Page 1

KATALOG 2012 KVALITNÍ KOVÁNÍ PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT


Vážené dámy a pánové, Společnost TWIN připravuje pro Vás již 20 let ucelenou nabídku kování pro všechny interiéry od bytů, rodinných domů, až po namáhané interiéry v kancelářských a průmyslových provozech. To vše s doložením potřebných certifikací potvrzujících vysokou kvalitu a odolnost výrobků s dlouhou životností. Nové logo společnosti TWIN přináší záruku a pečeť bezvadného fungování produktů značky TWIN. Společnost TWIN tak již 20 let zajišťuje kování s opravdu spolehlivým fungováním, o čemž se přesvědčila řada spokojených zákazníků na českém a slovenském trhu. Spolehlivé služby a partnerská spolupráce tvoří ze společnosti TWIN seriózního partnera v obchodě s kováním. Hlavním cílem firmy Twin je spokojený zákazník a stálé úsilí, aby dodávané produkty oslovily a zároveň uspokojily široké spektrum zákazníků. Kováním značky TWIN si lidé a firmy dotvářejí své interiéry. Značka TWIN nabízí kompletní sortiment dveřního a okenního kování a souvisejících produktů: kování na sklo, dveřní zavírače, závěsy a zadlabací zámky, mechanismus pro inovativní oboustranné otevírání dveří ERGON a řadu dalších doplňků ke dveřím a oknům. Výhodou široké sortimentní nabídky je možnost sladit kování daného interiéru v každém jeho detailu – počínaje vstupními dveřmi, přes dveře vnitřní, okenní kličky a další doplňky. Výjimkou není ani možnost sladit detaily kování s použitými materiály v interiéru nebo na dveřích. Sortiment kování TWIN tak skýtá zákazníkům téměř neomezené možnosti kombinací jednotlivých prvků. Vhodným výběrem kování působí pak interiér jako harmonický a originální celek. V katalogu najdete výrobky označené ikonou s heslem „celý dům jeden design“. Současná moderní doba přináší s sebou nejen vývoj v oblasti techniky, ale samozřejmě také dochází k posunu v oblasti designu. Typickým příkladem modních trendů, které pevně zakotvují v současném bytovém designu, je používání skleněných prvků. Do bytových interiérů se v současnosti stále více prosazují celoskleněné dveře. Pro otevírání, zavírání a zamykání skleněných dveří se používá speciální kování na sklo, které v nejrůznějších modifikacích nabízí společnost TWIN. Čisté a elegantní linie kování na sklo značky TWIN zaručuje působivou eleganci a utváří nevšední a zajímavý design. Výběrem kování z www.twin.cz dostanete do rukou kování za dostupnou cenu, která odpovídá kvalitě jeho provedení a poskytovanému servisu. Kování TWIN umožňuje dotvářet detailně nový ráz Vašeho interiéru a Vy se stáváte dalším z řady spokojených zákazníků společnosti TWIN, což je prvořadým cílem společnosti Twin s.r.o. Ing. Richard Rusňák

HISTORIE FIRMY TWIN

OBSAH

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

1–5

CELÝ DŮM – JEDEN DESIGN, NOVINKY, ERGON® SYSTÉM

6–10

QUATRO LINE – INOXCHROM (XR), MATNÝ CHROM (CH-SAT), LESKLÝ CHROM (CH),

11–12

GOLFOVÉ KOVÁNÍ (E), INOXCHROM (XR)

Na kování je poskytována záruka min. 24 měsíců. Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobku, vady materiálu, dle obchodního zákoníka dané země. Firma TWIN poskytuje mimo standardní 24 měsíční záruku, také zvýšenou záruku 3 roky, 5 let, 15 let.

13–14

MATNÝ NIKL (NI-SAT)

15–17

MATNÝ CHROM (CH-SAT)

18

CHROM PERLA (CH-P), CHROM PERLA BLACK (CH-P-ČERNÁ)

18–19

LESKLÝ CHROM (CH)

LEŠTĚNÁ NEREZ (LN), MATNÁ NEREZ (E)

20

ZIRKONIUM (Z)

20–21

LESKLÁ MOSAZ LAKOVANÁ (A)

22

MATNÁ MOSAZ LAKOVANÁ (A-SAT), MATNÝ ZIRKON (Z-SAT)

22–23

MOSAZ PATINA LAKOVANÁ (ABR)

24

ANTIK (AN), ČERNÁ PATINA (CP)

25

LEŠTĚNÁ NEREZ (LN)

26–33

MAGNETICKÉ PLOCHÉ ROZETY, PULL BLOC, MATNÁ NEREZ (E), PLOTOVÉ BRANKY

34

HLINÍKOVÉ KOVÁNÍ (F1, F4, F9)

35–39

BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ

40–48

KOVÁNÍ SKLO, POSUVNÉ KOVÁNÍ, MADLA, DOPLŇKY, OKENNÍ KOVÁNÍ, DVEŘNÍ ZÁVĚSY, PANIKOVÉ KOVÁNÍ

PROVEDENÍ

Výkovek z nerezové oceli.

JE

Ø7

TOP MATERIÁL

D

Ý DŮM EL

N

Ø8

FIX IN Kování je vybaveno rozetou TWIN s fixačními nálitky pro jeho pevnou a stabilní montáž s dlouhou životností.

CELÝ DŮM JEDEN DESIGN

EN

G

MONTÁŽ

klika-klika otvor pro obyčejný klíč klika-klika otvor na cylindrickou vložku klika-klika s WC sadou klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku klika-klika levá/pravá otvor na cylindrickou vložku rastrovací oliva (3, 4 polohy) půloliva okenní oliva okenní oliva s rozvorou klika-klika bez otvoru

C

BB PZ WC KPZL/R PZL/R RO HO FO FT UGL

D ES

I

KOVÁNÍ ZE SLITIN BAREVNÝCH KOVŮ A mosaz leštěná AN antic CP černá patina ABR mosaz patinovaná A-SAT mosaz matná CH chrom lesklý 3 roky záruka* CH-E chrom lesklý – nerez 3 roky záruka* CH-P chrom perla 3 roky záruka* CH-SAT-E chrom matný – nerez 3 roky záruka* CH-SAT chrom matný 3 roky záruka* NI-P nikl perla 3 roky záruka NI-SAT nikl matný XR inoxchrom 15 let záruka** Z zirkonium 15 let záruka** Z-SAT matné zirkonium 15 let záruka** NEREZOVÉ KOVÁNÍ E nerez matná 5let*** LN leštěná - nerez HLINÍKOVÉ KOVÁNÍ F1 elox hliník - stříbrný F1-P elox hliník - perla stříbrný F4 elox hliník - bronzový F9 elox hliník - barva nerez OSTATNÍ MATERIÁLY RAL barva dle vzorníku RAL * zvýšená odolnost proti mechanickému poškození povrchvé úpravy při běžném provozu ** záruka na mechanické poškození povrchové úpravy při běžném používání (prstýnky, klíče…) *** záruka se vztahuje na materiál (ocel-středně legovaná ocel) proti korozi

ZÁRUKY

Zvolte si stejný design dle vašeho přání, můžete vybírat produkty označené touto ikonou. 3 roky

5 let

15 let

15 let

Ceny jsou platné od 24. 4. 2012 a tímto se ruší všechny ceny předešlé. Ceny uvedeny v Kč vč. DPH a bez DPH. Uvedené ceny vč. DPH, tím se rozumí s DPH 20%. Firma TWIN s.r.o. si vyhrazuje právo na změny. Při odběru zboží v hodnotě nižší než 2500 Kč dle katalogových cen bude k ceně připočítáno přepravné a balné ve výši 150 Kč + DPH. Kolejnice delší než 2 bm – účtováno poštovné a balné 400 Kč + DPH.


CERTIFIKÁTY, ZÁRUKY CERTIFIKÁTY INTERIÉROVÉ VRCHNÍ DVEŘNÍ KOVÁNÍ U vrchního dveřního kování uvedeného v katalogu byla provedena certifikace.

BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ Bezpečnostní kování u kterých jsou v katalogu uváděna tato loga jsou odzkoušena a zařazena do uvedené bezpečnostní třídy (tř. 3).

INTERIÉROVÉ VRCHNÍ DVEŘNÍ KOVÁNÍ – NEREZ Kování bylo odzkoušeno ve Státní zkušebně v Jablonci nad Nisou a bylo zařazeno do certifikační třídy použití 3. Kategorie použití tř. 3 (dle normy ČSN EN 1906 – vysoká frekvence používání veřejností nebo jinými uživateli s malou motivací pečlivého používání). Naše nerezové kování je vyrobeno z austenitické nerezové oceli třídy AISI 304, která se hodí do méně zatížených exteriérů a interiérů. Pro použití v agresivním prostředí (slaná nebo chlorovaná voda, těžkým průmyslem znečištěné oblasti), jako jsou např. plavecké bazény nebo chemické laboratoře, je nutno zvolit ocelový materiál třídy AISI 316. Kulaté rozety jsou o průměru 52 mm. Na vyžádání je možné dodat rozety o průměru 55 mm.

Ilustrační foto: DAVID HTSI 4600 DEF

Ilustrační foto: VISION VL 36016

ROZETA EASY FIX

ROZETA FL

Tento moderní způsob montáže kování se do sortimentu značky TWIN rozšiřuje pro jednoduchou a rychlou montáž bez rizik poškození povrchové úpravy kování. Montáž se v tomto případě rozděluje na dvě fáze. První je montáž pevného konstrukčního dílu na dveřní křídlo. Provádí se způsobem Fix in (prošroubování skrz dveřní křídlo s pevnými fixačními nálitky). Druhá fáze je nakliknutí celého kování na konstrukční rozetu. Výhody: pohodlná, rychlá a přesná montáž kování, nejsou vidět žádné konstrukční díly (černý kroužek okolo kliky), kování je po celou dobu montáže chráněno před možným poškozením povrchové úpravy. Nevýhody: vyšší cena.

Konstrukce montážní rozety (plast) s plechovým krytem, který se převléká přes kliku. Klika a montážní rozeta je spojena vratným mechanismem. Montáž kování se provádí způsobem Fix in (prošroubování skrz dveřní křídlo s pevnými fixačními nálitky). Výhody: tradiční stabilní konstrukce kování, nižší cena. Nevýhody: viditelný černý kroužek okolo kliky, montáž jednoho šroubu za klikou, možnost poškození povrchové úpravy kliky při převlékání krytu rozety.

PÉČE O KOVÁNÍ Kování v provedení A, A-SAT, ABR, AN, CP, NI-SAT jsou opatřena ochranným bezbarvým lakem. Čištění se v tomto případě může provádět pouze měkkým hadříkem. Poškození ochranného laku tvrdými předměty (např. klíči, prstýnky apod.), drátěnkami nebo abrazivními čistícími prostředky způsobí narušení ochranné vrstvy laku a následnou oxidaci kování. Tyto změny povrchové úpravy již nejdou odstranit čistícími prostředky. Lakované povrchy nejsou vhodné do komerčních objektů. Při pravidelné údržbě lze taktéž odstranit nečistoty z chromového, nerezového kování měkkým hadříkem a vodou.

ANO

Používat do správného zatížení

Čistit pouze měkkým hadříkem a vodou

Používat zarážky (zabránit nárazu do okolních předmětů)

Používat správným způsobem

Správně montovat

třída zatížení dle norem EN 1906 tř. 3

NE

Chránit před vnějšími vlivy

Nepoužívat hrubou sílu

Zabránit ovládání jiným způsobem

Nepoužívat chemické prostředky

třída zatížení dle norem EN 1906 tř. 4

DOPRODEJ KOVÁNÍ

GALA P 416 / NI-SAT

516,–

338,–

dříve 999,–

dříve 669,–

(bez DPH)

FIX P 703 / CH

(bez DPH)

749,– KUMA F 01 / CH-SAT

Platí jen do vyprodání skladových zásob. Širší výběr najdete na stránkách

www.twin.cz

dříve 1 636,– (bez DPH)

1


N

JE

D

Ý DŮM EL

EN

G

C

CELÝ DŮM JEDEN DESIGN

D ES

I


BRIAN SIRONI

Brian Sironi INDUSTRIAL DESIGNER

NOVINKA

Designer Brian Sironi navrhl důmyslné dveřní kování

ARIA, EIDOS, INNER, TUKE, CHAMELEON, PINAX, KALE, EASY, LEAF, BLADE. Brian Sironi se narodil v Seregno v Itálii v roce 1977. Vystudoval Politecnico v Miláně, obor průmyslový design a poté začal spolupracovat s architekty, designéry. Studoval v samém srdci Brianza, které je jeho akademickým zázemím. Vystupoval v „Cosmopolitan“ jako italský designer. V roce 2007, Brian pokračoval v tvorbě ve Spojených státech a po návratu do Itálie, založil svou vlastní firmu „Studio Brian Sironi“ specializující se na produktový design, interiérový design a architekturu. Ve své práci se zaměřuje na propojení objektu a uživatele, tvaru a funkce. V roce 2009 získal zvláštní cenu poroty na „Návrh Wonder“ a za soutěž „Young & Design“ v roce 2010 obdržel řadu dalších ocenění: prestižní ocenění IF Product Design Award Gold, Čestné uznání za ID výroční design časopisu, výběr v návrhu ADI Index 2010 Ročenka, která představuje předvýběr Golden Compass Award.

4

NOVINKA


MODERNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠE BYDLENÍ ERGON SYSTÉM Úsporné řešení otevírání dveří v malých prostorách

klasické dveřní křídlo

úspora 40 % místa v zádveří

Řešení pro panelové byty Řešení pro malometrážní byty dveře ERGON

Řešení pro podkroví Řešení pro komplikovaně přístupné prostory Řešení pro architekty: inovativní způsob otevírání dveří

www.dvereergon.cz

Na schématech je zakreslen: 1) standardně navržený půdorys interiéru včetně zařizovacích předmětů a otočných dveří 2) půdorys se znázorněním jak při použití „otočně – posuvného“ křídla se systémem ERGON®, na stejné ploše můžete dosáhnout značně lepšího využití prostoru. Použitím systému ERGON® dochází k eliminaci tak častého problému v interiérech, jakým je vzájemné „potkávání se“ dveří sousedících (narážení).

Je to způsob otevírání dveří, kde dochází ke kombinaci „otočného a posuvného“ pohybu dveřního křídla v jednom jediném mechanismu. Systém ERGON extrémně minimalizuje nároky na půdorysný prostor otevřeného dveřního křídla oproti klasickému, a to až o 40 %. Užívá se v místech, kde dochází k potkávání se dvou až tří dveří, a tak se zlepšuje dostupnost a obyvatelnost malých místností. Současný posuvný a otočný pohyb křidla v průběhu otevírání a zavírání dveřního křídla zvětšuje významně užitný prostor i komfort interiéru a činí přístupné i prostory s minimálními rozměry. Takto otevírané dveře fungují stejně snadno jako běžné dveře. Po stránce estetické jsou dveře vybavené systémem ERGON vzhledově velice přívětivé a sympatické. Mechanismus „otočně-posuvný“ umožňuje otevírání dveří v obou směrech (dovnitř i ven) a je koncipovaný pro širokou škálu rozměrových a estetických variant. Nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a není hlučný při otevírání a zavíraní. Možnost otevírat dveře vybavené systémem ERGON v obou směrech umožňuje vcházet do místnosti a vycházet z ní a přitom otevírat křidlo tlačením směrem od sebe a zavírat ho s extremní lehkosti. Systém otevíráni dveří v obou směrech vnáší novy rozměr do dveřních systémů a z tohoto důvodu je výhodný i pro používání osobami se sníženou pohyblivostí. Právě ze všech uváděných důvodů je dobře využíván v nejrůznějších interiérech. Splňuje naše požadavky na design a zároveň nemá žádný speciální požadavek na rozměry dveří či stavební úpravy. Pro osazení dveří systémem ERGON postačuje pouze úprava běžné zárubně a použití bezfalcového křídla. S úspěchem se dveře s tímto systémem používají jak v bytech, tak i ve veřejných objektech (hotely, nemocnice, veřejné budovy, ad.). Standardně jsou dveře jednokřídlé (až do šíře 150 cm), ale lze je dodat i jako dvoukřídlé. Standardní výška je 200 cm. Do váhy 80 kg je zaručen absolutně tichý chod při otevírání i zavírání dveří. Cena dveří vybavených systémem ERGON je vice než výhodná, zejména s přihlédnutím ke skutečnosti, jak se jejich využíváním v interiéru zvětší užitný prostor. Speciální provedení systému ERGON představuje varianta model T.E., který rozšiřuje možnosti použití na všechny typy běžných interiérových dveří, včetně masivních. Příkladem mohou být celoprosklené dveře, dveře se zrcadlem, kazetové masivní dveře ad. U varianty T.E. odpadá nutnost zabudování otočné tyče do dveřního křídla. Otočná tyč je zabudována do zárubně, tzv. skrytě na její stranu přiléhající k ostění. Použití systému ERGON nám zajistí pohodu a komfort v malých místnostech, které se rázem zvětší a zajistí tak příjemný pobyt.

Způsob otevírání dveří, s kombinací „otočného a posuvného mechanismu“ umožňuje extrémně minimalizovat nároky na půdorysný prostor otevřeného dveřního křídla oproti klasickému křídlu otočnému (požadavky na prostor cca o 40 % nižší). Dveře se systémem ERGON® mohou být použity ve všech interiérech. Dveře se systémem ERGON® mohou být pro svoji všestrannost použity v jakémkoliv interiéru. Žádný zvláštní požadavek na rozměry nebo stavbu nebrání použití dveří osazených systémem ERGON®. Postačí pouze úprava běžné zárubně a použití bezfalcového křídla.

Garance spolehlivosti a praktičnost využití je podložena množstvím mnoha tisíc již instalovaných výrobků. Jednotlivé díly použité u modelu T.E. se již osvědčily u modelu ERGON WOOD. Model byl certifikován ve zkušebně CATAS dle normy EN 1191/00, poté prošel také tvrdým testem na stabilitu systému při dynamickém zatížení otevíráním a zavíráním (100 000 cyklů). Standardně nabízíme dvě barevná provedení modelu T.E., a to v černé a stříbrné barvě. Abychom optimalizovali oboustranné přesahy dveřního křídla v otevřené poloze, nabízíme tři varianty provedení v závislosti na šířce průchozího otvoru: small DA velikost kování systému Velikost stavebního otvoru

650 mm 700 mm

base 750 mm 800 mm

850 mm 900 mm

large 950 mm 1000 mm

1050 mm 1100 mm

- „SMALL“ model určený pro LP (šířka průchozího otvoru) 450 až 740 mm - „BASE“ model určený pro LP (šířka průchozího otvoru) 740 až 940 mm - „LARGE“ model určený pro LP (šířka průchozího otvoru) 990 až 1290 mm


QUATRO LINE

XR

inoxchrom

INNER P 660 FREE HR / XR wenge

dub

zebrano

ořech

mahagon výplň ořech černá

Brian Sironi INDUSTRIAL DESIGNER

C

bílá

Ý DŮM EL

D

EN

G

JE

bez výplně

N

Ø8

D ES

I

BB/PZ WC BB/PZ WC

XR + výplň XR + výplň XR bez výplně XR bez výplně

Rozeta EASY FIX

EIDOS Q 03 HR / XR

Ý DŮM EL

Rozeta FL

INDUSTRIAL DESIGNER

Ý DŮM EL

I

1768 Kč 2132 Kč 2184 Kč

2 122 Kč 2 558 Kč 2 621 Kč

bez DPH

vč. DPH

INNER P 660 HR / XR

BB/PZ WC KPZL/R

XR XR XR

Rozeta EASY FIX

EN

D ES

1947 Kč 2199 Kč 2199 Kč

2 336 Kč 2 639 Kč 2 639 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

XR XR XR

N

D

I

EN

G

D ES

N

N

D

G

EN

Ý DŮM EL

Ø8

JE

XR XR XR

Brian Sironi

INDUSTRIAL DESIGNER

JE

JE

BB/PZ WC KPZL/R

Brian Sironi

Ø8

D

vč. DPH

G

Ø7

bez DPH

TUKE Q 02 HR / XR

C

C

NOVINKA

2308 Kč 2507 Kč 2188 Kč 2387 Kč

C

CUBE H 1687 HR / XR

1923 Kč 2089 Kč 1823 Kč 1989 Kč

D ES

I

1947 Kč 2199 Kč 2199 Kč

2 336 Kč 2 639 Kč 2 639 Kč

bez DPH

vč. DPH

Rozeta EASY FIX

CHAMELEON Q 20 FREE HR / XRXR

NOVINKA

wenge

dub

zebrano bez výplně

Brian Sironi

Brian Sironi

INDUSTRIAL DESIGNER

C

INDUSTRIAL DESIGNER

mahagon

BB/PZ WC

XR XR

Rozeta EASY FIX

6

EN

G

JE

D

N

Ø8

D ES

I

1989 Kč 2320 Kč

2 387 Kč 2 784 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

BB/PZ WC KPZL/R BB/PZ WC KPZL/R

XR + výplň XR + výplň XR + výplň XR bez výplně XR bez výplně XR bez výplně

Rozeta EASY FIX

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

N

EN

G

C

JE

D

výplň bílá

Ý DŮM EL

Ø8

Ý DŮM EL

ořech

D ES

I

3056 Kč 3402 Kč 3402 Kč 2956 Kč 3302 Kč 3302 Kč

3667 Kč 4082 Kč 4082 Kč 3547 Kč 3962 Kč 3962 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

černá

bílá

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


QUATRO LINE

CH-SAT

matný chrom

INNER P 660 FREE HR / CH-SAT wenge

dub

zebrano

ořech

mahagon výplň bílá černá

Brian Sironi INDUSTRIAL DESIGNER

bílá

C

Ý DŮM EL

D

EN

G

JE

bez výplně

N

Ø8

D ES

I

BB/PZ WC BB/PZ WC

CH-SAT + výplň CH-SAT + výplň CH-SAT bez výplně CH-SAT bez výplně

Rozeta EASY FIX

EIDOS Q 03 HR / CH-SAT

TUKE Q 02 HR / CH-SAT

INDUSTRIAL DESIGNER

I

1599 Kč 1947 Kč 1947 Kč

1 919 Kč 2 336 Kč 2 336 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

D

I

1 919 Kč 2 336 Kč 2 336 Kč

bez DPH

vč. DPH

NOVINKA

BB/PZ PZ KPZL/R

CH-SAT-E CH-SAT-LN CH-SAT-E CH-SAT-LN CH-SAT-E CH-SAT-LN

Rozeta EASY FIX

N

N

D ES

1599 Kč 1947 Kč 1947 Kč

BLADE P 1500 HR / CH-SAT

EN

D ES

I

1657 Kč 1657 Kč 1989 Kč

1 988 Kč 1 988 Kč 2 387 Kč

bez DPH

vč. DPH

LEAF P 1520 HR / CH-SAT

NOVINKA

Brian Sironi

Brian Sironi

INDUSTRIAL DESIGNER

INDUSTRIAL DESIGNER

INDUSTRIAL DESIGNER

Ý DŮM EL

C

Ý DŮM EL

C

I

1976 Kč 2305 Kč 2305 Kč

2 371 Kč 2 766 Kč 2 766 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

N

EN

D ES

I

1999 Kč 2399 Kč 2399 Kč

2 399 Kč 2 879 Kč 2 879 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

D

G

N

D

G

D ES

JE

JE

EN

Ý DŮM EL

Ø8

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

N

Ø8

EN

G

C

Brian Sironi

JE

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

EN

G

N

D

G

D ES

JE

JE

EN

Ý DŮM EL

Ø8

G

Ø8

D

Rozeta EASY FIX

Ý DŮM EL

C

Ý DŮM EL

C

C

Brian Sironi

Ø8

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

INNER P 660 HR / CH-SAT-E

INDUSTRIAL DESIGNER

PINAX M01 HR / CH-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

vč. DPH

Brian Sironi

JE

Rozeta EASY FIX

bez DPH

INDUSTRIAL DESIGNER

D

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

1909 Kč 2308 Kč 1789 Kč 2188 Kč

Brian Sironi

Ø8

BB/PZ WC KPZL/R

1591 Kč 1923 Kč 1491 Kč 1823 Kč

D ES

I

1999 Kč 2429 Kč 2429 Kč

2 399 Kč 2 915 Kč 2 915 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

7


QUATRO LINE

CHAMELEON Q 20 FREE HR / CH-SAT

wenge

dub

zebrano

ořech

mahagon výplň mahagon

černá

Brian Sironi

bílá

C

INDUSTRIAL DESIGNER

Ý DŮM EL

D

EN

G

JE

bez výplně

N

Ø8

D ES

I

BB/PZ WC KPZL/R BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT + výplň CH-SAT + výplň CH-SAT + výplň CH-SAT bez výplně CH-SAT bez výplně CH-SAT bez výplně

