Page 1

ÄRIKINGID 2019


„Oleme juba aastaid oma töötajaid ja koostööpartnereid jõulude ajal rõõmustanud Loodusväe toodetega. Firmakingi valikul on meie jaoks oluline see, et kink annaks edasi meie ettevõtte jaoks olulisi väärtusi ja hoiakuid. Loodusväe tooted on kvaliteetsed, valminud kodumaisest toorainest ning keskkonnahoidlikkust silmas pidades. Samuti teeb rõõmu see, et Loodusväe töötajad on väga sõbralikud ja vastutulelikud ning aitavad kingid ära pakkida ja transportida, kuhu vaja. Kui soovid kingisaaja hinge paitada, siis Loodusväe ehedad ja maitsvad tooted on kindel valik!” Arvo Vainlo, haldusdirektor Kunda Nordic Tsement AS

„Rahandusministeerium on OÜ-lt Loodusvägi mitmel korral kingitusi tellinud. Loodusväe kasuks otsustama on meid pannud nende huvitav ja kodumaine tootevalik, professionaalne ja sõbralik kliendiga suhtlemine, paindlik ja vastutulelik kliendi erisoovide täitmine. Meelerahu toob ka see, et aitame oma tellimustega Eesti väiketootjaid ja et lõpuks jääb Eesti raha Eestisse. Soovitan julgelt!” Kai-Riin Meri, sisekommunikatsiooni nõunik Rahandusministeerium

„Loodusvägi on südamega tegutsev ettevõte. Nende tegevus on kantud tähelepanust ja hoolivusest oma klientide ja partnerite suhtes ja see on see, mis üha rohkem loeb. Tunne, mis ettevõtte suhtes tekib, ongi määrav - kas aetakse n-ö õiget ja vajalikku asja või tehakse niisama äri. Loodusvägi eristub kindlasti oma suhtumise ja panuse poolest ühiskonda. Nende väärtused ühtivad ka Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi omadega. Kingitust ostes võiks mõelda, mis võiks olla selle tähendus saajale. Kas kingitus jääb niisama kapinurgale seisma või on sellel ka mingi funktsioon või kasulik element - näiteks võiks see olla tervislik? Loodusväe tooted on igas mõttes head kingitused, sest need on tervislikud. Lisaks näevad need erilised välja ja maitsevad suurepäraselt!” Kristiina Esop, tegevjuht MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum

„Loodusväe tooted kannavad väärtusi, mille eest ka EAS läbi oma tegevuste seisab. On oluline, et saame oma väärtusi võimendada läbi partnerite ning seetõttu on Loodusvägi ilmselge valik!“ Elina Vilja, turundusjuht Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

2


LOODUSVÄGI AITAB KINKIDA VASTUTUSTUNDLIKULT – KODUMAISE LOODUSE VÄEGA! Meie oma puhas loodus on Eesti üks suurimaid rikkusi. Loodusväe missioon on olla sillaks, mis aitab viia siinse puhta põhjamaise looduse ja tervise jõu inimesteni. Kaasates tootmise tarneahelasse kümneid Eesti talunikke ja väikeettevõtjaid, soovime anda oma panuse kohaliku kogukonna ja maaelu elavdamisse. Kodumaised mahetooted on kasvatatud ja valmistatud loodust säästvalt ning toodete pakendid on samuti võimalikult keskkonnahoidlikud. Oleme pakkunud Eesti ettevõtetele ja riigiasutustele jõuludeks eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba üheksa aastat. Ka sel aastal kogusime sellesse kataloogi kokku kodumaiste mahe- ja loodustoodete ning käsitöö kõige erilisema paremiku – tooted, millel „hing” sees! Valiku rikastamiseks oleme nende hulka lisanud Loodusväe põhisortimendist mõned klientide armastatud suupisted, mille tootmistehnoloogiliste väljakutsete lahendamisel oleme kaasanud mahetootjaid teistestki riikidest. Ka välismaiste koostööpartnerite valikul ja toodete väljaarendamisel lähtume ühistest väärtustest ning pöörame suurt rõhku jätkusuutlikele aspektidele. Kinkimine pole pelgalt asja üleandmine, vaid on sümboolne ning kannab endas olulist sõnumit. Nii peegeldavad ettevõtte tehtavad kingid organisatsiooni iseloomu ja hoolivust paki saajasse. Väekaid kingitusi sisaldavate täislahendustega või Sinu soovidest kokku pandud erilahendustega, transpordikorraldusega nii Eestisse kui välisriikidesse aitame ettevõtetel kokku hoida väärtuslikku aega ja raha ning vähendada jõulueelset askeldamist ja stressi. Meil on siiralt hea meel, kui väekad mahe- ja loodustooted jõuavad paljude inimesteni, et neid rõõmustada. Soovin, et kogu meie meeskonna kirg ja jõupingutused kanduksid edasi ka Sinu kingi saajani! Tänan kõiki Loodusväe kliente, kes on meid nende aastate jooksul usaldanud! Vastutustundlik ettevõtlus saab eksisteerida ainult siis, kui ka kliendid seda väärtustavad. Suur tänu Teile! Ilusat lähenevat jõuluaega!

Kristjan Õunamägi OÜ Loodusvägi asutaja

3


MAHETOIT TEEB HEAD NII TERVISELE KUI KESKKONNALE

MIDA TÄHENDAB MAHE? Mahe- ehk ökotoit on looduspuhas – vaba kunstlikest lisaainetest ning on seeläbi inimese tervisele ohutu ja kasulikum. Puhas toit maitseb ja lõhnab ehedalt. Uuringud on kinnitanud, et mahetoidul on suurem toiteväärtus, see sisaldab rohkem vitamiine, mineraalaineid ja antioksüdante.

LISA- JA SÄILITUSAINETEVABA Tavatööstuses lisatakse toitudesse mitmeid kunstlikke lisaaineid eesmärgiga parandada toidu maitset, lõhna, värvust, struktuuri ning muid omadusi ja pidurdada riknemist. Sagedast kasutust leidvad lisaained on näiteks värv- ja säilitusained ning maitse- ja lõhnatugevdajad. Ent mittelooduslikel lisaainetel võib olla mitmeid kahjulikke kõrvaltoimeid ning need võivad vallandada tundlikel inimestel allergia ja põhjustada tervisehäireid, mis võivad ilmsiks tulla alles mõne aja möödudes. Mahetoit on looduspuhas – vaba kunstlikest lisaainetest! Lisaainete kõrval on probleemiks tavapõllumajanduses kasutatavad taimekaitsevahendid, mille jäägid jõuavad läbi toiduainete meie organismi, põhjustades samuti terviseprobleeme. Mahepõllumajanduses on lubatud kahjurite tõrjeks kasutada ainult looduslikke vahendeid.

GMO-VABA GMO tähendab geneetiliselt muundatud organisme, kelle geene on muudetud pärilikkuseainele kunstlikult lisatud võõra geneetilise infoga. Tulemuseks on muundatud taim, mis kannab küll tootmise tõhususest lähtudes sobivaid omadusi, kuid need pole loodustekkepõhised. Seejuures levib GMO kergesti keskkonnas ning reostab ka teisi taimi. Ühe organismi geeni viimisega teise organismi rikutakse sellega taime füsioloogilist tasakaalu. Selle tulemusena võib geen hakata toimima ootustele mittevastavalt ning tootma kahjulikke produkte, avaldades sellega inimese organismile toksilist ja allergilist mõju. GMO kasutamise tagajärgi on raske ennustada, sest need võivad inimesel avalduda alles järgmistes põlvkondades. Seepärast on vajalikud pikemaajalised uuringud. Paraku ei ole iseenesestmõistetav, et kui toote pakendil ei ole märgist GMO-vaba, siis toote koostises geenmuundatud taimi ka ei esine. Selles osas annab kindluse mahemärgis.

4


MESILASSÕBRALIK Kogu maailmas on tõusnud suureks probleemiks mesilaste massiline suremus, mis on seotud tavapõllumajanduses kasutatavate taimekaitsevahenditega. Juba Albert Einstein ütles: „Kui mesilased peaksid kaduma planeedilt Maa, suudaks inimkond eksisteerida veel vaid neli aastat.” Seda sellepärast, et mesilased on olulised paljude kultuuride tolmeldajad – sajast põllukultuuriliigist, mis annavad 90% maailma toidust, tolmeldavad mesilased üle 70 liigi. Seega on keskkonnahoidlik suhtumine ja mesilaste ellujäämine planeedi jätkusuutlikkuse seisukohast väga kriitiline teema, sest mõjutab otseselt meie toidulauda ja ellujäämist. Tarbijate ostuotsustel on suur roll ning maheda eelistamine aitab meie elukeskkonna säilimisele oluliselt kaasa.

KESKKONNAHOIDLIK Mahetootmisega tegelevas ettevõttes võetakse arvesse tulevaste põlvkondade õigust puhtale elukeskkonnale – majandatakse jätkusuutlikult ja keskkonnasõbralikult alates tootmisest kuni pakendamiseni ega koormata loodust sünteetiliste väetiste ning taimekaitsevahenditega. Sünteetilised taimekaitsevahendid on väga püsivad ning tuule ja veega kiiresti levivad ühendid, nende mõju loodusele on kolossaalne. Ka Eestis on juba uuringutega leitud põhjaveest pestitsiidide jääke ning seda isegi piirnormidest kõrgemas koguses. Mahesaadusi kasvatatakse mitmekesises looduskeskkonnas, säilitatakse liigirikkus ja mulla viljakus, maheloomakasvatuses pööratakse suurt rõhku loomade headele elamistingimustele.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

5


LOODUSVÄE KINKEKOMPLEKTID Jõulueelne aeg on enamasti täis kiireid toimetusi ja sagimist. Loodusväe päkapikukontor on teinud Su elu lihtsamaks ning pannud kokku imelised ja maitsvad kinkekomplektid. Need peegeldavad vastutustundlikku headust ja armastust, mida Sina saad oma kingitusega väljendada. Nii on Sul aega muudeks tegevusteks hoobilt rohkem käes! Kui Sinu kingiidee koosneb veidi teistest toodetest, on Sul võimalik pakike täpselt oma äranägemise järgi ka ise koostada – lehitse mõned leheküljed edasi üksiktoodete juurde ning langeta oma soovidele vastav valik. Sealt leiad ka toodete lõikes pikemad tutvustused. Pakume nii valmis- kui ise koostatud komplektidele erinevaid personaliseerimisvõimalusi jõulukaardi ja ettevõtte omanäolise tooteetiketi või karbi näol. Täpsema info kõikidest erikujunduslahendustest leiad kataloogi viimastelt lehekülgedelt. Valikuid aitavad langetada ja küsimuste üle rõõmustavad meie usinad päkapikud. Võta kindlasti ühendust ning leiame koos Sulle sobiva lahenduse!

