Page 1

www.brunnen.com.ua

Щоденники 2012


BRUNNEN – це не мода, BRUNNEN – це стиль

Шановнi друзi! Радий представити вам каталог нової колекції Brunnen 2012. Впевнений, що ви зможете гідно оцінити ті зміни, які відбулися в ній. Гама класичних кольорів і традиційних обкладинок розширена несподіваними яскравими кольорами, новими фактурами і моделями. Що ж було метою цих змін? Бажання задовольнити смаки тих покупців, які відстежують модні тенденції та тренди, котрі легковажна мода привносить у наше життя кожний сезон. Слідування їм допоможе зробити щоденник не тільки інструментом для управління часом, а ще й прикрасою, індикатором смаку та статусу людини, стильним аксесуаром. Але при всій важливості цих трендів, вони можуть лише доповнити стиль, а не створити його. Якщо до ділового костюму вдягнете модну краватку, ви будете виглядати модно, але при цьому ваш стиль не зміниться. Модні кольори покликані тільки доповнити ваш стиль, а створити його може тільки сам щоденник Brunnen. Наступного року в моді можуть бути інші кольори, але не щоденник… Таким чином, щоденник Brunnen колекції 2012 – це: • ефективний інструмент для управління часом; • стильний аксесуар, що доповнить будь-який образ; • ідеальний носій для корпоративного лого; • яскрава річ, яка обов’язково буде виділятися серед інших на полиці магазину; •якісний виріб, створений в Німеччині. Отже, вперед, до фантастичних змін, нових вражень, досягнень і відчуттів разом з новою колекцією щоденників від ТМ Brunnen. З повагою,

Матiас Шнайдер, Генеральний директор Baier & Schneider GmbH & Co. Heilbronn, Germany

2


Змiст

Історiя компанiї Baier & Schneider

4-5

Колекцiя oбкладинок 2012

6-9

Планування у власному форматi

10-11

Новий напрямок вашого стилю

12-13

Щоденники

14-21

Щоденник Бiзнес

16-17

Щоденник Стандарт

18-21

Щоденники та щотижневики кишеньковi

22-29

Щотижневик кишеньковий

22-23

Щоденник кишеньковий

24-27

Щоденник Вояж

28-29

Щотижневики

30-33

Щотижневик Тайм-центр

31

Планiнг

32

Щотижневик Бюро

33

Щоденники недатованi

34-43

Щоденник Агенда, недатований

36-37

Щоденник Агенда mini

38-39

Щоденник Квадро, недатований

40-41

Щоденник Гран де Люкс, напівдатований

42-43

Записнi книги

44-50

Записнi книги Компаньйон

46-47

Записнi книги Orient Art

48-49

Записнi книги в твердiй обкладинці та Vivendi

50

Візитниці, папки для конференцій

51

Представлення матеріалів і кольорів у моделях

52

Стандартне тиснення на обкладинці

53

Таблиця кодів і артикулів Рекламна продукція

54-55 55

3


Історiя компанiї Baier & Schneider

В серединi XIX сторіччя в одному з мiст Нiмеччини – Хайльбронн iснувала компанiя «Густав Циглер», котра займалася оптовою торгiвлею папером та пишучим приладдям. В 1873 роцi в цю компанiю прийшов працювати молодий комерсант Андреас Шнайдер. Невдовзi він став помiчником Юлiуса Баєра, який працював комiвояжером в компанiї вже досить довгий час та був довiреною особою керiвництва.

Восени 1876 року власник компанiї Циглер, побачивши досить великий потенцiал у молодого поколiння, запропонував перспективним колегам придбати його компанію на умовах правонаступництва. Пiсля довгих роздумiв пропозицiя все-таки була прийнята, i 31 березня 1877 року був пiдписаний договiр про передачу прав власностi. Нова компанiя отримала назву «Баєр i Шнайдер» (Baier & Schneider). Вона розпочала свою дiяльнiсть з 1 травня 1877 року в одному з орендованих примiщень на майдані перед Миколаївським собором. Невдовзi компанiя викупила не тiльки це, але й сусiднє примiщення, де розмiстилися склад та офiс компанiї.

4

Дiяльнiсть компанiї розвивалася досить швидко, партнерiв та клiєнтiв ставало все бiльше. Але постiйною проблемою була вiдсутнiсть постачальника лiнованого паперу для письма, який потрiбен для офiсiв та шкiл. Згодом проблема зникла: на однiй з промислових виставок у Штутгартi в 1885 роцi вперше був представлений ротацiйний друкарський верстат для розлiновки паперу. Завдяки запуску двох таких верстатів,

комерцiйна компанiя перетворилася у виробниче пiдприємство. У 1894 роцi пiдприємство переїхало в нову будiвлю на вулицi Вольхаузштрассе – все виробництво зосередилось в одному мiсцi. Саме в цей час виникло питання про те, що продукцiя, яка випускається компанiєю Baier&Schneider, користується великою популярнiстю і повинна мати дещо, що відрізняє її від інших. Так в 1893 роцi було створено перший торгiвельний знак. Це було зображення джерела з буквою Н у правому верхньому кутi, на честь старого святого джерела, що дало назву мiсту Хайльбронн (Heilbronn = Heilсвятий + Bronn(en)-джерело). Буква Н, що описує знак, є абревiатурою назви мiста Хайльброн. Пiд цим знаком, котрий змiнився з моменту своєї першої появи, продукцiя ставала все бiльш вiдомою та здобувала шалений попит. А в 1903 роцi була зареєстрована торгiвельна марка BRUNNEN. За час свого iснування компанiя змогла перебороти багато труднощiв: Перша свiтова вiйна, яка призвела до втрати важливих регiонiв збуту й зникненню надiйних постачальникiв, iнфляцiя,


смерть обох керiвникiв, повне руйнування компанiї пiд час Другої свiтової вiйни - все це призупинило розвиток. Але родина Шнайдерiв не здавалася i з часом, передаючи керiвництво вiд поколiння до поколiння, компанiя вiдновила свою дiяльнiсть, i знову досягла значних масштабiв, випускаючи продукцiю зi знаком джерела Н. Наприкiнцi 60-х рокiв наявнiсть цього простого

1877

1920

1950

1960

зараз

Компанiя Baier & Schneider зараз є однiєю з провiдних виробникiв щоденникiв як у Нiмеччинi, так i в Європi. Щоденники виробляються пiд торгiвельною маркою BRUNNEN. Повний асортимент нараховує понад 350 рiзних щоденникiв (кожен рiк випускається понад 20 млн. штук). зображення на товарi, що став вiдомим брендом, вже говорило про високу якiсть i статус виробу. Продукцiя, що випускається пiд торгiвельною маркою BRUNNEN стала настiльки вiдомою в Нiмеччинi, що сам логотип BRUNNEN став невiд‘ємною частиною, „синонiмом“ щоденникiв, шкiльного приладдя та iнших товарiв, що випускаються компанiєю. Сьогоднi компанiя Baier & Schneider є одним iз провiдних виробникiв щоденникiв не тiльки в Нiмеччинi, але й у всiй Європi. Повний асортимент продукцiї, що випускається пiд торгiвельною маркою BRUNNEN, нараховує бiльше 7000 найменувань. Вся продукцiя відповідає найвибагливішим вимогам споживача: стильний офiсний асортимент для планування та органiзацiї кожного робочого дня, моднi колекцiї та високоякiснi вироби з паперу, завжди актуальний дизайн, унiкальний асортимент для рiшення щоденних життєвих задач.

Центр з логiстики (склад) BRUNNEN у мiстi Хайльбронн (Нiмеччина) забезпечує зберiгання до 20 тисяч палет з рiзноманiтною паперовою продукцiєю. Щоденники BRUNNEN вiдомi передусiм завдяки своїй високiй якостi та оригiнальному дизайну.

Дистриб’юторський центр BRUNNEN дає можливiсть швидко та якiсно обслуговувати клiєнтiв. Багато часу сплинуло за 130-рiчну iсторiю компанiї Baier & Schneider, змiнився логотип компанiї, але незмiнною залишається висока якiсть кожного виробу, що виготовлений під цією торгівельною маркою.

5


Колекцiя oбкладинок 2012

20

29

30

50

70

80

Miradur 60

90

Найпопулярнiша класична обкладинка для щоденникiв, придатна для нанесення логотипiв у рекламних цiлях. Поверхня структурована, блискуча. Якiсний матерiал. Не псується, не трiскається, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Широкий спектр кольорiв. Розумна цiна за високу якiсть.

!

NEW

22

32

40

50

80

801

Spirit 61 Нетрадиційний для класичної колекції Brunnen матеріал. Дуже цікаве рішення для надання такій повсякденній речі, як щоденник, незвичайності й оригінальності. Виріб в такій обкладинці не залишиться непоміченим! Шість різноманітних кольорових комбінацій, наявність малюнка у вигляді клітинки та лінійки не залишать байдужими покупців з неординарними уподобаннями. Тиснення року чорною фольгою на деяких кольорах цієї обкладинки виділяють щоденник серед інших в колекції 2012.

!

NEW

22

32

40

50

91

Reason 62 Незвичайна обкладинка, що має здатність змінювати колір при зміні освітлення. Спеціальна обробка створює ефект об’ємності. Стримана гама, що складається з пастельних кольорів, радуватиме ваш погляд протягом всього року. Новинка колекції 2012 року – обкладинка Reason – буде гідно виглядати як в торгівельному залі, так і на робочому столі.

20

30

32

50

80

Aton 64 Обкладинка Aton – класика у Вашому стилi. Гладка поверхня без зайвих елементiв придатна для нанесення логотипiв у рекламних цiлях. Якiсний матерiал. Не псується, не трiскається, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Асортимент кольорiв на будь-який смак. Висока якiсть за доступною цiною.

6


Життя ще прекрасніше у кольорі!

07

20

30

40

92

50

Wave 76 Обкладинка Wave – вiдчуйте свою хвилю успiху. Сучасна оригiнальна обкладинка з якiсного матерiалу. Не псується, не трiскається, стiйка до незначних механiчних пошкоджень. Чудове спiввiдношення цiни та якостi.

20

24

52

65

30

!

NEW

66

!

NEW

38

40

70

80

50

!

NEW

90

Torino 38 Обкладинка з м’якого, приємного на дотик, матерiалу з однорiдною структурою. Матова поверхня. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних впливiв. Широка гама кольорiв: вiд класичних стриманих до яскравих. Найкраще спiввiдношення цiни та якостi.

!

NEW 20

30

50

52

66

70

80

Modern 30 Новинка колекції 2012 - дуже м’який, глянцевий матеріал, що імітує унікальний природний малюнок натуральної шкіри, викликає приємні тактильні відчуття. Неоднорідність кольору і велика кількість шарів лаку додає об’єм та глибину. Гама налічує сім трендових кольорів.

!

NEW 29

30

70

80

Spider 51 Новий цікавий матеріал з металізованою поверхнею і яскраво вираженою текстурою, що схожа на павутиння. Цей рельєфний малюнок павутиння створює ефект “хамелеону”. М’який і приємний на дотик матеріал Spider робить виріб ексклюзивним і неповторним предметом розкоші. Добре піддається сліпому тисненню і тисненню фольгою. Використовується у виробах преміум-класу.

7


Колекцiя oбкладинок 2012

22

23

24

Snake 104 Текстура обкладинки Snake нагадує розкiшну та витончену шкiру змiї, розкриваючи її мудру та тонку натуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Гарний вибiр для тих, хто має смак.

20

22

70

90

29

30

32

50

Soft 36 Обкладинка наближена до шкiряної: нiжна, м’яка, приємна на дотик. Має однорiдну структуру. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних пошкоджень. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка.

!

NEW

29

92

93

96

Viracon 35 Приємний на дотик, благородний матеріал з яскраво вираженою текстурою поверхні. Покриття “металік” додає глибину і насиченість. Стійкий до механічних пошкоджень, не тріскається. Кольорова гама цього матеріалу дуже реалістично відтворює колір дорогоцінних металів, що робить виріб схожим на коштовність. Використовується для щоденників преміумкласу.

92

Aluminium 80 Оригiнальна обкладинка виготовлена з металу. Щоденник безпечний у використаннi – кутки ретельно обробленi лазером. Щоденник у такiй обкладинцi є гарним вибором неординарних особистостей, якi цiнують стиль та iнновацiї.

8


У вас не буде другого шансу справити перше враження

30

29

50

90

Vienna 57 Високоякiсна обкладинка з нiжної, глянцевої, приємної на дотик натуральної шкiри, яка стiйка до механiчних пошкоджень та впливу вологи. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка. Класична кольорова гама.