Rozeta EASY FIX

ARIA P 710 HR / CH-SAT

Chiara Moreschi

Ý DŮM EL

D ES

I

1999 Kč 2429 Kč 2429 Kč

2 399 Kč 2 915 Kč 2 915 Kč

bez DPH

vč. DPH

FLOW P 700 HR / CH-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

D ES

D

I

2045 Kč 2455 Kč 2455 Kč

2 454 Kč 2 946 Kč 2 946 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

N

N

EN

G

N

D

G

EN

Ý DŮM EL

Ø8

JE

Rozeta EASY FIX

INDUSTRIAL DESIGNER

JE

JE

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Brian Sironi

INDUSTRIAL DESIGNER

Ø8

D

BB/PZ WC KPZL/R

Brian Sironi

Ý DŮM EL

Ø8

vč. DPH

KALE HR / CH-SAT

C

C

INDUSTRIAL DESIGNER

bez DPH

EN

G

NOVINKA

3356 Kč 3714 Kč 3714 Kč 3236 Kč 3594 Kč 3594 Kč

C

MOMI P 1510 HR / CH-SAT

2797 Kč 3095 Kč 3095 Kč 2697 Kč 2995 Kč 2995 Kč

D ES

I

2049 Kč 2454 Kč 2454 Kč

2 049 Kč 2 454 Kč 2 454 Kč

bez DPH

vč. DPH

SWEEP P 721 HR / CH-SAT

Adrian Wright

Ý DŮM EL

C

C

INDUSTRIAL DESIGNER

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

8

D ES

I

3 142 Kč 3 632 Kč 3 632 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

N

N

D

G

EN

2618 Kč 3027 Kč 3027 Kč

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

JE

JE

D

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

Ø8

EN

G

Ø8

D ES

I

2679 Kč 3073 Kč 3073 Kč

3 215 Kč 3 688 Kč 3 688 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

Ilustrační foto BLADE P 1500 HR / CH str. 9.

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


QUATRO LINE chrom lesklý

LEAF P 1520 HR / CH

Brian Sironi

NOVINKA

MOMI P 1510 HR / CH

Chiara Moreschi

Brian Sironi

INDUSTRIAL DESIGNER

NOVINKA

INDUSTRIAL DESIGNER

2 399 Kč 2 879 Kč 2 879 Kč

bez DPH

vč. DPH

CH CH CH

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

FLOW P 700 HR / CH

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

N

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

BB/PZ WC KPZL/R

CH CH CH

Rozeta EASY FIX

N

EN

D

G

N

G

2 454 Kč 2 946 Kč 2 946 Kč

2 399 Kč 2 915 Kč 2 915 Kč

JE

D

I

2045 Kč 2455 Kč 2455 Kč

1999 Kč 2429 Kč 2429 Kč

Ý DŮM EL

Ø8

JE

JE

D ES

I

INDUSTRIAL DESIGNER

Ý DŮM EL

EN

D ES

SWEEP P 721 HR / CH

C

C

CH CH CH

Ø8

D

LN

BB/PZ WC KPZL/R

EN

Adrian Wright

Ø8

Rozeta EASY FIX

D

I

1 999 Kč 2 429 Kč 2 429 Kč

INDUSTRIAL DESIGNER

CH CH CH

D ES

1999 Kč 2429 Kč 2429 Kč

Brian Sironi

BB/PZ WC KPZL/R

EN

C

ARIA P 710 HR / CH

BB/PZ WC KPZL/R

N

N

I

1999 Kč 2399 Kč 2399 Kč

Rozeta EASY FIX

D

G

D ES

JE

CH CH CH

EN

Ý DŮM EL

Ø8

JE

JE

D

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

Ø8

G

Ø8

C

Ý DŮM EL

C

C

INDUSTRIAL DESIGNER

G

NOVINKA

D ES

I

2618 Kč 3027 Kč 3027 Kč

3 142 Kč 3 632 Kč 3 632 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH CH CH

Rozeta EASY FIX

N

BLADE P 1500 HR / CH

EN

G

CH

D ES

I

2679 Kč 3073 Kč 3073 Kč

3 215 Kč 3 688 Kč 3 688 Kč

bez DPH

vč. DPH

leštěná nerez

STREET P 280 HR / LN

ROYAL H 1864S HR / LN

NOVINKA

VICTORY H 1864S HR / LN

NOVINKA

Adrian Wright

Rozeta EASY FIX

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

1637 Kč 2045 Kč 2045 Kč

1 964 Kč 2 454 Kč 2 454 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

LN LN LN

Rozeta plastová

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

EN

D ES

1790 Kč 2090 Kč 2090 Kč

2 148 Kč 2 508 Kč 2 508 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

LN LN LN

Rozeta plastová

N

D

I

EN

G

I

N

N

D

G

D ES

JE

LN LN LN

EN

Ý DŮM EL

Ø7

JE

JE

D

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

Ø7

G

Ø8

C

Ý DŮM EL

C

C

INDUSTRIAL DESIGNER

D ES

I

1790 Kč 2090 Kč 2090 Kč

2 148 Kč 2 508 Kč 2 508 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

9


QUATRO LINE

VICTORY H 1864S HR / E

C

I

E E E

1513 Kč 1710 Kč 1773 Kč

1 816 Kč 2 052 Kč 2 128 Kč

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

STREET P 280 HR / E

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

EN

D ES

D

I

E E E

1599 Kč 1990 Kč 1990 Kč

1 919 Kč 2 388 Kč 2 388 Kč

Rozeta plastová

bez DPH

vč. DPH

TESSERA H 1681S HR / E

BB/PZ WC KPZL/R

N

N

N

D

G

D ES

JE

EN

NOVINKA

Ø7

JE

JE

D

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

Ø7

G

Ø7

ROYAL H 1864S HR / E

EN

G

C

Ý DŮM EL

NOVINKA

C

LOOK H 1683 HR / E

D ES

I

E E E

1599 Kč 1990 Kč 1990 Kč

1 919 Kč 2 388 Kč 2 388 Kč

Rozeta plastová

bez DPH

vč. DPH

MODE H 1610S HR / E

Adrian Wright INDUSTRIAL DESIGNER

I

E E E

1637 Kč 2045 Kč 2045 Kč

1 964 Kč 2 454 Kč 2 454 Kč

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

SLOT H 1672S HR / E

BB/PZ WC KPZL/R

1922 Kč 2155 Kč 2229 Kč

2 306 Kč 2 586 Kč 2 675 Kč

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

N

N

D

I

EN

D ES

I

E E E

1954 Kč 2190 Kč 2214 Kč

2 345 Kč 2 628 Kč 2 657 Kč

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

PIANO WOOD H 1690S HR / E

C

C

Ý DŮM EL

Ý DŮM EL

I

2088 Kč 2324 Kč 2348 Kč

2 506 Kč 2 789 Kč 2 818 Kč

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

EN

G

N

D

G

D ES

E E E

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

JE

JE

EN

N

Ø7

D

10

D ES

E E E

Ø7

BB/PZ WC KPZL/R

EN

G

N

D

G

D ES

JE

JE

JE

EN

Ý DŮM EL

Ø7

G

Ø7

D

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

C

C

C

Ý DŮM EL

Ø8

D ES

I

E E E

2285 Kč 2521 Kč 2545 Kč

2 742 Kč 3 025 Kč 3 054 Kč

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

WC klika-klika s WC sadou

Ilustrační foto SLOT H 1672S HR / E str. 10.

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


GOLFOVÉ KOVÁNÍ E matná nerez materiál: nerez povrchová úprava: matná nerez

NOVINKA

golfové kování

www.twingolf.cz IRON / E

LOB WEDGE / E

Ø8

BB/PZ WC

Ø8

E E

3849 Kč 4808 Kč

4619 Kč 5770 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC

E E

4048 Kč 5007 Kč

4858 Kč 6008 Kč

bez DPH

vč. DPH

XR inoxchrom materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: inoxchrom

EASY P 201 / XR

FOXI P 7031 / XR

NOVINKA

BRAVO P 941 / XR

Brian Sironi

Ø8

BB/PZ WC KPZL/R

XR XR XR

Rozeta FL

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

EN

D ES

D

I

Ø8

599 Kč 955 Kč 955 Kč

719 Kč 1 146 Kč 1 146 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R Rozeta FL

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

XR XR XR

EN

D ES

I

Ø8

599 Kč 959 Kč 959 Kč

719 Kč 1 151 Kč 1 151 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

N

C

N

D

I

Ý DŮM EL

G

D ES

G

C

N

EN

Ý DŮM EL

JE

JE

JE

D

Ý DŮM EL

G

C

INDUSTRIAL DESIGNER

BB/PZ WC KPZL/R Rozeta FL

XR XR XR

979 Kč 1559 Kč 1559 Kč

1 175 Kč 1 871 Kč 1 871 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

11


XR inoxchrom materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: inoxchrom

I

Ø8

1290 Kč 1934 Kč 1934 Kč

1 548 Kč 2 321 Kč 2 321 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

XR XR XR

Rozeta EASY FIX

1 620 Kč 2 100 Kč 2 100 Kč

bez DPH

vč. DPH

D ES

D

I

XR XR XR

Rozeta EASY FIX

N

1511 Kč 2183 Kč 2183 Kč

1 813 Kč 2 620 Kč 2 620 Kč

bez DPH

vč. DPH

EN

D ES

I

Rozeta EASY FIX

2357 Kč 3047 Kč 3047 Kč

2 828 Kč 3 656 Kč 3 656 Kč

bez DPH

vč. DPH

SKONTO P 940 / XR

OPERA P 307 / XR

C

Ý DŮM EL

N

D ES

D

I

679 Kč 999 Kč 999 Kč

815 Kč 1 199 Kč 1 199 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

XR 72/90 XR 72/78/90 XR 72/90

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

Ý DŮM EL

JE

JE

EN

G

C

NOVINKA

XR XR XR

EN

D ES

D

I

1380 Kč 1940 Kč 1940 Kč

1 656 Kč 2 328 Kč 2 328 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

XR 72/90 XR 72/78/90 XR 72/90

Ý DŮM EL

N

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

EN

G

bez DPH

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

Ý DŮM EL

C

2 394 Kč 3 332 Kč 3 332 Kč

JE

12

BB/PZ WC KPZL/R

N

C

N

JE

JE

EN

G

C

Ý DŮM EL

1995 Kč 2777 Kč 2777 Kč

D

XR 72/90 XR 72/78/90 XR 72/90

I

Ø8

FIX P 703 / XR

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

Ø8

1350 Kč 1750 Kč 1750 Kč

Ø8

Rozeta EASY FIX

EN

OPERA P 3071 HR / XR

D

XR XR XR

C

Ø8

OPERA P 3071 / XR

BB/PZ WC KPZL/R

D

I

Ý DŮM EL

G

Rozeta EASY FIX

D ES

N

XR XR XR

EN

G

BB/PZ WC KPZL/R

N

N

D

G

D ES

JE

EN

Ý DŮM EL

G

C

Ý DŮM EL

JE

JE

D

LAGUNA P 301 / XR

G

KLESO P 271 / XR

C

NICOL P 401 / XR

D ES

I

2545 Kč 3035 Kč 3035 Kč

3 054 Kč 3 642 Kč 3 642 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


NI-SAT matný nikl materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: matný nikl

D ES

I

Ø7

EN

D ES

Ý DŮM EL

D

I

Ø7

Ø8

N

C

Ý DŮM EL

N

C

D

G

EN

FOXI P 7031 / NI-SAT

JE

JE

JE

D

N

C

Ý DŮM EL

NOVINKA

EN

G

MAREA BA Z2062 / NI-SAT

G

JULIUS BA Z1422 / NI-SAT

D ES

I

DO VYPRODÁNÍ

ZÁSOB

Rozeta FL

459 Kč 599 Kč 699 Kč

551 Kč 719 Kč 839 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

bez DPH

vč. DPH

Rozeta FL

MORON BA 1182 / NI-SAT

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

D ES

599 Kč 799 Kč 799 Kč

719 Kč 959 Kč 959 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

bez DPH

vč. DPH

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

SILVIO VL 170102 / NI-SAT

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

Ø8

755 Kč 1052 Kč 1214 Kč

906 Kč 1 262 Kč 1 457 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

Šroubovací kovová rozeta

755 Kč 1052 Kč 1214 Kč

906 Kč 1 262 Kč 1 457 Kč

bez DPH

vč. DPH

KLESO P 271 / NI-SAT

C

Ý DŮM EL

N

JE

EN

D

G

C

BELLA GH 003 / NI-SAT

JE

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

714 Kč 1 099 Kč 1 099 Kč

I

D ES

I

Ø8

Rozeta FL

Rozeta FL

Ø7

D

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

vč. DPH

595 Kč 916 Kč 916 Kč

G

EN

BRAVO P 941 / NI-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

bez DPH

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

N

C

JE

Rozeta FL

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

Ø7

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

613 Kč 784 Kč 875 Kč

CANON H 1126S / NI-SAT

D

BB/PZ WC KPZL/R

511 Kč 653 Kč 729 Kč

Ø8

799 Kč 1249 Kč 1249 Kč

959 Kč 1 499 Kč 1 499 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

EN

D ES

I

Ø8

874 Kč 1269 Kč 1269 Kč

1 049 Kč 1 523 Kč 1 523 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

Ý DŮM EL

N

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

G

BB/PZ WC KPZL/R

BB/PZ WC KPZL/R

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

Rozeta EASY FIX

1150 Kč 1550 Kč 1550 Kč

1 380 Kč 1 860 Kč 1 860 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

13


NI-SAT matný nikl materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: matný nikl

1 847 Kč 2 321 Kč 2 321 Kč

bez DPH

vč. DPH

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

Rozeta EASY FIX

1 860 Kč 2 340 Kč 2 340 Kč

bez DPH

vč. DPH

OTZI BA Z1420 / NI-SAT

508 Kč 636 Kč 671 Kč

bez DPH

vč. DPH

MORON BA 1180 / NI-SAT

14

NI-SAT 72/90 NI-SAT 72/78/90 NI-SAT 72/90

bez DPH

vč. DPH

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

NI-SAT 72/90 NI-SAT 72/78/90 NI-SAT 72/90

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

D

BB/PZ WC KPZL/R

NI-SAT 72/90 NI-SAT 72/78/90 NI-SAT 72/90

N Ý DŮM EL

EN

D ES

I

699 Kč 899 Kč 1099 Kč

839 Kč 1 079 Kč 1 319 Kč

bez DPH

vč. DPH

HALLEY PI 2250 / NI-SAT

D

BB/PZ WC KPZL/R

NOVINKA

C

N

SKONTO P 940 / NI-SAT

C

923 Kč 1 079 Kč 1 104 Kč

vč. DPH

I

vč. DPH

I

769 Kč 899 Kč 920 Kč

D ES

bez DPH

N

D ES

bez DPH

Ý DŮM EL

JE

BB/PZ WC KPZL/R

EN

EN

671 Kč 839 Kč 959 Kč

Ý DŮM EL

Rozeta EASY FIX

2 023 Kč 2 399 Kč 2 399 Kč

Ý DŮM EL

559 Kč 699 Kč 799 Kč

JE

JE

D

NI-SAT 72/90 NI-SAT 72/78/90 NI-SAT 72/90

G

C

NOVINKA

BB/PZ WC KPZL/R

I

1686 Kč 1999 Kč 1999 Kč

C

423 Kč 530 Kč 559 Kč

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

JE

JE

NI-SAT 72 NI-SAT 72 NI-SAT 72

BB/PZ WC KPZL/R

ELEGANT BA 1220 / NI-SAT

D

BB/PZ WC KPZL/R

C

1550 Kč 1950 Kč 1950 Kč

C

OTZI PLUS VL77342 / NI-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

N

1539 Kč 1934 Kč 1934 Kč

EN

Ø8

G

Rozeta EASY FIX

Ø8

N

NI-SAT NI-SAT NI-SAT

D

I

EN

D

G

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

G

Ø8

EN

D ES

I

870 Kč 1185 Kč 1185 Kč

1 044 Kč 1 422 Kč 1 422 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

NI-SAT 72/90 NI-SAT 72/78/90 NI-SAT 72/90

Ý DŮM EL

N

I

Ý DŮM EL

EN

G

D ES

N

C

D

G

EN

Ý DŮM EL

JE

JE

JE

D

N

C

Ý DŮM EL

TWIN P 431 HR / NI-SAT

G

KLESO P 271 HR / NI-SAT

G

TWIN P 431 / NI-SAT

D ES

I

1760 Kč 1990 Kč 1990 Kč

2 112 Kč 2 388 Kč 2 388 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


CH-SAT matný chrom materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: matný chrom

459 Kč 599 Kč 699 Kč

551 Kč 719 Kč 839 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

bez DPH

vč. DPH

Rozeta FL

vč. DPH

Rozeta FL

C

N

D ES

I

996 Kč 1 500 Kč 1 500 Kč

bez DPH

vč. DPH

LAGUNA P 301 / CH-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

I

599 Kč 799 Kč 920 Kč

719 Kč 959 Kč 1 104 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

EN

D ES

D

I

Ø8

830 Kč 1250 Kč 1250 Kč

D ES

KLESO P 271 / CH-SAT

D

G

EN

N

C

bez DPH

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

JE

Rozeta EASY FIX

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

Ø8

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

613 Kč 784 Kč 875 Kč

JE

JE

D

BB/PZ WC KPZL/R

511 Kč 653 Kč 729 Kč

ALINA P 3061 / CH-SAT

C

NICOL P 401 / CH-SAT

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

EN

Ø7

C

Rozeta FL

Ø7

N

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

D

I

G

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

Ý DŮM EL

N

Ø7

EN

Ý DŮM EL

G

D

I

Ý DŮM EL

EN

G

N

D ES

MORON BA 1182 / CH-SAT

JE

EN

NOVINKA

N

C

Ý DŮM EL

JE

JE

D

MAREA BA Z2062 / CH-SAT

G

C

NOVINKA

G

JULIUS BA Z1422 / CH-SAT

D ES

I

Ø8

1094 Kč 1450 Kč 1450 Kč

1 313 Kč 1 740 Kč 1 740 Kč

bez DPH

vč. DPH

OPERA P 3071 / CH-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

1150 Kč 1550 Kč 1550 Kč

1 380 Kč 1 860 Kč 1 860 Kč

bez DPH

vč. DPH

ARIA P 710 / CH-SAT

Brian Sironi

Ø8

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

EN

D ES

D

I

Ø8

1198 Kč 1576 Kč 1576 Kč

1 438 Kč 1 891 Kč 1 891 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

EN

D ES

I

Ø8

1338 Kč 1726 Kč 1726 Kč

1 606 Kč 2 071 Kč 2 071 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

N

C

N

D

I

Ý DŮM EL

G

D ES

G

C

N

EN

Ý DŮM EL

JE

JE

JE

D

G

C

INDUSTRIAL DESIGNER

Ý DŮM EL

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

1637 Kč 2045 Kč 2045 Kč

1 964 Kč 2 454 Kč 2 454 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

15


CH-SAT matný chrom materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: matný chrom

Brian Sironi

INDUSTRIAL DESIGNER

INDUSTRIAL DESIGNER

D

I

Ø8

1699 Kč 2129 Kč 2129 Kč

2 039 Kč 2 555 Kč 2 555 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

2 039 Kč 2 555 Kč 2 555 Kč

bez DPH

vč. DPH

I

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

Rozeta EASY FIX

1550 Kč 1950 Kč 1950 Kč

1 860 Kč 2 340 Kč 2 340 Kč

bez DPH

vč. DPH

INDUSTRIAL DESIGNER

2 244 Kč 2 844 Kč 2 844 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

EN

D ES

1984 Kč 2480 Kč 2480 Kč

2 381 Kč 2 976 Kč 2 976 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

C

STEJNÝ DESIGN PRO VAŠE BYDLENÍ modelová řada EIDOS v povrchu INOXCHROM KOVÁNÍ PRO SKLENĚNÉ DVEŘE

JE

INTERIÉROVÉ KOVÁNÍ

D

N

D

I

Ý DŮM EL

EN

G

JE

JE

1870 Kč 2370 Kč 2370 Kč

Ý DŮM EL

C

DE

D ES

I

1984 Kč 2480 Kč 2480 Kč

2 381 Kč 2 976 Kč 2 976 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

N

EN

SI

C

JE

N

Brian Sironi

INDUSTRIAL DESIGNER

G

C

D ES

Brian Sironi

D

BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ

EN

TUKE QS HR / CH-SAT

Ø8

Rozeta EASY FIX

C

1699 Kč 2129 Kč 2129 Kč

Ý DŮM EL

Ý DŮM EL

Ø8

EIDOS QS HR / CH-SAT

D

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

D

I

Ø7

OPERA P 3071 HR / CH-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

N

Rozeta EASY FIX

EN

G

CH-SAT CH-SAT CH-SAT

N

N

D ES

Ý DŮM EL

JE

JE

JE

EN

KLESO P 271 HR / CH-SAT

G

C

Ý DŮM EL

G

C

Brian Sironi

D

BB/PZ WC KPZL/R

NOVINKA

N

MOMI P 1510 / CH-SAT

G

NOVINKA

EN

G

LEAF P 1520 / CH-SAT

D ES

I

Zvolte si stejný design dle vašeho přání, můžete vybírat produkty na následujících stranách. EIDOS HTSI DEF str. 35