6


Kuninglik jõululaud HIND: 79,00 € + km

Mahe metsmustika-mustasõstraglögi (500 ml), alkoholivaba* Mustsõstranaps (350 ml), ALC. 19% VOL** Mahe pohlamahl (500 ml)* Marineeritud gurmeeküüslauk (135 g) Mahedad käsitöökompvekid (215 g) Vinnutatud maheveiseliha tomati ja paprikaga (50 g) Mahe espresso tooršokolaad (77 g) Mahe rabajõhvikamesi (300 g) Astelpajusinep (180 ml) Mahedad hõrgud tatrajahust piparkoogid (120 g) Mee- ja marmelaadilabidas Suur puidust kast kaanega ja pakkimine * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. KOMPLEKTI HINNALE LISANDUB PANT. ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Tõeliselt külluslik kodumaine toidu- ja joogivalik lennutab mõtte- ja maitsemeeled tagasi suvistesse männiokkalõhnalistesse metsadesse, marjatäpilistesse rabaservadesse ja tuultest sasitud kadakate vahele. Eesti käsitöö hõrk mekk pakub meeliülendavaid maitseelamusi ning meie metsade vägi kosutab tervist ja annab jõudu. Eheda ja puhta maitsega alkoholivaba metsmustika-mustasõstraglögi, väekas ja vitamiinirohke pohlamahl ning rabajõhvikatest, väge ammutanud siidine rabajõhvika mesi aitavad kaunil jõuluajal hoida tervise ärksana. Meega maiustamise muudab mugavaks kadakapuidust väike labidas. Hõrgud tatrajahust piparkoogid, mahedad käsitöökompvekid ning espressomaitseline tooršokolaad rõõmustavad maiasmokkasid. Tõelised toidunautlejad saavad eheda elamuse astelpajusinepi ja küüslauk peentest maitsetest. Nautlemisele pakub lisarõõmu vinnutatud maheveiseliha tomati ja paprikaga ning lisasõõmu pidulikult ehe naps mustast sõstrast. Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

7


SAHVRI UKSED VALLA HIND: 35,50 € + km

Mahe mustasõstramahl (500 ml)* Mahe jõhvikaglögi (500 ml), alkoholivaba* Mahedad hõrgud tatrajahust piparkoogid (120 g) Mahe metsamesi ingveriga (150 g) Pohlamoos (300 g) Mahe gurmeeküüslauk kuninglikus marinaadis (135 g) Mahe tume käsitööšokolaad kadakamarja (85 g) Mahedad maasikakrõpsud (35 g) Suur keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. KOMPLEKTI HINNALE LISANDUB PANT.

Nii nagu esivanematel oli tavaks, kestab see ka edasi – kodusahvrist kantakse jõuludeks lauale head ja paremat, mis saagikorjamise aegu tallele on pandud. Ka meie „sahvris“ leidub pühademeeleolus nautimiseks mitmesuguseid jooke ja delikatesse. Vanaemalikult kodune pohlamoos mekib hõrgult jõulupraega ning gurmeeküüslauk ja ingverimesi annavad külmal ajal just selle õige tervisliku särtsu. Paukugu aiateibas käre pakane, sooja südame ja soojad varbad kingib jõhvikamahlast soojendavate ürtidega rikastatud jõuluhõnguline alkoholivaba glögi. Mõtted viib külmalt talvelt soojale suvele C-vitamiinist tulvil suhkruvaba mustasõstra täismahl koos mahedate maasikakrõpsudega. Ja kuis siis olla pidutujus maiustamata – hõrgud tatrajahust mahepiparkoogid ning põneva maitsekooslusega kadakamarja tume šokolaad muudavad imelise jõuluõhtu täiuslikuks!

8


KUNKSMOORI TERVITUS HIND: 19,50 € + km

Mahe kombucha „Klassikaline must“ (330 ml)* Mahe metsamesi ingveri ja kurkumiga (150 g) Mahe tume tooršokolaad 77% (77 g) Kasemahlaseep (100 g) Väike keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. KOMPLEKTI HINNALE LISANDUB PANT.

Kui Kunksmoorile pühade ajal külla satud, ootab Sind ees ridamisi tervendavaid rituaale. Müstiline teeseenejook turgutab pärast sauna keha ja vaimu. Eesti metsades kasvanud kaskede mahlast tehtud seep toob siidise naha. Amps käsitsi valmistatud tumedat tooršokolaadi ning lusikas kurkumimett panevad rakud mõnust surisema – üks kosutav rännak metsamoori moodi!

METSAVANA PÜHAD HIND: 19,50 € + km

Mahe metsmustika-mustasõstraglögi (500 ml), alkoholivaba* Mahedad hõrgud tatrajahust piparkoogid (120 g) Mahe metsamesi (150 g) Mahe meemartsipan tumedas šokolaadis (80 g) Väike keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. KOMPLEKTI HINNALE LISANDUB PANT.

Metsavana valmistub pühadeks ja toob Sinuni parimad mahetooted Eestimaa metsadest. Kaheksa ürdiga rikastatud metsmustika-mustasõstraglögi on 100% puhtast toorainest ja sobib imehästi mahedate talvehõnguliste tatrajahust piparkookide kõrvale. Metsarahva sõnul täiendab seltskonda hoole ja armastusega korjatud siidjas metsamesi. Karge talveilmaga kosutab maitsemeeli kindlasti ka killuke tumedas šokolaadis meemartsipani.

SINIST KULDA PEHMEST SAMBLAST HIND: 24,00 € + km

Mahe metsmustika-mustasõstraglögi (500 ml), alkoholivaba* Mahe metsmustikamahl (500 ml)* Mahe metsamesi metsmustikaga (150 g) Mahedad mustikakrõpsud (35 g) Mahe mustika tooršokolaad (77 g) Suur keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. KOMPLEKTI HINNALE LISANDUB PANT.

Eesti metsade väike aga väekas mustikas toob tervist igasse kodusse. See hilissuvel pehmete samblapuhmaste vahelt korjatud “sinine kuld” on täis tõelist väge. Talvel, paukuva pakasega, kui sõrmed ning varbad veel külmast punased ja kanged, paneb soojendav mustikaglögi vere taas käima ning marjane šokolaad toob näole sinaka naeratuse.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

9


MEELITA MU MEELI HIND: 29,00 € + km

Hõõgvein käsitöösiidrist (750 ml), ALC. 6,5% VOL** Mahedad käsitöökompvekid (215 g) Mahedad vaarikakrõpsud (35 g) Suur keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Naine – justkui Hunt Kriimsilm oma üheksa ametiga – peaks temagi vahel võtma aega nautlemiseks. Need haruldased hetked, kui see imeline olend korraks puhkama istub, peavad korraga paitama nii keha kui meeli. Veidi veel aurav, kosutav hõõgvein ja mahedad käsitöökompvekid viivad meeled rändama ning krõpsuv vaarikas turgutab keha ja toob põskedele särava jume. Need on ideaalsed kaaslased, et äratada taas ellu maagilised võimed, mida iga naine endas peidab.

laaneeide hõrk kostitus HIND: 9,90 € + km

Mahe jõhvikaglögi (500 ml), alkoholivaba* Mahedad hõrgud tatrajahust piparkoogid (120 g) Väike keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. KOMPLEKTI HINNALE LISANDUB PANT.

Laaneeit on jõulude ajaks oma varudest lahkelt välja toonud tõeliselt väeka ja talvisel ajal jõuduandva võlujoogi – rabahõngulise alkoholivaba jõhvikaglögi. See maitseküllane täismahla ja soojendavate ürtide segu koos tatrajahust mahepiparkookidega viib kujutlustes lummemattunud metsaonni sooja kaminatule äärde – tõelisesse talvemuinasjuttu.

10


AJA VIHA VÄLJA! HIND: 19,50 € + km

Tume õlu “Siidisuka” (330 ml), ALC. 6,3% VOL */** Vinnutatud maheveiseliha mee ja kadakamarjadega (50 g) Kadakaseep Rhassoul saviga (100 g) Leilivee kotike “Kadakad ja kased” Väike keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. KOMPLEKTI HINNALE LISANDUB PANT. ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Kui õues paugub pakane, siis saunas praksub tuli. Vist ennemuistsest aast see traditsioongi meile tuli. On eit ja taat taas riided maas ja loomadki on soojas. Kui valge vaiba all on aas ja leilivesi ootab. Nüüd pimedalgi õhtul veel saab vihta saunalaval. On mustus maas ning keha puhas, see pühadel me tava. Siis rüüpab taat ja ampsab eit, ei loomadki jää ilma. See õhtu kõigile toob rahu ja kauni sära silma.

