Page 1

łączy nas pasja

kolekcja

lato 2014


ODLO łączy nas pasja!

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, czyli Corporate Social Responsibility by ODLO

ODLO to szwajcarski producent funkcjonalnej bielizny termoaktywnej i odzieży technicznej trzech warstw, na światowym rynku obecny od ponad 65 lat.

Od kilkunastu lat coraz większą uwagę przywiązuje się do świadomego i odpowiedzialnego prowadzenia działalności biznesowej. W związku z tym, ODLO opracowało kilkuletnią wizję rozwoju firmy z uwzględnieniem szerokich działań w dziedzinie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu [Corporate Social Responsibility – CSR].

Produkty ODLO od zawsze powszechnie kojarzy się z wysoką jakością wykonania, z zaawansowaniem technologicznym stosowanych materiałów i przede wszystkim ze znakomitą funkcjonalnością. Poprzez ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i stałe wprowadzanie innowacji, kolekcje ODLO mają wydatny wpływ na kierunek rozwoju całej branży. Dla ODLO tworzenie odzieży sportowej jest sztuką i pasją. Swoje letnie i zimowe kolekcje ODLO kieruje do ludzi aktywnych fizycznie, którzy chcąc czerpać maksimum przyjemności ze sportu, od odzieży sportowej wymagają komfortu oraz skutecznej ochrony organizmu w każdych warunkach. ODLO – najlepsze dla najlepszych! Odzież techniczną ODLO noszą i jej walory doceniają najlepsi sportowcy świata. Do najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych ambasadorów marki należą: norweski biathlonista Ole Einar Bjoerndalen, fińska biathlonistka Kaisa Mäkäräinen, Szwajcarzy: Dario Cologna [biegacz narciarski] Simon Ammann [skoki narciarskie], niemieccy alpejczycy: Viktoria Rebensburg, Andreas Birnbacher, Fritz Dopfer, oraz szwajcarski kolarz MTB Nino Schurter. ODLO sponsoruje Szwajcarski Związek Narciarski [Swiss-Ski], Niemiecki Związek Narciarski [DSV], oraz grupy kolarskie SCOTT SWISS POWER [MTB] i AG2R La Mondiale [kolarstwo szosowe].

• ODLO to szwajcarska firma z długą tradycją i wysokimi standardami zarządzania. • Wizja CSR opiera się na trzech podstawowych filarach: odpowiedzialność, aktywność i przejrzystość. • ODLO posiada dwie nowoczesne fabryki w Portugalii i Rumunii. Dzięki temu niemal 80% całej produkcji pochodzi z Europy. • ODLO współpracuje również z 11 fabrykami z Dalekiego Wschodu. Kooperacja opiera się na wieloletnich kontraktach, a wszystkie fabryki podlegają ścisłej kontroli i zobowiązane są do przestrzegania Kodeksu Dobrych Praktyk ODLO [ODLO Code of Conduct]. • Od 2008 roku ODLO jest członkiem Fair Wear Foundation [FWF], niezależnej organizacji czuwającej nad poprawą warunków pracy w przemyśle tekstylnym. Od 2009 roku wszystkie pracujące dla ODLO fabryki poddawane są regularnej kontroli ze strony FWF. • ODLO produkuje swoją odzież z bezpiecznych materiałów. Dostawcy dzianin, tkanin i laminatów spełniają standardy bluesign i/lub posiadają certyfikat ÖKO Tex 100. • Produkty ODLO mają długą żywotność. Podstawowym włóknem wykorzystywanym przez ODLO jest poliester, który oprócz znakomitej funkcjonalności, posiada lepszy od wełny i bawełny bilans ekologiczny produkcji – mniejsza emisja dwutlenku węgla i mniejsze zużycie wody.


Świadomość ekologiczna, czyli ecological footprint by ODLO Ecological footprint [ślad ekologiczny] to analiza zapotrzebowania człowieka na zasoby naturalne, dokonywana poprzez porównanie wielkości konsumpcji zasobów naturalnych ze zdolnością Ziemi do ich regeneracji. W 2010 roku ODLO rozpoczęło projekt kompleksowej analizy wpływu procesów produkcji na zużycie energii i surowców naturalnych. Rezultatem tych badań stał się program Klimatycznej Inicjatywy ODLO [ODLO Climate Initiative]. Klimatyczna Inicjatywa ODLO oparta jest na trzech filarach:

Klimatyczna Inicjatywa ODLO [ODLO Climate Initiative] Wizja i strategia: działania ekologicznie odpowiedzialne Awareness & Responsibility [świadomość i odpowiedzialność]

Quality & Innovation of Products [jakość i innowacja]

Reasonable Use of Resources [racjonalne wykorzystanie zasobów]

Kształtowanie poczucia odpowiedzialności za środowisko, jest dla ODLO istotnym elementem szkoleń i komunikacji zewnętrznej. Działania proekologiczne wdrażane są zarówno w proces produkcji, jak i zarządzania całą firmą.

ODLO przykłada szczególną wagę do trwałości swoich produktów, co stanowi ważny element działania zgodnie z ideą ekorozwoju. Prowadzi stałe badania nad znalezieniem bardziej przyjaznych środowisku materiałów, czego dobrym przykładem jest Waffle Jersey – nowa dzianina zastosowana w kolekcji Tec-Shirts.

ODLO świadomie i konsekwentnie dąży do racjonalnego wykorzystania zasobów własnych i środowiska naturalnego oraz zmniejszenia ilości odpadów poprzez program recyklingu.

Fair Wear Foundation [FWF] W 2008 roku, ODLO, jako pierwsza z firm specjalizujących się w produkcji funkcjonalnej odzieży sportowej, przystąpiła do organizacji Fair Wear Foundation [FWF]. Fair Wear Foundation to pozarządowa, niezależna organizacja non-profit, która za główny cel działalności obrała kontrolę i poprawę warunków pracy w przemyśle tekstylnym na całym świecie, szczególnie w krajach Dalekiego Wschodu. Każdy ze współpracujących z ODLO producentów zobowiązany jest do podpisania i przestrzegania Kodek-

su Dobrych Praktyk ODLO [ODLO Code of Conduct], którego założenia odnoszą się bezpośrednio do rygorystycznych standardów wymaganych przez FWF. Kodeks oparty jest na konwencjach Międzynarodowej Organizacji Pracy i zasadach wynikających z Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. ODLO nie dyskryminuje pracowników fabryk, nie wykorzystuje do pracy dzieci i zapewnia odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.


zasada  trzech  warstw We współpracy z najlepszymi sportowcami dyscyplin zimowych i letnich, ODLO opracowało i z powodzeniem stosuje ZASADĘ TRZECH WARSTW. Odzież techniczna tworzy spójny i komplementarny system trzech warstw, złozony z:

pierwsza warstwa

PIERWSZA WARSTWA: bielizna termoaktywna,

DRUGA WARSTWA:

druga warstwa

bluzy techniczne,

TRZECIA WARSTWA: kurtki i spodnie techniczne.

trzecia warstwa

Trzy warstwy – każda o innym przeznaczeniu i właściwościach – uzupełniają się w działaniu i tworzą funkcjonalny ubiór sportowy, który sprawdza się w każdych warunkach pogodowych i przy każdej intensywności uprawiania sportu.

transport Wszystko zaczyna się od skóry! Tak najprościej określić można spojrzenie ODLO na odzież sportową i jej użytkowanie. Bielizna termoaktywna ODLO zapewni Ci optymalną izolację cieplną i szybkie odprowadzanie potu od skóry na zewnątrz. Bielizna wykonana jest z włókien z jonami srebra – „effect by odlo” ochroni Cię przed powstaniem przykrego zapachu potu oraz obniży ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych.

regulacja Przegrzanie lub wyziębienie to najczęstsze przyczyny przeziębień. Dla zachowania zdrowia i właściwego funkcjonowania, Twój organizm potrzebuje odpowiedniej temperatury. Bluzy techniczne ODLO z „drugiej warstwy” wspomagają naturalną termoregulację organizmu i zapewniają poczucie komfortu niezależnie od rodzaju sportu, jak i warunków atmosferycznych.

ochrona Wiatr, deszcz, śnieg czy mróz już nie będą stanowić zagrożenia dla Twojego zdrowia. Dzięki zaawansowanym technicznie materiałom i laminatom, starannemu odszyciu i zastosowaniu wielu praktycznych rozwiązań, „trzecia warstwa” skutecznie ochroni Cię przed złą pogodą i zapewni komfortowe użytkowania zarówno na co dzień, jak i podczas szaleństw na śniegu.

4


system  kontroli  temperatury Wybierz kolor dla siebie! Jak właściwie dobrać bieliznę termoaktywną? Twój wybór powienien zależeć od: temperatury otoczenia, rodzaju i intensywności sportu, indywidualnej wrażliwości na zmianę temperatur.

Dobrze dobrana bielizna to taka, która zapewnia: stałe osuszanie skóry poprzez transportowanie potu na zewnątrz, zatrzymanie właściwej ilości ciepła, aby nie dochodziło do nadmiernego wychłodzenia lub przegrzania organizmu, komfort noszenia – nie uciska, nie podrażnia, czyli po prostu nie przeszkadza!

ODLO oferuje cztery rodzaje bielizny termoaktywnej, zróżnicowane ze względu na właściwości i przeznaczenie. Dla ułatwienia właściwego wyboru, każdy rodzaj bielizny ma swój charakterystyczny kolor.

x-light

light

Sprawia, że ciało jest suche i przyjemnie chłodne. Ma właściwości wysoko oddychające dzięki bardzo lekkiej i przewiewnej strukturze. Odpowiednia dla wysokich temperatur i/lub intensywnego wysiłku. Doskonała dla wszystkich odmian sportów letnich.

Posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci. Bardzo elastyczna i szybkoschnąca. Uniwersalna bielizna na wszystkie pory roku.

warm

x-warm

Doskonała izolacja cieplna. Bardzo dobre odprowadzanie wilgoci. Utrzymuje skórę ciepłą i suchą. Właściwa dla wszystkich rodzajów aktywności zimą.

„effect by ODLO”

Dodatkowe wkładki docieplające chronią części ciała wrażliwe na wychłodzenie. Dobre odprowadzanie wilgoci, komfort i wygoda użytkowania. Bielizna, która sprawdza się w bardzo niskich temperaturach.

komfort dla Ciebie, ochrona dla skóry!

Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by ODLO”. Specjaliści od technologii materiałowej ODLO opracowali funkcjonalne włókno „effect”, które zapobiega rozwojowi bakterii, przez co powstrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu. Swój cel osiągnęli dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości bakteriobójczych srebra. Zintegrowali jony srebra z poliestrem i  stworzyli funkcjonalne włókno „effect”, z  którego produkowana jest bielizna termoaktywna i  koszulki techniczne ODLO.

Zalety „effect by odlo”? „effect by odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w  testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w  praktyce. „effect by odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „effect by odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień. srebro z  włókien „effect” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w  przypadku odzieży produkowanej z  użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect” nie powoduje alergii u  osób uczulonych na srebro, nie drapie i  nie podrażnia skóry.

Certyfikat Öko-Tex standard 100 Bielizna termoaktywna ODLO oznaczona jest znakiem Öko-Tex standard 100. Oznacza to, że przeszła pozytywne testy na występowanie niebezpiecznych substancji oraz spełnia aktualnie obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa tkanin – nie zawiera substancji rakotwórczych, formaldehydu, barwników mogących powodować alergie oraz posiada wartości PH bezpieczne dla skóry.

