Galimi statymo variantai krepšinyje, tenise, ledo ritulyje AR BUS PAPILDOMAS LAIKAS?

YES NO

Taip, bus papildomas laikas Ne, nebus papildomo laiko

KAS LAIMĖS PIRMĄ RUNGTYNIŲ PUSĘ IR PAGRINDINĮ LAIKĄ?

1-1 1-X 1-2 X-1 X-X X-2 2-1 2-X 2-2

Namų komanda pirmaus po pirmos rungtynių pusės ir laimės varžybas Namų komanda pirmaus po pirmos rungtynių pusės ir bus lygiosios Namų komanda pirmaus po pirmos rungtynių pusės ir svečių komanda laimės varžybas

Lygiosios po pirmos rungtynių pusės ir namų komanda laimės varžybas Lygiosios po pirmos rungtynių pusės ir bus lygiosios Lygiosios po pirmos rungtynių pusės ir svečių komanda laimės varžybas Svečių komanda pirmaus po pirmos rungtynių pusės ir namų komanda laimės varžybas

Svečių komanda pirmaus po pirmos rungtynių pusės ir bus lygiosios varžybas

Svečių komanda pirmaus po pirmos rungtynių pusės ir laimės varžybas

KAS LAIMĖS SU PRANAŠUMU?

H1 H2

Namų komanda laimės su pranašumu Svečių komanda laimės su pranašumu

KAS LAIMĖS PIRMĄ RUNGTYNIŲ PUSĘ SU PRANAŠUMU?

HI1 HI2

Namų komanda laimės pirmą rungtynių pusę su pranašumu Svečių komanda laimės pirmą rungtynių pusę su pranašumu

KAS LAIMĖS KĖLINUKUS SU PRANAŠUMU?

1/4 H1 1/4 H2 2/4 H1 2/4 H2 3/4 H1 3/4 H2 4/4 H1 4/4 H2

Namų komanda laimės I kėlinuką su pranašumu Svečių komanda laimės I kėlinuką su pranašumu Namų komanda laimės II kėlinuką su pranašumu Svečių komanda laimės II kėlinuką su pranašumu Namų komanda laimės III kėlinuką su pranašumu Svečių komanda laimės III kėlinuką su pranašumu Namų komanda laimės IV kėlinuką su pranašumu Svečių komanda laimės IV kėlinuką su pranašumu

ABI KOMANDOS PELNYS MAŽIAU AR DAUGIAU TAŠKŲ PER PAGRINDINĮ LAIKĄ?

TT+

Pelnys mažiau taškų per pagrindinį laiką Pelnys daugiau taškų per pagrindinį laiką

ABI KOMANDOS PELNYS MAŽIAU AR DAUGIAU TAŠKŲ PER PIRMĄ RUNGTYNIŲ PUSĘ?

TITI+

Pelnys mažiau taškų per pirmą rungtynių pusę Pelnys daugiau taškų per pirmą rungtynių pusę

ABI KOMANDOS PELNYS MAŽIAU AR DAUGIAU TAŠKŲ PER KĖLINUKUS?

1/4 T1/4 T+ 2/4 T2/4 T+ 3/4 T3/4 T+ 4/4 T4/4 T+

Pelnys mažiau taškų per pirmą kėlinuką Pelnys daugiau taškų per pirmą kėlinuką Pelnys mažiau taškų per antrą kėlinuką Pelnys daugiau taškų per antrą kėlinuką Pelnys mažiau taškų per trečią kėlinuką Pelnys daugiau taškų per trečią kėlinuką Pelnys mažiau taškų per ketvirtą kėlinuką Pelnys daugiau taškų per ketvirtą kėlinuką

NAMŲ KOMANDA PELNYS MAŽIAU AR DAUGIAU TAŠKŲ PER PAGRINDINĮ LAIKĄ?

NTNT+

Namų komanda pelnys mažiau taškų per pagrindinį laiką Namų komanda pelnys daugiau taškų per pagrindinį laiką

NAMŲ KOMANDA PELNYS MAŽIAU AR DAUGIAU TAŠKŲ PER PIRMĄ RUNGTYNIŲ PUSĘ?

