Page 1

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

don't worry... be happy! Rádi smýšlíme tak, že každý den může být začátek něčeho úžasného. Nová výzva, nová příležitost, nepředvídaná situace, která nás zkouší a umožňuje ukázat všechen náš talent. Věříme, že pozitivní smýšlení není zdání, ale konkrétní cesta jak čelit životu s úsměvem, sebevědomím v naše schopnosti. Zde je vysvětlení našeho uvažování, které je pro mě životní filosofií. Don´t worry… be happy!

Franco Uzzeni President

1


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

nase duse

ího oblečení n v o c a r p í n le ě Odd

Oddělení pracovníh o oblečení

2


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

nase duse

Historie t vořená výzvami Naše filosofie Don´t worry... be happy! (Nedělej si starosti... buď šťastný!) odráží naše poslání, které bylo vždy závazkem těm, kteří nosí U-POWER. Každý kus je zárukou pravého pohodlí a funkčnosti ve znamení pravého italského designu.

tnost

Předváděcí mís

3


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Maria Teresa Castelli

Moje práce sestává z tvořivosti a vášně pro design, nadšení a zájmu o materiály, respektu a péči o ty, kteří nosí mé oblečení. Stačilo poznat Michaelu Uzzeni abych pochopila, že hodnoty, které mě posunuly v  těchto posledních dvaceti letech práce, budou pokračovat stejně v  této nové výzvě: první kolekce oblečení U-POWER. Doufám, že se mi Vás podaří přivést k  našim hodnotám: k touze nosit U-POWER kdekoliv a kdykoliv během dne. Don´t worry... be happy! Maria Teresa Castelli

4


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

nas styl Italský design, U-POWER styling U-POWER představuje novou kolekci oblečení pod nezaměnitelným symbolem lva. Styl, pohodlí, 100% italský design a funkčnost: to jsou klíčová slova, která nás řídila při vývoji kolekce během roku 2013 a charakterizují každý produkt. Setkání Marie Teresa Castelli, která je synonymem italského stylu a kreativity, a Piero Bressanem, jehož znamenitost a znalosti jsou v procesu industrializace výrobku, přineslo U – POWER kolekci oblečení chráněnou a registrovanou pod názvem RD (Registrovaný design), pro všechny lidi, kteří čelí životu s odvahou a odhodláním, ale vždy s úsměvem.

Piero Bressan Třicet let jsem s mým personálem pracoval v industrializaci a vývoji oděvů, přetvářením kreativity designérů pro průmyslové stroje a výrobu po celém světě. Pozornost věnovaná detailům ve vývoji střihu a vzorů, výroba prototypů a koordinace produktů jsou klíčové kroky k  zajištění konečného výsledku. S  velkým nadšením jsem souhlasil s  návrhem Michaely Uzzeni a U-Power týmu a nyní se na výsledky dívám s velkou hrdostí. Don´t worry... be happy! Piero Bressan

5


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

nase sluzby SHOWROOM Oděvy je třeba vidět, cítit a chápat v celém jejím rozsahu. A to je důvod proč jsme se rozhodli otevřít showroom v Německu, Francii, Anglii a Itálii a dát tak našim zákazníkům možnost prohlédnout a užít si celou kolekci oděvů. Showroom, kde si můžete uspořádat schůzky, výstavy a jiné akce poskytující synergii mezi zákazníky a světem U-POWER.

Showrooms

6


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

nase sluzby PŘED, BĚHEM A PO PRODEJI Zákazník U-POWERu je náš partner, náš hlas na trhu. Chceme, abyste měli nejlepší produkty, vynikající služby, konkurenceschopné ceny, ale taky inovativní nástroje a informace k tomu, abychom společně hráli hlavní roli. To je důvod proč zajišťujeme kvalifikovaný předprodejní a poprodejní servis, on-line informace, systém sledování objednávek a kvalifikovaný technický tým.

Před a poprodejní servis Kvalitní výrobek

Konkurenceschopné ceny Personalizace

Před a poprodejní servis Pokrokové technologie

U-POWER servis Rychlé dodávky

Skladovací služby

Sledování objednávek on-line

Prodejní tým po celém světě

Objednávky a jejich sledování on-line Na internetových stránkách U-POWER jsme vytvořili vyhrazený prostor umožňující uživateli kontrolovat a řídit všechny detaily objednávek a sledovat jejich vývoj v reálném čase.

u - p o w e r .ii t Navštivte naše internetové stránky Kontaktujte nás pro získání vašeho uživatelského jména a hesla.

7


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

nase technologie Zipy YKK® jsou zárukou odolnosti, hladkého a snadného použití. Vyhovují a sedí při jakémkoliv použití díky univerzálnosti a mechanické odolnosti. Funkčnost pracovního oděvu můžete ocenit i na kvalitě použitého příslušenství.

Vysoce technologická textilie vyvinutá tak, aby zajistila maximální odolnost vůči oděru, prořezání, trhání a perforaci, ale taky aby byla lehká a snadno se udržovala. Cordura® je registrovaná ochranná známka společnosti INVISTA pro odolné tkaniny.

LYCRA® je syntetické elastické vlákno, patentované firmou DuPont. Toto vlákno může být použito ve všech typech tkanin a kombinováno se všemi ostatními přírodními i syntetickými vlákny. Vlákno je možné roztáhnout až na sedminásobek své délky a poté se vrátí na původní délku beze změny. Neztrácí žádnou ze svých vlastností, ani při častém praní. Oděvy z materiálu LYCRA® poskytují pohodlí a neustále se přizpůsobují pohybu těla.

Vlákna používané v textiliích COOLMAX® odvádí a směřují pot od těla na povrch oděvu a umožňují rychlé odpaření. Současně tato vlákna poskytují maximální prodyšnost, i když jsou mokrá. Díky této technologii jsou oděvy pohodlnější, déle suché a mají delší životnost.

THERMOLITE® poskytuje kromě své lehkosti také lepší izolační vlastnosti a usnadňuje odpařování vlhkosti. THERMOLITE® nabízí díky technologii porézního vlákna od DuPont vynikající vlastnosti a současně měkkost a pohodlí.

Tato technologie zlepšuje viditelnost pracovníků v noci a při zhoršených světelných podmínkách díky využití reflexních materiálů nejvyšší kvality. 3M™ SCOTCHLITE™ je synonymem pro inovaci a bezpečnost pro ty, kdo nosí oblečení U-POWER.

8


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

nase technologie KEEP DRY membrána je nový koncept, který díky vysoce inovativní technologii zajišťuje ochranu před větrem, je vodotěsný a současně prodyšný i v těch nejextrémnějších podmínkách.

STORM SHELL technologie udržuje tělo v suchu a bezpečí i v nejnepříznivějším počasí: pohodlí a ochrana po celou dobu.

COMBAT je systém vyztužení spodního lemu kalhot speciálním oděruvzdorným materiálem. Chrání v prostředí kde například voda, cement atd.. značně poškozují tkaninu běžného pracovního oděvu.

BESAFE je tkanina tvořená z pružných a lehkých materiálů, schopná chránit před elektromagnetickými vlnami produkovanými mobilními telefony a blokovat je. BESAFE nabízí lepší ochranu těla před riziky elektromagnetického znečištění lidského zdraví. POWERFIT je vysoce funkční materiál aplikovaný do textilie produktu, který funguje na principu postupné komprese. Zlepšuje krevní oběh a regulaci tělesné teploty. Pro maximální pohodlí je POWERFIT vyroben bezešvou technologií.

Díky speciálnímu vodivému vláknu v ukazováku rukavice umožňuje TAP&TOUCH použití dotykových obrazovek na chytrých telefonech a tabletech při zachování bezpečí a ochrany na pracovišti. TAP&TOUCH rukavice jsou kompatibilní se všemi dotykovými přístroji.

h Touc Tap&

Dlouhodobé vystavení slunečnímu záření může být škodlivé. Oděvy s U-POWER UV BLOCK ochranou poskytují UPF (UV ochranný faktor) 40+. Naše oděvy jsou testovány v souladu s mezinárodní normou UNI EN 13758-1:2007. Kapsy FREE POCKET jsou navrženy tak, aby nabízely maximální kapacitu v rámci běžně velké kapsy, a umožnily přirozený pohyb těla ve všech pracovních prostředích a pozicích. Výrobní proces STONEY se v textilním průmyslu používá k docílení jedinečné barvy a charakteristiky nového oděvu. Praní s kameny pomáhá zlepšit měkkost a pružnost vláken.

FREE SOUND systém je vytvořen pro praktičnost v každodenním životě. Oděvy U-POWER mají systém měkkých silikonových průvlaků, které umožňují průchod sluchátek z vnitřní kapsy skrz bundu ven, což snižuje riziko zamotání a poškození kabelů.

9


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

our nasematerials materialy T he h e com bsyntetických i na t i on of say bavlněných nt h et i c a ndvláken, cot ton fi b res , offers a high TC Kombinace TC levelnabízí of com fort wi t h outpohodlí, com p rom i ngbyla d ura b i l i t y. která vysokou úroveň aniži sby snížena životnost.

65% 6 5 %POLYESTER P O LY E S T E-R35% - 3 5BAVLNA % COTTON 260 g/m g /m 2

g /m 2 245 g/m

g /m 300 g/ m2

CANVAS CANVAS Speciální struktura tkaniny, S peci p eci a l fa b ri c st ruct ure která se vyznačuje vyšší odolností ch a ra cteri s ed b y g rea ter vůči namáhání re si s imechanickému sta nce to m ech a ni ca l st ress aand vysokou prodyšností. h i g h b rea t h a b i l i t y.

COLOURS BARVY

TWILL

TWILL Měkký materiál charakteristický Soft fa b ri c ch a ra cterised by a diagonální vazbou, která mu d i a g ona l wea ve g i vvin in g a more sdodává op h i stsofistikovanější i ca ted look. vzhled.

B LACKKCAR CAR B ON( BC (B )C ) BLAC BON

STON E GREY GR EY(S((S S )G) STONE G

GR EY METEOR ITE(G(GM) GRE Y M ETEORI TE M)

DEEP D EEP BLU B LU (DB) DEEP E E(DB )

DESER D ESERTTSAND SAN D(DS (D (DS) DESER )S)

ÚDRŽBA MAINTENANCE

CVC

CVC

j H D L S Přírodní bavlna v kombinaci se sílou syntetických vláken zajišťuje Th he e na t ura l cot ton com b i ned wi t h t h e st reng t h of s y nt hetic fibre, nejlepší poměr mezi komfortem a životností. en nss ures t h e b est com p rom i s e b et ween com fort a nd d urability.

60% BAVLNA - 40% POLYESTER

6 0 % C O T T O N - 4 0 % P O LY E S T E R 245 g/m g /m 2 300 g/ g /m m2 g /m 290 g/ m2

TWILL

COLOURS

BARVY

TWILL So oft ft fa b ri c chcharakteristický a ra cteri s ed b diagonální y a d i a g ona l wea ve g i vmu i ngdodává a more Měkký materiál vazbou, která so s op p h i st i ca ted look. sofistikovanější vzhled. B LACKKCAR CAR B ON( BC) (B C ) BLAC BON

STON E GREY GR EY(SG ((S S G) STONE )

GR EY M METEOR ITE(G(GM) GREY ETEORI TE M)

DEEP D EEP BLU B LU (DB) DEEP E E( DB )

DESER D ESERTTSAND SAN D( DS (D (DS) S) DESER )

ÚDRŽBA MAINTENANCE

10

h H D L S


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

our materials nase materialy BAVLNA Excelentní přírodní vlákno, bavlna dodává U-POWER T he na t ura l fi b re for excel lence, cotoděvům ton, g i ves U-P OWER clothes COTTON

vynikající pohodlí a prodyšnost. excel lent com fort a nd b rea t h a b i l i t y.

1 0 0 %BAVLNA COTTON 100% 280 g/ m2 g /m

CANVAS

CANVAS Special fabric structure characterised by greater resistance to Speciální struktura tkaniny, kterábreathability. se vyznačuje vyšší odolností vůči mechanical stress and high mechanickému namáhání a vysokou prodyšností.

COLOURS

WESTLAKE B LU E (WB W ESTL AK E BLU E (W B) )

BARVY

GREY EY IRON IR ON(G(GI GR I) )

DESERT D ESER TSAND SAN D(D(DS) S)

ÚDRŽBA

MAINTENANCE

h H D L S

DENIM Tkanina často používaná při výrobě džínsů, kombinuje ležérní vzhled DENIM

A fa b ri c often us eda ipraktičnost. n t h e m a nufa ct ure of j ea ns , com b i n in g the na pracovišti, komfort

70% BAVLNA 7 0 % BAVLNA 100% COTTON 27% POLYESTER 2 7 % P O LY E S T E R 3% 100% COTTON 3 % ELASTAN E L A S TA N E

cas ua l look for t h e workp l a ce wh i l st m a i nta i ni ng com fort an d p ra ct i ca l i t y.