5


Visual Merchandising | klucz do sukcesu w sprzedaży

Punkty sprzedaży ODLO [dane na rok 2011]: ODLO posiada rozbudowaną sieć sprzedaży. Swoje produkty dystrybuuje w 28 krajach, w  ponad 4 500 sklepach. Do największych rynków należą: Niemcy: 1 450 punktów sprzedaży (10 sklepów firmowych, 5 outletów) Szwajcaria: 900 punktów sprzedaży (4 sklepy firmowe, 1 outlet) Francja: 1 200 punktów sprzedaży (16 sklepów franczyzowych, 3 outletów) Austria: 563 punktów sprzedaży (3 sklepy firmowe, 1 outlet)

W otaczającej nas rzeczywistości wraz ze wzrostem natężenia przekazów marketingowych maleje ich skuteczność. Uodparnianie się klientów na tradycyjne formy reklamy przesunęło środek ciężkości w walce o klienta do punków sprzedaży, gdzie podejmowanych jest między 70 a 80% decyzji zakupowych (źródło: badania POPAI). Są to w większości decyzje impulsowe, emocjonalne, nieplanowane. Jak skutecznie trafić do zapracowanego kupującego otoczonego nadpodażą produktów oraz mnóstwem informacji? Kluczowe jest wykorzystanie technik visual merchandisingu, czyli sztuki kreowania sposobu obecności marki w  sklepie. Poprzez wystrój sklepu i sposób prezentacji produktów można wpłynąć na decyzje zakupowe klientów, naginając nawet ich przywiązanie do marki i jej reklamy. Visual merchandising jest najbardziej efektywnym działaniem zmierzającym do zwiększania rentowności marki w sklepie.


Aby wspierać swoich partnerów handlowych i optymalizować działania marketingowe ODLO nieustannie rozwija koncepcję swojego visual merchandising’u. Wszystkie punkty na dystrybucyjnej mapie ODLO mogą korzystać z materiałów szkoleniowych, sezonowych oraz trwałych materiałów POS. Budując ciekawy świat marki, podkreślając jej techniczne walory oraz czytelnie prezentując produkty łatwiej zdobędzie się uwagę klienta oraz przekona go do zakupu. Zachęcamy polskich partnerów ODLO do skorzystania z oferowanych przez nas możliwości i zaangażowania się w pracę nad kreatywną prezentacją produktów ODLO, w celu zwiększenia sprzedaży oraz zysku. Gotowe narzędzia pozwolą w sposób atrakcyjny i zrozumiały poinformować klientów o asortymencie, lokalizacji marki w sklepie, nowościach czy produktach godnych szczególnej uwagi.

Gondola jednostronna ODLO (dostępna również w wersji dwustronnej)


odlo running Bieganie dla wielu to więcej, niż jedno z ćwiczeń. Bieganie to pasja, witalność i siła. Bieganie to wolność, przestrzeń i energia. To esencja życia. Odzież sygnowana znakiem ODLO RUNNING to wykraczające w przyszłość rozwiązania poparte pracą i wiedzą ekspertów - pasjonatów biegania. To nieustanne innowacje. To poszukiwania nowych technologii oraz dróg rozwoju produktów dla zachowania ich wyjątkowej funkcjonalności i spełnienia coraz to nowych potrzeb tych, dla których bieganie jest istotną częścią życia.

PEŁNA SWOBODY Najwyższe modele kolekcji ODLO RUNNING powstają z wykorzystaniem innowacyjnej trójwymiarowej technologii dziewiarskiej, redukującej ilość szwów do absolutnego minimum. Aby zapewnić maksymalną wygodę i swobodę ruchu, ODLO zastosowało wielokrotnie sprawdzoną technologię projektowania odzieży zwaną „ZONED FUNCTION”, która precyzyjnie dzieli i wskazuje poszczególne strefy ciała biegacza wymagające odpowiedniej termoregulacji, swobody ruchów i dopasowania do sylwetki.

WYRAFINOWANA Świetne właściwości materiałów i wiodące technologie projektowania i szycia to nie wszystko, co sprawia, że odzież biegowa jest w 100% funkcjonalna. ODLO pomyślało również o ciekawych i użytecznych rozwiązaniach w postaci poprawiających bezpieczeństwo elementów odblaskowych, przemyślnym systemie przechowywania, o praktycznych kieszonkach na urządzenia audio, czy inne drobiazgi. Wszystko po to, aby każdy mógł skupić się na tym, co najważniejsze – bieganiu.


„oDLo zoned function“ TERMoREGULACJA bezszwowo zintegrowane strefy docieplenia i chłodzenia dla optymalnej regulacji temperatury ciała

LEKKA JAK PIÓRKO Oddychające, łatwe w pielęgnacji, naturalnie elastyczne i ultralekkie materiały użyte w nowej kolekcji ODLO RUNNING, sprawią, że każdy biegacz będzie mógł w całości oddać się swojej pasji i zapomnieć o wszelkich obciążeniach.

SwoBoDA RUCHU nieskrępowana swoboda ruchu dzięki elastycznym materiałom i trójwymiarowej, bezszwowej technologii dziewiarskiej DoPASowAnIE anatomiczny krój, świetnie dopasowuje się do każdej sylwetki.


running // race // ladies 346911 Jacket windstopper® INCURIA WINDSTOPPER 2L ACTIVE VEGA / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PA wstawka I: 91 % PES, 9 % EL XS – XL SU14A324B14

679,95 PLN

pack me! c/o**

a 30154 rose red - black b 15000 black ** c 40085 dynasty green - blue iris

347151 T-shirt s/s ½ zip BIA STRETCH JERSEY / STRETCH MINIMESH materiał: 86 % PES, 14 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL XS – XL SU14A133B14

279,95 PLN

a 30149 rose red - hot coral b 20120 blue iris - dynasty green

347171 Singlet with integrated top BIA S

STRETCH JERSEY / STRETCH MINIMESH materiał: 86 % PES, 14 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

S

S

XS – XL SU14A114B14

239,95 PLN

a 30159 hot coral - rose red b 20120 blue iris - dynasty green c 60047 black - monument

345381 Top seamless ZONE SEAMLESS EFFECT materiał: 64 % PES, 16 % PA, 20 % EL S–L S

SU14A119B14

249,95 PLN

a 30149 rose red - hot coral b 20120 blue iris - dynasty green c 60052 black - blue atoll

347161 Tights ¾ MF BIA SENSITIVE FIT / STRETCH MINIMESH materiał: 68 % PA, 32 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL S–L SU14A229B14

479,95 PLN

a 15001 black - black

10

S

S

c/o


running // race // men 346912 Jacket windstopper® INCURIA WINDSTOPPER 2L ACTIVE VEGA / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PA wstawka I: 91 % PES, 9 % EL S – XXL SU14A324B14

679,95 PLN

a 23601 dresden blue - black b 15000 black ** c 40090 classic green - castlerock

pack me! c/o**

346932 Jacket windstopper® ARA WINDSTOPPER 2L ACTIVE VEGA / FINE STRETCH JERSEY / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PA wstawka I: 88 % PES, 12 % EL wstawka II: 91 % PES, 9 % EL S – XXL SU14A181B14

379,95 PLN

a 23601 dresden blue - black b 15000 black **

347152 T-shirt s/s ½ zip VIS STRETCH JERSEY / STRETCH MINIMESH materiał: 86 % PES, 14 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL S – XL SU14A133B14

279,95 PLN

a 15139 black - dresden blue b 60047 black - monument

345932 T-shirt s/s crew neck seamless RACE SEAMLESS SUPER LIGHT EFFECT materiał: 84 % PES, 16 % PA M – XL SU14A119B14

249,95 PLN

c/o**

a 23600 dresden blue b 15061 black - castlerock ** c 18800 castlerock

347132 Tights short MF VIS SENSITIVE FIT / STRETCH MINIMESH materiał: 68 % PA, 32 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL S – XL SU14A209B14

439,95 PLN

a 15001 black - black

11


running // performance // ladies 347191 Jacket logic windproof VÄG SUPERLIGHT WINDPROTECTION DWR / MINI MESH materiał: 100 % PA wstawka I: 100 % PES

pack me!

XS – XL SU14A209B14

439,95 PLN

nowość

a 20129 blue atoll - white b 40085 dynasty green - blue iris c 30149 rose red - hot cora ø waga kurtki: 80 g

346571 T-shirt s/s crew neck JADE S

ENDURANCE EYELET EFFECT / SOFT STRUCTURE EFFECT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES XS – XL SU14A90B14

S

S

c/o

189,95 PLN

a 40085 dynasty green - blue iris b 20129 blue atoll - white c 30149 rose red - hot coral

347241 Tights ¾ STORMER SENSITIVE FIT / STRETCH MINIMESH materiał: 68 % PA, 32 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL XS – L SU14A124B14

259,95 PLN

nowość

a 15000 black

347231 Skirt JEM SOFT POLYESTER STRETCH / STRETCH TRICOT / STRETCH MINIMESH materiał: 89 % PES, 11 % EL wstawka I: 80 % PA, 20 % EL wstawka II: 91 % PES, 9 % EL

nowość

XS – L SU14A90B14

189,95 PLN

a 20120 blue iris - dynasty green b 15000 black c 30159 hot coral - rose red 347221 Shorts CLASH SOFT POLYESTER STRETCH / STRETCH MINIMESH / CUBIC materiał: 89 % PES, 11 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL wstawka II: 100 % PES XS – L SU14A81B14

169,95 PLN

a 20120 blue iris - dynasty green b 15000 black c 30159 hot coral - rose red

12

nowość


running // performance // men 347192 Jacket logic windproof VÄG SUPERLIGHT WINDPROTECTION DWR / MINI MESH materiał: 100 % PA wstawka I: 100 % PES

pack me!

S - XXL SU14A209B14

439,95 PLN

nowość

a 40092 classic green - peacock blue b 23601 dresden blue - black ø waga kurtki: 90 g

346572 T-shirt s/s crew neck CHIP S

S

S

S

ENDURANCE EYELET EFFECT / SOFT STRUCTURE EFFECT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES

c/o

S – XXL SU14A105B14

219,95 PLN

a 10142 white - dresden blue b 10323 monument - white c 23601 dresden blue - black d 40090 classic green - castlerock 346582 Singlet crew neck CHIP S

S

S

ENDURANCE EYELET EFFECT / SOFT STRUCTURE EFFECT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES S – XXL SU14A81B14

c/o

169,95 PLN

a 40090 classic green - castlerock b 23601 dresden blue - black c 30157 formula one - monument 347312 Tights ¾ STORMER SENSITIVE FIT / STRETCH MINIMESH materiał: 68 % PA, 32 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL S – XL SU14A124B14

259,95 PLN

nowość

a 15000 black

347232 Shorts VOLT SOFT POLYESTER STRETCH / STRETCH MINIMESH / CUBIC materiał: 89 % PES, 11 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL wstawka II: 100 % PES

nowość

S – XXL SU14A105B14

219,95 PLN

a 18800 castlerock b 15000 black c 23601 dresden blue - black 347222 Shorts CLASH SOFT POLYESTER STRETCH / STRETCH MINIMESH / CUBIC materiał: 89 % PES, 11 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL wstawka II: 100 % PES

nowość

S – XL SU14A81B14

169,95 PLN

a 10332 castlerock - classic green b 15000 black c 15139 black - dresden blue 13


running // active // ladies 347261 Vest Hoody HOLOGRAM RIBSTOP DWR LIGHT / STRETCH TRICOT materiał: 100 % PES wstawka I: 80 % PA, 20 % EL

nowość

S

S

XS – XL SU14A143B14

299,95 PLN

a 30156 rose red b 23800 blue atoll 333071 Hoody midlayer ½ zip FAMOUS TERRY INSIDE BRUSHED materiał: 90 % PES, 10 % EL

c/o**

XS – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

a 30147 hot coral printed b 15000 black ** c 20128 blue iris all over printed d 20135 blue atoll all over printed e 30149 rose red - hot coral 347291 T-shirt s/s v-neck DAPHNE S

