.50 Байдикiвка. 7.15 М/с «Дорамандрiвниця». 7.40 М/с «Елвiн i бурундуки». 8.00 Мультмiкс. 9.50 М/с «Клуб Вiнкс: Школа чарiвниць». 10.45 Т/с «Баффi–винищувачка вампiрiв». (16+). 12.25 Панянка-селянка. 13.25 Одного разу пiд Полтавою. 13.55 Танька i Володька. 14.30 Одного разу пiд Полтавою. 14.55 Т/с «Домашнiй арешт». 15.55 Вiталька. 16.50 Казки У Кiно. 17.50 ЛавЛавСar. 21.00 Казки У Кiно. 22.00 Країна У. 23.00 Розсмiши комiка. 0.00 Т/с «Як уникнути покарання за вбивство». (18+). 1.40 Теорiя зради. 2.30 Країна У. 4.10 Вiталька. 5.10 М/ф «Лiкар Айболит». 5.20 Кориснi пiдказки.

7.05 «Ранок на «Лтавi». 9.45 «Жива природа».

10.10 Т/с «Бiлявка», 26 с.

11.00 Д/ф «Побачиш Україну– привiтай!» 11.50 «Зупинись i здивуйся». Профiлактика. 15.00 «Для маленької компанiї». 15.30 М/с «Друзi янголiв», 5 i 6 с. 16.20 «Ти–молодий». 16.50 М/ф. 17.00 «Тема дня». 17.20 «Струни душ людських». 18.00 «Акценти». 18.30 «Час мiсцевий». 18.40 «Поборники Незалежностi». 19.30 «Правда». 20.00 «Акценти». 20.30 «Гостинець вiд Телесика». Вечiрня казка. 20.45 «Час мiсцевий». Кременчук.

Enter-фiльм. 5.45 М/ф. 7.10 «Top Shop». 7.40 М/ф. 9.00 «Top Shop». 9.30 М/ф. 10.25 «Зiрки гумору». 11.25 Х/ф «У четвер i бiльше нiколи». 13.10 Х/ф «Росiйське поле». 14.40 Т/с «Розслiдування Мердока». 16.30 Х/ф «Дiти Дон Кiхота». 18.00 Х/ф «Небезпечнi

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 «Нове Шалене вiдео поукраїнськи». 8.30 «Облом.UA». 8.55 «Хоробрi серця». 10.50 «Нове Шалене вiдео по-українськи». 16.50 Х/ф «Ураган 500 миль на годину». (16+). 18.30 «Спецкор». 19.00 «ДжеДАI». 19.30 Т/с «Одинак». (16+). 20.20 Т/с «Одинак». (16+). 21.15 Х/ф «Вiдплата». (16+). 23.30 Х/ф «Iдеальнi канiкули». (18+). 1.00 Т/с «Iнспектор Алекс 3». 1.50 Х/ф «Вiдьма».

Футбол 1. 6.00,16.00 «Європейський weekend». 7.15,17.15 Саттон Юнайтед–Арсенал. Кубок Англiї. 9.05 Чемпiонат Iспанiї. Огляд туру. 10.00,15.40,22.30 Футбол News. 10.20 Барселона–Леганес. Чемпiонат Iспанiї. 12.10 «Великий футбол». 13.50 Вулверхемптон–Челсi. Кубок Англiї. 19.10 Реал– Еспаньол. Чемпiонат Iспанiї. 21.00,23.40 «Нiч Лiги чемпiонiв». 21.30 Байєр–Атлетiко. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 0.20 Фулхем–Тоттенхем. Кубок Англiї.

ТВ-21. 9.00,17.00,1.00 Т/с «Жуков», 9 с. (12+).

4.40 Факти. 5.00 Провокатор. 5.45 Дивитись усiм! 6.30 Ранок у великому мiстi. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.05 Громадянська оборона.

19.30 «ТСН». 20.30 «Секретнi матерiали».

12.45 Факти. День.

17.15 Т/с «Кохання проти долi».

11.05 Т/с «Котовський». (16+). 12.00 Т/с «Вiддiл 44». (16+).

21.00 Т/с «Останнiй москаль 2». (12+).

13.20 Т/с «Вiддiл 44». (16+). 13.30 Х/ф «Кращий стрiлець». 15.35 Т/с «На трьох». (16+).

22.00 «Одруження наослiп 3».

23.30 Т/с «Теорiя брехнi 3». (16+). 0.30 «ТСН».

0.45 Х/ф «Гепард». 2.15 Х/ф «Тiнi забутих предкiв».

21.00 Т/с «Бiлявка», 27 с.

22.30 «З перших вуст». 22.35 «Україна. Полтавщина. Свiт: Час-тайм». 22.50 «Музика на «Лтавi».

15.45 Факти. День.

16.20 Т/с «На трьох». (16+). 17.50 Т/с «Котовський». (16+).

0.45 «Слiдство ведуть екстрасенси».

К2. 6.30 Телеторгiвля. 7.30 Спецiя. 8.20 Школа доктора Комаровського. 9.40 Дiм на заздрiсть усiм. 11.20 Квартирне питання. 12.20 Психосоматика. 13.00 Школа доктора Комаровського. 13.40 Наодинцi з усiма. 14.40 Дiм на заздрiсть усiм. 16.20 Удачний проект. 17.10 Дачна вiдповiдь. 18.00 Правила життя. 19.00 Квартирне питання. 20.00 Удачний проект. 20.40 Дачна вiдповiдь. 21.40 Фазенда. 22.00 Правила життя. 23.00 Фазенда. 23.30 Наодинцi з усiма.

Тонiс.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 7.30 Красуня за 12 годин. 8.20 Т/с «Тетянин день». 9.30 Телемагазин. 11.00 Т/с «Тетянин день». 12.00 Клiнiка. 12.30 Пробач мене, моє кохання. 13.20 Ворожка. 14.20 Сiмейнi мелодрами. 16.10 Т/с «Заборонене кохання». 17.00 Сiмейнi мелодрами. 19.00 Ворожка. 20.00 Т/с «Заборонене кохання». 21.00 Сiмейнi мелодрами. 21.50 Т/с «Тетянин день». 23.40 Ворожка. 1.15 Пробач мене, моє кохання. 2.00 Посмiхнiться, вам це личить.

К1. 5.10 «Рецепти щастя». 6.00 «Спецiя». 6.30 «Top Shop». 7.30 М/ф. 8.00 «Чи знаєте ви, що...» 8.35 М/ф. 10.25 «Три сестри». 11.00 «Файна Юкрайна». 12.25 «Орел i решка. Ювiлейний 2». 14.20 «Орел i решка». 15.20 «Орел i решка. На краю свiту». 16.20 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 18.00 «Орел i решка». 19.00 «Розсмiши комiка». 20.00 «Орел i решка. На краю свiту». 21.00 «Орел i решка.

TV СЕРЕДА, 22 лютого

9.55 Київ вдень та вночi.

12.00 Новини.

11.50 Т/с «Останнiй iз Магiкян». 18.00 Абзац. 19.00 Вiд пацанки до панянки.

21.40 Х/ф «Джон Уiк». (16+). 23.40 Т/с «Костянтин». (18+). 1.30 Варьяти. 2.55 Служба розшуку дiтей.

10.20 Т/с «Заради любовi я все зможу!» 12.25 Т/с «Заради любовi я все зможу!»

6.50 «Все буде добре!» 8.50 «Все буде смачно!» 9.50 «МастерШеф 2». 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини».

18.30 Т/с «Коли ми вдома». 19.55 «МастерШеф Дiти 2». 22.00 «Вiкна-Новини». 22.45 «МастерШеф Дiти 2».

23.50 Т/с «Коли ми вдома».

1.15 «Слiдство ведуть екстрасенси».

14.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 15.50 «Речдок». 16.45 «Речдок». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 19.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi».

21.00 Т/с «Заради любовi я все зможу!» 0.00 Т/с «Пiзнай мене, якщо зможеш». (16+).

21.25 Т/с «На трьох». (16+). 23.20 Х/ф «Операцiя «Арго». (16+). 1.40 Т/с «Лас-Вегас 3». (16+).

1.40 «Подробицi»–«Час». 2.30 «Подорожi в часi».

3.00 Т/с «Пiзнай мене, якщо зможеш». (16+).

НТН.

УТ-1.

Канал «2+2».

6.00,7.00,8.00 Новини. 6.10,7.10,8.10 Спорт. 6.15,8.15 АгроЕра. 6.20,7.15,8.20 Погода. 6.25 Золотий гусак. 6.45,7.45,8.25 Смакота. 7.20 На слуху. 8.35 Паспорт.ua. 8.45 Телемагазин. 9.00 Україна на смак. 9.30 Д/ф «Джиммi Картер». 11.00 Засiдання Кабiнету Мiнiстрiв України. 13.00 Новини. 13.15 Нашi грошi. 14.00 Вiйна i мир. 15.00 Новини. 15.20 Свiтло. 16.05 Путiвник прочанина. 16.30 Т/с «Анна Пiль». 17.20 Погода. 17.25 Хочу бути. 17.45 М/с «Попелюшка». 18.15 Новинний блок. 18.50 Що там з Євробаченням? 19.00 Новини. Культура. 19.20 Д/ф «Простiр толерантностi. Вiзьму твiй бiль собi». 19.50 З перших вуст. 19.55 Слiдство.Iнфо. 20.20 Про головне. 21.00 Новини. 21.30 Новини. Спорт. 21.50 Т/с «Епоха честi». 22.40 Мегалот. 22.50 Погода. 22.55 Вiчне. 23.00 Золотий гусак. 23.15 Пiдсумки. 23.30,0.15 Погода. 23.35 На слуху. 0.20 Телемагазин. 1.20 Новинний блок. 1.55 Новини. Культура.

6.00 М/ф. 8.00 «Нове Шалене вiдео поукраїнськи». 8.30 «Облом.UA». 8.55 «Секретнi матерiали». 10.55 «Облом.UA». 16.45 Х/ф «Супертанкер». (16+). 18.30 «Спецкор». 19.00 «ДжеДАI». 19.30 Т/с «Одинак». (16+). 20.20 Т/с «Одинак». (16+). 21.15 Х/ф «600 кг золота». (16+). 23.10 Х/ф «Влада переконань». (16+). 1.00 Т/с «Iнспектор Алекс 3». 1.50 Х/ф «Дорога на Сiч».

Enter-фiльм.

23.10 Т/с «Коли ми вдома».

Навколосвiтня подорож». 22.00 «КВН на бiс». 23.00 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 0.40 Т/с «Ти–моє життя». 2.10 «Нiчне життя».

6.00 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 7.00 «Алло, лiкарю!» 7.55 «Погода». 9.55 «Будьте здоровi!» 10.45 Teen-клуб. 11.50 «Соцiальний статус». 14.00 Оглядач. 18.00 «Алло, лiкарю!» 18.55 «Погода». 19.00 В гостях у Д. Гордона. Геннадiй Бурбулiс, ч. 2. 20.00 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 21.15 «Погода». 21.20 «Вiдлуння». 22.00 Сумнозвiснi мiсця. 22.25 «Погода». 22.30 Неприручена Пiвнiчна Америка. 23.00 Д/ф «Новi технологiї вiйни». (16+). 0.00 Т/с «Нiч чорних краваток». (18+).

8.00 Т/с «Клiнiка». (16+).

18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 20.20 Секретний фронт. 21.05 Факти. Вечiр.

5.45 М/ф. 7.10 «Top Shop». 7.40 М/ф. 9.00 «Top Shop». 9.30 М/ф. 9.40 «Зiрки гумору». 10.40 Х/ф «Матрос iз «Комети». 12.25 Х/ф «Альошкине кохання». 14.00 Т/с «Розслiдування Мердока». 15.50 Х/ф «Раз на раз не випадає». 17.10 Х/ф «Слухати у вiдсiках». 19.40 Т/с «Мемуари Шерлока Холмса». 21.30 Т/с «Розслiдування Мердока». 23.20 «Зiрки гумору». 0.20 Х/ф «Призначення».