KALEVLASTE KANGE RAHVAS HIND: 24,00 € + km

Mahe teraviljabrändi “Handsa” (20 cl), ALC. 63,2% VOL** Mahe gurmeeküüslauk kuninglikus marinaadis (135 g) Vinnutatud maheveiseliha küüslauguga (50 g) Väike keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Kord kaugel maal, sel kaugel aal, sai kange sugu algust. Ja üsna peagi pisike seal nägi ilmavalgust. Poiss tugev justkui härg, tal jõudu mehe jagu. Nii arvas rahvas, kes tast rääkis tihti imelugu. Nüüd mees kui mürakas, ta töötab päevad, ööd. Kuid vahel harva ainult peatub, vägisööki sööb. Tal laual küüslauk, tšilli ka – need imerohud, väidab ta. Mis ramm neist tuleb, kes seda tea? Kuid tundub, tervisele igati on hea. Veel sõõmu kangemat ta võtab, Seto traditsiooniks see. Siis ükski vägi haigeks küll seda meest ei tee.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

11


LASTELE Ehe jõulurõõm ja sära laste silmades teeb südame soojaks. Väikeste naerulindude pinev jõuluvana ootusõhin nakatab pühademeeleollu täiskasvanudki. Rõõmsamate ja tervemate laste heaks tasub aasta kõige maiustusterohkemal ajal langetada teadlikke valikuid. Loodusväe päkapikud on erilise hoole ja armastusega pistnud lastele mõeldud kingipakkidesse ainult parimat. Meie kvaliteetsest mahetoorainest valmistatud toodetest ei leia kunstlikke säilitus-, värvega muid lisaaineid. Valge suhkru asemel on toodetes kasutatud mahedat roosuhkrut või annavad neile magusa meki ainult looduslikult esinevad puuviljasuhkrud. Väärtustame kingituste valimisel ka arendavaid käelisi ja nuputamist nõudvaid tegevusi ning pere ühiselt veedetud aega.

KAUNISTAME JÕULUKUUSKE HIND: 17,00 € + km

Mahe kaneeliküpsis (80 g) Mahe punase viinamarja nektar (200 ml)*** Mahe õuna-kaneeli toorbatoon (35 g)*** Punumismäng “Pärimuslikud jõuluehted” Lustaka kleebisega jõupaberist nöörsangadega ökokott (ilma pakkimiseta) *** TOODETUD EUROOPAS.

Kui jõuluvana taas üle taevalaotuse vuhises, paistis talle alt üks õnnetu kuusepuu. Ta peatas saani ja poetas kuusepuu alla pisikese paki ning juurde oma saapapaelad. Hommikul, kui laps ärkas, nägi ta pakki, avas selle ning rõõmustas suuresti, kui sealt pisikesed jõuluehted leidis. Laps punus ehetele paeltega vahvad mustrid ning riputas kuusepuule, mis nüüd uhkes jõulurüüs pühademeeleolu tuppa tõi.

12


PÄKAPIKU SALALAEGAS HIND: 9,50 € + km

Mahedad riisivahvlid piimašokolaadiga (100 g) Mahe maius kookose (26 g) Mahe maius mustika (26 g) Mahe maius maasika (26 g) Mahe maius õuna-kaneeli (26 g) Mahe pirninektar (200 ml) Lustaka pildiga keskkonnasõbralik lainepapist karp (väike) ja pakkimine Talveootus. Jõuluootus. Põnevus, mida sisaldab päkapiku salalaegas. Kui kõht on hääd ja paremat täis, on aeg meisterdada lustaka vutlariga – väike kingisaaja saab kirja panna järgmise aasta jõulu salasoovid, värvida, täpset lõikamist harjutada ning koos lustaka tegelasega jõulumetsas õiget teed mööda jalutada.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

13


väike muusik HIND: 5,50 € + km

Mahe multinektar (200 ml)*** Mahe mustika-šokolaadi pulgakomm (16 g) Linnuvile Lustaka kleebisega keskkonnasõbralik lainepapist karp (pisike) ja pakkimine *** TOODETUD EUROOPAS.

Jõuluõhtu, see talvise aja oodatuim hetk, mil luuletused, laulud ja tantsud on selgeks õpitud ning peegli ees veatuks lihvitud. Kui juhtub nii, et varem ettevalmistatust puudu jääb, on hea, kui taskust võtta väike vilepill. Sõõm multinektarit ja suutäis pulgakommi ning noodid mänglevad kui linnulaul!

14


Särasilma jõuluootus HIND: 9,50 € + km

Mahe õunanektar (200 ml)*** Mahedad hõrgud tatrajahust piparkoogid (120 g) Mahe šokolaadi toorbatoon (35 g)*** Mahedad maasikakrõpsud (35 g) Lustaka kleebisega jõupaberist nöörsangadega ökokott (ilma pakkimiseta) *** TOODETUD EUROOPAS.

Käsitööna valminud tatrapiparkoogid rõõmustavad ka kõige nõudlikumat maiasmokka. Erilise retsepti järgi meisterdatud südamekujulistes piparkookides on kasutatud hoolikalt valitud toorainet – tatrajahu ja kanamune kodumaistelt väiketootjatelt ning väärtuslikku kookosrasva. Jõuluootuse teeb eriliselt magusaks mahe maasikakrõps. Hea janukustutaja on väikesele särasilmale puhta koostise ja suure mahlasisaldusega kõrrejook – ainult küpsetest maheviljadest pressitud mahl ja vesi ning ei midagi muud! Mudilase mängulustile lisab tervislikku täiendust looduspuhta energia näol toitev toorbatoon. Kuumtöötlemata suupistes on säilinud kõik väärtuslikud vitamiinid ja toitained.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

15


KINKEKOMPLEKT VASTAVALT SINU SOOVIDELE Väekas kingitus täpselt Sinu soovide järgi – vali kingipakki endale sobivad tooted ja seejärel meelepärane pakkelahendus. Kingikarbi õige suuruse aitab määrata karbi kõrvale märgitud toodete arv. Kingikomplekti koguhind sõltub Sinu valikutest. Pakume ka erinevaid personaalseid lahendusi – Sinu soovide ja eelistatud värvidega jõulukaart, ettevõtte sümboolikaga tooteetikett või kinkekarbi vutlar, graveeringuga puitkast ja palju muudki. Täpsema info kõikidest erikujundus- ja lisavõimalustest leiad kataloogi viimastelt lehekülgedelt. Meie usinad päkapikud on rõõmsad, kui saavad Sind aidata! Kui Sul tekkis küsimusi või soovid nõu komplekti koostamisel, siis võta kindlasti ühendust ning leiame koos Sulle sobiva lahenduse.

VÜRTSI JA VÄGE – ALKOHOLIVABA KEELEKASTE • Esmaklassiline glögi • Ehe ja puhas maitse • Valmistatud marjadest pressitud täismahlast, mitte kontsentraadist • 4–8 soojendavat ürti • Keskkonnahoidlik klaaspakend • Kodumaine mahetoode

Mahe jõhvikaglögi (500 ml), alkoholivaba* HIND: 4,30 € + km Erikujunduse võimalused * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT.

See talvine jõhvikajook on tõeline tervise turgutaja! Jõhvikal on rahvameditsiinis teada-tuntud külmetushaiguste vastane toime. Soojendavad ja jõudu andvad ürdid joogis on kaneel ja kardemon. Erilise noodi lisavad tüümian ja kadakamari – viimane soodustab seedimist ja puhastab organismi. Ehe vanillikaun lisab joogile luksusliku aroomi. Jõhvikatest pressitud täismahl rõõmustab selle talvejoogi nautijat tõeliselt eheda ja puhta maitsega!

Mahe METSMUSTIKA-MUSTaSÕSTRAGLÖGI (500 ml), alkoholivaba* HIND: 3,30 € + km Erikujunduse võimalused * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT.

Mahe metsmustika-mustasõstraglögi on valmistatud 100% looduspuhtast toorainest. Glögi aluspõhjaks on otse marjadest külmpressitud metsmustika ja mustasõstra täismahlad, vesi ja täisroosuhkur. Vürtsi lisavad 8 soojendavat ürti, mis on tuntud oma immuunsust tugevdava, ainevahetust ergutava, verd puhastava ja organismi tasakaalustava väe poolest.

16


Mahe mustAsõstramahl (500 ml)* HIND: 4,10 € + km Erikujunduse võimalused * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT.

Oma kõrge vitamiini- ja antioksüdantide sisalduse poolest on must sõstar kahtlemata meie kliima kõige väärtuslikum aiamari, ületades C-vitamiini sisalduselt 5-9-kordselt isegi apelsini. Mustasõstramahl sisaldab rohkesti flavonoide, mis aitavad ennetada kroonilisi südamehaigusi ja vähktõbe. Mustad sõstrad suurendavad elujõudu ja kiirendavad haigustest tervenemist ning tugevdavad immuunsüsteemi.

• 500 ml = 1,1 kg puhast marjaväge • Tõeline väetoit ja terviseturgutaja • Ainult otse marjadest pressitud mahl, ei ole kasutatud kontsentraati • Ehe marjamaitse • Ei ole kasutatud lisaaineid • Suhkruvaba, ei ole lahjendatud veega • Külmpressitud, õrnalt pastöriseeritud • Keskkonnahoidlik klaaspakend • Kodumaine mahetoode

Mahe metsmustikamahl (500 ml)* HIND: 5,50 € + km Erikujunduse võimalused * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT.

Metsmustikaid on ikka peetud väsivate silmade turgutajaks. Väekad marjad kaitsevad nägemisnärve ja silma võrkkesta rakke. Mustikad on väga kasulikud inimestele, kes kannatavad ööpimeduse või valgustundlikkuse all. Tuntud on ka mustika seedetegevust korrastav toime. Samuti on sellest põhjamaisest supermarjast abi immuunsuse tugevdamisel, mälu parandamisel ja vananemise ennetamisel.

Mahe pohlamahl (500 ml)* HIND: 5,50 € + km Erikujunduse võimalused * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT.

Hõredates männimetsades ja rabas kasvavat pohla on kasutatud ammustest aegadest immuunsüsteemi tugevdamiseks ja külmetushaiguste profülaktikaks, eriti pikal talveperioodil. Väekas pohl on hinnatud kui maitsev, vitamiinirikas ja raviv mari.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

17


Mahe kombucha „Klassikaline must“ (330 ml)* HIND: 3,70 € + km Erikujunduse võimalused * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT.