FINE STRETCH JERSEY materiał: 88 % PES, 12 % EL

S

S

S

S

XS – XXL SU14A81B14

169,95 PLN nowość

a 20153 blue atoll - white printed b 23800 blue atoll c 23900 blue iris d 30156 rose red e 30172 rose red - hot coral printed 347301 Tank DAPHNE S

FINE STRETCH JERSEY materiał: 88 % PES, 12 % EL

S

S

S

S

XS – XXL SU14A71B14

149,95 PLN nowość

a b c d e

20153 23800 23900 30156 30172

blue atoll - white printed blue atoll blue iris rose red rose red - hot coral printed

346211 T-shirt s/s crew neck POISE STRETCH DOUBLEKNIT / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PES wstawka I: 91 % PES, 9 % EL XS – XXL SU14A81B14

169,95 PLN

hot coral - rose red a 30159 blue atoll - white b 20129 white - blue atoll c 10316 black ** d 15000 blue iris - dynasty green e 20120 f 30149 rose red - hot coral

c/o**

346221 Singlet v-neck POISE STRETCH DOUBLEKNIT / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PES wstawka I: 91 % PES, 9 % EL XS – XXL SU14A76B14

159,95 PLN c/o**

a 30149 rose red - hot coral b 15000 black ** c 20120 blue iris - dynasty green d 20129 blue atoll - white e 30159 hot coral - rose red 14


running // active // ladies 347361 Top KIMBER STRETCH TRICOT / LYCRA JERSEY MESH materiał: 80 % PA, 20 % EL wstawka I: 88 % PA, 12 % EL

nowość

XS – XL SU14A71B14

149,95 PLN

a 40085 dynasty green - blue iris b 15000 black c 20129 blue atoll - white d 30149 rose red - hot coral 347251 Dress RAJA S

SOFT POLYESTER STRETCH / STRETCH MINIMESH materiał: 89 % PES, 11 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

S

S

nowość

XS – XL SU14A90B14

189,95 PLN

a 40085 dynasty green - blue iris b 20129 blue atoll - white c 30149 rose red - hot coral 347351 Shorts BANEE SOFT POLYESTER STRETCH / STRETCH TRICOT materiał: 89 % PES, 11 % EL wstawka l: 80 % PA, 20 % EL

nowość

XS – XL SU14A71B14

149,95 PLN

a 23801 blue atoll - black b 15000 black c 30154 rose red - black d 40085 dynasty green - blue iris 347325 Tights short SHANA STRETCH TRICOT materiał: 80 % PA, 20 % EL XS – XL SU14A71B14

nowość

149,95 PLN

a 20120 blue iris - dynasty green b 15000 black c 60053 black - rose red 347331 Tights ¾ SHANA STRETCH TRICOT materiał: 80 % PA, 20 % EL XS – XL SU14A90B14

nowość

189,95 PLN

a 20120 blue iris - dynasty green b 15000 black c 60053 black - rose red 347341 Jazzpants SHANA STRETCH TRICOT materiał: 80 % PA, 20 % EL XS – XL SU14A114B14

nowość

239,95 PLN

a 15000 black b 60053 black - rose red

15


running // active // men 347262 Vest Hoody HOLOGRAM RIBSTOP DWR LIGHT / STRETCH TRICOT materiał: 100 % PES wstawka I: 80 % PA, 20 % EL

nowość

S – XXL SU14A143B14

299,95 PLN

a 10332 castlerock - classic green b 15000 black c 23601 dresden blue - black

347122 Hoody midlayer full zip GLAMO TERRY INSIDE BRUSHED materiał: 90 % PES, 10 % EL

c/o**

S – XXL SU14A167B14

nowość

349,95 PLN

a 40090 classic green - castlerock b 15061 black - castlerock c 23601 dresden blue - black

347142 T-shirt s/s crew neck LANDER S

FINE STRETCH JERSEY / STRETCH MINIMESH materiał: 88 % PES, 12 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

S

S

S

S – XXL SU14A90B14

189,95 PLN

nowość

a 30196 orange.com - dresden blue b 10314 white - monument c 20119 peacock blue - classic green d 23602 dresden blue - white

347252 Tank LANDER S

FINE STRETCH JERSEY / STRETCH MINIMESH materiał: 88 % PES, 12 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

S

S

S

S – XXL SU14A81B14

169,95 PLN

nowość

a 30196 orange.com - dresden blue b 10323 monument - white c 23601 dresden blue - black d 40092 classic green - peacock blue

347272 T-shirt s/s v-neck LED S

FINE STRETCH JERSEY / STRETCH MINIMESH materiał: 88 % PES, 12 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

S

S

S – XXL SU14A81B14

169,95 PLN

a 10323 monument - white b 15139 black - dresden blue c 40092 classic green - peacock blue

16

nowość


running // active // men 347282 Stand-up collar s/s ½ zip SOUND STRETCH DOUBLEKNIT / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PES wstawka I: 91 % PBS, 9 % EL S – XXL SU14A95B14

199,95 PLN

a 23601 dresden blue - black b 40092 classic green - peacock blue

346602 T-shirt s/s crew neck SOUND STRETCH DOUBLEKNIT / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PES wstawka I: 91 % PES, 9 % EL S – XXL SU14A90B14

189,95 PLN c/o**

a b c d

15000 23601 36101 40092

black ** dresden blue - black formula one - black ** classic green - peacock blue

347352 Shorts BEAM SOFT POLYESTER STRETCH / STRETCH MINIMESH materiał: 89 % PES, 11 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

nowość

S – XXL SU14A81B14

169,95 PLN

a 15139 black - dresden blue b 15000 black c 40090 classic green - castlerock

345562 Shorts NOTCH DAVIS II MICROTOUCH materiał: 100 % PES

c/o**

S – XXL SU14A57B14

119,95 PLN

a 15000 black **

17


running // active // ladies 346161 Tights COSMOS JERSEY 230 / STRETCH MINIMESH materiał: 92 % PES, 8 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

c/o**

XS – XXL SU14A124B14

259,95 PLN

a 60053 black - rose red b 15119 black - platina

346171 Tights ¾ COSMOS JERSEY 230 / STRETCH MINIMESH materiał: 92 % PES, 8 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

c/o**

XS – XXL SU14A109B14

229,95 PLN

a 60052 black - blue atoll b 15119 black - platina c 60051 black - blue iris d 60053 black - rose red

346181 Tights short COSMOS JERSEY 230 / STRETCH MINIMESH materiał: 92 % PES, 8 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

c/o**

XS – XXL SU14A91B14

189,95 PLN

a 60052 black - blue atoll b 15119 black - platina c 60051 black - blue iris

347021 Pants QIBLI RIBSTOP DWR LIGHT / JERSEY 230 materiał: 100 % PES wstawka I: 92 % PES, 8 % EL XS – XL SU14A129B14

269,95 PLN

nowość

a 15000 black

331851 Pants DOHA ENDURO STRETCH materiał: 95 % PA, 5 % EL 34 – 50 SU14A143B14

299,95 PLN

a 15000 black **

18

c/o**


running // active // men 346162 Tights CYBER JERSEY 230 / STRETCH MINIMESH materiał: 92 % PES, 8 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

c/o**

S – XXL SU14A124B14

259,95 PLN

a 15139 black - dresden blue b 15000 black **

346172 Tights ¾ CYBER JERSEY 230 / STRETCH MINIMESH materiał: 92 % PES, 8 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

c/o**

S – XXL SU14A109B14

229,95 PLN

a 15139 black - dresden blue b 15000 black ** c 15070 black - formula one **

346182 Tights short CYBER JERSEY 230 / STRETCH MINIMESH materiał: 92 % PES, 8 % EL wstawka I: 91 % PES, 9 % EL

c/o**

S – XXL SU14A91B14

189,95 PLN

a 15139 black - dresden blue b 15070 black - formula one ** c 15000 black **

331782 Pants long LAREDO ENDURO STRETCH materiał: 95 % PA, 5 % EL 46 – 56 SU14A143B14

299,95 PLN

c/o**

a 15000 black **

347242 Pants PANZER ENDURO STRETCH materiał: 95 % PA, 5 % EL S – XXL SU14A124B14

259,95 PLN nowość

a 15000 black

19


running // essentials // ladies 346081 Jacket MULTI MICRO 600 materiał: 100 % PES XS – XXL SU14A143B14

c/o**

299,95 PLN

a 30156 rose red b 15000 black ** c 23900 blue iris 391431 T-shirt s/s RUNNING EVENT COMFORT MICRO STRUCTURE / COMFORT MICRO MESH materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES

c/o**

XS – XL SU14A48B14

99,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white ** c 15000 black ** d 23800 blue atoll

e 23900 blue iris f 24800 logo blue ** g 32201 violet pink - black ** h 36101 formula one - black **

347381 Singlet crew neck RELAY S

COMFORT MICRO STRUCTURE / COMFORT MICRO MESH materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES

S

S

S

S

nowość

XS – XL SU14A48B14

99,95 PLN

a 10000 white b 15000 black c 23800 blue atoll d 23900 blue iris e 30156 rose red 343111 Tights ACTIVE RUN JERSEY 230 materiał: 92 % PES, 8 % EL

c/o**

XXS – XXL SU14A109B14

229,95 PLN

a 15000 black **

343231 Tights ¾ ACTIVE RUN JERSEY 230 materiał: 92 % PES, 8 % EL

c/o**

XXS – XXL SU14A81B14

169,95 PLN

a 15000 black **

343221 Tights short ACTIVE RUN JERSEY 230 materiał: 92 % PES, 8 % EL XS – XXL SU14A71B14

149,95 PLN

a 15000 black **

20

c/o**


running // essentials // men 346082 Jacket MULTI MICRO 600 materiał: 100 % PES S – XXL SU14A143B14

c/o**

299,95 PLN

a 23600 dresden blue b 15000 black ** c 36100 formula one ** d 40095 classic green 391432 T-shirt s/s RUNNING EVENT COMFORT MICRO STRUCTURE / COMFORT MICRO MESH materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES

c/o**

S – XXL SU14A48B14

99,95 PLN

a 23601 dresden blue - black b 10000 white ** c 10332 castlerock - classic green d 15000 black **

e 24800 logo blue ** f 36101 formula one - black ** g 40007 macaw green - white ** h 40092 classic green - peacock blue

347302 Singlet crew neck RELAY S

COMFORT MICRO STRUCTURE / COMFORT MICRO MESH materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES

