Page 1

2016 m. reklaminis leidinys Nr. 12 (122)

Galioja 2016-12-01 – 2016-12-31.

Žaidimas vyksta 2016-12-01 – 2016-12-31. Daugiau apie žaidimą ir taisykles rasite www.camelia.lt. Žaidime negali dalyvauti asmenys, perkantys kompensuojamuosius vaistus, med. prekes su kompensuojamųjų vaistų pasu. Administracijos sprendimu žaidimas gali būti pakeistas arba pratęstas.


Mielieji, į duris vėl beldžiasi gražiausios metų šventės, į širdį atnešdamos šilumą, į namus – jaukumą ir buvimo su artimaisiais džiaugsmą. Regis, viskas jau nesyk patirta, matyta, išgirsta, bet būtent tai ir yra švenčių stebuklas – iš naujo įprasminti tai, kas įprasta, pamatyti mus supantį pasaulį kitomis akimis ir darsyk džiaugsmingai suvokti, kad visa tai turi prasmę. Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai – stabtelėjimo, rimties ir laukimo metas, laikas, kai susitinka praeitis ir dabartis, o ateitis atrodo kaip niekad viltingai. Kartu tai ir naujų pažadų, įsipareigojimų, pastangų pasikeisti metas, liudijantis, kad visada verta stengtis dalinti save nesitikint grąžos, gerų žodžių, įvertinimo ar pripažinimo. Esame tiek, kiek gebame atiduoti. Nes Šv. Kalėdos – tai meilės veiksmas. Ir kaskart, kai mylime, kai duodame ir dalinamės – įvyksta tikrosios Šv. Kalėdos. Todėl šiemet galvodami, kuo nudžiuginti, ką padovanoti artimiausiems žmonėms, pirmiausia rūpinkimės ne daiktais – jie mažai ką keičia, o tik padeda pridengti tai, ką iš tiesų jaučiame ir norime pasakyti. Juk atverti širdį sunkiau, nei nupirkti daiktą. Tačiau atsiverti verta, nes nieko nėra šiltesnio ir prasmingesnio už pokalbį, už supratimą, meile ir džiaugsmu spindinčias akis. Linkime, kad šiais metais Šv. Kalėdos būtų ne beprotiškos skubos, blizgučių ir mirksinčių lempučių metas, bet prasmingų pokalbių, susitikimų ir viltingo šviesos laukimo laikas. Po vaikiškai naiviu švenčių žavesiu raskite peno širdžiai ir protui, nesiirkite per knibždančius žmonių labirintus, o leiskite ramybės laikui ateiti. Vaistinė „Camelia“ visus metus dalinosi rūpesčiu ir pagalba, mūsų profesionalūs vaistininkai stengėsi, kad būtumėte išgirsti, suprasti, o Jūsų brangiausias turtas – sveikata – nekeltų rūpesčių nei Jums, nei Jūsų artimiesiems. Juk kasdienis rūpestis, žodžio tesėjimas ar padrąsinantis žvilgsnis – tai amžinos dovanos, kurios nedūžta, kurių galiojimas niekada nesibaigia. Tad ateinančiais 2017-aisiais „Camelia“ linki atrasti vidinės jėgos, padedančios įgyvendinti didžiausius troškimus bei svajones. O kad niekada nepritrūktų sveikatos, pasirūpinsime mes – draugiški, atidūs ir geranoriški vaistininkai.

Viltingų ir ramių 2017-ųjų Jums linki „Camelia“!

2


TOP

PASIŪLYMAI

ACONITUM MAISTO PAPILDAI

1+1

NUO

261 €

LIVOSIL 140 MG

470 € 24 € 60 kaps. 8 30 kaps.

NUO

4

70 €

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai Maisto papildai

UAB „Aconitum“ siūlo platų maisto papildų asortimentą, įtiksiantį net išrankiausiems pirkėjams. Bendrovė gali užtikrinti aukščiausią preparatų kokybę, nes nuolat vykdo gamybos kontrolę, tiria ne tik žaliavas, bet ir jau pagamintus preparatus. UAB „Aconitum“ taip pat atsakingai investuoja į naujausias technologijas, naudojamas laboratoriniuose tyrimuose ir gamybos procesuose.

MAISTO PAPILDAI KIEKVIENAM!

RANIBERL 150 MG

Veiklioji medžiaga: vienoje kietojoje kapsulėje yra 140 mg silimarino. Indikacijos: papildomas lėtinio hepatito, kepenų cirozės ir toksinio kepenų pažeidimo gydymas. Apsaugo kepenis ir atstato jų funkcijas po alkoholio, ligos ar toksinų poveikio. Vartojimo būdas ir dozavimas: gerti po 1 kapsulę 2–3 kartus per dieną. Kapsulių nekramtyti, užgerti nedideliu kiekiu skysčio. LIVOSIL rekomenduojama vartoti ilgiau nei 3 mėnesius. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei LIVOSIL medžiagai. Specialūs įspėjimai: silimarinas gali mažinti gliukozės koncentraciją kraujyje.* 2015-06-30.

NATŪRALI KEPENŲ APSAUGA IR GYDYMAS!

1

74 €

OMEX PREMIUM OMEGA 3

-50% 7

74€ 1548 €

Nereceptinis vaistinis preparatas, 10 tabl.

Veiklioji medžiaga: vienoje tabletėje yra 167 mg ranitidino hidrochlorido, atitinkančio 150 mg ranitidino. Indikacijos: rėmens sukeltam skausmui ir (arba) atsirūgimui rūgščiu turiniu gydyti. Vartojimo būdas ir dozavimas: RANIBERL 150 mg skirtas suaugusiems ir paaugliams nuo 16 metų. Reikia gerti po vieną RANIBERL 150 mg tabletę per parą (pvz., vakare). Didžiausia paros dozė yra dvi RANIBERL 150 mg tabletės per 24 valandas (gerti po 1 tabletę iš ryto ir vakare). Tabletes reikia nuryti nekramčius, užsigeriant pakankamu kiekiu skysčio (pvz., stikline vandens), nepriklausomai nuo valgymo. Kontraindikacijos: alergija ranitidinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai. Jaunesniems negu 16 metų vaikams vartoti nerekomenduojama. Spec. įspėjimai: pasitarkite su gydytoju, jei yra inkstų ir (arba) kepenų funkcijos sutrikimų; jei sergate ar sirgote medžiagų apykaitos sutrikimo liga, vadinamąja ūmine porfirija (ranitidinas gali sukelti ūminės porfirijos priepuolį, todėl reikia vengti jį vartoti); jeigu esate senyvo amžiaus, sergate lėtinėmis plaučių ligomis, cukriniu diabetu arba esant nusilpusiai imuninei sistemai, buvus skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opai; jei vartojate nesteroidinius vaistus nuo uždegimo; jei nenumatytai sumažėjo Jūsų kūno masė; esant dispepsijos požymiams; jei atsiranda raugėjimas, žarnų gurguliavimas, pilvo pūtimas ir kiti virškinimo veiklos sutrikimai ar jie trunka ilgiau.* Parengta:2016-11. LT/Ranib/01/2016V2

RANIBERL – UŽGESINA RĖMENĮ ILGAM!

Maisto papildas, 60 kaps.

OMEX PREMIUM OMEGA 3 yra žuvų taukai, kuriuose yra didelė koncentracija žuvinės kilmės Omega 3 riebalų rūgščių EPR ir DHR. Omega 3 riebalų rūgštys EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis širdies veiklai, smegenų funkcijai ir regėjimui pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. Kiekvienoje OMEX PREMIUM OMEGA 3 kapsulėje yra net 1000 mg žuvų taukų, kurių sudėtyje yra Omega-3 riebalų rūgštys: 350 mg EPR ir 250 mg DHR. Rekomenduojama gerti po 1–2 kapsules per dieną.

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ FUNKCIJAI PALAIKYTI.

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu nepageidaujamaR@ vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.

3


TOP

PASIŪLYMAI

HJERTEMAGNYL

2 15 € 150 mg, 90 tabl. 4 65 € 75 mg, 100 tabl. 3 150 mg, 30 tabl.

69 € NUO

2

69 €

VOLTAREN EMULGEL

689 € 89 € 23,2 mg / g gelis, 100 g 9

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

HJERTEMAGNYL® DOVANOJA JUMS LAIKĄ!

SKAUSMUI NE!

BIOMAGNESIUM 300 MG

MÖLLER’S SKYSTI ŽUVŲ TAUKAI

Veikliosios medžiagos: kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 75 mg arba 150 mg acetilsalicilo rūgšties. Indikacijos: trombozės profilaktika, sergant išemine širdies liga, po miokardo infarkto, išeminio smegenų insulto ar praeinančiojo smegenų išemijos priepuolio. Vartojimo būdas ir dozavimas: įprasta paros dozė vartojant ilgą laiką – 75–150 mg. Tabletę užsigerti stikline vandens, galima nuryti visą, padalyti į dalis ar sukramtyti. Esant lengvam ar vidutinio sunkumo inkstų ar kepenų funkcijos nepakankamumui, dozės keisti nereikia, vartoti atsargiai. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai ar pagalbinėms medžiagoms, salicilatams, neseniai buvęs kraujavimas į virškinamąjį traktą, polinkis į kraujavimą, ūminė pepsinė opa, sunkus inkstų ar kepenų funkcijos nepakankamumas, oksalurija, paskutiniai 3 nėštumo mėnesiai. Vaikai ir paaugliai iki 16 metų. Specialūs įspėjimai: atsargiai vartoti sergant gydymui atsparia hipertenzija, bronchų astma, hemolizine anemija, esant pažeistai skrandžio gleivinei, dispepsijai, sutrikus kepenų ar inkstų funkcijai. Vartojant acetilsalicilo rūgšties, gali prasidėti salicilatų sukelta bronchų astma. Likus 10 parų iki chirurginės operacijos tablečių HJERTEMAGNYL vartojimą būtina nutraukti. Senyvo amžiaus pacientams ilgai vartoti nepatartina dėl galimos kraujavimo iš virškinamojo trakto rizikos.* Parengta: 2016.11.07. LT/AYY/1116/0012

-30% 7

1041 €

BIOMAGNESIUM 300 MG – tai magnio mineralas milteliais geriamajam tirpalui ruošti be jokių cheminių priedų, išgautas iš Negyvosios jūros! Magnis yra citrato formos, paprastai gerai toleruojamas, organizmo lengviau pasisavinamas. Magnis padeda palaikyti ir papildyti trūkstamą magnio kiekį organizme, mažinti nuovargį, palaikyti normalią raumenų ir nervų sistemos veiklą. Užtenka 1 pakelio per dieną. Tinka ir vegetarams, veganams, nėščiosioms ir maitinančioms moterims. Pagaminta Izraelyje. Turi Košerinį, Halal sertifikatus.

LENGVIAU ĮVEIKSITE NUOVARGĮ, STRESĄ, PADĖSITE RAUMENIMS!

4

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

NUO

Veiklioji medžiaga: viename grame gelio yra 11,6 mg (1,16 %) arba 23,2 mg (2,32 %) diklofenako dietilamino. Indikacijos: suaugusiems ir 14 m. bei vyresniems paaugliams: lokalus simptominis skausmo ir uždegimo mažinimas, kai yra minkštųjų audinių sužalojimas (sausgyslių, raiščių, raumenų ir sąnarių trauma, pavyzdžiui, patempimas, sumušimas); minkštųjų audinių uždegimas (nugaros skausmas, tendinitas, bursitas). Tik suaugusiems (18 m. ir vyresniems): lokalus skausmo ir uždegimo dėl sąnarių (pvz. kelių) degeneracinės ligos mažinimas. Vartojimo būdas ir dozavimas: 1,16 % gelis: tepti 3-4 k./parą. 23,2 mg gelis: tepti 2 kartus per parą (geriausia ryte ir vakare). Daugiau informacijos pateikta pakuotės lapeliuose. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas diklofenakui arba bet kuriai pagalbinei medžiagai; jei yra žinoma, kad acetilsalicilo rūgštis arba kiti nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo (NVNU) buvo sukėlę astmos priepuolį, dilgėlinę arba ūminį nosies gleivinės uždegimą; paskutinis nėštumo trimestras; vaikams ir jaunesniems kaip 14 m. paaugliams. Specialūs įspėjimai: jeigu geliu ilgą laiką tepamas didelis odos plotas, gali pasireikšti sisteminis nepageidaujamas poveikis; galima tepti tik nepažeistą, sveiką odą; saugotis, kad nepatektų į akis ir ant gleivinės, nenuryti; jeigu pasireiškia bėrimas, gydymą nutraukti; negalima naudoti su oro nepraleidžiančiais tvarsčiais; 1,16 mg/g gelio sudėtyje yra propilenglikolio ir benzilo benzoato, 23,2 mg/g gelio sudėtyje yra propilenglikolio ir butilhidroksitolueno.* Parengta: 201611-01. CHLT/CHVOLT/0034/16/NOV

29 €

Maisto papildas, 30 pak.

6

89 €

23,2 mg / g gelis, 50 g

-25% 07 € 7

NUO

Maisto papildai

Skystuose MÖLLER’S žuvų taukuose yra daug natūralių antioksidantų. Dėl jų produktas išlieka šviežias ir tyras nuo pirmo iki paskutinio lašo! Skysti MÖLLER’S žuvų taukai gaminami tik iš laukinių šaltųjų jūrų vandenyse natūraliai besiveisiančių menkių kepenų. Juose yra ypač didelis omega-3 riebalų rūgščių kiekis – 1200 mg / 5 ml, o MÖLLER‘S Omega-3 Premium – net 1780 mg / 5 ml! Tyri ir maksimaliai išvalyti MÖLLER’S žuvų taukai yra saugūs vartoti kasdien.

VISAM KŪNUI. VISĄ GYVENIMĄ. Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Šventes sutikite sveiki! THERAFLU ND, NT, SN

5

90 €

PO

ACC LONG 600 MG

402 € 6

6 tabl. 03 € 10 tabl.

NUO

402 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai, po 10 pak.

Veikliosios medžiagos: THERAFLU ND: paracetamolis / pseudoefedrino hidrochloridas / dekstrometorfano hidrobromidas. THERAFLU NT: paracetamolis / pseudoefedrino hidrochloridas / dekstrometorfano hidrobromidas / chlorfeniramino maleatas. THERAFLU SN: paracetamolis / pseudoefedrino hidrochloridas. Indikacijos: THERAFLU ND: peršalimo sukeltų simptomų (skausmo, nosies gleivinės užburkimo, erzinančio kosulio ir karščiavimo) lengvinimas. THERAFLU NT: peršalimo sukeltų simptomų (skausmo, nosies gleivinės užburkimo ir sekrecijos, čiaudulio, erzinančio kosulio, akių ašarojimo ir niežėjimo, bei karščiavimo) lengvinimas. THERAFLU SN: trumpalaikis peršalimo ir gripo sukeltų nosies ir prienosinių ančių gleivinės paburkimo simptomų, įskaitant skausmą, galvos skausmą ir (arba) karščiavimą, gydymas. Vartojimo būdas ir dozavimas: THERAFLU ND ir THERAFLU NT: (nuo 16 metų) reikia gerti po 1 paketėlį kas 6 val. pagal poreikį. THERAFLU SN: (nuo 15 metų) 1 pak. miltelių ištirpinti karštame vandenyje ir gerti kas 4-6 val. pagal poreikį. Iš viso per 24 val. šių vaistų galima suvartoti ne daugiau kaip 4 paketėlius. Kontraindikacijos: THERAFLU ND ir THERAFLU NT: padidėjęs jautrumas sudedamosioms medžiagoms, jei vartojama ar per 2 sav. buvo vartota MAOI, jei vartojama kitų simpatomimetikų, jei sergama sunkia širdies liga, yra kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimas, uždaro kampo glaukoma, nėštumo laikotarpis. THERAFLU SN: padidėjęs jautrumas veikliosioms, pagalbinėms medžiagoms, širdies liga, hipertenzija ir širdies kraujagyslių liga, hipertirozė, uždaro kampo glaukoma, šlapimo susilaikymas, feochromocitoma, jei vartojama ar per 2 sav. vartota MAOI, vartojama triciklių antidepresantų, beta adrenoblokatorių, simpatomimetikų, pirmasis nėštumo trimestras. Specialūs įspėjimai: THERAFLU ND ir THERAFLU NT: atsargiai reikia vartoti pacientams, kuriems yra inkstų, kepenų nepakankamumas, ūmus hepatitas, lėtinis alkoholizmas, gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės nepakankamumas, hemolizinė anemija, lėtinė nepakankama mityba ir dehidratacija, širdies kraujagyslių liga, tachikardija ar palpitacijos, hipertiroidizmas, cukrinis diabetas, prostatos hiperplazija, psichozė, jei yra kvėpavimo nepakankamumo pavojus. Sudėtyje yra aspartamo ir sacharozės. THERAFLU SN: nevartoti kitų vaistų, kuriuose yra paracetamolio. Atsargiai vartoti, jeigu yra širdies kraujagyslių liga, cukrinis diabetas, prostatos hiperplazija, okliuzinių kraujagyslių liga, psichozė, lėtinis kosulys, astma ar emfizema. Daugiau informacijos žr. šių vaistų pakuotės lapelius.* Parengta: 2016-10-17. CHLT/CHTHRFL/0014/16

AIDEX®

3

61 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

Veiklioji medžiaga: vienoje ACC LONG šnypščiojoje tabletėje yra 600 mg acetilcisteino. Indikacijos: vaistas vartojamas kvėpavimo takų gleivėms skystinti. Vartojimo būdas ir dozavimas: vyresniems kaip 14 metų pacientams ACC LONG reikia gerti 2 kartus per parą po pusę šnypščiosios tabletės arba kartą per dieną vieną šnypščiąją tabletę. Tabletę reikia gerti ištirpintą stiklinėje vandens. Kontraindikacijos: vaisto negalima vartoti, jeigu yra padidėjęs jautrumas acetilcisteinui arba kitokioms sudedamosioms medžiagoms, esant sunkiam astmos paūmėjimui, lėtinei skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opai, taip pat jaunesniems nei 14 metų vaikams. Spec. įspėjimai: atsargiai preparatą turėtų vartoti pacientai, sergantys bronchine astma, taip pat netoleruojantys histamino.* Parengta: 2016/01 B11601422020

GREITA PAGALBA NUO KOSULIO.

AFLUBIN®

Geriamieji lašai, 20 ml

5

75 €

399 €

48 tabl. 75 € Geriamieji lašai, 50 ml

6

NUO

399 €

Nereceptinis vaistinis preparatas, 10 tabl.

Veikliosios medžiagos: 500 mg paracetamolio, 30 mg pseudoefedrino hidrochlorido, 15 mg dekstrometorfano hidrobromido ir 60 mg askorbo rūgšties. Indikacijos: peršalimo ar gripo simptomų (galvos, raumenų, sąnarių, ryklės skausmo, nosies gleivinės sekrecijos ir užburkimo, neproduktyvaus kosulio ir karščiavimo) lengvinimas. Vartojimo būdas ir dozavimas: įprastinė vienkartinė dozė yra 1 tabletė. Ji vartojama 4 kartus per dieną, ne dažniau kaip kas 4 valandas. Didžiausia vienkartinė dozė – 2 tabletės. Per parą galima išgerti ne daugiau kaip 8 tabletes. Kontraindikacijos: alergija paracetamoliui, pseudoefedrino hidrochloridui, dekstrometorfano hidrobromidui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai; negalima vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams ir pacientams, kurie serga sunkiu kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimu, išemine širdies liga; cukriniu diabetu; lėtiniu alkoholizmu. Specialūs įspėjimai: nėščiosioms, žindyvėms ir vartojantiems MAO inhibitorius AIDEX vartoti negalima. Pasireiškus mieguistumui, vairuoti ir valdyti mechanizmus reikia atsargiai. Vartojant AIDEX plėvele dengtas tabletes, negalima gerti alkoholinių gėrimų. Jeigu per 3 dienas simtomai nesusilpnėja, kreipkitės į gydytoją.* 2015-10-16.

LENGVINA PERŠALIMO IR GRIPO SIMPTOMUS.

IBUGARD

3 4

Veikliosios medžiagos: Gentiana lutea (geltonasis gencijonas) D1 0,01 ml, Aconitum napellus (mėlynoji kurpelė) D6 0,1 ml, Bryonia (brienė) D6 0,1 ml, Ferrum phosphoricum (Šiuslerio druska) D12 0,1 ml, Acidum sarcolacticum (sarkolaktinė rūgštis) D12 0,1 ml. Indikacijos: remiantis homeopatijos patirtimi vaistinis preparatas yra skirtas: virusinių peršalimo ligų profilaktikai; sergant virusine peršalimo liga sąnarių ir raumenų skausmams malšinti. Indikacijos pagrįstos tik homeopatijos principais, jei ligos eiga sunkesnė, jos gydymui reikia naudoti kliniškai patikrintas priemones. Vartojimo būdas ir dozavimas: po 1 tabletę 2 kartus per dieną; lašai – vaikams nuo 1 m. amžiaus po 5–10 lašų kas pusvalandį ar valandą, paaugliams ir suaugusiems po 10–20 lašų kas pusvalandį ar valandą. Vartoti 30 min. prieš valgį arba 1 val. po valgio. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai. Duomenų apie šalutinį poveikį iki šiol negauta. Spec. įspėjimai: esant nėštumui, pasitarkite su gydytoju; apie vartojimą vaikams iki 1 metų patirties nėra.* 2016-08-02.

AFLUBIN® – VIRUSINĖS PERŠALIMO INFEKCIJOS PROFILAKTIKAI BEI SUSIRGUS!

3

57 €

57 €

100 mg / 5 ml, 120 ml 96 € 200 mg / 5 ml, 100 ml

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

NUO

ŠVENČIONIŲ VAISTAŽOLĖS NUO PERŠALIMO

-20% NUO

114 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai, geriamosios suspensijos

Veiklioji medžiaga: 5 ml IBUGARD 100 mg / 5 ml geriamosios suspensijos yra 100 mg ibuprofeno; 5 ml IBUGARD 200 mg / 5 ml geriamosios suspensijos yra 200 mg ibuprofeno. Indikacijos: įvairios kilmės karščiavimo, silpno ir vidutinio stiprumo skausmo, tokio kaip virusinės ar kitokios infekcijos sukelto galvos, gerklės ir raumenų skausmo, sąnarių ir kaulų skausmo, pooperacinio skausmo, dantų skausmo, galvos skausmo, ausies skausmo, esant vidurinės ausies uždegimui, mažinimui. Vartojimo būdas ir dozavimas: nustatant ibuprofeno dozę, reikia atsižvelgti į paciento kūno svorį ir amžių. Paprastai vienkartinė ibuprofeno dozė yra 7–10 mg / kg kūno svorio, maksimali paros dozė yra 20-30 mg / kg kūno svorio. Dozę galima kartoti kas 6–8 valandas, tarp dozių turi būti ne mažesnis nei 4 valandų intervalas. Tik trumpalaikiam vartojimui. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas ibuprofenui, aspirinui ar kitam nesteroidiniam vaistui nuo uždegimo (NVNU), arba bet kuriai pagalbinei medžiagai; jei sergate ar sirgote skrandžio ir (arba) dvylikapirštės žarnos opa ar kraujavimu iš virškinamojo trakto; sergate sunkiu kepenų, širdies ar inkstų funkcijos sutrikimu; jei yra polinkis į kraujavimą. Specialūs įspėjimai: vaisto vartoti reikia atsargiai, jei sutrikusi inkstų, kepenų ar širdies funkcija, sutrikęs kraujo krešėjimas arba vartojami antikoaguliantai, sergama cukriniu diabetu, raudonaja vilklige, Krono liga, opiniu kolitu, hipertenzija, astma, šienlige, yra nosies polipų ar lėtinių infekcinių kvėpavimo takų ligų.* Parengta: 2016-10.