10.00,18.00,2.00 Комедiя «Вкради мою дружину». (США). (16+). 11.40,19.40,3.40 Драма «Червонi черевички». (Великобританiя). (12+). 14.05,22.05,6.05 Трилер «Таємниця Антуана Ватто». (Францiя). (12+). 15.30,23.30,7.30 Детектив «Нестор Бурма», 6 с. (Францiя). (12+).

6.00 М/ф. 6.20 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 7.00,8.00,9.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 9.20 «Давай одружимося».

5.30 Х/ф «Секретний фарватер». 7.55 Т/с «Кулагiн та партнери». 8.30 Ранковий «Свiдок». 9.00 Т/с «Кулагiн та партнери». 10.30 Т/с «Детективи». (16+). 12.00 Т/с «Iнспектор Джордж Джентлi». 13.45 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 14.00 «Свiдок». 14.20 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 15.45 Т/с «Той, що читає думки 4». (16+). 17.25 Т/с «Детективи». (16+). 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Кулагiн та партнери». 21.30 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Удар у вiдповiдь 4». (16+). 0.40 Т/с «Той, що читає думки 4». (16+). 2.25 «Свiдок». 2.55 «Випадковий свiдок». 3.10 «РечДОК». 3.30 «Легенди бандитської Одеси». 4.15 «Правда життя. Професiї».

ТЕТ.

14.10 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 15.50 «Речдок». 16.45 «Речдок». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 19.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi».

3.00 Зона ночi. 5.10 Абзац. 6.05 Kids` Time. 6.10 М/с «Хай живе король Джулiан». 7.05 М/с «Iсторiї Тома i Джерi». 7.55 Kids` Time.

3.00 Стоп-10.

6.00 Кориснi пiдказки. 6.20 Казка з татом. 6.40 Це наше–це твоє. 6.50 Байдикiвка. 7.15 М/с «Дорамандрiвниця». 7.40 М/с «Елвiн i бурундуки». 8.00 Мультмiкс. 9.50 М/с «Клуб Вiнкс: Школа чарiвниць». 10.45 Т/с «Баффi–винищувачка вампiрiв». (16+). 12.25 Панянка-селянка. 13.25 Одного разу пiд Полтавою. 13.55 Танька i Володька. 14.30 Одного разу пiд Полтавою. 14.55 Т/с «Домашнiй арешт». 15.55 Вiталька. 16.50 ЛавЛавСar. 20.00 Казки У Кiно. 21.00 Казки У. 22.00 Країна У. 23.00 Розсмiши комiка. 0.00 Т/с «Як уникнути покарання за вбивство». (18+). 1.40 Теорiя зради. 2.30 Країна У. 4.10 Вiталька.

12.25 Т/с «Заради любовi я все зможу!»

20.00 «МастерШеф Дiти 2». 22.00 «Вiкна-Новини». 22.45 «МастерШеф Дiти 2».

3.00 Т/с «Пiзнай мене, якщо зможеш». (16+).

друзi». 19.40 Т/с «Мемуари Шерлока Холмса». 21.30 Т/с «Розслiдування Мердока». 23.20 «Зiрки гумору». 0.20 Х/ф «Абiтурiєнтка».

6.00, 7.00,8.00,9.00 «ТСН». 6.45 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля 3». 11.00 «Мiняю жiнку 3». 12.00 «ТСН». 12.25 «Мiняю жiнку 3». 12.50 «Вечiрнiй Київ». 15.05 «Мультибарбара». 16.45 «ТСН».

12.00 Новини.

18.30 Т/с «Коли ми вдома».

1.40 «Подробицi»–«Час». 2.30 «Подорожi в часi».

2.50 Стоп-10.

НТН.

10.20 Т/с «Заради любовi я все зможу!»

7.05 «Все буде добре!» 9.05 «Все буде смачно!» 10.05 «МастерШеф 2». 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини».

21.00 Т/с «Заради любовi я все зможу!» 0.00 Т/с «Пiзнай мене, якщо зможеш». (16+).

21.25 Т/с «На трьох». (16+). 23.20 Х/ф «Кращий стрiлець». 1.25 Т/с «Лас-Вегас 3». (16+).

4.55 Х/ф «Суєта суєт». 6.15 Х/ф «Дiловi люди». 7.55 Т/с «Кулагiн та партнери». 8.30 Ранковий «Свiдок». 9.00 Т/с «Кулагiн та партнери». 10.30 Т/с «Детективи». (16+). 12.00 Т/с «Iнспектор Джордж Джентлi». 13.45 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 14.00 «Свiдок». 14.20 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 15.45 Т/с «Той, що читає думки 3». (16+). 17.25 Т/с «Детективи». (16+). 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Кулагiн та партнери». 21.30 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Удар у вiдповiдь 4». (16+). 0.40 Т/с «Той, що читає думки 4». (16+). 2.25 «Свiдок». 2.55 «Випадковий свiдок».

6.00 М/ф. 6.20 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 7.00,8.00,9.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 9.20 «Давай одружимося».

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

Футбол 1. 6.00,8.00,18.30,20.55 Топ-матч. 6.10 Сельта–Осасуна. Чемпiонат Iспанiї. 8.10 Блекберн–МЮ. Кубок Англiї. 10.00,15.40,22.30 Футбол News. 10.20 Ман Сiтi–Монако. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 12.10 Саттон Юнайтед–Арсенал. Кубок Англiї. 13.55 Реал–Еспаньол. Чемпiонат Iспанiї. 16.00 Байєр–Атлетiко. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 17.50 «Нiч Лiги чемпiонiв». 18.45 СентЕтьєн–МЮ. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 21.00 Огляд 5-го раунду. Кубок Англiї. 21.30 Севiлья– Лестер. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 23.40 Валенсiя–Реал. Чемпiонат Iспанiї. 1.30 Шальке– ПАОК. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА.

ТВ-21. 9.00,17.00,1.00 Т/с «Жуков», 10 с. (12+). 10.00,18.00,2.00 Трилер «Ведмежатник». (США–Нiмеччина). (16+). 12.05,20.05,4.05

Драма «Веронiка вирiшує померти». (США). (16+). 13.50,21.50,5.50 Мелодрама «45 рокiв». (Великобританiя). (16+). 15.30,23.30,7.30 Детектив «Нестор Бурма», 7 с. (Францiя). (12+).

Тонiс. 6.00 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 7.00 «Алло, лiкарю!» 7.55 «Погода». 9.50 «Цивiлiзацiя Incognita». 10.45 Неприручена Пiвнiчна Америка. 12.00 «Зимою i лiтом мандруємо свiтом. Словаччина». 13.35 «Погода». 14.00 Оглядач. 18.00 «Алло, лiкарю!» 18.55 «Погода». 19.00 В гостях у Д. Гордона. Геннадiй Бурбулiс, ч. 3. 20.00 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 21.15 «Погода». 21.30 Глобал-3000. 21.55 Сумнозвiснi мiсця. 22.25 Неприручена Пiвнiчна Америка. 22.50 Д/ф «Новi технологiї вiйни». (16+). 23.50 «Натхнення». 0.00 Т/с «Нiч чорних краваток». (18+). 1.50 Т/с «Життя на вершинi». (18+). 2.50 Т/с «Пiсля опiвночi». (18+).

К1. 5.10 «Рецепти щастя». 6.00 «Спецiя». 6.30 «Top Shop». 7.30 М/ф. 8.00 «Чи знаєте ви, що...» 8.35 М/ф. 10.25 «Три сестри». 11.00 «Файна Юкрайна». 12.25 «Орел i решка. Шопiнг 2016». 14.20 «Орел i решка. На краю свiту». 15.20 «Орел i решка. Навколосвiтня подорож». 16.20 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 18.00 «Орел i решка». 19.00 «Розсмiши комiка». 20.00 «Орел i решка. На

краю свiту». 21.00 «Орел i решка. Навколосвiтня подорож». 22.00 «КВН на бiс». 23.00 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 0.40 Т/с «Ти–моє життя».

К2. 6.30 Телеторгiвля. 7.30 Спецiя. 8.20 Школа доктора Комаровського. 9.40 Дiм на заздрiсть усiм. 11.20 Квартирне питання. 12.20 Психосоматика. 13.00 Школа доктора Комаровського. 13.40 Наодинцi з усiма. 14.40 Дiм на заздрiсть усiм. 16.20 Удачний проект. 17.10 Дачна вiдповiдь. 18.00 Правила життя. 19.00 Квартирне питання. 20.00 Удачний проект. 20.40 Дачна вiдповiдь. 21.40 Фазенда. 22.00 Правила життя. 23.00 Фазенда. 23.30 Наодинцi з усiма. 0.20 13 знакiв зодiаку. 1.10 Психосоматика. 1.40 Позаочi. 3.00 Колiр ночi.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 7.30 Красуня за 12 годин. 8.20 Т/с «Тетянин день». 9.30 Телемагазин. 11.00 Т/с «Тетянин день». 12.00 Клiнiка. 12.30 Пробач мене, моє кохання. 13.20 Ворожка. 14.20 Сiмейнi мелодрами. 16.10 Т/с «Заборонене кохання». 17.00 Сiмейнi мелодрами. 19.00 Ворожка. 20.00 Т/с «Заборонене кохання». 21.00 Сiмейнi мелодрами. 21.50 Т/с «Тетянин день». 23.40 Ворожка. 1.15 Пробач мене, моє кохання. 2.00 Посмiхнiться, вам це личить.


ТV ЧЕТВЕР, 23 лютого

www.vestnik.in.ua | 16 лютого 2017 року

7.05 «Ранок на «Лтавi». 9.45 «Жива природа».

10.10 Т/с «Бiлявка», 27 с.

11.00 Д/ф «Де пахнув снiг». 11.30 «Галерея образiв». Профiлактика. 15.00 «Легенди Запорiжжя». 15.30 М/с «Друзi янголiв», 7 i 8 с. 16.20 «Для маленької компанiї». 16.40 М/ф. 17.00 «Тема дня». 17.20 «Разом». 18.00 «Акценти». 18.30 «Поборники Незалежностi». 18.40 «Полтавщина спортивна». 19.30 «Струни душ людських». 19.45 «Те, що в менi». 20.00 «Акценти». 20.30 «Гостинець вiд Телесика». Вечiрня казка. 20.45 «Час мiсцевий». Кременчук.

6.00, 7.00,8.00,9.00 «ТСН». 6.45 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля 3». 10.55 «Мiняю жiнку 3». 12.00 «ТСН». 12.25 «Мiняю жiнку 3». 12.50 «Вечiрнiй Київ». 15.05 «Мультибарбара». 16.45 «ТСН».

17.15 Т/с «Кохання проти долi». 19.30 «ТСН». 20.30 «Секретнi матерiали».

21.00 Т/с «Останнiй москаль 2». (12+).

22.00 «Чотири весiлля 6». 23.00 «Право на владу». 0.30 «ТСН». 0.45 Драма «За взаємною згодою». (16+). 2.30 Драма «Артур Ньюман». (16+).

21.00 Т/с «Бiлявка», 28 с.

22.30 «З перших вуст». 22.35 «Україна. Полтавщина. Свiт: Час-тайм». 22.50 «Музика на «Лтавi».

4.35 Студiя Вашингтон. 4.40 Факти. 5.00 Провокатор. 5.40 Дивитись усiм! 6.30 Ранок у великому мiстi. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Секретний фронт.

3.00 Зона ночi. 5.05 Абзац. 5.55 Kids` Time. 6.00 М/с «Хай живе король Джулiан». 7.00 М/с «Iсторiї Тома i Джерi». 7.55 Kids` Time.

6.00 М/ф. 6.20 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 7.00,8.00,9.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 9.20 «Давай одружимося».

