Page 1

iSpot

czerwiec ‘09

katalog akcesoriów do iPoda i iPhone’a

NOWY

iPhone 3G

S

Więcej o nowym telefonie iPhone 3G S na stronach 3-5

iPod nano

głośniki pure-fi dream do iphone’a i ipodów 449 zł Rata 15 zł*

1030 zł Rata 34 zł*

zasilacz sieciowo-samochodowy do iphone’a i ipodów 115 zł

www.ispot.com.pl


WARSZAWA WROCŁAW POZNAŃ ŁÓDŹ KRAKÓW KATOWICE GLIWICE GDAŃSK

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej


Przedstawiamy telefon iPhone 3G S. Za sprawą bezprzewodowej technologii obsługującej standard 3G, map GPS, wsparciu dla funkcji biznesowych, takich jak program Microsoft Exchange oraz nowego App Store, iPhone 3G S to jeszcze bardziej zdumiewające możliwości w Twojej dłoni. Podobnie jak oryginalny iPhone, łączy on w sobie trzy produkty – rewolucyjny telefon, szerokoekranowy iPod i przełomowe urządzenie internetowe udostępniające pocztę z bogatym formatowaniem HTML oraz zaawansowane przeszukiwanie sieci WWW. iPhone 3G S na nowo definiuje możliwości telefonu komórkowego. Nowy iPhone 3g S z pamięcią 16GB lub 32GB będzie dostępny w sprzedaży w sierpniu 2009 w sieci salonów iSpot. Jednak już dziś możesz go zarezerwować wypełniając formularz, który znajdziesz na przedostatniej stronie tego katalogu. To proste: wypełnij go drukowanymi literami, odetnij ostatnią kartę i zostaw go w najbliższym salonie. Pełną listę salonów iSpot znajdziesz na stronie 22.

GDAŃSK GLIWICE

W nowym iPhone 3G S znajdziesz m.in.:

KATOWICE

iPhone 3G S

NOWY Nigdy nie był szybszy. Ani nie potrafił więcej

PRĘDKOŚĆ

KRAKÓW

Pierwszą rzeczą, na którą zwrócicie uwagę będzie szybkość, z jaką iPhone 3g S otwiera aplikacje. Strony internetowe otwiera w czasie rzeczywistym i zdecydowanie szybciej radzi sobie z załącznikami w mailach. Ulepszone wyświetlanie i zaktualizowane prezentowanie grafik 3D dostarczą Ci także niewiarygodnych doświadczeń w trakcie grania na iPhone’ie. Tak naprawdę, wszystko co robisz na iPhone 3G S jest do dwóch razy szybsze, a jego reakcje zaskoczą Cię jak jeszcze nigdy dotąd.

Filmy i montaż Teraz możesz filmować, montować filmy i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Nagraj wysokiej jakości film VGA w pionie lub w poziomie. Przycinaj swoje nagrania wybierając moment startu i zakończenia. Następnie wyślij swój film mailem, umieść w swojej galerii Mobile Me, opublikuj na You Tube lub zsynchronizuj ze swoim Makiem lub PC przez iTunes.

ŁÓDŹ

Aparat 3 Mega Pixele

POZNAŃ

Nowa 3 mega pikselowa matryca umożliwia robienie niesamowitych, bardzo ostrych zdjęć. Posiada także wbudowany autofocus, który sam ustawia ostrość. Ma on także niesamowitą cechę, która umożliwia dotknięcie ekranu w miejscu, w którym sam chcesz ustawić ostrość.

Sterowanie głosowe Voice Control Funkcja ta rozpoznaje nazwy w Twoich Kontaktach w iPhonie oraz zna nazwiska wykonawców i tytuły utworów. Więc jeśli chcesz do kogoś zadzwonić lub posłuchać jakiegoś kawałka jedyne co musisz zrobić to go o to poprosić.

WROCŁAW

Kompas

Nike + iPod iPhone ma wbudowane wsparcie Nike + iPod. Wystarczy do niego dokupić sensor Nike + iPod i wsunąć go do buta Nike, a iPhone sam zsynchronizuje Twój cykl treningowy równie łatwo, jak muzykę.

Jeśli nie możesz się doczekać sierpnia – kup już dziś iphone’a 3g. Wersja 8GB dostępna w kolorze czarnym. Wersja 16GB dostępna w kolorach czarnym i białym. Nike + iPod

8GB – 2739 zł 16GB – 3209 zł Rata 90,97 zł*

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

iPhone ma wbudowane wsparcie Nike + iPod. Wystarczy do niego dokupić sensor Nike + iPod i wsunąć go do buta Nike, a iPhone sam zsynchronizuje Twój cykl treningowy równie łatwo, jak muzykę.

WARSZAWA

UŻYTECZNOŚĆ DLA WSZYSTKICH iPhone 3G S ma właściwości ułatwiające korzystanie z niego osobom słabowidzącym i słabosłyszącym. iPhone przeczyta za Ciebie tekst, który wyświetla się na ekranie, powiększy wybrane fragmenty, wyświetli zawartość ekranu w negatywie (białe teksty na czarnym tle), ma także funkcję dźwięku monofonicznego i wiele innych.

8GB czarny – MB489; 16GB biały – MB500; 16GB czarny – MB496;

Wbudowany cyfrowy kompas sprawia, że iPhone może wyznaczać drogę. Użyj nowej aplikacji Kompas lub obserwuj jak zmienia orientację mapy w zależnośli od kierunku, w którym patrzysz.


Jeśli masz iPhone’a 3G już 17 czerwca będziesz mógł pobrać zaktualizowanie oprogramowania. Także nowe, dostępne w sierpniu, iPhone’y 3G S będą wyposażone w ten software.

