Page 1

“Практичний досвід співпраці у Львові між NGO-владою-бізнесом” Іван Кульчицький kivanlviv@gmail.com 050-672-0762

Інститут громадського лідерства, www.ihl.org.ua Львівський інститут менеджменту, www.lim.lviv.ua Центр науки, інновації та інформатизації www.cstei.lviv.ua Агенція Європейських Інновацій


•ВЛАДА

Реалізація завдань

(програми; рекомендації; приміщення)

•БІЗНЕС

Отримання прибутку

(фінанси; товари та послуги)

•НАУКА

Реалізація Ідей

(приміщення; викладачі; тренери; інтелектуальний потенціал)

•NGO (ідеї; волонтерський та трудовий потенціал; досвід; знання; інше)

Реалізація проектів


Унікальний навчальний заклад некомерційного типу на теренах України, в якому протягом року навчаються лідери громадських організацій,  молодіжних осередків  політичних  партій, рухів та активна молодь


ІГЛ – це: Платформа для реалізації Ваших ідей! Через співпрацю з однодумцями у  створені цікавих та корисних  проектів!


• Випуск 2005 року


• Випуск 2009 року


Наша діяльність: • проведення річного курсу навчання для молодіжних лідерів; • організація волонтерських таборів, міжнародних обмінів, конференцій, різних проектів, балів. • налагоджені співпраці між ГО та органами місцевої влади - “громадськість – влада”; • інформаційна діяльність через розсилку Ihl_Lider@yahoogroups.com (8000 адресів) • формування бази даних громадських організацій Львівської обл. (України); • консорціум партнерських організацій та Ліги випускників Інституту (300 осіб на 2009 рік).


Проекти у співпраці з Львівською міською радою

“Літній ІГЛ” Мета – інтеграція молодих лідерів з усієї України, налагодження між ними зв'язків для створення нових спільних проектів.


Міжнародний волонтерський табір “Стільський град”


Проекти у співпраці з Львівською міською радою Видання книг: Бути Лідером; Посібник Лідера; Громадські організації м.Львова (укр; англ; пол. мовами); - Бізнес від А до Б. • -


ГО м. Львова www.ihl.org.ua


Проекти у співпраці з Львівською міською радою Проект “Перший кар’єрний крок” Метою проекту є залучення молоді до стажування в органах місцевого самоврядування на благо громади міста Львова, самореалізації та для формування резерву молодих, кваліфікованих кадрів.


Проекти у співпраці з владою (ЛМР; ЛОДА) – бізнесом - наукою Проект “Стань успішним підприємцем” Організація 5 тренінгів з підприємцямитренерами та видання книги “Успішні історії львівських підприємців”.


Фестиваль пісні

“БЕСКИДИ”

Мета - популяризація авторської пісні й співаної поезії, виявлення і підтримки талановитих молодих виконавців, розвиток туризму в Карпатах.


Організаційно-інформаційна площадка інноваційного підприємництва – www.cstei.lviv.ua

19


Організаційно-інформаційна площадка інноваційного підприємництва – www.cstei.lviv.ua Інформаційний портал з базою розсилки більше 6000 активних контактів Теми: Європейські програми для України Енергоощадні технології Інновацій та інтелектуальна власність, в т.ч. віртуальна виставка інновацій Розділ обговорення конкретних планів інноваційного розвитку регіону та України • Проекти • Події (форуми,конференції, семінари, і т.п.). • • • •

Наш портал надає додаткові можливості розвитку співпраці сфери науки та бізнесу. Разом з нами діють: Агенція європейських інновацій, Асоціація “Львівтехнополіс”. Є тісна співпраця з міською та обласною адміністраціями.


Проекти у співпраці з владою (ЛМР) – бізнесом www.map.inlviv.com


Освітня програма

“ПЕРШИЙ БІЗНЕС”

Мета - підвищити рівень фінансової культури серед молоді, надати навики введення бізнесу для відкриття власної справи


Як результати роботи – самоокупні проекти: “ШКОЛА ЕТИКЕТУ” вміле поєднання теорії з практикою, з акцентом на нюансах, знання яких перетворить Вас з гостя на господаря становища.