S

S

S

nowość

S – XXL SU14A48B14

99,95 PLN

a 23602 dresden blue - white b 30157 formula one - monument c 40092 classic green - peacock blue d 60047 black - monument 343172 Tights uni ACTIVE RUN JERSEY 230 materiał: 92 % PES, 8 % EL

c/o**

S – XXL SU14A109B14

229,95 PLN

a 15000 black **

343152 Tights ¾ uni ACTIVE RUN JERSEY 230 materiał: 92 % PES, 8 % EL

c/o**

S – XXL SU14A81B14

169,95 PLN

a 15000 black **

343162 Tights short uni ACTIVE RUN JERSEY 230 materiał: 92 % PES, 8 % EL

c/o**

S – XXL SU14A71B14

149,95 PLN

a 15000 black **

21


akcesoria // unisex 792410 Cap VISOR SPEED BRICK KNIT materiał: 100 % PES One Size SU14A38B14

nowość

79,95 PLN

a 30066 orange.com b 10000 white c 10800 monument d 15000 black e 43800 lime punch 792420 Cap BASIC SPEED DIAMOND WEAVE materiał: 100 % PES S/M – L/XL SU14A48B14

nowość

99,95 PLN

a 23800 blue atoll b 10000 white c 15000 black d 23600 dresden blue e 30156 rose red 792430 Cap MESH SPEED DIAMOND WEAVE materiał: 100 % PES S/M – L/XL SU14A57B14

nowość

119,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white c 15000 black d 23600 dresden blue e 23800 blue atoll 792440 Cap SOFTSHELL SPEED 3L HIGH DENSITY SOFTSHELL LIGHT materiał: 100 % PES S/M – L/XL SU14A71B14

149,95 PLN

nowość

a 15000 black

792460 Cap POWER TRICOT POWER STRETCH ACTIVE materiał: 80 % PA, 20 % EL One Size SU14A71B14

149,95 PLN

nowość

a 15000 black b 10000 white

775640 Cap LOGIC WINDPROTECTION LIGHT WINDPROTECTION 3L DWR materiał: 100 % PES S/M – L/XL SU14A62B14

129,95 PLN

a 15000 black **

22

c/o**


akcesoria // unisex 775910 Kneewarmer EVOLUTION EVOLUTION WARM materiał: 60 % PES, 34 % PA, 6 % EL S/M – L/XL SU14A95B14

199,95 PLN

c/o**

a 15000 black **

775900 Armwarmer EVOLUTION EVOLUTION WARM materiał: 60 % PES, 34 % PA, 6 % EL S/M – L/XL SU14A95B14

199,95 PLN

c/o**

a 15000 black **

775920 Legwarmer EVOLUTION EVOLUTION WARM materiał: 60 % PES, 34 % PA, 6 % EL S/M – L/XL SU14A105B14

219,95 PLN

c/o**

a 15000 black **

792490 Armwarmer SPEED TRICOT POWER STRETCH ACTIVE materiał: 80 % PA, 20 % EL S – XL SU14A76B14

159,95 PLN nowość

a

15000 black

792500 Legwarmer SPEED TRICOT POWER STRETCH ACTIVE materiał: 80 % PA, 20 % EL S – XL SU14A95B14

199,95 PLN nowość

a 15000 black

23


odlo bike Nino Schurter SCOTT Swisspower MTB Racing Team

EnDURAnCE 2 SUPER AIR – RACE Wkładka Endurance 2 Super Air wykonana jest z najnowszej generacji pianek o różnych gęstościach. Wyprodukowana w technologii 3D. Specjalny kształt wkładki gwarantuje absolutnie najwyższej klasy ochronę i ergonomiczne dopasowanie. Centralnie zlokalizowane strefy amortyzacji, rozmieszczone zostały w punktach anatomicznych, które narażone są na największy ucisk. Dwuwarstwowy materiał X-Tract gromadzi i odprowadza pot od skóry na zewnątrz. Dodatkowe delikatne perforacje strony zewnętrznej wspomagają oddychalność i błyskawiczne schnięcie. Dla profesjonalistów i zapalonych entuzjastów sportów rowerowych.

grubość 3 mm

grubość 12 mm

gęstość 60kg/m3

gęstość 80kg/m3


ODLO, jako jeden z wiodących producentów funkcjonalnej odzieży sportowej, w sezonie LATO 2014 będzie kontynuowało wyznaczanie nowych standardów w segmencie odzieży rowerowej.

The oDLo bike «activity-control-system» Jak właściwie dobrać odpowiednią dla siebie w kładkę ochronną? Niezwykle łatwo – z pomocą ODLO BIKE activity-control-system.

Kolekcja rowerowa powstała na bazie stosowanych i sprawdzonych wcześniej zasad, materiałów i technologii, z których kluczowymi są: zasada trzech warstw oraz ODLO zoned function. Kolekcje rowerowe ODLO powstają z wykorzystaniem bezcennej wiedzy i doświadczenia światowej klasy kolarzy, zarówno szosowych jak i tych uprawiających kolarstwo górskie. ODLO stale współpracuje z francuską grupą kolarską AG2R La Mondiale oraz Scott-Swisspower MTB Racing Team (mężczyźni) i GHOST Factory Racing Team (kobiety).

W zależności od czasu przejażdżki oraz poziomu aktywności fizycznej, zalecany jest odpowiedni rodzaj wkładki. Dla intensywnego wysiłku fizycznego przy długich dystansach odpowiednią wkładką będzie Ultimate Protection 3D support. Porównywalnie dla krótkich, relaksujących podróży właściwym wyborem będzie wkładka Soft Protection tec-support.

HIGH PRoTECTIon pro-support (12 mm) – PERFoRMAnCE

SoFT PRoTECTIon tec-support (8 mm) – ACTIVE

Optymalna ochrona i gwarantowany komfort: 2-warstwowa, lekkiej wagi, o grubości 12 mm wkładka wykonana z wysoce elastycznej pianki. Unikatowy system wentylacji Air Flow z kanałami powietrznymi. Najlepsze działanie oddychające i idealny fason. Dla ambitnych sportowców.

Niezawodna ochrona: wkładka o grubości 8 mm, elastyczna, wysoce oddychająca, wykonana z piankowego materiału o 4 zróżnicowanych grubościach. Bezszwowe wykonanie, ergonomicznie ukształtowane skrzydełka. Niezwykle szybko schnący laminat. Idealna dla tych, którzy rower traktują jako najlepszy sposób na zachowanie dobrej kondycji.

technologia 2-warstwowa

technologia 1-warstwowa


bike // race // ladies 410761 Jacket logic MUD TRANSPARENT COVER materiał: 50 % PES, 50 % PU XS – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

nowość

a 15000 black

410771 Vest logic SOULOR MICRO 800 / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PES wstawka I: 91 % PES, 9 % EL XS – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

nowość

a 30152 rose red - peacock blue b 15061 black - castlerock

410741 Stand-up collar s/s full zip TELEGRAPHE SOFT STRUCTURE EFFECT / CYCLING TIMEOUT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES XS – XXL SU14A176B14

369,95 PLN

nowość

a 30152 rose red - peacock blue b 15061 black - castlerock c 20131 blue atoll - high-rise

410751 Stand-up collar s/l full zip TELEGRAPHE SOFT STRUCTURE EFFECT / CYCLING TIMEOUT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES XS – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

nowość

a 30152 rose red - peacock blue b 20131 blue atoll - high-rise

421611 Tights short suspenders GALIBIER TRICOT POWER STRETCH PERFORMER / TRICOT POWER STRETCH SHIELD / MESH VELO materiał: 80 % PA, 20 % EL wstawka I: 80 % PES, 20 % EL wstawka II: 75 % PA, 25 % EL XS – XXL SU14A262B14

549,95 PLN nowość

a 10001 white - black b 15000 black

26


bike // race // men 410762 Jacket logic MUD TRANSPARENT COVER materiał: 50 % PES, 50 % PU S – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

nowość

a 15000 black

410772 Vest logic SOULOR MICRO 800 / STRETCH MINIMESH materiał: 100 % PES wstawka I: 91 % PES, 9 % EL S – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

nowość

a 20118 dresden blue - lime punch b 15061 black - castlerock

410742 Stand-up collar s/s full zip TELEGRAPHE SOFT STRUCTURE EFFECT / CYCLING TIMEOUT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES S – XXL SU14A176B14

369,95 PLN

nowość

a 20118 dresden blue - lime punch b 15061 black - castlerock c 30157 formula one - monument

410752 Stand-up collar s/l full zip TELEGRAPHE SOFT STRUCTURE EFFECT / CYCLING TIMEOUT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES S – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

nowość

a 20118 dresden blue - lime punch b 30157 formula one - monument

421612 Tights short suspenders GALIBIER TRICOT POWER STRETCH PERFORMER / TRICOT POWER STRETCH SHIELD / MESH VELO materiał: 80 % PA, 20 % EL wstawka I: 80 % PES, 20 % EL wstawka II: 75 % PA, 25 % EL S – XXL SU14A262B14

549,95 PLN nowość

a 10001 white - black b 15000 black

27


bike // performance // ladies 410551 Jacket TORNADO MICRO 600 / MICRO 600 materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES

c/o

XS – XXL SU14A181B14

wind

proo

f

379,95 PLN

a 10000 white b 20133 blue atoll - fluor coral c 30152 rose red - peacock blue

410841 Stand-up collar s/s ½ zip NINO JUST ONE EFFECT WITH LYCRA / JUST ONE MESH EFFECT materiał: 94 % PES, 6 % EL wstawka I: 100 % PES XS – XXL SU14A176B14

369,95 PLN

nowość

a 20132 blue atoll - high-rise - fluor coral b 20125 blue iris - dynasty green - lime punch c 30153 rose red - hot coral - peacock blue

410861 Stand-up collar s/s ½ zip TOURMALET CYCLING ASTERIA / CYCLING TIMEOUT / SOFT STRUCTURE EFFECT materiał: 86 % PES, 14 % EL wstawka I: 100 % PES wstawka II: 100 % PES XS – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

nowość

a 20132 blue atoll - high-rise - fluor coral b 30153 rose red - hot coral - peacock blue c 10336 white - Suisse Team d 10337 white - Germany Team 410821 Stand-up collar s/s ½ zip SIGN X ENDURANCE EYELET EFFECT / CYCLING TIMEOUT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES XS – XXL SU14A143B14

299,95 PLN

a 20132 blue atoll - high-rise - fluor coral b 10001 white - black c 30153 rose red - hot coral - peacock blue d 40084 dynasty green - blue iris - lime punch

421641 Tights short FLASH X TRICOT POWER STRETCH PERFORMER / TRICOT POWER STRETCH SHIELD materiał: 80 % PA, 20 % EL wstawka I: 80 % PES, 20 % EL XS – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

a 10000 white b 15000 black c 60053 black - rose red

28

nowość


bike // performance // men 410552 Jacket TORNADO MICRO 600 / MICRO 600 materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES

c/o**

S – XXL wind

SU14A181B14

proo

f

wind

proo

f

379,95 PLN

a 40092 classic green - peacock blue b 15000 black ** c 23601 dresden blue - black

wind

proo

f

410842 Stand-up collar s/s ½ zip NINO JUST ONE EFFECT WITH LYCRA / JUST ONE MESH EFFECT materiał: 94 % PES, 6 % EL wstawka I: 100 % PES S – XXL SU14A176B14

369,95 PLN

nowość

a 30158 formula one - monument - white b 15129 black - castlerock - white c 20124 dresden blue - lime punch - white 410862 Stand-up collar s/s ½ zip TOURMALET CYCLING ASTERIA / CYCLING TIMEOUT / SOFT STRUCTURE EFFECT materiał: 86 % PES, 14 % EL wstawka I: 100 % PES wstawka II: 100 % PES S – XXL

329,95 PLN SU14A157B14 10335 white - monument - formula one 20123 dresden blue - black - lime punch 40091 classic green - castlerock - peacock blue 10095 white - France Team 10336 white - Suisse Team 10337 white - Germany Team

nowość

a b c d e f

410822 Stand-up collar s/s ½ zip SIGN X ENDURANCE EYELET EFFECT / CYCLING TIMEOUT materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES S – XXL SU14A143B14

