Page 92

Corina Bomann Agneta’s erfenis

Deel 1 van De vrouwen van de Leeuwenhof-serie

Het eerste deel van een meeslepende trilogie over drie sterke, maar heel verschillende vrouwen die onlosmakelijk verbonden zijn met het landgoed de Leeuwenhof Corina Bomanns boeken zijn een grote favoriet onder de Best of Romance-lezeressen Van de boeken van Corina Bomann werden al meer dan 120.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen Voor de lezers van Santa Montefiore en Lucinda Riley

H

et prachtige Zweedse landgoed de Leeuwenhof is het decor van de levens van drie heel verschillende vrouwen, die alle drie op hun eigen manier hun weg door het leven proberen te vinden op zoek naar een gelukkige toekomst. Het is 1913 en Agneta heeft tegen alle heersende gewoonten in afstand genomen van haar machtige familie en wil een vrij leven gaan leiden als schilder in Stockholm – het liefst met de charmante Michael aan haar zijde. Dan ontvangt ze een telegram met het nieuws dat haar vader is overleden en zij erfgename is van het landgoed de Leeuwenhof. Daarmee ­worden haar een adellijke titel en een leven vol pracht en praal op een presenteerblaadje aangeboden, maar was dat niet juist het leven waar ze aan had willen ontsnappen? Kiest Agneta ervoor de familietraditie in stand te houden en de erfenis van haar vader te accepteren, of overwint haar verlangen naar vrijheid en echte liefde?

De vrouwen van de

Corina Bomann

De vrouwen van de

LEEUWENHOF

LEEUWENHOF

M ATHILDA’S GEHEIM

SOLVEIGS BELOFTE

Mathilda’s geheim

ISBN 978-90-225-8717-1

‘Lectuur voor op de bank met een warm drankje.’ Nederlands Dagblad ‘Een boeiend, maar ook spannend familie­ verhaal dat de lezer meevoert langs Engel­ se landhuizen, exotische landschappen, mystieke gebeurtenissen, historische details en de romantiek van een verboden liefde.’ NBD Biblion ‘Een mooie roman over de onthulling van een mysterieus familiegeheim.’

★ ★ ★ ★ Chicklit.nl

‘Prachtige roman over Frankrijk na de Tweede Wereldoorlog.’ Hebban.nl ‘Een prachtig en ontroerend verhaal.’ Boekenbeschrijfster.nl

‘Voor uren leesgenoegen.’ Leeskost.nl ‘Je wordt echt meegetrokken in de zoek­ tocht naar haar vader en dat zorgt ervoor dat je wilt blijven lezen.’ ★ ★ ★ ★ ★ Dutchreadingsociety.wordpress.com

VERSCHIJNEN IN 2020:

Corina Bomann

DE PERS OVER DE BOEKEN VAN CORINA BOMANN:

Solveigs belofte

ISBN 978-90-225-8718-8

Profile for Meulenhoff Boekerij

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Advertisement