Page 1

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj

04 - 31 Mars 2011 ÇM. TOTAL

59.900 L Kolltuke LUNA • Tekstil • Në ngjyra të ndryshme - 1 vendësh vetëm 11.900L - 2 vendësh vetëm 22.500L - 3 vendësh vetëm 25.500L kod.035591

3 1 2 A.D

2.490 L

24.900 L

Trapan EINHELL

Lavatriçe FINLUX

• Me goditje • BT-ID 550 E

• Fl 265 • 600 RPM • 5Kg

kod.031229

kod.029984

Transporti

FALAS

Klasë Energjike “A”

PËR m2

PËR m2

490 L

690 L

Pllaka dyshemeje

Parket laminat SELECTION

• Cilësia “C” • 30.8x30.8cm • Në ngjyra të ndryshme

• 6mm • Vendoset lehtë dhe shpejtë pa ngjitës • Elemente 1380x193mm • Kategoria 31/AC3

kod.035903

Në 3 nuanca të ndryshme

Made in Germany

kod.016905


Mobilje

2

29.900 L Dhomë gjumi ELIZA • Garderobë 201.8x134.2x52.1cm • Komo 80.4x86.4x33.8cm • Krevat 66.1x203.2x233.5cm

Kombinoni mobiljet në ngjyra të afërta midis tyre. Në këtë mënyrë do të formoni një ambjent më të qetë.

4.990 L NGA

kod.032924

Dollap për këpucë - Trevendësh • 67x15x106cm vetëm 4.990L - Pesëvendësh • 67x15x175cm vetëm 6.990L • Në nuancë arre

Transporti

kod.002855

FALAS

59.900 L Dhomë gjumi ZEUS

Transporti

• Garderobë 203.5x178.6x52.5cm • Raft 24.5x120x21cm • 2 komodina 26.2x49x33.8cm • Krevat 89x203.2x200cm kod.032923

FALAS

1.990 L 1

63.900 L

Pasqyrë

Dhomë gjumi LEDINA

- Me kornizë melamine qershi • 75x75x1.9cm • Thellësi kornize 16mm kod.002870 Transporti

• Dollap me rafte • Krevat • Komo • 2 komodina • Pasqyrë kod.034874

FALAS

Transporti

FALAS

79.900 L

Transporti

FALAS

101.900 L ÇM. TOTAL

Kënd VJENA 2

Kolltuke FIRENCE

• Në ngjyra të ndryshme • Përmasat 285x250cm

• Mikrofibër • Në ngjyra të ndryshme - 1 vendësh vetëm 25.500L - 2 vendësh vetëm 33.900L - 3 vendësh vetëm 42.500L

kod.035592

kod.035595

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!


Mobilje

19.900 L Bufe salloni ANDREA • Pjesa e poshtme 86.5x70x30cm • Dollap muri 85x70x30cm • Raft 20x100x20cm kod.032928

3

2.790 L Karrige kuzhine SORENTO • Në ngjyra të ndryshme kod.035950

3.590 L Karrige zyre JUNIOR • Në ngjyra të ndryshme kod.036019

41.900 L

3.990 L

Bufe salloni WAVE

Tavolinë kafeje LAURA

• 200x290x50cm

• 43. 43.5x80x50cm

kod.034669

kod.032934

Transporti

FALAS

8.890 L NGA

Seria OFFIX • Në nuancë arre dhe venge • Tavolina zyre vetëm 8.890L • Tavolinë ndihmëse vetëm 3.690L • Bibliotekë nga 6.290L • Komodinë nga 7.990L kod.013673

ÇM. TOTAL

10.900 L Tavolinë kuzhine TRACY • 12 120x80x2.5cm • Në ngjyra të ndryshme • Skelet kromi kod.035982

1 11.900 L Karrige zyre NEO II • E zezë kod.036067

www.praktiker.al


4

Dekorim NGA

3.990 L Dyshek SPECIAL • Tek 190x90x20cm vetëm 3.990L • Dopio190x160x20cm vetëm 6.990L

Kur lini çarçafët me ngjyra shumë orë në diell me kalimin e kohës ato humbasin ngjyrën. Preferoni për rrobat me ngjyra një vend me hije dhe që ajroset mirë.

kod.035658

NGA

390 L Batanije FLEECE

• Një ngjyrëshe - 150X200 cm vetëm 390L - 210X230 cm vetëm 590L • Në ngjyra të ndryshme - 150X200 cm vetëm 490L - 210X230 cm vetëm 690L • 180 gr Kod.035889