299,95 PLN

a 15070 black - formula one b 10001 white - black c 20123 dresden blue - black - lime punch

nowość

421642 Tights short FLASH X TRICOT POWER STRETCH PERFORMER / TRICOT POWER STRETCH SHIELD materiał: 80 % PA, 20 % EL wstawka I: 80 % PES, 20 % EL S – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

a 15070 black - formula one b 15000 black c 15139 black - dresden blue 421652 Tights short suspenders FLASH X TRICOT POWER STRETCH PERFORMER / TRICOT POWER STRETCH SHIELD / MESH VELO materiał: 80 % PA, 20 % EL wstawka I: 80 % PES, 20 % EL wstawka II: 97 % PES, 3 % EL S – XXL SU14A176B14

369,95 PLN

a 15070 black - formula one b 15000 black c 15139 black - dresden blue

29


bike // active // ladies 410631 Stand-up collar s/s ½ zip ACTION FINE PIQUE EFFECT / COMFORT MICRO MESH materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES XS – XXL SU14A105B14

219,95 PLN c/o**

a 15012 black - white ** b 20150 blue atoll - white - high-rise c 30153 rose red - hot coral - peacock blue

410871 Stand-up collar s/s ½ zip FLUID MINISTRUCTURED DOUBLEKNIT EFFECT materiał: 100 % PES XS – XXL SU14A90B14

189,95 PLN

a 15012 black - white b 20131 blue atoll - high-rise c 30149 rose red - hot coral

421361 Tights short BALANCE TRICOT POWER STRETCH ACTIVE materiał: 80 % PA, 20 % EL XS – XXL SU14A119B14

249,95 PLN

a 10000 white ** b 15000 black **

c/o**

421381 Tights ¾ BALANCE TRICOT POWER STRETCH ACTIVE materiał: 80 % PA, 20 % EL XS – XXL SU14A124B14

259,95 PLN

a 15000 black **

c/o**

421341 Tights CUSHION POWER STRETCH WARM / WINDPROTECTION 3L DWR materiał: 51 % PA, 33 % PES, 16 % EL wstawka I: 100 % PES XS – XXL SU14A181B14

379,95 PLN

a 15000 black

c/o

membrana chroniąca kolana przed wiatrem 30


bike // active // men 410632 Stand-up collar s/s ½ zip ACTION FINE PIQUE EFFECT / COMFORT MICRO MESH materiał: 100 % PES wstawka I: 100 % PES S – XXL SU14A105B14

219,95 PLN c/o**

a 10014 white - black - formula one ** b 20123 dresden blue - black - lime punch c 15012 black - white **

410872 Stand-up collar s/s ½ zip FLUID MINISTRUCTURED DOUBLEKNIT EFFECT materiał: 100 % PES S – XXL SU14A90B14

189,95 PLN

a 23601 dresden blue - black b 15012 black - white c 40090 classic green - castlerock

421362 Tights short BALANCE TRICOT POWER STRETCH ACTIVE materiał: 80 % PA, 20 % EL S – XXL SU14A119B14

249,95 PLN

a 15000 black ** b 15070 black - formula one

c/o**

421372 Tights short with suspenders BALANCE TRICOT POWER STRETCH ACTIVE / STRETCH JERSEY MESH materiał: 80 % PA, 20 % EL wstawka I: 97 % PES, 3 % EL S – XXL SU14A133B14

279,95 PLN

a 15000 black ** b 15070 black - formula one

c/o**

421342 Tights with suspenders CUSHION POWER STRETCH WARM / WINDPROTECTION 3L DWR materiał: 51 % PA, 33 % PES, 16 % EL wstawka I: 100 % PES S – XXL SU14A209B14

439,95 PLN

a 15000 black **

c/o**

membrana chroniąca kolana przed wiatrem 31


bike // scott-swisspower // AG2R // men 490162 Stand-up collar s/s full zip SWISS POWER REPLICA TIMOR materiał: 100 % PES

c/o

XS – XXL SU14A109B14

229,95 PLN

a SW311 SWISSPOWER white 1 b SW312 SWISSPOWER white 2

490172 Tights short suspenders SWISS POWER REPLICA TRICOT POWER STRETCH PERFORMER materiał: 80 % PA, 20 % EL XS – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

a SW321 SWISSPOWER black 1

c/o

491102 Stand-up collar s/s full zip AG2R REPLICA TIMOR materiał: 100 % PES

c/o

XS – XXL SU14A105B14

219,95 PLN

a AG312 AG2R white 2 (focus)

491122 Tights short suspenders AG2R REPLICA TRICOT POWER STRETCH PERFORMER materiał: 80 % PA, 20 % EL XS – XXL SU14A157B14

329,95 PLN

a AG322 AG2R brown 2 (focus)

32

c/o


bike // akcesoria // unisex 770340 Gloves short IRON materiał: 83 % PA, 17 % EL wstawka l: pianka: syntetyczna skóra: 50 % PA, 50 % PU

c/o**

XS – XXL SU14A62B14

129,95 PLN

a 15000 black **

776080 Gloves short ENDURANCE materiał: 83 % PA, 17 % EL wstawka l: pianka: syntetyczna skóra: 50 % PA, 50 % PU

c/o**

XS – XXL SU14A71B14

149,95 PLN

a 10000 white b 15000 black **

776090 Gloves ENDURANCE materiał: 83 % PA, 17 % EL wstawka l: pianka: syntetyczna skóra: 50 % PA, 50 % PU

c/o**

XS – XXL SU14A90B14

189,95 PLN

a 15012 black - white ** b 15000 black **

776110 Gloves PASSION materiał: 87 % PA, 13 % EL wstawka l: pianka: syntetyczna skóra: 50 % PA, 50 % PU

c/o**

XS – XXL SU14A105B14

219,95 PLN

a 15124 black - fiery red ** b 15000 black **

33


odlo tec shirts Koszulki ODLO TEC Shirts są najlepszą propozycją dla wszystkich szukających prostych, uniwersalnych i wygodnych rozwiązań. Koszulki łączą w sobie funkcjonalność bielizny termoaktywnej [szybkie schnięcie, brak nieprzyjemnego zapachu potu – „effect by ODLO] z wyglądem i komfortem klasycznych koszulek outdoorowych [intrygujący desing, wygodny krój, ochrona przed promieniowaniem UV]. Koszulek można używać zarówno na co dzień, jak i praktycznie w każdym z rodzajów aktywności sportowej – tenis, golf, turystyka piesza, rekreacyjne kolarstwo, żeglarstwo.


«waffle jersey» ultralekka koszulka z maksymalną ochroną przed słońcem Koszulka idealna dla tych, którzy długo przebywają na słońcu. Bardzo gęsta struktura materiału „waffle jersey” zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV na poziomie 50+ [standard australijski]. Warto pamiętać, że efekt ochrony gwarantowany jest bez użycia żadnych środków chemicznych. «waffle jersey»: • lekki jak piórko – 110 g/m2 • UV 50+ ochrony przed słońcem • szybko schnący • chroniący przed nieprzyjemnym zapachem – „effect by ODLO” • dobrze dopasowany • łatwo odzyskujący kształt • wyprodukowany w Europie

„just one” uniwersalna koszulka na lato Warstwa wewnętrzna składa się z 65 mikrowłókien luźno ze sobą związanych, o znakomitej chłonności. Ich zadaniem jest szybkie przyjmowanie potu, tak aby warstwa wewnętrzna pozostająca w kontakcie ze skórą była zawsze sucha i nie kleiła się do ciała. warstwa zewnętrzna składa się z włókien splecionych ze 144 mikrowłókien, gładkich i gęsto ułożonych. Jej zadaniem jest przyjmowanie wilgoci z warstwy wewnętrznej i odparowywanie wody na zewnątrz. Obie warstwy „just one” posiadają strukturę wafelkową. Wewnątrz dzianiny tworzą się komory powietrzne zapewniające dodatkowe chłodzenie od wewnętrznej strony oraz lepsze odprowadzanie wilgoci i nadmiaru ciepła od strony zewnętrznej.

warstwa zewnętrzna

warstwa wewnętrzna


tec shirts // performance/active // ladies 221311 Polo shirt s/s ANIKA WAFFLE JERSEY materiał: 100 % PES

S

S

S

S

S

XS – XXL SU14A95B14

199,95 PLN

a 23800 blue atoll b 10000 white c 15000 black d 29000 deep blue e 30156 rose red f 43800 lime punch

nowość S

221301 T-shirt s/s crew neck ALEXANDRA S

WAFFLE JERSEY materiał: 100 % PES

S

S

S

S

XS – XXL SU14A90B14

189,95 PLN

a 43800 lime punch b 10000 white c 23800 blue atoll d 29000 deep blue e 30156 rose red

nowość

221291 Tank AENNE WAFFLE JERSEY materiał: 100 % PES

S

S

S

S

S

XS – XXL SU14A81B14

169,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white c 15000 black d 23800 blue atoll e 29000 deep blue f 43800 lime punch

nowość S

221401 T-shirt s/s v-neck BLENDA S

SOFT PIQUE materiał: 100 % PES

S

S

S

XS – XXL SU14A95B14

199,95 PLN

a 23800 blue atoll b 10000 white c 23900 blue iris d 30156 rose red

nowość

221391 Polo shirt s/l BIRGA S

SOFT PIQUE materiał: 100 % PES

S

S

XS – XXL SU14A95B14

199,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white c 23900 blue iris

36

nowość


tec shirts // performance/active // men 221312 Polo shirt s/s ARIK WAFFLE JERSEY materiał: 100 % PES S – XXL SU14A95B14

199,95 PLN

a 23600 dresden blue b 10000 white c 15000 black d 43800 lime punch e 30066 orange.com f 44300 classic green

nowość

221302 T-shirt s/s crew neck AKSEL WAFFLE JERSEY materiał: 100 % PES S – XXL SU14A90B14

189,95 PLN

a 44300 classic green b 10000 white c 15000 black d 23600 dresden blue e 30066 orange.com f 43800 lime punch

nowość

221292 Tank ALEKSANDER WAFFLE JERSEY materiał: 100 % PES S – XXL SU14A81B14

169,95 PLN

a 15000 black b 30066 orange.com c 23600 dresden blue d 44300 classic green

nowość

221412 Polo shirt s/s BENGT SOFT PIQUE materiał: 100 % PES S – XXL SU14A119B14

249,95 PLN

a 44300 classic green b 10000 white c 18800 castlerock d 23600 dresden blue

nowość

221402 T-shirt s/s crew neck BIRGER SOFT PIQUE materiał: 100 % PES S – XXL SU14A95B14

199,95 PLN

a 10000 white b 18800 castlerock c 23600 dresden blue d 44300 classic green

nowość

37


tec shirts // essentials // ladies 200831 Polo shirt s/s TINA S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

S

JUST ONE EFFECT materiał: 100 % PES XS – 3XL SU14A81B14

169,95 PLN

S

a 30161 bird of paradise b 10000 white ** c 10328 bark d 15000 black ** e 20900 navy ** f 23800 blue atoll g 23900 blue iris h 30148 lavender i 30156 rose red j 32000 hot coral k 40089 dynasty green l 43800 lime punch m 44200 jasmine green

c/o**

200841 T-shirt s/s crew neck CATHERINE JUST ONE EFFECT materiał: 100 % PES XS – 3XL SU14A67B14

139,95 PLN

S

a 23900 blue iris b 10000 white ** c 10328 bark d 15000 black ** e 20900 navy ** f 23800 blue atoll g 30148 lavender h 30156 rose red i 32000 hot coral j 40089 dynasty green k 43800 lime punch

c/o**

200891 Singlet SOPHIE JUST ONE EFFECT materiał: 100 % PES XS – 3XL SU14A62B14

129,95 PLN S

a 10000 white ** b 10328 bark c 15000 black ** d 20900 navy ** e 23800 blue atoll f 23900 blue iris g 30148 lavender h 30156 rose red i 30161 bird of paradise j 32000 hot coral k 40089 dynasty green l 43800 lime punch m 44200 jasmine green

