Page 1


Sveiki atvykę į šiaurę – paslaptingą mitologinę žemę, kurioje gyvena troliai, fėjos ir magiškos legendos. Būtent čia ir prasidėjo jau daugelį metų besitęsianti „Trollbeads” istorija. Dabar ir Tu gali susikurti nepakartojamą savo paties istoriją. Kurk ją ir pajusk, kaip stebuklai virsta tikrove. Aplankyk interneto svetainę www.trollbeads.lt – čia galima smagiai praleisti laiką ir pasisemti įkvėpimo. Arba prisijunk prie mūsų Facebook tinkle (Trollbeads.lt) ir pasidalink savo aistra su tūkstančiais gerbėjų.


UŽ „TROLLBEADS“ Nuotraukos centre matote Lise Aagaard. Ji yra pagrindinis šio verslo „varikliukas“: generalinė direktorė, verslininkė bei dizainerė. Ji kaip aštunkojis, su talentu kiekvienoje rankoje, kurios suvienija šeimą, yra visiems ištiesiamos bei atranda kiekviename žmoguje visa, kas geriausia. „Trollbeads“ – tai šeimos verslas, sėkmingai veikiantis po kompanijos „Lise Aagaard Copenhagen A/S“ vėliava. Šioje bendrovėje gimė ir originalios koncepcijos „karoliukas ant grandinėlės“ idėja. Nielsenų ir Aagaardų šeima yra puikus įrodymas, kad šeima gali ir sėkmingai vystyti verslą, ir smagiai leisti laiką tuo pat metu.

ORIGINALI KONCEPCIJA Autentiškumo, kūrybingumo ir itin aukštos kokybės derinys bei meilė keistenybėms yra tai, kuo „Trollbeads“ išsiskiria iš kitų papuošalų kūrėjų. Mes tikime, kad kolekcionavimas yra esminis instinktas. Mūsų visas gyvenimas susideda iš prisiminimų, o „Trollbeads“ suteikia jums galimybę sudėti visus savo gražiausius asmeninius prisiminimus į apyrankę arba tiesiog mėgautis nuostabiais karoliukais. Esame laimingi galėdami pasakyti, kad įkvėpimo semiamės iš savo pirkėjų, jie taip pat labai prisideda ir plėtojant visą „Trollbeads“ koncepciją. Juk „Trollbeads“ gimė būtent iš glaudaus bendradarbiavimo su pirkėjais, kuomet jie panoro daugiau karoliukų ant savo grandinėlės. Entuziazmo ir idėjų iš jų semiamės iki šiol. Pagrindinė „Trollbeads“ idėjos esmė – tai kolekcionuojami karoliukai (apyrankei, vėriniui, auskarams), kuriuos rinkdami galite kurti savo asmeninę istoriją. Mat kiekvienas karoliukas turi savo prasmę ir gali tapti šiltu gražiausių jūsų gyvenimo momentų prisiminimu. Kartu tai galimybė susikurti unikalų papuošalą, tokį, kokį turėsite tik jūs, pasirenkant karoliukus, jų spalvas pagal savo asmenybę, gyvenimo būdą ir aprangos stilių.

© 2012. „Trollbeads“

UŽ „TROLLBEADS“


„TROLLBEADS“ PREKINIO ŽENKLO ESMĖ Širdis ir siela, tai kas jautru, trapu ir labai brangu – tokia yra „Trollbeads“ prekinio ženklo esmė. Tai reiškia, kad „Trollbeads“ yra kur kas daugiau nei papuošalai, tai – savo istorijos ir brangių prisiminimų pasakojimas, pasitelkiant karoliukus ir kvietimas atsiverti. Štai kaip apie „Trollbeads“ atsiliepia vienas konkurso „Žmonijos karoliukas 2009” dalyvių: „Mano nuomone, „Trollbeads“ yra vienas iš labiausiai bendravimą skatinančių juvelyrinių dirbinių kolekcijų pasaulyje. Šių papuošalų nešiotojai privalo bendrauti tarpusavyje ir su kitais žmonėmis. Galima pasakyti, kad „Trollbeads“ papuošalai yra tarsi bendravimo įrenginys... Jie ne tik padaro tave gražesne, bet ir verčia tave kalbėti ir būti prakalbintai kitų.“

FAKTAI IR SKAIČIAI Šiandien „Trollbeads“ šeimą sudaro 40 darbuotojų centriniame biure Kopenhagoje bei 20 oficialių platintojų daugiau kaip 50 šalių.

„TROLLBEADS“ IR PIRKĖJŲ SĄVEIKA Tokios didžiulės sėkmės „Trollbeads“ sulaukė tik savo pirkėjų, kurie tapo ištikimais karoliukų kolekcininkais bei nuoširdžiais „Trollbeads“ gerbėjais, dėka.

Ačiū jums!

ŽMONĖS VISADA PASTEBI IR KOMENTUOJA MANO APYRANKĘ. MAN ATRODO ŽAVU, KAD PAPUOŠALAI GALI PASKATINTI POKALBĮ – TAIP PAPRASTAI ATSIRANDA YPATINGAS RYŠYS TARP NIEKUO NESUSIJUSIŲ ŽMONIŲ. Lora Durr, „Trollbeads“ gerbėja

© 2012. „Trollbeads“

UŽ „TROLLBEADS“


ISTORIJA Nepaprasta „Trollbeads“ karoliukų istorija prasidėjo Danijoje 1976 metais. Pirmasis „Trollbeads“ karoliukas buvo mažas, vaizduojantis šešis veidukus. Karoliuką sukūręs Søren‘as Silversmith‘as prekiavo juo savo tėvo Svendo juvelyrikos parduotuvėje Kopenhagos centre. Pirmieji karoliukai pradėti kurti tuomet, kai buvo madinga kaklą puošti sidabriniais pakabukais ant odinės virvelės. Bet užuot pakabindamas karoliuką virvelės kilpelėje, Sørenas norėjo, kad virvelė praeitų pro patį karoliuką. Na, o vėliau Søreno sesuo Lise pradėjo karoliukus verti ant sidabro grandinėlių – po vieną ant kiekvienos sidabro grandinėlės. Lise atidarė kitą juvelyrikos parduotuvę, o vieną dieną užsukęs pirkėjas paprašė papuošti jo grandinėlę dar vienu karoliuku. Pardavėją toks prašymas nustebino, tačiau pirkėjo norą jis išpildė. O tada viskas ir prasidėjo... Pirkėjams ėmus kolekcionuoti karoliukus, jų kolekcija vis didėjo, prekyba augo, parduotuvių tinklas plėtėsi. Tai buvo originalios „Trollbeads“ juvelyrikos koncepcijos, kuri dabar tokia populiari visame pasaulyje, grandiozinės istorijos pradžia.

Šiame karoliuke yra šeši veidukai. Pasukite, kad pamatytumėte visus.

© 2012. „Trollbeads“

„Trollbeads“ išradėjas – Søren Silversmith

ISTORIJA


2002 metais pirmasis stiklo karoliukas buvo įtrauktas į naują „Trollbeads“ kolekciją ir nuo tada pirkėjų paklausa neįtikėtinai išaugo. Šiandien galite įsigyti „Trollbeads“ juvelyrikos daugiau kaip 50 šalių. Šeima ir toliau kuria naujus karoliukus, „Trollbeads“ išsiplėtė iki 50 pasaulyje puikiai atpažįstamų dizainerių ir daugiau kaip 600 skirtingų karoliukų – kiekvienas su savo unikaliu dizainu ir istorija. Praėjo jau daug metų, bet iki pat šiol kūrybingosios Nielsenų ir Aagaardų šeimos nariai dalyvauja ir kuriant, ir gaminant karoliukus. Iki 2000 metų visų karoliukų dizaino autoriai buvo tik šios šeimos nariai. Vėliau, siekiant didesnės karoliukų įvairovės, pradėta bendradarbiauti su dešimt garsių Danijos dizainerių. Daugelis jų iki šiol prisideda, kuriant vis naujas „Trollbeads“ kolekcijas. Kadangi karoliukai sparčiai populiarėjo, kolekcija bei jos įvairovė vis didėjo. Aukso ir perlų karoliukai bei nauji užsegimai buvo sukurti tam, kad karoliukus būtų galima lengvai nuimti ir vėl uždėti, be to, atrasti vis naujus jų derinius.

© 2012. „Trollbeads“

ISTORIJA


PRODUKTAI

„Trollbeads“ suteikia jums galimybę susikurti savitą stilių ir kada panorėjus keisti papuošalus, todėl visada galite atrodyti vis kitaip: „Trollbeads“ dėka karoliukus apyrankėje ar vėrinyje galite keisti pagal nuotaiką ar savo aprangą. „Trollbeads“ kolekcijos širdis yra grandinėlių apyrankėms skirti karoliukai. Kiekvienas karoliukas turi savo mažą istoriją, įkvėptą mitologijos, astrologijos, pasakų, gyvūnų, augalų, kultūrų įvairovės ir mūsų kasdienio gyvenimo. „Trollbeads“ – tai grandinėlių karoliukai, apyrankės, kaklo grandinėlės, auskarai ir žiedai. Mūsų juvelyrikos dirbinius apima daugybė skirtingų kolekcijų, kurios per karoliukus ir aksesuarus leidžia jums pasakoti savo istoriją.

„PUIKU, KAD MŪSŲ SUKURTI KAROLIUKAI ŽMONĖMS TAMPA SAVI IR BRANGŪS. MAN PATINKA, KAD „TROLLBEADS“ VEIKIA KAIP NEMATOMA RIŠANČIOJI JĖGA ŽMONIŲ ŽINUTĖSE, SIUNČIAMOSE PASAULIUI...“ Lise Aagaard, dizainerė ir „Trollbeads“ įkūrėja

© 2012. „Trollbeads“

PRODUKTAI


ĮKVĖPIMAS „Trollbeads“ kūrėjai įkvėpimo semiasi iš mitologijos, astrologijos, pasakų, gyvūnų, augalų, kultūrų įvairovės ir kasdienio gyvenimo akimirkų. Tačiau visus karoliukus sieja ir šis tas bendra: – kiekvienas karoliukas yra originalus; – visi papuošalai sukurti iš aukščiausios kokybės medžiagų; – visa juvelyrinė kolekcija atitinka aukščiausius gamybos standartus. Karoliukų įvairovė mūsų pirkėjams suteikia unikalias kūrybos galimybes. Kurdami savo asmeninius karoliukų derinius, pirkėjai patys tampa dizaineriais ir tik jie sprendžia, kokias istorijas nori papasakoti. Originalią „Trollbeads“ juvelyrikos koncepciją jau atrado moterys daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių. Tokį populiarumą lėmė itin aukšta visų papuošalų kokybė, originalumas bei nepamatuojamos galimybės, kuriant savo individualų stilių.

PRODUKTŲ GAMYBA Paprastai naujų karoliukų idėjos pirmiausia gimsta popieriuje. Tada būsimas karoliukas pagaminamas iš specialaus vaško. Kitas žingsnis – sidabro karoliuko liejimo procesas, kuris prasideda nuo gipsinio modelio. Vėliau vaškas ištirpdomas, o jo vietą užima sidabras. Po to sidabro karoliukas atšaldomas ir išimamas iš formos. Prasideda šveitimo procesas, karoliukas paruošiamas oksidacijai. Beje, oksidacija iš tiesų yra natūralus procesas, kurio metu deguonies veikiamas sidabras patamsėja. Su mūsų karoliukais tai vyksta iš esmės tokiu pat principu, tik pagreitintai. Po oksidacijos karoliukas nuplaunamas ir nupoliruojamas. Štai sidabrinis prototipas ir baigtas – gimė naujas „Trollbeads“ karoliukas.

MEDŽIAGOS „Trollbeads“ juvelyrika gaminama iš aukščiausios kokybės žaliavų. Pirmuosius papuošalus gaminome tik iš sidabro, bet vėliau įvairovė vis didėjo: ėmėme naudoti 18 karatų auksą, gėlavandenius perlus, brangakmenius, o galiausiai, bet ne paskiausiai – ir nuostabaus grožio itališką stiklą. Aukso ir sidabro „Trollbeads“ karoliukai modeliuojami pagal „cire perdu“, arba „dingusio vaško“, metodą. Ši trijų tūkstančių metų senumo technika leidžia išgauti labai smulkias detales, kai būsimas karoliukas atkuriamas iš vaško į brangiuosius metalus. Na, o visi stiklo karoliukai gaminami rankomis iš iki raudonumo įkaitusio stiklo atviroje liepsnoje.

© 2012. „Trollbeads“

PRODUKTAI


GRAVIRAVIMAS Graviravimas – sena ir gerai žinoma technologija, tačiau „Trollbeads“ tik vienas iš nedaugelio juvelyrinių dirbinių gamintojų, papuošalų dizainą sujungusių su asmeninių žinučių graviravimu.

MEILĖ VIDUJE

© 2012. „Trollbeads“

RITINYS, DIDELIS

PRODUKTAI


DIZAINERIAI Dizainui „Trollbeads“ skiria didžiausią dėmesį. Šiandien „Trollbeads“ bendradarbiauja su daugiau kaip penkiasdešimt dizainerių, naudojančių aukščiausios kokybės medžiagas ir pasižyminčių dideliu profesiniu meistriškumu. Tai ir suteikia „Trollbeads“ išskirtinumo. Mūsų dizainerių įvairovė, kalbant apie jų profesinę patirtį, gyvenimo ir kūrybos filosofiją, idėjas, polinkį į eksperimentus yra tiesiog stulbinama. Vieni dizaineriai puikiai valdo geometrines formas ar tobulai žaidžia su šviesa ir šešėliais, kiti talentingai kuria įvairias kombinacijas bei pasiekia nuostabių atradimų eksperimentuodami su spalvomis, treti yra nepakartojami, atvaizduodami gyvūnus, mitologinius personažus ar trolius. „Trollbeads” yra tarptautinį meninį pripažinimą pelnęs prekės ženklas. Mūsų papuošalai buvo eksponuojami ir garsioje parodoje „Skulptūrų objektai ir funkcionalusis menas“ Čikagoje bei Niujorke. „Trollbeads“ dizaineriai iškėlė itin aukštą kartelę visai papuošalų rinkai ir nuolatos skatina ją tobulėti. Interneto svetainėje Trollbeads.lt galite iš arčiau susipažinti su dizaineriais, sukūrusiais jūsų mėgstamus karoliukus. Beje, pamatysite, kad tarp jų – ne tik garsiausi pasaulio karoliukų dizaineriai ir meistrai, bet ir keletas paprastų karoliukų gerbėjų, įkvėpusių mus savo idėjomis.

© 2012. „Trollbeads“

DIZAINERIAI


Dizaineris SØREN NIELSEN Kai Sørenas lieja iš stiklo, atrodo, kad jo mintys ir idėjos nepaprastai lengvai įgauna formą. Kiekvienas jo darbas – toks natūralus, o tuo pat metu – žaismingas ir visiškai netikėtas! „Pirmieji Trolių karoliukai, kuriuos sukūriau, buvo maži veideliai ir figūrėlės iš aukštos prabos sidabro, suverti ant odinės juostelės. Kūriau juos trokšdamas, kad, pasakodami savo unikalią istoriją, jie palengvintų žmonių bendravimą. Prabėgo daugiau nei 30 metų, o mano kūryba vis dar tęsiasi. Troliai, sakmės, mitologija, kitų kultūrų pažinimas – tai mano įkvėpimo šaltinis.“

Dizainerė JYTTE KLØVE Jytte Kløve visai neseniai baigė labai aktyvią, 25 metus trukusią auksakalės karjerą. Ji gali pasigirti dalyvavusi begalėje parodų Danijoje ir kitose šalyse, o kūriniai sulaukė ypatingo pripažinimo ir apdovanojimų. Jytte dabar dirba savo dirbtuvėse Lyngby mieste Danijoje ir kasdieninį kūrybinį procesą apibūdina taip: „Stoviu prie šturvalo į ateitį plaukiančiame laive. Triume saugiai kelionės pabaigos laukia gabenamas krovinys. Nuo tiltelio atsiveria stulbinantis vaizdas, kurį skirtingai mato kiekvienas žvelgiantis ir net aš pati, vos tik pasuku galvą. Kiekviena diena pasitinka nauju saulėtekiu, nutvieksta vis kitomis spalvomis, nes kiekvienas rytas suteikia galimybę nugyventi dar vieną dieną ir nežinia, kas tą dieną gali nutikti.“

Dizainerė VAINETA GAIŽUTIENĖ Nuo pat vaikystės turėjau svajonę išmokti piešti. Kai aš pradėjau dirbti su stiklu, supratau, kad galiu piešti ne tik ant popieriaus, tačiau ir ant stiklo karoliukų. Ant stiklo aš galiu sukurti puikius piešinius. Stiklas yra labai ypatinga medžiaga, kuri kūrybai suteikia labai daug įkvėpimo ir laisvės. Stiklas ir muzika daro stebuklus; padeda man kurti nuostabius karoliukus. Sukurti naują karoliuką – nepakartojamas jausmas. Stiklo karoliukų gaminimas nėra vien tik mano darbas, tai taip pat ir mano hobis...

© 2012. „Trollbeads“

DIZAINERIAI


MUZIEJUS „Trollbeads” kolekcija yra nuolat papildoma naujais karoliukais, kad išliktų gyvybinga ir įdomi. Tačiau karts nuo karto ateina laikas su keletu karoliukų atsisveikinti. Tuomet sustabdoma jų gamyba. Tai reiškia, kad šiuos karoliukus vis dar galite įsigyti „Trollbeads” parduotuvėse tol, kol juos rasite prekybos vietose. Tad jeigu Jums patinka karoliukai, išėję iš „Trollbeads“ kolekcijos, paskubėkite juos įsigyti. Kiekvienas kolekcininkas ypatingai vertina tai, kas reta ir ką sudėtinga įsigyti. Visus „Trollbeads“ karoliukus, išėjusius iš kolekcijos rasite interneto svetainėje www.trollbeads.lt skiltyje Muziejus.

TROLLBEADS Šis karoliukas paliko kolekciją 1990 m. Jis buvo vienas pirmųjų kolekcijoje. Anuomet karoliukų istorijos būdavo kuriamos čia pat, vietoje, kalbantis su klientais juvelyrikos parduotuvėje; istorijos niekada nebuvo užrašomos, nes iš tikrųjų klientas sukurdavo karoliukui savo istoriją. Dizaineris: Svend Nielsen

APLINK PASAULĮ Šis karoliukas paliko kolekciją 2008 m. Keliauti yra fantastiška, o tavo kelionės yra išskirtinės. Todėl tavo kelias sukasi aplink pasaulį, kaip žiedas aplink šį karoliuką. Dizaineris: Jytte Kløve

RAGANOSIS Šis karoliukas paliko kolekciją 2010 m. Šis ispūdingas gyvūnas bauginančiai žavi savo jėga. Jis tarsi šarvuotas nenugalimas riteris, neleidžiantis pagalvoti apie pralaimejimą. Deja, raganosiai sparčiai nyksta dėl klaidingo įsitikinimo, jog jų ragų milteliai – puikus afrodiziakas… Dizaineris: Svend Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

MUZIEJUS


MAGIŠKAS „TROLLBEADS“ JUVELYRIKOS PASAULIS

11104

GERVUOGĖ

VEIDUKAI

Ar gali būti kas nors nuostabiau už gundančiai kvapnias juodaakes gervuoges, sunokusias žaliajame gamtos glėbyje?..

Tai vienas iš pirmųjų „Trolldbeads” karoliukų, kuriam jau daugiau nei 30 metų! Karoliukas turi net šešis skirtingus veidukus: linksmą ir laimingą, surūgusį ir piktą... Tokie juk ir mes dažnai būname, tiesa?

Dizaineris: Søren Nielsen

11105

Dizaineris: Søren Nielsen

ELFAS

HORTENZIJA

Tai padūkęs Skandinavijos miškų elfas, ne ką didesnis už kamanę. Mažas sparnuotas nenuorama siautėja miškų tankmėje ir nuolat krečia išdaigas.

Aplink šį sidabro karoliuką linksmai apsiviję smulkūs hortenzijos žiedlapiai atrodo visai kaip tikri. 11106

11109

11113

Dizaineris: Lise Aagaard

11108

Dizaineris: Søren Nielsen

MUZIKINĖ DĖŽUTĖ

LAIMĖS MAZGAS

Muzikos simfonijose, dainų posmuose ir priedainiuose išgirstame viso pasaulio patirtį. Šį karoliuką mes skiriame užburiantiems muzikos garsams ir visiems muzikos mėgėjams.

„Laimės mazgas” – taip šį karoliuką pavadino patys „Trolldbeads” gerbėjai. Gal jie išties tapo laimingesni...

Dizaineris: Svend Nielsen

11112

Dizaineris: Søren Nielsen

ŠIRDELĖ

ŠIRDELĖS (MAŽOS)

Širdelės visada bus madingos. Su meile skirk šį karoliuką tam, prie kurio ar kurios linksta tavo širdis.

Tik pažiūrėk, kaip meiliai susiglaudusios šios keturios širdelės. Padovanok jas tau brangiam žmogui.

Dizaineris: Christel Kaaber

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Søren Nielsen 11118

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


11119

11131

TIKĖJIMAS, VILTIS IR MEILĖ

VIŠČIUKAS

Iš I laiško korintiečiams 13:13: “...taigi dabar pasilieka tikėjimas, viltis ir meilė – šis trejetas, bet didžiausia iš jų yra meilė.”

Tai mažytis gyvenimo pradžios simbolis. Vos tik išsiritęs iš kiaušinio, švelnutis viščiukas naiviai ir patikliai leidžiasi į pirmąją savo kelionę po saulės maloniai prišildytą kiemą.

Dizaineris: Lise Aagaard

11130

Dizaineris: Svend Nielsen

DRAMBLYS

KAČIUKAS

Drambliai – vieni išmintingiausių laukinių gyvūnų. Deja, dramblių iltys yra tapusios itin geidžiamu medžiotojų taikiniu. Šis „Trolldbeads” karoliukas buvo sukurtas šio milžino garbei. Beje, jis pagamintas iš gryno sidabro – taigi be jokios skriaudos nepaka

Atspėk, koks naminis gyvūnėlis labiausiai padūkęs? Žinoma, maži kačiukai! Išpūtę dideles savo akis, jie mitriai puola viską, į ką tik gali įsikibti savo mažais, bet aštriais lyg adatos nagučiais... Kačiukai išties labai juokingi. 11132

Dizaineris: Svend Nielsen

11133

11143

11144B

Dizaineris: Søren Nielsen

LOŠIMO KAULIUKAS

LOTOSO ŽIEDAS

Esi azartiškas lošėjas, nebijai rizikos ir išnaudoji kiekvieną šansą? O gal tik kartais mėgsti palošti savo malonumui? Tuomet šis lošimo kauliukas – kaip tik tau.

Lotoso žiedas atveria didingą savo grožį vos saulei tekant ir vėl oriai užsisklendžia su paskutiniaisiais jos spinduliais. Tai gėlė, valdoma dviejų didžiųjų šviesulių: saulės ugnies ir mėnulio, kurio galioje visi pasaulio vandenys...

Dizaineris: Svend Nielsen

11135

Dizaineris: Søren Nielsen

AVINĖLIS

A–KAROLIUKAS

Nekaltas avinėlis – visiems gerai žinomas simbolis, tačiau ne paslaptis ir tai, kad po švelniu jo kailiu mėgsta slėptis išbadėję ir plėšrūs vilkai.

A – kaip Adomas. Šis vardas kilęs iš senosios hebrajų kalbos ir reiškia „žemę” arba „žmogų”. Anot Biblijos, Adomas buvo pirmasis Dievo sukurtas žmogus.

Dizaineris: Svend Nielsen

11144A

Dizaineris: Lise Aagaard

B–KAROLIUKAS

C–KAROLIUKAS

Šis karoliukas – tikram broliui, bičiuliui, brangiam draugui, barbėms devyndarbėms (pavyzdžiui, buhalterėms) ir visiems, kurių vardas prasideda raide B.

C – puikus vitaminas. Nepamiršk, kad juoktis labai sveika… netgi iš savo problemų.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 11144C

D–KAROLIUKAS

E–KAROLIUKAS

D – kaip Dangus. Tegul dangiškų palaimos akimirkų bus dar daugiau…

Eglė Žalčių Karalienė – ištikimybės, atsidavimo ir meilės, stipresnės už mirtį, simbolis…

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

11144D

© 2012. „Trollbeads“

11144E

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


11144F

11144H

11144J

11144L

F–KAROLIUKAS

G–KAROLIUKAS

Čia visai kaip toje dainoje: „Ar žinai, mano meile, su tavim buvo faina, su tavim tavo glėbyje. Ir žinok, man bus faina visada, mano meile, visada, kol esi šalia…”

Gyvybė. Gerumas. Garbė. Gailestingumas. Galia. Arba tiesiog – Giesmė Gyvenimui…

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 11144G

H–KAROLIUKAS

I–KAROLIUKAS

H – kaip Himnas. Himnas Meilei, Gyvenimui, Draugystei, Grožiui, Gėriui, Teisingumui, Ištikimybei...

Išlauk. Išbūk. Iškentėk ir tikėk – viskas bus gerai.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 11144I

J–KAROLIUKAS

K–KAROLIUKAS

J – kaip Jausmai. Ir visai nesvarbu, kas, iš kur ir kokio amžiaus esame: kiekvienas jaučiame meilę ir skausmą, ilgesį ir džiaugsmą... Tik nepamirškime, kad gražiausius jausmus reikia saugoti ir puoselėti

Kas, iš kur, ir kodėl tu esi? Ko tu sieki, ko labiausiai trokšti? Gyvenimas pažeria tiek daug įvairiausių klausimų! Bet tik tada, kai ieškome atsakymų i juos, mes iš tiesų gyvename.

Dizaineris: Lise Aagaard

11144K

L–KAROLIUKAS

M–KAROLIUKAS

Lai būna tavo veidas linksmas, lai laimę groja širdyje, lai meilė liejasi iš tavo lūpų – aš laukiu, kol apsvaigsiu tavo glėbyje…

Pirmas laiškas korintiečiams, 13: „Meilė kantri ir maloni,[...] meile viską pakenčia, visa tiki, viskuo viliasi ir viską ištveria. Meilė niekada nesibaigia“.

