Page 1

Відділ Міжнародного Співробітництва 45-271 Opole, Poland ul. Mikołajczyka 5, pok. 220 Яна Польська Tel. (+48) 77 449 8516 email: y.polska @ po.opole.pl vk.com / politechnika.опольска


Курс орієнтований на майбутніх студентів польських вузів і включає в себе посилену підготовку до початку навчального року, а також адаптацію абітурієнтів в іншомовному середовищі. Уроки походять в групі до 10 – максимум 15 осіб. Методика проведення занять розроблена досвідченими викладачами на високому професійному рівні з метою підготовки абітурієнта до початку навчального процесу за короткий термін.

Завдяки участі в Літньому Курсі Польської Мови, кожен учасник має можливість не тільки поліпшити свої знання, але і перевірити їх за допомогою підсумкового тесту. Програма курсу включає мінімум 20 годин занять на тиждень, а також ознайомчі екскурсії та культурні заходи, що дозволяють ближче познайомитися з традиціями країни та регіону. По закінченні курсу кожен учасник отримує сертифікат, що підтверджує рівень мовної підготовки для вступу до Опольського Політехнічного Університету.

www.po.opole.pl

Summer Polish Language Course (ua)  
Summer Polish Language Course (ua)  

Summer Polish Language Course (ua)

Advertisement