38

c/o**


tec shirts // essentials // men 200832 Polo shirt s/s PETER JUST ONE EFFECT materiał: 100 % PES S – 3XL SU14A81B14

169,95 PLN

a 26700 peacock blue b 36100 formula one ** c 10000 white ** d 10328 bark e 15000 black ** f 18800 castlerock ** g 19800 major brown ** h 20900 navy ** i 22800 delft ** j 23000 web blue ** k 23600 dresden blue l 30066 orange.com m 43800 lime punch n 44300 classic green

c/o**

200842 T-shirt s/s crew neck GEORGE JUST ONE EFFECT materiał: 100 % PES S – 3XL SU14A67B14

139,95 PLN

a 23600 dresden blue b 10000 white ** c 10328 bark d 15000 black ** e 18800 castlerock ** f 19800 major brown ** g 20900 navy ** h 23000 web blue ** i 22800 delft j 26700 peacock blue k 30066 orange.com l 36100 formula one ** m 43800 lime punch n 44300 classic green

c/o**

200862 Tank AARON JUST ONE EFFECT materiał: 100 % PES S – 3XL SU14A62B14

129,95 PLN

a 43800 lime punch b 10000 white ** c 10328 bark d 15000 black ** e 18800 castlerock ** f 19800 major brown ** g 20900 navy ** h 22800 delft i 23000 web blue ** j 26700 peacock blue k 30066 orange.com l 36100 formula one ** m 44300 classic green

c/o**

39


odlo bielizna termoaktywna

„oDLo zoned function“ TERMOREGULACJA bezszwowo zintegrowane strefy docieplenia i chłodzenia dla optymalnej regulacji temperatury ciała SWOBODA RUCHU nieskrępowana swoboda ruchu dzięki elastycznym materiałom i trójwymiarowej, bezszwowej technologii dziewiarskiej DOPASOWANIE anatomiczny krój, świetnie dopasowuje się do każdej sylwetki.


evolution EVOLUTION to bielizna uniwersalna, całoroczna, doskonała dla każdej letniej i zimowej aktywności fizycznej. To bielizna stworzona dla wszystkich, którzy dbają o swój wygląd i dobre samopoczucie podczas uprawiania ulubionych sportów. Wykonana z wykorzystaniem technologii „zoned function”, polegającej na analizie ludzkiego ciała pod kątem charakterystyki termicznej jego poszczególnych obszarów. Dzięki wydzielonym strefom dociepleń i wentylacji, EVOLUTION wspomaga naszą naturalną termoregulację, aktywnie reagując na zmiany wewnątrz i w otoczeniu organizmu.

evolution greentec

181101 Top EVOLUTION LIGHT TREND kolor: 30159 hot coral - rose red

181072 Shirt s/s crew neck EVOLUTION LIGHT TREND kolor: 20140 dresden blue - web blue

Bielizna EVOLUTION dostępna jest również w wersji greentec, wykonanej w 100% z włókna poliestrowego pochodzącego z recyklingu. Jest ona obecnie najbardziej przyjaznym środowisku naturalnemu produktem z grupy termoaktywnej odzieży sportowej.

cubic light To najlżejsza i najszybciej schnąca dzianina stosowana w produkcji bielizny termoaktywnej ODLO. Charakterystyczna budowa CUBIC LIGHT – małe sześciany zatrzymujące powietrze przy ciele i zwiększające powierzchnię parowania – ograniczają kontakt bielizny ze skórą oraz zapewniają komfort klimatyczny. Bielizna sprawdza się zarówno zimą, jak i latem. Szczególnie w przypadku uprawiania sportów biegowych, Nordic Walking czy górskich wędrówek.

140721 Shirt s/s v-neck CUBIC TREND kolor: 23900 blue iris

140302 Shirt s/s v-neck CUBIC TREND kolor: 10055 white - granite

Działanie „cubic” Trójwymiarowa struktura sześcianu ogranicza kontakt bielizny ze skórą. Powietrze, zatrzymane dzięki strukturze materiału, wspomaga naturalną termoregulację organizmu. Testy przeprowadzone przez specjalistów ODLO wykazały, że bielizna „cubic”

schnie najszybciej w porównaniu do tej, wykonanej z innych rodzajów włókien, czy tej o innych strukturach powierzchni. Włókno „effect by ODLO” działa bakteriobójczo oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu potu.


bielizna // evolution // ladies

x-light

182041 Shirt s/s crew neck EVOLUTION X-LIGHT EVOLUTION X-LIGHT EFFECT materiał: 70 % PES, 30 % PA

x-light

XS – XL SU14A76B14

159,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white c 15000 black d 43800 lime punch

182051 Singlet v-neck EVOLUTION X-LIGHT EVOLUTION X-LIGHT EFFECT materiał: 70 % PES, 30 % PA

x-light

XS – XL SU14A67B14

139,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white c 15000 black d 43800 lime punch

182071 Panty EVOLUTION X-LIGHT EVOLUTION X-LIGHT EFFECT materiał: 70 % PES, 30 % PA

x-light

XS – XL SU14A57B14

119,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white c 15000 black d 43800 lime punch

182061 Briefs EVOLUTION X-LIGHT EVOLUTION X-LIGHT EFFECT materiał: 70 % PES, 30 % PA XS – XL SU14A48B14

99,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white c 15000 black d 43800 lime punch

42

x-light


bielizna // evolution // men

x-light

182042 Shirt s/s crew neck EVOLUTION X-LIGHT EVOLUTION X-LIGHT EFFECT materiał: 70 % PES, 30 % PA

x-light

S – XL SU14A76B14

159,95 PLN

a 23600 dresden blue b 10000 white c 15000 black d 40095 classic green

182052 Singlet crew neck EVOLUTION X-LIGHT EVOLUTION X-LIGHT EFFECT materiał: 70 % PES, 30 % PA

x-light

S – XL SU14A67B14

139,95 PLN

a 23600 dresden blue b 10000 white c 15000 black d 40095 classic green

182072 Boxer EVOLUTION X-LIGHT EVOLUTION X-LIGHT EFFECT materiał: 70 % PES, 30 % PA

x-light

S – XL SU14A57B14

119,95 PLN

a 23600 dresden blue b 10000 white c 15000 black d 40095 classic green

182062 Briefs EVOLUTION X-LIGHT EVOLUTION X-LIGHT EFFECT materiał: 70 % PES, 30 % PA

x-light

S – XL SU14A48B14

99,95 PLN

a 23600 dresden blue b 10000 white c 15000 black d 40095 classic green

43


bielizna // evolution // ladies

light

181221 Shirt s/s crew neck EVOLUTION LIGHT TREND EVOLUTION LIGHT materiał: 75 % PES, 19 % PA, 6 % EL

light

XS – XL SU14A90B14

189,95 PLN nowość

a 20126 blue iris - lime punch b 30159 hot coral - rose red

181101 Top EVOLUTION LIGHT TREND EVOLUTION LIGHT materiał: 75 % PES, 19 % PA, 6 % EL

light

XS – XL SU14A71B14

149,95 PLN nowość

a 20126 blue iris - lime punch b 10000 white c 15000 black d 30159 hot coral - rose red 181011 Shirt s/s crew neck EVOLUTION LIGHT EVOLUTION LIGHT materiał: 75 % PES, 19 % PA, 6 % EL

light

XS – XL SU14A81B14

169,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white ** c 15000 black *

nos* c/o**

181071 Tank EVOLUTION LIGHT EVOLUTION LIGHT materiał: 75 % PES, 19 % PA, 6 % EL

light

XS – XL SU14A62B14

129,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white ** c 15000 black *

nos* c/o**

181031 Panty EVOLUTION LIGHT EVOLUTION LIGHT materiał: 75 % PES, 19 % PA, 6 % EL

light

XS – XL SU14A57B14

119,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white ** c 15000 black *

nos* c/o**

181041 Briefs EVOLUTION LIGHT EVOLUTION LIGHT materiał: 75 % PES, 19 % PA, 6 % EL

light

XS – XL SU14A48B14

99,95 PLN

a 30156 rose red b 10000 white ** c 15000 black * 44

nos* c/o**


bielizna // evolution // men

light

181072 Shirt s/s crew neck EVOLUTION LIGHT TREND EVOLUTION LIGHT materiał: 60 % PES, 30 % PA, 10 % EL

light

S – XL SU14A90B14

189,95 PLN nowość

a 40090 classic green - castlerock b 20140 dresden blue - web blue

181142 Tank EVOLUTION LIGHT TREND EVOLUTION LIGHT materiał: 60 % PES, 30 % PA, 10 % EL

light

S – XL SU14A71B14

149,95 PLN nowość

a 40090 classic green - castlerock b 20140 dresden blue - web blue

181012 Shirt s/s crew neck EVOLUTION LIGHT EVOLUTION LIGHT materiał: 77 % PES, 18 % PA, 5 % EL

light

S – XL SU14A81B14

169,95 PLN

a 20140 dresden blue - web blue b 10000 white ** c 15000 black * (available in XXL) d 18800 castlerock **

nos* c/o**

181022 Singlet crew neck EVOLUTION LIGHT EVOLUTION LIGHT materiał: 77 % PES, 18 % PA, 5 % EL

light

S – XL SU14A62B14

129,95 PLN

a 20140 dresden blue - web blue b 10000 white ** c 15000 black * (available in XXL) d 18800 castlerock **

nos* c/o**

181062 Shorts EVOLUTION LIGHT EVOLUTION LIGHT materiał: 77 % PES, 18 % PA, 5 % EL

light

S – XL SU14A81B14

169,95 PLN

c/o**

a 15000 black **

181032 Boxer EVOLUTION LIGHT EVOLUTION LIGHT materiał: 77 % PES, 18 % PA, 5 % EL

light

S – XL SU14A57B14

119,95 PLN

a 20140 dresden blue - web blue b 10000 white ** c 15000 black * (available in XXL) d 18800 castlerock **

nos* c/o**

45


bielizna // cubic // ladies

light

140721 Shirt s/s v-neck CUBIC TREND CUBIC EFFECT / CUBIC MESH EFFECT materiał: 100 % PES

light

XS – XXL SU14A81B14

169,95 PLN nowość

a 23900 blue iris b 10000 white c 30161 bird of paradise 140791 Singlet v-neck CUBIC TREND CUBIC EFFECT / CUBIC MESH EFFECT materiał: 100 % PES

light

XS – XXL SU14A71B14

149,95 PLN nowość

a 23900 blue iris b 10000 white c 30161 bird of paradise 140041 Shirt s/s crew neck CUBIC CUBIC EFFECT materiał: 100 % PES

light

XS – XXL SU14A76B14

159,95 PLN

nos*

a 20143 blue iris - deep blue b 10000 white * c 30165 flame - bird of paradise d 93090 ebony grey - black * 140291 Singlet v-neck CUBIC CUBIC EFFECT materiał: 100 % PES

light

XS – XXL SU14A62B14

129,95 PLN

nos*

a 20143 blue iris - deep blue b 10000 white * c 30165 flame - bird of paradise d 93090 ebony grey - black * 140271 Panty CUBIC CUBIC EFFECT materiał: 100 % PES

light

XS – XXL SU14A57B14

119,95 PLN

nos*

a 20143 blue iris - deep blue b 10000 white * c 23900 blue iris d 30161 bird of paradise e 30165 flame - bird of paradise f 93090 ebony grey - black * 140311 Briefs CUBIC CUBIC EFFECT materiał: 100 % PES

light

XS – XXL SU14A48B14

99,95 PLN

a 20143 blue iris - deep blue b 10000 white * c 30165 flame - bird of paradise d 93090 ebony grey - black * 46

nos*


bielizna // cubic // men

light

140302 Shirt s/s v-neck CUBIC TREND CUBIC EFFECT / CUBIC MESH EFFECT materiał: 100 % PES

light

S – XXL SU14A81B14

169,95 PLN nowość

a 20141 dresden blue - cockatoo b 10055 white - granite c 15000 black

140352 Singlet v-neck CUBIC TREND CUBIC EFFECT / CUBIC MESH EFFECT materiał: 100 % PES

light

S – XXL SU14A71B14

149,95 PLN nowość

a 20141 dresden blue - cockatoo b 10055 white - granite c 15000 black

140042 Shirt s/s crew neck CUBIC CUBIC EFFECT materiał: 100 % PES

light

S – XXL SU14A76B14

159,95 PLN

nos*

a 10000 white * b 40099 classic green - lime punch c 93090 ebony grey - black *

140272 Boxer CUBIC CUBIC EFFECT materiał: 100 % PES

light

S – XXL SU14A57B14

119,95 PLN

nos*

a 10000 white * b 23600 dresden blue c 40099 classic green - lime punch d 44300 classic green e 93090 ebony grey - black *