Dizaineris: Lise Aagaard

11144M

Dizaineris: Lise Aagaard

N–KAROLIUKAS

O–KAROLIUKAS

Tavęs man Niekas Niekada Nepakeis...

Orumas yra didelė vertybė. Saugok jį labiau nei turtus.

Dizaineris: Lise Aagaard 11144N

11144P

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 11144O

P–KAROLIUKAS

Q–KAROLIUKAS

P – kaip Petras. Graikų kalboje „petros” reiškia „uola”. Apaštalas Petras buvo vardu Simonas, bet Jėzus pavadino jį Petru sakydamas: „Tu vadinsiesi Petru, Uola, ir ant šitos uolos aš pastatysiu savo Bažnyčią, kurios pragaro vartai nenugalės.”

Qualis vita et mors ita – koks gyvenimas, tokia ir mirtis. Gyvenimas – neįkainojama dovana. Elkimės su ja garbingai.

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Lise Aagaard 11144Q

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


11144R

R–KAROLIUKAS

S–KAROLIUKAS

Šis karoliukas skirtas drąsiesiems Romeo, nebijantiems jokių pavojų meilės vardan. Tikime, kad tokių šiandien dar yra…

Tu – mano sielos Saulė ir Spindesys. Tu – mano Svajonė ir didžiausias Slėpinys…

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 11144S

T–KAROLIUKAS

U–KAROLIUKAS

Tu – brangiausias mano Turtas. O aš – Tavo...

Ugnis gali sudeginti, bet jei tai tavo meilės ugnis – joje sudegti aš nebijočiau…

Dizaineris: Lise Aagaard 11144T

11144U

V–KAROLIUKAS

W–KAROLIUKAS

Visada tavo…

Regis, greitai ši raidė taps lietuwių abėcėlės dalimi. Juk ją jau beweik wisi wartoja!

Dizaineris: Lise Aagaard 11144V

11144X

11144Z

11146

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 11144W

X–KAROLIUKAS

Y–KAROLIUKAS

Gyvenime yra nemažai X–ų, t.y. nežinomųjų. Matyk tuos nežinomuosius ne kaip problemas ar kliūtis, bet kaip galimybę pasiekti ir išmokti ką nors nauja.

Šis karoliukas – Ypatingam žmogui tavo gyvenime. Ypač daug reiškiančiam, ypač brangiam, ypač svarbiam ir ypač laukiamam.

Dizaineris: Lise Aagaard

11144Y

Dizaineris: Lise Aagaard

Z–KAROLIUKAS

PLANETA (MAŽA)

Šis karoliukas skiriamas visiems zigmams, zenonams, zingeriams, zbignevams bei visiems tiems, kurie mėgsta gaudyti daug zuikių vienu metu ir valgyti zefyrus.

Šis karoliukas gimė iš susižavėjimo nuostabiais dangaus kūnais ir nesuskaičiuojama galybe žvaigždžių. Tebūnie tai tavo mažytė planeta.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Asger Max Andersen 111445

PELKĖS KERAI

LĄSTELĖ

Apsigaubus rūku, tvyro pelkė plati Ten, kur laumės naktim kelia puotas... Žingsnis vienas tiktai ir žinok – nelauktai Apkerėti bus tavo jausmai ir protas...

Šis „Trollbeads“ karoliukas iliustruoja, kokiais skirtingais mes galime tapti, nors visi prasidėjome taip pat – nuo ląstelės.

Dizaineris: Jens Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

11148

Dizaineris: Mette Saabye

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


11151

11153

11156

UNDINĖLĖ

KOBRA

Visi puikiai pažįstame undinėlę iš H.C.Anderseno pasakų. Be to, undinėlė simbolizuoja ir paslaptingą moters prigimtį, kerinčią galią apžavėti ir pražudyti žvejus (ta prasme, vyrus).

Šios trys galingos kobros saugos tave ir tavo vėrinį. Panašiai senovės Egipte jos saugojo dievų ramybę ir gerovę, kiekvieną gresiantį pavojų pasitikdamos ugnies liežuviais.

Dizaineris: Søren Nielsen

11152

LAIMINGOS ŽUVYS

KAVOS PUPELĖ

„Kai manęs paklausei, kaip galiu žinoti, kada žuvys yra laimingos, jau ir pats žinojai, iš kur aš tai žinau. Žinau tai iš savo paties jausmų, tūnančių manyje, kol stovėjau ant šio tiltelio”. ZhuangZi, 369–286 pr. Kr.

Kavos pupelė atkeliavo iš Etiopijos. Sakoma, ją atrado vienas piemuo, pastebejes, kokios nepaprastai aktyvios tapo jo avys, kai nuo kažkokio krūmo paragavo „raudonųjų vyšnių”. Gali ši karoliuka skirti žmogui, su kuriuo išgerti puodeli kavos visada tikras malonumas...

Dizaineris: Søren Nielsen

11154

Dizaineris: Lise Aagaard

AUKŠTAKULNIS BATELIS

ŠIRDIES APKABINIMAS

Duoklė madai ir moterims, mėgstančioms gyventi elegantiškai. Beje, ar žinojote, kad Italijoje aukštakulniai bateliai taip pat yra ir sėkmės simbolis?

Padovanok savo širdį tam, kuris laikys ją arti, arti savęs.

Dizaineris: Tomas Cenius

Dizaineris: Tomas Cenius 11157

ŠIRDIES DŪŽIS

KRINTANTYS LAPAI

Gyvenimo ritmas… Ir signalas, pirmasis išduodantis, kai esate įsimylėję.

Lapai nepaliaujamai krinta, padengdami mišką nepakartojamu margaspalviu kilimu. Tačiau pakanka pamatyti saulės spindulius, besiskverbiančius pro medžių šakas, ir šaltą rudens dieną bematant sušylame.

Dizaineris: Marjoke van de Plassche 11158

11160

Dizaineris: Søren Nielsen

11159

Dizaineris: Søren Nielsen

KALNŲ GĖLĖ

KAVOS PUODELIS

Ši gėlė mažutė, švelni ir gležna, bet sykiu ir be galo stipri,nes išgyvena didingų ir atšiaurių kalnų apsuptyje.

Skiriu tau šį karoliuką, kaip mielą prisiminimą tų daugybės kavos puodelių, kuriuos kartu išgėrėme, ir smagių akimirkų, kurias sykiu patyrėme.

Dizaineris: Søren Nielsen

11161

Dizaineris: Lone Løvschal

ARBATOS PUODELIS Arbata – puikus gėrimas. Ji padeda mums sušilti irsimbolizuoja rūpestį. Šis arbatos puodelis skirtas tau, kad visada prisimintum nuostabius momentus, kuriuos kartu patyrėme. 11162

Dizaineris: Lone Løvschal

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


11203

11212

ROŽĖ

DIEVO KARVYTĖ

„Daugelis nuolat skundžiasi, kad rožės turi spyglius. O aš žaviuosi, kad spygliai turi rožes”, – Alfonsas Kerr.

Dievo karvytė, arba boružėlė, yra laimę nešantis padarėlis. Lietuviai sako “Mare Mare, lėk lėk, tavo vaikai rėk rėk, šaukštai bliūdai nemazgoti, po staleliu pakavoti…”.

Dizaineris: Søren Nielsen

11207

Dizaineris: Trine Tanja Falsled

DRUGELIS

DELFINAI

Drugelis laikomas gero gyvenimo pranašu. O ar gali būti kitaip? Draugiškas sparnelių plazdenimas, nepakartojamos spalvos ir subtilūs raštai savaime nuteikia geroms mintims, šypsenai, kūrybai…

Sakoma, kad jei aplink laivą šokineja delfinai, džiaugsmingai taškydamiesi vandens purslais, – jo įgulą lydės sėkmė. Šie du delfinai lydės tave ir nuolat šoks aplink tavąjį karoliuką. 11214

Dizaineris: Trine Tanja Falsled

11216

11222

ŽYDĖJIMAS

LIŪTAI

Anapus Atlanto, Amerikoje, auga nepakartojamo grožio medis, pavadinimu Dogwood. Atėjus žydejimo metui, medis atrodo lyg apsnigtas. Šis karoliukas – tai dalelė šio žydėjimo stebuklo.

Tai liūtas ir liūtė – didingi ir stiprūs. Neveltui jie vadinami žvėrių karaliais ir simbolizuoja drąsa bei kilmingą dvasią. Truputis jų neprilygstamos drąsos įamžinta ir šiame „Trollbeads“ karoliuke.

Dizaineris: Søren Nielsen

11217

Dizaineris: Trine Tanja Falsled

ART DECO

VĖŽLYS

Šiuo terminu vadinama modernioji dailė ir architektūra, suklestėjusi Prancūzijoje tarpukario laikotarpiu. „Art Deco“ skirtas prabangai ir malonumui – daikto grožis buvo svarbesnis už jo praktinę paskirti.

Vėžliai išsiskiria nepaprastu atsparumu ir fantastišku ilgaamžiškumu. Be to, jie dar ir be galo kantrūs. Įdomu, kad daugelyje kultūrų vėžlys laikomas laimę nešančiu gyvūnu. 11223

Dizaineris: Svend Nielsen

Dizaineris: Trine Tanja Falsled

ŠIRDYS (DIDELĖS)

KARALIŠKASIS

Meiliai susiglaudusios keturios širdys. Padovanok jas brangiam žmogui.

Šis karoliukas dvelkia kažkuo karališku. Elegantiškas, griežtas, ir tuo pat metu grakštus, primenantis karališkosios karūnos ornamentus iš senų gerų pasakų…

Dizaineris: Søren Nielsen 11224

11230

Dizaineris: Trine Tanja Falsled

11227

Dizaineris: Svend Nielsen

PYNĖ

ANGELAS IR DEMONAS

Panašiai kaip pinami krepšiai iš kvepiančių vytelių, taip ir šis karoliukas nupintas iš gryniausio sidabro.

Angelas ir demonas – du simboliai, liudijantys apie šviesiąją ir tamsiąją žmogaus puses. Šiuos du veidus turime kiekvienas ir būtent jie liudija apie tai, kad esame žmones.

Dizaineris: Søren Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

11231

Dizaineris: Søren Nielsen

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 2


11240

ŽIRAFOS

SPIRALĖ

Meiliai apsivijusios ilgais savo kaklais vėrinį, šios dvi žirafos glaudžiai laikosi viena kitos, bet vis tiek užima tiek pat vietos, kaip iš karto du karoliukai… Juk jos turi dar ir labai ilgas kojas.

Magijos, sapnų, svajonių ir amžinybės simbolis, žinomas mums dar nuo priešistorinių laikų. Pajuskite kerinčią spiralės magiją ir jūs.

Dizaineris: Trine Tanja Falsled

11241

TRYS VIENAME

ŠKOTŲ TERJERAS

Trys žiedai, sujungti tarsi vienas. Tai Šventosios Trejybės – vienybės ir atsidavimo – simbolis.

Tie, kas augina mažuosius „škotus”, žino, kokie jie meilūs, bet sykiu ištikimi ir nepriklausomi. Nuostabiausias filosofo ir padūkėlio derinys...

Dizaineris: Søren Nielsen 11243

11245

11248

11250

11254

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Trine Tanja Falsled 11244

BEGALINIS

PLANETA (DIDELĖ)

Ši unikali forma simbolizuoja tai, kas amžina, ir neturi pabaigos. Atminkite: tai, kas tikra, niekada nesibaigia.

Karoliukas, įkvėptas dangaus kūnų bei žvaigždžių daugybės. Tebūnie tai tik tavo planeta.

Dizaineris: Mette Saabye

Dizaineris: Asger Max Andersen 11246

SNIEGAS

TRYS BEŽDŽIONĖS

Apšerkšniję mūsų žiemos Balta, balta – kur dairais Ilgas pasakas mažiems mums Seka pirkioj vakarais.

Vėžliai išsiskiria nepaprastu atsparumu ir fantastišku ilgaamžiškumu. Be to, jie dar ir be galo kantrūs. Įdomu, kad daugelyje kultūrų vėžlys laikomas laimę nešančiu gyvūnu.

Dizaineris: Lise Aagaard

11249

Dizaineris: Trine Tanja Falsled

KRABAS

RUONIAI

Krabai mėgsta vaikščioti šonu, nors moka eiti visomis kryptimis. Mes taip pat būkime draugiški tiems, kurie yra kitokie, kaip ir tie krabai – juk smagu, kad jie moka vaikščioti kitaip nei visi...

Prisinardę vandenyno gelmėse, penki nuostabūs riebūs ruoniai apgulę šį karoliuką tingiai mėgaujasi saule ir vienas kito teikiama šiluma.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen 11253

IN IR JAN

KIŠKIS IR VĖŽLYS

Vyriškumo ir moteriškumo simbolis. Dvi priešingos ir tuo pat metu viena kitą papildančios jėgos, esančios kiekviename daikte, reiškinyje, veiksme… Atskirti šių priešybių neįmanoma. Išmintingiausia – siekti jų balanso.

Šis karoliukas dar kartą pasakoja žinomą Ezopo pasakėčią apie tai, kaip vėžlys laimėjo lenktynes prieš greitakojį kiškį. Viskas priklauso nuo išminties ir apdairumo, o ne gebėjimo greitai bėgti.

Dizaineris: Søren Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

11255

Dizaineris: Søren Nielsen

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 2


11256

11258

BJAURUSIS ANČIUKAS

ORIGAMI

Kartą H.C.Andersenas parašė pasaką apie bjaurųjį ančiuką, kuris, nepaisant paniekos, pažeminimo ir skausmo, kurį teko patirti, virto nuostabaus grožio gulbe. Šis karoliukas išaukština grožį, slypintį kiekvieno žmogaus prigimtyje…

Japonija nuo seno garsėja popieriaus lankstymo menu. Šis griežtos formos ir linijų karoliukas puikiai dera prie aptakių ir švelnių stiklo karoliukų.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Isabel Aagaard 11257

KETURI ELEMENTAI

RITINYS (MAŽAS)

Visa, kas mus supa, susideda iš keturių elementų: žemės, oro, ugnies ir vandens. Ugnis ir oras veržiasi aukštyn ir laukan, o žemė ir vanduo, priešingai – vidun ir žemyn.

... sidabrine plunksna gali įamžinti žodžius brangius ir skirti Meilei savo juos Jis ar Ji skaityt galės kasdien, kasnakt ir vėl , ir vėl.. (Šis ritinys gali sutalpinti iki 100 simbolių)

Dizaineris: Nicolas Aagaard

11259

Dizaineris: Lise Aagaard

11262

NEUŽMIRŠTUOLĖS

MIDGARO GYVATĖ

Tarytum nebylus pažadas ir romantiškas pavasario žavesio atsiminimas – aš tikiu, tu nepamiršai…

Skandinavų mitologijoje Midgaras – vienas iš devynių pasaulių, vidurinė žmonių gyvenama pasaulio dalis. Vandenyne gyvena jūros gyvatė, kuri tokia milžiniška, kad savo uodega yra apsivijusi visą pasaulį.

Dizaineris: Søren Nielsen

11263

Dizaineris: Eske Storm

TAIKA (ŽMONIJOS KAROLIUKAS 2009)

THORO KŪJIS Pasak Šiaurės mitologijos, Thoras – griaustinio dievas – turėjo tokį galingą kūjį, kad juo pamosavęs galėdavęs net kalnus sugriauti. Kūjis, vadinamas Mjolniru, laikomas apsaugos simboliu. 11269

Dizaineris: Eske Storm

11270

Žemę apgaubęs balandis su alyvmedžio šakele snape skleidžia taikos žinutę pasaulyje. Nešiodami šį Taikos karoliuką išreiškiate savo paramą taikos skatinimui pasaulyje, nesvarbu, ką bedarytumėte: juk net mažyčiai žingsniai taikos link reiškia labai daug. Dizaineris: Suzanne Marie Hopping

ŽĖRINTI ŽVAIGŽDĖ BUČINYS Kiekviena nuostabi meilės istorija prasideda nuo bučinio… 11271

Dizaineris: Christel Kaaber

11272

Šis karoliukas yra dvylikakampės formos, pasižyminčios puikia geometrine harmonija. Ši forma tuo pat metu ir kvadratinė, ir apvali, o kai karoliukas sukasi ant apyrankės, dešimt penkiakampių žvaigždžių išties kerinčiai atspindi žvaigždėmis nusėtą dangų... Dizaineris: Thor Høy

SNIEGO GNIŪŽTĖ Pasidaryk sniego gniūžtę ir būk pasirengęs smagiai žiemiškai kovai! Dizaineris: Søren Nielsen 11273

© 2012. „Trollbeads“

BESIGLĖBIASČIUOJANTIS MEŠKIUKAS Mažas meškiukas, ištikimas žaidimų draugas, daugeliui žmonių vaikystėje sukeldavo saldų saugumo pojūtį. O dabar jis čia, kad suteiktų jums džiaugsmo ir papuoštų jūsų apyrankę. Dizaineris: Søren Nielsen

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 2


11276

FENIKSAS

PYRAGO FORMA

Feniksas yra legendinė būtybė, žinoma kaip atgimimo ir stiprybės simbolis.

Karoliukas šauniajam kepėjui, pavaišinančiam mus pačiu gardžiausiu pyragu.

Dizaineris: Søren Nielsen

11275

Dizaineris: Lone Løvschal

ORGANIŠKOS ŠIRDYS Šios širdys saldžiai ir be galo natūraliai šliejasi viena prie kitos. Nuostabus meilės simbolis. 11277

Dizaineris: Kim Buck

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 2


11301

11306

11308

11310

11312

ARKLIAI

ZANZIBARAS

Kai kurie geriausiu žmogaus draugu vadina šunį, bet reikia pripažinti, kad pats rimčiausias šuns konkurentas šiuo požiūriu yra arklys. Arklys šalia žmogaus jau labai seniai – visai kaip ir šuo.

Indijos vandenyno platybėse yra sala, vadinama Zanzibaru. Ji garsėja nuostabaus grožio medžio raižiniais, kuriais puikuojasi salos gyventojų namų durys. Unikali jų ornamentika įkvėpė ir šio karoliuko kūrėjus.

Dizaineris: Søren Nielsen

11302

Dizaineris: Søren Nielsen

HARMONIJA

VARLĖ

Šis karoliukas papuoš bet kurį vėrinį. Griežta jo simetrija, o kartu minkštos formos sukuria reikiamą pusiausvyrą tarp kitų, labai išraiškingų karoliukų.

Varlė, kuri laukia kerus panaikinančio princesės bučinio ir ji vėl virs nuostabiu princu.

Dizaineris: Svend Nielsen

Dizaineris: Svend Nielsen 11307

SKARABĖJAS

TROLIS

Vabalas, arba, kaip jį antikos laikų Egipte vadino – skarabėjas, simbolizavo sielos nemirtingumą. Apeik triskart atbulas aplink jį ir tavo noras išsipildys...

Šis padauža trolis tvirtai laikys ir saugos tavo grandinėlę.

Dizaineris: Tomas Cenius

11309

Dizaineris: Søren Nielsen

ŠIRDIS

MEŠKIUKAS

Širdis jam ar jai – tavo brangiausiajam. Tai meilės, aistros ir atsidavimo simbolis.

Mažutis minkštas ir labai mielas meškiukas. Gražios ir saugios vaikystes simbolis.

Dizaineris: Jens Nielsen

11311

Dizaineris: Jens Nielsen

DALO PONIS

JŪRA

Dalo ponis kilęs iš Dalarnos – nepaprasto grožio gamtos prieglobsčio Švedijoje. Ten, kur gausu sraunių upių ir vešlių miškų, kilo ir šie stiprūs, drąsūs ir atsidavę poniai. Šiandien jie laikomi ne tik Dalarnos, bet netgi visos Švedijos simboliu.

Šiame karoliuke – jūros, jos ošimo, bangų mūšos ir švelnaus smėlėto jos kranto ilgesys. Regis, jis net dvelkia sūriu vandeniu ir vasara…

Dizaineris: Svend Nielsen

Dizaineris: Svend Nielsen 11314

TEATRO KAUKĖS

TRYS BROLIAI / SESERYS

Dvi kaukės iš klasikinio teatro – linksma ir liūdna.

Šis karoliukas skirtas tiems, kurie šeimoje užaugo trise. Trys savarankiškos asmenybės, trys unikalūs likimai, tačiau amžiams susieti…

Dizaineris: Søren Nielsen 11315

© 2012. „Trollbeads“

11317

Dizaineris: Jytte Kløve

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 3


KATĖ

DRUGELIS

Šunys turi šeimininkus. Katės – patarnautojus.

Vienas pačių elegantiškiausių vasaros svečių – drugelis. Jis nuolat gracingai šoks apie tavąjį vėrinį.

Dizaineris: Søren Nielsen 11319

11321

11322–01

11322–03

11322–05

11322–07

11320

Dizaineris: Søren Nielsen

ĮSIMYLĖJUSIOS SRAIGĖS

CHERUBAS

Dvi sraigės meiliai priglus prie tavo vėrinio. Skubėk lėtai, kai degi iš meilės, o tavo širdis jautri kiekvienam mylimojo judesiui…

Mažas mielas angeliukas. Paprastai angelai budi prie Dievo sosto ar sergsti žmonių sielas. Mūsiškis angelas – tiesiog mažas putlus sparnuotas kūdikėlis.

Dizaineris: Søren Nielsen

11322

Dizaineris: Tomas Cenius

CHERUBAS/1

CHERUBAS/2

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 1 yra tavo laimingas skaičius?

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 2 yra tavo laimingas skaičius?

Dizaineris: Tomas Cenius

11322–02

Dizaineris: Tomas Cenius

CHERUBAS/3

CHERUBAS/4

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 3 yra tavo laimingas skaičius?

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 4 yra tavo laimingas skaičius?

Dizaineris: Tomas Cenius

11322–04

Dizaineris: Tomas Cenius

CHERUBAS/5

CHERUBAS/6

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 5 yra tavo laimingas skaičius?

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 6 yra tavo laimingas skaičius?

Dizaineris: Tomas Cenius

11322–06

Dizaineris: Tomas Cenius

CHERUBAS/7

CHERUBAS/8

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 7 yra tavo laimingas skaičius?

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 8 yra tavo laimingas skaičius?

Dizaineris: Tomas Cenius

© 2012. „Trollbeads“

11322–08

Dizaineris: Tomas Cenius

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 3


11322–09

11322–11

11322–13

11328

11333

CHERUBAS/9

CHERUBAS/10

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 9 yra tavo laimingas skaičius?

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 10 yra tavo laimingas skaičius?

Dizaineris: Tomas Cenius

11322–10

Dizaineris: Tomas Cenius

CHERUBAS/11

CHERUBAS/12

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 11 yra tavo laimingas skaičius?

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 12 yra tavo laimingas skaičius?

Dizaineris: Tomas Cenius

11322–12

Dizaineris: Tomas Cenius

CHERUBAS/13

EŽIUKAS

Šis mielas angeliukas nuolat primins apie ypatingą dieną, mėnesį ar metus... O gal tiesiog 13 yra tavo laimingas skaičius?

Šis mielas, lėtas ir smalsus padarėlis pakeri savo draugiškumu, tačiau prireikus jis sugeba puikiai apsiginti.

Dizaineris: Tomas Cenius

11325

Dizaineris: Søren Nielsen

PAKRANTĖS TURTAI

VYNUOGĖS

Šiame karoliuke tilpo visi pakrantės lobiai, kuriuos gali rasti vaikštinėdamas pajūriu – tiek gimtinėje, tiek svečiose šalyse.

„Vyne yra daug grožio, tačiau tik tuomet, kai jis vartojamas gražiai, kai juo dieviškai mėgaujamasi, o ne kareiviškai lakama”, – skelbia antikos filosofų išmintis.

Dizaineris: Søren Nielsen

11329

Dizaineris: Søren Nielsen

KOMANDA

NUGALĖTOJAS

Kai komanda pasiekia tokį lygį, kai visi jos nariai juda ir mąsto kaip vienas, žaidimų aikštelėje prasideda tikri stebuklai. Šiuo karoliuku šlovinama komandos dvasia (skiriama visiems krepšininkams, futbolininkams, rankininkams ir kt.).

Kai žaidejas pasiekia aukštumas ir tampa neprilygstamu savo srities meistru, jis ar ji tarytum įgyja dieviškų gebėjimų. 11334

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

11335

BESIŠYPSANTIS CILINDRAS

VENERA

Karoliukas, kuris tiks absoliučiai kiekvienam: šviečiantis laime ir tau besišypsantis.

Šis karoliukas vaizduoja Willendorfo Venerą – garsiąją moters statulėlę, sukurtą, kaip manoma, daugiau kaip prieš 20 000 metų. Karoliukas, skirtas visų dailiosios lyties atstovių moteriškumui ir jausmingumui pagerbti.

Dizaineris: Jytte Kløve

11336

Dizaineris: Søren Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 3


ANGELŲ PLUNKSNOS

VIŠČIUKAS

Tiesiog gabalėlis dangaus...

Šis mielas viščiukas savo mažyčiais sparnais plasnoja pirmą kartą, todėl yra kupinas energijos ir entuziazmo. Jūs kone galite išgirsti jaudinamą jo čirpimą.

Dizaineris: Benedetta Romita 11337

11338

Dizaineris: Søren Nielsen

11339

CUKINIJOS ŽIEDAS

AVINAS

Cukinija – tai nuostabus grožio ir praktiškumo derinys, kuriam nepajėgia atsispirti net pati motina Gamta. Šį puikų žiedą išskleidžia gardi daržovė, įkvėpusi sukurti šį karoliuką, dailiai priglusiantį prie jūsų fantazijos vėrinio.

Temperamentingasis Avinas ...Kas dirba nuo ryto iki saulėlydžio ...Ir labai nemėgsta pralaimėti? ...Kas per gyvenimą bėgte bėga? ...Kas? Avinas.

