Page 1

Katalog profesjonalne kosmetyki do włosów

Nowości!

Kallos arganowy szampon do włosów ów farbowanych 1000 0 ml

K Kallos jaśminowy y odżywczy szampon o on do włosów 1000 ml d

Szampon podtrzymujący kolor or włosów farbowanych o zapachu chu o. olejka z drzewa arganowego. Zapewnia farbowanym włosom om połysk i nawilżenie. Zawarta w szamponie prowitamina B chroni i odżywia włosy od ich nasady dy aż po same końce. Szampon polecany do codziennego użycia. życia.

O Odżywczy szampon do włosów sów ssuchych i zniszczonych o zapachu pachu jjaśminu. Łagodnie odżywiający jący sszampon wzmacnia suche, zzniszczone i rozdwojone włosy. osy. Włosy łatwo się rozczesują, W stają się błyszczące i miękkiee w dotyku.

Kallos balsam do włosów ów z olejkiem z drzewa arganowego 1000 ml

Ka Kallos jaśminowy nowy balsam do włosów ba suchych 1000 su 0 ml

Balsam podtrzymujący kolor włosów wa farbowanych o zapachu olejka z drzewa arganowego. Regenerujący i odżywczy zy balsam nawilża i chroni włosy farbowane. wane. Dzięki składnikom odżywczym zawartym tym w balsamie, włosy odzyskują witalność, ść, połysk i miękkość.

Odż Odżywczy balsam doo włosów suc ch o zapachu suchych i zniszczonych jaśminu. Wzmacnia i odżywia jaśm suche i zniszczone włosy. Włosy suc łatwo się rozczesują,, stają się łatw błyszczące i miękkie w dotyku. bły

Kallos maska do włosów farbowanych z olejkiem z drzewa arganowego 1000 ml Chroniąca kolor maska do włosów farbowanych i zniszczonych o zapachu olejka arganowego. Intensywny krem odżywczy, który odżywia i regeneruje włosy farbowane. Bogata w składniki odżywcze maska przywracają włosom witalność, blask i miękkość.

produktó

Kallos Po lska sp. z ul. Aleksa o.o. ndra Fred ry 2

, 30-605 K tel. 12 269 raków 20 8 e-mail: ka 4 | fax: 12 269 47 3 6 llos@kallo spolska.p www.Kall l osPolska .pl

K Kallos waniliowy nabłyszczający n sszampon do włosów w 1000 ml N Nabłyszczający szampon do włosów łosów ssuchych i zniszczonych o zapachu chu wanilii. Odżywiający i nawilżający w jący sszampon. Dzięki składnikom zzawartym w szamponie, włosyy stają się błyszczące, jedwabiście miękkie ękkie i pełne życia. Szczególnie polecanyy do włosów suchych i pozbawionych połysku.

Kallo waniliowy Kallos y nabłyszczający nabł balsam do włosów bals ów suchych 1000 ml such Nabłys Nabłyszczający balsam doo włosów suchyc suchych i zniszczonych o zapachy wanilii wanilii. Odżywia i nawilża włosy. Dzięki pproteinom pszenicy i Panth Panthenolu, zawartym w balsamie, włosy sstają się błyszczące, miękkie i łatwej się rozczesują. Balsam sam szczegó uchych szczególnie polecany do suchych i matow matowych włosów.

Kallos jaśminowa maska do włosów 1000 ml

Kallos waniliowa maska do włosów 1000 ml

Polecana do suchych i zniszczonych włosów. Odżywcza maska do włosów suchych, zniszczonych o zapachu jaśminu. Intensywnie odżywia i nawilża suche i zniszczone włosy. Po jej użyciu włosy są łatwe do rozczesana , stają się miękkie i błyszczące.

Nabłyszczająca i odżywiająca maska do włosów suchych i matowych o zapachu wanilii. Dzięki proteinom pszenicy i Pentanolu zawartym w masce, włosy stają się błyszczące, jedwabiste i łatwo się rozczesują. Szczególnie polecana do włosów suchych i pozbawionych połysku.

w


Maseczki do włosów

Color 800 ml

Latte 800 ml Latte 275 ml

Kallos maseczka Color 800 ml

Latte – Krem mleczny

Chroniąca kolor maseczka do włosów z wyciągiem z czarnych jagód. Przedłużająca trwałość koloru maska do włosów z wyciągiem z czarnych jagód. Dzięki naturalnym wyciągom z czarnych jagód, maska pielęgnuje włosy farbowane, chroni strukturę włosa przed procesem utleniania. Dzięki zastosowaniu maseczki, kolor farbowanych wlosów staje się trwalszy i bardziej błyszczący. Maseczka skutecznie odbudowuje i nawilża uszkodzoną strukturę włosa.