NGA

4.490 L

590 L Jastëk gjumi

Shkop perde druri BAGATTONI

• 50% pambuk dhe 50% poliester • I bardhë ose me ngjyra • 45x65cm • 500gr

• Diametër 50mm - 120cm vetëm 4.490L - 180cm vetëm 5.190L - 240cm vetëm 6.190L -300cm vetëm 6.790L -360 cm vetëm 7.990L

Kod.022273

kod.034684

790 L

790 L

NGA

2.790 L

Jastëk

Perde PREMIER

Set çarçafësh

• 38X38 cm • 6 lloje të ndryshme

• 150x150 cm • Në ngjyra të ndryshme

Kod.033795

Kod.034751

• 100% pambuk - 160x240cm vetëm 2.790L - 220x240cm vetëm 3.590L • Mbulesë jorgani - 160x240cm me një këllëf jastëku vetëm 2.990L - 220x240cm me dy këllëf jastëku vetëm 3.790L • Në ngjyra të ndryshme

2.990 L Set çarçafësh • 100% pambuk • Tek 160x240cm • 1+1 Falas Kod.025465

3.990 L Mbulesa divani ZAKAR • Set me 3 cp • Në dizenjo me gjethe/ kafe ose burgundy Kod.035891

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!

kod.035512


Parkete

5

PËR m2

790 L

10.900 L

Laminat ECO • 1280x192x8mm • Lis • Qershi

Derë e brendshme

kod.032943

• E bardhë / Kafe • Përfshihet në çmim doreza dhe brava • 77/87 x 200cm • Kornizë - 11-15cm - 15-18cm kod.034580

Transporti

Në 2 nuanca të ndryshme

FALAS

PËR m

60 L

Made in Germany

NGA

290 L

1.990 L

Shtresë e poshtme për laminate

Profile

Raft SCANDINAVIA

• 30m • Shitet me pako • 2mm PVC

• 22x40x2600mm

• Bredh suedez - 3 rafte 92x85x32cm vetëm 1.990L - 5 rafte 92x170x34cm vetëm 3.090L - 5 rafte 180x170x42cm vetëm 5.990L

kod.016954

kod.017029

kod.016378

PËR m2

PËR m2

1.090 L

950 L

Në 6 nuanca të ndryshme

Made in Germany

Laminat KRONOFIX

Parket laminat CASTELLO

• 1385x192x7mm • Në nuanca të ndryshme • Vendosje e lehtë dhe e shpejtë pa lëndë ngjitëse

• 1285x192x8mm kod.016921

kod.030537

NGA

5.790 L Syprina • Me film kundër djegies • 38x600x3040mm • Në nuanca të ndryshme kod.035261

Në 4 nuanca të ndryshme

www.praktiker.al

Made in Germany


6

Hidrosanitare

19.900 L

13.900 L ÇM. TOTAL

Kabinë dushi • Katrore ose ovale • 80x80cm • 90x90cm

Set porcelani

kod.023363

- Lavamani me kolonë vetëm 3.200L - Bide me unazë mbiderdhje vetëm 3.300L - WC me kapak dhe mekanizëm të rrafshët vetëm 7.400L kod.032681

NGA

490 L Set për banjo

-M Mbajtëse sapuni vetëm 490L - Mbajtëse sapuni të lëngshëm vetëm 890L - Mbajtëse furçash dhëmbësh vetëm 490L - Mbajtëse furçash WC vetëm 2.090L • Në ngjyrë të bardhë dhe të zezë

NGA

990 L Mikser

Bolier SERIA LEOV B

- Lavamani vetëm 990L - Bideje vetëm 990L - Vaske vetëm 1.090L

- 10l 6.490L - 30l 9.790L - 40l 9.990L - 50l nga 10.490L - 60l nga 11.390L - 80l nga 11.790L - 100l nga 16.590L

kod.027876

kod.035629

13.900 L Mobilje banjo kolonë • 30x32x189cm • E bardhë kod.035472

NGA

6.490 L

kod.028950

ÇM. TOTAL

16.790 L Mobilje banjo

19.900 L Mobilje banjo

• Dollap lavamani • 70x45x60cm vetëm 8.790L • Pasqyrë e varur 85x17x75cm vetëm 8.000L • E bardhë kod.035479

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!