20

29

30

57

70

90

La Fontaine 50 Високоякiсна шкiряна обкладинка. Гладка поверхня шкiри з лоском. Якiсний матерiал. Не псується, стiйкий до незначних механiчних впливiв. Ця обкладинка пiдходить для дiлових людей, якi цiнують елегантнiсть, комфорт та стиль. Класичнi кольори. Додатковою особливiстю щоденникiв є закругленi кутки та прошита обкладинка. Престижна обкладинка – для справжнiх дiлових людей.

Рекомендацiї по нанесенню логотипiв на обкладинки Матерiал обкладинки 60 61 62 64 Трафаретний друк Тиснення слiпе Тиснення фольгою можна, але не рекомендується

76

38

30

трафаретний друк - бажано товстi лiнiї, тиснення: - добре

51

36

35

57

50

- оптимально

9


ะŸะปะฐะฝัƒะฒะฐะฝะฝั ัƒ ะฒะปะฐัะฝะพะผัƒ ั„ะพั€ะผะฐั‚i ะ’ะฐัˆ ะฒะธะฑiั€ ะฑะตะท ะถะพะดะฝะธั… ะฒะฐะณะฐะฝัŒ

Sโ€˜ยฃENW 8

ะคะตะฒั€ะฐะปัŒ February

ะกัƒะฑะพั‚ะฐ ะกัƒะฑะฑะพั‚ะฐ โ—† Saturday

ะฟั‚

ัะฑ ะฝะด

4

5

III

6

9

11 12 13

10

16 17 18 19 20

11

23 24 25 26 27

12

2

3

13 fr

sa su

16:14

ะ‘ะตั€ะตะทะตะฝัŒ ะœะฐั€ั‚ March ะฟะฝ ะฒั‚

ัั€

ั‡ั‚

ะฟั‚

ัะฑ ะฝะด

1

2

3

4

5

8

9

10 11 12 13

7

6

14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

ะฏะฝะฒะฐั€ัŒ โ—† January

ะŸะพะฝะตะดiะปะพะบ

N 10-3 355

ะŸะพะฝะตะดะตะปัŒะฝะธะบ โ—† Monday

28 29 30 31 mo tu we th

fr

sa su

7

9

I

11

13

9

15

10 0

17

JANUARY

ร†NVARW

10

Ciั‡ ั‡ะตะฝัŒ

11 1

5

12 2 ะšะพัั‚ัะฝั‚ะธะฝ

 ยจร‡ร†ยพยฝJร„ร‡รƒ ยจร‡ร†ยพยฝยพร„ร•ร†รรƒ

U

 ย›Jยปร‹ร‡ร‰ร‡รƒ

.POEBZ

ย›ร‹ร‡ร‰ร†รรƒ

PO P ONED EDโ€˜LOK Dโ€˜LO PONE PO EDELWNI DE NI NI IK K MON NDAY

U

ยชร‰ยพยฝยน

U

 ยจoร˜ร‹ร†รรร˜ 

 ยฐยพร‹ยปยพร‰

 ยชยพร‰ยพยฝยน

5VFTEBZ

ยฐยพร‹ยปยพร‰ยผ

8FEOFTEBZ

U

ยจร˜ร‹ร†รรยน

5IVSTEBZ

U

'SJEBZ

 ยชรŒยบร‡ร‹ยน ยชรŒยบยบร‡ร‹ยน

U

4BUVSEBZ

ยยพร†ร•ยฝยพร‰ยฟยนยปร†ร‡ย˜รŠร„รŒยฟยบรย†

ย†

e 10ย†

7:5 :56

16 07 16:07 713 3 

ะ’ะพัะบั€ะตัะตะฝัŒะต โ—† Sundayะฅั€ะตั‰ะตะฝะฝั ะ“ะพัะฟะพะดะฝั”. ะ“9

ะะตะดiะปั

4VOEBZ ยฉยŒร€ยฝยปร‡รŠยปร˜ร‹ร‡ยผร‡ย‹ร‡ยนร†ร†ยนยฎร‰ยพรŠร‹รร‹ยพร„ร˜ ย†

9

11 

18 8

15

19 9

17

20 0ย‹ยผร‡ร‰ ยฃร‡รŠร‹ร˜ร†ร‹รร† ยคยพร‡ร†ยŒยฝ ยญยพยฝยŒร‰

ยฅยนรƒยนร‰

ย›ยนร„ยพร‰ยŒร˜ ยฅยนร‰ยŒร˜ ยญยพร‡ยฝร‡ร‹ ยšร‡ยผยฝยนร†

ยผ

ย›ยนรŠรร„ร• ยฃร‡รŠร‹ร˜ร†ร‹รร† ยญยพยฝยŒร‰

ร„ยพ ยฃรร‰รร„ร‡ ยฅยนร‰ยŒร˜ ยงร„ยพรƒรŠยนร†ยฝร‰ ยงร„ยพรƒรŠยŒร‚

7*

13

ะกั‚ะตะฟะฐะฝ, ะคะตะดั–ั€

ะ†ะณะฝะฐ ะฐั‚ั–ะน, ะŸะตั‚ั€ะพ, ะกะตะผะตะฝ

 08.01 09.01

10.01

ยพ ยฐยพร‰ยปยพร†ร•

ยซรยฟยฝยพร†ร•

U +VOF ยก ยกร—ร†ร•

ยฆยพยฝยพร„ร˜ U 8FFL

7*

ยฐยพร‰ยปยพร†ร• U ยกร—ร†ร• U +VOF

  

รˆร† ยปร‹ รŠร‰ รร‹ รˆร‹ รŠยบ ร†ยฝ               

7**

ยครรˆยพร†ร• U ยกร—ร„ร• U +VMZ

   

                NP UV XF UI GS TB TV

 ะœะพะดะตะปัŒ 73-761 ะคะพั€ะผะฐั‚ 21 ั… 26 ัะผ ะฉะพั‚ะธะถะฝะตะฒะธะบ ะ‘ัŽั€ะพ c. 33

ะœะพะดะตะปัŒ 73-787 ะคะพั€ะผะฐั‚ 21 ั… 29 ัะผ ะฉะพะดะตะฝะฝะธะบ ะ‘iะทะฝะตั c. 16-17

Vasilw, Pavloย†

ยซร‰ยนยปยพร†ร• ยฅยนร‚ U.BZ ยยพร†ร•ยจยพร‰ยพร…ร‡ยผร

ยซรยฟยฝยพร†ร•

ยจoร˜ร‹ร†รรร˜

ยชรŒยบร‡ร‹ยน

ยจร˜ร‹ร†รรยนU'SJEBZ

ยชรŒยบยบร‡ร‹ยนU4BUVSEBZ

ยซร‰ยนยปยพร†ร• ยฅยนร‚U.BZ6

ย†

ยฆยพยฝยพร„ร˜ U 8FFL

F

F 

 ยชยพร…ยพร† ยชร‹ยพรˆยนร† ย‹ยปยนร†ยซร‰ยนยปยพร†ร• 

4VOEBZ

ยฅยนร‚U.BZ

ยฆยพยฝยพร„ร˜ U 8FFL

ยยพร†ร•ร…ยนร‹ยพร‰ยŒVโ€˜VTOROK VTORNIK TUESDAY

 

ยชรŒยบยบร‡ร‹ยน

ยจร‡ร†ยพยฝยพร„ร•ร†รรƒ ร†

4BUVSEBZ

.POEBZ P

 

11 1

 

16:09 16 16:0 0 09

 

Bogoรฆvlennรฆ Gospodnยข ยข. (Hrexennรฆ Hre rexennรฆ Gospodn Go osp spo spodn podnยข.))ย†

ยฅยนร‚ .BZ G

ย›ร‡รŠรƒร‰ยพรŠยพร†ร•ยพ

F

4VOEBZ

 

77::55 7 557

ยฅยนร‚U .BZ

 รˆร† ยปร‹ รŠร‰ รร‹ รˆร‹ รŠยบ ยปรŠ รŠ                         NP UV XF UI GS TB TV V

 

 

 

 

 

 ย›ยนรŠรร„ร• ยชร‹ยพรˆยนร†

7  

ย›ยŒร‹ยนร„ยŒร‚ ยฃรร‰รร„ร‡ ยฅยนรƒรŠรร…

7* ร†ยฝ   

 NP

TV

   

   

ะœะพะดะตะปัŒ 73-795 795 ะคะพั€ะผะฐั‚ 14,5 ั… 20,6 ัะผ ะฉ ะฉะพะดะตะฝะฝะธะบ ะพะดะตะฝะฝะธะบ ะกั‚ะฐะฝะดะฐั€ั‚ c. 18 18-21

  

ะœะพะดะตะปัŒ 73-763 ะคะพั€ะผะฐั‚ 10 ั… 19,3 ัะผ ะฉะพะดะตะฝะฝะธะบ ะ’ะพัะถ c. 28-29

Sโ€˜ยฃENW

5

JANUARY

ร†NVARW

PONEDโ€˜LOK PONEDELWNIK MONDAY

e 10

7:56

2010

Sโ€˜ยฃENW

8

16:07

ร†NVARW

ยฃETVER ยฃETVERG THURSDAY

e 13

JANUARY

7:55

2

16:11

Denw Aฦ’ura - denw pominannรฆ Prorokโ€v โ€ Poslancโ€v Allaha.

โ€บvgenโ€รฆ, Klavdโ€รฆ, Vasilw, Pavlo

7

6

Vโ€˜VTOROK VTORNIK TUESDAY

e 11

7:55

Kostรฆntin

9

16:09

Pโ€™ร†TNICร† Pร†TNICA FRIDAY

e 14

7:54

16:12

Bogoรฆvlennรฆ Gospodnยข. (Hrexennรฆ Gospodnยข.)

SEREDA A SREDA A WEDNE ESD DA AY7

Rโ€zdvo Hristove.

e 12 2

7:5 7:55 55 55

โ€บvgenโ€รฆ, Klavdโ€รฆ, Mikola

SEREDA SREDA WEDNESDAY

istove.

e 12

7:55

16:10

Rโ€zdvo Hristove.

16 16:10 1 6:10 10 0 Stepan, Fedโ€r

โ€˜gnatโ€j, Petro, Semen

Rโ€zdvo Hristove e.

16

7:53

16:15

2 Tiยกdenw / Nedelรฆ / Week โ€˜van, Marko

ะœะพะดะตะปัŒ 73-755 ะคะพั€ะผะฐั‚ 15,3 ั… 8,7 ัะผ ะฉะพั‚ะธะถะฝะตะฒะธะบ ะบะธัˆะตะฝัŒะบะพะฒะธะน c. 22-23

ะœะพะดะตะปัŒ 73-729 ะคะพั€ะผะฐั‚ 14,5 ั… 20,5 ัะผ ะฉะพั‚ะธะถะฝะตะฒะธะบ ะขะฐะนะผ-ั†ะตะฝั‚ั€ c. 31

4

ะŸ ะŸะพะฝะตะดiะปะพะบ i

5

ะŸะพะฝะตะดะตะปัŒะฝะธะบ Monday

7 8

7 8

ะ’i ะ’iะฒั‚ะพั€ะพะบ

6

ะ’ั‚ะพั€ะฝะธะบ Tuesday 7 8

8

7 8

ะŸโ€™ัั‚ะฝะธั†ั ะŸโ€™ัั‚ะฝะธั†ั ะŸ

9

ะŸัั‚ะฝะธั†ะฐ Friday

9

9

10

10

11

11

11

11

12

12

12

12

13

13

13

18

14

18

14

18

14

11

12 13

14

14

15 16

17 18

17 18

15 16 17 18

19

19

19

19

19

19

20

4 361 20

5 360 20

6 359 20

7 - 358 20

8 - 357 20

Ciั‡ะตะฝัŒ

N

11

12 13

15 16

ะกัƒะฑะฑะพั‚ะฐ Saturday

8

9 10

13

ะกัƒะฑะพั‚ะฐ

7

9 10

2 Tiยกdenw w / Nedel Ne N edel edel delรฆ l / We We ee eek e ek k

10

8

N 7

9 10

14

ะœะพะดะตะปัŒ 73-736 ะคะพั€ะผะฐั‚ 10 ั… 14 ัะผ ะฉะพะดะตะฝะฝะธะบ ะบะธัˆะตะฝัŒะบะพะฒะธะน c. 24-27

N

9 10

9 - 356

1 ะขะธะถะดะตะฝัŒ ะะตะดะตะปั Week

ะœะพะดะตะปัŒ 73-776 ะคะพั€ะผะฐั‚ 32,6 ั… 10,2 ัะผ ะŸะปะฐะฝiะฝะณ c. 32


Стиль – це форма прояву інтелекту

064

065 65

20 0

21

21

  †

19

20

TE

18

19

OF

17

18

½¹

16

17

FE

15

16

8

14

15

ɾ

13

14

U

12

13

¹

11

12

ª¾

11

¾½

9 10

BZ

8

9

ªÉ

8

10

BZ

TE

  †

UÃ

›ËÇÉ

›J

ÆÁ

»Ë

5V F

ÇÉ

ÇÃ

Модель 73-796 Формат 14,5 х 20,6 Щоденник Агенда c. 36-37

188 9

101112 13 1417

18

18

19

19

20

20

U

21Ã

PO

.