Dizaineris: Mette Saaby

11340

Nicholas deVore Dizaineris: Søren Nielsen

11341

11343

11345

11347

JAUTIS

DVYNIAI

Užsispyręs Jautis ...Kieno gyvenimą visad lydi šypsena? ...Kas žino, ar bent jau mano, kad žino, viską? ...Kas dievina skanius dalykėlius: keptus, virtus ar skrudintus?.. ...O, juk tai apie Jautį!

Gyvenimą mylintys Dvyniai ...Kas myli gyvenimą, juoką ir gyvena dėl malonumo? ...Kas svyruoja, dvejoja ir vis pokyčiams ryžtasi? ...Kas beprotiškai dėmesį mėgsta? ...Kas? Dvyniai.

Nicholas deVore

11342

Nicholas deVore

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen _ Thor Høy

VĖŽYS

LIŪTAS

Nemėgstantis atvirauti simpatingasis Vėžys ...Kas keičiasi taip dažnai, kaip ir metų laikai: ...Tai tvirtai laikosi, tai silpnumui pasiduoda? ...Kas visur skleidžia taiką, sutarimą? ...Žinoma, tai Vėžys.

Mylintis Liūtas ...Kas giria visus savo gimines ...Ir to paties tikisi iš savo draugų? ...Kas pastebi tik tai, kas turi prasmę? ...Aišku, kad Liūtas.

Nicholas deVore

11344

Nicholas deVore

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen

MERGELĖ

SVARSTYKLĖS

Analitiškoji Mergelė ...Kas analizuoja viską, ką pamato: ...Net jei tai paprasčiausias čiaudulys... ...Kas netgi savo ligą, regis, myli? ...Perfekcionistė Mergelė.

Tolerantiškosios Svarstyklės ...Kas žada jums amžiną žaidimą ...Ir priverčia jus laukti visą pusdienį? ...Kas visose situacijose ieško kompromisų? ...Kas? Mielosios Svarstyklės.

Nicholas deVore

11346

Nicholas deVore

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen

SKORPIONAS

ŠAULYS

Atsidavęs draugas Skorpionas ...Kas laiko strėlę lanke ...Ir jeigu kas, tuojau iššauna ją? ...Atsidavęs draugas, subtilus priešas – ....Tai Skorpionas.

Atkaklusis Šaulys ...Kam svarbu turėti, kuo tikėti? ...Kieno akyse visad žvaigždės spindi? ...Jis – nepailstantis optimistas, linksmas ir šviesus žmogus ...Jis – Šaulys.

Nicholas deVore Dizaineris: Søren Nielsen

11348

Nicholas deVore Dizaineris: Søren Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 3


11349

11351

OŽIARAGIS

VANDENIS

Nepalenkiamas Ožiaragis ...Kas galetų kalnus nuversti dėl turtų bei gerovės ...Ir nuoširdžiai aprauda nuopolius brolio savo, ...Bet visada pasiima tai, ką buvo skolines? ...Saugusis Ožiaragis.

Sąmoningasis Vandenis ...Kas ištiesia visiems pagalbos ranką, ...Bet pakęst negali, kai jam nurodinėja: ...Ne visad linkęs laikytis ir taisyklių ...Tai išradėjas, genijus, superžmogus – Vandenis.

Nicholas deVore

11350

Nicholas deVore

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen

ŽUVYS

VANDUO

Dvasingosios Žuvys ...Kas meldžias, ir tarnauja, bet meldžiasi šiek tiek daugiau; ...Kas elgetą sušelpia prie durų ...Ir verkia mylimojo, kurį seniai prarado? ...Kas? Poetiškosios Žuvys.

Graikų filosofai šią kampinę formą siejo su vandens stichija. Žiūri į šį karoliuką tobulai nugludintais kampais ir tarytum girdi ledo kristalų girgždėjimą...

Nicholas deVore

Dizaineris: Thor Høy 11352

Dizaineris: Søren Nielsen

11353

DVI PUSĖS

KAČIUKŲ ŠEIMYNĖLĖ

Kaip yra juoda ir balta, kaip yra naktis ir diena, taip ir gyvenime visada yra dvi pusės: šis karoliukas neleis to pamiršti.

Miela krūvelė pūkuotų ir be galo švelnių kačiukų. Smalsūs, išdykę ir tiesiog nuostabūs. Ir kas galėtų jiems atsispirti?

Dizaineris: Kim Buck

11354

Karoliukas įkvėptas konkurso Žmonijos karoliukas 2009 dalyvėst Catherine McKeithen. Dizaineris: Anders Martin Bruun

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 3


11355

11357

11359

ŠUNIUKŲ ŠEIMYNĖLĖ

DEKORATYVINIS PAUKŠTIS

Įsivaizduokite krepšį, pilną mažyčių šuniukų, kurie smagiai vartosi kūliais ant grindų po visus namus, kimba į kojas ir kandžioja pirštus, o išsidūkę staiga nugrimzta į patį giliausią miegą jūsų glėbyje... Tokie dalykai suminkština bet kurią širdį.

Kiekvieno paukščio snapas – tai jo „muzikos instrumentas“, talpinantis savyje visų gražiausių pasaulio chorų garsus. Žvelgdami į šį puikų dekoratyvinį paukštį jūs tarsi girdėsite jį giedant.

Dizaineris: Anders Martin Bruun

11356

Dizaineris: Søren Nielsen

RUDENS PUIKUMAS

AMALAS

Ruduo pažymi perėjimą iš vasaros į žiemą. Gamta šiuo metų laiku atsiskleidžia nuostabiausiomis spalvomis, o gausus derlius liudija, koks gyvybingas gali būti ruduo prieš užleisdamas vietą atšiauriai žiemai.

Amalas primena mums apie gražią Kalėdų tradiciją: palaikykite jį virš savo mylimojo galvos ir pasibučiuokite... Su šiuo karoliuku tam net nebūtina laukti Kalėdų.

Dizaineris: Søren Nielsen

11358

Dizaineris: Tomas Cenius

MIELAS MEŠKUTIS

DEKORATYVINIS TRIUŠIUKAS

Visame pasaulyje mylimas, pats mieliausias ir nuostabiausias meškutis. O šįkart jis tiesiog trykšta gyvybe. Leisk šiam meškučiui nešti žinią tavo brangiausiam žmogui, kiek daug tau jis (ji) reiškia...

Mažas dekoratyvinis triušiukas sėdi saugiai įsitaisęs su tavimi ir mėgaujasi tavęs myluojamas.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen 11360

RITINYS (DIDELIS) ŠOKINĖJANTIS TRIUŠIUKAS Op op op ... Šis mielas dekoratyvinis triušiukas mikliai šokinėja, o jo švelnios ausytės žaismingai plevena ore. 11361

Dizaineris: Søren Nielsen

11332

... sidabrine plunksna gali įamžinti žodžius brangius ir skirti Meilei savo juos Jis ar Ji skaityt galės kasdien kasnakt ir vėl ir vėl.. Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 3


11401

11413

11425

BANGOS

COLIUKĖ

Bangos – tai juros, kuri nuolat pasakoja mums savo paslaptis, balsas. Net ir visiškai nevejuota diena tyliai skalaudama pajurio smeli, ji pasakoja, ka mate ir girdejo bekraštese savo platybese…

Tai mažoji Coliukė iš H.C.Anderseno pasakų pasaulio. Pievų žiedai – tai jos puikieji kambariai.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen 11408

SIMBOLIAI

DĖMĖS

Šis karoliukas kupinas laimės simbolikos: varlė reiškia vaisingumą, vėžlys – ilgus gyvenimo metus, vabalas – patį gyvenimą, žvaigždė – dvasinę gyvenimo pusę, varis – meilės metalą, saulė – viso, kas gyva, šaltinį. Na, o In ir Jan yra gyvenimo harmonijos simbolis.

Šiame karoliuke sujungtos dvi įdomios žmogiškosios savybės – noras paslėpti, o kartu ir noras atskleisti... Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai tiesiog chaotiškai išmėtytos dėmės, tačiau visos bendrai jos sudaro lyg koki perregima šyda, o to ir buvo siekta...

11421

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Mette Saabye

INKILĖLIS

DRAUGYSTĖ

Šis karoliukas – tai patys mažiausi namai, kokius tik esate kada nors matę. Pažvelk i vidų ir… rasi ten paukštelį, perinti kiaušinius. Tebūnie tai mažytis šeimos ir namų šilumos simbolis.

„Gali manimi pasikliauti, visada būsiu tavo pusėje”. Padovanok šį karoliuką geriausiam draugui – tam, kurio rankos tu niekada nepaleisi.

Dizaineris: Svend Nielsen

11426

Dizaineris: Søren Nielsen

SĖKMĖS KAROLIUKAS BUDA Buda simbolizuoja didžiadvasiškumą, etiškumą, kantrybę, uolumą, susitelkimą bei išmintį – išlavintos šios savybės veda i dvasios ramybę. 11428

Dizaineris: Søren Nielsen

11429

Šis karoliukas įvairialypis, be to – jis gali tapti mažyčiu tavo likimo pranašu. Ta simbolių kombinacija, už kurios pirmiausia užkliuvo tavo žvilgsnis, ir yra lemtinga. Jei tai susikibusios rankos – tavęs laukia graži draugystė, jei tai ranka ir širdis – meilė, jei ranka ir žvaigždė – stebuklingi dalykai vyks tavo gyvenime. Kaukolė kalba apie rimtą gyvenimo laikotarpį, keturlapis – apie sėkmę, na, o varlė – apie vaisingumą plačiąja žodžio prasme... Dizaineris: Søren Nielsen

11430

11433

KETURIOS VARLYTĖS

JAUNYSTĖ

Ant šio karoliuko draugiškai susigrūdusios keturios varlytės. Varlė – tai mėnulio gyvūnas. Jos pranašauja lietų, taigi ir vaisingumą bei gyvenimą.

Šio karoliuko kūrėjus įkvėpė 1900–ųjų laikotarpio sidabro dirbiniai, – šio laikmečio moderniajam juvelyrinių dirbinių dizainui būdinga asimetrija, gyvybiškumas ir dinamika.

Dizaineris: Søren Nielsen

11432

Dizaineris: Søren Nielsen

VIRSMAS

ABSOLVENTAMS

Paimk rankomis nediduką sidabrinį vamzdelį ir suspausk jį tarp pirštų – gausi štai tokį judėjimo kupiną karoliuką. Tai mažytis gyvenimo virsmo simbolis.

Metai sunkaus triūso prie knygų nematant nei dienos šviesos, nei margojo pasaulio, negirdint jo klegesio – visa tai praeityje! Gali didžiuotis – diplomas jau tavo rankose. Sveikiname!

Dizaineris: Mette Saabye

© 2012. „Trollbeads“

11435

Dizaineris: Søren Nielsen

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 4


BESIRIDENANTIS TROLIS

BAKALAURAMS/MAGISTRAMS Štai išlaikyti visi egzaminai... Prieš tavo akis – visiškai naujas, nuostabus ir įdomus gyvenimo etapas... Pirmyn! 11436

Dizaineris: Signe M. Schumann

11437

Šis trolis mėgsta paišdykauti, bet neskubėkite teisti: iš tikro jis nestokoja ir didelės išminties... Jei kokį vakarą pamatysite šį trolį besiridenanti ant jūsų grandinėlės, žinokite, kad galbūt jis taip mėgina Jums pasakyti: „Ei, tik nenukabink nosies, neplauk pasroviui!“ Dizaineris: Søren Nielsen

SIŪLŲ KAMUOLYS

MEGZTINIS

Šis „Trollbeads“ karoliukas – tai mažas vilnonių siūlų kamuoliukas, galintis virsti šiltu megztiniu arba kojinių, be kurių neišsiverčiame šaltą žiemą, pora. Jei tik, žinoma, siūlų kamuolio pirmas nenutvers kačiukas...

Nėra nieko jaukesnio už mielą rankų darbo megztinį: jis saugos tave ir neleis sušalti. Dizaineris: Søren Nielsen 11438

11440

11442

11439

Dizaineris: Søren Nielsen

SAULĖS RATAS

SAGOS

Kaip gėlių žiedai stiebiasi į saulę, taip ir šis karoliukas padės tau atrasti savąją saulę. Saulės ratas saugos savo šeimininką ir padarys šviesesnį jo kelią per gyvenimą.

Jos mus lydi kiekvieną dieną, visur ir visada: kur beeitume, be jų negalim. Mažas, bet išties unikalus išradimas. Atspėjote – tai sagos!

Dizaineris: Mette Saabye

11441

Dizaineris: Mette Saabye

RĖMELIAI

VAIKŠČIOK

Tai rėmeliai patiems svarbiausiems tavo prisiminimams įrėminti. Jėgą ir laimę spinduliuojantis karoliukas.

Žmonės visame pasaulyje naudojasi skirtingomis transporto priemonėmis, bet yra vienas mus visus vienijantis dalykas, nesvarbu, kur gyventume, – žinoma, vaikščiojimas! Taigi palik savo automobilį, mopedą ar rikšą namie ir – pirmyn pasivaikščioti! Tai naudinga..

Dizaineris: Jytte Kløve

114444

Dizaineris: Marjoke van de Plassche

11445

ALELIUJA

ŠIRDŽIŲ KAMUOLYS

Muzikinės natos groja stebuklą šlovinančią džiaugsmingą melodiją – garsųjį chorą „Aleliuja“ iš kompozitoriaus Georgo Frydricho Hendelio oratorijos „Mesijas“. Džiaukitės savo mažais gyvenimo stebuklais ir jūs.

Po širdį kiekvienam, kurį mylite. Klijai, sulipdę šias širdis į kamuolį – tai jūs. Dizaineris: Kristian Krysfeldt 11446

Dizaineris: Milly Page

11447

TRIGUBAS MAZGAS

MEILĖ VIDUJE

Šis paprastas mazgas buvo aptinkamas daugelyje kultūrų jau nuo senų senovės. Tai forma, kurią puošyboje plačiai naudojo vikingai, keltai ir krikščionys. O kuo mazgas paprastesnis – tuo jis tvirtesnis: tai jau amžių patikrinta tiesa.

Laikyk savo jausmus giliai širdyje, slapčiausioje sielos kertelėje, arba užrašyk juos ant šio karoliuko, kad visi pamatytų, ką jauti. Pats nuspręsk, kaip nori išreikšti savo meilę. Savo pasirinktam tekstui išgraviruoti turi 3 eilutes ir 30 ženklų.

Dizaineris: Kim Buck

11448

Dizaineris: Kim Buck

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 4


11449

SAKUROS ŽIEDAI

DVIGUBA ŠIRDIS

Sakuros, atėjus laikui ėmusios mesti savo rožinius žiedlapius, dovanoja nuostabų reginį. Sningant jų žiedais visas pasaulis staiga stebuklingai persimaino ir pasijuntame taip, lyg būtume atsidūrę pasakoje.

Dvi širdys tampa viena – susijungia į amžiną meilę. Dizaineris: Kim Buck 11450

Dizaineris: Mette Saabye

11451

PAUKŠTIS KIVIS

SIDABRO SPIRALĖS

Paukščio kivio, Naujosios Zelandijos simbolio, patelė laiko savo mažutį jauniklį. Taip ramu ir saugu gali būti tik motinos glėbyje.

Šis „Trollbeads“ karoliukas – tai mažas vilnonių siūlų kamuoliukas, galintis virsti šiltu megztiniu arba kojinių, be kurių neišsiverčiame šaltą žiemą, pora. Jei tik, žinoma, siūlų kamuolio pirmas nenutvers kačiukas...

Dizaineris: Anders Martin Bruun

11452

Dizaineris: Søren Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 4


11507

LAIMĖS DRAKONAS

UOGA (DIDELĖ)

Anaiptol ne visi drakonai spjaudosi ugnimi ir yra grėsmingai nusiteikę. Na, pavyzdžiui, kad ir šis geranoriškas drakoniukas. Jis tenori pasakyti du dalykus: kad atsitiktinumų nebūna ir kad patys galime paversti savo gyvenimą smagia pasaka…

Tai pats didžiausias visos kolekcijos karoliukas. Įspūdingai kontrastuoja su visais kitais, mažesniais savo broliais. Ši prisirpusi ir apetitą žadinanti uoga papuoš bet kurį vėrinį. 11508

Dizaineris: Gitte Bjørn

11512

KOALA

ŠVYTURYS

Nedidukė guvi koala sėdi aukštai įsitaisiusi eukalipto medyje. Motinos koalos glėbyje – mažylis, kuris jaučiasi saugiausias pasaulyje. Tiek motina, tiek jos palikuonis žiūri į mus savo didelėmis apskritomis akutėmis. Taip miela ir žavu, kad norisi apkabinti.

Pasiklydusiems tamsoje švyturys rodo kelią į saugų uostą. Jo šviesa sako: jei klausaisi savo širdies balso, visada rasi kelią namo. O gal šis švyturys tebus tiesiog mielas prisiminimas iš atostogų prie jūros... 11513

Dizaineris: Anders Martin Bruun

11514

11518

Dizaineris: Jens Nielsen

Dizaineris: Gabriele Weber–Vögele

PERGALĖ

PELĖDA

Kiekviena diena mums dovanoja mažų pergalių. Pasižiūrėk į šį karoliuką ir prisimink savąsias.

Ši pelėda, išminties ir saugumo simbolis, žvalgosi savo didelėmis akimis po naktinę girią, kai visi medžiai atgyja ir troliai išsėlina pažaisti...

Dizaineris: Jytte Kløve

11516

Dizaineris: Søren Nielsen

ROJAUS PAUKŠČIAI

FUTBOLO KAMUOLYS

Keturi laimingi paukščiai rojaus sode.

Įdomi penkiakampė struktūra, formuojanti sferą... arba tiesiog futbolo kamuolys.

Dizaineris: Anna – Qing Shao Mej

© 2012. „Trollbeads“

11519

Dizaineris: Svend Nielsen

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 5


LEDINĖ MEŠKUTĖ (ŽMONIJOS KAROLIUKAS 2010)

LAISVĖS DVASIA

Konkurso „Žmonių karoliukas 2010” nugalėtoja

11522

Ji didžiulė, stipri ir graži, bet papuolė į rimtą bėdą! Šis karoliukas – tarytum nuolatinis priminimas, kad turime saugoti klimato kaitos pavojuje atsidūrusią gamtą. Jei mums šypsosis sėkmė – šios meškutės gyvenimo istorija bus su laiminga pabaiga...

11523

Dizaineris: Kristi Denning

Dizaineris: Søren Nielsen

LAUKIMAS

BESIRITANČIOS BANGOS (ŽMONIJOS KAROLIUKAS 2011) ...Vanduo yra galingiausia gamtos jėga ir būtent tai suteikia gyvybės mūsų planetai. Karoliukas „Besiritančios bangos“ – konkurso „Žmonių karoliukas 2011“ nugalėtojas. 11524

Dizaineris: Denise Tong

Laisvė. Fantazijos. Svajonės. Šis karoliukas skatins tave siekti svajonių išsipildymo, išsaugoti savyje vaikišką džaugsmą bei gebėjimą svajoti. Sukurti šį karoliuką įkvėpė garsusis pasakų herojus Piteris Penas, nerūpestingai skriejantis padangėmis ir šokantis ant bangų. Ir žinok, tu negalėsi jo sukontroliuoti – juk jis tikras laisvės įsikūnijimas.

11525

Nėštumas yra pats jautriausias laikotarpis būsimų tėvų gyvenime – teikiantis daug vilčių, bet tuo pat metu ir nemažai nerimo. Šis karoliukas vaizduoja tėvą, švelniai laikantį savo būsimo vaikelio motiną glėbyje, kuris tarsi ramina ją, kad su kūdikio gimimu tiesiog prasideda naujas jų santykių etapas ir nuogąstauti dėl to nereikia. Dizaineris: Magdalena Jedrzejczak–Nalazek

MOTINYSTĖ TĖVYSTĖ

Motina ir kūdikis žaidžia drauge ir mėgaujasi vienas kitu paprastu ir švelniu šventai ritualiniu būdu nuo pat motinystės pradžios. Dizaineris: Magdalena Jedrzejczak–Nalazek 11526

11527

Laikas, kurį mažylis praleidžia su savo tėvu yra ypatingai svarbus. Šie momentai sukuria šeimą, kuri niekada nebus įmanoma išardyti. Tai ir yra parodoma – tėvystė. Dizaineris: Magdalena Jedrzejczak–Nalazek

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 5


11601

11603

INDIŠKASIS DRAMBLYS

PANDA

Šis karoliukas vaizduoja dramblį, nešiną nameliu ant plačios savo nugaros. Indijoje šventinės eisenos neįsivaizduojamos be iškilmingai papuoštų dramblių, – daugelyje religijų šie gamtos milžinai yra itin gerbiami ir saugomi.

Palaimingai žaisdami drauge, panda ir jos mažylis sukasi ir vartosi aplink Jūsų grandinėlę.

Dizaineris: Søren Sølvsmed

Dizaineris: Anders Martin Bruun 11602

DIDŽIOJI ŽEMĖ

DRIEŽAI GEKONAI

Iš „Trollbeads“ karoliukų muziejaus į naująją rudens kolekciją sugrįžtančio karoliuko „Didelė žemė“ dizainas – tai bendras dizainerio Nicholas Aagaardo ir jo senelio Svendo Nielseno darbo vaisius. Turėkite omenyje, kad šis karoliukas yra kur kas didesnis už kitus karoliukus.

Karoliukas, pilnas driežų: jį sukurti įkvėpė olandų grafiko M.C.Escher‘io kūrinys. Vieno driežo siluetas kartu yra ir antrojo siluetas; vienas juodas, kitas baltas, kai kurie bučiuojasi, antri kažkur traukiasi. 11604

Dizaineris: Lars Sögaard

Dizaineris: Nicolas Aagaard

11605

SKRENDANČIOS ŽĄSYS

PRIEŠYBĖS

Karoliukas, vaizduojantis migruojančius paukščius: jį sukurti įkvėpė olandų grafiko M.C.Escher‘io kūrinys. Vieno paukščio kontūrai kartu yra ir kito paukščio kontūrai; vienos žąsys skrenda aukštyn į Šiaurę, kitos traukia žemyn į Pietus.

Karoliukas, vaizduojantis angelus ir demonus: jį sukurti įkvėpė olandų grafiko M.C.Escher‘io kūrinys. Angelų ir demonų siluetai čia susilieja – ar galėtum pasakyti, kur baigiasi vienas ir prasideda kitas?

Dizaineris: Lars Sögaard

11606

Dizaineris: Lars Sögaard

TROLIŲ MONETA Karoliukas su„Trollbeads“ logotipu, dar pagražintas mūsų planetos vaizdubei subtilios širdies, kaip pasaulinės meilės, simboliu. 11607

Dizaineris: Thor Høy

© 2012. „Trollbeads“

SIDABRAS | PREKIŲ GRUPĖ 6


51702

BALTASIS PERLAS

BALTASIS PERLAS SU AUKSU

Šis karoliukas sukurtas tariantis su didžiaisiais perlų ekspertais gėlųjų vandenų dugne... Baltieji perlai dar vadinami mėnulio atspindžiu vandenyje. Labai gražu.

Vieni perlus vadina dangaus ašaromis, kiti – subtiliu menulio atspindžiu. Šis karoliukas turi 18 karatų aukso „viduriuką“.

Dizaineris: Lise Aagaard

51702G

RAUSVASIS PERLAS

TROLIS IR BRANGAKMENIAI

Pažiūrėkite, kaip nuostabiai spindi šis rausvasis perlas – tiesiog neįmanoma atitraukti akių...

Šis karoliukas yra tvirtai apglėbęs opalą – ištikimybės akmenį, ametistą, simbolizuojantį sielos ramybę, ir granatą – ištikimybės bei malonės simbolį.

Dizaineris: Lise Aagaard 51703

51712

51732

51734

Dizaineris: Lise Aagaard

51711

Dizaineris: Søren Nielsen

GRANATAS

IŠMINTIS

Šis sidabrinis karoliukas praturtintas trimis granato akmenimis, pulsuojančiais kraujo raudonumo atspalviais. Anot senovinių knygų apie brangakmenius, gilios tamsios granato spalvos reiškia vyriškumą, o šviesesnės – moteriškumą.

Penki šio karoliuko akmenys simbolizuoja išmintį. Opalas – ištikimybę, ametistas – sielos ramybę, granatas – atsidavimą, turkis – drąsą ir sėkmę, na, o lazuritas – kompetenciją bei puikius gebėjimus.

Dizaineris: Søren Nielsen

51713

Dizaineris: Søren Nielsen

BALTASIS TERCETAS

JUODASIS TERCETAS

Šis karoliukas ir klasikinis, ir romantiškas vienu metu. Baltieji gėlųjų vandenų perlai ir gryniausio sidabro hortenzijų žiedlapiai glaudžiai persipynė, padarydami šį karoliuką tikrai nepaprastu.

Žmonės tiki, kad sėkmė lydės, jei pasiseks rasti penkialapį dobilą, tačiau elfų pasaulyje sakoma, kad laimė neabejotinai aplankys, jei rasi kriauklę su trimis juodaisiais perlais…

Dizaineris: Lise Aagaard

51733

Dizaineris: Lise Aagaard

AISTRA

JUODOJO ŠPINELIO KUTAS

„Tiesa be aistros yra vien tik faktai. Jei aistra skverbiasi iš širdies – tai jau poezija.“ Allamar Iqbal.

Tvirtas ir gražus akmuo iš Afrikos ir Tolimųjų Rytų, priversiantis jūsų apyrankę suspindėti.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Lise Aagaard 51735

PERLO KUTAS

KŪDIKĖLIS TROLIS

Natūralus gėlavandenis perlas – santūraus grožio simbolis jūsų apyrankei pagražinti.

Tikras mažas padūkėlis, sėdintis ant savo stebuklingo akmens ir valiūkiškai kaišiojantis liežuvį... Tarp kitko, šis akmuo labai retas ir tik vieni troliai žino, kur tokių rasti. Radę vieną, saugo jį visą savo trolišką gyvenimą.

Dizaineris: Lise Aagaard 51736

© 2012. „Trollbeads“

51737

Dizaineris: Søren Nielsen

SIDABRAS / PERLAI / AKMENYS


61706

61709

61711

61713

TROLIS SU DIDELĖMIS PĖDOMIS

STIKLO TROLIAI

Šio karoliuko trolis ant nugaros neša dvispalvį stikliuką. Mažo trolio pėdutės didelės: nuostabiai didelės. Būtent dėl to mes jį taip ir mylime. Kiekvienas trolis nešinas vis kitokio atspalvio brangenybe.