• 90cm kod.035052


Pllaka

7

PËR m2

PËR m2

590 L Pllaka dyshemeje BIG LUCANA RED • Cilësia “C” • 32.5x32.5cm • Në ngjyrë të kuqe

690 L Pllaka muri AVORIO PONZA • Cilësia “B” • 25x45cm • Në ngjyra të ndryshme kod.032704

kod.027805 PËR m2

690 L Pllaka muri CAPRI GRIGIO • Cilësia “C” • 25x45cm • Në ngjyra të ndryshme kod.032623

PËR m2

690 L Pllaka muri BIZANTINA VERDE • Cilësia “C” • 25x45cm • Plinte 6x45cm vetëm 790L

PËR m2

990 L

PËR m2

1.090 L

Pllaka dyshemeje UNIVERSAL

Pllaka muri TOPACIO

• Cilësia “A” • 31x31cm • Në ngjyrë bezhe dhe bojë qielli

• Cilësia “A” • 20x40cm • Në ngjyra të ndryshme • Dekor vetëm 990L 20x40cm

kod.019294

kod.032609

kod.019291 PËR m2

1.090 L Pllaka dyshemeje SENA CREMA • Cilësia “A” • 31.6x31.6cm kod.023388

PËR m2

1.090 L Pllaka dyshemeje YACARE • Cilësia “A” • 20x40cm • Në ngjyra të ndryshme

PËR m2

1.190 L Pllaka muri SENA LOUBRE • Cilësia “A” • 25x40cm • Ngjyrë kremi kod.023374

kod.000390

PËR m2

1.190 L

PËR m2

2.390 L

Pllaka muri YACARE

Gur artificial PARMUR SOHO

• Cilësia “A” • 20x40cm • Në ngjyra të ndryshme

kod.018022

kod.000330

www.praktiker.al

• Për ambjente të brendshme

PËR m2

2.490 L Gur artificial PARMUR

• Për ambjente të jashtme kod.018029


8

Ndriçues NGA

3.990 L Seria GALLIS - Ndriçues muri vetëm 3.990L - Ndriçues tavani me 3 llampa vetëm 9.990L - Ndriçues tavani me 5 llampa vetëm 12.990L

Vendosni drita sigurie mbi derën e çdo dhome. Kur ndërpritet korenti do mundeni të lëvizni me siguri. NGA

2.690 L Abazhur VASIA

kod.013393

• Muri vetëm 2.690L • 5L vetëm 9.990L • 8L vetëm 15.990L kod.026683

3.290 L Seria ALABASTER • Ndriçues në tre ngjyra - i bardhe - kafe - blu kod.002181

NGA

3.890 L 3

4.990 L Abazhur CAMELOT

Ndriçues GALLIS N - Ndriçues tavani vetëm 3.890L - Ndricues muri vetëm 9.590L • 3xE27 • Xham&Gjethe • Metal&Kristale

• E27 60W • Bardhë/Zezë kod.029126

kod.013025

5.390 L

12.890 L

Abazhur GALLIS TSILI

Ndriçues GALLIS

• E27 100W • 35x25 • E kuqe me kristal

• 3 llampa x 60W • E14 • 45x46 • Kristal

kod.013294

NGA

12.900 L Seria GALLIS • Ndriçues me 3 llampa vetëm 12.900L • Ndriçues me 5 llampa vetëm 16.900L • Xham Opal kod.013400

kod.013395

NGA

13.090 L Seria GALLIS • Nriçues me 4 llampa vetëm 13.090L • Ndriçues me 6 llampa vetëm 18.490L

NGA

13.900 L 13

NGA

15.690 L

Abazhur kromi • me 3 llampa vetëm 13.900L • me 5 llampa vetëm 20.900L kod.029987

Ndriçues GALLIS • Abazhur 7x20W • 12V - me ngjyrë blu vetëm 15.690L - me ngjyrë të kuqe vetëm 17.690L

kod.013398

kod.013357

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!


Ndriçues NGA

1.790 L Seria ELECTRA - Llampë muri vetëm 1.890L - Llampë tavani • D-300 vetëm 1.790L • D-400 vetëm 2.890L

9

490 L 4 Seria GALLIS • Kokë abazhuri • Në ngjyrë - Të verdhë - Jeshile - Lejla kod.022000

kod.002123 NGA

890 L Seria GALLIS LAO • Ndriçues muri vetëm 890L • Ndriçues tavani - 2440-30W vetëm 1.490L - 2440-40W vetëm 2.290L kod.013007

NGA

1.690 L 1 Ndriçues GALLIS NASO • Llampë muri vetëm 1.690L • Llampë tavani D30 vetëm 2.690L • Llampë tavani D40 vetëm 2.990L

