SUN+ Place zabaw - katalog urządzeń

Page 1

ZMIEŃ RZECZYWISTOŚĆ

PLACE ZABAW


POCZUJ RÓŻNICE Na dalekiej północy w lasach Tajgi przyroda rządzi się swoimi odwiecznymi prawami. Wszyscy jej mieszkańcy, aby przetrwać, muszą się im podporządkować. Lato tam jest bardzo krótkie i niebywale gorące, podczas którego słońce przez wiele dni nie chowa się za linią horyzontu. Z kolei bardzo długą zimą, słońce oszczędnie dawkuje swe promienie, tworząc na niebie spektakularne zjawisko, jakim jest zorza polarna. Takie bardzo ekstremalne warunki atmosferyczne klimatu kontynentalnego, gdzie amplituda rocznych temperatur wynosi często nawet 80 °C, wpływają na znikomy roczny przyrost drzew. Dzięki temu tamtejsze drewno uzyskuje najwyższą jakość, ma gęste słoje i zwięzłą strukturę, a jego ciężar właściwy jest większy o około 30% od drewna z pozostałych regionów europejskich.

2
W ZGODZIE Z NATURĄ Czując się odpowiedzialnymi za społeczność, w której żyjemy i za przyszłość naszej planety, do produkcji naszych placów zabaw wykorzystujemy głównie drewno, które jest jedynym w 100% odnawialnym materiałem pochodzącym z lasów z planowanej gospodarki leśnej. Jak wszystkim wiadomo, drewno w przeciwieństwie do rud metali i tworzyw sztucznych, jest najbardziej ekologicznym materiałem. Do jego wytworzenia, a następnie obróbki zużywa się najmniejszą ilość energii emitującej CO2, co bardzo korzystnie wpływa na nasze środowisko naturalne, zmniejszając efekt cieplarniany. Nasze drewno jest wysoce żywiczne, dlatego nie stosujemy impregnacji ciśnieniowej, do której używa się roztworów zawierających sole metali ciężkich. Do malowania elementów drewnianych wykorzystujemy przyjazne środowisku farby akrylowe. Dzięki tej technologii materiały nadają się do ponownego użycia. Wióry i ścinki, powstające na linii produkcyjnej, wykorzystujemy do ogrzewania i oświetlania naszych miejsc pracy, dzięki najnowszej generacji termogeneratorom.


LEPSZA INNA STRONA ŻYCIA Miejskie tereny zieleni zalicza się do kluczowych elementów przestrzeni publicznej miast. Dobrze zaprojektowane i wyposażone dają wszystkim możliwość szeroko pojmowanej rekreacji. Ogólnodostępne miejsca aktywnego wypoczynku mają znaczenie estetyczne, akustyczne i klimatyczne. Zachęcają wszystkich do zdrowego trybu życia. Podnoszą komfort mieszkańcom i prestiż najbliższej okolicy, w której zamieszkują.Spis treści O SUN+

10

Technologia

16

Kompleksowa obsługa

18

Serwis

22

PLACE ZABAW

24

Piaskownice

26

Huśtawki ważki

40

Huśtawki wahadłowe

42

Huśtawki na sprężynie

52

Zjeżdżalnie

68

Karuzele

78

Domki zabawowe

82

Pojazdy

94

Zestawy zabawowe

110

Zestawy integracyjne

196

Zestawy sprawnościowe

200

Urządzenia uzupełniające

222

STREFA MŁODZIEŻY

234

Kaskady

236

Sport

240

Street workout

248

Skate park

256


FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

264

AKTYWNI 65+

274

MAŁA ARCHITEKTURA

280

Ławki i kosze na śmieci

282

Meble parkowe

288

BEZPIECZNE NAWIERZCHNIE

294


Pamiętamy rok 2004:

Lądowanie na Marsie napawało wiarą, że wszystko w życiu jest możliwe. Wejście Polski do Unii Europejskiej otworzyło przed nami nowe horyzonty. Uhonorowanie Wangari Maathai pokojową nagrodą Nobla dało wielu pewność, że warto walczyć o ideały. Pierwszy lot prywatnego kosmicznego SpaceShipOne nam skrzydeł.

statku dodał

Właśnie wtedy powstała firma SUN+, by upiększać nasz świat.

10

O SUN+


ZMIEŃ RZECZYWISTOŚĆ Współczesny świat narzuca nam bardzo duże tempo życia. Praca, codzienne obowiązki sprawiają, że koncentrujemy się na nich, zapominając, że nasze życie, to także przyjemności i zasłużony relaks. Chwile spędzane z najbliższymi, są bardzo cenne i potrzebne, a my niestety coraz rzadziej z nich korzystamy. Wspólna wycieczka lub spacer do parku to doskonała okazja, by razem spędzić wolny czas bawiąc się. Dlatego oddajemy w Państwa ręce katalog, który pomaga upiększać świat i zmieniać jego rzeczywistość. Wokół nas nadal są przestrzenie miast i wsi, które czekają wraz z mieszkańcami, aby je zagospodarować. Bogata oferta urządzeń firmy SUN+ daje gotowe pomysły, jednocześnie jest dostosowana do każdego budżetu. Nasze indywidualne podejście do projektu gwarantuje pełną satysfakcję, ponieważ dyponujemy specjalistami, którzy nadzorują każdy etap powstawania inwestycji.

Zapraszamy do twórczej współpracy! Paweł Antkowiak Dyrektor Zarządzający

Przypominamy o możliwości odwiedzenia naszej witryny www.sun-plus.pl oraz polubienia nas na facebook.com/sunplus a także obejrzenia naszych materiałów multimedialnych na www.youtube.com. O SUN+

11


“Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo się przestają bawić.” Mark Twain

Zabawa i ćwiczenia fizyczne odgrywają istotną rolę na wszystkich etapach życia każdego człowieka.

Tworzymy miejsca, w których każdy znajdzie formę aktywności odpowiednią dla jego wieku, oczekiwań i możliwości fizycznych.

Nasze miejsca rekreacji łączą trzy pokolenia: dzieci, rodziców i dziadków.

12

O SUN+


20 1 1

M Złot y

Targi GM I

NA

Od wielu lat jesteśmy partnerem Fundacji Muszkieterów w akcji “Place Zabaw - Muszkieterowie”, w ramach, której stworzyliśmy już blisko 100 placów zabaw na terenie całej Polski.

al ed

O SUN+

13


14

O SUN+


Nasze realizacje wykonane w ramach akcji: “Place Zabaw - Muszkieterowie”.

O SUN+

15


Co najmniej 10 powodów do entuzjazmu: 1

Drewno klejone, bezrdzeniowe, nieodżywiczane, z odległej północy - bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

2

Frezowane słupy konstrukcyjne ta technologia że drewno nie odkształca się i nie zmienia swojej geometrii.

3

Kotwy stalowe ocynkowane zapobiegające bezpośredniemu kontaktowi drewna z podłożem - chronią drewno przed zbutwieniem.

4

Kapturki z tworzyw sztucznych na słupach eksploracji wody podczas opadów atmosferycznych.

5

Trójfazowo natryskowo malowane elementy drewniane - ta technologia sprawia , że powierzchnie są równe i gładkie, bez przebarwień i zacieków.

6

Płyty wodoodporne wielowarstwowe - wzmacniają i są odporne na ewentualne akty wandalizmu.

7

Elementy metalowe malowane i estetyczna powłoka lakieru.

8

Metalowe uchwyty i rurki - średnice dopasowane do wielkości dłoni małych dzieci.

9

Schody - z wklejoną powłoką antypoślizgową, dopasowane rozmiarem do każdej stopy dziecka.

10

Liny stalowe w oplocie z polipropylenu - trwałe i bezpieczne.

11

Certyfikaty TÜV potwierdzające zgodność z normą PN-EN 1176.

12

Huśtawki wahadłowe ze stalowym ryglem.

13

Huśtawki ważki - z oparciem.

proszkowo

-

-

sprawia,

zapobiegają

konstrukcję

trwała

gładka

Wszystkie produkty SUN+ objęte są minimum 24 miesięczną gwarancją. Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne.

16

TECHNOLOGIA


Serwis i naprawa wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Udzielamy wsparcia dotyczącego eksploatacji urządzeń SUN+. TECHNOLOGIA

17


Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach powstawania i eksploatowania miejsca rekreacji.

DORADZTWO TECHNIC ZNE tel. +48 61 897 36 42 fax +48 61 897 36 39 biuro@sun-p lus . p l 18

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA


Etapy powstawania miejsca rekreacji

POMYSŁ utworzenia miejsca rekreacji

WIZYTA W TERENIE

PROJEKT zagospodarowania terenu

REALIZACJA projektu

UROCZYSTE OTWARCIE inwestycji

MONITORING

PRZEGLĄDY I SERWIS

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

19


ARCHITEKCI PROJEKTY I REALIZACJA

Nasi projektanci wykonują bezpłatne koncepcje zagospodarowania terenu. Uwzględniamy istniejące otoczenie, indywidualne potrzeby inwestora oraz wiek użytkowników. Architektom zainteresowanym współpracą udostępniamy pliki DWG oraz organizujemy warsztaty branżowe.

20

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

21


Spraw, aby Twój plac zabaw był piękny i bezpieczny. Zawsze! Długa żywotność urządzeń i beztroska zabawa na nich, wymaga regularnej konserwacji i opieki. Dzięki takim zabiegom, plac zabaw przez wiele lat będzie bezpieczny dla jego użytkowników i atrakcyjny dla mieszkańców a zainwestowane w niego środki nie będą podlegały dyskusji. By zapewnić długoletnie użytkowanie Twojego placu zabaw pozwól specjalistom z SUN+ aby zatroszczyli się o niego, począwszy od montażu poprzez regularne przeglądy i serwisy. Inspekcje i ewentualne drobne renowacje placów zabaw zawsze odnotowywane są w „Książce placu zabaw”, którą stworzyliśmy po to, żeby pomagała i przypominała o cyklicznych przeglądach i konserwacjach.

