1 minute read

OMTK-ULE: lépéselőnyben a Hali

Az OMTK-ULE 1913 számára a nagy hagyományokkal rendelkező Szombathelyi Haladás VSE jutott ellenfelül az NB III.-as osztályozó mérkőzésen.

Orosházi MTK-ULE–Haladás VSE 1-2 (0-1). NB III.-as osztályozómérkőzés. Orosháza, 1500 néző. Vezette: Nagy Róbert (Márkus Péter, Balla Levente).

Orosháza: Bordás – Kasuba (Selmeczy, 75.), Rau, Szabó Ákos, Papp M. – Gedó, Huszár (Fehér, 60.), Darida – Szabó Áron (Harangozó, 46.), Endrefalvi, Miszlai.

Edző: Buza Barnabás. A gólok története: A 31. percben Pap lövése kipattant a kapufáról, az érkező Ferencz közelről a hálóba továbbította a labdát, 0-1. A 72. percben egy előreívelt labdát Misz- lai visszafejelte az érkező Fehér elé, aki 12 méterről lőtt a hosszú sarokba, 1-1.