NTINTI+

Namų komanda pelnys mažiau taškų per pirmą rungtynių pusę Namų komanda pelnys daugiau taškų per pirmą rungtynių pusę

SVEČIŲ KOMANDA PELNYS MAŽIAU AR DAUGIAU TAŠKŲ PER PAGRINDINĮ LAIKĄ?

STST+

Svečių komanda pelnys mažiau taškų per pagrindinį laiką Svečių komanda pelnys daugiau taškų per pagrindinį laiką

SVEČIŲ KOMANDA PELNYS MAŽIAU AR DAUGIAU TAŠKŲ PER PIRMĄ RUNGTYNIŲ PUSĘ?

STISTI+

Svečių komanda pelnys mažiau taškų per pirmą rungtynių pusę Svečių komanda pelnys daugiau taškų per pirmą rungtynių pusę

PIRMOJE AR ANTROJE RUNGTYNIŲ PUSĖJE BUS PELNYTA DAUGIAU TAŠKŲ?

I+ II+

Daugiau taškų pirmoje rungtynių pusėje per pagrindinį laiką Daugiau taškų antroje rungtynių pusėje per pagrindinį laiką

LYGINIS AR NELYGINIS TAŠKŲ SKAIČIUS PER PAGRINDINĮ LAIKĄ?

Lyginis Lyginis taškų skaičius per pagrindinį laiką Nelyginis Nelyginis taškų skaičius per pagrindinį laiką

TENISAS ŽYMĖJIMAS PAAIŠKINIMAI KAS LAIMĖS?

1 2

Pirmas žaidėjas laimės Antras žaidėjas laimės

KAS LAIMĖS PIRMĄ SETĄ IR VISAS VARŽYBAS?

I1-1 I1-2 I2-1 I2-2

Pirmas žaidėjas laimės I setą ir laimės varžybas Pirmas žaidėjas laimės I setą, bet pralaimės varžybas Antras žaidėjas laimės I setą, bet pralaimės varžybas Antras žaidėjas laimės I setą ir laimės varžybas

KAS LAIMĖS PIRMĄ, ANTRĄ IR TREČIĄ SETĄ?

I1 I2 II1 II2 III1 III2

Pirmas žaidėjas laimės I setą Antras žaidėjas laimės I setą Pirmas žaidėjas laimės II setą Antras žaidėjas laimės II setą Pirmas žaidėjas laimės III setą Antras žaidėjas laimės III setą

KAS LAIMĖS BENT VIENĄ SETĄ?

S1 S2

Pirmas žaidėjas laimės bent vieną setą Antras žaidėjas laimės bent vieną setą

KOKS BUS TIKSLUS SETŲ SKAIČIUS PER VARŽYBAS?

Ne, nebus papildomo seto

AR BUS DAUGIAU AR MAŽIAU GEIMŲ NEI NURODYTA PASIŪLOJE?

+

Varžybose bus mažiau geimų nei nurodyta pasiūloje Varžybose bus daugiau geimų nei nurodyta pasiūloje

KIEK BUS VISO GEIMŲ PIRMAME, ANTRAME IR TREČIAME SETUOSE?

II+ II II + III III +

I sete bus mažiau geimų nei nurodyta pasiūloje I sete bus daugiau geimų nei nurodyta pasiūloje II sete bus mažiau geimų nei nurodyta pasiūloje II sete bus daugiau geimų nei nurodyta pasiūloje III sete bus mažiau geimų nei nurodyta pasiūloje III sete bus daugiau geimų nei nurodyta pasiūloje

KAS LAIMĖS VISO GEIMŲ SU PRANAŠUMU?

H1 H2

Pirmas žaidėjas laimės su pranašumu (geimai) Antras žaidėjas laimės su pranašumu (geimai)

KAS LAIMĖS VISO GEIMŲ SU PRANAŠUMU (SETUOSE)?

I H1 I H2 II H1 II H2

Pirmas žaidėjas laimės su pranašumu pirmame sete Antras žaidėjas laimės su pranašumu pirmame sete Pirmas žaidėjas laimės su pranašumu antrame sete Antras žaidėjas laimės su pranašumu antrame sete

KOKS BUS TIKSLUS REZULTATAS?