9.45 Київ вдень та вночi.

12.00 Новини.

8.00 Т/с «Клiнiка». (16+).

11.05 Т/с «Котовський». (16+). 12.00 Т/с «Вiддiл 44». (16+). 12.45 Факти. День.

13.20 Т/с «Вiддiл 44». (16+). 13.30 Х/ф «Скаженi перегони». 15.20 Т/с «На трьох». (16+). 15.45 Факти. День.

16.20 Т/с «На трьох». (16+). 17.50 Т/с «Котовський». (16+).

14.20 Т/с «Щасливi разом». 18.00 Абзац. 19.00 Хто зверху?.

21.00 Х/ф «Токарєв». (16+). 22.45 Т/с «Костянтин». (18+). 0.35 Х/ф «На гребенi хвилi». (16+). 2.55 Служба розшуку дiтей.

18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 20.20 Iнсайдер. 21.05 Факти. Вечiр.

УТ-1. 6.00,7.00,8.00 Новини. 6.10,7.10,8.10 Ера бiзнесу. 6.15,7.15,8.15 Спорт. 6.20,8.20 АгроЕра. 6.25,7.20,8.25 Погода. 6.30 Золотий гусак. 6.45,7.45,8.30 Смакота. 7.25 На слуху. 8.35 Паспорт.ua. 8.45 Телемагазин. 9.00 Україна на смак. 9.30 Д/ф «Клiнтон». 11.30 Погода. 11.45 Орегонський путiвник. 12.15 Суспiльний унiверситет. 12.40 Новини. Спорт. 13.00 Новини. 13.15 Слiдство.Iнфо. 13.40 Погода. 14.05 Д/ф «Раїса Недашкiвська. Те, що не вмирає». 15.00 Новини. 15.20 Надвечiр`я. Долi. 16.15 На пам`ять. 16.30 Т/с «Анна Пiль». 17.20 Погода. 17.30 Школа Мерi Поппiнс. 17.45 М/с «Попелюшка». 18.15 Новинний блок. 18.50 Що там з Євробаченням? 19.00 Новини. Культура. 19.20 Д/ф «Гармонiя протирiч Тетяни Яблонської». 19.50 З перших вуст. 19.55 «Схеми» з Н. Седлецькою. 20.20 Про головне. 21.00 Новини. 21.30 Новини. Спорт. 21.50 Т/с «Епоха честi». 22.35 Обличчя вiйни. 22.50 Погода. 22.55 Вiчне. 23.00 Золотий гусак. 23.15 Пiдсумки. 23.30,0.15 Погода. 23.35 На слуху. 0.20 Телемагазин. 1.20 Новинний блок. 1.55 Новини. Культура.

ТЕТ. 6.00 Кориснi пiдказки. 6.20 Казка з татом. 6.40 Це наше–це твоє. 6.50 Байдикiвка. 7.15 М/с «Дорамандрiвниця». 7.40 М/с «Елвiн i бурундуки». 8.00 Мультмiкс. 9.50 М/с «Клуб Вiнкс: Школа чарiвниць». 10.45 Т/с «Баффi–винищувачка вампiрiв». (16+). 12.25 Панянка-селянка. 13.25 Одного разу пiд Полтавою. 13.55 Танька i Володька. 14.30 Одного разу пiд Полтавою. 14.55 Т/с «Домашнiй арешт». 15.55 Вiталька. 16.50 Казки У Кiно. 17.50 ЛавЛавСar. 20.00 Казки У Кiно. 21.00 Казки У. 22.00 Країна У. 23.00 Розсмiши комiка. 0.00 Т/с «Як уникнути покарання за вбивство». (18+). 1.40 Теорiя зради. 2.30 Країна У.

Enter-фiльм. 5.45 М/ф. 7.10 «Top Shop». 7.40 М/ф. 9.00 «Top Shop». 9.30 М/ф. 10.50 «Зiрки гумору». 11.50 Х/ф «Дiти Дон Кiхота». 13.10 Х/ф «Одруження Бальзамiнова». 14.45 Т/с «Розслiдування Мердока». 16.35 Х/ф «Небезпечнi друзi». 18.20 Х/ф

14.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 15.50 «Речдок». 16.45 «Речдок». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 19.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi».

18.30 Т/с «Коли ми вдома».

19.55 «Я соромлюсь свого тiла 4». 22.00 «Вiкна-Новини». 22.45 «Я соромлюсь свого тiла 4». 0.00 «Один за всiх».

1.10 Т/с «Коли ми вдома».

2.45 «Слiдство ведуть екстрасенси».

1.30 «Подробицi»–«Час». 2.20 «Подорожi в часi».

2.45 Т/с «Пiзнай мене, якщо зможеш». (16+).

2.55 Стоп-10.

НТН.

12.25 Т/с «Заради любовi я все зможу!»

6.30 «Все буде добре!» 8.15 «Все буде смачно!» 9.15 «МастерШеф 2». 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вiкна-Новини».

21.00 Т/с «Заради любовi я все зможу!» 0.00 Т/с «Пiзнай мене, якщо зможеш». (16+).

21.25 Т/с «На трьох». (16+). 23.25 Х/ф «Гра в iмiтацiю». (16+). 1.35 Т/с «Лас-Вегас 3». (16+).

5.15 Х/ф «Секретний фарватер». 7.50 Т/с «Кулагiн та партнери». 8.30 Ранковий «Свiдок». 9.00 Т/с «Кулагiн та партнери». 10.30 Т/с «Детективи». (16+). 12.00 Т/с «Iнспектор Джордж Джентлi». 13.45 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 14.00 «Свiдок». 14.20 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 15.45 Т/с «Той, що читає думки 4». (16+). 17.25 Т/с «Детективи». (16+). 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Кулагiн та партнери». 21.30 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Удар у вiдповiдь 4». (16+). 0.40 Т/с «Той, що читає думки 4». (16+). 2.25 «Свiдок». 2.55 «Випадковий свiдок». 3.05 «РечДОК». 3.25 «Легенди бандитської Одеси». 4.10 «Правда життя. Професiї».

10.20 Т/с «Заради любовi я все зможу!»

13

4.00 «Стосується кожного».

«Раз на раз не випадає». 19.40 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 21.30 Т/с «Розслiдування Мердока». 23.20 «Зiрки гумору». 0.20 Х/ф «Сiм няньок». 1.40 Т/с «Мемуари Шерлока Холмса». 3.20 Кiноляпи. 4.00 Саундтреки. 4.50 Кiнотрейлери.

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 «Нове Шалене вiдео поукраїнськи». 8.30 «Облом.UA». 8.55 «Люстратор». 10.55 «Нове Шалене вiдео по-українськи». 16.35 Х/ф «600 кг золота». (16+). 18.30 «Спецкор». 19.00 «ДжеДАI». 19.30 Т/с «Одинак». (16+). 20.20 Т/с «Одинак». (16+). 21.15 Х/ф «Код доступу «Софiя». (16+). 23.00 Х/ф «Битва проклятих». (16+). 0.45 Т/с «Iнспектор Алекс 3». 1.35 Х/ф «Москаль-чарiвник».

Футбол 1. 6.00,8.00,19.55 Топ-матч. 6.10 Валенсiя–Реал. Чемпiонат Iспанiї. 8.10 Сент-Етьєн–МЮ. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 10.00,15.40,22.50 Футбол News. 10.20,2.30 Севiлья–Лестер. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 12.10 Шальке–ПАОК. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 13.55 Байєр–Атлетiко. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 16.00 Порту– Ювентус. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 17.45 Османлиспор–Олiмпiакос. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 20.05 Чемпiонат Iспанiї. Огляд туру. 21.00,0.00 «Шлях до Стокгольма». 21.55 Шахтар–Сельта. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА.

ТВ-21. 9.00,17.00,1.00 Т/с «Жуков», 11 с. (12+). 10.00,18.00,2.00 Мелодрама «Ельза i Фред». (Аргентина–Iспанiя). (12+). 11.55,19.55,3.55 Драма «Проста iсторiя». (16+). 13.30,21.30,5.30 Драма «Пiдiрвати Гiтлера». (Нiмеччина). (16+). 15.25,23.25,7.25 Детектив «Нестор Бурма», 8 с. (Францiя). (12+).

Тонiс. 6.00 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 7.00 «Алло, лiкарю!» 7.55 «Погода». 9.45 «Ландшафтнi iгри». 10.00 «Погода». 10.45 Неприручена Пiвнiчна Америка. 11.50 «Соцiальний статус». 14.00 Оглядач. 18.00 «Алло, лiкарю!» 18.55 В гостях у Д. Гордона. Стас Намин, ч. 1. 20.00 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 21.15 «Погода». 21.20 «Вiдлуння». 22.00 Сумнозвiснi мiсця. 22.30 «Погода». 22.35 Неприручена Пiвнiчна Америка. 23.05 Д/ф «Новi технологiї вiйни». (16+). 0.05 Т/с «Нiч чорних краваток». (18+). 1.15 Т/с «Життя на вершинi».

К1. 5.10 «Рецепти щастя». 6.00 «Спецiя». 6.30 «Top Shop». 7.30 М/ф. 8.00 «Чи знаєте ви, що...» 8.35 М/ф. 10.25 «Три сестри». 11.00 «Файна Юкрайна». 12.25 «Орел i решка. Шопiнг 2016». 14.20 «Орел i решка. На краю свiту». 15.20 «Орел i решка. Навколосвiтня подорож». 16.20 Т/с

«Доктор Хаус». (16+). 18.00 «Орел i решка». 19.00 «Розсмiши комiка». 20.00 «Орел i решка. На краю свiту». 21.00 «Орел i решка. Навколосвiтня подорож». 22.00 «КВН на бiс». 23.00 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 0.40 Т/с «Ти–моє життя».

К2. 6.30 Телеторгiвля. 7.30 Спецiя. 8.20 Школа доктора Комаровського. 9.40 Дiм на заздрiсть усiм. 11.20 Квартирне питання. 12.20 Психосоматика. 13.00 Школа доктора Комаровського. 13.40 Наодинцi з усiма. 14.40 Дiм на заздрiсть усiм. 16.20 Удачний проект. 17.10 Дачна вiдповiдь. 18.00 Правила життя. 19.00 Квартирне питання. 20.00 Удачний проект. 20.40 Дачна вiдповiдь. 21.40 Фазенда. 22.00 Правила життя. 23.00 Фазенда. 23.30 Наодинцi з усiма. 0.20 13 знакiв зодiаку. 1.10 Психосоматика. 1.40 Позаочi.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 7.30 Красуня за 12 годин. 8.20 Т/с «Тетянин день». 9.30 Телемагазин. 11.00 Т/с «Тетянин день». 12.00 Клiнiка. 12.30 Пробач мене, моє кохання. 13.20 Ворожка. 14.20 Сiмейнi мелодрами. 16.10 Т/с «Заборонене кохання». 17.00 Сiмейнi мелодрами. 19.00 Ворожка. 20.00 Т/с «Заборонене кохання». 21.00 Сiмейнi мелодрами. 21.50 Т/с «Тетянин день». 23.40 Ворожка. 1.15 Пробач мене, моє кохання. 2.00 Посмiхнiться, вам це личить.

ТV П’ЯТНИЦЯ, 24 лютого 7.05 «Ранок на «Лтавi». 9.45 «Жива природа». 10.10 Т/с «Бiлявка», 28 с. 11.00 «Музеї Волинi». Профiлактика. 15.00 «Як це було». 15.30 М/с «Друзi янголiв» 16.20 «Разом». 16.50 М/ф. 17.00 «Тема дня». 17.20 «Соцiальний захист». 17.45 «Козацька звитяга». 18.00 «Акценти». 18.30 «Час мiсцевий». Миргород. 18.40 «Лицарi Небесної Варти». 19.30 «Соцiальний захист». 19.45 «Напам`ять». 20.00 «Акценти». 20.30 «Гостинець вiд Телесика». 20.45 «Час мiсцевий». Кременчук. 21.00 «Культурний простiр». 22.30 «З перших вуст». 22.35 «Україна. Полтавщина. Свiт: Час-тайм».