330 g/ m2 g /m 330 g/m g /m 2 COLOURS BARVY

ÚDRŽBA MAINTENANCE

g

Maximální Wash at maximum teplota temperature 30°C při praní 30°C

h

Maximální Wash at maximum teplota temperature 40°C při praní 40°C

m2 330 g/ g /m

R UST ST JJEANS EAN S(RJ) (RJ ) RU

GUAD ADO EAN S(GJ (GJ) GU O JJEANS )

h H K D L

j

Maximální Wash at maximum teplota temperature 60°C při praní 60°C

H

DoNebělit not bleach

K

Nečistit Do not dry clean chemicky

D

L

Chemické čištění všemi Žehlit Iron at low Dry clean only with prostředky (kromě temperature all solvents (except při nízké teplotě čistícími perchlorethylenu nebo (110°C) trichlorethylene or (110°C) trichlorethylenu) trichlorethylene)

S

Lze sušit Tumble dry at low v sušičce při temperature nízké teplotě (max. 60°C) (max. 60 ° C)

REACH je nařízení společenství regulation o chemických a jejich používání (ES 1907/2006). se registrací, The REACH is theEvropského European Community on látkách chemicals andbezpečném their safe use (EC 1907/2006). DealsZabývá with Registration, Evaluation, Authorisation Restrictionchemických of Chemicals. law vstoupil enteredvinto forcedne on 11.June 2007. The aimREACH of REACH is to ochranu hodnocením, povolováním aand omezováním látek.The Zákon platnost června 2007. Cílem je zlepšit improvezdraví the protection of prostředí human health and the environment through better and morevlastností timely identification thepoužívaných intrinsic lidského a životního prostřednictvím lepší a včasnější identifikace vnitřních chemických of látek properties of the chemicals used during production and packaging of the garments. při výrobě a balení oděvů.

11


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

our nasematerials materialy T h e Shell Soft se Shskládá el l cons s of 3které d i fferent a yers to crea te a u niqu e SOFT SHELL Soft ze 3i st vrstev, vytváří ljedinečnou kombinaci: SOFT SHELL com b i na t i on: a p olyester wa ter rep el lent outer fa b ri c, a T P U

wa terp roof, wi nd p roof a nd b rea t h a b le m i d d le m em b ra ne an d a soft membrána a měkký vnitřní microfleece. Soft Shell oděvy jsou ideální m i cro fleece i nner. Th e Soft Sh el l g a rm ent s a re i d ea l for u se while prowork použití při ei práci i volný čas. at a nd s ure.

polyesterová voděodolná vnější textilie, prodyšná a větru odolná TPU

ELASTAN 996% 6 % POLYESTER P O LY E S T E R- 4% - 4% E L A S TA N E ÚDRŽBA MAINTENANCE

h H R C K

3-LAYER 3-LAYER FABRIC

Naše tkanina prodyšná. ochranu před O ur 33 lvrstvá a yer fa b ri c ije s nepromokavá wa terp roof aand b rea t h aPoskytuje b le. Prov i din g protection a současně odpařování tělesné vlhkosti. fvětrem, rom wideštěm, nd , ra i nsněhem a nd s now, crea tusnadňuje i ng a na t ura l wi cki ng effect allowin g p ers pmateriál i ra t i on se to skládá eva p ora te mvrstvy ore eazspolyesteru, i ly. Th i s fa b rimembrány c i s composed of an Tento z vnější TPU a vnitřní opolyesterové uter l a yer síťovinové of p olyester, TPU Naše m emtechnologie b ra ne a nd Vás wi tudrží h i n avpolyester podšívky. suchu, teplemesh lai ni ng . Our tech nolog y keep s you d ry , wa rm a nd s a fe i n an y weather bezpečí ve všech povětrnostních podmínkách. cond i t i ons .

FABRIC

3 VRSTVÝ 100% POLYESTER RIPSTOP TKANINA S TPU MEMBRÁNOU

3 LAYER 100% POLYESTER RIPSTOP FABRIC WITH TPU MEMBRANE ÚDRŽBA MAINTENANCE

g H C K R

RIPSTOP

Ripstop Nylon se vyrábí za použití techniky zpevnění, která činí tkaniny odolné T h e R i p stop N y lon i s m a d e us i ng a tech ni q ue of rei nforcemen t that RIPSTOP vůči opotřebení a trhání. Při procesu výroby zpevnění jsou pevnostní vlákna m a kes fa b ri c res i sta nt to wea r a nd tea r. Duri ng t h e m an ufacturing v pravidelných roztečích tvořily rastrovou strukturu. rocess rei nforcem ent wi res atak, re aby i nterwoven a t reg ul a r intervals NYLON pprotkána Tento materiál zajišťuje dobrou odolnost vůči oděru. to p rod uce a g ri d p a t tern. Th i s fa b ri c ens ures g ood a b rasion re si sta nce.

NYLON N Y L O N RIPSTOP R I P S T O P320T 320T

ÚDRŽBA MAINTENANCE

NYLON NYLON PONGEE

Nylon tkanina, výjimečné N ylon Pongee Pong eeje ivysoce s a h i gtechnická h ly tech ni ca l fa která b ri c tse h adíky t i s své us ed i n high- en d používá u špičkových delší životnosti. godolnosti a rm ent svůči to opotřebení ens ure g rea ter d ura b i l i t y t h aoděvů nks topro i t szajištění exceptional V provedení povrchovou úpravou měkkého, re si sta nce s kartáčovanou to wea r a nd tea r. In t h e vers i on docílíme wi t h b rus h ed finale ishsoučasně odolného výsledku. (b rus h ) we g et a s oft b ut a t t h e s a m e t i m e d ura b le res u lt.

1100% 0 0 % NYLON N Y L O N PONGEE P O N G E E320T 320T

PONGEE

MAINTENANCE ÚDRŽBA

12

g H D L R

g H R D K


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

our materials nase materialy HIGH VÝSTRAŽNÉ VISIBILITY TEXTILIE FABRIC

H i gh Vi s i b i l i t y Fa b ri c i s i m p orta nt for a l l p eop le worki n g in cond i t i ons of p oor v i s i b i l i t y d uri ng t h e d a y or ni g h t . For this reason Výstražné textilie liditech pracující viditelnosti we h a ve crea tedjsou t h idůležité s ra ng epro us všechny i ng m ore ni ca lzafasnížené b ri cs in order to během dne nebo v noci. Z tohoto důvodu jsme vytvořili tuto řadu, využívající e n s ure m a x i m um p rotect i on to a l l wea rers . C onst ruct i on workers,více abychom zajistili maximální ochranu všech are uživatelů. etechnických merg ency tkanin, s erv i ces , a i rp ort op era tors , roa d workers just a few Zaměstnanci stavebním záchranné služby, zaměstnanci ex a m p les ofve p eop le wh oprůmyslu, woul d b enefi t from us i ng our c lassna 3 letištích EN471 stand a rd s a fet na y wea r. nebo pracovníci silnicích jsou jen některé příklady lidí, kteří by měli využívat

our materials

naše bezpečnostní oděvy třídy 3 normy EN471.

COTTON

T he na t ura l fi b re for excel lence, cot ton, g i ves U-P OWER clothes excel lent com fort a nd b rea t h a b i l i t y.

100% POLYESTER

1 0 0 % P O LY E S T E R 100% COTTON

ÚDRŽBA MAINTENANCE

g H R D K 280 g /m 2

CANVAS

Special fabric structure characterised by greater resistance to mechanical stress and high breathability.

POLY Materiál extrémně odolný a propíchnutí. E x t rem ely res i sta nt to vůči weaopotřebení, r, tea r a ndprotržení p unct ure wh i ch is u sed to

POLYOXFORD OXFORD COLOURS

Používá se ke nejvíce oděvu, jako re inforce t h ezpevnění h a rdBest worki ng t h eGR g aEY rmIR ent s jsou s(GI u ch as kn ees, WESTLAKE LU E (WBnamáhaných ) a rea s ofčástí ON )kolena, a ramena, cílem zajistit delšíerživotnost. elokty l bows a nd s hsoul d ers , i n ord to ens ure a long er l i fe.

D ESER T SAN D (DS)

100% POLYESTER 300D/600D

1 0 0 % P O LY E S T E R 3 0 0 D / 6 0 0 D ÚDRŽBA MAINTENANCE MAINTENANCE

g H H D D L R L S h

Poly rop y lene us i s ed us ed techct niure ca l bofa sj e a yer l i ne toingive fa bpri c often i n tihneour m a nufa ealns , com bin g the POLYPROPYLENE POLYPROPYLENOVÁ DENIM Acas g ra ua d ua ted com p ress i on. Th e p oly p rop y lene fi b er h a s a wicking l look for t h e workp l a ce wh i l st m a i nta i ni ng com fort an d TECHNICKÁ qPolypropylen jea lpoužit v naší základní technické vrstvě tak, aby poskytoval TECHNICAL u act l i ti ca y tlhi tus lowi ng t h e b od y to rem a i n wa rm a nd d ry at the same p ra y. TKANINA kompresi. Polypropylenové vlákno tělesnou vlhkost tpostupnou i me i ncrea s i ng com fort wi t h d ecrea s ed odvádí ch a ffi ng . FABRIC 7a 0tak % udržuje C O T T tělo O N v teple a suchu a zvyšuje pohodlí.

2 7 % P O LY E S T E R 100% COTTON 3 % E L A S TA N E 5 4 % POLYAMID P O LYA M I D E- 37% - 37% P O LY P R O P Y L E N E ELASTAN - 9 % E L A S TA N E 54% POLYPROPYLEN - 9%

330 g /m 2

ÚDRŽBA MAINTENANCE

h C H K R 330 g /m 2

COLOURS

R U ST J EAN S (RJ )

330 g /m 2 GU ADO J EAN S (GJ)

OEKO-TEX® je standardizovaný systém testování a certifikace textilií, který zajišťuje ® The OEKO-TEX offers a standard of assessment and scientific evidence for lidsko-ekologickou bezpečnost. Pro spotřebitele je štítek OEKO-TEX® známkou přidané ® human-ecological of textiles. The label OEKO-TEX indicates to the hodnoty oděvu, a zaručuje, žesafety byl testován za účelem posouzení zdravotní nezávadnosti. consumer that the clothes have an added value, confirming the guarantee having MAINTENANCE been analysed in order to assess its safety for human health.

h H K D L

g

Maximální Wash at at Wash maximum teplota maximum temperature 30°C 30°C temperature při praní 30°C

h

Maximální Wash Wash at at maximum teplota maximum temperature 40°C temperature 40°C při praní 40°C

j

Maximální Wash Wash at at maximum teplota maximum temperature 60°C temperature 60°C při praní 60°C

H

Nebělit Do Do not not bleach bleach

K

Nečistit Do Do not not dry dry clean chemicky clean

D

CONFIDENCE IN TEXTILES

Tested for harmful substances according to to Oeko-Tex Oeko-Tex Standard 100 according

L

Chemické čištění všemi Žehlit Iron Dry only Iron at at low low Dry clean clean only with with prostředky (kromě temperature all solvents solvents (except (except při nízké teplotě čistícími temperature all perchlorethylenu nebo (110°C) trichlorethylene or (110°C) trichlorethylene or (110°C) trichlorethylenu) trichlorethylene) trichlorethylene)

S

Lze sušit Tumble dry at Tumble dry při at low low v sušičce temperature temperature nízké teplotě (max. 60°C) 60°C) (max. (max. 60 ° C)

The REACH is the European Community regulation on chemicals and their safe use (EC 1907/2006). Deals with Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals. The law entered into force on 1 June 2007. The aim of REACH is to 13 improve the protection of human health and the environment through better and more timely identification of the intrinsic properties of the chemicals used during production and packaging of the garments.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

produktove rady

p.16

p.46

14

p.28

p.36

p.54


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

produktove rady

p.66

p.76

p.90

p.84

p.92

p.100

15


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Inovativní materiály a technologie, design a styl. Pro ty, kteří vždy vyhledávají tu nejvyšší úroveň provedení.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

TŘÍVRSTVÁ VODĚODOLNÁ SHEL BUNDA SLIK / ŘADA U-SUPREMACY – 24 KALHOTY RACE / ŘADA U-SUPREMACY - 21 SOFT SHELL BUNDA RALLY / ŘADA IMPACT - 33 OBUV YAK / ŘADA THE ROAR ...


....

