Page 1

Otel, Restoran ve Kafe Çözümleri


Nurus geleceği şekillendiriyor

Nurus, geleceği șekillendiren markalardan biri olarak, disiplinlerarası bilgi transferi sağlayan German Design Council üyeleri arasında yer alıyor. Gelecekteki çalıșma yöntemlerini araștıran ve kritik bașarı faktörlerini belirleyen bir kuruluș olan Fraunhofer IAO Research Network Office 21® içinde de bulunan Nurus, aynı zamanda özgün tasarımları destekleyen Be Original Americas’ın üyesi. 16 milyondan fazla mimarın, iç mimarın ve tasarım meraklısının takip ettiği “Architonic En İyi 200 Marka” listesinde de yer alan Nurus, kreatif endüstrideki çalıșmalarına büyük bir kararlılıkla devam ediyor.


RAKAMLARLA BAŞARMA TUTKUMUZ >50 1927 tasarım ödülü

güven miras tecrübe güvenilirlik

45.000 m

2

>50

küresel lokasyon

kapasite teknoloji kalite sürdürülebilirlik

37

uluslararası tasarımcı

>100.000

farklı kültürler için sonsuz çözümler

mutlu insan

:)

devam edecek...


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 6/7

KÜRESEL VARLIK

Fikirlerin, ürünlerin ve insanların buluşma noktası.

Nurus insanları,1927 yılından beri aynı etik değerlere sadakatle sahip çıkıyor.

Derin kökler...

Sektör içinde yenilikçiliğiyle tanınan ve dünya çapında lider bir marka olan Nurus 1927 yılından bu yana, dünyada 50'den fazla küresel noktada uzmanlığını kullancılarıyla paylaşıyor ve bölgesel lider olmak hedefiyle mağazalarının sayısını artırarak, körfez ülkelerindeki konumunu güçlendiriyor.

Nurus, 1927 yılından günümüze kadar profesyonel mobilyaların yönetimi ve tasarımı alanlarında çağdaş bir yaklaşım sergileyerek fark yaratmaya devam ediyor. Nurus üretimini kullanıcı odaklı ve çevresel normlara uygun olarak gerçekleştiriyor.

Firmanın çalışmaları, stratejik bir adım atılarak Dubai’de açılan Nurus Orta Doğu ve Kuzey Afrika odaklı yönetim merkezi sayesinde güçleniyor. Avrupa’nın lojistik ve finans merkezlerinden biri olan Münih’te açılan yönetim ve satış merkezi ile global adımlarına devam ediyor.

Nurus, kurulduğu ilk günden beri aynı etik değerlere sadakatle sahip çıkan; çalışanlardan, tasarımcılardan, tedarikçilerden ve çözüm ortaklarından oluşan çok büyük bir aile. Güven ve sadakat duyguları ailenin üyelerini birbirine bağlıyor.

Bağımsız jüriler tarafından birçok ulusal ve uluslararası ödüle layık görülen Nurus, Türkiye’deki tüketicilerin, üreticilerin ve tasarımcıların gözünde ödüllendirme sistemlerine dair farkındalık oluşturmak konusunda çok önemli ve etkin bir role sahip.

Nurus Genel Merkez 1. Organize Sanayi Bölgesi Osmaniye Mh. Oğuz Cd. 19-25 06930 Sincan, Ankara / Türkiye

Nurus Almanya 88North Riesstrasse 12 80992 Münih, Almanya

Nurus DMCC Orta Doğu Jumeirah Lakes Towers (JLT) Indigo Icon Tower, Office No.2304 Dubai, BAE, PK 57139

Nurus İhracat Büyükdere Cad. Karakol Sok. No.2 34330 Levent, İstanbul, Türkiye export@nurus.com


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 8/9

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

Nurus Design Lab® diğer tasarımcılarla birlikte uyum ve iş birliği içinde çalışır. Nurus Design Lab®, markanın tasarım stratejisinin belirlenmesinden ürünün pazara sunulmasına kadar her aşamada etkilidir. Ürün geliştirme aşamasında, Nurus Design Lab® diğer tasarımcılarla birlikte uyum ve iş birliği içinde çalışır. Kullanıcının ihtiyaçları ve işlevsellik, Nurus’un tasarımlarının başlangıç noktasını oluşturur. Bu aşama, ergonomi, sürdürülebilirlik ve estetik kaygılar göz önüne alınarak sürdürülür ve teknolojik gelişmeler takip edilerek her zaman güncelliğini korur.