22

SERWIS


W celu zagwarantowania możliwości serwisowania placów zabaw wszystkim naszym klientom, utworzyliśmy specjalny dział w naszej firmie zajmujący się serwisem urządzeń zabawowych Sun+ i wielu innych. Wiemy, że niespodziewane wydatki na remonty nie zawsze są skalkulowane w budżecie. Jednocześnie wszystkim wiadomo, że zabawa może być bezpieczna tylko wtedy, gdy plac zabaw jest w pełni sprawny. Dlatego wychodzimy naprzeciw tym problemom. Sprawdź także nasz system finansowania, który pozwoli na serwis, modernizację lub doposażenie istniejącego placu zabaw, albo stworzenie nowego od podstaw bez konieczności jednorazowej inwestycji obciążającej budżet. SERWIS

23


Wierzymy w to, że my, dorośli mamy największy wpływ na przyszłość naszych dzieci. Bezpieczeństwo dziecka stawiamy na pierwszym miejscu. Zaufaj naszej wiedzy zdobytej dzięki wieloletniej praktyce. Nasze urządzenia wykonywane są w dobrze sprawdzonej technologii, która gwarantuje trwałość i niezawodność przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Prosta i trwała konstrukcja, najlepszej jakości materiały, zgodność z normą PN-EN 1176 to gwarancja wysokiego bezpieczeństwa zabaw na naszych urządzeniach.

24

PLACE ZABAW


PLACE ZABAW PIASKOWNICE

26

HUŚTAWKI WAŻKI

40

HUŚTAWKI WAHADŁOWE

42

HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE

52

ZJEŻDŻALNIE

68

KARUZELE

78

DOMKI ZABAWOWE

82

POJAZDY

94

ZESTAWY ZABAWOWE

110

ZESTAWY INTEGRACYJNE

196

ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

200

URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

222

25


PIASKOWNICE


4237 strona 29

4239 strona 33

4240 strona 33

4241 strona 28

4242 strona 29

4243 strona 29

4251 strona 30

4252 strona 30

4253 strona 30

425 4 strona 31

4255 strona 34

4256 strona 32

4259 strona 34

4263 strona 38

4250 strona 38

4265 strona 35

4266 strona 35

27


Piaskownica to skarbnica nieograniczonych możliwości. Piasek jest idealnym materiałem, by powołać do życia najbardziej niezwykłe projekty.

4241

PIASKOWNICA DWUPOZIOMOWA Z OŚMIOMA SIEDZISKAMI

28

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

Rodzaj urządzenia

Łatwodostępne

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

3140 mm 3140 mm 570 mm 500 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1400 mm 1400 mm 320 mm 320 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2050 mm 2050 mm 320 mm 320 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1400 mm 1400 mm 320 mm 400 mm

4242

PIASKOWNICA

4243

PIASKOWNICA

4237

PIASKOWNICA Z POKRYWĄ

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

29


4251

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1530 mm 1350 mm 1500 mm 450 mm

4252

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1530 mm 1350 mm 600 mm 450 mm

4253

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1430 mm 1430 mm 1840 mm 400 mm

PIASKOWNICA Z MINI ZADASZENIEM AKWARIUM

PIASKOWNICA - AKWARIUM

PIASKOWNICA Z MINI DOMKIEM KUTER RYBACKI

30

PLACE ZABAW PIASKOWNICE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3580 mm 1910 mm 2140 mm 600 mm

4254

PIASKOWNICA Z DOMKIEM KUTER RYBACKI

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

31


1, 2, 3... - czyli nauka przez zabawę. Zestawy wyposażone w liczydła to pierwsze spotkanie z matematyką.

4256

PIASKOWNICA - SKLEPIK Z LICZYDŁAMI

32

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2650 mm 2800 mm 2050 mm 600 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3060 mm 1050 mm 600 mm 600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3050 mm 3030 mm 550 mm 600 mm

4239

PIASKOWNICA - STOLIK

4240

PIASKOWNICA - STOLIK NAROŻNY

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

33


4255

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2650 mm 2800 mm 2050 mm 600 mm

4259

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1520 mm 1430 mm 1300 mm 600 mm

PIASKOWNICA ZE SKLEPIKIEM

PIASKOWNICA - POLANKA

34

PLACE ZABAW PIASKOWNICE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2650 mm 2800 mm 780 mm 600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2920 mm 2800 mm 1230 mm 600 mm

4265

PIASKOWNICA Z LADĄ

4266

PIASKOWNICA Z LICZYDŁAMI

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

35


często proste idee są najpiękniejsze!

3

2

SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

4231 LIC Z YDŁO ZE STOLIK AMI strona 227

36

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

4137 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE - QUAD strona 65


1

1 5145 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 134 2 4243 PIA SKOWNIC A strona 29 3 R REGUL AMIN strona 233 4102 HUŚTAWK A WA ŻK A strona 41

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

37


4250

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1700 mm 1640 mm 1500 mm 600 mm

4263

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1750 mm 1420 mm 1540 mm 600 mm

PIASKOWNICA Z MINI ZADASZENIEM - KWIATEK

PIASKOWNICA Z MINI ZADASZENIEM - GRZYBEK

38

PLACE ZABAW PIASKOWNICE


Zabawa w piasku nie tylko rozwija wyobraźnię, ale także kształtuje zmysł dotyku i pomaga rozwijać myślenie w trójwymiarze. Piaskownica to miejsce, gdzie dziecko nawiązuje pierwsze kontakty z rówieśnikami, uczy się współpracy podczas wspólnego budowania zamków.

PLACE ZABAW PIASKOWNICE

39


HUŚTAWKI WAŻKI


Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

3120 mm 440 mm 800 mm 900 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

2100 mm 440 mm 800 mm 780 mm

4101

HUŚTAWKA WAŻKA

4102

HUŚTAWKA WAŻKA

Balans doskonałe ćwiczenie na koordynację ruchów.

Wyczucie rytmu niezbędne, by zabawa na ważce była udana.

Współpraca nauka interakcji i współpracy z drugim dzieckiem.

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAŻKI

41


HUŚTAWKI WAHADŁOWE


4141 strona 4 4 4142 strona 46

4155 strona 48

4156 strona 49

4155 OG strona 50

4142 OG strona 50

43


4141

HUŚTAWKA WAHADŁOWA - POJEDYNCZA

44

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAHADŁOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2760 mm 1560 mm 2100 mm 1500 mm


Kto bardziej zbliży się do chmur? Dzieci w różnym wieku lubią spędzać dużo czasu na huśtawkach.

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAHADŁOWE

45


4142

HUŚTAWKA WAHADŁOWA - PODWÓJNA

46

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAHADŁOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3900 mm 1760 mm 2390 mm 1500 mm


Bujanie i kołysanie ma korzystny wpływ na człowieka z wielu względów.

Bujanie rozwija naszą koordynację ruchową oraz wyrabia zmysł równowagi.

Kołysanie działa kojąco na człowieka. Jest chętnie wykorzystywane w terapii zajęciowej dzieci.

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAHADŁOWE

47


4155

HUŚTAWKA WAHADŁOWA - PODWÓJNA

48

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAHADŁOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3870 mm 1170 mm 2200 mm 1500 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3200 mm 1170 mm 2100 mm 1500 mm

4156

HUŚTAWKA WAHADŁOWA - POJEDYNCZA

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAHADŁOWE

49


4155 OG

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3870 mm 1170 mm 2200 mm 1500 mm

4142 OG

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3900 mm 1760 mm 2390 mm 1500 mm

HUŚTAWKA WAHADŁOWA - ORLE GNIAZDO

HUŚTAWKA WAHADŁOWA - ORLE GNIAZDO

50

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAHADŁOWE


Huśtawka ORLE GNIAZDO Pozwala na równoczesną zabawę kilkorga dzieci. Kołysze się w wielu kierunkach. Bezpieczna zabawa dla dzieci niepełnosprawnych.

PLACE ZABAW HUŚTAWKI WAHADŁOWE

51


HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE


4111 strona 5 4

4112 strona 5 4

4113 strona 55

4136 strona 65

4137 strona 65

4117 strona 56

4132 strona 58

4122 strona 59

412 1 strona 58

4138 strona 63

4134 strona 63

4126 strona 57

4129 strona 66

4124 strona 58

4125 strona 65

4116 strona 56

4128 strona 5 4

4114 strona 56

4130 strona 62

4139 strona 63

4140 strona 62

4131 strona 57

4120 strona 57

4119 strona 66

416 4 strona 66

4135 strona 67

4161 strona 67

4162 strona 67

4133 strona 62

53


4111

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

980 mm 700 mm 740 mm 550 mm

4112

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1000 mm 350 mm 970 mm 700 mm

4128

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1200 mm 850 mm 1200 mm 550 mm

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - SAMOLOT

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - ŚCIGACZ

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - JEEP

54

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE


Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

980 mm 300 mm 900 mm 550 mm

4113

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - KONIK

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE

55


4114

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

770 mm 470 mm 800 mm 400 mm

4116

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1000 mm 500 mm 900 mm 400 mm

4117

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

800 mm 500 mm 870 mm 400 mm

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - KWIATEK

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - KOGUT

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - MOTYL

56

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE


Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

800 mm 470 mm 800 mm 400 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

900 mm 470 mm 1000 mm 400 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1000 mm 500 mm 800 mm 400 mm

4120

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - NOSOROŻEC

4126

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - PSZCZÓŁKA

4131

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - ŻÓŁWIK

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE

57


4132

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

800 mm 440 mm 750 mm 400 mm

4124

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

900 mm 380 mm 860 mm 600 mm

4121

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

800 mm 470 mm 700 mm 400 mm

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - PAROWIEC

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE SKUTER WODNY

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - DELFIN

58

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE


Huśtawki na sprężynie dostarczają dzieciom dużo radości. Wyposażone w oparcie dla pleców, zapewniają poczucie bezpieczeństwa nawet najmłodszym.