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1 4

6 2

1 5

3

Multifunkční boční kapsy, pouzdro na mobil, kapsa kompatibilní pro laserový metr.

2

3

Elastické díly a kapsy na nákoleníky z materiálu Cordura.

5

Kapsy s nastavitelným poutkem na kladivo.

18

Boční kapsa na nářadí.

4

Odnímatelná kapsa.

6

Dvě volné zadní kapsy.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

race - 21 Kalhoty Race z řady U-Supremacy spojují ty nejlepší vlastnosti materiálů, technologií a designu.

19


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Nastavitelné elastické kšandy

EN 340-1

Reflexní prvky

Lacl s kapsou s technologií Besafe.

Nastavitelný pas

Kolenní kapsy z materiálu Cordura® s elastickou podšívkou

kód SY006GM E barva GREY METEORIT

turn Lacl s vnější kapsou na zip s Besafe technologí. Elastické a nastavitelné kšandy. Potítko v zadní vnitřní části a velký elastický pás pro maximální komfort. Nastavitelný pas. Praktický středový zip. 2 velké přední kapsy, skrytá kapsa, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsa, 2 zadní kapsy z materiálu Cordura®s bezpečnostním zapínáním, 2 elastické kapsy na nákoleníky, kapsa na kladivo, poutko na klíče.

20

kód SY006DB barva DEEP BLUE

VELIKOSTI

44-64

Elastické prvky a ergonomický střih, prvky z vyztužené textilie v nejvíce namáhaných oblastech, reflexní prvky. Zesílený suchý zip, trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 260 gr/m2


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

turbo

VELIKOSTI S-4XL

EN 340-1

Bunda s kapsou na mobilní telefon, multifunkční kapsy na zip a bezpečnostní druky, kapsy na rukávech, nastavitelná manžeta, pružný pas. Pružné podpažní díly a vyztužení v nejvíce namáhaných oblastech. Zesílení v oblasti suchých zipů. Přední zapínání na zip. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 260 gr/m2

kód SY005DB barva DEEP BLUE

kód SY005GM barva GREY METEORITE

kód SY005BC barva BLACK CARBON

race

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

Kalhoty s odnímatelnou řemeslnickou kapsou, 2 velké přední kapsy, skrytá kapsa, boční kapsa na nářadí, multifunkční postranní kapsa, 2 zadní kapsy z materiálu Cordura® na suchý zip a s bezpečnostním zapínáním, 2 kolenní kapsy z materiálu Cordura® s elastickou podšívkou, vyztužená kapsa na kladivo, poutko na klíče. Elastické prvky a ergonomický střih, vyztužení v nejvíce namáhaných oblastech, reflexní prvky. Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání, YKK zip. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 260 gr/m2

kód SY001DB barva DEEP BLUE

kód SY001BC barva BLACK CARBON

kód SY001SG barva STONE GREY

kód SY001GM E barva GREY METEORIT

21


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

first

VELIKOSTI -4XL

EN 340-1

Vesta s kapsou na mobilní telefon, multifunkčními kapsami s bezpečnostním zipem a druky, kapsa na ID kartu, pružný pas. Vyztužení v nejvíce namáhaných oblastech. Zesílení v oblasti suchých zipů. Přední zapínání na zip. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 260 gr/m2

kód SY004DB barva DEEP BLUE

kód SY004GM E barva GREY METEORIT

kód SY004BC barva BLACK CARBON

start

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

Kraťasy s odnímatelnou řemeslnickou kapsou, 2 velké přední kapsy, skrytá kapsa, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsa, 2 zadní kapsy z materiálu Cordura® na suchý zip a s bezpečnostním zapínáním, poutko na kladivo, poutko na klíče. Elastické prvky a ergonomický střih, voděodolný textil, oděruvzdorné prvky z materiálu Cordura® v nejvíce namáhaných oblastech, reflexní prvky. Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání, YKK zip. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 260 gr/m2

kód SY003DB barva DEEP BLUE

22

kód SY003BC barva BLACK CARBON

kód SY003GM barva GREY METEORITE


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Knoflíky odolné vůči poškrábání

EN 340-1

Odnímatelná řemeslnická kapsa

Elastické prvky pro lepší komfort

Poutko na kladivo z oděruvzdorného materiálu

2 zadní kapsy z materiálu Cordura®

2 kolenní kapsy z materiálu Cordura® s elastickou podšívkou

Ergonomické řešení v oblasti lýtka s elastickým prvkem kód SY002GM barva GREY METEORITE

kód SY002DB barva DEEP BLUE

sprint Tříčtvrteční kalhoty s odnímatelnými řemeslnickými kapsami, 2 velké přední kapsy, skrytá kapsa, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsa, 2 zadní kapsy z materiálu Cordura® s bezpečnostním zapínáním na suchý zip, 2 kolenní kapsy z materiálu Cordura® s elastickou podšívkou, nastavitelné poutko na kladivo, poutko na klíče. Elastické prvky a ergonomický střih, vyztužené textilní prvky v nejvíce namáhaných oblastech, reflexní prvky.

kód SY002BC barva BLACK CARBON

VELIKOSTI 44-64

Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání, YKK zip. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 260 gr/m2

23


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Voděodolný zip

Přední kapsy s voděodolnými klopami na suchý zip

Velká zadní kapsa na dokumenty

kód SY007GP barva GREY PALLADIUM

kód SY007MB barva MIDNIGHT BLUE

voděodolný Prodyšný odolný větru 3-vrstvá tkanina

STORM SHELL

technologie udržuje tělo v suchu a bezpečí i v nejnepříznivějším počasí: pohodlí a ochrana po celou dobu.

Vnější tkanina Membrána Vnitřní tkanina

slik Nepromokavá shellová bunda z třívrstvého prodyšného materiálu, přelepenými švy, voděodolným zipem a tvarovaným pasem. 2 velké přední kapsy s voděodolnými klopami, 2 kapsy s voděodolným zipem, velká zadní kapsa se zipem na dokumenty, odnímatelná a nastavitelná kapuce, nastavitelné manžety Stahování spodního lemu bundy umístěno uvnitř kapsy.

24

VELIKOSTI XS-4XL

Zesílení v oblasti suchých zipů. MATERIÁL 100% POLYESTER RIPSTOP s TPU membránou Voděodolnost 7000 mm Prodyšnost 5000 mvp

EN 340-1 EN 343

Odnímatelná a nastavitelná kapuce


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

stop

VELIKOSTI

XS-4XL

EN 340-1 EN 14058

Soft Shell stretch bunda nabízí maximální pohodlí. Odolná větru a vodě, reflexní prvky. Kapsy s reflexním zipem, skrytá kapsa na zip, multifunkční kapsa s odnímatelnou kapsou na ID kartu, tvarované rukávy, pružné manžety, pružný a tvarovaný pas. Přední zapínání na zip. MATERIÁL 96% POLYESTER l 4% ELASTAN l 310 g/m2 l TPU membrána Multifunkční kapsa

Pružný pas

kód SY009BC barva BLACK CARBON

kód SY009GM barva GREY METEORITE

pit

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

Soft Shell stretch kalhoty nabízí maximální pohodlí. Odolné větru a vodě, reflexní prvky, vyztužené textilní prvky v nejvíce namáhaných oblastech. Přední kapsy se zipem, boční kapsa na nářadí, odnímatelná kapsa na ID kartu, kapsy na nákoleníky z oděruvzdorného materiálu. Zesílení v oblasti suchých zipů. MATERIÁL 96% POLYESTER l 4% ELASTAN l 290 g/m2

Boční kapsa na nářadí

Reflexní prvky

kód SY008BC barva BLACK CARBON

25


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Řada U-Supremacy Vám poskytne styl, sílu a pohodlí po celý rok, a bude Vám podporou a pomůže v každé situaci.

turn - 20 kód SY006GM

tu rb o - 21 kód SY005GM

Blůza sprint - 23 kód SY002GM

26


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

start - 22 kód

SY003GM

rac e - 21 kód SY001GM

Každý produkt je navržen tak, aby zaručil lehkost a odolnost. Od bundy po vestu, laclových kalhot po kraťasy... Řada U-Supremacy nabízí různé kombinace, aby uspokojila všechny vaše potřeby.

Vesta

fi rs t 22

kód

SY004GM

27


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Dokonalost bez kompromisů: silné a odolné materiály, vysoce technologické inovace a extrémní pohodlí.

BUNDA GEAR / ŘADA IMPACT - 33 KALHOTY DRIFT / ŘADA IMPACT - 32 ČEPICE ŘADA PLUS - 106 BOTY FLASH / ŘADA U-JOGGING


....

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1

2

7

Velké přední kapsy s voděodolnými klopami.

2

4

3 1

6

3

5 Vnitřní kapsa na tablet.

4

Extra kapsa na rukávu se zipem.

5

Velké boční kapsy s voděodolným zipem a stahováním spodního lemubundy uvnitř kapes.

6

Dva síťované větrací otvory s voděodolným zipem.

30

Kapsy na laserové měřidlo se snadným přístupem.

7

Voděodolný zip


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

impact - 33 Bunda GEAR představuje řadu Impact s důrazem na multifunkční a technický charakter, docílený díky pečlivému výběru materiálů a konstrukčním detailům.

31


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

engine

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

Bunda s kapsou na mobilní telefon s Besafe a Free Sound technologií, multifunkční kapsy se zipem a bezpečnostními druky, odnímatelná kapsa na ID kartu, nastavitelné manžety, pružný pas a tvarovaný lem. Vyztužené textilní prvky v nejvíce namáhaných oblastech, podšívka z mikrovlákna, reflexní prvky Přední zapínání na zip. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 300 gr/m2

kód IM011DB barva DEEP BLUE

kód IM011BC barva BLACK CARBON

kód IM011GM barva GREY METEORITE

drift

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

Cargo kalhoty, 2 velké přední kapsy, skrytá kapsa na zip, boční kapsa na nářadí, 2 zadní kapsy s bezpečnostním zapínáním na suchý zip, 2 kolenní kapsy z materiálu Cordura® s elastickou podšívkou, nastavitelné poutko na kladivo, poutko na klíče. Prvky z materiálu Cordura® v nejvíce namáhaných oblastech, reflexní prvky po celé délce nohavic. Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání, YKK zip. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 300 gr/m2

kód IM01ODB barva DEEP BLUE

32

kód IM010SG barva STONE GREY

kód IM010DS barva DESERT SAND

kód IM010GM barva GREY METEORITE

kód IM010BC barva BLACK CARBON


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

rally

VELIKOSTI

XS-4XL

EN 340-1 EN 14058

Soft Shell bunda, plně prodyšná, materiál odolný větru a vodě. Kapsa na mobilní telefon se zipem a Besafe technologií, tvarované rukávy, elastické manžety odolné větru, Stahování spodního lemu bundy umístěno uvnitř kapsy, držák na sluneční brýle, tvarovaný lem. Vyztužené prvky v nejvíce namáhaných oblastech. Reflexní zip. MATERIÁL 96% POLYESTER l 4% ELASTAN l 310 g/m2 S TPU MEMBRÁNOU

Centrální vodotěsný zip

Vyztužené prvky v nejvíce namáhaných oblastech

gear

VELIKOSTI

kód IM012BC barva BLACK CARBON

XS-4XL

Nepromokavá bunda z prodyšného materiálu, lepenými švy a microfleecovou podšívkou. 2 velké nepromokavé přední kapsy s klopou, 2 kapsy v horní části rukávů s voděodolným zipem, dvě kapsy na zip a s klopou ve spodní části rukávu, kapsa na média s Free Sound a Besafe technologií, kapsa na tablet, dva zadní větrací otvory, nastavitelná kapuce, nastavitelné manžety, odnímatelný vnitřní límec, stahování spodního lemu bundy umístěno uvnitř kapsy, tvarovaný lem. Vyztužené prvky v nejvíce namáhaných oblastech, reflexní pruh. Přední zapínání s voděodolným zipem.

kód IM013GM barva GREY METEORITE

IM013MT kód barva MUD TITANIUM

EN 340-1 EN 343 EN 14058

MATERIÁL Shell: 100% POLYESTER RIPSTOP + PU POVRSTVENÍM Vnější: 100% POLYESTEROVÝ MICROFLEECE

IM013GP kód barva GREY PALLADIUM

Voděodolnost 7000 mm Prodyšnost 5000 mvp

33


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

vnejsi

EN 340-1 EN 14058 EN 343

kód IM014RM barva RED MAGMA

vnitrni

wrc VNĚJŠÍ Nepromokavá prodyšná bunda s lepenými švy a síťovinovou podšívkou. 2 velké přední kapsy s klopou a zapínáním na druk. Dvě multifunkční kapsy na zipem a odnímatelnou kapsou na ID kartu, nastavitelná skrytá kapuce, nastavitelné manžety, límec s dvojitým zapínáním. Reflexní proužek Oboustranný YKK zip. MATERIÁL 100% NYLON TASLON 320D 2 VRSTVÝ + PU POVRSTVENÍ

34

VELIKOSTI

S-4XL

VNITŘNÍ Teplá fleecová vnitřní bunda připojená centrálním zipem. MATERIÁL 100% POLYESTER

Voděodolnost 7000 mm Prodyšnost 5000 mvp


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

vnejsi

EN 340-1 EN 14058 EN 343

kód IM014BC barva BLACK CARBON

vnitrni

voděodolný Prodyšný odolný větru STORM SHELL

technologie udržuje tělo v suchu a bezpečí i v nejnepříznivějším počasí: pohodlí a ochrana po celou dobu.

