Page 1

M I N I

G R E N E

ZABAWKI

KH06-09-09-01

Grene Sp. z o.o. Modła Królewska k. Konina 62-571 Stare Miasto, ul. Skandynawska 1 tel.: (063) 240 91 00, fax: (063) 240 91 01 e-mail: grene@grene.pl, www.grene.pl

Data wydania - październik 2009

- jesteś w dobrych rękach


D

c e i z

i

t lis

y

z pis

ą

MINI GRENE


SPIS TREŚCI MINI CIĄGNIKI ROLNICZE..............................................4 AKCESORIA DO CIĄGNIKÓW........................................13 MINI MASZYNY ROLNICZE...........................................15 MINI POJAZDY CIĘŻAROWE.........................................27 MINI MASZYNY BUDOWLANE......................................34 MINI POJAZDY SPECJALNE...........................................39 AKCESORIA DO POJAZDÓW.........................................46 POJAZDY Z NAPĘDEM NA PEDAŁY...............................47 PRZYCZEPKI DO POJAZDÓW........................................52 AKCESORIA DO POJAZDÓW.........................................55 FIGURKI KONI I JEŹDŹCÓW..........................................56 GADŻETY JEŹDZIECKIE.................................................59 SPIS ZABAWEK.............................................................62

Spójrz na świat oczyma dziecka ... Filozofia:

Produkcja:

Bezpieczeństwo:

Punktem wszelkich starań Brudera jest bawiące się dziecko. Zabawa nie jest celem samym w sobie, lecz umożliwia dziecku zbieranie doświadczeń potrzebnych do swojego rozwoju w świecie dorosłych. Zabawki Bruder są pełnym odwzorowaniem modeli maszyn rolniczych, budowlanych czy innych pojazdów specjalnych. Dziecko bawiąc się nimi zaczyna rozumieć jak w rzeczywistości pracuje dana maszyna na zasadzie „poprzez chwytanie pojmowanie”. Zabawki Brudera produkowane są pod ścisła kontrolą jakości i norm bezpieczeństwa w Niemczech. To sprawia, że uchodzą one za jedne z najbezpieczniejszych na świecie.

Szczególna moc zabawek Brudera polega na innowacyjności przy ich projektowaniu i produkcji. Pomysł na zabawkę, produkcja oraz sprzedaż odbywa się w jednej siedzibie firmy w Fürth/Niemcy. Do projektowania poszczególnych modeli korzysta się z zaawansowanych programów 3D. Dodatkowo w procesie produkcyjnym uczestniczą najnowocześniejsze wtryskiwarki CNC służące do produkcji zabawek. Do produkcji używa się wyłącznie wysokiej jakości komponentów, które częściowo są nawet wykorzystywane w przemyśle samochodowym.

Przy produkcji zabawek Brudera skupia się głównie uwagę na ich bezpieczeństwo oraz funkcjonalność, która sprawia dużo radości dzieciom podczas zabawy. 95% komponentów potrzebnych do produkcji zabawek wytwarzane jest w fabryce Brudera w Fürth/Niemcy. Wszystkie wyprodukowane zabawki poddawane są testom bezpieczeństwa przez niezależne instytuty. Dostępne są certyfikaty bezpieczeństwa oraz certyfikaty właściwości mechanicznych. Zabawki są w pełni przyjazne zarówno dla dziecka jak i środowiska.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3-go roku życia.

- jesteś w dobrych rękach


MINI CIĄGNIKI ROLNICZE

Ciągnik Lamborghini R8.270 DCR Nr kat.: 1992-03084

Ciągnik zabawka z wiernie odwzorowanymi detalami. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, otwierane drzwi i maska silnika, imitacja szyb w kabinie, gumowe opony, obrotowy fotel kierowcy, regulowana wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów. Zabawka przystosowana do montażu kół bliźniaczych 1992-03307. Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 35,5 x 18 x 20,4 cm.

Ciągnik Lamborghini R8.270 DCR z ładowaczem Nr kat.: 1992-03085

Ciągnik zabawka z ładowaczem czołowym. Wiernie odwzorowanie wszystkich detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, otwierane drzwi i maska silnika, imitacja szyb w kabinie, gumowe opony, obrotowy fotel kierowcy, regulowana wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów. W komplecie funkcjonalny ruchomy ładowacz czołowy. Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 45,5 x 18 x 20,4 cm.
MINI CIĄGNIKI ROLNICZE Ciągnik Deutz Agrotron X720 z ładowaczem Nr kat.: 1992-03081

Ciągnik zabawka z ładowaczem czołowym. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony, otwierana maska i drzwi, imitacja szyb w kabinie, regulowana wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów, obrotowy fotel kierowcy. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 45,5 x 18 x 20,4 cm.

Ciągnik Same Diamond 270 z ładowaczem Nr kat.: 1992-03087

Ciągnik zabawka z ładowaczem czołowym. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony, otwierana maska i drzwi, imitacja szyb w kabinie, regulowana wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów, obrotowy fotel kierowcy. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy.

Ciągnik Deutz Agrotron X 720 Nr kat.: 1992-03080

Ciągnik zabawka z wiernie odwzorowanymi detalami. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, otwierane drzwi i maska silnika, imitacja szyb w kabinie, gumowe opony, obrotowy fotel kierowcy, regulowana wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów. Zabawka przystosowana do montażu kół bliźniaczych 199203307. Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy.

Wymiary w opakowaniu: 45,5 x 18 x 20.4 cm.

Wymiary w opakowaniu: 35,5 x 18 x 20,4 cm.

Ciągnik Same Diamond 270

Nr kat.: 1992-03086

Ciągnik zabawka z wiernie odwzorowanymi detalami. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, otwierane drzwi i maska silnika, imitacja szyb w kabinie, gumowe opony, obrotowy fotel kierowcy, regulowana wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów. Zabawka przystosowana do montażu kół bliźniaczych 199203307. Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 35,5 x 18 x 20,4 cm.

 - jesteś w dobrych rękach


MINI CIĄGNIKI ROLNICZE Ciągnik Valtra T191 z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-03071

Ciągnik wyposażony w otwieraną maskę silnika, imitację szyb w kabinie, otwierane drzwi, przednie koła skrętne za pomocą kierownicy, ruchome zawieszenie przedniej osi, realistyczne gumowe opony, regulowaną wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów, obrotowy fotel kierowcy. W komplecie funkcjonalny ruchomy ładowacz czołowy. Po zdjęciu przednich obciążników istnieje możliwość zamontowania dodatkowych maszyn i akcesoriów. Zabawka przystosowana do montażu kół bliźniaczych 1992-03305, oraz wielu przyczep, maszyn i innych akcesoriów marki Bruder. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat. Wymiary w opakowaniu: 46 x 20 x 17 cm.

Ciągnik Valtra T191

Ciągnik Mccormick XTX165

Nr kat.: 1992-03070

Nr kat.: 1992-03060

Ciągnik wyposażony w otwieraną maskę silnika, imitację szyb w kabinie, otwierane drzwi, przednie koła skrętne za pomocą kierownicy, ruchome zawieszenie przedniej osi, realistyczne gumowe opony, regulowaną wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów, obrotowy fotel kierowcy. Po zdjęciu przednich obciążników istnieje możliwość zamontowania dodatkowych maszyn i akcesoriów. Zabawka przystosowana do montażu ładowacza czołowego 1992-03300, oraz wielu przyczep, maszyn i innych akcesoriów. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat. .

Ciągnik wyposażony w otwieraną maskę silnika, imitację szyb w kabinie, otwierane drzwi, przednie koła skrętne za pomocą kierownicy, ruchome zawieszenie przedniej osi, realistyczne gumowe opony, regulowaną wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów. Po zdjęciu przednich obciążników istnieje możliwość zamontowania dodatkowych maszyn i akcesoriów. Zabawka przystosowana do montażu ładowacza czołowego 1992-03300, oraz wielu przyczep, maszyn i innych akcesoriów marki Bruder. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Wymiary w opakowaniu: 36 x 20 x 17 cm.

Wymiary w opakowaniu: 36 x 20 x 17 cm.

Ciągnik Mccormick XTX165 z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-03061

Ciągnik wyposażony w otwieraną maskę silnika, imitację szyb w kabinie, otwierane drzwi, przednie koła skrętne za pomocą kierownicy, ruchome zawieszenie przedniej osi, realistyczne gumowe opony, regulowaną wysokość tylnego zaczepu do akcesoriów. W komplecie funkcjonalny ruchomy ładowacz czołowy. Po zdjęciu przednich obciążników istnieje możliwość zamontowania dodatkowych maszyn i akcesoriów. Zabawka przystosowana do montażu kół bliźniaczych 1992-03305, oraz wielu przyczep, maszyn i innych akcesoriów marki Bruder. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat. Wymiary w opakowaniu: 46 x 20 x 17 cm.
MINI CIĄGNIKI ROLNICZE Ciągnik Case IH CVX 170 Nr kat.: 1992-02092

Ciągnik zabawka z ładowaczem czołowym. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 38 x 17 x 18 cm.

Ciągnik Case IH CVX 170 Nr kat.: 1992-02090

Ciągnik zabawka. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie ładowacza czołowego oraz dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Przeznaczona dla dzieci od lat 3.

Ciągnik Fendt Favorit 926 Vario Nr kat.: 1992-02060

Ciągnik zabawka. Wierne odwzorowanie detali jak w prawdziwej maszynie. Dołączona kierownica z przedłużeniem pozwala łatwo skręcać kołami podczas jazdy. Posiada on także ruchomy obciążnik czołowy, skrętną oś przednią z niezależnym zawieszeniem oraz gumowe opony i otwieraną maskę. Możliwość zamontowania ładowacza czołowego: 02005, i kół bliźniaczych: 02001. Wymiary: 29 x 17 x 18 cm.

Wymiary w opakowaniu: 29 x 17 x 18 cm.

Ciągnik Fendt Favorit 926 Vario z ładowaczem czołowym Nr kat. 1992-02062

Ciągnik zabawka. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednią z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie ładowacza czołowego oraz dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 38 x 17 x 18 cm.

 - jesteś w dobrych rękach


MINI CIĄGNIKI ROLNICZE

Ciągnik Massey Ferguson 7480 z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-02042

Ciągnik zabawka z ładowaczem czołowym. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy.

Ciągnik John Deere 6920 z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-02052

Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy.

Wymiary w opakowaniu: 39 x 17 x 18 cm.

Wymiary w opakowaniu: 39 x 17 x 18 cm.

Ciągnik John Deere 6920 Nr kat.: 1992-02050

Kabina w pełni oszklona, otwierane drzwi, niezależne przednie zawieszenie, odłączalny przedni obciążnik, kierowanie za pomocą dołączonej przedłużanej kierownicy. Można go również wyposażyć w dodatkowe koła bliźniacze.

Massey Ferguson 7480 Nr kat.: 1992-02040

Ciągnik zabawka. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie ładowacza czołowego oraz dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy.

Wymiary w opakowaniu: 30 x 17 x 18 cm.

Wymiary w opakowaniu: 30 x 17 x 18 cm.
MINI CIĄGNIKI ROLNICZE

Ciągnik Deutz Agrotron 200 Nr kat.: 1992-02070

Ciągnik zabawka. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 30 x 17 x 18 cm.

Ciągnik Renault Atles 936 RZ z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-03001

Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 44 x 17 x 20 cm.

Ciągnik Deutz Agrotron 200 z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-02072

Ciągnik zabawka z ładowaczem czołowym. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 39 x 26 x 18 cm.

Ciągnik Renault Atles 936 RZ Nr kat.: 1992-03000

Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 34 x 17 x 20 cm.

 - jesteś w dobrych rękach


MINI CIĄGNIKI ROLNICZE Ciągnik Claas Atles 936 RZ z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-03011

Ciągnik z ładowaczem czołowym. Kabina w pełni oszklona, otwierane drzwi, niezależne zawieszenie, odłączalny przedni obciążnik, kierowanie za pomocą dołączonej przedłużanej kierownicy. Można go również wyposażyć w dodatkowe koła bliźniacze. Wymiary w opakowaniu: 44 x 17 x 20 cm.