Etui skórzane 54 zł

W nowym iPhone OS 3.0 znajdziesz m.in. OPROGRAMOWANIE: Wycinaj, kopiuj i wklejaj MCASE2P

Wycinaj, kopiuj i wklejaj słowa i zdjęcia, nawet pomiędzy programami. Kopiuj i wklejaj zdjęcia i inną zawartość także ze stron internetowych.

WARSZAWA

CENA PROMOCYJNA

79 zł MMS-y

TTOT21680

Wysyłaj wiadomości nie tylko z tekstem. Załączaj do nich filmy, zdjęcia, muzykę, lokalizacje i informacje o kontaktach. Może także przesyłać wiadomości do Przyjaciół.

Zaawansowane wyszukiwanie

49 zł

Internet u Twoich stóp IPHONER-WHI; IPHONER-BLK; IPHONER-TR; IPHONER-BL

KRAKÓW KATOWICE

Znajdź to, czego szukasz w swoim iPhonie, wszystko w jednym miejscu. Spotlight szuka kontaktów, maili, spotkań, notatek, plików i wszystkich utworów muzycznych tak jak w Twoim iPodzie..

etui silikonowe

ŁÓDŹ

POZNAŃ

Etui silikonowe

WROCŁAW

Horyzontalna klawiatura Horyzontalna klawiatura. Potrzebujesz więcej miejsca? Obróć iPhone’a poziomo i korzystaj z większej klawiatury w mailach, wiadomościach SMS i MMS, notatkach i internecie.

Notatki głosowe

Etui silikonowe

Nie masz czasu na zapisanie swojej myśli, informacji o spotkaniu, muzyki lub czegokolwiek innego? Boisz się, że o niej zapomnisz? Teraz iPhone ma aplikację, która zapisze każdą Twoją myśl.

IPH3GSS-PBR

GLIWICE

69 zł

GDAŃSK

Notowania giełdowe Notowania giełdowe pokazują Ci wykresy, szczegóły transakcji i nowości z notowań giełdowych, które sobie wybierzesz. Obróć iPhone’a i w poziomie obejrzyj bardziej szczegółowe informacje.

You Tube

etui silikonowe

Oglądaj filmy na www.youtube.com gdziekolwiek jesteś. Zaloguj się do swojego konta w You Tube, aby zapamiętać i zsynchronizować Twoje zakładki oraz wybierz z nich swoje ulubione.

6250-IP2WVW

119 zł

Udoskonalony kalendarz 6250-IP2WVR

6250-IP2WVBL

Surfuj po internecie praktycznie z każdego miejsca na Ziemi. Teraz możesz także użyć iPhone’a, jako modemu do Twojego Maka lub PC za pomocą Bluetootha lub USB.

Twórz spotkania poprzez Microsoft Exchange ActiveSync i dopisuj je do kalendarzy z nowym wsparciem CalDAV.

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej


etui silikonowe

Udoskonalona przeglądarka internetowa Safari

54 zł

Szybsze wyświetlanie, automatyczne zapamiętywanie i uzupełnianie loginów, haseł i wiele więcej.

F8Z354EA

Bluetooth stereo Połącz iPhone’a ze słuchawkami bluetooth stereo, samochodowymi zestawami głośnomówiącymi i innymi akcesoriami.

59 zł

Automatyczne logowanie do Wi-Fi

CY-P-SFT; CY-P-SFC; CY-P-SFB; CY-P-SFR

Kontrola rodzicielska Sam decyduj, którą muzykę, filmy i aplikacje mogą oglądać Twoje dzieci.

KRAKÓW

Zdalne kasowanie danych

etui antypoŚlizgowe

ŁÓDŹ

Znajdź swojego zgubionego iPhone’a i chroń swoją prywatność z Remote Wipe.

45 zł

METRO-P

WROCŁAW

Przewijaj utwór potrząśnięciem

WARSZAWA

bluetrek sugar słuchawka bezprzewodowa BLUETOOTH

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

BTK-SUGAR

99 zł

…i wszystko to, co kochasz w iPhonie iPhone, iPod i Internet w jednym urządzeniu. iPhoe 3G S posiada program e-mailowy, zachwycające mapy, przeglądarkę Internetową Safari – najbardziej zaawansowane na świecie narzędzia do korzystania z Internetu. Twój iPhone zrobi także wiele więcej, gdy pobierzesz na niego dowolnie wybrane przez Ciebie aplikacje z App Store’a.

POZNAŃ

Synchronizacja notatek Boisz się, że zapomnisz o jakiejś notatce pozostawionej na iPhonie? Zsynchronizuj iPhone’a z Twoim Makiem lub PC, a Twoje notatki pojawią się w każdym z tych urządzeń.

Potrząśnij swoim iPhonem, a ten sam zmieni za Ciebie utwór.

KATOWICE

Załóż swoje konto w iTunes Store i korzystaj z niego przez iPhone’a. Można korzystać z wielu kont z jednego iPhone’a.

GLIWICE

Konto w iTunes Store

CENA PROMOCYJNA

Loguj się do hotspotów Wi-Fi. iPhone je zapamięta i połączy się z nimi automatycznie, w momencie, w którym pojawisz się ponownie w ich zasięgu.