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1420 mm 1000 mm 1000 mm 450 mm

4122

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE ŁÓDKA DWUOSOBOWA

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE

59


SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

W 100% ORYGINALNY PRODUKT

6305 ZESTAW SPRAWNOŚCIOW Y strona 2 16

3

6

4399 DOMEK Z ABAWOW Y L ABIRYNT MA XI strona 93

4195 K ARUZEL A strona 79

60

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE


5 2

4

1

1 4102 HUŚTAWK A WA ŻK A strona 41 2 6151 ZESTAW SPRAWNOŚCIOW Y strona 2 11 3 412 1 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE - DELFIN strona 58 4 5106 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 125 5 4142 HUŚTAWK A WAHADŁOWA - PODWÓJNA strona 46 6 BEZPIEC ZNA NAWIERZCHNIA GUMOWA strona 295

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE

61


4130

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1000 mm 450 mm 800 mm 400 mm

4140

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

850 mm 450 mm 820 mm 400 mm

4133

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

800 mm 470 mm 870 mm 400 mm

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - RYBKA

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - ŻABKA

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - OŚMIORNICA

62

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE


Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1300 mm 450 mm 800 mm 550 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1300 mm 450 mm 950 mm 550 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

800 mm 450 mm 830 mm 400 mm

4138

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - MEDUZA

4139

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - MEDUZA

4134

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - KRAB

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE

63


Huśtawki na sprężynie łatwo wprawić w ruch i kontrolować wyłącznie siłą własnych mięśni. Uczą koordynacji ruchowej.

64

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE


Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1200 mm 850 mm 840 mm 550 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1190 mm 860 mm 840 mm 840 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

1450 mm 800 mm 1200 mm 550 mm

4136

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE JEEP CABRIOLET

4137

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - QUAD

4125

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE HELIKOPTER

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE

65


4129

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

730 mm 470 mm 840 mm 400 mm

4119

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

880 mm 470 mm 800 mm 400 mm

4164

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

850 mm 450 mm 800 mm 400 mm

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - SŁONIK

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - DINO

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - DINO

66

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE


Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

660 mm 450 mm 1000 mm 400 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

660 mm 450 mm 1000 mm 400 mm

Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

800 mm 480 mm 800 mm 400 mm

4161

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - RYCERZ

4162

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - RYCERZ

4135

HUŚTAWKA NA SPRĘŻYNIE - KRASNAL

PLACE ZABAW HUŚTAWKI NA SPRĘŻYNIE

67


ZJEŻDŻALNIE


4201 strona 7 1

4202 strona 7 1

4203 strona 7 2

4204 strona 7 2

4205 strona 7 2

4206 strona 7 1

42 13 strona 7 3

42 15 strona 7 3

42 18 strona 74

42 14 strona 7 3

42 16 strona 74

42 17 strona 74

42 19 strona 75

69


Zjeżdżalnie są ulubionym miejscem zabaw wielu dzieci, dlatego w naszej ofercie mamy szeroki wybór tych urządzeń. Wchodzą one w skład wielu naszych zestawów zabawowych.

70

PLACE ZABAW ZJEŻDŻALNIE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2450 mm 640 mm 1700 mm 900 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3005 mm 640 mm 2000 mm 1200 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3000 mm 560 mm 2400 mm 1200 mm

4201

ZJEŻDŻALNIA

4202

ZJEŻDŻALNIA

4206

ZJEŻDŻALNIA - DINO

PLACE ZABAW ZJEŻDŻALNIE

71


4203

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3100 mm 710 mm 2300 mm 1500 mm

4204

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4110 mm 965 mm 2600 mm 1800 mm

4205

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4050 mm 1050 mm 2700 mm 2000 mm

ZJEŻDŻALNIA

ZJEŻDŻALNIA

ZJEŻDŻALNIA

72

PLACE ZABAW ZJEŻDŻALNIE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3850 mm 530 mm 2200 mm 1200 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3850 mm 500 mm 2500 mm 900 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3026 mm 580 mm 1680 mm 900 mm

4213

ZJEŻDŻALNIA - WIELORYB

4214

ZJEŻDŻALNIA - ŁÓDŹ PODWODNA

4215

ZJEŻDŻALNIA - SMOK

PLACE ZABAW ZJEŻDŻALNIE

73


4216

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2755 mm 624 mm 1760 mm 900 mm

4217

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2050 mm 578 mm 1460 mm 600 mm

4218

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2010 mm 596 mm 1310 mm 600 mm

ZJEŻDŻALNIA - LEW

ZJEŻDŻALNIA - RYBKA

ZJEŻDŻALNIA - SŁONIK

74

PLACE ZABAW ZJEŻDŻALNIE


Kontrastowe, żywe kolory pobudzają zmysły. Ciekawe kształty, zróżnicowane powierzchnie i detale intrygują najmłodszych.

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2510 mm 642 mm 1790 mm 900 mm

4219

ZJEŻDŻALNIA - MAMUT

PLACE ZABAW ZJEŻDŻALNIE

75


Urzeczywistniaj marzenia mieszkańców!

1

2

1 42 19 Z JEŻDŻ ALNIA MAMUT strona 75 2 4 422 POCIĄG ZE Z JEŻDŻ ALNIĄ strona 107 3 2401 Ł AWK A DZIECIĘC A - LOKOMOT Y WA strona 229 2402 Ł AWK A DZIECIĘC A - WAGONIK strona 229

76

PLACE ZABAW ZJEŻDŻALNIE


SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

4142 OG HUŚTAWK A WAHADŁOWA ORLE GNIA ZDO strona 50

3

6 402 K A SK ADA strona 238

67 38 TABLIC A RYSUNKOWA strona 226

4140 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE - Ż ABK A strona 62

PLACE ZABAW ZJEŻDŻALNIE

77


Karuzela niezbędny element każdego placu zabaw. Wprawiona raz w ruch niczym perpetum mobile wiruje nieustannie, gwarantując satysfakcję i mnóstwo emocji.

KARUZELE


4195

KARUZELA

Średnica Wysokość Wys. swobodnego upadku

Ø 1630 mm 750 mm 750 mm

PLACE ZABAW KARUZELE

79


4191

Średnica Wysokość Wys. swobodnego upadku

Ø 1630 mm 630 mm 650 mm

4193

Średnica Wysokość Wys. swobodnego upadku

Ø 800 mm 900 mm 650 mm

KARUZELA

KARUZELA

80

PLACE ZABAW KARUZELE


Średnica Wysokość Wys. swobodnego upadku

Ø 1630 mm 630 mm 650 mm

4192

KARUZELA Z SIEDZISKAMI

PLACE ZABAW KARUZELE

81


DOMKI ZABAWOWE


4302 strona 84

4304 strona 86

4314 strona 89

4305 strona 86

4306 strona 86

4309 strona 89

4311 strona 89

4312 strona 92

4310 strona 91

4315 strona 84

4322 strona 90

4318 strona 90

4398 strona 93

4399 strona 93

4397 strona 93

432 1 strona 90

83


4302

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1660 mm 1400 mm 1870 mm 600 mm

4315

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1185 mm 1225 mm 3780 mm 600 mm

DOMEK ZABAWOWY Z LICZYDŁAMI

DOMEK ZABAWOWY

84

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE


PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE

85


4304

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2500 mm 1715 mm 2170 mm 600 mm

4305

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3600 mm 2630 mm 2490 mm 600 mm

4306

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1915 mm 1270 mm 1660 mm 600 mm

DOMEK ZABAWOWY Z LICZYDŁAMI

DOMEK ZABAWOWY Z LICZYDŁAMI

DOMEK ZABAWOWY ZE STOLIKIEM

86

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE


KTO Z NAS NIE MARZY O WŁASNYM “M.”?

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE

87


Podczas zabawy w domkach, czas ucieka niepostrzeżenie. Ciekawe konstrukcje, liczne zakamarki i przejścia, to wymarzone miejsce dla małych odkrywców.