EIDOS Q 03 HR str. 6

OKENNÍ KOVÁNÍ EIDOS RO str. 48

16

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

QUATRO str. 40

PODLAHOVÁ ZARÁŽKA VL 442075 str. 46

WC klika-klika s WC sadou

KOVÁNÍ PRO POSUVNÉ DVEŘE MUŠLE VL 35441 BL str. 47

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


CH-SAT matný chrom materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: matný chrom

bez DPH

vč. DPH

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

N

EN

G

C

N

Ý DŮM EL

D ES

I

699 Kč 735 Kč 854 Kč

839 Kč 882 Kč 1 025 Kč

bez DPH

vč. DPH

EN

D ES

999 Kč 1395 Kč 1395 Kč

1 199 Kč 1 674 Kč 1 674 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

N

D

I

Ý DŮM EL

EN

G

C

Ý DŮM EL

D ES

I

1165 Kč 1525 Kč 1525 Kč

1 398 Kč 1 830 Kč 1 830 Kč

bez DPH

vč. DPH

D ES

D

I

1235 Kč 1437 Kč 1437 Kč

1 482 Kč 1 724 Kč 1 724 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

N

N

JE

EN

Ý DŮM EL

EN

G

C

Ý DŮM EL

G

C

OPERA P 307 / CH-SAT

JE

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

D

BB/PZ WC KPZL/R

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

NOVINKA

NICOL P 400 / CH-SAT

C

923 Kč 1 079 Kč 1 079 Kč

D

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

ALINA P 306 / CH-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

JE

769 Kč 899 Kč 899 Kč

LAGUNA P 300 / CH-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

vč. DPH

I

D

I

bez DPH

JE

D ES

D ES

839 Kč 1 079 Kč 1 319 Kč

Ý DŮM EL

EN

EN

699 Kč 899 Kč 1099 Kč

N

C

NOVINKA

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

Ý DŮM EL

N

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

ALT WIEN PW 3000 / CH-SAT

G

C

bez DPH

JE

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

N

671 Kč 839 Kč 959 Kč

D

D

I

559 Kč 699 Kč 799 Kč

MORON BA 1180 / CH-SAT

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

G

CH-SAT 72/90 CH-SAT 72/78/90 CH-SAT 72/90

EN

NOVINKA

JE

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

JE

JE

D

ELEGANT BA 1220 / CH-SAT

G

C

NOVINKA

G

OTZI BA Z1420 / CH-SAT

D ES

I

1632 Kč 2059 Kč 2059 Kč

1 958 Kč 2 471 Kč 2 471 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

17


CH-P chrom perla materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: chrom perla

N

D

G

EN

D ES

I

Ø8

bez DPH

vč. DPH

STREAM BLACK H 1114S / CH-P

Šroubovací kovová rozeta

CH-P černá CH-P černá CH-P černá

Plastová rozeta

1 110 Kč 1 714 Kč 1 714 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

EN

D ES

BB/PZ WC KPZL/R

CH-P CH-P CH-P

Šroubovací kovová rozeta

925 Kč 1428 Kč 1428 Kč

1 110 Kč 1 714 Kč 1 714 Kč

bez DPH

vč. DPH

RAFFAELLA BLACK H 1124M NOVINKA / CH-P

D

I

Ø7

BB/PZ WC KPZL/R

925 Kč 1428 Kč 1428 Kč

JE

JE

D

CH-P CH-P CH-P

N

C

NOVINKA

BB/PZ WC KPZL/R

I

Ý DŮM EL

N

1 110 Kč 1 714 Kč 1 714 Kč

D ES

EN

G

Šroubovací kovová rozeta

925 Kč 1428 Kč 1428 Kč

EN

Ø8

C

CH-P CH-P CH-P

G

BB/PZ WC KPZL/R

Ø8

Ý DŮM EL

N

C

Ý DŮM EL

JE

JE

D

VIOLA P 100 / CH-P

G

RAFFAELLA P 130 / CH-P

C

MONICA P 120 / CH-P

D ES

I

Ø7

899 Kč 1299 Kč 1299 Kč

1 079 Kč 1 559 Kč 1 559 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

CH-P černá CH-P černá CH-P černá

Plastová rozeta

999 Kč 1399 Kč 1399 Kč

1 199 Kč 1 679 Kč 1 679 Kč

bez DPH

vč. DPH

JULIUS BA Z1422 / CH

NOVINKA

CH chrom lesklý

MAREA BA Z2062 / CH

NOVINKA

EN

D ES

Ø7

BB/PZ WC KPZL/R

CH CH CH

Rozeta FL

18

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

N

D

I

Ý DŮM EL

EN

G

C

N

JE

JE

D

Ý DŮM EL

G

C

materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: chrom lesklý

D ES

I

Ø7

459 Kč 599 Kč 699 Kč

551 Kč 719 Kč 839 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

bez DPH

vč. DPH

Rozeta FL

WC klika-klika s WC sadou

CH CH CH

521 Kč 663 Kč 729 Kč

625 Kč 796 Kč 875 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


CH chrom lesklý materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: chrom lesklý

I

Ø8

595 Kč 920 Kč 920 Kč

714 Kč 1 104 Kč 1 104 Kč

bez DPH

vč. DPH

CH CH CH

Rozeta EASY FIX

vč. DPH

NOVINKA

CH CH CH

Rozeta FL

N

1026 Kč 1417 Kč 1417 Kč

1 231 Kč 1 700 Kč 1 700 Kč

bez DPH

vč. DPH

MOMI P 1510 / CH

NOVINKA

INDUSTRIAL DESIGNER

Ý DŮM EL

Ý DŮM EL

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

N

CH CH CH

Rozeta EASY FIX

1699 Kč 2040 Kč 2040 Kč

2 039 Kč 2 448 Kč 2 448 Kč

bez DPH

vč. DPH

N

D ES

D

I

549 Kč 699 Kč 799 Kč

659 Kč 839 Kč 959 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

CH 72/90 CH 72/78/90 CH 72/90

I

CH CH CH

Rozeta EASY FIX

1699 Kč 2040 Kč 2040 Kč

2 039 Kč 2 448 Kč 2 448 Kč

bez DPH

vč. DPH

C

Ý DŮM EL

EN

D ES

D

I

699 Kč 899 Kč 1099 Kč

839 Kč 1 079 Kč 1 319 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

D ES

JE

JE

EN

EN

ALT WIEN PW 3000 / CH

C

Ý DŮM EL

G

C

ELEGANT BA 1220 / CH

BB/PZ WC KPZL/R

N

Ø8

D

I

BB/PZ WC KPZL/R

CH 72/90 CH 72/78/90 CH 72/90

Ý DŮM EL

N

1 964 Kč 2 454 Kč 2 454 Kč

D ES

EN

G

1637 Kč 2045 Kč 2045 Kč

EN

G

G

D

G

N

Ø8

JE

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

bez DPH

BB/PZ WC KPZL/R

Chiara Moreschi

D

CH 72/90 CH 72/78/90 CH 72/90

1 198 Kč 1 678 Kč 1 678 Kč

INDUSTRIAL DESIGNER

OTZI BA Z1420 / CH

BB/PZ WC KPZL/R

998 Kč 1398 Kč 1398 Kč

JE

Rozeta EASY FIX

I

Brian Sironi

I

CH CH CH

D ES

INDUSTRIAL DESIGNER

JE

JE

BB/PZ WC KPZL/R

EN

Brian Sironi

Ø8

D ES

Ý DŮM EL

Ø8

LEAF P 1520 / CH

C

C

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

EN

C

Ø8

ARIA P 710 / CH

D

D

I

C

Rozeta FL

D ES

N

CH CH CH

EN

G

BB/PZ WC KPZL/R

N

N

D

G

D ES

JE

EN

Ý DŮM EL

G

C

Ý DŮM EL

JE

JE

D

BRAVO P 941 / CH

G

NICOL P 401 / CH

C

FOXI P 7031 / CH

D ES

I

1529 Kč 1934 Kč 1934 Kč

1 835 Kč 2 321 Kč 2 321 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

19


Z zirkonium materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: zirkonium

EASY P 201 / Z

FOXI P 7031 / Z

NOVINKA

BRAVO P 941 / Z

Brian Sironi

C

N

D

I

EN

G

C

N

D ES

D ES

I

Ø8

Ø8

N

EN

G

JE

BB/PZ WC KPZL/R

EN

Ý DŮM EL

Ý DŮM EL Ø8

D

JE

JE

D

Ý DŮM EL

G

C

INDUSTRIAL DESIGNER

D ES

I

Z Z Z

Rozeta FL

550 Kč 880 Kč 880 Kč

660 Kč 1 056 Kč 1 056 Kč

bez DPH

vč. DPH

NICOL P 401 / Z

BB/PZ WC KPZL/R

Z Z Z

Rozeta FL

599 Kč 999 Kč 999 Kč

719 Kč 1 199 Kč 1 199 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

Z Z Z

Rozeta FL

1198 Kč 1570 Kč 1570 Kč

1 438 Kč 1 884 Kč 1 884 Kč

bez DPH

vč. DPH

SKONTO P 940 / Z

A mosaz lesklá

EN

D ES

N

D

I

Ý DŮM EL

EN

G

C

N

JE

JE

D

Ý DŮM EL

G

C

materiál: masivní mosaz povrchová úprava: mosaz lesklá

D ES

I

Ø8

BB/PZ WC KPZL/R

Z Z Z

1549 Kč 1989 Kč 1989 Kč

1 859 Kč 2 387 Kč 2 387 Kč

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

JULIUS BA Z1422 / A

BB/PZ WC KPZL/R

Z 72/90 Z 72/78/90 Z 72/90

Rozeta FL

20

A A A

1 656 Kč 2 328 Kč 2 328 Kč

bez DPH

vč. DPH

BRAVO P 941 / A

Ø7

BB/PZ WC KPZL/R

1380 Kč 1940 Kč 1940 Kč

Ø8

499 Kč 649 Kč 719 Kč

599 Kč 779 Kč 863 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

bez DPH

vč. DPH

Rozeta FL

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

LAGUNA P 301 / A

A A A

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

Ø8

853 Kč 1188 Kč 1188 Kč

1 024 Kč 1 426 Kč 1 426 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

A A A

1190 Kč 1500 Kč 1500 Kč

1 428 Kč 1 800 Kč 1 800 Kč

Rozeta EASY FIX

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


A mosaz lesklá materiál: masivní mosaz povrchová úprava: mosaz lesklá

OTZI BA Z1420 / A

ALT WIEN PW 3000 / A

AMADEUS BA 1360 / A

NOVINKA

BB/PZ WC KPZL/R

A 72/90 A 72/78/90 A 72/90

559 Kč 699 Kč 749 Kč

671 Kč 839 Kč 899 Kč

bez DPH

vč. DPH

A 72/90 A 72/78/90 A 72/90

A 72/90 A 72/78/90 A 72/90

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

I

579 Kč 735 Kč 854 Kč

695 Kč 882 Kč 1 025 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

A 72/90 A 72/78/90 A 72/90

599 Kč 749 Kč 749 Kč

719 Kč 899 Kč 899 Kč

bez DPH

vč. DPH

ELIZABETH BA 1680 / A

NOVINKA

N

Ý DŮM EL

EN

D ES

I

599 Kč 699 Kč 969 Kč

719 Kč 839 Kč 1 163 Kč

bez DPH

vč. DPH

SKONTO P 940 / A

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

G

JE

D

BB/PZ WC KPZL/R

A 72/90 / ABR A 72/78/90 / ABR A 72/90 / ABR

EN

ALT WIEN II / A

C

ELEGANT BA 1220 / A

BB/PZ WC KPZL/R

N

JE

D

Ý DŮM EL

G

C

Nově i v povrchu ABR

BB/PZ WC KPZL/R

A 72/90 A 72/78/90 A 72/90

741 Kč 1009 Kč 1009 Kč

889 Kč 1 211 Kč 1 211 Kč

bez DPH

vč. DPH

EXAKT P 776 / A

820 Kč 1190 Kč 1190 Kč

984 Kč 1 428 Kč 1 428 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

A 72/90 A 72/78/90 A 72/90

BB/PZ WC KPZL/R

A 72/90 A 72/78/90 A 72/90

749 Kč 879 Kč 879 Kč

899 Kč 1 055 Kč 1 055 Kč

bez DPH

vč. DPH

1455 Kč 1720 Kč 1720 Kč

1 746 Kč 2 064 Kč 2 064 Kč

bez DPH

vč. DPH

SESAM P 40 / A

1379 Kč 1678 Kč 1678 Kč

1 655 Kč 2 014 Kč 2 014 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

A 72/90 A 72/78/90 A 72/90

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

21


A-SAT matná mosaz, Z-SAT matný zirkon, ABR mosaz patina materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: různé povrchové úpravy

BRAVO P 941 / A-SAT

LAGUNA P 301 / A-SAT

959 Kč 1 338 Kč 1 338 Kč

bez DPH

vč. DPH

ELEGANT BA 1220 / A-SAT

A-SAT A-SAT A-SAT

1158 Kč 1466 Kč 1466 Kč

1 390 Kč 1 759 Kč 1 759 Kč

bez DPH

vč. DPH

Rozeta EASY FIX

NICOL P 401 / Z-SAT

NOVINKA

BB/PZ WC KPZL/R

A-SAT 72/90 A-SAT 72/78/90 A-SAT 72/90

579 Kč 719 Kč 849 Kč

695 Kč 863 Kč 1 019 Kč

bez DPH

vč. DPH

JULIUS BA Z1422 / ABR

C

NOVINKA

BB/PZ WC KPZL/R

JE

D

Ø8

599 Kč 699 Kč 969 Kč

719 Kč 839 Kč 1 163 Kč

bez DPH

vč. DPH

Z-SAT Z-SAT Z-SAT

22

vč. DPH

I

Rozeta FL

959 Kč 1 343 Kč 1 343 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

ABR ABR ABR

Rozeta FL

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

I

519 Kč 669 Kč 729 Kč

623 Kč 803 Kč 875 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

EN

D ES

D

I

Ø8

799 Kč 1119 Kč 1119 Kč

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

ABR ABR ABR

C

C

N

D

G

D ES

D ES

NICOL P 401 / ABR matný povrch

Ý DŮM EL

EN

BB/PZ WC KPZL/R

JE

Rozeta FL

bez DPH

Rozeta EASY FIX

Ø8

ABR ABR ABR

1 679 Kč 2 135 Kč 2 135 Kč

JE

JE

D

BB/PZ WC KPZL/R

1399 Kč 1779 Kč 1779 Kč

BRAVO P 941 / ABR

C

PRAHA P 9031 / ABR

BB/PZ WC KPZL/R

N

A-SAT 72/90 A-SAT 72/78/90 A-SAT 72/90

EN

Ø7

G

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

N

Rozeta FL

799 Kč 1115 Kč 1115 Kč

Ý DŮM EL

N

A-SAT A-SAT A-SAT

EN

G

BB/PZ WC KPZL/R

Ø8

G

Ø8

OTZI BA Z1420 / A-SAT

D ES

I

Ø8

868 Kč 1245 Kč 1245 Kč

1 042 Kč 1 494 Kč 1 494 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

ABR-mat ABR-mat ABR-mat

Rozeta EASY FIX

1139 Kč 1429 Kč 1429 Kč

1 367 Kč 1 715 Kč 1 715 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


ABR mosaz patina materiál: masivní mosaz povrchová úprava: mosaz patina

D ES

D

I

Ý DŮM EL

N

N

EN

NOVINKA

EN

G

C

Ý DŮM EL

AMADEUS BA 1360 / ABR

JE

JE

D

OTZI BA Z1420 / ABR

G

C

LAGUNA P 301 / ABR matný povrch

D ES

I

Ø8

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

ABR 72/90 ABR 72/78/90 ABR 72/90

EN

D ES

719 Kč 839 Kč 1 163 Kč

bez DPH

vč. DPH

719 Kč 899 Kč 899 Kč

bez DPH

vč. DPH

SKONTO P 940 / ABR

D

BB/PZ WC KPZL/R

ABR 72/90 ABR 72/78/90 ABR 72/90

749 Kč 879 Kč 879 Kč

899 Kč 1 055 Kč 1 055 Kč

bez DPH

vč. DPH

LAGUNA P 300 / ABR matný povrch

C

Ý DŮM EL

N

EN

D

G

C

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

NOVINKA

JE

JE

ABR 72/90 ABR 72/78/90 ABR 72/90

ELIZABETH BA1680 / ABR

599 Kč 749 Kč 749 Kč

I

NICOL P 400 / ABR matný povrch

BB/PZ WC KPZL/R

vč. DPH

ABR 72/90 ABR 72/78/90 ABR 72/90

Ý DŮM EL

599 Kč 699 Kč 969 Kč

D

bez DPH

BB/PZ WC KPZL/R

JE

JE

D

695 Kč 863 Kč 911 Kč

C

C

NOVINKA

579 Kč 719 Kč 759 Kč

D ES

I

1085 Kč 1395 Kč 1395 Kč

1 302 Kč 1 674 Kč 1 674 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

ABR 72/90 ABR 72/78/90 ABR 72/90

ABR 72/90 ABR 72/78/90 ABR 72/90

EN

D ES

I

820 Kč 1230 Kč 1230 Kč

984 Kč 1 476 Kč 1 476 Kč

bez DPH

vč. DPH

1379 Kč 1678 Kč 1678 Kč

1 655 Kč 2 014 Kč 2 014 Kč

bez DPH

vč. DPH

EXAKT P 776 / ABR

Ý DŮM EL

EN

D ES

I

1185 Kč 1501 Kč 1501 Kč

1 422 Kč 1 801 Kč 1 801 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

N

ELEGANT BA 1220 / ABR

ABR 72/90 ABR 72/78/90 ABR 72/90

N

bez DPH

BB/PZ WC KPZL/R

G

1 418 Kč 1 796 Kč 1 796 Kč

G

Rozeta EASY FIX

1182 Kč 1497 Kč 1497 Kč

N

ABR-mat ABR-mat ABR-mat

G

BB/PZ WC KPZL/R

BB/PZ WC KPZL/R

ABR 72/90 ABR 72/78/90 ABR 72/90

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

23


AN antik, CP černá patina materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: antik, černá patina

APOLLO P111 / AN

Ø8

D ES

I

Tato povrchová úprava je částečně vyráběna ručním opracováním a proto zde dochází k barevným odchylkám.

Ø8

953 Kč 1317 Kč 1317 Kč

1 144 Kč 1 580 Kč 1 580 Kč

bez DPH

vč. DPH

AN AN AN

1016 Kč 1332 Kč 1332 Kč

1 219 Kč 1 598 Kč 1 598 Kč

bez DPH

vč. DPH

APOLLO P110 / AN

N

D ES

D

I

JE

EN

Ý DŮM EL

C

C

Ý DŮM EL

JE

JE

D

STAR P 1461 / CP

G

C

BUTTERFLY P 250 / AN

BB/PZ WC KPZL/R

N

AN AN AN

EN

EN

D

G

BB/PZ WC KPZL/R

N

D

I

D ES

I

Ý DŮM EL

N

D ES

EN

G

EN

Ý DŮM EL

G

C

N

JE

JE

D

Ý DŮM EL

G

C

STAR P 1461 / AN

D ES

I

Ø8

bez DPH

vč. DPH

AN 72/90 AN 72/78/90 AN 72/90

1205 Kč 1410 Kč 1410 Kč

1 446 Kč 1 692 Kč 1 692 Kč

bez DPH

vč. DPH

BUTTERFLY P 250 / CP

D

I

953 Kč 1317 Kč 1317 Kč

1 144 Kč 1 580 Kč 1 580 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

C

C

N

D ES

CP CP CP

JE

EN

BB/PZ WC KPZL/R

APOLLO P110 / CP

JE

JE

D

Ý DŮM EL

G

C

APOLLO P111 / CP

BB/PZ WC KPZL/R

EN

D ES

D

I

Ý DŮM EL

N

1 044 Kč 1 441 Kč 1 441 Kč

EN

G

870 Kč 1201 Kč 1201 Kč

N

AN 72/90 AN 72/78/90 AN 72/90

G

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

I

Ø8

BB/PZ WC KPZL/R

24

CP CP CP

1016 Kč 1332 Kč 1332 Kč

1 219 Kč 1 598 Kč 1 598 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

BB/PZ WC KPZL/R

CP 72/90 CP 72/78/90 CP 72/90

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

870 Kč 1201 Kč 1201 Kč

1 044 Kč 1 441 Kč 1 441 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

CP 72/90 CP 72/78/90 CP 72/90

1205 Kč 1410 Kč 1410 Kč

1 446 Kč 1 692 Kč 1 692 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


LN leštěná nerez materiál: nerezová ocel povrchová úprava: leštěná nerez, matná nerez

LOREDANA / LN

CRISTINA / LN

Ø8

BB/PZ WC KPZL/R

LN LN LN

Ø8

725 Kč 996 Kč 996 Kč

870 Kč 1 195 Kč 1 195 Kč

bez DPH

vč. DPH

GUN H 1125S / LN

BB/PZ WC KPZL/R

LN LN LN

LN LN LN

Ø8

875 Kč 1162 Kč 1162 Kč

1 050 Kč 1 394 Kč 1 394 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

LN LN LN

922 Kč 1221 Kč 1221 Kč

1 106 Kč 1 465 Kč 1 465 Kč

bez DPH

vč. DPH

METROPOL H 1673S / LN

Ø7

BB/PZ WC KPZL/R

ANTONELLA / LN

Ø7

1050 Kč 1362 Kč 1394 Kč

1 260 Kč 1 634 Kč 1 673 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

LN LN LN

Rozeta EASY FIX

1584 Kč 1781 Kč 1844 Kč

1 901 Kč 2 137 Kč 2 213 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ilustrační foto METROPOL H 1673S / LN str. 25.