TEMPERATŪRAI MAŽINTI IR SKAUSMUI MALŠINTI.

Žolelių arbatos Pagalba peršalus!

ŠVENČIONIŲ VAISTAŽOLĖS – LAIKO PATIKRINTA KOKYBĖ NUO 1883 METŲ!

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

5


Šventes sutikite sveiki! PROSPAN

65 mg, 10 šnypščiųjų tabl. 20 mg / ml geriamieji lašai,

513 €

4

74 €

474 € NUO

JOX

512 €

tirpalas, 20 ml 7 mg / ml sirupas, 78 € 100 ml

5

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

Veiklioji medžiaga: 1 ml sirupo (tirpalo) yra 7 mg Hederae helicis L. folii (gebenių lapų) sausojo ekstrakto ((5–7,5) : 1). Vienoje šnypščiojoje tabletėje yra 65 mg Hederae helicis L. folii (gebenių lapų) sausojo ekstrakto ((5-7,5):1). 1 ml geriamųjų lašų tirpalo yra 20 mg Hederae helicis L. folii (gebenių lapų) sausojo ekstrakto ((5-7,5) : 1). Indikacijos: PROSPAN yra augalinis vaistinis preparatas, skystinantis bronchų sekretą, atpalaiduojantis bronchų spazmus, atsikosėjimą gerinantis vaistas. PROSPAN vartojamas kosuliui palengvinti ir atsikosėjimui pagerinti sergant ūminiu bronchitu bei kitomis ūminėmis kvėpavimo organų ligomis (pvz., gripu ar peršalimu). Vartojimo būdas ir dozavimas: sirupas: vaikams nuo 1 iki 6 metų gerti po 2,5 ml 2 kartus per dieną; vaikams nuo 6 iki 12 metų – po 5 ml 2 kartus per dieną; suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų paaugliams – po 5 ml 3 kartus per dieną. Šnypščiosios tabletės: suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų paaugliams gerti po vieną šnypščiąją tabletę 2 kartus per parą, 4–12 metų vaikams – po pusę tabletės 3 kartus per parą. Tabletės ištirpinamos vandenyje (apie 200 ml kiekio). Lašai: suaugusiesiems ir vyresniems nei 10 metų vaikams gerti 24 lašus 3 kartus per dieną; vaikams nuo 4 iki 10 metų – 16 lašų 3 kartus per dieną; vaikams nuo 1 iki 4 metų – 12 lašų 3 kartus per dieną. Kontraindikacijos: PROSPAN vartoti negalima, jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) gebenės lapų ekstraktui arba bet kuriai pagalbinei PROSPAN medžiagai. Spec. įspėjimai: 5 ml sirupo yra 1,9 g sorbitolio. Šio vaistinio preparato negalima vartoti pacientams, kuriems nustatytas retas paveldimas sutrikimas – fruktozės netoleravimas. Kūdikiams ir vaikams iki 1 metų PROSPAN sirupo vartoti nerekomenduojama. Šnypščiųjų tablečių PROSPAN negalima skirti pacientams, kuriems nustatytas retas paveldimas sutrikimas – fruktozės netoleravimas, gliukozės ir galaktozės malabsorbcija arba sacharazės ir izomaltazės stygius. Vaikams iki 4 metų amžiaus PROSPAN šnypščiųjų tablečių vartoti nerekomenduojama.* 2009-12-17.

Veikliosios medžiagos: 1 ml purškalo yra 85 mg joduoto povidono ir 1 mg alantoino. Indikacijos: lengvoms burnos ir ryklės infekcinėms ligoms papildomai gydyti; bakterijų sukeltam tonzilitui papildomai gydyti su antibiotikais; burnos ertmės infekcijų profilaktika ligoniams, kuriems atliekamos burnos ar ryklės operacijos. Vartojimo būdas ir dozavimas: suaugusiesiems ir vyresniems negu 8 metų vaikams įprasta dozė yra 1–3 įpurškimai į dešinę ir kairę burnos ertmės puses arba tiesiai į pažeistą vietą 2–4 kartus, bet ne dažniau kaip 6 kartus per parą. Kontraindikacijos: jeigu yra padidėjęs jautrumas jodui arba bet kuriai pagalbinei JOX medžiagai, jei nustatytas inkstų funkcijos ar dekompensuotas širdies sutrikimas, nėštumo ir žindymo laikotarpiu, po tyrimo arba gydymo radioaktyviuoju jodu, esant skydliaukės funkcijos sutrikimui, vartojant ličio preparatų. Specialūs įspėjimai: saugotis, kad vaistinio preparato nepatektų į akis. Esant kepenų funkcijos nepakankamumui, JOX vartoti atsargiai. Vartoti draudžiama, jei sutrikusi inkstų funkcija. Sudėtyje yra 18,6 % etilo alkoholio. JOX negalima vartoti ilgiau kaip 7 dienas. Jeigu pasireiškia jautrumas arba vietinis dirginimas, vartojimą reikia nutraukti. Sergant laringitu, JOX vartoti tik būtinu atveju. JOX gali nudažyti gleivinę, dantis, odą ir drabužius.* Parengta: 2016-03-02

JOX – VIENINTELIS TOKS!

NATŪRALUS STEBUKLAS IŠ GAMTOS.

FARINGODOL FORTE

Nereceptinis vaistinis preparatas, burnos gleivinės, gerklų ir ryklės purškalas, 30 ml

4

11 €

MIRAMILE

336 €

Nereceptinis vaistinis preparatas, 16 pastilių

Veiklioji medžiaga: cholino salicilatas, 150 mg. Indikacijos: skausmui malšinti, uždegimui slopinti, esant burnos gleivinės uždegimui (stomatitui), ryklės gleivinės uždegimui (faringitui), dantenų uždegimui (gingivitui) ir apydančio uždegimui (periodontitui). Vartojimo būdas ir dozavimas: suaugusiems žmonėms ir vyresniems nei 12 m. vaikams čiulpti po 1 pastilę 4–6 kartus per parą. 6–12 m. vaikams didžiausia dozė – 4 pastilės per parą. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas salicilatams, kitiems nesteroidiniams uždegimą slopinantiems vaistams, kitoms sudedamosioms vaisto dalims. Nevartoti pacientams, kurių stemplėje yra veninių mazgų, sergantiesiems fenilketonurija. Specialūs įspėjimai: nepasitarus su gydytoju, nevartoti nėščiosioms ir žindyvėms, sergantiesiems virškinamojo trakto uždegimais, opalige, bronchine astma. Kai ilgai gydoma didelėmis cholino salicilato dozėmis, gali mažėti cholesterolio koncentracija kraujo plazmoje. Jaunesniems nei 12 m. vaikams vartojant kyla Rejė sindromo pavojus, todėl privalu pasitarti su gydytoju.* 2012-08-10.

Nereceptinis vaistinis preparatas, burnos gleivinės purškalas, 50 ml

FARINGODOL FORTE – NUO NEMALONAUS JŪSŲ GERKLĖS UŽPUOLIMO!

Veikliosios medžiagos: miros tinktūra, ramunėlių skystasis ekstraktas, eukaliptų tinktūra ir vaistinių šalavijų tinktūra. Indikacijos: vaistas vartojamas simptominiam burnos ar ryklės gleivinės uždegimo gydymui. Vartojimo būdas ir dozavimas: vartoti į burną ir ryklę. Reikia purkšti 4–6 kartus per parą po du išpurškimus. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavimą. Kontraindikacijos: negalima vartoti, jeigu yra alergija veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai; jaunesniems nei 2 metų vaikams, nes eukaliptų lapuose esantis cineolis gali sukelti gerklų spazmą. Specialūs įspėjimai: reikia saugoti, kad vaisto nepatektų į akis. Vaistą vartoti be pertraukos galima ne ilgiau negu savaitę. Jei atsiranda kvėpavimo sutrikimas, karščiavimas ar pūlingi skrepliai, dėl gydymosi būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Vaisto sudėtyje yra ne mažiau kaip 45 % (V/V) etanolio.* Parengta: 2015-03-02.

MIRAMILE® TONSIL

HERBITASSIN

-20% 5586 € 98 €

1+1 NUO

373 €

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Medicinos priemonė, burnos ir gerklės purškalas, 30 ml

Išbandykite švelnųjį MIRAMILE TONSIL burnos ir gerklės purškalą. Šaltalankių, miros, medetkų, apelsininių citrinmedžių, karčiųjų migdolų aliejai, čiobrelių, pipirmėčių eteriniai aliejai gali padėti skaudančiai burnai ar gerklei, užkimus (pvz., peršalus, sergant tonzilitu, faringitu, laringitu, stomatitu, gingivitu), mažinti uždegimo simptomus (sausumą, kutenimą, kai sunku nuryti, esant svetimkūnio pojūčiui gerklėje). Šis burnos ir gerklės purškalas tinka ir vaikams nuo 2 metų.

6

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Maisto papildai, po 12 pastilių arba 120 ml

Malonaus skonio čiulpiamos gerklės pastilės: su medumi ir 20 žolelių ekstraktu (islandinių kerpenų, vaistinių čiobrelių, mažalapių liepų, raukšlėtųjų gervuogių, siauralapių gysločių, pipirmėčių, vaistinių ramunių, rutulinių eukaliptų ir kt.); su šalavijų ekstraktu ir vitaminu C, svarbiu normaliai imuninės sistemos veiklai. Pagaminta Šveicarijoje. Geriamojo skysčio sudėtyje yra Pietų Afrikos pelargonijos ekstrakto (padeda sušvelninti gerklės skausmą), vitamino C ir medaus. Apelsinų skonio sirupą galima vartoti vaikams nuo 3 metų amžiaus.

HERBITASSIN. JUS SAUGO GAMTA. Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Šventes sutikite sveiki! OTRIVIN

3

2

74 €

274 €

nosies lašai 0,05 % ir 0,1 % po 97 € nosies purškalas 0,1 % 11 € MENTHOL 0,1 % nosies purškalas, tirpalas

4

NUO

GALAZOLIN®

219 € 2

0,05 % nosies lašai 29 € 0,1 % nosies lašai

NUO

219 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai, po 10 ml Veiklioji medžiaga: ksilometazolino hidrochloridas. Indikacijos: nosies gleivinės paburkimo mažinimas peršalus, susirgus sinusitu, šienlige ar kitokia alergine sloga. Nosiaryklės gleivinės paburkimo mažinimas, gydant vidurinės ausies uždegimą. Rinoskopijos atlikimo lengvinimas. Vartojimo būdas ir dozavimas: suaugusieji ir vyresni nei 12 metų paaugliai: į kiekvieną nosies landą po 1 įpurškimą 0,1% OTRIVIN arba OTRIVIN MENTHOL purškalo, kai reikia; 0,1% lašų – po 2-3 lašus, kai reikia. 2-11 m. vaikai, prižiūrint suaugusiems: 0,05 % lašų – po 1-3 lašus 1-3 k. per dieną. Negalima purkšti ir lašinti daugiau kaip 3 kartus per parą. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai ar bet kuriai pagalbinei medžiagai. Pro nosį atlikta hipofizektomija arba kietojo smegenų dangalo operacija. Uždaro kampo glaukoma, sausasis nosies gleivinės uždegimas. Specialūs įspėjimai: atsargiai vartoti, jeigu reakcija adrenomimetikams yra labai padidėjusi; taip pat jei sergama padidėjusio kraujo spaudimo, širdies liga, cukriniu diabetu, jei skydliaukės funkcija padidėjusi. Nedidinti dozės. Negalima vartoti ilgiau kaip 7 dienas iš eilės. Purškalų ir 0,1 % lašų nevartoti jaunesniems kaip 12 metų, 0,05 % lašų – jaunesniems kaip 2 metų vaikams.* Parengta: 2016-11- 01. CHLT/CHOTRI/0005/16

Veiklioji medžiaga: ksilometazolino hidrochloridas. Indikacijos: nosies gleivinės paburkimo mažinimas peršalus ar susirgus alergine sloga, nosiaryklės gleivinės paburkimo mažinimas, gydant vidurinės ausies uždegimą. Vartojimo būdas ir dozavimas: 2–6 metų vaikams į kiekvieną nosies landą reikia lašinti po 1–2 lašus 0,05 % koncentracijos tirpalo kas 8 val. Vyresniems negu 7 metų pacientams į kiekvieną nosies landą reikia lašinti po 2–3 lašus 0,1 % koncentracijos tirpalo kas 8–10 val. Ksilometazolino tirpalo vartoti ilgiau kaip 5–7 dienas negalima. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai, sausasis rinitas, uždaro kampo glaukoma, pašalinta hipofizė arba atlikta kitokia operacija, kurios metu buvo atvertas kietasis smegenų dangalas. Specialūs įspėjimai: preparato negalima vartoti pacientams, sergantiems lėtine ar vazomotorine sloga, jei jos gydymas užtrunka ilgiau negu dvi savaites. Ilgiau negu dvi savaites vartojamas preparatas gali sukelti antrinį kraujagyslių išsiplėtimą, dėl kurio atsiranda medikamentinė sloga. Kadangi vaisto galima netyčia nuryti, ligonius, kuriems simpatikomimetikų vartoti negalima, gydyti medikamentu reikia atsargiai. Preparato negalima vartoti kartu su MAO inhibitoriais bei tricikliais antidepresantais.* Parengta: 2016-09.

IR NOSIS VĖL KVĖPUOJA!

IŠLAISVINS TAVO NOSĮ!

Nereceptiniai vaistiniai preparatai, po 10 ml

UMCKALOR®

20 mg, 15 plėvele dengtų tabl.

9

44 €

800 mg / g geriamieji lašai (tirpalas), 20 ml PO

TONIMER

-20% NUO

367 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

Veiklioji medžiaga: 1,0 g (= 0,975 ml) tirpalo yra 800,0 mg Pelargonium sidoides DC., radix (pelargonijų šaknų) skystojo ekstrakto (preparato ekstrakcijos santykis 1:8–10). 1 plėvele dengtoje tabletėje yra 20 mg Pelargonium sidoides DC., radix (pelargonijų šaknų) skystojo ekstrakto, džiovinto (1:8–10). Ekstrakcijos tirpiklis: 11 % (m/m) etanolis. Indikacijos: UMCKALOR yra augalinis vaistas, skirtas ūminio bronchito simptomams mažinti, atsikosėjimui lengvinti. Vartojimo būdas ir dozavimas: lašai: suaugusiems ir vyresniems nei 12 metų amžiaus paaugliams gerti po 30 lašų 3 kartus per dieną; vaikams nuo 6 iki 12 metų amžiaus gerti po 20 lašų 3 kartus per dieną; mažiems vaikams nuo 1 iki 5 metų gerti po 10 lašų 3 kartus per dieną. Tabletės: suaugusiems ir vyresniems nei 12 metų amžiaus paaugliams vartoti po 1 tabletę 3 kartus per dieną (ryte, dieną ir vakare). Kontraindikacijos: UMCKALOR vartoti negalima, jeigu yra alergija Pelargonium sidoides ekstraktui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai, taip pat, jeigu sergate sunkiomis kepenų ligomis, kadangi nėra pakankamai patirties. Specialūs įspėjimai: pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti UMCKALOR, jeigu turite bet kokio pobūdžio kepenų veiklos sutrikimų. Jeigu Jūsų būklė nepagerėja per 7 dienas, temperatūra laikosi kelias dienas, pasireiškia bet kokio pobūdžio kepenų veiklos sutrikimas, vargina dusulys arba atkosite skreplių su krauju, kreipkitės į gydytoją.* Parengta: 2016-11-15.

Med. prietaisai, nosies purškalai

KAMUOJA KOSULYS? PASVEIK GREIČIAU SU UMCKALOR!

Nosies priežiūros linija TONIMER pagaminta Italijoje. TONIMER jūros vandens nosies purškaluose nėra konservantų ir propelento dujų, todėl sumažėja alerginės reakcijos rizika. Negrįžtantis vožtuvas ir fiziologinį tirpalą izoliuojantis maišelis garantuoja sterilumą, leidžia buteliuką laikyti bet kuria kryptimi, tirpalą bet kuriuo metu išlaiko kambario temperatūros, neleidžia gleivinei prisisiurbti prie buteliuko. TONIMER jūros vandenyje esančios mineralinės medžiagos beveik idealiai atitinka nosies gleivinės ląstelėse esančias mineralines medžiagas. Todėl naudojant jūros vandenį nosis išplaunama švelniai ir saugiai.

APOVIT VITAMINAS C 200 MG

RINORM

-25% 366 €

-20% 2302 €

488 €

87 €

Maisto papildas, 70 kramtomųjų apelsinų skonio tabl.

1 tabletėje yra 200 mg vitamino C (80 mg askorbo rūgšties ir 136,4 mg natrio askorbato pavidalu) – 250 % rekomenduojamos paros normos. Vitaminas C padeda mažinti nuovargį bei padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Kaulams, dantims ir odai: vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių, dantenų, dantų bei odos funkcijai, susidarymą. Imuninei sistemai ir psichologinei būklei: vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos ir nervų sistemos veiklą bei psichologinę funkciją. Vartojimas: suaugusiems ir vaikams – po 1 tabletę per parą. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. LT-APO-040116-015

TOKS SKANUS, KAD REIKIA SLĖPTI NE TIK NUO VAIKŲ!

Medicinos prekė, pieštukas, 1 g

RINORM yra inhaliacinis pieštukas su eterinių aliejų mišiniu. Skirtas naudoti kaip švelni pagalbinė priemonė esant užgultai nosiai. Pasižymi gaivinančiu poveikiu. Sudėtis: mentolis, eukaliptų aliejus, pipirmėčių aliejus, pušų aliejus, arbatmedžio aliejus. Įspėjimas: pieštuko nenaudokite vaikams ir asmenims, kurių jautrumas bet kuriai produkto sudedamajai daliai yra padidėjęs.

RINORM – KVĖPUOKITE LAISVAI!

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

7


Stiprinkite imunitetą CEVIKAP 100 MG / ML

1 2

10 ml 32 € 30 ml

1

40 €

40 €

NUO

IMUNITAL PLUS

-30% 5577 € 96 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai, geriamieji lašai

Veiklioji medžiaga: askorbo rūgštis. Indikacijos: padidėjęs vitamino C poreikis peršalus, sergant pasikartojančia viršutinių kvėpavimo takų liga, sveikstant, susilpnėjus imunitetui. Vitamino C trūkumo profilaktikai, jei kūdikis maitinamas dirbtiniu maistu ar netinkamai. Vartojimo būdas ir dozavimas: padidėjęs vitamino C poreikis: kūdikiams iki 1 metų per parą reikia gerti 5–8 lašus (maždaug 25–40 mg). Vaikams nuo 1 iki 11 metų per parą reikia gerti 10 lašų (maždaug 50 mg). 11–17 metų paaugliams per parą reikia gerti 15–20 lašų (maždaug 75–100 mg). Vitamino C trūkumo profilaktikai: kūdikiams per parą reikia gerti 5–8 lašus (maždaug 25–40 mg). Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba pagalbinei medžiagai. Specialūs įspėjimai: CEVIKAP negalima maišyti su vaistiniais preparatais, kurių sudėtyje yra geležies arba vario. Jei vartojama rekomenduojama askorbo rūgšties dozė, specialių atsargumo priemonių laikytis nebūtina. Nevartoti didelės askorbo rūgšties dozės pacientams, kuriems yra inkstų akmenligė, hiperoksalaturija, polinkis į inkstų akmenų atsiradimą; žmonėms, kurių organizme yra geležies perteklius ir pacientams, apsinuodijusiems geležies vaistiniais preparatais.* Parengta: 2016-09.

Maisto papildas, 30 kaps.

Maisto papildo IMUNITAL PLUS sudėtyje esantys komponentai – ežiuolių ekstraktas ir vitaminas C – padeda palaikyti imunitetą. Primename, kad stiprus imunitetas padeda išsaugoti darbingumą ir gerą savijautą. Sudėtis: 200 mg kininių kordicepsų ekstrakto, 100 mg rausvažiedžių ežiuolių šaknų sausojo ekstrakto, 50 mg vitamino C. Vartojimas: suaugusiesiems gerti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną po valgio, vaikams nuo 7 m. gerti po 1 kapsulę per dieną po valgio.

CEVIKAP – KAI REIKIA VITAMINO C.

IMUNITAL PLUS PRIMENA – NEPAMIRŠKITE PASIRŪPINTI SAVO IMUNITETU!

IMMUNOHOT

VITAMINAI PLIUS MINERALAI IR MIKROELEMENTAI VIVAVIT

1+1

-40% 459 €

675 €

765 €

Perkant IMMUNOHOT, SINUSTOP – tik 0,01 €.

Maisto papildai: IMMUNOHOT, 6 pak.; SINUSTOP, 20 kaps.

IMMUNOHOT – milteliai karštam gėrimui pasigaminti su 7 aktyviosiomis medžiagomis: džiovintomis plikosiomis malpigijomis – acerola (natūralus vitaminas C), imbieru, liepų žiedais, vaistiniu čiobreliu, avietėmis, ežiuole ir cinku. Jokių papildomų cheminių priedų (dažiklių, tirpiklių, saldiklių, konservantų ir pan.) Sudėtyje – net 250 % vitamino C ir 100 % cinko dienos normos! Tai puiki pagalba tais atvejais, kai reikia stiprinti imunitetą bei padėti kvėpavimo sistemai. Pagaminta Prancūzijoje. SINUSTOP – tai augalinės kilmės 5 natūralių eterinių aliejų kompleksas: eukaliptų, saldžiųjų apelsinų, raudonėlių, mirtų ir čiobrelio. Jokių cheminių priedų! Pagaminta Vokietijoje.

Maisto papildas, 30 tabl.

Maisto papildo sudėtyje yra visi svarbiausi vitaminai, mineralai ir mikroelementai. Užtenka tik vienos tabletės per dieną tam, kad papildyti organizmą vertingomis medžiagomis. Vartojimas: gerti po 1 tabletę per dieną po valgio.

EFEKTYVUS KOMPLEKSAS IMUNITETUI IR PUIKIAI SAVIJAUTAI!

VITAMINŲ IR MINERALŲ ŠALTINIS VISAI DIENAI.