Yenilikçi tasarımlar ve çağın ötesinde ürünler. Nurus için tasarım bir başlangıç değil, ihtiyaçla başlayan bir sürecin son noktasıdır. Nurus, insanların değişmekte olan ihtiyaçlarını anlar ve araştırma-geliştirme üzerine kurulu yenilikçi yaklaşımı sayesinde geleceği şekillendiren ürünler tasarlayarak çağının ötesinde çözümler üretir.

Tasarım ve mühendisliğin bütünleşmesi. Nurus’un geliştirdiği NurusLinks® sayesinde, elektronik cihazlarınızı Nurus ürünleri ile eşleştirebilir, cihazınızdan bilgi aktarıp, görüntülü bir toplantı organize edebilirsiniz. Cihazınızı hızlı bir şekilde şarj edebilir ya da dilerseniz Nuruslinks'in multi-medya özellikleri sayesinde işinizi rahatlıkla çözebilirsiniz.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 10/11

Nurus Çözümleri Otel, Restoran ve Kafe Çözümleri

Ofis Çözümleri

Eğitim Çözümleri

Sağlık Çözümleri

Terminal Çözümleri

Kontrat Projeler

Otellerde Ev ve Ofis Konforu.

Mutlu Ofisler.

Eğitimde Yenilikçi Ürünler.

Sağlık Sektörüne Ergonomik Çözümler.

Akılcı Ürünler.

Nurus Uzmanlığı.

Nurus, otel odaları, lounge alanları, restoranlar, toplantı odaları, oditoryumlar, idari ofisler ve iş merkezlerinde kullanıcılar için maksimum konfor ve motivasyonu amaçlar.

Nurus, kurumsal ofislerden ev ofislere, yeni başlangıçlardan köklü kurumlara kadar birçok farklı yapıda ve sektördeki müşterilerin değişen ihtiyaçlarını analiz ederek, değişen çalışma gereksinimlerine uygun çözümler sunar. Ergonomik, fonksiyonel, verimliliği ve motivasyonu olumlu yönde etkileyen ürünleriyle, 'mutlu ofisler' için insan odaklı ofis çözümleri üretir.

Nurus, global pazarlardaki büyük ölçekli proje tecrübelerinden de beslenerek, eğitimin değişen dinamiklerine uygun yenilikçi ürünler tasarlar.

Her detayı teknoloji, deneyim ve özenle tasarlayan Nurus, kullanıcısına kişisel konfor sunan ürünleri ile sağlık sektörüne uygun çözümler üretir.

İnsan trafiğinin en yoğun olduğu terminaller, çalışanlar ve yolcular için farklı gereksinimler doğurur.

Nurus, farklı iş alanlarındaki uzmanlığını, teknolojik üretim altyapısıyla birleştirerek özel kontrat projeler için anahtar teslim çözümler sunar.

Bir moda tasarım okulu ile mekatronik teknisyeni yetiştiren bir okulun ihtiyaçlarındaki farkları doğru okuyarak, eğitimcilerin hedef ve gereksinimlerine uygun projeler geliştirir. Nurus, projelere özel tasarladığı ürünler ve standart ürün gamıyla, bir “tek nokta” tedarikçisidir.

Nurus, hem çalışanların hem de hastaların ihtiyaçlarını anlayarak, yenilikçi çözümler sunar.

Nurus, iş ve tatil konseptli otellere en uygun çözümleri sağlar. İş konseptli otellerde, misafirlerin kolayca verimli toplantılara odaklanabileceği alanlar oluşturur. Nurus ürünleri birçok alanda kullanılarak, konaklama süreleri boyunca misafirlere ev konforu sağlar. Nurus dayanıklı ve çevre dostu ürünler üretir. Geniş kapsamlı projelerde anahtar teslim çözümler sunar.

Bilgi birikimi ve uzmanlığıyla sektörün öncü markası olarak, geleceğin çalışma hayatına yön verirken, Nurus Digital Chain® sistemi sayesinde üretimden teslimata kadar bütünleşik ve hatasız bir süreç yönetimi sağlar.

Teknolojinin değişim hızıyla birlikte, insan davranış ve alışkanlıkları da aynı hızla değişir. Nurus bu değişimi gözlemleyerek en doğru çözümleri sunar.

Otellerden hastanelere, ofislerden üniversitelere ve hatta havaalanlarına kadar birçok farklı projeye yönelik özel çözümleri, sabit ve hareketli mobilya seçenekleriyle kullanıcı gereksinimlerini karşılar.