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

WC klika-klika s WC sadou

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

25


E matná nerez materiál: nerezová ocel povrchová úprava: matná nerez

vč. DPH

VISION HR H 1802FL plochá rozeta / E

D ES

D

I

vč. DPH

26

EN

D ES

D

I

vč. DPH

NOVINKA

D

I

BB/PZ WC KPZL/R

E E E

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

2 519 Kč 3 059 Kč 3 228 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

E E E

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

Ý DŮM EL

EN

D ES

I

2099 Kč 2649 Kč 2799 Kč

2 519 Kč 3 179 Kč 3 359 Kč

bez DPH

vč. DPH

CARLA SQUARE HR H 1617FL plochá rozeta / E

Ý DŮM EL

EN

D ES

NOVINKA

D

I

Ø7

2099 Kč 2549 Kč 2690 Kč

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

D ES

bez DPH

Ý DŮM EL

NOVINKA

JE

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

EN

1 919 Kč 2 519 Kč 2 634 Kč

KLESO HR H 1735FL plochá rozeta / E

Ø7

E E E

ALA HR H 1290FL plochá rozeta / E

Ý DŮM EL

1599 Kč 2099 Kč 2195 Kč

JE

JE

D

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

vč. DPH

Ø7

C

C

NOVINKA

E E E

bez DPH

C

bez DPH

BB/PZ WC KPZL/R

2 399 Kč 3 024 Kč 3 239 Kč

N

2 399 Kč 3 059 Kč 3 239 Kč

BLOCK HR H 1807FL plochá rozeta / E

BB/PZ WC KPZL/R

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

1999 Kč 2520 Kč 2699 Kč

G

1999 Kč 2549 Kč 2699 Kč

N

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

E E E

Ø7

G

E E E

NOVINKA

BB/PZ WC KPZL/R

JE

EN

Ø7

BB/PZ WC KPZL/R

C

bez DPH

JE

JE

D

2 399 Kč 2 999 Kč 3 203 Kč

Ý DŮM EL

I

N

C

NOVINKA

D ES

G

ALA H 1290FL plochá rozeta / E

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

1999 Kč 2499 Kč 2669 Kč

C

vč. DPH

E E E

N

bez DPH

BB/PZ WC KPZL/R

G

1 799 Kč 2 399 Kč 2 634 Kč

EN

Ø7

C

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

1499 Kč 1999 Kč 2195 Kč

N

E E E

D

I

Ø7

G

BB/PZ WC KPZL/R

D ES

Ý DŮM EL

N

Ø7

EN

N

D

I

Ý DŮM EL

EN

G

N

D ES

Ý DŮM EL

JE

EN

NOVINKA

N

C

Ý DŮM EL

KLESO H 1735FL plochá rozeta / E

G

NOVINKA

JE

JE

D

BLOCK H 1807FL plochá rozeta / E

G

C

NOVINKA

G

VISION H 1802FL plochá rozeta / E

D ES

I

Ø7

2099 Kč 2649 Kč 2799 Kč

2 519 Kč 3 179 Kč 3 359 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

BB/PZ WC KPZL/R

E E E

Rozeta EASY FIX MAGNETIC s vratnou pružinou

2299 Kč 2799 Kč 2999 Kč

2 759 Kč 3 359 Kč 3 599 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


MAGNETICKÉ PLOCHÉ ROZETY TWIN klika je pevně spojená/otočná s vnějším krytem rozety magnetická konstrukce pro pevné přilnutí rozet skryté šroubové uchycení všechny šrouby s kovovou závitovou maticí tloušťka rozety 2,8 mm snadná montáž plochých rozet, stejná montáž jako běžné rozetové kování rozety jsou vhodné i pro zapuštěnou montáž jednoduchá a rychlá montáž rozety lze použít pro montáž na falcové i bezfalcové dveřní křídlo kování je s vlastním vratným mechanismem

27


DRUHY OBJEKTOVÉHO KOVà N� TWIN NOVINKA

ROZETA PLOCHà KULATà EASY FIX MAGNETIC S VRATNOU PRUŽINOU

ROZETA PLOCHĂ HRANATĂ EASY FIX MAGNETIC

NOVINKA

S VRATNOU PRUŽINOU

Dveře bezfalcovÊ Dveře falcovÊ konzultujte s dodavatelem

Dveře bezfalcovÊ Dveře falcovÊ konzultujte s dodavatelem

Ă˜7

Design rozeta tl. 2,8mm

Ă˜7

Design rozeta tl. 2,8mm

ROZETA EASY FIX KULATĂ

ROZETA EASY FIX HRANATĂ SNADNĂ A PEVNĂ MONTĂ Ĺ˝

SNADNĂ A PEVNĂ MONTĂ Ĺ˝

Ă˜7

ROZETA KOVOVĂ KULATĂ

Ă˜7

ROZETA PLASTOVà HRANATà VYSOKÉ ZAT�ŽEN�

VĂ?HODNĂ CENA

Ă˜7

ROZETA PULL BLOC S LOŽISKEM

Ă˜7

ROZETA PLASTOVĂ KULATĂ VĂ?HODNĂ CENA

DLOUHà ŽIVOTNOST KU L I KU LI

ÄŒK

SK

O

O ISK

OVÉ LOĹ˝ ÄŒK

O V É LO Ž

I

Ă˜7

Ă˜7

TĹ˜Ă?DY ZATĂ?Ĺ˝ENĂ? U KOVĂ NĂ? TWIN

PULL BLOC SYSTÉM KU L I KU LI

ÄŒK

SK

O

O ISK

OVÉ LOĹ˝ ÄŒK

O V É LO Ž

I

třída 2 dle EN 1906 TWIN LEKO

třída 3 dle EN 1906 OBJEKTOVÉ KOVà N�

třída 4 dle EN 1906 OBJEKTOVÉ KOVà N�

třída 3 dle EN 1906 PULL BLOCK SYSTÉM

1 – 2 provaĹ™enĂŠ body ve spoji kliky a krÄ?ku krÄ?ek: zamak klika: nerez – vyskytujĂ­ se Ăşspory materiĂĄlu (tenÄ?Ă­ materiĂĄl) rozety: plastovĂŠ rozety s pevnĂ˝mi montĂĄĹžnĂ­mi nĂĄlitky (FIX-IN)

3 provaĹ™enĂŠ body ve spoji kliky a krÄ?ku krÄ?ek: mosaz, nerez, hlinĂ­k klika: nerez rozety: plastovĂŠ, nebo kovovĂŠ rozety s pevnĂ˝mi montĂĄĹžnĂ­mi nĂĄlitky (FIX-IN)

4 provaĹ™enĂŠ body ve spoji kliky a krÄ?ku krÄ?ku: mosaz, nerez klika: nerez rozety: kovovĂŠ rozety s pevnĂ˝mi montĂĄĹžnĂ­mi nĂĄlitky (FIX-IN)

3 provaĹ™enĂŠ body ve spoji kliky a krÄ?ku krÄ?ek: mosaz, nerez, hlinĂ­k klika: nerez Lze doporuÄ?it pro objekty, kde se klade dĹŻraz na tichĂ˝ chod, a velkou frekvenci pouĹžitĂ­ jako nemocnice, vĂ˝robnĂ­ zĂĄvody, bytovĂŠ projekty a administrativnĂ­ prostory vyĹĄĹĄĂ­ho standardu.

provaĹ™enĂŠ body EN 1906 tĹ™. 3 krÄ?ek

klika nerez

VhodnÊ pouŞít do bytových prostor niŞťí aŞ střední kategorie bytovÊho zatíŞení. (Viz katalog LEKO TWIN.)

28

Prostory s vysokou frekvencĂ­ pouŞívĂĄnĂ­ veĹ™ejnostĂ­, nebo jinĂ˝mi uĹživateli s malou motivacĂ­ peÄ?livĂŠho pouŞívĂĄnĂ­ – napĹ™. kancelĂĄĹ™e, ĹĄkoly, ĹĄkolky, veĹ™ejnĂŠ budovy apod.

VhodnĂŠ pouĹžitĂ­ do extrĂŠmnÄ› zatĂ­ĹženĂ˝ch prostor – napĹ™. vĂ˝robnĂ­ zĂĄvody, veĹ™ejnĂŠ WC, restauraÄ?nĂ­ zařízenĂ­, sportovnĂ­ areĂĄly a stadiony, kasĂĄrny, administrativnĂ­ prostory vyĹĄĹĄĂ­ho standardu.

otvor pro Ä?tyĹ™hran

tQBUFOUFNDISĂˆOÇ”OâTZTUĂ?N tKFEOPEVDIĂˆNPOUĂˆĂ¤ tVMPäFOĂ“LMJLZWLVMJÇ?LPWĂ?NMPäJTLV tTUBCJMJUBLPWĂˆOĂ“ tUJDIâDIPE tTOJäVKF[BUÓäFOĂ“[BEMBCBDĂ“IP[ĂˆNLV tWIPEOâQSPPCKFLUZ EMF&/ UDz

tQSPWFEFOĂ“## 1; 8$ ,1;3-


E matná nerez materiál: nerezová ocel povrchová úprava: matná nerez

C

OBJEKTOVÉ KOVÁNÍ / LOFT / E Ý DŮM EL

I

Plastová rozeta

vč. DPH

EASY FIX rozeta

bez DPH

719 Kč 1 174 Kč 1 271 Kč vč. DPH

LOFT H 1803CM/ EN 1906 tř. 4 BB/PZ E 718 Kč WC E 1009 Kč KPZL/R E 1113 Kč Kovová rozeta

bez DPH

KU L I

SK

O

O ISK

LOFT H 1803S/ EN 1906 tř.3 BB/PZ E 599 Kč WC E 978 Kč KPZL/R E 1059 Kč

ČK

LI

474 Kč 786 Kč 886 Kč

DLOUHÁ ŽIVOTNOST

KU

VYSOKÉ ZATÍŽENÍ

LOFT H 1803/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 395 Kč WC E 655 Kč KPZL/R E 738 Kč bez DPH

D ES

OVÉ LOŽ ČK

SNADNÁ A PEVNÁ MONTÁŽ

VÝHODNÁ CENA

EN

G

JE

D

N

Ø7

O V É LO Ž

I

LOB LOFT/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 1390 Kč WC E 1690 Kč KPZL/R E 1750 Kč

862 Kč 1 211 Kč 1 336 Kč vč. DPH

Rozeta s ložiskem

1 668 Kč 2 028 Kč 2 100 Kč

bez DPH

vč. DPH

C

OBJEKTOVÉ KOVÁNÍ / UFO / E Ý DŮM EL

I

Plastová rozeta

vč. DPH

EASY FIX rozeta

bez DPH

719 Kč 1 174 Kč 1 271 Kč vč. DPH

UFO H 1801CM/ EN 1906 tř. 4 BB/PZ E 718 Kč WC E 1009 Kč KPZL/R E 1113 Kč Kovová rozeta

bez DPH

KU L I

SK

O

O ISK

UFO H 1801S/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 599 Kč WC E 978 Kč KPZL/R E 1059 Kč

ČK

LI

474 Kč 786 Kč 886 Kč

DLOUHÁ ŽIVOTNOST

KU

VYSOKÉ ZATÍŽENÍ

UFO H 1801/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 395 Kč WC E 655 Kč KPZL/R E 738 Kč bez DPH

D ES

OVÉ LOŽ ČK

SNADNÁ A PEVNÁ MONTÁŽ

VÝHODNÁ CENA

EN

G

JE

D

N

Ø7

O V É LO Ž

I

LOB UFO/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 1390 Kč WC E 1690 Kč KPZL/R E 1750 Kč

862 Kč 1 211 Kč 1 336 Kč vč. DPH

Rozeta s ložiskem

1 668 Kč 2 028 Kč 2 100 Kč

bez DPH

vč. DPH

C

OBJEKTOVÉ KOVÁNÍ / VISION / E Ý DŮM EL

Plastová rozeta

vč. DPH

EASY FIX rozeta

bez DPH

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

719 Kč 1 174 Kč 1 271 Kč vč. DPH

KU L I

O ISK

VISION H1802S/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 599 Kč WC E 978 Kč KPZL/R E 1059 Kč

VYSOKÉ ZATÍŽENÍ

DLOUHÁ ŽIVOTNOST

VISION H 1802CM/ EN 1906 tř. 4 BB/PZ E 718 Kč 862 Kč WC E 1009 Kč 1 211 Kč KPZL/R E 1113 Kč 1 336 Kč

LOB VISION/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 1390 Kč WC E 1690 Kč KPZL/R E 1750 Kč

Kovová rozeta

Rozeta s ložiskem

WC klika-klika s WC sadou

bez DPH

vč. DPH

O SK

ČK

LI

474 Kč 786 Kč 886 Kč

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

I

KU

VISION H 1802/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 395 Kč WC E 655 Kč KPZL/R E 738 Kč bez DPH

D ES

OVÉ LOŽ ČK

SNADNÁ A PEVNÁ MONTÁŽ

VÝHODNÁ CENA

EN

G

JE

D

N

Ø7

O V É LO Ž

I

bez DPH

1 668 Kč 2 028 Kč 2 100 Kč vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

29


E matná nerez materiál: nerezová ocel povrchová úprava: matná nerez

GULF / E C

Ý DŮM EL

I

Plastová rozeta

vč. DPH

EASY FIX rozeta

bez DPH

893 Kč 1 199 Kč 1 307 Kč vč. DPH

GULF H 1804CM/ EN 1906 tř. 4 BB/PZ E 749 Kč WC E 1044 Kč KPZL/R E 1144 Kč Kovová rozeta

bez DPH

KU L I

O ISK

GULF H 1804S/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 744 Kč WC E 999 Kč KPZL/R E 1089 Kč

O SK

ČK

LI

505 Kč 817 Kč 917 Kč

DLOUHÁ ŽIVOTNOST

KU

VYSOKÉ ZATÍŽENÍ

GULF H 1804/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 421 Kč WC E 681 Kč KPZL/R E 764 Kč bez DPH

D ES

OVÉ LOŽ ČK

SNADNÁ A PEVNÁ MONTÁŽ

VÝHODNÁ CENA

EN

G

JE

D

N

Ø7

O V É LO Ž

I

LOB GULF/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 1390 Kč WC E 1690 Kč KPZL/R E 1750 Kč

899 Kč 1 253 Kč 1 373 Kč vč. DPH

Rozeta s ložiskem

1 668 Kč 2 028 Kč 2 100 Kč

bez DPH

vč. DPH

LISA / E C

Ý DŮM EL

SNADNÁ A PEVNÁ MONTÁŽ 421 Kč 681 Kč 764 Kč

505 Kč 817 Kč 917 Kč

LISA H 1231S/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E WC E KPZL/R E

Plastová rozeta

bez DPH

vč. DPH

EASY FIX rozeta

I

VYSOKÉ ZATÍŽENÍ 744 Kč 999 Kč 1089 Kč

893 Kč 1 199 Kč 1 307 Kč

bez DPH

vč. DPH

LISA H 1231CM/ EN 1906 tř. 4 BB/PZ E 749 Kč WC E 1044 Kč KPZL/R E 1144 Kč Kovová rozeta

bez DPH

C

STEJNÝ DESIGN PRO VAŠE BYDLENÍ modelová řada CARLA SQUARE v povrchu MATNÁ NEREZ

JE

BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ PRO VSTUPNÍ DVEŘE

D

INTERIÉROVÉ KOVÁNÍ

899 Kč 1 253 Kč 1 373 Kč vč. DPH

Ý DŮM EL

N

LISA H 1231/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E WC E KPZL/R E

D ES

EN

G

VÝHODNÁ CENA

EN

G

JE

D

N

Ø7

D ES

I

Zvolte si stejný design dle vašeho přání, můžete vybírat produkty na následujících stranách. CARLA SQUARE BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ str. 39

CARLA HTSI DEF str. 35

30

CARLA SQUARE HR H 1617 KS str. 32

OKENNÍ KOVÁNÍ

KOVÁNÍ PRO POSUVNÉ DVEŘE

CARLA RO str. 48

MUŠLE VL 35441 BL str. 47

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

KOVÁNÍ PRO SKLENĚNÉ DVEŘE

PODLAHOVÁ ZARÁŽKA VL 442075 str. 46

WC klika-klika s WC sadou

QUATRO str. 40

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


E matná nerez materiál: nerezová ocel povrchová úprava: matná nerez

vč. DPH

EASY FIX rozeta

D ES

bez DPH

vč. DPH

GULF HR H 1804S/ EN 1906 tř. 3 / E

C

1 123 Kč 1 560 Kč 1 608 Kč

bez DPH

vč. DPH

D

BB/PZ WC KPZL/R

E E E

EASY FIX rozeta

1 806 Kč 2 042 Kč 2 118 Kč

bez DPH

vč. DPH

VISION HR H 1802S/ EN 1906 tř. 3 / E

C

Ý DŮM EL

N

D ES

D

I

BB/PZ WC KPZL/R

E E E

EASY FIX rozeta

959 Kč 1 415 Kč 1 475 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

E E E

EASY FIX rozeta

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

I

959 Kč 1 415 Kč 1 475 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

EN

D ES

D

I

Ý DŮM EL

EN

D ES

I

Ø7

799 Kč 1179 Kč 1229 Kč

959 Kč 1 415 Kč 1 475 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

D ES

BLOCK HR H 1809S/ EN 1906 tř. 3 / E

Ø7

799 Kč 1179 Kč 1229 Kč

EN

799 Kč 1179 Kč 1229 Kč

JE

JE

EN

Ý DŮM EL

Ø7

1505 Kč 1702 Kč 1765 Kč

G

C

1 079 Kč 1 336 Kč 1 373 Kč

I

936 Kč 1300 Kč 1340 Kč

JE

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

899 Kč 1113 Kč 1144 Kč

N

EN

Ø7

EASY FIX rozeta

EASY FIX rozeta

Ø7

D

E E E

E E E

Ý DŮM EL

DUO HR H 1355S/ EN 1906 tř. 3 / E

BB/PZ WC KPZL/R

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

C

E E E

bez DPH

METROPOL H 1673S / EN 1906 tř. 3 / E

Ø7

BB/PZ WC KPZL/R

959 Kč 1 271 Kč 1 271 Kč

JE

JE

D

EASY FIX rozeta

799 Kč 1059 Kč 1059 Kč

G

C

ALA H 1290S/ EN 1906 tř. 3 / E

E E E

N

bez DPH

BB/PZ WC KPZL/R

I

G

562 Kč 998 Kč 1 061 Kč

D ES

N

468 Kč 832 Kč 884 Kč

EN

Ø7

N

EASY FIX rozeta

Ø7

N

D

I

G

D ES

Ý DŮM EL

G

C

N

EN

G

E E E

BLOCK C H 1807S/ EN 1906 tř. 3 / E

Ý DŮM EL

Ø7

BB/PZ WC KPZL/R

NOVINKA

JE

JE

D

ALDA H 1806/ EN 1906 tř. 3 / E

G

C

DUO H 1355/ EN 1906 tř. 3 / E

BB/PZ WC KPZL/R

E E E

EASY FIX rozeta

999 Kč 1339 Kč 1399 Kč

1 199 Kč 1 607 Kč 1 679 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

31


E matná nerez materiál: nerezová ocel povrchová úprava: matná nerez

KLESO HR H 1735S/ EN 1906 tř. 3 / E

ALFA HR P 221/ EN 1906 tř. 3 / E

C

ALA HR H 1290S / EN 1906 tř. 3 / E

Ý DŮM EL

I

1 199 Kč 1 655 Kč 1 751 Kč

bez DPH

vč. DPH

N

E E E

EASY FIX rozeta

999 Kč 1459 Kč 1559 Kč

1 199 Kč 1 751 Kč 1 871 Kč

bez DPH

vč. DPH

CARLA SQUARE HR H 1617KS / EN 1906 tř. 3 / E

Ý DŮM EL

C

Plastová rozeta

1199 Kč 1599 Kč 1599 Kč

1 439 Kč 1 919 Kč 1 919 Kč

bez DPH

vč. DPH

VISION H 1802KU/ EN 1906 tř. 3 / E

Kovový štítek

32

E 72 E 78 E 72

EASY FIX rozeta

1549 Kč 1899 Kč 1959 Kč

1 875 Kč 2 279 Kč 2 351 Kč

bez DPH

vč. DPH

UFO VL 36300/ EN 1906 tř. 3 / E

C

N

D ES

D

I

1099 Kč 1579 Kč 1669 Kč

1 319 Kč 1 895 Kč 2 003 Kč

bez DPH

vč. DPH

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

Ý DŮM EL

BB/PZ WC KPZL/R

E 72 E 78 E 72

Kovový štítek

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

BB/PZ WC KPZL/R

E 72 E 78 E 72

Kovový štítek

D ES

EN

1 472 Kč 2 208 Kč 2 575 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

I

1099 Kč 1579 Kč 1669 Kč

1 099 Kč 1 579 Kč 1 669 Kč

bez DPH

vč. DPH

D

I

1227 Kč 1840 Kč 2146 Kč

D ES

VISION VL 36360/ EN 1906 tř. 3 / E

Ý DŮM EL

EN

N

N

E E E

JE

BB/PZ WC KPZL/R

BB/PZ WC KPZL/R

Ý DŮM EL

EN

NOVINKA

D

I

JE

JE

D

D ES

G

C

NOVINKA

EN

N

E E E

vč. DPH

UFO H 1801KU/ EN 1906 tř. 3 / E

G

N

G

D

I

BB/PZ WC KPZL/R

bez DPH

JE

D ES

EASY FIX rozeta

Ø7

JE

JE

EN

1 679 Kč 2 159 Kč 2 159 Kč

Ý DŮM EL

Ø7

D

vč. DPH

G

C

BETA P 231 HR/ EN 1906 tř. 3 / E

BB/PZ WC KPZL/R

bez DPH

ALFA HR H 1836S/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E 1399 Kč WC E 1799 Kč KPZL/R E 1799 Kč

