MAMTO. Studio Kreatywne - Portfolio

Page 1


Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, innowacyjności rozwiązań i pomysłów


Studio Projektowe MAMTO ma do zaoferowania swoim klientom stworzenie świeżego i profesjonalnego wizerunku organizacji.


Can Can Club Identyfikacja dla szczecińskiego klubu Can Can, mieszczącego się w budynku gdzie w 1850 roku mieściło się kasyno. Wystrój klubu utrzymany był klimacie francuskiego art deco co wymuszało ten sam styl na powstałym logotypie.


Cashel Wine Cellar Logotyp stworzony dla winiarni mieszczącej się w Cashel w Irlandii. Właścicielka nalegała na kobiece wrażenie loga jednocześnie nie zapominając o elementach winorośli.


Global Nieruchomości Identyfikacja dla szczecińskiej firmy deweloperskiej zajmującą się zabudową mieszkalną. Klient posiadał wcześniej logo jednak po konsultacji doszedł do wniosku, że nie równa się ono z biegiem czasu i potrzebne jest nowe, bardziej odzwierciedlające nowatorskie podejście do architektury jak również reprezentujące solidność i rzetelność.


MS Travel Identyfikacja dla firmy turystycznej z Sopotu. Logo miało reprezentować połączenie idei wodnych sportów wiatrowych a jednocześnie wakacji i słońca którym cieszyć się może cała rodzina przez 365 dni w roku.


Angulo Boards Unowocześnienie loga amerykańskiej firmy produkującej deski windsurfingowe Angulo Boards. Dla klienta ważne było nie odrywanie się od korzeni firmy ale jednoczesna aktualizacja stylu logotypu z zachowaniem surfowego ducha Hawaii.


PWA Cabo Verde 2010 PWA, czyli Professional Windsurfers Association jest międzynarodową organizacją zrzeszającą windsurferów prezentujących najlepsze umiejętności. PWA Przeprawadza również zawody w szeregu dyscyplin windsurfingowych na całym świecie. W 2009 i 2010 roku na Wyspach Zielonego Przylądka, odbyły się mistrzostwa w pływaniu na fali. Miałem okazję zaprojektować identyfikację do zawodów w roku 2009 jak również powyższe logo, na zawody w 2010.


Stowarzyszenie Loft Art Logo stowarzyszenie zajmującego się promocją wydarzeń kulturalnych na terenie Szczecina i okolic. Projekt miał symbolizować otwartą i twórczą naturę stowarzyszenia.


Restauracja Weranda Logo przygotowane dla restauracji zlokalizowanej na brzegu jeziora Miedwie. Projekt polegał na zaprojektowaniu nowego logotypu przy okazji tworzenia strony internetowej. Klientowi zależało na podkresleniu dobrej kuchni jaką szczyci się restauracja, jak również swego rodzaju wytwornego wystroju miejsca.


Bardzo silną pozycją w ofercie MAMTO jest tworzenie nowatorskich konwencji graficznych dla stron internetowych.


Dzięki znajomości najnowszych standardów i trendów stylistycznych, MAMTO plasuje się bardzo wysoko ze swoją ofertą internetową.


Firma Maui Sails jest jednym z wiodących producentów żagli windsurfingowych na świecie. Strona którą dla nich przygotowałem wraz z Bogodesign miała być platformą do komunikacji firmy z rosnącą rzeszą klientów. Chłopaki z Maui Sails dali nam wolną rękę co do wizerunku. Prace koncepcyjne trwały około 3 tygodni i dopiero po szczegółowym przemyśleniu strony przystąpiliśmy do faktycznego projektowania.

Maui Sails


The Gdy Loft Sails zgłosiła się do Bogodesign byliśmy bardzo podekscytowani. Prace jakie zostały poczynione były poparte ogromnym doświadczeniem jakie wynikało z zarządzania stroną Maui Sails. Marka Loft Sails była w tym czasie w fazie schyłkowej. Projekt który powstał na przestrzeni paru miesięcy, dzięki swojej świerzości i przemyślanej koncepcji przyczynił się znacznie do odwrócenia trendu pozycji Loft Sails na rynku.