1.890 L

2.290 L

Abazhur tavoline

Ndriçues tavoline

• 40W E14 • alumin 38 cm • Lejla • I bardhe • Krem/Gri

• Qeramike me bazë lëkure • Cilindër • Ovale kod.021939

kod.029114

kod.013020

590 L

690 L

Ndriçues AMTECH

Ndriçues muri GALLIS

• Incaso • I bardhë kod.025298

• 60W • Alumin • IP45 ovale

990 L Ndriçues • Për ambjente të jashtme kod.008545

kod.013481

NGA

2.990 L

1.490 L Ndriçues AMTECH • Çelik • Antindryshk • 60W kod.025319

NGA

2.990 L

Ndriçues VILMA

Ndriçues GENOVA

• Ndriçues dyshemeje vetëm 2.990L • Ndriçues i varur vetëm 3.090L • Për ambjente të jashtme • Ndriçues të oksiduar

• Ndriçues - dyshemeje vetëm 2.990L - i varur vetëm 3.490L • Ambjente të jashtme

kod.002297

www.praktiker.al

kod.002282


10

Pajisje elektrike

12.500 L Sobë TELEFUNKEN • Me furrë • 3 vatra me korent • 36Lt kod.035894

4.990 L DVD player TOSHIBA SD189E • DIVX, • CDR/RW, VCD, SVCD, • JPG kod.027155

2.290 L

2.290 L

Antenë A An tenë to tokësore • UHF • 18 elemente kod.026278 ko

2.990 L 2

Hekur me avull DELONGHI

Tharëse flokësh ROWENTA

• 1600W • FXH16

• 1700W • Modeluese

kod.028810

kod.028527

3.690 L

3.890 L

Telefon TOPCOM BUTLER E400

Depilues BRAUN kod.036180

4.290 L Fshesë me korent SINBO

kod.029982

• 1600W • Elektrike • SVC-3446 kod.035165

9.900 L

43.900 L

Video Citofoni • Bardh e zi • FXH16 • Ekran 3.5” kod.026221

D LC

32

inç

Televizor LCD TELEFUNKEN 32”

NGA

46.900 L Lavastovilje ZANUSSI • 45cm vetëm 46.900L • 60cm vetëm 47.900L kod.028740

• DVB • PVR, USB kod.035199 Transporti

Transporti

FALAS

FALAS

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!


Pajisje elektrike

11

22.990 L Furrë FOB 37xMulti • Mekanike • Inoks kod.032710

05.03.2011 Departamenti i bojrave: Lyerje me bojë 12.03.2011 Departamenti i mobiljeve: Montim mobilje 19.03.2011 Pista vrapimi 26.03.2011 Departamenti i mobilerisë: Montim laminati

2.590 L Mikser BOSCH • CNHR11 kod.034463

2.990 L

2.890 L

3.490 L

Çajnik ROHNSON

Grirës vertikal BLACK&DECKER

Shtrydhëse SITRAM

• R-742 • 2200W • 1.7Lt • Inoksi

• 400W • 1Lt

• 450W • 1Lt

kod.013867

kod.028594

kod.028116

NGA

4.900 L

5.490 L

Lavapjatë inoksi PYRAMIS

Fritezë DELONGHI

• Me sistem të lehtë pastrimi • 1200W • F350

• me një vatër N/X 78X43.5 1B vetëm 4.900L • me dy vatra N/X 78X43.5 2B vetem 5.900L

5.690 L Mikrovalë ROHNSON • 17Lt kod.028098

kod.028802

kod.036193

10.900 L Aspirator kuzhine ku FA FABER

37.900 L Frigorifer ELECTROLUX

• 60cm • Inoks kod.0 kod.028722

• ERD 28310 W • 270LTR - 159CM • Klasa “A” • I bardhë

ÇM. TOTAL

49.290 L Furrë ZANUSSI kod.034121

Pjanurë ZANUSSI

• qeramikë + 4 elektrike kod.028735

kod: 034130 Klasë Energjike “A”

www.praktiker.al

Transporti

FALAS


12

Artikuj shtëpiakë NGA

1.590 L Tenxhere gatimi • Dia.18 cm 1.590 • Dia.20 cm 1.790 • Dia.22 cm 2.190 • Dia.24 cm 2.390 • Dia.26 cm 2.690 • Dia.28 cm 2.890 • Dia.30 cm 3.290