88

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2865 mm 2865 mm 3250 mm 600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1130 mm 1130 mm 2760 mm 600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1130 mm 1130 mm 2760 mm 600 mm

4309

DOMEK ZABAWOWY

4314

DOMEK ZABAWOWY

4311

DOMEK ZABAWOWY

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE

89


4318

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1400 mm 1400 mm 1200 mm 600 mm

4321

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2425 mm 1720 mm 1940 mm 800 mm

4322

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2500 mm 1720 mm 1940 mm 800 mm

DOMEK ZABAWOWY

DOMEK ZABAWOWY Z WERANDĄ

DOMEK ZABAWOWY Z WERANDĄ I ZEGAREM

90

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2900 mm 3300 mm 1850 mm 600 mm

4310

DOMEK ZABAWOWY ZE ZJEŻDŻALNIĄ SPUTNIK

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE

91


4312

DOMEK ZABAWOWY - KAROCA

92

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1680 mm 1300 mm 1570 mm 600 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2000 mm 2200 mm 1320 mm 850 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3200 mm 2000 mm 1320 mm 850 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3100 mm 3100 mm 1320 mm 850 mm

4397

DOMEK ZABAWOWY - LABIRYNT MINI

4398

DOMEK ZABAWOWY - LABIRYNT MIDI

4399

DOMEK ZABAWOWY - LABIRYNT MAXI

PLACE ZABAW DOMKI ZABAWOWE

93


POJAZDY


4 401 strona 101

4 418 strona 109

4 428 strona 101

4 429 strona 100

4 426 strona 100

4 413 strona 96

4 419 strona 96

4 433 strona 98

4 420 strona 106

4 430 strona 99

4 427 strona 96

4 434 strona 98

4 432 strona 98

4 417 strona 109

4 422 strona 107

4 425 strona 103

4 42 1 strona 106

4 424 strona 103

4 416 strona 97

95


4419

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2360 mm 2370 mm 1790 mm 950 mm

4413

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2220 mm 1220 mm 1790 mm 150 mm

4427

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4600 mm 2400 mm 2600 mm 1950 mm

SAMOCHÓD ZE ZJEŻDŻALNIĄ

SAMOCHÓD

WÓZ STRAŻACKI

96

PLACE ZABAW POJAZDY


Wóz strażacki, helikopter, lokomotywa, łódź podwodna sprawią one, że mali chłopcy staną się mężczyznami.

4416

HELIKOPTER ZE ZJEŻDŻALNIĄ

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3500 mm 2330 mm 2400 mm 2000 mm

PLACE ZABAW POJAZDY

97


4433

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3555 mm 1195 mm 2125 mm 600 mm

4432

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3250 mm 1200 mm 2060 mm 600 mm

4434

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3555 mm 1195 mm 2125 mm 600 mm

BULDOŻER

TRAKTOR ZE ZJEŻDŻALNIĄ

BULDOŻER ZE ZJEŻDŻALNIĄ

98

PLACE ZABAW POJAZDY


4430

WYWROTKA ZE ZJEŻDŻALNIĄ

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3400 mm 1180 mm 1990 mm 650 mm

PLACE ZABAW POJAZDY

99


4429

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3690 mm 600 mm 2250 mm 1200 mm

4426

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3220 mm 1300 mm 1800 mm 600 mm

KOPARKA ZE ZJEŻDŻALNIĄ

AUTOBUS

100

PLACE ZABAW POJAZDY


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2500 mm 2880 mm 2000 mm 600 mm

Łatwodostępne 5700 mm 1950 mm 3200 mm 1500 mm

4428

KUTER RYBACKI ZE ZJEŻDŻALNIĄ

4401

POJAZD KSIĘŻYCOWY Z TUNELEM I ZJEŻDŻALNIĄ

PLACE ZABAW POJAZDY

101


Urządzenia wykonane są z trwałych materiałów o starannie wykończonych powierzchniach. Radosne kolory i kształty rozbudzają dziecięcą wyobraźnię.

102

PLACE ZABAW POJAZDY


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4260 mm 1670 mm 2490 mm 600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6760 mm 1670 mm 2490 mm 600 mm

4424

LOKOMOTYWA ZE ZJEŻDŻALNIĄ I TUNELEM

4425

LOKOMOTYWA ZE ZJEŻDŻALNIĄ I TUNELEM

PLACE ZABAW POJAZDY

103


1

2

1 514 4 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 138 2 4 422 POCIĄG ZE Z JEŻDŻ ALNIĄ strona 107 3 67 30 PRZEPLOTNIA strona 2 10 4 4142 HUŚTAWK A WAHADŁOWA - PODWÓJNA strona 46

4128 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE - JEEP strona 5 4

104

PLACE ZABAW POJAZDY


Więcej miejsca do zabawy to więcej miejsca dLA wyobraŹni

4

3

SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

6311 ZESTAW SPRAWNOŚCIOW Y strona 2 17

4193 K ARUZEL A strona 80

PLACE ZABAW POJAZDY

105


4420

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3290 mm 1210 mm 2260 mm 600 mm

4421

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 8090 mm 1210 mm 2260 mm 600 mm

POCIĄG ZE ZJEŻDŻALNIĄ

POCIĄG ZE ZJEŻDŻALNIĄ

106

PLACE ZABAW POJAZDY


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5640 mm 1210 mm 2260 mm 600 mm

4422

POCIĄG ZE ZJEŻDŻALNIĄ

PLACE ZABAW POJAZDY

107


108

PLACE ZABAW POJAZDY


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4300 mm 1360 mm 2500 mm 600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2230 mm 820 mm 1950 mm 600 mm

4418

ŁÓDŹ PODWODNA - NAUTILUS

4417

ŁÓDŹ PODWODNA - NEMO

PLACE ZABAW POJAZDY

109


ZESTAWY ZABAWOWE


4257 strona 118

4258 strona 118

4286 strona 119

4285 strona 119

5100 strona 124

5105 strona 130

5101 strona 124

5103 strona 130

5104 strona 130

4268 strona 122

4269 strona 122

5102 strona 125

5106 strona 125

5115 strona 131

111


5114 strona 132

5116 strona 132

5122 strona 131

5123 strona 131

5125 strona 127

5127 strona 133

5142 strona 134

5143 strona 134

514 4 strona 138

5145 strona 134

5289 strona 142

5288 strona 135

5278 strona 141

112

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

5146 strona 138

5279 strona 140


5291 strona 135

5290 strona 141

5292 strona 143

5293 strona 135

5299 strona 146

5298 strona 146

5296 strona 142

5297 strona 143

5304 strona 153

5300 strona 151

5308 strona 148

5301 strona 147

5302 strona 147

5307 strona 148

5303 strona 147

5306 strona 15 4

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

113


5309 strona 151

5310 strona 148

5313 strona 150

5311 strona 155

5312 strona 155

5337 strona 15 4

5314 strona 150

5317 strona 159

5339 strona 152

5318 strona 150

5356 strona 152

5 415 strona 158

5341 strona 159

5 438 strona 157

5 416 strona 157

114

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


5 420 strona 157

5 4 47 strona 160

5 433 strona 151

5 451 strona 160

5 453 strona 156

5 45 4 strona 159

5524 strona 167

552 1 strona 167

5527 strona 167

5525 strona 168

5555 strona 163

5557 strona 168

5560 strona 166

5563 strona 163

5584 strona 166

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

115


5601 strona 174

566 4 strona 176

5610 strona 179

5611 strona 17 2

5609 strona 17 3

5612 strona 181

5663 strona 181

5661 strona 187

5670 strona 180

5669 strona 182

5668 strona 186

5684 strona 190

5686 strona 191

116

5662 strona 184

5688 strona 193

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

5685 strona 195

5687 strona 194


PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

117


4257

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3900 mm 3800 mm 2700 mm 600 mm

4258

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3670 mm 3670 mm 2720 mm 600 mm

ZESTAW ZABAWOWY Z PIASKOWNICĄ LEŚNA POLANKA

ZESTAW ZABAWOWY Z PIASKOWNICĄ RAFA KORALOWA

118

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5000 mm 4300 mm 3450 mm 600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4300 mm 5000 mm 3450 mm 600 mm

4286

ZESTAW ZABAWOWY Z PIASKOWNICĄ I ZJEŻDŻALNIĄ - RAFA KORALOWA

4285

ZESTAW ZABAWOWY Z PIASKOWNICĄ I ZJEŻDŻALNIĄ - LEŚNA POLANKA

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

119


JEST CO NAJMNIEJ TYSIĄC POWODÓW, BY USZCZĘŚLIWIĆ DZIECI

1

1 4258 ZESTAW Z ABAWOW Y Z PIA SKOWNIC Ą - RAFA KORALOWA strona 118

120

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

4133 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE OŚMIORNIC A strona 62

6 401 K A SK ADA strona 237

4142 HUŚTAWK A WAHADŁOWA PODWÓJNA strona 46

5125 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 127

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

121


4269

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3800 mm 3800 mm 2700 mm 600 mm

4268

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3800 mm 3800 mm 3500 mm 600 mm

ZESTAW ZABAWOWY Z PIASKOWNICĄ KLUB SZACHOWY

ZESTAW ZABAWOWY Z PIASKOWNICĄ CHATKA SKRZATA

122

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Dobra zabawa to bezpieczna zabawa pod czujnym okiem opiekuna. Zestawy dla najmłodszych dzieci są tak skonstruowane, by zachęcić rodziców i opiekunów do wspólnych gier z pociechami. Daszki i siedziska gwarantują komfort zabawy nawet w upalne dni, a liczne pomoce dydaktyczne w postaci np. liczydeł, zachęcają do nauki matematyki i rozpoznawania kolorów.

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

123


5100

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2200 mm 2550 mm 1600 mm 600 mm

5101

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2248 mm 1720 mm 2550 mm 600 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

124

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3200 mm 3205 mm 2210 mm 2000 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 8160 mm 5660 mm 3370 mm 2150 mm

5106

ZESTAW ZABAWOWY

5102

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

125


Ruch i zabawa rozwijają zdolności motoryczne dzieci. Wspinanie, balansowanie, zjeżdżanie - zaproponowane zestawy zabawowe są tak zaprojektowane, by dzieci w różnym wieku mogły razem, bezpiecznie się bawić.