Plastová rozeta

BB/PZ WC KPZL/R Kovový štítek

E 72 E 78 E 72

Ý DŮM EL

N

EASY FIX rozeta

999 Kč 1379 Kč 1459 Kč

I

EN

G

E E E

D ES

1 439 Kč 1 919 Kč 1 919 Kč

C

BB/PZ WC KPZL/R

EN

1199 Kč 1599 Kč 1599 Kč

C

D ES

G

N

D

G

EN

I

G

C

C

Ø7

JE

JE

D

D ES

ALFA HR P 221/ EN 1906 tř. 3 BB/PZ E WC E KPZL/R E

Ý DŮM EL

Ø7

EN

G

JE

Ý DŮM EL

N

Ø8

D

D ES

I

1370 Kč 1984 Kč 2218 Kč

1 644 Kč 2 381 Kč 2 662 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


E matná nerez materiál: nerezová ocel povrchová úprava: matná nerez

Ý DŮM EL

I

Kovová rozeta

686 Kč 1040 Kč

823 Kč 1 248 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

E E

Kovová rozeta

E E

Kovová rozeta

718 Kč 1056 Kč

718 Kč 1 056 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

D ES

E E

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

862 Kč 1 267 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ý DŮM EL

899 Kč 1144 Kč

1 079 Kč 1 373 Kč

bez DPH

vč. DPH

PZ KPZR

E E

EASY FIX rozeta

Kovová rozeta

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

E E

686 Kč 1040 Kč

823 Kč 1 248 Kč

bez DPH

vč. DPH

WC klika-klika s WC sadou

665 Kč 1 316 Kč

bez DPH

vč. DPH

VISION H 1802 Z - plotové branky/ EN 1906 tř. 3 / E

D

I D ES

PZ KPZR

554 Kč 1097 Kč

Ý DŮM EL Ø7

N

EN

G

N

G

EASY FIX rozeta

718 Kč 1056 Kč

JE

E E

vč. DPH

Ø7

UFO H 1801 Z - plotové branky/ EN 1906 tř. 3 / E

D

bez DPH

VISION H1802S - plotové branky / EN 1906 tř. 3 / E

Ø7

I D ES

823 Kč 1 248 Kč

I

Kovová rozeta

JE

JE

PZ KPZR

Kovová rozeta

686 Kč 1040 Kč

N

EN

Ø7

EN

E E

Ý DŮM EL

PZ KPZL/R

C

C

BLOCK C H1807S - plotové branky/ EN 1906 tř. 3 / E

D

I

PZ KPZL/R

C

I

PZ KPZL/R

vč. DPH

D ES

G

N

D

G

D ES

bez DPH

EN

Ø7

JE

JE

EN

823 Kč 1 248 Kč

GULF H 1804 Z / EN 1906 tř. 3 / E

Ø7

D

686 Kč 1040 Kč

N

N

PZ KPZL/R

C

C

UFO H 1805 Z - pro rámové dveře/ EN 1906 tř. 3 / E

Ø7

D

I

N

E E

D ES

EN

G

PZ KPZL/R

EN

G

N

D

G

D ES

JE

JE

JE

EN

Ý DŮM EL

Ø7

G

Ø7

D

UFO H 1801 Z/ EN 1906 tř. 3 / E

C

Ý DŮM EL

VISION H 1802 Z/ EN 1906 tř. 3 / E

C

C

LOFT H 1803 Z/ EN 1906 tř. 3 / E

I D ES

PZ KPZR Kovová rozeta

E E

686 Kč 1040 Kč

823 Kč 1 248 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

33


F1, F9 hliníkové kování materiál: hliník povrchová úprava: různé povrchové úpravy

LOFT G 5200 / F1, F9

UFO G 5000 / F1, F9

VISION G 5100 / F1, F9

F1

F9

Ø8

BB/PZ WC KPZL/R

F9

Ø8

Ø8

F1 F1 F1

279 Kč 399 Kč 369 Kč

335 Kč 479 Kč 443 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

F1 F1 F1

289 Kč 419 Kč 349 Kč

347 Kč 503 Kč 419 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

F1 F1 F1

339 Kč 459 Kč 419 Kč

407 Kč 551 Kč 503 Kč

Bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

Bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

Bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC KPZL/R

F9 F9 F9

313 Kč 444 Kč 378 Kč

376 Kč 533 Kč 454 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

F9 F9 F9

325 Kč 458 Kč 378 Kč

390 Kč 550 Kč 454 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

F9 F9 F9

361 Kč 495 Kč 419 Kč

433 Kč 594 Kč 503 Kč

Bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

Bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

Bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

ARCHIMEDE GH 500 / F9

BLOCK G 1430 / F9

Ø8

ALU STANDARD 5300 / F1

Ø8

F9 F9

439 Kč 595 Kč

527 Kč 714 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

F9 F9 F9

339 Kč 469 Kč 389 Kč

407 Kč 563 Kč 467 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

F1 F1 F1

207 Kč 323 Kč 323 Kč

248 Kč 388 Kč 388 Kč

Bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

Bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

Rozteč 72/90, bez vrtané pružiny

bez DPH

vč. DPH

BB/PZ WC

ZERO G 5400 / F1

BB/PZ PZ KPZL/R

ALU STANDARD 5300 / F4

ZERO G 5400 / F4

F1 F1 F1

198 Kč 311 Kč 311 Kč

238 Kč 373 Kč 373 Kč

BB/PZ WC KPZL/R

F4 F4 F4

207 Kč 323 Kč 323 Kč

248 Kč 388 Kč 388 Kč

BB/PZ PZ KPZL/R

F4 F4 F4

198 Kč 311 Kč 311 Kč

238 Kč 373 Kč 373 Kč

Rozteč 72/90, bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

Rozteč 72/90, bez vrtané pružiny

bez DPH

vč. DPH

Rozteč 72/90, bez vratné pružiny

bez DPH

vč. DPH

34

BB klika-klika otvor pro obyčejný klíč

PZ klika-klika otvor na cylindrickou vložku

WC klika-klika s WC sadou

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku


BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: různé povrchové úpravy

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

CH-SAT CH-SAT CH-SAT CH-SAT

EIDOS HTSI

C

N

D ES

D

I

6612 Kč 6612 Kč 6300 Kč 6300 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

6310 Kč 6310 Kč 5790 Kč 5790 Kč

7572 Kč 7572 Kč 6948 Kč 6948 Kč

bez DPH

vč. DPH

CH-SAT CH-SAT CH-SAT CH-SAT

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

6310 Kč 6310 Kč 5790 Kč 5790 Kč

7572 Kč 7572 Kč 6948 Kč 6948 Kč

bez DPH

vč. DPH

XR XR XR XR

Rozteč 72/90/92

F9 eloxovaný hliník imitace nerez

KPZL KPZR PZL PZR

F9 F9 F9 F9

Rozteč 72/90/92

vč. DPH

CH-SAT matný chrom, XR inoxchrom

KPZL KPZR PZL PZR

CH-SAT CH-SAT CH-SAT CH-SAT

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

5230 Kč 5230 Kč 4700 Kč 4700 Kč

6276 Kč 6276 Kč 5640 Kč 5640 Kč

bez DPH

vč. DPH

XR XR XR XR

F9 eloxovaný hliník imitace nerez

C

D

2508 Kč 2508 Kč 2879 Kč 2879 Kč

bez DPH

vč. DPH

I

bez DPH

I

2090 Kč 2090 Kč 2399 Kč 2399 Kč

D ES

Rozteč 72/90/92

N

D ES

EN

5304 Kč 5304 Kč 4992 Kč 4992 Kč

Rozteč 72/90/92

ZEUS CARLA HTSI

Ý DŮM EL

4420 Kč 4420 Kč 4160 Kč 4160 Kč

Ý DŮM EL

EN

N

bez DPH

Rozteč 72/90/92

JE

JE

D

vč. DPH

6276 Kč 6276 Kč 5640 Kč 5640 Kč

G

C

ZEUS CARLA HTSI DEF

5304 Kč 5304 Kč 4992 Kč 4992 Kč

bez DPH

C

bez DPH

I

5230 Kč 5230 Kč 4700 Kč 4700 Kč

N

Rozteč 72/90/92

D ES

4420 Kč 4420 Kč 4160 Kč 4160 Kč

D

6612 Kč 6612 Kč 6300 Kč 6300 Kč

EN

XR XR XR XR

I

5510 Kč 5510 Kč 5250 Kč 5250 Kč

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

G

C

KPZL KPZR PZL PZR

D ES

bez DPH

Rozteč 72/90/92

Ý DŮM EL

EN

5909 Kč 5909 Kč 5226 Kč 5226 Kč

Ý DŮM EL

CH-SAT CH-SAT CH-SAT CH-SAT

JE

JE

D

KPZL KPZR PZL PZR

TUKE HTSI

CH-SAT matný chrom, XR inoxchrom

4924 Kč 4924 Kč 4355 Kč 4355 Kč

CH-SAT matný chrom, XR inoxchrom

G

EN

Rozteč 72/90/92

Rozteč 72/90/92

Rozteč 72/90/92

Ý DŮM EL

5510 Kč 5510 Kč 5250 Kč 5250 Kč

XR XR XR XR

XR XR XR XR

I

N

bez DPH

KPZL KPZR PZL PZR

D ES

G

7414 Kč 7414 Kč 6732 Kč 6732 Kč

EN

G

C

N

G

6178 Kč 6178 Kč 5610 Kč 5610 Kč

JE

JE

D

TUKE HTSI DEF

D

I

CH-SAT matný chrom, XR inoxchrom

C

EIDOS HTSI DEF

D ES

N

Rozteč 72/90/92

EN

Ý DŮM EL

G

XR XR XR XR

Ý DŮM EL

KPZL KPZR PZL PZR

F9 F9 F9 F9

Rozteč 72/90/92

NOVINKA

Ý DŮM EL

N

KPZL KPZR PZL PZR

NOVINKA

JE

JE

D

XR inoxchrom

EN

G

CARLA HTSI

XR inoxchrom

C

CARLA HTSI DEF

D ES

I

1799 Kč 1799 Kč 1999 Kč 1999 Kč

2159 Kč 2159 Kč 2399 Kč 2399 Kč

bez DPH

vč. DPH

Při objednávce kování COLUMBUS, CLEOPATRA, HARMONIA a ZEUS uvádějte prosím sílu dveří. Pokud je dveřní křídlo silnější než 45 mm, je u roztečí 72 a 90 mm účtován příplatek za montážní materiál 210 Kč + DPH. PZL klika-klika levá otvor na cylindrickou vložku

PZR klika-klika pravá otvor na cylindrickou vložku

KPZL klika-koule levá otvor na cylindrickou vložku

KPZR klika-koule pravá otvor na cylindrickou vložku

35


BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: různé povrchové úpravy

I

bez DPH

vč. DPH

F9 F9 F9 F9

D ES

bez DPH

vč. DPH

C

C

D

bez DPH

1556 Kč 1556 Kč 1397 Kč 1397 Kč 1147 Kč 1710 Kč 1710 Kč 1536 Kč 1536 Kč 1374 Kč vč. DPH

Kompatibilní montáž na bezpečnostní dveře dle ČSN vyráběné v rozteči 90 mm.

bez DPH

vč. DPH

N

I

Rozteč 72/90/92

bez DPH

vč. DPH

Eloxovaný hliník F1 stříbrný, F9 imitace nerez

KPZL KPZR PZL PZR

Ochranné kování

D ES

Přídavná rozeta / F9

NOVINKA

C

vč. DPH

2819 Kč 2819 Kč 2519 Kč 2519 Kč

EN

1308 Kč 1308 Kč 1134 Kč 1134 Kč 916 Kč

F9 F9 F9 F9

N

bez DPH

Ý DŮM EL

1090 Kč 1090 Kč 945 Kč 945 Kč 763 Kč

KPZL KPZR PZL PZR

JE

2555 Kč 2555 Kč 2280 Kč 2280 Kč

2349 Kč 2349 Kč 2099 Kč 2099 Kč

vč. DPH

1188 Kč 1188 Kč 1030 Kč 1030 Kč 763 Kč

D

KPZL KPZR PZL PZR

bez DPH

990 Kč 990 Kč 858 Kč 858 Kč 636 Kč

I

2129 Kč 2129 Kč 1900 Kč 1900 Kč

I

1919 Kč 1919 Kč 2039 Kč 2039 Kč

Přídavná rozeta / F1

KLEOPATRA

D ES

D ES

1599 Kč 1599 Kč 1699 Kč 1699 Kč

F1 F1 F1 F1

G

C

KPZL KPZR PZL PZR

Ý DŮM EL

EN

EN

Eloxovaný hliník F1 stříbrný, F4 bronzový, F9 imitace nerez

I

Rozteč 92

Rozteč 92

HARMONIA

NOVINKA

Ý DŮM EL

Rozteč 72/90/92

N

D ES

F4, F9 F4, F9 F4, F9 F4, F9

JE

Ochranné kování

F9 F9 F9 F9

G

EN

Eloxovaný hliník F1 stříbrný, F9 imitace nerez

F9 F9 F9 F9

KPZL KPZR PZL PZR

Ý DŮM EL

Rozteč 72/90/92

F1 F1 F1 F1

F9 eloxovaný hliník imitace nerez

C

2303 Kč 2303 Kč 2507 Kč 2507 Kč

1425 Kč 1425 Kč 1280 Kč 1280 Kč Přídavná rozeta DEF / F9 1145 Kč

KPZL KPZR PZL PZR

ZEUS KLESO HTSI

D

1919 Kč 1919 Kč 2089 Kč 2089 Kč

F1 F1 F1 F1

D

vč. DPH

JE

JE

KLEOPATRA DEF

bez DPH

Rozteč 72/90/92

I

1297 Kč 1297 Kč 1164 Kč 1164 Kč Přídavná rozeta DEF / F1 956 Kč KPZL KPZR PZL PZR

1615 Kč 1615 Kč 1517 Kč 1517 Kč

N

EN

Eloxovaný hliník F1 stříbrný, F4 bronzový, F9 imitace nerez

KPZL KPZR PZL PZR

vč. DPH

1346 Kč 1346 Kč 1264 Kč 1264 Kč

F9 F9 F9 F9

Ý DŮM EL

Rozteč 72/90/92

D

bez DPH

KPZL KPZR PZL PZR

JE

JE

KPZL KPZR PZL PZR

Rozteč 72/90/92

G

C

F9 eloxovaný hliník imitace nerez

1466 Kč 1466 Kč 1378 Kč 1378 Kč

N

1993 Kč 1993 Kč 1993 Kč 1993 Kč

1222 Kč 1222 Kč 1148 Kč 1148 Kč

G

vč. DPH

1661 Kč 1661 Kč 1661 Kč 1661 Kč

F9 F9 F9 F9

F1 F1 F1 F1

I

N

bez DPH

KPZL KPZR PZL PZR

KPZL KPZR PZL PZR

D ES

G

Rozteč 72/90/92

D

Kompatibilní montáž na bezpečnostní dveře dle ČSN vyráběné v rozteči 90 mm.

1835 Kč 1835 Kč 1745 Kč 1745 Kč

EN

G

C

N

D ES

1529 Kč 1529 Kč 1454 Kč 1454 Kč

Rozteč 72/90/92

HARMONIA DEF

D

G

EN

Ý DŮM EL

F1 F1 F1 F1

Ý DŮM EL

N

F1 F1 F1 F1

Ý DŮM EL

EN

G

KPZL KPZR PZL PZR

Eloxovaný hliník F1 stříbrný, F9 imitace nerez

JE

JE

D

ZEUS KLESO HTSI DEF

ZEUS HTSI / F1, F9

Eloxovaný hliník F1 stříbrný, F9 imitace nerez

C

ZEUS HTSI DEF / F1, F9

D ES

I

1559 Kč 1559 Kč 1333 Kč 1333 Kč

1871 Kč 1871 Kč 1600 Kč 1600 Kč

Rozteč 92

bez DPH

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

1729 Kč 1729 Kč 1479 Kč 1479 Kč

2075 Kč 2075 Kč 1775 Kč 1775 Kč

bez DPH

vč. DPH

F9 F9 F9 F9

Rozteč 92

Při objednávce kování COLUMBUS, CLEOPATRA, HARMONIA a ZEUS uvádějte prosím sílu dveří. Pokud je dveřní křídlo silnější než 45 mm, je u roztečí 72 a 90 mm účtován příplatek za montážní materiál 210 Kč + DPH.

36

PZL klika-klika levá otvor na cylindrickou vložku

PZR klika-klika pravá otvor na cylindrickou vložku

KPZL klika-koule levá otvor na cylindrickou vložku

KPZR klika-koule pravá otvor na cylindrickou vložku


BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ

CH-SAT – matný chrom, XR – inoxchrom, Z – zirkonium , ABR – mosaz patina

XR

BRAVO

ALINA

CH-SAT

ADINA

CH-SAT/CH-P

INNER

OPERA

CH-SAT-E XR Z

CH-SAT XR

D ES

NICOL

ALA

CH-SAT XR

ARIA

CH-SAT XR Z ABR

XR/E

CH-SAT

DAVID HTSI 4500

DAVID HTSI 4500 DEF

KPZL KPZR PZL PZR

CH-SAT CH-SAT CH-SAT CH-SAT

4234 Kč 4234 Kč 4338 Kč 4338 Kč

5081 Kč 5081 Kč 5206 Kč 5206 Kč

KPZL KPZR PZL PZR

CH-SAT CH-SAT CH-SAT CH-SAT

3181 Kč 3181 Kč 3134 Kč 3134 Kč

3817 Kč 3817 Kč 3761 Kč 3761 Kč

KPZL KPZR PZL PZR

XR XR XR XR

5544 Kč 5544 Kč 5680 Kč 5680 Kč

6653 Kč 6653 Kč 6816 Kč 6816 Kč

KPZL KPZR PZL PZR

XR XR XR XR

4371 Kč 4371 Kč 4234 Kč 4234 Kč

5245 Kč 5245 Kč 5081 Kč 5081 Kč

KPZL KPZR PZL PZR

Z Z Z Z

6160 Kč 6160 Kč 6400 Kč 6400 Kč

7392 Kč 7392 Kč 7680 Kč 7680 Kč

KPZL KPZR PZL PZR

Z Z Z Z

4950 Kč 4950 Kč 4970 Kč 4970 Kč

5940 Kč 5940 Kč 5964 Kč 5964 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

ABR ABR ABR ABR

2980 Kč 2980 Kč 2950 Kč 2950 Kč

3576 Kč 3576 Kč 3540 Kč 3540 Kč

bez DPH

vč. DPH

Rozteč 72/90/92

EN

XR

RAFFAELLA

CH-SAT XR ABR Z

D

N

DAVID HTSI 4500

CH-SAT – matný chrom, XR – inoxchrom, Z – zirkonium

JE

DAVID HTSI 4500 DEF

Ý DŮM EL

Rozteč 72/90/92

COLUMBUS H 2093S s klikou LISA, LOFT, VISON

E – nerez matná

Ilustrační foto klika LISA

Ilustrační foto klika LOFT

COLUMBUS H 2093S LISA, LOFT, VISON

Při objednávce kování COLUMBUS uvádějte prosím sílu dveří. Pokud je dveřní křídlo silnější než 45 mm, je u roztečí 72 a 90 mm účtován příplatek za montážní materiál 210 Kč + DPH.

PZL klika-klika levá otvor na cylindrickou vložku

PZR klika-klika pravá otvor na cylindrickou vložku

KPZL KPZR

E E

Rozteč 72/92

3828 Kč 3828 Kč

4594 Kč 4594 Kč

bez DPH

vč. DPH

KPZL klika-koule levá otvor na cylindrickou vložku

Ilustrační foto klika VISION

KPZR klika-koule pravá otvor na cylindrickou vložku

G

C

materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: různé povrchové úpravy

37

I


BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: různé povrchové úpravy

I

D

Ilustrační foto klika LISA

COLUMBUS H 2087KS DEF LISA, LOFT, VISON

C

N

D ES

D

I

3299 Kč 3299 Kč 2990 Kč 2990 Kč

3958 Kč 3958 Kč 3588 Kč 3588 Kč

bez DPH

vč. DPH

D ES

bez DPH

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

2999 Kč 2999 Kč 2499 Kč 2499 Kč

3599 Kč 3599 Kč 2999 Kč 2999 Kč

bez DPH

vč. DPH

ABR ABR ABR ABR

EN

D ES

I

2790 Kč 2790 Kč 2490 Kč 2490 Kč

3348 Kč 3348 Kč 2988 Kč 2988 Kč

bez DPH

vč. DPH

bez DPH

vč. DPH

5566 Kč 5566 Kč 6013 Kč 6013 Kč

6679 Kč 6679 Kč 7216 Kč 7216 Kč

bez DPH

vč. DPH

I

bez DPH

vč. DPH

C

4596 Kč 4596 Kč 4668 Kč 4668 Kč

D ES

3504 Kč 3504 Kč 3588 Kč 3588 Kč

D

I

3830 Kč 3830 Kč 3890 Kč 3890 Kč

EN

A – mosaz, Z – zirkonium

N

D ES

Ý DŮM EL

2920 Kč 2920 Kč 2990 Kč 2990 Kč

Rozteč 72/90/92

G

C

KPZL KPZR PZL PZR

JE

JE

EN

Rozteč 72/90/92

Rozteč 72/90/92

D

Ý DŮM EL

KPZL KPZR PZL PZR

Z Z Z Z

Ý DŮM EL

ABR – mosaz patina

ALT WIEN HTSI W3

A – mosaz, Z – zirkonium

A A A A

NOVINKA

I

Rozteč 72/90/92

KPZL KPZR PZL PZR

vč. DPH

N

EN

4079 Kč 4079 Kč 3479 Kč 3479 Kč

D

E E E E

Rozteč 72/90/92

SESAM HTSI 40

bez DPH

Ý DŮM EL

3399 Kč 3399 Kč 2899 Kč 2899 Kč

ABR ABR ABR ABR

KPZL KPZR PZL PZR

NOVINKA

3070 Kč 3070 Kč 2429 Kč 2429 Kč

E – nerez matná

JE

A A A A

Rozteč 72/90/92

ALT WIEN HTSI W3 DEF

COLUMBUS KLESO H 2093S

2558 Kč 2558 Kč 2024 Kč 2024 Kč

G

C

JE

KPZL KPZR PZL PZR

Rozteč 72/90/92

G

EN

A – mosaz, ABR – mosaz patina

D

Ilustrační foto klika VISION

E E E E

N

E E E E

KPZL KPZR PZL PZR

Ý DŮM EL

Rozteč 72/90/92

DAVID ELEGANT HTSI 4500

vč. DPH

COLUMBUS H 2087KS DEF LISA, LOFT, VISON Ilustrační foto klika LOFT

JE

JE

D

KPZL KPZR PZL PZR

bez DPH

E – nerez matná

C

COLUMBUS KLESO H 2093S DEF

3694 Kč 3694 Kč 3053 Kč 3053 Kč

N

Rozteč 72/90/92

3078 Kč 3078 Kč 2544 Kč 2544 Kč

I

G

Ilustrační foto klika VISION

E E E E

D ES

KPZL KPZR PZL PZR

A A A A

Ý DŮM EL

N

KPZL KPZR PZL PZR

C

Ilustrační foto klika LOFT

EN

G

D ES

Ý DŮM EL

N

C

N

EN

G

C

Ý DŮM EL

JE

JE

D

Ilustrační foto klika LISA

E – nerez matná

G

COLUMBUS H 2087KS

E – nerez matná

EN

G

COLUMBUS DEF H 2087KS

D ES

I

2780 Kč 2780 Kč 2740 Kč 2740 Kč

3336 Kč 3336 Kč 3288 Kč 3288 Kč

Rozteč 72/90/92

bez DPH

vč. DPH

KPZL KPZR PZL PZR

4629 Kč 4629 Kč 5077 Kč 5077 Kč

5555 Kč 5555 Kč 6092 Kč 6092 Kč

bez DPH

vč. DPH

Z Z Z Z

Rozteč 72/90/92

Při objednávce kování COLUMBUS, CLEOPATRA, HARMONIA a ZEUS uvádějte prosím sílu dveří. Pokud je dveřní křídlo silnější než 45 mm, je u roztečí 72 a 90 mm účtován příplatek za montážní materiál 210 Kč + DPH.