Pajisjet e gatimit ndërrojini me të reja. Do t’ju hapet oreksi për krijime të shijshme

30 L

kod.036107

Seria ESTEPONA • Lugë tavoline vetëm 60L • Pirun ëmbëlsire vetëm 30L • Pirun frutash vetëm 30L • Pirun tavoline vetëm 60L • Thike frutash vetëm 70L • Thikë frutash/ëmbëlsire vetëm 60L kod.030947

80 L

NGA

100 L

100 L 10

Gota

Tas katror plastik

Set për pastrim

kod.033844

• No.1 vetëm 100L • No.2 vetëm 190L • No.3 vetëm 220L • No.4 vetëm 350L

• 4 llloje të ndryshme kod.033976

kod.034284

150 L Kovë • 10Lt • 3 lloje kod.033898

190 L 1

390 L

Kosh për mbeturina

Set filxhanësh kafeje

• 28x29cm • 4 lloje të ndryshme

• 90cc • 6 copë ko kod.034225

kod.033962

NGA

390 L Mbajtëse uji BORMIOLI ROCCO • 0.5Lt vetëm 390L • 1Lt nga 590L kod.030471

NGA

5 590 L Tiganë

1.690 L Set pjatash

- Dia.20 cm - Dia.22 cm - Dia.24 cm G MAGIC FEST GAZ -D Dia.26 cm - Dia.28 - Konike dia.14 cm kkod.007256

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!

• 18 copë kod.034229


Vegla kopështi

13

NGA

3 37.900 L

7.690 L

Frezë toke me benzinë • MTD T205 4,5HP • Gjerësia e sip. punës 4 40cm vetëm 37.900L

Korrëse bari elektrike EINHELL

kod.009227

• BG-EM 930 kod.031253

Frezë toke me benzinë • MTD T245 • Motor MTD ThroX 55 5.5HP • Gjerësia e sip. së punës 61cm • Thellësia T e punës 30cm vetëm 48.900L kod.009228

Frezë toke me benzinë • MTD 5.5HP • 40CM vetëm 81.900L kod.009229

NGA

590 L

290 L Vazo zbukurimi

1.490 L

Vazo për ambjente të jashtme

• Në ngjyra të ndryshme-

Vazo për ambjente të jashtme • Në formë kërmilli • 28x20

• Natyrore me këmbë 0,90 X 0,27

kod.013254

kod.034599

kod. 035362

100 L

150 L

190 L

550 L

Sprucues me mekanizëm

Krehër bari AMTECH

Sfurk metalik AMTECH

• 0.5Lt

• Me dorezë plastike

• Me dorezë plastike

• 250mm

kod.023575

kod.008642

kod.008643

kod.008651

790 L

Sharrë për S Sh krasitje

Gërshërë krasitje AMTECH • Me bisht druri kod.008719

1.290 L Gërshërë krasitje për degë AMTECH • Të vogla

1.590 L Set S Se et g et gërshërë kopshti MEISTER M • 2 copë kkod.022303

kod.008722

190 L Ujitëse lulesh AMTECH • 1800ml • Plastike kod.023586

190 L Set axhustues AMTECH

250 L Sprucator plastik AMTECH

590 L Bidon vaditës AMTECH

• 4 copë

• 1/2’

• 6Lt

kod.008595

kod.008597

kod.008370

1.490 L

2.190 L

Sprucues me presion AMTECH

Karrocë për tuba AMTECH

• 5Lt • Tunxh

• 45mx1/2’

kod.023583

www.praktiker.al

kod.023588


14

Vegla NGA

590 L

1.990 L

Kuti veglash CLASSIC • 32X16.5X13.6cm vetëm 590L • 42X30.5X6.1cm vetëm 790L • 41X20.9X19.5cm vetëm 1.090L • 53.5X29.1X28cm vetëm 2.590L

Gur fresibël BUDGET BWS 860 • 860W • Diametër disku 125mm (çmim pa disk) kod.018594

Kod: 9178

1.990 L Trapan me bateri të rikarikueshme BUDGET BAS • Elektronik • Përdorim djathtas/majtas kod.018520

2.190 L Trapan me goditje BUDGET • 500W • BSB5007

3.990 L

4.490 L

Kaçavidë me bateri të rikarikueshme

Raft HEAVY DUTY

• 3.6V

• 5 ndarje • Pesha mbajtëse 175kg • 1800x900x400mm

kod.025582

kod.027957

kod.035627

5.590 L Karrocë pune LIMEX • 100Lt kod.029642

5.990 L

NGA

7.990 L

Sharrë për prerje BLACK&DECKER

Fshesë me korrent EINHELL

• KS700PEX9-QS • 480W

• Thith lagështirën • 1250W vetëm 7.990L • 1500W vetëm 10.990L

kod.027873

kod.031223

NGA

10.990 L Saldatriçe TURBO TELWIN NORDICA • aksesorë - 55 160 vetëm 10.990L - 55 190 vetëm 16.900L - 70 220 vetëm 20.990L - 55 250 vetëm 26.990L