ÄÇ

EB

Z

17¾Ä†

ÕÆÁÃ

½J

161615Модель 73-735 Формат 10 х 14 см Щоденник Агенда mini c. 38-39

6

Модель 73-766 Формат 20 х 20 см Щоденник Квадро недатований c. 40-41

Ciчень

Январь January Святий Вечір.

Ciчень

Євгенія, Клавдія, Микола

Январь January †п Різдво Христове.

Богоявлення Господнє.

7

N 7-359

9

Сiчень6-360 N

9

1010

11

11

12

13

13

14

14

15

15

16

16

17

17

1818

12

Январь January

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

January Январь

Ciчень

I

΃

Ciчень

ƌ ½ ­

07.01

‹¼Ç

É £ ÇÊ

ËØ ÆË ÁÆ

¾Ç

06.01

¾½I

Модель 73-768 Формат 21 х 26 см Щоденник Гран де Люкс c. 42-43

11


Новий стиль… Новий напрямок…

12


Нова обкладинка Modern

Modern – сучасний, модний, говорить про особливості матеріалу цієї обкладинки. Дуже м’який, глянцевий, приємний на дотик, імітує унікальний природний малюнок натуральної шкіри. Неоднорідність кольору і велика кількість шарів лаку додає об’єм та глибину. Дуже самобутня, незвичайна, презентабельна обкладинка – новинка колекції 2012 – зробить щоденник доповненням вашого стилю і помітним аксесуаром.

новин

13

ка

13


Щоденники

14


15


Щоденник Бiзнес

Обкладинки: Soft, La Fontaine Індивiдуальнi особливостi щоденника Бiзнес: Фольгований зріз сторінок: срібний Щiльнiсть паперу 100 г/м2 Колір паперу “слонова кістка”, щільністю 100 г/м2 Одна сторiнка – один день Субота та недiля на однiй сторiцi Органiзатор з 8.00 до 20.00 Три мови: украiнська, росiйська, англiйська Друк в одному кольорі: срібло Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв з датою Двi закладки: сірого та світло-сірого кольорів Кількість сторінок – 352 Кольоровi карти: карта Києва, полiтична карта Украiни, полiтична карта Європи, карта Свiту, карта Росii – 8 сторiнок Алфавiтна записна книга – 16 сторiнок в кiнцi виробу

16


Найкраща річ – та, яка вам пасує Модель 73-787

Формат 21 х 29 см

Інформацiйний блок мiстить: Сторiнку для запису особистих даних Правила користування щоденником, умовнi позначення Календарi на 2012-2013 Украiнськi державнi, професiйнi та релiгiйні свята Офiцiйнi свята деяких країн свiту Поштовi iндекси міст Украiни Телефонні коди міст Украiни та СНД, довідкові служби Міжнародні телефонні коди EAN – префiкси країн Одиницi вимiру Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв Знаки Зодіаку Розклад матчів Євро 2012

2006

Матерiали

Вартiсть в €

Кольори

№ для замовлення 73-787

min. – мінімальне відвантаження

бордо

синiй

зелений

коньячний

чорний

min.

36

Soft

42,45

29

30

50

90

1

1/6

50

La Fontaine

80,26

29

30

70

90

1

1/6

17


Щоденник Стандарт Модель 73-795

Формат 14,5 х 20,6 см

Обкладинки: Miradur, Aton, Wave, Modern, Torino, Soft, Vienna, La Fontaine: Індивiдуальнi особливостi щоденника Стандарт: Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Сторiнка для загального планування на мiсяць. Одна сторiнка-один мiсяць. Одна сторiнка – один день Субота та недiля на однiй сторiнцi Органiзатор з 7.00 до 22.00 Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв з датою Одна закладка: сiрого кольору Кiлькiсть сторiнок: 352 В кiнцi виробу – алфавiтна записна книга 11 сторiнок На форзацах – полiтико-адмiнiстративна карта України та карта Свiту

Інформацiйний блок мiстить: Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2013 Офiцiйнi свята деяких країн свiту Українськi державнi, професiйнi та релiгiйнi свята Знаки Зодiаку Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди мiст країн СНД Поштовi iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Розмiри одягу Одиницi вимiру EAN – префiкси країн Знаки догляду за одягом Вiдстанi мiж обласними центрами України Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв Інформацiя для подорожей до європейських країн Розклад матчів Євро 2012

Матерiали

Вартiсть в €

Кольори

№ для замовлення 73-795

min. – мінімальне відвантаження

перлина

червоний

яскравочервоний

бордо

синiй

блакитний

темно-синiй

оранжевий

зелений

фісташковий

бiрюзовий

фіолетовий

ліловий

коричневий

сiрий

60

Miradur

4,64

20

29

30

50

70

80

64

Aton

4,98

20

30

32

50

80

76

Wave

5,67

07

20

30

40

50

38

Torino

6,53

20

24

30

38

40

50

52

65

66

70

80

32

Modern

7,17

20

30

50

52

66

70

80

36

Soft

10,15

20

29

30

50

70

57

Vienna

18,26

29

30

50

50

La Fontaine

30,67

20

29

30

50

70

18


Щоб бути незамінним, треба весь час змінюватися

новинка†

«É¹»¾ÆÕ ¥¹ÂU .BZ ¾ÆÕ¨¾É¾ÅǼÁ

¨oØËÆÁÏØ

ªÌºÇ˹

¨ØËÆÁϹU'SJEBZ

ªÌººÇ˹U4BUVSEBZ

«Á¿½¾ÆÕ U ¦¾½¾ÄØ U 8FFL «É¹»¾ÆÕ Õ ¥¹ÂU.B BZ

F

F       ª ª¾Å¾Æ ªË¾È¹Æ ‹»¹Æ¦¾½JÄØ

«É¹»¾Æ ÆÕ

›ÇÊÃɾʾÆÕ¾ U4VOEBZ ›ÇÊÃɾʾÆÕ¾ 4VOEBZ «Á¿½¾ÆÕ U ¦¾½¾ÄØ U 8FFL 

1

15

1

15

92

1

10

90

1

7

   † F90min.

¾ÆÕŹ˾Ɍ

срiбний

¥¹ÂU .BZ .

чорний†

«Á¿½¾ÆÕ U ¦¾½¾ÄØ U 8FFL

10

1

10

90

1

2/20

90

1

1/20

90

1

1/20

›¹ÊÁÄÕ ªË¾È¹Æ

 7  »Ë

ÊÉ

ÐË

ÈË

ʺ

ƽ

GS

TB

NP

UV

XF

UI

›ŒË¹ÄŒÂ £ÁÉÁÄÇ ¥¹ÃÊÁÅ

7*

«É¹»¾ÆÕU ¥¹ÂU.BZ ÈÆ

TV

  NP UV

 XF

 UI

 GS

 TB

ƽ   TV

   

 

19


Щоденник Стандарт » Aluminium « Модель 73-795 80†

«É¹»¾ÆÕ ¥¹Â U .BZ ¾ÆÕ¨¾É¾ÅǼÁ

¨oØËÆÁÏØ

ªÌºÇ˹

¨ØËÆÁϹ U'SJEBZ

ªÌººÇ˹ U4BUVSEBZ

«Á¿½¾ÆÕ U ¦¾½¾ÄØ U 8FFL 

«É¹»¾ÆÕ ¥¹ÂU.BZ

Обкладинки: Aluminium, Snake:Індивiдуальнi особливостi щоденника Стандарт:

†

 «Á¿½¾ÆÕ U ¦¾½¾ÄØ U 8FFL

F

F  Формат 14,5 х 20,6 см

     ª¾Å¾Æ ªË¾È¹Æ ‹»¹Æ

¦¾½JÄØ

«É¹»¾ÆÕ

›ÇÊÃɾʾÆÕ¾ U¥¹ÂU.BZ

 «Á¿½¾ÆÕ U ¦¾½¾ÄØ

¾ÆÕŹ˾Ɍ

 †F7

 

 

 

 

 

 

  

 

   

 

 

›¹ÊÊÁÄÕ ªË¾È¹Æ    

   

     

 

 

 

 

 

 

 

 

  

NP

UV UV

XF F

UI I

GS GS

TB T B

 T TV

ÈÆ      NP N P

›ŒË¹ÄŒÂ £ÁÉÁÄÇ ¥¹ÃÊÁÅ

7*

°¾É»¾ °¾É»¾ÆÕ °¾É»¾Æ °¾É ° °¾ ¾É»¾Æ É» É»¾ É»¾Æ É »¾Æ ¾Æ ÆÕ Õ U¡× ¡× ×Æ ÆÕUU++VO +V VOF VOF Æ Æ½

»Ë »Ë

ÊÉ ÊÉ

ÐË ÐË

ÈË

ʺ ʺ

   

    

    

   

    

ƽ ƽ     

UV UV

XF F

UI I

GGSS

TB T B

TV T V

   

 

Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Сторiнка для загального планування на мiсяць. Одна сторiнка-один мiсяць. Одна сторiнка – один день Субота та недiля на однiй сторiнцi Органiзатор з 7.00 до 22.00 Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв з датою Одна закладка: сiрого кольору Кiлькiсть сторiнок: 352 В кiнцi виробу – алфавiтна записна книга 11 сторiнок На форзацах – полiтико-адмiнiстративна карта України та карта Свiту

Інформацiйний блок мiстить:

Цiнуєте простоту та лаконiчний стиль? Бажаєте пiдкреслити свiй динамiчний образ? Тодi щоденник Стандарт в обкладинцi Aluminium – саме для вас! Обкладинка Aluminium – iдеальне доповнення вашого iмiджу!

Матерiали

80

Aluminium

20

Вартiсть в €

13,60

Кольори

срiбний

min.

92

1

№ для замавлення 73-795 104

1/10

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2013 Офiцiйнi свята деяких країн свiту Українськi державнi, професiйнi та релiгiйнi свята Знаки Зодiаку Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди мiст країн СНД Поштовi iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Розмiри одягу Одиницi вимiру EAN – префiкси країн Знаки догляду за одягом Вiдстанi мiж обласними центрами України Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв Інформацiя для подорожей до європейських країн Розклад матчів Євро 2012

min. – мінімальне відвантаження


Щоденник Стандарт » Snake « Модель 73-795 104

Формат 14,5 х 20,6 см

Обкладинка для щоденника Snake навряд чи залишиться без уваги. Текстура обкладинки Snake нагадує розкiшну та витончену шкiру змiї, розкриваючи її мудру та тонку натуру. Вiддаючи перевагу саме цiй обкладинцi, бiзнес-ледi не тiльки пiдкреслить свiй тонкий смак, але й свою мудрiсть у вирiшеннi питань планування часу. Обкладинка Snake – розумний вибiр дiлової жiнки.†

«É¹»¾ÆÕ ¥¹ÂU .BZ ¾ÆÕ¨¾É¾ÅǼÁ

¨oØËÆÁÏØ

ªÌºÇ˹

¨ØËÆÁϹU 'SJEBZ

ªÌººÇ˹ U4BUVSEBZ

«Á¿ ¿½¾ÆÕ U ¦¾½¾ÄØ U 8FFL «É¹»¾ÆÕ ¥¹ÂU.BZ

F

F      

ª¾Å¾Æ ªË¾È¹Æ ‹»¹Æ

«É¹»¾ÆÕ ¥¹ÂU .BZ¾ÆÕŹ˾Ɍ 

F

    

›¹ÊÁÄÕ ªË¾È¹Æ

 7

 »Ë

ÊÉ

    

104 Snake

11,71

 

«É¹»¾ÆÕU¥¹ÂU .BZ È ÈÆ

Кольори

7

Вартiсть в €

†

Матерiали

 †

«Á¿½¾ÆÕ U ¦¾½¾ÄØ U 8FFL

   N NP

UV

ÈË

ʺ

ƽXF

UI

GS

TB

TV

ÈÆ    NP

»Ë    UV

ÊÉ    XF

ÐË    UI

ÈË    GS

ʺ

›ŒË¹ÄŒÂ £ÁÉÁÄÇ ¥¹ÃÊÁÅ

7*

°¾É»¾ÆÕU ¡×ÆÕU +VOF

ÐË

  

ƽ   

TB

TV

   

 

№ для замовлення 73-795 104 min. – мінімальне відвантаження

нiжний

снiжний

пiщаний

min

22

23

24

1

1/20

21


Щоденники та щотижневики кишеньковi

22


Щотижневик кишеньковий Модель 73-755

Формат 15,3 х 8,7 см

Обкладинки: Miradur, Spirit, Reason, Soft Індивiдуальнi особливостi щотижневика кишенькового: Головна особливiсть - крiплення по вертикалi Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Двi сторiнки – один тиждень Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфоровані відривні кутки аркушів з датою Кiлькiсть сторiнок: 128 В кiнцi моделi – алфавiтна записна книга 10 сторiнок Наявнiсть 16 перфорованих сторiнок в кiнцi щотижневика Чистi незадрукованi форзаци

новинка

ІІнформацiйний блок мiстить: Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2013 Коди мiст України Поштовi iндекси мiст України та довiдковi служби Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди країн СНД Українськi У державнi, професiйнi та релiгiйнi р свята Знаки З догляду за одягом Розклад матчів Євро 2012

30

1

2

181-184

182-183

182-183

4:50

21:10

2

4:50

21:10

3

3 184-181

4:48

21:11

29

4:49

21:10

1

July

Матерiали

Вартiсть в €

Кольори

№ для замовлення 73-755

7

03.07

min. – мінімальне відвантаження

червоний

рожевий

бордо

синiй

блакитний

оранжевий

зелений

коричневий

сірий

чорний

золотий

min.