6.00, 7.00,8.00,9.00 «ТСН». 6.45 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля 3». 10.50 «Мiняю жiнку 3». 12.00 «ТСН». 12.25 «Мiняю жiнку 3». 12.55 «Вечiрнiй Київ». 15.05 «Мультибарбара». 16.45 «ТСН». 17.15 Т/с «Кохання проти долi». 19.30 «ТСН». 20.20 «Лiга смiху 3». 22.25 «Вечiрнiй квартал». 0.20 Комедiя «8 кращих побачень». 2.05 «ТСН». 2.35 Трилер «Мотель». (18+).

4.30 Служба розшуку дiтей. 4.35 Студiя Вашингтон. 4.40 Факти. 5.00 Провокатор. 5.40 Дивитись усiм! 6.30 Ранок у великому мiстi. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини 10.10 Iнсайдер. 11.05 Т/с «Котовський». (16+). 12.00 Х/ф «Гра в iмiтацiю». (16+). 12.45 Факти. День. 13.20 Х/ф «Гра в iмiтацiю». (16+). 14.45 Т/с «На трьох». (16+). 15.45 Факти. День. 16.20 Т/с «На трьох». (16+). 17.50 Т/с «Котовський». (16+). 18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини 20.20 Антизомбi. 21.05 Факти. Вечiр. 21.25 Дизель-шоу. 23.35 Х/ф «Чорний яструб». (16+). 2.10 Т/с «Лас-Вегас 3». (16+).

НТН.

УТ-1.

4.40 Х/ф «Мiльйони Ферфакса». 6.00 Х/ф «Морський характер». 7.55 Т/с «Кулагiн та партнери». 8.30 Ранковий «Свiдок». 9.00 Т/с «Кулагiн та партнери». 10.30 Т/с «Детективи». (16+). 12.00 Т/с «Iнспектор Джордж Джентлi». 13.45 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 14.00 «Свiдок». 14.20 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 15.45 Т/с «Той, що читає думки 4». (16+). 17.25 Т/с «Детективи». (16+). 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Кулагiн та партнери». 21.30 Т/с «CSI: Маямi 9». (16+). 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Удар у вiдповiдь 4». (16+). 0.40 Т/с «Той, що читає думки 4». (16+). 2.20 «Свiдок». 2.50 «Випадковий свiдок». 3.05 «РечДОК».

6.00,7.00,8.00 Новини. 6.10,7.10,8.10 Спорт. 6.15,8.15 АгроЕра. 6.20,7.15,8.20 Погода. 6.25 Життєлюб. 6.45,7.45,8.25 Смакота. 7.20 На слуху. 8.35 Територiя закону. 8.40 Паспорт.ua. 8.45 Телемагазин. 9.00 Д/с «Легенди тофу». 9.30 Д/ф «Клiнтон». 11.30 Погода. 11.45 Орегонський путiвник. 12.15 Суспiльний унiверситет. 12.40 Новини. Спорт. 13.00 Новини. 13.15 Схеми. 14.00 Д/ф «Пiсля прем`єри–розстрiл». 15.00 Новини. 15.20 Вiра. Надiя. Любов. 16.15 На пам`ять. 16.30 Т/с «Анна Пiль». 17.20 Погода. 17.25 Хто в домi хазяїн? 17.45 М/с «Попелюшка». 18.15 Новинний блок. 18.50 Що там з Євробаченням? 19.00 Новини. Культура. 19.15 З перших вуст. 19.25 Вiйна i мир. 20.20 Про головне. 21.00 Новини. 21.30 Новини. Спорт. 21.50 Д/ф «Iван Франко». 22.50 Погода. 22.55 Вiчне. 23.00 Золотий гусак. 23.15 Пiдсумки. 23.30,0.15 Погода. 23.35 На слуху. 0.20 Телемагазин. 1.20 Новинний блок.

ТЕТ. 6.00 Кориснi пiдказки. 6.20 Казка з татом. 6.40 Це наше–це твоє. 6.50 Байдикiвка. 7.15 М/с «Дора-мандрiвниця». 7.40 М/с «Елвiн i бурундуки». 8.00 М/с «Маша i Ведмiдь». 9.50 М/с «Клуб Вiнкс: Школа чарiвниць». 10.45 Х/ф «Подвiйнi неприємностi». 12.25 Панянка-селянка. 13.25 Одного разу пiд Полтавою. 13.55 Танька i Володька. 14.30 Одного разу пiд Полтавою. 14.55 Т/с «Домашнiй арешт». 15.55 Вiталька. 16.50 Казки У Кiно. 17.50 ЛавЛавСar. 20.00 М/ф «101 далматинець». 21.25 Х/ф «Шпигун по сусiдству». 23.10 Вiталька. 0.00 Т/с «Як уникнути покарання за вбивство». (18+). 1.40 Теорiя зради.

Enter-фiльм. 5.45 М/ф. 7.10 «Top Shop». 7.40 М/ф. 9.00 «Top Shop». 9.30 М/ф. 9.35 «Зiрки гумору». 10.25 Х/ф «Альошкине кохання». 12.00 Х/ф «Перше побачення». 13.35 Х/ф «Принцеса цирку». 16.25 Х/ф «Iдеальний чоловiк». 18.05 Х/ф «Одруження Бальзамiнова». 19.40 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 21.30 Т/с «Розслiдування Мердока». 23.20 Х/ф

3.00 Зона ночi. 4.50 Абзац. 5.40 Kids` Time. 5.45 М/с «Хай живе король Джулiан». 6.40 М/с «Iсторiї Тома i Джерi». 7.35 Kids` Time. 7.40 Т/с «Клiнiка». (16+). 9.20 Київ вдень та вночi. 15.05 Серця трьох. 18.00 Абзац. 19.00 М/с «Кухня». 21.00 Х/ф «Медальйон». (16+). 23.00 Т/с «Костянтин». (18+). 0.50 Х/ф «Ланцюгова реакцiя». 2.50 Служба розшуку дiтей.

«Операцiя «Святий Януарiй». 1.15 Х/ф «Серенада Сонячної долини». 2.45 Т/с «Пуаро Агати Крiстi».

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 «Нове Шалене вiдео поукраїнськи». 8.30 «Облом.UA». 8.55 Бушидо. 10.55 «Вiдеобiмба». 16.45 Х/ф «Код доступу «Софiя». (16+). 18.30 «Спецкор». 19.00 «ДжеДАI». 19.25 Х/ф «Битва проклятих». (16+). 21.10 Х/ф «Бейтаун поза законом». (16+). 23.00 «Змiшанi єдиноборства. UFC». 1.25 Т/с «Iнспектор Алекс 3».

Футбол 1. 6.00,8.00,19.35,3.00,5.35 Топ-матч. 6.05,22.50 «Лiга Європи. Online». 8.10 Ман Сiтi–Монако. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 10.00,15.40,22.30 Футбол News. 10.25 Фiорентiна–Боруссiя (М). 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 12.05 Сент-Етьєн–МЮ. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 13.45,14.20 «Шлях до Стокгольма». 14.00 Жеребкування 1/8 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 14.40 Коефiцiєнти ФIФА/УЄФА. 14.45 Огляд матчiв. Лiга Європи УЄФА. 16.05,18.50 «Шлях до Стокгольма». 17.00 Шахтар–Сельта. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 19.45 Шальке–ПАОК. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 21.35 Огляд матчiв. Лiга Європи УЄФА. 0.40 Чемпiонат Iспанiї. Передмова до туру. 1.10 Османлиспор–Олiмпiакос. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА.

6.00 М/ф. 6.20 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 7.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 8.00 Новини. 8.10 «Ранок з Iнтером». 9.00 Новини. 9.20 «Давай одружимося». 10.20 Т/с «Заради любовi я все зможу!» 12.00 Новини. 12.25 Т/с «Заради любовi я все зможу!» 14.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 15.50 «Речдок». 16.45 «Речдок». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi». 21.00 «Чорне дзеркало». 23.00 Х/ф «Благi намiри». 0.40 Х/ф «Балаган». 2.10 «Подробицi»–«Час». 3.00 «Чекай на мене».

ТВ-21. 9.00,17.00,1.00 Т/с «Жуков», 12 с. (12+). 10.00,18.00,2.00 Драма «Дивовижний свiт». (США–Нiмеччина). (12+). 11.35,19.35,3.35 Драма «Давай зробимо це по-швидкому». (Францiя–Великобританiя–Нiмеччина). (16+). 13.20,21.20,5.20 Драма «Мементо». (США). (16+). 15.15,23.15,7.15 Драма «Бодiбiлдер». (Францiя).

Тонiс. 6.00 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 7.00 «Алло, лiкарю!» 7.55 «Погода». 10.45 Неприручена Пiвнiчна Америка. 11.20 «Будьте здоровi!» 12.00 Teen-клуб. 13.45 «Погода». 14.00 Оглядач. 18.00 «Алло, лiкарю!» 19.00 В гостях у Д. Гордона. Стас Намин, ч. 2. 20.05 «Щоденники Другої свiтової вiйни: день за днем». 21.20 «Вiдлуння». 22.00 «Погода». 22.05 Х/ф «Шарада». 0.15 Т/с «Нiч чорних краваток». (18+). 1.55 Т/с «Життя на вершинi». (18+). 2.55 Т/с «Вихiдний, пiсля опiвночi». (18+).

К1. 5.10 «Рецепти щастя». 6.00 «Спецiя». 6.30 «Top Shop». 7.30 М/ф. 8.00 «Чи знаєте ви, що...» 8.35 М/ф. 10.25 «Три сестри». 11.00 «Файна Юкрайна». 12.25 «Орел i решка. Шопiнг 2016». 14.20 «Орел i решка. На краю свiту». 15.20 «Орел i решка. Навколосвiтня подорож». 16.10 «Файна Юкрай-

8.35 Х/ф «Кохання пiд наглядом». 10.30 Х/ф «Зрада». 18.00 «Вiкна-Новини». 18.30 Т/с «Коли ми вдома». 20.00 Х/ф «Хатня робiтниця». 22.00 «Вiкна-Новини». 22.35 Х/ф «Неiдеальна жiнка». 0.30 Т/с «Коли ми вдома». 2.05 «Слiдство ведуть екстрасенси».

на». 18.00 «Орел i решка». 19.00 «Розсмiши комiка». 20.00 «Орел i решка. На краю свiту». 21.00 «Орел i решка. Навколосвiтня подорож». 22.00 «КВН на бiс». 23.00 «КВН». 1.50 «Розсмiши комiка». 2.35 «Орел i решка. Шопiнг 2016».

К2. 6.30 Телеторгiвля. 7.30 Спецiя. 8.20 Школа доктора Комаровського. 9.40 Дiм на заздрiсть усiм. 11.20 Квартирне питання. 12.20 Психосоматика. 13.00 Школа доктора Комаровського. 13.40 Наодинцi з усiма. 14.40 Дiм на заздрiсть усiм. 16.20 Удачний проект. 17.10 Дачна вiдповiдь. 18.00 Правила життя. 19.00 Квартирне питання. 20.00 Удачний проект. 20.40 Дачна вiдповiдь. 21.40 Фазенда. 22.00 Правила життя. 23.00 Фазенда. 23.30 Наодинцi з усiма.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 7.30 Красуня за 12 годин. 8.20 Т/с «Тетянин день». 9.30 Телемагазин. 11.00 Т/с «Тетянин день». 12.00 Клiнiка. 12.30 Пробач мене, моє кохання. 13.20 Ворожка. 14.20 Сiмейнi мелодрами. 16.10 Т/с «Заборонене кохання». 17.00 Сiмейнi мелодрами. 19.00 Ворожка. 20.00 Т/с «Заборонене кохання». 21.00 Сiмейнi мелодрами. 21.50 Т/с «Тетянин день». 23.40 Ворожка. 1.15 Пробач мене, моє кохання. 2.00 Посмiхнiться, вам це личить.