Ciągnik Claas Atles 936 RZ Nr kat.: 1992-03010

Ciągnik z ładowaczem czołowym. Kabina w pełni oszklona, otwierane drzwi, niezależne zawieszenie, odłączalny przedni obciążnik, kierowanie za pomocą dołączonej przedłużanej kierownicy. Można go również wyposażyć w dodatkowe koła bliźniacze.

Ciągnik John Deere 7930

Wymiary w opakowaniu: 34 x 17 x 20 cm.

Nr kat.: 1992-03050

Otwierana maska silnika, sterowanie za pomocą przyłączanej kierownicy, oszklona kabina z otwieranymi drzwiami, odłączany przedni obciążnik. Do ciągnika można dołączyć akcesoria z serii Top i Pro. Wymiary w opakowaniu: 38 x 18 x 21 cm.

Ciągnik John Deere 7930 z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-03051

Otwierana maska silnika, sterowanie za pomocą przyłączanej kierownicy, oszklona kabina z otwieranymi drzwiami, odłączany przedni obciążnik. Do ciągnika można dołączyć akcesoria z serii Top i Pro. Wymiary w opakowaniu: 38 x 18 x 21 cm.

10


MINI CIĄGNIKI ROLNICZE Ciągnik New Holland T8040 z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-03021

Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 46 x 17 x 20 cm.

Ciągnik New Holland T8040 Nr kat.: 1992-03020

Kabina w pełni oszklona, otwierane drzwi, niezależne zawieszenie, odłączalny przedni obciążnik, kierowanie za pomocą dołączonej przedłużanej kierownicy. Można go również wyposażyć w dodatkowe koła bliźniacze Wymiary w opakowaniu: 36 x 17 x 20 cm.

Ciągnik Steyr CVT 170 z ładowaczem czołowym

Ciągnik Steyr CVT 170

Nr kat.: 1992-02082

Nr kat.: 1992-02080

Ciągnik z ładowaczem czołowym. Kabina w pełni oszklona, otwierane drzwi, niezależne zawieszenie, odłączalny przedni obciążnik, kierowanie za pomocą dołączonej przedłużanej kierownicy. Można go również wyposażyć w dodatkowe koła bliźniacze.

Kabina w pełni oszklona, zdejmowany dach, otwierane drzwi. Niezależne przednie zawieszenie, odłączalny przedni obciążnik. Kierowanie za pomocą dołączonej przedłużanej kierownicy. Można go również wyposażyć w dodatkowe koła bliźniacze lub ładowacz czołowy.

Wymiary w opakowaniu: 38 x 17 x 18 cm

Wymiary w opakowaniu: 29 x 17 x 18 cm

Wszystkie części ruchome jak w oryginale

11 - jesteś w dobrych rękach


MINI CIĄGNIKI ROLNICZE JCB Fastrac 3220 Nr kat.: 1992-03030

JCB Fastrac. Otwierana maska silnika, doczepiany przedni obciążnik. Napęd na 4 koła, przeciwskrętne koła, pełnooszklona kabina, otwierane drzwi kabiny z lewej i prawej strony. Niezależne zawieszenie pozwala na jazdę po każdym gruncie. Sterowanie za pomocą załączonej przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 35 x 21 x 14 cm.

Ciągnik Fendt Favorit 936 Vario Nr kat.: 1992-03040

Ciągnik zabawka. Wierne odwzorowanie detali. Oś przednia z niezależnym zawieszeniem, zdejmowany obciążnik przedni, gumowe opony i otwierana maska. Konstrukcja ciągnika pozwala na doczepienie ładowacza czołowego oraz dodatkowych kół (bliźniaki). Do ciągnika pasują wszystkie maszyny i przyczepy marki Bruder (top seria). Ciągnikiem można kierować za pomocą przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 29 x 17 x 18 cm.

JCB Fastrac 3220 z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-03031

JCB Fastrac z ładowaczem czołowym. Otwierana maska silnika, odczepiany przedni obciążnik. Napęd na 4 koła, przeciwskrętne koła, pełnooszklona kabina, otwierane drzwi kabiny z lewej i prawej strony. Niezależne zawieszenie pozwala na jazdę po każdym gruncie. Sterowanie za pomocą załączonej przedłużanej kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 35 x 21 x 14 cm.

Ciągnik Fendt 936 Vario z ładowaczem czołowym Nr kat.: 1992-03041

Otwierane drzwi oraz maska, terenowa przednia oś, odłączalny obciążnik, kierowanie za pomocą przedłużanej kierownicy przez otwór dachu. W komplecie ładowacz czołowy.

Wymiary w opakowaniu: 45 x 18 x 20 cm.

12


AKCESORIA DO CIĄGNIKÓW

Kierownica

Nr kat.: 1992-01007

Kierownica przedłużana do ciągników serii TOP.

Koła bliźniacze Nr kat.:1992-02001

Komplet kół do traktora serii 020XX. Pasują do modeli serii TOP, PROFI. Wymiary: 8,5 cm/10,4 cm.

Koła bliźniacze

Koła bliźniacze

Komplet kół do traktora serii 030XX (białe)

Komplet kół do traktora serii 020XX. Pasują do modeli serii TOP, PROFI.

Nr kat.: 1992-03301

Nr kat.: 1992-02012

Wymiary: 12,5 cm/9,8 cm.

Wymiary: 8,5 cm/10,4 cm.

Koła bliźniacze czerwone

Koła bliźniacze

Nr kat.: 1992-03302

Komplet kół do traktora serii 030XX (białe)

Nr kat.: 1992-02013

Wymiary: 12,5 cm/9,8 cm.

Komplet kół do traktora serii 020XX. Pasują do modeli serii TOP, PROFI. Wymiary: 8,5 cm/10,4 cm.

Koła bliźniacze srebrne

Koła bliźniacze białe

Komplet kół do traktora serii 030XX. Wymiary: 12,5 cm/9,8 cm

Komplet kół do traktora serii 020XX. Wymiary: 8,5 cm/10,4 cm

Nr kat.: 1992-03307

Nr kat.: 1992-02014

13 - jesteś w dobrych rękach


AKCESORIA DO CIĄGNIKÓW

Ładowacz

Nr kat.: 1992-03300

Breloczek John Deere 6920 Nr kat.: 1992-00300

Wykonany z metalu i plastiku. Posiada ruchome części

Ładowacz przystawka do ciągników zabawek. Posiada ruchome ramię wyposażone w łyżkę z górnym chwytakiem. Pasuje do traktora serii 030XX. Wymiary w opakowaniu: 26 x 12 x x 10 cm.

Wymiary 41 x 21 x 25 mm

Breloczek Claas Atles 936 RZ Nr kat.: 1992-00310

Posiada ruchome części. Wykonany z metalu i plastiku Wymiary 41 x 21 x 25 mm

Ładowacz

Nr kat.: 1992-02005

Ładowacz przystawka do ciągników zabawek serii TOP. Posiada ruchome ramię wyposażone w łyżkę z górnym chwytakiem. Pasuje do traktora serii 020XX. Wymiary w opakowaniu: 24 x 12 x 11 cm.

Koparka

Nr kat.: 1992-02301

Przystawka do ciągników zabawek serii TOP. Wymiary w opakowaniu: 20 x 10 x 20 cm.

Breloczek - traktor Renault Atles 936RZ Nr kat.: 1992-00305

Posiada ruchome części. Wykonany z metalu i plastiku. Wymiary 41 x 21 x 25 mm

14


MINI MASZYNY ROLNICZE

Kombajn zbożowy John Deere T670i Nr kat.: 1992-02132

Zabawka posiada odpinany zespół tnący, ruchomy wyrzutnik i zbiornik ziarna z otwieraną klapą oraz zasuwą, wózek do transportu zespołu tnącego, Dodatkowe funkcje to: pokrętło umieszczone na dachu pojazdu umożliwia sterowanie kołami, ruchoma żmijka w przenośniku ziarnowym umożliwia wysyp zboża ze zbiornika.

Wymiary w opakowaniu: 60,3 x 47,3 x 23,7 cm

Kombajn Claas Jaguar 900 Nr kat.: 1992-02131

CLAAS Jaguar 900 to sieczkarnia polowa posiadająca ruchomy wyrzutnik, odejmowany zespół tnący i otwierane klapy boczne osłaniające silnik. Bardzo wysoka jakość wszystkich, nawet najmniejszych elementów. Zespół tnący posiada możliwość złożenia do transportu.

Wymiary w opakowaniu: 45 x 33 x 22 cm

15 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY ROLNICZE Kombajn Caterpillar Lexion Nr kat.: 1992-02123

Odłączany heder, z ruchomą kosą. Posiada również ruchomy wyrzutnik oraz zbiornik ziarna z otwieraną klapą i zasuwą. Dodatkowe wyposażenie stanowi wózek do transportu zespołu tnącego. Wymiary w opakowaniu: 45 x 37 x 22 cm.

Kombajn Claas Lexion 480 Nr kat.: 1992-02120

CLAAS Lexion 480 to kombajn z odejmowanym zespołem tnącym, ruchomym wyrzutnikiem i zbiornikiem ziarna z otwieraną klapą oraz zasuwą. Dodatkowe wyposażenie stanowi wózek do transportu zespołu tnącego. Wymiary w opakowaniu: 45 x 37 x 22 cm.

16


MINI MASZYNY ROLNICZE Prasa John Deere Nr kat.: 1992-02017

Prasa kostkująca w kolorze zielonym to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Tylne otwierane drzwi, opuszczana podpora. Posiada wiele elementów ruchomych. W komplecie bloki sprasowanego siana. Wymiary w opakowaniu: 39 x 14 x 16 cm.

Prasa Krone Big Pack Nr kat.: 1992-02015

Prasa kostkująca to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada wiele elementów ruchomych. W komplecie bloki sprasowanego siana. Wymiary w opakowaniu: 39 x 15 x 16 cm.

Kombajn do ziemniaków Grimme SE75-30

Nr kat.: 1992-02130

Miniaturki ziemniaków Nr kat.: 1992-02305

Kombajn do zbioru ziemniaków to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada bardzo wiele elementów ruchomych. Wymiary w opakowaniu: 49 x 18 x 19 cm.

Zestaw zawiera 50 szt miniaturowych imitacji ziemniaków wykonanych z tworzywa. Idealnie pasuje jako dodatek do kombajnu ziemniaczanego Grimme 1992-02130 , oraz wielu innych przyczep i pojazdów marki Bruder. Zabawka dla dzieci od lat 3.

Taśmociąg

Nr kat.: 1992-02031

Taśmociąg do transportu siana, słomy, gruzu i innych akcesoriów Brudera. Istnieje możliwość zaczepu do wszystkich typów ciągnika Bruder. Doskonałym asortymentem do transportu są sprasowane bloki siana dostępne pod numerem katalogowym 1992-02310 oraz miniaturki ziemniaków dostępne pod numerem katalogowym 1992-02305. Posiada możliwość regulacji wysokości oraz ruchoma taśma umożliwia przesuwanie asortymentu w górę i dół. Zabawka przeznaczona dla dzieci od lat 3.

Wymiary w opakowaniu: 54,3 x 13,3 x 31 cm.

17 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY ROLNICZE Owijarka bal Nr kat.: 1992-02122

Pasuje do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada bardzo wiele elementów ruchomych. Elementy obrotowe są połączone z kołami, co powoduje funkcjonowanie wszystkich mechanizmów owijających podczas jazdy maszyny. W komplecie dwie bele siana, w tym jedna owinięta już folią. Wymiary w opakowaniu: 40 x 15 x 17 cm.

Wycinacz bloków kiszonki Nr kat.: 1992-02242

Dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada elementy ruchome. W komplecie blok kiszonki. Wymiary w opakowaniu: 11 x 15 x 17 cm.

Sprasowane bloki siana Nr kat.: 1992-02310 Wymiary w opakowaniu: 105 x 55 x 48 cm.

Sprasowane bele siana Nr kat.: 1992-02314

Pasują do prasy 1992-02121. Zestaw zawiera 4 szt bel siana. Wymiary 9 x 6,6 cm

Prasa CLAAS Rollant 250 Nr kat.: 1992-02121

Prasa rolująca. Dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. W komplecie bela siana. Wymiary w opakowaniu: 30 x 16 x 16 cm.