Nad kutsuvad seda terve elu eliksiiriks. Kääritatud teejook, mis peidab endas tuhandete aastate taguseid tarkusi ja väge. Nii elav, et võid tõestuseks pudelist mõne tuukri leida – ära ehmu, see on hea märk! • Elus ja probiootiline jook • Klassikaline teeseenejook • Iidne kombucha vägi

• Ei ole lisatud suhkrut, vaid ainult looduslik puuviljasuhkur • Lausa 60% mahla • Lisa-, värv- ja säilitusainetevaba

18

Mahe multinektar (200 ml)

Mahe punase viinamarja nektar (200 ml)

Mahe õunanektar (200 ml)

HIND: 0,80 € + km

HIND: 0,80 € + km

HIND: 0,80 € + km

PÄRITOLUMAA: AUSTRIA

PÄRITOLUMAA: AUSTRIA

PÄRITOLUMAA: AUSTRIA

Seitsme vilja mekiga, lisatud suhkruta, puhta koostise ja suure mahlasisaldusega multinektar on hea janukustutaja nii väikestele kui suurtele igal aastaajal ja igas olukorras. Maheviljad on kasvanud kunstlike väetiste ja taimekaitsevahenditeta. Kõrrejook ei sisalda kunstlikke lõhna- ega maitseaineid, toiduvärve ega säilitusaineid.

Punase viinamarja kõrrejook on oma koostiselt sama puhas, kui selle valmistamiseks kasutatud viinamarjad. Maheviljad on kasvanud kunstlike väetiste ja taimekaitsevahenditeta. Kõrrejook ei sisalda kunstlikke lõhna- ega maitseaineid, toiduvärve ega säilitusaineid – ainult küpsetest maheviljadest pressitud mahl ja vesi ning ei midagi muud!

Ainult küpsetest maheviljadest valmistatud õunanektar on eriti mahlarohke, sisaldades koguni 60% loodusliku hägususega maheviljadest pressitud mahla. Värskendav kõrrejook on valminud otse viljadest pressitud mahlast, mitte kontsentraadist ning see muudab nektari kõrrejookide maastikul eriliseks. Hea janukustutaja nii väikesele kui suurelegi!


• Tartu röstikoja värske ökokohv • Kohvioad Ladina-Ameerikast • Oivaline aroom ja rikkalik maitse

Mahe kohv “Kolumbia hele röst” (250 g), jahvatatud HIND: 8,90 € + km

See on hetk iseendale – tassike imelist kohvi hämaral talvehommikul, kui aknast paistmas lõputud lumehanged ja kõrvu paitamas imeline vaikus. Elegantselt magus kohvisõõm, mis sobib nii mustalt kui veidikese piimaga.

Mahe kohv “Peruu hele röst” (250 g), jahvatatud HIND: 8,90 € + km

Kaminas praksub tuli, kusagil kaugemal ulub jäine tuul. Vajud hetkeks unustusse. Ärkad taas, nina paitamas imeline kohvilõhn. See on täidlane nauding, klassikalise šokolaadise järelmaitsega. Naudi piimaga või mustalt – valik on Sinu!

Mahe leedriõie-mündi taimetee (20 g) HIND: 6,90 € + km Erikujunduse võimalused

Kujutle sumedas hiiumaises suveõhtus keset taluõue säramas leedripõõsaste mahevalgeid õiekobaraid. Need imeilusad ja nii hästi lõhnavad õied on käsitsi korjatud ja kuivatatud. Koos mündiga on leedriõied põimunud lummava aroomi ja meeldejääva maitsega taimeteeks. • Eesti käsitöö vägi • Hiiumaa ürdid • Kofeiinivaba

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

19


“PÜHADE MEELEOLU” MÕÕDUKAKS TARBIMISEKS Hõõgvein käsitöösiidrist (750 ml), ALC. 6,5% VOL** HIND: 10,50 € + km ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Hõõgsiidri õunad on kelmikalt üleküpsenud, andes joogile karamelliselt maheda maitse. Ligi terve aasta laagerdunud siidrile on lisatud värsket mustasõstramahla ja talviseid vürtse. Kuivast õunasiidrist hõõgvein lisab igale õhtusöögile selle vajaliku portsu pidulikkust! • Hõrgud talvised vürtsid • Tavapärasest vähem suhkrut • Keskkonnahoidlik klaaspakend

Mustsõstranaps (350 ml), ALC. 19% VOL** HIND: 18,50 € + km ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

On jooke, mis on erilisemad kui teised – välimuselt pilkupüüdev, seesmiselt särtsakas. Saage tuttavaks – mustsõstranaps! Naturaalselt kuiv ja marjane käsitöönaps erilisteks puhkudeks. • Mahlane marjasus • Kodumaine tooraine • Kunstlike värv- ja maitseainete vaba

Mahe vein Cabernet Sauvignon Adobe Reserva (750 ml), ALC. 13,5% VOL** HIND: 11,90 € + km ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Emiliana, mis asub Tšiili peamises veinipiirkonnas, erineb teistest sealsetest tootjatest, kuna valmistab ainult orgaanilisi ja biodünaamilisi veine. Valmistatud orgaaniliselt kasvatatud viinamarjadest. Sügava purpurpunase värvusega vein, mille aroomis on tunda küpsete puuviljade, paprika ja vürtside noote. Maitselt täidlane ja kergelt magusa alatooniga. Sobib lamba-ja loomalihaga ning küpsete juustudega

Mahe vein Sauvignon Blanc Adobe Reserva (750 ml), ALC. 12,5% VOL** HIND: 11,90 € + km ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

• Mahedalt kasvatatud viinamarjadest • Keskkonnahoidlik klaaspakend

20

Tšiilis Emiliana veinipiirkonnas valmistatud orgaaniliselt kasvatatud viinamarjadest ja laagerdunud 3 kuud roostevabast terasest mahutis. Õlgkollane, rohelise helgiga vein, mille aroomis on tunda greipi ja tikrit. Maitse on karge, värske ja tunda on rohelist õuna ning melonit. Sobib lõhe, merekarpide, sushi ja pastaga.


Tume õlu “Siidisuka” (330 ml), ALC. 6,3% VOL */** HIND: 2,90 € + km * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT. ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Siidise tekstuuriga magusasse stout-tüüpi käsitööõllesse on peidetud erinevad linnased, andes õllele rohkelt šokolaadimaitset. Omanäolises pudelis stiilipuhas tume vägijook sobib kui valatult kaaslaseks šokolaadidesserdile.

Hele õlu “Šaht-Matt” (330 ml), ALC. 8,7% VOL */** HIND: 2,90 € + km * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT. ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Traditsioonilisele kangele Belgia käsitööõllele annavad kuldkollase värvuse, päikeselise magusa aroomi ja maitseküllase meki odra- ja nisulinnased. Omanäolises pudelis ja püsiva vahuga stiilipuhas belglane sobib elamust täiustavaks kaaslaseks lihale, kalale ja valgehallitusjuustule.

• Pruulitud Purtse lossi sepikojas • Eesti käsitöö vägi • Keskkonnahoidlik klaaspakend

Mahe käsitöö maitseviin “Pipar” (20 cl), ALC. 40% VOL** HIND: 11,00 € + km ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Tulisel tšillipipral tõmmanud (ladina k. Capsicum annuum ‘Cayenne’) ja käsitööndusliku väikepartiina vana apteegiretsepti alusel valmistatud pipraviin on mõeldud ehedaks nautimiseks. Mahepõllunduslik tšillipipar on kasvanud vanadel Kopra Karjamõisa maadel Valgamaal.

Mahe teraviljabrändi “Handsa” (20 cl), ALC. 63,2% VOL** HIND: 11,00 € + km ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Maailma vanimast rukkisordist, mahedast Sangaste rukkist põletatud handsa on Setomaalt pärit traditsiooniline kange alkohoolne jook. Erinevalt viinast, mis valmib piiritusest ja veest, on handsa teraviljadestillaat – teraviljabrändi, täpsemalt rukkibrändi.

• Esmaklassiline brändi ja maitseviin, valmistatud väikepartiina • Eesti käsitöö vägi • Keskkonnahoidlik klaaspakend

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

21


TOORTATRA VÕLU

22

Mahe toortatrakrõps küüslauguga (80 g)

Mahe kaneeliküpsis (80 g)

Mahe toortatrakakaohalvaa (140 g)

HIND: 3,90 € + km

HIND: 3,90 € + km

HIND: 3,90 € + km

Ühel päeval said kokku toortatar ja küüslauk. Kuigi nad esiti veidi pelgasid teineteist, siis mida aeg edasi, seda paremad sõbrad neist said. Koos esitlevad nad üht mõnusat soolast ampsu – toortatrakrõps küüslauguga!

See küpsis. Mmmm... justkui äsja ahjust tulnud, kaneelihõnguline, maitselt mõnusalt pehme. Toortatar, mahe roosuhkur ja kaneel – kõik koos ühes küpsises!

Toortatar ja halvaa? Jah, see on midagi uut ja põnevat! Peida see mesimagus maius sussi sisse või kingipakki ja võid rahulikult magada, sest nõnna tervislik maius teeb head nii pakisaaja kehale kui meelele!

