Issuu on Google+

Відділ Міжнародного Співробітництва 45-271 Opole, Poland ul. Mikołajczyka 5, pok. 220 Яна Польська Tel. (+48) 77 449 8516 email: y.polska @ po.opole.pl vk.com / politechnika.опольска


Курс орієнтований на майбутніх студентів польських вузів і включає в себе посилену підготовку до початку навчального року, а також адаптацію абітурієнтів в іншомовному середовищі. Уроки походять в групі до 10 – максимум 15 осіб. Методика проведення занять розроблена досвідченими викладачами на високому професійному рівні з метою підготовки абітурієнта до початку навчального процесу за короткий термін.

Завдяки участі в Літньому Курсі Польської Мови, кожен учасник має можливість не тільки поліпшити свої знання, але і перевірити їх за допомогою підсумкового тесту. Програма курсу включає мінімум 20 годин занять на тиждень, а також ознайомчі екскурсії та культурні заходи, що дозволяють ближче познайомитися з традиціями країни та регіону. По закінченні курсу кожен учасник отримує сертифікат, що підтверджує рівень мовної підготовки для вступу до Опольського Політехнічного Університету.

www.po.opole.pl


Summer Polish Language Course (ua)