3-vrstvá tkanina Vnější tkanina Membrána Vnitřní tkanina

35


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Měkkost, komfort a trvanlivost materiálů jsou kombinace pro každodenní lehkost a funkčnost.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

BUNDA ICON / ŘADA EXCITING - 63 KALHOTY SMILE / ŘADA HAPPY - 41 KŠILTOVKA ŘADA PLUS - 104 BOTY PREDATOR / ŘADA THE ROAR...


...

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1

2

1 5 4

3

Dvojitý sklad na zadní straně rukávu pro usnadnění pohybu.

2

3

Odnímatelná zadní klopa na logo.

4

Velké multifunkční přední kapsy s klopou, zipem a bezpečnostním zapínáním na suchý zip.

38

5

Kapsa na ID kartu.

Kapsa na multimédia s Free Sound a Besafe technologiemi.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

buddy - 43 Bunda Buddy je správnou kombinací odolnosti a pohodlí. Její robustní a univerzální charakter ilustruje podstatu řada Happy.

39


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

EN 340-1

Nastavitelné kšandy s gumou

Lacl s velkou kapsou

Nastavitelný pas

Široká víceúčelová bočí kapsa

kód HY020SG barva STONE GREY

kód HY020DB barva DEEP BLUE

joke Lacl s vnější kapsou na zip, nastavitelné kšandy s gumou, pružný pas, boční zapínání na knoflíky. 2 velké přední kapsy, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsa, 2 kapsy na suchý zip, nastavitelné poutko na kladivo, nastavitelný pružný pas pro maximální pohodlí.

40

VELIKOSTI

44-64

Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy, zesílená struktura v rozkroku, měkké výztuže na kolenou. Knoflíky odolné vůči poškrábání. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 245 gr/m2


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

shake

Bunda s multifunkčními kapsami s odnímatelnou kapsou na ID kartu a kapsou na mobilní telefon, dvě velké centrální kapsy, dvě spodní kapsy se zapínáním na suchý zip, velké větrací otvory v podpaží, nastavitelné manžety a lem, nastavitelný pas s druky. Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy, měkké výztuže na loktech. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 245 gr/m2

kód HY019BC barva BLACK CARBON

kód HY019DB barva DEEP BLUE

smile

VELIKOSTI

kód HY019SG barva STONE GREY

44-64

EN 340-1

Cargo kalhoty, 2 velké přední kapsy, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsa s kapsou na ID kartu, 2 zadní kapsy se zapínáním na suchý zip, nastavitelné poutko na kladivo, nastavitelný pružný pas pro maximální pohodlí. Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy, zesílená struktura v rozkroku, měkké výztuže na kolenou. Knoflíky odolné vůči poškrábání. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 245 gr/m2

kód HY015DB barva DEEP BLUE

kód HY015DS barva DESERT SAND

kód HY015GM barva GREY METEORITE

kód HY015BC barva BLACK CARBON

kód HY015SG barva STONE GREY

41


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

dance

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

¾ kalhoty, 2 velké přední kapsy, multi-funkční boční kapsa na nářadí, 2 kapsy se zapínáním na suchý zip; nastavitelné poutko na kladivo, pružný nastavitelný pas pro maximální pohodlí. Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy, zesílená struktura v rozkroku, měkké výztuže na kolenou. Knoflíky odolné vůči poškrábání. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 245 gr/m2

kód HY016DB barva DEEP BLUE

kód HY016BC barva BLACK CARBON

party

kód HY016SG barva STONE GREY

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

Cargo kraťasy, 2 velké přední kapsy, multi-funkční boční kapsy, kapsa na ID kartu, 2 zadní kapsy se zapínáním na suchý zip; nastavitelné poutko na kladivo, poutko na klíče, nastavitelný pas s gumou pro maximální pohodlí. Zesílení v oblasti suchých zipů, trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 245 gr/m2

kód HY017DB barva DEEP BLUE

42

kód HY017BC barva BLACK CARBON

kód HY017SG barva STONE GREY


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

fun

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

Vesta s multifunkčními kapsami, odnímatelnou kapsou na ID kartu a kapsou na mobilní telefon, multifunkční kapsy se zapínáním na suchý zip a zapínáním na zip. Síťovinová ventilace v podpaždí, prodyšná síťovinová podšívka na zádech. Zesílení v oblasti suchých zipů. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 245 gr/m2

kód HY018DB barva DEEP BLUE

kód HY018BC barva BLACK CARBON

buddy

kód HY018SG barva STONE GREY

VELIKOSTI

S-4XL

Voděodolná bunda s microfleecovou podšívkou. Velké přední kapsy s klopou se zapínáním na suchý zip a na zip, kapsa na rukávu se zatavenými švy, velká vnitřní kapsa na tablet, kapsa na média s výstupem pro sluchátka s FreeSound a BeSafe technologií, odnímatelná zadní klopa na logo, elastické manžety a lem s odolným žebrováním; vnitřní límec ze syntetické kožešiny. Zesílená ramena, reflexní detail.

EN 340-1 EN 14058

MATERIÁL VNĚJŠÍ: 100% POLYESTER 300D VNITŘNÍ: 100% POLYESTEROVÝ MICROFLEECE

kód HY021DB barva DEEP BLUE

kód HY021BC barva BLACK CARBON

kód HY021GG barva GREY GRAPHITE

43


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Oděvy v řadě Happy jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny vaše každodenní potřeby, kombinují technologie, odolnost a pohodlí.

smile - 41 kód HY015SG

sh ak e - 41

Blůza

kód HY019SG

dance - 42 kód HY016SG

44


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

joke - 40 kód HY020SG

party - 42 kód HY017SG

Řada Happy nabízí Mix & Match, mladý a dynamický vzhled, četné možnosti kombinací se setkávají s praktičností a funkčností ať už si vyberete bundu, kraťasy nebo laclové kalhoty.

Vesta

fun 43

kód HY018S G

45


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

SOFT SHELL METROPOLIS / ŘADA DON’T WORRY - 53 KALHOTY FREE / ŘADA DON’T WORRY - 51 BOTY JAZZ / ŘADA CONCEPT PLUS


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Vyšší odolnost a výkonnost. Bezpečnost na prvním místě, vždy však vypadají ležérně a jsou pohodlné na nošení.


...

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1

1

5

Nastavitelná kapuce s reflexními detaily pro lepší viditelnost.

2 3

4 2 6 Stahování spodního lemu bundy uvnitř kapes.

3

Kapsa na rukávu se zipem.

4

5

Vnitřní kapsa na tablet.

6

Nastavitelné reflexní manžety.

48

Personalizované detaily.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

snow - 50 Bunda Snow je synonymem technologie a praktičnosti. Technické tkaniny a vybrané povrchové úpravy dávají této prémiové řadě znamenitost.

49


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

skate

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

Bunda s kapsou na mobilní telefon s FreeSound a BeSafe technologií, multifunkční kapsy s odnímatelnou kapsou na ID kartu, 2 velké kapsy podšívkované mikrovláknem, 2 spodní kapsy se zapínáním na suchý zip, velká vnitřní zadní kapsa na dokumenty, nastavitelné manžety a spodní lem s druky. Podšívka z mikrovlákna, vyztužené textilní prvky v oblasti největšího opotřebení, větrací otvory v podpaží, reflexní detail. Zesílení v oblasti suchých zipů, výztuže na loktech. Přední zapínání na zip. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 300 gr/m2

kód DW023DB barva DEEP BLUE

kód DW023BC barva BLACK CARBON

snow

VELIKOSTI

kód DW023DS barva DESERT SAND

S-4XL

Bunda, 2 velké náprsní kapsy s klopou a zapínáním na suchý zip, Napoleon kapsa, kapsa na tablet, kapsa na multimédia s výstupem pro sluchátka s FreeSound a BeSafe technologií, kapsa na rukávu s reflexním zipem, nastavitelná kapuce, nastavitelné manžety s reflexními detaily, tvarovaný lem, stahování spodního lemu bundy umístěno uvnitř kapsy. Microfleecová podšívka, větrání v podpaží, reflexní detail. Oboustranný zip.

EN 340-1

MATERIÁL VNĚJŠÍ: 100% POLYESTER 600D VNITŘNÍ: 100% POLYESTEROVÝ MICROFLEECE

EN 14058

kód DW026BN barva BLUE NEON

50

kód DW026MT barva MUD TITANIUM

kód DW026GM barva GREY METEORITE


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

EN 340-1

Reflexní detail

Knoflíky odolné vůči poškrábání

2 zadní kapsy s bezpečnostním zapínáním na suchý zip

Boční kapsa na nářadí

Zesílená v rozkroku

Víceúčelová boční kapsa

2 kolenní kapsy z materiálu Cordura®

kód DW022DB barva DEEP BLUE

kód DW022SG barva STONE GREY

kód DW022BC barva BLACK CARBON

kód DW022GM barva GREY METEORITE

kód DW022DS barva DESERT SAND

free Cargo kalhoty, 2 velké přední kapsy, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsa, kapsa na ID kartu, 2 zadní kapsy se zapínáním na suchý zip, 2 kolenní kapsy z materiálu Cordura®; Nastavitelné poutko na kladivo, nastavitelný pas s gumou pro maximální pohodlí, poutko na klíče. Reflexní detail.

VELIKOSTI

44-64

Zesílení v oblasti suchých zipů, zesílení v rozkroku, trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 300 gr/m2

51


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

VELIKOSTI

XS-4XL

EN 340-1

climb

Soft Shell stretch vesta, prodyšná, odolná větru a vodě. Kapsa na mobilní telefon se zipem, dvě spodní kapsy na zip, stahování spodního lemu bundy umístěno uvnitř kapsy, tvarovaný lem. MATERIÁL 96% POLYESTER l 4% ELASTAN l 290 g/m2

Kapsa na mobilní telefon se zipem

Prodyšná Soft Shell stretch tkanina

Tvarovaný lem kód DW025RM barva RED MAGMA

kód DW025BC barva BLACK CARBON

voděodolný

Prodyšný

odolný větru

KEEP DRY

membrána je nový koncept, který díky vysoce inovativní technologii zajišťuje ochranu před větrem, je vodotěsný a současně prodyšný i v těch nejextrémnějších podmínkách.

3-vrstvá tkanina Vnější tkanina Membrána Vnitřní tkanina

52


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Odnímatelná kapuce se zipem

EN 340-1 EN 14058

Kapsa na rukávu Kapsa na mobilní telefon

kód DW024RM barva RED MAGMA

kód DW024GM barva GREY METEORITE

kód DW024BC barva BLACK CARBON

Nastavitelné manžety se suchým zipem

metropolis Soft Shell stretch bunda, prodyšná, odolná větru a vodě. Kapsa na mobilní telefon se zipem, kapsa na rukávu s navařeným zipem, odnímatelná kapuce na zip, tvarované rukávy, stahování spodního lemu bundy umístěno uvnitř kapsy, nastavitelné, elastické a větru odolné manžety s otvorem na palec a zapínáním na suchý zip, tvarovaný lem.

VELIKOSTI

XS-4XL

MATERIÁL 96% POLYESTER l 4% ELASTAN l 310 g/m2 S TPU MEMBRÁNOU

53


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Kolekce s duší pro módu, s očima na trendech, stylem a v popředí designu.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

PODŠÍVKOVANÁ VESTA STEP / ŘADA EXCITING - 59 CARGO KRAŤASY TOWN / ŘADA EXCITING - 58 MICROFLEECOVÁ MIKINA ARTIC / ŘADA ENJOY - 72 ŠÁLA ŘADA PLUS - 104 BOTY SET / ŘADA U-JOGGING


...

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1

6 Dvojitá kapsa na rukávu s bezpečnostním zapínáním na zip a na suchý zip.

1

2 5 3 2 Stahování spodního lemu bundy umístěno uvnitř kapsy.

4 3

4

5

Vnitřní kapsa na média s FreeSound a BeSafe technologií.