GDAŃSK

etui GROOVE SHIELD


iPhone w Twojej Firmie Etui skórzane

WSPARCIE DLA PROGRAMU MICROSOFT EXCHANGE ACTIVESYNC

CMIPH3GSCF; CMIPH3GBCF

Etui skórzane

CMIPH3GCSR; CMIPH3GPB

CENA PROMOCYJNA

79 zł

Wbudowany w każdym telefonie iPhone solidny klient VPN wspiera zabezpieczenia IPSec firmy Cisco, L2TP over IPSec oraz PPTP. Konfiguracja przebiega intuicyjnie. Oprogramowanie iPhone 2.0 obsługuje sieć Cisco VPN z zabezpieczeniem IPSec, tak aby zagwarantować najwyższy poziom szyfrowania opartego na IP do celów przesyłania poufnych informacji firmowych. Pracownicy będą mogli dokonywać uwierzytelnień za pomocą hasła, dwuskładnikowych tokenów i cyfrowych certyfikatów. iPhone będzie również obsługiwać WPA2 Enterprise i uwierzytelnienie 802.1X, co stanowi standard zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Te funkcje pozwolą na zapewnienie bezpiecznego dostępu do informacji firmowych za pomocą telefonu iPhone.

IMAP iPhone współpracuje z większością standardowych serwerów IMAP.

iPhone wspiera WPA oraz WPA2 Enterprise – sprawdzoną metodę szyfrowania w oparciu o bloki umożliwiającą skuteczne zabezpieczenie i dającą użytkownikom najwyższą pewność, że dane z których korzystają są właściwie zabezpieczone.

79 zł

KONFIGURACJA URZĄDZEŃ

6256-IP2FGR 6256-IP2FGC

KRAKÓW KATOWICE folia ochronna 25 zł

IP-PH807

GDAŃSK

Narzędzie do konfiguracji telefonu iPhone ułatwia instalację urządzenia w całej firmie. Oprogramowanie iPhone 2.0 umożliwia łatwą instalację telefonu iPhone w całej firmie. Profile konfiguracyjne utworzone i rozesłane przez administratora IT umożliwiają wymuszanie firmowych strategii dotyczących dostępu oraz innych ustawień. Dodatkowo profile konfiguracyjne mogą służyć do zdalnej konfiguracji ustawień firmowej sieci VPN, poczty e-mail oraz sieci bezprzewodowej, gwarantując w ten sposób zabezpieczenie oraz gotowość każdego telefonu iPhone do pracy w Twojej firmie. Za pomocą profilów instalacyjnych można zainstalować w telefonie iPhone certyfikaty w celu uwierzytelnienia serwerów sieci VPN Cisco z zabezpieczeniami IPSec, bezprzewodowych sieci opartych na 802.1X oraz innych serwerów firmowych. Instalacja profilów konfiguracyjnych jest niezwykle prosta – wystarczy stuknąć zabezpieczone łącze WWW lub odebrać wiadomość e-mail z załączonym profilem konfiguracyjnym.

PROGRAMY BIZNESOWE IPHONE W BIZNESIE Co sprawia, że iPhone to znakomity telefon w biznesie? To proste. Są to po prostu te same funkcje, które sprawiają, że iPhone jest rewolucyjnym urządzeniem przenośnym. A teraz iPhone w wersji oprogramowania 2.0 jeszcze lepiej wspiera Twoją firmę. Obsługuje program Microsoft Exchange ActiveSync, udostępnia technologię push dla poczty e-mail, kalendarza i kontaktów. Ponadto umożliwia zdalnym użytkownikom bezpieczny dostęp do zasobów firmowych za pomocą sieci Cisco VPN z zabezpieczeniami IPSec oraz usług sieciowych poprzez uwierzytelnienie WPA2 Enterprise i 802.1X. Teraz jeszcze skuteczniejszy w biznesie. Dzięki programom biznesowym iPhone staje się jeszcze bardziej skuteczniejszym narzędziem wspomagającym wydajność. W celu zaspokojenia odmiennych potrzeb biznesowych firmy w łatwy sposób mogą zbudować własne programy przy wykorzystaniu technologii iPhone Multi-Touch, przyspieszeniomierza, łączności bezprzewodowej oraz systemu GPS. Użytkownicy mogą również pobrać komercyjne programy bezpośrednio do telefonu iPhone z pakietu App Store. Po zainstalowaniu programy komercyjne działają tak samo jak wszystkie znakomite programy dostarczone z telefonem iPhone. QUICK OFFICE MOBILE

ARKUSZ KALKULACYJNY

PDF READER PRO

WGPW

etui ochronne 119 zł

CMIPH3GC-NK

GLIWICE

iPhone współpracuje z programem Exchange ActiveSync dostępnym na serwerach poczty Exchange 2003 i 2007. Jeśli w pracy korzystasz z serwera Microsoft Exchange Server 2003 lub 2007, oprogramowanie iPhone 2.0 umożliwi bezprzewodowe wypychanie firmowej poczty e-mail, kalendarza imprez i wydarzeń oraz kontaktów do iPhone’a za pomocą 128-bitowego połączenia szyfrowanego SSL. Dzięki zabezpieczonej aktywnej poczcie e-mail oraz funkcji bezprzewodowego przesyłania kontaktów i zdarzeń z kalendarza użytkownicy są zawsze na bieżąco bez względu na miejsce, w którym się znajdują. Ponadto wyświetlacz iPhone Multi-Touch umożliwia im łatwiejsze wykonywanie codzienności czynności, takich jak potwierdzanie zaproszeń na spotkania oraz odszukiwanie kontaktów w katalogu firmowym lub na liście Global Address List (GAL). Administratorzy IT mogą bezpiecznie zarządzać dowolnym telefonem iPhone zawierającym poufne firmowe informacje za pomocą funkcji zdalnego czyszczenia i wymuszonych strategii zabezpieczeń oraz haseł. Dzięki możliwości konfiguracji urządzeń oraz zdalnego zarządzania działy IT mogą szybko i bezproblemowo instalować telefony iPhone w całej firmie.