140312 Briefs CUBIC CUBIC EFFECT materiał: 100 % PES

light

S – XXL SU14A48B14

99,95 PLN

nos*

a 10000 white * b 40099 classic green - lime punch c 93090 ebony grey - black *

47


bielizna // evolution greentec // ladies/men

light

181501 Shirt s/s crew neck EVOLUTION LIGHT GREENTEC EVOLUTION LIGHT GREENTEC materiał: 100 % PES recycled

light

XS – XL SU14A95B14

199,95 PLN

c/o** I care...

a 25301 b 20901 c 30061

campanula - black ** navy - black ** molten lava - black **

181511 Singlet crew neck EVOLUTION LIGHT GREENTEC EVOLUTION LIGHT GREENTEC materiał: 100 % PES recycled

light

XS – XL SU14A81B14

169,95 PLN I care...

a 25301 b 20901 c 30061

c/o**

campanula - black ** navy - black ** molten lava - black **

181531 Panty EVOLUTION LIGHT GREENTEC EVOLUTION LIGHT GREENTEC materiał: 100 % PES recycled

light

XS – XL SU14A71B14

a 25301 b 20901 c 30061

149,95 PLN

c/o**

campanula - black ** navy - black ** molten lava - black **

181502 Shirt s/s crew neck EVOLUTION LIGHT GREENTEC EVOLUTION LIGHT GREENTEC materiał: 100 % PES recycled

light

S – XL SU14A95B14

199,95 PLN

c/o** I care...

a 20901 b 25301 c 48901

navy - black ** campanula - black ** four leaf clover - black **

181512 Singlet crew neck EVOLUTION LIGHT GREENTEC EVOLUTION LIGHT GREENTEC materiał: 100 % PES recycled

light

S – XL SU14A81B14

169,95 PLN

c/o** I care...

a 20901 b 25301 c 48901

navy - black ** campanula - black ** four leaf clover - black **

181532 Boxer EVOLUTION LIGHT GREENTEC EVOLUTION LIGHT GREENTEC materiał: 100 % PES recycled

light

S – XL SU14A71B14

a 20901 b 25301 c 48901 48

149,95 PLN navy - black ** campanula - black ** four leaf clover - black **

c/o**


dział // linia bielizna // biustonosze // ladies/men // ladies Sportowa pasja i 60. letnie doświadczenie w produkcji funkcjonalnej bielizny sportowej, stały się podstawą do opracowania przez ODLO nowej koncepcji biustonoszy sportowych. Biustonosz, jako jedna z najbardziej intymnych części damskiej bielizny, powinien gwarantować odpowiednią termoregulację, optymalne dopasowanie, nieskrępowaną swobodę ruchu i stabilność w każdych warunkach.

ACTIVITY CONTROL SYSTEM Activity Control System to specjalny wykres opracowany przez ODLO, ułatwiający dobór właściwego rodzaju biustonosza. Wybór powinien zależeć od rodzaju i intensywności uprawnianego sportu, wielkości miseczki i oczywiście indywidualnych upodobań kobiety.

13011 Bra HIGH POWER FRONT FIT PERFORMANCE PIQUE EFFECT / PERFORMANCE MESH EFFECT materiał: 100 % PES wstawka I: 94 % PES, 6 % EL ladies Cup B (75 – 80 – 85 – 90 – 95) ladies Cup C (75 – 80 – 85 – 90 – 95) ladies Cup D (75 – 80 – 85 – 90 – 95) ladies Cup E (75 – 80 – 85 – 90 – 95) SU14A105B14

c/o**

219,95 PLN

a 10000 white ** b 15000 black ** 13021 Bra HIGH ULTIMATE FIT PERFORMANCE PIQUE EFFECT / PERFORMANCE MESH EFFECT materiał: 100 % PES wstawka I: 94 % PES, 6 % EL ladies Cup A (70 – 75 – 80 – 85) ladies Cup B (70 – 75 – 80 – 85 – 90 – 95) ladies Cup C (70 – 75 – 80 – 85 – 90 – 95) ladies Cup D (70 – 75 – 80 – 85 – 90 – 95) ladies Cup E (70 – 75 – 80 – 85 – 90 – 95) SU14A95B14

nos*

199,95 PLN

a 10000 white * b 15000 black * 13031 Bra MEDIUM BALANCE FIT PERFORMANCE PIQUE EFFECT / PERFORMANCE MESH EFFECT materiał: 100 % PES wstawka I: 94 % PES, 6 % EL ladies Cup A (70 – 75 – 80 – 85) ladies Cup B (70 – 75 – 80 – 85 – 90) ladies Cup C (70 – 75 – 80 – 85 – 90) ladies Cup D (70 – 75 – 80 – 85 – 90) SU14A81B14

nos* c/o**

169,95 PLN

a 10000 white * b 15000 black ** 49


technologie materiałowe

funkcjonalne dzianiny COMFORT MICRO MESH

COMFORT MICRO STRUCTURE

CUBIC EFFECT

Wielokierunkowo elastyczna dzianina osnowowa o strukturze siateczki. Doskonale wspomaga naturalną termoregulację organizmu i  gwarantuje szybkie schnięcie.

Rozciągliwa poziomo dzianina oczkowa z mikro włókien; na zewnątrz wzory w postaci delikatnych zygzaków, wewnątrz gładka. Technologia „f-dry” zapewnia szybki transport wilgoci i  krótki czas wysychania.

Bardzo lekka dzianina o strukturze sześcianu. Dzięki trójwymiarowemu układowi materiału, bielizna nie przykleja się do ciała. Szybkie odprowadzanie wilgoci i  wyjątkowo krótki czas schnięcia, zapewnia skórze optymalne warunki termiczne i  higieniczne.

Materiał: 100% poliester Gramatura: 105 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 100% poliester „effect by ODLO” Gramatura: 130 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 100% poliester Gramatura: 110 g/m²  Pranie: do 60°C

CUBIC MESH EFFECT

CYCLING ASTERIA

CYCLING TIMEOUT

Bardzo lekka dzianina przestrzenna o strukturze „siateczkowej”. Trójwymiarowy układ materiału powoduje, że dzianina nie przykleja się do ciała. Doskonałe odprowadzanie wilgoci, wysoka „oddychalność”, szybki czas schnięcia oraz wielokierunkowa elastyczność.

Delikatna, lekka i bardzo elastyczna dzianina o  znakomitych właściwościach odprowadzania wilgoci i  wyjątkowo krótkim czasie schnięcia.

Dzianina strukturalna wykonana w 100% z  wysokogatunkowego poliestru. Zapewnia wysoką oddychalność i  szybki transport potu od skóry.

Materiał: 100% poliester „effect by ODLO” Gramatura: 100 g/m²  Pranie: do 60°C

Materiał: 86% poliester, 14% elastan Gramatura: 110 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 100% poliester Gramatura: 110 g/m²  Pranie: do 40°C

ENDURANCE EYELET EFFECT

FINE PIQUE EFFECT

FINE STRETCH JERSEY

Miękka dzianina o przestrzennej strukturze wykonana z  antybakteryjnego włókna „effect by ODLO”. Dobrze oddycha, szybko transportuje wilgoć i  momentalnie schnie na ciele.

Elastyczna dzianina wykonana z antybakteryjnego włókna „effect by ODLO”. Delikatna, wygodna, o  matowej powierzchni.

Przyjemna w dotyku, lekka i elastyczna dzianina wykonana z  antybakteryjnego włókna „effect by ODLO. Świetnie transportuje wilgoć i  szybko schnie.

Materiał: 100% poliester „effect by ODLO” Gramatura: 150 g/m²  Pranie: do 40 °C

Materiał: 86% poliester „effect by ODLO”, 14% elastan Gramatura: 140 g/m²  Pranie: do 40 °C

Materiał: 100% poliester „effect by ODLO”

50

EVOLUTION X-LIGHT

EVOLUTION LIGHT

Wysoce rozciągliwa dzianina wykonana z poliestrowego włókna „effect by ODLO” o  przestrzennej strukturze. Posiada charakterystyczny techniczny wygląd oraz zintegrowane strefy wentylacyjne co zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci od skóry przy minimalnej wadze materiału. Maksymalna redukcja ilości przeszyć.

Wysoce elastyczna dzianina, wykonana z poliestrowego włókna „effect by ODLO” z  jonami srebra. Dzianina o  przestrzennej strukturze, posiada charakterystyczny, techniczny wygląd, z maksymalną redukcją ilości przeszyć. Doskonały transport wilgoci oraz bardzo krotki czas schnięcia zapewniają ciału optymalne warunki klimatyczne.

Materiał: 70% poliester „effect by ODLO”. 30% poliamid Pranie: do 40 °C

Materiał: 75% poliester „effect by ODLO”, 19% poliamid, 6% elastan Gramatura: 160 g/m²  Pranie: do 40 °C

EVOLUTION LIGHT GREENTEC

JUST ONE EFFECT WITH LYCRA

Elastyczna dzianina bezszwowa powstała w 100% z  poliestru pochodzącego z  recyklingu. Zachowuje pełną elastyczność i  dopasowanie do sylwetki pomimo braku dodatku elastanu w składzie. Matowa powierzchnia, dobrze widoczne strefy funkcjonalne. Produkt podlegający recyklingowi.

Jednokierunkowy transport wilgoci od skóry na zewnątrz dzięki dwuwarstwowej dzianinie o różnej grubości. Od wewnątrz antybakteryjne włókno „effect” złożone z  65 mikro włókien. Od zewnątrz gładkie włókno z  144 mikro włókien. Materiał nie przykleja się do skóry oraz znakomicie wspomaga odparowywanie wody.

Materiał: 100% poliester „effect by ODLO” Pranie: do 40 °C

Materiał: 94% poliester „effect by ODLO”, 6% elastan Gramatura: 180 g/m²  Pranie: do 40°C

JERSEY 230

LYCRA JERSEY MESH

MINI MESH

Elastyczny we wszystkich kierunkach. Pozwala zachować pełną swobodę ruchu. Dobrze odzyskuje kształt, znakomicie transportuje pot od skóry.