18


MINI MASZYNY ROLNICZE

Kosiarka rotacyjna czołowa

Kosiarka rotacyjna tylna

To dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Wszystkie elementy obrotowe są ruchome.

Pasuje do wszystkich ciągników. Charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Wszystkie elementy obrotowe są ruchome.

Nr kat.: 1992-02238

Nr kat.: 1992-02245

Wymiary w opakowaniu: 12 x 19 x 9 cm.

Wymiary w opakowaniu: 8 x 20 x 6 cm.

Kosiarka Claas Disco 8550 C Plus Nr kat.: 1992-02218

Kosiarka Claas Disco 3050 FC PLUS

Wysoka jakość wykonania, realistyczne odwzorowanie i funkcjonalność. Pasuje do wszystkich ciągników. Wymiary w opakowaniu: 23 x 9 x 48 cm.

Nr kat.: 1992-02219

Dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału.

Wymiary w opakowaniu: 19 x 9 x 15 cm.

Przyczepa do bel Nr kat.: 1992-02220

Otwierana przednia i tylna klapa rozładunkowa, wysuwana podpora zaczepu. W komplecie 8 bel. Pasuje do serii TOP. Wymiary w opakowaniu: 44 x 15 x 15 cm.

19 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY ROLNICZE Wóz asenizacyjny Fliegl Nr kat.: 1992-02020

Wóz asenizacyjny. Pasuje do wszystkich traktorów

Wymiary w opakowaniu: 42 x 49 x 19 cm.

Przetrząsarka karuzelowa do siana

Przyczepa cysterna Vacuum Super

Dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Wyposażony w obrotowe i podnoszone ramiona oraz składany wspornik. Produkt pasuje do wszystkich traktorów firmy Bruder.

Pasuje do wszystkich traktorów Zamykana pokrywa i zawór czerpalny

Nr kat.: 1992-02216

Nr kat.: 1992-02205

Wymiary w opakowaniu: 33 x 14 x 17 cm.

Wymiary w opakowaniu: 34 x 45 x 9 cm.

Przetrząsarka karuzelowa do siana Nr kat.: 1992-02234

Dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Wyposażony w ruchome karuzele poruszane za pośrednictwem kół. Produkt pasuje do wszystkich traktorów serii TOP. Wymiary w opakowaniu: 11 x 34 x 10 cm.

20


MINI MASZYNY ROLNICZE Rozsiewacz nawozu Amazone Nr kat.: 1992-02215

Przyczepa rozsiewacz to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada mechanizm rozsiewający i otwieraną pokrywę zasobnika, do którego można wsypać drobny piasek. Wymiary w opakowaniu: 32 x 15 x 16 cm.

Rozsiewacz zaczepiany Amazone Nr kat.: 1992-02233

Rozsiewacz nawozu. Dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada elementy ruchome. Wymiary w opakowaniu: 13 x 14 x 10 cm.

Siewnik Amazone Nr kat.: 1992-02236

To dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Wiele elementów ruchomych. Wymiary w opakowaniu: 16 x 26 x 10 cm.

Opryskiwacz Amazone UX 5200 Nr kat.: 1992-02207

Opryskiwacz pasuje do wszystkich ciągników. Charakteryzuje się wiernym odwzorowaniem szczegółów w stosunku do oryginału zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Posiada wiele funkcjonalnych elementów takich jak: możliwość rozkładania i składania ramion, zbiornik do wody, pompka do wody, Zabawka przeznaczona dla dzieci od lat 3..

Wymiary w opakowaniu: 38,3 x 99,6 x 19,7 cm.

21 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY ROLNICZE Gruber Lemken Smaragd Nr kat.: 1992-02235

Kultywator pasuje do wszystkich traktorów firmy Bruder. Charakteryzuje się bogactwem w różne elementy ruchome. Wymiary w opakowaniu: 39 x 17 x 15 cm

Wał Pakomat Vario Pack K Lemken Nr kat.: 1992-02222

Wal Pakomat to element, który pasuje do wszystkich ciągników i można zaczepić z przodu lub z tyłu ciągnika. Wyposażony jest w dwa ruchome wały rurowo - strunowe, które można podnieść i złożyć. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej lat 3. Wymiary w opakowaniu: 38 x 15 x 12 cm

Agregat Lemken Solitair 9 Nr kat.: 1992-02026

Agregat siewno uprawowy Lemken Compact Solitair 9. Najwyższa jakość wykonania, wiele ruchomych części. Odchylana klapa pojemnika, ruchome kółka. Wymiary w opakowaniu: 43 x 32 x 15 cm.

Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari-Titan Nr kat.: 1992-02250

Oferowany jest jako uzupełnienie dla wszystkich ciągników. Regulowana wysokość podwozia i obrotowy lemiesz zapewnia mu położenia: robocze prawe, lewe i transportowe. Ma opony z prawdziwym bieżnikiem, obracane koło podporowe i składany dyszel. W trakcie jazdy nie przekracza szerokości ciągnika. Wymiary w opakowaniu 18 x 25 x 6 cm.

22


MINI MASZYNY ROLNICZE Brona aktywna Rabe Werk Nr kat.: 1992-02239

Brona bębnowa pasująca do wszystkich ciągników Bruder i MB Unimog. Wymiary w opakowaniu: 13 x 22 x 9 cm.

Pług Rabe Werk Nr kat.: 1992-02237

Pług obracalny to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada elementy ruchome.

Wymiary w opakowaniu: 25 x 15 x 11 cm.

Glebogryzarka Nr kat.: 1992-02240

Glebogryzarka pasuje do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada ruchomy wał. Wymiary w opakowaniu: 14 x 23 x 10 cm.

Wóz paszowy Strautmann Verti Mix 1050

Deszczownia

Nr kat.: 1992-02127

Nr kat.: 1992-02246

Wóz paszowy. Charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Można go podłączyć do każdego z ciągników.

Zabawka posiada pompkę, zbiornik na wodę oraz rozwijany wąż. Wymiary w opakowaniu: 23 x 14 x 17 cm.

Wymiary w opakowaniu: 35 x 14 x 18 cm

23 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY ROLNICZE Przyczepa Krone Nr kat.: 1992-02208

Przyczepa samozbierająca do siana KRONE TURBO 5000 to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Wyposażona w ruchome wały; tylny poruszany jest za pośrednictwem korby. Produkt pasuje do wszystkich traktorów firmy Bruder. Wymiary w opakowaniu: 38 x 17 x 18 cm.

Przyczepa do transportu drewna Nr kat.: 1992-02213

Dwuosiowa przyczepa do przewozu drewna. Model z rozchylanymi burtami oraz odłączalnymi łańcuchami. W zestawie 3 bele. Koła bieżnikowane. Wymiary w opakowaniu: 57 x 18 x 27 cm.

Bele drewniane Nr kat.: 1992-02312 Bele drewniane, 5 szt.

Rozrzutnik

Nr kat.: 1992-02209

Rozrzutnik obornika to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada wiele elementów ruchomych.

Wymiary w opakowaniu: 39 x 17 x 18 cm.

Przyczepa samowyładowcza Nr kat.: 1992-02019

Przyczepa w kolorze srebrno-czerwonym to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada wiele elementów ruchomych. Otwierana tylna burta i składany wspornik dodatkowo podnoszą funkcjonalność i atrakcyjność. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej lat 3. Wymiary w opakowaniu: 32,5 x 14,8 x 10,8 cm.

24


MINI MASZYNY ROLNICZE Przyczepa samowyładowcza Nr kat.: 1992-02210

Przyczepa wywrotka w kolorze zielonym to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada wiele elementów ruchomych. Automatycznie otwierana tylna burta, podnoszona platforma i składany wspornik podnoszą funkcjonalność i atrakcyjność zabawki. Wymiary w opakowaniu: 39 x 17 x 15 cm.

Przyczepa Jumbo 6600 Pottinger Nr kat.: 1992-02214

Przyczepa samo zbierająca to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada wiele elementów ruchomych. Wymiary w opakowaniu: 38 x 14 x 25 cm.

Przyczepa samowyładowcza Nr kat.: 1992-02211

Przyczepa wywrotka w kolorze czerwonym to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada wiele elementów ruchomych. Automatycznie otwierana tylna burta, podnoszona platforma i składany wspornik podnoszą funkcjonalność i atrakcyjność zabawki. Wymiary w opakowaniu: 39 x 17 x 15 cm.

Przyczepa dwuosiowa z podwyższonymi burtami Nr kat.: 1992-02010

Stanowi dodatkowe wyposażenie wszystkich ciągników serii TOP - PROFI. Posiada gumowe opony. Elementy ruchome w tym modelu stanowią otwierane ściany boczne oraz podwójne burty, których górne części można zdemontować. Wymiary: 37 x 16,5 x 18 cm

25 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY ROLNICZE Przyczepa jednoosiowa Nr kat.: 1992-02244

Przyczepa jednoosiowa. Kolor czerwony. Otwierana tylna klapa opony z bieżnikiem. Element pasujący do wszystkich traktorów firmy Bruder.

Wymiary w opakowaniu: 23 x 8,5 x 13 cm.

Rozsiewacz zaczepiany Amazone Nr kat.: 1992-02233

Rozsiewacz nawozu. Dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Podobnie jak one charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada elementy ruchome.

Wymiary w opakowaniu: 13 x 14 x 10 cm.

Przyczepa amowyładowcza Nr kat.: 1992-02202

Przyczepa wywrotka w kolorze zielonym to dodatek pasujący do wszystkich ciągników. Charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada wiele elementów ruchomych. Otwierana tylna burta i ruchomy wspornik podnoszą funkcjonalność i atrakcyjność zabawki. Wymiary w opakowaniu: 40 x 15 x 14 cm.

Brona Kuhn Discover Nr kat.: 1992-02217

Brona talerzowa KUHN DISCOVER to element pasujący do wszystkich ciągników i samochodów MB Unimog. Wyposażony jest w dwa ruchome wały rurowo - strunowe oraz cztery ramiona z obracającymi się talerzami. Po zakończeniu prac można ją przekształcić w pojazd zdolny do poruszania się po drogach.

Wał do ubijania ziemi Nr kat.: 1992-02247

Oferowane są jako uzupełnienie do ciągników Bruder. To trzy ruchome walce przeznaczone do uprawy ziemi.

Wymiary w opakowaniu: 54 x 35 x 11 cm.

Wymiary w opakowaniu: 18 x 25 x 6 cm.

Samochód ciężarowy MAN Nr kat.: 1992-02749

Ciężarówka MAN do przewozu zwierząt. Otwierana klapa, rampa załadowcza. W komplecie krowa. Wymiary w opakowaniu: 54 x 18 x 24 cm.

26


MINI POJAZDY CIĘŻAROWE Ciężarówka MACK z kontenerem DHL Nr kat.: 1992-02817

Zabawka wyposażona w otwierane drzwi, otwieraną maskę silnika, ruchome lusterka, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika. Na naczepie znajduje się zdejmowany kontener z rozkładanymi podporami, podnoszonymi plandekami i burtami oraz otwieranymi tylnymi drzwiami. Kontener można łączyć z innymi w pakiety. Do pojazdu idealnie pasują możliwe do dodatkowego nabycia wózki widłowe 1992-02511 z paletami, oraz 1992-02510 ze skrzynią ładunkową. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 59 x 26 x 18 cm.

27 - jesteś w dobrych rękach


MINI POJAZDY CIĘŻAROWE

Ciężarówka MAN z przyczepą DHL Nr kat.: 1992-02784

Zabawka wyposażona w odchylaną kabinę, ruchome lusterka, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika oraz odczepianą przyczepę. Na przyczepie i naczepie znajdują się zdejmowane kontenery z rozkładanymi podporami, podnoszonymi plandekami i burtami oraz otwieranymi tylnymi drzwiami. Do pojazdu idealnie pasują możliwe do dodatkowego nabycia wózki widłowe 1992-02511 z paletami, oraz 1992-02510 ze skrzynią ładunkową. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 98 x 26 x 18 cm.