OBSŁUGA SIECI NA POZIOMIE BIZNESOWYM

WPA2 ENTERPRISE/802.1X

Etui sILIKONOWE

ŁÓDŹ

POZNAŃ

WROCŁAW

WARSZAWA

CENA PROMOCYJNA

119 zł

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

ALLEGRO


CY-P-SO

Etui silikonowe

odkryj na nowo swoją muzykę

79 zł

Informacje ogólne: • kontroluj muzykę w iTunes i Apple TV • przeglądaj albumy • twórz i aktualizuj Genius Playlist • edytuj listy utworów w iTunes • przeszukaj całą bibliotekę iTunes

etui silikonowe 59 zł

CY-P-DARB; CY-P-DAOG

Jeszcze więcej zabawy

PODRÓŻE: MAPY

POGODA: WEATHER PRO

49 zł

ZDROWIE: FREE MENSTRUAL

Etui z soczewką makro

WROCŁAW

CY-P-PCB3; CY-P-PCS3

FOTO: CAMERA ZOOM

etui AKRYLOWE

POZNAŃ

MUZYKA: MIDOMI

ŁÓDŹ

EDUKACJA: STARS

KRAKÓW

Oprogramowanie dostępne w wersji polskiej. Ściągnij za darmo z iTunes.

Na iPhone’a jest już dostepnych ponad 50 000 aplikacji i setki gier. Gry i programy zaprojektowane dla iPoda touch i iPhone’a są po prostu zachwycające. Znajdziesz je wszystkie w witrynie App Store. Najlepsi programiści na świecie wykorzystują cały potencjał nowatorskich technologii, takich jak interfejs Multi-Touch, przyspieszeniomierz, grafika 3D w czasie rzeczywistym i dźwięk przestrzenny 3D, aby tworzyć gry i programy specjalnie dla iPoda touch i iPhone’a. Dlatego w ofercie App Store każdy znajdzie coś dla siebie – gry, programy do czatów, programy społecznościowe, informacyjne, sportowe, finansowe i wiele innych.

KATOWICE

iTunes to bezpłatny program dla komputerów Mac i PC. Odtwarza wszelką cyfrową muzykę i wideo. Synchronizuje materiały z iPodem, telefonem iPhone i Apple TV. Rozrywka bez komplikacji. Zapomnij o nieporęcznych stosach płyt CD i skakaniu po kanałach telewizyjnych. Dzięki iTunes cała Twoja kolekcja muzyki i wideo jest w zasięgu ręki i myszy. iTunes to także uniwersalny „paszport” do tysięcy godzin cyfrowej rozrywki. Przeglądaj. Porządkuj. Odtwarzaj. Z komputera Mac lub PC. Muzyka do słuchania. Programy do oglądania. Jakąkolwiek formę rozrywki lubisz, dzięki iTunes masz ją w zasięgu ręki.

GLIWICE

Używaj iPhone’a i iPoda touch jako pilota do sterowania iTunes. Z funkcją Remote możesz sterować swoją muzyką w komputerze Mak i w Apple TV za pomocą iPhone’a i iPoda Touch. Włącz, zatrzymaj, przewiń, rotuj. Oglądaj swoje piosenki, playlisty, okładki albumów na iPodzie Touch i iPhonie dokładnie w taki sam sposób jakbyś siedział przed swoim komputerem. Funkcja Remote pracuje w sieci Wi-Fi, więc możesz w pełni kontrolować listę odtwarzanych utworów w domu i wokół niego.

GDAŃSK

wypełnij dom muzyką

39 zł

CY-P-DBBC; CY-P-DBBG

Remote

iTunes

folia ochronna

169 zł

need for speed

INSPECTOR GADGET

6296-IP2MGNIFI

SIMS 3

etui skórzane na pasek HERO OF SPARTA TM LITE

SENTINEL: MARS DEFENSE

49 zł CY-P-PBC

TERMINATOR SALVATION

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

WARSZAWA

gry do iPhone’a i iPoda touch


ZASŁUGUJESZ NA WIECEJ Apple TV daje Ci dostęp do łatwego w nawigacji świata rozrywki. Posłuchaj utworów z biblioteki muzycznej iTunes. Pochwal się zdjęciami w jakości HD. Oglądaj bezpłatne podcasty wideo. Podłącz tylko jeden kabel HDMI, a Apple TV zmieni Twój telewizor w coś znacznie lepszego. Odtwórz muzykę na domowym zestawie stereo. iTunes bezprzewodowo synchronizuje się z odbiornikiem TV, zatem od tej chwili całą zgromadzoną kolekcję muzyczną można odtwarzać na najlepszym zestawie głośników w domu. Przeglądaj biblioteki. Sortuj utwory oraz filmy wideo – wg artysty, roku, ocen – mając przed oczami okładki albumów. Już w HDTV: Twoje zdjęcia. Filmy wideo w YouTube. A także podcasty. Twoje zdjęcia zasługują na więcej. Apple TV pozwoli wyświetlić je na szerokoekranowym odbiorniku TV, gdzie każdy może zobaczyć je w niesamowitej jakości HD. Możesz też wybrać folder zdjęć i przeglądać kolekcję z komputera Mac lub PC. Ponadto dostępne są galerie Flickr oraz MobileMe. Nie musisz już gromadzić swojej paczki przy ekranie komputera, by pokazać im film lub podcast z YouTube – Apple TV odtwarza je w sposób spektakularny na niesamowicie dużym ekranie TV.