6

Široká zadní kapsa na dokumenty s dvojitým zapínáním na zip.

56

Stretchové doplňky podšívky pro snadný pohyb.

Zesílené pruhy suchého zipu.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

skyline - 62 Podšívkovaná bunda Skyline je praktická a funkční a díky svému provedení a designu představuje prémiový oděv pro každodenní nošení při i po práci.

57


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

urban

Cargo kalhoty, 2 velké kapsy, 2 kapsy na mince s elastickým uzávěrem a zipem, multi-funkční postranní kapsy na nářadí, dvě zadní kapsy, jedna s bezpečnostním zapínáním na druky; pružný pas. Reflexní detail. Zesílení v oblasti suchých zipů a trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání. Zip YKK. Měkčený materiál. MATERIÁL 100% BAVLNA l CANVAS 280 gr/m2

kód EX027GI barva GREY IRON

kód EX027DS barva DESERT SAND

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

town

kód EX027WB barva WESTLAKE BLUE

Cargo kraťasy, 2 velké vyztužené přední kapsy, 2 kapsy na mince s elastickým uzávěrem a zipem, multi-funkční postranní kapsy na nářadí, dvě zadní kapsy, jedna s bezpečnostním zapínáním na druky; pružný pas. Reflexní detail. Zesílení v oblasti suchých zipů a trojité švy. Knoflíky odolné vůči poškrábání. Zip YKK. Měkčený materiál. MATERIÁL 100% BAVLNA l CANVAS 280 gr/m2

kód EX028GI barva GREY IRON

58

kód EX028DS barva DESERT SAND

kód EX028WB barva WESTLAKE BLUE


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

step

Podšívkovaná vesta s vyztužením ramen. 2 přední kapsy na zip, náprsní kapsa, multifunkční kapsa, kapsa na mobil, tvarovaný lem. MATERIÁL 100% nylon 320T

kód EX032GP barva GREY PALLADIUM

kód EX032BC barva BLACK CARBON

kód EX032RM barva RED MAGMA

59


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Podšití plyšovou tkaninou

EN 340-1 EN 14058

Náprsní kapsy

Elastické žebrované manžety

kód EX035DB barva DEEP BLUE

oneway Bunda s fleecovou podšívkou, s 2 náprsními kapsami s odnímatelnou kapsou na ID kartu, kapsa na rukávu se zipem, Napoleon kapsa, kapsa na tablet, kapsa na multimédia s výstupem na sluchátka, Free Sound a Besafe technologií, nastavitelná kapuce, nastavitelné manžety s druky, tvarovaný lem nastavitelný druky. 2 velké přední kapsy, kapuce. Fleecová podšívka Úprava STONEY. Oboustranný zip.

60

kód EX035GM barva GREY METEORITE

VELIKOSTI

MATERIÁL VNĚJŠÍ: 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l CANVAS 320 gr/m2 VNITŘNÍ: 100% POLYESTER FLEECE

S-4XL


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

2 zadní kapsy s Free Pocket systémem

Oděruvzdorné prvky v nejvíce namáhaných oblastech

EN 340-1

Kolenní kapsy z materiálu Cordura®

Prvky z materiálu Cordura®

Džíny s extra vyztužením v oblastech největšího opotřebení a různé užitečné kapsy na nářadí.

platinum button Stretch denim kalhoty s prvky z materiálu Cordura®. 2 velké přední kapsy, kapsa na mince, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsa, kapsa na mobilní telefon, odnímatelná kapsa na ID kartu, 2 zadní kapsy s Free Pocket systémem; 2 kolenní kapsy v provedení Cordura®, ergonomické boční našité kapsy na nářadí z materiálu odolného vůči opotřebení, poutko na kladivo. Prvky odolné vůči opotřebení v nejvíce namáhaných oblastech a zpevněné kapsy. Trojité švy

kód EX069RJ barva RUST JEAN S

VELIKOSTI

44-64

MATERIÁL 70% POLYESTER l 27% BAVLNA l 3% ELASTAN l 330 g/m2

61


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

progress

VELIKOSTI XS-4XL

EN 340-1 EN 14058

Prošívaná zateplená bunda z dvojího materiálu. 2 náprsní kapsy s uzavíráním na suchý zip, dvě přední kapsy se zipem, kapsa na rukávu s bezpečnostním zapínáním na suchý zip, velká zadní kapsa na dokumenty s dvojitým zipem, velká vnitřní kapsa se zapínáním na suchý zip, vnitřní kapsa na média s vývodem na sluchátka FreeSound a BeSafe technologií, nastavitelná kapuce, žebrovaný límec, žebrované manžety a lem, elastické manžety a pas, tvarovaný lem. Vnitřní elastické popruhy pro maximální pohodlí. Zesílení v oblasti suchých zipů, výztuže na loktech. MATERIÁL 100% NYLON 320T + INSERTI NYLON PONGEE

kód EX064RM barva RED MAGMA

skyline

kód EX064GL barva GREY LEAD

kód EX064BC barva BLACK CARBON

VELIKOSTI

XS-4XL

EN 340-1 EN 14058

Prošívaná zateplená bunda s 2 náprsními kapsami se zapínáním na suchý zip, dvě přední kapsy se zipem, dvě kapsy na rukávu s bezpečnostní páskou a zipem, velká zadní kapsa na dokumenty s dvojitým zipem, velká vnitřní kapsa se suchým ​​ zipem, vnitřní kapsa na média s vývodem na sluchátka Free Sound a BeSafe technologií, nastavitelná kapuce, žebrovaný límec, pružné manžety a lem, tvarovaný lem. Vnitřní elastické popruhy pro maximální pohodlí. Zesílení v oblasti suchých zipů. MATERIÁL 100% NYLON 320T

kód EX034BP barva BLUE POWER

62

kód EX034GC barva GREY CAMOUFLAGE

kód EX034BU barva BLUE ULTRAMARINE


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Nastavitelná kapuce

EN 340-1 EN 14058

Vnější vesta ze Soft Shell materiálu

Reflexní detail na rukávu

2 přední kapsy se zipem

kód EX033DB barva DEEP BLUE

icon BUNDA 2 přední kapsy na zip, dvě kapsy na rukávech, odnímatelná kapsa na ID kartu, kapsa na tablet, kapsa na multimédia s výstupem pro sluchátka Free Sound a BeSafe technologií, nastavitelné manžety s druky, tvarovaný lem. Odnímatelný reflexní pruh na rukávu. Oboustranný zip.

VELIKOSTI

S-4XL

VNĚJŠÍ VESTA ZE SOFT SHELL MATERIÁLU 2 velké přední kapsy, odnímatelná kapsa na ID kartu, nastavitelná kapuce. MATERIÁL 96% POLYESTER l 4% ELASTAN

MATERIÁL 100% NYLON 320T + PONGEE PU ZÁTĚR

63


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Každý model řady Exciting má silný charakter, obohacený o moderní a trendy design.

urban - 58 kód EX027WB

st ep - 59

kód EX032RM

Vesta

town - 58 kód EX028WB

64


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

platinum button - 61 kód EX069RJ

Kombinace stylu a technologií, díky kterým vznikly kalhoty, kraťasy, bundy a vesty, nabízí uspokojení každé potřeby.

Bunda

ic on - 63

kód EX033DB

65


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

MIKINA FUR / ŘADA ENJOY - 71 DŽÍNY TRAFFIC / ŘADA SMART - 83 BOTY TAXI / ŘADA CONCEPT M


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Pohodlí, design a styl Vás vyčlení z davu po celý den, zejména po práci. V našem pracovním oděvu se budete cítit stále dobře, podle naši filozofie - Don’t worry... be happy!


...

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1 2

1

3

4 Teplá podšívka ze syntetické kožešiny.

2

3

Hluboké tvarované kapsy.

4

Logo U-Power.

68

Manžety a pas s elastickým žebrováním.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

fur - 71 Rozdíl mezi pracovním oblečením a oděvem pro volný čas může být nepatrný: Mikina Fur a ostatní modely řady Enjoy tuto filozofii reprezentují nejlépe.

69


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

hug

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

Mikina s krátkým zipem a logem U-Power na rukávu. MATERIÁL 80% BAVLNA 20% POLYESTER l 280 g/m2

kód EY036IB barva INDIGO BLUE

kód EY036RM barva RED MAGMA

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

caress

kód EY036LG barva LIGHT GRANITE

Mikina na zip s kapsami, tvarovanou kapucí a vyšitým logem U-Power na rukávu. MATERIÁL 80% BAVLNA 20% POLYESTER l 280 g/m2

kód EY037GM barva GREY METEORITE

70

kód EY037RM barva RED MAGMA

kód EY037DB barva DEEP BLUE


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

square

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

Mikina na zip a kapsami a logem U – POWER MATERIÁL 80% BAVLNA 20% POLYESTER l 280 g/m2

Žebrované boky

Tvarované kapsy

Logo U – Power na rukávu.

kód EY039BN barva BLUE NEON

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

fur

Mikina na zip s kapsami, kapucí a plně podšívkovaná syntetickou kožešinou. MATERIÁL VNĚJŠÍ : 80% BAVLNA 20% POLYESTER l 380 g/m2 VNITŘNÍ: SYNTETICKÁ KOŽEŠINA - 100% POLYESTER

Logo U – Power

Syntetická kožešina

kód EY038GM barva GREY METEORITE

71


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

warm

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1 EN 14058

Fleecová bunda se zipem, 2 kapsy, náprsní kapsa na mobilní telefon se zipem. Logo U–Power na zádech. MATERIÁL 100% POLYESTER FLEECE l 280 g/m2

kód EY040GM barva GREY METEORITE

kód EY040BC barva BLACK CARBON

kód EY040RM barva RED MAGMA

kód EY040DB barva DEEP BLUE

artic

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1 EN 14058

Mikrofleecová mikina s krátkým zipem, manžety s otvorem na palec, logo U-Power na zádech. MATERIÁL 100% POLYESTER MICROFLEECE s l 180 g/m2

kód EY041GM barva GREY METEORITE

72

kód EY041BC barva BLACK CARBON

kód EY041DB barva DEEP BLUE

kód EY041RM barva RED MAGMA

kód EY041BN barva BLUE NEON


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

avenue

VELIKOSTI

S-4XL

E N 340- 1

Pique bavlněná polokošile s dlouhými rukávy MATERIÁL 100% BAVLNA l 240 g/m2 Potní pásek

Límec s potním páskem

kód EY042DG barva DARK GRANITE

street

VELIKOSTI

S-4XL

E N 340- 1

Pique bavlněná polokošile s krátkými rukávy MATERIÁL 100% BAVLNA l 210 g/m2 Potní pásek

kód EY043DB barva DEEP BLUE

kód EY043BT barva BLUE COBALT

kód EY043OG barva OLIVE GREEN

kód EY043LG barva LIGHT GRANITE

73


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

sea

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

Tričko s kapsou na rukávu MATERIÁL 100% BAVLNA JERSEY l 145 g/m2

Kapsa na rukávu

kód EY044DB barva DEEP BLUE

kód EY044BC barva BLACK CARBON

bim

kód EY044LG barva LIGHT GRANITE

VELIKOSTI

kód EY044BT barva BLUE COBALT

S-4XL

Košile s tričkem, absolutní praktičnost díky provedení zadního dílu v dvojitě elastické struktuře jersey, pro snadnější pohyb. MATERIÁL BAVLNA POPLIN l STRETCH JERSEY

Potní pásek

Bavlněný stretch poplin

Záda ze stretch jersey

74

kód EY062DB barva DEEP BLUE


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

bum

VELIKOSTI

S-4XL

Košile s krátkým rukávem zaručuje praktičnost a pohodlí díky bielastické tkanině. MATERIÁL BAVLNA POPLIN l STRETCH JERSEY

Logo U-Power

Náprsní kapsa

bam

EY063GM kód barva GREY METEORITE

VELIKOSTI

S-4XL

Polokošile s krátkým rukávem zaručuje praktičnost a pohodlí díky stretch jersey tkanině, módní zip až do límce. MATERIÁL BAVLNA POPLIN l STRETCH JERSEY

Límec se zipem

Náprsní kapsa

kód EY045LG barva LIGHT GRANITE

75


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Řada Smart představuje základ funkčnosti a pohodlí. Ideální řada oděvů pro plnění každodenních úkolů.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

DŽÍNY DELTA / ŘADA SMART - 83 TRIČKO SEA / ŘADA ENJOY - 74 BOTY FELINE / ŘADA THE ROAR...


.... ...

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1

1

3

2

2 zadní kapsy

2

Multifunkční boční kapsy s kapsou na mobilní telefon

78

3

Kapsa na nářadí a poutko na kladivo


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

traffic - 83 V jednoduchosti je krása! Džíny Trafic a všechno ostatní z řady Smart zdůrazňuje tuto jednoduchost a funkčnost.