Ciężarówka MAN z kontenerem DHL Nr kat.: 1992-02783

Zabawka wyposażona w odchylaną kabinę, ruchome lusterka, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika. Na naczepie znajdują się zdejmowane kontenery z rozkładanymi podporami, podnoszonymi plandekami i burtami oraz otwieranymi tylnymi drzwiami. Do pojazdu idealnie pasują możliwe do dodatkowego nabycia wózki widłowe. 1992-02511 z paletami, oraz 1992-02510 ze skrzynią ładunkową. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 98 x 26 x 18 cm.

Ciężarówka z przyczepą MAN Nr kat.: 1992-02756

Ciężarówka MAN z przyczepą. Kabina kierowcy odchylana ze składanymi lusterkami. Skrzynie ładunkowe ciężarówki i przyczepy posiadają otwierane burty. Cały pojazd jeździ na oponach z bieżnikiem. Przyczepa posiada podporę stabilizacyjną. W zestawie dokładna instrukcja obsługi. Wymiary w opakowaniu: 81 x 19 x 23 cm.

28


MINI POJAZDY CIĘŻAROWE Ciężarówka Mercedes z naczepą i buldożerem CAT Nr kat.: 1992-02658

Pojazd wyposażony w odchylaną kabinę, ruchome lusterka, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika. Odłączana naczepa posiada opuszczane elementy umożliwiające wjechanie na nią buldożerem z kompletu lub innym pojazdem, ruchome opuszczane podpórki zapewniają stabilność po odłączeniu od ciężarówki. Buldożer CAT z ruchomymi realistycznymi gąsienicami, wyposażony jest w ruchomy element spychający. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 86 x 28 x 18 cm.

TOP

Ciężarówka Mercedes Benz Actros Nr kat.: 1992-02657

Samochód ciężarowy Mercedes Actros z naczepą niskopodwoziową służącą do przewozu pojazdów i maszyn budowlanych. Kolor żółty. Pochylana kabina kierowcy z dostępem do komory silnika i regulowane lusterka boczne. Opony z realistycznym bieżnikiem. Opuszczana tylna rampa naczepy. Wymiary w opakowaniu: 85 x 18 x 24 cm.

TOP

Ciężarówka Mercedes Benz Actros + JCB 4CX Nr kat.: 1992-02655

Mercedes Benz Actros z naczepą niskopodwoziową. Ruchome podjazdy, podpory naczepy. Możliwość odchylania kabiny. Koła z bieżnikiem. Wymiary w opakowaniu: 86 x 18 x 26 cm.

29 - jesteś w dobrych rękach


MINI POJAZDY CIĘŻAROWE

Ciężarówka MACK z naczepą + JCB 4CX Nr kat.: 1992-02813

Samochód ciężarowy MACK z naczepą niskopodłogową. Doskonała jakość wykonania. Ciężarówka posiada składane lusterka, chromowane elementy. Opony z realistycznym bieżnikiem. W zestawie znajduje się koparko - ładowarka JCB Wymiary w opakowaniu: 94 x 19 x 27 cm.

Ciężarówka Mercedes z naczepą i suwnicą Nr kat.: 1992-02666

Pojazd wyposażono w uchylaną kabinę, składane lusterka, gumowe realistyczne opony z imitacją bieżnika. Naczepa jest wyposażona w ruchome funkcjonalne ramię dźwigu samozaładowczego. Z elementów znajdujących się na naczepie można zbudować funkcjonujący dźwig bramowy do załadunku elementów. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 81 x 25 x 19 cm.

30


MINI POJAZDY CIĘŻAROWE Ciężarówka Betoniarka MACK Nr kat.: 1992-02814

Bardzo wiernie odtworzony model ciężarówki posiadający uchylaną kabinę kierowcy, która umożliwia dostęp do silnika, oraz ruchome lusterka. Bęben betoniarki wyposażony jest w korbę i spiralę mieszającą. Można napełnić go np. wodą. Posiada ponad to składany ześlizg masy betonowej. Dwie tylne osie samochodu posiadają koła bliźniacze z oponami. Do modelu można dołączyć moduł świetlno - dźwiękowy Wymiary w opakowaniu: 57 x 18 x 27 cm.

Ciężarówka Mercedes Benz Actros Nr kat.: 1992-02654

Bardzo wiernie odtworzony model ciężarówki posiadający uchylaną kabinę kierowcy, która umożliwia dostęp do silnika, oraz ruchome lusterka. Bęben betoniarki wyposażony jest w korbę i spiralę mieszającą. Można napełnić go np. wodą. Posiada ponad to składany ześlizg masy betonowej. Dwie tylne osie samochodu posiadają koła bliźniacze z oponami. Do modelu można dołączyć moduł świetlno - dźwiękowy Wymiary w opakowaniu: 57 x 18 x 27 cm.

Ciężarówka Betoniarka MAN Nr kat.: 1992-02744

Bardzo wiernie odtworzony model ciężarówki posiadający uchylaną kabinę kierowcy, która umożliwia dostęp do silnika, oraz ruchome lusterka. Bęben betoniarki wyposażony jest w korbę i spiralę mieszającą. Można napełnić go np. wodą. Posiada ponad to składany ześlizg masy betonowej. Dwie tylne osie samochodu posiadają koła bliźniacze z oponami. Do modelu można dołączyć moduł świetlno - dźwiękowy Wymiary w opakowaniu: 57 x 18 x 27 cm.

31 - jesteś w dobrych rękach


MINI POJAZDY CIĘŻAROWE Ciężarówka Mercedes Benz Actross Nr kat.: 1992-02650

Wywrotka zbudowana na bazie znanej ciężarówki Mercedesa. Jak w oryginale posiada uchylną kabinę ułatwiającą dostęp do widocznego bloku silnika. Wyposażona jest również w łamane lusterka oraz opony. Skrzynia pojazdu jest podnoszona z uchylną klapą i blokadą. Wymiary w opakowaniu: 54 x 18 x 24 cm.

Ciężarówka z kontenerem MAN Nr kat.: 1992-02782

Samochód ciężarowy z kontenerem na bazie ciężarówki MAN. Pochylana kabina kierowcy z dostępem do komory silnika, regulowane lusterka boczne, kolor niebieski. Kontener z otwieranymi burtami i drzwiami, umożliwiający świetną zabawę w załadunek lub rozładunek towaru. Koła posiadają opony z bieżnikiem. W komplecie wózek widłowy. Wymiary w opakowaniu: 53 x 18 x 26 cm.

Ciężarówka MAN do przewozu bel drewna Nr kat.: 1992-02769

Pojazd wyposażony w uchylaną kabinę, składane lusterka, realistyczne opony z imitacją bieżnika. Skrzynia ładunkowa posiada otwierane boczne burty oraz ruchome ramię dźwigu umożliwiające załadunek bel drewna. W komplecie znajdują się 3 bele, dodatkowo można nabyć zestaw 5 bel 1992-02312. Zabawka dla dzieci od 3 lat.

Wymiary w opakowaniu: 43 x 25 x 18 cm.

32


MINI POJAZDY CIĘŻAROWE

Ciężarówka - wywrotka MACK Nr kat.: 1992-02815

Wywrotka zbudowana na bazie ciężarówki MACK. Jak w oryginale posiada uchylną kabinę ułatwiającą dostęp do widocznego bloku silnika. Wyposażona jest również w łamane, pokryte chromem lusterka, chromowane rury wydechowe i inne elementy. Opony z bieżnikiem. Skrzynia pojazdu jest podnoszona, z uchylną klapą. Wymiary w opakowaniu: 53 x 19 x 23 cm.

Ciężarówka - wywrotka MAN Nr kat.: 1992-02765

Wywrotka zbudowana na bazie znanej ciężarówki MAN. Posiada uchylną kabinę tak jak w oryginale, ułatwiając dostęp do silnika. Skrzynia pojazdu jest podnoszona z uchylną klapą. Wymiary w opakowaniu: 45 x 22 x 17 cm.

33 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY BUDOWLANE Ładowarka Liebherr L574 Nr kat.: 1992-02430

Ładowarka przegubowa, posiadająca skrętną przednią oś. Łyżka przednia porusza się w górę i w dół, a skrętna oś przednia powoduje, że również na boki. Wymiary w opakowaniu: 53 x 19 x 23 cm.

34


MINI MASZYNY BUDOWLANE Koparko - spycharka JCB 4CX Nr kat.: 1992-02428

W kolorze żółtym. Model wyposażony jest w ruchomą łyżkę przednią, koparkę tylną, poruszającą się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo. Ruchomy fotel obracany o 360° i ruchoma kierownica stanowi wyposażenie kabiny operatora. Posiada również opuszczane podnośniki robocze. Gumowe koła z bieżnikiem oraz możliwość założenia czterech kół bliźniaczych podnoszą dodatkowo atrakcyjność koparki. Wymiary w opakowaniu: 52 x 16 x 19 cm.

Ładowarko koparka JCB Nr kat.: 1992-02427

Pojazd wyposażono w obrotowy ruchomy fotel operatora, ruchome zawieszenie przedniej osi, realistyczne gumowe opony z imitacja bieżnika. Zabawka posiada ruchomy funkcjonalny przedni ładowacz z możliwością zamontowania innych narzędzi np. wideł do podnoszenia palet, kosza załadunkowego. Tylny funkcjonalny moduł koparki z rozkładanymi podporami, można zdemontować w celu instalacji innych akcesoriów: windy do podnoszenia palet lub haka do ciągnięcia przyczepki. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 41 x 16 x 12 cm.

Ładowarka Fiat FR 130 Nr kat.: 1992-02425

Ładowarka przegubowa, posiadająca skrętną przednią oś. Wielka łyżka przednia porusza się w górę i w dół, a skrętna oś przednia powoduje, że również na boki. Załadunek tym modelem zapewnia dziecku naprawdę ekscytującą zabawę. Wymiary w opakowaniu: 40 x 15 x 18 cm.

35 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY BUDOWLANE Koparka LIEBHERR 912 Nr kat.: 1992-02426

W kolorze żółtym. Model wyposażony jest w ruchomą łyżkę poruszającą się w górę i w dół oraz obrotową platformę. Posiada również opuszczane podnośniki robocze. Wymiary w opakowaniu: 39 x 22 x 15 cm.

Koparka Caterpillar Nr kat.: 1992-02438

KOPARKA GĄSIENICOWA firmy CAT. Kolor żółto - czarny, bardzo charakterystyczny dla tej firmy. Model porusza się na elastycznych gąsienicach. Wyposażony jest w, przypominające prawdziwe, zginające się ramię z ruchomą łyżką. Osadzone jest ono wraz z kabiną operatora na platformie obracalnej. Wymiary w opakowaniu: 58 x 20 x 29 cm.

Równiarka Caterpillar

Nr kat.: 1992-02436

Lemiesze oraz zrywarka o regulowanej wysokości pracy. Sterowanie za pomocą odpowiednich pokręteł. Bieżnikowane opony. Najwyższej jakości tworzywo sztuczne. Wymiary w opakowaniu: 60 x 19 x 22 cm.

36


MINI MASZYNY BUDOWLANE Miniładowacz Caterpillar Nr kat.: 1992-02431

Model daje możliwość przewożenia i wykorzystywania przeróżnych akcesoriów, takich jak: palety, młoty hydrauliczne czy pachołki. Posiada zdejmowaną łopatę przednią. Wymiary w opakowaniu: 23 x 11 x 13 cm.

Walec drogowy Caterpillar Nr kat.: 1992-02433

Bardzo wiernie odtworzony model walca drogowego. Dzięki przegubowej budowie osiągnięto wyjątkowo mały promień skrętu.

Wymiary w opakowaniu: 18 x 9 x 18 cm.

Buldożer gąsienicowy JCB Nr kat.: 1992-02447

Zabawka posiada imitację szyb kabiny, otwierane drzwi, ruchomy funkcjonalny przedni ładowacz, ruchome realistyczne gąsiennice. Zabawka dla dzieci od lat 4.

Wymiary w opakowaniu: 46 x 21 x 18 cm

Buldożer Caterpillar Nr kat.: 1992-02422

Odejmowany spulchniacz, ruchome gąsiennice regulowana wysokość zbieraka Wymiary w opakowaniu: 40 x 18 x 20 cm.

