Galimi statymo variantai futbole, azijietiškame pranašume FUTBOLAS ŽYMĖJIMAS PAAIŠKINIMAI KAS LAIMĖS?

1 X 2

Namų komanda laimės Lygiosios Svečių komanda laimės

KURI KOMANDA PIRMAUS PO I KĖLINIO ARBA LAIMĖS II KĖLINĮ?

I1 IX I2 II 1 II X II 2

Namų komanda pirmaus po I kėlinio I kėlinyje bus lygiosios Svečių komanda pirmaus po I kėlinio Namų komanda laimės II kėlinyje II kėlinyje bus lygiosios Svečių komanda laimės II kėlinyje

KURI KOMANDA NEPRALAIMĖS VARŽYBŲ? (DVIGUBAS ŠANSAS)

1X 12 X2

Namų komanda laimės arba bus lygiosios Namų komanda laimės arba svečių komanda laimės Lygiosios arba svečių komanda laimės

KURIAME KĖLINYJE BUS DAUGIAU ĮVARČIŲ?

1> 1=2 2>

I kėlinyje bus daugiau įvarčių negu antrame Abiejuose kėliniuose bus vienodas skaičius įvarčių II kėlinyje bus daugiau įvarčių negu pirmame

KURI KOMANDA LAIMĖS BENT VIENĄ KĖLINĮ?

1*1 X*X 2*2

Namų komanda laimės I kėlinį arba visas varžybas (1-1, 1-X, 1-2, 2-1, X-1) Bus lygiosios I kėlinyje arba visose varžybose (1-X, X-1, X-X, X-2, 2-X) Svečių komanda laimės I kėlinį arba visas varžybas (1-2, X-2, 2-1, 2-X, 2-2)

KURI KOMANDA PIRMA ĮMUŠ ĮVARTĮ AR KOKS BUS ĮVARČIŲ SKAIČIUS?

PK 1 PK 2 Lyginis Nelyginis

Namų komanda pirma įmuš įvartį Svečių komanda pirma įmuš įvartį Bus Lyginis įvarčių skaičius per varžybas Bus Nelyginis įvarčių skaičius per varžybas

KIEK ĮVARČIŲ ĮMUŠ NAMŲ KOMANDA?

N0 N 0-1 N 1+ N 2+ NI0 N I 1+ N I 2+ N II 0 N II 1+ N II 2+ N 1+1

Namų komanda neįmuš įvarčio Namų komanda neįmuš įvarčio arba įmuš tik vieną įvartį Namų komanda įmuš vieną arba daugiau įvarčių Namų komanda įmuš du arba daugiau įvarčių Namų komanda neįmuš nei vieno įvarčio I kėlinyje Namų komanda įmuš vieną arba daugiau įvarčių I kėlinyje Namų komanda įmuš du arba daugiau įvarčių I kėlinyje Namų komanda neįmuš įvarčių II kėlinyje Namų komanda įmuš vieną arba daugiau įvarčių II kėlinyje Namų komanda įmuš du arba daugiau įvarčių II kėlinyje Namų komanda įmuš abiejuose kėliniuose

KIEK ĮVARČIŲ ĮMUŠ SVEČIŲ KOMANDA?

S0 S 0-1 S 1+ S 2+ SI0 S I 1+ S I 2+ S II 0 S II 1+ S II 2+ S 1+1

Svečių komanda neįmuš įvarčio Svečių komanda neįmuš įvarčio arba įmuš tik vieną įvartį Svečių komanda įmuš vieną arba daugiau įvarčių Svečių komanda įmuš du arba daugiau įvarčių Svečių komanda neįmuš nei vieno įvarčio I kėlinyje Svečių komanda įmuš vieną arba daugiau įvarčių I kėlinyje Svečių komanda įmuš du arba daugiau įvarčių I kėlinyje Svečių komanda neįmuš įvarčių II kėlinyje Svečių komanda įmuš vieną arba daugiau įvarčių II kėlinyje Svečių komanda įmuš du arba daugiau įvarčių II kėlinyje Svečių komanda įmuš abiejuose kėliniuose

4+ 4-6 5+ 5-6 6+ 7+

4 arba daugiau įvarčių per varžybas 4 - 6 įvarčiai per varžybas 5 arba daugiau įvarčių per varžybas 5- 6 įvarčiai per varžybas 6 arba daugiau įvarčių per varžybas 7 arba daugiau įvarčių per varžybas

KIEK BUS VISO ĮVARČIŲ I KĖLINYJE?

