Page 1


hlavní téma

THE SIMS FREEPLAY 4-5 historie

H&M MÓDA (TS2) 6 historie

SÍDLA A ZAHRADY (TS2) 7 destinační horečka

FRANCIE – CHAMPS LES SIMS 8 celeb sims

SASHA HOOL 9 móda

MÓDNÍ A ZVÍŘECÍ POLICIE! 10 – 11

STRANA

2


ostatní

STORE 12 downloady

JARNÍ KOLEKCE! 13 počasí

POČASÍ Z TWINBROOKU 14 exkluzivně

OBRÁZKY PŘEDMĚTŮ ZE SHOWTIME 15 extra dárek

PŘEPYCHOVÉ LOŽNICE 16 ostatní

NAŠE WEBOVKY 17

STRANA

3


Simíci již zažili mnohé transformace na mobilní zařízení. EA ale nachystala ten nejlepší balíček, který se nám zatím dostal do kapsy. Jak již název napovídá, The Sims FreePlay vám dovolí hrát zcela zdarma a zahrne chytrý systém mikrotransakcí a herních reklam, které příležitostní hráče nebudou do ničeho nutit. Základním kamenem hry je vaše vlastní městečko, které si můžete libovolně upravovat a přizpůsobovat. Kontrolovat půjde až 16 Simíků najednou. Budete plnit jejich potřeby, navazovat vztahy, chodit do práce, krmit domácí mazlíčky, řídit auta a dělat všechny ostatní důležité věci, které známe z „velkých“ titulů. The Sims FreePlay má být zatím nejpropracovanější zážitek na mobilních zařízeních.

Chybět nemohou ani sociální funkce, které dokonce nabízí možnost podívat se do městeček svých kamarádů, ohodnotit je a srovnávat své výtvory v online žebříčku. Překvapí rozhodně propracovanější detaily, jako možnost vytvořit si zahrádku vedle domu, koupit si psa, který pak pro vás vyhrabe užitečné předměty aj.

Hra je zatím jen na operační systém iOS (iPhone, iPod, iPad) Vyžaduje „internet“!

STRANA

4


,

STRANA

5


Populární evropský prodejce oblečení H&M, známý svou nabídkou aktuálních módních trendů, nyní přichází do The Sims 2! Vaši Simíci si mohou vybrat ze špičkového pánského a dámského oblečení jako jsou šaty, džíny a další modely kompletně včetně doplňků — to vše podle skutečných modelů z nabídky H&M. Mohou si rovněž navrhnout interiér svého vlastního obchodu H&M s aranžérskými dekoracemi, věšáky na oblečení, pokladnami a zkušebními kabinkami. Poté se mohou vaši Simíci pochlubit s nejžhavější módní kolekcí na přehlídce, kde budou mít k dispozici skutečné přehlídkové molo. Rozšiřte garderobu svých Simíků, navrhujte s nimi zábavné a módní obchody H&M a nechte je předvést jejich návrhářské touhy na přehlídkovém molu! Hra vyžaduje základní hru The Sims 2!

STRANA

6


The Sims 2: Sídla a Zahrady. Když už vás nebaví jednotvárné krabicové domy, blýská se vám na lepší časy. The Sims 2: Sídla a Zahrady, v tomto novém rozšíření pro Sims 2 totiž budete moci vytvořit vlastní honosnou vilu s velkou zahradou plnou exotických rostlin. Mezi nimi najdete i nové kousky, například slunečnice, kosatce, okrasné keře a bezpočet dalších. Vše si navíc budete moci upravit do libovolných vzorů. K dispozici dostanete i nové kusy nábytku. Dveře, ploty, střechy, ale i netypické solární panely a dekorace určené na zahradu. Vedle nádherných slunečnic tak může stát například řada soch od známých umělců, nebo líbezná fontána. A když už máte tak krásné okolí vily, proč ji rovnou nepřestavit na zámek? Zkrátka v tomto balíčku si užijete mnoho budování, upravování a samozřejmě také vybírání. Titul The Sims 2: Sídla a zahrady u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy sims, the sims 2, sídla a zahrady. Hra vyžaduje základní hru The Sims 2!