PROPODEZAS

VITAMINAS C PAILGINTO VEIKIMO 500 MG

-30% PO

207 €

-25% NUO

578 €

Maisto papildai, po 50 tabl.

PROPODEZAS – bičių pikio tabletės gerklei ir imunitetui su vitaminu C, mentoliu, imbieru, cinamonu arba erškėtuogėmis. Vitaminas C padeda palaikyti imuninę sistemą. Mentolis pasižymi maloniu poveikiu burnos, gerklės ir ryklės gleivinei bei balso stygoms. Keturiose tabletėse yra 200 mg vitamino C (250 % referencinės maistinės vertės), 83,2 mg propolio. Vartojimas: rekomenduojama 4–6 kartus per dieną po vieną tabletę laikyti burnoje, kol ištirps. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildai, 30 arba 60 kaps.

NE TIK NAUDINGA, BET IR SKANU!

ORGANIZMO ATSPARUMUI IR IMUNITETUI!

8

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Pailginto veikimo VITAMINAS C mikrogranulėse, kurios palaipsniui įsisavinamos per 1–7 valandas. Sudėtyje yra erškėčių vaisių ekstrakto (1 kapsulėje – 30 mg). Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, mažinti nuovargį. Rekomenduojama gerti po 1 kapsulę per dieną valgio metu, užgeriant pakankamu kiekiu skysčio. Pagaminta „FARMAX“, Čekija.

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Širdžiai, atminčiai MÖLLER’S OMEGA-3 CARDIO

-35%

CARDIATECH KRAUJOSPŪDŽIO MATUOKLIS

1139 €

-30%

3299 €

1753 €

4713 €

Maisto papildas, 76 kaps.

Medicinos prietaisas

PASIRŪPINK SAVO ŠIRDIMI!

AUKŠTOS KOKYBĖS KRAUJOSPŪDŽIO MATUOKLIAI JŪSŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪRAI!

CARDIGEN

GERIMAX

Unikalus natūralių omega-3 riebalų rūgščių derinys – žuvinės kilmės DHR ir EPR, augalinės kilmės ALR – skirtas širdies veiklai bei cholesterolio koncentracijai kraujyje. DHR ir EPR padeda palaikyti normalią širdies veiklą, ALR padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Teigiamas poveikis širdies veiklai pasireiškia per dieną suvartojant 250 mg EPR ir DHR, normaliai cholesterolio koncentracijai palaikyti – 2 g ALR per parą. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir rūpintis subalansuota mityba. Gerti 2 kapsules per dieną.

-30%

CARDIATECH – aukštos kokybės visiškai automatinis kraujospūdžio matuoklis, skirtas matuoti kraujospūdį ir pulsą, taip pat nustatyti širdies ritmo sutrikimus. Matavimai yra klasifikuojami pagal PSO (Pasaulio sveikatos organizacijos) klasifikavimo sistemą bei yra rodomas visų išsaugotų rezultatų vidurkis. Kraujospūdžio matuokliai yra patikimi ir patogūs, juos gali naudoti ne vienas vartotojas, nes yra galimybė išsaugoti rezultatus į skirtingas atminties grupes.

-35% IKI

944 € 1348 €

NUO

880 €

Maisto papildai

Maisto papildas, 30 kaps.

GERIMAX – daugiau nei tik vitaminai. Skandinavijos mokslininkų sukomponuoti kasdien būtinų vitaminų, mineralų ir laukinių ženšenių šaknų ekstrakto deriniai suteikia energijos kūnui ir protui, mažina nuovargį, o kartu su gausios ir visavertės sudėties vitaminais ir mineralais (A, B6, B12, C, D, folio rūgštis, cinkas, geležis, varis ir selenas) padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

CARDIGEN sudėtyje esančių omega-3 riebiųjų rūgščių privalumai derinami su česnaku, vitaminais bei mikroelementais. Sudėtyje esantis tiaminas svarbus normaliai širdies veiklai; magnis, niacinas, pantoteno rūgštis, vitaminai B1, B2, B6, C svarbūs normaliai energijos apykaitai palaikyti. Vitaminas C, vitaminas E ir cinkas apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Mėnesio kursas vienoje pakuotėje! Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną po valgio.

GERIMAX – DAUGIAU GYVENIMO DŽIAUGSMO MOTERIMS IR DAUGIAU JĖGŲ VYRAMS!

BRAINOL

ULTRA GINKGO & GINSENG

-25%

-35% 858 €

1166 €

1320 €

1555 €

Maisto papildas, 60 tabl. Maisto papildas, 30 kaps.

BRAINOL – vitaminų, mineralų ir amino rūgščių kompleksas. BRAINOL kapsulių sudėtyje yra 5-hidroksitriptofano, gaunamo iš Griffonia simplicifolia sėklų ekstrakto. Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną po valgio.

ULTRA GINKGO & GINSENG – subalansuota ginkmedžių ir sibirinių ženšenių (juodųjų eleuterokokų) kombinacija. Vienoje tabletėje yra 267 mg gryno ginkmedžių ekstrakto, kuris palaiko atmintį, protinį darbingumą, kraujotaką ir pažintinę funkciją senstant. Sibirinių ženšenių ekstraktas – natūralus biotonikas, palaikantis fizinius ir protinius resursus įtemptais ir reikalaujančiais daug energijos laikotarpiais. Palaiko normalią kraujotaką, kuri yra susijusi su smegenų veikla ir darbingumu. ULTRA GINKGO & GINSENG labai tinka dirbantiems intensyvų protinį ar fizinį darbą bei vyresnio amžiaus žmonėms.

SĖKMINGAS GINKLAS PROTŲ KOVOSE!

ENERGIJA IŠ GAMTOS!

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

9


Virškinimo sistemai ESPUMISAN

2 4

40 mg, 25 kaps. 21 € 40 mg, 50 kaps. 16 € ESPUMISAN EASY 125 mg, 14 pak.

4

2

46 €

46 €

NUO

BIFOVAL

-30% NUO

342 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai, medicinos prietaisas

ESPUMISAN. Veiklioji medžiaga: vienoje minkštojoje kapsulėje yra 40 mg simetikono. Indikacijos: ligų, kurių metu virškinimo trakte kaupiasi dujos (meteorizmas), būna pilvo pūtimas, pilnumo pojūtis, simptominiam gydymui; prieš pilvo ertmės organų tyrimus, pvz.: rentgenu, ultragarsu. Vartojimo būdas ir dozavimas: kai dėl susilaikiusių dujų sutrinka virškinimo trakto veikla: suaugusiems, paaugliams bei 6-14 metų amžiaus vaikams rekomenduojama skirti vartoti po dvi ESPUMISAN 40 mg minkštąsias kapsules (atitinka 80 mg simetikono) 3-4 kartus per parą. Rengiant pacientus tyrimams: rekomenduojama skirti po dvi ESPUMISAN 40 mg minkštąsias kapsules 3 kartus per parą vieną dieną prieš tyrimus (atitinka 240 mg simetikono) ir dvi kapsules tyrimo dienos ryte (atitinka 80 mg simetikono). ESPUMISAN 40 mg minkštąsias kapsules galima gerti valgant arba po valgio, prireikus – ir prieš miegą. Vartojimo trukmė priklauso nuo ligos eigos. Prireikus ESPUMISAN 40 mg minkštas kapsules galima vartoti ilgiau. Kontraindikacijos: ESPUMISAN negalima vartoti esant padidėjusiam jautrumui veikliajai medžiagai simetikonui arba sudėtyje esančioms pagalbinėms medžiagoms (saulėlydžio geltonajam FCF (E110), metilo parahidroksibenzoatui ar kitoms). Specialūs įspėjimai: dujų sankaupa gali atsirasti dėl rimtesnių virškinimo trakto negalavimų. Jų požymiai gali būti: spaudimo ir pilnumo pojūtis, raugėjimas, žarnų gurguliavimas, pilvo pūtimas. Jei šie virškinimo veiklos sutrikimai atsiranda ar jie trunka ilgiau, reikia pasitarti su gydytoju. Jis nustatys, ar nėra kitokio gydymo reikalaujančių ligų.* Parengta:2016-11. ESPUMISAN EASY. Viename burnoje tirpstančių granulių paketėlyje yra 125 mg simetikono. ESPUMISAN EASY naudojamas mažinti pilvo pūtimą, atsiradusį dėl dujų susikaupimo, bei tempimo pojūtį pilve, pilvo išsipūtimą, spaudimą viršutinėje pilvo dalyje ir gurgimą skrandyje bei žarnyne. Granulės greitai ištirpsta burnoje, todėl aktyvioji medžiaga greitai pasiekia virškinimo traktą, kur pradeda veikti. Granulių nereikia užgerti vandeniu, jos yra malonaus citrinų skonio. Šios medicinos priemonės sudėtyje yra sorbitolio. Jeigu netoleruojate angliavandenių, prieš vartodami ESPUMISAN EASY pasitarkite su gydytoju. LT/ESP/01/2016/v2

Maisto papildai

BIFOVAL FORTE sudėtyje yra daugiau nei 5 mlrd. Bifidobacterium ir Lactobacillus žarnyno bakterijų vienoje kapsulėje. BIFOVAL kapsulėse, BIFOVAL BABE braškių skonio kramtomosiose tabletėse ir BIFOVAL BABE miltelių sudėtyje – daugiau nei 3 mlrd. Bifidobacterium ir Lactobacillus žarnyno bakterijų. BIFOVAL BOULARDI sudėtyje yra 250 mg Saccharomyces boulardii ir 250 mg inulino.

JEI PILVE URAGANAS – JUMS PADĖS ESPUMISANAS!

BIFOVAL – MAISTO PAPILDŲ LINIJA VISAI ŠEIMAI!

VERDIN GASTRO VERDIN ENZYMIXX

MANTI MĖTŲ SKONIO

1+1 NUO

278 €

125 € 3

8 kramtomosios tabl. 93 € 32 kramtomosios tabl.

NUO

125 €

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

VERDIN ENZYMIXX – produktas, gerinantis laktozės virškinimą, papildytas fermentais bromelainu ir laktaze. 2 tabletėse yra net 4500 FCC laktazės fermento. VERDIN GASTRO-COMPLEXX – didelės koncentracijos augalinių ekstraktų (rozmarinų, artišokų, ciberžolių, pipirmėčių) derinys virškinimui. VERDIN GASTRO ir VERDIN GASTRO TEA EARL GREY – žolelių arbatos virškinimui, kurių sudėtyje esantys pipirinės mėtos lapai palaiko normalią virškinimo sistemos funkciją, o kalendrų lapai padeda palaikyti normalią dujų pusiausvyrą virškinimo trakte. Rekomenduojama gerti ne daugiau kaip 4 stiklines arbatos (iš viso 4 maišeliai per dieną).

Veikliosios medžiagos: kiekvienoje kramtomojoje tabletėje yra 200 mg aliuminio hidroksido, 200 mg magnio hidroksido ir 25 mg simetikono. Vienoje tabletėje yra 6,3 mg aspartamo ir apie 758 mg sorbitolio. Indikacijos: simptominiam padidėjusio skrandžio rūgštingumo gydymui, kai yra dispepsija, rėmuo, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa, gastroezofaginis ir duodenogastrinis refliuksas, gastroenteritas, diafragmos stemplinės dalies išvarža. Vartojimo būdas ir dozavimas: suaugusiems ir vyresniems negu 12 metų vaikams: gerti po 1–3 tabletes tarp valgymų, prieš miegą ar atsiradus ligos simptomams. Per dieną galima išgerti ne daugiau kaip 8 tabletes. Prieš nuryjant tabletes reikia gerai sukramtyti. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai, sunkus ar lėtinis inkstų funkcijos nepakankamumas, fenilketonurija, Alzhaimerio liga, sisteminės skeleto ligos, jaunesni kaip 6 metų vaikai. Specialūs įspėjimai: nevartoti ilgiau kaip dvi savaites, jei gydytojas nepaskyrė kitaip. Kartu nevartoti citrusinių vaisių. Nevartoti pacientams, kuriems yra fruktozės netoleravimas.* 2011-10-20.

VERDIN. GERAS VIRŠKINIMO RECEPTAS.

GRĄŽINA GYVENIMO SKONĮ!

Maisto papildai, 15 arba 30 tabl.; arbata, 20 pak. x 1,8 g

JOGURTO KAPSULĖS

-20% PO

AKTYVINTA ANGLIS SANITAS

-20% 221 €

302 €

276 €

Maisto papildai

JOGURTO milteliai su Streptococcus thermophilus ir Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum. Balkšvųjų gysločių (Plantago ovata) sėklų luobelių milteliai. Balkšvųjų gysločių luobelės padeda palaikyti normalią žarnyno veiklą. Rekomenduojama suaugusiesiems ir vaikams nuo 3 metų amžiaus gerti po 2 kapsules per dieną, geriausiai pusvalandį prieš valgį; vartojant antibiotikus – 1 val. prieš arba po antibiotikų vartojimo. Jei sunku praryti kapsulę, galima ją atidaryti ir suberti miltelius į maistą arba tiesiai į burną. Esant imunosupresijai dėl kapsulių vartojimo reikia pasitarti su gydytoju.

10

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Maisto papildas, 20 kaps.

Aktyvintoji anglis padeda sumažinti per didelį dujų kaupimąsi pavalgius. Teigiamas poveikis pasireiškia tik tada, kai 1 g aktyvintosios anglies suvartojamas ne mažiau kaip 30 minučių prieš valgį, ir 1 g aktyvintosios anglies – iš karto pavalgius. AKT-LT1611-145

VISADA TURĖKITE NAMŲ VAISTINĖLĖJE. Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Šventėms be skausmo ir streso APAP

147 € 2

500 mg, 12 tabl. 66 € 500 mg, 24 tabl. 34 € VAIKAMS, 250 mg granulės, 10 pak.

4

1

47 €

TVINGESTIN

NUO

185 €

TOP

Nereceptinis vaistinis preparatas, 10 tabl. Nereceptiniai vaistiniai preparatai

Veiklioji medžiaga: paracetamolis, 500 mg arba 250 mg. Indikacijos: vartojamas karščiavimo mažinimui; lengvo ir vidutinio stiprumo galvos, dantų, raumenų, sąnarių, mėnesinių sukelto skausmo malšinimui. Vartojimo būdas ir dozavimas: APAP 500 MG PLĖVELE DENGTOS TABLETĖS: suaugusiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams gerti po 1–2 tabletes kas 4–6 valandas, ne daugiau kaip 8 tabletes per parą. APAP 250 MG GRANULĖS VAIKAMS: vienkartinė dozė vyresniems nei 4 metų vaikams yra nuo 10 iki 15 mg / kg kūno svorio, ją vartoti ne dažniau kaip kas 4 valandas (didžiausia paros dozė – 4 paketėliai). Granules supilti į burną ant liežuvio ir praryti neužgėrus vandeniu. Kontraindikacijos: šiuos vaistus vartoti draudžiama, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai vaisto sudedamajai medžiagai, inkstų ar kepenų veiklos nepakankamumas. Spec. įspėjimai: prieš vartojant paracetamolį būtina pasitarti su gydytoju, jei yra pažeistos kepenys ar inkstai, astma, gliukozės-6-fosfatdehidrogenazės stoka, hemolizinė anemija, vartojami kai kurie kiti vaistai, skysčių netekimas, mitybos nepakankamumas, vartojamas alkoholis bei nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Didesnės nei rekomenduojamos dozės sukelia vidaus organų pažeidimus.* 2012-04-23.

Veiklioji medžiaga: vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 400 mg ibuprofeno. Indikacijos: TVINGESTIN vartojamas trumpalaikio silpno ar vidutinio stiprumo skausmo (tokio kaip mėnesinių, galvos, dantų, raumenų, sąnarių) malšinimui, karščiavimo mažinimui. Vartojimo būdas ir dozavimas: gydymo pradžioje reikia gerti vieną tabletę, užsigeriant vandeniu. Po to, jeigu reikia, gerti po vieną tabletę kas 4 valandas. Per 24 valandas negalima vartoti daugiau kaip 3 tablečių. Senyviems žmonėms, taip pat pacientams, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi, specialus dozavimas nereikalingas. Jaunesniems kaip 12 metų vaikams vaisto vartoti negalima. Jeigu simptomai pasunkėjo arba per 4 dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją. Kontraindikacijos: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) ibuprofenui arba bet kuriai pagalbinei TVINGESTIN medžiagai, jeigu padidėjęs jautrumas acetilsalicilinei rūgščiai ar kitiems nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo (NVNU), pasireiškiantis astma ar niežuliu; jeigu sergate ar sirgote opalige arba jei kraujavo iš skrandžio ar dvylikapirštės žarnos, jeigu jums buvo kraujavimas iš virškinimo trakto ar perforacija, susijusi su ankstesniu NVNU gydymu; jeigu yra sunkus kepenų ar inkstų funkcijos nepakankamumas ar sunkus širdies nepakankamumas; jeigu yra kraujodaros ar kraujo krešėjimo sutrikimas. Šio vaisto nevartokite, jeigu esate paskutiniame nėštumo trimestre*. Parengta: 2016-11-21.

APAP. MALŠINK SKAUSMĄ SAUGIAI.

SKAUSMUI NE!

SEDATIF PC

4

39 €

Homeopatinis vaistinis preparatas, 40 tabl.

Veikliosios medžiagos: Abrus precatorius 6 CH, 0,5 mg, Aconitum napellus 6 CH, 0,5 mg, Belladonna 6 CH, 0,5 mg, Calendula officinalis 6 CH, 0,5 mg, Chelidonium majus 6 CH, 0,5 mg, Viburnum opulus 6 CH, 0,5 mg. Indikacijos: nervinio neramumo lengvinimas. Indikacijos pagrįstos tik homeopatijos principais. Vartojimo būdas ir dozavimas: suaugusiesiems ir vaikams nuo 6 m. vartoti po 2 tabletes 3 kartus per parą. SEDATIF PC veiksmingumas ir saugumas vaikams iki 6 m. netirtas. Duomenų nėra, todėl vartoti nerekomenduojama. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai nurodytai pagalbinei medžiagai. Specialūs įspėjimai: šio vaistinio preparato vaikams iki 6 m. vartoti nerekomenduojama. Negalima skirti pacientams, kuriems nustatytas retas paveldimas sutrikimas – fruktozės netoleravimas, gliukozės ir galaktozės malabsorbcija arba sacharozės ir izomaltazės stygius.* Parengta: 2014-05-07.

NERIMAS? ĮTAMPA? STRESAS?! UŽTEKS! AŠ RENKUOSI SEDATIF PC.

NEURORUBINETM FORTE LACTABTM

Nereceptinis vaistinis preparatas, 20 tabl.

VIPROSAL B

529 € 6

50 g 54 € 75 g

529 €

NUO

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

Veikliosios medžiagos: 1 g tepalo yra 0,05 V gyvačių nuodų, 10 mg salicilo rūgšties, 30 mg raceminio kamparo ir 30 mg terpentino eterinio aliejaus. Indikacijos: sąnarių ir raumenų skausmui malšinti. Vartojimo būdas ir dozavimas: nedidelis VIPROSAL B kiekis (5–10 g, t. y. 1 ar 2 arbatiniai šaukšteliai, atsižvelgiant į pažeistos vietos plotą) užtepamas ant skaudamos vietos ir įtrinamas į odą vieną arba du kartus per parą. Vartoti ant odos. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei medžiagai, odos opa ar kitos odos ligos, aktyvi plaučių tuberkuliozė, širdies ar galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, polinkis į kraujagyslių spazmus, sunkus kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimas. Specialūs įspėjimai: VIPROSAL B negalima tepti ant pažeistos odos. Saugotis, kad tepalo nepatektų ant gleivinės ar į akis.* Parengta: 2016-11-10. Efektyvumas įrodytas.

VIENINTELIS LIETUVOJE VAISTAS SKAUSMO MALŠINIMUI SU GYVAČIŲ NUODAIS!

5

98 €

NEUROMED GERIAMIEJI LAŠAI (TIRPALAS)

Veikliosios medžiagos: vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 200 mg tiamino nitrato (vitamino B1), 50 mg piridoksino hidrochlorido (vitamino B6), 1 mg cianokobalamino (vitamino B12). Indikacijos: dėl B grupės vitaminų stokos atsiradusių nervų sistemos ligų gydymas. Vartojimo būdas ir dozavimas: per dieną reikia išgerti 1–2 tabletes. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei medžiagai; psoriazė. Specialūs įspėjimai: Vit. B6 gali sukelti paprastąją aknę, į ją panašią egzantemą arba šias ligas sunkinti. Gydymo metu, dėl atsiradusio jautrumo vitaminams B1, B6 ir B12 gali pasireikšti odos reakcijos. Retais atvejais, vit.B6 vartojant ilgai ir dideles dozes (daugiau kaip 200 mg per dieną), gali atsirasti trumpalaikė periferinė jutiminė neuropatija, tačiau vaistinio preparato vartojimą nutraukus pokyčiai visiškai išnyksta. Vit.B12 preparatai gali paslėpti funikulinės mielozės ir piktybinės anemijos simptomus ir jų metu gaunamus laboratorinių tyrimų duomenis. Psoriaze sergantiems žmonėms vit.B12 vartoti negalima.* Parengta: 2016-03-14

Nereceptinis vaistinis preparatas, 50 ml

PALIK SKAUSMĄ UŽ NUGAROS!

NUO NERIMO, ĮTAMPOS IR NEMIGOS.

253 €

Veikliosios medžiagos: skystasis ekstraktas iš valerijonų šaknų, šventagaršvių šaknų, melisų lapų, apynių spurgų, levandų žiedų (6/4/5/2/3) (1:2), 1 ml / ml. Indikacijos: tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu, skirtas nestipriems nervinės įtampos simptomams mažinti, miegui gerinti bei virškinimo sutrikimams lengvinti. Vartojimo būdas ir dozavimas: vartoti per burną. Suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų gerti 1 – 3 kartus per dieną po 10 – 20 lašų. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas preparato sudėtyje esančioms medžiagoms. Specialūs įspėjimai: vaisto nerekomenduojama naudoti jaunesniems nei 12 metų asmenims, nes nėra atlikta atitinkamų saugumo tyrimų. Jeigu vartojant šį vaistą ilgiau negu 4 savaites simptomai išlieka ar pasunkėja, būtina pasitarti su gydytoju ar kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu. Šventagaršvių šaknyse esantys furanokumarinai didina žmonių odos jautrumą šviesos poveikiui ir tai gali sukelti odos uždegimą, todėl šventagaršvių preparatų vartojimo laikotarpiu reikėtų vengti būti saulėje arba gydytis ultravioletiniais spinduliais. Preparato sudėtyje yra ne mažiau kaip 61,5 % (V/V) etanolio.* Parengta: 2015-04-23.