37 - jesteś w dobrych rękach


MINI MASZYNY BUDOWLANE Sygnalizator świetlny Nr kat.: 1992-02801

Moduł świetlno - dźwiękowy pasujący do ciężarówek MB Actros oraz MB Unimog i MAN. Dwa kolory kloszy: pomarańczowy i niebieski. Warkot silnika, dźwięk syreny, klakson, oraz światła sygnalizacyjne mogą być uruchamiane jednocześnie. Włączone sygnały wyłączą się automatycznie po około 18 sekundach. Ponownym naciśnięciem przycisku można wyłączyć jeden lub wszystkie efekty. W zestawie dwie baterie AAA.

Ładowacz teleskopowy Manitou MLT 633 Nr kat.: 1992-02125

Ładowarka teleskopowa MANITOU w kolorze czerwonym. Model zawiera pokrętła, które umieszczone na ramieniu dźwigu umożliwiają manipulację ramieniem i szczękami chwytaka. Uchylna kabina odsłania widok na blok silnika. Pojazd wyposażony został w opony z realistycznie wyglądającym bieżnikiem. Wymiary w o pakowaniu: 45 x 37 x 22 cm.

Mini koparka gąsienicowa HR16 Nr kat.: 1992-02432

W kolorze czerwonym. Model wyposażony jest w ruchomą łyżkę poruszającą się w górę i w dół oraz obrotową platformę. Napęd stanowią elastyczne gąsienice. Dodatkowo przód modelu wyposażony w ruchomy lemiesz

Wymiary w opakowaniu: 36 x 10 x 16 cm.

38


MINI POJAZDY SPECJALNE Ciężarówka MACK do wywozu śmieci Nr kat.: 1992-02811

Pojazd wyposażony w otwieraną maskę silnika, ruchome lusterka, imitację szyb kabiny, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika. Skrzynia do przewozu śmieci wyposażona jest w przedni funkcjonalny mechanizm załadunkowy dla różnych rodzai pojemników, ruchome elementy prasy do śmieci, skrzynia jest przechylana i posiada otwieraną tylną klapę w celu wysypania zawartości. Do zabawki idealnie pasuje możliwy do nabycia osobno zestaw pojemników na śmieci 1992-02606. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 58 x 26 x 18 cm.

Ciężarówka MACK do wywozu śmieci Nr kat.: 1992-02810

Pojazd wyposażony w otwieraną maskę silnika, ruchome lusterka, imitację szyb kabiny, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika. Skrzynia do przewozu śmieci wyposażona jest w tylny funkcjonalny mechanizm załadunkowy dla różnych rodzai pojemników, ruchome elementy prasy do śmieci, skrzynia jest przechylana i posiada otwieraną tylną klapę w celu wysypania zawartości. Do zabawki idealnie pasuje możliwy do nabycia osobno zestaw pojemników na śmieci 1992-02606. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 58 x 26 x 18 cm.

39 - jesteś w dobrych rękach


MINI POJAZDY SPECJALNE Ciężarówka MAN piaskarka z pługiem śnieżnym Nr kat.: 1992-02767

Zabawka wyposażona w otwieraną maskę silnika, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika. Działający mechanizm piaskarki który może rozrzucać piasek, ruchomy lemiesz pługa śnieżnego, zbiornik na piasek posiada otwierane pokrywy ułatwiające napełnianie. Do pojazdu idealnie pasuje możliwy do nabycia osobno ładowacz czołowy do piasku 1992-02425. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 61 x 21 x 21 cm.

Ciężarówka MACK piaskarka z pługiem śnieżnym Nr kat.: 1992-02816

Zabawka wyposażona w otwierane drzwi, otwieraną maskę silnika, ruchome lusterka, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika. Działający mechanizm piaskarki który może rozrzucać piasek, ruchomy lemiesz pługa śnieżnego, zbiornik na piasek posiada otwierane pokrywy ułatwiające napełnianie. Do pojazdu idealnie pasuje możliwy do nabycia osobno ładowacz czołowy do piasku 1992-02425. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 40 x 18 x 15 cm.

Ciężarówka - śmieciarka Mercedes Benz Nr kat.: 1992-02660

Samochód śmieciarka z kontenerem na bazie ciężarówki Mercedes Benz. Pochylana kabina kierowcy z dostępem do komory silnika, regulowane lusterka boczne, kolor pomarańczowy. Kontener z otwieranymi drzwiami. Koła posiadają opony z bieżnikiem. W komplecie pojemniki na śmieci. Możliwość doczepienia modułu dźwiękowego. Wymiary w opakowaniu: 53 x 18 x 26 cm.

40


MINI POJAZDY SPECJALNE Mercedes Benz samochód strażacki z sygnałem świetlnym Nr kat.: 1992-02532

Wóz strażacki wyposażony w moduł dźwiękowy. Zgodnie z oryginałem posiada bardzo wiele funkcjonalnych elementów takich jak: pompę z cysterną, wysuwaną drabinę, moduł świetlno - dźwiękowy wydający odgłos syreny i składane podpory stabilizujące. Zabawka dla dzieci od 3 lat.

Wóz strażacki Nr kat.: 1992-02771

Wóz w kolorze czerwonym. Jest wyposażony w dźwiękowy moduł. Zgodnie z oryginałem posiada bardzo wiele funkcjonalnych elementów takich jak: pompę z cysterną, wysuwaną drabinę, moduł świetlno dźwiękowy wydający odgłos syreny i składane podpory stabilizujące. Odchylana kabina kierowcy umożliwia dostęp do komory silnika. Kabina posiada również składane lusterka boczne.

Ciężarówka MAN - dźwig strażacki

Wymiary w opakowaniu: 47 x 18 x 24 cm.

Nr kat.: 1992-02770

Pojazd wyposażony w otwieraną maskę silnika, działający moduł dźwiękowo świetlny na dachu kabiny, realistyczne gumowe opony z imitacją bieżnika, wysuwane podpory stabilizujące po bokach. Obrotowe i podnoszone ramie dźwigu wyposażono w mechanizm umożliwiający podnoszenie przedmiotów za pomocą haka. Zabawka dla dzieci od 3 lat. Wymiary w opakowaniu: 42 x 23 x 17 cm.

41 - jesteś w dobrych rękach


MINI POJAZDY SPECJALNE Przyczepa Joskin Nr kat.: 1992-02212

Przyczepa wywrotka na kołach wyposażonych w opony z bieżnikiem. Uchylana tylna klapa otwierana samoczynnie podczas wysypywania ładunku. Teleskopowa podpora. Wymiary w opakowaniu: 85 x 18 x 24 cm.

Ciężarówka Mercedes Actros pomoc drogowa z Jeepem Nr kat.: 1992-02662

Pojazd wyposażony w odchylaną kabinę umożliwiającą wgląd do komory silnika, składane lusterka, realistyczne gumowe opony z imitacja bieżnika. Przesuwna pochylana platforma umożliwia łatwy załadunek pojazdu. Platforma wyposażona jest w pełni funkcjonalny obrotowy dźwig samozaładowczy przy pomocy którego można przenosić inne pojazdy lub używać jako wciągarki. W tylnej części platformy znajduje się wysuwany uchwyt do holowania pojazdów. W komplecie znajduje się dopasowany do platformy samochód terenowy Jeep z podnoszoną maską i opuszczaną przednią szybą. Zabawka dla dzieci od lat 3.

Wymiary: 50 x 25 x 18 cm.

Ciężarówka Dźwig MAN Nr kat.: 1992-02754

Wiernie odtworzony model dźwigu na bazie ciężarówki MAN. Bardzo dużo elementów ruchomych napędzanych korbkami spełniających wszystkie funkcje prawdziwego dźwigu. Posiada również wysuwane podnośniki robocze. Wymiary w opakowaniu: 43 x 18 x 21 cm.

42


MINI POJAZDY SPECJALNE Wózek widłowy Linde

Nr kat.: 1992-02511

Posiada pochylaną ramę. Skręt kierownicą pozwala na sterowanie tylnymi kołami. Dodatkowo w komplecie znajdują się palety. Wymiary w opakowaniu: 32 x 12 x 22

Wózek widłowy Still Nr kat.: 1992-02510

Posiada pochylaną ramę. Mechanizm podnośnika napędzany korbką. Jest możliwość otwierania pokrywy silnika. Skręt kierownicą pozwala na sterowanie tylnymi kołami. Dodatkowo w komplecie znajduje się paleta paszowa. Wymiary w opakowaniu: 32 x 12 x 22

Ciężarówka pożarnicza Mercedes Nr kat.: 1992-02480

Samochód pożarniczy Mercedes - Benz Unimog. Samochód zawiera wiele ruchomych części. Wysuwane szuflady, pompa, bęben z wężem. W zestawie moduł świetlno dźwiękowy. Opony z bieżnikiem. Wymiary w opakowaniu: 53 x 19 x 23

Ciężarówka Mercedes Benz pomoc drogowa Nr kat.: 1992-02474

Zapasowe koła, przystosowany do jazdy terenowej, zdejmowany zderzak. Wymiary w opakowaniu: 36 x 17 x 26

43 - jesteś w dobrych rękach


MINI POJAZDY SPECJALNE Jeep z lawetą i ładowaczem Nr kat.: 1992-02923

Zabawka z przyczepą - lawetą oraz ładowaczem czołowym CAT w komplecie. Pojazd wyposażono w otwierana maskę silnika, ruchome sprężynowe zawieszenie, zdejmowany dach, otwierane tylne drzwi załadunkowe, gumowe opony z realistycznym bieżnikiem. Odczepiana przyczepka z pochylaną platformą wjazdową. Zabawka dla dzieci od lat 4. Wymiary w opakowaniu: 43 x 15 x 14 cm.

Samochód Mercedes Sprinter z tablicą ostrzegawczą Nr kat.: 1992-02531

Zabawka wyposażona w składaną świetlną tablicę ostrzegawczą i moduł sygnalizacyjno dźwiękowy zasilane bateriami R03 (baterie w zestawie). Model posiada otwierane drzwi, przednią i tylną szybę, podnoszoną platformę wywrotki z ruchomymi burtami, realistyczne gumowe opony z bieżnikiem, przedni zaczep do montażu akcesoriów, oraz tylny hak do holowania przyczepki. Do pojazdu idealnie pasuje dodatkowy zestaw akcesoriów i znaków drogowych 1992-02409. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 42 x 18 x 18 cm.

Mercedes Benz dostawczy DHL z wózkiem widłowym Nr kat.: 1992-02534

Bardzo wiernie odtworzony model samochodu dostawczego Mercedes Benz DHL. Posiada otwierane drzwi boczne i tylne. W zestawie wózek widłowy. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 45 x 17 x 22 cm.

Jeep Wrangler samochód terenowy Nr kat.: 1992-02520

Samochód Mercedes Benz Sprinter + Caterpillar Nr kat.: 1992-02922

W komplecie pachołki oraz bramki. Wymiary w opakowaniu: 53 x 19 x 23 cm.

Jeep Wrangler. Kolor czerwony. Może być łączony z wszystkimi przyczepami serii TOP-PROFI. Jak przystało na pojazd terenowy wyposażony jest w sprężynowe amortyzatory. Posiada także skrętną przednią oś. Model ma otwieraną maskę, tylną klapę, zdejmowaną plandekę i opony z bieżnikiem. Największym atutem jest jednak niezwykle szczegółowo odwzorowana komora silnika. Wymiary w opakowaniu: 31 x 15 x 14 cm.

44


MINI POJAZDY SPECJALNE Przyczepa do przewozu koni Nr kat.: 1992-02028

Charakteryzuje się wiernością odwzorowania szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada otwieraną tylną klapę, drzwi boczne i regulowany wspornik. W zestawie 1 konik Wymiary w opakowaniu: 34 x 18 x 14 cm.

Mercedes Benz do przewozu koni plus koń Nr kat.: 1992-02533

Charakteryzuje się wiernością odwzorowienia szczegółów w stosunku do oryginału. Posiada otwieraną tylną klapę, drzwi boczne. W zestawie 1 konik. Wymiary w opakowaniu: 45 x 17 x 22 cm.