60

Miradur

4,38

29

30

50

70

сірий лінійка

90

1

61

Spirit

4,62

22

32

40

50

80

801

1

2/80

62

Reason

4,62

22

32

40

50

91

1

2/80

36

Soft

6,96

20

22

29

30

32

50

90

1

2/80

2/80

23


Щоденник кишеньковий Модель 73-736

Формат 10 х 14 см

Обкладинки: Miradur, Spirit, Reason, Wave, Torino, Soft, Snake

новин

Матерiали

Вартiсть в €

Індивiдуальнi особливостi щоденника кишенькового:

ка

Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Одна сторiнка – один день Субота та недiля – на однiй сторiнцi Органiзатор з 9.00 до 19.00 Три мови: українська, росiйська, англiйська Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв з датою Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Кiлькiсть сторiнок: 336 В кiнцi моделi – алфавiтна записна книга 16 сторiнок Наявнiсть 16 перфорованих сторiнок в кiнцi щоденника Чистi незадрукованi форзаци

Кольори

№ для замовлення 73-736

min. – мінімальне відвантаження яскравобордо

синiй

блакитний

оранжевий

зелений

60

Miradur

4,63

29

30

50

61

Spirit

4,88

22

32

40

50

62

Reason

4,88

22

32

40

50

76

Wave

5,33

07

20

30

40

50

38

Torino

5,84

20

24

30

40

50

52

65

66

36

Soft

6,53

22

29

30

32

50

7,98

22

23

24

104 Snake

24

перлина

червоний

рожевий

нiжний

снiжний

пiщаний

червоний

бiрюзовий фіолетовий

ліловий


нови

коричневий

сірий

сірий лінійка

чорний

золотий

срiбний

min.

70

90

1

80

801

1

2/50

91

1

2/50 2/50

нка

2/50

92

1

70

80

90

1

2/50

90

1

2/50

1

2/50

25


Щоденник кишеньковий » Spirit « ІІнформацiйний блок мiстить:

нови

новинка

26

нка

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2013 У Українськi державнi, професiйнi свята Зн Знаки Зодiаку Ре Релiгiйнi свята П Поштовi ош iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Мiж Мiжнароднi телефоннi коди Телеф Телефоннi коди мiст країн СНД Знаки догляду за одягом Форму Формули переводу Розмiр Розмiри одягу Валюти країн свiту EAN – пр префiкси країн Умови Inc Incoterms Мiжнарод Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Вiдстанi мi мiж обласними центрами України Умовнi позн позначення областей України на номерни номерних знаках автомобiлiв Одиниці вим виміру Розкла Розклад матчів Євро 2012


Стиль людини – це голос її душі

27


ะฉะพะดะตะฝะฝะธะบ ะ’ะพัะถ ะœะพะดะตะปัŒ 75-763

ะคะพั€ะผะฐั‚ 10 ั… 19,3 ัะผ

ะžะฑะบะปะฐะดะธะฝะบะธ: Miradur, Soft ะ†ะฝะดะธะฒiะดัƒะฐะปัŒะฝi ะพัะพะฑะปะธะฒะพัั‚i ั‰ะพะดะตะฝะฝะธะบะฐ ะ’ะพัะถ: ะฉiะปัŒะฝiัั‚ัŒ ะฟะฐะฟะตั€ัƒ 70 ะณ/ะผ2 ะกั‚ะพั€iะฝะบะธ ะดะปั ะทะฐะณะฐะปัŒะฝะพะณะพ ะฟะปะฐะฝัƒะฒะฐะฝะฝั ะฝะฐ 2012 ั€iะบ ะžะดะฝะฐ ัั‚ะพั€iะฝะบะฐ โ€“ ะพะดะธะฝ ะดะตะฝัŒ ะกัƒะฑะพั‚ะฐ ั‚ะฐ ะฝะตะดiะปั โ€“ ะฝะฐ ะพะดะฝiะน ัั‚ะพั€iะฝั†i ะžั€ะณะฐะฝiะทะฐั‚ะพั€ ะท 8.00 ะดะพ 20.00 ะ”ะฒi ะผะพะฒะธ: ั€ะพัiะนััŒะบะฐ, ะฐะฝะณะปiะนััŒะบะฐ ะ”ั€ัƒะบ ัƒ ะดะฒะพั… ะบะพะปัŒะพั€ะฐั…: ัiั€ะพะผัƒ ั‚ะฐ ะฑะพั€ะดะพะฒะพะผัƒ ะžะดะฝะฐ ะทะฐะบะปะฐะดะบะฐ ะฑั–ะปะพะณะพ ะบะพะปัŒะพั€ัƒ ะกั‚ะพั€iะฝะบะธ ะดะปั ะทะฐะณะฐะปัŒะฝะพะณะพ ะฟะปะฐะฝัƒะฒะฐะฝะฝั ะฝะฐ 2013 ั€iะบ ะŸะตั€ั„ะพั€ะพะฒะฐะฝi ะฒiะดั€ะธะฒะฝi ะบัƒั‚ะบะธ ะฐั€ะบัƒัˆiะฒ ะท ะดะฐั‚ะพัŽ ะšiะปัŒะบiัั‚ัŒ ัั‚ะพั€iะฝะพะบ: 368 ะ’ ะบiะฝั†i ะผะพะดะตะปi โ€“ ะฐะปั„ะฐะฒiั‚ะฝะฐ ะทะฐะฟะธัะฝะฐ ะบะฝะธะณะฐ 17 ัั‚ะพั€iะฝะพะบ ะงะธัั‚i ะฝะตะทะฐะดั€ัƒะบะพะฒะฐะฝi ั„ะพั€ะทะฐั†ะธ

ะ†ะฝั„ะพั€ะผะฐั†iะนะฝะธะน ะฑะปะพะบ ะผiัั‚ะธั‚ัŒ:ยฅยนร‚

7*

 รˆร† ยปร‹ รŠร‰ รร‹ รˆร‹ รŠยบ ยปรŠ  

G

4BUVSEBZ

ยฅยนร‚U .BZ

7

.BZ

ยชรŒยบยบร‡ร‹ยน

 

ยกร—ร†ร•U+VOF

 รˆร† ยปร‹            NP UV

TV

รŠร‰    XF

รร‹    UI

รˆร‹    GS

รŠยบ ยปรŠ     TB

ะกั‚ะพั€iะฝะบัƒ ะดะปั ะทะฐะฟะธััƒ ะพัะพะฑะธัั‚ะธั… ะดะฐะฝะธั… ะšะฐะปะตะฝะดะฐั€i 2012-2013 ะžั„iั†iะนะฝi ั‚ะฐ ะฝะตะพั„iั†iะนะฝi ัะฒัั‚ะฐ ะบั€ะฐั—ะฝ ัะฒiั‚ัƒ ะงะฐัะพะฒi ะฟะพััะธ ะ—ะฝะฐะบะธ ะ—ะพะดiะฐะบัƒ ะฃะผะพะฒะธ Incoterms EAN โ€“ ะฟั€ะตั„iะบัะธ ะบั€ะฐั—ะฝ ะ—ะฝะฐะบะธ ะดะพะณะปัะดัƒ ะทะฐ ะพะดัะณะพะผ ะžะดะธะฝะธั†i ะฒะธะผiั€ัƒ ะ’iะดัั‚ะฐะฝi ะผiะถ ั”ะฒั€ะพะฟะตะนััŒะบะธะผะธ ั†ะตะฝั‚ั€ะฐะผะธยฅยนร‚ .BZ G

ยจร‡ร†ยพยฝยพร„ร•ร†รรƒ .POEBZ

 

TV  

 

 

 

 

 

 ยฅยนร‚ .BZ G

ย›ร‡รŠรƒร‰ยพรŠยพร†ร•ยพ 4VOEBZ

 

ยฅยนร‚U .BZ

7 รˆร† ยปร‹          NP UV

รŠร‰   XF

รร‹   UI

รˆร‹   GS

รŠยบ   TB

ยปรŠ  

 

 

TV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ะœะฐั‚ะตั€iะฐะปะธะ’ะฐั€ั‚iัั‚ัŒ ะฒ โ‚ฌ

ะšะพะปัŒะพั€ะธ

โ„– ะดะปั ะทะฐะผะพะฒะปะตะฝะฝั 75-763

ะฑะพั€ะดะพ

ัะธะฝiะน

ะทะตะปะตะฝะธะน

ั‡ะพั€ะฝะธะน

min.

60

Miradur

5,67

29

30

50

90

1

26

36

Soft

10,15

29

30

50

90

1

2/30

28

min. โ€“ ะผั–ะฝั–ะผะฐะปัŒะฝะต ะฒั–ะดะฒะฐะฝั‚ะฐะถะตะฝะฝั


Хоча ми подорожуємо світом у пошуках краси, ми завжди повинні носити її з собою, інакше ніколи її не знайдемо

29


Щотижневики

30


Щотижневик Тайм-центр Модель 73-729

Формат 14,5 х 20,5 см Обкладинки: Soft, Torino Індивiдуальнi особливостi щотижневика Тайм-центр: Щотижневик та блокнот – в однiй моделi Папiр Premium offset

S‘£ENW

5

ÆNVARW

PONED‘LOK PONEDELWNIK MONDAY

e 10

JANUARY

7:56

20 10

S‘£ENW

8

16:07

JANUARY

ÆNVARW

£ETVER £ETVERG THURSDAY

e 13

7:55

Щiльнiсть паперу 80 г/м2 Двi сторiнки – один тиждень

2

Три мови: українська, росiйська, англiйська Однокольоровий друк: сiрий Сторiнки для загального планування на 2012-2013 роки на початку та в серединi моделi Двi закладки: срiбного та сiрого кольорів Кiлькiсть сторiнок: 352 Наявнiсть 16 сторiнок телефонної книги Форзац та нарзац - карта України та Свiту

16:11

Denw Aƒura - denw pominannæ Prorok”v ” Poslanc”v Allaha.

Vasilw, Pavlo

6

V‘VTOROK VTORNIK TUESDAY

e 11

7:55

Kostæntin

9

16:09

P’ÆTNICÆ PÆTNICA FRIDAY

e 14

7:54

16:12

Bogoævlennæ Gospodn¢. (Hrexennæ Gospodn¢.)

1 01

101

101

›vgen”æ, Klavd”æ, Mikola

7

SEREDA SREDA WEDNESDAY

Stepan, Fed”r

R”zdvo Hristove.

e 12

7:55

16:10

10

SUBOTA SUBBOTA SATURDAY

e 15

7:54

16:14

11

NED‘LÆ VOSKRESENWE SUNDAY

q 16

7:53

16:15

R”zdvo Hristove.