MB824

Mobile Me

40GB – MA711; 160GB – MB189

Apple TV

WARSZAWA WROCŁAW POZNAŃ ŁÓDŹ

160GB – 1999 zł Rata 66,39 zł*

399 zł Rata 13,25 zł*

SYNCHRONIZACJA INFORMACJI MobileMe to nowa usługa Apple, która automatycznie aktualizuje Twoją pocztę e-mail, kontakty i kalendarz na różnych urządzeniach: w telefonie iPhone, w iPodzie touch, w komputerze Mac i PC. MobileMe przechowuje informacje na serwerze internetowym lub, inaczej mówiąc, w sieciowej „chmurze”. Gdy wprowadzimy zmianę na jednym urządzeniu, nowe informacje trafiają do chmury, a następnie MobileMe aktualizuje je na wszystkich naszych urządzeniach automatycznie. A zatem w każdym miejscu jesteśmy zawsze na bieżąco. Elegancka Galeria ułatwia udostępnianie zdjęć przyjaciołom i rodzinie, a narzędzie iDisk zapewnia przechowywanie i wymianę ważnych dokumentów w sieci. Możesz zarządzać wszystkimi z tych funkcji za pośrednictwem niesamowitego pakietu programów internetowych w witrynie www.me.com.

etui do iPoda touch Etui silikonowe

z opaską na ramię i podstawką

IP2WVB

CY-T-2DAP

99 zł

CY-T-2DARB

59 zł

79 zł CENA PROMOCYJNA

CY-T-2LB

109 zł

etui akrylowe

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

6270-ITCLR

Etui ochronne

etui skórzane

CENA PROMOCYJNA

GDAŃSK

GLIWICE

KATOWICE

KRAKÓW

40GB – 1499 zł Rata 49,79 zł*


8GB – MB528; 16GB – MB531; 32GB – MB533;

iPod touch zawsze zadziwiał. Nowatorskie rozwiązania techniczne – takie jak dotykowy ekran Multi-Touch, akcelerometr, grafika 3D i dostęp do setek gier – zamieniają iPoda touch w konsolę gier. Dostępny w wersji 8 GB, 16 GB i 32 GB, wyposażony jest w przyciski regulacji głośności i wbudowany głośnik. Słuchaj muzyki godzinami. Oglądaj filmy. Serfuj po Internecie. Przeglądaj e-maile. Korzystaj z GoogleMaps. Oglądaj wideo na YouTube, kupuj programy i gry w App Store. iPod touch to: • Pojemności 8, 16 i 32 GB • Nowa, zadziwiająco cienka obudowa • Dotykowy panoramiczny ekran o przekątnej 3,5 cala • Funkcja Genius wyszukująca w bibliotece muzycznej utwory, które doskonale do siebie pasują • Mozliwość przeglądania albumów po okładkach • Dostęp do Internetu przez Wi-Fi • Wbudowany czujnik światła i akcelerometr • Obsługa Nike+ iPod

GDAŃSK GLIWICE

iPod touch

najfajniejszy ipod

KATOWICE

8GB – 999 zł 16GB – 1299 zł 32GB – 1799 zł Rata 33,18 zł*

etui 99 zł

59 zł

79 zł

KRAKÓW

etui z chromowanym wykończeniem

etui plastikowe

6271-ITRFLCT

CY-T-2FC

etui ochronne 99 zł

Etui ochronne

40 zł

6274-ITNUFMB

6278-ITFGBR

F8Z372EA

etui silikonowe

etui silikonowe ochronne

3 w komplecie

45 zł

F8Z379EABLO

METRO-T

69 zł

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

WARSZAWA

Etui antypoślizgowe

WROCŁAW

119 zł

99 zł

POZNAŃ

GRI-8249-ITELNCNB

ŁÓDŹ

Etui skórzane

MSUIT-T

etui SKÓRZANE


Etui ze złączem dokującym

40 zł

Etui silikonowe

119 zł

6286-NWAVB

Etui SILIKONOWE

Etui akrylowe, lustrzana powłoka

79 zł

40 zł

CY-N-4DBYG

CY-N-4CC

89 zł

CENA PROMOCYJNA

6286-NWAVW

MSUIT-N

GLIWICE GDAŃSK

Etui AKRYLOWE

59 zł

CY-N-4MC; CY-N-4MB

Etui sILIKONOWE 3 W KOMPLECIE

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

MIRAGE-N4

srebrny – 4GB MB480; 8GB MB598; 16GB MB903; niebieski – 4GB MB651; 8GB MB732; 16GB MB905; różowy – 4GB MB654; 8GB MB735; 16GB MB907; fioletowy – 4GB MB657; 8GB MB739; 16GB MB909; pomarańczowy – 4GB MB660; 8GB MB742; 16GB MB911; zielony – 4GB MB663; 8GB MB745; 16GB MB913; żółty – 4GB MB666; 8GB MB748; 16GB MB915; czarny – 8GB MB754; 16GB MB918

ŁÓDŹ

iPod nano to: • Pojemności 8 i 16 GB • Niezwykle cienka aluminiowo-szklana obudowa • Duży, jasny ekran o rozdzielczości 320 × 240 • Funkcja Genius wyszukująca w bibliotece muzycznej utwory, które doskonale do siebie pasują • Możliwość przeglądania albumów po okładkach • Potrząśnięcie włącza opcję tasowania utworów • Do 24 godzin odtwarzania audio, do 4 godzin odtwarzania wideo • Obsługa Nike+ iPod

CENA PROMOCYJNA

WARSZAWA

iPod nano

4GB – 449 zł 8GB – 679 zł 16GB – 849 zł Rata 14,90 zł*

POZNAŃ

WROCŁAW

Teraz w ośmiu niesamowitych kolorach. Nowy wygląd. Nowe funkcje. Modele 8 GB i 16 GB. Nowa funkcja Genius wyszukuje w Twojej bibliotece utwory, które dobrze do siebie pasują zamieniając iPoda nano w Twojego osobistego didżeja. Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi wystarczy potrząsnąć iPodem, by odtwarzać muzykę w losowej kolejności lub obrócić go na bok, aby włączyć Cover Flow – opcję przeglądania albumów po okładkach. A twoje filmy i zdjęcia bedą prezentowały się olśniewająco na panoramicznym ekranie.