• Eesti käsitöö vägi • Gluteenivaba • Keskkonnahoidlik pakend


RÕÕM PIPARKOOKIDEST

Mahedad hõrgud tatrajahust piparkoogid (120 g) HIND: 2,90 € + km

Hõrgud, käsitööna valminud gluteeni- ja piimavabad tatrajahust piparkoogid on imeline talvemaius, mis rõõmustab ka terviseteadlikumat maiasmokka ning annab edasi meie pagarite kõige soojemad tervitused. Erilise retsepti järgi valminud piparkookides on kasutatud hoolikalt valitud toorainet – tatrajahu, väärtuslikku kookosrasva ning kohalikelt väiketalunikelt pärit kanamune. Maiusele lisavad traditsioonilist soojendavat jõulumekki ingver, kaneel ja nelk. • Hõrk maitse • Eesti käsitöö vägi • Hoolikalt valitud kvaliteetne mahetooraine • Kõrge tatrajahu osakaal • Rasvainena kasutatud väärtuslikku kookosrasva • Keskkonnahoidlik pakend

Mahe piparkoogijahusegu (500 g) HIND: 4,20 € + km

Väikestele pagaritele jagub põnevust ja elevust nii taina rullimisel kui erinevate kujukeste vormimisel. Oh seda rõõmu, kui esimene plaaditäis väikese pagari täiesti ise valmistatud hõrke piparkooke lõpuks ahjust välja tuleb ning tuba saab täis imelist jõuluhõngu. See pakk sisaldab põhikoostisosi hõrkude piparkookide küpsetamiseks. Juurde tuleb lisada vaid rasvainet (soovitatavalt väärtuslikku kookosrasva), muna ja hapukoort. Krõbistada mõnusalt koos kallite inimestega! • Meisterda piparkoogid ise algusest lõpuni • Hoolikalt valitud kvaliteetne mahetooraine • Keskkonnahoidlik pakend

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

23


SUUS SULAVAD KÄSITÖÖŠOKOLAADID • Täiuslik maitseelamus maiasmokkadele • Eesti käsitöö vägi • Hoolikalt valitud kvaliteetne tooraine • Magusameistrite hool ja armastus • Kodumaised marjad

Mahe meemartsipan tumedas šokolaadis (80 g)

Mahedad käsitöötrühvlid puidust karbis (400 g)

HIND: 7,90 € + km

HIND: 35,00 € + km

Erikujunduse võimalused

Kui tavapäraselt koosneb martsipan mandlitest ja suures osas suhkrust, siis mahedas meemartsipanis on mandlid ja mesi sõbralikus tasakaalus. Kui lisada neile kuueks veel tume šokolaad, siis ei tasugi imestada, miks martsipani vanal ajal tervistavaks peeti. See on tervislik energiaallikas ning väärtuslik toit ajule. Märkimata ei saa muidugi jätta ka imehead maitset!

24

Mahedad käsitöökompvekid (215 g) HIND: 13,00 € + km Erikujunduse võimalused

Eesti käsitöökommide meistrid on hoole ja armastusega valmistanud täiusliku maitseelamuse maiasmokkadele. Keskkonnasõbralikust pakendist leiad rikkalikud maitsete kombinatsioonid, mis annavad igale kompvekile ainulaadse iseloomu. Kvaliteetne tooraine pärineb hoolega valitud kodumaistest marjadest (must sõstar, pohl, astelpaju) ja kaugete maade eksootilistest viljadest (apelsin, sidrun, ingver jt).

Kui Eesti käsitöömeistrite hool ja armastus kohtuvad šokolaadiga, siis sünnivad sellest vastupandamatud maiustused. Küllusliku maitsega suus sulavad käsitöötrühvlid on leidnud endale väärilise pesa puidust kinkekarbis, mis muudab komplekti veelgi erilisemaks.


Mahe sussišokolaad marjadega (20 g)

Mahe mandlišokolaadikreem datliga (100 g)

HIND: 1,50 € + km

HIND: 4,50 € + km

Oh seda põnevust, kui hommikul ärgates saab sussi sisse piiluda! Mida päkapikk täna on toonud? Maasikase mekiga maiuse üle rõõmustab iga päkapikke ootav mudilane. Kakaosisaldus šokolaadis on 32%. Valmistatud käsitööna, magusameistrite hoole ja armastusega.

Erikujunduse võimalused

Mahe mustikašokolaadi pulgakomm (16 g) HIND: 1,50 € + km

Mis saab siis, kui kokku saavad kakaovõi, India pähkel ja palmisuhkur? Siis sünnib meistri kätes laste lemmik – šokolaadine pulgakomm, mis toob ka kõige pisemate marakrattide näole laia naeratuse. Ja kui sinna lisada veel mustikas, on tagatud lai sinine naeratus!

Ilma lisatud suhkruta pähklikreem, kas see on võimalik? Saladuskatte all võime öelda, et meil vist õnnestus! Nüüd võid magusaisu korral ka lusika süümepiinadeta puhtaks limpsata ja šokolaadimeistrile tagantjärele tänusõnad saata!

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

25


Mahe tume Mahe hele sidrunheina kadakamarja tooršokolaad (77 g) käsitööšokolaad (95 g) HIND: 5,00 € + km

Mahe vaarika tooršokolaad (77 g) HIND: 5,00 € + km

HIND: 5,00 € + km

26

Erikujunduse võimalused

Erikujunduse võimalused

Erikujunduse võimalused

Kadakamarjale iseloomulik mekk hõrgus tumedas šokolaadis kindlustab täiusliku maitseelamuse! Kakaosisaldus šokolaadis on 70%. Valmistatud käsitööna, magusameistrite hoole ja armastusega.

Aromaatne sidrunhein annab energiat ja parandab und. Kakaosisaldus šokolaadis on 35%. Valmistatud käsitööna, magusameistrite hoole ja armastusega.

Vaarika ja tumeda šokolaadi võitmatu kooslus paitab pimedal ja külmal talveajal nii keelt kui meelt. Kakaosisaldus šokolaadis on 60%. Valmistatud käsitööna, magusameistrite hoole ja armastusega.


Mahe espresso tooršokolaad (77 g)

Mahe tume Mahe mustika tooršokolaad 77% (77 g) tooršokolaad (77 g)

HIND: 5,00 € + km

HIND: 5,00 € + km

HIND: 5,00 € + km

Erikujunduse võimalused

Erikujunduse võimalused

Erikujunduse võimalused

See on kooslus, mis röövib kohvigurmaani tähelepanu isegi kõige pingelisemal hetkel ning paneb vaikselt mõmisema ka tagasihoidliku nautleja. Valmistatud käsitsi, magusameistrite valvsa hoole all.

Kui Sinu õnnenumber on 7, on see tummine tooršokolaad Sinule, sest 77 grammis tooršokolaadis on kakaosisaldus lausa 77%! LõunaEesti metsades hoole ja armastusega käsitsi valmistatud mõnusalt hõrk ning ehe tooršokolaad ei vea alt ühtegi kakaosõpra.

Tooršokolaad, millesse on peidetud mustikas – väike, aga võimas. Täpselt nõnda ehe, et võib suuremal magusasõbral ka naeratuse siniseks värvida. Valmistatud käsitsi, magusameistrite valvsa hoole all.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

27


MAHE METSAMESI • Mesilastarud paikevad Lääne-Virumaa metsade keskel • “Elus mesi”, st muudab olekut vastavalt temperatuurile • Kuumtöötlemata ja pastöriseerimata • Väärtuslik marjapulber ja väekad soojendavad ürdid • Kolm põlvkonda metsmesinduskogemust • Keskkonnahoidlik pakend

Mahe metsamesi metsmustikaga (150 g) HIND: 3,30 € + km Erikujunduse võimalused

Mahe metsamesi metsmustikaga on meeldiv kooslus siidisest meest ning metsasest marjapulbrist. Metsmustikapulber on kõrge antioksüdantide sisaldusega (3,5 g / 100 g). Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila tarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades. Kuna mesi võimendab lisatud ainete toimet, on metsamesi mustikapulbriga eriti väärtuslik.

Mahe metsamesi (150 g) HIND: 3,30 € + km

Mahe metsamesi (300 g) HIND: 5,50 € + km Erikujunduse võimalused

Mahe metsamesi on kogutud Lääne-Virumaa metsades paiknevatest mesilastarudest. Eesti metsades on loendatud üle 1400 liigi õistaime – see muudab metsamee tõeliseks kingituseks looduselt inimesele. Metsamesi on siidja ja pehme maitsega.

Mahe metsamesi rabajõhvikaga (150 g) HIND: 3,30 € + km Erikujunduse võimalused

Mahe metsamesi rabajõhvikaga on põnev kooslus siidisest meest ning metsasest marjapulbrist. Rahvameditsiinis on rabajõhvikat kasutatud külmetuse korral, palaviku alandamiseks ja organismi tugevdamiseks. Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila tarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades. Kuna mesi võimendab lisatud ainete toimet, on rabajõhvikapulbriga metsamesi eriti väärtuslik.

Mahe metsamesi ingveriga (150 g) HIND: 3,30 € + km Erikujunduse võimalused

Mahe metsamesi ingveriga on meeldiv kooslus siidisest meest ning väekast ingverist. Ravimina mõjub ingver vereringet tugevdavalt ja organismi ainevahetust kiirendavalt. Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila tarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades. Kuna mesi võimendab lisatud ainete toimet, on rabajõhvikapulbriga metsamesi eriti väärtuslik.

28


Mahe jõulumesi (150 g) HIND: 3,30 € + km

Mahe jõulumesi (300 g) HIND: 5,50 € + km Erikujunduse võimalused

Mahe jõulumesi on meeldiv kooslus siidisest meest, metsasest marjapulbrist ning soojendavatest ürtidest. Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila mesilastarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades. Kuna mesi võimendab lisatud ainete toimet, on jõulumesi eriti väärtuslik nii mee kui rabajõhvika, kaneeli ja ingveri toimeainete poolest.

Mahe metsamesi ingveri ja kurkumiga (150 g) HIND: 3,30 € + km

Mahe metsamesi ingveri ja kurkumiga (300 g) HIND: 5,50 € + km Erikujunduse võimalused

Mahe metsamesi ingveri ja kurkumiga on meeldiv kooslus siidisest meest, ingverist ning kurkimist. Ingver on tuntud kui vereringe tugevdaja ning kurkum kui naturaalne antiseptik. Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila mesilastarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades Kuna mesi võimendab lisatud ainete toimet, on metsamesi ingveri ja kurkumiga eriti väärtuslik.