126

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 9155 mm 4150 mm 3590 mm 1250 mm

5125

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

127


SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

5901 ZESTAW - PRZ YSTAŃ INTEGRAC YJNA strona 197

7001 LINARIUM strona 204

6337 ZESTAW WSPINAC ZKOW Y strona 2 19

128

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


ZMIEŃ KURS NA LEPSZY

1

1 5125 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 127

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

129


5103

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2800 mm 2740 mm 2480 mm 650 mm

5104

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5475 mm 3100 mm 2480 mm 900 mm

5105

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3980 mm 2130 mm 2480 mm 900 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

130

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5475 mm 5310 mm 2480 mm 2150 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5110 mm 3300 mm 2270 mm 1250 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5770 mm 3240 mm 2770 mm 1250 mm

5115

ZESTAW ZABAWOWY

5122

ZESTAW ZABAWOWY

5123

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

131


5114

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4570 mm 3150 mm 3360 mm 2150 mm

5116

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6260 mm 3950 mm 3370 mm 2150 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

132

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6200 mm 4800 mm 2350 mm 1200 mm

5127

ZESTAW ZABAWOWY - STACJA POLARNA

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

133


5142

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2760 mm 1020 mm 2390 mm 650 mm

5145

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3200 mm 1700 mm 2580 mm 950 mm

5143

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3220 mm 2200 mm 2390 mm 650 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

134

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3550 mm 3660 mm 2400 mm 650 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3200 mm 1600 mm 3120 mm 950 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2540 mm 1020 mm 2770 mm 650 mm

5288

ZESTAW ZABAWOWY - MAŁY ZAMEK

5291

ZESTAW ZABAWOWY - MAŁY ZAMEK

5293

ZESTAW ZABAWOWY - MAŁY ZAMEK

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

135


LEPIEJ RAZ A DOBRZE

1

1 5145 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 134 2 5304 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 153 6199 Ł AWK A RÓWNOWA ŻNIAANAKONDA strona 224

136

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


2

SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

4195 K ARUZEL A strona 79

6112 ZESTAW SPRAWNOŚCIOW Y strona 2 12

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

137


5144

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3200 mm 3220 mm 2590 mm 950 mm

5146

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6570 mm 4370 mm 2590 mm 950 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

138

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

139


5279

ZESTAW ZABAWOWY

140

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5770 mm 3240 mm 2540 mm 1250 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5110 mm 3240 mm 2750 mm 1250 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6050 mm 3750 mm 3200 mm 950 mm

5278

ZESTAW ZABAWOWY

5290

ZESTAW ZABAWOWY - MAŁY ZAMEK

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

141


5289

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 9100 mm 3090 mm 2510 mm 650 mm

5296

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6260 mm 3900 mm 4030 mm 2150 mm

ZESTAW ZABAWOWY - MAŁY ZAMEK

ZESTAW ZABAWOWY - FORTECA

142

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3330 mm 2040 mm 2860 mm 650 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4570 mm 3180 mm 4030 mm 2150 mm

5292

ZESTAW ZABAWOWY

5297

ZESTAW ZABAWOWY - TWIERDZA

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

143


SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

5104 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 130

KREATYWNE ROZWIĄZANIA BUDUJĄ PRZYSZŁOŚĆ

1

2

4297 DA SZEK PRZECIWSŁONEC ZNY ZE STOLIKIEM - K WIATEK strona 225

4256 PIA SKOWNIC A SKLEPIK Z LIC Z YDŁ AMI strona 32

144

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

4191 K ARUZEL A strona 80


4

3

1 4142 HUŚTAWK A WAHADŁOWA - PODWÓJNA strona 46 2 4122 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE - ŁÓDK A DWUOSOBOWA strona 59 3 4102 HUŚTAWK A WA ŻK A strona 41 4 5301 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 147

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

145


5298

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4910 mm 3240 mm 2540 mm 1900 mm

5299

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5570 mm 3240 mm 2750 mm 1900 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

146

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4700 mm 4350 mm 3720 mm 1550 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4430 mm 3170 mm 4050 mm 1550 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4150 mm 4000 mm 2790 mm 1800 mm

5302

ZESTAW ZABAWOWY

5301

ZESTAW ZABAWOWY

5303

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

147


5307

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 7600 mm 6850 mm 4310 mm 1550 mm

5308

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 9600 mm 8050 mm 4300 mm 1550 mm

5310

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 12225 mm 8700 mm 4050 mm 2200 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

148

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

149


5313

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 8500 mm 6850 mm 3700 mm 2200 mm

5314

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5480 mm 6500 mm 3670 mm 2200 mm

5318

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3960 mm 3880 mm 2490 mm 2200 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

150

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5500 mm 5600 mm 2550 mm 1550 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4200 mm 1000 mm 3700 mm 1550 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11850 mm 5700 mm 3710 mm 1550 mm

5433

ZESTAW ZABAWOWY

5300

ZESTAW ZABAWOWY

5309

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

151


5339

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 8320 mm 7800 mm 4100 mm 2200 mm

5356

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11070 mm 7180 mm 4830 mm 2050 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

152

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5050 mm 5800 mm 3640 mm 2200 mm

5304

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

153


5306

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 8920 mm 8640 mm 4200 mm 1850 mm

5337

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 9900 mm 7380 mm 4200 mm 1550 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

154

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 7770 mm 9020 mm 4200 mm 1850 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11880 mm 11300 mm 4500 mm 1850 mm

5311

ZESTAW ZABAWOWY

5312

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

155


5453

ZESTAW ZABAWOWY - LAGUNA

156

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 13700 mm 10800 mm 5000 mm 2200 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5800 mm 4840 mm 4470 mm 2200 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3980 mm 3250 mm 4800 mm 2050 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 7500 mm 4770 mm 4460 mm 2200 mm

5420

ZESTAW ZABAWOWY

5438

ZESTAW ZABAWOWY

5416

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

157


5415

ZESTAW ZABAWOWY

158

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5800 mm 5100 mm 4470 mm 2200 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 8480 mm 3655 mm 4450 mm 2050 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6180 mm 8300 mm 2790 mm 1850 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Trudnodostępne 7620 mm 4560 mm 3250 mm 1550 mm

5454

ZESTAW ZABAWOWY

5341

ZESTAW ZABAWOWY

5317

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

159


5447

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 7150 mm 6340 mm 4500 mm 2200 mm

5451

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11450 mm 10800 mm 5010 mm 2200 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

160

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

161


162

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 14300 mm 9000 mm 4800 mm 2200 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11070 mm 6560 mm 4330 mm 2200 mm

5563

ZESTAW ZABAWOWY

5555

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

163


Szczęśliwe dzieci to zadowoleni rodzice! Zyskaj wdzięczność całej okolicy.

3

2

SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

4297 DA SZEK PRZECIWSŁONEC ZNY ZE STOLIKIEM - K WIATEK strona 225

164

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

6 401 K A SK ADA strona 237


1

1 5525 ZESTAW Z ABAWOW Y strona 168 2 4128 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE - JEEP strona 5 4 4241 PIA SKOWNIC A DWUPOZIOMOWA Z OŚMIOMA SIEDZISK AMI strona 28

3 4201 Z JEŻDŻ ALNIA strona 7 1 PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

165


5560

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11320 mm 8420 mm 4320 mm 2200 mm

5584

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6780 mm 4960 mm 3770 mm 2200 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

166

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4700 mm 4350 mm 3720 mm 2200 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Trudnodostępne 4000 mm 4050 mm 3250 mm 1550 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4150 mm 4000 mm 2790 mm 2200 mm

5527

ZESTAW ZABAWOWY

5521

ZESTAW ZABAWOWY

5524

ZESTAW ZABAWOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

167


5557

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 13410 mm 8020 mm 2590 mm 2200 mm

5525

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 7300 mm 6700 mm 3700 mm 2200 mm

ZESTAW ZABAWOWY

ZESTAW ZABAWOWY

168

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

169


Sprostaj wszystkim ocZekiwaniom swoich mieszkańców! Już dziś, NA wiele lat!

4

2

1 5611 ZESTAW Z ABAWOW Y - RIVIERA strona 17 2 2 4122 HUŚTAWK A SPRĘŻ YNOWA - ŁÓDK A DWUOSOBOWA strona 59 3 4250 PIA SKOWNIC A Z MINI Z ADA SZENIEM - K WIATEK strona 38 4 4142 HUŚTAWK A WAHADŁOWA - PODWÓJNA strona 46

170

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

1

3

6151 ZESTAW SPRAWNOŚCIOW Y Ż YRAFA strona 2 11

42 16 Z JEŻDŻ ALNIA - LEW strona 74

2607 Ł AWK A - HUŚTAWK A Z Z ADA SZENIEM strona 289

4120 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE NOSOROŻEC strona 57

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

171


5611

ZESTAW ZABAWOWY - RIVIERA

172

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 7150 mm 6340 mm 3760 mm 2200 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11900 mm 10100 mm 4450 mm 2200 mm

5609

ZESTAW ZABAWOWY - DŻUNGLA

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

173


5601

ZESTAW ZABAWOWY - TROPIKALNA WYSPA

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

174

Łatwodostępne 14300 mm 10400 mm 3890 mm 2200 mm

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Witaj przygodo! Imponująco wyglądające tematyczne zestawy zabawowe w mgnieniu oka przeniosą dzieci do świata morskich wypraw, pirackich podbojów, czy też w czasy średniowicznych zamków oraz rycerzy i księżniczek.

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

175


ZAPROŚ DZIECI NA MADAGASKAR !