14 TV СУБОТА,

16 лютого 2017 року

25 лютого

9.30 «Бути християнином». 9.45 «Манiвцями». 10.00 «Ранок на «Лтавi». Дайджест. 11.00 «Персона грата». 11.30 «Акценти». 12.00 «Лицарi Небесної Варти». 12.15 «Вектори духовностi». 12.30 «Несвiтське життя». 12.50 М/ф. 13.00 «Стежками Лесi Українки», ч. 1 i 2. 14.05 «Почерк долi». 14.30 «Україна. Полтавщина. Свiт: вiкно до Америки». 15.00 «Дитяча година зi студiєю «Разом». 16.20 «Ти–молодий». 17.00 «До тебе лину я в пiснях». 18.25 «Уроки iсторiї». «Майдан: усна iсторiя». О. Пустовгар. 19.20 «Час мiсцевий». 19.30 «Зустрiч для вас». 20.00 «Телетижневик».

6.00 Бойовик «Погана компанiя». (16+). 8.00 «Снiданок. Вихiдний». 10.00 «ТСН». 11.15 «Свiтське життя». 12.15 «Одруження наослiп 3». 14.00 «Голос країни 7». 16.30 «Вечiрнiй квартал». 18.30 «Розсмiши комiка». 19.30 «ТСН». 20.15 «Українськi сенсацiї». 21.15 «Вечiрнiй квартал». 23.15 «Свiтське життя». 0.15 «Лiга смiху 3». 2.10 Бойовик «Погана компанiя». (16+). 3.55 «Українськi сенсацiї».

4.35 Факти.

4.55 Х/ф «Дiаманти назавжди». (16+). 6.55 Дивитись усiм! 7.50 М i Ж. 8.50 Я зняв! 9.45 Дизель-шоу. Дайджест. 10.50 Особливостi нацiональної роботи. 11.45 Особливостi нацiональної роботи. 12.45 Факти. День.

2.55 Зона ночi. 5.35 Kids` Time. 5.40 М/с «Хай живе король Джулiан». 6.35 М/с «Iсторiї Тома i Джерi». 7.25 Kids` Time. 7.30 Ревiзор Спешл. 9.30 Таємний агент. 10.45 Таємний агент. Пост-шоу. 12.10 Вiд пацанки до панянки. 14.45 Хто зверху?

16.40 Х/ф «Велика гра». (16+). 18.30 Х/ф «Need for speed. Жага швидкостi». (16+). 21.00 Х/ф «Викрасти за 60 секунд». (16+). 23.15 Т/с «Костянтин». (18+). 1.10 Х/ф «Джон Уiк». (16+).

13.00 Т/с «На трьох». (16+). 13.20 Х/ф «Перший лицар». (16+). 16.00 Х/ф «Чорний яструб». (16+).

18.45 Факти. Вечiр. 19.15 Надзвичайнi новини. Пiдсумки з К. Стогнiєм.

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

5.50 Х/ф «Щит i меч», 1-4 с. 12.30 Х/ф «Невловимi месники». 14.00 Х/ф «Свiй серед чужих, чужий серед своїх». 16.00 Т/с «Смерть шпигунам», 1-4 с. (16+).

5.50 «ВусоЛапоХвiст». 8.00 «Караоке на Майданi». 9.00 «Все буде смачно!»

20.30 Т/с «Смерть шпигунам», 5-8 с. (16+). 0.50 Х/ф «Двоє». (16+).

21.30 Т/с «Коли ми вдома».

20.00 «Подробицi».

2.30 «Легендарнi замки України».

3.10 Х/ф «Балаган». 4.30 Х/ф «Невловимi месники».

9.55 Т/с «Коли ми вдома». 11.40 Х/ф «Хатня робiтниця». 13.20 «МастерШеф Дiти 2». 19.00 «Євробачення 2017».

22.40 «Євробачення 2017. Пiдсумки голосування». 23.40 «Давай поговоримо про секс 3». 1.35 «Слiдство ведуть екстрасенси».

20.05 Х/ф «Крутi чуваки». (16+). 22.15 Х/ф «Втеча з Шоушенка». (16+). 1.00 Х/ф «Iнший свiт: Пробудження». (18+). 2.20 Т/с «Прокурори». (16+).

20.30 Х/ф «Сестри вiйни». (16+). 22.20 «Музика на «Лтавi». 22.30 «Нотатки на глобусi».

НТН. 6.10 Х/ф «Вiчний поклик». 11.30 «РечДОК». 13.50 «Склад злочину». 15.15 Т/с «Детективи». (16+). 19.00 «Свiдок». 19.30 Х/ф «Азiат». (16+). 21.30 Х/ф «Дев`ятi врата». (16+). 0.00 Х/ф «Нестримнi». (16+). 1.40 Х/ф «Пригоди Бейлi». 3.05 «Свiдок». 3.35 «Випадковий свiдок». 3.40 «РечДОК». 4.25 «Легенди бандитської Одеси».

ТЕТ. 6.00 Кориснi пiдказки. 6.20 Казка з татом. 6.40 Це наше–це твоє. 6.50 Байдикiвка. 7.15 М/с «Дорамандрiвниця». 7.40 М/с «Елвiн i бурундуки». 8.00 Мультмiкс. 9.15 М/с «Шаленi кролики. Вторгнення». (16+). 11.15 М/ф «Клуб Вiнкс: Таємниця морської безоднi». 12.40 Х/ф «Красуня й чудовисько». 14.30 Х/ф «Модна матуся». 16.40 Х/ф «Шпигун по сусiдству». 18.25 М/ф «101 далматинець». 19.50 Казки У Кiно. 20.50 Казки У. 22.00 Країна У. 0.00 Т/с «Як уникнути покарання за вбивство». (18+). 1.40 Теорiя зради. 2.30 Країна У.

УТ-1.

Шеф-кухар країни. 8.10 Смакота. 8.35 Тепло.ua. 8.45 Телемагазин. 9.00 М/с «Книга джунглiв». 9.55 Хто в домi хазяїн? 10.15 Хочу бути. 11.00 Фольк-music. 12.30 Т/с «Аристократи». 16.15 Книга.ua. 16.45 Д/ф «Переслiдуй свою мрiю». 17.15 Чоловiчий клуб. Спорт. 17.50 Чоловiчий клуб. 18.20 Український корт. 19.00 Нацiональний вiдбiр учасника вiд України на Мiжнародний пiсенний конкурс «Євробачення-2017». Фiнал. 21.20 Новини. 21.45 Мистецький пульс Америки. 22.20 Мегалот. 22.30 Нацiональний вiдбiр учасника вiд України на Мiжнародний пiсенний конкурс «Євробачення-2017». Фiнал. 23.25 Свiт on-line. 23.40 Життєлюб. 0.15 Погода. 0.20 Телемагазин.

Enter-фiльм. 5.45 М/ф. 7.10 «Top Shop». 7.40 М/ф. 9.00 «Top Shop». 9.30 М/ф. 9.35 «Зiрки гумору». 10.25 Х/ф «Сiм няньок». 11.50 Х/ф «Божевiльний день». 13.15 Х/ф «До Чорного моря». 14.35 Х/ф «Слухати у вiдсiках». 17.10 Х/ф «У зонi особливої уваги». 19.00 Х/ф «Хiд у вiдповiдь». 20.30 «Новорiчне Криве дзеркало». 0.10 Х/ф «Москаль-чародiй». 1.35 Х/ф «Юденкрайс, або Вiчне колесо».

6.00 У просторi буття. 6.30,7.00,8.00 Погода. 6.35 Пiдсумки. 7.05 АгроЕра. Пiдсумки. 7.20

Канал «2+2».

ТВ-21.

6.00 М/ф. 8.00 «Нове Шалене вiдео поукраїнськи». 8.30 «Супероблом.UA». 10.25 «Top Gear». 11.30 Х/ф «Великий майстер». (16+). 13.50 19 тур ЧУ з футболу: «Зоря»–«Динамо». 16.00 Х/ф «Проект «Динозавр». (16+). 17.40 Х/ф «Вуличний воїн». (16+). 19.30 Х/ф «Мiцний горiшок 4». (16+). 21.55 Х/ф «Мисливець проти чужого». (16+). 23.35 Х/ф «Мовчазна отрута». (16+). 1.05 Х/ф «Синдбад i Мiнотавр». (18+).

9.00,17.00,1.00 Драма «Попелюшка-80», 1 с. (Iталiя–Францiя). (12+). 10.00,18.00,2.00 Мелодрама «Шлюб по-iталiйськи». (Францiя– Iталiя). (12+). 11.45,19.45,3.45 Трилер «Двiйник». (Великобританiя). (16+). 13.20,21.20,5.20 Комедiя «За сигаретами». (Францiя). (12+). 15.15,23.15,7.15 Драма «Як важливо бути серйозним».

Футбол 1.

5.55 Х/ф «Шарада». 7.55 «Погода». 9.50 «Шефкухар країни» з М. Поплавським. 10.25 «Погода». 11.05 Неприручена Пiвнiчна Америка. 12.05 «Погода». 13.30 «Iпостасi спорту». 14.00 Завтрасьогоднi. 15.20 «Соцiальний статус: ваша пенсiя». 16.00 Баскетбол. Фiнал Кубку України. 18.00 «Погода». 18.10 Океан-ВЕТ. 18.30 Пiснi Володимира Iвасюка виконують лауреати фестивалю «Червона Рута-2015». 20.00 «Валерiй Маренич. Крихкi гойдалки слави». 21.05 «Формула Пруста. Микола Сивий». 22.00 Х/ф «Вiдчинiть, полiцiя!» 0.00 Т/с «Вихiдний, пiсля опiвночi». (18+). 1.10 Т/с «Нiч чорних краваток». (18+).

6.00 Порту–Ювентус. 1/8 фiналу. Лiга чемпiонiв УЄФА. 7.45,13.25 Чемпiонат Iспанiї. Передмова до туру. 8.15 Валенсiя–Реал. Чемпiонат Iспанiї. 10.00,22.30 Футбол News. 10.20,16.05 Огляд матчiв. Лiга Європи УЄФА. 11.15 Шахтар–Сельта. 1/16 фiналу. Лiга Європи УЄФА. 13.00 Чемпiонат Англiї. Передмова до туру. 13.55 Алавес– Валенсiя. Чемпiонат Iспанiї. 15.55,17.00,19.10,21. 30,23.40,1.40,3.40 Топ-матч. 17.10 Бетiс–Севiлья. Чемпiонат Iспанiї. 19.25 Уотфорд–Вест Хем. Чемпiонат Англiї. 21.40 Ейбар–Малага. Чемпiонат Iспанiї. 23.50 Олiмпiк–Сталь. Чемпiонат України. 1.50 Леганес–Депортiво. Чемпiонат Iспанiї. 3.55 Александрiя–Волинь. Чемпiонат України.

Тонiс.

К1. 5.10 «Рецепти щастя». 6.00 «Спецiя». 6.30 «Top

Shop». 7.30 М/ф. 8.00 «Чи знаєте ви, що...» 8.35 М/ф. 12.00 Т/с «H2O: Просто додай води». 13.20 М/ф «Плоддi супергерой». 15.00 «Орел i решка. Шопiнг 2016». 16.00 «Орел i решка. Незвiдана Європа». 0.30 Т/с «Сонна Лощина». (18+).