Інформацiйний блок мiстить:

‘gnat”j, Petro, Semen

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2013 Офiцiйнi свята деяких країн свiту Українськi державнi, професiйнi та релiгiйнi свята Знаки Зодiаку Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди мiст країн СНД Поштовi iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Розмiри одягу Одиницi вимiру EAN – префiкси країн Знаки догляду за одягом Міжнародні розміри паперу Розклад матчів Євро 2012

/ Week

2 Ti¡denw / Nedelæ

‘van, Marko

нов

инк

а

Унiкальнiсть моделi полягає в тому, що можливо одночасно здiйснювати планування в щотижневику та вносити необмежену кiлькiсть iнформацiї в блокнот. Достатньо лише в щотижневику вказати номер сторiнки блокнота, щоб зорiєнтуватися – де мiститься потрiбна iнформацiя.

Матерiали

Вартiсть в €

Кольори

№ для замовлення 73-729

min. – мінімальне відвантаження

червоний

бордо

синiй

темно-синій

зелений

коричневий

чорний

min.

38

Torino

8.16

20

30

38

50

90

1

2/24

36

Soft

12,71

29

30

50

70

90

1

2/24

31

31


Планiнг Модель 73-776

Формат 32,6 х 10,2 см

Обкладинки: Miradur*, Torino*, Soft**, La Fontaine** Індивiдуа Індивiдуальнi особливостi Планiнга: Сторiнки для загального планування на рiк сторiнки – один тиждень Двi сторiн Субота та недiля – на однiй сторiнцi Органiзатор Органiзат з 7.00 до 20.00 Три мови мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох дв кольорах: сiрому та бордовому Щiльнiсть паперу 80 г/м2 Наявнiсть 16 сторiнок телефонної книги в кiнцi ви виробу Змiнний б блок для Планiнга в обкладинках Soft та La Fontaine * виступа виступаюча обкладинка для рекламного нанесення ** змiн змiнна обкладинка

Матерiали

Вартiсть в €

Кольори

№ для замовлення 73-776

min. – мінімальне відвантаження

червоний

бордо

синiй

темно-синiй

зелений

коньячний

чорний

min.

60

Miradur

6,52

29

30

50

90

1

2/20

38

Torino

7,48

20

30

38

50

90

1

2/20

36

Soft*

14,38

20

29

30

50

90

1

2/20

50

La Fontaine*

43,09

29

30

70

90

1

2/20

*змiнна обкладинка

32


Щотижневик Бюро Модель 73-761

Формат 21 х 26 см

Обкладинки: Miradur, Torino, Soft ¨Çƾ½JÄÇà ¨Çƾ½¾ÄÕÆÁÃ

U

 ›J»ËÇÉÇÃ

.POEBZ

›ËÇÉÆÁÃ

U

ªÉ¾½¹

U

 ¨oØËÆÁÏØ

 °¾Ë»¾É

 ª¾É¾½¹

5VFTEBZ

°¾Ë»¾É¼

8FEOFTEBZ

U

¨ØËÆÁϹ

5IVSTEBZ

U

'SJEBZ

 ªÌºÇ˹ ªÌººÇ˹

U

4BUVSEBZ

Індивiдуальнi особливостi щотижневика Бюро:

¾ÆÕ½¾É¿¹»Æǘ ÊÄÌ¿ºÁ†† 

††Щiльнiсть паперу 100 г/м2 Двi сторiнки – один тиждень

™ÆËÇƌƹ ›¹ÊÁÄÕ ‹»¹Æ §Ä¾ÃÊ¹Æ½É «ÁÅÇ͌Â

†

Органiзатор з 9.00 до 21.00Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому

¦¾½JÄØ ›ÇÊÃɾʾÆÕ¾

U

4VOEBZ

©ŒÀ½»ÇÊ»ØËǼNjǹÆƹ®É¾ÊËÁ˾ÄØ †Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв з датою

¥¹Ã¹É

›¹Ä¾ÉŒØ ¥¹ÉŒØ ­¾Ç½ÇË šÇ¼½¹Æ

¼

›¹ÊÁÄÕ £ÇÊËØÆËÁÆ ­¾½ŒÉ

£ÁÉÁÄÇ ¥¹ÉŒØ §Ä¾ÃÊ¹Æ½É §Ä¾ÃʌÂ

7*‹¼ÇÉ £ÇÊËØÆËÁÆ ¤¾Çƌ½ ­¾½ŒÉ°¾É»¾ÆÕ

«Á¿½¾ÆÕ

¡×ÆÕ U +VOF

¦¾½¾ÄØ U 8FFL

7*

°¾É»¾ÆÕ U ¡×ÆÕ U +VOF

  

ÈÆ »Ë ÊÉ ÐË ÈË Êº ƽ               

7**

¤ÁȾÆÕ U ¡×ÄÕ U +VMZ

   

                NP UV XF UI GS TB TV

 Кiлькiсть сторiнок: 128 Наявнiсть 12 вiдривних перфорованих сторiнок В кiнцi виробу – алфавiтна записна книга 11 сторiнок Чистi незадрукованi форзаци Одна закладка сiрого кольору

Інформацiйний блок мiстить: Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2013 Поштовi iндекси, телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Телефоннi коди мiст країн СНД Мiжнароднi телефоннi коди Офiцiйнi свята деяких країн свiту Українськi державнi, професiйнi та релiгiйнi свята Знаки Зодiаку EAN – префiкси країн Одиницi вимiру Розклад матчів Євро 2012

Матерiали

Вартiсть в €

Кольори

№ для замовлення 73-761

min. – мінімальне відвантаження

червоний

бордо

синiй

зелений

чорний

min.

60

Miradur

10,67

29

30

50

90

1

2/20

38

Torino

12,57

20

30

50

90

1

2/20

36

Soft

13,60

29

30

50

90

1

2/20

33


Щоденники недатованi

34


35


Щоденник Агенда недатований Модель 73-796

Формат 14,5 х 20,6 см

Обкладинки: Miradur, Torino, Soft, Spirit, Reason, Wave, Snake Індивiдуальнi особливостi щоденника Агенда:

нов

Щiльнiсть паперу 70 г/м Сторiнки для загального планування на рiк 2

инк

а

Одна сторiнка – один день Субота та недiля – на однiй сторiнцi Органiзатор з 8.00 до 21.00 Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв Кiлькiсть сторiнок: 288 Наявнiсть сторiнок в клiтинку для замiток В кiнцi виробу – алфавiтна записна книга На форзацах – полiтико-адмiнiстративна карта України та карта Свiту Одна закладка

Інформацiйний блок мiстить: Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2011-2014; 2012-2015 Мiжнароднi телефоннi коди Поштовi iндекси мiст України Телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Телефоннi коди мiст країн СНД Одиницi вимiру Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Знаки догляду за одягом Умови Incoterms EAN – префiкси країн Позначення країн та територiї в Інтернетi Інформацiя для подорожей до європейських країн Розпiзнавальнi знаки автотранспортних засобiв країн свiту Вiдстанi мiж обласними центрами України Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв Схеми Київського та Харкiвського метрополiтену Міжнародні розміри паперу

Кольори

8

9

9

10

10

11

11

12

12

13

13

14

14

15

15

16

16

17

17

18

18

19

19

20

20

21

21

Вартiсть в €

065

8

№ для замовлення 73-796

Матерiали

064

min. – мінімальне відвантаження

перлина

червоний

рожевий

ніжний

сніжний

піщаний

бордо

синiй

блакитний

оранжевий

зелений

фіолетовий

ліловий

коричневий

сірий

сірий лінійка

чорний

60

Miradur

4,64

29

30

50

90

61

Spirit

4,88

22

32

40

50

80

801

62

Reason

4,88

22

32

40

50

76

Wave

5,67

07

20

30

50

38

Torino

6,53

20

30

50

65

66

70

80

90

36

Soft

10,15

29

30

70

90

50

Snake

11,71

22

23

24

36


Якщо ви впевнені у своєму смаку – то він у вас є

золотий

срібний

min

1

1

15

91

1

15

92

1

10

1

10

1

2/20

1

2/20

15

37


Витонченість – це зовнішнє вираження внутрішньої гармонії

38


Щоденник Агенда mini Модель 73-735

Формат 10 х 14 см

Обкладинки: Miradur, Spirit, Reason, Wave, Torino, Soft а Індивiдуальнi особливостi щоденника Агенда mini: Щiльнiсть паперу 70 г/м2 Сторiнки для загального планування на рiк Одна сторiнка – один день Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк у двох кольорах: сiрому та бордовому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв Кiлькiсть сторiнок: 336 В кiнцi виробу – алфавiтна записна книга Наявнiсть 24 вiдривних сторiнок з перфорацiєю Чистi незадрукованi форзаци

Інформацiйний блок мiстить: Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2011-2014; 2012-2015 Поштовi iндекси та телефоннi коди мiст України Мiжнароднi телефоннi коди Телефоннi коди мiст країн СНД Одиницi вимiру Розмiри одягу Знаки догляду за одягом Валюти країн свiту EAN – префiкси країн Умови Incoterms Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Вiдстанi мiж європейськими центрами Вiдстанi мiж обласними центрами України Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв Схеми метро Києва та Харкова Часовi пояси

новинка

18

19

8

8

9

9

10

10

11

11

12

12

13

13

14

14

15

15

16

16

17

17

18

18

19

19

20

20

21

21

»

Вартiсть в €

Кольори

№ для замовлення 73-735 3 735

»

Матерiали

min. i – мінімальне і і відвантаження і

рожевий

яскравочервоний

бордо

синiй

60

Miradur 4,63

29

30

50

90

1

61

Spirit

4,88

22

32

40

50

80

801

1

2/45

62

Reason

4,88

22

32

40

50

91

1

2/45

76

Wave

5,33

07

20

30

50

92

1

2/45

38

Torino

5,84

20

24

30

38

50

90

1

2/45

36

Soft

6,53

29

30

90

1

2/45

перлина червоний

блакитний темно-синiй оранжевий

зелений

сірий сірий лінійка чорний

золотий срібний

min.

2/45

39


Щоденник Квадро недатований Модель 73-766

Формат 20 х 20 см

Квадро Новинкою колекції 2012 року став випуск вже знайомого недатованого щоденника Квадро. Тепер він представлений у двох обкладинках – Soft і Spider. Обкладинки чудово піддаються тисненню, що дозволяє зробити цей щоденник статусним носієм корпоративного лого. Відмінною особливістю Квадро колекції 2012 року став натуральний зріз сторінок. Отже, якщо ви шукаєте престижну і в той же час компактну модель, то щоденник Квадро якнайкраще відповідає цим вимогам!

новинка

Матерiали

Вартiсть в €

Кольори

№ для замовлення 73-766

бордо

синій

коричневий

сірий

чорний

min

36

Soft

15,99

29

30

70

90

1

1/6

51

Spider

15,99

29

30

70

80

1

1/6

40


Розкіш повинна бути зручною, інакше це не розкіш

Обкладинки: Soft, Spider Індивiдуальнi особливостi щоденника Квадро: Недатований щоденник Незвичний формат 20 см x 20 см Колiр паперу “слонова кiстка”, щiльнiстю 100 г/м2 Папiр на форзацах Gmund ручного виробництва, щiльнiстю 200 г/м2 Натуральний зріз сторінок Органiзатор з 8.00 до 20.00 Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк в одному кольорi: темно-сірому Перфорованi вiдривнi кутки аркушiв без дати Двi закладки: бiлого та свiтло-коричневого кольорів

41

Інформацiйний блок мiстить: Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2015 Мiжнароднi телефоннi коди Поштовi iндекси мiст України Телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Телефоннi коди мiст країн СНД Одиницi вимiру Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Знаки догляду за одягом Умови Incoterms EAN – префiкси країн Позначення країн та територiї в Інтернетi Вiдстанi мiж європейськими центрами Розпiзнавальнi знаки автотранспортних засобiв країн свiту Вiдстанi мiж обласними центрами України Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв Інформація для подорожей до європейських країн

41


Щоденник Гран де Люкс

Гран де Люкс Безперечною родзинкою колекції Brunnen цього сезону стала поява щоденника Гран де Люкс. Напівдатований блок (є дата і місяць, дня тижня і року немає) вперше з’явився в асортименті ТМ Brunnen в Україні. Трендовий друк блоку сріблом на сторінках кольору “слонова кістка”. Папір щільністю 100 г/м² дає можливість користуватися будь-яким письмовим приладдям. Формат виробу (21 х 26 см) дозволяє його позиціонувати не тільки як настільний, але і як мобільний щоденник для проведення зустрічей поза робочим місцем. Щоденник випускається в обкладинці Soft і новинці матеріалів обкладинок 2012 – Viracon.