38

PZL klika-klika levá otvor na cylindrickou vložku

PZR klika-klika pravá otvor na cylindrickou vložku

KPZL klika-koule levá otvor na cylindrickou vložku

KPZR klika-koule pravá otvor na cylindrickou vložku


BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: různé povrchové úpravy

CARLA BEZPEČNOSTNÍ ROZETA / E

Klika VISION H 1802 S Rozety H 2032S DEF 2279 Kč 1739 Kč

bez DPH

vč. DPH

CARLA DEF CARLA

ALA BEZPEČNOSTNÍ ROZETA / E

KPZL/R KPZL/R

E E

E E

2174 Kč 1716 Kč

2609 Kč 2059 Kč

bez DPH

vč. DPH

KLESO DEF KLESO

bez DPH

vč. DPH

3311 Kč 2759 Kč

bez DPH

vč. DPH

BLOCK DEF

D

I

KPZL/R

Ý DŮM EL

EN

D ES

SADA SADA DEF

Interiér

Exteriér E E

3599 Kč 4099 Kč

4319 Kč 4919 Kč

bez DPH

vč. DPH

SADA SADA DEF

H 2011KSF HR DEF

H 2038KS DEF

H 2011KS HR DEF

H 2079KSV Z DEF

H 2038KSF DEF

Bezpečnostní rozety

449 Kč 998 Kč

bez DPH

vč. DPH

H 2011S HR H 2011KS HR DEF Bezpečnostní rozety

KPZL/R klika-koule levá/pravá otvor na cylindrickou vložku

3719 Kč

bez DPH

vč. DPH

E pár E pár

749 Kč 899 Kč 1206 Kč 1447 Kč bez DPH

vč. DPH

H 2079S Z H 2079KSV Z DEF Ochranné rozety

E pár E pár

640 Kč 768 Kč 936 Kč 1123 Kč bez DPH

Ý DŮM EL

EN

D ES

I

Varinata s klikou CARLA SQUARE HR MADLO LTS JHR 03 Rozety H 2011S HR DEF

H 2079S Z

374 Kč 832 Kč

3099 Kč

D

H 2011S HR

E pár E pár

E

I

H 2032S

H 2032S H 2038KS DEF

vč. DPH

CARLA

Varinata s klikou VISION H 1802 S MADLO LTS ŠIKMÉ 250/350 45° Rozety H 2038KS DEF

Interiér

5447 Kč

2759 Kč 2299 Kč

N

D ES

bez DPH

JE

EN

3199 Kč 2759 Kč

Klika s plochou rozetou BLOCK HR H 1807 FL Rozety H 2011KSF HR DEF

VISION

Exteriér

4539 Kč

E E

2599 Kč 2299 Kč

SESTAVY PRO VSTUPNÍ DVEŘE KLIKA / MADLO / ROZETA BEZPEČNOSTNÍ

Klika s plochou rozetou VISION H 1802 FL Rozety H 2038KSF DEF Madlo LTS ŠIKMÉ 250/350 45°

E

E E

BLOCK BEZPEČNOSTNÍ PLOCHÁ ROZETA / E

JE

JE

D

Ý DŮM EL

KPZL/R KPZL/R

G

C

VISION PLOCHÁ ROZETA

SADA DEF

vč. DPH

KPZL/R KPZL/R

Klika KLESO HR H 1235 S Rozety H 2011KS HR DEF

BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ S MADLEM / E

Interiér

bez DPH

LOFT Z DEF LOFT Z

C

KPZL/R KPZL/R

3791 Kč 3199 Kč

KLESO BEZPEČNOSTNÍ ROZETA / E

Klika ALA H 1290 S Rozety H 2038KS DEF ALA DEF ALA

3159 Kč 2599 Kč

N

1899 Kč 1449 Kč

C

E E

Klika LOFT H 1803 Z Rozety H 2079S Z DEF

N

KPZL/R KPZL/R

Klika CARLA SQUARE HR Rozety H 2011S HR DEF

G

VISION DEF VISION

LOFT OCHRANNÉ KOVÁNÍ / E

G

VISION BEZPEČNOSTNÍ ROZETA / E

vč. DPH

Exteriér E E

H 2011KSF HR DEF E pár H 2038KSF DEF E pár Bezpečnostní rozety

5279 Kč 5739 Kč

6335 Kč 6887 Kč

bez DPH

vč. DPH

1378 Kč 1654 Kč 1300 Kč 1560 Kč bez DPH

vč. DPH

39


KOVÁNÍ PRO CELOSKLENĚNÉ DVEŘE materiál: nerezová ocel, hliník povrchová úprava: matná nerez, eloxovaný hliník

KLASIK / E SADA 1

SADA 2

BB

PZ

N

JE

D

WC KLIČKA

EN

G

C

PROTIKUS Ý DŮM EL

D ES

I

KLASIK 1 KLASIK 2 PROTIKUS WC KLIČKA

E E E F9

UGL, BB, PZ UGL, BB, PZ WC

Ilustrační foto s klikou VISION

4599 Kč 4999 Kč 799 Kč 947 Kč

5519 Kč 5999 Kč 959 Kč 1136 Kč

bez DPH

vč. DPH

QUATRO / E SADA 1

SADA 2

BB

PZ

N

JE

D

WC KLIČKA

EN

G

C

PROTIKUS Ý DŮM EL

D ES

I

QUATRO 1 QUATRO 2 PROTIKUS WC KLIČKA

E E E F9

UGL, BB, PZ UGL, BB, PZ WC

Ilustrační foto s klikou CARLA

4699 Kč 5099 Kč 1449 Kč 947 Kč

5638 Kč 6119 Kč 1739 Kč 1136 Kč

bez DPH

vč. DPH

CREATIVE / E SADA 1

SADA 2

BB

PZ

N

JE

D

WC KLIČKA

EN

G

C

PROTIKUS Ý DŮM EL

D ES

I

CREATIVE 1 CREATIVE 2 PROTIKUS WC KLIČKA

E E E F9

UGL, BB, PZ UGL, BB, PZ WC

Ilustrační foto s klikou ALA

4699 Kč 5099 Kč 799 Kč 947 Kč

5638 Kč 6119 Kč 959 Kč 1136 Kč

bez DPH

vč. DPH

CREATIVE / F1 SADA 1

SADA 2

BB

PZ

N

JE

D

WC KLIČKA

EN

G

C

PROTIKUS Ý DŮM EL

D ES

I

CREATIVE 1 CREATIVE 2 PROTIKUS WC KLIČKA Ilustrační foto s klikou RAFFAELLA

F1 F1 F1 CH-SAT

UGL, BB, PZ UGL, BB, PZ WC

3199 Kč 3699 Kč 662 Kč 947 Kč

3839 Kč 4439 Kč 794 Kč 1136 Kč

bez DPH

vč. DPH

K zámku je možné přiobjednat následující nerezové kliky: VISION, LOFT, UFO, GULF, LISA, ALA, DUO, BLOCK, CARLA (a jiné modely na poptávku). K zámku v povrchu eloxovaný hliník je možné přiobjednat kliky z nabídky v povrchu chrom perla (a jiné modely na poptávku).

40

BB otvor pro obyčejný klíč

PZ otvor na cylindrickou vložku

WC WC sada

UGL zámek bez otvoru


KOVÁNÍ PRO CELOSKLENĚNÉ DVEŘE materiál: nerezová ocel, hliník povrchová úprava: matná nerez, eloxovaný hliník

BARI / E

SADA 1 / E

SADA 2 / E BB

PZ

N

JE

D

EN

D ES

I

BARI 1 BARI 2 PROTIKUS WC KLIČKA

E E E F9

UGL, BB, PZ UGL, BB, PZ WC

4939 Kč 5349 Kč 1459 Kč 947 Kč

5927 Kč 6419 Kč 1751 Kč 1136 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ilustrační foto s klikou GULF

BARI / F1

SADA 1 / F1

WC KLIČKA

G

C

PROTIKUS Ý DŮM EL

SADA 2 / F1 BB

PZ

N

JE

D

WC KLIČKA

EN

G

C

PROTIKUS Ý DŮM EL

D ES

I

BARI 1 BARI 2 PROTIKUS WC KLIČKA

F1 F1 F1 CH-SAT

UGL, BB, PZ UGL, BB, PZ WC

3499 Kč 4077 Kč 1299 Kč 947 Kč

4199 Kč 4892 Kč 1559 Kč 1136 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ilustrační foto s klikou RAFFAELLA BLACK

ARCO / E ARCO UGL SADA 2 / E

ARCO WC

Ý DŮM EL

N

JE

D

PROTIKUS

EN

G

C

ARCO UGL SADA 1 / E

D ES

I

ARCO 1 ARCO 2 ARCO 1 ARCO 2 PROTIKUS

E E E E E

UGL UGL WC WC

4777 KČ 5015 KČ 4989 Kč 5229 Kč 1449 Kč

5732 KČ 6018 KČ 5987 Kč 6275 Kč 1739 Kč

bez DPH

vč. DPH

Ilustrační foto s klikou GULF

DOPLŇKY NA SKLENĚNÉ DVEŘE DVEŘNÍ ZÁVĚS (KLASIK, CREATIVE) 1bodový H 6215 E kus 2899 KČ 2bodový H 6315 E kus 3149 KČ 1bodový H 6215 F1 kus 1604 Kč 2bodový H 6315 F1 kus 2066 Kč 2bodový

1bodový

bez DPH

G 6852 do 40 kg

ZAJIŠŤOVACÍ ZÁSTRČ L190 L190 1 ks NI-SAT 2 990 Kč

3 588 Kč

bez DPH

vč. DPH

2bodový

vč. DPH

G 6856 do 60 kg

ZÁVĚSY NA KYVNÉ DVEŘE G 6852 pár NI-SAT 4 950 Kč G 6856 pár NI-SAT 7 072 Kč Samozavírací funkce

DVEŘNÍ ZÁVĚS (QUATRO, BARI, ARCO) 1bodový H 6225 E kus 2899 KČ 2bodový H 6325 E kus 3149 KČ 1bodový H 6225 F1 kus 1599 Kč 2bodový H 6325 F1 kus 2099 Kč

3479 KČ 3779 KČ 1925 Kč 2479 Kč

bez DPH

5 940 Kč 8 486 Kč

GUIDA H 50/65 N

1bodový

HR 6401 K / F1

MUŠLE NA SKLENĚNÉ DVEŘE GUIDA H 50/65 N E sada HR 6401 K F1/F9 sada HR 6403 K F1/F9 sada

vč. DPH

bez DPH

vč. DPH

HR 6403 K / F9

1202 Kč/1442 Kč 1305 Kč/1566 Kč 1305 Kč/1566 Kč bez DPH

3479 KČ 3779 KČ 1919 Kč 2519 Kč

vč. DPH

RÁMOVÝ DÍL H 6844 H 6844 1 ks NI-SAT

99 Kč

119 Kč

bez DPH

vč. DPH

K zámku je možné přiobjednat následující nerezové kliky: VISION, LOFT, UFO, GULF, LISA, ALA, DUO, BLOCK, CARLA (a jiné modely na poptávku). K zámku v povrchu eloxovaný hliník je možné přiobjednat kliky z nabídky v povrchu chrom perla (a jiné modely na poptávku).

BB otvor pro obyčejný klíč

PZ otvor na cylindrickou vložku

WC WC sada

UGL zámek bez otvoru

41


POSUVNÉ KOVÁNÍ materiál: slitiny barevných kovů povrchová úprava: různé povrchové úpravy

TWIN TECHNIC DŘEVO

vozík s montáží shora

Ilustrační foto hranatá překrytka

vozík s montáží na dveře

TECHNIC DŘEVO vozík shora

E

vozík s montáží shora na dveřní křídlo

17 888 Kč

21 466 Kč

TECHNIC DŘEVO

E

montáž na stěnu, vozík montáž na dveře 22 568 Kč

27 082 Kč

TECHNIC DŘEVO

F1

montáž na stěnu, vozík montáž na dveře 16 536 Kč

19 843 Kč

TECHNIC DŘEVO

F9

montáž na stěnu, vozík montáž na dveře 18 616 Kč

22 339 Kč

TECHNIC DŘEVO soft

E

montáž na stěnu, soft dojezd

31 304 Kč

37 565 Kč

HR krytka vozíku, PÁR

E

na vozík s montáží na dveře

2 028 Kč

2 434 Kč

bez DPH

vč. DPH

Nosnost do 50 kg

TWIN TECHNIC SKLO

Ilustrační foto SOFT DOJEZD

Ilustrační foto hranatá překrytka

TECHNIC SKLO

E

montáž na stěnu, vozík montáž na dveře 17 888 Kč

21 466 Kč

TECHNIC SKLO

F1

montáž na stěnu, vozík montáž na dveře 11 856 Kč

14 227 Kč

TECHNIC SKLO

F9

montáž na stěnu, vozík montáž na dveře 13 936 Kč

16 723 Kč

TECHNIC SKLO soft

E

montáž na stěnu, soft dojezd

26 624 Kč

31 949 Kč

HR krytka vozíku, PÁR

E

na vozík s montáží na dveře

2 028 Kč

2 434 Kč

bez DPH

vč. DPH

Nosnost do 50 kg

TWIN MINIMAL DŘEVO

TWIN MINIMAL DŘEVO TWIN MINIMAL DŘEVO TWIN MINIMAL DŘEVO SOFT TWIN MINIMAL DŘEVO SOFT

F1 F9 F1 F9

délka kolejnice 2000 mm 7199 Kč 8639 Kč 7399 Kč 8879 Kč 11199 Kč 13439 Kč 11499 Kč 13799 Kč bez DPH

Nosnost do 120 kg

vč. DPH

délka kolejnice 2400 mm 8299 Kč 9959 Kč 8499 Kč 10199 Kč 12499 Kč 14999 Kč 12699 Kč 15239 Kč bez DPH

vč. DPH

délka kolejnice 3000 mm 9299 Kč 11159 Kč 9699 Kč 11639 Kč 13499 Kč 16199 Kč 13699 Kč 16439 Kč bez DPH

vč. DPH

TWIN MINIMAL SKLO

TWIN MINIMAL SKLO TWIN MINIMAL SKLO TWIN MINIMAL SKLO SOFT TWIN MINIMAL SKLO SOFT Nosnost do 120 kg

Technické informace najdete na www.twin.cz

42

F1 F9 F1 F9

délka kolejnice 2000 mm 5999 Kč 7199 Kč 6199 Kč 7439 Kč 9999 Kč 11999 Kč 10199 Kč 12239 Kč bez DPH

vč. DPH

délka kolejnice 2400 mm 7099 Kč 8519 Kč 7299 Kč 8759 Kč 11199 Kč 13439 Kč 11499 Kč 13799 Kč bez DPH

vč. DPH

délka kolejnice 3000 mm 8399 Kč 10079 Kč 8599 Kč 10319 Kč 12299 Kč 14759 Kč 12599 Kč 15119 Kč bez DPH

vč. DPH


MADLA materiál: různé materiály povrchová úprava: různé povrchové úpravy

MADLO EASY P 2011 délka (mm) CH-SAT 239 Z 239 XR 239

rozteč (mm) 220 220 220

průměr (mm) 10x18-24 10x18-24 10x18-24

MADLO TUKE PI 2007 KS 597 Kč 716 Kč 680 Kč 816 Kč 680 Kč 816 Kč bez DPH

vč. DPH

délka (mm) CH-SAT 212 CH-P 212 XR 212

PÁR 1194 Kč 1433 Kč 1360 Kč 1632 Kč 1360 Kč 1632 Kč bez DPH

rozteč (mm) 195 195 195

průměr (mm) 15x27 15x27 15x27

vč. DPH PH

Průměry vrtání: ø do skla 12, mm, ø do dřeva 7 mm

KS 2090 Kč 2508 Kč 2090 Kč 2508 Kč 2966 Kč 3559 Kč

PÁR 4180 Kč 5016 Kč 4180 Kč 5016 Kč 5932 Kč 7118 Kč

bez DPH

bez DPH

vč. DPH

XR

MADLO ELEGANZA H

CH-SAT

MADLO PURISTO H

MADLO NA SKLENĚNÉ DVEŘE

E

délka (mm) 350

rozteč (mm) 150

průměr (mm) 25

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 13 mm, ø do dřeva 11 mm

E

PÁR 3199 Kč 3839 Kč bez DPH

délka (mm) 450

rozteč (mm) 350

průměr (mm) 30x30

PÁR 3099 Kč 3719 Kč bez DPH

vč. DPH

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 18 mm, ø do dřeva 9 mm

Průměry vrtání: ø do skla 21 mm

E

MADLO RONDO H E

délka (mm) 450

rozteč (mm) 350

E

MADLO BA 2100 průměr (mm) 30

PÁR 2760 Kč 3312 Kč bez DPH

RAL E

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 18 mm, ø do dřeva 9 mm

délka rozteč (mm) (mm) 650 650

průměr (mm) 30 30

KS 1277 Kč 1532 Kč 2349 Kč 2819 Kč

PÁR 2349 Kč 2819 Kč 4391 Kč 5269 Kč

bez DPH

bez DPH

vč. DPH

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

E

E

Technické informace najdete na www.twin.cz

43


MADLA materiál: nerezová ocel povrchová úprava: matná nerez

MADLO BJ 2180, BJ 118002 délka (mm) RAL E E 225 E 325 E 625 E 925 E 1225

rozteč (mm) 650 650 200 300 600 900 1200

průměr (mm) 30 30 25 25 25 25 25

KS 1447 Kč 2519 Kč 712 Kč 790 Kč 1258 Kč 1773 Kč 2538 Kč bez DPH

MADLO JHR 03 1736 Kč 3023 Kč 854 Kč 948 Kč 1510 Kč 2128 Kč 3046 Kč vč. DPH

PÁR 2689 Kč 4732 Kč 1736 Kč 1892 Kč 2828 Kč 3858 Kč 5388 Kč bez DPH

délka (mm) 3227 Kč 5678 Kč 2083 Kč 2270 Kč 3394 Kč 4630 Kč 6466 Kč

E E E E E E E

225 325 625 925 1225

rozteč (mm) 350 650 200 300 600 900 1200

průměr (mm) 30x30 30x30 25x25 25x25 25x25 25x25 25x25

vč. DPH

KS 3758 Kč 4196 Kč 926 Kč 1066 Kč 1830 Kč 2210 Kč 2818 Kč bez DPH

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

4510 Kč 5035 Kč 1111 Kč 1279 Kč 2196 Kč 2652 Kč 3382 Kč vč. DPH

PÁR 7516 Kč 9019 Kč 8392 Kč 10070 Kč 2164 Kč 2597 Kč 2444 Kč 2933 Kč 3972 Kč 4766 Kč 4732 Kč 5678 Kč 5948 Kč 7138 Kč bez DPH

E

E

MADLO FHR 03 E E E E E E E E E E E E E

délka (mm) 500 700 300 400 500 600 800 1200 1600 600 1200 1600 1800

rozteč (mm) 350 550 210 210 300 400 600 900 1300 300 900 1300 1500

průměr (mm) 30x30 30x30 25x25 25x25 25x25 25x25 25x25 25x25 25x25 20x40 20x40 20x40 20x40

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

MADLO FHR 118031S ŠIKMÉ KS 4258 Kč 4571 Kč 1492 Kč 1628 Kč 1716 Kč 1794 Kč 2236 Kč 2522 Kč 1706 Kč 2101 Kč 2974 Kč 3442 Kč 3921 Kč bez DPH

5110 Kč 5485 Kč 1790 Kč 1954 Kč 2059 Kč 2153 Kč 2683 Kč 3026 Kč 2047 Kč 2521 Kč 3569 Kč 4130 Kč 4705 Kč vč. DPH

PÁR 8516 Kč 10219 Kč 9142 Kč 10970 Kč 3296 Kč 3955 Kč 3568 Kč 4282 Kč 3744 Kč 4493 Kč 3900 Kč 4680 Kč 4784 Kč 5741 Kč 5356 Kč 6427 Kč 3724 Kč 4469 Kč 4514 Kč 5417 Kč 6260 Kč 7512 Kč 7196 Kč 8635 Kč 8154 Kč 9785 Kč bez DPH

E E E E E E

délka (mm) 300 400 600 800 1200 1600

rozteč (mm) 210 210 410 600 900 1300

průměr (mm) 25x25 25x25 25x25 25x25 25x25 25x25

KS 1872 Kč 2080 Kč 2314 Kč 2787 Kč 3286 Kč 3286 Kč bez DPH

2246 Kč 2496 Kč 2777 Kč 3344 Kč 3943 Kč 3943 Kč vč. DPH

PÁR 4056 Kč 4472 Kč 4940 Kč 5886 Kč 6884 Kč 6884 Kč bez DPH

4867 Kč 5366 Kč 5928 Kč 7063 Kč 8261 Kč 8261 Kč vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

vč. DPH

E

E

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

MADLO JHR 03 DŘEVO KOMBINACE délka (mm) E E

rozteč (mm) 350 650

průměr (mm) 30x30 30x30

MADLO 118022 PLOCHÉ MADLO

KS 4363 Kč 5236 Kč 4467 Kč 5360 Kč

PÁR 8726 Kč 10471 Kč 8934 Kč 10721 Kč

bez DPH

bez DPH

vč. DPH

E E E E E E

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

délka (mm) 400 500 600 800 1200 1600

rozteč (mm) 210 300 400 600 900 1300

průměr (mm) 40x10 40x10 40x10 40x10 40x10 40x10

KS 1628 Kč 1716 Kč 1794 Kč 1950 Kč 2236 Kč 2522 Kč bez DPH

1954 Kč 2059 Kč 2153 Kč 2340 Kč 2683 Kč 3026 Kč vč. DPH

PÁR 3568 Kč 4282 Kč 3744 Kč 4493 Kč 3900 Kč 4680 Kč 4212 Kč 5054 Kč 4784 Kč 5741 Kč 5356 Kč 6427 Kč bez DPH