Mahe metsameetrio (3 x 150 g) HIND: 9,90 € + km

Mahe metsamesi on tuhandete metsataimede õienektari väärtuslik kogum. Kolmekordne kogum kaunis kinkekarbis on ideaalne kingitus metsamee suurtele sõpradele ja austajatele. Mahe metsameetrio koosneb siidisest metsameest, vitamiinirikkast metsameest metsmustikaga ja jõuluhõngulisest metsameest kaneeliga. Loodusväe siidine metsamesi on pärit Taali mesila mesilastarudest, mis paiknevad Lääne-Virumaa metsades. Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

29


OTSE SAHVRIST astelpajusinep (180 ml) HIND: 3,00 € + km Erikujunduse võimalused

Kas teadsid, et sinepit saab kodus kasutada ka rasvaste toidunõude pesemisel? Kasuta seda teadmist targalt, aga meie kange ja päikesekuldne sinep sobib eelkõige toitude maitsestamiseks ja marinaadiks. • Kodumaised astelpajumarjad • Eesti käsitöö vägi • Keskkonnahoidlik klaaspakend

astelpajumarmelaad (180 ml) HIND: 3,50 € + km Erikujunduse võimalused

Astelpajumarjad kui täiuslik taimsete vitamiinide allikas on suvine päikesekuld marmelaadipurgis. 100 g marmelaadis on lausa 54 g marju! Mõnusalt pehme maitsega marjarohke vitamiini- ja maitselisand juustu kõrvale, röstsaiale, pudrule. • 100 g marmelaadis 54 g marju! • Eesti käsitöö vägi • Keskkonnahoidlik klaaspakend

Mahe gurmeeküüslauk kuninglikus marinaadis (135 g) HIND: 4,70 € + km Erikujunduse võimalused

Võta kaminasimsilt kroon, haara nagist sametkeep, aseta end istuma pehmele elutoa troonile ja ava see kuningriigi parimate käsitööliste küüslaugustatud purk. Juba esimeste kuninglikult peenete ampsude järel tunned küüslaugu tervistavat väge! • Eestimaine maheküüslauk • Eesti käsitöö vägi • Keskkonnahoidlik klaaspakend

30


MÕNUS SOOLANE AMPS • 100 g vinnutatud liha = ca 300 g maheveiseliha • Eesti käsitöö vägi • Keskkonnahoidlik pakend

Vinnutatud maheveise- Vinnutatud maheliha mee ja kadakaveiseliha tomati ja marjadega (50 g) paprikaga (50 g) HIND: 5,50 € + km

HIND: 5,50 € + km

Kodumaine mahe vinnutatud veiseliha on inspireeritud aegumatust ameerikapärasest rännumehe ampsust. Maheveiseliha pärineb Järvamaalt ning on valmistatud käsitööna. Mesine mõtte- ja maitsemeelte rännak kodumaiste kadakate vahele on kindlustatud!

Kodumaine mahe vinnutatud veiseliha on inspireeritud aegumatust ameerikapärasest rännumehe ampsust. Maheveiseliha pärineb Järvamaalt ning on valmistatud käsitööna. Kõik punaste köögiviljade austajad saavad maitseelamuse omaette!

Vinnutatud maheveiseliha küüslauguga (50 g) HIND: 5,50 € + km

Kodumaine mahe vinnutatud veiseliha on inspireeritud aegumatust ameerikapärasest rännumehe ampsust. Maheveiseliha pärineb Järvamaalt ning on valmistatud käsitööna. Mahe küüslauk lisab tervistavat väge ja jõulist rammu!

Kuivatatud tursafilee ribad (40 g) HIND: 2,60 € + km

Kodumaine kuivatatud tursk on mõnus vahepala või õllekõrvane, mis valmistatud värskest kalast. Pärineb Saaremaalt ning on valmistatud käsitööna. • Eesti käsitöö vägi • Ei sisalda kunstlikke lisaaineid • Omega 3 rikas

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

31


SUUPÄRASED SUUPISTED • Kõrge toiteväärtusega vahepalad • Suure vitamiini-, kiudaine- ja mineraalainesisaldusega • Gluteenivaba ja vegan

Mahe INGVER tumedas šokolaadis (60 g) HIND: 1,60 € + km PÄRITOLUMAA: AUSTRIA; ÕIGLASE KAUBANDUSE TOODE

Hinnatud vürtsi- ja ravimtaim ingver loob selles petlikult tagasihoidlikus mahemaiuses tumeda õiglase kaubanduse šokolaadiga võrratu sünergia – sametiselt magusmõrkjas ning malbelt vürtsikas maitseplahvatus ja tervistav vägi ühes suutäies!

Mahe jõhvikas tumedas šokolaadis (50 g) HIND: 1,60 € + km PÄRITOLUMAA: AUSTRIA; ÕIGLASE KAUBANDUSE TOODE

Kuremarja hapukat täidlast maitset ja vitamiinirikkust hindasid kõrgelt juba meie kauged esivanemad. Kuivatatud mahejõhvikas mahedas tumedas õiglase kaubanduse šokolaadis paneb imeliselt helisema Sinu maitsemeeled ning värsket energiavoogu on tunda igas rakus!

Mahe MANDEL tumedas šokolaadis (50 g) HIND: 1,80 € + km PÄRITOLUMAA: AUSTRIA; ÕIGLASE KAUBANDUSE TOODE

Suussulav mahe tume õiglase kaubanduse šokolaad krapsakalt krõmpsuva mahemandliga kõneleb traditsioonilisest kooslusest. See pakub organismi kosutavatele mineraalainetele, vitamiinidele ja headele rasvhapetele lisaks meeldejääva maitseelamuse olenemata ajast, kohast ja ruumist!

Mahe tomatise röstiga kõrvitsaseemnenäks (50 g) HIND: 1,60 € + km PÄRITOLUMAA: AUSTRIA

Õrnalt vürtsikad mahedad tomatimaitselised rasvavabalt röstitud kõrvitsaseemned on oma suure magneesiumi-, raua- ja tsingisisalduse ning mõnusalt krõmpsuva ja pähklise mekiga ideaalne täisväärtuslik energiarikas vahepala näljatunde peletamiseks või niisama nautimiseks.

32


Mahedad MUsTikakrõpsud (35 g)

Mahedad VAARikakrõpsud (35 g)

Mahedad maasikakrõpsud (35 g)

HIND: 3,70 € + km

HIND: 3,70 € + km

HIND: 3,70 € + km

Erikujunduse võimalused

Erikujunduse võimalused

Erikujunduse võimalused

Põhjamaise kliima üks väärtuslikumaid metsamarju on kahtlemata mustikas. Tervistavatest omadustest on tuntuim mustika silmi tugevdav toime. Eheda marjamaitsega ja vitamiinirohked mustikakrõpsud on mõnusalt ühe ampsu suurused ning ideaalsed nautimiseks talveõhtul.

Taevalikult maitsvaid vaarikaid on juba ammustest aegadest kasutatud ravimina, sest see hõrk mari tugevdab tervist igal kujul. Vaarikat on nimetatud suisa aspiriini vanaemaks, seega kui pea on kergelt paks ja tuikab otsas, võta hetk ja naudi vaarikakrõpsude imelist ehedat marjamaitset!

Mahedad marjakrõpsud on tulvil suviste punaste iluduste – maasikate – suupärast maitset. Ent mitte ainult! Maasikaid süües tavaliselt nende marjade kasulikele omadustele ei mõtle, kuid C-vitamiini ja muid vitamiine on maasikal pakkuda rohkesti.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

33


• 75% kuumtöötlemata • Kõrge toiteväärtusega vahepalad • Lisa, värv- ja säilitusainetevaba • Gluteeni-ja piimavaba, vegan

Mahe kookose maius (26 g) HIND: 1,10 € + km PÄRITOLUMAA: Bulgaaria

Vahva kookosemaitselise täidisega toorbatoonike mahub hästi iga lapse taskusse, et vajalikul hetkel rahuldada kiirelt ja tõhusalt lapse nälga või magusaisu. Lisaks energiale annab toitainerohke kuumtöötlemata batoonike ka rohkesti kasulikke vitamiine ja mineraalaineid.

Mahe õuna-kaneeli maius (26 g) HIND: 1,10 € + km PÄRITOLUMAA: Bulgaaria

Mahe maasika maius (26 g) HIND: 1,10 € + km PÄRITOLUMAA: Bulgaaria

Maasikamaitselise täidisega toorbatoonike on täis puhast loodusenergiat ega sisalda midagi üleliigset – kõik koostisained on arusaadavad isegi lapsele. Mahedatest koostisainetest valmistatud lastemaiustele ei ole lisatud suhkrut, sellele annavad magusa meki vaid datlid.

Mahe mustika maius (26 g) HIND: 1,10 € + km PÄRITOLUMAA: Bulgaaria

Lustakas mustikamaitselise täidisega toorbatoonike mahub hästi iga lapse taskusse, et vajalikul hetkel rahuldada kiirelt ja tõhusalt lapse nälga või magusaisu. Batoonikeses on kasutatud gluteenivabu kaerahelbeid, seega sobib maius hästi ka gluteenitalumatuse korral.

34

Õuna-kaneeli maitselise täidisega toorbatoonike maitseb nagu vanaema õunakook. Mahedatest koostisainetest valmistatud lastemaiustele ei ole lisatud suhkrut, sellele annavad magusa meki vaid datlid.


Mahe õuna-kaneeli toorbatoon (35 g) HIND: 1,50 € + km PÄRITOLUMAA: TŠEHHI

Loodusväe mahedad toitaine-, vitamiini- ja mineraalainerikkad toorbatoonid on loodusenergiat täis tervislikud gluteenivabad suupisted, mis sobivad ka veganitele. Ilma lisatud suhkruta batoonid on kuumtöötlemata ning tänu sellele on neis säilinud kõik vitamiinid ja mineraalained, mis pakuvad organismile maksimaalset toiteväärtust.

Mahe ŠOKOLAADI toorbatoon (35 g) HIND: 1,50 € + km PÄRITOLUMAA: TŠEHHI

Toitvad batoonid on suure kiudainesisaldusega. Kiudained pidurdavad süsivesikute imendumist. See tagab veresuhkru pikema tasakaalu, mis omakorda hoiab energiataseme ja meeleolu stabiilsena ning aju kauem töövõimelisena. Kiudainerikas toit tekitab kiiremini küllastustunde ning hoiab kõhu kauem täis.