01. Odalar Nurus, otel odalarında ve süitlerde misafirleri ev sıcaklığı ve konforu sunan ürünleriyle buluşturur. Farklı çözümleri ile otel odalarının birçok ihtiyacını karşılar.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 14/15

Ta s a r ı m d a d u y g u s a l z e k â . . .

Alava

Alava, yekpare gövdesi ve kabuğu andıran formu ile modern bir karaktere sahiptir. Geniş renk yelpazesi ile ofislerden bekleme salonlarına, sosyal alanlardan, otel ve restoranlara kadar pek çok alanda kullanılabilir. Alava’nın tek parça olarak üretilen gövdesi %100 geri dönüştürülebilen malzemeden yapılmıştır. Alava sürdürülebilir tasarımı sayesinde Green Good Design 2015 ödülünü kazanmış ve yılın en inovatif çevreci tasarımlarının bulunduğu Top Green 100 listesinde yer almıştır.

01. Odalar

Dinlenmek ve rahatlamak için

Ela

Alava

Loft

U Too


Vika, Sema, Alava, U Too, Claire, Drop, Loft


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 18/19

01. Odalar

Greta, Edgar

Chiara

Waves

Tan, Brooklyn


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 20/21

01. Odalar

CP1

Hi&Lo, Sema

Juna

Atlantic

Greta, Edgar, Eon


02. Bekleme & Lounge Kullanıcıların duygusal ve fiziksel ihtiyaçları gözetilerek bekleme alanları için tasarlanan Nurus ürünleri, konforlu alanlar oluşturur.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 24/25

02. Bekleme & Lounge

Keyifli ve konforlu anlar

To

Loft

Isola Media Wall

Greta, Edgar

Stone, Tara, To


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 26/27

02. Bekleme & Lounge

Taklamakan, Chiara, Tau

Luna, To

Tan, Tau, Loop Lounge

Tara, Brooklyn

4U


03. Konsantrasyon Alanları Nurus’un ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri, sessiz bir ortama gereksinim duyduğunuzda sizinle. Nurus sayesinde bu alanlarda dilediğiniz zaman konsantre olarak çalışabilir, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 30/31

03. Konsantrasyon Alanları

Toplantının tanımı

Picnic, Isola Media Wall

Isola Petek

Isola Toplantı

Isola Toplantı, NurusLinks®

Isola, Waves


04. Ortak Alanlar Ortak alanlar çok sayıda işinizi yapmanıza destek olurken, rahatlığı ile dinlenmenizi de sağlar.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 34/35

04. Ortak Alanlar

Rahatlatan çözümler

U Too

Connect

Peak, Cork, Sema

Stone, Edgar

Onda, R2


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 36/37

04. Ortak Alanlar

Taklamakan

Porta Venezia

Fly

Claire

Porta Venezia Lounge, Sema


05. Restoran, Kafe ve Barlar Nurus kafe, restoran ve barlarda şık çözümleriyle mekanda sosyalleşme imkanı verirken sıcak bir atmosfer oluşturur.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 40/41

05. Restoran, Kafe ve Barlar

Farklı beklentiler için

Drop Chair, Bobo

Aro

Penelope, Tara, Greta

Fiorellina, Drop Sehpa

Connect, Eon


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 42/43

05. Restoran, Kafe ve Barlar

Nest, Web

Loop, Tau, Penelope

Porta Venezia Bar Sandalyesi

Have a Break, Bobo

Fiorellina, Drop Sehpa


06. Toplantı & Konferans Toplantı ve konferans alanlarında fonksiyonellik ve konfor önemli role sahiptir. Nurus, küçük toplantı salonlarından, geniş konferans alanlarına kadar birçok ihtiyaca yönelik çözümler sunar.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 46/47

06. Toplantı & Konferans

Büyük fikirler için ilham verici atmosfer

Azaldu

Isola Toplantı, NurusLinks®

Greta Toplantı, NurusLinks®

Eon, Greta Inno, Sacha


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 48/49

06. Toplantı & Konferans

XXL

Pitstop, NurusLinks®

Isola Toplantı, NurusLinks®

Pila, Waves

Eon


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 50/51

06. Toplantı & Konferans

Nest, Tune

Picnic, Mono

Picnic, Isola Media Wall, NurusLinks®

Odire

Waves, Pila


07. Ofisler Nurus iş hayatına yönelik yaratıcı ve akılcı çözümler sunar. Nurus ürünleri, gerektiğinde bireysel çalışmayı desteklemenin yanı sıra, verimli ve keyifli ekip çalışmasını teşvik eder.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 54/55