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

E

Technické informace najdete na www.twin.cz

44

E


MADLA materiál: nerezová ocel povrchová úprava: matná nerez

MADLO BF BF 2140 BF 2140 LT BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000 BF 118000

délka (mm) RAL 700 E 700 E 450 E 300 E 350 E 400 E 400 E 400 E 500 E 500 E 600 E 600 E 800 E 800 E 1000 E 1000 E 1200 E 1200 E 1400 E 1400 E 1500 E 1600 E 1800 E 2000

rozteč (mm) 550 550 350 210 210 200 210 300 300 400 400 500 500 600 700 800 900 1000 1000 1200 1100 1400 1600 1800

průměr (mm) 30 30 32 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30

KS 1872 Kč 2246 Kč 3285 Kč 3942 Kč 2319 Kč 2783 Kč 1333 Kč 1600 Kč 1398 Kč 1678 Kč 1453 Kč 1744 Kč 1453 Kč 1744 Kč 1453 Kč 1744 Kč 1534 Kč 1841 Kč 1534 Kč 1841 Kč 1600 Kč 1920 Kč 1600 Kč 1920 Kč 1740 Kč 2088 Kč 1740 Kč 2088 Kč 1811 Kč 2173 Kč 1811 Kč 2173 Kč 1997 Kč 2396 Kč 1997 Kč 2396 Kč 2284 Kč 2741 Kč 2284 Kč 2741 Kč 2479 Kč 2975 Kč 2667 Kč 3200 Kč 2894 Kč 3473 Kč 3130 Kč 3756 Kč

PÁR 3540 Kč 4248 Kč 6264 Kč 7517 Kč 3985 Kč 4782 Kč 2979 Kč 3575 Kč 3108 Kč 3730 Kč 3218 Kč 3862 Kč 3218 Kč 3862 Kč 3218 Kč 3862 Kč 3380 Kč 4056 Kč 3380 Kč 4056 Kč 3512 Kč 4214 Kč 3512 Kč 4214 Kč 3792 Kč 4550 Kč 3792 Kč 4550 Kč 3934 Kč 4721 Kč 3934 Kč 4721 Kč 4306 Kč 5167 Kč 4306 Kč 5167 Kč 4880 Kč 5856 Kč 4880 Kč 5856 Kč 5270 Kč 6324 Kč 5646 Kč 6775 Kč 6100 Kč 7320 Kč 6572 Kč 7886 Kč

bez DPH

bez DPH

vč. DPH

ZAMYKACÍ MADLO KULATÉ E

délka (mm) 1500

rozteč (mm) 1125

průměr (mm) 30

PÁR 11367 Kč 13640 Kč bez DPH

vč. DPH

Průměry vrtání do skla: zámková část ø19 mm, spodní část ø 13 mm

E

E

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

MADLO ŠIKMÉ BF LTS BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010 BF 118010

E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E

délka (mm) 450 300 350 400 400 400 500 500 600 800 800 1000 1000 1200 1200 1400 1400 1500 1500 1600 1800 2000

rozteč (mm) 350 210 210 200 210 300 300 400 400 500 600 700 800 900 1000 1000 1200 1100 1300 1400 1600 1800

průměr (mm) 32 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30

KS PÁR 2645 Kč 3174 Kč 4666 Kč 5599 Kč 1333 Kč 1600 Kč 2979 Kč 3575 Kč 1398 Kč 1678 Kč 3108 Kč 3730 Kč 1453 Kč 1744 Kč 3218 Kč 3862 Kč 1453 Kč 1744 Kč 3218 Kč 3862 Kč 1453 Kč 1744 Kč 3218 Kč 3862 Kč 1534 Kč 1841 Kč 3380 Kč 4056 Kč 1534 Kč 1841 Kč 3380 Kč 4056 Kč 1600 Kč 1920 Kč 3512 Kč 4214 Kč 1740 Kč 2088 Kč 3792 Kč 4550 Kč 1740 Kč 2088 Kč 3792 Kč 4550 Kč 1811 Kč 2173 Kč 3934 Kč 4721 Kč 1811 Kč 2173 Kč 3934 Kč 4721 Kč 1997 Kč 2396 Kč 4306 Kč 5167 Kč 1997 Kč 2396 Kč 4306 Kč 5167 Kč 2284 Kč 2741 Kč 4880 Kč 5856 Kč 2284 Kč 2741 Kč 4880 Kč 5856 Kč 2479 Kč 2975 Kč 5270 Kč 6324 Kč 2479 Kč 2975 Kč 5270 Kč 6324 Kč 2667 Kč 3200 Kč 5646 Kč 6775 Kč 2894 Kč 3473 Kč 6100 Kč 7320 Kč 3130 Kč 3756 Kč 6572 Kč 7886 Kč bez DPH vč. DPH bez DPH vč. DPH

ZAMYKACÍ MADLO HRANATÉ E

délka (mm) 1500

rozteč (mm) 1125

průměr (mm) 25x38

PÁR 11367 Kč 13640 Kč bez DPH

vč. DPH

Průměry vrtání do skla: zámková část ø19 mm, spodní část ø 13 mm

E

E

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

MADLO 118022 ŠIKMÉ E E E E E E

délka (mm) 400 500 600 800 1200 1600

rozteč (mm) 210 300 400 600 900 1300

průměr (mm) 40x10 40x10 40x10 40x10 40x10 40x10

KS 1789 Kč 1862 Kč 1934 Kč 2330 Kč 2673 Kč 3162 Kč bez DPH

2147 Kč 2234 Kč 2321 Kč 2796 Kč 3208 Kč 3794 Kč vč. DPH

PÁR 3890 Kč 4668 Kč 4036 Kč 4843 Kč 4180 Kč 5016 Kč 4972 Kč 5966 Kč 5658 Kč 6790 Kč 6636 Kč 7963 Kč bez DPH

vč. DPH

Průměry vrtání: ø do skla 14 mm, ø do dřeva 9 mm

E

Technické informace najdete na www.twin.cz

45


DOPLŇKY materiál: různé materiály povrchová úprava: různé povrchové úpravy

KOULE

PF 34 FL CH

PF 35 FL CH

VL 35368

VL 35369

H 3127K centrická

H HR 3127K centrická

H 3127GK Excentrická

L 036-006

F 507 F 755 HR CH-SAT

PF 34 PF 34 PF 35 PF 35 F 507

pár pár pár pár

F 755 HR F 755 HR

EASY FIX FL EASY FIX FL

ks pár

ABR 1490 Kč/1788 Kč 1159 Kč/1391 Kč 1328 Kč/1594 Kč 1159 Kč/1391 Kč –

A 1278 Kč/1534 Kč 1159 Kč/1391 Kč 1300 Kč/1560 Kč 1159 Kč/1391 Kč –

CH NI-SAT 1400 Kč/1680 Kč 1285 Kč/1542 Kč 1400 Kč/1680 Kč 1285 Kč/1542 Kč –

CH-SAT 1169 Kč/1403 Kč 2339 Kč/2807 Kč

CH-P 1251 Kč/1501 Kč 2503 Kč/3004 Kč

XR 1421 Kč/1705 Kč 2843 Kč/3412 Kč

CH-SAT 1400 Kč/1680 Kč 1285 Kč/1542 Kč 1400 Kč/1680 Kč 1285 Kč/1542 Kč 1755 Kč/2106 Kč

H 3127GK H 3127K VL 35368 VL 35369 L 036-006

E E E E E

ks ks ks ks pár

bez DPH/vč. DPH

515 Kč/618 Kč 515 Kč/618 Kč 1453 Kč/1744 Kč 1453 Kč/1744 Kč 3356 Kč/4027 Kč

H HR 3127KFL H 3127FL koule s plochou rozetou koule s plochou rozetou

H HR 3127K centrická E H HR 3127GK excentrická E H HR 3127KFL E H 3127FL E

ks ks ks ks

bez DPH/vč. DPH

569 Kč/683 Kč 569 Kč/683 Kč 1326 Kč/1591 Kč 1196 Kč/1435 Kč bez DPH/vč. DPH

ROZETY EASY FIX / CH-SAT

FL / CH-SAT

BB

PZ

WC

VL 36003 / E

BB

PZ

WC

VL 36000 / E

BB

VL 36004 N WC / E

PZ

WC

HR H 2611 EASY FIX MANETIC / E plochá rozeta

H 2636 EASY FIX MANETIC / E plochá rozeta NOVINKA

BB

PZ

WC

NOVINKA

H 2336 EASY FIX / E

PZ

BB/PZ WC BB/PZ WC

PZ

H 2311 HR H 2311 HR H 2311 HR H 2611 HR PLOCHÁ H 2611 HR PLOCHÁ H 2611 HR PLOCHÁ H 2636 PLOCHÁ H 2636 PLOCHÁ H 2636 PLOCHÁ

WC

HR H 2311EASY FIX / E

BB

FL FL EASY FIX EASY FIX

BB

BB

WC

A 195 Kč/234 Kč 504 Kč/605 Kč 290 Kč/348 Kč 541 Kč/649 Kč

ABR 195 Kč/234 Kč 504 Kč/605 Kč 290 Kč/348 Kč 541 Kč/649 Kč

CH 221 Kč/265 Kč 551 Kč/661 Kč 307 Kč/368 Kč 567 Kč/680 Kč

PZ

EASY FIX EASY FIX EASY FIX EASY FIX MAGNETIC EASY FIX MAGNETIC EASY FIX MAGNETIC EASY FIX MAGNETIC EASY FIX MAGNETIC EASY FIX MAGNETIC

BB PZ WC BB PZ WC BB PZ WC

E E E E E E E E E

pár pár sada pár pár sada pár pár sada

PZ BB WC PZ/BB UGL WC

E E E E E E

pár pár pár pár sada sada

bez DPH/vč. DPH

WC

CH-SAT 221 Kč/265 Kč 551 Kč/661 Kč 307 Kč/368 Kč 567 Kč/680 Kč

NI-SAT 221 Kč/265 Kč 551 Kč/661 Kč 307 Kč/368 Kč 567 Kč/680 Kč

292 Kč/350 Kč 292 Kč/350 Kč 604 Kč/725 Kč 650 Kč/780 Kč 650 Kč/780 Kč 1212 Kč/1454 Kč 650 Kč/780 Kč 650 Kč/780 Kč 1212 Kč/1454 Kč

H 2336 H 2336 H 2336 VL 36000 VL 36003 VL 36004 N

XR 278 Kč/334 Kč 603 Kč/724 Kč 381 Kč/457 Kč 659 Kč/791 Kč bez DPH/vč. DPH

271 Kč/325 Kč 271 Kč/325 Kč 583 Kč/700 Kč 227 Kč/272 Kč 173 Kč/208 Kč 675 Kč/810 Kč bez DPH/vč. DPH

DVEŘNÍ ZARÁŽKY P 541 NI-SAT

NOVINKA

G 1001 NI-SAT

P 1001 NI-SAT

P 1005 NI-SAT

L 1183 E

NOVINKA

GC 2034 CH-SAT

NOVINKA

GC 2037 CH

NOVINKA

GC 2037 HNĚDÁ

VL 35895 VL 35893

P 541 P 1001 G 1001 P 1005 L 1183 GC 2034 GC 2037

A ABR do podlahy 99 Kč/119 Kč 99 Kč/119 Kč do podlahy – 279 Kč/335 Kč do podlahy 189 Kč/227 Kč na stěnu 296 Kč/355 Kč – na podlahu 505 Kč/606 Kč magnetická magnetická šroubovací

VL 35896

VL 442090

VL 442075

VL 442081

CH CH-SAT NI-SAT F1-SAT F9/F4 E HNĚDÁ 99 Kč/119 Kč 99 Kč/119 Kč 99 Kč/119 Kč – 279 Kč/335 Kč – 189 Kč/227 Kč 189 Kč/227 Kč 189 Kč/227 Kč 323 Kč/388 Kč – 353 Kč/424 Kč 505 Kč/606 Kč 505 Kč/606 Kč 199 Kč/239 Kč 349 Kč/419 Kč 299 Kč/359 Kč bez DPH/vč. DPH

46 46

VL 35895 VL 35893 VL 35896 VL 442090 VL 442075 VL 442081 VL 35897

VL 35897

E E E E E E E

ks ks ks ks ks ks ks

295 Kč/354 Kč 223 Kč/268 Kč 329 Kč/395 Kč 216 Kč/259 Kč 232 Kč/278 Kč 245 Kč/294 Kč 392 Kč/470 Kč bez DPH/vč. DPH

A – mosaz leštěná, A-SAT – mosaz matná, ABR – mosaz patinovaná, E – matná nerez, CH-P – chrom perla, CH – chrom lesklý, CH-SAT – chrom matný, NI-P – nikl perla, NI-SAT – nikl matný, XR – inoxchrom, Z – zirkonium


DOPLŇKY materiál: různé materiály povrchová úprava: různé povrchové úpravy

MUŠLE NA POSUVNÉ DVEŘE

F 800 NI-SAT

ZVONKOVÁ TLAČÍTKA

VL 35440

MANETTA L A

VL 35441

F 510 CH-SAT

VL 35441 BL

SADA PRO POSUVNÉ DVEŘE

VL 35374

F 510

A CH CH-SAT VL 35374 E VL 35376 E

KIT 3 CH-SAT

KIT 1 CH-SAT

ks ks ks ks ks

VL 35376

420 Kč/504 Kč 545 Kč/654 Kč 545 Kč/654 Kč 897 Kč/1076 Kč 897 Kč/1076 Kč bez DPH/vč. DPH

VĚŠÁKY

F 800 ks MANETTA L ks

120 x 34 x 12 mm na posuvné dveře

VL 35440 E VL 35441 E VL 35441 BL E

ks ks ks

KIT F NO. 1 KIT F NO. 3

A 387 Kč/464 Kč 99 Kč/119 Kč

ABR 444 Kč/533 Kč –

CH 419 Kč/503 Kč 99 Kč/119 Kč

CH-SAT 419 Kč/503 Kč 99 Kč/119 Kč

VL 35880 E VL 35882 E VL 35881 E A 1117 Kč/1340 Kč 814 Kč/977 Kč

CH 1504 Kč/1805 Kč 1107 Kč/1328 Kč

CH-SAT 1504 Kč/1805 Kč 1107 Kč/1328 Kč

BT3 BT3 BT3 BT3 BT3 BT3 BT3 BT3 BT3

BT4 BT4

105 Kč/126 Kč 187 Kč/224 Kč 222 Kč/266 Kč

164 Kč/197 Kč 164 Kč/197 Kč 410 Kč/492 Kč 745 Kč/894 Kč 745 Kč/894 Kč 878 Kč/1054 Kč 878 Kč/1054 Kč 945 Kč/1134 Kč 945 Kč/1134 Kč 1256 Kč/1507 Kč 1256 Kč/1507 Kč 327 Kč/392 Kč 327 Kč/392 Kč 1589 Kč/1907 Kč 1589 Kč/1907 Kč

MOD 3 ABR

DVEŘNÍ KUKÁTKO

NOVINKA

A ABR CH 189 Kč/227 Kč

Prodlužovací sada nad 48 mm. Cena za každých 15 mm.

bezpečnostní třída

NI-SAT ABR NI-SAT NIKL A-SAT NIKL A-SAT NIKL A-SAT NIKL A-SAT NIKL A-SAT NIKL A-SAT

ks ks ks

MOD 3 (do 48 mm) NOVINKA

VL 35881

bez DPH/vč. DPH

bez DPH/vč. DPH

CYLINDRICKÉ VLOŽKY

VL 35882

NI-SAT 419 Kč/503 Kč –

245 Kč/294 Kč 245 Kč/294 Kč 245 Kč/294 Kč

olivka, úchyt, zadlabací zámek obyčejný klíč, zadlabací zámek

ELIS 30/35 ELIS 30/35 C 2000 AZP 01 30/35 AZP 01 30/35 AZP 01 40/50 AZP 01 40/50 AZP 01 45/45 AZP 01 45/45 AZP 04 30/35 AZP 04 30/35 ECO 01 30/35 ECO 01 30/35 VSP 01 30/35 VSP 01 30/35

VL 35880

NI-SAT 215 Kč/258 Kč

60 Kč/72 Kč

60 Kč/72 Kč bez DPH/vč. DPH

STAVĚČE VSP 01, ECO 01, AZP 01 30/35

AZP 04 S KNOFLÍKEM 30/35

VL 35890

VL 35890 E VL 35891 E

ks ks

VL 35891

459 Kč/551 Kč 536 Kč/643 Kč bez DPH/vč. DPH

ELIS 30/35

ELIS 30/35

C 2000

DOPISNÍ PROHOZY

bez DPH/vč. DPH

VL 35375

DRŽÁKY ZÁBRADLÍ VL 35377

VL 730090 VL 730080 VL 35391A

E E E

kus kus kus

225 Kč/270 Kč 339 Kč/407 Kč 1038 Kč/1246 Kč

VL 35375 E VL 35377 E VL 730090

bez DPH/vč. DPH

VL 730080

sada sada

2488 Kč/2986 Kč 2474 Kč/2969 Kč bez DPH/vč. DPH

VL 35391A

PIVOTA DX38

PIVOTA DX61

plech DX1-61

plech DX1-38

ks

stříbrná

950 Kč

1140 Kč

plech DX1-38

pozink

170 Kč

204 Kč

bez DPH

vč. DPH

ks

stříbrná

1130 Kč

plech DX1-61

pozink

170 Kč

1356 Kč 204 Kč

bez DPH

vč. DPH

Více dveřních závěsů najdete na www.twin.cz A – mosaz leštěná, A-SAT – mosaz matná, ABR – mosaz patinovaná, E – matná nerez, CH-P – chrom perla, CH – chrom lesklý, CH-SAT – chrom matný, NI-P – nikl perla, NI-SAT – nikl matný, XR – inoxchrom, Z – zirkonium

47 47


OKENNÍ KOVÁNÍ materiál: různé materiály povrchová úprava: různé povrchové úpravy

LOFT VL 36011 RO

E 386 Kč/463 Kč

HS PORTAL UNI P5598

CH-SAT

NOVINKA

UFO VL 36006 RO

VISION VL 36016 RO

E 386 Kč/463 Kč

HS PORTAL ALFA G6646

CH-SAT

E 386 Kč/463 Kč

NOVINKA

LAGUNA P 3011 RO

CH-SAT 2999 Kč/3599 Kč

TWIN P 4311 RO

NI-SAT

XR 446 Kč/535 Kč

F9 1919 Kč/2303 Kč

A 360 Kč/432 Kč

F4 1659 Kč/1991 Kč

NI-SAT 389 Kč/467 Kč

A

VL 40999 zámeček k RO E 1 607 Kč/1 928 Kč

E 1 300 Kč/1 560 Kč

NICOL P 401 RO

A 464 Kč/557 Kč

ABR 591 Kč/709 Kč

ABR 535 Kč/642 Kč

CH 591 Kč/709 Kč

CH 575 Kč/690 Kč

CH-SAT 591 Kč/709 Kč

Z 845 Kč/1 014 Kč

XR

Z 850 Kč/1 020 Kč

XR 845 Kč/1 014 Kč

FLOW P 700 RO

CH

VISION RO zamykací

BRAVO P 941 RO

F1 1659 Kč/1991 Kč

ARIA P 710 RO

XR

Ilustrační foto

FIX P 730 RO NOVINKA

F4

ZÁMEK K RO

E 398 Kč/478 Kč

HS PORTAL UFO

CH-SAT 2999 Kč/3599 Kč Z 3640 Kč/4368 Kč

GULF VL 36028 RO

CARLA H RO

XR 850 Kč/1 020 Kč

STREET P 280 RO NOVINKA

CH

E

A 538 Kč/646 Kč CH-SAT 584 Kč/701 Kč XR 915 Kč/1 098 Kč

EIDOS Q03 HR RO

XR

CH-SAT 982 Kč/1 178 Kč CH 982 Kč/1 178 Kč

NI-SAT 769 Kč/923 Kč

TUKE Q02 HR RO

KALE HR RO

CH-SAT

CH-SAT 1231 Kč/1477 Kč

CH-SAT 1231 Kč/1477 Kč

XR 1427 Kč/1712 Kč

XR 1427 Kč/1712 Kč

CH-SAT 1 309 Kč/1 571 Kč CH 1 309 Kč/1 571 Kč

PINAX M01 HR

E 799 Kč/959 Kč

APOLLO P110 RO

CH-SAT

CH-P 728 Kč/874 Kč

RAFFAELLA P 130 RO

CH-SAT 1231 Kč/1477 Kč

CH-P 728 Kč/874 Kč

CP

AN 682 Kč/818 Kč

AN 587 Kč/704 Kč CP 587 Kč/704 Kč

CH-SAT 1 182 Kč/1 418 Kč

ALT WIEN PW 3000

RO HO FO FT

APOLLO P110 FT

CP

HO, A

MONICA P 120 RO

LN 982 Kč/1 178 Kč E 982 Kč/1 178 Kč

CP 682 Kč/818 Kč

FO, A

RO, A

FT, A

A

CH

ABR

CH-SAT

386 Kč/463 Kč 282 Kč/338 Kč 324 Kč/389 Kč 460 Kč/552 Kč

759 Kč/911 Kč 696 Kč/835 Kč 811 Kč/973 Kč 790 Kč/948 Kč

386 Kč/463 Kč 282 Kč/338 Kč 324 Kč/389 Kč 460 Kč/552 Kč

386 Kč/463 Kč 323 Kč/388 Kč 364 Kč/437 Kč 460 Kč/552 Kč

Mosaz leštěná nelakovaná na poptávku

HO, A

VIOLA P 100 RO

CH-P 728 Kč/874 Kč

ELEGANT BA 1225

RO HO FO FT

FO, A FT, A

RO, A

A

CH

CH-SAT

NI-SAT

A-SAT

ABR

319 Kč/383 Kč 219 Kč/263 Kč 249 Kč/299 Kč 339 Kč/407 Kč

379 Kč/455 Kč 239 Kč/287 Kč 279 Kč/335 Kč 389 Kč/487 Kč

379 Kč/455 Kč 239 Kč/287 Kč 279 Kč/335 Kč 389 Kč/487 Kč

379 Kč/455 Kč 239 Kč/287 Kč 279 Kč/335 Kč 389 Kč/487 Kč

319 Kč/383 Kč 219 Kč/263 Kč 249 Kč/299 Kč 339 Kč/407 Kč

319 Kč/383 Kč 219 Kč/263 Kč 249 Kč/299 Kč 339 Kč/407 Kč bez DPH/vč. DPH

RO – rastrovací oliva (3, 4 polohy), HO – půloliva, FO – okenní oliva, FT – okenní oliva s rozvorou

48

A – mosaz leštěná, A-SAT – mosaz matná, ABR – mosaz patinovaná, E – matná nerez, CH-P – chrom perla, CH – chrom lesklý, CH-SAT – chrom matný, NI-P – nikl perla, NI-SAT – nikl matný, XR – inoxchrom, Z – zirkonium


PANIKOVÉ KOVà N�

TWIN STEEL ECO-PANIC

TWIN SMART

ExteriĂŠr, koule ExteriĂŠr, klika

1"/*,07²,07ÂŤ/Âś130%Ʋ&7Ć“/²+&%/0,Ʋœ%-²%7&Ʋ& 58*/&$0&1/%+%&1"'$o,06-&

E

12 444 KÄ?