Šis karoliukas vaizduoja tris skirtingus trolius, kiekvieną su savo stebuklingu brangakmeniu, vis kitokio atspalvio.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen 61707

TREJYBĖ

TRYS ŽIEDAI

Trejybė – tai trys vienas su kitu glaudžiai susiję asmenys. Arba Šventoji Dievo Trejybė – Dievas Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia. Kiekvieno Trejybės karoliuko stiklo akutės tviska vis kitu atspalviu.

Trys dailūs žiedeliai su dvispalvio stiklo viduriukais. Kiekvieno karoliuko akutės sužiba vis kitokiais atspalviais.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen 61710

ŽIEMOS BRANGAKMENIS (DIDELIS)

VASAROS BRANGAKMENIS (DIDELIS)

Šis karoliukas, papuoštas tamsių ir šiltų atspalvių Svarovskio kristalais – tikras juvelyrinis šedevras.

Puikūs pastelinių atspalvių Svarovskio kristalai nuostabiai praturtina šį karoliuką ir nejučia užkrečia savo lengva vasariška nuotaika.

Dizaineris: Søren Nielsen

61712

Dizaineris: Søren Nielsen

ŽIEMOS BRANGAKMENIS (MAŽAS)

VASAROS BRANGAKMENIS (MAŽAS)

Savo tamsiais šiltais atspalviais Svarovskio kristalai paverčia šį karoliuką mažu juvelyriniu stebuklu. Nedidukas, tačiau vertas didelio dėmesio.

Šviesių vaiskių atspalvių Svarovskio kristalai nuostabiai žėri gryniausio sidabro rėmeliuose – subtilus juvelyrinis šedevras. 61714

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen

61715

ŠV. VALENTINAS

ŽIEMA

Širdingas karoliukas, skirtas romantiškiausiai metų šventei. Papuoštas šešiomis sidabro širdelėmis, apglėbusiomis tris Svarovskio kristalus, žėrinčius skirtingais raudonio atspalviais.

Nuostabus metų laikas, kai sustirusias galūnes gali sušildyti įsitraukęs į smagų sniego mūšį.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Lise Aagaard 61717

PAVASARIS

VASARA

Viskas atgimsta! Paukščiai nenutyla, skleidžiasi medžių ir gėlių pumpurai... Pagaliau vėl pavasaris...

Vieversiai čiulba ir nardo po akinamai žydrą dangų, pievose darbuojasi darbščiosios bitelės. Mažas drugelis nutūpia ant kvapnaus melsvo žiedo, pasistiprinti jo nektaru. Taip, tai – vasara...

Dizaineris: Lise Aagaard 61718

© 2012. „Trollbeads“

61719

Dizaineris: Søren Nielsen

SIDABRAS / STIKLAS


61720

RUDUO

FĖJA

Miškų tankmėje, ten, kur trolių karalystė, ant mažos liaunos šakelės kaba rasos lašelis, kuriame lyg veidrodyje atsispindi visos pasakiško rudens spalvos. Žali, rudi ir melsvi atspalviai nuolat žaidžia ir mainosi.

Auštant fėjos pasirodo su ryto rasa ir žaismingai strykčioja žole, gėlių stiebais. Bet ši graži pasaka tęsiasi tik tol, kol pabunda žmonės: tada fėjos akimirksniu pranyksta...

Dizaineris: Søren Nielsen

61722

IŠDROŽINĖTOS GĖLĖS

NEUŽMIRŠTUOLĖ SU PUMPURU

Mažomis spalvoto stiklo akutėmis žėrintis karoliukas, kurį sukurti įkvėpė medžio drožinėtojai.

Jūsų akys pasiklys žvelgdamos į šio karoliuko, slepiančio savyje visus gamtos stebuklus, gražų margumą. 61723

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen 61724

PALMIŲ SALA

SNIEGUOLĖS „LAŠELIAI“

Mažutė negyvenama sala su keliomis palmėmis: tiesiog klasikinis taikos ir ramybės simbolis.

Sakoma, kad Snieguolės žiedas primena tris pieno lašelius, išlašėjusius iš ryškiai žalio stiebo. Štai kaip jie atrodo nuostabiame stiklo karoliuke.

Dizaineris: Lise Aagaard 61725

61727

Dizaineris: Søren Nielsen

61726

Dizaineris: Lise Aagaard

ŽIBUOKLĖS

ŽALIŲ GĖLIŲ ŽIEDAI

Žibuoklės yra didingumo, kilnumo ir individualumo simbolis. Šis violetinis karoliukas tikrai privers suspindėti jūsų apyrankę.

Po šaltos baltos žiemos vėl išvydus ir užuodus žydinčias laukų gėles, daugeliui suvirpa širdys. Šis karoliukas pražydo žaliai, kad pavasariškai nušviestų visą jūsų apyrankę.

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

61728

Dizaineris: Lise Aagaard

SIDABRAS / STIKLAS


21104

21112

21119

21135

21144B

21144D

GERVUOGĖ

HORTENZIJA

Ar gali būti kas nors nuostabesnio už kvapnias juodaakes gervuoges, sunokusias žaliajame gamtos glėbyje? Ech, kaip norisi paragauti...

Aplinkui šį auksinį karoliuką linksmai apsiviję smulkučiai hortenzijos žiedlapiai atrodo visai kaip tikri.

Dizaineris: Søren Nielsen

21106

Dizaineris: Lise Aagaard

LAIMĖS MAZGAS

ŠIRDELĖS (MAŽOS)

Pavadinimą šiam daugelio mėgstamam karoliukui davė patys „Trollbeads“ gerbėjai.

Tik pažiūrėk, kaip meiliai susiglaudusios šios keturios širdelės. Skirk jas tau brangiam žmogui.

Dizaineris: Søren Nielsen

21118

Dizaineris: Søren Nielsen

TIKĖJIMAS, VILTIS IR MEILĖ

BŪGNAS

Pirmas laiškas korintiečiams 13:13: „...taigi dabar pasilieka tikėjimas, viltis ir meilė – šis trejetas, bet didžiausia iš jų yra meilė.”

Kai Danijos karalienė apsistoja Kopenhagoje, jos asmens sargybiniai žygiuoja miesto gatvėmis mušdami būgnus. Pasijusk ir tu karaliumi ar karaliene...

Dizaineris: Lise Aagaard

21122

Dizaineris: Svend Nielsen

LOTOSO ŽIEDAS

A–KAROLIUKAS

Lotoso žiedas atveria didingą savo grožį vos saulei tekant ir vėl oriai užsisklendžia su paskutiniaisiais jos spinduliais. Tai gėlė, valdoma dviejų didžiųjų šviesulių: saulės ugnies ir mėnulio, kurio galioje visi pasaulio vandenys...

A – kaip Adomas. Šis vardas kilęs iš senosios hebrajų kalbos ir reiškia „.žemę” arba „.žmogų”. Anot Biblijos, Adomas buvo pirmasis Dievo sukurtas žmogus.

Dizaineris: Søren Nielsen

21144A

Dizaineris: Lise Aagaard

B–KAROLIUKAS

C–KAROLIUKAS

Šis karoliukas – tikram broliui, bičiuliui, brangiam draugui, barbėms devyndarbėms (pavyzdžiui, buhalterėms) ir visiems, kurių vardas prasideda raide B.

C – puikus vitaminas. Nepamiršk, kad juoktis labai sveika… netgi iš savo problemų.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 21144C

D–KAROLIUKAS

E–KAROLIUKAS

D – kaip Dangus. Tegu dangiškų akimirkų būna kuo daugiau...

Eglė Žalčių Karalienė – ištikimybės, atsidavimo ir meilės, stipresnės nei pati mirtis, simbolis...

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

21144E

Dizaineris: Lise Aagaard

AUKSAS


21144F

21144H

21144J

21144L

F–KAROLIUKAS

G–KAROLIUKAS

„Ar žinai, mano meile, su tavim buvo faina, su tavim tavo glėbyje. Ir žinok, man bus faina visada, mano meile, visada, kol esi šalia…“ Karoliukas toms akimirkoms, kai iš laimės norisi dainuoti... Ir būna tiesiog faina.

Gyvybė. Gerumas. Garbė. Gailestingumas. Galia. Arba tiesiog – Giesmė Gyvenimui…

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 21144G

H–KAROLIUKAS

I–KAROLIUKAS

H – kaip Himnas. Himnas meilei, draugystei, grožiui, gėriui, teisingumui, ištikimybei... Ir viskam, kas tik teikia džiaugsmą.

Išlauk, išbūk, iškentėk ir tikėk – viskas bus gerai!

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 21144I

J–KAROLIUKAS

K–KAROLIUKAS

J – kaip Jausmai. Ir visai nesvarbu, kas, iš kur ir kokio amžiaus esame: kiekvienas jaučiame meilę ir skausmą, ilgesį ir džiaugsmą... Tik nepamirškime, kad gražiausius jausmus reikia saugoti ir puoselėti.

Kas, iš kur, ir kodėl tu esi? Ko tu sieki, ko labiausiai trokšti? Gyvenimas pažeria tiek daug įvairiausių klausimų! Bet tik tada, kai ieškome atsakymų į juos, mes iš tiesų gyvename.

Dizaineris: Lise Aagaard

21144K

L–KAROLIUKAS

M–KAROLIUKAS

Lai buna tavo veidas linksmas, lai laime groja širdyje, lai meile liejasi iš tavo lūpų – aš laukiu, kol apsvaigsiu tavo glėbyje…

Iš pirmo laiško korintieciams 13: „Meilė kantri ir maloni,[...] meilė visa pakenčia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia“.

Dizaineris: Lise Aagaard

21144M

Dizaineris: Lise Aagaard

N–KAROLIUKAS

O–KAROLIUKAS

Tavęs man Niekas Niekada Nepakeis...

Orumas yra didelė vertybė. Saugok jį lyg tikrą auksą.

Dizaineris: Lise Aagaard 21144N

21144P

Dizaineris: Lise Aagaard

21144O

Dizaineris: Lise Aagaard

P–KAROLIUKAS

Q–KAROLIUKAS

P – kaip Petras. Graikų kalboje „petros” reiškia „uola”. Apaštalas Petras buvo vardu Simonas, bet Jėzus pavadino ji Petru sakydamas: „Tu vadinsiesi Petru, Uola, ir ant šitos uolos aš pastatysiu savo Bažnyčią, kurios pragaro vartai nenugalės.”

Qualis vita et mors ita – koks gyvenimas, tokia ir mirtis. Gyvenimas – neįkainojama dovana. Elkimės su ja garbingai.

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Lise Aagaard 21144Q

AUKSAS


21144R

R–KAROLIUKAS

S–KAROLIUKAS

Šis karoliukas skirtas drąsiesiems Romeo, nebijantiems jokių pavojų meilės vardan. Tikime, kad tokių šiandien dar yra…

Tu – mano sielos Saulė ir Spindesys. Tu – mano Svajonė ir didžiausias Slėpinys…

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 21144S

T–KAROLIUKAS

U–KAROLIUKAS

Tu – brangiausias mano Turtas. O aš – Tavo...

Ugnis gali sudeginti, bet jei tai tavo meilės ugnis, joje sudegti aš nebijočiau…

Dizaineris: Lise Aagaard 21144T

21144U

V–KAROLIUKAS

W–KAROLIUKAS

Visada tavo…

Greitai ši raidė taps lietuwių abėcėlės dalimi. Juk ją jau beweik wisi wartoja!

Dizaineris: Lise Aagaard 21144V

21144X

21144Z

Dizaineris: Lise Aagaard

21144W

Dizaineris: Lise Aagaard

X–KAROLIUKAS

Y–KAROLIUKAS

Gyvenime yra nemažai X–ų, t.y. nežinomųjų. Matyk tuos nežinomuosius ne kaip problemas ar kliūtis, bet kaip galimybe pasiekti ir išmokti ką nors nauja.

Šis karoliukas – Ypatingam tavo gyvenime žmogui. Ypač daug reiškiančiam, ypač brangiam, ypač svarbiam ir ypač laukiamam.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 21144Y

Z–KAROLIUKAS

AUKSO SPIRALĖS

Šis karoliukas skiriamas visiems zigmams, zenonams, zingeriams, zbignevams ir tiems, kurie mėgsta gaudyti daug zuikių vienu metu ir valgyti zefyrus...

Gamtoje, augalų ir gyvūnijos pasaulyje, yra gausu spiralių, ši forma nuo seno yra menininkų įkvėpimo šaltinis. Net ir žmonių pirštų antspaudai – tai unikalios spiralės. Mėgindamas apskaičiuoti apskritimo kvadratūrą, spiralę studijavo ir Archimedas.

Dizaineris: Lise Aagaard

21452

Dizaineris: Søren Nielsen

AUKSINIS AMALAS

ŠIRDŽIŲ PUOKŠTĖ

Pasibučiuoti, jei atsidūrėte po virš galvos kybančiu amalu – graži Kalėdų tradicija. Linksmų švenčių!

Daugybė mažų, elegantiškų širdelių, susijungusių į be galo mielą puokštę. Štai kokia toji meilė.

Dizaineris: Tomas Cenius 21358

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Kim Buch 21825

AUKSAS


21146

21154

PELKĖS KERAI

LĄSTELĖS

Apsigaubus rūku, tvyro pelke plati // Ten, kur laumės naktim kelia puotas... // Žingsnis vienas tiktai ir žinok – nelauktai // Apkerėti bus tavo jausmai ir protas...

Šis „Trollbeads“ karoliukas iliustruoja, kokiais skirtingais mes galime tapti, nors visi prasidėjome taip pat – nuo ląstelės.

Dizaineris: Søren Nielsen

21148

Dizaineris: Mette Saabye

KAVOS PUPELĖ

AUKŠTAKULNIS BATELIS

Kavos pupelė atkeliavo iš Etiopijos. Sakoma, ją atrado vienas piemuo, pastebejęs, kokios aktyvios tapo jo avys, kai nuo kažkokio krūmo paragavo „raudonųjų vyšnių”. Gali šį karoliuką skirti žmogui, su kuriuo išgerti puodeli kavos visada tikras malonumas...

Duoklė madai ir moterims, mėgstančioms gyventi elegantiškai. Beje, ar žinojote, kad Italijoje aukštakulniai bateliai taip pat yra ir sėkmės simbolis? 21156

Dizaineris: Tomas Cenius

Dizaineris: Lise Aagaard

AUKSINĖ KALNŲ GĖLĖ

LIŪTAI

Ši gėlė mažutė, švelni ir gležna, bet sykiu ir be galo stipri, nes išgyvena didingų ir atšiaurių kalnų apsuptyje.

Tai liūtas ir liūtė – didingi ir stiprūs. Neveltui jie vadinami žvėrių karaliais ir simbolizuoja drąsą bei kilmingą dvasią. Truputis jų neprilygstamos drąsos įamžinta ir šiame “Trollbeads“ karoliuke.

Dizaineris: Søren Nielsen 21160

21227

21262

21217

Dizaineris: Trine Tanja Falsled

KARALIŠKASIS

BEGALINIS

Šis karoliukas dvelkia kažkuo karališku. Elegantiškas, griežtas ir tuo pat metu grakštus, primenantis karališkosios karunos ornamentus iš senų gerų pasakų…

Ši unikali forma simbolizuoja tai, kas amžina, ir neturi pabaigos. Atminkite: tai, kas tikra, niekada nesibaigia.

Dizaineris: Svend Nielsen

Dizaineris: Mette Saabye 21245

NEUŽMIRŠTUOLĖS

ŠIRDIS

Tarytum nebylus pažadas ir romantiškas pavasario žavesio atsiminimas – aš tikiu, tu nepamiršai...

Širdis jam ar jai – tavo brangiausiajam. Tai meilės, aistros ir atsidavimo simbolis.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Jens Nielsen 21310

MEŠKIUKAS

JŪRA

Mažutis minkštas ir labai mielas meškiukas. Gražios ir saugios vaikystes simbolis.

Šiame karoliuke – jūros, jos ošimo, bangų mūšos ir švelnaus smėlėto jos kranto ilgesys. Regis, jis net dvelkia sūriu vandeniu ir vasara…

Dizaineris: Jens Nielsen 21311

© 2012. „Trollbeads“

21314

Dizaineris: Søren Nielsen

AUKSAS


21317

TRYS BROLIAI / SESERYS

CHERUBAS

„Šis karoliukas skirtas tiems, kurie šeimoje užaugo trise. Trys savarankiškos asmenybės, trys unikalūs likimai, tačiau amžiams susieti…“

Mažas mielas angeliukas. Paprastai angelai budi prie Dievo sosto ar sergsti žmonių sielas. Mūsiškis angelas – tiesiog mažas putlus sparnuotas kūdikėlis.

Dizaineris: Jytte Kløve

21322

Dizaineris: Tomas Cenius

PAKRANTĖS TURTAI

VYNUOGĖS

Šiame karoliuke tilpo visi pakrantės lobiai, kuriuos gali rasti vaikštinėdamas pajūriu – tiek gimtinėje, tiek svečiose šalyse.

„Vyne yra daug grožio, tačiau tik tuomet, kai jis vartojamas gražiai, kai juo dieviškai mėgaujamasi, o ne kareiviškai lakama”, – skelbia antikos filosofų išmintis.

Dizaineris: Søren Nielsen 21328

21329

Dizaineris: Søren Nielsen

DĖMĖS ANGELŲ PLUNKSNOS Tiesiog gabalėlis dangaus... Dizaineris: Benedetta Romita 21337

21421

Šiame karoliuke sujungtos dvi įdomios žmogiškosios savybės – noras paslėpti, o kartu ir noras atskleisti... Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai tiesiog chaotiškai išmėtytos dėmės, tačiau visos bendrai jos sudaro lyg kokį perregimą šydą, o to ir buvo siekta... Dizaineris: Mette Saabye

2662,–

MEILĖS RANKRAŠTIS (MAŽAS)

4492,–

...auksine plunksna – gali įamžinti – žodžius brangius – ir skirti Meilei savo – juos Jis ar Ji – skaityt galės – kasdien – kasnakt – ir vėl – ir vėl... (Šis ritinys gali sutalpinti iki 100 simbolių) 21434

21810

21812

Dizaineris: Lise Aagaard

MEILĖS RANKRAŠTIS (DIDELIS) ...auksine plunksna – gali įamžinti – žodžius brangius – ir skirti Meilei savo – juos Jis ar Ji – skaityt galės – kasdien – kasna – ir vėl – ir vėl... (Šis ritinys gali sutalpinti iki 13x9 simbolių)

21510

Dizaineris: Lise Aagaard

2+2

PUOKŠTĖ

Šios dvi poros žiedų simbolizuoja dviejų brolių ar seserų asmenybių nepriklausomybę, bet sykiu ir tai, kad jų širdys ir sielos – amžiams sujungtos.

Šia gėlių puokšte tarytum pasakome: ”Tu man svarbus. Aš myliu ir branginu tave”. Gėlės, kurios niekada nenuvys...

Dizaineris: Jytte Kløve

21811

Dizaineris: Søren Nielsen

TRIKAMPIAI

AUKSINIS VAINIKAS

Šis raštas, sudarytas daugybės iš trikampių, būdingas meksikietiškajai keramikai, – tiek tūkstančio metų senumo, tiek ir šių dienų.

Lauko gėlės, surištos į vieną dailų vainiką.

Dizaineris: Søren Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Søren Nielsen 21819

AUKSAS


MAŽUTĖ ŠIRDELĖ

MAŽUTĖ BRANGENYBĖ

Mielos širdelės, kurių niekada negali būti per daug.

Mažytis karoliukas, atsargiai priglundantis prie kitų karoliukų ir tarytum pasislepiantis už jų, primins, kad gyvenime patys mažiausi dalykai dažnai yra patys brangiausi.

Dizaineris: Søren Nielsen 21820

21822

21821

KETURI METŲ LAIKAI

ORNAMENTINIS KAROLIUKAS

Smulkučiai pavasariniai žiedai, drugelis vasarą, ąžuolo lapai rudenį ir sniego gniūžtės, šaltos žiemos simbolis, – šiame karoliuke telpa visi keturi metų laikai.

Šio nuostabaus auksinio karoliuko ornamentai išsirangę lyg neapsakomai vingiuotas kelias.

Dizaineris: Tomas Cenius

Dizaineris: Søren Nielsen 21823

AUKSINĖS KILPOS

KAROLIUKAS „TAIP”

Pro šias nuostabaus grožio auksines kilpas matyti žėrinti jūsų apyrankės ar vėrinio grandinėlė: šis karoliukas ir puošia, ir palieka daugiau vietos kitiems jūsų karoliukams.

Gyvenime yra akimirkų, kai žodeli „taip“ ypač malonu išgirsti. Ypač, jei tai klausimas: „Ar tekėsi už manęs?“... Karoliukas papuoštas dviem dailiai žėrinciais briliantais.

Dizaineris: Søren Nielsen 21824

31809

Dizaineris: Nikolaj Appel

31103

Dizaineris: Jytte Kløve

ŽVAIGŽDĖS

TRYS ŽIEDAI

Trys švytincios žvaigždės juodo kaip anglis dangaus fone. Reginys, visada kėlęs nuostabą ir susižavėjimą žmonijai…

Trys puikūs žiedai iš 18 karatų aukso, papuošti dvispalvio stiklo akutėmis. Naujas, dailus ir žaismingas derinys.

Dizaineris: Svend Nielsen

81710

Dizaineris: Søren Nielsen

IŠMINTIS Penki šio karoliuko akmenys simbolizuoja išmintį. Opalas – ištikimybę, ametistas – sielos ramybę, granatas – atsidavimą, turkis – drąsą ir sėkmę, na, o lazuritas – kompetenciją bei puikius gebėjimus. 81713

Dizaineris: Søren Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

AUKSAS


41802

41806

41809

SAULĖS KAROLIUKAS

GĖLĖS

Saulės ratas, gėlė ir penkiakampė žvaigždė. Tai – dienos simboliai, kuriuos ir vaizduoja šis karoliukas.

Auksinė gėlė, sukurta specialiai tavo gyvenimo dievaitei.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen 41804

TRYS ŽVAIGŽDĖS

APLINK PASAULĮ

Trys šio karoliuko žvaigždės byloja, kad mūsų gyvenimas kupinas dvasios paslapčių, stebuklų ir magijos…

Keliauti yra nuostabu! Tegu tavo kelionė po šį pasaulį būni unikali ir nepakartojama – tarytum auksinis žiedas, apjuosęs šį karoliuką.

Dizaineris: Søren Nielsen

41808

Dizaineris: Jytte Kløve

ŽVAIGŽDĖS

2+2

Trys švytinčios žvaigždės juodo kaip anglis dangaus fone. Reginys, visada kėlęs nuostabą ir susižavėjimą žmonijai.

Šios dvi poros žiedų simbolizuoja dviejų brolių ar seserų asmenybių nepriklausomybę, bet sykiu ir tai, kad jų širdys ir sielos – amžiams sujungtos.

Dizaineris: Svend Nielsen

41810

Dizaineris: Jytte Kløve

PLANETA Karoliukas, kurį sukūrėme įkvėpti dangaus kūnų didybės ir paslapčių: jis vaizduoja orbitoje judančias planetas. 41811

Dizaineris: Asger Max Andersen

VISATA Planetos lekia per visatą neįtikėtinu greičiu, bet stebėtinai puikiai išlaiko pusiausvyrą ir harmoniją. Būtent šito mums visiems, nuolat skubantiems ir lekiantiems, kaip tik ir trūksta. 41812

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Tom Blicher

SIDABRAS / AUKSAS


41813

LAIMĖS VISATA

LAIMINGOS ŽUVYS

Šis karoliukas išties ypatingas: Saulė, Mėnulis ir visos žvaigždės jame spinduliuoja laime. Prisijunk prie jų savąja šypsena ir laimės bus dar daugiau!

„Kai manęs paklausei, kaip galiu žinoti, kada žuvys yra laimingos, jau ir pats žinojai, iš kur aš tai žinau. Žinau tai iš savo paties jausmų, tūnančių mano sieloje, kol stovėjau ant šio tiltelio”. ZhuangZi, 369–286 m. pr. Kr.

Dizaineris: Søren Nielsen

41814

Dizaineris: Søren Nielsen

41815

LAKŠTINGALA

SAULUTĖ

Šis karoliukas primena H.C.Anderseno „Lakštingalą”. Šioje egzotiškoje pasakoje aukštinama Dievo sukurta gamta ir teigiama, kad savo grožiu bei verte ji pranoksta bet kokius žemiškuosius turtus ir gerovę.

Tai senos, gerai pažįstamos sodų draugės – saulutės. Lyg mažos išdykėlės jos pasklinda po visą pievelę ir visada mus pradžiugina. Gali nupinti iš jų dailią girliandą savo mylimajam ar mylimajai...

Dizaineris: Søren Nielsen

41816

Dizaineris: Søren Nielsen

ŽEMUOGĖS

ALELIUJA

Sodriu raudoniu prisirpusios žemuogės primena mums saulėtą vasarą. O šios žemuogės turi dar ir mielą auksinį rutuliuką viduryje.

Muzikinės natos groja stebuklą šlovinančią džiaugsmingą melodiją – garsųjį chorą „Aleliuja“ iš kompozitoriaus Georgo Frydricho Hendelio oratorijos „Mesijas“. Džiaukitės savo mažais gyvenimo stebuklais ir jūs.

Dizaineris: Mette Saabye 41818

41819

Dizaineris: Milly Page

TĖVYSTĖ Laikas, kurį mažylis praleidžia su tėčiu, taip pat labai svarbus. Šie momentai šeimoje subrandina ryšį, kurio niekas negalės sugriauti. 41821

Dizaineris: Magdalena Jedrzejczak–Nalazek

MOTINYSTĖ Motina ir kūdikis meiliai žaidžia kartu: kasdienis ritualas, kurį vaizduoja šis karoliukas, toks pat senas ir neįkainojamas, kaip ir pati motinystė. 41820

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Magdalena Jedrzejczak–Nalazek

SIDABRAS / AUKSAS


61164

TURKIO SPALVOS ŠARVUOTIS

LEDO SAGUTĖS

Senais laikais indėnai taip melsdavosi šiam keistam gyvūnui: „Saugok brolius mano, mano rankas kovoti mokyk, skausma mano atspindėk, kad niekuomet nepasiduočiau…”

Tarsi mažas ledo gabaliukas karštą vasaros dieną. Puikus ir gaivinantis, su turkio sagutėmis.

