Page 1


hlavní téma

SLAVÍME 1. ROK A ZPOVĚĎ SIMS NEWS 4-5 historie

LIVIN‘ LARGE (TS1) 6 historie

HOUSE PARTY (TS1) 7 destinační horečka

ČÍNA – SHANG SIMLA 8 celeb sims

KATY FOSTER 9 móda

MODNÍ A ZVÍŘECÍ POLICIE! 10-11

STRANA

2


downloady a la vaše oblíbené hry

HARRY POTTER 12 store

NEBE PLNÉ HVĚZD 13 ostatní

KATY PERRY A JEJÍ SLADKÉ RADOSTI! 14 rozhovor

ALEX PISTORIUS 15 hrajte si se životem

VÝBĚR MĚSTA 16-17 ostatní

NAŠE WEBOVKY 18

STRANA

3


Je to tady. Sims News dnes slaví své 1. narozeniny. Již minulý rok, přesně v tento den jsme uvolnili naše 1. číslo. Nyní je to po 11., kdy si čtete v našem magazínu. Od úplných začátků jsme se dopracovali až na vysokou úroveň. Na tom máte zásluhu i vy, čtenáři, protože to děláme rádi a hlavně pro Vás. Mimo jiné jsme zatím nejdéle vydávaný magazín o The Sims v celé České republice a na Slovensku. Za naší úspěšnost můžete především vy, čtenáři. Kdyby nebylo Vás, magazín nebude mít takovou slávu a dokonce ani takovou kvalitu, jakou má. Za Vaší věrnost Vám z celého srdce redakce děkujeme. Sims News.

Kliknutím, si přečtete dané číslo…

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME – tým Sims News!

STRANA

4


Rozhodli jsme se úvod a hlavní téma věnovat právě šéfredaktorovi Štěpánovi, který celý rok pracoval na chodu časopisu a nyní už se může těšit ze spousty fanoušků a dobře odvedené práce. Určitě jste zvědavi, co Vás čeká. Přeji mnoho dalších úspěšných čísel a teď už si vezmeme šéfredaktora na paškál. Defi 1. Jak tě napadlo začít tvořit časopis? Bylo to před rokem v únoru roku 2011. Od prosince jsem dělal pro Pietieho (ten tehdy tvořil nábytek a předměty do hry), dělal i neoficiální kolekci – Moderní styl. Tenkrát jsem přišel na Photoshop, začalo mě bavit si hrát s grafikou. Udělal jsem jen tak přebal Moderního stylu, ale nakonec to nějak neklaplo, tak jsem si říkal, co teď? V té době už vycházely dva časopisy SimsListy a Twinbrook Times, ale chtěl jsem nějakou lepší grafiku, něco si udělat podle sebe. 2. Chtěl jsi časopis někdy přestat dělat a zrušit ho? A proč? Ano, zrovna nedávno. Už mě to nebaví, tak jako před tím – pořád je to o tom samém. 3. Seznámil ses s někým právě díky tvému časopisu? Jestli jo, tak s kým a znáš se s ním osobně? S docela dost lidmi přes elektronickou komunikaci. Jednu redaktorku znám osobně. Chodil jsem s ní do školy a myslím, že zrovna ona píše nejlepší rubriky. Pak také znám šéfredaktora Michaela Kružíka, který píše Sims Deluxe Magazine a díky němu jsem poznal i tebe. 4. Kolik času trávíš vytvářením jednoho čísla? Zhruba 5 hodin. 5. Jaké bylo podle tebe nejúspěšnější číslo? Zatím deváté – četlo jej nejvíce lidí. Osobně se mi líbí číslo 10., vždycky to poslední :D. 6. Mimo jiné spolupracuješ na stránkách www.isims.cz, co pro ně přesně děláš? Jsem hlavním administrátorem. 7. Je ti 17 let, myslíš, že za 10 let se budeš stále věnovat něčemu, co se týká The Sims? Myslím, že ano. Doufám, že vyjde další pokračování sérií The Sims. 8. Jakou školu studuješ a co rád děláš, když nejsi zrovna u počítače? Studuji střední školu se zaměřením na ekonomiku. Miluju filmy a rád chodím ven s kamarády.

Tímto děkuji Defi za spolupráci!