,Ç?

E

12 063 KÄ?

,Ç?

1"/*,07²,07ÂŤ/Âś130%Ʋ&7Ć“/²%706,Ʋœ%-²%7&Ʋ& 30 488 KÄ?

30 107 KÄ?

sada

E

,Ç?

bez DPH

WÇ?%1)

11 585 KÄ?

,Ç?

58*/501+%&o,-*,"

,Ç?

sada

E

1"/*,07²,07/œ4)03*;0/5-/œ.."%-&. "73$)/œ.*5)-:130%706,Ʋœ%-²%7&Ʋ&

1"/*,07²,07/œ4)03*;0/5-/œ.."%-&. "4,3:5Å.*5)-:130%706,Ʋœ%-²%7&Ʋ&

58*/4."35 %%$1o,06-&

58*/501 %%45&o,06-&

11 656 KÄ?

,Ç?

bez DPH

WÇ?%1)

sada

E

sada ,Ç?

11 449 KÄ?

bez DPH WÇ?%1) sady obsahujĂ­: 3640-1 mechanismus SMART Ä?ernĂ˝ plast, 3630-4 horizontĂĄlnĂ­ madlo hlinĂ­k 900 nebo 1200mm - 2ks, 3650-1 mechanismus SMART dvoubodovĂ˝ s ovlĂĄdĂĄnĂ­m vrchnĂ­mi tĂĄhly – Ä?ernĂ˝ plast, 1901-21 panikovĂ˝ zadlabacĂ­ zĂĄmek P/L – D=65mm, 3621 Ä?tyĹ™hran nedÄ›lenĂ˝ 9mm, 3645 vrchnĂ­ tĂĄhla – Ä?ernĂĄ barva

23 734 KÄ?

,Ç?

bez DPH

WÇ?%1)

E

23 344 KÄ?

,Ç?

bez DPH WÇ?%1) sady obsahujĂ­: 3640-17 mechanismus TOP – matnĂĄ nerez, kovovĂ˝ kryt – 2ks, 3630-17 horizontĂĄlnĂ­ madlo – nerez 900 nebo 1200mm – 2ks, 1901-21 panikovĂ˝ zadlabacĂ­ zĂĄmek P/L – D=65mm, 1925-21 panikovĂ˝ zĂĄmek pro pevnĂŠ křídlo, D=40mm, 1932-9 tĂĄhla z ocelovĂ˝ch trubek (hornĂ­ a dolnĂ­) L=1200mm, 1934 pĹ™idroĹžovacĂ­ zĂĄmek hornĂ­ho tĂĄhla, 3621 Ä?tyĹ™hran nedÄ›lenĂ˝ 9mm

TechnickĂŠ informace najdete na www.twin.cz

TWIN 1176/7600

TWIN 7676/7600

TWIN 2930-02

klika na ĹĄtĂ­tku s otvorem pro cyl. vloĹžku, rozteÄ? 72 mm

TWIN 2932

klika na plnĂŠm ĹĄtĂ­tku

TWIN 2931-02

koule pevnĂĄ na ĹĄtĂ­tku s otvorem pro cyl. vloĹžku, rozteÄ? 72 mm

TWIN 2935

koule pevnĂĄ na plnĂŠm ĹĄtĂ­tku

TWIN 1070/7600

klika na ĹĄtĂ­tku s otvorem pro cyl. vloĹžku, rozteÄ? 72 mm, nerez

TWIN 1176/7600

klika na ĹĄtĂ­tku s otvorem pro cyl. vloĹžku, rozteÄ? 72 mm, nerez

TWIN 7676/7600

koule pevnĂĄ na ĹĄtĂ­tku s otvorem pro cyl. vloĹžku, rozteÄ? 72 mm, nerez

TWIN 3622-46

dÄ›lenĂ˝ Ä?tyĹ™hran 9 mm pro kovĂĄnĂ­ 2930-02, 2932, 1176/7600, 1070/7600

TWIN 3621

nedÄ›lenĂ˝ Ä?tyĹ™hran 9 mm pro kovĂĄnĂ­ 2935, 2931-02, 7676/7600

ROZTEÄŒE uvĂĄdÄ›jte pouze u ĹĄtĂ­tkovĂŠho kovĂĄnĂ­

PRO Và ŠINTERIÉR Dà LE NAB�Z�ME

t10467/²,07/œ t%7&Ʋ/œ;"7œ3"Ǝ&(&;& %03." t,07/œ0%1Ʋ&%/œ$)47Ɠ507Å$) 7Å30#$ƞ #.) '4# (&;& %03." /&.&' )&8*

BB PZ WC

CZ 72 72 72 72/6

CZ 90 90 90 90/6

DIN-NORM 72 72 78/8

O-NORM 90 88 90/7

Ĺ ABLONA pro změřenĂ­ rozteÄ?e zĂĄmku ve dveřích (ĹĄtĂ­tkovĂĄ kovĂĄnĂ­) rozteÄ? 90 mm rozteÄ? 72 mm

VĂ­ce informacĂ­ na www.twin.cz nebo u VaĹĄich prodejcĹŻ.

11 975 KÄ?

bez DPH WÇ?%1) sady obsahujĂ­: 3640-17 mechanismus TOP – matnĂĄ nerez, kovovĂ˝ kryt, 3630-17 horizontĂĄlnĂ­ madlo – nerez 900 nebo 1200mm, 1901-21 panikovĂ˝ zadlabacĂ­ zĂĄmek P/L – D=65mm, 3621 Ä?tyĹ™hran nedÄ›lenĂ˝ 9mm – 2ks

sada

,Ç?

TWIN 1070/7600

WÇ?%1)

bez DPH WÇ?%1) sady obsahujĂ­: 3640-1 mechanismus SMART Ä?ernĂ˝ plast, 3630-4 horizontĂĄlnĂ­ madlo hlinĂ­k 900 nebo 1200mm, 1901-21 panikovĂ˝ zadlabacĂ­ zĂĄmek P/L – D=65mm, 3621 Ä?tyĹ™hran nedÄ›lenĂ˝ 9mm

%01-ƪ,:,1"/*,07².6,07/œ

TWIN 2931 - 02

bez DPH

58*/501 %%45&o,-*,"

bez DPH WÇ?%1) 2 x mechanismus pro otoÄ?nĂŠ-pevnĂŠ křídlo s madlem 900 nebo 1150 mm, matnĂĄ nerez, 2 x panikovĂ˝ zĂĄmek pro otoÄ?nĂŠ křídlo (oĹ™ech 9 mm, Ä?elo zĂĄmku 20/235 mm, pravĂ˝ nebo levĂ˝), přísluĹĄenstvĂ­ (tĂĄhla, pĹ™idrĹžovacĂ­ zĂĄmek, spodnĂ­ vedenĂ­), ĹĄtĂ­tek s klikou pro exteriĂŠrovou stranu dveří, matnĂĄ nerez

TWIN 2930 - 02

,Ç?

58*/4."35 %%$1o,-*,"

58*/&$0&1/%%%&1"'#o,-*,"

E

5 884 KÄ?

5 677 KÄ?

,Ç?

bez DPH WÇ?%1) 2 x mechanismus pro otoÄ?nĂŠ-pevnĂŠ křídlo s madlem 900 nebo 1150 mm, matnĂĄ nerez, 2 x panikovĂ˝ zĂĄmek pro otoÄ?nĂŠ křídlo (oĹ™ech 9 mm, Ä?elo zĂĄmku 20/235 mm, pravĂ˝ nebo levĂ˝), přísluĹĄenstvĂ­ (tĂĄhla, pĹ™idrĹžovacĂ­ zĂĄmek, spodnĂ­ vedenĂ­), ĹĄtĂ­tek s koulĂ­ pro exteriĂŠrovou stranu dveří, matnĂĄ nerez

sada

58*/501+%&o,06-&

sada

58*/&$0&1/%%%&1"'$o,06-&

E

58*/4."35+%$1o,06-&

sada

bez DPH WÇ?%1) mechanismus s madlem 900 nebo 1150 mm, matnĂĄ nerez panikovĂ˝ zĂĄmek (oĹ™ech 9 mm, Ä?elo zĂĄmku 20/235 mm, pravĂ˝ nebo levĂ˝) ĹĄtĂ­tek s klikou pro exteriĂŠrovou stranu dveří, matnĂĄ nerez

sada

1"/*,07²,07/œ4)03*;0/5-/œ.."%-&. 130+&%/0,Ʋœ%-²%7&Ʋ&

58*/4."35+%$1o,-*,"

58*/&$0&1/%+%&1"'#o,-*,"

ExteriĂŠr, koule ExteriĂŠr, klika

1"/*,07²,07/œ4)03*;0/5-/œ.."%-&. 130+&%/0,Ʋœ%-²%7&Ʋ& sada

bez DPH WÇ?%1) mechanismus s madlem 900 nebo 1150 mm, matnĂĄ nerez panikovĂ˝ zĂĄmek (oĹ™ech 9 mm, Ä?elo zĂĄmku 20/235 mm, pravĂ˝ nebo levĂ˝) ĹĄtĂ­tek s koulĂ­ pro exteriĂŠrovou stranu dveří, matnĂĄ nerez

sada

ExteriĂŠr

rozteÄ? 78 mm

rozteÄ? provedenĂ­

314 KÄ? 314 KÄ? 521 KÄ?

,Ç? ,Ç? ,Ç?

482 KÄ?

,Ç?

2 902 KÄ? 2 997 KÄ?

,Ç? ,Ç?

3 387 KÄ? 565 KÄ?

,Ç? ,Ç?

120 KÄ?

,Ç?

bez DPH

WÇ?%1)

GraďŹ ckĂ˝ nĂĄvrh a zpracovĂĄnĂ­: studio TeÄ?ka, info@studiotecka.cz, www.studiotecka.cz

sada

InteriĂŠr

Vyrobil: TWIN – Karel SedlĂĄÄ?ek, JiĹ™ina HavlovĂĄ, Andrea KoutnĂ­kovĂĄ.

%WPVLDzÓEM�EWFDzF

JednokřídlÊEWFDzF

InteriĂŠr

TWIN TOP


NAVŠTIVTE VZORKOVNY TWIN VE VAŠEM MĚSTĚ BENEŠOV

CHANOVICE

VETOS DVEŘE A ZÁRUBNĚ S.R.O. Pomněnice 25, tel. 317 728 564

HAAS FERTIGBAU CHANOVICE S.R.O. Chanovice 102, tel. 376 535 111

BEROUN-KRÁLŮV DVŮR

CHEB

APOKORK STUDIO Pod Hájem 433, tel. 800 165 101

BEHAKA S.R.O. 17. listopadu 26, tel. 354 438 323

LUX INTERIER S.R.O. Hlušovice 92, tel. 585 314 605 ROAL S.R.O. Přerovská 66/12, tel. 585 312 154 SORTIM PRAHA S.R.O. Náves 45 Majetín, tel. 584 108 800

BOLATICE

CHOMUTOV

OPAVA

PETR KARHAN Průmyslová 913/12, tel. 553 654 715

BOULIT S.R.O. Žižkova 1793, Chomutov-Jirkov tel. 474 333 200 PARETO CZ S.R.O. Kosmova 4721, tel. 474 620 332 PRODOOR S.R.O. Otvice 73, tel. 800 900 806

ING. VÍT LESÁK Olomoucká 79, tel. 553 662 584 PETR GRATZA – SAPDOOR Vrchní 30, tel. 774 552 743

BRNO

ABH DESIGN Vzorkovna, Štursova 71, tel. 541 231 340 ABH DESIGN Interiérové studio, Křížkovského 51, tel. 541 593 344 DETA SPOL. S R.O. Metodějova 8, tel. 541 421 672 JKI CZ S.R.O. Mučednická 40, Brno-Žabovřesky, tel. 541 216 312 POOR-TRADE V.O.S. Ul. 1. Máje 442, Zastávka, tel. 546 429 204 ŠIMBERA S.R.O. Lidická 22, tel. 545 247 468 TP EUROSERVIS S.R.O. Jamborova 32, tel. 548 213 199 W+W WEINZETTL S.R.O. Interiérové centrum SOHO, tel. 547 213 845 ZÁMKY-KLÍČE-KOVÁNÍ HERMAN Husova 8, tel. 543 235 976

CHRUDIM

DOMAL S.R.O. Medlešice 89, tel. 469 688 977 JABLONEC NAD NISOU

ASTRA SPOL. S R.O. Nádražní 25, tel. 483 312 523 JIČÍN

JOSEF KYSELO Palackého 69, tel. 493 531 298, tel. 605 259 512 JIHLAVA

SAPELI A.S. Pávovská 15a, tel. 567 572 511 KARLOVY VARY

DETA SPOL. S R.O. Růžičkova 5, tel. 519 322 385

DŘEVOOBCHOD K&C KARLOVY VARY A. S. Rosnice 70, tel. 353 542 069 SP STAVEBNÍ SDRUŽENÍ S.R.O. Holečkova 368/4, 36017 Stará Role, tel. 353 540 737

ČÁSLAV

KLADNO

ZLATOHLÁVKOVÁ SIMONA PARKET.PRO Pražská 980, tel. 605 953 428

SAM SPOL. S.R.O. Železničářů 1111, tel. 312 685 354

ČESKÉ BUDĚJOVICE

KLATOVY

ATEX PLANÁ S.R.O. Novohradská 1452/1, tel. 606 043 801 ARNOLD INTERIÉROVÉ CENTRUM České Vrbné 2376, tel. 385 510 551 ČEČETKA S.R.O. U Staré trati 1652, tel. 387 315 486 DVEŘE CB S.R.O. Interiérové centrum ZONA CB, Krčínova 1608, tel. 387 330 233 INTERIER SERVIS CB, S.R.O. Žižkova tř. 226/3, tel. 386 357 085 JH-CB Rudolfovská 465/107, tel. 387 410 888-9 KALVAS & HYBŠ SPOL. S R.O. Husova tř. 1373, tel. 385 310 626 PRO-K S.R.O. Suchomelská 2/533, tel. 387 312 944

DŘEVO TRUST A.S. Sedlákova 466/3, tel. 376 320 660 INTERIER BYT DVEŘE A ZÁRUBNĚ Dr. Sedláka 889, tel. 376 317 987

ČESKÝ BROD

LITOMĚŘICE

BŘECLAV

LOUNY

FRÝDEK - MÍSTEK

NOVOBILSKÝ S.R.O. Slezská 1992, tel. 558 629 999 S-KEY S.R.O. T.G.Masaryka 1120, tel. 558 663 663 HAVÍŘOV

DEOS J. Gagarina 1589, tel. 596 411 691 HODONÍN

NEZVAL OKNA DVEŘE Čajkovského 41 (Velká kasárna), tel. 518 359 536 ZLOMEK S.R.O. Čajkovského 39 (Velká kasárna), tel. 518 344 599 HRADEC KRÁLOVÉ

CRATER HK, S.R.O. Bratří Štefanů 950/69A, tel. 495 511 721 STAVBY SPOL. S R.O. Vážní 1001, tel. 495 407 049 Collinova 421, tel. 495 408 618

DOMAL S.R.O. Jana Palacha 515, tel. 731 408 443 STAFI FINALIZACE STAVEB S.R.O. Štrossova 905, tel. 466 614 060 STAVBY SPOL. S R.O. Jana Palacha 2783, tel. 466 616 887 PÍSEK

SAPSERVIS S.R.O. Nádražní 2282, tel. 382 211 486 PLANÁ NAD LUŽNICÍ

ATEX PLANÁ S.R.O. Strkovská 188, tel. 381 291 818 PLZEŇ

ABAT – INTERIÉR K metru 4, tel. 261 264 490 APOKORK STUDIO PRAHA Přátelství 38, tel. 733 110 405 ATEX PLANÁ S.R.O. Konopišťská 5, tel. 224 253 010 DVEŘE PRAHA S.R.O. K Botiči 6, tel. 271 745 202 HETH – INTERIÉRY Zenklova 413/215, tel. 284 688 008 OKNA-DVEŘE VOREL S.R.O. Spojovací 22, tel. 266 312 618 OLDŘICH ŠIMŮNEK OKNA A DVEŘE Štítného 31, tel. 222 783 832 RÖHRL S.R.O. Dubečská 6, tel. 274 813 509 SEPOS S.R.O. ul. Na Jarově 4, tel. 284 860 399 SORTIM PRAHA S.R.O. Holešovice-přístav č. p. 19, tel. 225 996 827 TP EUROSERVIS S.R.O. Bubenská 43, tel. 296 547 142 VETOS DVEŘE A ZÁRUBNĚ S.R.O. Bubenská 20/122 Holešovice, tel. 220 874 988

ČESKÝ KRUMLOV

REDOMA S.R.O. ul. 17. listopadu 338, tel. 412 513 460

PARDUBICE

ASTRA SPOL. S R.O. Na Lukách 848, tel. 482 427 804 PORTÁL-CZ S.R.O. Mrštíkova 399/2a, tel. 485 341 971 VETROPORTE S.R.O. – STUDIO AXA Doubská 997, tel. 773 902 974 PORTA STYL S.R.O. Dlouhá 35, tel. 416 733 300

DĚČÍN

STAVBY SPOL. S R.O. Polská 148, tel. 499 819 111

TOPDOORS CZ OSTRAVA S.R.O. Cementová 183, tel. 596 673 368

PRAHA

KROMĚŘÍŽ

V.H.V. S.R.O. Topolová 2683 (průmyslová zona), tel. 415 655 026 MĚLNÍK

FABREALSTAV S.R.O. Dolní Vinice 310, tel. 315 602 965 INTERIÉRY HORYNA S.R.O. Kokořínská 3701, tel. 603 478 498 MLADÁ BOLESLAV

MIROSLAV JIŘÍK Zahradníkova 336, tel. 326 329 771 MOHELNICE

STOMI S.R.O. Vrchlického 18, tel. 583 430 462 MOST

JIŘÍ PUC – BELA MOST Alej B. Němcové 329, tel. 476 106 666 OBEX MOST, S.R.O. J. Skupy 2518, tel. 476 441 538

RAJHRADICE

NÁCHOD

STAVEBNÍ PODNIK SPOL. S R.O. Lubenská 2013, tel. 777 612 215

TRUHLÁŘSKÉ POTŘEBY PRAŽÁK Tyršova 200, tel. 491 424 115 OLOMOUC

INTERMONT OLOMOUC S.R.O. Na Zákopě 585/2, tel. 585 313 191

STOLLAR MORAVIA S.R.O. Zemědělská 3, tel. 604 738 545 STOMI S.R.O. Lautnerova 4, tel. 583 280 693

OSTRAVA-HRABOVÁ

LIBEREC

S-STYL S.R.O. Pražská 130, tel. 321 715 307

ŠUMPERK

TÁBOR

VACUTEC MORAVIA SPOL. S R.O. Třída 1. máje 283/15, tel. 724 508 073

KOLÍN

DŘEVAŘSKÉ-STRAKONICE Raisova 1004, tel. 383 321 388 TTK S.R.O. Kváskovice 2, tel. 383 387 302 CHOURA INTERIÉRY Volyňská 159, tel. 383 325 936

DEMI-OSTRAVA S.R.O. Lidická 181/17, tel. 596 133 309 POLARIS Zengerova 34, tel. 596 614 334 W + WEINZETTEL, S.R.O. Výstavní 11/123, tel. 777 579 271

BOST INTERIER S.R.O. Domažlická 200, tel. 377 322 565 DŘEVO TRUST A.S. Jateční 36, tel. 377 233 214 JOSEF BENEDÍK Farského 17, tel. 603 851 834 ORTNEC INTERIER S.R.O. Sladkovského 12/Radyňská 20, tel. 377 446 607 SP STAVEBNÍ SDRUŽENÍ S.R.O. Domažlická 194, tel. 377 385 240 THORN METAL S.R.O. Slovanská tř. 122, tel. 377 454 632-4

KRÁLOVI S.R.O. Prokopa Velikého 109, tel. 321 620 203 PRO-K S.R.O. Horní Brána 511, tel. 380 711 665

OSTRAVA

STRAKONICE

ŠIMBERA, S.R.O. U Sýpky 3, tel. 547 214 227

KALVAS & HYBŠ S.R.O. Moskevská 2941, tel. 381 212 052 SAPSERVIS S.R.O. Nerudova 3078, tel. 381 212 519 TRUTNOV

TŘEBÍČ

DETA SPOL. S R.O. Kpt. Jaroše 8, tel. 568 840 086 OKNA & COMPANY S.R.O. Komenského nám. 141, tel. 568 847 444 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

ING. JIŘÍ KŘEN – TRADIX Huštěnovská 2004, tel. 572 520 847 DEOKORK Jaktáře 1664, tel. 572 540 811 TOPDOORS CZ Malinovského 518, tel. 572 550 102 ÚSTÍ NAD LABEM

ACER – C.S., SPOL. S R.O. Podhoří 345/40 Všebořice, tel.: +420 475 511 168 ALMOND S.R.O. Hlavní 50, tel. 472 731 090 DUŠAN SCHÖNFELDER Národního odboje 597/5, tel. 475 207 963 RÖHRL S.R.O. Malátova 11, tel. 475 623 656 TOMÁŠ-STAVEBNINY SPOL. S R.O. Žižkova 31, tel. 475 207 089 UL*KRAS STAVEBNÍ SPOLEČNOST S.R.O. Krušnohorská 2821, tel. 475 622 299 VARNSDORF

MILOSLAV KRÁTKÝ Poštovní 3126, tel. 775 866 035 VOCHOV

TOJA Vochov 32, tel. 377 822 036 VRCHLABÍ

ŠÁRKA NĚMCOVÁ – PRODEJNA DVEŘÍ VRCHLABÍ J.Švermy 168, Vrchlabí III (Podhůří), tel. 499 421 566 VYŠKOV

VRÁNA S.R.O. Brněnská 445, tel. 517 333 003 ZLÍN

DEOKORK-OC DOMUS Zahradní 1215-Malenovice, tel. 774 938 740 MAIN INVEST A.S. Tř. T. Bati 438, tel. 733 673 673 ROVEL SPOL. S R.O. Záhumení 334, Zlín - Louky, tel. 577 212 349 STAVOZLÍN S.R.O. Tř. T. Bati 380, tel. 577 105 108 ZNOJMO

GENERIA S.R.O. Havlíčkova 5, tel. 515 220 939 ŽAMBERK

JIŘÍ ŽABKA Helvíkovice 149, tel. 603 549 026

RAKOVNÍK

SOBĚSLAV

SAPSERVIS S.R.O. Petra Bezruče 499/II, tel. 381 522 952 W+W WEINZETTL S.R.O. Rašínova 494/II, tel. 381 522 202

VÁŠ PRODEJCE

RAJHRADICE

a další prodejce najdete na

www.twin.cz

Twin  

Katalog Twin

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you