Jeep z przyczepą Nr kat.: 1992-02921

Przyczepa ze światłami. Samochód z kierownicą i skrętnymi kołami, zdejmowany dach, otwierana maska i klapa bagażnika. W zestawie konik. Wymiary: 65 x 14 x 19 cm

Zamiatarka do ulic - przystawka do pojazdów

Miniatura konia Nr kat.: 1992-02306 Wymiary: 65 x 14 x 19 cm

Nr kat.: 1992-02577

Zabawka wyposażona w wiele ruchomych elementów tj. ruchome szczotki, otwierane klapy. Można ją montować zarówno z przodu jak i z tyłu wielu ciągników i pojazdów serii Profi. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 14 x 6 x 17 cm.

45 - jesteś w dobrych rękach


AKCESORIA DO POJAZDÓW Akcesoria do załadunku Nr kat.: 1992-02008

Wciągarka liniowa, kosz, akcesoria do widlaka

Wymiary w opakowaniu: 25 x 15 x 11 cm.

Akcesoria i znaki drogowe Nr kat.: 1992-02409

Zestaw zawiera 35 elementów. Idealnie pasuje jako dodatek do wszelkiego rodzaju pojazdów budowlanych i pomocy drogowej marki Bruder. Zabawka dla dzieci od 3 lat. Wymiary w opakowaniu: 16 x 11 x 18 cm.

Lemiesz

Nr kat.: 1992-02573

Zabawka wyposażona w wiele ruchomych elementów tj. ruchome szczotki, otwierane klapy. Można ją montować zarówno z przodu jak i z tyłu wielu ciągników i pojazdów serii Profi. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 14 x 6 x 17 cm.

Dźwig suwnicowy do składania Nr kat.: 1992-02614

Elementy zestawu umożliwiają złożenie w pełni funkcjonującego dźwigu bramowego. Dźwig wyposażony jest w mechanizm umożliwiający podnoszenie przedmiotów za pomocą haka. Zabawka dla dzieci od lat 3. Wymiary po złożeniu: 68 x 62 x 52 cm.

Kosze na śmieci Nr kat.: 1992-02606

Zestaw składa się z trzech małych koszy i jednego dużego kontenera. Pasuje do modelu śmieciarki Mercedes benz nr kat. 1992-02660.

46


POJAZDY Z NAPĘDEM NA PEDAŁY Ciągnik z napędem New Holland TM 175 Nr kat.: 1993-03621

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik New Holland TS 110 z możliwością zamontowania ładowacza czołowego 409341 lub 409334. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Posiada przesuwne regulowane siedzenie, zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7 Wymiary w opakowaniu: 114 x 52 x 52 cm. Waga w opakowaniu 12 kg.

47 - jesteś w dobrych rękach


POJAZDY Z NAPĘDEM NA PEDAŁY

Ciągnik z napędem Rollykid Nr kat.: 1993-02312

Ciągnik czerwony z przyczepką i ładowaczem przednim; otwierana przednia maska; napęd na pedały dostosowane dla dzieci w wieku 2 do 4 lat. Ukryty łańcuch napędowy połączony z pedałami Wymiary w opakowaniu: 82 x 45 x 40 cm. Waga: 9,2 kg.

Ciągnik z napędem Case CVX 1170 Nr kat.: 1993-03714

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik Case z podnoszoną maską i możliwością montażu ładowacza czołowego „Rolly Kid” 409310. Zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Przeznaczony dla dzieci od lat 2 do 4 Wymiary w opakowaniu: 104 x 52 x 52 cm. Waga w opakowaniu 13,4 kg.

Ciągnik z napędem New Holland TM 175 z ładowaczem Rollytrac Nr kat.: 1993-04671

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik New Holland z ruchomym ładowaczem czołowym w komplecie i podnoszoną maską. Posiada przesuwne regulowane siedzenie, zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy z możliwością regulacji położenia korb, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Wymiary w opakowaniu: 104 x 52 x 52 cm. Waga w opakowaniu 13,4 kg.

48


POJAZDY Z NAPĘDEM NA PEDAŁY Ciągnik z napędem Deutz Agrotron X720 z ładowaczem Nr kat.: 1993-710034

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik Deutz Agrotron 265 z ruchomym ładowaczem czołowym w komplecie i podnoszoną maską. Posiada przesuwne regulowane siedzenie, zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy z możliwością regulacji położenia korb, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7 Wymiary w opakowaniu: 108 x 53 x 52 cm..

Ciągnik z napędem Deutz Agrotron X720 Nr kat.: 1993-700035

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik Deutz Agrotron 265 z podnoszoną maską i możliwością zamontowania ładowacza czołowego „Rolly Trac” 409341. Posiada przesuwne regulowane siedzenie, zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy z możliwością regulacji położenia korb, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych tj: koła, gumowe nakładki do kół, kierownica z klaksonem. Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7 Wymiary w opakowaniu: 108 x 53 x 52 cm.

Ciągnik z napędem Massey Ferguson 5470 Nr kat.: 1993-36875

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik MF 5470 z możliwością zamontowania ładowacza czołowego 409341 lub 409334. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Posiada przesuwne regulowane siedzenie zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną (Ø12 m). Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7. Wymiary w opakowaniu: 108 x 53 x 52 cm.. Waga w opakowaniu 12 kg.

Ciągnik z napędem X-Trac Nr kat.: 1993-03555

Ciągnik czerwony; Otwierana przednia maska; Regulacja odległości siedzenia. Napęd na pedały. Dostosowany dla dzieci w wieku 3 do 10 lat. Ukryty łańcuch napędowy połączony z pedałami. Niezależne przednie zawieszenie. Możliwość podłączenia: przedniego ładowacza 409334,409341 i przyczepki. Wymiary: 119 x 57 x 75 cm., Wymiary w opakowaniu: 119 x 58 x 56 cm. Waga: 12,5 kg.

49 - jesteś w dobrych rękach


POJAZDY Z NAPĘDEM NA PEDAŁY Ciągnik z napędem Massey Ferguson + przyczepka Nr kat.: 1993-01230

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik Massey Ferguson z przyczepką w komplecie i możliwością zamontowania ładowacza czołowego 409310. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Posiada zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Przeznaczony dla dzieci od lat 2 do 4. Wymiary w opakowaniu 82 x 45 x 40 cm. Waga w opakowaniu 9,2 kg.

Ciągnik z napędem Zetor 11 441 Nr kat.: 1993-01215

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik Zetor 11411 z podnoszoną maską i możliwością montażu ładowacza czołowego „Rolly Kid” 409310. Zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Przeznaczony dla dzieci od lat 2 do 4 Wymiary w opakowaniu: 108 x 53 x 52 cm. Waga w opakowaniu 6,5 kg.

Ciągnik z napędem Steyr CVT 170 z ładowaczem Nr kat.: 1993-04631

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik Steyr CVT 170 z ładowaczem czołowym. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Posiada przesuwne regulowane siedzenie zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7. Wymiary w opakowaniu: 108 x 52 x 52 cm. Waga w opakowaniu 13 kg.

Ciągnik z napędem Steyr CVT 170 Nr kat.: 1993-03530

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik Steyr CVT 170 z możliwością zamontowania ładowacza czołowego 409341 lub 409334. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Posiada przesuwne regulowane siedzenie zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7. Wymiary w opakowaniu: 108 x 52 x 52 cm. Waga w opakowaniu 13 kg.

50


POJAZDY Z NAPĘDEM NA PEDAŁY Ciągnik z napędem John Deere 6920 Nr kat.: 1993-03674

Zabawka ciągnik John Deere 6920 z napędem na pedały i możliwością zamontowania ładowacza czołowego „Rolly Trac” 409341. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek i akcesoriów dodatkowych. Posiada zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, przesuwne regulowane siedzenie, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylna oś 12mm, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7. Wymiary w opakowaniu: 108 x 51 x 63 cm. Waga w opakowaniu 12,5 kg

Ciągnik z napędem John Deere Nr kat.: 1993-03563

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik John Deere. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Posiada przesuwne regulowane siedzenie zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7. Wymiary w opakowaniu: 119 x 57 x 56 cm. Waga w opakowaniu 15 kg.

Ciągnik z napędem John Deere 6920 z ładowaczem Nr kat.: 1993-41749

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik John Deere 6920 z ładowaczem czołowym. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Posiada przesuwne regulowane siedzenie zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Wymiary w opakowaniu: 108 x 52 x 52 cm. Waga w opakowaniu 13 kg.

Ciągnik z napędem John Deere z przyczepką Nr kat.: 1993-01219

Zabawka z napędem na pedały - ciągnik John Deere z przyczepką. Do ciągnika pasuje wiele modeli przyczepek, akcesoriów dodatkowych i części zamiennych. Posiada przesuwne regulowane siedzenie zabudowany łańcuchowy mechanizm napędowy, cichobieżne koła z gumową nakładką, wytrzymałą tylną oś 12 mm średnicy, przednie koła skrętne przy pomocy kierownicy. Przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 7. Wymiary w opakowaniu: 82 x 45 x 40 cm. Waga w opakowaniu 13 kg.

51 - jesteś w dobrych rękach


PRZYCZEPKI DO POJAZDÓW Przyczepka beczkowóz JUMBO Nr kat.: 1993-12277

Zabawka beczkowóz przyczepka dwuosiowa przeznaczona do ciągników z napędem na pedały. Beczkowóz można napełniać wodą. Wyposażony w działającą ręczną pompkę z wężem i dyszą do spryskiwania na odległość do 5 m. Z tyłu zamontowany funkcjonalny zawór rozpryskujący wodę. Przedni zaczep wyposażony w kółko podporowe z pokrętłem. Kolor srebrny. Pasuje do wszystkich modeli ciągników z napędem. Przeznaczona dla dzieci od lat 3 Wymiary w opakowaniu: 72 x 47 x 40 cm. Waga w opakowaniu 6,1 kg.

Przyczepka

Nr kat.: 1993-12298

Zabawka przyczepka do siana przeznaczona do ciągników z napędem na pedały. Wyjątkowo duża, wyposażona w funkcję przechylania z automatyczną blokadą i otwieraną tylną burtę. Pasuje do wszystkich modeli ciągników z napędem na pedały. Przeznaczona dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 79 x 45 x 26 cm. Waga w opakowaniu 6,6 kg.

Przyczepka beczkowóz Nr kat.: 1993-12276

Zabawka beczkowóz przyczepka dwuosiowa, przeznaczona do ciągników z napędem na pedały. Beczkowóz można napełniać wodą. Z tyłu zamontowany zawór rozpryskujący wodę. Kolor ciemno zielony. Pasuje do wszystkich modeli ciągników z napędem na pedały. Przeznaczona dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 72 x 47 x 40 cm.. Waga w opakowaniu 7 kg.

Przyczepka John Deere Nr kat.: 1993-12210

Zabawka przyczepka pasująca do traktorów na pedały. Przeznaczona dla dzieci od lat 3 do 7.

Wymiary w opakowaniu: 108 x 52 x 52 cm. Waga w opakowaniu 13 kg.

Przyczepka

Nr kat.: 1993-12150

Zabawka przyczepka wywrotka dwuosiowa. Mechanizm wywrotu działający na trzy strony, otwierane burty. Model o dużej trwałości i mocnej konstrukcji. Kolor jasno zielony. Pasuje do wszystkich modeli ciągników z napędem. Przeznaczona dla dzieci od lat 3 Wymiary w opakowaniu: 88 x 44 x 24 cm.. Waga w opakowaniu 10 kg.

52


PRZYCZEPKI DO POJAZDÓW Przyczepka beczkowóz strażacki Nr kat.: 1993-12296

Przyczepka beczkowóz strażacki. Do ciągników z napędem na pedały. Możliwość napełnienia wodą. W zestawie pompa i spryskiwacz. Zasięg strumienia wody 5m. Wymiary w opakowaniu: 73 x 31 x 28 cm. Waga: 2,6 kg

Przyczepka z polewaczką Nr kat.: 1993-12286

Zabawka przyczepka beczkowóz przeznaczona do ciągników z napędem na pedały. Beczkowóz można napełniać wodą! Wyposażona w działającą ręczną pompkę z wężem i dyszą do spryskiwania na odległość do 5 m! Z tyłu zamontowany zawór rozpryskujący wodę. Kolor ciemno zielony. Pasuje do wszystkich modeli ciągników z napędem. Przeznaczona dla dzieci od lat 3. Wymiary w opakowaniu: 73 x 31 x 28 cm.. Waga w opakowaniu 3,5 kg.