STRANA

5


První rozšíření hry The Sims. Do světa tento dodatek pronikl v roce 2000. Jeho jediný účel je přidat více oblečení, více objektů, více domů a více ze základní hry nepředvídatelného sarkastického humoru. Vaším cílem bude dělat věci jako je jíst jídlo, sledovat televizi, používat toaletu a hledat zaměstnání. Livin’ large přidalo do hry mnoho objektů a mnoho interakcí, protože u základní hry byste se začali nudit. Můžete si zavolat Simíka, poklábosit nebo se někde sejít. Tento druh interakce je však simulovaný a nejvíce zapadne do základní hry. Dále si můžete vybrat své astrologické znamení – s ostatními Simíky se budete cítit dobře, nebo jim uděláte ze života peklo. A když už Vás vaše sousedství omrzí, můžete se přestěhovat do 5-ti nových čtvrtí. První dvě jsou úplně zaplněné generovanými Simíky, v dalších můžete žít Vy! Můžete si i do domu najmout několik postaviček – robota hospodyni, nebo při poslední chvilce Smrt. Bohužel Sims systém má ještě několik nedostatků – nemůžete ovládat své Simíky při práci a další důležité akce. Myslí nového dodatku bylo balík nového obsahu, nové vybavení, nové možnosti, které by usnadnily život Vašich Simíků a v tomhle ohledu se uspělo. zdroj: iSims.cz

STRANA

6


Další dodatek z produkce The Sims přidává do hry několik nových architektonických stylů a mnoho nových objektů. Díky tomuto dodatku si můžete zatančit na venkovské tancovačce, nebo se vlnit v tropické luau. Postavte pro své Simíky taneční parket, a sledujte, jak udržují rytmus, který jim stanovuje DJ. Je to mnohem snažší než ve skutečnosti, to Vám řeknu! Najměte číšníky, kteří budou hlídat zásoby v punčové míse nebo občerstvení na stolech. Kupte si mechanického býka a sledujte kolik Simíků se na něm udrží a kolik Simíků bude doprovázet tvrdý pád. Nebo můžete uspořádat kostymní bál s výběrem mnoha nových elegantních šatů. Roztančí tento dodatek Vaše Simíky nebo to bude totální propadák? zdroj: iSims.cz

STRANA

7


SHANG SIMLA Protože jsou dnes Velikonoce, řekli jsme si, že Vás seznámíme s tradicemi v Shang Simla. Jejich tradice se od těch našich liší. Nelíčí vajíčka ani nic podobného. Koledníkům dávají koláčky ve tvaru čínského kapra. Namísto pomlázek mají tři pruty ze stromu Simlan, které mají propletené a na konci svázané barevnými stužkami. Samozřejmě si do ruky vezmou voňavku, kterou připraví měsíc předem, aby měla to správné aroma. My Vám přinášíme jedinečný program Shang Simlanských koledníků!… 1. Všichni vstávají v 7:30, aby se mohli svátečně pomodlit. 2. Nasnídat se. Mezi jídly najdeme například pečivo, vajíčka… 3. Chlapi vstanou od stolu jako první, aby šli do stáje překvapit zvířata velikonoční hostinou. 4. Dívky se zatím obléknou do barevného kroje, aby přivítali jaro. 5. Následně jak se chlapci vrátí, nastříkají dívky voňavkou a vyšupají pomlázkou. 6. Takto chodí z domu do domu a říkají tuto básničku… „Ať vám bohyně jara požehná, Ať hojnost ve vašem domě převládá, Spokojenost přinášíme vám, Štěstí, lásku a krásu přejem vám.“ 7. Takto to jde celý den. Nakonec den zakončí večerní mší v kostele a najedí se v kruhu své rodiny.

STRANA

8


Dnes v Celeb Sims máme známou herečku Kate Foster. Nejnovější informace o novém filmu „Láska Nebeská“, kde si Kate zahrála hlavní roli a zarážející příběh o jejím otci. Film „Láska Nebeská“ bude mít premiéru ve vašich kinech už 15. 6. 2012, rozhodně se máte na co těšit. Režisér byl s Kate spokojen a už teď Vám můžeme prozradit, že na Kate čeká další životní role. Jak jste se mohli nedávno dozvědět, Katy otec se po 15. letech vrátil. Chce se snad uživit na její kariéře? Kate ho ale ignoruje a na dopisy a jiné zprávy od jejího otce neodpovídá. Fotky z natáčení filmu "Láska Nebeská"

STRANA

9


DNES SE NÁM UKÁZALA ZNÁMA ARCHITEKTKA KATEŘINA LANDOVÁ, UKÁZALA SE NÁM V POHODLNÉM LETNÍM STYLU.