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

11


Septyni patarimai: kaip pasirūpinti sveikata per šventes Kalėdos ir Naujieji metai ne tik dovanoja artimųjų šypsenas bei džiaugsmą, bet ir įsuka į prieššventinių darbų bei planų karuselę. Kad šis pasiruošimo maratonas nenustelbtų šventinių akimirkų, į pagalbą skuba „Camelia“ vaistininkai, kurie jums patars, kaip šventes pasitikti būnant puikios savijautos bei sveikatos. 1 patarimas. Norite išvengti streso – planuokite kuo anksčiau Dažniausios streso priežastys kalėdiniu laikotarpiu – ilgi svarstymai dėl dovanėlių ar vaišių artimiesiems, nerimas dėl tinkamiausios šventinės aprangos, svečių sutikimo rūpesčiai, nesugebėjimas suplanuoti ir tinkamai paskirstyti savo finansų. Geriausias būdas išvengti streso yra išankstinis planavimas. Pasidarykite sąrašą žmonių, kuriuos norite pasveikinti su šventėmis, o jei ketinate jiems įteikti ir dovanėles – suplanuokite, kiek pinigų galite skirti kiekvienai dovanai, pagalvokite, ką konkrečiam asmeniui tinkamiausia dovanoti. Jei jūs esate atsakingi už vaišių organizavimą, iš anksto pagalvokite apie šventinį stalą. Kruopščiai pasiruošus švenčių metu bus paprasčiau kontroliuoti situaciją, o tai irgi padės išvengti streso. 2 patarimas. Vaišių stalas pirmiausia skirtas bendravimui Remiantis tyrimais, daugiau nei pusė gyventojų Lietuvoje nuo šventinio stalo pakyla persivalgę. Persivalgymo požymiai – sunkumas ar skausmas skrandžio srityje, apsunkimas, vangumas, silpnumas, o kartais ir pykinimas. Tokie simptomai ištinka, kai virškinimo sistema turi išskirti daugiau nei įprastai fermentų, o kasa, tulžis ir kepenys turi dirbti aktyviau nei įprastai. Norint išvengti šių nemalonių pojūčių, prie stalo patartina sėsti ne tuščiu skrandžiu, prieš valgant išgerti stiklinę vandens, ragauti patiekalų mažesnėmis porcijomis, rinktis daugiau daržovių. O bene svarbiausia – atsiminti, kad prie šventinio stalo susėdame visgi ne prisivalgyti, bet pabendrauti su artimaisiais. Jeigu vis dėlto persivalgėte, nepulkite užsiimti aktyvia veikla – geriau keletą valandų pagulėkite, galite išgerti virškinimą gerinančių fermentų. Taip pat kitą dieną pasistenkite valgyti šiek tiek mažiau ir gerti daugiau skysčių. 3 patarimas. Pasirūpinkime mažųjų sveikata Šventinis stalas – iššūkis ir mūsų atžaloms. Prižiūrėkite, ko ir kiek vaikas dedasi į savo lėkštę, ypač kontroliuokite saldumynų porcijas. Švenčių metu mažuosius neretai užklumpa virškinamojo trakto sutrikimai. Kartais jų sukėlėjas gali būti ir virusas, dažniausia iš virusinių infekcijų – rotavirusinė infekcija. Specifinio gydymo nuo šios ligos nėra ir gydymas būna simptominis. Geriausia žarnyno virusinės infekcijos prevencija – laikytis higienos taisyklių. Jeigu vis dėlto vaikui pasireiškė pirmieji simptomai, pvz., pilvo skausmas, karščiavimas ir pykinimas, pasirūpinkite, kad jis gertų pakankamai skysčių, elektrolitų (mineralų) tirpalų ir probiotikų bei surišančias medžiagas (aktyvuotą anglį ar diosmektitą).

4 patarimas. Valgykime šviežią maistą Dažniausiai šventiniai patiekalai ruošiami iš anksto, kad atėjus vakarienės metui nebereiktų stovėti prie puodų. Maistas ant stalo yra laikomas ilgai, neretai ir pasibaigus Šv. Kalėdoms šventinių patiekalų likučiai yra valgomi kelias dienas. Tačiau maistą laikant netinkamai, jame pradeda daugintis

12

bakterijos ir kyla didelė rizika apsinuodyti. Todėl iš anksto suplanuokite reikalingą šventinių patiekalų kiekį ir negaminkite jų „sandėliavimui“ – visada skaniau ir sveikiau valgyti šviežią maistą nei užvakarykščius likučius. Visgi jei apsinuodijimo nepavyko išvengti, jį atpažinsite iš pilvo skausmų, sunkumo skrandyje, šleikštulio ir bendro silpnumo. Žmogui gali pakilti temperatūra, jis gali pradėti vemti ir viduriuoti. Svarbiausia tokiais atvejais stebėti apsinuodijusį žmogų, pasirūpinti, kad jis kas 10-15 min. išgertų kelis gurkšnius vandens (apie 3 l per parą), jis turi vartoti preparatus simptomams lengvinti bei toksinus surišančius preparatus. Jeigu nejaučiama pagerėjimo arba būklė prastėja, rekomenduojama kreiptis į gydytoją. 5 patarimas. Alkoholinių gėrimų vartojimas: svarbiausia – saikas Tam, kad kitą rytą po kalėdinio vakarėlio nekamuotų galvos skausmas, nuovargis ir silpnumas – geriausia šventės metu išvis atsisakyti alkoholio ar bent atminti, jog jį vartojant saikas yra svarbiausias faktorius. Ryte pajutę net ir lengvus pagirių simptomus, gerkite kuo daugiau vandens bei pasistenkite vaikščioti gryname ore. Deja, alkoholio „ragavimas“ neturint saiko kai kam gali baigtis ir vėmimu, pykinimu, stipriais galvos skausmais ar net sąmonės praradimu. Pastebėję pirmuosius simptomus pasirūpinkite, kad ligonis pašalintų tai, kas yra jo skrandyje, taip pat privalomas nuolatinis skysčių vartojimas – vanduo su gliukoze, elektrolitų tirpalas (su kaliu, magniu), kepenis apsaugančios bei jų veiklą užtikrinančios medžiagos. Jeigu visgi ligoniui negerėja ar esant pablogėjimui, reikalinga gydytojo pagalba. 6 patarimas. Su pirotechnika – atsargiai Naujųjų metų naktį būkite atsargūs su fejerverkais ir petardomis, juos naudokite tik pagal instrukcijoje aprašytas taisykles. Netinkamas elgesys su pirotechnika gali ne tik sugadinti nuotaiką, bet ir sukelti skausmingų sveikatos problemų – nudegimų. Tai sunkus audinių pažeidimas, kurio pasekmės priklauso nuo nudegimo laipsnio, vietos ir nudegusio odos ploto. Jeigu vis dėlto nukentėjote, nudegimo vietą būtina kuo skubiau vėsinti – pakiškite po tekančiu vėsiu (bet ne geliančiu) vandeniu ar uždėkite ledo prieš tai jį pridengę audeklu ir palaikykite 10-15 minučių. Rekomenduojame nesiimti tokių netradicinių priemonių kaip miltų ar druskos bėrimas, o tepimas įvairiais tepalais ar kremais galimas tik pasitarus su specialistais ir įvertinus būklę – kitaip galite padaryti dar daugiau žalos. Jeigu nudegimo plotas yra didesnis nei žmogaus delno dydis ir/ar gilus, būtinai kvieskite greitąją medicinos pagalbą. 7 patarimas. Po švenčių neverta pulti badauti Pasibaigus šventėms, per kurias kasdien sėsdavote prie vaišėmis nukrauto stalo, nesiimkite drastiškos dietos – ji būtų dar vienas išbandymas organizmui. Grįžkite prie jūsų organizmui įprastų mitybos įpročių – reguliariai valgykite, patys ruoškite kuo sveikesnį maistą ir gerkite pakankamai skysčių. Rinkitės lengviau virškinamus produktus, daugiau valgykite vaisių, daržovių, gerkite daugiau vandens ir nesaldintos arbatos.


Spindinčioms akims, sveikatai STARAZOLIN HYDROBALANCE STARAZOLIN HYDROBALANCE ONE

-50% NUO

-20%

2190 €

394 €

Med. prietaisai, drėkinamieji akių lašai, 2*5 ml arba 12*0,5 ml

STARAZOLIN HYDROBALANCE drėkinamieji akių lašai suteikia greitą akių sausumo, sudirginimo, nuovargio ir smėlio jausmo po vokais palengvėjimą. Rekomenduojama esant akių aplinkos dirgikliams, sumažėjus mirksėjimo dažniui, kai yra nepakankama ašarų gamyba arba jų sudėties pokyčiai. STARAZOLIN HYDROBALANCE akių lašus galima naudoti su visų rūšių kontaktiniais lęšiais.

PAGALBA PAVARGUSIOMS AKIMS.

OCUVITE® LUTEIN FORTE

EVELOR

IKI

-30%

2738 €

Maisto papildas, 90 kaps.

Sudėtyje yra plačialapių rūgčių (Hu Zhang) šaknų sausasis ekstraktas. Resveratrolis naudojamas tradicinėje Kinijos ir Japonijos liaudies medicinoje daugiau nei 2000 metų. Vartojimas: suaugusiems žmonėms gerti po 1 kapsulę per parą valgio metu. Kapsulę užgerti stikline vandens. Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Nevartokite, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas laktozei ar bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų.

VITAMINAI AKIMS PLIUS LIUTEINAS VIVAVIT

1205 €

566 €

1722 €

Maisto papildas, 30 tabl.

943 €

OCUVITE® LUTEIN FORTE sudėtyje yra karotenoidų liuteino ir zeaksantino, vitaminų C, E, mineralų cinko ir seleno, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Tokią pažaidą sukelia laisvieji radikalai, gaunami oksidacijos metu. Šis laisvųjų radikalų gamybos procesas nuolat vyksta visame organizme. Todėl jis turi nuolat slopinti laisvuosius radikalus naudodamas savo apsauginę sistemą. Kol abu šie procesai suderinti, organizmas gali įveikti oksidacinę įtampą. OCUVITE® LUTEIN FORTE sudėtyje esantys liuteinas ir zeaksantinas natūraliai aptinkami akyse. Daug šių karotenoidų randama geltonojoje dėmėje (makuloje), už centrinę regą atsakingoje akies dalyje. OCU-LT1611-142

Maisto papildas, 40 kaps.

PADEDA APSAUGOTI LĄSTELES NUO OKSIDACINĖS PAŽAIDOS IR IŠSAUGOTI NORMALŲ REGĖJIMĄ.

GERESNIAM REGĖJIMUI!

LIVOL MULTI

ACORUS ŽOLELIŲ ARBATOS

-30% NUO

-40%

Vitaminai akims su liuteinu praturtina mitybą biologiškai aktyviomis medžiagomis, svarbiomis regėjimo funkcijai palaikyti. Maisto papildas puikiai tinka daug skaitantiems ar dirbantiems kompiuteriu. Sudėtyje esantys cinkas ir vitaminas B2 padeda išsaugoti normalų regėjimą. Vartojimas: suaugusiems žmonėms gerti po 1 kapsulę per dieną po valgio, užgeriant vandeniu.

-50% 146 € ANTRAI PREKEI

507 €

NUO

Perkant prekę – antrai tokiai pačiai arba pigesnei -50% nuolaida.

Maisto papildai

LIVOL MULTI – tai kasdienę mitybą papildantys skandinaviškos kokybės gaminiai, išsiskiriantys gausia sudėtimi. Dėl gamyboje naudojamos „EC“ technologijos sudedamosios dalys dengiamos specialiu sluoksniu – tai užtikrina fiziologinį poveikį bei maksimalų medžiagų pasisavinimą. Vitaminai A, B6, B12, C, D, foliatai, cinkas, geležis, selenas, varis padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. 1 tabletė per dieną. Pagaminta Danijoje.

LIVOL MULTI – IMUNITETO SARGAS VISAI ŠEIMAI! Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Žolelių arbata

ACORUS žolelių arbatos iš kruopščiai rankomis atrinktų žolelių – pagamintos Lietuvoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų.

JŪSŲ GERAI SAVIJAUTAI!

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.

13


Sveikatos dovanos MENOPACE, MENOPACE PLUS

-35% NUO

OCUVAL

858 €

-40% NUO

685 €

Maisto papildai, 30 tabl., 56 tabl.

Maisto papildai, po 30 tabl.

MENOPACE – subalansuota sojų izoflavonų, vitaminų bei mineralų kombinacija, pritaikyta specifiniams moterų metabolizmo ir fiziologijos poreikiams menopauzės laikotarpiu: vitaminas D palaiko kalcio įsisavinimą ir normalią koncentraciją, cinkas ir magnis palaiko normalią kaulų būklę, antioksidantai (vitaminai C, E, selenas, varis ir kt.) palaiko ląstelių apsaugą nuo oksidacinės pažaidos, o pantoteno rūgštis, vitaminai B2, B3, B6 padeda mažinti nuovargį. MENOPACE PLUS sudėtis papildomai praturtinta žaliosios arbatos, šalavijų ekstraktais bei linų lignanais.

OCUVAL – tai unikalus kartu veikiančių medžiagų kompleksas, skirtas Jūsų akims. Vienintelis maisto papildas Lietuvoje su Klamato ežero dumblių ekstraktu, papildytas liuteinu ir vitaminu A. Vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą. OCUVAL STRONG – dabar dar stipresnė pagalba akims vienoje kapsulėje. Sudėtyje esantis vitaminas A, riboflavinas, cinkas, DHR, kurio reikia per parą suvartoti 250 mg, padeda išsaugoti normalų regėjimą.

SU MENOPACE PRASIDEDA ANTRA JAUNYSTĖ!

OCUVAL. IŠSKIRTINIAI PRODUKTAI AKIMS.

Pasiūlymas galioja internetinėje vaistinėje „Camelia“ iki 2016-12-31. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Nuolaidos taikomos prekėms, įtrauktoms į UAB „Nemuno vaistinė“ administracijos sąrašą. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

14

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Sveikatos dovanos CALCIGRAN®

500 mg / 200 TV, 30 tabl. 286 € 500 mg / 200 TV, 100 tabl. 749 € CALCIGRAN FORTE® 500 mg / 400 TV, 60 tabl. 678 € CALCIGRAN FORTE LEMON® 500 mg / 800 TV, 60 tabl. 988 €

2

86 €

NUO

DIOGEN

-30% NUO

908 €

Nereceptiniai vaistiniai preparatai

Veikliosios medžiagos: 1 tabletėje yra 500 mg kalcio (kalcio karbonato pavidalu) ir 200, 400 arba 800 TV vitamino D3 (cholekalciferolio). Indikacijos: vitamino D ir kalcio stokos profilaktika ir gydymas. Pagalbinis, specifiniais preparatais nuo osteoporozės gydomų pacientų, kuriems yra vitamino D ir kalcio stokos pasireiškimo rizika, gydymas. Vartojimo būdas ir dozavimas: CALCIGRAN: suaugusiesiems gerti po 1 tabletę 1–3 kartus per parą, vaikams – po 1 tabletę 1–2 kartus per parą. CALCIGRAN FORTE: suaugusiesiems gerti po 1 tabletę 2 kartus per parą, vaikams ir paaugliams netinka. CALCIGRAN FORTE LEMON: suaugusiesiems gerti po 1 tabletę 1 kartą per parą, vaikams ir paaugliams netinka. Tabletes sukramtyti arba sučiulpti. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai sudedamajai vaisto medžiagai. Sunkus inkstų funkcijos sutrikimas. Ligos ar būklės, sukeliančios hiperkalcemiją, hiperkalciuriją, inkstų akmenligė, vitamino D hipervitaminozė. Specialūs įspėjimai: vaistiniu preparatu gydant ilgai, osteoporoze sergantiems imobilizuotiems ar sarkoidoze sergantiems pacientams reikia matuoti kalcio kiekį kraujo serume ir sekti inkstų funkciją. Atsargiai vartoti pacientams, kuriems yra hiperkalcemija arba inkstų funkcijos sutrikimo požymių, stebėti kalcio ir fosfato kiekį. Sudėtyje yra aspartamo, izomalto, sorbitolio ir sacharozės.* Parengta: 2016.11.07. LT/CALDC/1116/0014

Maisto papildas, 60 tabl., kosmetika, gelis, 100 g

DIOGEN tablečių sudėtyje yra 300 mg diosmino. Sudėtyje naudojama mikronizuota diosmino forma, kurią geriau pasisavina organizmas. Rekomenduojama vartoti po 1 tabletę 1-2 kartus per dieną, po valgio. DIOGEN gelis – tai specialios liposominės struktūros gelis su diosminu ir heparinu, skirtas prižiūrėti jautriai kojų odai, kenčiančiai nuo venų išsiplėtimo, kai odos smulkios kraujagyslės yra linkusios trūkinėti.

STIPRUS DERINYS KAULAMS STIPRINTI!

PAVARGUSIOMS KOJOMS.

BIONAL LINIJA

BIOCHRONOSS LINIJA

-25% NUO

-15%

572 €

891 €

NUO

Maisto papildai, 12 kaps. arba 15 kaps.

Maisto papildai

Maisto papildai su augalų ekstraktais, specialiai paruoštais ir standartizuotais kompanijai, gaminančiai ir užtikrinančiai šių produktų aukštą kokybę nuo 1976 metų. BIONAL IDEALUS SVORIS – žarnynui. BIONAL ČESNAKAS – širdžiai ir kraujotakai. BIONAL ECHINAFIT IR ANTISEPTINAS – imuninei sistemai, kvėpavimo takams. BIONAL URILANAS – šlapimo organų sistemai ir prostatai. BIONAL PROSTAVIT – prostatai.

URINAL®

-15% NUO

BIOCHRONOSS NEUROOFFICE – fiziniam ir protiniam darbingumui. BIOCHRONOSS NEUROREST – miego kokybei. BIOCHRONOSS CARDIOFIT – širdies veiklai. BIOCHRONOSS – tai maisto papildų linija, sukurta remiantis CHRONOBIOLOGIJOS mokslu. Ryte ir vakare vartojami maisto papildai NEUROOFFICE ir NEUROREST veikia sinergiškai, todėl padeda palaikyti normalią nervų sistemos būklę, suteikia energijos, budrumo ir darbingumo, sudaro natūralias sąlygas greitesniam užmigimui, visaverčiam miegui ir poilsiui. Ryte vartojamas maisto papildas CARDIOFIT padeda palaikyti normalią širdies veiklą ir normalų kraujo spaudimą, padeda kontroliuoti svorį. Maisto papildai vartojami tam tikru metu, atsižvelgiant į biologinius žmogaus ritmus.

BIOCHRONOSS – GYVENA JŪSŲ GYVENIMĄ!

HERBAMEDICUS LINIJA

705 €

-20% NUO

619 €

Kosmetika, med. prekė, 125 ml ir 250 ml Maisto papildai, 10 arba 30 tabl., 150 ml, med. prietaisas, 10 tabl.

URINAL – šlapimo takų sistemai. Unikalus spanguolių ekstrakto, paprastosios rykštenės ir vitamino D derinys. Paprastoji rykštenė padeda palaikyti normalią šlapimo sistemos, šlapimo pūslės ir apatinių šlapimo takų funkcijas. URINAL AKUT – didelės koncentracijos spanguolių ekstrakto CystiCran®, paprastosios rykštenės ekstrakto ir vitamino D derinys. URINAL DRINK – malonaus skonio gėrimas iš augalinių spanguolių sulčių. URINAL SIRUPAS tinka vaikams nuo 1 metų. URINAL MEDICAL – medicinos prietaisas, gydo apatinių šlapimo takų infekcijas. LT.Uri.61104

Tepalų ir balzamų linija iš Šveicarijos! ŠILDANTIS ARKLIŲ BALZAMAS pasižymi stipriu šildančiu poveikiu. Jis puikiai tinka naudoti ne tik dienos metu, bet ir naktį – kaip šildantis balzamas. ŠALDANTIS ARKLIŲ BALZAMAS pasižymi stipriu vėsinamu poveikiu. Jis naudojamas dieną, ypač tinka po sunkaus fizinio darbo ar pasportavus. UNICATUM CHONDRO durpių balzamas su vaistažolių ekstraktais sušildys, atpalaiduos, nuramins odą. KANAPIŲ TEPALAS ramina probleminę, senstančią ir jautrią odą. AUGALINIS BARSUKŲ TEPALAS – augalinė alternatyva barsukų taukams. DERMOREVITAL yra originalios sudėties gelio pavidalo produktas, kuriame panaudoti naujausi šveicarų fitoterapijos pasiekimai. 23 aktyvių augalinių komponentų ir beta gliukanų derinys jūsų odai suteiks stangrumo ir jaunatviško švytėjimo. CELLULITIS BALZAMAS – tai originalios receptūros kūno formavimo kompleksas.

ŠVEICARIŠKA KOKYBĖ!

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

15


Namų vaistinėlė ACORUS MAISTO PAPILDŲ LINIJA

-25% NUO

PANTHENOL

-20% 594 €

227 €

743 €

Kosmetika, kremas, 75 g

Odos priežiūros kremas sausai, sudirgintai ir jautriai odai. PANTHENOL kremas drėkina, ramina ir apsaugo sausą, suskilinėjusią ir sudirgusią odą, atsiradusią dėl UV spindulių, sauso oro ar kosmetinių procedūrų. Dekspantenolio ir lanolino derinys palaiko epidermio atsinaujinimą, gerina barjerinę odos funciją, mažina niežulį ir paraudimą. Sudėtyje nėra parabenų, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. PAK-LT1611-141

Maisto papildai

PANTHENOL RŪPINASI JŪSŲ ODA BET KOKIU ORU. DAR DIDESNĖJE PAKUOTĖJE!

ACORUS – VAISTAŽOLIŲ EKSPERTAI.

OUCH! IR PHARMADOCT

-25%

PYRALGINA TERMO HOT

IKI

NUO

124 €

098 €

Med. paskirties prekės

155 €

Patogūs įvairaus pobūdžio žaizdų apsaugai: nudegimams, nubrozdinimams, kraujavimą stabdantys (sterilūs), apsauginiai, tvarsčiai, klausos apsaugai dirbantiems triukšmingoje aplinkoje. OUCH! – patikimas nėštumo (HCG) testas (kasetė su pipete). OUCH! IR PHARMADOCT – tai aukštos kokybės produktai Jūsų kasdienėje veikloje.

Med. prietaisas, šildomasis pleistras

OUCH! IR PHARMADOCT PRODUKTAI – PIRMOJI PAGALBA JUMS IR JŪSŲ ŠEIMAI!

PAPRASTA IR EFEKTYVU.

HELAR 22,5 MG

2

32 €

-20%

PYRALGINA TERMO HOT yra intensyvaus poveikio šildomasis pleistras, kuris veiksmingai ir natūraliai atpalaiduoja giliuosius raumenis ir dėl to lengvina nugaros, pečių, strėnų, kaklo, sausgyslių bei reumatinį skausmą. Veikia iki 14 valandų.

UNDEVIT

-20% 268 € 335 €

Nereceptinis vaistinis preparatas, 40 kaps.