Przyczepka Rollykid Nr kat.: 1993-12170

Wymiary: 64 x 47 x 28 cm.. Wymiary w opakowaniu: 93 x 54 x 35 cm. Waga: 6,8 kg.

Przyczepka dwuosiowa Nr kat.: 1993-12300

Zabawka przyczepka, kolor czerwony, pasująca do traktorów na pedały. Przeznaczona dla dzieci od lat 3 do 7. Wymiary w opakowaniu: 108 x 52 x 52 cm. Waga w opakowaniu 13 kg.

Przyczepka

Nr kat.: 1993-12264

Przyczepka do piasku, żółta.

Wymiary: 65x36x24. Wymiary w opakowaniu: 66 x 40 x 26 cm. Waga: 2,5 kg.

53 - jesteś w dobrych rękach


PRZYCZEPKI DO POJAZDÓW

Przyczepa

Przyczepka Rollykid

Nr kat.: 1993-12253

Przyczepka niebieska do traktorów na pedały.

Nr kat.: 1993-12176

Wymiary w opakowaniu: 93 x 54 x 35 cm. Waga: 6,8 kg

Wymiary: 64 x 47 x 28 cm. Wymiary w opakowaniu: 93 x 54 x 35 cm. Waga: 6,8 kg

Przyczepka

Nr kat.: 1993-12295

Przyczepa

Zabawka przyczepka jednoosiowa do piasku przeznaczona do ciągników z napędem na pedały. Model podstawowy bez mechanizmu przechylającego i dodatkowych części ruchomych. Kolor ciemno zielony. Pasuje do wszystkich modeli ciągników z napędem na pedały. Przeznaczona dla dzieci od lat 3.

Nr kat.: 1993-12174

Przyczepka zielona do traktorów na pedały.

Wymiary w opakowaniu: 93 x 54 x 35 cm. Waga: 6,8 kg.

Wymiary w opakowaniu: 38 x 86 x 60 cm. Waga w opakowaniu 11 kg.

54


AKCESORIA DO POJAZDÓW

Ładowacz Rolly Track Nr kat.: 1993-409341

Ładowacz czołowy do traktorów serii 03,04,80,81.

Wymiary: 83 x 35 x 40. Wymiary w opakowaniu: 41 x 61 x 31 cm. Waga: 3 kg.

Ładowacz

Nr kat.: 1993-40933

Ładowacz czołowy do traktorów serii 03,04,80,81.

Wymiary: 81 x 33 x 37 cm. Wymiary w opakowaniu: 64 x 32 x 23 cm.. Waga: 2 kg

Kierownica

Nr kat.: 1993-40920

Zabawka - kierownica z sygnałem dźwiękowym, do ciągników z napędem na pedały. Pasuje do wszystkich modeli

Kierownica

Nr kat.: 1993-28600001580

Zabawka - kierownica bez sygnału dźwiękowego, do ciągników z napędem na pedały. Pasuje do wszystkich modeli

Pasek na koła

Nr kat.: 1993-28700050580

Pasek antypoślizgowy na koła do ciągników na pedały. Średnica: 31,5 cm, szerokość: 2,5 cm

55 - jesteś w dobrych rękach


FIGURKI KONI I JEŹDŹCÓW

Zestaw bez konia

Zestaw z amazonką Nr kat.: 0723-G051

56


FIGURKI KONI I JEŹDŹCÓW Zdjęcie 4

Zdjęcie 1

Zdjęcie 3

Zdjęcie 5

Zdjęcie 2 Zdjęcie 6

Zdjęcie 8

Zdjęcie 13 Zdjęcie 7 Zdjęcie 12 Zdjęcie 9

Zdjęcie 14

Zdjęcie 11

Figurki koni i jeźdźców

Zdjęcie 10

Nr kat.: 0723-G0

Zabawki bardzo dobrej jakości, ręcznie malowane. Całkowicie wolne od PVC. Posiadają certyfikaty jakości..

Nr katalogowy 0723-G001 0723-G002 0723-G003 0723-G004 0723-G005 0723-G006 0723-G007

Nazwa Figurka Amazonka 8,5 cm Figurka Indianin z łukiem 10 cm Figurka koń Indianina 14,5 cm Figurka koń Kowboja 14,5 cm Figurka Kowboj z lassem 12 cm Figurka koń Trakeński Ogier 17 cm Figurka koń Andaluzyjski Wałach 14,5 cm

Nr zdjęcia 1 2 3 4 5 6 7

Nr katalogowy 0723-G008 0723-G009 0723-G010 0723-G011 0723-G012 0723-G013 0723-G053

Nazwa Figurka koń Lipicański Ogier 16 cm Figurka koń Fiord Klacz 13,5 cm Figurka koń Fiord źrebak 6, 5 cm Figurka koń Arab Ogier 17 cm Figurka koń Kuc Szetlandzki 10 cm Figurka koń Tarantowaty Ogier 14 cm Figurka Koń Tarantowaty źrebak 9 cm

Nr zdjęcia 8 9 10 11 12 13 14

57 57 - jesteś w dobrych rękach


FIGURKI KONI I JEŹDŹCÓW Zdjęcie 16

Zdjęcie 20

Zdjęcie 24

Zdjęcie 15 Zdjęcie 17 Zdjęcie 21

Zdjęcie 23

Zdjęcie 22

Zdjęcie 25

Zdjęcie 18

Zestaw bez konia i amazonki Figurki koni i jeźdźców Nr kat.: 0723-G0

Zdjęcie 19

Zabawki bardzo dobrej jakości, ręcznie malowane. Całkowicie wolne od PVC. Posiadają certyfikaty jakości..

Nr katalogowy 0723-G015 0723-G016 0723-G017 0723-G050 0723-G052 0723-G014

Nazwa Figurka koń Shire Źrebak 10 cm Figurka koń Shire Klacz 17 cm Figurka Kowboj z bronią 10 cm Zestaw z przeszkodą Zawodniczka Izabel Figurka koń Clydesdale Wałach 17 cm

Nr zdjęcia 15 16 17 18 19 20

58

Nr katalogowy 0723-G054 0723-G055 0723-G056 0723-G057 0723-G058 -

Nazwa Amazonka-western 10 cm Figurka Koń Apaloosa Ogier 14,5 cm Figurka Koń Hanowerski Wałach 15 cm Figurka Koń Oldenburski Wałach 14, 4 cm Jeździec 8,8 cm -

Nr zdjęcia 21 22 23 24 25 -


GADŻETY JEŹDZIECKIE

Breloki Mario Moreno Nr kat.: 0723-G0

Brelok metalowy ze zdjęciem konia wraz z podkówką na szczęście, wyłożoną drobnymi błyszczącymi kryształkami.

Kolor Nr katalogowy

kolorowy

czarno-biały

0723-G38015

0723-G38015B

Kubek w ozdobnym pudełku Nr kat.: 0723-G12807

Śliczny kubek ceramiczny z motywem koni. Zapakowany w eleganckie ozdobne pudełeczko

Kubek z podstawką Nr kat.: 0723-G38074

Kubek ceramiczny z kolorowym zdjęciem konia wraz z podstawką z tym samym motywem. Mix wzorówi.

Kubek z motywem konia Nr kat.: 0723-G38067

Ilość zbiorcza 12 szt. Kubek ceramiczny z czarnobiałym wizerunkiem konia. Wymiary 9,5 x 7 cm.

Wazon

Kubki w zestawie

Piękny szklany wazon z motywem dwóch koni. Pasuje do każdego miejsca w domu. Tworzy idealny komplet z innymi produktami z serii Mario Moreno.

Zestaw dwóch ceramicznych kubków z parą koni wraz z eleganckim pudełkiem. Wszystko w odcieniach czerni i bieli.

Nr kat.: 0723-G38155

Nr kat.: 0723-G38160

Wymiary: wysokość 26 cm, szerokość 7 cm.

59 - jesteś w dobrych rękach


GADŻETY JEŹDZIECKIE Patera szklana z motywem dwóch koni Nr kat.: 0723-G38126

Gustowna ozdoba każdej kuchni i salonu. Tworzy doskonały komplet z innymi produktami z serii Mario Moreno. Wymiary patery 29 x 29 cm.

Patera szklana z motywem klaczy ze źrebięciem Nr kat.: 0723-G38127

Gustowna ozdoba każdej kuchni i salonu. Tworzy doskonały komplet z innymi produktami z serii Mario Moreno. Wymiary patery 29 x 29 cm.

Deska szklana z motywem dwóch koni Nr kat.: 0723-G38144

Kolor czarno-biały.

Wymiary: 40 x 30 x 0,4 cm.

Deska szklana z motywem czterech koni Nr kat.: 0723-G12917

Wymiary: 40 x 30 x 0,4 cm.

Talerz

Nr kat.: 0723-G38041

Talerz szklany z motywem konia.

Średnica 26 cm.

60


GADŻETY JEŹDZIECKIE

Piórnik z konikami

Portfel z konikami

Doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdego ucznia. Wykonany z jeansu.

Fantastyczny gadżet dla każdego miłośnika koni i nie tylko. Wykonany z jeansu.

Nr kat.: 0723-G43218

Nr kat.: 0723-G43219

Wymiary 21 x 7 cm.

Wymiary 13 x 11 cm.

Czapeczka z daszkiem

Torebka Jeans duża

Wykonany z jeansu. Dzięki bezstopniowej regulacji pasuje na każdy obwód głowy.

Wykonana z jeansu. Dobra do szkoły i nie tylko.

Nr kat.: 0723-G43223

Nr kat.: 0723-G37616 Wymiary 29 x 29 cm.

Torba na przybory

Torebka Jeans mała

Nr kat.: 0723-G37636

Wykonana z jeansu. Uszyta na wzór poręcznego worka na przybory szkolne lub jeździeckie.

Nr kat.: 0723-G37619

Wykonana z jeansu. Dobra do szkoły i nie tylko. Wymiary 24 x 24 cm.

61 - jesteś w dobrych rękach


SPIS ZABAWEK A

Ciągnik z napędem X-Trac............................................................................................... 49

Agregat Lemken Solitair 9................................................................................................ 22

Ciągnik z napędem Zetor 11 441...................................................................................... 50

Akcesoria do załadunku................................................................................................... 46

Ciężarówka - śmieciarka Mercedes Benz........................................................................ 40

Akcesoria i znaki drogowe................................................................................................ 46

Ciężarówka - wywrotka MACK......................................................................................... 33 Ciężarówka - wywrotka MAN........................................................................................... 33

B

Ciężarówka Betoniarka MACK......................................................................................... 31

Bele drewniane................................................................................................................. 24

Ciężarówka Betoniarka MAN........................................................................................... 31

Breloczek- traktor Renault Atles 936RZ........................................................................... 14

Ciężarówka Dźwig MAN................................................................................................... 42

Breloczek Claas Atles 936 RZ.......................................................................................... 14

Ciężarówka MACK do wywozu śmieci............................................................................. 39

Breloczek John Deere 6920............................................................................................. 14

Ciężarówka MACK do wywozu śmieci............................................................................. 39

Breloki Mario Moreno....................................................................................................... 59

Ciężarówka MACK piaskarka z pługiem śnieżnym.......................................................... 40

Brona aktywna.................................................................................................................. 23

Ciężarówka MACK z kontenerem DHL............................................................................ 27

Brona Kuhn Discover....................................................................................................... 26

Ciężarówka MACK z naczepą + JCB 4CX....................................................................... 30

Buldożer Caterpillar.......................................................................................................... 37

Ciężarówka MAN - dźwig strażacki.................................................................................. 41

Buldożer gąsienicowy JCB............................................................................................... 37

Ciężarówka MAN do przewozu bel drewna...................................................................... 32

C

Ciężarówka MAN piaskarka z pługiem śnieżnym............................................................. 40