KATOWICE

KRAKÓW

kusi jak nigdy dotąd


etui Etui sILIKONOWE

ZESTAW 6 KOLOROWYCH SKARPETEK W KOPLECIE DO KAŻDEGO IpODA 40 zł

139 zł

GLIWICE

M9720

METRON

GDAŃSK

149 zł

ŁÓDŹ

Etui skórzane na pasek

Etui silikonowe

BLACK CY-N-4DSR 6288-NELNFMB

79 zł

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

WARSZAWA

ETUI AKRYLOWE

WROCŁAW

RED CY-N-4DSR

POZNAŃ

CENA PROMOCYJNA

59 zł

CY-N-4LA

59 zł

KRAKÓW

6285NELNCNB

KATOWICE

ETUI skórzane


czarny – MC164; srebrny – MB867

iPod shuffle

WARSZAWA WROCŁAW

Nowy iPod shuffle jest szokująco mały. O połowę mniejszy niż model poprzedniej generacji. A przecież mieści się w nim tak wiele. Ma 4GB pamięci, w której możesz zapisać do 1000 utworów muzycznych, a do tego obsługuje wiele list odtwarzania. iPod shuffle to: • Pojemność 4GB • Wytrzymała obudowa z anodyzowanego aluminium z wbudowanym klipsem • Niewielkie rozmiary – 45,2 × 17,5 × 7,8 mm razem z klipsem • Do 10 godzin odtwarzania muzyki

4GB – 349 zł Rata 11,59 zł*

ipod shuffle 5 generacji

GDAŃSK

GLIWICE

KATOWICE

KRAKÓW

ŁÓDŹ

POZNAŃ

Pierwszy odtwarzacz muzyki, który mówi do Ciebie

ipod shuffle 4 generacji

1GB – 205 zł 2GB – 249 zł srebrny – 1GB MB225; 2GB MB518; niebieski – 1GB MB813; 2GB MB683; różowy – 1GB MB811; 2GB MB681; zielony – 1GB MB815; 2GB MB685

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej


na lato

GDAŃSK

Uchwyt mocujący do roweru 79 zł

GLIWICE AL182-A826 6284-NCLRBA

6282-ICAEROB

99 zł

CZUJNIK NIKE+

139 zł

POZNAŃ

NIKE + IPOD SPORT KIT

Uchwyt jest bardzo prosty w montażu, a dzięki swojej uniwersalności także kompatybilny z innymi urządzeniami. „W zależności od aktualnych potrzeb, w uchwycie możemy zamontować nie tylko iPoda, ale także telefon czy np. GPS

ŁÓDŹ

Etui ICLEAR

Etui akrylowe z opaską na ramię i podstawką 99 zł

KRAKÓW

MB769G/A

147 zł

eTUI AKRYLOWE Z Opaska sportowa na ramię 149 zł

KATOWICE

Etui SKÓRZANE Z OPASKĄ NA RAMIĘ

Naramiennik sportowy

99 zł

85 zł

F8Z384

MA368

MA365

WARSZAWA

6200-ICCLR

WROCŁAW

Opaska sportowa na ramię 6290-NAEROB

149 zł

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej


czarny – MB565; srebrny – MB562

iPod Classic

WARSZAWA WROCŁAW

Nowy iPod classic o pojemności 120GB zmieści do 30 000 piosenek, 150 godzin wideo, 25 000 zdjęć. Pojemność ta przekłada się na wysoką jakość muzyki. iPod classic ma wszystko. Mnóstwo energii – do 36 godzin odtwarzania audio i 6 godzin odtwarzania wideo. Świetny wygląd – elegancka, cienka obudowa z anodyzowanego aluminium w czarnym i srebrnym kolorze. Oraz wyjątkowa osobowość – opcje Cover Flow i Genius. Dzięki temu jest wspaniałym towarzyszem. iPod classic to: • Pojemność 120GB • Funkcja Genius wyszukująca z biblioteki muzycznej utwory, które doskonale do siebie pasują • Możliwość przeglądania albumów po okładkach • Elegancka i wytrzymała obudowa z anodyzowanego aluminium • Do 36 godzin odtwarzania audio, do 6 godzin odtwarzania wideo

120GB – 1099 zł Rata 36,50 zł*

Etui skórzane 59 zł

Etui skórzane

180 zł

Etui skórzane

Etui skórzane

F8Z387EA

139 zł

F8Z387EA

95 zł CENA PROMOCYJNA

95 zł

TUNEPAL

CY-A-LVB; CY-A-LVW

PG248

CENA PROMOCYJNA

89 zł

Słuchawki douszne HiFi TUNE

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

6209-ICELNFMB

etui

GEAR 4 IVAK

CENA PROMOCYJNA

GDAŃSK

GLIWICE

KATOWICE

KRAKÓW

ŁÓDŹ

POZNAŃ

jedno słowo: pojemność


słuchawki ON-EAR 599 zł Rata 20 zł*

Słuchawki douszne IN-EAR 439 zł Rata 15zł*

41213

41213

749 zł Rata 25 zł*

40226

AROUND-EAR

Słuchawki On-ear zapewniają realistyczne brzmienie dźwięku przy wygodnej, nausznej konstrukcji ze składanym pałąkiem nagłownym zwiększającym przenośność i ułatwiającym przechowywanie.

Słuchawki douszne In-ear zapewniają wysoką jakość dźwięku, a niewielkich rozmiarów konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do uszu użytkownika. Silikonowe wkładki zapewniają odpowiednie i komfortowe dopasowanie.