I0G I 0-1 I1G I 1+ I 2+ I 2-3 I 3+ I 4+

Nebus įvarčių I kėlinyje 0 - 1 įvarčių I kėlinyje Tiksliai 1 įvartis I kėlinyje 1 arba daugiau įvarčių I kėlinyje 2 arba daugiau įvarčių I kėlinyje 2 - 3 įvarčiai I kėlinyje 3 arba daugiau įvarčių I kėlinyje 4 arba daugiau įvarčių I kėlinyje

KIEK BUS VISO ĮVARČIŲ II KĖLINYJE?

II 0 G II 0-1 II 1 G II 1+ II 2+ II 2-3 II 3+ II 4+

Nebus įvarčių antrame kėlinyje 0 - 1 įvarčių antrame kėlinyje Tiksliai 1 įvartis antrame kėlinyje 1 arba daugiau įvarčių pirmame kėlinyje 2 arba daugiau įvarčių antrame kėlinyje 2 - 3 įvarčiai antrame kėlinyje 3 arba daugiau įvarčių antrame kėlinyje 4 arba daugiau įvarčių antrame kėlinyje

AR BUS ĮMUŠTI ĮVARČIAI ABIEJUOSE KĖLINIUOSE?

1+1 0+0

Bus įmušta įvarčių per abu kėlinius Bent viename iš kėlinių nebus įmuštas įvartis

AR ABI KOMANDOS ĮMUŠ ĮVARČIUS PER VARŽYBAS?

GG NG I GG II GG GG GG

Abi komandos įmuš įvarčių per varžybas Bent jau viena komanda neįmuš įvarčio arba iš viso nebus įmuštas įvartis Abi komandos įmuš per 1-ą rungt. pusę Abi komandos įmuš per 2-ą rungt. pusę Abi komandos įmuš kiekvienoje rungt. pusėje

LYGIOSIOS - JOKIŲ LAŽYBŲ!!! (DRAW NO BET)

DNB1 DNB2

Namų komanda laimės. Lygiųjų atveju statoma suma grąžinama Svečių komanda laimės. Lygiųjų atveju statoma suma grąžinama

STATYMAI UŽ KĖLINĮ

NL2 NL1+ NL1 NL0 SL2 SL1+ SL1 SL0

Namų komanda laimės 1-ą ir 2-ą pusę Namų komanda laimės mažiausiai 1-ną pusę Namų komanda laimės 1-ną pusę Namų komanda nelaimės nei 1-nos pusės Svečių komanda laimės 1-ą ir 2-ą pusę Svečių komanda laimės mažiausiai 1-ną pusę Svečių komanda laimės 1-ną pusę Svečių komanda nelaimės nei 1-nos pusės

ŽAIDĖJŲ ĮVARČIAI

(1+) (2+) (3+) (FG) (LG) (OG) (NOG)

Žaidėjas pelnys 1 ar daugiau įvarčių Žaidėjas pelnys 2 ar daugiau įvarčių Žaidėjas pelnys “HAT TRICK” 3 ar daugiau įvarčių Žaidėjas pelnys PIRMĄ įvartį Žaidėjas pelnys PASKUTINĮ įvartį Vienintelis žaidėjas pelnys įvarčius Žaidėjas nepelnys nei 1 įvarčio

Taip pat tikslus rezultatas bei kiti papildomi statymai

KAS LAIMĖS PIRMĄ KĖLINĮ IR PAGRINDINĮ LAIKĄ? (45-90)