Mahe KOOKOSE toorbatoon (35 g) HIND: 1,50 € + km PÄRITOLUMAA: TŠEHHI

100% kvaliteetsetest mahedatest koostisainetest valmistatud toorbatoonidele ei ole lisatud suhkrut, neile annavad magusust vaid looduslikult viljades esinevad suhkrud. Oma kompaktse pakendi tõttu mahuvad need imemaitsvad mahedat väge täis batoonid ka kõige pisematesse taskutesse ning on tervislikud vahepalad igas olukorras.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

35


EESTI MEISTRITE KÄSITÖÖ Kadakast meevurr HIND: 2,60 € + km Erikujunduse võimalused

Eesti meistrite käsitööna kohalikust kadakast valminud meevurriga mett ammutades võib juhtuda, et unustad ennast kadakapuidu lummavat aroomi nautima. Tänu kadakas sisalduvatele puhastavate ja tugevdavate omadustega eeterlikele õlidele pakub vurr aroomteraapilise elamuse.

Kadakast mee- ja marmelaadilabidas HIND: 2,60 € + km Erikujunduse võimalused

Mõnusa hea lõhnaga ja vastupidav kadakas on sagedasti kasutatud käsitööpuu juba ammustest aegadest alates. Meie esivanemad hindasid kadakat kõrgelt ka tõbede tõhusa tõrjuja ning kodu valvava energeetilise kaitsepuuna. Eesti meistrite käsitööna kohalikust kadakast valminud kahemustriline väike labidas on abiks nii mee kui moosiga maiustamisel.

Kirsipuust lusikas HIND: 3,50 € + km Erikujunduse võimalused

Eesti meistrite käsitööna kohalikust kirsipuust valminud käepärane lusikas on eriline, kuid samas universaalne kingitus, mis leiab rakendust igas köögis. Sega salatit, putru või mida iganes hing ihaldab!

Tammepuidust pudelihoidjA HIND: 5,00 € + km Erikujunduse võimalused

Käsitööna valmistatud elegantne pudelihoidja on praktiline abimees eelkõige punase veini hoiustamisel, kuid läheneb stiilselt ka kõikidele teistele peente kaeladega pudelitele. Hoiab ja kannab hoolt ning pakub silmailu igale uudistajale!

Lepapuust lõikelaud HIND: 6,00 € + km Erikujunduse võimalused

Eesti meistrite käsitööna kohalikust lepast valminud lõikelaud on vajalik abiline igas köögis. Puidumeistrite puudutus annab igapäevasele tarbeesemele erilise hinguse, mis masstootmises ei ole võimalik. Nöörist aas aitab laua mugavalt seinale riputada. 36


Meisterdamiskomplekt „PÕDER“ HIND: 10,50 € + km

Kokkupandav põdrapea on hea viis nautida koostegemise rõõmu. Väikesele inimesele on hindamatu aeg, mil ta saab oma ema või isaga üheskoos meisterdada ning hiljem valminud meistriteost vaadates toredat hetke meenutada. Kokkupandud põdrapea saab magnetiga sobilikule pinnale kinnitada.

Meisterdamiskomplekt „Lennuk“ HIND: 10,50 € + km

Iga laps unistab ühel hetkel päris oma lennukist. Selleks, et unistusele lähemale jõuda, tuleb lennuk ise või emaisa abiga kokku panna, soovi korral ära värvida ning siis pilvi vallutama minna!

Punumismäng “PÄRIMUSLIKUD jõuluehted” HIND: 10,50 € + km

Need pisikesed käekesed tahavad alatasa tegevust. Küll on siis tore, kui jõulupakis leidub veidi meisterdamist koos väikeste lustakate punumismängudega. Lõpuks saadki päris oma jõuluehted kuusele riputada!

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

37


LUSTAKAS MÄNG linnuvile HIND: 2,50 € + km

Linnuvile on nagu tavaline vile, ent talle on lisatud üks väike võimalus – vilele on peale puuritud auk, mida näpuga kattes helitoon muutub. Linnuviled on valmistatud käsitööna kõvast lehtpuust (erinevad puidud), mis on kuivanud kontrollitud tingimustes keskmiselt kaks aastat.

Vana-aja mäng HIND: 6,00 € + km

Millised olid mänguasjad siis, kui arvuteid ja nutitelefone veel polnud? See lihtne, kuid lõbus vana-aja mäng köidab nii suuremate kui väiksemate tegelaste tähelepanu. Ehedast puidust kuulipüüdja paneb proovile Su täpsuse ja kannatlikkuse.

Lauamäng “Trips traps trull” HIND: 6,50 € + km Erikujunduse võimalused

Vana hea klassikaline mäng, kus tuleb saada kolm ühesugust nuppu ühte ritta. Sobib nii lastele kui täiskasvanutele Mäng ei sobi alla kolme aasta vanustele lastele, kuna sisaldab väikeseid tükikesi.

Nuputamismäng “Tangram” HIND: 7,00 € + km

„Tangram“ on vana nuputamismäng, millega tuleb tükkidest moodustada kujundeid. Mahuta tükid sobivasse vormi või kui soovid väljakutset, siis pane kujund kokku ilma aluseta. Nuputamismäng sobib mängimiseks nii suurematele lastele (alates 5. eluaastast) kui ka täiskasvanutele. Mäng ei sobi alla kolme aasta vanustele lastele, kuna sisaldab väikeseid tükikesi.

38


ASJALIK ABIMEES kadakast järjehoidja HIND: 2,50 € + km Erikujunduse võimalused

Eesti meistrite käsitööna kohalikust kadakast valminud järjehoidjaga võib juhtuda, et unustad ennast kadakapuidu lummavat aroomi nautima ja lugemine läheb sootuks meelest. Tänu kadakas sisalduvatele puhastavate ja tugevdavate omadustega eeterlikele õlidele pakub vurr aroomteraapilise elamuse.

Raamat “Meie Eesti” HIND: 15,50 € + km

Kas tead, kes oli Eesti esimene president? Aga kui vana on Eesti, kas vanem kui dinosaurused? Mis on õige Eesti toit? Miks Eesti oma raha ära kadus ja mängurahaks sai? Kas lipp võib öösel lehvida? Miks on Muhu seeliku triibud kollased? Ligi 80-leheküljelises raamatus tutvustatakse erinevaid Eesti paiku, ajalugu, toite ja kombeid. Raamat on valminud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul!

Helkur lustaka tegelaskujuga HIND: 7,00 € + km

Lõbusa tegelaskujuga helkiv aksessuaar, mis aitab Sind pimedas nähtavaks teha. Pimeduse saabudes lööb helkur särama ning Sina saad särada koos temaga! Eestis disainitud ja käsitööna valminud tegelaskuju looja on illustraator Okeiko. Helkur on valmistatud kvaliteetsest 3M Scotchlite helkurkangast.

Stressisemu “Rebane” HIND: 12,00 € + km

Stressisemu on käsitööna valminud rebasenäoline stressipall, mis mahub mugavalt Sinu peopessa. Võid teda pigistada, masseerida, kallistada või niisama hoida. Ta aitab vähendada pingesolekut ja treenida käelihaseid. Stressisemu on valmistatud villasest riidest ning täidetud pisikeste kergete plastpallikestega. Villane riie on käes mõnusalt pehme, samas tugev ja vastupidav, taludes hästi mängimist ja mudimist.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

39


VAHVA ABILINE KONTORIS

Vildist kontorisussid naistele (nr. 36-42) HIND: 17,00 € + km

Kas Sul on tööl naiskolleeg, kellel pidevalt jalad külmetavad või kelle kauneid sukki vaibal kulumise eest kaitsta tahad? Peida seekord pakki naturaalsest vildist ja lambavillast kontorisussid, sest need hoiavad soojas ka kõige külmemad varbad!

Lambavillast kontorisussid meestele (nr. 41-48) HIND: 17,00 € + km

Kui tähtsad kohtumised seljataga ning aeg arvuti ees istuda, on hea, kui saad kingad jalast võtta ning lambavillast sussid varbaotsa tõmmata. Lõõgastunud jalad lasevad keskenduda sellele, mis tegelikult oluline on!

Naturaalsest villast termopadi HIND: 15,00 € + km

Saaremaa käsitöömeistrite osavate käte all valminud naturaalsest vildist termopadi, kuhu sisse peidetud kirsikivid, on tõeline multitalent. Sügavkülmast võetuna viib väsimuse märgid silmadelt, palaviku ja peavalu. Ahjus soojendatuna leevendab lihaspingeid ja beebi kõhuvalu.

40


Orgaanilisest bambuskiust reisikruus (355 ml) Kohvioa mustriga must HIND: 12,50 € + km

Valmistatud maailma kõige kiiremini kasvavast ja kõige jätkusuutlikumast viljast – orgaanilisest bambuskiust. Kaas ja ümbris on valmistatud toidusilikoonist ning reisikruus ise on BPA- ja ftalaatide vaba. Kuna bambuskiud on looduslikult steriilne, ei anna see joogile lisamaitset. Tops on taassuletava kaanega ja väga kerge – ainult 135 g.

Stiilne klaasist veepudel koos vildist ümbrisega (750 ml) Hõbe Kuld HIND: 19,00 € + km

Veepuudus mõjutab nii keha kui vaimu. Kuidas sulle meeldiks, kui veejoomine oleks lihtsam? Päkapikud soovitavad kingipakki pista ühe elegantse klaasist veepudeli. Soojematel päevadel saab pudelist vett rüübata, jahedamatel õhtutel kosutavat teed juua.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

41


ÕDUS AEG ISEENDALE

Käsitööküünal „Hiiepuu vägi“ (30 h) HIND: 8,70 € + km

Sellesse küünlasse on peidetud hiiepuu müstiline vägi. Süüta see väekas küünal ning naudi lõõgastavat õhtut koduses spaas, joogat tehes või mõnel muul moel aega maha võttes.