11.900 L Hidropastrues me presion të lartë AQUATAK • 1100Wat • Presion maks. 100Bar • Dalje uji maksimale 300Lt/Orë

11.900 L Trapan pneumatik me goditje BLACK &DECKER

kod.013842

kod.035294

Ide dhe zgjidhje për shtëpinë tuaj!

• 1000W • Në valixhe me aksesorë kod.025546


Aksesorë makine

15

3.490 L Mbulesë sediljesh makine BOSS • Me kombinime ngjyrash kod.021620

Lustroni makinën me dyll mbrojtës para stinës së verës. Do ti japë një shkëlqim të veçantë dhe nuk do të lejojë të zbehet boja.

390 L Solucion kroskoti MOTOX • Me pompë • 500ml kod.032994

390 L

590 L

Pastë duarsh MOTOX

Heqës uji STP kod.003865

• Me abrazive • Koncentrat 1.3kg

NGA

750 L Pastrues GUARD G PREMIUM • Pastrues gomash 500 ml vetëm 750L • Pastrues rrotash 500 ml vetëm 790 lek • Pastrues tapicerie 500 ml vetëm 790 lek

kod.032996

kod.021544 NGA

790 L

790 L

Injektor nafte

Seria Magic BLUE

• vSTP DIESELL 8 kod.003858

• Llampa - H1 vetëm 790L - H4 vetëm 790L - H7 vetëm 890L • 2 copë

2.990 L Tapet makine gome PETEX MEGAFIT kod.033087

kod.035481

14.990 L

61.900 L

69.900 L

Biçikletë mekanike BC-1510

Poliorgan BMG-4410

Pistë vrapimi PO POWERFUL 105

• Me kompjuter që tregon shpejtësinë, kohën, distancën, kaloritë • Pesha maks. e përdoruesit:110kg

• Qese Box 18kg • Thesi i shpejtësisë nga material rezistent • Grilë të veçantë për siguri

kod.018043

kod: 018059

• Motor 1.5HP • Shpejtësia: 16km/h • Pjerrësia mekanike e këndit: 3 nivele • Pesha maks. e përdoruesit: 115kg kod.018035

www.praktiker.al


3.490 L

3.490 L

Bojë plastike VIVE PROF 10+1Lt

Bojë akrilike FIT EMULSION

• Në ngjyrë të bardhë

• 9Lt • Në ngjyrë të bardhë

kod.029098

kod.002115

3.990 L Astar VIVE PROFESIONAL 10+1Lt • 100% akrilik • Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm kod.002038

4.590 L

5.990 L

Bojë akrilike VIVE PROF 10+1Lt

Bojë plastike SUPER NEOPAL 10+1Lt • Bojë plastike me mbulim dhe rezistencë të lartë • Për ambjente të ndryshme • Në ngjyrë të bardhë

• Në ngjyrë të bardhë kod.029099

6.990 L Bojë akrilike VIVECRYL 10+1Lt • Në ngjyrë të bardhë kod.026023

kod.026022

990 L

7.490 L

Hekur Heku

Karrige zyre

• Me avull avu • 2000W

kod.019258

NGA

14.900 L Sharrë MC CULLOCH - elektrike duke filluar nga 14.900L - benzine duke filluar nga 17.900L

kkod.033892 kod .03389

kod: 007496

Oferta Zgjidhni produktet që ju nevojiten dhe blini me këste të ulta duke filluar nga 1.800 ALL deri në 36 muaj. Banka Emporiki financon faturën tuaj për shumën mbi 50.000 deri në 500.000 ALL. Për me shumë informacion drejtohuni në këndin informativ të Emporiki Bank në Praktiker Albanien.

Oraret dhe telefonat e Hipermarketit E hënë - E dielë Nga ora 09:00 deri në orën 20:00 INFO: +355 42 388450 / +355 42 388452 Ju lutem na vizitoni në faqen tonë të web-it:

Praktiker  

Praktiker

Praktiker  

Praktiker

Advertisement