новинка

42


Несмак має межі, тільки гарний смак нескінченний Модель 73-768

Формат 21 х 26 см

Обкладинки: Soft, Viracon Індивiдуальнi особливостi щоденника Гран де Люкс: Напівдатований щоденник Формат 21 см x 26 см Колiр паперу “слонова кiстка”, щiльнiстю 100 г/м2 Папiр на форзацах Gmund ручного виробництва, щiльнiстю 200 г/м2 Натуральний зрiз сторiнок Органiзатор з 8.00 до 18.00 Перфоровані відривні кутки з датою Три мови: українська, росiйська, англiйська Друк в одному кольорi: срібло Двi закладки: бiлого та свiтло-коричневого кольорів

новин

ка

Інформацiйний блок мiстить:

Ciчень

I

Святий Вечір.

Ciчень

Євгенія, Клавдія, Микола

Январь January

Январь January †п Різдво Христове.

Богоявлення Господнє.

9

9

10

10

11

11

12

12

13

13

14

14

15

15

16

16

17

17

18

18

Ciчень

Январь January

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

7

N 7-359

Сiчень

6

6-360 N

Сторiнку для запису особистих даних Календарi 2012-2015 Мiжнароднi телефоннi коди Поштовi iндекси мiст України Телефоннi коди мiст України, довiдковi служби Телефоннi коди мiст країн СНД Одиницi вимiру Мiжнароднi знаки вiдповiдностi Знаки догляду за одягом Умови Incoterms EAN – префiкси країн Позначення країн та територiї в Інтернетi Вiдстанi мiж європейськими центрами Розпiзнавальнi знаки автотранспортних засобiв країн свiту Вiдстанi мiж обласними центрами України Умовнi позначення областей України на номерних знаках автомобiлiв Інформація для подорожей до європейських країн

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

January Январь

Ciчень

06.01

I

07.01

Матерiали

Вартiсть в €

Кольори

№ для заказу 73-766

бордо

синій

коричневий

чорний

св. срібло

бронза

тем. срібло

min

36

Soft

21,99

29

30

70

90

1

1/6

35

Viracon

21,99

29

92

93

96

1

1/6

43


Записнi книги

44


45


Записнi книги Компаньйон Записнi книги Компаньйон: культова рiч – ваше натхнення... Вiдома записна книга Компаньйон – особистий охоронець творчостi та таємних думок. Стильнi та вишуканi, елегантнi i функцiональнi, вони створили культовий образ та здобули свою популярнiсть серед творчої iнтелiгенцiї. Вже бiльше двох столiть записною книгою даного формату користується європейська творча iнтелiгенцiя: художники, письменники, кiносценаристи i режисери, журналiсти, архiтектори i музиканти. Записнi книги Компаньйон не для простих записiв: вони для творчостi, для начеркiв шедеврiв живопису, скульптури, архiтектури. В записних книгах Компаньйон залишають думки, емоцiї, фантазiї. Це не щоденник i не щотижневик. Компаньйон – це натхнення, для створення великого та культового. Вiддавши перевагу записнiй книзi Компаньйон, вiдчуєш причетнiсть до творчої елiти, створиш свою iсторiю унiкальних шедеврiв. Кожна записна книга Компаньон – це ваш настрiй i емоцiї, це ваше натхнення в створеннi прекрасного... Компаньйони ТМ BRUNNEN – це розмаїття форматiв та стильних дизайнiв, це iндивiдуальний вибiр i свiжi iдеї у ваших думках. « Втрата паспорта – найменьша з бід, втрата записної книги – катастрофа » Брюс Чатвiн – англiйський романiст-мандрiвник

Компаньйон Кожна записна книга Компаньйон – це поєднання класики та сучасного стилю, вишуканостi та оригiнальностi. Це свiжi рiшення та натхнення, котрi не залишать вас байдужими.

Книга записна Компаньйон Classic: Жорстка структурована обкладинка Кремовий папiр щiльнiстю 80 г/м2 96 аркушiв Закладка Петля для ручки Еластична тасьма не дозволить записнiй книзi вiдкритися самостiйно Потайна кишеня в кiнцi блоку Папiр у клiтинку

Артикул

Формат

10-55 228

12,5 x 19,5 см

1

1/5

10-55 218

9,0 x 12,5 см

1

1/5

46

min.


Вінтаж – це стиль, відточений часом до блиску

Книга записна Компаньйон Aluminium: Обкладинка Aluminium Кремовий папiр, щiльнiстю 80 г/м2 96 аркушiв Закладка Петля для ручки Еластична тасьма не дозволить записнiй книзi вiдкритися самостiйно Потайна кишеня в кiнцi блоку Папiр без друку

Артикул

Формат

min.

10-55 220

13,0 x 20,5 см

1

1/3

Книга записна Компаньйон Anno: Жорстка структурована обкладинка Кремовий папiр, щiльнiстю 80 г/м2 96 аркушiв Закладка Петля для ручки Еластична тасьма не дозволить записнiй книзi вiдкритися самостiйно Потайна кишеня в кiнцi блоку Папiр у клiтинку

Артикул

Формат

min

10-55 528 01

12,5 x 19,5 см

1

1/3

47


Записнi книги Orient Art

Книги записнi Orient Art –

Книга записна на магнiтi Orient Art золота

це тонкий смак у кожнiй деталi. Ідеальне рiшення для дiлових жiнок. Незвичайна та стильна гама вiдтiнкiв, почуттiв та яскравих вражень.

Жорстка структурована обкладинка Кремовий папiр, щiльнiстю 100 г/м2 72 аркушi Закладка Потайна кишеня в кiнцi блоку Папiр у лiнiйку

Артикул

Формат

min.

10-55 055 08

12,9 x 17,7 см

1

1/4

Книга записна на магнiтi Orient Art чорна

Артикул

Формат

min.

10-55 055 05

12,9 x 17,7 см

1

1/4

Книга записна на магнiтi Orient Art мiдно-золота

48

Артикул

Формат

min.

10-55 055 04

12,9 x 17,7 см

1

1/4


Елегантність відображає індивідуальність жінки, а це більше, ніж краса

49


Записнi книги

Книга записна в жорсткiй обкладинцi: Асортимент кольорової гами обкладинок (синiй, зелений, червоний) 96 аркушiв Папiр у клiтинку

Книга в жорсткій обкладинцi – ваш незамінний помічник для ведення облікових записів.

Артикул

Формат

min.

55-233

A4

1

5

55-243

A5

1

5

Книга записна на спiралi Vivendi: Жорстка обкладинка Спецiальна картонна вставка з двома кишенями Мiкроперфорацiя Щiльнiсть паперу 70 г/м2 100 аркушiв Папiр у клiтинку

Ідеально підходять для ділових людей, котрі не зраджують діловому стилю навіть у повсякденних деталях.

Артикул

Формат

min.

10-67 934 90

A4

1

5

10-67 935 90

A5

1

5

50


Візитниці, папки для конференцій Модель 10-642

Формат 12,5 х 20 см

Візитниця: Кiлькiсть файлiв: 16 по 3 вiддiлення Загальна кiлькiсть вiзиток: 96 шт. Наявнiсть прошитої обкладинки

Додатковi вставки для вiзитницi Змiнний пластиковий блок для 96 вiзиток Модель: 10-642 31

Матерiали

Кольори

№ для замовлення 10-642

min. – мінімальне замовлення

червоний

бордо

синiй

темно-синiй

зелений

коричневий

чорний

min.

38

Torino

20

30

38

50

90

1

1

36

Soft

29

30

50

90

1

1

50

La Fontaine

29

30

70

90

1

1

Модель 75-640 12

Формат 21 х 30 см

Папка для конференцій: Наявнiсть хлястика для ручки Блокнот для записiв Кожна папка мiстить блокнот, кольорова гама якого вiдповiдає кольору обкладинки папки. Додатковi блокноти можна придбати окремо.

Матерiали

36

Soft

Кольори

№ для замовлення 75-640 12

бордо

синiй

чорний

29

30

90

1

Матерiали

Кольори

Блокноти для папок

min. – мінімальне відвантаження

бордо

синiй

чорний

min.

29

30

90

1

1

51


Представлення матеріалів і кольорів у моделях

52


Стандартне тиснення на обкладинці

53


Таблиця кодів і артикулів КОД НАЙМЕНУВАННЯ ДАТОВАНІ ЩОДЕННИКИ: 17491 Щоденник 2012 Стандарт Miradur з/т бордовий 17498 Щоденник 2012 Стандарт Miradur срб/т синiй 17499 Щоденник 2012 Стандарт Miradur з/т зелений 17500 Щоденник 2012 Стандарт Miradur срб/т сiрий 17501 Щоденник 2012 Стандарт Miradur з/т червоний 17502 Щоденник 2012 Стандарт Miradur срб/т чорний 17503 Щоденник 2012 Стандарт Miradur з/т коричневий

АРТИКУЛ

УПАКОВКА РРЦ, €

КОД

НАЙМЕНУВАННЯ

АРТИКУЛ

УПАКОВКА РРЦ, €

73-795 60 29 73-795 60 30 73-795 60 50 73-795 60 80 73-795 60 20 73-795 60 90 73-795 60 70

15 15 15 15 15 15 15

4,64 4,64 4,64 4,64 4,64 4,64 4,64

17766 17767 17768

Планiнг 2012 Soft б/т зм.обкл. синiй Планiнг 2012 Soft б/т зм.обкл. зелений Планiнг 2012 Soft б/т зм.обкл. чорний

73-776 36 30 73-776 36 50 73-776 36 90

1/20 1/20 1/20

14,38 14,38 14,38

17769 17770 17771 17772

Планінг 2012 LaFontaine б/т зм.обкл. бордовий Планiнг 2012 LaFontaine б/т зм.обкл. синiй Планінг 2012 LaFontaine б/т зм.обкл. коньячний Планiнг 2012 LaFontaine б/т зм.обкл. чорний

73-776 50 29 73-776 50 30 73-776 50 70 73-776 50 90

1/20 1/20 1/20 1/20

43,09 43,09 43,09 43,09

17773 17830 17831 17832 17833

Щоденник 2012 кишеньковий Miradur з/т бордовий 73-736 60 29 Щоденник 2012 кишеньковий Miradur срб/т синiй 73-736 60 30 Щоденник 2012 кишеньковий Miradur з/т зелений 73-736 60 50 Щоденник 2012 кишеньковий Miradur срб/т чорний 73-736 60 90 Щоденник 2012 кишеньковий Miradur срб/т коричневий 73-736 60 70

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

4,63 4,63 4,63 4,63 4,63

17836 17835 17834 17838 17837 17839

Щоденник 2012 кишеньковий Spirit рожевий Щоденник 2012 кишеньковий Spirit сірий Щоденник 2012 кишеньковий Spirit оранжевий Щоденник 2012 кишеньковий Spirit лінія зел-чорн Щоденник 2012 кишеньковий Spirit лінія блак-чорн Щоденник 2012 кишеньковий Spirit лінія сірий

73-736 61 22 73-736 61 80 73-736 61 40 73-736 61 50 73-736 61 32 73-736 61 801

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

4,88 4,88 4,88 4,88 4,88 4,88

17840 17841 17842 17843 17844

Щоденник 2012 кишеньковий Reason рожевий Щоденник 2012 кишеньковий Reason блакитний Щоденник 2012 кишеньковий Reason оранжевий Щоденник 2012 кишеньковий Reason зелений Щоденник 2012 кишеньковий Reason золотий

73-736 62 22 73-736 62 32 73-736 62 40 73-736 62 50 73-736 62 91

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

4,88 4,88 4,88 4,88 4,88

17845 17846 17847 17848 17849 17850

Щоденник 2012 кишеньковий Wave з/т червоний Щоденник 2012 кишеньковий Wave срб/т синiй Щоденник 2012 кишеньковий Wave з/т зелений Щоденник 2012 кишеньковий Wave з/т оранжевий Щоденник 2012 кишеньковий Wave срб/т перлина Щоденник 2012 кишеньковий Wave срб/т срiбний

73-736 76 20 73-736 76 30 73-736 76 50 73-736 76 40 73-736 76 07 73-736 76 92

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

5,33 5,33 5,33 5,33 5,33 5,33

17851 17852 17853 17854 17855 17856 17857 17858 17859 17860 17861

Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т червоний Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т яскр.-черв. Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т синiй Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т зелений Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т чорний Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т оранжевий Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т бірюзовий Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т коричневий Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т фіолетовий Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т ліловий Щоденник 2012 кишеньковий Torino слп/т сірий