79


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

fox

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

Bunda, 2 náprsní kapsy, kapsa na mobil, 2 velké kapsy, nastavitelné manžety a pas se zapínáním na druky. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l TWILL 245 gr/m2

kód ST067BC barva BLACK CARBON

ST067GM kód barva GREY METEORITE

alfa

kód ST067DB barva DEEP BLUE

VELIKOSTI 44-64

EN 340-1

Kalhoty, 2 velké přední kapsy, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsy, zadní kapsa se zapínáním ​​ na suchý zip; poutko na kladivo, 2 nastavitelné kolenní kapsy, pružný pas pro maximální pohodlí. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA l TWILL 245 gr/m2

kód ST068BC barva BLACK CARBON

80

kód ST068GM barva GREY METEORITE

kód ST068DB barva DEEP BLUE


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

charlie

Bunda s dvěma náprsními kapsami, kapsa na mobil, 2 velké kapsy v pase, nastavitelné manžety a lem, pas se zapínáním na druky. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 290 gr/m2

kód ST070BC barva BLACK CARBON

kód ST070GM barva GREY METEORITE

bravo

kód ST070DB barva DEEP BLUE

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

Kalhoty, 2 velké přední kapsy, kapsa na mince, boční kapsa na nářadí, multi-funkční kapsa, 2 zadní kapsy se zapínáním na suchý zip, poutko na kladivo, pružný pas pro maximální pohodlí. Trojité švy. MATERIÁL 60% BAVLNA l 40% POLYESTER l TWILL 290 gr/m2

kód ST069BC barva BLACK CARBON

ST069GM kód barva GREY METEORITE

kód ST069DB barva DEEP BLUE

81


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

EN 340-1

Přední zapínání na zip

Velké přední kapsy

Pružný pas

Nastavitelný lem nohavici s druky

kód ST072FG barva FOREST GREEN

kód ST072MB barva MIDNIGHT BLUE

echo Kompletně vodotěsný oblek se zatavenými švy BUNDA 2 velké kapsy v pase s klopou, přední zapínání na zip, nastavitelné manžety s druky, pas s nastavitelnou šňůrkou.

82

VELIKOSTI

S-4XL

KALHOTY Pružný pas, nastavitelný lem nohavic s druky, otvory na kapsy. MATERIÁL 100% POLYESTER S PVC ZÁTĚREM T190


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1

delta

Stretchové džíny, 2 velké přední kapsy, kapsa na mince, boční kapsa na nářadí, 2 zadní kapsy, poutko na kladivo MATERIÁL 100% BAVLNA l 330 g/m2

Poutko na kladivo

traffic

Boční kapsa na nářadí

VELIKOSTI

kód ST073GJ barva GUADO JEANS

44-64

EN 340-1

Denim stretchové džíny 2 velké přední kapsy, kapsa na mince, boční kapsa na nářadí, multifunkční boční kapsa, kapsa na mobilní telefon, odnímatelná kapsa na ID kartu, 2 zadní kapsy, jedna se zipem, poutko na kladivo. Stretchové prvky v bocích a kolenou, nastavitelný pas na suchý zip. Trojité švy MATERIÁL 70% POLYESTER l 27% BAVLNA l 3% ELASTAN l 330 g/m2

Stretchové boční prvky

Stretchové prvky u kolen

kód ST071RJ barva RUST JEANS

83


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

VODĚODOLNÁ PARKA GLOW / ŘADA HI-LIGHT - 88

Řada Hi-Light poskytuje uživateli bezpečnost, ochranu a vysokou viditelnost, a opět v Italském stylu a designu.


...

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1

3 4

2 1 5

Oboustranná.

2

3

5

Reflexní 3M™ prvky na ramenou.

4

3M ™ reflexní prvky na vnitřních kapsách.

86

Náprsní kapsa na mobilní telefon s BeSave technologií.

3M™ reflexní pruhy na předloktích rukávů, vpředu a vzadu.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

bi-visible - 89 Bi-Visible, stejně jako ostatní top modely v řadě Hi-Light nabízejí vysokou viditelnost, bezpečnost, všestrannost a styl.

87


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Odnímatelná nastavitelná kapuce reflexní pruhy

EN 340-1 EN 343 EN 471-3 EN 14058

kód HL065OF barva ORANGE FLUO

Dvojité zapínání límce

reflexní pruhy

2 velké přední kapsy s voděodolným zipem

kód HL065YF barva YELLOW FLUO

glow Voděodolná a prodyšná parka se zatavenými švy a výstražnými 3M reflexními pruhy. 2 velké přední kapsy s voděodolnými klopami a reflexními pruhy a zapínáním na suchý zip, 2 kapsy s voděodolným zipem, náprsní kapsy s odnímatelnou kapsou na ID kartu, odnímatelná a nastavitelná kapuce, nastavitelné manžety, stahování spodního lemu bundy, reflexní límec s dvojitým zapínáním. Reflexní pruhy vprostřed zad a na předloktích. Oboustranný YKK zip.

88

VELIKOSTI

S-4XL

VNITŘEK s fleecovou podšívkou s výstražnými 3M™ reflexními pruhy na těle a rukávech. 2 přední kapsy, náprsní kapsa na mobilní telefon se zipem, „hot press“ logo U-Power na zádech. MATERIÁL 100% POLYESTER Voděodolnost 7000 mm Prodyšnost 5000 mvp


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

bi-visible

VELIKOSTI

XS-4XL

Výstražná oboustranná bunda s 3M ™ reflexními pruhy. 2 přední kapsy na zip, náprsní kapsa na mobilní telefon s BeSafe technologií. Reflexní prvky 3M ™ na zadní straně s kapsou a druky.

EN 340-1 EN 471-3

MATERIÁL 100% POLYESTER

Oboustranná bunda

reflexní pruhy

kód HL066RF barva RED FLUO

kód HL066YF barva YELLOW FLUO

ray

VELIKOSTI

44-64

EN 340-1 EN 471-2

Cargo kalhoty s odnímatelnou kapsou, 2 velké přední kapsy, boční kapsa, 2 zadní kapsy se zapínáním na suchý zip, kolenní kapsy z materiálu Cordura®, nastavitelné poutko na kladivo. oděruvzdorné prvky z materiálu Cordura® v nejvíce namáhaných oblastech, trojité švy, pružný pas. Knoflíky odolné vůči poškrábání, YKK zip. MATERIÁL 80% POLYESTER l 20% BAVLNA l 300 g/m2

reflexní pruhy

kód HL074RF barva RED FLUO

kód HL074OF barva ORANGE FLUO

HL074YF kód barva YELLOW FLUO

89


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

kód UP077GC

barva GREY CAMOUFLAGE

velikosti (cm) : 104, 116, 128, 140

tr u ck

da s náprsními kapsami Prošívaná zateplená bun zip. se zapínáním na suchý

! i t a t , í š p le j e Jsi n kód UP075BC

barva BLACK CARBON

velikosti (cm) : 104, 116, 128, 140

kód UP078RM

kód

UP076RJ

barva RUST JEANS

velikosti (cm) : 104, 116, 128, 140

barva RED MAGMA

velikosti (cm) : 104, 116, 128, 140

bul ldo zer Soft Shell stretch bunda, prodyšná, odolná větru a vodě.

d r il l ma ll et 90

Stretchové džíny

Fleecová bunda se zipem

po celé délce.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

same emotions... together

playtime

learning

91


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

FUNKČNÍ TRIČKO AVALANCHE / ŘADA SKIN - 96 FUNKČNÍ LEGÍNY BLIZZARD / ŘADA SKIN - 96 NEPROMOKAVÁ BUNDA WRC / ŘADA IMPACT – 34


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

Inspirovaná světem sportu, řada SKIN využívá inovativní ultralehké vlákno vytvářející protiůnavový efekt. Výsledkem je pravá “druhá kůže”, která vás chrání a podporuje po celý den.


...

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1 2 1

Přední ochranné polstrování. POWERFIT je vysoce funkční materiál aplikovaný do textilie produktu, který funguje na principu postupné komprese. Zlepšuje krevní oběh a regulaci tělesné teploty.

2 5 3 4

6 Oblast postupné komprese.

3

4

5

Ventilace na stranách a chodidle.

6

Podpůrná struktura kotníku.

94

Ploché švy pro maximální pohodlí.

Elastické čísti různých hustot.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

sky - 98 Dokonce i obyčejná ponožka má hodně co říci: Sky, stejně tak, jako ostatní položky v řadě Skin, spojuje špičkové technologie, důraz na detail a extrémní pohodlí.

95


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

avalanche

S/M L/XL

VELIKOSTI

EN 340-1

Základní vrstva ke krku s dlouhým rukávem, technicky odvozené sportovní oblečení s technologií postupné komprese PowerFit, která dává oděvu protiůnavové vlastnosti, vynikající komfort a prodyšnost. Vhodné pro ty, kteří pracují venku a při nízkých teplotách.

IT D

A

WE

T

DO RE

U MI

RE

/S

À/

MO IS T

U

AR

IA /

AI R

MATERIÁL 54% POLYAMID l 37% POLYPROPYLEN l 9% ELASTAN

SU

Postupná komprese.

blizzard

Polypropylenové vlákno.

kód SK050BC barva BLACK CARBON

S/M L/XL

VELIKOSTI

EN 340-1

Základní vrstva, technicky odvozené sportovní oblečení s technologií postupné komprese PowerFit, která dává oděvu protiůnavové vlastnosti, vynikající komfort a prodyšnost. Vhodné pro ty, kteří pracují venku a při nízkých teplotách.

T

U

/S DO RE

D

A

MO IS T

À/ IT

U MI

RE

WE

AR

IA /

AI R

MATERIÁL 54% POLYAMID l 37% POLYPROPYLEN l 9% ELASTAN

SU

Postupná komprese.

96

Polypropylenové vlákno.

kód SK049BC barva BLACK CARBON


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

VELIKOSTI

S-4XL

EN 340-1

alpin

Tričko základní thermo vrstvy, příjemný prodyšný materiál s regulací teploty. S plochými švy a bez štítků pro větší pohodlí. MATERIÁL 100% POLYESTER l 130 gr/m2

Ploché švy.

Vysoce prodyšná izolační tkanina.

edelweiss

kód SK052BC barva BLACK CARBON

VELIKOSTI S-4XL

EN 340-1

Thermo spodky s předním otvorem, komfortní prodyšný materiál s regulací teploty. S plochými švy a bez štítků pro větší pohodlí. MATERIÁL 100% POLYESTER l 130 gr/m2

Ploché švy

Přední otvor

kód SK051BC barva BLACK CARBON

97


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

sky

VELIKOSTI

S(36-39) M(40-43) L(44-47)

Dlouhé ponožky Thermolite®, elastické pruhy vícerozměrné technologie postupné komprese PowerFit pro optimální regulaci teploty a s protiúnavovými vlastnostmi, které podporují dobrý krevní oběh, podpora kotníků, větrací kanály z polypropylenu pro optimální prodyšnost, ploché švy ve špici pro větší pohodlí. Oblast s antistatickými vlastnostmi. Zesílená pata a špička odolná vůči opotřebení MATERIÁL 52% THERMOLITE ® l 22% NYLON l 17% POLYPROPYLEN l 8% ELASTAN l 1% ANTISTATIC

kód SK046BC barva BLACK CARBON

Oblast s antistatickými vlastnostmi.

air

Zesílená pata a špička.

VELIKOSTI

S(36-39) M(40-43) L(44-47)

Střední ponožky Thermolite®, elastické pruhy vícerozměrné technologie postupné komprese PowerFit pro optimální regulaci teploty a s protiúnavovými vlastnostmi, které podporují dobrý krevní oběh, podpora kotníků, větrací kanály z polypropylenu pro optimální prodyšnost, ploché švy ve špici pro větší pohodlí. Zesílená pata a špička odolná vůči opotřebení MATERIÁL 52% THERMOLITE® l 23% NYLON l 17% POLYPROPYLEN l 8% ELASTAN

SK047BC kód barva BLACK CARBON

Větrací kanálky

98

Ploché švy pod špičkou.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

wind

VELIKOSTI

S(36-39) M(40-43) L(44-47)

Krátké ponožky Coolmax®, elastické pruhy vícerozměrné technologie postupné komprese PowerFit pro optimální regulaci teploty a s protiúnavovými vlastnostmi, které podporují dobrý krevní oběh, podpora kotníků, větrací kanály z polypropylenu pro optimální prodyšnost, ploché švy ve špici pro větší pohodlí. Oblast s antistatickými vlastnostmi. Zesílená pata a špička z materiálu odolného vůči opotřebení Cordura®. MATERIÁL 39% COOLMAX® l 39% BAVLNA l 14% NYLON l 7% ELASTAN l 1% ANTISTATIC

kód SK048GP barva GREY PALLADIUM

Límeček pro lepší nazouvání

Vícerozměrná elastická tkanina

99


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

ODBORNÁ RUKAVICE BOOST / ŘADA PLUS – 105

Doplňky, které odlišují.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK


.....

strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

1

2

Opasek se sponou a zpevnění suchými zipy pro podporu další zátěže.