Słuchawki AKG K 314 P

Słuchawki AKG K 324 P

Słuchawki AKG K 414 P

K414P

CENA PROMOCYJNA

K324PB

CENA PROMOCYJNA

K314PB i K314PCZ

133 zł

Zamknięte słuchawki o konstrukcji kanałowej, dynamiczne, o bardzo wysokiej klasie dźwięku w całym paśmie, idealne do sprzętu przenośnego. W zestawie przenośne etui oraz 3 rozmiary nakładek w celu idealnego dopasowania do ucha; pasmo przenoszenia: 12-23500Hz.

Zamknięte, dynamiczne słuchawki stereo z mechanizmem składania słuchawek 3D-AXIS. AKG K 414 P to następca znanego i cenionego modelu K 26 P; pasmo przenoszenia: 12-28000Hz; impedancja: 32 Ohm

Słuchawki Douszne C252

Słuchawki Douszne AH-C351

Słuchawki Douszne AH-C452

Słuchawki douszne do ipodów i innych odtwarzaczy mp3. Technologia redukująca szumy i zakłócenia precyzyjnie oddaje czysty dźwięk wypełniony przyjemnymi basami.

CENA PROMOCYJNA

59 zł

CY-3-RB; CY-3-RW

MA850

Nowe słuchawki douszne Apple z pilotem i mikrofonem zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej wierności, równowadze i czystości odtwarzania dźwięku. Każda słuchawka zawiera dwa odrębne drivery – niskotonowy do basów i średnich częstotliwości oraz wysokotonowy do wysokich częstotliwości. Pasmo przenoszenia: 5-21000Hz, impedancja: 23 omy, czułość: 109 dB/mW.

Słuchawki groove razor

JBL-REF420

MB770

6240-TUNBMBLB

100 zł

TuneBuds to wysokiej jakości i designu zestaw słuchawkowy z możliwością prowadzenie rozmowy z Iphone 2G/3G.

SŁUCHAWKI DOUSZNE 389 zł Rata 13 zł*

Słuchawki REFERENCE 420

Są przeznaczona dla miłośników muzyki, którzy zawsze chcą zajmować środkowe miejsce w pierwszym rzędzie. Wyłożony prawdziwą skórą pałąk i muszle to maksymalny styl i wygoda. Pasmo przenoszenia 10-20000Hz; impedancja 32 Ohm;

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

WARSZAWA

Słuchawki do iPoda wykorzystujące neodymowe przekaźniki przekazujące sygnał bez straty jakości, do 5 razy mocniejsze niż standardowe słuchawki wykorzystujące przekaźniki aluminiowe, kobaltowe lub ceramiczne.

Optymalizator akustyczny – optymalna charakterystyka akustyczna zostaje osiągnięta dzięki regulacji ciśnienia akustycznego za i przed membraną. Doskonałe wygłuszenie hałasu zewnętrznego. Oporność: 16 Ohm, efektywność: 105 dB/mW, zakres częstotliwości: 5-24000Hz.

WROCŁAW

199 zł

C452BKEM

AH-C351WTEM

C252WTEM

149 zł

Słuchawki z mikrofonem i pilotem TuneBuds

POZNAŃ

SŁUCHAWKI DOUSZNE

319 zł

239 zł

ŁÓDŹ

129 zł

KRAKÓW

Unikalna technologia Crystal-Clear Sound sprawia, że każdy dźwięk brzmi, jakbyś znajdował się w samym środku koncertu! Wbudowany regulator głośności dodatkowo zwiększa wszechstronność tych słuchawek.

KATOWICE

CENA PROMOCYJNA

229 zł

GLIWICE

89 zł

GDAŃSK

Słuchawki Around-ear są znane z jakości dźwięku i niezwykłej wygody użytkowania. Połączenie technologii słuchawek TriPort® z funkcją korekcji akustycznej pozwala uzyskać doskonałe natężenie tonów niskich bez ich sztucznego wzmacniania.


stacje dokujące i głośniki Companion 3

Companion 5

40280

WARSZAWA SoundDock Portable

SoundDock Original 1699 zł Rata 56 zł*

BLACK 043087

ŁÓDŹ

WHITE 43092

999 zł Rata 33 zł*

W nowym cyfrowym systemie muzycznym SoundDock umieściliśmy dodatkowe gniazdo wejściowe, które umożliwia łatwe podłączenie urządzeń audio oraz dodaliśmy pilot zdalnego sterowania służący do nawigacji po liście odtwarzania. Całość zamknęliśmy w eleganckiej, nowej obudowie. System ten odtwarza muzykę o czystym brzmieniu i doskonałej jakości, w porównaniu do większości dostępnych na rynku głośników przenośnych. W przeciwieństwie do systemów, które poprawnie odtwarzają niskie tony tylko przy dużej głośności, głębokość i barwa basu mają odpowiednie parametry nawet przy minimalnej głośności, np. późnym wieczorem.

40250

WROCŁAW

System głośników multimedialnych BOSE COMPANION 5 to najlepszy produkt w tej klasie. Opatentowana technologia przetwarzania sygnałów, unikatowa konstrukcja głośników i innowacyjny układ przetwarzania dźwięku cyfrowego TrueSpace umożliwiają uzyskanie dźwięku surround przy użyciu tylko dwóch głośników i łatwego do ukrycia modułu ACOUSTIMASS.