73-736 38 20 73-736 38 24 73-736 38 30 73-736 38 50 73-736 38 90 73-736 38 40 73-736 38 52 73-736 38 70 73-736 38 65 73-736 38 66 73-736 38 80

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

5,84 5,84 5,84 5,84 5,84 5,84 5,84 5,84 5,84 5,84 5,84

17862 17863 17864 17865 17866 17867

Щоденник 2012 кишеньковий Soft з/т бордовий Щоденник 2012 кишеньковий Soft срб/т синiй Щоденник 2012 кишеньковий Soft з/т зелений Щоденник 2012 кишеньковий Soft срб/т блакитний Щоденник 2012 кишеньковий Soft з/т рожевий Щоденник 2012 кишеньковий Soft срб/т чорний

73-736 36 29 73-736 36 30 73-736 36 50 73-736 36 32 73-736 36 22 73-736 36 90

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53

17868 17869 17870

Щоденник 2012 кишеньковий Snake б/т ніжний Щоденник 2012 кишеньковий Snake б/т сніжний Щоденник 2012 кишеньковий Snake б/т пісочний

73-736 104 22 73-736 104 23 73-736 104 24

2/50 2/50 2/50

7,98 7,98 7,98

17871 17872 17873 17874 17875

Щотижневик 2012 кишеньк. Miradur з/т бордовий Щотижневик 2012 кишеньк. Miradur срб/т синiй Щотижневик 2012 кишеньк. Miradur з/т зелений Щотижневик 2012 кишеньк. Miradur срб/т чорний Щотижневик 2012 кишеньк. Miradur срб/т коричневий

73-755 60 29 73-755 60 30 73-755 60 50 73-755 60 90 73-755 60 70

2/80 2/80 2/80 2/80 2/80

4,38 4,38 4,38 4,38 4,38

17878 17877 17876 17879 17881 17880

Щотижневик 2012 кишеньковий Spirit рожевий Щотижневик 2012 кишеньковий Spirit сірий Щотижневик 2012 кишеньковий Spirit оранжевий Щотижневик 2012 кишеньковий Spirit лінія зел-чорн Щотижневик 2012 кишеньковий Spirit лінія сірий Щотижневик 2012 кишеньковий Spirit лінія блак-чорн

73-755 61 22 73-755 61 80 73-755 61 40 73-755 61 50 73-755 61 801 73-755 61 32

2/80 2/80 2/80 2/80 2/80 2/80

4,62 4,62 4,62 4,62 4,62 4,62

17882 17883 17884 17885 17886

Щотижневик 2012 кишеньковий Reason рожевий Щотижневик 2012 кишеньковий Reason блакитний Щотижневик 2012 кишеньковий Reason оранжевий Щотижневик 2012 кишеньковий Reason зелений Щотижневик 2012 кишеньковий Reason золотий

73-755 62 22 73-755 62 32 73-755 62 40 73-755 62 50 73-755 62 91

2/80 2/80 2/80 2/80 2/80

4,62 4,62 4,62 4,62 4,62

17887 17888 17889 17890 17891 17892 17893

Щотижневик 2012 кишеньк. Soft з/т червоний Щотижневик 2012 кишеньк. Soft з/т бордовий Щотижневик 2012 кишеньк. Soft срб/т синiй Щотижневик 2012 кишеньк. Soft з/т зелений Щотижневик 2012 кишеньк. Soft срб/т блакитний Щотижневик 2012 кишеньк. Soft з/т рожевий Щотижневик 2012 кишеньк. Soft срб/т чорний

73-755 36 20 73-755 36 29 73-755 36 30 73-755 36 50 73-755 36 32 73-755 36 22 73-755 36 90

2/80 2/80 2/80 2/80 2/80 2/80 2/80

6,96 6,96 6,96 6,96 6,96 6,96 6,96

17894 17895 17896 17897

Щоденник 2012 Бiзнес Soft б/т с/зрiз бордовий Щоденник 2012 Бiзнес Soft б/т с/зрiз синiй Щоденник 2012 Бiзнес Soft б/т с/зрiз зелений Щоденник 2012 Бiзнес Soft б/т с/зрiз чорний

73-787 36 29 73-787 36 30 73-787 36 50 73-787 36 90

1/6 1/6 1/6 1/6

42,45 42,45 42,45 42,45

17898 17899 17900 17902

Щоденник 2012 Бiзнес LaFontaine б/т с/зр бордовий Щоденник 2012 Бiзнес LaFontaine б/т с/зрiз синiй Щоденник 2012 Бiзнес LaFontaine б/т с/зр коньячний Щоденник 2012 Бiзнес LaFontaine б/т с/зрiз чорний

73-787 50 29 73-787 50 30 73-787 50 70 73-787 50 90

1/6 1/6 1/6 1/6

80,26 80,26 80,26 80,26

73-796 60 90 73-796 60 30 73-796 60 50 73-796 60 29

15 15 15 15

4,64 4,64 4,64 4,64

17504 17505 17506 17507 17508

Щоденник 2012 Стандарт Aton б/т червоний Щоденник 2012 Стандарт Aton б/т блакитний Щоденник 2012 Стандарт Aton б/т синiй Щоденник 2012 Стандарт Aton б/т зелений Щоденник 2012 Стандарт Aton б/т світло-сірий

73-795 64 20 73-795 64 32 73-795 64 30 73-795 64 50 73-795 64 80

15 15 15 15 15

4,98 4,98 4,98 4,98 4,98

17571 17566 17567 17568 17569 17570

Щоденник 2012 Стандарт Wave з/т червоний Щоденник 2012 Стандарт Wave срб/т синiй Щоденник 2012 Стандарт Wave з/т зелений Щоденник 2012 Стандарт Wave з/т оранжевий Щоденник 2012 Стандарт Wave срб/т перлина Щоденник 2012 Стандарт Wave срб/т срібний

73-795 76 20 73-795 76 30 73-795 76 50 73-795 76 40 73-795 76 07 73-795 76 92

10 10 10 10 10 10

5,67 5,67 5,67 5,67 5,67 5,67

17509 17510 17511 17512 17513 17514 17515 17517 17518 17734 17733 17735

Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т синiй Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т темно-синiй Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т зелений Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т чорний Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т червоний Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т яскраво-червон Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т оранжевий Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т бірюзовий Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т коричневий Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т фіолетовий Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т ліловий Щоденник 2012 Стандарт Torino слп/т сірий

73-795 38 30 73-795 38 38 73-795 38 50 73-795 38 90 73-795 38 20 73-795 38 24 73-795 38 40 73-795 38 52 73-795 38 70 73-795 38 65 73-795 38 66 73-795 38 80

10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10

6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53

17823 17824 17825 17826 17827 17828 17829

Щоденник 2012 Стандарт Modern cлп/т червоний Щоденник 2012 Стандарт Modern cлп/т ліловий Щоденник 2012 Стандарт Modern слп/т зелений Щоденник 2012 Стандарт Modern слп/т фісташковий Щоденник 2012 Стандарт Modern слп/т синій Щоденник 2012 Стандарт Modern слп/т темно-сірий Щоденник 2012 Стандарт Modern слп/т коричневий

73-795 30 20 73-795 30 66 73-795 30 50 73-795 30 52 73-795 30 30 73-795 30 80 73-795 30 70

10 10 10 10 10 10 10

7,17 7,17 7,17 7,17 7,17 7,17 7,17

17565 17519 17520 17521 17522 17524

Щоденник 2012 Стандарт Soft з/т бордовий Щоденник 2012 Стандарт Soft срб/т синiй Щоденник 2012 Стандарт Soft з/т зелений Щоденник 2012 Стандарт Soft з/т коричневий Щоденник 2012 Стандарт Soft срб/т чорний Щоденник 2012 Стандарт Soft з/т червоний

73-795 36 29 73-795 36 30 73-795 36 50 73-795 36 70 73-795 36 90 73-795 36 20

2/20 2/20 2/20 2/20 2/20 2/20

10,15 10,15 10,15 10,15 10,15 10,15

17669 17671 17672

Щоденник 2012 Стандарт Snake б/т ніжний Щоденник 2012 Стандарт Snake б/т сніжний Щоденник 2012 Стандарт Snake б/т пісочний

73-795 104 22 73-795 104 23 73-795 104 24

1/10 1/10 1/10

11,71 11,71 11,71

17582

Щоденник 2012 Стандарт Aluminium срібний

73-795 80 92

1/10

13,60

17572 17573 17574 17575

Щоденник 2012 Стандарт Vienna слп/т бордовий Щоденник 2012 Стандарт Vienna слп/т синiй Щоденник 2012 Стандарт Vienna слп/т зелений Щоденник 2012 Стандарт Vienna слп/т чорний

73-795 57 29 73-795 57 30 73-795 57 50 73-795 57 90

1/20 1/20 1/20 1/20

18,26 18,26 18,26 18,26

17576 17577 17578 17579 17580 17581

Щоденник 2012 Стандарт LaFontaine б/т бордо Щоденник 2012 Стандарт LaFontaine б/т синій Щоденник 2012 Стандарт LaFontaine б/т червон Щоденник 2012 Стандарт LaFontaine б/т зелений Щоденник 2012 Стандарт LaFontaine б/т коньяч Щоденник 2012 Стандарт LaFontaine б/т чорний

73-795 50 29 73-795 50 30 73-795 50 20 73-795 50 57 73-795 50 70 73-795 50 90

1/20 1/20 1/20 1/20 1/20 1/20

30,67 30,67 30,67 30,67 30,67 30,67

17688 17689 17690 17691

Щоденник 2012 Вояж Miradur б/т бордовий Щоденник 2012 Вояж Miradur б/т синiй Щоденник 2012 Вояж Miradur б/т зелений Щоденник 2012 Вояж Miradur б/т чорний

75-763 60 29 75-763 60 30 75-763 60 50 75-763 60 90

26 26 26 26

5,67 5,67 5,67 5,67

17692 17693 17694 17695

Щоденник 2012 Вояж Soft б/т бордовий Щоденник 2012 Вояж Soft б/т синiй Щоденник 2012 Вояж Soft б/т зелений Щоденник 2012 Вояж Soft б/т чорний

75-763 36 29 75-763 36 30 75-763 36 50 75-763 36 90

2/30 2/30 2/30 2/30

10,15 10,15 10,15 10,15

17701 17702 17703 17704 17705

Щотижневик 2012 Тайм-центр Torino б/т синій Щотижневик 2012 Тайм-центр Torino б/т темно-синій Щотижневик 2012 Тайм-центр Torino б/т зелений Щотижневик 2012 Тайм-центр Torino б/т чорний Щотижневик 2012 Тайм-центр Torino б/т червоний

73-729 38 30 73-729 38 38 73-729 38 50 73-729 38 90 73-729 38 20

5/10 5/10 5/10 5/10 5/10

8,16 8,16 8,16 8,16 8,16

17696 17697 17698 17699 17700

Щотижневик 2012 Тайм-центр Soft б/т бордовий Щотижневик 2012 Тайм-центр Soft б/т зелений Щотижневик 2012 Тайм-центр Soft б/т коричневий Щотижневик 2012 Тайм-центр Soft б/т синій Щотижневик 2012 Тайм-центр Soft б/т чорний

73-729 36 29 73-729 36 50 73-729 36 70 73-729 36 30 73-729 36 90

2/24 2/24 2/24 2/24 2/24

12,71 12,71 12,71 12,71 12,71

17707 17708 17709 17710

Щотижневик 2012 Бюро Miradur з/т бордовий Щотижневик 2012 Бюро Miradur з/т зелений Щотижневик 2012 Бюро Miradur срб/т синiй Щотижневик 2012 Бюро Miradur срб/т чорний

73-761 60 29 73-761 60 50 73-761 60 30 73-761 60 90

2/20 2/20 2/20 2/20

10,67 10,67 10,67 10,67

17711 17736 17737 17738

Щотижневик 2012 Бюро Torino слп/т червоний Щотижневик 2012 Бюро Torino слп/т синiй Щотижневик 2012 Бюро Torino слп/т зелений Щотижневик 2012 Бюро Torino слп/т чорний

73-761 38 20 73-761 38 30 73-761 38 50 73-761 38 90

2/20 2/20 2/20 2/20

12,57 12,57 12,57 12,57

17739 17740 17741 17742

Щотижневик 2012 Бюро Soft з/т бордовий Щотижневик 2012 Бюро Soft срб/т синiй Щотижневик 2012 Бюро Soft з/т зелений Щотижневик 2012 Бюро Soft срб/т чорний