STRANA

7


Jak jsme se již dohodli, řekneme si, co kde najdeme ve Francii. V naší už představené malebné krajině najdeme poměrně mnoho zajímavost, jak se na první pohled zdá. A jak popsala televizní stanice „SimWorld Francie“: Jste znalci nektarů? Zajděte do malebné „nektárny“ nedaleko města. Máte rádi starožitnosti? Zajděte do „Alexových starožitností“. Je si z čeho vybírat. No prostě NAVŠTIVTE FRANCII! Dnes si povíme jak vyrobit nektar… No co naše Nektary? Kde najdeme stroj na výrobu nektarů? Jsou dva způsoby jak ho získat… 1. Pomocí „cheatů“. A jakých? Stiskněte: „Ctrl + Shift + C“ a objeví se Vám nahoře malí modrý rámeček, do kterého zadáte následující cheat „testingcheatsenabled true“ pak znovu stiskněte „ctrl + shift + c“ a napište do rámečku cheat „buydebug“. Pokud jsme v módě života přepneme na mód nákupu a stiskneme (třídit podle funkce) tam se nám objeví otazník (viz. obrázek). 

2) A ta druhá možnost? Je jednoduchá. Stačí jít do „nektárny“ a zeptat se u pokladny zda mají "stroj na výrobu nektaru." Pak si ho koupíte a najdete ho v rodinném inventáři

STRANA

8


Kdo by to byl řekl, že Sasha Hool se dá znovu na focení oblečení. Každý si myslel, že už s tím nadobro skončila. My však máme pro Vás nové informace, proč se k focení vrátila. Uvidíte, budete překvapeni! Sasha si prošla těžkým obdobím od doby kdy jí zemřela matka. Tehdy nadobro přestala fotit oblečení pro módní značky jako například pro Just for Fun nebo A & B. Nyní se jí hrnou objednávky a nedávno v televizi řekla že, nic nového to v tomto světě není. „Každý si o mně představoval, že jsem fiflenka.“Drze řekla o ostatních modelkách v News ♦3. No záhadou pro nás zůstává, co jí to vlastně dodalo tolik energie. No nechme život znovu objevené hvězdy tak mi Vám přinášíme fotky, které nafotila na jednom z ostrovů nedaleko od Twinbrooku. Na těchto fotkách je v kolekci od Summer B. Některé fotky jsou však focené v jejím rodném městě. No co nás nejvíce překvapilo, že vyfotila fotografie, kde stojí před živou srnkou s její kamarádkou Steffan Greeg v maturitním oblečení. Těžko říct proč fotila fotku s modelkami Debbie Rochner a Willow Oprach. No námi nejvíce obdivovaná fotka je jako mladičká Sasha, stojí doma u zrcadla s fotoaparátem v ruce. Od nás je to asi všechno. Určitě budeme pozorně sledovat Sashu i nadále!

STRANA

9


NICOLLE MÁ OPRAVDU NÁDHERNÉ VLÁSKY. VLNKY JÍ DODÁVAJÍ KRÁSU A S MODELEM JSOU OPRAVDU PŘEKRÁSNÉ. CO SE TÝČE SAMOTNÉHO MODELU, NENÍ CO VYTKNOUT. BÍLÁ, ČERNÁ A ŠEDÁ. BARVY K SOBĚ PERFEKTNĚ SEDÍ A SKVĚLE SPOLU KONTRASTUJÍ. A K TOMU PERFEKTNÍ STŘIH. BOTY JSOU TAKY HEZKÉ. JEN TROŠKU NEVHODNÉ DO DENNÍHO ŽIVOTA.

U NÁS NICOLLE PROŠLA NA 99% TADY MÁ NĚKDO OPRAVDU STYL!