176

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 20850 mm 19300 mm 7800 mm 2200 mm

5664

ZESTAW ZABAWOWY - MADAGASKAR

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

177


178

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11900 mm 10290 mm 4430 mm 2200 mm

5610

ZESTAW ZABAWOWY - PARK DINOZAURÓW

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

179


5670

ZESTAW ZABAWOWY - ZAMEK BAJKOWA KRAINA

180

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 10045 mm 10450 mm 7460 mm 2200 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 5490 mm 2700 mm 4650 mm 1550 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6590 mm 5850 mm 3500 mm 1850 mm

5663

ZESTAW ZABAWOWY - BASZTA

5612

ZESTAW ZABAWOWY - HYDRA

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

181


5669

ZESTAW ZABAWOWY - ZAMEK KSIĘŻNICZKI

182

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 7400 mm 4550 mm 7100 mm 2200 mm


PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

183


184

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 20580 mm 19250 mm 8160 mm 2200 mm

5662

ZESTAW ZABAWOWY - KRÓLESTWO

Pomysł tak szalony, że tylko dzieci potwierdzą jego słuszność.

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

185


5668

ZESTAW ZABAWOWY - ZAMEK RYCERSKI

186

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 11600 mm 11350 mm 5150 mm 2200 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 8900 mm 10000 mm 8200 mm 2200 mm

5661

ZESTAW ZABAWOWY - ZAMEK ORLE GNIAZDO

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

187


Kiedy praca staje się pasją, wtedy wszystko jest możliwe.

1

1 5687 ZESTAW Z ABAWOW Y - K ARAWELL A strona 194

188

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

4155 HUŚTAWK A WAHADŁOWA PODWÓJNA strona 48

4122 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE ŁÓDK A DWUOSOBOWA strona 59

4130 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE RYBK A strona 62

425 4 PIA SKOWNIC A Z DOMKIEM KUTER RYBACKI strona 31

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

189


5684

ZESTAW ZABAWOWY - FREGATA

190

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 22830 mm 13280 mm 9700 mm 2500 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 20000 mm 13300 mm 9600 mm 2500 mm

5686

ZESTAW ZABAWOWY - BRIGANTINA

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

191


192

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 13000 mm 8000 mm 9600 mm 2500 mm

5688

ZESTAW ZABAWOWY - OKRĘT PIRACKI

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

193


5687

ZESTAW ZABAWOWY - KARAWELLA

194

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 23500 mm 12500 mm 9360 mm 2500 mm


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 15850 mm 10940 mm 9500 mm 2500 mm

5685

ZESTAW ZABAWOWY - KORWETA

PLACE ZABAW ZESTAWY ZABAWOWE

195


Plac zabaw to już nie tylko możliwość zabawy na świeżym powietrzu, to miejsce, gdzie dzieci uczą się bycia w grupie, to pierwsze kroki do dorosłego życia w społeczeństwie.

ZESTAWY INTEGRACYJNE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 9200 mm 6750 mm 3100 mm 1500 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 7275 mm 6880 mm 2850 mm 1500 mm

5901

ZESTAW INTEGRACYJNY - PRZYSTAŃ

5902

ZESTAW INTEGRACYJNY - PRZYSTAŃ

PLACE ZABAW ZESTAWY INTEGRACYJNE

197


PLAC INTEGRACYJNY DZIECIOM TAKICH RZECZY SIĘ NIE ODMAWIA

1

4 3

1 5670 ZESTAW Z ABAWOW Y - Z AMEK “BA JKOWA KRAINA” strona 180 2 5901 ZESTAW INTEGRAC YJNY - PRZ YSTAŃ strona 197 3 4192 K ARUZEL A Z SIEDZISK AMI strona 81 4 4142 HUŚTAWK A WAHADŁOWA - PODWÓJNA strona 46

198

PLACE ZABAW ZESTAWY INTEGRACYJNE


SUGEROWANE URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

4142 OG HUŚTAWK A WAHADŁOWA ORLE GNIA ZDO strona 50

2

4161 HUŚTAWK A NA SPRĘŻ YNIE RYCERZ strona 67

5288 ZESTAW Z ABAWOW Y MAŁY Z AMEK strona 135

4322 DOMEK Z ABAWOW Y Z WERANDĄ I ZEGAREM strona 90

PLACE ZABAW ZESTAWY INTEGRACYJNE

199


ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE


6103 strona 207

6105 strona 207

6108 strona 207

6136 strona 2 10

6138 strona 2 10

6170 strona 208

617 1 strona 208

617 2 strona 208

617 3 strona 209

6174 strona 209

6175 strona 209

6150 strona 2 11

6151 strona 2 11

PLACE ZABAW SPRAWNOĹšCIOWE

201


6300 strona 2 17

6303 strona 2 17

6304 strona 2 14

6305 strona 116

6307 strona 116

6313 strona 2 16

6336 strona 2 19

6337 strona 2 19

6338 strona 2 19

6311 strona 2 17

67 30 strona 2 10

7001 strona 204

202

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOĹšCIOWE


6102 strona 2 12

6112 strona 2 12

6312 strona 2 13

6302 strona 2 13

6 499 strona 2 14

6315 strona 220

6310 strona 2 13

7 101 strona 22 1

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOĹšCIOWE

203


7001

LINARIUM

204

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 8400 mm 8400 mm 4100 mm 1500 mm


PIRAMIDA POTRZEB WEDŁUG DZIECI

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

205


206

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2540 mm 2540 mm 1500 mm 1500 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2652 mm 2540 mm 2000 mm 2000 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2630 mm 1490 mm 2000 mm 1950 mm

6103

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

6105

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

6108

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

207


6170

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1240 mm 1350 mm 1900 mm 1900 mm

6171

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1240 mm 1350 mm 1900 mm 1900 mm

6172

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1240 mm 1350 mm 1900 mm 1900 mm

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

208

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1300 mm 1430 mm 1900 mm 1900 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2554 mm 1300 mm 1600 mm 1600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2554 mm 1300 mm 1600 mm 1600 mm

6173

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

6174

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

6175

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

209


6136

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1400 mm 1100 mm 2100 mm 2000 mm

6138

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1400 mm 1100 mm 2100 mm 2000 mm

6730

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2070 mm 680 mm 1000 mm 1000 mm

ZESTAW WSPINACZKOWY

ZESTAW WSPINACZKOWY

PRZEPLOTNIA

210

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1550 mm 848 mm 2630 mm 1200 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1090 mm 848 mm 2630 mm 2000 mm

6150

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY ŻYRAFA Z KOSZEM DO KOSZYKÓWKI

6151

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY ŻYRAFA

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

211


6112

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3940 mm 1530 mm 2345 mm 2200 mm

6102

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4030 mm 3800 mm 2300 mm 2200 mm

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

212

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4850 mm 2620 mm 3620 mm 2250 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4230 mm 4850 mm 2640 mm 2200 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4425 mm 2170 mm 2640 mm 2200 mm

6310

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

6302

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

6312

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

213


6304

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3580 mm 3850 mm 2790 mm 2500 mm

6499

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 6300 mm 3150 mm 2870 mm 2500 mm

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

214

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE


PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

215


6305

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2580 mm 2540 mm 2490 mm 2450 mm

6307

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2580 mm 2540 mm 2490 mm 2450 mm

6313

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2580 mm 2540 mm 2490 mm 2450 mm

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

216

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2540 mm 1440 mm 2490 mm 2450 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1300 mm 1300 mm 2200 mm 2000 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2540 mm 2580 mm 2490 mm 2450 mm

6300

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

6311

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

6303

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

217


218

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1260 mm 1650 mm 2700 mm 2600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4280 mm 1650 mm 2700 mm 2600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1260 mm 1650 mm 2700 mm 2600 mm

6336

ZESTAW WSPINACZKOWY

6337

ZESTAW WSPINACZKOWY

6338

ZESTAW WSPINACZKOWY

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

219


6315

ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY

220

PLACE ZABAW ZESTAWY SPRAWNOŚCIOWE

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 9100 mm 10030 mm 2500 mm 2050 mm


7101

ZJAZD NA LINIE Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 18000 mm 3500 mm 3800 mm 1000 mm

221


URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE


2606 strona 224

4297 strona 225

R strona 233

4231 strona 227

4296 strona 225

2403 strona 230

2412 strona 232

67 38 strona 226

4232 strona 227

2401 strona 229

2402 strona 229

2405 strona 231

2413 strona 232

2411 strona 233

67 25 strona 226

2406 strona 231

2414 strona 232

2409 strona 230

2410 strona 228

2404 strona 231

2407 strona 228

2408 strona 228

6199 strona 224

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE 223


2606

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1480 mm 1215 mm 565 mm 565 mm

6199

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2340 mm 885 mm 327 mm 327 mm

STOLIK Z ŁAWECZKAMI

ŁAWKA RÓWNOWAŻNIA - ANAKONDA

224

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE


4296

DASZEK PRZECIWSŁONECZNY - KWIATEK

Daszek kwiatek idealna ochrona przed słońcem w upalne dnI.