2:0 2:1 0:2 1:2

Tikslus rezultatas 2:0 Tikslus rezultatas 2:1 Tikslus rezultatas 0:2 Tikslus rezultatas 1:2

LEDO RITULYS ŽYMĖJIMAS PAAIŠKINIMAI KAS LAIMĖS?

1 X 2

Namų komanda laimės per pagrindinį laiką Per pagrindinį laiką rezultatas bus lygiosios Svečių komanda laimės per pagrindinį laiką

DVIGUBAS ŠANSAS

1X 12 X2

Namų komanda laimės arba bus lygiosios per pagrindinį laiką Namų komanda laimės arba Svečių komanda laimės per pagrindinį laiką Svečių komanda laimės arba bus lygiosios per pagrindinį laiką

KĖLINUKAI

1/3 1 1/3 X 1/3 2 2/3 1 2/3 X 2/3 2 3/3 1 3/3 X 3/3 2

Namų komanda laimės pirmą kėlinuką Pirmas kėlinukas baigsis lygiosiomis Svečių komanda laimės pirmą kėlinuką Namų komanda laimės antrą kėlinuką Antras kėlinukas baigsis lygiosiomis Svečių komanda laimės antrą kėlinuką Namų komanda laimės trečią kėlinuką Trečias kėlinukas baigsis lygiosiomis Svečių komanda laimės trečią kėlinuką

LYGINIS AR NELYGINIS

Lyginis Varžybos baigsis lyginiu įvarčių skaičiumi Nelyginis Varžybos baigsis nelyginiu įvarčių skaičiumi PO PRATĘSIMO

P1 PX P2

Namų komanda laimės per pagrindinį laiką arba po pratęsimo Per pagrindinį laiką ir po pratęsimo bus lygiosios Svečių komanda laimės per pagrindinį laiką arba po pratęsimo

NUGALĖTOJAS

W1 W2

Namų komanda laimės per pagrindinį laiką, po pratęsimo arba po baudinių Svečių komanda laimės per pagrindinį laiką, po pratęsimo arba po baudinių

VISO ĮVARČIŲ

0-3 0-4 0-5 0-6 0-7 4+ 4-6 5+ 6+ 7+ 8+

0 - 3 įvarčiai per varžybas (0; 1; 2; 3) 0 - 4 įvarčiai per varžybas (0; 1; 2; 3; 4) 0 - 5 įvarčiai per varžybas (0; 1; 2; 3; 4; 5) 0 - 6 įvarčiai per varžybas (0; 1; 2; 3; 4; 5; 6) 0 - 7 įvarčiai per varžybas (0; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7) 4 ir daugiau įvarčių per varžybas (4; 5; 6; ...) 4 - 6 įvarčiai per varžybas (4; 5; 6) 5 ir daugiau įvarčių per varžybas (5; 6; 7; ...) 6 ir daugiau įvarčių per varžybas (6; 7; 8; ...) 7 ir daugiau įvarčių per varžybas (7; 8; 9; ...) 8 ir daugiau įvarčių per varžybas (8; 9; 10; ...)

VISO ĮVARČIŲ PER KĖLINUKĄ (-US)

1/3 0-1 1/3 2+ 2/3 0-1 2/3 2+ 3/3 0-1 3/3 2+

0-1 įvarčių per pirmą kėlinuką 2 ir daugiau įvarčių per pirmą kėlinuką 0-1 įvarčių per antrą kėlinuką 2 ir daugiau įvarčių per antrą kėlinuką 0-1 įvarčių per trečią kėlinuką 2 ir daugiau įvarčių per trečią kėlinuką

ŽIRGAI, ŠUNYS, KT. VIRTUALŪS ĮVYKIAI ŽYMĖJIMAS

WIN PLACE EACH WAY LUCKY 15,31,63 UNION JACK

PAAIŠKINIMAI

Statymas už pergalę Statymas už prizinę vietą Statymas už pergalę ir prizinę vietą Nuo 4 iki 6 šunų ar žirgų kombinuotas statymas su papildomu laimėjimu nuo 10% iki 30% atspėjus tik vieną įvykį arba atspėjus visus 9 žirgų sisteminis statymas su papildomu nuo 5% iki 70% laimėjimu atspėjus visus nugalėtojus