Veikliosios medžiagos: 1 kietojoje kapsulėje yra 34,6–75 mg rafinuoto ir standartizuoto margainių vaisių (Silybum marianum (L.) Gaertn., fructus) sausojo ekstrakto (24–27:1), atitinkančio 22,5 mg silimarino, apskaičiuoto pagal silibininą. Indikacijos: papildomas lėtinio hepatito, kepenų cirozės ir toksinio kepenų pažeidimo gydymas. Vartojimo būdas ir dozavimas: gerti po 3–4 kietąsias kapsules 3 kartus per dieną. Kapsules nuryti nesukramtytas, užgeriant nedideliu kiekiu skysčio. Gydymo kurso trukmė turėtų būti ne trumpesnė kaip 3 mėnesiai. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei HELAR medžiagai. Sudėtyje yra laktozės monohidrato. Specialūs įspėjimai: silimarinas gali mažinti gliukozės koncentraciją kraujyje. HELAR nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems nei 18 m. paaugliams.* Parengta: 2015-04-30.

MICROLIFE

Maisto papildas, 50 draž.

Tai A, C, E ir B grupės (B1, B2, B6, B12) vitaminų bei niacino, rutino, pantoteno rūgšties, folio rūgšties preparatas. Vitaminai C ir A padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, vitaminas B1 (tiaminas) padeda palaikyti normalią širdies veiklą, vitaminas B2 (riboflavinas) padeda išsaugoti normalų regėjimą, vitaminas B6 (piridoksinas) padeda mažinti nuovargį, vitaminas B12 (cianokobalaminas) padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, niacinas padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą. Vartojimas: gerti po 1 dražetę per dieną. Gamintojas – Marbiofarm, Rusija.

GERAI SAVIJAUTAI.

-35% IKI

4120€

NUO

Medicinos prietaisai, kraujospūdžio matuokliai

Kraujospūdžio matuokliai MICROLIFE BPA 2 BASIC, BPA 1 EASY, BPA3 L COMFORT automatinis, BPA 6 PC. Unikalios patentuotos technologijos: prieširdžių virpėjimo aptikimo funkcija AFIB. AFIB technologija insulto prevencijai. Aritmijų fiksavimas technologija PAD. Vidurkio metodas MAM.

MICROLIFE – GYVENTI, TAI YRA ŽINOTI!

16

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@ vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Šventinės mintys

„Gyvenimas yra kelionė, įsipareigojimas, meilė“ „Ateik, Viešpatie, Jėzau”, – keliasdešimt kartų nuskambės šį mėnesį iš mūsų lūpų, skaitant maldas, giedant giesmes, ruošiantis Kalėdų Nakčiai. Visą Advento ir Kalėdų laiką išgyvename ypatingą Dievo Sūnaus artumą, žmogiškumą. Dievui nepakako leistis žmogaus ieškomam – Jis pats ryžosi pas mus ateiti Kūdikio pavidalu. „Jo širdies durys nuolatos atvertos ir Jis nesiliauja kartoti, kad myli mus ir nori savo gyvenimu dalytis su mumis“, – rašė popiežius Pranciškus. Ar esame pasirengę šią didžią dovaną priimti? Kaip tik tam ir reikia Advento laiko. Kad galėtume išeiti, leistis būti išvedami iš minios į nuošalumą, į širdies gelmę, į tylos ir įsiklausymo erdvę. Kad galėtume susitikti su savimi pačiu ir leistis būti pakelti virš daugumos mąstymo, ką kasdienybėje labai sunku padaryti. Visi puikiai suprantame, kad be vidinio centro, iš kurio kyla visumos kryptis, gyvenimas ir žmogaus būtis galiausiai virsta tuščiu, mūsų nesustiprinančiu bei atsitiesti nepadedančiu laiku. Ar turiu savo gyvenimo centrą – ramstį, kuris tampa mano gyvenimo kelrode žvaigžde? Juk ieškantis ir sąmoningas žmogus yra matantis, pastebintis ir santykio žmogus. Turintis esminę vertybę – nepalaužiamą tikėjimo centrą ir stuburą. Esame kviečiami savo gyvenimu liudyti šiandienos pasauliui, kad visi esame įpareigoti būti ištvermingais. Ši ištvermė nepakeičia iš pagrindų nei mus supančios aplinkos, nei mūsų pačių, bet parodo pasaulyje plakančią Dievo Širdį. Juk krikščionis privalo tikėti šia plakančia širdimi. Advento malonės metas, Dievo tapimo Žmogumi laukimas liudija, kaip svarbu šalia savęs jausti artimo žmogaus buvimą. Kaip svarbu stipriai apkabinti žmogų, galintį mums padėti išeiti iš sudėtingų gyvenimo situacijų, į kurias dažniausiai įkliūvame vadovaudamiesi vien tik savo išmintimi. Savotiškai Adventas klausia – ar turi žmogų, kurį gali apsikabinti? Ar turi į savo gyvenimą įsileidęs Dievą, kurį gali apkabinti? Advento dvasia – Dievo viešpatavimo išsipildymo ir jo atėjimo į kiekvieną tautą laukimas. Advento sąvoka yra pamatinė ir visoje Biblijoje. Šiuo laikotarpiu mes ne tik stipriname kokias nors dvasines nuostatas, bet ir patvirtiname savo įsitikinimus, kurie lemia mūsų pasirinkimus. Mes rūpinamės tik tais dalykais, kuriais esame įsitikinę. Mums stinga ne drąsos ar valios, bet veikiau gilaus įsitikinimo, valdančio mūsų drąsą. Iš tikrųjų, netgi tingiausi žmonės, ko nors trokšdami, parodo turį nepaprastus drąsos ir netgi didvyriškumo išteklius. Mūsų amžius stulbina gilių įsitikinimų stoka. Geros valios pakanka, bet kadangi ji neturi tvirtų pagrindų, toliau nesirenkama. Pastebime perdėtą jausmingumą, dėl kurio pasiduodama kiekvienai įtakai ir abejojama, kai iš tiesų reikia tvirtų nuostatų. Šis jausmingumas būdingas jaunystei, bet jei jis tęsiasi, tai rodo nebrandumą. Privalome suvokti, kad gebėjimas rinktis nėra menkas dalykas ir jam turime atsiduoti rimtai. Kalbėti apie Adventą pradedame nuo įsitikinimo egzistuojančia tikrove, po to vedančia mus į tikėjimo valdas. Nes tikėjimas yra tikėjimas Dievo žodžiu, o Dievo žodis pačia savo esme

17

yra pažadas. Kristus pažadėjo mums išganymą, kurį jis atnešė pasauliui. Ar mes tikrai tikime tuo, ką jis mums sakė? Liturginis Advento laikas yra dieviškojo veiksmo laukimas, Dievo judesio mūsų link laukimas. Mes laukiame su Senuoju Testamentu, Šv. Jonu Krikštytoju ir Švč. Mergele Marija, rengdamiesi Kristaus atėjimui. Adventas nėra tik įvykio, bet taip pat ir asmens laukimas. Tai galų gale reiškia tą patį dalyką, kadangi laukiamas įvykis yra būtent Dievo įsikišimas į istoriją: Kristaus, Dievo Sūnaus, atėjimas. Štai kodėl Biblija apskritai šį laukimą išreiškia Kristaus, kaip Dievo siųstojo asmens laukimu. Mūsų laiko suvokimas yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime: jei esame užvaldyti praeities, nesvarbu, geros ar blogos, jei graužiamės dėl savo nesėkmių, jei tikime, kad mūsų nuodėmės negali būti atpirktos, jei esame atminties vergai mirties slėpinio akivaizdoje, mes sekame pagoniškąjį mūsų buvimo polinkį. Priešingai, į visą tai mes privalome atsakyti tikėjimu. Tas pats Abraomo tikėjimas, kuris vėl mumyse atnaujinamas, leidžia mums peržengti praeitį ir atsiliepti į Dvasios šaukimą. Tas, kuris iš tiesų patiki, kad kitų meilė ir Dievo tarnyba eina nuo stebuklo prie stebuklo, ir kuris priima mirtį ir atsižadėjimus, yra paklusnus dvasinio augimo įstatymui. Toks asmuo nuolat judės pirmyn, nors ir per dykumas, bet žengs šios nežinomos šalies link, ir vieną dieną pasieks ją, savo gyvenimu atkartodamas Dievo išrinktosios tautos likimą. Turime leisti Kristui persmelkti mūsų sielas tiek, kad jis taptų viskas viskame. Turime, kaip gražiai sako Šv. Paulius, „apsivilkti“ Kristumi (Rom 13, 14), mėgindami būti tuo, kas buvo jis, kad taptume tikrais jo mokiniais. Visas krikščioniškasis gyvenimas yra ši priekin slenkanti mūsų būties evangelizacija, šis kūno, egoizmo bei užsidarymo savyje nusimetimas, šis atsivėrimas Kristaus mokymams, kuriais turime sekti. Mes, kaip ir Jis, privalome tapti vargšais, išmokti mylėti savo brolius ir seseris ir atsigręžti į Tėvą. Dievas ateina pas mus tokius, kokie esame ir kur esame, įeina į mūsų nevykusias gyvenimo istorijas, į mūsų išgyvenimus, į mūsų menkumą ir trapumą, į neištesėtus pažadus. Jis ateina į mūsų santykių griuvėsius, kad padėtų mums viską sutvarkyti. Jūs tuo niekada nesuabejojote. Gyvenimas yra kelionė, įsipareigojimas, meilė. Tačiau svarbu nesumaišyti gyvybingumo su nerimu, tobulėjimo su bėgimu, pilnatvės su audringumu, augimo su kaupimu. Juk pasauliui visuomet reikalingi pavyzdžiai, apie kuriuos galima pasakoti kitiems, geri darbai, kuriuos galima priešpastatyti blogiui, tyros ir laisvos širdys, kurioms rūpi kiekvieno žmogaus laimė. Taigi turėtume mėginti malda įžengti į didžiąją Dievo veikimo istorijoje slinktį, kad stipriau viduje lauktume Kristaus atėjimo į mus ir tvirčiau trokštume išskleisti jo slėpinį kiekvienoje tautoje, šeimoje, asmenyje. Palaiminto laiko visiems ir kiekvienam! Kun. Ričardas Doveika


Šventinis interviu

Aktorė Kristina Kazlauskaitė: „Šv. Kalėdų žavesys – neblėstantis tikėjimas, kad visada verta būti geram“ Aktorei, muzikantei bei dėstytojai Kristinai Kazlauskaitei per šventes svarbiausia susėsti su visais artimaisiais bei draugais. Kalėdiniame interviu ji dalinasi istorijomis apie geriausią kada nors gautą dovaną, norą laikytis tradicijų bei tai, kad šiuo šventiniu laikotarpiu svarbiausia vieni kitiems palinkėti ramybės. Ką jums reiškia Šv. Kalėdos bei šventinis laikotarpis? Kaip ir visiems žmonėms, religingiems ar ne, tai šeimos šventė. Man tai – brangi diena. Diena, kai svarbiausia būti kartu. Tai laikas ne prisiminimams, o tiesiog proga visiems susėsti prie bendro stalo. Visi šiais laikais bėga, skuba, jei ir pavyksta sutikti artimus žmones, tai tik vieną ar kelis, o per šventes susitinkame visi. Labai džiaugiuosi, kad tokie susibėgimai vyksta pas mane. Anksčiau vykdavo pas močiutę, vėliau pas mamą, o dabar pas mane. Svarbiausia pabūti kartu, pasidžiaugti, apsikeisti simbolinėmis dovanėlėmis. O kaip atrodo jūsų Kūčių, Šv.Kalėdų dienos? Ar laikotės įprastų tradicijų? Be abejo, kiek tai įmanoma. Kūčių vakarienė yra Kūčių vakarienė, gaminame dvylika tradicinių patiekalų. Ir džiaugiamės Kristaus gimimo diena. Bet iš tiesų svarbiausia, kad susitinkame, kad esame kartu. Ką geriausiai prisimenate iš vaikystės švenčių? Ar jos daug pasikeitė? Vaikystėje, kaip ir visiems, eglutė buvo beveik kaip altorius. Aš ir šiais laikais namie eglutę laikau iki paskutinio spyglio (juokiasi). Būtent ta vaikystės šiluma, žiūrėjimas į mirksinčias lemputes, nepaprasto gražumo žaisliukus, Betliejaus žvaigždę ant viršūnės – tai giliausiai įsirėžęs įspūdis. Žinoma, būdavo svarbu dovanos, stengeisi būti geras, kad Senelis ką nors atneštų. Visas didysis Šv. Kalėdų žavesys ir yra tas tikėjimas. Na, ir po to – susitikimas su pusbroliais, pusseserėm, buvimas kartu. Pamenu, kaip lauke su rogutėmis visą dieną žaisdavom. Buvo labai gražios šventės. Vaikystėje ir tos pusnys atrodė didesnės. Taip pat eidavome į miestą, žiūrėdavome, kaip viskas išpuošta. Ir suaugusius stebina, džiugina, na, o vaikui tai tikrų tikriausias pasakų pasaulis, be galo stiprus įspūdis. Dabar ir prieš, ir per šventes kur kas daugiau bėgiojimo – visada reikalai, reikalai, reikalai. Atsiranda ir rūpesčių, kad kažko pritrūks, kažką ne taip padarysi. Tyras vaikystės švenčių džiaugsmas vis dėlto visiškai kitoks. Kokia yra geriausia kalėdinė dovana, kurią esate gavusi? O kokią įsimintiną dovaną esate pati padovanojusi? Čia reikėtų gerai pamąstyti... Pamenu buvo tokios šventės, kai brolis rado dovaną, o aš neradau. Dabar žinau, kad

18

čia buvo tėvų pokštas, o tuomet pagalvojau, kad kažką padariau, buvau negera. Tada tėvelis sako: „Girdėjau, kažkas beldėsi į duris“. Ir aš jau praktiškai apsiverkusi, kad nieko neužsitarnavau, atidariau, ir ten radau roges (juokiasi). Man net žadą atėmė. Ant tų didelių rogių tilpom ir aš, ir brolis, ir tėvelis. Labai jau didelis buvo džiaugsmas gavus tokią dovaną. O pati... Padovanoju ir nelabai beprisimenu (juokiasi). Visada stengiuosi pajausti, kas kam patinka, prisiminti, kas apie ką užsiminė, ir tada bandai tą žmogų nudžiuginti. Niekada taip nesureikšmindavau, kad galvočiau: „Kokią gerą aš čia dovaną nupirkau“. Paprasčiausiai stengiuosi, jog artimieji pasijaustų laimingi. Kokie jūsų atmintyje išliks 2016-ieji metai? Net nepagalvojau apie tai. Anksčiau būdavo vaidmenys, kelionės. Šiemet palyginti ramūs metai. Vaikštau, kvėpuoju, matau – ir tai svarbiausia. Todėl turbūt ir prisiminsiu jaukumą, ramybę. Ar turite naujametinį pažadą sau? Ogi nežinau, kas tą naktį šaus į galvą. Netikiu, jog gali taip iš anksto imti ir susiplanuoti. Arba tai savaime įvyksta, arba ne. Manau neverta sau duodamų pažadų sieti su konkrečia viena diena. Tiesiog visada reikia stengtis. Noriu būti vis geresnė, ir geresnė, ir geresnė (juokiasi). Štai ir viskas. Ko palinkėtumėte vaistinių „Camelia“ klientams švenčių proga? Palinkėčiau, jog atslūgtų neramumai, baimės. Norėtųsi, kad aplinka būtų ramesnė, kad nežiūrėtume savęs, savo kėdės, o atsisuktume į kitus žmones. Ir, žinoma, sveikatos (juokiasi). Kai mažiau bijosime, mažiau jaudinsimės – tada ir būsime sveikesni. Juk kokios žmogaus mintys, taip jis ir jaučiasi. Tad ir linkiu to paties – ramybės.


Šventiniai receptai

Kalėdinė misija – sveikas šventinis stalas Didžiosios metų šventės ne tik sutelkia šeimos narius, džiugina galimybe pabūti kartu, bet ir kelia malonių šventinių rūpesčių. Vienas iš jų – ką pagaminti, kad maistas būtų ne tik skanus, bet ir sveikas, o ir stalas neatrodytų taip pat kaip praėjusiais metais. Siūlome keletą sveikų patiekalų idėjų be majonezo, riebalų ir cukraus Jūsų šventiniam stalui.

Sūdyta silkė su cukinija ir pomidorais Šventinis lietuvių vaišių stalas be silkės tiesiog neįsivaizduojamas. Ir ne veltui – tai puikus omega-3 šaltinis, ypač naudingas smegenims, nervinėms ląstelėms, padedantis mažinti uždegiminius procesus. Suaugusiam žmogui per savaitę rekomenduojama suvartoti bent 200 g riebios žuvies. Rekomenduojama pirkti visą silkę ir ją iškaulėti namuose – taip žuvis bus pati naudingiausia, išvengsite pramoninėje gamyboje naudojamų konservantų. Pirkite švelniai pasūdytą silkę, o jeigu per sūri – prieš gamindami tiesiog pamirkykite vėsiame vandenyje. Deja, bet silkės patiekalai Lietuvoje dažniausiai patiekiami su perkeptomis daržovėmis, dideliu kiekiu riebalų ar majonezo, o tai labai sumenkina puikaus produkto maistinę vertę. Tad mūsų siūlomas variantas visai kitoks – gaivus, sveikas ir, svarbiausia, skanus. Jums reikės: • vienos vidutinio dydžio silkės • 500 g šviežios cukinijos (galima ir daugiau, pagal poreikį) • 300 g vyšninių pomidorų (galima ir daugiau, pagal poreikį) • pusės šaukštelio natūralaus medaus • šviežiai maltų juodųjų pipirų • žiupsnelio šviežių arba šaldytų petražolių. Paruošimas: daržoves supjaustykite vidutinio dydžio kubeliais, sumaišykite su silkės gabaliukais ir pagardinkite pipirais, medumi bei petražolėmis.

Druskoje kepta žuvis 1 porcijai Jums reikės: • 300 g šviežio ir išvalyto jūros ešerio • 300 g rupios druskos • 30 g kiaušinių baltymų • ½ citrinos (supjaustytos griežinėliais) • kapotų krapų, šviežių čiobrelių (pagal skonį). Paruošimas: į išvalytos žuvies vidų sudėkite krapus, čiobrelius bei citrinos griežinėlius. Į dubenį suberkite druską, supilkite kiaušinio baltymus ir viską gerai išmaišykite. Kepimo indo dugną padenkite druskos sluoksniu ir uždėkite žuvį. Tada žuvies viršų padenkite 2-3 cm druskos sluoksniu. Taip paruoštą žuvį kepkite orkaitėje 200˚C temperatūroje apie 25-30 min. Žuvį, ištraukę iš orkaitės, palikite atvėsti maždaug 15 min., tada sudaužykite druskos sluoksnį ir nuvalykite nuo žuvies kartu su likusiais žvynais. Taip kepta žuvis bus neriebi ir labai sultinga.

19

Paprikos, įdarytos malta kalakutiena

Kalakutiena – puikus ir itin sveikas pasirinkimas, galintis paįvairinti tradicinį šventinį stalą. Tai neriebi, baltyminga, maistinga mėsa, turinti amino rūgščių, B grupės ir PP vitaminų, cinko, geležies, fosforo ir magnio mikroelementų. Siūlome išbandyti įdarytų paprikų receptą. 6 porcijoms Jums reikės: • 300 g maltos kalakutienos • 6 didesnių paprikų • 60 g džiovintų pomidorų • 4-5 skiltelių česnako • 1 svogūno • druskos, pipirų, čiobrelių (pagal skonį). Paruošimas: nupjaukite paprikos viršų ir išskobkite sėklas. Maltą mėsą sumaišykite su smulkintais česnakais, pakepintais svogūnais bei prieskoniais. Paprikas įdarykite kalakutiena ir kepkite orkaitėje apie 45 min. 180˚C temperatūroje. Ištraukę paprikas iš orkaitės papuoškite smulkintais džiovintais pomidorais.

Keksai su uogomis

Ir kokios gi žiemos šventės be deserto? Siūlome išsikepti sveikų keksiukų su uogomis. 6 keksiukams Jums reikės: • 200 g avižinių dribsnių • 50 g kokoso drožlių • 100 g migdolų miltų (tinka ir itin smulkiai sumalti migdolai) • 2 didesnių bananų • 200 g uogų (šviežių ar šaldytų) • 1 kiaušinio baltymo • 1 ½ a.š. kepimo miltelių. Paruošimas: avižinius dribsnius sutrinkite iki rupių miltų, juos sumaišykite su migdolų miltais, kokoso drožlėmis bei kepimo milteliais. Bananus sutarkuokite ir sumaišykite su sausais produktais. Kiaušinio baltymą išplakite iki standžių putų ir įmaišykite į tešlą. Atsargiai įmaišykite uogas. Kepkite 30 min. 180˚C temperatūroje. Patiekite dar karštus.


Sveikatos horoskopas

2017-iesiems – Ugninio gaidžio – metams 2017-ieji sveikatos požiūriu daugeliui Zodiako ženklų bus palankūs. Tiesa, kai kurie ženklai kovos su stresu ir polinkiu į antsvorį. Metų globėjas – Ugninis Gaidys – linkęs į atkaklų tikslų siekimą ir norą padaryti daugiau nei įmanoma, o šios savybės svarbios visiems, besirūpinantiems sveika gyvensena ir aktyviu laisvalaikiu. Svarbiausia – nepersistengti siekiant užsibrėžtų tikslų, neignoruoti specialistų patarimų bei pagalbos, įsiklausyti į save. Avinas. Metus pradėsite žvalūs, pilni energijos bei pasitikėjimo savimi. Tačiau stebėkite save ir nepersidirbkite – rizikuojate nualinti organizmą. Jeigu pradėsite jaustis irzlūs, nervingi ir prastai miegosite, skirkite dieną poilsiui arba apsilankykite pas gydytoją. Ankstyvą pavasarį galite darytis mieguisti ir apatiški – tai bus ženklas, kad per mažai dėmesio skiriate savo sveikatai – leiskite laiką gryname ore, susitikite su draugais, daugiau dėmesio skirkite artimiesiems ir jokiu būdu neužsidarykite namuose. Pavasariui įsibėgėjus, pagerės sveikata ir nuotaika, o vasarą, jei nepersitempsite darbuose, tapsite itin žvalūs, darbingi.

bėti. Svarbiausia – nekentėkite. Ateinančiais metais Svarstyklėms taip pat derėtų susirūpinti ir dėl besikeičiančių kūno apimčių. Maistas šio ženklo žmonėms teikia begalinį džiaugsmą ir neretai atneša ne vieną papildomą, bet nepageidaujamą kilogramą.

Jautis. 2017–aisiais Jaučių sveikata bus jų pačių rankose. Svarbiausia – įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus, neignoruoti skausmo, nenumoti ranka į įtartiną maudimą. Viskas, ką jaučiate, yra tikra ir svarbu, todėl jei nerimaujate – geriau kartą pasikonsultuoti su specialistu nei dešimt kartų spėlioti. Įpusėjus metams bei atšilus orams pagerės ir sveikata, tačiau ir tada nepamirškite rūpintis savimi, nes svarbiausia ateinančių metų taisyklė Jaučiams – meilė sau.