HEZKÝ A POHODLNÝ SESTŘIH, KTERÝ SE HODÍ KE KAŽDÉMU LETNÍMU STYLU.

KRÁTKÉ TRIČKO S VÝSTŘIHEM DOBŘE LADÍ S VLASY A LETNÍ ATMOSFÉROU. KATEŘINA DÁVÁ NA MÓDU A ZVOLILA POHODLNÉ A UPLÉ DŽÍNY, KTERÉ DODÁVAJÍ CELÉMU STYLU OUTFIT.

KATEŘINĚ DĚKUJEME ZA ÚČAST V NAŠÍ MÓDNÍ POLICII! HODNOCENÍ: ZA LETNÍ A POHODLNÝ STYL JÍ NEMÁME CO VYTKNOUT, PROTO DÁVÁME 100%.

NEZAPOMEŇTE, ŽE MODNÍ POLICIE POŘÁD POKRAČUJE! PROSÍME, ABYSTE NÁM VAŠE SIMÍKY ČI SIMINKY POSÍLALI NA NAŠÍ „FACEBOOK-OVOU ZEĎ“ NEBO NA EMAIL: SimsNews@email.cz

Děkujeme!

STRANA

10

Tým


DNES TU MÁME BETTY, KTERÁ VYHRÁLA PSÍ MISS 2012.

BETTY MÁ STYLOVÍ SESTŘIH A KRÁSNĚ HEBKOU SRST, JDE VIDĚT, ŽE O SEBE DOBŘE PEČUJE.

HNĚDÉ OČI DOBŘE LADÍ S BÍLOU BARVOU SRSTI A DODÁVAJÍ JÍ KOUZLO TÉ PRAVÉ MODELKY!

BÍLÍ OBOJEK JE ZNAČKOVÍ A KOŽENÝ, TEDY SE K NÍ HODÍ A DOPLŇUJE JÍ CELÝ JEJÍ OUFIT.

BETTY DĚKUJEME ZA ÚČAST V MÓDNÍ POLICII A PŘEJEME JÍ VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO KARIÉRY.

HODNOCENÍ: ZA PÁR NEUČESANÝCH DRDOLŮ JÍ DÁVÁME 98%.

STRANA

11


Fanoušci série Harry Potter se mějte na pozoru! Dnes jsou tu pro Vás downloady na toto téma. Je jedno jestli milujete knižní sérii, filmovou anebo tu herní. Určitě všichni oceníte tento výběr skvělých downloadů. Neváhejte a obohaťte svou hru trochou magie.

Sám hlavní hrdina „Harry Potter" (pro stažení, klikněte na obrázek)

Sám pán zla – Lord Voldemort (pro stažení, klikněte na obrázek)

Kompletní svět z Harryho Pottera. Hagridova chýše, famfrpálové hřiště a mnoho dalšího! (pro stažení, klikněte na obrázek)

STRANA

12


nová sada v obchodě The Sims…

NEBE PLNÉ HVĚZD!

Když váš Simík vstoupí do světla reflektorů s Hypnotizérem a kompletní kolekcí stylů Báječná šou, dočká se publikum okouzlujícího vystoupení, které ho pohltí a ovládne na jevišti i mimo něj! Se sadou Nebe plné hvězd vaši Simíci prakticky okamžitě hvězdičky uvidí!