Średnica Wysokość

Ø 1200 mm 2400 mm

4297

DASZEK PRZECIWSŁONECZNY ZE STOLIKIEM KWIATEK

średnica Wysokość Wysokość stolika

Ø 1200 mm 2400 mm 550 mm

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

225


6725

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość

Łatwodostępne 1210 mm 225 mm 1800 mm

6738

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość

Łatwodostępne 1500 mm 225 mm 1800 mm

TARCZA

TABLICA RYSUNKOWA

226

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 1200 mm 500 mm 950 mm 350 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość

Łatwodostępne 1008 mm 110 mm 1300 mm

4231

LICZYDŁO ZE STOLIKAMI

4232

LICZYDŁO NA SŁUPKACH

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

227


2407

Długość Szerokość Wysokość

1000 mm 672 mm 740 mm

2408

Długość Szerokość Wysokość

2175 mm 1000 mm 850 mm

2410

Długość Szerokość Wysokość

2130 mm 584 mm 832 mm

ŁAWKA DZIECIĘCA, METALOWA - LEW

ŁAWKA DZIECIĘCA - SAMOLOT

ŁAWKA DZIECIĘCA - ŁÓDKA

228

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE


Długość Szerokość Wysokość

1242 mm 624 mm 883 mm

Długość Szerokość Wysokość

1100 mm 624 mm 867 mm

2401

ŁAWKA DZIECIĘCA- LOKOMOTYWA

2402

ŁAWKA DZIECIĘCA - WAGONIK

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

229


2403

Długość Szerokość Wysokość

1838 mm 693 mm 830 mm

2409

Długość Szerokość Wysokość

2455 mm 662 mm 660 mm

ŁAWKA DZIECIĘCA, METALOWA - KROKODYL

ŁAWKA DZIECIĘCA - KROKODYL

230

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE


Długość Szerokość Wysokość

1229 mm 725 mm 705 mm

Długość Szerokość Wysokość

1250 mm 620 mm 775 mm

Długość Szerokość Wysokość

1250 mm 958 mm 620 mm

2405

ŁAWKA DZIECIĘCA - GĄSIENICA

2404

ŁAWKA DZIECIĘCA - ŚLIMAK

2406

ŁAWKA DZIECIĘCA - ŻÓŁWIK

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

231


2412

Długość Szerokość Wysokość

1248 mm 724 mm 105 mm

2413

Długość Szerokość Wysokość

1248 mm 734 mm 990 mm

2414

Długość Szerokość Wysokość

1875 mm 720 mm 1130 mm

ŁAWKA DZIECIĘCA - PIESEK

ŁAWKA DZIECIĘCA - KRÓWKA

ŁAWKA DZIECIĘCA, METALOWA DELFIN

232

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE


Długość Szerokość Wysokość

1550 mm 625 mm 935 mm

Długość Szerokość Wysokość

1550 mm 625 mm 935 mm

2411

ŁAWKA DZIECIĘCA STRAŻ POŻARNA

R

REGULAMIN

PLACE ZABAW URZĄDZENIA UZUPEŁNIAJĄCE

233


234

STREFA MŁODZIEŻY


STREFA MŁODZIEŻY KASKADY

236

SPORT

240

STREET WORKOUT

248

SKATE PARK

256

Kiedy dzieci nie są już dziećmi, a po trochu stają się dorosłymi, wszystko się zmienia. Na nowo odkrywana jest “paczka” znajomych, która staje się wspólnotą. To właśnie wtedy znaczenia nabiera rywalizacja i chęć wygranej, a zwycięstwo zawsze podnosi samoocenę i uznanie w grupie. To okres, gdy wspólne gry i uprawianie sportu stają się złotym środkiem na wszystkie problemy związane z okresem buntu i dojrzewania.

235


KASKADY


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Trudnodostępne 5890 mm 3430 mm 2870 mm 2600 mm

6400

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Trudnodostępne 5600 mm 3000 mm 2900 mm 2600 mm

6401

KASKADA

KASKADA

STREFA MŁODZIEŻY KASKADY

237


6402

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Trudnodostępne 2200 mm 2200 mm 5200 mm 2600 mm

6403

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Trudnodostępne 2860 mm 2480 mm 2850 mm 2600 mm

6404

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Trudnodostępne 3280 mm 2510 mm 3500 mm 2600 mm

KASKADA

KASKADA

KASKADA

238

STREFA MŁODZIEŻY KASKADY


STREFA MŁODZIEŻY KASKADY

239


SPORT


6703 strona 246

6601 strona 247

6603 strona 247

6502 strona 243

6500 strona 243

67 12 strona 247

6602 strona 246

6700 strona 246

67 29 strona 24 4

6504 strona 24 4

241


STREFA WOLNA OD RODZICÓW

242

STREFA MŁODZIEŻY SPORT


Długość Szerokość Wysokość

1000 mm 2010 mm 3550 mm

Długość Szerokość Wysokość

1000 mm 1210 mm 3550 mm

6500

KOSZ DO KOSZYKÓWKI

6502

PODWÓJNY KOSZ DO KOSZYKÓWKI

STREFA MŁODZIEŻY SPORT

243


6504

Szerokość Wysokość

11000 mm 2460 mm

6729

Długość Szerokość Wysokość

1330 mm 1330 mm 2900 mm

ZESTAW DO SIATKÓWKI

FOTEL SĘDZIEGO

244

STREFA MŁODZIEŻY SPORT


KOCHAJ ŻYCIE!

STREFA MŁODZIEŻY SPORT

245


6602

BRAMKA DO HOKEJA

6700

BOISKO DO HOKEJA

6703

OKRĄGŁY STÓŁ DO PING PONGA

246

STREFA MŁODZIEŻY SPORT

Długość Szerokość Wysokość

1900 mm 880 mm 1300 mm

Długość Szerokość Wysokość

40300 mm 20300 mm 2000 mm

Średnica Wysokość

Ø 2400 mm 840 mm


Długość Szerokość Wysokość

2700 mm 1500 mm 840 mm

Długość Szerokość Wysokość

3200 mm 1120 mm 2100 mm

Długość Szerokość Wysokość

3200 mm 1120 mm 2100 mm

6712

STÓŁ DO PING PONGA

6601

BRAMKA DO PIŁKI RĘCZNEJ

6603

BRAMKA DO PIŁKI RĘCZNEJ Z KOSZEM DO KOSZYKÓWKI

STREFA MŁODZIEŻY SPORT

247


NOWOŚĆ! Aktywność fizyczna, w której ćwiczący wykorzystują elementy STREET WORKOUT zamiast zabudowy miejskiej i jej małej architektury.

STREET WORKOUT


67 33 strona 255

6309 strona 250

6314 strona 251

6316 strona 252

6705 strona 251

67 15 strona 255

67 19 strona 252

67 34 strona 255

67 20 strona 25 4

67 2 1 strona 252

249


6309

STREET WORKOUT

250

STREFA MŁODZIEŻY STREET WORKOUT

Długość Szerokość Wysokość

9450 mm 4650 mm 2600 mm


Długość Szerokość Wysokość

3900 mm 1050 mm 2500 mm

Długość Szerokość Wysokość

5150 mm 1550 mm 2610 mm

6705

STREET WORKOUT

6314

STREET WORKOUT

STREFA MŁODZIEŻY STREET WORKOUT

251


6316

Długość Szerokość Wysokość

4850 mm 850 mm 2600 mm

6721

Długość Szerokość Wysokość

2070 mm 600 mm 635 mm

6719

Długość Szerokość Wysokość

2040 mm 540 mm 1320 mm

STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

252

STREFA MŁODZIEŻY STREET WORKOUT


STREFA MŁODZIEŻY STREET WORKOUT

253


6720

STREET WORKOUT

254

STREFA MŁODZIEŻY STREET WORKOUT

Długość Szerokość Wysokość

2040 mm 540 mm 1320 mm


Długość Szerokość Wysokość

1660 mm 1525 mm 1870 mm

Długość Szerokość Wysokość

2670 mm 920 mm 1900 mm

Długość Szerokość Wysokość

2945 mm 1260 mm 2400 mm

6715

STREET WORKOUT

6733

STREET WORKOUT

6734

STREET WORKOUT

STREFA MŁODZIEŻY STREET WORKOUT

255


SKATE PARK


7600 strona 261

7602 strona 260

7515 strona 262

7603 strona 261

7601 strona 259

7516 strona 262

7605 strona 259

257


258

STREFA MŁODZIEŻY SKATE PARK


Długość Szerokość Wysokość

4500 mm 3200 mm 800 mm

Długość Szerokość Wysokość

4500 mm 1900 mm 1070 mm

7605

FUNBOX PIRAMIDA Z GRINDBOXEM

7601

FUNBOX Z PODWÓJNYM GRINDBOXEM

STREFA MŁODZIEŻY SKATE PARK

259


7602

HALF SPIN

260

STREFA MŁODZIEŻY SKATE PARK

Długość Szerokość Wysokość

1700 mm 1000 mm 600 mm


Długość Szerokość Wysokość

4000 mm 1000 mm 900 mm

7603

Długość Szerokość Wysokość

3000 mm 3750 mm 1950 mm

7600

SPIN

QUARTER PIPE

STREFA MŁODZIEŻY SKATE PARK

261


7615

PORĘCZ PROSTA

7616

PORĘCZ SKOŚNA

262

STREFA MŁODZIEŻY SKATE PARK

Długość Szerokość Wysokość

Długość Szerokość Wysokość

4500 mm 35 mm 250 mm

4500 mm 35 mm 500 mm


263


FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE


LK-01 strona 268

LK-02 strona 270

LK-03 strona 268

LK-04 strona 269

LK-05 strona 269

LK-06 strona 267

LK-07 strona 266

LK-08 strona 269

LK-12 strona 268

LK-14 strona 27 1

LK-19 strona 27 3

LK-20 strona 270

LK-10 strona 267

LK-18 strona 27 1

LK-17 strona 270

LK-2 1 strona 27 3

LK-22 strona 27 3

265


Regularny wysiłek fizyczny poprawia nastrój, napędza do działania, a to dlatego, że podczas ćwiczeń produkowane są endorfiny, zwane inaczej hormonami szczęścia.