Šaulys. Sveikatos srityje didesnių problemų neturėtų kilti, tačiau svarbu atminti, kad 2017 m. žvaigždės Šauliams pataria nepiktnaudžiauti riebiu maistu ir alkoholiu. Patartina sumažinti gyvulinės kilmės maisto produktų vartojimą, rinktis natūralų, neriebų maistą ir nepamiršti gerti daug vandens. Pasirūpinę paprasčiausiais dalykais daugiau dėmesio galėsite skirti mėgstamai veiklai bei artimiausiems žmonėms.

Dvyniai. 2016 metai kai kuriems Dvyniams buvo įtempti. Sveikata reikalavo daug dėmesio, o medikų durys varstytos dažniau nei norėtųsi. Ateinantys metai bus lengvesni, bet privalote išmokti vieną taisyklę – sveikata reikia rūpintis ne tik tada, kai prispaudžia bėdos, savimi privalu rūpintis visada. 2017-ieji – puikus laikas susitvarkyti poilsio ir darbo režimą, daugiau judėti, sveikiau maitintis. Ugninio Gaidžio metais tai padaryti bus lengviau nei įprastai. Vėžys. Vėžiai dažnai yra jautrūs ir pažeidžiami. Todėl ir 2017 metais labai svarbu pasirūpinti gera psichologine savijauta. Nesivelkite į nereikalingus ginčus, bendraukite tik su tais žmonėmis, kurie Jums nekelia streso ir nemalonių išgyvenimų. Kitais metais Vėžiams rekomenduojama praktikuoti jogą, pilatesą ar kitą ramų sportą, kuris ne tik lavina kūną, bet ir padeda psichologiškai atsipalaiduoti. Venkite persivalgymo, atidžiau stebėkite, kaip aplinka, maistas, žmonės veikia jūsų nuotaikas, išgyvenimus. Šie metai itin palankūs ieškantiems harmoningo santykio su savimi ir savo kūnu. Liūtas. Paprastai Liūtai trykšta energija ir gera nuotaika. Gyvybingumas ir įgimtas pozityvumas Liūtams padeda nugalėti fizinius ir psichologinius negalavimus. Labai dažnai sveikata priklauso nuo nuotaikos, vidinių išgyvenimų. Liūtai tai žino ir neleidžia sau liūdėti. Visgi stresas ar nemalonios ligos pasiveja ir energingus žmones, todėl kitais metais svarbiausia bus nepersitempti, leisti sau stabtelti. Gyvenimo šventę galima švęsti ir lėtesniu tempu. Mergelė. Mergelė yra kruopštus ir savo sveikata itin besirūpinantis Zodiako ženklas. Galbūt todėl rimtesnių susirgimų ir negalavimų dažniausiai išvengia. Sveika mityba ir sportas – šio ženklo kasdienybė. Mergelėms svarbu nepamiršti, kad psichologine sveikata rūpintis taip pat privalu. 2017 metai gali būti permainingi daugelyje sričių, todėl pasirūpinkite, kad būtumėte ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai tvirti, pasirengę visiems gyvenimo siurprizams.

Svarstyklės. 2017 metais Svarstyklių ženklo atstovams derėtų pasirūpinti savo sąnariais ar nugara. Tai – negalavimai, į kuriuos ilgą laiką buvo nekreipiamas dėmesys. Patartina atsargiau judėti, kreiptis į specialistą, masažistą, kuris galėtų profesionaliai pagel-

20

Skorpionas. Skorpionai pasižymi didele vidine energija ir psichologine ištverme. Tai Zodiako ženklas, kuris ilgą laiką gali kentėti psichologinį ir fizinį skausmą. Tiesa ta, kad to visiškai nereikia. Skorpionams svarbu įsisąmoninti, kad energijos ir tvirtybės klodai nėra neišsemiami. Darbo ir poilsio balansas, dėmesys sau turėtų būti 2017 m. Skorpionų prioritetai.

Ožiaragis. Ateinančiais metais Ožiaragiai galės džiaugtis stipria sveikata bei energijos pertekliumi. Visgi tai nėra priežastis nesirūpinti savimi – nepamirškite aktyvaus gyvenimo būdo, raskite laiko poilsiui. Juk perdegti taip lengva. Šiltuoju metų laiku venkite rizikingų užsiėmimų ar fizinių veiklų – 2017 m. šio ženklo atstovams būtina saugoti kaulus, sąnarius. Taip pat patartina nesijaudinti dėl menkniekių, daugiau ilsėtis. Vandenis. Gaidžio metais Vandeniai jausis gerai. Koją pakišti gali nebent nenumaldomas noras mėgautis skaniu maistu. Todėl Vandeniams rekomenduojama mėgautis gyvenimu, bet nepiktnaudžiauti jo teikiamais malonumais. Smalsus ir žingeidus Vandenis galėtų iškelti sau tikslą – pamėginti naują mitybos planą, sporto ar meditacijos rūšį, o gal – trumpam atsisakyti mėsos ar riebių produktų. Viskas naudinga, kas apgalvota ir daroma atsakingai. Žuvys. 2017 metais Žuvys galės džiaugtis stipria sveikata tuomet, jei laiku apsilankys pas medikus. Žuvys yra linkusios numoti ranka į savo negalavimus, o tai gali grėsti rimtais nemalonumais. Sveikata svarbu rūpintis ne tik tada, kai skauda, o visą laiką. Žuvys labai altruistiškos, nuolat mėgina padėti ir gelbėti kitus, todėl neretai pamiršta savo poreikius. Todėl 2017 m. didžiausias prioritetas turėtumėte būti jūs pats. Ilsėkitės ir skirkite laiko sau.


Namų vaistinėlė PROENZI®

-50%

TOP

NUO

645 €

Maisto papildai, kosmetika

PROENZI® ARTHROSTOP® PLUS sudėtyje yra gliukozamino ir MSM derinys kartu su žolelių ekstraktu iš Boswellia serrata ir manganu. Gliukozamino hidrochloridas yra pačio gryniausio pavidalo gliukozaminas. Boswellia serrata žievės ekstraktas padeda palaikyti sąnarių lankstumą ir bendrą sąnarių funkciją. Manganas padeda palaikyti normalią kaulų būklę ir jungiamojo audinio formavimąsi. PROENZI® LADY – dienos dozėje yra 1500 mg gliukozamino sulfato kiekis. Sudėtyje yra unikalus kompleksas OsteoComplex, sudarytas iš kalcio, vitaminų D ir K. PROENZI ® ARTHROSTOP® COMFORT pristato naują kramtomą gliukozamino formą. Sudėtyje yra N-acetilgliukozamino (NAG), nedenatūruoto II tipo kolageno ir vitamino C. PROENZI NAUJIENA! – masažinis kremas, skirtas odai sąnarių srityje ir aplink sąnarius. Prekių kiekis ribotas. LT.Proen.61104

PROENZI – JUDĖK LAISVAI.

ZOVIRAX 5 %

9

04 €

LOPEDIUM EXPRESS 2 MG

303 €

Nereceptinis vaistinis preparatas, 10 kaps. Nereceptinis vaistinis preparatas, kremas, 2 g

Veiklioji medžiaga: 1 g kremo yra 50 mg acikloviro. Indikacijos: lokalus odos ir lūpų pūslelinės gydymas. Vartojimo būdas ir dozavimas: vartoti ant odos. Suaugusiesiems, senyvo amžiaus pacientams ir vaikams tepti 5 kartus per parą, kas 4 val.; naktį daroma pertrauka. Gydoma 4 paras. Jei per šį laikotarpį nepasveikstama, gydymą tęsti dar 6 paras. Jei pažeidimas neišnyksta ir po 10 parų, kreiptis į gydytoją. Rankas plauti prieš ir po kremo vartojimo, be reikalo neliesti pažeistos vietos, kad infekcija nepaūmėtų ir neplistų. Kontraindikacijos: alergija aciklovirui, valaciklovirui, propilenglikoliui ar bet kuriai pagalbinei medžiagai. Specialūs įspėjimai: netepti gleivinių, nevartoti akių ir lytinių organų pūslelinei, burnos opoms; kreiptis į gydytoją, jei nusilpusi imuninė sistema, pūslelinės eiga labai sunki ar recidyvuojanti. Sudėtyje yra cetostearilo alkoholio bei propilenglikolio. Gali sukelti lokalių odos reakcijų. Jei esate nėščia ar ketinate pastoti, žindote kūdikį, vartojate kitų vaistų, dėl ligos gydymo kreipkitės į gydytoją.* Parengta: 2016-11-01. CHLT/ACI/0001/16/OCT

LACTULOSE-RATIOPHARM

8

30 €

Veiklioji medžiaga: vienoje LOPEDIUM EXPRESS 2 mg kietoje kapsulėje yra 2 mg loperamido hidrochlorido. Indikacijos: vaistas skirtas simptominiam ūminio viduriavimo gydymui. Vartojimo būdas ir dozavimas: suaugusiems ir vyresniems nei 12 metų paaugliams iš pradžių reikia gerti 4 mg, vėliau (po kiekvieno išsituštinimo beformėmis išmatomis) reikia gerti po 2 mg loperamido hidrochlorido. Kapsules reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant šiek tiek skysčio. Kontraindikacijos: jaunesniems nei 12 metų vaikams, jeigu yra padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei vaisto medžiagai, jei reikia vengti žarnų veiklos sulėtėjimo, jei padidėja temperatūra bei išmatose atsiranda kraujo, jei paūmėja opinis kolitas, jei viduriavimas atsirado antibiotikų vartojimo metu arba po jų. Spec. įspėjimai: atsargiai vaisto turėtų vartoti pacientai, sergantys kepenų ligomis arba AIDS. Jeigu per 48 valandas vaistas viduriavimo nesustabdo, jo vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.* Parengta: 2016-01-19. B11601426544

GREITOJI PAGALBA NUO VIDURIAVIMO.

FLORADIX

-15%

1133€

PO Nereceptinis vaistinis preparatas, geriamasis tirpalas, 500 ml

Veiklioji medžiaga: 1 ml geriamojo tirpalo yra 667 mg laktuliozės. Indikacijos: funkcinio vidurių užkietėjimo ir hepatinės encefalopatijos gydymas. Vartojimo būdas ir dozavimas: kiekvieną dozę reikia išgerti per vieną kartą, tuo pačiu dienos metu. Tinkama dozė turi būti parenkama palaipsniui kiekvienam pacientui. Rekomenduojama kartu vartoti pakankamai skyčių (maždaug 1,5–2 l per parą arba 6–8 stiklines). Funkcinis vidurių užkietėjimas: suaugusiesiems gerti po 15–45 ml nuo 3 iki 4 parų (palaikomoji dozė 15–30 ml per parą); 7 – 14 metų vaikams gerti po 15 ml nuo 3 iki 4 parų (palaikomoji dozė yra 10-15 ml per parą); 1 iki 6 metų vaikams pradinė dozė yra po 5–10 ml ir, jeigu reikia, palaikomoji dozė yra po 5–10 ml per parą; kūdikiams iki 1 metų gerti po 2,5–5 ml per parą. Ūminė hepatinė encefalopatija (prekoma ir hepatinė koma): skiriama tik suaugusiesiems pacientams; pradinė dozė yra 30-45 ml, 3-4 k. per parą. Vaikams iki 18 metų, sergantiems kepenų encefalopatija, preparato saugumas ir veiksmingumas nenustatytas. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai; galaktozemija, žarnų nepraeinamumas. Specialūs įspėjimai: vaikams vidurių laisvinamuosius vaistus vartoti galima tik išimtiniais atvejais ir prižiūrint gydytojui. Pacientai, sergantys virškinamojo trakto ir širdies sindromu (Roemheld sindromu), laktuliozę turėtų vartoti tik pasitarę su gydytoju. Ilgą laiką vaisto vartojant nepritaikytomis dozėmis ir netinkamai, gali pasireikšti viduriavimas ir elektrolitų pusiausvyros sutrikimai. Preparato didelėmis dozėmis atsargiai turėtų vartoti cukriniu diabetu sergantys pacientai. Jei pacientui nustatytas sunkus laktozės netoleravimo sutrikimas, gali atsirasti pilvo sutrikimo simptomų. Laktuliozė gali sukelti flatulenciją, ypač gydymo pradžioje. Vaistinio preparato sudėtyje yra galaktozės, laktozės, fruktozės, epilaktozės ir tagatozės. Negalima skirti pacientams, kuriems nustatytas fruktozės ar galaktozės netoleravimas, Lapp laktazės stygius arba gliukozės ir galaktozės malabsorbcija. Jei po keleto dienų vartojimo preparato gydomasis poveikis yra nepakankamas arba prasideda skausmingi nenustatytos kilmės pilvo simptomai prieš gydymą, rekomenduojama kreiptis į gydytoją.* Parengta: 2016-08-19.

DR. THEISS LEDINUKAI

-20% NUO

Maisto papildai, po 250 ml

FLORADIX tonikai – tai daug metų kauptų tradicijų ir šiuolaikinių technologijų dermė. Juose nėra alkoholio, cheminių konservantų, pesticidų. Dėl puikaus skonio juos noriai geria maži vaikai, jie tinka vartoti nėščioms moterims. FLORADIX skystosios geležies formulė – natūralus geležies šaltinis. Geležis svarbi normaliai pažinimo funkcijai, energinių medžiagų apykaitai, raudonųjų kraujo kūnelių gamybai ir hemoglobino susidarymui, normaliam deguonies pernešimui organizme, normaliai imuninės sistemos veiklai. Geležis padeda mažinti nuovargį. FLORADIX Kindervital – kalcis ir A, B, C, D, E vitaminai vaikams nuo 6 mėnesių. Kiekvienoje FLORADIX Magnesium dozėje (20 ml) yra 250 mg elementinio magnio. Magnis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir psichinę būklę.

FLORADIX – DAUGIAU ENERGIJOS!

MUKALTINAS

-20% 077 €

165 €

096 €

Maisto papildas, 10 tabl. Maisto papildai su saldikliais

Vartojimo būdas: rekomenduojama sučiulpti 3-6 ledinukus per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

MUKALTINAS – tai vaistinės svilarožės (Althaea officinalis) šaknų sausasis ekstraktas, turintis gleivių ir polisacharidų. Vartojimas: suaugusiesiems gerti po 1 tabletę, vyresniems nei 3 m. vaikams – po 0,5 tabletės 2–3 k. per dieną. Gamintojas – Vifitech, Rusija.

DR. THEISS LEDINUKAI – VISADA TURĖTI SU SAVIMI.

ESANT KOSULIUI – SU MUKALTINU LENGVIAU.

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu nepageidaujamaR@ vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.

21


Dovanos JAI SCHOLL ŠVEITIKLIS

1+1

MULTI WOMAN

-30% 846 €

4064 €

1208 €

Perkant SCHOLL šveitiklį – SCHOLL CRACKED HEEL REPAIR kremas tik 0,01 €

Maisto papildas, 30 kaps.

Šie maisto papildai sukurti atsižvelgiant į moters organizmo poreikius. MULTI WOMAN kompleksas papildytas agurklių ir nakvišų aliejais, bioflavanoidais ir sojų izoflavonais. Vartojimas: gerti po 1 tabletę per dieną po valgio, užgeriant vandeniu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Med. prekė, kosmetika

SCHOLL – LENGVOS IR GRAŽIOS PĖDOS!

SCHOLL PĖDKELNĖS

VITAMINŲ IR MINERALŲ KOMPLEKSAS MOTERIMS.

-30%

ACTIVE LASH

-20%

1891€

1475€

2364 €

PO

NAUJIENA

Kosmetika, blakstienų ir antakių augimą skatinantis serumas, 3,5 ml

ACTIVE LASH blakstienų serumas – efektyvus blakstienų ilginimas ir antakių tankinimas. Tai suteikia įspūdingą gražių, ilgų ir natūralių blakstienų efektą jau po 30 dienų reguliariai naudojant serumą. Veiklioji medžiaga: bimatoprost. Papildomos aktyviosios sudedamosios dalys: keratinas, pantenolis, argininas. Keratinas padeda dar labiau stiprinti blakstienas – didina jų apimtį ir atsparumą. Pantenolis daro atkuriamąjį ir maitinamąjį poveikį plauko sandarai. Argininas skatina blakstienas augti. Serumą reikia tepti šepetėliu ant švarios ir nusausintos vokų odos prie viršutinių blakstienų šaknų arba ant antakių. Serumą naudoti reguliariai kartą per dieną, geriau kas vakarą maždaug 8–10 savaičių. Reguliariai naudojamo serumo pakuotės pakanka apie 3 mėnesius.

Kompresinės pėdkelnės

SCHOLL – LENGVOS IR GRAŽIOS KOJOS!

ODAI, PLAUKAMS, NAGAMS VIVAVIT

BUČIUOJU TAVO BLAKSTIENŲ ŠLAMESĮ...

-30%

NAKVIŠA PLIUS AGURKLĖ MOTERIMS VIVAVIT

981 €

919 €

1635 €

1313 €

Maisto papildas, 40 tabl.

Tai vitaminų ir biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas. Sudėtyje esantys cinkas ir selenas svarbūs normaliai plaukų ir nagų būklei palaikyti. Cinkas, vitaminai A ir C svarbūs normaliai odos būklei palaikyti. Vartojimas: suaugusiems žmonėms gerti po 1 tabletę per dieną po valgio, užgeriant vandeniu.

Maisto papildas, 90 kaps.

GRAŽIAI ODAI, STIPRIEMS NAGAMS IR PLAUKAMS!

MOTERS GROŽIUI!

22

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

-40%

Nakvišų aliejus yra polinesočiųjų omega 6 riebiųjų rūgščių šaltinis. Jame yra daug linolinės ir gama linolinės riebiųjų rūgščių bei kitų veikliųjų medžiagų, kurios ypač svarbios moters organizmui. Vartojimas: gerti po 2 kapsules per parą po valgio, užgeriant pakankamu kiekiu vandens.

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Dovanos JAM MULTI MAN

-30%

FOMAN

662 €

846 €

1104 €

1208 €

Maisto papildas, 30 tabl.

Šie maisto papildai sukurti atsižvelgiant į vyro organizmo poreikius. MULTI MAN kompleksas papildytas aminorūgštimis, bioflavanoidais ir ženšenio ekstraktu. Vartojimas: gerti po 1 tabletę per dieną po valgio, užgeriant vandeniu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Maisto papildas, 30 tabl.

FOMAN – maisto papildas prostatai su keturiais elementais techniškai tvarkingam vyrui. Gulsčiųjų serenojų vaisių ir didžiųjų dilgėlių šaknų ekstraktai, proteazė ir selenas papildo vyro mitybą ir padeda palaikyti normalią prostatos funkciją. Gulsčiųjų serenojų ekstraktas taip pat padeda palaikyti šlapimo ir reprodukcinę funkcijas.

VITAMINŲ IR MINERALŲ KOMPLEKSAS VYRAMS.

FOMAN – TECHNIŠKAI TVARKINGAM VYRUI!

DYNAMISAN

LIDERIN, PERMEN, PERMEN MAX

-40% 685 €

DYNAMISAN specialiai sukurtas taip, kad organizmas būtų aprūpintas optimaliu vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir Kininio ženšenio kiekiu. Sudėtyje esančios medžiagos padeda palaikyti normalią imuninės ir nervų sistemos veiklą, padeda mažinti nuovargį, palaikyti normalią protinę veiklą, maistinių makromedžiagų ir energijos apykaitą. CHLT/CHPORT/0001/16

NUO

Maisto papildai

LIDERIN® sudaro L-argininas, pušų žievės ekstraktas ir ženšenis. Kininio ženšenio ekstraktas padeda palaikyti normalią erekcijos funkciją. Pušų žievės ekstraktas didina kapiliarų pralaidumą ir mikrokraujotaką. PERMEN® – augalinių medžiagų ir L-arginino derinys. PERMEN® MAX yra patobulintas augalinių medžiagų derinys, papildytas L-argininu. Sudėtyje turi didesnį kiekį L-arginino. LT.Vyr.61104

ENERGIJA VISAI DIENAI!

VYRAMS.

THERA˚PEARL

ARAS

-20%

-30%

1148€

1142 €

Maisto papildas, 30 tabl.

-40%

1001€

NUO

-25% NUO

152 €

Medicinos priemonės: nugaros, kelio, riešo / čiurnos tvarsčiai arba universalus paketas

Daugkartinio naudojimo terapiniai šilumą ir šaltį išlaikantys paketai naudojami dažnai pasikartojantiems maudimams, skausmams, patinimams ir sumušimams. Paketai yra sudaryti taip, kad išlaikytų terapinę temperatūrą iki 20 minučių, tereikia juos 2 valandas atšaldyti šaldiklyje arba pašildyti mikrobanginėje krosnelėje. Lankstūs – sukurti iš specialių perlų, todėl net ir atšaldyti išlieka lankstūs. Optimaliai prisitaikantys – paketai sudaryti iš keleto dalių, atskirtų lanksčiu sujungimu, todėl idealiai prisitaiko prie jūsų kūno formų. Suteikia judėjimo laisvę – tvirtinami dirželiais, kurie prilaiko paketus ir nevaržo judėjimo laisvės. Tinka įvairiems dydžiams. Kontroliuojama temperatūra – galima dėti tiesiai ant odos, nėra rizikos nušalti ar nudegti. THE-LT1611-143

NUMALŠINKITE SKAUSMĄ BE MEDIKAMENTŲ!

23

Kosmetika

ARAS pristato naują kosmetikos liniją URBAN, skirtą stilingam miesto vyrui. ARAS žino, jog vyrui viskas turi būti po ranka, tad siūlo daugiafunkcinius produktus: vienoje pakuotėje prausiklį veidui, barzdai, plaukams ir kūnui, o taip pat sodraus mandarinų medžio aromato rankų muilą, kurį pamils ir jų moterys.

ARAS – KOSMETIKA TIKRIEMS VYRAMS.

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.


Mažiesiems VITIRONTM ACTIVE SUSCAPS, VITIRONTM KIDS TOYS, VITIRONTM KIDS FRUITS, VITIRONTM KIDS FOOTBALL

-30% NUO

MEŠKIS VITAMINAS C

-30% 571 €

8

50 €

816 €

Maisto papildai, 30 kaps. arba 50 kramt. guminukų

VITIRONTM ACTIVE SUSCAPS vitaminų ir mineralinių medžiagų komplekse esantys vitaminai B2, B6, B12 , folio rūgštis, geležis padeda mažinti nuovargį. Vitaminai D3, A, C, cinkas bei selenas palaiko normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas B1, biotinas, varis, jodas ir manganas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą. Vartojimas: suaugusiesiems rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną. VITIRONTM KIDS TOYS, VITIRONTM KIDS FRUITS, VITIRONTM KIDS FOOTBALL – vaisių ir uogų skonių įvairių formų kramtomieji guminukai su vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Sudėtyje esantys vitaminai C, A, B12, folio rūgštis, selenas ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą; vitaminas D3 padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Vartojimas: vyresniems kaip 4 metų amžiaus vaikams bei suaugusiesiems rekomenduojama sukramtyti 1–2 guminukus per dieną. Nevartoti, jeigu yra alergija bet kuriai produkto sudedamajai daliai. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

Maisto papildas su cukrumi ir saldikliais, 30 guminukų

ACIDOLAC JUNIOR

HEMATOGENAI

-25%

Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti nuovargį. Viename guminuke yra net 80 mg vitamino C, tad vaikams nuo 3 metų galima sukramtyti arba sučiulpti po 1 guminuką per dieną.