К2. 6.00 Квадратний метр. 6.30 Телеторгiвля. 7.30 Спецiя. 8.30 М/ф. 9.40 Дiм на заздрiсть усiм. 10.30 Фазенда. 11.45 Квартирне питання. 13.30 Удачний проект. 16.20 Дiм на заздрiсть усiм. 17.10 Дачна вiдповiдь. 20.00 Удачний проект. 21.40 Дiм на заздрiсть усiм. 23.00 Таємницi тiла. 0.10 13 знакiв зодiаку. 1.10 Психосоматика.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 7.30 Красуня за 12 годин. 8.20 Т/с «Тетянин день». 9.30 Телемагазин. 11.00 Т/с «Тетянин день». 12.00 Клiнiка. 12.30 Пробач мене, моє кохання. 13.20 Ворожка. 14.20 Сiмейнi мелодрами. 16.10 Т/с «Заборонене кохання». 17.00 Сiмейнi мелодрами. 19.00 Ворожка. 20.00 Т/с «Заборонене кохання». 21.00 Сiмейнi мелодрами. 21.50 Т/с «Тетянин день». 23.40 Ворожка. 1.15 Пробач мене, моє кохання.

TV НЕДІЛЯ, 26 лютого 9.30 «Вектори духовностi». 9.45 «Вiдблиск». 10.00 М/ф. 10.20 «Бути християнином». 10.40 «Струни душ людських». 10.55 «Музика на «Лтавi». 11.00 «Зустрiч для вас».

11.30 Х/ф «Клара i Франциск». 14.50 «Напам`ять». 15.00 «Манiвцями». 15.20 «З одвiчнiстю на «ти»...» 16.00 «Океан Вет». 16.30 «Квадрат успiху». 17.00 «До тебе лину я в пiснях». 18.25 «Персона грата». 19.00 Акценти. 19.30 «Правда». 19.45 «Культурний простiр». 20.40 «Несвiтське життя». 21.00 «Телетижневик». 21.30 «Квадрат успiху». 22.00 «Я не йду в слiд чийсь...» Олена Пчiлка.

6.00 Мелодрама «Пiд сонцем Тоскани». 8.00 «Снiданок. Вихiдний». 9.00 «Лото-Забава». 9.40 М/ф «Маша i ведмiдь». 10.00 «Свiт навиворiт 3: Танзанiя». 11.10 «На ножах».

13.00 Т/с «Останнiй москаль 2». (12+).

17.30 Комедiя «8 кращих побачень». 19.30 «ТСН-Тиждень». 21.00 «Голос країни 7». 23.15 Комедiя «Пограбування поанглiйському». (16+). 1.00 «Аргумент Кiно». 1.45 Мелодрама «Пiд сонцем Тоскани». 5.15 «ТСН-Тиждень».

НТН. 5.35 Х/ф «На вас чекає громадянка Никанорова». 7.10 Х/ф «Щиро Ваш...» 8.45 Т/с «Спадщина». 13.00 Х/ф «Азiат». (16+). 15.00 Х/ф «Новорiчний шлюб». 16.45 «Легенди карного розшуку». 19.00 Т/с «Одного разу в Ростовi». (16+). 22.40 Х/ф «Ф6: твiстер». (16+). 0.30 Х/ф «Замерзлi». (16+). 2.10 Х/ф «Дев`ятi врата». (16+). 4.15 «РечДОК».

ТЕТ. 6.00 Кориснi пiдказки. 6.20 Казка з татом. 6.40 Це наше–це твоє. 6.50 Байдикiвка. 7.15 М/с «Дорамандрiвниця». 7.40 М/с «Елвiн i бурундуки». 8.00 Мультмiкс. 9.35 М/ф «Клуб Вiнкс: Таємниця морської безоднi». 11.00 Х/ф «Бiла змiя». 12.50 Х/ф «Модна матуся». 15.00 Вiталька. 16.40 Казки У Кiно. 20.50 Казки У. 22.00 Країна У. 23.00 Розсмiши комiка. 0.00 Т/с «Як уникнути покарання за вбивство». (18+). 1.40 Теорiя зради. 2.30 Країна У. 4.10 Вiталька. 5.10 М/ф «Лiкар Айболит». 5.20 Кориснi пiдказки.

УТ-1. 6.00 Свiт православ`я. 6.30,7.00,8.10 Погода. 6.35 На слуху. 7.05 Золотий гусак. 7.25 Життєлюб. 8.15 Смакота. 8.35 Паспортний сервiс. 8.45 Телемагазин. 9.00 Нацiональний вiдбiр учасника вiд України на Мiжнародний пiсенний конкурс «Євробачення-2017». Фiнал. 12.05 Театральнi сезони. 12.35 Х/ф «Останнiй танець Кармен».

4.00 Факти.

3.05 Зона ночi. 5.30 Kids` Time. 5.35 М/с «Хай живе король Джулiан». 6.55 Kids` Time.

4.30 Х/ф «Живи i дай померти iншим». (16+). 6.25 Т/с «Вiддiл 44». (16+). 10.00 Стоп-5.

11.00 Х/ф «Перший лицар». (16+). 12.45 Факти. День.

13.00 Х/ф «Перший лицар». (16+). 13.50 Х/ф «Втеча з Шоушенка». (16+). 16.35 Х/ф «Крутi чуваки». (16+). 18.45 Факти тижня. 100 хвилин з О. Соколовою.

20.30 Х/ф «Злочинець». (16+). 22.45 Х/ф «Стрiлець». (16+). 1.05 Х/ф «Iнший свiт: Пробудження». (18+). 2.25 Т/с «Прокурори». (16+).

14.20 Мистецькi iсторiї. 14.35 Фольк-music. 15.55 Твiй дiм 2. 16.15 Д/ф «Раїса Кириченко. Дiагноз– народна». 17.00 Т/с «Епоха честi». 20.30 Перша шпальта. 21.00 Новини. 21.30 Д/с «Легенди тофу». 21.55 Що там з Євробаченням? 22.30 Арт-Клуб 38. 23.00 Свiт on-line. 23.15,0.15 Погода. 23.20 Територiя закону. 23.30 Золотий гусак. 0.20 Телемагазин. 1.20 Музичне турне. 2.20 Д/ф «Клiнтон». 4.10 Д/ф «Гуцулка Ксеня». 4.40 Вiра. Надiя. Любов. 5.35 Новини.

Enter-фiльм. 5.45 М/ф. 7.10 «Top Shop». 7.40 М/ф. 9.00 «Top Shop». 9.30 М/ф. 9.55 «Зiрки гумору». 10.45 Х/ф «Принцеса цирку». 13.30 Т/с «Катерина 2. Повернення любовi». 20.40 «Новорiчне Криве дзеркало». 23.35 Х/ф «Сватання на Гончарiвцi». 1.10 Х/ф «Тримайся, козаче!» 2.25 Кiноляпи. 3.25 Саундтреки. 4.30 Кiнотрейлери.

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 «Нове Шалене вiдео поукраїнськи». 8.30 «Роби бiзнес». 9.00 Бушидо. 12.15 Х/ф «Проект «Динозавр». (16+). 13.50 Х/ф «Вуличний воїн». (16+). 15.40 Х/ф «Мiцний горiшок 4». (16+). 18.05 Х/ф «Кунг-фу Джо». (16+). 19.45 Х/ф «Смертельний удар». (16+). 21.30 ПроФутбол. 23.35 «Змiшанi єдиноборства. UFC». 1.50 Х/ф «Богдан-Зиновiй Хмельницький».

7.00 Т/с «Однаждi в казцi». 10.20 Х/ф «Важкi пiдлiтки». (16+). 12.00 Х/ф «Велика гра». (16+). 13.50 Х/ф «Need for speed. Жага швидкостi». (16+). 16.35 Х/ф «Викрасти за 60 секунд». (16+). 18.50 Х/ф «Ласкаво просимо в рай». (16+). 21.00 Х/ф «Вулкан». 23.00 Т/с «Костянтин». (18+). 0.50 Х/ф «П`ятий вимiр». (16+).

Футбол 1. 6.00,8.00 Топ-матч. 6.10 Алавес–Валенсiя. Чемпiонат Iспанiї. 8.10 Уотфорд–Вест Хем. Чемпiонат Англiї. 10.00,16.15,20.15 Футбол News. 10.20 Журнал Лiги чемпiонiв. 10.50 Александрiя– Волинь. Чемпiонат України. 12.35,0.50 Огляд матчiв. Лiга Європи УЄФА. 13.30,15.55,16.35,18.55 Футбол Live. 13.55 Зiрка–Днiпро. Чемпiонат України. 14.45 Коефiцiєнти ФIФА/УЄФА. 16.55 Шахтар–Ворскла. Чемпiонат України. 17.45 Футбол Tables. 19.25 Атлетiк–Гранада. Чемпiонат Iспанiї. 21.20 «Великий футбол». 23.00 Тоттенхем–Ман Сiтi. Чемпiонат Англiї. 1.45 Атлетiко–Барселона. Чемпiонат Iспанiї. 3.35 Журнал Лiги чемпiонiв. 4.05 Спортiнг–Сельта. Чемпiонат Iспанiї. 5.55 Програма передач.

ТВ-21. 9.00,17.00,1.00 Драма «Попелюшка-80», 2 с. (Iталiя–Францiя). (12+). 10.00,18.00,2.00 Мелодрама «Привiт, менi пора». (США). (16+). 11.35,19.35,3.35 Драма «Спогади». (Францiя). (12+). 13.10,21.10,5.10 Драма «Людина людинi». (Великобританiя–Францiя). (12+). 15.15,23.15,7.15 Трилер «Слiпий горизонт». (США). (16+).

Тонiс. 6.00 Х/ф «Вiдчинiть, полiцiя!» 7.50 «Натхнення». 7.55 «Погода». 10.00 Неприручена Пiвнiчна Америка. 11.10 «Формула Пруста. Андрiй Демиден-

6.00 М/ф. 6.30 «Подробицi»–«Час».

7.00 «Все буде добре!» 9.00 «Все буде смачно!» 9.55 «Караоке на Майданi».

7.00 Х/ф «Свiй серед чужих, чужий серед своїх».

9.00 «Готуємо разом». 10.00 «Орел i решка. Рай i пекло». 11.00 «Орел i решка. Шопiнг». 12.00 «Орел i решка» Кращi.

12.50 Х/ф «Вибiр моєї матусi». 14.50 Т/с «Птах у клiтцi», 1-4 с. (16+). 18.10 Х/ф «Любов за розкладом». 20.00 «Подробицi тижня».

10.50 Т/с «Коли ми вдома».

12.35 «Євробачення 2017». 16.00 «Я соромлюсь свого тiла 4». 18.00 «Слiдство ведуть екстрасенси». 20.55 «Один за всiх». 22.10 «Слiдство ведуть екстрасенси». 23.10 «Я соромлюсь свого тiла 4». 0.20 «Слiдство ведуть екстрасенси».

21.30 Т/с «Усе повернеться», 1-4 с. (16+). 1.10 Х/ф «Вибiр моєї матусi».

ко». 11.55 Життя в цифрi. 12.15 «Погода». 13.40 «Будьте здоровi!» 14.05 «Микола Сивий. Пiсня– моя любов 2». 15.30 «Соцiальний статус: ваша пенсiя». 16.05 Океан-ВЕТ. 16.30 Останнiй шанс побачити. 17.30 Шлягер в гостях у Миколи Свидюка. 20.00 «Цивiлiзацiя Incognita». 20.15 «Кумири». 20.35 «Свiтськi хронiки». 21.00 «Погода». 21.05 «Шеф-кухар країни» з М. Поплавським. 21.40 Євромакс. 22.10 Х/ф «Вiдчинiть, полiцiя! 2». 0.10 Т/с «Нiч чорних краваток». (18+). 1.55 Т/с «Життя на вершинi». (18+). 2.55 Т/с «Вихiдний, пiсля опiвночi». (18+). 3.55 «Свiтськi хронiки». 4.20 Х/ф «Вiдчинiть, полiцiя! 2».