LK-07

PODWÓJNY BIEGACZ

266

FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE


FITNESS to nurt, który przywędrował do Europy z Ameryki Północnej, gdzie od dziesiątek lat cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem i popularnością. W latach 70-tych ubiegłego stulecia do Europy, bezpośrednio z Japonii, Hong Kongu i Korei Południowej, nadeszła moda na wspólne ćwiczenia Tai Chi na ogólnodostępnych terenach zieleni i w parkach miejskich.

LK-06

POTRÓJNY TWISTER

LK-10

PORĘCZE GIMNASTYCZNE

FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

267


LK-01

PODWÓJNE KOŁOWROTKI TAI CHI

LK-12 ROWEREK

LK-03

PODWÓJNE KOŁA

268

FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE


LK-04

PODWÓJNE WYCISKANIE NÓG

LK-05

NORDIC WALKING

LK-08

JOKEJ

FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

269


LK-02

MASAŻER PLECÓW

LK-17

MASAŻER NÓG

LK-20

PODWÓJNE DŹWIGNIE RAMION

270

FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE


LK-14

PODWÓJNA ŁAWECZKA GIMNASTYCZNA

LK-18

PROSTOWNIK PLECÓW

FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

271


Badania naukowe dowodzą, że systematyczny wysiłek fizyczny wywołuje wiele bardzo korzystnych zmian w naszym organizmie: - poprawia wydolność serca - poprawia proces oddychania - oczyszcza krew z toksyn - reguluje poziom cukru we krwi - zapobiega osteoporozie - wzmacnia kości - przyspiesza metabolizm - podnosi libido.

272

FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE


LK-19

PODWÓJNE WYCISKANIE SIEDZĄC

LK-21

PORĘCZE GIMNASTYCZNE

LK-22

DRABINKA PIONOWA

FITNESS I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

273


“Już szron na głowie i nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj.” JeremI Przybora

AKTYWNI 65+


6707 strona 278

6320 strona 278

6317 strona 27 7

6706 strona 278

6708 strona 279

6319 strona 27 7

275


Regularne ćwiczenia na świeżym powietrzu wzmacniają wydolność organizmu. Nadają prawidłowy rytm naszemu życiu, a także umożliwiają nawiązanie nowych przyjaźni, tym samym zapobiegając samotności.

276

AKTYWNI 65+


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4000 mm 1000 mm 1600 mm 600 mm

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 10600 mm 1000 mm 1600 mm 600 mm

6317

TOR PRZESZKÓD

6319

TOR PRZESZKÓD

AKTYWNI 65+

277


6320

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4800 mm 1000 mm 1600 mm 600 mm

6706

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 4940 mm 145 mm 700 mm 700 mm

6707

Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 3000 mm 135 mm 700 mm 700 mm

TOR PRZESZKÓD

RÓWNOWAŻNIA

RÓWNOWAŻNIA

278

AKTYWNI 65+


Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku

Łatwodostępne 2750 mm 3450 mm 1005 mm 1005 mm

6708

PODWÓJNA RÓWNOWAŻNIA

AKTYWNI AKTYWNI 65+ 65+

279


280

MAナ、 ARCHITEKTURA


MAŁA ARCHITEKTURA ŁAWKI I KOSZE NA ŚMIECI

282

MEBLE PARKOWE

288

281


ŁAWKI I KOSZE NA ŚMIECI


2 101 strona 286

2 104 strona 286

2 105 strona 286

2201 strona 285

2202 strona 285

2205 strona 285

12 12 strona 287

1311 strona 287

1312 strona 287

283


ŁAWKI PARKOWE są “częstymi świadkami” romantycznych spotkań.

284

MAŁA ARCHITEKTURA ŁAWKI I KOSZE NA ŚMIECI


Długość Szerokość Wysokość

1950 mm 370 mm 520 mm

Długość Szerokość Wysokość

1810 mm 550 mm 810 mm

Długość Szerokość Wysokość

1950 mm 565 mm 830 mm

2202

ŁAWKA METALOWA

2205

ŁAWKA METALOWA Z OPARCIEM

2201

ŁAWKA METALOWA Z OPARCIEM

MAŁA ARCHITEKTURA ŁAWKI I KOSZE NA ŚMIECI

285


2101

Długość Szerokość Wysokość

1950 mm 520 mm 635 mm

2104

Długość Szerokość Wysokość

1660 mm 490 mm 440 mm

2105

Długość Szerokość Wysokość

1950 mm 700 mm 700 mm

ŁAWKA BETONOWA Z OPARCIEM

ŁAWKA BETONOWA

ŁAWKA BETONOWA Z OPARCIEM

286

MAŁA ARCHITEKTURA ŁAWKI I KOSZE NA ŚMIECI


Długość Szerokość Wysokość

420 mm 420 mm 680 mm

Średnica Wysokość

Ø 420 mm 670 mm

1311

KOSZ NA ŚMIECI BETONOWO - DREWNIANY

1312

KOSZ NA ŚMIECI BETONOWO - DREWNIANY

Średnica

Ø 470 mm

Wysokość

660 mm

1212

KOSZ NA ŚMIECI - ŻELIWNY, AŻUROWY

MAŁA ARCHITEKTURA ŁAWKI I KOSZE NA ŚMIECI

287


MEBLE PARKOWE


Długość Szerokość Wysokość

2000 mm 1100 mm 1800 mm

Długość Szerokość Wysokość

2000 mm 1100 mm 1800 mm

2607

ŁAWKA - HUŚTAWKA Z ZADASZENIEM

2608

ŁAWKA Z ZADASZENIEM

MAŁA ARCHITEKTURA MEBLE PARKOWE

289


2605

Długość Szerokość Wysokość

1640 mm 1790 mm 720 mm

2604

Długość Szerokość Wysokość

1680 mm 2000 mm 1900 mm

STÓŁ PIKNIKOWY

ALTANKA

290

MAŁA ARCHITEKTURA MEBLE PARKOWE


Wyobraź sobie przyjęcie z przyjaciółmi w parku. Z naszymi stołami piknikowymi oraz grillem możesz je zorganizować i rozkoszować się tą chwilą. Udana impreza to nie kwestia menu. Ważne jest kogo zaprosisz na obiad, a najlepszą częścią posiłku jest rozmowa.

GP1

GRILL PARKOWY

MAŁA ARCHITEKTURA MEBLE PARKOWE

291


SUGEROWANE URZĄDZENIA

2605 STÓŁ PIKNIKOW Y strona 290

292

MAŁA ARCHITEKTURA MEBLE PARKOWE

12 12 KOSZ NA ŚMIECI ŻELIWNY, A ŻUROW Y strona 287


Spraw, by wszyscy mieszkaŃcy pokochali swoją okolicę.

GP 1 GRILL PARKOW Y strona 291

2205 Ł AWK A ME TALOWA Z OPARCIEM strona 285

MAŁA ARCHITEKTURA MEBLE PARKOWE

293


BEZPIECZNE NAWIERZCHNIE


BEZPIECZE NAWIERZCHNIE Zapewnienie odpowiedniego podłoża bawiącym się dzieciom jest bardzo ważne i ma bezpośredni wpływ na ich bezpieczeństwo. Zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 1177 bezpieczną nawierzchnię należy wykonać pod urządzeniami, których wysokość swobodnego upadku wynosi powyżej 60 cm. W przypadku takich urządzeń jak huśtawki, karuzele oraz zjeżdżalnie, należy wykonać bezpieczną nawierzchnię bez względu na wysokość tego sprzętu.

1

2 3 4 1

PIASEK

2

ŻWIR

3

NAWIERZCHNIA SYNTETYCZNA

4

TRAWA

To jedna z najczęściej wybieranych nawierzchni ze względu na przystępną cenę. Ważne, aby piach był wysokiej jakości, płukany, bez zawartości części pylastych, iłu i gliny. Wymagana frakcja to: 0,2 do 2 mm. Piasek na placu zabaw prezentuje się szczególnie atrakcyjnie w połączeniu z urządzeniami o tematyce morskiej. Minimalna grubość warstwy piasku wynosi 35 cm.

Podobnie jak w przypadku nawierzchni piaskowej, ważna jest wysoka jakość żwiru. Musi być płukany z zaokrąglonymi krawędziami o frakcji 2 - 8 mm. Ogromną zaletą nawierzchni żwirowej jest to, że po każdym deszczu samoczynnie się oczyszcza, poza tym wygląda bardzo schludnie i estetycznie. Nie brudzi ubrań, a pojedyncze kamyczki mogą służyć najmłodszym jako dodatkowy element zabaw, np. jako pieniądze do płacenia w sklepiku :) Cóż, wyobraźnia dzieci nie ma granic. Minimalna grubość warstwy żwiru to 35 cm.

Może być układana z płyt gumowych, które występują w różnych rozmiarach lub wylewana jako jednolita masa. Grubość nawierzchni gumowej uwarunkowana jest wysokością swobodnego upadku urządzenia oraz technologią producenta nawierzchni.

Najlepsza jest trawa z mieszanek nasion na obiekty sportowe, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Niestety ten rodzaj nawierzchni wymaga stałej pielęgnacji.

BEZPIECZNE NAWIERZCHNIE

295


1

2

296

BEZPIECZNE NAWIERZCHNIE


3

4 BEZPIECZNE NAWIERZCHNIE

297


KONIEC KATALOGU TO POCZĄTEK ZMIANY RZECZYWISTOŚCI

298


299


SUN+ PLACE ZABAW

ul. Katarzyńska 63 box 013 Gruszczyn 62-006 Kobylnica

w w w. s u n - p l u s . p l tel. +48 61 897 36 42 fax +48 61 897 36 39 biuro@sun-p lus . p l f a c e b o o k . c o m /s u n p l u s