STRANA

13


Se všemi těmito novými laskominkami si budete moci proměnit své domovy a čtvrti v podivuhodné cukrovinkové výtvory, kde nebudou chybět košíčkové kytary, dětská hřiště postavená ze sladkostí a stromy z cukrové vaty. Díky nové rozsáhlé kolekci oblečení a účesů budou Vaši Simíci doslova k nakousnutí. Kolekci doplňují tři hotová místa a budovy, které pomohou proměnit svět Simíků ve stylu Katy Perry. Vezměte Simíky na koupaliště Patty’s Natural Bath se žvýkačkově růžovými lehátky a pendrekovými skluzavkami, zajděte s nimi na procházku do Bonbon Lawn Parku s hřištěm plným cukrovinkových atrakcí pro Simíky každého věku nebo je pošlete odpočívat do místní okouzlující cukrárny Cake Pleasure Dome s další fantastickou nabídkou. Dále se můžete těšit na verzi hitu Katy Perry v simíkovském jazyce „simlish“ s názvem „Last Friday Night (T.G.I. F)“. Počínaje pohovkami v podobě banánu v čokoládě až po waflové piknikové stolečky, vše v této hře dokonale vystihuje styl Katy Perry.

STRANA

14


Dneska jsme se rozhodli uspořádat rozhovor s Alexem (stavitelem domů)! SN – Těšíš se na novou kolekci „Sladké Radosti – Katy Perry“? A – Ne. Mně stačí, že je Showtime s Katy Perry mohli vybrat jinou celebritu. SN – Jak dlouho hraješ The Sims? A – Asi 4 roky. SN – Kdyby vyšla hra The Sims 4, koupil by sis jí? A – Pokud by byla hodně podobná jako trojka tak asi ne, ale možná, že kdyby byla jinačí tak jo :)) SN – Jak dlouho už stavíš domy do The Sims 3? Baví tě to? A – Stavím zhruba 2 roky. Ano baví mě to a hodně. SN – Řekneš nám něco o sobě? Například jaké máš koníčky? A – Moji koníčci jsou samozřejmě Stavění domů, tanec, kreslení a fotografování :)) SN – Jaký máš názor na Sims News? A – Sims News je v mém žebříčku „TOP 5“, hodně se mi líbí jeho grafika a hlavně časopis :))

STRANA

15


Společně jsme tedy vytvořili simku jménem Trina. Získala vzhled a povahu přesně takovou, jakou jste sami zvolili a v čem se shodli. Jak tedy vypadá? No, posuďte sami.

Osobně si myslím, že jsme ztvárnili pěknou simku. Příště se na Trinu podíváme pořádně, na její vlastnosti a další kousky oblečení. Teď jí ale musíme konečně někam nastěhovat. Takže, jaké místo by bylo podle Vás pro Trinu nejlepší?

DÁ TRINA PŘEDNOST KLIDNÉ SUNSET VALLEY? POKUD ANO, DO KTERÉHO DOMU SE MÁ NASTĚHOVAT? 1, 2 NEBO 3?

STRANA

16


RUŠNÉMU MĚSTU BRIDGEPORT PLNÉMU KLUBŮ? POKUD ANO, DO KTERÉHO DOMU SE MÁ NASTĚHOVAT? 1, 2 NEBO 3?

BUDOU TO APPALOOSKÉ PLÁNĚ PLNÉ MILOVNÍKŮ ZVÍŘAT? POKUD ANO, DO KTERÉHO DOMU SE MÁ NASTĚHOVAT? 1, 2, 3, 4, 5 NEBO 6?

NEBO TO NAKONEC BUDE ČERSTVĚ OBYDLENÁ PLANETA LUNAR LAKES? POKUD ANO, DO KTERÉHO DOMU SE MÁ NASTĚHOVAT? 1 NEBO 2?

Odpovědi pište do komentářů v poznámkách! (poznámka bude vytvořena během týdne)

STRANA

17


Představujeme Vám naše stránky: Dozvíte se na nich o dodatku Showtime, SimsCast (u) -> každý díl! A každé nové informace o nové kolekci Sladké Radosti! A to nejhlavnější všechno o našem časopisu!!! „Sims News“ a „mini Sims News“

Tak navštivte náš blog na adrese: http://simsnews1.webnode.cz/

Měsíčník „Sims News“ DUBEN 2012 Šéfredaktor – Štěpán Bauer Redaktoři – Jiří Pém, Štěpán Bauer, Dominika Trepáčová, Tereza Štochlová Grafika – Štěpán Bauer Spolupráce – Alex Pistorius, Michael Kružík, Defi Za tiskové chyby se omlouváme!  Máte připomínky? Pište je na naší FB zeď >http://www.facebook.com/simsnews<

STRANA

18


STRANA

19

Sims News (11)  

Časopis ze světa Simíků! Duben 2012

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you