1-1 BE 1-1 1-X 1-2 X-1 X-X X-2 2-1 2-X 2-2

Namų komanda pirmaus pirmame kėlinyje ir laimės varžybų pabaigoje Namų komanda nelaimės nei pirmos pusės, nei visų varžybų

Namų komanda pirmaus pirmame kėlinyje ir bus lygiosios varžybų pabaigoje Namų komanda pirmaus pirmame kėlinyje, o svečių komanda laimės varžybas Lygiosios pirmame kėlinyje, o varžybas laimės namų komanda Lygiosios pirmame kėlinyje ir lygiosios varžybų pabaigoje Lygiosios pirmame kėlinyje, o varžybas laimės svečių komanda Svečių komanda pirmaus pirmame kėlinyje, o namų komanda laimės varžybas Svečių komanda pirmaus pirmame kėlinyje ir bus lygiosios varžybų pabaigoje Svečių komanda pirmaus pirmame kėlinyje ir laimės varžybų pabaigoje

KELINTĄ MINUTĘ BUS ĮMUŠTAS PIRMAS ĮVARTIS I ARBA II KĖLINYJE?

-27 28+ -63 64+

Pirmas įvartis pirmame kėlinyje bus įmuštas iki 27 pirmo kėlinio varžybų minutės Pirmas įvartis pirmame kėlinyje bus įmuštas po 27 pirmo kėlinio varžybų minutės Pirmas įvartis antrame kėlinyje bus įmuštas tarp 45 ir 63 antro kėlinio varžybų minučių

Pirmas įvartis antrame kėlinyje bus įmuštas po 63 minutės

KAS LAIMĖS SU PRANAŠUMU?

H1 HX H2

Namų komanda laimės su pranašumu Lygiosios su pranašumu Svečių komanda laimės su pranašumu

AZIJIETIŠKAS PRANAŠUMAS

AH1 AH2

Namų komanda laimės su Azijietišku pranašumu Svečių komanda laimės su Azijietišku pranašumu

KIEK BUS VISO ĮVARČIŲ?

0-1 0-2 0-3 1-3 2 2+ 2-3 2-4 2-5 2-6 3 3+ 3-4 3-5

0 - 1 įvarčių per varžybas 0 - 2 įvarčiai per varžybas 0 - 3 įvarčiai per varžybas 1 - 3 įvarčiai per varžybas Tiksliai 2 įvarčiai per varžybas 2 arba daugiau įvarčių per varžybas 2 - 3 įvarčiai per varžybas 2 - 4 įvarčiai per varžybas 2 - 5 įvarčiai per varžybas 2 - 6 įvarčiai per varžybas Tiksliai 3 įvarčiai per varžybas 3 arba daugiau įvarčių per varžybas 3 - 4 įvarčiai per varžybas 3 - 5 įvarčiai per varžybas

Turnyrinės lentelės paaiškinimai psl. 40

AzijietiškaS pranašumas Rezultatas Pranašumas 0:0,1:1,2:2,3:3 t.t… 1:0 0:1 2:0 0:2

Rezultatas Pranašumas 0:0,1:1,2:2,3:3, t.t... 1:0 0:1 2:0 0:2

Namų k. -0.25 1/2 statomos sumos grąžinama Laimėta Pralaimėta Laimėta Pralaimėta

Rezultatas Pranašumas 0:0,1:1,2:2,3:3 t.t... 1:0 0:1 2:0 0:2

Namų k. -0.75 Pralaimėta 1/2 statomos sumos X koef. Pralaimėta Laimėta Pralaimėta

Svečių k. +0.25 1/2 statomos sumos X koef. Pralaimėta Laimėta Pralaimėta Laimėta Svečių k. +0.75 Laimėta 1/2 statomos sumos grąžinama Laimėta Pralaimėta Laimėta

Statymai telefonu (8-5) 2042554

41

Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.