Dizaineris: Lise Aagaard

61194

61196

61165

ŽYDRA PYNĖ

LEDINĖS GĖLĖS

Žalios ir turkio spalvų pynė – tam, kad praskaidrintų nuotaiką niūrią dieną.

Pirmosios šalnos įkalino šias trapias turkio gėleles po ežero ledu.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

61166

61168

Dizaineris: Lise Aagaard

61167

TURKIO BURBULIUKAI

ŽALSVOJO TURKIO TAŠKELIAI

Žalsvi oro burbuliukai sklando mėlynojo stiklo paviršiumi ir sukuria nuostabiai dailu karoliuką.

Baltai melsvos dėmės plūduriuoja lyg lelijų lapai ant vandens, mesdamos žaismingą šešėli žaliajame dugne.

Dizaineris: Lise Aagaard

61169

Dizaineris: Lise Aagaard

PASTELINIAI ŠEŠĖLIAI

ROŽINĖ GĖLELĖ

.Nedidukai ežerėliai, mirgantys subtiliais rožiniais ir violetiniais atspalviais ramiai banguoja šio karoliuko paviršiumi. Na, pasakyk, – ar gali buti dar kas nors švelnesnio?

Persų patarlė: „Pasaulis – tai rožės žiedas. Pasimėgauk jos aromatu ir perduok šį žiedą savo draugams…“

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 61195

ŽYDROJI PASTELĖ

ROŽINIS KAROLIUKAS

Šis karoliukas – giesmė gyvybės pradžiai, gyvenimo stebuklui ir vilčiai, kurią kiekviena gyvybė saugo ir nešioja savyje.

Šis rožinis karoliukas mažutis, tačiau jo gelmė – tokia beribė ir plati… Kaip ir mūsų sielos grožis.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 61197

ROŽINIS KASPINAS

PASTELINĖS SAGUTĖS

Vis aplink ir aplink vaiskiausiame stikle, it ore sukasi šilkinis rožinis kaspinas…

Subtilios pastelinės sagutės švyti vaiskioje žydrynėje. Ir pasakyk man dabar – šis karoliukas rožinis ar vaiskiai žydras?

Dizaineris: Lise Aagaard 61198

© 2012. „Trollbeads“

61199

Dizaineris: Lise Aagaard

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


BALTI BURBULIUKAI

PERLO AKIS

Balti burbuliukai įšalo lede. Akimirka atrodo, kad šis karoliukas tuoj tuoj ištirps, jei dar palaikysi ji savo rankose, tačiau… anaiptol. Jis – toks pat tvirtas, kaip arkties kristalas.

Įkvėpimo šiam karoliukui sukurti semtasi iš Vidurio Rytų tradicijos nešiotis su savimi akį, apsaugančią nuo pikto bei nešančią sėkmę ir laimę. 61300

61302

Dizaineris: Lise Aagaard

61301

BALTOJI GĖLELĖ

PLIENAS PIENO BALTUME

„Rytui brėkštant pasilenkiau paklausti Lotoso žiedo: “Kokia yra gyvenimo prasmė?” Netrukus jis atvėrė savo žiedą lyg delną, kuriame… nebuvo nieko.“ Debra Woolard Bender.

Sniego baltumo stiklas, padengęs plieninį voratinklį... Patikėkite: dviejų tokių pat karoliukų nėra!

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 61303

DRYŽUOTASIS

JUODATAŠKIS

Tai tiesiog juodai balti zebro dryželiai. Šis karoliukas puikiai derės prie kitų.

Balta juostelė sukasi perregimame stikle, o juodi taškeliai suskamba kaip puikus akcentas. Stilingas ir elegantiškas karoliukas.

Dizaineris: Lise Aagaard 61304

60182

60184

Dizaineris: Lise Aagaard

61305

Dizaineris: Lise Aagaard

ŽALSVOJI PRIZMĖ

PILKOJI PRIZMĖ

Ši prizmė tiesiog virpa ištisa atspalvių gama. Joje dominuoja žalia, tačiau ją subtiliai papildo turkio purpurinė, pilka bei jūros bangos spalvos.

Niekam ne paslaptis, kad pilką spalvą priversti suskambėti elegantiškai yra tikras menas. Prieš tavo akis – karatas kilnaus brangakmenio, atlaikiusio šį išbandymą.

Dizaineris: Lise Aagaard

60183

Dizaineris: Lise Aagaard

TURKIO PRIZMĖ

ROŽINĖ PRIZMĖ

Purpurinis atspalvis nepaprastai papuošia šį turkio spalvos karoliuką. Dvi spalvos, papildančios viena kitą, o kartu metančios viena kitai iššūkį. Šviesioji ir tamsioji karoliuko pusės – tai moteriškumo ir vyriškumo atspindys.

Tikra subtilybė! Rinktinis rožinis atspalvis su užuomina apie kvapniąsias levandas. Trapus, unikalus ir labai dailus karoliukas. 60185

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

60186

RAUDONOJI PRIZMĖ

RYŠKIAI RAUDONA PRIZMĖ

Šis karoliukas sukurtas nuostabiosios Italijos garbei – dėl dieviškojo jos vyno ir nuostabių ten gaminamų karoliukų. Tamsus karoliuko raudonis – lyg taurė karališkojo „Barolo“ ar klasikinio „Chianti“.

Saulės spinduliai, blykstelėję į šį stulbinamo ryškumo karoliuką, lūžta tūkstančiu skirtingų krypčių...

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Lise Aagaard 60188

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


60189

GELTONOJI PRIZMĖ

LEVANDOS PRIZMĖ

Briaunuotas karoliuko paviršius nuostabiai sužėri nuo menkiausio krustelėjimo. Šiltas karoliuko geltonis nuolat keičia savo charakterį.

Levandos žiedo spalvos karoliukas, kuriame žaidžia ir rožinė, ir purpurinė, tačiau dominuoja jame, be abejonės, violetinė.

Dizaineris: Lise Aagaard

60190

LAIMO CITRINOS PRZIMĖ

ŠVIESAUS TURKIO PRIZMĖ

Karoliukas, dvelkiantis gaiva ir šviežia rūgštele. Kai šviesoje mirga jo briaunos, atrodo, lyg būtų pats pavasario įkarštis…

Dėl specifinio šlifavimo būdo šviesos spinduliai šoka tiek šio karoliuko viduje, tiek išorėje. Mažiausias judesys – ir skaidriausi turkio atspalviai žavingai sužvilga.

Dizaineris: Lise Aagaard 60191

60193

61153

61156

61330

Dizaineris: Lise Aagaard

60192

Dizaineris: Lise Aagaard

MĖLYNOJI PRIZMĖ

PURPURINĖ PRIZMĖ

Ryški mėlyna spalva – lyg tavo mėgstamų džinsų. Šis karoliukas nėra skaidrus, todėl jo paviršiuje spalva atrodo dar intensyvesnė. Tačiau jei įsižiūrėsi atidžiau, pastebėsi, kad jis nėra toks jau neperregimas.

Subtilios pastelinės sagutės švyti vaiskioje žydrynėje. Ir pasakyk man dabar – šis karoliukas rožinis ar vaiskiai žydras?

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 60194

MELSVI DEBESYS

MĖLYNASIS ŠARVUOTIS

Šokantys melsvi ir turkio spalvos debesėliai švytinčios šviesos fone. Arba kelionė užšalusiais ledynais, jų gelmėse atrandant vis naujų paslaptingų atspalvių ir formų…

Šarvuotis – naktinis gyvūnas, gyvenantis Amerikos žemyne, savotiškai žavingas, tik gal kiek nevikrus. Kai jis išsigąsta, akimirksniu susiriečia į kamuoliuką.

Dizaineris: Lise Aagaard

61155

Dizaineris: Lise Aagaard

MĖLYNOJI GĖLELĖ

ARKTIES RUOŽAS

Smulkūs dangiški žiedeliai sniego baltumo fone. Galbūt tai pirmieji krokai, prasikalę pro paskutinįjį sniegą ankstyvą pavasario dieną.

Tai ledo luitai, lėtai judantys gėlųjų arkties vandenų paviršiumi. Luitai atplyšta vienas nuo kito, bet tik tam, kad ilgainiui vėl susijungtų – toks yra nenutrūkstamas arkties gyvenimo ciklas…

Dizaineris: Lise Aagaard

61188

Dizaineris: Lise Aagaard

RAUSVOS SAGUTĖS

MĖLYNI DRYŽIAI

Šis karoliukas žavi savo paprastumu. Subtilios švelnios spalvos sagutės – lyg ką tik pasirodę pirmieji pumpurėliai.

Šio karoliuko elegancija ir klasika primena karališkąjį porcelianą.

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Lise Aagaard 61360

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


AKVARELINĖ PASTELĖ

MELSVAS SIDABRO PĖDSAKAS

Leiskis į pasakišką šio karoliuko pasaulį! Pasinerk į povandenines jo gelmes, kur knibždėte knibžda koralai ir kitos šio gražaus pasaulėlio paslaptys.

Gryno sidabro dulkelės, pasėtos aplink skaidrų, šiluma ir pavasariu dvelkianti karoliuką. 61361

Dizaineris: Lise Aagaard

61312

Dizaineris: Lise Aagaard

PILKAS VILKAS Mažas “kailinis“ karoliukas, primenantis tolimąją šiaurę. Pilkasis arktinis vilkas – atsargus, susižavėjimą ir nuostabą keliantis medžiotojas, lyg koks patyręs seklys tyrinėjantis tamsiuosius laukinius Arkties miškus.

TURKIO JUOSTA Vis aplink ir aplink vaiskiausiame stikle, tarytum ore, sukasi ir sukasi ši puiki turkio spalvos juosta… 61313

Dizaineris: Lise Aagaard

61317

SIDABRO PĖDSAKAS SMĖLYJE

MELSVOS DĖMĖS DRAMBLIO KAULO FONE

Maži gryno sidabro perliukai palieka lengva pdsaką šiame perregimame smėlio spalvos ir šiek tiek dangaus žydrynės atspalvio turinčiame karoliuke.

Šiltas dramblio kaulo spalvos pagrindas ir melsvos dėmės. Šį unikalų spalvų derinį greičiausiai bus įkvėpęs vienaragis...

Dizaineris: Lise Aagaard 61362

61365

61190

61193

Dizaineris: Lise Aagaard

61364

Dizaineris: Lise Aagaard

ŽYDRIEJI DRYŽIAI

KINIJA

Subtilūs ir perregimi žydros spalvos niuansai. Matinio ir skaidraus stiklo juostų derinys leidžia šviesai prasiskverbti ir sukurti gelmės bei judėjimo įspudį.

Įkvėptas senovės Kinijos porceliano meistrų. Originalūs raštai palieka po savęs pėdsaką, nusidriekiantį anapus laiko, kad vėl susitiktų šio karoliuko erdvėje…

Dizaineris: Lise Aagaard

61189

Dizaineris: Lise Aagaard

MĖLYNOJI GĖLELĖ

KARIBAI

Ryškiai mėlynas žiedas žalumos vidury. Girdėti bičių dūzgesys ir vieversių čirenimas. Tai tiesiog vasara…

Šis karoliukas gimė iš susižavėjimo Karibais – vešliomis salomis turkio spalvos jūros glėbyje. Gali visada nešioti dalelę šio stebuklo drauge su savimi.

Dizaineris: Lise Aagaard

61192

Dizaineris: Lise Aagaard

MĖLYNOJI RASA

ŽALSVAS SIDABRO PĖDSAKAS

Rasos lašeliai ant po nakties atsigavusios lapijos: ankstyvą rytmetį, dar prieš pakylant saulei ir šiam grožiui amžiams pranykstant…

Mažyciai sidabro lašeliai šiame žalsvame, turkio atspalvio karoliuke, tiesiog prikausto žvilgsnį.

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

61356

Dizaineris: Lise Aagaard

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


61358

TURKIO SPALVOS DRYŽIAI

PETERIO KAROLIUKAS

Viduržiemio jūros mėlynumas, toks, koks jis būna Graikijos įlankose. Matinio ir skaidraus stiklo juostų derinys leidžia šviesai prasiskverbti ir sukurti gelmės bei judėjimo įspudį.

Paprastos linijos ir ryškios spalvos. Įkvėpimo šiam karoliukui semtasi iš žymaus danų dizainerio Peterio Jenseno kūrybos. 61178

Dizaineris: Lise Aagaard

61319

Dizaineris: Lise Aagaard

ŽALIEJI ŠEŠĖLIAI

ŽALIASIS ŠARVUOTIS

Gilioje miško tankmėje, kur pro tankia lapija prasiskverbia šilti saulės pirštai, mirguliuoja, raibuliuoja ir šoka savo elfu šoki žalsvi miško šešėliai…

Senais laikais indėnai taip melsdavosi šiam keistam gyvūnui: “Saugok brolius mano, mano rankas kovoti mokyk, skausmą mano atspindėk, kad niekuomet nepasiduočiau…”

Dizaineris: Lise Aagaard

61320

Dizaineris: Lise Aagaard

TAMSUSIS LEOPARDAS TURKIO GĖLELĖ

Tai dar vienas “kailinis” karoliukas, ikvėptas nepakartojamų leopardo kailio raštų. Plėšrus nakties vienišius, savo didybe ir drąsa stingdantis kraują gyslose… Deja, šiandien vadinamas nykstančiu gyvūnu. 61321

61359

Dizaineris: Lise Aagaard

Kinų patarlė: “Jei tau liko tik du pinigėliai, už vieną nusipirk duonos, o už kitą – turkio spalvos gėlelę.“ 61322

SMARAGDO DRYŽIAI

RAUSVO SIDABRO PĖDSAKAS

Smaragdo žaluma – taip pat labai graži. Matinio ir skaidraus stiklo juostų derinys leidžia šviesai prasiskverbti ir sukurti gelmės bei judėjimo įspudį.

Gryniausio sidabro dulkelės spindi tarytum žvaigždės mažoje rausvoje erdvėje.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 61355

TURKIO IR ALYVŲ SPALVOS ŠACHMATAI

61368

61372

Dizaineris: Lise Aagaard

Turkio ir sodrios alyvų spalvos derinys šiame karoliuke išsidėstęs šachmatais. Bet ar tik nematyti dar ir šiek tiek geltonos, padūkėliškai besislapstančios po šiais tvarkingais raštais?.. Dizaineris: Lise Aagaard

TURKIO PLUNKSNA Jei surinksi visus tropinių miškų atspalvius į vieną ir atneši jį į saulės šviesą, išvysi sutviskant rojaus paukščio plunksnos spalvą: turkį. Dizaineris: Lise Aagaard 61370

ROŽĖ

FANTAZIJOS ŽIEDAS

Rožės – amžinos meilės simbolis. Jos spygliai skaudžiai duria, kad primintų: meilė gali būti įvairiausių spalvų.

Blizgia rožine ir žalsva spalvomis spindintis karoliukas. Iš arti įsižiurėję į kiekvieno žiedo vidurį, pamatysite mažą žvaigždutę.

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

61373

Dizaineris: Lise Aagaard

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


61375

PRANCŪZIŠKA PLUKĖ

ŠVIESIAI ŽALI DRYŽIAI

Plukės namai yra Turkijoje, bet ši gėlė nebūtų tokia nuostabi, jei ne kelių gabių Prancūzijos gėlininkų kartų atkaklus darbas: tai jie sukūrė šiandien žinomą gražiąją prancūzišką plukę ilgu koteliu. Plukės – tai gėlės, pripildžiusios mūsų gyvenimą grožio.

Puikus šviesiai žalsvų atspalvių derinys. Ant skaidraus ir matinio stiklo dryžių krintanti šviesa sukuria neregėta spalvų žaismą. Dizaineris: Lise Aagaard 61377

Dizaineris: Lise Aagaard

61378

61380

61382

61385

61387

MILANAS

NAŠLAITĖS

Italijos madų sostinė yra pačiame savo klestėjime. Šiame karoliuke susiduria modernus kosmopolitiškumas, mada ir belaikė istorija.

Šie mėlynai purpuriniai žiedai pilkšvame fone – tai lyg našlaitės senoje išblukusioje nuotraukoje...

Dizaineris: Lise Aagaard

61379

Dizaineris: Lise Aagaard

LEVANDOS DRYŽIAI

FLORENCIJA

Levandos spalvų dryžiais pasipuošęs karoliukas. Ant skaidraus ir matinio stiklo dryžių krintanti šviesa sukuria neregėtą spalvų žaismą.

Pačioje Toskanos širdyje esanti Florencija vadinama Italijos renesanso lopšiu. Šių dienų Florencija – modernus, bet savo istorinio palikimo nepamirštantis miestas.

Dizaineris: Lise Aagaard

61381

Dizaineris: Lise Aagaard

BALTOS ŠIRDELĖS

ŽYDROJI DYKUMA

Įsiklausyk į savo širdį ir visada atpažinsi tikrąją meilę. Baltos širdelės juodame fone – meilė pačia tyriausia forma.

Dykuma sutemose. Atrodo, kad Mėnulis atsispindi nesuskaičiuojamoje daugybėje kristalų...

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 61383

CHAKI DRYŽIAI

ROŽINĖ DYKUMA

Chaki žaluma su trupučiu mėlio ir rausvumo. Kai besimainančios matinės ir vaiskios stiklo juostos „sugauna“ šviesos spindulį, atrodo, kad spalvos šoka tarp karoliuko dryžių.

Tylų saulėtekį dykumoje rausvas dangus spindi tarsi milijonas mažyčių saulučių, atsispindinčių blizgiame smėlyje.

Dizaineris: Lise Aagaard

61386

Dizaineris: Lise Aagaard

DYKUMOS GĖLĖ

JUODASIS ŠILKAS

Naktį, kai dykuma atvėsta, pasirodo šios nuostabios gėlės baltais, tviskančioje mėnesienoje permatomais, žiedlapiais. Ir išnyksta, kai tik pirmieji šviesos spinduliai vėl atsėlina į dykumą.

Visai kaip jūsų mėgstama vakarinė suknelė, juodasis šilkas yra užuomina į romantikos ir nuotykių kupiną nepakartojamą naktį...

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

61388

Dizaineris: Lise Aagaard

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


ZEBRAS

AUKSINIS SIŪLAS RUDAME FONE

Saviti juodi dryžiai išskiria Afrikos zebrą iš kitų gyvūnų. Kiekvieno zebro dryžiai – unikalūs ir vis kitokie; visai kaip ir šie karoliukai.

Sodriai aksominis, tarsi burgundiškas atlasas, karoliukas su jame įaustais auksiniais siūlais. 61394

61396

Dizaineris: Lise Aagaard

61395

JUODASIS ŠARVUOTIS

JUODOSIOS GĖLĖS

Sena indų malda šarvuočiui skamba maždaug šitaip: „Saugok mano sienas, suteik man skydą apsiginti ir atspindėk mano skausmą – taip aš nepasiduosiu“.

Gamtoje juodų gėlių nėra, bet jas labai dažnai matome madoje.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 61397

JUODI BURBULAI

ŠACHMATAI

Mažyčiai oro burbulai gaudydami šviesą skęsta gilioje ir paslaptingoje juodumoje.

Populiarus loginis stalo žaidimas, kurio raštų struktūra aptinkama visose kultūrose nuo seniausių laikų. Karoliukas tiems, kurie visada žvelgia keliais žingsniais į priekį.

Dizaineris: Lise Aagaard 61398

61399

Dizaineris: Lise Aagaard

JUODOS DĖMĖS

PURPURINĖ GĖLĖ

Gražus ir stilingas karoliukas suteiks džiaugsmo ir papuoš jūsų apyrankę.

Įsivaizduokite, kad vieną popietę klajodami po mišką aptinkate vienišą laukinės gėlės žiedą... Nuostabų žiedą, visai kaip šiame ryškiai violetiniame karoliuke.

Dizaineris: Lise Aagaard 61400

61402

Dizaineris: Lise Aagaard

61401

Dizaineris: Lise Aagaard

MEDAUS AUŠRA

MĖLYNI BURBULAI

Už šių tarsi vandens srovė tekančių medaus geltonumo sluoksnių glūdi auksinė aušros šviesa; ji veržte veržiasi laukan visai kaip ankstyvą rytą pro tavo kambario langą...

Mažyčiai burbulai akimirksniu pagauna tavo akių žvilgsnį ir atskleidžia pačius įvairiausios mėlynos spalvos atspalvius. Šio karoliuko spalvos varijuoja nuo blyškiai melsvos iki nakties tamsumo mėlynos.

Dizaineris: Lise Aagaard

61403

Dizaineris: Lise Aagaard

INDIGO GĖLĖS

VĖSI SUTEMA

Glėbys trapių gėlių žiedų, išsibarsčiusių ryškiame indigo fone.

Už šių tarsi vandens srovė tekančių melsvų sluoksnių glūdi pačios paskutinės besibaigiančios dienos vėsų rudenį akimirkos...

Dizaineris: Lise Aagaard 61404

© 2012. „Trollbeads“

61405

Dizaineris: Lise Aagaard

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


61406

SĖKLOS VĖJYJE

BALTAKEPURĖ BANGA

Ar prisimenate kiaulpienių pūkelius, nešiojamus švelnaus pavasarinio vėjelio? Kiaulpienių sėklos kaip tik ir įamžintos šiame unikaliame stiklo karoliuke.

Su trenksmu, vandens ir putų purslais mėlyna banga atvilnija į krantą. Vėl ir vėl... Ir taip visą amžinybę. Gamtos laikrodis veikia nepriekaištingu tikslumu.

Dizaineris: Lise Aagaard

61413

BALTI DRYŽIAI

61414

Švelnūs balto lino marškinėliai, lengvai prigludę prie jūsų saulės nugairintų pečių... Besikaitaliojantys matinio ir skaidraus stiklo dryžiai leidžia spinduliams perskrosti karoliuką kiaurai, o mes tuo tarpu galime grožėtis nuostabiu spalvų šokiu jo viduje.

Dizaineris: Lise Aagaard

KRIAUKLĖ Pridėk kriauklę prie ausies ir įsiklausyk: išgirsi beribį jūros balsą, viliojančiai šaukiantį tave. Dizaineris: Lise Aagaard 61415

Dizaineris: Lise Aagaard

61416

VASARIŠKI TAŠKELIAI

PAPLŪDIMYS

Kokia gi vasaros diena paplūdimyje be tavo mėgstamo rožinio taškuoto bikinio?..

Mirgėte mirgantis paplūdimys ir dangaus žydrumo bangos, švelniai skalaujančios tavo pėdas. Ko gi dar galėtumei norėti?

Dizaineris: Lise Aagaard

61417

JŪRŲ EŽYS

VIDURNAKČIO GĖLĖ

Stebuklingasis gelmių pasaulis – šių paslaptingų jūros gyventojai namai.

Šios gėlės pražysta gilią naktį: žiedeliai lengvai siūbuoja tamsoje, o jų grožį apšviečia tik mėnesiena.

Dizaineris: Lise Aagaard 61418

61420

61422

Dizaineris: Lise Aagaard

61419

Dizaineris: Signe M. Schumann

ŠVIESIAI ŽALIA GĖLĖ

BALTI ŽIEDLAPIAI

Žalia gėlė žaliame fone atrodo kažkaip stebuklingai: ji tarsi nematoma, lyg užsimaskavusi. O jūs tarytum girdite: aš čia, bet iš tikrųjų manęs čia nėra!

Pažvelkite tiesiai į šią nuostabią baltą baltagalvę su švelniai mėlynu atspalviu. Kiekvienas gėlės žiedlapis dailiai apsupo sidabrinį karoliuko viduriuką.

Dizaineris: Signe M. Schumann

Dizaineris: Signe M. Schumann 61421

MOČIUTĖS NUMYLĖTINIAI

MĖLYNI ŽIEDLAPIAI

Daugybė smulkučių šviesiai mėlynų ir violetinių žiedelių – be jokios abejonės, jie jūsų močutės mėgstamiausi!

Pažvelkite tiesiai į šią nuostabią melsvą baltagalvę: kiekvienas jos žiedlapis dailiai apsupo sidabrinį karoliuko viduriuką.

Dizaineris: Signe M. Schumann

© 2012. „Trollbeads“

61423

Dizaineris: Signe M. Schumann

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


PASTELINĖ GĖLĖ

NUOTYKIŲ SŪKURYJE

Švelniausios iš švelniausių: šios pastelinės gėlelės atrodo neapsakomo trapumo.

Gyvenimas sukasi aplink tave. Svarbiausia – nutverti tai, ką jis siūlo geriausio, ir neleisti savęs nugalėti. Pasitik savo gyvenimo nuotykius.

Dizaineris: Signe M. Schumann 61424

61426

61428

61430

61432

61434

61425

Dizaineris: Vaineta Gaižutienė

JONVABALIAI

EŽERO AKIS

Jei apsilankysite tropikuose ir jums nusišypsos sėkmė, pamatysite mažyčius jonvabalius, skleidžiančius unikalių žalsvą šviesą: taip jie pritraukia grobį arba ieško sau poros.

Skaidri ir gili šio karoliuko žaluma padeda prieš akis iškilti vaizdingam ežero grožiui, o maži burbuliukai primena apie vandenyje gyvenančius augalus ir gyvūnus.

Dizaineris: Vaineta Gaižutienė

61427

Dizaineris: Vaineta Gaižutienė

GĖLIŲ DEBESYS

SĖKMĖS DOBILAS

Medžiai apsipylė žiedais taip elegantiškai – ir jų kvapas tiesiog kerintis. Puikūs mėlyni ir violetiniai žiedai, kurie nuskinti papuošė lengvą ir nerūpestingą gėlių debesį.

Jūsų nuosavas keturlapis dobilas, atnešiantis jums (arba tiems, kuriuos mylite) sėkmę ir laimę.