Loft Sails


Zaraz po zakonczeniu prac nad The Loft Sails do Bogodesign zgłosiła się młoda firma również z branży windsurfingowej, która potrzebowała oryginalnego wizerunku w sieci. We współpracy z Bogodesign przygotowałem projekt, który w środowisku windsurfingowym określono mianem indywidualnego i nowatorskiego. Marka Vandal Sails miała trafiać do ludzi młodych, energicznych, lubiących mocne przeżycia. Ogromna część grafiki była tworzona ręcznie... można powiedzieć piksel po pikselu.

Vandal Sails


Easy Wraz z ukończeniem stron internetowych Vandal Sails i Loft Sails rozpoczołem pracę nad daleko przemyślanym koncepcyjnie wizerunkiem internetowym firmy Easy Windsurfing. Firma ta posiada trzy marki Easy Surf Shop, Surf Travel i Surf Center. Easy Surf Shop jest sklepem sprzedającym produkty z branży windsurfingowej wielu znanych firm. Bazą tego projektu była torba sklepowa stojąca na plażowym piasku.

Surf Shop


Easy Kolejnym projektem z serii Easy Windsurfing był Easy Surf Center - strona internetowa bazy surfingowej mieszczącej się na Helu. Baza oferuje szkolenia z zakresu sportów wodnych jak również wypożycza sprzęt oraz jest swego rodzaju fizyczną reprezentacją Easy Surf Shop.

Surf Center


Easy Ostatnim projektem z serii Easy był projekt agencji turystycznej - Easy Surf Travel. Firma ta umożliwia swoim klientom wyjazd w egzotyczne lokalizacje, gdzie panują dogodne warunku do uprawiania ekstremalnych sportów wodnych. Podstawą projektu była sala wylotów na lotnisku wygenerowana w programie do grafiki trójwymiarowej.

Surf Travel


Identyfikacja Restauracji Weranda była szczególnym sukcesem. Po tym jak restauracja została przejęta przez syna właściciela, ten szukał nowego oblicza Werandy. Dzięki koordynacji wizerunku w internecie i materiałach drukowanych, miejsce to odżyło, a jego reputacja i standard znacznie wzrosły.

Restauracja Weranda


Dla kawiarni Columbus Coffee, autorstwa szczecińskich guru przemysłu gastronomicznego, powstał szczególny projekt mutimedialny. Poprzez połączenie fotografii, ruchu i prostych odgłosów otoczenia stworzyłem atmosferę idealną do relaksu przy filiżance gorącej pysznej kawy. Czyli dokładnie taki klimat o jaki chodziło klientowi.

Columbus Coffee


Orange Surf Team był inicjatywą zapoczątkowaną przez jednego człowieka, który potrzebował jedynie środków do realizacji swojej wizji. Projekt był w ogromnej mierze oparty na kolorystyce plażowej i firmowych kolorach Orange. Strona prezentowała w przyjemny dla oka sposób masę często aktualizowanych informacji wykorzystując najnowsze rozwiązania z dziedziny multimediów i projektowania aplikacji sieciowych.

Orange Surf Team


Siepływa, inicjatywa założyciela Bogodesign, to portal przedstawiajcy największą ilości rzetelnych informacji o sportach wodnych w Polsce. Po trzech latach funkcjonowania nadszedł czas na odświerzenie szaty graficznej portalu. Był to niebywale obszerny projekt na który składało się przede wszystkim zmaganie się z umieszczeniem, na ograniczonej powierzchni, nieograniczonego strumienia dynamicznych informacji.

sieplywa.pl


Boat Share Club był szczególnie udanym przedsięwzięciem. Poprzez połączenie delikatnych linii i poważnych kolorów powstała koncepcja która emanuje wyrafinowaniem a jednocześnie prostotą i przejrzystością. Firma Boat Share Club to sposób na posiadanie własnej łodzi motorowej o wysokim standardzie bez zbędnych, wygórowanych kosztów.

Boat Share ClubPoza projektowaniem logotypów i stron internetowych, Studio Kreatywne MAMTO, z ogromnym zaangażowaniem


podchodzi do zleceń z dziedziny DTP.


Deski AnguloThe

Old Cinema Promo EPprzemek.trepka@gmail.com +48.606.208.491


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.