Käsitööküünal „Päikesetuul“ (30 h) HIND: 8,70 € + km

Puidust tahi praksuvad helid ning meeli paitamas bergamot, mandariin ja apelsin, vürtsiks juurde veel basiilik… See kõik loob soojendava atmosfääri hetkedeks, mil päevatööst väsinuna vaikselt diivanile vajud.

Leilivee kotike “Kadakad ja kased” HIND: 3,60 € + km

Salamisi poetab keegi leilivee sisse väikse kotikese. “Täna ole see saun õite hää,” lausub taat eidele tasakesi. “Eks ta ole, eks ta ole, see Hiiumaa kadakane saladus,” muigab eit kavalalt ning mõlemad vihtlevad mõnuga edasi.

42


ÕRN HOOLITSUS

astelpaju mokamääre (10 g) HIND: 3,60 € + km

Käre tuul ja kõva pakane kimbutavad talvel ka meie huuli. Selleks, et neid kaitsta, võta näpuotsaga astelpaju huulevõiet ning määri moka pääle. Nii võib õueski musutada, kui süda seda ihkab!

Kadakaseep Rhassoul saviga (100 g) HIND: 5,00 € + km

Ehedalt kadakase aroomiga külmpressimeetodil valmistatud seep. Rhassoul savi puhastab naha tõhusalt ning eemaldab mustuse ja toksiinid. Õrnalt kooriva toimega seep on igapäevaseks kasutamiseks.

Kasemahlaseep (100 g) HIND: 5,00 € + km

Põhjamaine kasemahl – ajatu nooruse eliksiir. Taimsete mikroelementidega rikastatud kasemahlaseep muudab naha pehmeks, siidiseks ja säravaks. Külmpressimeetodil valmistatud lõhnavaba seep sobib ka kõige tundlikumale nahale.

Lavendli kehakoorija (250 ml) HIND: 10,50 € + km

Lavendli kehakoorija on ideaalne kaaslane koduseks spaaprotseduuriks – meresool puhastab naha õrnalt, tõhusalt ning lavendel rahustab meeli ja lõõgastab keha. Nahk jääb elastne, siidine ja sile.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

43


t SUU RK mah AR P utab 4 -9 t ood e

VÄ IK E KA hut R ab 2-5 P t oo de t ma

PAKKELAHENDUSED Keskkonnasõbralik kinkekott (pruunist jõupaberist)

SUU R KA mah RP utab 4-9 tood et

VÄI KE K mah AR P utab 2-5 tood et

Hind

44

Suur kinkekott (23 x 10 x 32 cm)

0,90 € + km

Väike kinkekott (18 x 8 x 25 cm)

0,70 € + km

Keskkonnasõbralik kinkekarp (pruunist lainepapist) Hind* Suur karp (35 x 35 x 11 cm), mahutab 4–9 toodet

3,50 € + km

Väike karp (31,5 x 24 x 7,5 cm), mahutab 2–5 toodet

3,00 € + km

*Pakendi hinnad sisaldavad pakkimist, puiduvilla ja kinkekarbi ümbrise standardlahendust!


Keskkonnasõbralik puidust kaanega kast (töötlemata puidust) Hind* Ekstra suur kast (55 x 40 x 10 cm), mahutab 10–15 toodet

12,00 € + km

Suur kast (35 x 35 x 11 cm), mahutab 4–9 toodet

9,00 € + km

Väike kast (31,5 x 24 x 7,5 cm), mahutab 2–5 toodet

7,00 € + km

*Pakendi hinnad sisaldavad pakkimist ja puiduvilla!

LASTELE Hind Väike karp lastele lustaka ümbrisega (31,5 x 24 x 7,5 cm), mahutab 2–5 toodet*

3,10 € + km

*Pakendi hind sisaldab pakkimist ja puiduvilla! Suur kinkekott lastele lustaka kleebisega (23 x 10 x 32 cm)

1,20 € + km

Väike kinkekott lastele lustaka kleebisega (18 x 8 x 25 cm)

1,00 € + km

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

45


LISAVÕIMALUSED Kingipaki juurde kuuluvad kindlasti ka soojad jõulutervitused või tänusõnad partneritele, mida on võimalik edastada nii personaliseeritud kinkekarbi ümbrisel, jõulukaardil kui ka tooteetikettidel või tootepakenditel. Kinkekarbi ümbrisele ja jõulukaartidele pakume kahte lahendust: ettevõtte logo lisamist meie standardkujundusele või ettevõtte oma soovide järgi disainimist. Soovid, tervitused, tänusõnad palume edastada tekstisisendina ettevõttel endal. Lisaks ümbristele ja kaartidele pakume erikujunduse võimalust tooteetikettidele ning tootepakenditele. Tooteinfo kohustuslik osa jääb samaks, värvivalik ning muu kujundus tehakse firmasümboolikast lähtuvalt ettevõttelt tuleva sisendi alusel. Lihtsama võimalusena saab tootele lisada ettevõtte logoga kleebise. Millistele toodetele millised võimalused kehtivad, vaata palun juba allolevast hinnatabelist.

Jõulukaardid (15 x 15 cm, kahepoolne trükk) Kogus (tükk) Jõulukaart

50

100

150

200

300

500

1,30 € + km

1,10 € + km

1,00 € + km

0,90 € + km

0,70 € + km

0,50 € + km

Tooteetiketi erikujundus Kogus (tükk)

50

100

150

200

300

500

Etiketi erikujundus

2,20 € + km

1,50 € + km

1,30 € + km

1,10 € + km

0,80 € + km

0,50 € + km

GLÖGID, MAHLAD, MEED, KÄSITÖÖKOMMID, MEEMARTSIPAN, ŠOKOLAADIKREEM, POHLAMOOS, ASTELPAJUSINEP, ASTELPAJUMARMELAAD, MARINEERITUD KÜÜSLAUK, MARINEERITUD KUKESEENED, MARINEERITUD TŠILLIPIPRAD, KARTULIKRÕPSUD, KOMBUCHA, KÜLLUSLIK TAIMETEE

TootePAKENDI erikujundus Kogus (tükk)

100

150

200

300

500

Pakendi erikujundus

2,80 € + km

2,00 € + km

1,60 € + km

1,40 € + km

1,00 € + km

KÄSITÖÖŠOKOLAADID, TOORŠOKOLAADID

Kingipaki ümbrise erikujundus Kogus (tükk)

46

50

100

150

200

300

500

Ümbris väikesele kingipakile

3,20 € + km

2,20 € + km

1,80 € + km

1,40 € + km

1,20 € + km

0,90 € + km

Ümbris suurele kingipakile

3,60 € + km

2,60 € + km

2,20 € + km

1,80 € + km

1,60 € + km

1,30 € + km


Ettevõtte logokleeps (ümmargune kleeps, valitud tootele) Kogus (tükk)

50

100

150

200

300

500

Diameetriga 20-45 mm

2,00 € + km

1,00 € + km

0,80 € + km

0,60 € + km

0,50 € + km

0,30 € + km

Diameetriga 70-100 mm

2,10 € + km

1,10 € + km

0,90 € + km

0,70 € + km

0,60 € + km

0,40 € + km

Disainitööd (HIND TELLIMUSE Kohta) Tooteetikettide ja -pakendite disain

30,00 € + km

Logokleepsu standardlahenduse disain (logo ja teksti lisamine, tekstisisend ettevõttelt)

15,00 € + km

Logokleepsu erilahenduse disain (disain ettevõtte sisendi kohaselt, tekstisisend ettevõttelt)

30,00 € + km

Jõulukaardi standardlahenduse disain (logo ja teksti lisamine, tekstisisend ettevõttelt)

15,00 € + km

Jõulukaardi erilahenduse disain (disain ettevõtte sisendi kohaselt, tekstisisend ettevõttelt)

30,00 € + km

Graveerimine (Hind tüki kohta) Logo graveerimine puidust tootele

2,00 € + km

Kingisaaja nime graveerimine puidust tootele

2,40 € + km

Logo graveerimine puidust kastile (logo laius 13 cm, kaane keskel)

4,40 € + km

Ettevõtte logoga kinkekott (ühevärviline, ühel küljel) Kogus (tükk)

50

100

200

300

400

500

Väike kinkekott (18 x 8 x 25 cm)

2,50 € + km

1,50 € + km

1,20 € + km

1,10 € + km

1,00 € + km

0,80 € + km

Suur kinkekott (23 x 10 x 32 cm)

2,55 € + km

1,55 € + km

1,25 € + km

1,15 € + km

1,05 € + km

0,85 € + km

TELLIMUSE TRANSPORT ERINEVATESSE SIHTKOHTADESSE

Tellimuse transport ühte sihtkohta Transport Tallinnas

15,00 € + km

Transport Harjumaal

21,00 € + km

Transport mujal Eestis

28,00 € + km

Transport saartele

35,00 € + km

Kuu peale me pakke veel ei saada. Kõikide muude sihtkohtadega saavad meie päkapikud suurepäraselt hakkama. Küsi julgelt hinnapakkumist!

KÕIKIDELE HINDADELE LISANDUB KÄIBEMAKS, JOOKIDELE PANT. Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

47


OÜ LOODUSVÄGI Mustamäe tee 17, 10616 Tallinn Registreerimisnr: 11544988 KMKR nr: EE101353546 Evelin Beyer Ärikingi müügiesindaja Telefon: +372 607 9168 E-post: evelin@loodusvagi.ee

www.loodusvägi.ee

LOODUSFOTOD: JAN LEPAMAA / LAURI TÕNISSON / ARTUR LILLE / PRIIDU SAART / JT

Profile for Loodusvägi OÜ

Loodusväe ärikingi kataloog 2019/2020  

Oleme pakkunud ettevõtetele eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba 11 aastat. Igal aastal kogume kokku kodumaist...

Loodusväe ärikingi kataloog 2019/2020  

Oleme pakkunud ettevõtetele eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba 11 aastat. Igal aastal kogume kokku kodumaist...

Advertisement