07. Ofisler

Yaratıcı ve akılcı çözümler

U Too, Breeze

Pila, Breeze, R2

U Too, Me Too, Tune, Fe2

U Too, R2

I/X, To, Seben


08. Kontrat Nurus, otellerden hastanelere, ofislerden üniversitelere ve havaalanı projelerine kadar sabit ve hareketli mobilya seçenekleriyle anahtar teslim çözümler sunar.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 58/59

08. Kontrat

Bir dilek tutun ve gerçekleşmesini izleyin. Nurus, projelerin karmaşık yapılarına uygun toplam çözüm sunarak kullanıcıları için tek bağlantı noktası olma avantajı sağlar.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 60/61

08. Kontrat

Nurus farklı iş alanları için çözümler sunar.


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 62/63

REFERANSLAR • Adina Apartment Hotels Almanya • Bodrum Princess Deluxe Resort & Spa • Crown Plaza İzmir • Diamond Of Bodrum

Four Seasons Hotel Cenova

Malobo Convention Center Ekvator Ginesi

Rixos Premium Hotel Bodrum

Motel One München Deutsches Museum Münih

Renaissance Hotel Moskova

Xanadu Island Hotel Bodrum

Lykia World Fethiye

Richmond Nua Wellness Spa Hotel Sapanca

Wyndham Grand Hotel İstanbul

• Four Seasons Hotel Des Bergues Cenova • Helios Palace Bulgaristan • Hilton Bomonti İstanbul • Hotel Richmond Nua Wellness Spa Sapanca • Ilıca Hotel Spa & Wellness Resort Hotel Çeşme • Kazan State House Tataristan • Khanzad Hotel Irak • Lares Park Antalya • Lykia World Fethiye • Malobo Convention Center Ekvator Ginesi • Mandarin Hotel Bodrum • Motel One München - Deutsches Museum Münih • Nato Summit 2006 İstanbul • Özdilek Hotel İzmir • Radisson Blu Hotel İstanbul • Renaissance Hotel Moskova • Rixos Premium Hotel Bodrum • Rixos Hotel Tekirova • Rixos Hotel Konya • Sio Seaside Hotel Libya • Sir Villages Libya • Sitel Hotel Libya • Xanadu Island Hotel Bodrum • Wyndham Grand Hotel İstanbul


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 64/65

2008

2012

İyi Tasarım Ödülü

Nurus Tasarım Yönetimi

Taklamakan

İyi Tasarım Ödülü

U Too

Caria

Pila

Tan

Sema

Have a Break

Picnic

Inno

Me Too

Greta

Uneo

Alava

Mare

Eon

Ashbury

Isola

product design award 2004

Kiss

I/X

2010

İyi Tasarım Ödülü

4U

2010

İyi Tasarım Ödülü

Flat

2012

İyi Tasarım Ödülü

Pitstop

Onda


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 66/67

TASARIMCILAR

Alper Böler

Andreas Ostwald

Arik Levy

Atilla Kuzu

Aziz Sarıyer

İnci Mutlu

Can Yalman

Charles Pollock

Claus Breinholt

Defne Koz

Dominique David

Murat Tabanlıoğlu & Melkan Gürsel Monica Förster

CuldeSac

Dorigo Design

Fabrizo Batoni

Flippo Mambretti

Ömer Ünal

Ece Yalım Design Studio

Fritz Frenkler & Anette Ponholzer

Giancarlo Bisaglia

Silvia Suardi & Sezgin Aksu

Jacob Thau

Koral Erat

Lievore Altherr Molina

Nurus, kullanışlı ve şık ürünlerini ödüllü yönetim ekibi ve dünyaca ünlü tasarımcılar ile birlikte hayata geçirir.

Paolo Favaretto

Noe D. Lawrance Nurus Design Lab

Radice Orlandini

Stefan Brodbeck Studio Zetass

Shelly Shelly

Tanju Özelgin

Martin Ballendat

Yves Behar


nurus otel, restoran ve kafe çözümleri 68/69

Nurus, üretimde sadece uluslararası norm ve standartlara uygun, lisanslı, geri dönüştürülebilir ve çevre dostu maddeler kullanır.

2010

FIRA ve BIFMA üyesi Nurus’un, 1996’dan bugüne EN ISO 9001:2001, 2004’den itibaren EN ISO 14001:2004 ve 2007 yılından bugüne OHSAS 18001:2007 sertifikaları bulunuyor.


Nurus Otel Kataloğu  

Nurus Otel Kataloğu

Nurus Otel Kataloğu  

Nurus Otel Kataloğu