STRANA

10


Barva je úžasně sladěná a vytváří dojem vln na moři.

Ouška jsou krásné a jemně zašpičatělé vzhůru. Bílá skvrnka vpředu vytváří milý dojem. Očka jsou modré, takže se stačí jen zahledět a toto zvířátko si získá všechny. Jediné co bychom vytkli je ten výraz a volná srst vpředu.

Bílý pásek co se táhne po celých zádech vytváří dojem toho, že vypadá jako skunk. Lesklá srst dodala celému zvířátku šmrnc.

HODNOCENÍ: Celkovým dojem je opravdu krásný je to 99% ze 100%. ALE POZOR! Kočka je velmi divoká, doporučujeme si jí v džungli nevšímat!

UPOZORŇUJEME FANOUŠKY SIMS NEWS, ŽE ZVÍŘECÍ A MODNÍ POLICIE POŘÁD POKRAČUJÍ. BUDEME RÁDI, POKUD NÁM VAŠE ZVÍŘÁTKA ČI SIMÍKY BUDETE POSÍLAT NA NAŠÍ FACEBOOK-OVOU ZEĎ NEBO NA NÁŠ EMAIL: SIMSNEWS@EMAIL.CZ. DĚKUJEME – TÝM SIMS NEWS!

STRANA

11


NOVÝ ROK, NOVÁ KUCHYNĚ! Čistý štít, čistá kuchyňská linka, to je nejlepší způsob, jak vykročit do nového roku! Ať máte kuchyň v klasické eleganci edvardovského stylu nebo hypertechnickou kuchyň ve stylu steampunk, nová kuchyňská kolekce, která přichází s novým rokem a nabízí dva styly a dvakrát tolik legrace, určitě okoření nadcházející rok.

STRANA

12


NOVÁ JARNÍ KOLEKCE OD „IN-ANTICIPATION“

STÁHNOUT!

VYŽADUJE „PoSet“

VYŽADUJE „DoMa“

STRANA

13


Dneska Vám poskytneme předpověď počasí pro továrenské město Twinbrook :)

Teplota: okolo 8 - 10°C Bio: 3 Vítr: až 150km/h Srážky 220mm

Doporučujeme se v tuto dobu nevydávat do městečka Twinbrook, akorát začalo technické období! V Twinbrooku je i docela dost srážek, takže hladina moře se pomalu ale jistě zvyšuje. Simíci kteří trpí astma tak ať radši zůstanou doma, protože Bio je tentokrát na vysoké úrovni, takže doporučujeme nevycházet!

Toť vše Vaše rosnička Alice Vopršálková!

STRANA

14


Máme pro Vás několik nových obrázků z nadcházejícího dodatku The Sims 3 Showtime. Obrázky objektů, jako je například kulečníkový stůl nebo mixážní pult pro DJ. Musíte uznat, že objekty jsou opravdu skvělý!

Dodatek vychází už začátkem Března!

STRANA

15


Dnes tu máme pro Vás 2. skvělé tapety ve stylu nové kolekce „Přepychové Ložnice“. Pro stažení, klikněte na požadovanou tapetu!

STRANA

16


Představujeme Vám naše stránky: Dozvíte se na nich o domácích mazlíčkách, SimsCast (u) -> každý díl! A každé nové informace o novém dodatku SHOWTIME! A to nejhlavnější všechno o našem časopisu!!! „Sims News“ a „mini Sims News“

Tak navštivte náš blog na adrese: http://simsnews1.webnode.cz/

Měsíčník „Sims News“ LEDEN Šéfredaktor – Štěpán Bauer Redaktoři – Jiří Pém, Štěpán Bauer, Dominika Trepáčová, Andrea Lhotská Grafika – Štěpán Bauer Za tiskové chyby se omlouváme!  Máte připomínky? Pište je na naší FB zeď >http://www.facebook.com/simsnews<

STRANA

17

Sims News (9)  

Časopis ze světa simíků! Leden 2012