YPAČ SKANUS APELSINŲ SKONIO VITAMINAS C VAIKAMS.

-20%

572 € 762 €

Maisto papildas, 20 meškiuko formos tabl.

PO

ACIDOLAC® JUNIOR – tai produktas, sujungiantis probiotinių bakterijų Lactobacillus acidophilus ir Bifidobacterium lactis padermes ir fruktooligosacharidus (FOS). Vartojimas: vyresniems kaip 3 metų amžiaus vaikams ir suaugusiems vartoti po 1 tabletę du kartus per parą. Maisto papilde nėra sacharozės, glitimo.

Maisto papildai

SAUGO. REGULIUOJA. IR DAR KOKS SKANUS...

GELEŽINIS ARGUMENTAS!

TINDI

SEBAMED BABY

-30% NUO

075 €

Hematogenas – maisto papildas, kurį vartoti ne tik skanu, bet ir naudinga, nes jis papildytas geležimi bei vitaminais. Lietuvoje pagamintame hematogene esanti geležis yra organinės kilmės, todėl organizmas ją gerai įsisavina. Sudėtyje yra vitamino C, gerinančio geležies įsisavinimą.

-30%

041 €

NUO

328 €

Kosmetika

Kosmetika, dermatologinės odos priežiūros priemonės kūdikiams ir vaikams

TINDI kūno ir plaukų priežiūros priemonės pagamintos iš aukščiausios kokybės augalinės kilmės medžiagų, subalansuoto pH. Be SLES ir SLS, be dažiklių, be parabenų. Praturtintos odą puoselėjančiais aliejais, ekstraktais, kurie ne tik puoselėja, bet ir saugo odelę. Alergologų ir dermatologų patikrinta.

Aukštos kokybės, ypač švelnios sudėties kosmetikos priemonės puoselėja net pačią jautriausią, į alergijas linkusią odą. Rekomenduojamos gydytojų dermatologų visame pasaulyje. Kliniškai patvirtinta, kad SEBAMED BABY produktai su pH 5,5 skatina apsauginio rūgštinio barjero susidarymą.

TINDI – DRAUGIŠKOS SUDĖTIES PRODUKTAI JŪSŲ MAŽYLIUI!

SEBAMED BABY – LAIMINGI KŪDIKIAI VISAME PASAULYJE.

24

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Pasiūlymas galioja prekėms, įtrauktoms į UAB „Nemuno vaistinė“ administracijos sąrašą, perkant su Mažų kainų kortele bei internetinėje vaistinėje „Camelia“ iki 2016-12-31. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Administracijos sprendimu pasiūlymas gali būti pratęstas arba pakeistas.

25


Grožio dovanos BIODERMA

-20% NUO

VICHY

-20% IKI

492 €

NUO

946 €

Kosmetika

Pati oda įkvėpė BIODERMĄ surasti biologinius sprendimus, kaip išsaugoti mūsų odos sveikatą ir grožį. Ilgam. BIODERMA dermatologiniai produktai atkartoja ir stimuliuoja natūralius biologinius odos procesus, todėl ji vėl ima funkcionuoti kaip sveika.

Visos priemonės VICHY atitinka griežtai nustatytą sudėtį ir taip visiškai sumažina sudirgintos odos riziką bei užtikrina hipoalergines ypatybes. Siekdama pasiūlyti didžiausią galimą odos, įskaitant itin dirglią, priežiūrai skirtų priemonių pasirinkimą. Priemonių sudėtyje yra odą stangrinančio, raminančio ir atkuriančio terminio šaltinio „VICHY Spa“ vandens, be to, jos visada išbandomos ant jautrios odos.

BIOLOGIJOS MOKSLAS DERMATOLOGIJAI.

JŪSŲ TOBULA ODA.

PHYSIOGEL

OILATUM®

Kosmetika

-25% NUO

-35%

627 €

NUO

420 €

Kosmetika Kosmetika

PHYSIOGEL kremai ir losjonai savo sudėtyje turi unikalią BioMimic formulę, kuri natūraliai veikia sausą, jautrią odą, kad atkurtų natūralų lipidų barjerą, išlaiko drėgmę viduje ir saugo nuo dirgiklių, kad oda būtų lygesnė, švelnesnė ir mažiau jautri. Kliniškai patvirtinta dermatologų. CHLT/CHPY/0008/15a;2016/06

RASA

-25% NUO

Priemonių linija OILATUM ypač tinka kasdienei kūdikių ir vaikų sausos bei jautrios odos priežiūrai. Didelis hipoalerginių priemonių asortimentas skirtas visapusiškai vaikų odos priežiūrai (prausti, drėkinti, maitinti). Į priemonių sudėtį įeina tik pačios būtiniausios medžiagos, siekiant sumažinti alergijos pavojų. Jose nėra dažiklių, parabenų. Priemonės OILATUM rekomenduojamos jau nuo pirmųjų gyvenimo dienų. CHLT/ CHLT/CHOIL/0001/16;2017/01

RAMINA SAUSĄ IR DĖL SAUSUMO SUDIRGUSIĄ VAIKŲ ODELĘ. TAI NE TRIUKAS, TAI – MOKSLAS!

PHARMACERIS

-20%

161 €

NUO

612 €

Dermatologinė kosmetika Kosmetika

Pažangi kosmetika RASA ne kartą įrodė, jog žino formulę, saugančią Lietuvos moterų grožį. Efektyviomis formulėmis pasižymintys RASA veido, kūno bei plaukų priežiūros produktai patvirtinti įvairių mokslinių tyrimų bei pripažinti geriausių grožio ekspertų.

FORMULĖ, SAUGANTI GROŽĮ.

26

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Dr. Irena Eris mokslinių tyrimų centre sukurti PHARMACERIS dermatologiniai grožio priežiūros produktai užtikrina kompleksinę odos priežiūrą ir padeda išvengti daugelio dažniausiai pasitaikančių odos problemų. Ši dermatologinė kosmetika, sukurta taikant naujausias kosmetologijos žinias ir naudojant aukščiausios kokybės sudedamąsias dalis, patenkina reikliausius odos poreikius. Kiekviena priemonių linija yra pažymėta specialia raide, kuri indikuoja, kokia linija skirta kuriai odos problemai: T – riebiai odai, A – alergiškai ir jautriai odai, N – odai su išsiplėtusiais kapiliarais, F – kreminės pudros skirtingų tipų odai, S – apsauga odai nuo saulės. PHARMACERIS kosmetikos produktai užtikrina veiksmingą odos priežiūrą, kosmetikos poveikis ir saugumas patvirtintas klinikiniais tyrimais.

PHARMACERIS. SVEIKOS ODOS EKSPERTAI. Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Grožio dovanos EUCERIN® HYALURON-FILLER

-20%

URIAGE

1343€

NUO

NUO

Dermatologinė kosmetika

Spindinti, lygi ir graži oda yra jaunystės atspindys, tačiau bėgant metams mūsų oda keičiasi. Odoje ima mažėti hialurono rūgšties, kuri puikiai drėkina odą. Pradeda formuotis smulkios ir gilesnės raukšlės. EUCERIN® HYALURON-FILLER – pažangus sprendimas kovojant su raukšlėmis! EUCERIN® HYALURON-FILLER veido priežiūros priemonių sudėtyje esanti hialurono rūgštis giliai įsiskverbia į odą, drėkina ją ir efektyviai mažina net gilias raukšles, o saponinas skatina pačios odos hialurono rūgšties gamybą. Raukšlės tampa akivaizdžiai lygesnės ir mažiau matomos.

URIAGE kosmetikos pagrindas – unikalios sudėties terminis vanduo iš Prancūzijos Alpių, kuriame gausu mineralinių medžiagų ir mikroelementų. Šis vanduo drėkina ir minkština odą, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, mažina uždegimą. URIAGE kosmetika tinka net ir labai jautriai odai, todėl galite sau išsirinkti reikiamą priemonę. Skirta kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems.

5 ŽVAIGŽDUČIŲ SPA JŪSŲ NAMUOSE!

EMOLIUM IR EMOLIUM P

WELEDA

NUO

595 €

Dermatologinė kosmetika

EUCERIN® – MEDICINOS MOKSLAS SVEIKAI IR SKAISČIAI ODAI.

1+1

-20%

859 €

-30% NUO

415 €

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Kosmetika, kūno priežiūros priemonės, higienos prekės Priemonės EMOLIUM – tai emolientai, kompleksiškai veikiantys sausos odos atsiradimo priežastis ir pasekmes. Dėl unikalios sudėties preparatai EMOLIUM mažina niežulį, tiekia tarpląstelinius lipidus, drėkina, sulaiko vandenį odoje ir atkuria jos apsauginę funkciją. Preparatai EMOLIUM tinkami naudoti nuo gimimo. EMOLIUM P ypatingai sumažina odos niežėjimo jausmą („Stimu-Tex®“, polidokanolis, kukurūzų aliejaus trigliceridai); atkuria barjerinį odos sluoksnį, maitina ir drėkina (makadamijų aliejus, avokadų aliejus, natrio hialuronatas); padeda slopinti bakterijų vystymąsi ant uždegimo pažeistos odos („Evosina®“). SALT.EMO.15.08.0149

100 % sertifikuotos, ekologiškos kosmetikos ir higienos prekės vaikams ir tėveliams. Natūralios WELEDA kosmetikos tikslas – gerinti bendrą savijautą. Norint išlikti stipriems ir sveikiems, gyvybiškai svarbu, kad beveik tiesiogine prasme gerai jaustumėtės savo odoje. Pagal mūsų kūno priežiūros koncepciją svarbiausia, kad priemonės sustiprintų gerąsias odos ypatybes ir gebėjimus, o ne pakeistų juos ar užmaskuotų trūkumus. Mūsų natūralios sudedamosios medžiagos tikslingai padeda natūraliems organizmo procesams ir gerina vidinę jo pusiausvyrą. Jos padidina organizmo gebėjimą puoselėti ir sau padėti. Padedant savaiminio išgijimo ir regeneracijos procesams sustiprinamos apsauginės ypatybės ir subalansuojama sutrikdyta pusiausvyra. Taigi mes skatiname odos gyvybingumą, o ne tiesiog pakeičiame tuo, ko jai trūksta.

EMOLIUM – KOMPLEKSINĖ SAUSOS, NIEŽTINČIOS IR ALERGIŠKOS ODOS PRIEŽIŪRA

WELEDA IR ŽMOGUS HARMONIJOJE SU GAMTA.

SEBAMED DRĖKINAMASIS VEIDO KREMAS

BARCHATNYJE RUČKI

Kosmetika niežtinčios, sausos odos priežiūrai

-40% 552 € 920 €

1+1 PO

167 €

Perkant prekę – antra tik 0,01 €

Kosmetika rankų priežiūrai

Jautriai odai. Su vitaminu E.Stabilizuoja natūralų odos rūgštinį sluoksnį, stiprina odos apsaugines funkcijas. Slopina odos dirglumą. Suteikia odai švelnumo, elastingumo, saugo nuo ankstyvo senėjimo. Reguliuoja odos riebumą ir drėgnumą. Labai gerai susigeria į odą.

Maitinamojo rankų kremo BARCHATNYJE RUČKI sudėtyje – sviestmedžio sviestas, avokado aliejus, provitaminas B5, kurie turi drėkinančių ir raminančių savybių, maitina odą, padidina jos elastingumą. Be dirbtinių dažiklių. Drėkinamasis rankų kremas BARCHATNYJE RUČKI – aktyvus gelis su alavijumi, persikų ekstraponu. Šalina sausumą, saugo drėgmę odos ląstelėse. Lengva gelio tekstūra. Be sintetinių dažiklių. Apsauginio rankų kremo BARCHATNYJE RUČKI sudėtyje – natūralus bičių vaškas, simondsijų aliejus, kurie saugo nuo aplinkos poveikio, šalina sausumo jausmą, minkština odą. Kremo formulė specialiai sukurta efektyviai rankų odos apsaugai. Natūralūs komponentai bičių vaškas, simondsijų aliejus, ektoinas ant odos paviršiaus sudaro ploną, neriebią apsauginę plėvelę, kuri apsaugo odą nuo kenksmingų faktorių, minkština odą, neleidžia atsirasti sausumui ir pleiskanojimui. Be sintetinių dažiklių.

SEBAMED – MOKSLAS SVEIKAI ODAI.

MYLIMIAUSIŲ RANKŲ ŠVELNUMAS.

Kosmetika, 50 ml

27

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.


1+1

28


29


Grožio dovanos tik pas mus BYPHASSE

1+1 NUO

DERMA PLUS

1+1

439 €

NUO

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

731 €

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Kosmetika BYPHASSE – tai puikios sudėties kosmetikos produktų linija. Produktai pasižymi puikiu kokybės, kiekio ir kainos santykiu. Kosmetika BYPHASSE pasirūpins ir išpuoselės jūsų odos ir plaukų grožį. Pagaminta Ispanijoje.

DERMA PLUS – dermatologinė, Italijoje pagaminta kosmetika, kurios saugumas ir veiksmingumas įrodytas atliktais in vivo, in vitro bei sunkiųjų metalų testais. Remiantis testų rezultatais, ši kosmetika nedirgina bei nealergizuoja odos, o intymios priežiūros priemonės yra saugios gleivinei. DERMA PLUS kosmetikos liniją sudaro asortimentas veidui, kūnui, plaukams bei intymiai higienai. Be parabenų, SLS. Naudojami hipo-alerginiai kvapai.

ISPANIŠKA KOSMETIKA VISAI ŠEIMAI.

DERMATOLOGINĖ KOSMETIKA.

PFC COSMETICS

MINCER PHARMA HYALURON

Kosmetika

1+1

1100€

NUO

Perkant prekę, antra – tik 0,01 €

PFC COSMETICS – tai ispanų gamintojo „Desarrollo Biotechnologico“ prekinis ženklas, sukurtas 2001 m. Moksliniai tyrimai, inovacijos, efektyvumas ir pasitikėjimas yra pagrindinės šio prekės ženklo vertybės. Kokybės ir kainos santykis yra optimalus ir pasiekiamas daugeliui. Daugelis šios kosmetikos vartotojų, kartą išbandę produktus, džiaugiasi savo pasirinkimu. Linijoje yra tokių išskirtinių produktų, kaip kremai su kamieninėmis ląstelėmis „Cell Perfect“, su ikrais „Caviar“, argano aliejumi, deguonimi „Pure Oxygen“, kalogenu „Dermacollagen“.

Kosmetika

PROFESIONALI ODOS PRIEŽIŪRA.

KREMAI SPINDINČIAI ODAI!

MINCER PHARMA DAILY CARE

SMILTĖ

1+1 NUO

MINCER PHARMA HYALURON kremai skirti reiklioms moterims, kurios tikisi pastebimų rezultatų. Hialurono rūgštis „suriša“ epidermyje esantį vandenį, palaiko pakankamą hidrataciją, atstato elastingumą ir spindesį. Liniją sudaro skirtingos odos poreikius atitinkantys kremai – raminamasis, švelninamasis, stangrinamasis, su „liftingo“ efektu.

741 €

DAILY CARE – kosmetikos linija, skirta kasdieniam odos valymui, tonizavimui ir priežiūrai. Jos produktai pagaminti iš augalinių aktyviųjų sudedamųjų dalių, naudojamų ir vertinamų farmacijos pramonėje. Liniją sudaro dvifazis valiklis akių makiažui, veido pienelis, micelinis vanduo, tonikas, skaistinamoji veido kaukė.

30

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

1+1 NUO

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Kosmetika

598 €

PO

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Kosmetika

1+1

217 €

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Kosmetika

SMILTĖ sukurta atsižvelgiant į CAMELIA klientų poreikius, kurie nori naudoti kokybišką kosmetiką. Gamyboje naudojami patikrinti, kruopščiai atrinkti komponentai, atitinkantys tarptautinius standartus. Ypatingas dėmesys teikiamas natūralios kilmės žaliavoms. Visi produktai gaminami pagal originalias, gamintojo sukurtas receptūras. Visi SMILTĖ produktai yra be parabenų.

SMILTĖ – GAMTOS IŠPUOSELĖTAS GROŽIS. Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Grožio dovanos RINKINYS EUCERIN® HYALURON-FILLER

RINKINYS

BIO-OIL

2999 €

Kosmetika, dieninis kremas normaliai ir mišriai odai, 50 ml + paakių kremas, 15 ml

NUO

Spindinti, lygi ir graži oda yra jaunystės atspindys, tačiau bėgant metams mūsų oda keičiasi. Odoje ima mažėti hialurono rūgšties, kuri puikiai drėkina odą. Pradeda formuotis smulkios ir gilesnės raukšlės. Eucerin® Hyaluron-Filler – pažangus sprendimas kovojant su raukšlėmis! Eucerin® Hyaluron-Filler veido priežiūros priemonių sudėtyje esanti hialurono rūgštis giliai įsikverbia į odą, drėkina ją ir efektyviai mažina net gilias raukšles, o saponinas skatina pačios odos hialurono rūgšties gamybą. Raukšlės tampa akivaizdžiai lygesnės ir mažiau matomos.

Kosmetika, 60 ir 125 ml

EUCERIN® – MEDICINOS MOKSLAS SVEIKAI IR SKAISČIAI ODAI.

BIO-OIL – GRAŽIAI ODAI.

NEUTROGENA®

ELLAMÉ HYDRO COMPLEX ELLAMÉ ANTI-AGING

-25% NUO

-30%

891 €

BIO-OIL – speciali odos priežiūros priemonė, gerinanti randų, strijų ir nevienodos odos spalvos išvaizdą. Dėl unikalios sudėties, į kurią įeina naujoviška sudedamoji dalis „PurCellin Oil“, ji veiksminga senėjančiai ir išsausėjusiai odai. Nuo 2002 m. BIO-OIL pelnė 309 apdovanojimus ir tapo perkamiausia priemone nuo randų bei strijų 23 šalyse.

250 €

-30% IKI

NUO

435 €

Kosmetika

Kosmetika, po 1 vnt.

NEUTROGENA® produktai daugiau nei 30 metų kuriami bendradarbiaujant su dermatologais, todėl jie pasižymi puikia kokybe. NEUTROGENA® Norvegiškosios formulės rankų produktai, praturtinti glicerinu, ramina sausą ir sudirgusią odą, atkuria drėgmės lygį ir suteikia puikios savijautos pojūtį. Nordic Berry produktai skirti sausos ir net labai sausos odos priežiūrai. Šios priemonės maitina, minkština odą.

ELLAMÉ greito poveikio šilkinio pagrindo veido kaukės prisotintos hialurono rūgštimi, biopeptidais bei kitomis vertingomis medžiagomis. Drėkina, atgaivina ir puoselėja Jūsų odą. Be parabenų. ELLAMÉ Hydro Complex drėkinanti veido kaukė rekomenduojama drėgmės balansą praradusiai odai nepriklausomai nuo amžiaus ar odos tipo. ELLAMÉ Anti-aging stangrinanti veido kaukė mažina raukšleles, palaiko elastingumą ir drėgmę. Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę.

SVEIKA IR GRAŽI ODA KIEKVIENĄ DIENĄ!

ŠILKINĖS VEIDO KAUKĖS.

LIVE CLEAN

-30%

BABE STOP AKN

IKI

NUO

Kosmetika, plaukų priežiūros priemonės

347 €

Tai kanadietiški plaukų priežiūros produktai, sukurti derinant kokybiškus augalų ekstraktus ir augalinius aliejus. LIVE CLEAN gaminių formulėse – tik natūralūs produktai: tyras vanduo su rozmarinų, ramunėlių, levandų, eukaliptų ir baltosios arbatos ekstraktais. Natūralios medžiagos iš kokosų palmių suteikia produktui plovimo ir putojimo savybes.

LIVE CLEAN – TYRAS VANDUO SU ORGANINIŲ AUGALŲ EKSTRAKTAIS ŠVELNIAI JŪSŲ PLAUKŲ PRIEŽIŪRAI!

-20% NUO

990 €

Dermokosmetika riebiai ir į aknę linkusiai odai

BABE – aukščiausios kokybės ispaniška dermatologinė kosmetika. Dermatologai ir alergologai šią kosmetiką daugiau nei 20 metų visame pasaulyje rekomenduoja kaip vieną iš geriausių dermokosmetikos priemonių. BABE STOP AKN linijos produktai skirti riebiai ir į aknę linkusiai odai. STOP AKN linijos produktai sureguliuoja odos riebalų išsiskyrimą, atkemša užsiteršusias poras, mažina veido blizgesį, turi antibakterinį poveikį. BABE produktuose nėra parabenų, dažiklių, jie bemuiliai. Hipoalergiška ir dermatologiškai patikrinta.

BABE – TAI DALELĖ JŪSŲ GYVENIMO!

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

31


Grožio dovanos ELGON

-25%

PFC THE BASICS

1+1

IKI

NUO

699 €

NUO

776 €

Perkant prekę, antra tokia pati arba pigesnė – tik 0,01 €

Kosmetika Kosmetika, plaukų priežiūros priemonės

ELGON – plaukų priežiūros priemonės su mėlynaisiais ir žaliaisiais dumbliais, net 20 aminorūgščių, omega-3, omega-6 riebalų rūgščių ir septynių aliejų galia Jūsų plaukams ir galvos odai! Be parabenų, be sulfatų. Skirta sausiems, riebiems, dažytiems plaukams ir jautriai galvos odai. Subtilus pačiulių, mimozų ir jazminų kvapas. Pagaminta Italijoje.

PFC THE BASICS kosmetikos liniją sudaro micelinis valiklis, tonikas, pienelis, šveitiklis ir kaukė. PFC kosmetika yra gaminama Ispanijoje, naudojant kruopščiai atrinktas aktyvias sudedamąsias dalis. Pasirinkite jums patogiausią kasdienį odos valymo būdą su miceliniu valikliu arba pieneliu, tonizuokite odą toniku. 1–2 kartus per savaitę naudokite veido šveitiklį ir giluminio drėkinimo kaukę. Tinkamas odos priežiūros ritualas padės išsaugoti jauną odą. Be parabenų.

ELGON – ATSINAUJINK, ATSIGAIVINK, ATSIPALAIDUOK!

PROFESIONALI ODOS PRIEŽIŪRA.

FRANCO BATTAGLIA

HIMALAYA HERBALS

-30% NUO

-40% IKI

447 €

Kosmetika, plaukų priežiūros priemonės

Pagal pažangiausias technologijas sukurta FRANCO BATTAGLIA profesionalios plaukų priežiūros linija, skirta spręsti įvairioms plaukų problemoms patiems namuose. Priemonės akivaizdžiai gerina plaukų išvaizdą: plaukai tampa tankesni, puresni, lengvai šukuojami ir spindintys. FRANCO BATTAGLIA kiekvienai moteriai garantuoja plaukų grožį kaip po vizito pas stilistą.