Dizaineris: Vaineta Gaižutienė

Dizaineris: Vaineta Gaižutienė 61429

RASOS LAŠELIAI

VIOLETINIS ŠARVUOTIS

Rasos lašeliai švelniai atskiria naktį nuo dienos. Ankstų rytą, kai sutemos pasitraukia, jie žėri skleisdami nuostabų gaivumą.

Iš senos indų maldos šarvuočiui: „Saugok mano sienas, mokyk mane apsiginti, atmušk mano skausmą ir aš nepasiduosiu“.

Dizaineris: Vaineta Gaižutienė

61431

Dizaineris: Lise Aagaard

VIOLETINĖ BANGA

KORALINĖS GĖLĖS

Romantiška ir įmantri banga, pasipuošusi švelniomis šviesos gijomis: šviesiai violetinė „šoka“ gilios ir tamsios violetinės spalvos fone.

Šviesios ir elegantiškos koralų spalvų gėlės skaidriame stikle. Šis karoliukas primena nuostabių laukinių gėlių, šokančių tarpusavyje per javapjūtę, pievą.

Dizaineris: Lise Aagaard

61433

Dizaineris: Lise Aagaard

SKAIDRŪS KORALINIAI DRYŽIAI

ORGANIŠKI BURBULAI

Šiame karoliuke apsigyveno nuostabiai graži ir unikali spalva iš pačios vandenyno gelmės. Pro skaidrų perregimą stiklą skverbiasi šviesa, sukurdama gylio ir judėjimo pojūtį.

Dideli ir maži burbulai „putoja“ gausybėje atspalvių. Naturalu, gražu ir organiška.

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Lise Aagaard 61435

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


61436

61438

ORGANIŠKI DRYŽIAI

KAPUČINO GĖLĖ

Paprasta, bet kartu labai rafinuota ir gilu: platūs organiškų spalvų dryžiai skaidriame stikle.

Nuostabios kapučino spalvų gėlytės, elegantiškai kylančiosiš kreminės masės.

Dizaineris: Lise Aagaard

61437

Dizaineris: Lise Aagaard

NUGA GĖLĖ

ŠOKOLADINIAI DRYŽIAI

Kreminės gėlės meta savo šešėlius baltame fone. Ką tai primena? Žinoma, kad gardųjį riešutinį skanėstą nuga.

Pats skaniausias šokoladas yra tamsiai rudas. Besikaitaliojantysmatinio ir skaidraus stiklo dryžiai šviesai skverbiantis sukuria gilumo irjudėjimo pojūtį.

Dizaineris: Lise Aagaard

61439

Dizaineris: Lise Aagaard

ŠOKOLADINIAI TAŠKELIAI

KAROLIUKAS POPIERIUJE

Juodo šokolado lašeliai baltame šokolade. Karoliukas tikramšokolado mėgėjui.

Sulanksčius popieriaus lapą tolygi balta įgyja pačius įvairiausiustonus. Šie puikūs balti tonai primena karoliuką, suvyniotą popieriuje. Šiame karoliuke tikrai yra kažkasstebuklingo...

Dizaineris: Lise Aagaard 61440

© 2012. „Trollbeads“

61441

Dizaineris: Lise Aagaard

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


61442

61444

61446

KREMINIS ŠARVUOTIS

MIŠKO PLUKĖS

Senovės indų malda šarvuočiui: „Saugok mano sienas, suteikman skydą apsiginti ir atspindėk mano skausmą – taip aš nepasiduosiu“.

Pasklisdamos po mišką plukės tampa gražiausiu sugrįžusiopavasario įrodymu. Štai ir vėl viskas aplink sužaliuos ir pražįs...

Dizaineris: Lise Aagaard

61443

Dizaineris: Lise Aagaard

MIŠRIAI ŽALIAS ŠARVUOTIS

MIŠKO GĖLĖS

Senovės indų malda šarvuočiui: „Saugok mano sienas, suteikman skydą apsiginti ir atspindėk mano skausmą – taip aš nepasiduosiu“.

Didelės ir mažos, pačių įvairiausių žalumos atspalvių gėlėsstiebiasi nuo žemės, skelbdamos mums apie ateinantį pavasarį.

Dizaineris: Lise Aagaard

61445

Dizaineris: Lise Aagaard

ŽALIAI DRYŽUOTAS BURBULAS

SNIEGUOLĖS

Šviesai atsispindint burbuliukuose spalvos kinta kiekvienąsekundę, o tai primena mums, kad turime mėgautis kiekviena akimirka.

Snieguolės yra unikalios gėlės: jos prasiskverbia pro sunkų dirvožemio irsniego sluoksnį ir pražįsta, džiugindamos mus savo akinamai baltais žiedais. Šiame karoliuke Snieguolės džiugiai sveikina pavasariosaulę.

Dizaineris: Lise Aagaard

61447

Dizaineris: Lise Aagaard

ŽALIA BANGA Šviesi pavasarinė žalia banga „šoka“ gūdaus tamsaus miško žalumoje. Dizaineris: Lise Aagaard 61448

© 2012. „Trollbeads“

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 1


62001

PIRMOJI ČAKRA

ANTROJI ČAKRA

Šis karoliukas simbolizuoja pirmąją čakrą, reprezentuojančią žemę. Ši čakra susijusi su mūsų sveikata, klestėjimu, saugumu bei asmenybės dinamiškumu. Karoliuko sudėtyje yra 22 karatai gryniausio aukso.

Šis karoliukas simbolizuoja antrąją čakrą, reprezentuojančią vandenį – mūsų jausmus, seksualumą, o kartu ir kūrybinę energiją. Tai emocinio kūno centras, iš kurio kyla jausmai, pojūčiai, gyvenimo džiaugsmas, seksualinis pasitenkinimas, bei gebėjimas priimti pasikeitimus. Karoliuko sudėtyje yra 22 karatai aukso.

Dizaineris: Lise Aagaard

62002

Dizaineris: Lise Aagaard

62003

SAULĖS REZGINYS

ŠIRDIES ČAKRA

Šis karoliukas simbolizuoja trečiąją – jėgos ir valios – čakrą. Tai mentalinio kūno buveinė, kur prasideda mąstymas, bręsta valia. Kai esame sveiki, šioji čakra teikia mums energiją, įgalina būti spontaniškus, tačiau be siekio dominuoti. Karoliuko sudėtyje yra 22 karatai aukso.

Šis karoliukas simbolizuoja ketvirtąją čakrą, kurios galioje – besąlygiška ir aistringa meilė, susitaikymas, atleidimas bei gili ramybė. Karoliuko sudėtyje yra 22 karatai aukso. 62004

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

62005

62007

PENKTOJI ČAKRA

TREČIOJI AKIS

Šis karoliukas simbolizuoja penktąją čakrą, susijusią su bendravimu ir kūrybiškumu. Pasaulį suvokiame ir priimame per virpesius, panašiai kaip vibruoja garsas, simboliškai reprezentuojantis kalbą. Karoliuko sudėtyje yra 22 karatai aukso.

Šis karoliukas – šeštoji čakra – simbolizuoja gebėjimą matyti: tiek fiziškai, tiek intiuityviai. Kai ši čakra sveika, padeda mums įžvelgti gyvenimo visumą. Karoliuko sudėtyje yra 22 karatų aukso.

Dizaineris: Lise Aagaard

62006

KARŪNOS ČAKRA

SIDABRO KALNAS

Šis karoliukas – septintoji čakra – simbolizuoja sąmonę. Ji atneša mums pažinimą, išmintį, dvasinę pusiausvyrą bei sielos ramybę. Karoliuko sudėtyje yra 22 karatai aukso.

Naktinio dangaus paslapty, žibant milijonams žvaigždžių, toli toli trolių pasaulyje, spindi aukštai iškilęs tarp kitų smailių kalnų viršūnių sidabrinis kalnas…

Dizaineris: Lise Aagaard

62009

Dizaineris: Lise Aagaard

AUKSINĖ OLA

ŽEMĖ

Geriau Aladinas sugalvoti negalėjo. Auksinė ola – tai tūkstančio atspalvių ir detalių lobis.

Nuostabiosios mūsų žemės ir visko, kas joje gyvena, garbei.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Corinne Jarvis

62010

62011

ĮVAIRIASPALVIO LEDO GABALĖLIAI

62014

Dizaineris: Lise Aagaard

Įsivaizduok karoliuką, išdaužtą tiesiog iš Grenlandijos ledynų, toli toli, pačioje šiaurėje... Pridėk dar truputį amžinojo įšalo ir potepį šiaurės pašvaistės ir gausi štai tokį nuostabų karoliuką...

JUODASIS AUKSAS Švelniausio aukso juosta, sklandanti juodoje it anglis naktyje… Karoliuko sudėtyje yra 22 karatai aukso. Dizaineris: Lise Aagaard 62015

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 2


ROŽINIS AUKSAS

ŽYDRASIS AUKSAS

Rožinis stiklas ir 22 karatai aukso. Prabangu ir moteriška.

Saulės apšviestoje pastelinio žydrumo jūroje driekiasi gryniausio aukso viršukalnių virtinė, tarytum pats jo didenybė Neptūnas ką tik praplaukė pro šalį...

Dizaineris: Lise Aagaard 62016

62018

62020

62017

PAUKŠČIŲ TAKAS

VIOLETINIŲ GĖLIŲ MOZAIKA

Miriadų miriadai žvaigždžių naktiniame danguje. Kokias paslaptis jis slepia? Paukščių Takas, nusidriekęs plačia juosta per dangų, nutolęs milijonų šviesmečių atstumu nuo mūsų nuolat primena, kokie iš tiesų be galo maži esame beribėje Visatoje.

Kiekvienas iš šių karoliukų – su savo išskirtiniu charakteriu. Tai tarsi dalelė rafinuotos persiškos gėlių mozaikos violetiniame fone. Pasigrožėk nuostabiu spindesiu, kurį sukuria ant dichroinio stiklo krintanti šviesa.

Dizaineris: Lise Aagaard

62019

Dizaineris: Lise Aagaard

JUODŲ GĖLIŲ MOZAIKA

ŽALIŲ GĖLIŲ MOZAIKA

Kiekvienas iš šių karoliukų – su savo išskirtiniu charakteriu. Tai tarsi dalelė rafinuotos persiškos gėlių mozaikos juodame fone. Pasigrožėk nuostabiu spindesiu, kurį sukuria ant dichroinio stiklo krintanti šviesa.

Kiekvienas iš šių karoliukų – su savo išskirtiniu charakteriu. Tai tarsi dalelė rafinuotos persiškos gėlių mozaikos žaliame fone. Pasigrožėk nuostabiu spindesiu, kurį sukuria ant dichroinio stiklo krintanti šviesa.

Dizaineris: Lise Aagaard

62021

Dizaineris: Lise Aagaard

MĖNULIS VANDENYNE

SIDABRO PĖDSAKAS, AUKSAS

Iš lėto pasuk šį karoliuką ir pamatysi, kaip jis atgyja tavo delne. Tai lyg sidabrinio mėnulio šokis tamsiame vandenyne.

Maži puikaus sidabro lašeliai ir gryno aukso vinguriuojantis takelis, įamžinti gabalėlyje stiklo. Nuostabus šventinis karoliukas.

Dizaineris: Lise Aagaard 62022

62024

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 62023

MĖLYNASIS AUKSO AKMUO

AUKSO AKMUO

Mėlynasis aukso akmuo – toks šio karoliuko pavadinimas, nors jis, tiesą sakant, sukurtas iš stiklo. Smulkūs blizgučiai šiame karoliuke žaižaruoja energija, tai – išminties ir mokslo „akmuo“, kuris atneš jums sėkmę ir padės pasiekti žvaigždes.

Alchemiko svajonė – akmuo, gimęs stengiantis pagaminti auksą. Tiesa, šis karoliukas – ne brangakmenis, o sukurtas iš stiklo. Aukso akmuo pritraukia pozityvią energiją ir sugrąžina stiprybę, be to, jis padės jums jaustis tvirtai ant žemės.

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

62025

Dizaineris: Lise Aagaard

STIKLAS | PREKIŲ GRUPĖ 2


81001

81006

DEIMANTINIS KAROLIUKAS (BALTAS)

DEIMANTINIS KAROLIUKAS (JUODAS)

„Deimantai yra geriausi merginų draugai“, – dainuoja Marilyn Monroe 1953–iųjų kino juostoje „Džentelmenai renkasi blondines“. Iš tikrųjų deimantai visuomet keldavo susižavėjimą. Deimantus mums primena ir šis karoliukas su trylika cirkonio gabalėlių. Karoliukui pagaminti naudotas juodas stiklas.

„Deimantai yra geriausi merginų draugai“, – dainuoja Marilyn Monroe 1953–iųjų kino juostoje „Džentelmenai renkasi blondines“. Iš tikrųjų deimantai visuomet keldavo susižavėjimą. Deimantus mums primena ir šis karoliukas su trylika cirkonio gabalėlių. Karoliukui pagaminti naudotas juodas stiklas.

81002

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

DEIMANTINIS KAROLIUKAS (ROŽINIS)

DEIMANTINIS KAROLIUKAS (MĖLYNAS)

„Deimantai yra geriausi mergaičių draugai“, – dainuoja Marilyn Monroe legendinėje 1953–iųjų kino juostoje „Džentelmenai renkasi blondines“. Išties deimantai žavėdavo visais laikais, o šis karoliukas primins juos: rožiniais dryžiais nuspalvintame stiklo karoliuke išbarstėme trylika cirkonio gabalėlių, tikrai labai panašių į deimantus.

„Deimantai yra geriausi merginų draugai“, – dainuoja Marilyn Monroe legendinėje 1953–iųjų kino juostoje „Džentelmenai renkasi blondines“. Išties deimantai visuomet kėlė susižavėjimą. Šiame karoliuke deimantus primins trylika po jį pabirusių cirkonio gabalėlių, nuostabiai žėrinčių mėlynos spalvos apsuptyje.

81007

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

VILTIS

KŪDIKIS, BERNIUKAS

Visiems reikia bent trupučio vilties.

Jūsų savas mažas brangakmenis...

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

81003

81004

DEIMANTINIS KAROLIUKAS SU AUKSU

KŪDIKIS, MERGAITĖ Jūsų savas mažas brangakmenis... Dizaineris: Lise Aagaard 81005

82001

„Deimantai yra geriausi merginų draugai“, – dainuoja Marilyn Monroe 1953–iųjų kino juostoje „Gentlemen Prefer Blondes“. Iš tikrųjų deimantai visuomet keldavo susižavėjimą. Deimantus mums primena trylika cirkonio gabalėlių ir šis karoliukas išlietas ant 18 karatų aukso pagrindo. Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

STIKLAS SU CIRKONIU / AKMENYS


80001

80003

80005

SNIEGINIS OBSIDIANAS

ROŽINIS KVARCAS (APVALUS)

Obsidianas simbolizuoja tyrumą. Šis akmuo „moko“ gyventi čia ir dabar bei padeda atsikratyti susikaupusio pykčio bei liūdesio. Obsidianas taip pat padės išlaikyti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą bei įneš į jūsų gyvenimą naujų galimybių.

Lygus lygutėlis šio karoliuko paviršius išryškina nepakartojamą rožinio kvarco grožį. Joks kitas karoliukas nėra panašus į šį gamtos stebuklą.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 80002

ŽALIAS NEFRITAS

GELTONAS NEFRITAS

Nefritas – unikalią energiją spinduliuojantis akmuo, apgaubtas daugybės mitų. Dėl savo grožio ir ypatingų galių jis kausto žmonijos dėmesį jau tūkstančius metų.

Nefritas – unikalią energiją spinduliuojantis akmuo, apgaubtas daugybės mitų. Dėl savo grožio ir ypatingų galių jis kausto žmonijos dėmesį jau tūkstančius metų.

Dizaineris: Lise Aagaard

80004

TIGRO AKIS

AMETISTAS

Romėnų kariai nešiodavo tigro akies akmenį, nes tikėjo, kad jis juos apsaugo. Tai akmuo, kuris padeda mums pamatyti dalykus tokius, kokie jie yra iš tikrųjų; taigi ir suteikia galimybę mums juos pakeisti.

Violetinė yra įkvėpimo ir meno spalva. Ametistas padeda mums suprasti, kad pačios didžiausios kliūtys yra tos, kurias mes patys sau susikuriame: o tada padeda jas sugriauti ir atrasti naują kelią.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 80100

ROŽINIS KVARCAS

AVANTIŪRINAS

Kampai, širdelės, trikampiai, drugeliai... Paprasta, tačiau genialu. Įkvėpimo kuriant šį karoliuką sėmėmės iš egzotinio šaltinio – senosios indėnų kultūros.

Šis akmuo sukuria kuria gerą, kūrybingą energiją, o taip pat gali pasitarnauti kaip meilės talismanas. Be to, jis sugeria į save liūdesį ir depresiją. Beje, svarbu tuo gėriu, kurį gauname iš šio akmens, pasidalyti su aplinkiniais: tuomet reikalai kryps vien tik gera linkme.

Dizaineris: Lise Aagaard 80101

80102

Šis akmuo dar vadinamas virsmo bei žvaigždės akmeniu. Sakoma, kad jis talpina savyje žvaigždžių dulkes, o melsvai žalsva šviesa, mirguliuojanti akmens viduje – tai žvaigždžių ūkanos šviesa, įkvėpta ateivių iš nežinomų planetų... Suteikia jėgos ir stiprybės.

Sakoma, kad dūminis kvarcas yra tikras įrodymas, jog meilės šviesa gali prasiskverbti net ir tamsiausią naktį. Jis taip pat sugeria negatyvias mintis ir sugrąžina mus į realybę. Dizaineris: Lise Aagaard

80104

Juodasis oniksas turi ypatingų galių: jis sužadina protą ir sustiprina įtaką, padeda aiškiai mąstyti, priimti teisingus sprendimus ir sutelkti dėmesį. Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Lise Aagaard

AMAZONITAS

JUODASIS ONIKSAS

80105

Dizaineris: Lise Aagaard

LABRADORITAS

DŪMINIS KVARCAS

80103

Dizaineris: Lise Aagaard

80106

Sakoma, kad šį vardą amazonitas, drąsos akmuo, gavo po amazonių karų. Kita legenda byloja, jog šis akmuo pavadintas Amazonės upės garbei Brazilijoje, kur buvo aptiktas granito uolose. Jis taip pat vadinamas vilties akmeniu, nes, tikima, įkvepia tikėjimą ir viltį. Dizaineris: Lise Aagaard

AKMENYS


AUKSINIS KVARCAS

PIENIŠKAS KVARCAS

Niūriais rudens vakarais auksinis kvarcas praskaidrins tavo dieną, išvaduos nuo snaudulio ir depresijos.

Pieniškas kvarcas jį nešiojančiajam primena, kad žodis „nuostabu“ yra kilęs iš žodžio „nuostaba“. Šis akmuo padeda vėl pažvelgti į pasaulį vaiko akimis ir iš naujo patirti nuoširdžią nuostabą. Pieniškas kvarcas taip pat simbolizuoja nekaltumą ir tyrumą.

Dizaineris: Lise Aagaard 80107

80110

80109

Dizaineris: Lise Aagaard

MĖLYNOJI TIGRO AKIS

RAUDONOJI TIGRO AKIS

ĮPalaikykite šį karoliuką prieš šviesą ir pamatysite nuostabų melsvą švystelėjimą, panašų į tą, kurį regi žvelgdamas tigrui į akis. Mėlynoji tigro akis ramina, malšina stresą bei padeda be iliuzijų žvelgti į gyvenimą.

Nuostabus raudonas akmuo. Raudonoji tigro akis reiškia skaidrumą ir perspektyvumą. Šis akmuo tarsi sako: „Galiu pasiekti viską, ką noriu“, ir padeda susitelkti ties svarbiausiais dalykais gyvenime.

Dizaineris: Lise Aagaard

80111

Dizaineris: Lise Aagaard

RUBINAS SU AUKSU RUBINAS

Šviesos spinduliai padeda atsiskleisti nuostabiąjam rubino raudoniui, kuris mūsų mintis pripildo pačiu šilčiausiu jausmu ir palaima. Tuomet supranti, kodėl Sanskrito kalba rubinas vadinamas „Ratnaeaj“ vardu – „brangakmeniu karaliumi“. Šis karoliukas turi „viduriuką“ iš 18 karatų aukso.

Kai saulės apšviestas rubinas sutviska savo sodriu raudoniu,užlieja malonus palaimos jausmas. Tada tampa aišku, kodėl sanskrito kalba šis akmuo vadinamas Ratnaraj, arba Brangakmenių karaliumi. 82001

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

83001

Dizaineris: Lise Aagaard

STIKLAS SU CIRKONIU / AKMENYS


TURKIO SPALVOS RINKINYS

PASTELINIS RINKINYS

Smagus ir mielas turkio bei žalsvų spalvų komplektas.

Šis pastelinių švelnių spalvų komplektėlis – tikra kiekvienos moters – ir, žinoma, mamos – svajonė.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

63004

63010

63009

JUODAI BALTAS RINKINYS

DAUGIABRIAUNIS RINKINYS

Be jokios abejonės – tai tiesiog puikus karoliukų rinkinys, sudarytas iš kraštutinių plačios spalvų gamos tonų. Šie gilūs stiklo karoliukai papuoš kiekvieną savo vertę žinančią moterį.

Šių karoliukų prizmė sužaidžia daugeliu gyvybingų spalvų ir atspalvių. Įkvėpimo juos kuriant semtasi iš ilgametės Rytų Europos tradicijos.

Dizaineris: Lise Aagaard

63014

PAVASARIŠKAS DAUGIABRIAUNIS RINKINYS

ALYVŲ SPALVOS RINKINYS

Šiame karoliukų rinkinyje dominuoja ryškios ir beveik virpančios spalvos. Mėlynas dangus, iš tolo švytintys raudonų ir geltonų tulpių kokonai, šviesiai šviesiai žali jaunučiai medžių lapai. Išties nepakartojama pavasario spalvų puokštė.

Lyg mąsli vakaro prieblanda… Alyviniai atspalviai pakelia mintis lygi violetu nudažytų debesų saulei tariant “Sudie…” Dizaineris: Lise Aagaard 63016

63022

63025

63020

Dizaineris: Lise Aagaard

MĖLYNASIS RINKINYS

ŽYDRASIS RINKINYS

Mėlyna lyg vandenyno gelmė... Arba dangus be mažiausio debesėlio... Tarytum ledkalnis tolimoje šiaurėje ar Indijos vandenyno bangų purslai. Mėlyna spalva malšina skausmą, taip pat tai amžinybės, ramybės spalva, simbolizuojanti garbingumą ir patikimumą.

Žydra su aukso ir dramblio kaulo spalvos pustoniais. Elegantiškas švelnių pastelinių spalvų rinkinys – pastebimas, tačiau be ambicijos būti dominuojančiu.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 63024

ŽYDRAI ŽALSVAS RINKINYS

ŽALIASIS RINKINYS

Vaiskiai žydri karoliukai su aukso ir dramblio kaulo atspalviais. Elegantiškas švelnių pastelinių atspalvių komplektas. Švytintys žali ir melsvi atspalviai būdingi tropiniam rojui – vešlioms žalioms saloms bei krištolo vaiskumo pakrantėms.

Šiame rinkinyje – tūkstantis miško atspalvių. Nuo giliausių miško tankmių ir tamsios lapijos iki virpančių saulės zuikučių, bėgiojančių susipynusiais medžių kamienais...

Dizaineris: Lise Aagaard

63026

Kiparisai, vynas ir senovinės pilys... Jūs galite beveik užuosti itališkus kvapus šiame karoliukų rinkinyje. Ir, žinoma, įsileisti į savo širdį romantiškus jausmus. Tai juk Italija. Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

NAUJAS JUODAI BALTŲ KAROLIUKŲ RINKINYS

TOSKANIETIŠKAS RINKINYS

63029

Dizaineris: Lise Aagaard

63032

Išpuoselėti ir stilingi karoliukai visiems gyvenimo atvejams: tiks ir prie dalykinio kostiumo, kai skubate į svarbų verslo susitikimą, ir prie mažutės juodos suknelės, kai ruošiatės romantiškai vakarienei dviese... Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

RINKINIAI (STIKLAS)


PAPLŪDIMIO KAROLIUKŲ RINKINYS

PAEŽERĖS MIŠKO RINKINYS Švelniai geltoni ir mėlyni atspindžiai rudeniniame danguje...Tamsiai violetinė pamažu vėstančio ežero giluma... Šis karoliukų rinkinys – tarsi puokštė nuostabiausių spalvų, kuriomis švyti miškas rudens sekmadienio popietę. 63034

Dizaineris: Lise Aagaard

Tolimas horizontas, spalvingas skėtis, šezlongas, gera knyga, šaltas gėrimas ir tingios bangos, marginančios smėlį raštais. Ko dar trūksta? Tik mylimo žmogaus šalia. 63036

GĖLĖTASIS RINKINYS

FOLKLORO RINKINYS

Pati gražiausia gėlių puokštė, surinkta meilei ir iš meilės.

Dekoratyvinių karoliukų, kuriuos sukurti įkvėpė kasdienio gyvenimo detalės, rinkinys. Nuostabios šių karoliukų spalvos primins skirtingas mūsų plataus pasaulio kultūras.

Dizaineris: Signe M. Schumann 63037

63039

63038

Dizaineris: Vaineta Gaižutienė

ORGANIŠKAS RINKINYS

ŠOKOLADO IR KREMO RINKINYS

Šio karoliukų rinkinio ištakos – visa mūsų Žemėje egzistuojanti gyvybė. Tai mūsų gamta, atsiskleidžianti visa savo esybe.

Elegantiškas skaniausių kremo ir šokolado spalvų karoliukų rinkinys. Labai gražu ir subtilu.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 63040

BUNDANČIOS ŽALUMOS RINKINYS

MADINGO PAVASARIO RINKINYS Nuostabi šviesiai žalia, melsva ir rožinė spalvos susijungė į šį puikų, madingą ir pavasarišką rinkinį.