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka, krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały dla zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Placenta 800 ml

Placenta 275 ml

Carota 800 ml Carota 275 ml

Placenta – krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z łożysk Krem z wyciągiem z łożysk jest specjalnym kremem bogatym w białka, aminokwasy i witaminy. Swoje działanie zawdzięcza wyciągowi z łożysk roślinnych. Dzięki specjalnemu składowi włosy stają się mocne i łatwe w pielęgnacji. Jest polecany szczególnie do włosów rozjaśnionych oraz suchych i łamliwych.

Honey 800 ml

Honey 275 ml

H Honey –k krem pielęgnacyjny i l j do suchych włosów z wyciągiem z miodu Wyciąg z miodu jest organicznym środkiem pielęgnacyjnym bogatym w naturalne witaminy i minerały. Stosowanie go powoduje, że włosy stają się lśniące, miękkie i łatwe do rozczesania. Krem polecany do włosów suchych i łamliwych.

www.KallosPolska.pl

Carota – krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z siemienia lnianego i marchwii Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z marchwi, wzbogacony wyciągiem z siemienia lnianego jest środkiem do pielęgnacji włosów, bogatym w witaminy , proteiny, kwasy organiczne i sole mineralne. Dzięki nim włosy stają się lśniące i łatwe w pielęgnacji. Polecany do włosów przetłuszczających się i często mytych.

Frutta 800 ml

Frutta 275 ml

Frutta – krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z owoców Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z owoców zawiera aktywne wyciągi owocowe i roślinne specjalnie przygotowane do celów kosmetycznych. Dzięki nim włosy stają się miękkie i łatwe w układaniu. Polecany do włosów normalnych.


Maseczki do włosów Latte 1000 ml

Latte – Crema al latte – Krem mleczny 1000 ml

Placenta 1000 ml

Placenta – krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z łożysk 1000 ml

Carota 1000 ml

Carota – krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z siemienia lnianego i marchwii 1000 ml

Frutta 1000 ml

Frutta – krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z owoców 1000 ml

Preparaty do włosów

Glossy – olejek regeneracyjny do włosów 80 ml Tworzy przeźroczystą, błyszczącą powłokę na włosach. Idealny do pielęgnacji włosów rozjaśnionych, farbowanych i ondulowanych. Zapobiega łamaniu rozdwajaniu końcówek włosów. Środek antystatyczny, nadaje włosom jedwabisty połysk. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Silky – olejek dwufazowy do włosów 80 ml

Blossy – olejek w płynie do włosów blond 80 ml

Flossy – nabłyszczacz do włosów 80 ml

Odżywczy olejek regeneracyjny do włosów. Polecany do włosów suchych i zniszczonych. Ułatwia rozczesywanie, a rozdwojonym końcówkom zapewnia gładkość, jedwabistość i blask. Przed użyciem należy wstrząsnąć.

Idealny do pielęgnacji włosów jasnych, szczególnie polecany do usuwania żółtych tonów. Tworzy przeźroczystą, błyszczącą powłokę na włosach. Przywraca jasnym włosom naturalny odcień. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu końcówek włosów. Środek antystatyczny, nadaje włosom jedwabisty połysk. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wzmacnia naturalny blask włosów. Tworzy na długi czas na włosach jedwabistą, błyszczącą powłokę. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Płukanka Florillum

Żel do modelowania włosów 1000 ml Żel do modelowania włosów Kallos z witaminą B5 nadaje trwałość fryzurze. Składniki odżywcze żelu chronią włosy przed promieniowaniem UV i wzmacniają ich budowę.

www.KallosPolska.pl


Szampony do włosów

Mandel Conditioner shampoo – łagodny szampon do włosów o zapachu migdałowym 1000 ml

Peach Conditioner shampoo – łagodny szampon do włosów o zapachu brzoskwiniowym 1000 ml

Łagodny szampon polecany do codziennego mycia włosów. Przywraca włosom elastyczność, jedwabną świetlistość i naturalne piękno. Dzięki zastosowaniu kompleksu witaminy B chroni i regeneruje włosy oraz sprawia, że łatwo się rozczesują.

