Page 1

Vychutnajte si

bývanie v raji Mnohí rozmýšľajú nad tým, aké bývanie si zvoliť na celý žívot. Každý by rád najkrajšie, v príjemnom tichom prostredí, primerane komfortné a hlavne cenovo dostupné.

Projekt

Tak takýto projekt sa podarilo zrealizovať talianskemu investorovi v blízkosti B r a t i s l a v y. I d e o ú p l n e n a n o v o vybudovanú lokalitu pred Slovenským Grobom, ktorá ponúka možnosti bývania v rod. domoch, príp. vo viladomoch, alebo v nízkopodlažných bytových domoch.

Malý Raj

Väčšia časť areálu sa navrhla na rodinné domy, ktoré je možné si dať vyhovotiť od developera na kľúč, alebo si zakúpiť len stavebný pozemok s vlastnou realizáciou výstavby rodinného domu.

Zmluvný

partner proje Zmluvný partner projektu: Realitná kancelária NEGOTIANT, tel.: 02 4569 3827, info@negotiant.sk


Rodinné domy Developer ponúka 11 typov rodinných domov za ceny od 82.000,- €. Jednotlivé typy rodinných domov nájdete aj na odkaze Rodinné domy - Malý Raj. K rodinným domom prislúchajú aj tzv. zberné parkoviská pre návštevy s kapacitou až 28 státi. Kúpu rodinného domu je možné riešiť ak prostredníctvom hypotekárneho úveru. Pre prípadnú konkrétnu kalkuláciu sa môžete zastaviť v našej kancelárii v budove Vienna Gate, alebo sa ozvať na tel. č. 0917 095 771.

Byty a Viladomy za dostupné ceny v okolí Brati slave nájdete

na tejto adrese. Dohodnite si

obhliadku projektu a príďte si vybrať z ponuky dokončených bytov za najatraktívnejšie ceny na trhu. Byty už od 54.844 ,80 €. N ev á h a j t e a d o h o d n i t e s i obhliadku ihneď na tel. kontakte 0905 685 27 4

Stavebné pozemky Tí, ktorí preferujú výstavbu podľa vlastných predstáv si tiež prídu na svoje. Developer ponúka aj možnosť odkúpenia iba stavebného pozemku s kompletnými inžinierskymi sieťami (voda, plyn, kanalizácia, elektrina, optický kábel, verejná komunikácia). Na výber sú pozemky od 4 do 9 árov. Cena za m2 vrátane všetkých IS je iba 100,- € vr. DPH. Konkrétne výmery pozemkov aj ich rozmerov nájdete na odkaze Stavebný pozemok pre rodinné domy.

Malý Raj  

Developerský projekt Malý Raj ponúka rodinné domy, stavebné pozemky, byty, ale aj viladomy. (http://www.negotreal.sk)

Advertisement