Page 1

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

„KTU Karjeros dienos 2013“ Ruoškimės atvirai darbo rinkai kartu!


Kas yra „KTU Karjeros dienos“?

Tai yra kontaktų mugė, į kurią susirenka daugybė Lietuvos ir užsienio įmonių bei tūkstančiai Universiteto studentų.

Mugėje dalyvaujančios įmonės siekia užsitikrinti patikimumą rinkoje, todėl mielai atsakys į Tavo klausimus, suteiks visą informaciją apie jų darbo specifiką ir reikalavimus būsimiems praktikantams ar darbuotojams.

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

KTU kontaktų mugė – Tavo pirmasis žingsnis formuojant savo karjeros viziją.


Kodėl turėtum apsilankyti renginyje „KTU Karjeros dienos 2013“?

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

o Sužinosi apie praktikos ir

o Sustiprinsi vidinę motyvaciją dirbti

įsidarbinimo galimybes bei keliamus reikalavimus būsimiems darbuotojams. o Gausi naudingos informacijos, padėsiančios planuoti asmeninę karjerą, nusistatyti sritis, kuriose dar trūksta žinių ir gebėjimų. o Užmegsi ilgalaikius kontaktus, kurie padidins įsidarbinimo galimybes.

pagal specialybę. o Paliksi įmonėms savo CV – ateityje gali sulaukti patrauklių pasiūlymų. o Išgirsi įmonių atstovų įdomius teminius pranešimus. o Patobulinsi dalykinio bendravimo įgūdžius, išmoksi pateikti save, kaip potencialų darbuotoją.

www.ktu.lt


KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

KTU Karjeros dienos: galimybės kiekvienam. Mokėk pasinaudoti.


KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

• Šiais metais į renginį susitikti su studentais atvyks 95 verslo įmonių atstovai, kurių tikslas pabendrauti ir susipažinti su būsimais specialistais bei užmegzti ryšius ir kurti ilgalaikes perspektyvas.

www.ktu.lt


KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

Kad Kadstudentų studentųirir įmonių įmoniųatstovų atstovų dialogas dialogasbūtų būtų naudingas naudingasbei bei sėkmingas, sėkmingas,studentas, studentas, prieš priešeidamas eidamasįį kontaktų kontaktųmugę, mugę, turėtų turėtųatlikti atliktinamų namų darbus darbus..


Namų darbai prieš „KTU Karjeros dienas 2013“ Motyvacija

Svarbu:

Peržiūrėk dalyvaujančių įmonių sąrašą ir išsirink sau tinkamą bei dominančią.

CV (atsinešk gyvenimo aprašymą)

Pasidomėk apie įmonę ir jos veiklą (ar esi tinkamas pagal specialybę).

Nebijok prieiti ir bendrauti su įmonių atstovais. Tinkamai pasiruošk, būk užtikrintas ir pasitikėk savimi.

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

Apgalvok, kaip prisistatysi ir pasiruošk klausimus, kurių norėtum paklausti tave dominančių įmonių atstovų.

Tavo sėkmė renginyje „KTU Karjeros dienos 2013“ ir karjeros galimybės.

Įsitikink, kad Tavo gyvenimo aprašymas yra aiškus, gerai sukurtas ir yra tiesiogiai susijęs su Tavo specialybe / norimu darbu.


KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

Leidinys internete http://www.karjerosdienos.lt/main.php/id/1660/lang/1


Kaip naudotis šiuo leidiniu?

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

• Leidinio pradžioje pateikiama renginyje dalyvaujančių įmonių veiklai tinkamų Universiteto studijų programų lentelė ir įmonių stendų planai, taigi Tu gali lengvai susirasti reikiamos srities įmones. • Įmonių pranešimai ir vardinių auditorijų programa padės Tau paskirstyti laiką taip, kad spėtum pasikalbėti su potencialiais darbdaviais ir išklausyti įdomių įmonių atstovų skaitomus pranešimus. • Pastaba „Įmonė studentams suteikia galimybę atlikti praktiką“ įrašyta puslapiuose tų įmonių, kurių veiklos specifika leidžia priimti studentus praktikai.

www.ktu.lt


Šiais metais renginyje „KTU Karjeros dienos 2013“ gaudysime kontaktų virusą, siekdami rekordo „Daugiausiai rankų paspaudimų vienu metu“!

•95 didžiausių ir stipriausių Lietuvos ir užsienio įmonių atstovai ir visi tuo metu mugėje esantys KTU studentai paspaus vieni kitiems ranką, įrodydami, kad renginys„KTU Karjeros dienos“ – vieta, kur kuriamos tolimesnės bendradarbiavimo perspektyvos.

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS


KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

Asmeninės konsultacijos karjeros klausimais •Savęs pažinimas – sužinok, kuo esi unikalus, koks esi ir ką sugebi. •Planuok savo karjerą – žingsnis po žingsnio. •Streso valdymas. •Laiko planavimas. •Tinkamas CV formulavimas. •Darbo pokalbio simuliacija – kaip ir ką kalbėti su būsimu darbdaviu. Karjeros konsultantė Sigita Novikovienė sigita.novikoviene@ktu.lt


KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

Į renginį „KTU Karjeros dienos 2013“ atvykstančios įmonės nori susipažinti su būsimais specialistais, užmegzti ilgalaikius ryšius ir kurti ateities perspektyvas. Todėl pasinaudok galimybe ir ateik į didžiausią Baltijos šalyse organizuojamą kontaktų mugę, kur tavęs lauks skirtingų sričių įmonių atstovai.

Sėkmingai žengę pirmuosius žingsnius šiandien, galite sulaukti patrauklaus pasiūlymo ateityje.


KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

Daugiau informacijos apie renginÄŻ www.karjerosdienos.lt

Ruoškimės atvirai darbo rinkai kartu! (Paskaitos skaidrės)  

Pasiruošimas KTU Karjeros dienoms 2013