Page 1

www.archabellus.sk

Archa Bellus Design PREZENTテ,IA SPOLOト君OSTI


www.archabellus.sk

PORTFÓLIO SPOLOČNOSTI Spoločnosť Archa Bellus Design s.r.o. sa na Slovenskom a Európskom trhu pohybuje už 8 rokov. Do portfólia firmy sa radí ručná výroba z kvalitatívne najvyšších druhov papiera s použitím doplnkových štýlových materiálov prvotnej akosti s využitím osvedčeného ľudského kapitálu dozerajúcim na každý detail. Na Slovenskom a Českom trhu sme jednotkou v ručnej výrobe personifikovaných a tematicky ladených produktov. Divízia ZantheNoble Couture. zahŕňa ručne vyrábané svadobné a Event doplnky s nádychom luxusu a elegancie.

ZAMERANIE Hlavným zameraním spoločnosti je udržanie tradičného kontaktu a nadštandardných vzťahov medzi klientami, obchodnými partnermi, konečnými zákazníkmi a v neposlednom rade so zamestnancami vašej spoločnosti iným ako elektronickým spôsobom. Do vzťahov vraciame eleganciu, cit, úslužnosť, vďačnosť a pocit dôležitosti - faktory pre rozvoj a spoluprácu v budúcich obdobiach. Originálnosťou a štýlom vyhotovenia sa našimi produktami odlišujete od ostatných a vynikáte.


www.archabellus.sk

PRODUKTY

Hlavné portfólio produktov tvoria ďakovné, gratulačné karty, oznámenia a pozvánky na dôležité firemné akcie a spoločenské eventy, stretnutia, plesy, jubileá. Sprievodným doladením sú menu karty, zasadacie plány, menovky, darčeky pre hostí balené vo vkusných krabičkách, tvoriace kolekcie v jednom tematickom štýle.

SPOLUPRÁCA Na základe dlhoročných skúseností s našimi klientami posúvame naše spoločné vzťahy na úroveň jedinečnosti každého vyrobeného produktu. Dizajn výrobku je vždy originálny, nesúci poslanie. Pri výrobe sa skĺbia vaše požiadavky s našim profesionálnym návrhom a riešením. Rukami nám prešlo vyše 25 tisíc výrobkov, ktoré splnili kritéria aj tých najnáročnejších klientov.


www.archabellus.sk

KLIENTI Do zoznamu našich zákazníkov patria jednotliví klienti, nadnárodné spoločnosti, finančné ústavy, hoteliérske a mediálne spoločnosti, cateringové a eventové organizácie, významné osobnosti spoločenského a verejného života tak na Slovensku ako i v zahraničí. Nadštandardné služby a poradenstvo, ktoré poskytujeme sú nevyhnutnosťou v spolupráci s každým jedným partnerom a klientom.

VÝBER PRODUKTOVÝCH SKUPÍN • • • •

Gratulačné a ďakovné karty Oznámenia a pozvánky Doplnky (menu, menovky, zasadacie plány, RSVP, iné) Divízia ZantheNoble Couture.


www.archabellus.sk

GRATULAČNÉ A ĎAKOVNÉ KARTY

OZNÁMENIA A POZVÁNKY


www.archabellus.sk

DOPLNKY

DIVĂ?ZIA ZantheNoble Couture.


www.archabellus.sk

KONTAKTNÉ ÚDAJE Sídlo: Archa Bellus Design s.r.o. Macharova 3 851 01 Bratislava Showroom: Okružná 3 821 04 Bratislava

Web: WWW.ARCHABELLUS.SK E-mail: archabellus@archabellus.sk Kontakt: Michaela Kolenčíková Tel: +421 (0) 904 566 041 Web: WWW.ZANTHENOBLE.COM E-mail: info@zanthenoble.com Kontakt: Jozef Husák Tel: + 421 (0) 907 121 373

Archa Bellus Design  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you