Page 1

ULUSLARARASI POLİS BİRLİĞİ (IPA) TÜRKİYE BAŞKANLIĞI KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞININ 2012 YILI İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRİĞİ FAALİYETLERİ

İstanbul Kültür Gezisi.

IPA Türkiye Kocaeli Şube Başkanlığınca İstanbul ilinde bulunan(Dolmabahçe Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, 1453 Panoramik Tarih Müzesi, Miniatürk Parkı) tarihi yerleri ziyaret ve tanımak maksadıyla kültür gezisi gerçekleştirilmiştir. Söz konusu gezi üyelerimizden gelen yoğun talep üzerine 6 ayrı tur halinde organize edilmiştir. Gezilere toplamda 501 IPA üyesi ve ailelerinin katılımı sağlanmıştır. İstanbul gezisine katılan üyelerimizin ulaşım ve ziyaret edilen yerler için gerekli olan giriş ücretleri Kocaeli IPA Şube Yönetim Kurulunun (ŞTK) almış olduğu karar gereği masrafları Kocaeli IPA Şube Başkanlığımızca karşılanmıştır. Farklı bir günün yaşatıldığı tura katılan üyelerimiz memnuniyetlerini belirtmişlerdir.

Çanakkale Gezisi.

IPA Türkiye Kocaeli Şube Başkanlığınca Çanakkale ilini ziyaret ve tanımak maksadıyla tarih ve kültür gezisi gerçekleştirilmiştir. Söz konusu gezi üyelerimizden gelen yoğun talep üzerine 2 ayrı tur halinde organize edilmiştir. Gezilere toplamda 180 IPA üyesi ve ailelerinin katılımı sağlanmıştır. Çanakkale gezisine katılan üyelerimizin ulaşım ve ziyaret edilen yerler için gerekli olan giriş ücretleri Kocaeli IPA Şube Yönetim Kurulunun (ŞTK) almış olduğu karar gereği masrafları Kocaeli IPA Şube Başkanlığımızca karşılanmış, gezi sırasında konaklama masrafları üyelerimizce karşılanmıştır. Hedefimiz IPA’nın daha fazla yoğun bir etkinlik takvimine kavuşmasıdır. Bu sayede oluşturulacak dostane ve olumlu atmosfer hayati öneme sahip ve güvenlik alanındaki çalışmalara sinerji katacak böylece diğer alanlarda yapılacak çalışmalara bir basamak teşkil edecektir.


KOCAELİ İPA 2012 ÇANAKKALE GEZİSİ 1  

KOCAELİ İPA 2012 ÇANAKKALE GEZİSİ 1

Advertisement