Mažos švelnios gėlelės stiebiasi aukštyn iš žemės gelmių. Kur bepažvelgsi, visur gali justi prasidedantį pavasarį... 63041

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 63042

DYKUMOS SAULĖS RINKINYS Dykumos saulės rinkinys mirguliuoja spalvomis, atskleidžiančiomis nepakartojamą dykumos grožį: nuo rožinės ryto aušros iki juodžiausios dykumos nakties. 63043

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

RINKINIAI (STIKLAS)


ROŽINIO AGATO RINKINYS

ROŽINIO DRYŽUOTO AGATO RINKINYS

80604

Šiame rožinio dryžuoto agato rinkinyje nėra nė vieno tokio pat karoliuko: žmonijos aušroje prieš milijonus metų atsiradęs agatas dovanoja jums neįtikėtiną atspalvių įvairovę. Tikima, kad agatas užtikrina ramybę ir padeda susikaupti, be to, tai galingas emocinis gydytojas.

Visi šie rožiniai peršviečiami agato karoliukai yra skirtingi, ir visi jie liudija apie milijonus metų siekiančią savo atsiradimo istoriją. Tikima, kad agatas užtikrina ramybę ir padeda susikaupti, be to, tai galingas emocinis gydytojas. 80605

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

80606

ŽALSVAI MELSVO DRYŽUOTO AGATO RINKINYS

ŽALSVAI MELSVO AGATO RINKINYS

Šiame žalsvai melsvo dryžuoto agato rinkinyje nėra nė vieno tokio pat karoliuko: žmonijos aušroje prieš milijonus metų atsiradęs agatas dovanoja jums neįtikėtiną atspalvių įvairovę. Tikima, kad agatas užtikrina ramybę ir padeda susikaupti, be to, tai galingas emocinis gydytojas.

Visi šie žalsvai melsvi peršviečiami agato karoliukai yra skirtingi, ir visi jie liudija apie milijonus metų siekiančią savo atsiradimo istoriją. Tikima, kad agatas užtikrina ramybę ir padeda susikaupti, be to, tai galingas emocinis gydytojas.

Dizaineris: Lise Aagaard

80607

Dizaineris: Lise Aagaard

DRYŽUOTO ONIKSO KAROLIUKŲ RINKINYS

80608

Šiame nuostabiame rinkinyje nėra nė vieno tokio pat karoliuko. Jie sukurti iš akmens, menančio tūkstantmečių istoriją. Oniksas yra jėgos akmuo, suteiksiantis jūsų protui aštrumo ir padėsiantis natūraliai sustiprinti autoritetą. Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

RINKINIAI (AKMUO)


ALEBASTRAS

MEDAUS RASA

Alebastras, baltas lyg klasikinė statula, nutvieksta popietės saulės; ir šiltas, ir šaltas tuo pat metu.

Šis gintarinis karoliukas – lyg lašas akacijų medaus, surinkto po liepsnojančia Australijos saule.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

71001

71003

71002

KLEVO SIRUPAS

KARAMELINIS SAULĖLYDIS

Šiltas, sodrios aukso spalvos karoliukas, lyg didelis lašas nuostabios gamtos dovanos – klevų sirupo, dar vadinamo skystuoju Šiaurės Amerikos gintaru…

Šio tamsaus, sodraus karoliuko gelmėse – ištisa spalvų gama.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 71004

SIDABRINIS STABDŽIUKAS

AUKSINIS STABDŽIUKAS

...kad padarytum pauzę gyvenime... arba sutramdytum karoliukus, išdykėliškai besiridinėjančius pirmyn atgal tavo vėriniu.

...kad bent akimirka stabteletum, apsidairytum aplinkui ir suprastum, koks vis delto gražus tavo gyvenimas... arba sutramdytum karoliukus, išdykeliškai besiridinejancius pirmyn atgal tavo veriniu.

Dizaineris: Lise Aagaard 10401

20401

APSAUGINĖ GRANDINĖLĖ (AUKSAS)

APSAUGINĖ GRANDINĖLĖ ..maža papildoma grandinėlė, kad Tavo vėrinys būtų dar saugesnis.

...maža papildoma grandinėlė, kad Tavo vėrinys būtų dar saugesnis.

Dizaineris: Lise Aagaard 10402

Dizaineris: Lise Aagaard

20402

Dizaineris: Lise Aagaard

UŽSISPYRĖLIS DRAKONAS

ANGELAS SARGAS

Šis drakonas – padūkęs, bet kartu ir linksmas. Ant grandinėlės jis atrodo tiesiog puikiai.

Sakoma, kad kiekvienas turime savo angelą sargą, saugantį mus nuo gyvenimo negandų. Su šiuo mielu angelu būsite apsaugoti dvigubai...

Dizaineris: Søren Nielsen 11901

11905

Dizaineris: Søren Nielsen

ROŽĖS PAKABUKAS Iš pradžių pasirodo mažytispumpuras, atėjus vasarai staiga virstantis nuostabiu žiedu –skleisdamiesi rožės žiedlapiai sužiba visu savo grožiu. 11906

Dizaineris: Søren Nielsen

© 2012. „Trollbeads“

GINTARAS / PAKABUKAI / AKSESUARAI


SIDABRINĖ GRANDINĖLĖ (BE UŽSEGIMO) Karoliukus ant šios grandinėlės galėsite keisti tai, kaip tik norėsite – tam nereikia jokių įrankių. Tačiau nepamiršk kartu įsigyti ir užsegimo. Grandinėlės ilgis nurodytas su užsegimu. Dizaineris: Lise Aagaard Galimi grandinėlės ilgiai: 38 cm / 40 cm / 42 cm / 45 cm / 50 cm / 60 cm / 70 cm / 80 cm

AUKSINĖ GRANDINĖLĖ (BE UŽSEGIMO) Puošni grandinėlė iš 14 karatų aukso. Įsigiję užsegimą karoliukus galėsite verti ar keisti be jokių įrankių. Pastaba: grandinėlės ilgis nurodytas su užsegimu. Dizaineris: Lise Aagaard Galimi grandinėlės ilgiai: 38 cm / 40 cm / 42 cm / 45 cm

RUDA ODINĖ KAKLO VIRVELĖ (BE UŽSEGIMO) Virvelės ilgis nurodytas įskaitant ir užsegimą, tačiau užsegimas parduodamas atskirai. Dizaineris: Lise Aagaard Galimi virvelės ilgiai: 42 cm / 45 cm / 50 cm

JUODA ODINĖ KAKLO VIRVELĖ (BE UŽSEGIMO) Virvelės ilgis nurodytas įskaitant ir užsegimą, tačiau užsegimas parduodamas atskirai. Dizaineris: Lise Aagaard Galimi virvelės ilgiai: 42 cm / 45 cm / 50 cm

© 2012. „Trollbeads“

GRANDINĖLĖS


SIDABRINĖ APYRANKĖ (BE UŽSIGEMO)

AUKSINĖ APYRANKĖ (BE UŽSEGIMO)

Jei prie šios puikios apyrankės įsigysi užsegimą, galėsi nesunkiai keisti karoliukus nors ir kiekvieną dieną... Ir kaskart atrodyti vis kitaip. Grandinėlės ilgis nurodytas su užsegimu.

14 karatų auksinė apyrankė. Įsigiję užsegimą karoliukus galėsite verti ar keisti be jokių įrankių. Pastaba: apyrankės ilgis nurodytas su užsegimu.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

APYRANKĖ, JUODOS SPALVOS ODA / SIDABRAS

APYRANKĖ, RUDOS SPALVOS ODA / SIDABRAS

Paprastas ir Gulbės užsegimai netinka odinėms apyrankėms, todėl pasirinkite kitą užsegimą savo odinei apyrankei.

Paprastas ir Gulbės užsegimai netinka odinėms apyrankėms, todėl pasirinkite kitą užsegimą savo odinei apyrankei.

Dizaineris: Nicolas Aagaard

Dizaineris: Nicolas Aagaard

APYRANKĖ, RAUDONOS SPALVOS ODA / SIDABRAS

APYRANKĖ, SMĖLIO SPALVOS ODA / SIDABRAS

Paprastas ir Gulbės užsegimai netinka odinėms apyrankėms, todėl pasirinkite kitą užsegimą savo odinei apyrankei.

Paprastas ir Gulbės užsegimai netinka odinėms apyrankėms, todėl pasirinkite kitą užsegimą savo odinei apyrankei.

Dizaineris: Nicolas Aagaard

Dizaineris: Nicolas Aagaard

APYRANKĖ, MĖLYNOS SPALVOS ODA / SIDABRAS

APYRANKĖ, ŽALIOS SPALVOS ODA / SIDABRAS

Paprastas ir Gulbės užsegimai netinka odinėms apyrankėms, todėl pasirinkite kitą užsegimą savo odinei apyrankei.

Paprastas ir Gulbės užsegimai netinka odinėms apyrankėms, todėl pasirinkite kitą užsegimą savo odinei apyrankei.

Dizaineris: Nicolas Aagaard

Dizaineris: Nicolas Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

APYRANKĖS


10101

ŽIEDAS (DIDELIS) – UŽSEGIMAS

ŽUVIS (DIDELIS) – UŽSEGIMAS

Sukurti šį dailų užsegimą įkvėpė hortenzijos žiedlapio formos karoliukas. Jis šiek tiek ilgesnis, todėl jei užsegimą naudosite apyrankei, ji bus truputį laisvesnė. Galite rinktis ir 1 cm trumpesnę apyrankę – tuomet ji patogiai priglus prie riešo.

Ši miela žuvelė – tikrai puikus Tavo Trollbeads apyrankę užbaigiantis akcentas. Nepamiršk, kad šis užsegimas kiek ilgesnis, todėl ir apyrankė bus laisvesnė. Apyrankė patogiai priglus prie riešo, jei pasirinksi 1 cm trumpesnį užsegimą.

Dizaineris: Lise Aagaard

10102

PAPRASTAS – UŽSEGIMAS

ŽIEDAS – UŽSEGIMAS

Dizaineris: Lise Aagaard

Du nedidučiai keturlapiai hortenzijos žiedeliai švelniai apkabinę šį dvigubą užsegimą.

10103

10105

Gėlėti raštai daugelyje kultūrų reiškia moteriškumą…

Šiaurės šalių mitologijoje Frėja – meilės ir vaisingumo deivė.

10109

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen 10107

DVISPALVIS ŽIEDAS – UŽSEGIMAS

ŽYDINTIS PERLAS – UŽSEGIMAS

Raminanti spalvų gelmė ir subtilus jų žaismas susipina su žiedo motyvu ir darniai papildo vienas kitą.

Kai gėlės žiedas skleidžiasi pirmąkart, šis stebuklas prilygsta perlo atradimui…

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 10110

DRAMBLYS – UŽSEGIMAS

PAPRASTAS – UŽSEGIMAS

Labai smagus užsegimas: du drambliai, motina ir jos mažylis, bando sugriebti viens kito uodegėles straubliais. Drambliai yra stiprūs ir mieli gyvūnai, puikiai tinkantys šiam naujam užsegimui.

Šis užsegimas tobulai tinka vertinantiems paprastumą ir funkcionalumą. 10111

Dizaineris: Lise Aagaard

GĖLĖTAS UŽSEGIMAS

FRĖJOS MAZGAS – UŽSEGIMAS 10106

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Lise Aagaard

10113

Dizaineris: Eske Storm

TROLIO MEDIS – UŽSEGIMAS

GULBĖ – UŽSEGIMAS

Ar gali būti dar kas nors tinkamesnio už Trolio medžio užsegimą „Trollbeads“ apyrankei?

Paprasta ir labai elegantiška. Be to gulbė – tai brandos ir išprusimo simbolis.

Dizaineris: Allan Bayer

Šis užsegimas netinka odinės apyrankėms, patariame rinktis kitokį užsegimą.

10114

© 2012. „Trollbeads“

10115

Dizaineris: Kristian Krysfeldt

UŽSEGIMAI


SUSIPYNUSIOS ŠIRDYS – UŽSEGIMAS

AUKSINĖ GĖLĖ – UŽSEGIMAS Gražu ir paprasta: sidabrinis užsegimas su dviem 18 karatų aukso gėlėmis.

Dvi susipynusios širdys – sujungtos kartu amžiams.

Auksinės širdies užsegimas netinka odinėms apyrankės, patariame rinktis kitokį užsegimą.

Dizaineris: Martin Bruun 10116

40103

40102

Dizaineris: Lise Aagaard

AUKSINĖ ŠIRDIS – UŽSEGIMAS

PAPRASTAS – UŽSEGIMAS, AUKSAS

Šis užsegimas, apjungiantis visas tavo karoliukų istorijas – tai tikra prabanga paprastume. Paprastas sidabro užsegimas, papuoštas nuostabia auksine širdele.

Tai paprastas užsegimas, tačiau iš nepaprasto metalo...

Auksinės širdies užsegimas netinka odinėms apyrankėms. Mes patariame odinei apyrankei pasirinkti kitokį užsegimą.

Šis užsegimas netinka odinėms apyrankėms, patariame rinktis kitokį užsegimą. 20103

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

20107

GĖLĖTAS – UŽSEGIMAS, AUKSAS

MEKSIKIETIŠKAS – UŽSEGIMAS, AUKSAS

Gėlėti raštai daugelyje kultūrų reiškia moteriškumą… Subtilu, gražu, romantiška.

Kelionių po Meksiką įspūdžius, pažintį su senąja jos istorija bei spalvinga kultūra pabandėme perteikti šiuo užsegimu.

Dizaineris: Søren Nielsen

20108

Dizaineris: Søren Nielsen

PAPRASTAS – UŽSEGIMAS, AUKSAS

DRAMBLYS – UŽSEGIMAS, AUKSAS

Vertinate paprastą funkcionalų dizainą? Tuomet šis užsegimas – kaip tik jums.

Labai smagus užsegimas: du drambliai, motina ir jos mažylis, bando sugriebti viens kito uodegėles straubliais. Drambliai yra stiprūs ir mieli gyvūnai, puikiai tinkantys šiam naujam užsegimui.

Dizaineris: Lise Aagaard 20111

© 2012. „Trollbeads“

20113

Dizaineris: Eske Storm

UŽSEGIMAI


10601

40601

16101

16103

AUSKARŲ KABLIUKAI (SIDABRAS)

AUSKARŲ KABLIUKAI (AUKSAS / DEIMANTAI)

Auskarų kabliukai parduodami poromis, o įvairių aksesuarų, kurių dėka galia susikurti unikalias auskarų poras, galima įsigyti ir pavieniui.

Auskarų kabliukai parduodami poromis, o įvairių aksesuarų, kurių dėka galia susikurti unikalias auskarų poras, galima įsigyti ir pavieniui.

Dizaineris: Mette Saabye

30601

AUSKARŲ KABLIUKAI (SIDABRAS / AUKSAS)

AUSKARŲ KABLIUKAI (SIDABRAS / DEIMANTAI)

Auskarų kabliukai parduodami poromis, o įvairių aksesuarų, kurių dėka galima susikurti unikalias auskarų poras, galima įsigyti ir pavieniui.

Auskarų kabliukai parduodami poromis, o įvairių aksesuarų, kurių dėka galia susikurti unikalias auskarų poras, galima įsigyti ir pavieniui

Dizaineris: Mette Saabye

50601

PAVASARIO GĖLĖS

Visai kaip saulėgrąžos žiedas, besigręžiantis į saulę, šis saulės ratas nukreips tave į tavąją saulę ir neš laimę visą gyvenimą.

Pavasario pradžią skelbiantys gėlių žiedai garbina gamtos atgimimą: jie papuoš ir nušvies ir tavo ausis.

Dizaineris: Mette Saabye

16102

Dizaineris: Mette Saabye

VYŠNIŲ ŽIEDAI

LAUMŽIRGIS

Šis mielas karoliukas yra tarsi rožinio debesies, kuriame plūduriuojama iki ausų įsimylėję, atspindys.

Lyg sparnais zvimbiantis laumžirgis būtų stabtelėjęs aukštai ore. Arba – ant tavo ausies

Dizaineris: Mette Saabye

16104

Dizaineris: Mette Saabye

Dizaineris: Søren Nielsen

POMPĖJA Nuostabi senovinė forma. Grožio simbolis, įšaldytas laike.

„Myli....nemyli....myli....nemyli....myli“ Kas gi tai žino geriau už ramunę?...

16203

Dizaineris: Mette Saabye

SAULĖS RATAS, MAŽAS

RAMUNĖS ŽIEDAS 16201

Dizaineris: Mette Saabye

Dizaineris: Nikolaj Appel 16202

MIŠKŲ PLUKĖ

TRIKAMPIS

Puiki gėlė! Kodėl? Ji mane myli, ji manęs nemyli, ji mane myli, ji manęs nemyli, ji mane myli!!! Štai kodėl.

Trikampis, spinduliuojantis išmintį ir amžinybę.

Dizaineris: Nikolaj Appel

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Thor Høy 16204

AUSKARAI


16205

16207

ODINO KRANKLIAI

GRAFIŠKOS GĖLĖS

Du krankliai, vardu Huginnas ir Muninnas, anot mitologijos, tupi dievui Odinui ant peties ir dalija išmintingus patarimus. Tegu tą patį jie daro ir tau!

Besiskleidžiantys abstraktūs žiedlapiai – labai gražu ir subtilu.

Dizaineris: Eske Storm

16206

KARPIS

RYTO RASA

Japonų mitologijoje karpis (Koi) simbolizuoja ištvermę ir valios jėgą. Stipriausi karpiai tol plaukia prieš srovę, kol pasiekia paskutinįjį krioklį, veržliai neria į vandens miglą ir tampa vandens drakonais....

Auksu nutviskusį rytą pirmieji saulės spinduliai „pačiumpa“ naktinius rasos lašelius ir šie skaisčiai sutviska ant trapių gėlių žiedų.

Dizaineris: Tomas Cenius

Dizaineris: Søren Nielsen 16208

SNAIGĖ

SNIEGO ŽVAIGŽDĖ

Šešios paprastutės linijos susijungia į unikalią ir netikėtą asimetrišką formą, ir taip gimsta snaigė. Kiekviena snaigė yra vienintelė ir nepakartojama.

Šešios paprastutės linijos susijungia į unikalią ir netikėtą asimetrišką formą, ir taip gimsta snaigė. Tegu mažos sniego žvaigždės žiba tavo ausyse tamsią žiemos naktį!

Dizaineris: Søren Nielsen 16209

16211

16213

16601

Dizaineris: Anna Hyllested

16210

Dizaineris: Lise Aagaard

SNIEGO GĖLĖ

KABANTI HORTENZIJA

Šešios paprastutės linijos susijungia į unikalią ir netikėtą asimetrišką formą, ir taip gimsta snaigė. Šios snaigės – tai lyg gėlės žiedai, pražydę šalčiausią žiemą.

Graži ir paslaptinga. Švytinti saulės šviesoje. Paprasta, bet miela kabanti hortenzija.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Søren Nielsen 16212

ORIGAMIO MALŪNAS

DRUGELIS

Neįmanoma pamatyti vėjo... tačiau šis mažytis Origamio malūnas leis jums bematant pajusti gamtos prisilietimą.

Mielas sparnus plačiai išskleidęs drugelis – paprasta bet labai žavu.

Dizaineris: Isabel Aagaard

Dizaineris: Søren Nielsen 16301

SLAPTA ŠIRDIS

SLAPTAS RUTULYS

Saugok savo mylimojo širdį giliai savyje. Šios sidabrinės širdies viduje slypi auksinė širdis. Tu žinai, kad ji čia. Amžinai. Širdis širdyje...

Trikampis, spinduliuojantis išmintį ir amžinybę.

Dizaineris: Mette Saabye

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Thor Høy 16602

AUSKARAI


16101GP

86101

SAULĖS RATAS, MAŽAS

RYTO RASA

Visai kaip saulėgrąžos žiedas, besigręžiantis į saulę, šis saulės ratas nukreips tave į tavąją saulę ir neš laimę visą gyvenimą.

Auksu nutviskusį rytą pirmieji saulės spinduliai „pačiumpa“ naktinius rasos lašelius ir šie skaisčiai sutviska ant trapių gėlių žiedų.

Dizaineris: Mette Saabye

16208GP

Dizaineris: Søren Nielsen

AMETISTAS

ROŽINIS KVARCAS

Ametistas padeda mums suprasti, kad pačios didžiausios kliūtys gyvenime yra tos, kurias susikuriame patys. Šis akmuo pagelbės įveikiant jas ir surandant naują teisingą kelią.

Akmuo širdžiai. Saugo, suteikia ramybę ir pašalina iš kūno visą negatyvią energiją.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard 86102

JUODASIS ONIKSAS

CHALCEDONAS

Juodasis oniksas – galingas akmuo aštrinantis protą ir teikiantis stiprybę.

Chalcedonas gydo ir saugo nuo prislėgtos nuotaikos ir liūdesio, bei veja šalin blogąsias dvasias.

Dizaineris: Lise Aagaard

Dizaineris: Lise Aagaard

86103

86104

ŽALIASIS PREHNITAS

DŪMINIS KVARCAS

Žaliasis prehnitas skatina šaltakraujiškumą, atlaidumą ir palankumą. Be to šis akmuo puikiai tinka meditacijai.

Sakoma, kad dūminis kvarcas yra gyvas įrodymas, kad tikros meilėsšviesa gali nušviesti net pačią juodžiausią naktį. Jis taip pat sugeria neigiamas mintis, suteikia stiprybės ir tvirtą pagrindą po kojomis.

Dizaineris: Lise Aagaard 86105

© 2012. „Trollbeads“

86106

Dizaineris: Lise Aagaard

AUSKARAI


GĖLĖS

DVISPALVIS STIKLAS IR PERLAI

Austrių brangakmenis – tai tobulo grožio simbolis. Nuostabusis perlas atsispindi dvispalvėje akuteje, lyg rasos lašelis spindinčioje ant sidabrinės gėlelės žiedlapio. Išties įspudingi auskarai.

Kai vaivorykštės spalvos susitinka šių auskarų akutėje, suskamba ištisa spalvų gama. Ją tobulai papildo dailūs perliukai. 56101

Dizaineris: Søren Nielsen

56102

TROLIS

BILGIS

Netgi trolis mėgsta maudytis prabangoje ir vertinti grožį. Tikras perlas apsukriai įtaisytas sidabrinėje trolio skrybelėje ir nuostabiai dera prie žėrinčio Svarovskio kristalo.

Sabos Karalienė garsėjo išmintimi ir nepaprastu grožiu. Arabiškasis pasaulis pažįsta ja kaip Bilqis. Jos galvos apdangalas papuoštas perlais, mirgančiais vaivorykštės spalvomis, o lengvai ore kabantis Svarovskio kristalas – subtilus, lyg lašelis šampano.

Dizaineris: Søren Nielsen 56103

56105

56107

Dizaineris: Søren Nielsen

56104

Dizaineris: Søren Nielsen

GĖLĖS, ASIMETRIŠKOS

SIDABRINĖS GĖLĖS

Moteriškesnius auskarus už šiuos sunku ir įsivaizduoti. Subtilus tviskančio stiklo ir kristalo derinys privers jūsų akis paslaptingai spindėti.

Dvi subtilios sidabrinės gėlelės. Jų viduriukai – nepaprasti. Šiu mažyčiu gėlelių žiedadulkės mirga nuostabiomis vaivorykštės spalvomis…

Dizaineris: Søren Nielsen

56106

Dizaineris: Lise Aagaard

LYG MAŽYTĖ AKIES RAINELĖ

LYG DIDELĖ AKIES RAINELĖ

Šios dvi žavios akutės žaižaruoja ir mirga visomis vaivorykštės spalvomis. Atidžiai įsižiūrėk ir pastebėsi, kad jos yra skirtingos. Tai du mažyciai perliukai, atrasti ten, kur prasideda ir baigiasi vaivorykštė…

Šios dvi žavios akutės žaižaruoja ir mirga visomis vaivorykštės spalvomis. Atidžiai įsižiūrėk ir pastebėsi, kad jos yra skirtingos. Tai du mažyciai perliukai, surinkti ten, kur prasideda ir baigiasi vaivorykštė…

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

56108

Dizaineris: Lise Aagaard

AUSKARAI


MAŽYLIS DRAKONIUKAS

TRIKAMPIS KRISTALAS

Jis dar visai mažas ir labai padūkęs, visai kaip mažas šunytis, nesigaudantis, kur jo galva, o kur – uodega. „Vieną dieną aš užaugsiu, – sako jis. – Ir būsiu didelis ir pavojingas, bet dabar juk nebūtina į viską žiūrėti taip rimtai?“

Klasika ir elegancija. Be to, truputis elfų magijos dvelksmo – abrakadabra ir tavo vėrinys įgis kitokią formą... 12301

12303

12305

12906

12910

Dizaineris: Søren Nielsen

12302

Dizaineris: Søren Nielsen

VIJOKLINĖ HORTENZIJA

ROŽĖ

Ji švelniai apsiveja kitų medžių šakas, o balti žiedlapiai, tarsi baleto šokėjos, lengvai ir gracingai sukasi ore. Argi ji ne daili, su gryno aukso akute?

Gėlių karalienė, meilės, tikėjimo, dorybės įsikūnijimo simbolis. Rožės žiedas pasako tai, kas žodžiais nenusakoma...

Dizaineris: Søren Nielsen

12304

Dizaineris: Søren Nielsen

FANTAZIJOS DRUGELIS

ŠOKĖJOS

Žiemą neišvaizdus vikšras slepiasi nuo visų tam, kad pavasarį ir vasarą vėl atgimtų nuostabiu drugeliu. Kaip tik todėl daugelyje kultūrų drugelis laikomas atgimimo simboliu.

Šešios paprastutės linijos susijungia į unikalią ir netikėtą asimetrišką formą, ir taip gimsta snaigė. Tegu mažos sniego žvaigždės žiba tavo ausyse tamsią žiemos naktį! 12905

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Lise Aagaard

ELFAS

KRYŽIUS (DIDELIS)

Ši miela maža būtybė iš pasakų pasaulio šiaip jau turi daug rūpesčių ir reikalų, bet ji su malonumu nutūptų dienelei kitai pailsėti ant dailaus, Tau mielo karoliuko – iš stiklo ar gėlųjų vandenų perlo.