Kallos Conditioner o zapachu brzoskwiniowym jest łagodnym szamponem polecanym do mycia włosów suchych i łamliwych. Przywraca włosom elastyczność, jedwabną świetlistość i naturalne piękno. Dzięki zastosowaniu kwasu owocowego wzmacnia i pielęgnuje łamliwe włosy.

Krem szampon do włosów 700 ml Krem – Szampon Kallos jest szamponem z witaminami polecanym do codziennego mycia włosów. Nadaje włosom jedwabisty połysk, spreżystość i naturalną piękność. Dzięki zawartości kompleksu witaminy B chroni i regeneruje włosy. Ułatwia rozczesywanie.

www.KallosPolska.pl

Szampon jajeczny do włosów suchych i normalnych 1000 ml Dzięki zawartym składnikom odżywczym, lecytynie i kompleksowi witaminy B szampon ma podwójne działanie: regularnie stosowany chroni i wzmacnia włosy.

Color Fix – glicerynowy szampon do włosów 1000 ml

Pielęgnacyjny szampon do włosów 5000 ml

Chroniący kolor, odżywczy szampon do włosów z gliceryną. Neutralizuje chemiczne składniki, które powstały na włosach po farbowaniu, rozjaśnianiu, pasemkach oraz trwałej. Szampon sprawia, że po farbowaniu, trwałej, itp. kolor włosów jest trwalszy, włosy zaś bardziej miękkie i błyszczące.

Krem – szampon Kallos jest szamponem z witaminami polecanym do codziennego mycia włosów. Nadaje im jedwabisty połysk, sprężystość i naturalną piękność. Dzięki zawartości kompleksu witaminy B chroni i regeneruje włosy. Ułatwia rozczesywanie.


Balsamy do włosów Balsam rewitalizujący Ph4 500 ml Ba Pro Produkt o wyjątkowym składzie. Odbudowuje uszkodzoną stru strukturę włosów. Aktywne składniki zawierające naturalne am aminokwasy oddają włosom to, co utracą w czasie codziennych zab zabiegów (trwała ondulacja, farbowanie, działanie temperatury, pro promienie słoneczne). Po użyciu balsamu włosy znów stają się mocne, lśniące i sprężyste. mo

Energetyzujący, tropikalny balsam do włosów Serical 1000 ml

Balsam do włosów z wyciągiem z bambusa i łożysk 1000 ml

Balsam z delikatnym zapachem owoców tropikalnych dla wszystkich rodzajów włosów. Dzięki swojemu zasadowemu odczynowi PH jest idealny dla włosów zniszczonych, farbowanych czy po trwałej ondulacji. Po kilkakrotnym użyciu włosy stają się miękkie i łatwo sie rozczesują.

Odżywczy balsam do włosów słabych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi takimi jak: trwała ondulacja, farbowanie czy odbarwianie. Regeneruje i odbudowuje włosy. Dzięki pepytom z miąższu bambusa i wyciagowi z łożysk roślinnych włosy stają się pełne życia i blasku.

Seria RELAX

Relax balsam do włosów Hair Repair 300 ml

Relax balsam do prostowania włosów 300 ml

Do włosów suchych i łamliwych (nie wymaga spłukiwania). Regeneracyjny balsam do włosów o intensywnym działaniu. Natychmiast odżywia i nawilża wysuszoną strukturę wlosa. Włosy stają się gładkie, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu. Chroni końcówki włosów przed rozdwajaniem.

Bogaty w naturalne skladniki (m.in. olejek jojoba i proteiny), które chronią i odbudowują strukturę włosa. Wygładza kręcone kosmyki włosów, chroni je podczas suszenia. Dzięki specjalnym składnikom (odżywczym, antystatycznym i ochronnym) włosy opieraja się wilgoci.

Relax balsam do włosów suchych i łamliwych z witamina B5 300 ml Pielęgnacyjny balsam do włosów suchych i farbowanych. Balsam regeneracyjny z zawartością witaminy B5 i wyciągu roślinnego. Ułatwia rozczesywanie. Chroni przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury przy suszeniu włosów.

Balsam do włosów suchych i łamliwych h z witamina B5 500 ml/1000 ml Pielęgnacyjny balsam do włosów suchych i farbowanych. Balsam regeneracyjny z zawartością witaminy B5 i wyciągu roślinnego. Ułatwia rozczesywanie. Chroni przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury przy suszeniu włosów.