Школа швидкого читанння та ефективної пам’яті

Де Ви навчитеся: - прочитувати до десяти сторінок за хвилину! - моментально засвоювати прочитану та почуту інформацію?


Серія пізнавальних та цікавих екскурсій в рамках турів: - “Невідома Львівщина” - “Славна Україна” www.vidviday.com.ua


Територія дисконту: з нами комфортніше www.td.lviv.ua Даний проект включає в себе провідні компанії, які готові надати свої послуги власникам пластикової картки «ТЕРИТОРІЯ ДИСКОНТУ» на максимально вигідних умовах. «Територія дисконту» – це благодійна справа! По закінченню кожного року частина коштів буде спрямована на соціальні потреби міста та його мешканців, а саме на освіту, екологію та адресну допомогу.


Запрошуємо Запоріжжя до співпраці!


Співпраця з громадськими організаціями це можливість науки, бізнесу та влади мати доступ до міжнародного досвіду!


Лідери академічного підприємництва (Польща-Україна за сприяння програми RITA)


Перша книга по академічному підприємництву в Україні


Львів – спільні проекти на конкурс CRDF http://www.crdf.org.ua Критерії відбору: Учасники мають бути науковцями або інженерами в інститутах, університетах, компаніях чи інших науково-дослідних організаціях. Проекти ГДП ПНТП повинні мати наукові дослідження та розробки (НДР) основною задачею, але включати також попередню оцінку ринку, аналіз потреб споживача, а також компоненти розвитку бізнесу.

У конкурсі 2009-2010 року з 14 грантів для України 6 отримали організації зі Львова. Теми: • Нові процеси в поліграфії (1грант) • Біотехнології для практичного використання (3 гранти) • Наноматеріали та хімічні процеси (1 грант) • Інформаційні технології (1 грант) У заявках партнерами наукових організацій виступали бізнес-компанії, які планують використати результати досліджень


Центр науки, інновації та інформатизації


Наші клієнти-партнери

НАУКОВІ ІНСТИТУТИ

ОСВІТНІ ОРГАНІЗАЦІ Ї,

БІЗНЕС

Цільові групи ОРГАНИ ВЛАДИ НДО

37

АГЕНЦІЇ РОЗВИТК У


Проекти пов’язані з міжсекторним партнерством! -

Проект “Українські органи місцевої влади на дорозі до євроінтеграції та польський досвід” (в рамках програми Польська Допомога 2010).

-

Проект “Екобудівництво досвід та перспективи” 2008,2009, 2010 роки – Центр енергозбереження за підтримки ЛОДА.

-

Проект “Розвиток співпраці між місцевим самоврядуванням Польщі та України”.

-

проект «Підтримка локальних спільнот України в залученні європейських фондів» 2009 - Посібник „П’ять вдалих кроків до європейського проекту” доступний на сайті www.cstei.lviv.ua.

-

Дні ІТ-МЕД в Білому стоці 2009, 2010 роки.


Підсумок Міжсекторне партнерство корисне для всіх учасників!!! Воно допомагає об’єднувати зусилля, ресурси, знання та досвід для ефективнішої реалізації завдань з розбудови нашого суспільства.


Дякую за увагу та запрошую до співпраці!

Іван Кульчицький kivanlviv@gmail.com м.т. 050-672-0762

3-Запоріжжя  

kivanlviv@gmail.com 050-672-0762 Інститут громадського лідерства, www.ihl.org.ua Львівський інститут менеджменту, www.lim.lviv.ua Центр наук...

3-Запоріжжя  

kivanlviv@gmail.com 050-672-0762 Інститут громадського лідерства, www.ihl.org.ua Львівський інститут менеджменту, www.lim.lviv.ua Центр наук...

Advertisement