К1. 5.10 «Рецепти щастя». 6.00 «Спецiя». 6.30 «Top Shop». 7.30 М/ф. 8.00 «Чи знаєте ви, що...» 8.35 М/ф. 10.00 Т/с «H2O: Просто додай води». 11.20 М/ф «Плоддi супергерой». 13.15 «Орел i решка. Шопiнг 2016». 14.15 «Орел i решка. Незвiдана Європа». 20.00 Х/ф «Весiльний розгром». (16+). 21.50 «Вечiрнiй квартал». 23.40 «КВН». 2.30 «Нiчне життя».

К2. 6.00 Квадратний метр. 6.30 Телеторгiвля. 7.30 Спецiя. 8.30 М/ф. 9.40 Дiм на заздрiсть усiм. 10.30 Фазенда. 11.45 Дачна вiдповiдь. 13.30 Удачний проект. 16.20 Дiм на заздрiсть усiм. 17.10 Квартирне питання. 20.00 Удачний проект. 21.40

Дiм на заздрiсть усiм. 23.00 Таємницi тiла. 0.10 13 знакiв зодiаку. 1.10 Психосоматика. 1.40 Позаочi. 3.30 Колiр ночi.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 7.30 Красуня за 12 годин. 8.20 Т/с «Тетянин день». 9.30 Телемагазин. 11.00 Т/с «Тетянин день». 12.00 Клiнiка. 12.30 Пробач мене, моє кохання. 13.20 Ворожка. 14.20 Сiмейнi мелодрами. 16.10 Т/с «Заборонене кохання». 17.00 Сiмейнi мелодрами. 19.00 Ворожка. 20.00 Т/с «Заборонене кохання». 21.00 Сiмейнi мелодрами. 21.50 Т/с «Тетянин день». 23.40 Ворожка. 1.15 Пробач мене, моє кохання. 2.00 Сiмейнi мелодрами.


ОФІЦІЙНО

www.vestnik.in.ua | четвер, 16 лютого 2017 року

подяка

Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади на час декретної відпустки: – головного спеціаліста сектору комунального майна відділу приватизації, контролю за рухом комунального майна та фінансово-юридичного забезпечення Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області Вимоги: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою. Документи: заява, особовий листок з обліку кадрів (форми П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки 3х4, копії документів про освіту, копія паспорта, декларація про доходи за 2016 рік, медична довідка за формою, встановленою МОЗ № 133/0. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 39600 м. Кременчук , пл. Перемоги, 2 , кабінет 509. Додаткова інформація надається за телефоном 3-60-73. Додатково повідомляємо, що конкурс передбачає проведення письмового іспиту для перевірки знань з Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та чинного законодавства з урахуванням функціональних повноважень конкретного підрозділу. Стосовно осіб, які претендують на зайняття посад державних службовців, проводиться спеціальна перевірка, у тому числі щодо відомостей, поданих особисто.

Учасник бойових дій Рябуха Микола Володимирович висловлює щиру подяку депутату міської ради Іваняну Геннадію Михайловичу за позитивне вирішення побутового питання в його квартирі.

Вважати недійсним загублене свідоцтво на право власності на житло-квартиру №114 по провулку Героїв Бресту, буд. 63 на ім’я Прядко Надія Олександрівна.

Автозаводська районна адміністрація виконавчого комітету Кременчуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста відділу ведення Реєстру територіальної громади. Умови конкурсу: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій. Необхідно досконало володіти українською мовою. Мати організаційні здібності та комунікабельність. Бажано - досвід роботи з людьми. Документи приймаються  упродовж  30 днів  з  дня  опублікування оголошення  про  конкурс за адресою: 39623, м.  Кременчук, пров. Толстого, 38, кімн. 20. Перелік необхідних документів: - заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування; особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4 х 6; копія документів про освіту; - декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; копія паспорта; -  копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 77-17-25. Начальник Автозаводської районної адміністрації К.В.СЛИНЬКО

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території по вулиці Б.Хмельницького» 1. Мета даної роботи – розроблення детального плану території вільної від забудови. До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка. 2. Дана робота розроблена ДП Український державний науково- дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя на замовлення управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської. 3. З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна. 4. Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються з 16 лютого по 19 березня 2016 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 пропозиції мають право подавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду. Начальник управління містобудування та архітектури О.Г. Волощенко

Автозаводська районна адміністрація виконавчого комітету Кременчуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – провідного спеціаліста відділу ведення Реєстру територіальної громади. Умови конкурсу: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста I або II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій. Необхідно досконало володіти українською мовою. Мати організаційні здібності та комунікабельність. Бажано - досвід роботи з людьми. Документи приймаються  упродовж  30 днів  з  дня  опублікування оголошення  про  конкурс за адресою: 39623, м.  Кременчук, пров. Толстого, 38, кімн. 20. Перелік необхідних документів: - заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування; особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4 х 6; копія документів про освіту; - декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; копія паспорта; -  копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 77-17-25. Начальник Автозаводської районної адміністрації К.В.СЛИНЬКО

Автозаводська районна адміністрація виконавчого комітету Кремен-чуцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста 1 категорії відділу по роботі з населенням. Умови конкурсу: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра. Без вимог до стажу роботи. Необхідно досконало володіти українською мовою. Мати організаційні здібності та комунікабельність. Бажано - досвід роботи з людьми. Документи приймаються  упродовж  30 днів  з  дня  опублікування оголошення  про  конкурс за адресою: 39623, м.  Кременчук, пров. Толстого, 38, кімн. 20. Перелік необхідних документів: - заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування; особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4 х 6; копія документів про освіту; - декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; копія паспорта; -   копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 77-17-25. Начальник Автозаводської районної адміністрації К.В.СЛИНЬКО

ІНФОРМАЦІЯ про надзвичайну подію, пов’язану з виявленням боєприпасів часів минулих війн 13.02.17 року о 14 год. 05 хв. до диспетчерської ОКЦ м. Кременчука надійшло повідомлення від гр. під час будівельних робіт за адресою м. Кременчук , пров.Раскової, ним було виявлено два предмети схожих на артилерійський снаряд часів минулих війн. На місце виявлення боєприпасу виїжджали: оперативно-слідча група Кременчуцького ВП ГУ НП у Полтавській області, ідентифікатор – НЧЗ ОКЦ. Ними було встановлено, що виявлені предмети – це 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм часів минулих війн. На даний час на місці виявлення боєприпасу для охорони виставлений пост з працівників Кременчуцького ВП ГУ НП у Полтавській області. Відділ запобігання НС Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадує: У будь-якому разі при виявленні вибухонебезпечного предмета або предметів підозрілого характеру лише безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що не станеться випадку каліцтва чи загибелі. З метою попередження вибуху та встановлення наявності вибухового пристрою необхідно: бути уважними та звертати увагу на покинуті речі (валізи, сумки, пакунки, парасольки тощо); звертати увагу на ділянки свіжоскопаної землі; не приймати від сторонніх осіб подарунків, квітів, поштових посилань; користуючись громадським транспортом, не погоджуватись на пропозиції супроводжувати речі невідомої особи (у тому числі провідників, стюардів, контролерів). При виявленні вибухового пристрою або підозрілої речі необхідно: зберігати спокій; негайно повідомити про знахідку представників поліції, охорони, аварійно-рятувальних служб або зателефонувати за номерами 101,102; не курити; не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню, а також предметами, що можуть його утворювати; не торкатись до підозрілої речі руками або іншими речами; і у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення; залишити місце, де виявлено підозрілий предмет, при можливості організувати охорону на безпечній відстані.

ІНФОРМАЦІЯ органу приватизації Кременчуцької міської ради Полтавської області Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до здійснення оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні: № п/п 1 2 3 4 5

Об’єкт Нежитлове приміщення Нежитлове приміщення Нежитлове приміщення Нежитлове приміщення Нежитлове приміщення

Адреса об’єкта вул. Івана Приходька, буд. 35 вул. Перемоги, буд. 13 просп. Лесі Українки, буд. 14 просп. Лесі Українки, буд. 71 бульв. Пушкіна, буд. 7

Площа (кв. м), 82,6 7,6 7,2 9,1 114,1

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи з супровідним листом: заяву на участь у конкурсі за встановленою (Фондом державного майна України) формою; нотаріально посвідчені копії установчих документів учасника конкурсу; завірені належним чином копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки; бізнес-програму учасника конкурсу (пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати, терміну виконання робіт подаються в запечатаному конверті з написом «на конкурс» та зазначенням назви учасника та об’єкта оцінки); один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу. Конкурс відбудеться через 15 календарних днів (з моменту опублікування цієї інформації в газеті «ВІСНИК КРЕМЕНЧУКА») за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, буд. 2, 5-ий поверх, Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області, об 11-00. Телефони для довідок: 3-41-85, 3-60-79. Документи до комісії подаються не пізніше ніж за 3 дні до оголошеної дати проведення конкурсу за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, к. 505.

Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області повідомляє, що після публікації оголошення про намір передати в оренду комунальне майно: нежитлові приміщення по: вул. Тараса Бульби, 14, площею 66,7 кв.м, пр.-т Лесі Українки, 20, площею 44,0 кв.м, вул. Якова Петруся, 140, площею 118,0 кв.м, вул. 1905 року, 32, площею 155,8 кв.м, вул. Першотравнева, 33, площею 50,9 кв.м, вул. Миколаївська, 1-А, площею 464,0 кв.м, вул. Приходька, 45/13, площею 77,1 кв.м, пр-т Свободи, 176, площею 318,97 кв.м, пр-т Свободи, 176, площею 64,15 кв.м, пр-т Свободи, 176, площею 100,4 кв.м, пр-т Свободи, 176, площею 199,58 кв.м, пр-т Свободи, 176, площею 243,8 кв.м, пр-т Свободи, 176, площею 297,22 кв.м, пр-т Свободи, 80, площею 318,97 кв.м, вул. Троїцька, 63/62, площею 28,2 кв.м передані в оренду суб’єктам господарської діяльності згідно чинного законодавства.

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: – спеціаліста 1 категорії апарату міської ради; – спеціаліста 1 категорії відділу забезпечення діяльності керівництва апарату міського голови. Вимоги: громадянство України; освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи. Документи: заява, особовий листок з обліку кадрів ( форми П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки, копії документів про освіту, копія паспорта, декларація про доходи за 2016 рік, медична довідка за формою, встановленою МОЗ № 133/0. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 39600 м. Кременчук , пл. Перемоги, 2 , кабінет 414. Додаткова інформація надається за телефоном 74-39-73. Додатково повідомляємо, що конкурс передбачає проведення письмового іспиту для перевірки знань з Конституції України, Законів України „Про державну службу”, „Про запобігання корупції”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та чинного законодавства з урахуванням функціональних повноважень конкретного підрозділу. Стосовно осіб, які претендують на зайняття посад державних службовців, проводиться спеціальна перевірка, у тому числі щодо відомостей, поданих особисто.