PROFESIONALI JŪSŲ PLAUKŲ PRIEŽIŪRA NAMUOSE IR TROKŠTAMAS REZULTATAS!

NUO

065 €

Kosmetika, veido ir kūno priežiūros priemonės

HIMALAYA HERBALS – tai natūralūs, efektyvūs ir saugūs produktai, kurių gamybai naudojamos kruopščiai parinktos vaistažolės. Derinant geriausias Ajurvedos tradicijas su ilgamečiais moksliniais tyrimais, sukurtos kosmetinės priemonės, kurios puoselėja odą ir padeda sugrąžinti ir išsaugoti jos natūralų gyvybingumą.

UŽSISAKYK DABAR!

Daugiau kelionių www.700.lt INTERNETU: www.700.lt | TELEFONU: +370 640 14679 | EL.PAŠTU: info@700.lt | BIURE: Laisvės al. 55, Kaunas

KALËDINIS KRUIZAS: TALINAS – STOKHOLMAS – RYGA

NAUJØJØ SUTIKIMAS RYGOJE

29€

Kelionës data 2016-12-31 Trukmë: 1 d.

89€

Kelionës data 2016-12-16 Trukmë: 3 d.

LEDO SKULPTÛRØ FESTIVALIS JELGAVOJE

25€

Kelionës data 2017-02-11 Trukmë: 1 d.

Kelionių organizatorius „700.lt“ pasilieka teisę keisti kelionės kainą ir išvykimo laiką. Kainos galioja užsakant internetu, telefonu, el. paštu. Vietų skaičius ribotas.

32

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


Šventinei šypsenai LACALUT

-20% NUO

LISTERINE, REACH

-25% IKI

198 €

NUO

144 €

Burnos higienos prekės Dantų higienos priemonės LACALUT – tai 90 metų patirtis, sukauptos žinios ir nuolatiniai tyrimai, siekiant sukurti išskirtinio efektyvumo ir aukščiausios kokybės dantų priežiūros priemones. Unikali kompleksinė LACALUT apsauginė sudėtis užtikrina optimalią dantų ir dantenų apsaugą.

Burnos skalavimo skysčiai LISTERINE veiksmingai naikina apnašas, apsaugo nuo dantenų uždegimo ir palaiko gaivų burnos kvapą. Pasiekdamas vietas, kurių dantų šepetėlis negali pasiekti, sunaikina iki 99 % kenksmingų bakterijų. REACH dantų šepetėliai – lankstūs ir patogūs. REACH siūlas padės puoselėti švarius tarpdančius. NAUJIENA! LISTERINE ® GREEN TEA, kurio sudėtyje yra fluorido, eterinių aliejų ir žaliosios arbatos ekstrakto.

LACALUT – ODONTOLOGAS JŪSŲ NAMUOSE!

LISTERINE PADARO TAI, KO NEPADARO ŠEPETĖLIS!

TEPE

ROYAL DENTA LINIJA

Burnos higienos priemonės

-20% NUO

346 €

NUO

Burnos priežiūros priemonės

Burnos higienos priemonės

TEPE RŪPINASI SVEIKA JŪSŲ ŠYPSENA!

ROYAL DENTA – AUKSO VERTA BURNOS HIGIENA.

PROTEFIX®

BLISTEX

TEPE produkcija pagaminta bendradarbiaujant su Švedijos ir tarptautiniais odontologijos specialistais. Visi tarpdančių šepetėliai turi unikalius laikiklius, specialiai parinktus šerelius ir plastiku padengtą vielutę, todėl tarpdančių valymas labai veiksmingas. Dantų šepetėliai TEPE – patikimi ir kokybiški.

-20% NUO

-15%

442 €

Dantų pastoms ir šepetėliams ROYAL DENTA naudojamos 99,9 % grynumo sidabro arba aukso mikrodalelės, naikinančios bakterijas bei apnašas ir padedančios sugrąžinti natūralų dantų emalio baltumą, daug augalinės kilmės medžiagų. Taip pat sudėtyje yra alavijų raminamojo gelio, vitamino E, žaliosios arbatos, obuolių ir greipfrutų sėklų ekstraktų, pipirmėčių.

342 €

-20% NUO

270 €

Medicininės paskirties prekės

PROTEFIX® tvirtinamasis protezų kremas yra itin stiprios fiksacijos, todėl protezai laikosi ilgai. PROTEFIX® tvirtinamasis protezų kremas „Neutral“ yra be dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Kremas „Aloe vera“ yra su alaviju. Prieš naudojant tvirtinamąjį kremą, protezus išvalykite PROTEFIX® valomųjų tablečių pagalba. Protezai bus švarūs, dezinfekuoti, be nemalonaus kvapo. PROTEFIX® valomąsias tabletes naudoti saugu, nes jos neardo protezų struktūros. Tvirtinamąjį kremą galima naudoti ant drėgnų protezų, todėl po valymo jų nereikia sausinti! Palaukite dar 5 minutes ir tuomet jau galite drąsiai valgyti. Plačių šypsenų Jums linki PROTEFIX®!

ITIN STIPRI PROTEZŲ FIKSACIJA IR VISAPUSĖ PRIEŽIŪRA!

33

Kosmetika, lūpų pieštukai

Naujas BLISTEX TRIPLE BUTTERS – nuostabiai švelnus, nuostabiai kreminis ir stulbinamai veiksmingas. Sukurtas taip, kad lūpas padengtų maloniu kreminiu sluoksniu – nestoru ir neriebiu. Sudėtyje yra sviestmedžių, mangų ir dygliuotųjų astrokarijų aliejų bei vitamino E, užtikrinančių veiksmingą apsaugą visais metų laikais.

ATRASK, KO TRŪKSTA TAVO LŪPOMS.

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.


Higienai KETOCONAZOL-RATIOPHARM

7 1045 €

60 ml 120 ml

7

16 €

16 €

NUO

LOTAMILE

-20%

862 €

NUO

Nereceptiniai vaistiniai preparatai, šampūnai

Veiklioji medžiaga: 1 ml šampūno yra 20 mg ketokonazolo. Indikacijos: galvos seborėjos ir pleiskanojimo (pityriasis capitis) gydymas. Vartojimo būdas ir dozavimas: paaugliams ir suaugusiems pacientams, plaunant galvą, plaukus įtrinti KETOCONAZOL-RATIOPHARM šampūnu ir palikti 3-5 min., po to nuplauti vandeniu. Gydymas: galvos oda ir plaukai gydomi 2 kartus per savaitę, kurso trukmė – 2-4 savaitės. Profilaktika: kad simptomai nepasikartotų, plaukai ir galvos oda šampūnu turi būti plaunami kartą per savaitę arba kas antrą savaitę. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai. Spec. įspėjimai: saugotis, kad šampūno nepatektų į akis. Pleiskanojimas ir seborėjinis dermatitas dažnai būna susiję su plaukų slinkimu, tai, nors ir retai, tačiau taip pat pasitaiko vartojant KETOCONAZOL-RATIOPHARM šampūną. Atsargumo priemonės reikalingos, jei ilgai vienoje odos vietoje vietiniam gydymui vartojami kortikosteroidai.* Parengta: 201410-10.

LADY ANION ĮKLOTAI IR DIENINIAI PAKETAI

-50% 287 €

Medicinos prietaisai, po 5 vnt., kosmetika, 250 ml

LOTAMILE BORIC ovulės naudojamos norint išvengti ir gydant makšties grybelines infekcijas, padeda mažinti sudirgimą, deginimo ir niežėjimo pojūtį. LOTAMILE HIALURONIC ovulės naudojamos esant makšties sausumui, atrofiniam vaginitui, mažina niežulį, skausmą lytinių santykių metu. Vienoje ovulėje yra net 10 mg hialurono rūgšties, kuri drėkina, sutepa makštį, neleidžia išsausėti, saugo makšties ekosistemą. LOTAMILE intymios higienos prausiklis mažina bakterinių ar grybelinių susirgimų riziką, palaiko intymių sričių bakterinę pusiausvyrą, šalina blogą kvapą. Prausiklio veikimas pagrįstas inovatyvios medžiagos (antivaginolizino) savybėmis neutralizuoti pagrindinio bakterinės vaginozės sukėlėjo (G.vaginalis) veikimą. Patikrintas dermatologų. Gali naudoti nėščios bei maitinančios moterys.

NETEPA, NEIŠBĖGA, ILGIAU VEIKIA! DAUGIAU NEI PRAUSIKLIS!

MYCOSAN XL

1+1

ANTRAI PREKEI

2548 €

PO

Perkant prekę – antrai -50 % nuolaida.

Perkant MYCOSAN XL gydomąjį rinkinį, 10 ml, MYCOSAN gydomasis rinkinys, 5 ml – tik 0,01 €

Med. prietaisas, 10 ml Atraskite ir pajuskite skirtumą. LADY ANION paketai ir įklotai su ekologiška medvilne ir anijonine juostele, sertifikuoti pagal Oeko-Tex® standartą 100. Gaiva kasdien: LADY ANION PANTILINER ploni įklotai, 24 vnt. Tobulas paketas: LADY ANION dieniniai paketai, 10 vnt. Rekomenduojami ginekologų.

Negydomas nagų grybelis gresia rimtomis pasekmėmis: tikimybe užkrėsti kitus, skausmu ar net nago praradimu. Pėdų ir nagų grybelius esame linkę sutapatinti, nors tai skirtingos ligos. Todėl vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad nagų ir pėdų grybelinės infekcijos gydomos skirtingomis priemonėmis. Serumas MYCOSAN padės užkirsti kelią beprasidedančiam nagų grybeliui. Patentuotos sudėties serumas įsiskverbia giliai į nago struktūrą ir veiksmingai naikina grybelio sukėlėjus. Laiku pradėję gydymą, rezultatus pastebėsite jau pirmosiomis savaitėmis! Su prevencinėmis putomis MYCOSAN Protect išvenkite nagų ir pėdų grybelio, neleiskite jam atsinaujinti. Veikite jau dabar!

SU LADY ANION – NUO PIRMOJO CIKLO!

TINKAMAI ĮVEIKITE NAGŲ GRYBELĮ IR APSAUGOKITE SAVO PĖDAS!

BELLA HERBS ĮKLOTAI

ABENA

Higienos prekės, paketai dienai, 10 pak., kasdieniniai įklotai su ekologiška medvilne ir anijonine juostele, 24 pak.

1+1 PO

-30%

**

IKI

284 €

NUO

181 €

Perkant prekę – antra tik 0,01 €

Med. paskirties prekės, kosmetika

Higienos prekės, po 60 vnt.

Moterų higienos priemonės su vaistinėmis liepžiedžių, verbenos ir gysločio žolelėmis. Neleidžia daugintis bakterijoms ir grybeliams, ramina sudirgimus – saugo moters lytinę sveikatą. Neutralizuoja intymų kvapą ir užtikrina komfortą naudojant.

ABENA sauskelnės, sauskelnės-kelnaitės, įklotai, paklotai ir odos priežiūros priemonės – ypatingai saugūs, patikimi ir aukštos kokybės produktai. ABENA produktų gamybos procesas itin griežtai kontroliuojamas, todėl turi Nordic Eco ženklą. ABENA odos priežiūros priemonės yra rekomenduojamos Danijos Astmos ir Alergijos asociacijos. Šlapimo nelaikymui skirtos priemonės labai gerai priglunda prie kūno, greitai sugeria ir tolygiai paskirsto didelį šlapimo kiekį, sugeria kvapus, visuose produktuose yra apsaugos nuo pratekėjimo. Odos priežiūros priemonės yra be kvapiklių, be dažiklių, pH atitinka sveikos odos poreikį, todėl nesukelia alerginių reakcijų, galima naudoti ir turintiems itin jautrią odą. ** Nuolaida negalioja perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu.

BELLA HERBS – ŽOLELIŲ GALIA!

KOKYBIŠKI PRODUKTAI – KOKYBIŠKAM GYVENIMUI!

34

Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele.


KVIEČIAME Į MATAVIMUS, TYRIMUS IR PRISTATYMUS! Su Mažų kainų kortele NEMOKAMAI!

AKISPŪDŽIO TYRIMAI, KAULŲ TANKIO, KOJŲ VENŲ BŪKLĖS MATAVIMAI Miestas

Vaistinės adresas

Klaipėda Tiltų g. 29 Vilnius Šiaurės g.37 Vilnius Žirmūnų g. 2 Kretinga Rotušės g. 14 Šiauliai Rūdės g. 29 Kaunas Žemaičių pl. 48 Druskininkai M.K.Čiurlionio g. 52 Švenčionėliai Priestočio g. 15 Kaunas Veiverių g. 27 Varėna Sporto g. 4 Šiauliai Lyros g. 22 Klaipėda Šilutės pl. 62

Data

Laikas

2016-12-08 2016-12-09 2016-12-14 2016-12-14 2016-12-15 2016-12-15 2016-12-16 2016-12-16 2016-12-19 2016-12-19 2016-12-19 2016-12-19

09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 10:00-13:00 09:00-12:00 09:00-12:00

Vaistinės telefonas

8 46 214767 8 5 2409495 8 5 2364495 8 445 54972 8 41 525646 8 37 237554 8 313 49540 8 387 46380 8 37 261304 8 310 31125 8 41 457360 8 46 234403

Matavimas / tyrimas

Akispūdžio Kaulų tankio Kaulų tankio Akispūdžio Kojų venų Kojų venų Kojų venų Kaulų tankio Kojų venų Kaulų tankio Kojų venų Akispūdžio

DIAGNOSTINIAI GALVOS ODOS IR PLAUKŲ BŪKLĖS MATAVIMAI Miestas Vilnius Vilnius Vilnius Kaunas Vilnius Vilnius

Vaistinės adresas A. Jakšto g. 3 Gedimino pr. 60 Konstitucijos pr. 7 A V.Krėvės pr. 97-1 S. Žukausko g. 21 Viršuliškių g. 40

Data 2016-12-09 2016-12-15 2016-12-16 2016-12-21 2016-12-22 2016-12-29

Laikas 12:00-14:30 15:00-17:00 12:00-15:00 12:00-14:00 12:00-14:00 12:00-14:00

Vaistinės tel. 8 5 2126762 8 5 2496168 8 5 2487003 8 37 705638 8 5 2151133 8 5 2620624

URIAGE KOSMETIKOS PRODUKTŲ PRISTATYMAI Miestas Vilnius Vilnius Vilnius Vilnius

Vaistinės adresas Konstitucijos pr. 7A Konstitucijos pr. 7A Konstitucijos pr. 7A Konstitucijos pr. 7A

Miestas Vilnius Kaunas Kaunas Vilnius

Vaistinės adresas Konstitucijos pr. 7 A Laisvės al. 55 Laisvės al. 55 Konstitucijos pr. 7 A

Data 2016-12-06 2016-12-13 2016-12-21 2016-12-29

Laikas 12:00-14:00 12:00-14:00 12:00-14:00 12:00-14:00

EUCERIN PRODUKTŲ PRISTATYMAI Data 2016-12-06 2016-12-13 2016-12-14 2016-12-17

Laikas 14:00-17:00 10:00-14:30 10:00-14:30 11:00-19:00

REVIDOX PRODUKTŲ PRISTATYMAI Miestas Klaipėda Kaunas Kaunas Vilnius Klaipėda Klaipėda

Vaistinės adresas Taikos pr. 139 Laisvės al. 55 Laisvės al. 55 Konstitucijos pr. 7A Taikos pr. 139 Taikos pr. 139

Data 2016-12-09 2016-12-13 2016-12-20 2016-12-22 2016-12-28 2016-12-30

Laikas 12:00-15:00 17:00-19:00 17:00-19:00 11:00-14:00 15:00-18:00 10:00-13:00

VEIDO ODOS BŪKLĖS DIAGNOSTIKA INOVATYVIU DERMATOSKENERIU SU IWOSTIN IR EMOLIUM KOSMETIKA Miestas Kaunas Vilnius Kaunas Vilnius Kaunas

Vaistinės adresas Laisvės al. 55 Konstitucijos pr. 7 A Šiaurės pr. 8 D Konstitucijos pr. 7 A Laisvės al. 55

DINADAX

Data 2016-12-07 2016-12-09 2016-12-14 2016-12-16 2016-12-21

Laikas 13:00 - 16:00 15:00 - 19:00 13:00 - 16:00 15:00 - 19:00 13:00 - 15:00

Vaistinės tel. 8 37 203659 8 5 2487003 8 37 387980 8 5 2487003 8 37 203659

-25% PO

CHOLESTEROLIO IR GLIUKOZĖS MATAVIMAI Miestas Vilnius Jonava Klaipėda Plungė Vilnius Šiauliai Panevėžys Kaunas Vilnius Ukmergė

Vaistinės adresas Žirmūnų g. 2 Kosmonautų g. 1 Laukininkų g. 19 Vaižganto g. 12 Konstitucijos pr. 7A Rūdės g. 29 Statybininkų g. 19 Baltijos g. 112 Ukmergės g. 233 Vilniaus g. 90

Data 2016-12-12 2016-12-12 2016-12-13 2016-12-13 2016-12-14 2016-12-14 2016-12-15 2016-12-15 2016-12-16 2016-12-20

Laikas 10:00-15:30 10:00-15:30 11:00-16:00 11:00-16:00 10:00-15:30 10:00-15:30 11:00-16:00 10:00-15:30 10:00-15:30 11:00-16:00

Vaistinės tel. 8 5 2364495 8 349 52825 8 46 325931 8 448 50702 8 5 2487003 8 41 525646 8 45 420305 8 37 366600 8 5 2794490 8 340 50320

ELGON PRODUKTŲ PRISTATYMAI Miestas Kaunas Kaunas Klaipėda Klaipėda Kaunas Kaunas Kaunas Klaipėda Kaunas Kaunas Kaunas Klaipėda Klaipėda Kaunas Klaipėda Klaipėda Kaunas Kaunas

Vaistinės adresas V. Krėvės pr. 57 Laisvės al. 55 Taikos 5 Šilutės pl. 62 Pramonės pr. 6 V. Krėvės pr. 57 Laisvės al. 55 Taikos 139 Pramonės pr. 6 V. Krėvės pr. 57 Laisvės al. 55 Taikos 139 Taikos 139 Pramonės pr. 6 Taikos 139 Taikos 139 V. Krėvės pr. 57 Laisvės al. 55

Data 2016-12-01 2016-12-02 2016-12-05 2016-12-06 2016-12-06 2016-12-08 2016-12-09 2016-12-12 2016-12-13 2016-12-15 2016-12-16 2016-12-19 2016-12-20 2016-12-20 2016-12-21 2016-12-22 2016-12-22 2016-12-23

Laikas 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00 13:00-15:00

PHARMACERIS KOSMETIKOS PRODUKTŲ PRISTATYMAI Miestas Vilnius Klaipėda Klaipėda Vilnius Vilnius Kaunas Klaipėda Vilnius Klaipėda Kaunas Kaunas Vilnius Vilnius Klaipėda Vilnius Klaipėda Kaunas

Vaistinės adresas Konstitucijos pr. 7A Taikos pr. 5 Taikos pr. 139 Konstitucijos pr. 7A Konstitucijos pr. 7A Laisvės al. 55 Taikos pr. 5 Konstitucijos pr. 7A Taikos pr. 139 Laisvės al. 55 Laisvės al. 55 Konstitucijos pr. 7A Konstitucijos pr. 7A Taikos pr. 5 Konstitucijos pr. 7A Taikos pr. 139 Laisvės al. 55

Data 2016-12-01 2016-12-02 2016-12-07 2016-12-07 2016-12-08 2016-12-08 2016-12-11 2016-12-11 2016-12-14 2016-12-15 2016-12-16 2016-12-20 2016-12-23 2016-12-23 2016-12-27 2016-12-28 2016-12-29

Laikas 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-14:00 12:00-15:00 12:00-14:00 11:00-17:00 12:00-14:00 12:00-15:00 12:00-14:00 13:00-18:00 10:00-13:00 11:00-13:00 12:00-18:00 12:00-15:00 12:00-15:00

Matavimams, tyrimams ir konsultacijoms būtina išankstinė registracija nurodytu telefonu arba atvykus į vaistinę. Vietų skaičius ribotas. Į produktų pristatymus registruotis nereikia.

AKINIAI SKAITYMUI

080 €

-30% PO

413 €

Maisto papildai, po 1 vnt.

DINADAX ACTIVE – maisto papildas su laktobakterijomis, fruktooligosacharidais, bičių pieneliu, vitaminais B1 ir B6. DINADAX ENERGY – maisto papildas su bičių pieneliu, želatina ir B grupės vitaminais. DINADAX SAPIENS – maisto papildas su cholino bitartratu, omega-3, linolo ir oleino rūgštimis, vitaminais, folio rūgštimi, biotinu ir cinku.

KRIMSK PASIGARDŽIUODAMAS!

35

Med. paskirties prekės

Visiems skaitymo akiniams – 30 % nuolaida.

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.


. d 8 1 džio

o u r g i ik

VISOMS PREKĖMS

30

IKI

%

KASDIEN NUO 13:00 IKI 15:00 VAL.

*Pasiūlymas galioja kiekvieną dieną (įskaitant savaitgalius), atsižvelgiant į vaistinių „Camelia“ darbo laiką. Nuolaidos (maisto papildams -30 %, kosmetikai -25 %, visoms kitoms prekėms iki -20 %) taikomos perkant su Mažų kainų kortele iki 2016-12-18. Nuolaidos taikymo laikotarpis administracijos sprendimu gali būti pratęstas arba pakeistas. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Nuolaidos netaikomos mineraliniam vandeniui, kompensuojamiems vaistams ir med. prekėms, perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Daugiau informacijos – vaistinėse„Camelia“.

*Nuolaidos netaikomos vaistams ir med. pagalbos priemonėms perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems perkantiesiems. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu nepageidaujamaR@ vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Pasiūlymų ieškokite vaistinėse CAMELIA. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Jei leidinyje pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su kainomis ar informacija, esančia vaistinėse, prašome vadovautis vaistinėse pateikiama informacija, o informaciją, esančią leidinyje, vertinti kaip spaudos klaidą. Kainos nurodytos eurais. Nuolaidos taikomos su Mažų kainų kortele. Akcinių prekių skaičius ribotas. Visoms leidinyje pateiktoms kainoms papildomos nuolaidos netaikomos. Leidinys galioja 2016-12-01 – 2016-12-31. Už informacijos teisingumą ir atitikimą LR Reklamos, LR Konkurencijos įstatymų, Farmacijos įstatymo bei kitų LR teisės aktų nuostatams atsako produkto atstovas (reklamos davėjas). Laukiame Jūsų pasiūlymų ir nuomonės apie CAMELIA leidinį el. paštu reklama@camelia.lt.

Gruodžio mėn. CAMELIA leidinys  

Gruodžio mėn. geriausi pasiūlymai Jums ir Jūsų artimiesiems, šventiniai skaitiniai + 2017 m. kalendorius dovanų, jei leidinį pasiimsite vais...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you