Gražus tikėjimo ir dvasingumo simbolis, kuris saugos tave ir suteiks stiprybės sunkiomis akimirkomis. Kryžiaus viduryje puikiai derėtų ir kiti „Trollbeads” karoliukai. 12907

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Søren Nielsen

TROLIO MEDIS

ŠEŠĖLINĖ GĖLĖ

Senasis išminčius tvirtai laiko savo šaknimis ir šakomis apmaizgiotus stiklo karoliukus: taip Trolio medis primena mums, kad tuo metu, kai esame įleidę šaknis į žemę, mes visada siekiame dangaus.

Gėlė prasiskleidžia, parodydama gražiausią iš gražiausių perlų. Švelni ir gležna gėlė, pražystanti ankstyvo ryto šviesoje.

Dizaineris: Allan Bayer

GRANDINĖLĖ SU PERLU

© 2012. „Trollbeads“

Dizaineris: Søren Nielsen 12911

GRANDINĖLĖ SU PERLU, AUKSAS 14 CT.

GRANDINĖLĖ SU ELFU

FANTAZIJOS PAKABUKAI


R1101

R1103

R1109

R1112

VARLIUKAS

TROLIO ŽIEDAS

Mažas varliukas – labai smalsus padarėlis. Palikęs saugius kūdros vandenis jis siekia užsilipti kuo aukščiau, kad pamatytų margąjį pasaulį.

Miniatiūrinė „Trollbeads“ apyrankė ant jūsų piršto. Trolio žiede atpažinsite daug gerai žinomų „Trollbeads“ ženklų ir dizaino akcentų.

Dizaineris: Søren Nielsen

R1102

Dizaineris: Eske Storm

JAUNATVIŠKAS PERLAS

STIPRYBĖ, DRĄSA, IŠMINTIS

Šis žiedelis – tarsi gėluosiuose vandenyse atrastas lobis. Aplink perlą apsiviję vandens augalų stiebai ir smulkūs žiedeliai. Nuostabus jaunatviškas stilius. Vitališkas, tačiau kartu dvelkiantis ramybe…

Trys dorybės, visos drauge susipynusios kalba apie stiprią asmenybę. Ir stiprų žiedą

Dizaineris: Svend Nielsen

Dizaineris: Jens Nielsen R1104

NUOTAKOS VAINIKAS

KARALIAUS KARŪNA

Žavus trapus vainikas iš smulkučių kvepiančių pievos gėlių papuoš Tavo mylimosios ranką ir sujaudins širdį. Kažką subtilesnio sunku ir beįsivaizduoti.

Ši miniatiūrinė karūna – simbolis to, jog esi savo gyvenimo Karalius ar Karalienė. Be to, jis puikiai derės prie kitų žiedų.

Dizaineris: Søren Nielsen

Dizaineris: Gitte Bjørn R1110

BUČINYS

TROLIO ŽIEDAS, AUKSAS

Bučinys kalba pats už save. Du žiedai – dvi sielos, bučinyje susiliejančios ir tampančios viena.

Graži ir paslaptinga. Švytinti saulės šviesoje. Paprasta, bet miela kabanti hortenzija.

Dizaineris: Anders Martin Bruun

© 2012. „Trollbeads“

R2102

Dizaineris: Søren Nielsen

ŽIEDAI


R4111

KARALIAUS KARŪNA, SIDABRAS / AUKSAS

SAULUTĖS ŽIEDELIS, SIDABRAS / AUKSAS

Aukso ir sidabro karūna – verta Princo ar Princesės.

Ši saulutė – natūralaus dydžio, tik šiuo atveju – iš gryno sidabro, su aukso žiedadulkėmis ir sidabro stiebeliu aplink pirštą. Nepaprasta!

Dizaineris: Gitte Bjørn

R4112

Dizaineris: Søren Nielsen

GUDOBELĖ SU PERLO AKIMI

PERLAI IR LAPELIAI

Ši sidabro gudobelė tarp savo lapų ir žiedlapių slepia gėlųjų vandenų perlą. Paprasta, tačiau subtilu – kaip tai gali būti tik gamtoje.

Perlai ir gėlių lapeliai, apjuosę jūsų pirštą. Subtilu ir elegantiška. Pamėginkite ant vieno piršto užmauti du ar tris tokius žiedus: jie puikiai dera vienas prie kito.

Dizaineris: Søren Nielsen R5102

R5107

R6105

R5103

Dizaineris: Søren Nielsen

ŽIEDAS SU BALTOJO PERLO AKIMI

ŽIEDAS SU JUODOJO PERLO AKIMI

Santūrus sidabro žiedelis, papuoštas gėlųjų vandenų perlu – tikrojo grožio simboliu. Ką nors paprastesnio sugalvoti neįmanoma…

Santūrus sidabro žiedelis, papuoštas gėlųjų vandenų perlu – tikrojo grožio simboliu. Ką nors paprastesnio sugalvoti neįmanoma…

Dizaineris: Lise Aagaard

R5108

Dizaineris: Lise Aagaard

AFRODITĖS AKIS

MĖLYNOJI GĖLELĖ

Afroditė – meilės deivė graikų mitologijoje. Moteriško grožio ir meilumo simbolis. Jos visaregė akis mus lydi ir vedžioja meilės takais...

Sidabro kotelis su trimis mėlynais žiedais rasos lašelyje. Jausminga ir taip moteriška...

Dizaineris: Lise Aagaard

© 2012. „Trollbeads“

R6107

Dizaineris: Søren Nielsen

ŽIEDAI


RIBOTA KOLEKCIJA „KINŲ ZODIAKO ŽENKLAI“ Naujuosius 2012 metus pradedame su puikiu ribotos kolekcijos pasiūlymu. 12 sidabro karoliukų atspindi kinų zodiako ženklus. Kinų zodiako ženklai – tai dvylikos metų ciklas. Kiekvieni metai yra siejami su tam tikru gyvūnu. Gyvūnų zodiakas reprezentuoja tai, kaip kiti suvokia tave arba kaip pats save pristatai. Koks gyvūnas Jūs esate, galite rasti interneto svetainėje www.trollbeads.lt pagal savo gimimo metus kategorijoje Naujienos, skiltyje Kinų zodiako ženklai.

LE11401–1

LE11401–3

LE11401–5

ŽIURKĖ

JAUTIS

Žiurkės metais gimusieji su visais randa bendrą kalbą.

Jaučiai švelnūs, kantrūs ir dvelkiantys ramybe. Tik nereikia jiems pernelyg įkyrėti, nes taip galima ir supykdyti. Jaučiai taip pat labai darbštūs, sąžiningi, ištikimi ir itin patikimi, aplink save visada kuriantys puikią nuotaiką.

Tai išradingi, lankstūs, protingi ir lakią vaizduotę turintys žmonės; žavios asmenybės, turinčios nugalėtojo charakterį, todėl jų draugija visada įdomi. Be to, Žiurkės pasižymi išskirtine intuicija bei kūrybiškumu.

LE11401–2

TIGRAS

KIŠKIS

Tigras mėgsta nuotykius ir jam nuolat reikia patirti ką nors nauja. Tigrai stiprūs, drąsūs, sąžiningi ir ambicingi. Be to, labai retai būna prastos nuotaikos. Kinijoje tikima, kad vien tik gimti Tigro metais reiškia didelę sėkmę.

Gimusieji Kiškio metais ne tik labai talentingi, bet ir protingi, kultūringi, taikūs, rūpestingi ir romantiški. Kiškiai turi gerą akį ir išskirtinį skonį. Be to, pasižymi pozityviu požiūriu į gyvenimą. LE11401–4

DRAKONAS

GYVATĖ

Tai spalvingos asmenybės: Drakonams būdingas didžiulis pasitikėjimas savimi, jie dažnai tampa lyderiais. Be to, jie veiklūs, sąžiningi, drąsūs, užsispyrę, puikios vaizduotės ir uždegančio temperamento. Drakonai paprastai neturi didesnių rūpesčių dėl sveikatos ir trykšte trykšta energija.

Gyvatėms būdingas greitas mąstymas ir puiki intuicija, jos nelinkusios veltis į konfliktus: tai taikios asmenybės, todėl dažnai tampa autoritetu kitiems. Gyvatės išmintingos, kruopščios, kantrios ir patikimos. Be to, gimusieji Gyvatės metais neretai pasižymi patrauklia išvaizda.

© 2012. „Trollbeads“

LE11401–6

RIBOTO LEIDIMO KOLEKCIJA


ARKLYS

OŽKA

Tai linksmi žmonės, kurie patinka visiems. Arkliai energingi, ambicingi, draugiški, o jų humoro jausmas – tiesiog puikus. Jie mėgsta naujas pažintis, yra iniciatyvūs ir išmintingi, bet nekantrūs.

Gimę Ožkos metais yra labai švelnios, o neretai – ir aštriu protu pasižyminčios asmenybės. Ožkos turi begalę talentų, bet ryškiausiai iš jų šviečia polinkis menams. Jos draugiškos, iškalbingos, diplomatiškos, prisitaikančios prie bet kokių situacijų. Ožkos iš gyvenimo reikalauja elegancijos ir daugelis jų turi auksinę širdį.

LE11401–7

LE11401–9

LE11401–11

LE11401–8

BEŽDŽIONĖ

GAIDYS

Beždžionės stebina aplinkinius smalsumu ir noru išmokti vis naujų dalykų. Joms tai puikiai sekasi: Beždžionės pasižymi greitu mąstymu, yra protingos, išradingos, originalios ir turi pavydėtiną vaizduotę. Be to, Beždžionės visada pasirengusios ištiesti pagalbos ranką.

Viską, ko imasi, Gaidžiai daro su dideliu entuziazmu. Be to, tam tikrose situacijose jie gali pademonstruoti neįtikėtiną drąsą. Jie ambicingi, kupini pasitikėjimo, sąžiningi, patikimi, įžvalgūs ir mėgstantys tikslumą. Taip pat Gaidžiai dievina vakarėlius ir pilnus namus svečių.

LE11401–10

ŠUO

KIAULĖ

Šunys yra atviraširdžiai ir be galo sąžiningi. Ištikimi, dosnūs, nesavanaudžiai ir labai patikimi. Jie niekada neišduos draugo ir pirmi stos į pagalbą tam, kam jos labiausiai reikia.

Kiaulės dosnios ir mandagios, nuoširdžios ir gebančios puikiai pajuokauti. Kita vertus, gali būti ir impulsyvios bei temperamentingos. Šie žmonės žavi savo valia ir vidine stiprybe, kurios neįmanoma paveikti.

© 2012. „Trollbeads“

LE11401–12

RIBOTO LEIDIMO KOLEKCIJA


KAROLIUKAI, PALIKĘ „TROLLBEADS“ KOLEKCIJĄ 2012 M. „Trollbeads” kolekcija yra nuolat papildoma naujais karoliukais, kad išliktų gyvybinga ir įdomi. Tačiau vėl atėjo laikas su keletu karoliukų atsisveikinti. 2012 m. sausio mėn. nutraukiama žemiau parodytų karoliukų gamyba . Tai reiškia, kad šiuos karoliukus vis dar galite įsigyti „Trollbeads” parduotuvėse tol, kol juos rasite prekybos vietose. Tad jeigu Jums patinka šie karoliukai, paskubėkite juos įsigyti. Kiekvienas kolekcininkas ypatingai vertina tai, kas reta ir ką sudėtinga įsigyti. Visus karoliukus, kurie yra palikę „Trollbeads“ kolekciją nuo 1976 m. galite pamatyti interneto svetainėje www.trollbeads.lt skiltyje Muziejus.

11111 Sandi

11126 Nei paukštis, nei žuvis

11127 Paukštelis

11136 Lankai ir trikampiai

11252 Etruskai

11264 Vikingas

11265 Mitiniai veidai

11267 Virsmas – Moteris

11268 Virsmas – Vyras

11266 Vienybė

11327 Senis besmegenis

11324 Medūza

11410 Pelės ir sūris

11415 Kūdikis

11443 Rask savo numylėtinį

© 2012. „Trollbeads“

KAROLIUKAI, PALIKĘ „TROLLBEADS“ KOLEKCIJĄ 2012 M.


11509 Kirsk kampą

11511 Cirko dramblys

11517 Magas

12908 Mažoji princesė

12909 Besisukantis elfas

21126 Nei paukštis, nei žuvis

21267 Virsmas – Moteris

21268 Virsmas – Vyras

21814 Jaunystė

21105 Veidukai

41817 Jūrų liūtas

51730 Žonglierius

21266 Vienybė

20110 Užsegimas – Žydintis 40101 Užsegimas – Auksinė gėlelė perlas, auksas

61146 Rudai dėmėtas

61147 Voverytė

61149 Egzotiška gėlė

61151 Kailiniuotasis

61163 Kiniškai raudonas

61171 Smėlio spalvos burbuliukai

61306 Plienas auksiniame geltonyje

61308 Raudonoji gėlelė

61309 Purpuro sagutės

61326 Moliūgas

61348 Žalsvoji vaivorykštė

61349 Raudonoji plunksna

61350 Melsvai žalsva plunksna

61351 Vaivorykštė

61352 Vaiskūs melsvi purslai

© 2012. „Trollbeads“

KAROLIUKAI, PALIKĘ „TROLLBEADS“ KOLEKCIJĄ 2012 M.


61353 Perregima gėlelė

61357 Rusvi dryžiai

61363 Raudoni dryžiai

61366 Turkis ir pavasariškai žalios sagutės

61367 Žali ir alyviniai trikampiai

61369 Raudonos ir alyvų spalvos šachmatai

61371 Vėdrynai

61374 Visterija

61376 Mėlynasis linas

61384 Dideli burbulai

61389 Šokoladinė papūga

61390 Koraliniai dryžiai

61391 Laukinė katė

61392 Rudoji dykuma

61393 Koraliniai burbulai

61407 Žydras šešėlis

61408 Raudona simetrija

61409 Rudoji sintezė

61410 Žalias šešėlis

61411 Mėlyna simetrija

61412 Purpurinė sintezė

61716 Aiškiaregys

61721 Kūdikėlis trolis

80108 Chalcedonas

© 2012. „Trollbeads“

KAROLIUKAI, PALIKĘ „TROLLBEADS“ KOLEKCIJĄ 2012 M.


63019 Perregimas rinkinys

63021 Rusvas rinkinys

63027 Pavasario rinkinys

63028 Akvarelės karoliukų rinkinys

63030 Dykumos karoliukų rinkinys

63031 Karavano karoliukų rinkinys

63033 Naujas raudonų karoliukų rinkinys

63035 Šiuolaikinis rinkinys

© 2012. „Trollbeads“

KAROLIUKAI, PALIKĘ „TROLLBEADS“ KOLEKCIJĄ 2012 M.


„TROLLBEADS“ JUVELYRIKOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS FANTAZIJOS VĖRINIŲ DERINIAI Trikampis kristalas, Rožė, Vijoklinė hortenzija, Fantazijos drugelis – visi šie karoliukai turi po tris skyles. Šie visi karoliukai yra pritaikyti Fantazijos vėriniams, kad jie taptų išskirtiniais ir unikaliais. Pirmiausia, uždėkite norimus karoliukus tarp pakabuko ir karoliuko su trimis skylėmis ant grandinėlės.

Trikampis kristalas

Tuomet padalinkite grandinėlę į dvi dalis. Karoliuko apačioje yra viena skylė, o viršuje dvi. Perverkite vieną grandinėlės dalį per apatinę skylę, tuomet per vieną iš viršutinių dalių. Tą patį padarykite ir su kita perskirtos grandinėlės dalimi, tik verkite per kitą viršutinę skylę. Pabaigai ant abiejų grandinėlės dalių užtvirtinkite užsegimą. Pasitelikite vaizduotę ir susikurkite išskirtinį stilių. Papasakokite savo istoriją su „Trollbeads“ Fantazijos vėriniu!

Vijoklinė hortenzija

Rožė

Fantazijos drugelis

© 2012. „Trollbeads“

JUVELYRIKOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS


ORIGINALUSIS 1. Tinka bet kokio ilgio Fantazijos vėrinys: ištieskite grandinėlę ir tiesiog suverkite karoliukus iki kilpos galo. 2. Nereikia jokio užsegimo.

VIRVĖ 1. Ištieskite grandinėlę ir suverkite karoliukus iki kilpos galo. 2. Apvyniokite vėrinį aplink savo kaklą, kad kilpa būtų priešakyje. Perleiskite per kilpą perlą ir karoliukus. 3. Šiek tiek suveržkite ir leiskite jam kabėti. Užsegimo nereikia.

© 2012. „Trollbeads“

JUVELYRIKOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS


TROLIO MEDIS 1. Padėkite karoliuką į kryžiaus kiaurymę. Tvirtai laikykite. 2. Perverkite grandinėlės galą su kilpos dalimi per kryžiaus apačią, viduryje esantį karoliuką bei kryžiaus viršų. 3. Nuleiskite kryžių žemyn virš perlo. Pastaba: stiklo karoliukai yra skirtingo dydžio, ne visi telpa į Didžiojo kryžiaus ar Balerinos vidurį.

VIJOKLINĖ HORTENZIJA 1. Ištieskite grandinėlę ir suverkite karoliukus iki kilpos galo. Padalinkite grandinėlę į dvi lygias dalis, kaip parodyta paveikslėlyje. 2. Perverkite grandinėlės dalį A per dalį X, o ištraukite per Y. Pakartokite tai su grandinėlės B dalimi – perverkite per X dalį ir ištraukite per Z. 3. Truktelėkite A ir B dalis, kol vėrinys bus tokio ilgio, kokio norite. 4. Pridėkite užsegimą ir užsisekite.

© 2012. „Trollbeads“

JUVELYRIKOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS


ODINĖ APYRANKĖ Užverkite du sidabrinius odinės apyrankės galiukus ant mažesniosios dalies užsegimo ąselės. Neužmirškite prieš tai užsidėti savo „Trollbeads“ karoliukų. Didesniąją užsegimo ąselę užsekite per vieną iš penkių odinės apyrankės skylučių. Jeigu pagal jums tinkamą ilgį atlieka odos galiukas, nukirpkite jį žirklėmis. Nerekomaduojame naudoti mažo Paprasto užsegimo, Gulbės bei Drambliuko užsegimų, nes jie nėra visiškai pritaikyti odinėms apyrankėms užsegti. 1. 5 skylės odelėje skirtos didesniąjai užsegimo daliai. 2. Išsišakoję odelių galai skirti mažesniajai užsegimo daliai. 3. Užsekite užsegimą per abu išsišakojusius odelės galus.

KAIP SUŽINOTI SAVO ŽIEDO DYDĮ? Pasiimkite juostelę, apsukitę ją aplink pirštą, o vėliau pridėkite prie linijuotės. Jeigu turite specialią matuoklę, matuokitės su ja. Jeigu jūsų piršto apimtis, pavyzdžiui 54 mm, tuomet jūsų žiedo dydis yra 54. Tačiau, kad būtumėte visiškai įsitikinę, rekomenduojame apsilankyti artimiausioje „Trollbeads“ parduotuvėje – pardavėjai turi tinkamus įrankius, kad nustatytų tikslų žiedo dydį. Jūsų žiedo dydis yra tik apytikslis. Jeigu pačio žiedo plotis yra plonas, gali prireikti dydžiu mažesnio žiedo, o jeigu žiedas platus, didesnio dydžio. Taip pat turėkite omenyje, kad jūsų piršto apimtis gali kisti, priklausomai nuo oro sąlygų, metų laikų, rankų aktyvumo ir pan.

KAIP SUŽINOTI SAVO APYRANKĖS DYDĮ? Prieš pirkdami apyrankę, išsimatuokite savo riešo apimtį, prie jo pridėkite 2 cm ir tuomet sužinosite tikrąjį apyrankės ilgį. Taip pasirinkus ilgį būsite tikri, kad turėsite užtektinai vietos karoliukams verti Jeigu jums patinka nešioti laisvas apyrankes, tuomet išmatuokite riešo apimtį ties storiausia vieta.

© 2012. „Trollbeads“

JUVELYRIKOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS


GRANDINĖLIŲ ILGIAI Grandinėlių ilgiai varijuoja nuo vaikiško 14 cm ilgio iki 24 cm – labai ilgos grandinėlės. Atminkite, kad grandinėlių ilgis nurodomas toks tarsi ji būtų su užsegimu, tačiau jį įsigyti reikia atskirai. Rekomenduojame pasimatuoti keletą skirtingų dydžių grandinėlių artimiausioje „Trollbeads“ parduotuvėje. Jeigu apyrankė yra 20 cm, tai skaičiuojama, kad užsegimo ilgis sudaro 2 cm ir apyrankės ilgis 18 cm.

2 cm

© 2012. „Trollbeads“

18 cm

JUVELYRIKOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS


AUSKARŲ „SLAPTA ŠIRDIS” GIDAS 1. Pirmiausia ant auskarų kabliukų užmaukite vieną sidabrinės širdies puselę. Įsitikinkite, kad tai padarėte teisingai – išgaubta širdelės dalis turi būti auskarų išorėje. 2. Uždėkite ant auskarų auksinę širdį. 3. Galiausiai užmaukite antrąją sidabrinės širdies dalį – ir šįkart išgaubtąja širdies dalimi į išorę. 3.

2.

1.

AUSKARŲ „SLAPTAS RUTULYS” GIDAS 1. Pirmiausia ant auskarų kabliukų užmaukite vieną sidabrinio rutulio puselę. Įsitikinkite, kad tai padarėte teisingai – išgaubta rutulio dalis turi būti auskarų išorėje. 2. Išsirinkite vieną iš trijų perlų aksesuarų ir uždėkite ant auskarų. 3. Galiausiai užmaukite antrąją sidabrinio rutulio dalį – ir šįkart išgaubtąją dalimi į išorę.

3.

2.

1.

2.

© 2012. „Trollbeads“

JUVELYRIKOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS


ŽIEDAS DRĄSA, STIPRYBĖ IR IŠMINTIS Šis jaudinantis trijų dalių žiedas gali tapti tikru iššūkiu, norint jį sudėti, todėl pridedame trumpą instrukciją, kad tai taptų lengvesniu procesu. Palikite viduriniąją žiedo dalį kaboti, o dvi likusias dalis pakelkite iš abiejų šonų taip, tarsi matytumėte Mickey Mouse veiduką – vidurinioji dalis tai veidas, o šoninės tai ausys. Lenkite dešiniąją ausį į veido priekį (į dešinę), o kitą už veido (į kairę) ir žiedas bus sudėtas.

© 2012. „Trollbeads“

JUVELYRIKOS NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS


„TROLLBEADS“ PRIEŽIŪRA, GARANTIJOS IR PREKIŲ GRĄŽINIMAS „TROLLBEADS“ PRIEŽIŪRA „Trollbeads“ papuošalai yra unikalūs ir turi didelė vertę, todėl tinkamai prižiūrimi jie tarnaus ilgus metus. Prašome vadovautis šiomis „Trollbeads“ priežiūros rekomendacijomis, kad Jūsų papuošalai išliktų kaip nauji. Kad karoliukai būtų būtų švarūs ir spindintys, reguliariai poliruokite juos sidabrui valyti skirta servetėle (tik nepersistenkite, tai darykite švelniai). Patariame jokiais atvejais „Trollbeads“ papuošalų nevalyti cheminiais valikliais ar kitokiomis valomosiomis priemonėmis: šių produktų sudėtyje gali būti tokių cheminių medžiagų, kaip peroksidas ir baliklis, galinčių sugadinti juvelyriką. Taip pat atsargiai naudokite rankų kremą ir kvepalus, kurių sudėtyje yra alkoholio, nes jis taip pat gali netinkamai paveikti juvelyriką. Nemerkite „Trollbeads“ juvelyrinių gaminių į labai karštą arba jūros vandenį, kadangi tai gali sugadinti dervinius akmenų bei perlų įtvarus. Taip pat nusiimkite papuošalus, eidami į chloruotą baseiną, iškaitintą pirtį. Tuo metu, kai nenešiojate savo sidabrinės apyrankės, karoliukų, auskarų ar žiedų, rekomenduojama juos laikyti oro nepraleidžiančiame maišelyje: tai padeda išvengti tolesnės sidabrinių papuošalų oksidacijos. Taip pat galite laikyti savo papuošalus specialioje „Trollbeads“ dėžutėje.

© 2012. „Trollbeads“

PRIEŽIŪRA, GARANTIJOS IR PREKIŲ GRĄŽINIMAS


„TROLLBEADS“ GARANTIJOS IR PREKIŲ GRĄŽINIMAS „Trollbeads“ juvelyrika išsiskiria ne tik savo originalumu, tradicijų išlaikymu, dizaino unikalumu, karoliukų įvairove, bet ir aukšta kokybe. Nors juvelyrika patenka į negrąžintinų prekių kategoriją, tačiau norime jums suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą visose srityse, todėl „Trollbeads“ juvelyika grąžinama šiomis sąlygomis: per 14 dienų nuo pirkimo datos. Į pirkimo vietą turite pristatyti grąžintiną juvelyriką kartu su prekės įpakavimu, etikete ir čekiu. Grąžinus juvelyriką, ji keičiama į tos pačios vertės prekes. Pinigai negrąžinami. per 6 mėn. laikotarpį galite grąžinti brokuotą juvelyriką (kai karoliukas yra nuskilęs arba suskilęs pusiau, per maža karoliuko šerdelė arba sugedusi užsegimo spyruoklė) kartu su prekės pardavimo čekiu. Grąžinus juvelyriką, ji keičiama į tos pačios vertės prekes. Pinigai negrąžinami. „Trollbeads“ yra rankų darbo gaminiai, todėl vieno modelio karoliukai nėra visiškai identiški ir vienodo dydžio. Kai kurie karoliukai taip pat gali būti šiek tiek netaisyklingos formos, kadangi kiekvienas jų yra individualus ir išskirtinis.

© 2012. „Trollbeads“

PRIEŽIŪRA, GARANTIJOS IR PREKIŲ GRĄŽINIMAS


VĖRINIAI ĮKVĖPIMUI

© 2012. „Trollbeads“

VĖRINIAI ĮKVĖPIMUI


Trollbeads katalogas  

Trollbeads katalogas