15

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕНЯ 13.02.2017 № 100 Про демонтаж та евакуацію рухомого (безхазяйного) майна З метою дотримання норм Правил благоустрою території міста Кременчука, затверджених рішенням Кременчуцької міської ради від 01 листопада 2011 року та посилення контролю за станом благоустрою, згідно з розділом 7 Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини у м. Кременчуці, затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 31.07.2013 № 407, Положенням про порядок евакуації та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Кременчуці, затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради від 26.06.2013, на підставі акта обстеження рухомого (безхазяйного) майна від та акта розміщення контейнерного майданчика для накопичення та вивозу твердих побутових відходів по вул. Гагаріна, 18 Крюківського району в м. Кременчуці від , керуючись ст.ст. 29, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 335 Цивільного кодексу України, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області вирішив: 1. Провести демонтаж та евакуацію рухомого (безхазяйного) майна, яке розміщене в м. Кременчуці, а саме: - металоконструкцію контейнерного типу (зеленого кольору) по вул. Гагаріна в районі будинку №26 відповідно до додатку 1; - металоконструкцію (гараж сірого кольору) по вул. Гагаріна в районі будинку №8 відповідно до додатку 2. 2. Доручити КП «Благоустрій Кременчука» після прийняття рішення: - провести демонтаж та евакуацію рухомого (безхазяйного) майна; - забезпечити тимчасове зберігання евакуйованого майна в спеціально відведених місцях; - прибрати територію після демонтажу та евакуації від залишкового сміття. 3. Оприлюднити рішення у відповідності до вимог законодавства. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Пелипенка В.М. Міський голова В.О. МАЛЕЦЬКИЙ З метою запобігання виникнення пожеж під час застосування теплового опалення Кременчуцькі рятувальники нагадують: Станом на 31.01.2017 року на території міста Кременчука та Кременчуцького району кількість пожеж залишилась на рівні минулого 2016 року і складає 20 пожеж. Матеріальні збитки від пожеж складають 408 000 грн. При цьому на пожежах в 2017 році загинуло 3 особи (проти 2 осіб в 2016 році), та травмовано за поточний період 2017 року 1 особу, в 2016 році травмування громадян допущено не було. Найпоширенішими причинами виникнення пожеж є коротке замикання електромережі та порушення правил користування приладами опалювання. Використання газових приладів у побуті: Переобладнання печей під газове паливо і експлуатацію газового устаткування слід проводити відповідно до Правил безпеки в газовому господарстві. Забороняється: - підключати газові опалювальні прилади до вентиляційних систем, розміщувати балони з газом в підвальних і цокольних приміщеннях. - користуватися несправними газовими приладами, залишати незакритими крани газових приладів і газопроводів. У разі появи запаху газу в приміщенні, слід негайно припинити його подачу і викликати аварійну або ремонтну службу. До усунення несправності забороняється в приміщенні запалювати сірники, палити, застосовувати відкритий вогонь, включати і вимикати електроприлади. Пам’ятайте! Пожежі, що виникають із-за неправильної експлуатації портативних газових плит, газових колонок та інших побутових газових приладів в приміщеннях, що не мають достатньої вентиляції, можуть призвести до вибуху газоповітряної суміші. Під час експлуатації електронагрівальних приладів не допускається: експлуатація проводів з пошкодженою або такою, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості, ізоляцією; залишення під напругою проводів з неізольованими струмопровідними жилами; застосування саморобних подовжувачів, які не відповідають вимогам. застосування для опалення приміщення нестандартного (саморобного) електронагрівального обладнання або ламп розжарювання; користування пошкодженими розетками, відгалужувальними та з’єднувальними коробками, вимикачами та іншими електровиробами; застосування для електромереж радіо- та телефонних проводів; перевантажувати електричну мережу. При пожежі телефонуйте за номером виклику 101!

ІНФОРМАЦІЯ про намір передати в оренду комунальне майно Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області має намір передати в оренду вільні нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука: № Адреса приміщення(майна) п/п 1 2 3 4 5 6 7 8 9

П л о щ а, Місячна орендна Мета використання (пропозиції балансоутри- Термін оренди кв.м плата за січень мувача) 2017 рік, грн. під виробництво твердопаливних брикетів два роки одинадцять місяців вул. Зелена, буд. 7, с. Мала Кохнівка, Кременчуць- 144,0 732,74 кий район, Полтавська область пр.-т Свободи, буд. 21-А 25,0 2537,54 для розміщення телекомунікаційного обладнання два роки одинадцять місяців вул. Леонова, буд. 12 2,0 202,73 для розміщення кавового апарату один рік вул. Павлова, буд. 16 27,9 1387,01 під буфет один рік вул. Шевченка, буд. 19/3 21,2 1397,10 під офіс шість місяців вул. Гоголя, буд. 12/21 11,3 141,19 для розміщення учбового класу до 18.08.2017 включно вул. Першотравнева, буд. 33 42,8 2319,31 для розміщення спортивного клубу один рік вул. Республіканська, буд. 73 70,9 2174,20 під магазин шість місяців вул. Генерала Манагарова, буд. 9 2,0 205,57 для розміщення банкомату два роки одинадцять місяців

Заява (встановленого зразка) про оренду зазначених нежитлових приміщень приймаються протягом 10 робочих днів після публікації оголошення. У разі надходження двох або більше заяв буде оголошений конкурс на право оренди цих нежитлових приміщень. Разом із заявою юридична особа або фізична особа – підприємець подає такі документи: юридична особа: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; копії установчих документів; копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про державну реєстрацію юридичної особи; копію довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ; копію довідки про взяття на облік платника податку; копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (в разі потреби). фізична особа - підприємець: копію документа, що посвідчує фізичну особу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику

Балансоутримувач Комунальне підприємство «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради Комунальне підприємство «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради Комунальне медичне підприємство «Лікарня Придніпровська» Кременчуцька міська дитяча лікарня КГЖЕП «Автозаводське» КГЖЕП «Автозаводське» КГЖЕП «Автозаводське» КГЖЕП «Автозаводське» Комунальний заклад «Центр первинної медико – санітарної допомоги № 2»

фізичної особи; копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. про державну реєстрацію фізичної особи; копію довідки про взяття на облік платника податку; копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (в разі потреби). Після прийняття рішення виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо надання в оренду приміщення, орендар зобов’язаний відшкодувати Управлінню міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області або балансоутримувачу витрати, пов’язані з виготовленням документів, необхідних для укладення договору оренди. Заяви приймаються за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, площа Перемоги, 2, кімн.507. Додаткову інформацію можна отримати у відділі оренди та контролю за документообігом Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, площа Перемоги, 2, кімн.507, т. 3 60 73.

Iмідж Палац культури «КрАЗ» радо приймав співочих ветеранів Палац культури «КрАЗ» у Кременчуці – один із символів міста. А для багатьох кременчужан похилого віку, особливо автозаводівців – ще й об’єкт, який тісно пов’язує їх із молодими роками. Розуміючи це, адміністрація ПАТ «АвтоКрАЗ» охоче відгукнулася на прохання ради ветеранів Автозаводського району провести у ПК «КрАЗ» конкурс художніх колективів мікрорайонів. Цей захід присвячено 30-й річниці створення ветеранської організації Кременчука. Участь у ньому минулого тижня узяли 15 художніх колективів з усіх мікрорайонів Автозаводського району міста. Яблуку ніде було впасти, зала не вміщувала усіх охочих послухати пісні у виконанні своїх колег, знайомих. Ветерани прийшли з дітьми та онуками. Глядачі змогли насолодитися різними жанрами, бо журі оцінювало три номери від кожного учасника, передбачені конкурсом: сольний, хоровий та поетичний. Серед учасників заходу – багато колишніх кразівців, які на заслуженому відпочинку об’єдналися у музичні колективи і постійно виступають на різних заходах своїх районів. У піднесеному настрої, одягнені в колоритні національні костюми, щасливі можливістю виступити на сцені улюбленого культурного осередку, вони заряджали своєю енергією присутніх. За результатами огляду-конкурсу 1-е місце зайняв творчий колектив ради ветеранів мікрорайону №10, а 2-ге місце присуджено ансамблю «Барвінок» ради ветеранів мікрорайону №13. Усі переможці отримали грамоти від міськради ветеранів. Голова ради ветеранів Автозаводського району О. Зубченко висловив вдячність адміністрації ПАТ «АвтоКрАЗ» за сприяння і активну участь у громадській роботі, за всі ті добрі справи, які підприємство робить для своїх ветеранів, а це понад 5000 осіб: зустрічі поколінь, різні екскурсії, вітання до державних свят та з нагоди ювілеїв тощо. Окрема вдячність на адресу керівництва автозаводу лунала й від самих ветеранів, котрі дякували, зо-

крема, за збереження історичної пам’ятки – Палацу культури «КрАЗ». Нагадаємо, що роботи з реконструкції ПК «КрАЗ» розпочали восени минулого року. Незважаючи на гострий дефіцит вільних ресурсів, акціонери ПАТ «АвтоКрАЗ» прийняли відповідальне рішення про проведення капітального ремонту. Допомагає у цьому і благодійний фонд, створений за ініціативою нардепа Костянтина Жеваго. На заміну даху, комунікацій і вікон, ремонт фасаду та замощення навколо будівлі, а також інші роботи заплановано витратити близько 10 млн грн. Один мільйон уже освоєно у 2016-му, роботи триватимуть і цьогоріч. Завод пішов на такі суттєві затрати, розуміючи, що ПК «КрАЗ» – не лише пам’ятник архітектури, а й важливе для Кременчука місце, де мешканці можуть втілити своє право на розвиток, дозвілля і реалізацію творчих здібностей.


четвер, 16 лютого 2017 року

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

«Квартал 95» у Кременчуці: Більше

w .v s t ni e

І попередили на початку концерту, що Олена Кравець до Кременчука не приїхала. Бо нещодавно народила двійню. Натомість пообіцяли сюрпризи. Ними виявилися виступи Валерія Жидкова – він же «Тамбовський Вовк» та один з авторів сценаріїв для «Квартал 95». Валерій Жидков смішив публіку розповідями, чим жінки відрізняються від чоловіків. Та тим, що жіночий мозок дуже схожий на жіночу сумочку: все є, але щоб дістати потрібне, спочатку потрібно все зайве із неї витрусити. До речі, найбільше сміялися з таких жартів саме глядачки. А також були історії на злобу дня. Про медицину як ефективний інструмент природного відбору. Валерій Жидков також пообіцяв уже незабаром сольний концерт у Кременчуці. Ще одним сюрпризом під час концерту став саунд-трек «Ты, главное, батя, держись», який пролунає у повній версії «Слуга народу-2». Політичний ганстер-реп, Добкін із власною колоною, суші-вечірка від Степана, «Вгадай мелодію» з Януковичем та Кличком та новорічні збори батька-Зеленського та сина-Женєчки, де головна настанова: «до нашого приходу квартира має… бути» – ось дещо з того, чим смішили «кварталівці» кременчужан. А ще загравали з кременчуцькою медсестрою із пологового будинку Тетяною. Усією командою. Влаштували випуск новин із «землетрусом». Загалом – як по телевізору. Майже дві години постійних вибухів сміху в залі та гучних оплесків. А завершився концерт традиційною піснею «кварталівців» – зізнанням у любові до України. Тетяна Третякова

Фото Дмитра Бабця

А ще одразу привітався з міським головою Віталієм Малецьким. «Нас попередили, що у залі буде мер. Молодий. А ви надовго?» – і після цього жарту пообіцяв міського голову цього вечора більше не займати. А також «кварталівці» зізналися, що асоціація з Кременчуком у них – Кременчуцьке водосховище. І поки все. Та запевнили, що за три роки, які не були у Кременчуці, скучили за цим містом.

ww

«Аншлаг. Нам приємно. Судячи із залу, продавали навіть стоячі місця», – жартував Володимир Зеленський на початку виступу «Студії Квартал 95» у Міському палаці культури 13 лютого.

ті

зваблення кременчуцької медсестри, привіт меру та Кременчуцьке водосховище

то на сай фо

n.ua

ШОУ-БІЗ

k .i

16

«Якщо що, звертайтесь», – пообіцяла «кварталівцям» кременчуцька медсестра пологового будинку.

ОПТИКА «ПРЕСТИЖ»

РАБОТАЕТ ДЛЯ ВАС в помещении «Полтава-банк» по адресу:

пр-кт СВОБОДЫ (60 лет Октября), 69-А (Торговый центр на остановке ул. Гвардейская) Подбор очков, контактных линз специалистом.

Пн.-Пт.: с 8.30 до 18.00

Сб.: с 9.00 до 15.00

Телефоны: 70-01-72; 067-600-32-20.

Вісник Кременчука, №7 2017 року  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you