Ciągnik Case IH CVX 170.................................................................................................. 7 Ciągnik Case IH CVX 170.................................................................................................. 7 Ciągnik Claas Atles 936 RZ.............................................................................................. 10 Ciągnik Claas Atles 936RZ z ładowaczem czołowym...................................................... 10 CiągnikDeutz Agrotron 200................................................................................................ 9 Ciągnik Deutz Agrotron 200 z ładowaczem czołowym....................................................... 9 Ciągnik Deutz Agrotron X 720............................................................................................ 5 Ciągnik Deutz Agrotron X720 z ładowaczem..................................................................... 5 Ciągnik Fendt 936 Varioz ładowaczem czołowym............................................................ 12 Ciągnik Fendt Favorit 926 Vario......................................................................................... 7 Ciągnik Fendt Favorit 926 Vario z ładowaczem czołowym................................................. 7 Ciągnik Fendt Favorit 936 Vario....................................................................................... 12 Ciągnik John Deere 6920................................................................................................... 8 Ciągnik John Deere 6920z ładowaczem czołowym........................................................... 8 Ciągnik John Deere 7930................................................................................................. 10 Ciągnik John Deere 7930 z ładowaczem czołowym........................................................ 10

Ciężarówka MAN z kontenerem DHL............................................................................... 28 Ciężarówka MAN z przyczepą DHL................................................................................. 28 Ciężarówka Mercedes Actros pomoc drogowa z Jeepem.............................................. 42 Ciężarówka Mercedes Benz Actros.................................................................................. 29 Ciężarówka Mercedes Benz Actros................................................................................. 31 Ciężarówka Mercedes Benz Actros + JCB 4CX............................................................... 29 Ciężarówka Mercedes Benz Actross................................................................................ 32 Ciężarówka Mercedes Benz pomoc drogowa.................................................................. 43 Ciężarówka Mercedes z naczepą i buldożerem CAT....................................................... 29 Ciężarówka Mercedes z naczepą i suwnicą..................................................................... 30 Ciężarówka pożarnicza Mercedes.................................................................................. 43 Ciężarówka z kontenerem MAN....................................................................................... 32 Ciężarówka z przyczepą MAN ........................................................................................ 28 Czapeczka z daszkiem..................................................................................................... 61

D Deska szklana z motywem czterech koni......................................................................... 60

Ciągnik Lamborghini R8.270 DCR..................................................................................... 4

Deska szklana z motywem dwóch koni............................................................................ 60

Ciągnik Lamborghini R8.270 DCR z ładowaczem............................................................. 4

Deszczownia.................................................................................................................... 23

Ciągnik Massey Ferguson 7480z ładowaczem czołowym................................................. 8

Dźwig suwnicowy do składania........................................................................................ 46

Ciągnik Mccormick XTX165............................................................................................... 6 Ciągnik Mccormick XTX165 z ładowaczem czołowym....................................................... 6

F

Ciągnik New Holland T8040............................................................................................. 11

Figurki koni i jeźdźców .................................................................................................... 57

Ciągnik New Holland T8040z ładowaczem czołowym..................................................... 11

Figurki koni i jeźdźców .................................................................................................... 58

Ciągnik Renault Atles 936 RZ............................................................................................ 9

G

Ciągnik Renault Atles936 RZ z ładowaczem czołowym..................................................... 9 Ciągnik Same Diamond 270.............................................................................................. 5 Ciągnik Same Diamond 270 z ładowaczem....................................................................... 5

Glebogryzarka.................................................................................................................. 23 Gruber Lemken Smaragd................................................................................................. 22

Ciągnik Steyr CVT 170..................................................................................................... 11

J

Ciągnik Steyr CVT 170 z ładowaczem czołowym............................................................ 11

JCB Fastrac 3220............................................................................................................. 12

Ciągnik Valtra T191............................................................................................................ 6

JCB Fastrac 3220z ładowaczem czołowym..................................................................... 12

Ciągnik ValtraT191 z ładowaczem czołowym..................................................................... 6

Jeep Wrangler samochód terenowy................................................................................. 44

Ciągnik z napędem Case CVX 1170................................................................................ 48

Jeep z lawetą i ładowaczem.................................................

Ciągnik z napędem Deutz Agrotron X720........................................................................ 49

Jeep z przyczepą............................................................................................................. 45

Ciągnik z napędem Deutz Agrotron X720 z ładowaczem................................................ 49

K

Ciągnik z napędem John Deere....................................................................................... 51 Ciągnik z napędem John Deere 6920.............................................................................. 51 Ciągnik z napędem John Deere 6920 z ładowaczem..................................................... 51 Ciągnik z napędem John Deere z przyczepką................................................................. 51 Ciągnik z napędem Massey Ferguson + przyczepka....................................................... 50 Ciągnik z napędem Massey Ferguson 5470.................................................................... 49 Ciągnik z napędem New Holland TM 175........................................................................ 47 Ciągnik z napędem New Holland TM 175 z ładowaczem Rollytrac

48

Ciągnik z napędem Rollykid............................................................................................. 48 Ciągnik z napędem Steyr CVT 170.................................................................................. 50 Ciągnik z napędem Steyr CVT 170 z ładowaczem.......................................................... 50

44

Kierownica........................................................................................................................ 13 Kierownica........................................................................................................................ 55 Kierownica........................................................................................................................ 55 Koła bliźniacze................................................................................................................. 13 Koła bliźniacze................................................................................................................. 13 Koła bliźniacze................................................................................................................. 13 Koła bliźniacze................................................................................................................. 13 Koła bliźniacze białe......................................................................................................... 13 Koła bliźniacze czerwone................................................................................................. 13 Koła bliźniacze srebrne.................................................................................................... 13

62


SPIS ZABAWEK Kombajn Caterpillar Lexion.............................................................................................. 16

Przyczepa do bel.............................................................................................................. 19

Kombajn Claas Jaguar 900.............................................................................................. 15

Przyczepa do przewozu koni............................................................................................ 45

Kombajn Claas Lexion 480.............................................................................................. 16

Przyczepa do transportu drewna...................................................................................... 24

Kombajn do ziemniaków Grimme SE75-30...................................................................... 17

Przyczepa dwuosiowa z podwyższonymi burtami........................................................... 25

Kombajn zbożowy John Deere T670i............................................................................... 15

Przyczepa jednoosiowa.................................................................................................... 26

Koparka ........................................................................................................................... 14

Przyczepa Joskin............................................................................................................. 42

Koparka Caterpillar........................................................................................................... 36

Przyczepa Jumbo 6600 Pottinger.................................................................................... 25

Koparka LIEBHERR 912 ................................................................................................. 36

Przyczepa Krone ............................................................................................................. 24

Koparko - spycharka JCB 4CX......................................................................................... 35

Przyczepa samowyładowcza........................................................................................... 24

Kosiarka Claas Disco 3050 FC PLUS.............................................................................. 19

Przyczepa samowyładowcza........................................................................................... 25

Kosiarka Claas Disco 8550 C Plus................................................................................... 19

Przyczepa samowyładowcza........................................................................................... 25

Kosiarka rotacyjna czołowa.............................................................................................. 19

Przyczepka....................................................................................................................... 52

Kosiarka rotacyjna tylna................................................................................................... 19

Przyczepka....................................................................................................................... 52

Kosze na śmieci............................................................................................................... 46

Przyczepka....................................................................................................................... 53

Kubek w ozdobnym pudełku............................................................................................ 59

Przyczepka....................................................................................................................... 54

Kubek z motywem konia.................................................................................................. 59

Przyczepka beczkowóz.................................................................................................... 52

Kubek z podstawką.......................................................................................................... 59

Przyczepka beczkowóz JUMBO...................................................................................... 52

Kubki w zestawie.............................................................................................................. 59

Przyczepka beczkowóz strażacki..................................................................................... 53

L

Przyczepka dwuosiowa.................................................................................................... 53

Lemiesz............................................................................................................................ 46

Przyczepka John Deere................................................................................................... 52 Przyczepka Rollykid......................................................................................................... 53

Ł

Przyczepka Rollykid......................................................................................................... 54

Ładowacz......................................................................................................................... 14

Przyczepka z polewaczką................................................................................................ 53

Ładowacz......................................................................................................................... 14

R

Ładowacz......................................................................................................................... 55 Ładowacz Rolly Track...................................................................................................... 55 Ładowacz teleskopowy Manitou MLT 633 . ..................................................................... 38 Ładowarka Fiat FR 130.................................................................................................... 35 Ładowarka Liebherr L574................................................................................................. 34 Ładowarko koparka JCB.................................................................................................. 35

M MasseyFerguson 7480....................................................................................................... 8 Mercedes Benz do przewozu koni plus koń..................................................................... 45 Mercedes Benz dostawczy DHL z wózkiem widłowym................................................... 44 Mercedes Benz samochód strażacki z sygnałem świetlnym

41

Miniatura konia................................................................................................................. 45 Miniaturki ziemniaków...................................................................................................... 17 Mini koparka gąsienicowa HR16...................................................................................... 38 Miniładowacz Caterpillar.................................................................................................. 37

O Opryskiwacz Amazone UX 5200...................................................................................... 21 Owijarka bal...................................................................................................................... 18

Rabe Werk ...................................................................................................................... 23 Równiarka Caterpillar....................................................................................................... 36 Rozrzutnik........................................................................................................................ 24 Rozsiewacz nawozu Amazone......................................................................................... 21 Rozsiewacz zaczepiany Amazone................................................................................... 21 Rozsiewacz zaczepiany Amazone................................................................................... 26

S Samochód ciężarowy MAN.............................................................................................. 26 Samochód Mercedes Benz Sprinter + Caterpillar........................................................... 44 Samochód Mercedes Sprinter z tablicą ostrzegawczą..................................................... 44 Siewnik Amazone............................................................................................................. 21 Sprasowane bele siana.................................................................................................... 18 Sprasowane bloki siana................................................................................................... 18 Sygnalizator świetlny........................................................................................................ 38

T Talerz................................................................................................................................ 60 Taśmociąg ...................................................................................................................... 17 Torba na przybory............................................................................................................. 61

P

Torebka Jeans duża......................................................................................................... 61

Pasek na koła................................................................................................................... 55

Torebka Jeans mała......................................................................................................... 61

Patera szklana z motywem dwóch koni........................................................................... 60

W

Patera szklana z motywem klaczy ze źrebięciem............................................................ 60 Piórnik z konikami............................................................................................................ 61 Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari-Titan........................................................... 22 Pług Rabe Werk............................................................................................................... 23 Portfel z konikami............................................................................................................. 61 Prasa CLAAS Rollant 250................................................................................................ 18 Prasa John Deere............................................................................................................ 17 Prasa Krone Big Pack...................................................................................................... 17 Przetrząsarka karuzelowa do siana................................................................................. 20 Przetrząsarka karuzelowa do siana................................................................................. 20 Przyczepa......................................................................................................................... 54

Wał do ubijania ziemi........................................................................................................ 26 Walec drogowy Caterpillar................................................................................................ 37 Wał Pakomat Vario Pack K Lemken................................................................................. 22 Wazon.............................................................................................................................. 59 Wóz asenizacyjny Fliegl.................................................................................................. 20 Wózek widłowy Linde....................................................................................................... 43 Wózek widłowy Still.......................................................................................................... 43 Wóz paszowy Strautmann Verti Mix 1050........................................................................ 23 Wóz strażacki................................................................................................................... 41 Wycinacz bloków kiszonki................................................................................................ 18

Przyczepa......................................................................................................................... 54

Z

Przyczepa amowyładowcza............................................................................................. 26

Zamiatarka do ulic - przystawka do pojazdów.................................................................. 45

Przyczepa cysterna Vacuum Super.................................................................................. 20

Zestaw z amazonką......................................................................................................... 56

63 - jesteś w dobrych rękach


W sklepie internetowym znajdziesz: artykuły do produkcji zwierzęcej artykuły gospodarcze artykuły jeździeckie części do maszyn i ciągników narzędzia GRENE zabawki Wszystkie produkty prezentowane w niniejszym katalogu są do nabycia w sieci sprzedaży Grene, sklepie internetowym oraz u partnerów handlowych. Dodatkowe informacje na temat sieci sprzedaży można uzyskać na stronie internetowej www.grene.pl

www.grene-sklep.pl - jesteś w dobrych rękach

Lastenurk  

manguasjad, traktorid

Lastenurk  

manguasjad, traktorid

Advertisement