Dzianina z mikrowłókien o  delikatnej strukturze żakardowej. Cienka, dwukierunkowo elastyczna, matowa powierzchnia zewnętrzna, przyjemne i  delikatna w  dotyku.

Lekka siateczka poliestrowa o wysokich właściwościach odprowadzania wilgoci i  krótkim czasie schnięcia.

Materiał: 92% poliester, 8% elastan Gramatura: 240 g/m²  Pranie: do 30 °C

Materiał: 88% poliamid, 12% elastan Gramatura: 193 g/m²  Pranie: do 30°C

Materiał: 100% poliester Gramatura: 56 g/m²  Pranie: do 40°C

MINISTRUCTURED DOUBLEKNIT EFFECT

PERFORMANCE MESH EFFECT

PERFORMANCE PIQUE EFFECT

Przyjemna w dotyku dzianina poliestrowa z  jonami srebra, o  delikatnie zarysowanej strukturze przestrzennej. Znakomite właściwości oddychające i  błyskawiczny czas schnięcia.

Siateczka z poliestrowego włókna „effect by ODLO” z  jonami srebra. Ze względu na przestrzenną budowę, doskonale transportuje wilgoć i  szybko schnie.

Pikowana dzianina z poliestrowego włókna „effect by ODLO” z  jonami srebra. Doskonałe odprowadzanie wilgoci i  krótki czas schnięcia. Stosowana jako wstawka stabilizująca i  podtrzymująca.

Materiał: 100% poliester Gramatura: 135 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 94% poliester „effect by ODLO”, 6% elastan Gramatura: 130 g/m²  Pranie: do 60°C

Materiał: 100% poliester „effect by ODLO” Gramatura: 130 g/m²  Pranie: do 60°C

POWER STRETCH WARM

SENSITIVE® FIT

SOFT PIQUE

Elastyczna dzianina delikatnie drapana od środka dla zapewnienia lepszych właściwości docieplających. Domieszka elastanu powoduje jej większą wytrzymałość na zużycie.

Opatentowana dzianina o wysokiej domieszce elastanu. Elastyczna dwukierunkowo, stabilna na ciele, świetnie odzyskuje kształt. Doskonałe właściwości odprowadzania wilgoci i  oddychalność.

Delikatna pikowana dzianina poliestrowa, naturalna w dotyku, dobrze oddycha i  szybko schnie.

Materiał: 51% poliamid, 33% poliester, 16% elastan Gramatura: 210 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 68% poliamid, 32% elastan Gramatura: 213 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 100% poliester Gramatura: 165 g/m²  Pranie: do 40ºC

SOFT STRUCTURE EFFECT

STRETCH DOUBLEKNIT

STRETCH JERSEY

Bardzo lekka tkanina wykonana z funkcjonalnych włókien „effect by ODLO” charakteryzująca się niezwykle wysoką oddychalnością, doskonałym odprowadzaniem wilgoci oraz niezwykle szybkim czasem schnięcia.

Miękka, elastyczna dzianina wykonana z antybakteryjnych włókien „effect by ODLO”. Dobre właściwości transportu wilgoci i  schnięcia.

Bardzo lekka i elastyczna dzianina poliestrowa z  domieszką elastanu. Przyjemna w  dotyku, komfortowa w  użytkowaniu, szybko transportuje wilgoć i  oddycha.

Materiał: 100% poliester Gramatura: 125 g/m²  Pranie: do 40ºC

Materiał: 100% poliester Gramatura: 140 g/m²  Pranie: do 40ºC

Materiał: 86% poliester, 14% elastan Gramatura: 125 g/m²  Pranie: do 40°C


technologie materiałowe STRETCH JERSEY MESH

STRETCH TRICOT

TRICOT POWER STRETCH ACTIVE

Elastyczna dzianina siateczkowa. Otwarta struktura gwarantuje utrzymanie właściwego bilansu cieplnego. Efektywnie odprowadza pot i szybko schnie

Wygodna w użytkowaniu poliamidowa dzianina techniczna. Wytrzymała ale i delikatna w dotyku, elastyczna. Szybko i efektywnie odprowadzająca pot od skóry.

Elastyczna dzianina poliestrowa z dodatkiem elastanu. Wytrzymała i  wygodna w  użytkowaniu.

Materiał: 97% poliester, 3% elastan Gramatura: 120 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 80% poliester, 20% elastan Gramatura: 190 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 80% poliester, 20% elastan Gramatura: 200 g/m²  Pranie: do 40 °C

TRICOT POWER STRETCH PERFORMER

TRICOT POWER STRETCH SHIELD

WAFFLE JERSEY

Wytrzymała i elastyczna dzianina poliestrowa z  domieszką elastanu. Gwarantuje najwyższy komfort użytkowania w  każdych warunkach.

Wytrzymała i elastyczna dzianina poliestrowa z  domieszką elastanu. Gwarantuje najwyższy komfort użytkowania w  każdych warunkach.

Wysoce funkcjonalna dzianina poliestrowa z jonami srebra „effect by ODLO”. Trójwymiarowa struktura wewnętrzna gwarantuje znakomity komfort użytkowania na co dzień: momentalnie schnie, świetnie oddycha. Tak lekka, że prawie nie czuje się jej na ciele.

Materiał: 80% poliester, 20% elastan Gramatura: 210 g/m²  Pranie: do 40 °C

Materiał: 80% poliester, 20% elastan Gramatura: 210 g/m²  Pranie: do 40 °C

Materiał: 100% poliester „effect by ODLO” Gramatura: 110 g/m²  Pranie: do 40 °C

funkcjonalne laminaty TRANSPARENT COVER

WINDPROTECTION 3L DWR

WINDSTOPPER ACTIVE VEGA

Przezroczysty materiał zabezpieczający rowerzystów przed wiatrem. Wstawki z siateczki dla zachowania odpowiedniej oddychalności.

Lekki, dwukierunkowo elastyczny, trójwawstwowy laminat. Oddychająca membrana jest wiatro i wodoszczelna. Dodatkowe wykończenie DWR zabezpiecza przed wodą.

Cienki, wysoce oddychający materiał o podwyższonej odporności na przenikanie wody zaliczany do najwyższej klasy laminatów windstoper® active shell. Jest jednym z  najlżejszych laminatów na rynku, gwarantuje pełen komfort użytkowania, nawet w przypadku aktywności fizycznej na najwyższym poziomie.

Materiał: 100% poliester Wodoodporność: 7000 mm Oddychalność: 5000 g/m²/24h Gramatura: 170 g/m²  Pranie: do 40 °C

Materiał: 50% poliester, 50% poliuretan Gramatura: 50 g/m²  Pranie: do 40 °C

Materiał: 100% poliamid Gramatura: 53 g/m²  Pranie: do 40 °C

funkcjonalne tkaniny LOGIC MICRO 600

SUPERLIGHT WINDPROTECTION DWR

RIBSTOP DWR LIGHT

Bardzo lekka, wysoce oddychająca tkanina z mikrowłókien. Właściwość ochrony przed wiatrem uzyskuje dzięki bardzo gęstemu ułożeniu splotów.

Niezwykle lekka tkanina wyglądem przypominająca płótno. Gwarantuje ochronę przed wiatrem, przy czym jest niezwykle oddychająca.

Lekka i wytrzymała tkanina poliamidowa. Gęsta struktura włókien zapewnia solidną ochronę przed wiatrem, wykończenie DWR chroni przed przenikaniem wilgoci do wewnątrz.

Materiał: 100% poliester Gramatura: 74 g/m²  Pranie: do 40°C

Materiał: 100% poliamid Gramatura: 38 g/m²  Pranie: do 30ºC

Materiał: 100 % poliester Gramatura: 82 g/m²  Pranie: do 40 °C

ODLO rozmiary 1 Biust [cm]

XS 32 82

34 85

36 88

38 91

40 94

42 98

44 102

46 106

48 111

XXL 50 52 116 121

US

EUR

UK

2 Pas [cm]

67

70

73

76

79

83

87

92

97

102

107

XS

52 – 53

6½ – 65/8 6¾ – 67/8

LADIES

1 2 3

3 Biodra [cm]

5

S

M

L

XL

czapki (obwód głowy)

90

93

96

99

102

106

110

114

118

122

127

S

54 – 55

4 Nogawka [cm]

81.5

82

82

82.5

82.5

83

83

83

83

83

83

M

56 – 57

7–71/8

5 Wzrost [cm]

169

169.5

170

170.5

171

171.5

172

172

172

172

172

L

58 – 59

7¼ –73/8

XL

60 – 61

7½ –75/8

XXL

62 – 63

7¾ –77/8

rękawiczki

1 obwód dłoni [cm]

2 długość dłoni [cm]

XXS

15.5 – 17

15

XS

17 – 18.5

16

4

S

men 1 2 3

L

XL

XXL

3XL

1 Klatka [cm]

42 90

44 93

46 96

48 99

50 102

52 105

54 108

56 111

58 114.5

60 118

62 122

64 126

2 Pas [cm]

77

80

83

86

89

92

95

98

101.5

105

110

115

3 Biodra [cm]

90

93

96

99

102

105

108

111

114

117

121

125

4 Nogawka [cm]

82

82

82.5

82.5

83

83

83.5

83.5

84

84

84

84

179.5

180

180.5

181

181.5

182

182.5

183

183.5

184

184

184

5 Wzrost [cm] 5

M

2

1

4

1

ladies muscle force 1 biceps [cm]

25 – 26

27 – 28

29 – 30

31 – 32

2 udo [cm]

51 – 53

54 – 56

57 – 59

60 – 63

XS

S

M

L 1

2

2

S

18.5 – 20

17

M

20 – 21.5

18

men muscle force 1 biceps [cm]

S

M

L

XL

L

21.5 – 23

19

28 – 29

30 – 31

32 – 33

34 – 35

XL

23 – 25

20

2 udo [cm]

54 – 55

56 – 58

59 – 61

62 – 64

XXL

25 – 27

21

Dodatkowe oznaczenia produktów w katalogu nos*

c/o

c/o**

[never out of stock] – model/kolor dostępny do domówień w trakcie sezonu

[carry over style] – model przechodzący z poprzedniego sezonu

[carry over style and colour] – model/kolor przechodzący z poprzedniego sezonu

51


Action and athletes pictures by Stephan Boegli, Rainer Eder, Markus Berger, Studio pictures by Stefan Zschernitz, Frithjof Ohm.

łączy nas pasja

LARIX Janusz Pieła Sp. J. 43-374 Buczkowice [k. Bielska-Białej], ul. Bielska 1124 tel. +48 33 497 50 40, 42, fax +48 33 497 50 41 e-mail: larix@larix.com.pl • www.larix.com.pl •

OdloPolska

Wojciech Topiłko

Anna Szczur

Robert Doktór

Krzysztof Witaszek

Brand Manager

ODLO Office Manager

Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

tel. 697 898 886 e-mail: odlo@odlo.pl

tel.: 33 497 50 40 wew. 76 e-mail: a.szczur@larix.com.pl

tel.: 691 941 559 e-mail: r.doktor@larix.com.pl

tel.: 601 973 154 e-mail: ph.mazowsze@larix.com.pl

województwa: wszystkie z wylączeniem płd cz. mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego

województwa: płd cz. mazowieckiego, lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie

Ceny podane w katalogu są orientacyjnymi cenami detalicznymi.

Odlo kolekcja lato 2014  
Odlo kolekcja lato 2014  

Katalog Odzieży firmy Odlo na lato 2014.

Advertisement