73-761 36 29 73-761 36 30 73-761 36 50 73-761 36 90

2/20 2/20 2/20 2/20

13,60 13,60 13,60 13,60

17752

Планінг 2012 вставка

73-776 01

1

3,49

17753 17754 17755 17756

Планiнг 2012 Miradur з/т вист.пiдкл. бордовий Планiнг 2012 Miradur срб/т вист.пiдкл. синiй Планiнг 2012 Miradur з/т вист.пiдкл. зелений Планiнг 2012 Miradur срб/т вист.пiдкл. чорний

73-776 60 29 73-776 60 30 73-776 60 50 73-776 60 90

2/20 2/20 2/20 2/20

6,52 6,52 6,52 6,52

17758 17759 17760 17761 17762

Планiнг 2012 Torino слп/т вист.пiдкл. синiй Планiнг 2012 Torino слп/т вист.пiдкл. темно-синiй Планiнг 2012 Torino слп/т вист.пiдкл. зелений Планiнг 2012 Torino слп/т вист.пiдкл. червоний Планiнг 2012 Torino слп/т вист.пiдкл. чорний

73-776 38 30 73-776 38 38 73-776 38 50 73-776 38 20 73-776 38 90

2/20 2/20 2/20 2/20 2/20

7,48 7,48 7,48 7,48 7,48

17764 17765

Планiнг 2012 Soft б/т зм.обкл. червоний Планiнг 2012 Soft б/т зм.обкл. бордовий

73-776 36 20 73-776 36 29

1/20 1/20

14,38 14,38

54

НЕДАТОВАНІ ЩОДЕННИКИ: 15112 Щоденник недат. Агенда Miradur (к.2011-14) чорний 15111 Щоденник недат. Агенда Miradur (к.2011-14) синій 15110 Щоденник недат. Агенда Miradur (к.2011-14) зелений 15109 Щоденник недат. Агенда Miradur (к.2011-14) бордо 17981 17982 17983 17984 17985 17986

Щоденник недат. Агенда Spirit (к.2012-15) рожевий 73-796 61 22 Щоденник недат. Агенда Spirit (к.2012-15) сірий 73-796 61 80 Щоденник недат. Агенда Spirit (к.2012-15) оранжевий 73-796 61 40 Щоденник недат. Агенда Spirit (к.2012-15) лінія блак-чорн. 73-796 61 32 Щоденник недат. Агенда Spirit (к.2012-15) лінія зелено-чорн. 73-796 61 50 Щоденник недат. Агенда Spirit (к.2012-15) лінія сірий 73-796 61 801

15 15 15 15 15 15

4,88 4,88 4,88 4,88 4,88 4,88

17987 17988 17989 17990 17991

Щоденник недат. Агенда Reason (к.2012-15) рожевий Щоденник недат. Агенда Reason (к.2012-15) блакитний Щоденник недат. Агенда Reason (к.2012-15) оранжевий Щоденник недат. Агенда Reason (к.2012-15) зелений Щоденник недат. Агенда Reason (к.2012-15) золотий

73-796 62 22 73-796 62 32 73-796 62 40 73-796 62 50 73-796 62 91

15 15 15 15 15

4,88 4,88 4,88 4,88 4,88

17992 17994 17995 17996 17997

Щоденник недат. Агенда Wave (к.2012-15) червоний Щоденник недат. Агенда Wave (к.2012-15) синiй Щоденник недат. Агенда Wave (к.2012-15) зелений Щоденник недат. Агенда Wave (к.2012-15) перлина Щоденник недат. Агенда Wave (к.2012-15) срібний

73-796 76 20 73-796 76 30 73-796 76 50 73-796 76 07 73-796 76 92

10 10 10 10 10

5,67 5,67 5,67 5,67 5,67


Pекламна пiдтримка КОД

НАЙМЕНУВАННЯ

АРТИКУЛ

УПАКОВКА РРЦ, €

КОД

НАЙМЕНУВАННЯ

15122 15121 15119 15118 17998 17999 18000 18001

Щоденник недат. Агенда Torino (к.2011-14) червоний Щоденник недат. Агенда Torino (к.2011-14) чорний Щоденник недат. Агенда Torino (к.2011-14) синій Щоденник недат. Агенда Torino (к.2011-14) зелений Щоденник недат. Агенда Torino (к.2012-15) коричневий Щоденник недат. Агенда Torino (к.2012-15) фіолетовий Щоденник недат. Агенда Torino (к.2012-15) ліловий Щоденник недат. Агенда Torino (к.2012-15) сірий

73-796 38 20 73-796 38 90 73-796 38 30 73-796 38 50 73-796 38 70 73-796 38 65 73-796 38 66 73-796 38 80

10 10 10 10 10 10 10 10

6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53 6,53

18016 18017 18018 18019 18020

Щоденник Агенда mini Щоденник Агенда mini Щоденник Агенда mini Щоденник Агенда mini Щоденник Агенда mini

АРТИКУЛ

УПАКОВКА РРЦ, €

73-735 76 20 73-735 76 30 73-735 76 50 73-735 76 07 73-735 76 92

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

5,33 5,33 5,33 5,33 5,33

15117 15116 15113 15115

Щоденник недат. Агенда Soft (к. 2011-14) чорний Щоденник недат. Агенда Soft (к. 2011-14) синій Щоденник недат. Агенда Soft (к. 2011-14) бордо Щоденник недат. Агенда Soft (к. 2011-14) коричневий

73-796 36 90 73-796 36 30 73-796 36 29 73-796 36 70

2/20 2/20 2/20 2/20

10,15 10,15 10,15 10,15

15100 15104 15103 15102 15101 15099

Щоденник Агенда mini Torino (к.2011-14) темно-синій Щоденник Агенда mini Torino (к.2011-14) чорний Щоденник Агенда mini Torino (к.2011-14) червоний Щоденник Агенда mini Torino (к.2011-14) синій Щоденник Агенда mini Torino (к.2011-14) зелений Щоденник Агенда mini Torino (к.2011-14) яскраво-червоний

73-735 38 38 73-735 38 90 73-735 38 20 73-735 38 30 73-735 38 50 73-735 38 24

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

5,84 5,84 5,84 5,84 5,84 5,84

18002 18003 18004

Щоденник недат. Агенда Snake (к.2012-15) ніжний Щоденник недат. Агенда Snake (к.2012-15) сніжний Щоденник недат. Агенда Snake (к.2012-15) пісочний

73-796 104 22 73-796 104 23 73-796 104 24

1/20 1/20 1/20

11,71 11,71 11,71

15098 15097 15096

Щоденник Агенда mini Soft(к. 2011-14) бордовий Щоденник Агенда mini Soft (к. 2011-14) чорний Щоденник Агенда mini Soft (к. 2011-14) синій

73-735 36 29 73-735 36 90 73-735 36 30

2/50 2/50 2/50

6,53 6,53 6,53

15094 15093 15092 15091

Щоденник Агенда mini Miradur (к.2011-14) чорний Щоденник Агенда mini Miradur (к.2011-14) синій Щоденник Агенда mini Miradur (к.2011-14) зелений Щоденник Агенда mini Miradur (к.2011-14) бордовий

73-735 60 90 73-735 60 30 73-735 60 50 73-735 60 29

2/50 2/50 2/50 2/50

4,63 4,63 4,63 4,63

18508 18509 18510 18511

Щоденник недатований Квадро Soft синій Щоденник недатований Квадро Soft чорный Щоденник недатований Квадро Soft бордо Щоденник недатований Квадро Soft коричневый

73-766 36 30 73-766 36 90 73-766 36 29 73-766 36 70

1/6 1/6 1/6 1/6

15,99 15,99 15,99 15,99

18005 18006 18007 18008 18009 18010

Щоденник Агенда mini Spirit (к.2012-15) рожевий Щоденник Агенда mini Spirit (к.2012-15) сірий Щоденник Агенда mini Spirit (к.2012-15) оранжевий Щоденник Агенда mini Spirit (к.2012-15) лінія блак-чорн Щоденник Агенда mini Spirit (к.2012-15) лінія зелено-чорн Щоденник Агенда mini Spirit (к.2012-15) лінія сірий

73-735 62 22 73-735 61 80 73-735 61 40 73-735 61 32 73-735 61 50 73-735 61 801

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

4,88 4,88 4,88 4,88 4,88 4,88

18504 18505 18506 18507

Щоденник недатований Квадро Spider бордо Щоденник недатований Квадро Spider синій Щоденник недатований Квадро Spider коричневий Щоденник недатований Квадро Spider сірий

73-766 51 29 73-766 51 30 73-766 51 70 73-766 51 80

1/6 1/6 1/6 1/6

15,99 15,99 15,99 15,99

18512 18513 18514 18515

Щоденник напівдатований Гран де Люкс Soft синій 73-768 36 30 Щоденник напівдатований Гран де Люкс Soft чорний 73-768 36 90 Щоденник напівдатований Гран де Люкс Soft бордо 73-768 36 29 Щоденник напівдатований Гран де Люкс Soft коричневий 73-768 36 70

1/6 1/6 1/6 1/6

21,99 21,99 21,99 21,99

18011 18012 18013 18014 18015

Щоденник Агенда mini Reason (к.2012-15) рожевий Щоденник Агенда mini Reason (к.2012-15) блакитний Щоденник Агенда mini Reason (к.2012-15) оранжевий Щоденник Агенда mini Reason (к.2012-15) зелений Щоденник Агенда mini Reason (к.2012-15) золотий

73-735 62 22 73-735 62 32 73-735 62 40 73-735 62 50 73-735 62 91

2/50 2/50 2/50 2/50 2/50

4,88 4,88 4,88 4,88 4,88

18516 18517 18518 18519

Щоденник напівдатований Гран де Люкс Viracon св.срібло 73-768 35 92 Щоденник напівдатований Гран де Люкс Viracon бордо 73-768 35 29 Щоденник напівдатований Гран де Люкс Viracon бронза 73-768 35 93 Щоденник напівдатований Гран де Люкс Viracon тем.срібло 73-768 35 96

1/6 1/6 1/6 1/6

21,99 21,99 21,99 21,99

02830 Куб BRUNNEN є вдалим доповненням вiтрини. Гарний рекламний дует, щоб привернути увагу споживачiв. Можна використовувати окремо для видiлення мiсця продажу щоденникiв у торговiй точцi. (30 х 30 х 30 см)

Wave (к.2012-15) червоний Wave (к.2012-15) синiй Wave (к.2012-15) зелений Wave (к.2012-15) перлина Wave (к.2012-15) срібний

02830 02673

00723 Вiтрина BRUNNEN Викладка щоденникiв – важлива рiч. Вiтрина BRUNNEN допоможе вам якнайкраще представити щоденники BRUNNEN у роздрiбнiй мережi. Дисплей настiльний для календарикiв Двох видiв: 17667 Датований 02856 Недатований Основне використання: у прикасовiй зонi.

02568

00723

02569

09038

02570

18094 Календарики 2012 Календарики носять подарунковий характер для пiдвищення лояльностi клiєнтiв до ТМ BRUNNEN. Розмiщують в дисплеях у прикасовiй зонi для безкоштовної роздачi як безпосереднiм покупцям щоденникiв, так i для привертання уваги нових шанувальникiв.

02720

02673 Рекламнi трикутники BRUNNEN 2012 Використовуються у торговiй точцi для iдентифiкацiї мiсць розмiщення продукцiї ТМ BRUNNEN. Наклейки BRUNNEN 2012 У наявностi три розмiри: 02568 Маленька (17.00 х 4,4 см) 02569 Середня (30,00 х 7,5 см) 02570 Велика (45,00 х 10,5 см)

07757

14059 Пакет BRUNNEN 2012 Формат: А3 Двостороннiй пластиковий пакет із логотипом ТМ Brunnen. 17665 Зразки матерiалiв BRUNNEN 2012 Буклет із оригiнальними зразками матерiалiв обкладинок, якi представленi в колекцiї щоденникiв BRUNNEN 2012. 17666 Каталог BRUNNEN 2012 Каталог мiстить повну iнформацiю щодо зображень, особливостей та iндивiдуальних характеристик кожної моделi колекцiї BRUNNEN 2012.

17665

14059 17666

17668 Листiвка « Тайм-центр » Щотижневик Тайм-центр - унiкальна пропозицiя 2012 року на ринку України. За допомогою листiвки Ви зможете бiльше дiзнатися про унiкальнiсть та функцiональнiсть даної моделi. 01197 Куліси BRUNNEN 07757 Дисплей настільний Компаньон 02720 Дисплей настільний BRUNNEN картонний 09038 Дисплей настільний BRUNNEN пластиковий

55

Brunnen catalogue  

Brunnen collection 2012