4

2

3

1 Pevná síťovina na zádech pro optimální ventilaci.

3

Konstrukce navržená pro nošení nářadí.

102

4

Velmi pevné multifunkční kapsy.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

tactical - 100 Odolnost, všestrannost a multifunkčnost jsou charakteristickými znaky vesty Tactical a ostatního příslušenství z řady Plus.

103


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

tactical

VELIKOSTI

S/M L/XL

Vesta na nářadí s multi-funkčními kapsami, odolná síťovina na zadní straně pro optimální ventilaci, polstrované ramenní popruhy pro maximální pohodlí, rozšířený zip pro všestrannost, poutka na opasku se suchým zipem. MATERIÁL 65% POLYESTER l 35% BAVLNA

Polstrované ramena pro maximální pohodlí.

motor

Konstrukce navržená pro nošení nářadí

VELIKOSTI

kód AC056BC barva BLACK CARBON

M=8, L=9, XL=10, 2XL=11

Touch Tap&

EN 420 EN 388

Technická rukavice skvěle sedí díky dobré pružnosti. Vnější strana rukavic je uzpůsobena pro lepší flexibilitu a prodyšnost, zesílení syntetickou kůží v oblasti palce a ukazováku, neoprenové zápěstí pro lepší ochranu a pohodlí při kontaktu s kůží, vodivý materiál na ukazováčku, kompatibilní s dotykovým displejem pro použití s chytrými ​​ telefony a tablety, zapínání na suchý zip. Silikonový povrch na konečcích prstů pro maximální citlivost a přilnavost. Zesílení v oblasti palce a ukazováku. MATERIÁL Dlaň: 60% NYLON l 40% PU Vrch: TEXTIL 87% NYLON l 13% ELASTAN + TPR VÝZTUŽE.

AC054BC kód barva BLACK CARBON

Vstřikované prvky na zadní straně rukavice.

104

Silikonový povrch na konečcích prstů pro lepší přilnavost.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

naked

VELIKOSTI

M=8, L=9, XL=10, 2XL=11

EN 420 EN 388

Rukavice s krátkými prsty, technická ochrana. Vnější strana rukavic je uzpůsobena pro lepší flexibilitu a prodyšnost, gelové polstrování na dlani pro tlumení vibrací, krácené prsty pro práce vyžadující cit, neopren a Lycra® na zápěstí pro lepší ochranu a pohodlí při kontaktu s kůží, zapínání na suchý zip. Neoprenové prvky a TPR pro maximální pružnost a ochranu. Zesílení v oblasti palce a ukazováku. MATERIÁL Dlaň: 60% NYLON l 40% PU Vrch: TEXTIL 95% NYLON l 5% PU + NEOPRÉN a TPR VÝZTUŽE

kód AC055GM barva GREY METEORITE

Poutka pro snadnější svlékání rukavic.

Gelové polstrování dlaně absorbuje vibrace.

boost

VELIKOSTI

M=8, L=9, XL=10, 2XL=11

Touch Tap&

EN 420 EN 388

Technická rukavice skvěle sedí díky dobré pružnosti. Stretch na zadní straně, vysoce flexibilní a prodyšná dlaň ze syntetické kůže, neoprenové zápěstí pro lepší ochranu a pohodlí, zesílení v oblasti palce a ukazováku, vodivý materiál na ukazováku, kompatibilní s dotykovými obrazovkami pro použití s chytrými ​​ telefony a tablety, zapínání na suchý zip. Silikonový povrch na konečcích prstů pro maximální citlivost a přilnavost. MATERIÁL Dlaň: 60% NYLON l 40% PU Vrch: TEXTIL 98% NYLON l 2% PU + NEOPREN VÝZTUŽE

kód AC053BN barva BLUE NEON

Materiál na ukazováku kompatibilní s dotykovými obrazovkami.

Dlaň z měkké syntetické kůže Clarino.

105


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

cap

JEDNA VELIKOST

Kšiltovka s logem, nastavitelná velikost.

.

MATERIÁL 100% BAVLNA

Reflexní pásek kód AC058BC barva BLACK CARBON

headset

JEDNA VELIKOST

Čepice z teplého fleece materiálu, s logem. MATERIÁL 100% POLYESTER

kód AC059RM barva RED MAGMA

kód AC059BC barva BLACK CARBON

neck warmer

kód AC059GM barva GREY METEORITE

JEDNA VELIKOST

Fleecová šála se stahovací šňůrkou a vyšitým logem U-Power. MATERIÁL 100% POLYESTER

Šála

106

Šála použitelná jako čepice

kód AC060BC barva BLACK CARBON


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

belt

L 130 cm - H 4 cm

Opasek s nastavitelnou značkovou přezkou. MATERIÁL 100% POLYESTER

Značková nastavitelná přezka

kód AC057BC kód CARBON barva BLACK barva

kód AC057DS barva DESERT SAND

knee pad

kód AC057RM barva RED MAGMA

JEDNA VELIKOST

Ergonomické chrániče kolen, dokonale vhodné pro modely: Race, Turn, Start, Sprint (řada U-Supremacy), Drift (řada Impact), Free (řada Don’t Worry), Platinum Button (řada Exciting), Alfa (řada Smart), Ray (řada Hi-Light).

Race – kalhoty s kapsami na nákoleníky (řada U-Supremacy).

kód GC061BC barva BLACK CARBON

107


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

merchandising SHOP IN SHOP Abychom co nejlépe propagovali oděvy U-POWER, vyvinuli jsme speciální výstavní plochy pro použití v rámci předváděcích místností a prodejen. V tomto duchu jsme navrhli modulární výstavní řešení, které umožňuje zviditelnit výrobek a pomáhá podpořit prodej. Shop in Shop je k dispozici ve třech různých řešeních: velké (4 x 3 m), střední (3 x 2 m) a malé (2 x 1 m).

Modulární

108


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

velikosti

Výška

A

B

Hrudník

MÍRY A VELIKOSTI Oblečení U-POWER je robustní, odolné a pohodlné. Bundy jsou k dispozici v 8 velikostech a kalhoty jsou k dispozici v 11 velikostech, které nabízejí všechny možnosti, v závislosti na vašich potřebách. U-POWER velikostní tabulka vám pomůže vybrat správnou velikost pro nejlepší komfort.

C Pas D Boky E

Vnitřní délka Noha

P růvodce velikostmi Průvodce velikostmi pro mikiny a bundy XL

2XL

3XL 3X

4XL

164 64-1 64 -17 4

1 -1 80 174

1 -1 82 176 2

182-18 188

186-1 92

190-1 98

192 92- 200

6 68 64-

68-7 1

699 72 7

72-7 4

73-76

75-78

76-7 9

86- 94 4

94- 102

102-1110

1 -11 110 1 8

118-12 9

129-14 1

1 -15 3 141

34- 37

37- 40

40- 43

43- 46 4

46- 51 5

511 56

56- 60

cm

L

160-16 160 -16 4

ig Výška

ch palce

M

62- 64

B

c cm

S

78- 86

inch palce

X XS

31- 34

A

Ch t Hrudník

C C50

C52 52

C54

C56

C58

C60

C C62

C64

UK

35

36 6

38

39

4 41

43

44

46

47

49

50

FR

38

40

42

44

46

48

50

52

54

56

58

EU

4 44

46

4 48

50

52

5 54

56

58 8

60

62 2

6 64

166 66-170

170-17 4

174-178

178-18 2

182-18 6

186-190

190-194

194-19 8

198-20 2

202-206

65- 67 7

67- 69

69-7 0

700 72

72-7 3

73-7 5

75- 76

76-7 8

78- 80

80- 81

78- 82

82- 86

86- 90 0

90-- 94 9

94- 98

98-1 02

102-1 06

106-11 1

111-11 7

117-12 1 3

31- 32

3 34 32-

34- 35 3

35- 3 37 7

37- 39

39-40

40-4 2

42-4 4

44-4 6

46- 50 0

c cm

92

96

100

1 104

108

112

116

120

124

128

132

palceh

36

38

39

41

43

44

46

47

49

50

52

cm

79

80

81

83

84

85

86

87

8 87

88

89

31

31

32

33

33

33

34

34

34

35

35

A

cm

C48

162-16 -1666

Výška EN

inch palce

C46

64- 65 5

C

cm

C44

74- 78

in palce

S A* SC

palce

Průvodce velikostmi pro kalhoty

29- 31

ais Pas

T

D

Hii pss Boky MEN

MEAS

E

Vnitřní délka Noha * SCANDINAVIA

109


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

informativni poznamky Ochrana proti dešti UNI EN 343/2008: úrovně ochrany

Informativní poznámky – oděvy Návod k použití

OPP v tomto katalogu byly navrženy podle základních požadavků na bezpečnost a ochranu zdraví stanovených směrnicí 89/686/EEC ve znění legislativního nařízení č. 475/92 a pozdějších předpisů, a to takovým způsobem, aby byla v souladu s UNI EN 340/2004 o všeobecných požadavcích na ochranné oděvy. Naše OPP jsou navrženy tak, aby za předvídatelných podmínek použití, mohly poskytnout dostatečnou ochranu pro uživatele a mohly být klasifikovány podle směrnice 89/686/EEC třídy II. Kategorie jsou označeny piktogramy a indexy tak, jak určuje příslušní norma, se kterou je OPP v souladu.

Upozornění

- Na základě vyhodnocení možných rizik by měl uživatel určit vhodné OPP a další odpovídající produkty pro ochranu zbýva jících částí těla. - Ochranné a užitné vlastnosti jsou zaručeny pouze za před pokladu správně vybrané velikosti, správného nošení a zapínání - Pokud je OPP poškozené nebo jinak viditelně vadné, přestaňte OPP používat a vyměňte ho za bezvadný kus. - Návod k použití musí být uchován po celou dobu užívání OPP. - Žádné úpravy OPP nejsou povoleny.

Tato norma stanovuje požadavky materiálů a švů ochranného oděvu k zajištění náležité úrovně ochrany proti pronikání vody v podobě deště, sněhu, mlhy a vlhkosti půdy. Oděvy jsou navrženy a vyrobeny z nepromokavých a prodyšných textilií, přičemž zvláštní pozornost je věnována utěsnění všech švů pro zajištění vysoké úrovně pohodlí. x = třída se vztahuje na nepropustnost oděvu (třída 1 až 3) y = třída se vztahuje na prodyšnost oděvu (třída 1 až 3) OCHRANACE

Odolnoste proti průniku t vody (Wp)W

Odolnost protie průniku R vody (Wp)

TŘÍDAS

HODNOTY

1

Wp ≥ 8,000 Pa (jak s je) ) p ≥ 8,000 Pa (ve t švech, m jak je)) Wp

2

Wp ≥ 8,000 PaPa (po r předúpravě) m Wp ≥ 8,000 Pa (ve švech, jak je)

3

Wp 8,000 Pa (po předúpravě) p ≥ ≥ 000 r Wp ≥88,000P Pa (veh švech, jak je)

1

4 m2 Pa/W W Ret>>40

2

m 2 Pa/W W 20 m2Pa/W <Ret ≤ 40 m

3

Ret ≤ 20 m2 Pa/W

Limity použití - OPP nechrání před:

- Riziky zachycení do pohyblivých částí; - Nebezpečím chemického poranění (kyseliny, rozpouštědla, atd.); - Nebezpečím mechanického poranění (řezání, vrtání, atd.); - Tepelným nebezpečím; - Požárem a otevřeným plamenem; - Rizika snížené viditelnosti; - Jakýmikoliv riziky, na které nebyl certifikován.

Označení

Štítek (o rozměru 5,5 x 10,8 cm) označen značkou CE může být umístěn uvnitř oděvu. Znaky a symboly jsou červené na černém podkladu a jsou odolné proti uvedeným cyklům praní. Velikosti písma jsou větší než 2 mm a rozměry psaného CE jsou větší než 5 mm. Konkrétní velikost oděvu bude umístěna na samostatném 1 štítku. Označení: 1. Značka výrobce; 2. Piktogramy a tabulky veliko stí podle normy, kterou oděv splňuje; 3. Označení CE a kategorie OPP; 4. Adresa výrobce.