Relax krem szampon 300 ml Krem – Szampon Kallos jest szamponem z witaminami polecanym do codziennego mycia włosów. Nadaje włosom jedwabisty połysk, spreżystość i naturalną piękność. Dzięki zawartości kompleksu witaminy B chroni i regeneruje włosy. Ułatwia rozczesywanie.

Relax wzmacniający szampon przeciwłupieżowy 300 ml Dzięki zawartym składnikom normuje łuszczenie skóry i przywraca jej naturalną równowagę.

Srebrny szampon koloryzujący Silver Reflex 350 ml Używanie srebrnego szamponu koloryzującego Kallos usuwa żółtawe pasma w przypadku włosów siwych i białych. Nadaje im jednolity i naturalny odcień srebra. Myje i jednocześnie pielęgnuje włosy, które po jego użyciu łatwo się rozczesują.

www.KallosPolska.pl


Lakiery do włosów

Kallos Prestige ekstra mocny profesjonalny lakier do włosów z multiwitaminą 750 ml

BLUES LAC profesjonalny bardzo mocny lakier do włosów 750 ml

Kallos Prestige ekstra mocny profesjonalny lakier do włosów zapewnia dużą objętość fryzury. Zawartość multiwitaminy wzmacnia strukturę włosa. Nie skleja i ułatwia rozczesywanie. Zawiera filtr UV.

Profesjonalny bardzo mocny lakier do włosów. Nie klei, nie tłuści i nie wysusza włosów.

Lakier do włosów Elegans 500 ml

Brillant nabłyszczający lakier do włosów extra hold 500 ml

Lakier do włosów w sprayu. Produkt najwyższej jakości, odporny na wilgoć. Utrzymuje fryzurę przez cały dzień, umożliwia włosom oddychanie. Dzięki specjalnej formule na bazie alkoholu i żywicy nie absorbuje wilgoci i może być używany codziennie. Nadaje włosom elastyczność i połysk, nie obciąża ich.

Nabłyszczający lakier do włosów extra hold Miękkie i jedwabiste włosy przez długi czas. Produkt ten pozostaje niewidoczny i nie pozostawia śladów na włosach, nawet jeśli używany jest kilkakrotnie w ciągu dnia. Odpowiedni do każdego rodzaju włosów.

Pianki do włosów Henny PROFI PIL doskonałe rozwiązanie. Farba do rzęs i brwi.

PROFI PIL. Farba do rzęs i brwi. Czarny 15 ml Kallos Prestige – profesjonalna pianka do włosów – extra mocna 400 ml Zwiększa objętość włosów. Do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia obfitość włosów oraz elastyczność fryzury. Piankę nalezy rozprowadzić równomiernie na włosach. Nie powoduje sklejania włosów.

www.KallosPolska.pl

Profesjonalna ekstra mocna pianka do włosów Blues 400 ml

Pianka Elegans 400 ml

PROFI PIL. Farba do rzęs i brwi. Brąz 15 ml PROFI PIL. Farba do rzęs i brwi. Granatowo-Czarny 15 ml


Wody utlenione w kremie

Kallos OXI Krem 6% 1000 ml/60 ml

Kallos OXI Krem 9% 1000 ml/60 ml

Kallos OXI Krem 12% 1000 ml/60 ml

Płyny do trwałej ondulacji Rozjaśniacze

0 Extra mocny do trwałej ondulacji 500 ml

1 Extra mocny do trwałej ondulacji 500 ml

2 Extra mocny do trwałej ondulacji 500 ml

Płyn do utrwalania trwałej ondulacji 500 ml

Specjalistyczny środek nadaje włosom naturalną wilgoć i utrzymuje ich sprężystość.

Specjalistyczny środek nadaje włosom naturalną wilgoć i utrzymuje ich sprężystość.

Specjalistyczny środek nadaje włosom naturalną wilgoć i utrzymuje ich sprężystość.

Specjalistyczny środek nadaje włosom naturalną wilgoć i utrzymuje ich sprężystość.

Farba do włosów Farba Presige 1+1 Farba do włosów w kremie Kallos Prestige w 100% pokrywa siwe pasma włosów. Zapewnia trwały, lśniący kolor i doskonałe pokrycie siwizny.

Kallos Decorol – Proszek k do rozjaśniania włosów 500 g/35 g Proszek do całkowitego rozjaśniania włosów lub balejażu. Tylko do profesjonalnego użycia.

www.KallosPolska.pl


Nowości! K Kallos Curl Power krem d do stylizacji włosów k kręconych 200 ml W Wzmacnia, podkreśla i oddziela ppojedyncze pasma loków i fal. NNadaje włosom objętość i połysk.

Kallos matowa pasta do włosów 100 ml Nadaje włosom objętość oraz silne utrwalenie fryzury, przy jednoczesnym zapewnieniu kontroli z dodatkowym matowym wykończeniem.

Kallos fiber guma 100 ml Nadaje włosom silne utrwalenie, połysk oraz możliwość kreowania dowolnych fryzur.

Kallos Perl Styler perłowy żel do stylizacji 200 ml Kształtuje, podkreśla i maksymalnie kontroluje fryzurę. Nadaje włosom kontr perłowy połysk. perło

Nabłyszczający szampon do włosów 1000 ml Jego aktywne, energetyzujące składniki, nadają wrażliwym i zniszczonym włosom odporność i połysk. Delikatnie oczyszcza, nadaje połysk i świeżość włosom. Polecamy do codziennego użycia.

Kremowy szampon do włosów zwiększający objętość 1000 ml

Kremowy szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml

Polecany do włosów cienkich i słabych. Odżywcze składniki, wyciąg z kwiatu hibiskusa oraz zawartość prowitaminy B5 nadają włosom elastyczność i objętość. Polecany do codziennego stosowania.

Zawiera składniki ułatwiające rozczesywanie, prowitaminy B5 o regeneracyjnym wpływie oraz delikatnie czyszczące, naturalne proteiny pszenicy, które wzmacniają witalność i strukturę włosa. Polecany do codziennego użytku.

Maseczka do włosów farbowanych, rozjaśnianych i po trwałej ondulacji 1000 ml Bogata w sole mineralne, pochodzące z pędów bambusa i ziaren oraz w witaminy i peptydy. Dzięki maseczce włosy stają się miękkie i łatwiejsze w rozczesywaniu. Wzmacnia również strukturę włosa.

Kallos Shine Curl Essence 200 ml Lotion nadaje połysk i objętość włosom naturalnie kręconym, falowanym i po trwałej ondulacji. Nawilża, odżywia ondulacj i nabłyszcza nabłysz kręcone włosy. Włosy od odbudowują się, stają się bujne, lślśniące i elastyczne.

Maseczka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml

Odżywczy b balsam l do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml

Dzięki składnikom bogatym w witaminy i sole mineralne pielęgnuje i odbudowuje zniszczoną stroukturę włosa. Włosy stają się jedwabiste, miękkie i łatwe w rozczesywaniu.

Odżywia wzmacnia i pomaga odbudować zniszczone włosy, pozostawiając je miękkie i gładkie.

K Kremowa maska z proteinami mleka 200 ml/1000 ml Kremowa maska z proteinami mleka do włosów uszkodzonych, zniszczonych lub osłabionych. Składniki maski zawierające witaminy, sole mineralne i proteiny mleka pomagają odbudować naturalną strukturę włosów. Regeneruje włosy suche, zniszczone i uszkodzone podczas zabiegów chemicznych. Włosy stają się jedwabiste, błyszczące i miękkie w dotyku.

Ka Kallos Lakier do włosów chroniący w włosy przed wilgocią 500 ml Zapewnia włosom elastyczną strukturę, mocne Za utrwalenie, naturalny połysk. Multiwitaminowa utr formuła zawarta w lakierze odbudowuje for włosy. Pozostawia włosy jedwabiste i wzmacnia w w dotyku. Lakier łatwo się wyczesuje, i miękkie m nie skleja włosów. Zawiera chroniący filtr UV.

Kallos Polska sp. z o.o. ul. Aleksandra Fredry 2 | 30-605 Kraków | tel. 12 269 20 84 | fax: 12 269 47 36 | kom. 512 291 800 | kom. 512 291 801 e-mail: kallos@kallospolska.pl | e-mail: kallos_polska@interia.pl | www.KallosPolska.pl

Katalog produktów Kallos Polska  

Prezentujemy Państwu katalog profesjonalnych produktów do włosów firmy Kallos

Advertisement