2

3 4

110

Výstražné oděvy s vysokou viditelností pro profesionální použití UNI EN 471/2003: Metody zkoušení a požadavky

UNI EN 471/2003: tato norma specifikuje požadavky na výstražné oděvy tak, aby všechny osoby, které pracují v podmínkách se sníženou viditelností, a to jak během dne, tak během noci, byly vždy viditelné. Fluorescenční materiál zajišťuje vynikající viditelnost za denního světla, zatímco reflexní proužky zajišťují vysokou viditelnost v noci. Oblečení je rozděleno do 3 tříd, kde třída 3 je nejvíce luminiscenční. Kombinace dvou oděvů třídy 2 (např. kalhoty + bunda) odpovídá třídě 3. Položky v  kolekci U-POWER jsou vybaveny reflexním materiálem 3M ™ 8910 třídy 2. x = třída reflexních a fluorescenčních materiálů (viz tabulka 1, třída 1 až 3) y = třída retro-reflexního materiálu (třída 1 až 2) Minimální plochy f r viditelného materiálu

Oblečení TŘÍDA 33

Oblečení TŘÍDA 2

Oblečení A 11 TŘÍDA

Podkladový materiál k dm r (žlutá/oranžová) (m2)

0,80

0,50

0,14

Retro-reflexní v materiál b (pruhy) (m2)

0,20

0,13 ,1

0,10

Ochranné oděvy - Oděvní součásti na ochranu proti chladnému prostředí UNI EN 14058

Tato norma specifikuje požadavky a zkušební metody pro stanovení účinnosti jednotlivé oděvní součásti na ochranu těla proti chladu v chladném prostředí. Chladným prostředím se rozumí místo s možnou kombinací vlhkosti a větru při teplotě -5 ° C a výše.


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

informativni poznamky Návod k použití – Ochranné rukavice EN 420 Ochranné rukavice - Všeobecné požadavky a metody zkoušení

EN 388 Ochranné rukavice proti mechanickým rizikům

- Pohodlí a účinnost: tvary, rozměry, velikosti a minimální délky. - Označení a balení rukavic (CE, piktogramy, velikost, sériové číslo, obchodní značka nebo výrobce). - Návod k použití. - Požadavky na ochranné rukavice (pH a obsah šestimocného chromu v kožených rukavicích). - Rizikové kategorie rukavic (I-menší riziko, II-střední riziko, III-vysoké riziko). - Definice “jen menší rizika.” Ochrana pro: Lehké mechanické práce, manipulace se zředěnými roztoky čisticích přípravků s nízkou koncentrací, manipulace s mírně teplými malými součástkami (max. 50 ° C), zimní venkovní aktivity s průměrnými teplotami (max. 0 ° C).

TOchrana před fyzikálními a mechanickými riziky způsobenými oděrem, ostrými předměty, trháním a perforací. C ÚROVEŇ OCHRANY

1

2

3

4

5

A

Odolnostn vůči oděru ance (počet cyklů)

100

500

2000

88000 0

-

B

Odolnost proti prořezu (faktor)

1,2

2,5

5

10

20

CC

Odolnost r proti trhání (Newton)

110

25

50

75

-

D

Odolnost proti perforaci (Newton)

20

60

100

150

-

Poznámka: V případě zachycení strojem by bylo vhodné, aby odolnost proti trhání rukavice byla tak nízká, jak je jen možné, aby se dala obsluha snadno vysvobodit. “0” = rukavice neprošel testem / “X” = rukavice nebyla testovaná.

Název výrobku Popis

SIZES 44-64

Technologie

EN 340-1

Složení

ra race

Trousers with ith remo vable thig h poc o ket, 2 la rge front po pocke ts, řemeslnickou 2 velké n přední kapsy, skrytá kapcoKalhoty conce aleds odnímatelnou pocket, si de pocket ffor t ools, skapsou, multi- function aal si de pocket, 2 back ac pockets in Cordura ® with velcro sa fety fas f faste ning, ® 2Cordura® kne k e pocna kets in Co rdura du with i internal r elastic ad justm stm t suchý zip a s bezpečnostním zapínáním, 2 kolenníent; kapsy z materiálu r reinf orced hammer pocket, bran b ded e k ey chain. S etched inserts and eergonomic fifi t, reinforce d fabric iii nsert s in Str Elastické prvky m a ergonomický střih, details. vyztužení v nejvíce namáhaných areas of maximu con co tact, reflfl ective Reinforced velcro supports, triple stitched seams. Zesílení v oblasti suchých Scr atchtc resisstant t butto ut ns, zipů, YKK zitrojité p. švy. , YKK zip. COMPOSITI O ON

CE normy

MATERIÁL 65% POLYE STER S • 35% COTTON • CANVA N S 260 gr/m 2 65% POLYESTER  35% BAVLNA  CANVAS 260 gr/m2

Obrázek produktu Barevné varianty

KÓD VÝROBKU a INICIÁLY BAREVY (kód) codeSY001 SY001DB code 01DB DB col.DEEP DEEPBL BLUE col col. UE

codeSY001BC SY001BC code BC col. BLA BLACK col. CK CARBON CARB ON

SY001SG codeSY001 ccode Y0 SG S col. STONE STONE col. ON GGREY RE Y

SY001GM SY GM code SY001 METEORITE col. GREY REY M ETEORIT R E

Název barevy (col) Poznámka pro kupujícího: V případě objednávky prosím uveďte KÓD PRODUKTU včetně OZNAČENÍ BARVY (např. SY001GM). Ve snaze neustále zlepšovat kolekci, výrobky uvedené v tomto katalogu mohou být změněny nebo upraveny v závislosti na období. Obrázky v tomto katalogu jsou ilustrační.

111


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

index Produkt

Kód

Koncept

AIR

S K 047

S K IN

ALFA

S T 068

S M AR T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

ALPIN

S K 052

S K IN

ARTIC

E Y0 4 1

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

AVALANCHE

S K 050

S K IN

AVENUE

E Y0 4 2

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BAM

E Y0 4 5

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BIM

E Y0 6 2

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BI-VISIBLE

H L 066

H I - L I GH T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BLIZZARD

S K 049

S K IN

BOOST

AC 0 5 3

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BRAVO

S T 069

S M AR T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BUDDY

H Y0 2 1

H AP P Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BULLDOZER

U P 075

U P OW E R

BUM

E Y0 6 3

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

CAPPELLINO

AC 0 5 8

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

CARESS

E Y0 3 7

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

CHARLIE

S T 070

S M AR T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

CINTURA

AC 0 5 7

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

CLIMB

DW 0 2 5

D ON ’ T WOR R Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

CUFFIA

AC 0 5 9

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

DANCE

H Y0 1 6

H AP P Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

DELTA

S T 073

S M AR T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

DRIFT

I M010

I M P AC T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

DRILL

U P 078

U P OW E R

ECHO

S T 072

S M AR T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

EDELWEISS

S K 051

S K IN

ENGINE

I M011

I M P AC T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

FIRST

S Y0 0 4

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

FOX

S T 067

S M AR T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

FREE

DW 0 2 2

D ON ’ T WOR R Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

FUN

H Y0 1 8

H AP P Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

FUR

E Y0 3 8

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

GEAR

I M013

I M P AC T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

GINOCCHIERE

GC 061

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

GLOW

H L 065

H I - L I GH T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

HUG

E Y0 3 6

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

ICON

E X0 3 3

E XC I T I N G . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

112

.............................................................

.............................................................

.............................................................

.............................................................

........................................................

........................................................

.............................................................

Strana › 80 › 97 › 72 › 96 › 73 › 75 › 74 › 89 › 96 › 105 › 81 › 43 › 90 › 75 › 106 › 70 › 81 › 107 › 52 › 106 › 42 › 83 › 32 › 90 › 82 › 97 › 32 › 22 › 80 › 51 › 43 › 71 › 33 › 107 › 88 › 70 › 63 › 98


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

index Produkt

Kód

Koncept

JOKE

H Y0 2 0

H AP P Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MALLET

U P 076

U P OW E R

METROPOLIS

DW 0 2 4

D ON ’ T WOR R Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MOTOR

AC 0 5 4

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

NAKED

AC 0 5 5

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

ONEWAY

E X0 3 5

E XC I T I N G . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

PARTY

H Y0 1 7

H AP P Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

PIT

S Y0 0 8

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

PLATINUM BUTTON

E X0 6 9

E XC I T I N G . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

PROGRESS

E X0 6 4

E XC I T I N G . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

RACE

S Y0 0 1

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

RALLY

I M012

I M P AC T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

RAY

H L 074

H I - L I GH T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SEA

E Y0 4 4

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SCALDACOLLO

AC 0 6 0

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SHAKE

H Y0 1 9

H AP P Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SKATE

DW 0 2 3

D ON ’ T WOR R Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SKY

S K 046

S K IN

SKYLINE

E X0 3 4

E XC I T I N G . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SLIK

S Y0 0 7

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SMILE

H Y0 1 5

H AP P Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SNOW

DW 0 2 6

D ON ’ T WOR R Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SPRINT

S Y0 0 2

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

SQUARE

E Y0 3 9

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

START

S Y0 0 3

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

STEP

E X0 3 2

E XC I T I N G . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

STOP

S Y0 0 9

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

STREET

E Y0 4 3

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

TACTICAL

AC 0 5 6

P L US . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

TRUCK

U P 077

U P OW E R

TOWN

E X0 2 8

E XC I T I N G . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

TRAFFIC

S T 071

S M AR T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

TURBO

S Y0 0 5

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

TURN

S Y0 0 6

U - S U P R E M AC Y . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

URBAN

E X0 2 7

E XC I T I N G . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

WARM

E Y0 4 0

E N J OY . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

WIND

S K 048

S K IN

WRC

I M014

I M P AC T . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

........................................................

.............................................................

........................................................

.............................................................

Strana › 90 › 53 › 104 › 105 › 60 › 42 › 25 › 61 › 62 › 21 › 33 › 89 › 74 › 106 › 41 › 50 › 98 › 62 › 24 › 41 › 50 › 23 › 71 › 22 › 59 › 25 › 73 › 104 › 90 › 58 › 83 › 21 › 20 › 58 › 72 › 99 › 34-35 › 40

113


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

rychly prehled 20

TURN

21

TURBO

kód SY006 GM barvaGREY METEORITE

SLIK

STOP

kód SY007 MB barva MIDNIGHT BLUE

RALLY

33

43

BUDDY

kód HY021 GG barva GREY GRAPHITE

114

34

SKATE

41

SMILE

kód IM014 RM barva RED MAGMA

50

kód DW023 DS barva DESERT SAND

kód IM010 BC barva BLACK CARBON

WRC

kód IM013 GP barva GREY PALLADIUM

32

DRIFT

kód SY008 BC barva BLACK CARBON

GEAR

kód IM012 BC barva BLACK CARBON

25

PIT

kód SY009 BC barva BLACK CARBON

33

kód SY004 GM barva GREY METEORITE

kód SY001 GM barva GREY METEORITE

25

22

FIRST

RACE

kód SY005 GM barva GREY METEORITE

24

21

kód HY015 SG barva STONE GREY

50

SNOW

kód DW026 GM barva GREY METEORITE

51

FREE

kód DW022 DS barva DESERT SAND


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

rychly prehled 53

METROPOLIS

58

URBAN

kód DW024 BC barva BLACK CARBON

PLATINUM BUTTON

62

71

FUR

72

BOOST

ICON

kód EX033 DB barva DEEP BLUE

83

TRAFFIC

kód EY045 LG barvaLIGHT GRANITE

105

kód AC053 BN barva BLUE NEON

63

75

BAM

kód EY041 BN barvaBLUE NEON

89

BI-VISIBLE

62

SKYLINE

ARTIC

kód EY038 GM barvaGREY METEORITE

kód EX035 GM barva GREY METEORITE

kód EX034 GC barva GREY CAMOUFLAGE

barva BLACK CARBON

60

ONEWAY

kód EX032 RM barvaRED MAGMA

PROGRESS kód EX064 BC

kód EX069 RJ barvaRUST JEANS

kód HL066 YF barva YELLOW FLUO

STEP

kód EX027 WB barva WESTLAKE BLUE

61

59

kód ST071 RJ S barvaRUST JEAN

106

CAP

kód AC058 BC barva BLACK CARBON

107

BELT

kód AC057 RM barvaRED MAGMA

115 115


strana 00: CYAN

MAGENTA YELLOW BLACK

zakulisi

Díky těm, kteří to pomohli realizovat...

116

KLATT s.r.o. představuje U-POWER wear 2014  

Český katalog pracovního oblečení U-POWER

KLATT s.r.o. představuje U-POWER wear 2014  

Český katalog pracovního oblečení U-POWER

Advertisement