POZNAŃ

System głośników multimedialnych BOSE COMPANION 3 to zaawansowane rozwiązanie głośników stereofonicznych w standardzie 2.1 do zastosowań multimedialnych. Opatentowany przez firmę Bose układ przetwarzania sygnałów stereofonicznych TrueSpace poszerza obraz akustyczny wytwarzany przez położone blisko siebie głośniki biurkowe. Pozwala to zapewnić słuchaczowi lepsze wrażenia – muzyka zdaje się pochodzić ze sceny dźwiękowej szerszej niż wytwarzana przez dwa głośniki.

KRAKÓW KATOWICE GLIWICE GDAŃSK

1699 zł Rata 56 zł*

040327

1299 zł Rata 43 zł*

Nagradzany system BOSE SoundDock Original udostępnia bogatsze wrażenia dźwiękowe użytkownikom odtwarzaczy iPod. Nasz oryginalny system SoundDock zapewnia uznaną jakość dźwięku. System jest przeznaczony do użytku w jednym pomieszczeniu. Dzięki opatentowanemu projektowi akustycznemu z niewielkiego systemu uzyskamy dźwięk wypełniający cały pokój. Łatwe podłączanie odtwarzaczy iPod mini i iPod przez dolne złącze dokowania.

raty Wspólnie z bankiem HSBC przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę ratalną. Teraz mogą Państwo rozłożyć spłatę ceny towaru nawet na 24 miesiące. Nasz kredyt to tylko 1% miesięcznie + 5% opłaty przygotowawczej. Aby zabezpieczyć się przed niespodziewanymi wydarzeniami, proponujemy Państwu skorzystanie z możliwości wykupienia ubezpieczenia kredytu. Ubezpieczenie kredytu ma charakter dobrowolny. Wymagane dokumenty Kredyt udzielany jest na podstawie nowego dowodu osobistego i drugiego dokumentu ze zdjęciem oraz dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody. Uproszczona procedura kredytowa Nawet od 0% wpłaty własnej można uzyskać kredyt bez konieczności przedstawiania dokumentów poświadczających stały dochód. Zaakceptowanie tych dochodów wymaga każdorazowo zgody Banku. Czas weryfikacji – 15 minut Wszelkich dodatkowych informacji udzielają salony firmowe iSpot oraz sklep internetowy. Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej


wzmacniacz lampowy COCOON MC4 z głośnikami OLi-2

stacja DENON S-52 2895 zł Rata 96 zł*

MC4+OLI2

głośniki PURE-FI DREAM 629 zł Rata 21zł*

1030 zł Rata 34 zł*

KRAKÓW

głośniki PURE-FI ANYTIME

KATOWICE

Denon S-52 to typowe urządzenie All-in-One. Nieważne czy pliki zapisane są na iPodzie, płycie CD, czy też znajdują się na dysku komputera lub pamięci przenośnej, S-52 umożliwia odsłuch muzyki ze wszystkich wymienionych źródeł. Jedną z najciekawszych funkcji Denona S-52 jest możliwość podłączenia do internetu. Urządzenie ma zarówno interfejs WLAN, pozwalający na przewodowe podłączenie do sieci lokalnej, jak i moduł WiFi.

GLIWICE

Music Cocoon MC4 jest wzmacniaczem lampowym do iPoda/iPhone’a (z wbudowaną stacją dokującą) uznanej w środowisku audiofilskim firmy Roth Audio. Wzmacniacz wykonano z metalu i przezroczystej pleksi, pod którą ukryte są lampy próżniowe, wytwarzające w czasie pracy czerwoną poświatę. MC4 wyposażony jest w pilot, którym można sterować nie tylko samym wzmacniaczem, ale też wszystkimi funkcjami samego iPoda. Ujściem dla dźwięków generowanych przez MC 4 jest seria kolumn Roth Audio OLi. Obudowa głośników zawiera specjalny materiał DALTech, który absorbuje rezonansy i ogranicza odbicia dźwięku.

GDAŃSK

S52_SREBRO i S52_WTE2

2599 zł Rata 86 zł*

980-00-193

głośniki PURE-FI ELITE

głośniki PURE-FI EXPRESS PLUS

980-000-188

XXXXX

Podstawową zaletą głośnikowej stacji dokującej Logitech® Pure-Fi Express Plus dla urządzeń iPod i iPhone jest technologia wielokierunkowej akustyki, która pozwala wypełnić dźwiękami całe pomieszczenie. W zestawie jest zawarty zegar z budzikiem i pilot bezprzewodowy. Głośniki są przenośne dzięki możliwości działania zarówno po podłączeniu do prądu, jak i przy użyciu baterii.

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

WARSZAWA

389 zł Rata 13 zł*

959 zł Rata 32 zł*

Pure-Fi Elite™ i Twój iPod łączą się w system stereo, który wypełnia każdy pokój w Twoim domu dźwiękiem najwyższej jakości. Audiofilska jakość dźwięku: 1,5-centymetrowe tweetery z miękkimi kopułkami zapewniają precyzję i klarowność nawet najwyższych nut. 10,1-centymetrowe woofery typu long-throw o wysokiej mocy wypełnią pokój głębokim, potężnym basem.Sterowany cyfrowo, dynamiczny korektor i filtr zminimalizuje zniekształcenia, zapewniając naturalny dźwięk.

WROCŁAW

Głośniki Logitech® Pure-Fi Dream™ to doskonały zestaw muzyczny dla Twojego iPod/iPhone. Akustyka jest przestrzenna, a pomysłowo zaprojektowane przyciski sterowania ułatwiają obsługę głośników przy każdym oświetleniu. Pomachaj dłonią nad zestawem, a podświetlane przyciski sterowania zaświecą się same. Nie musisz zapalać światła, żeby zmieniać ustawienia.

POZNAŃ

984-000050

ŁÓDŹ

Logitech® Pure-Fi Anytime™ to współpracujący z urządzeniami iPod/iPhone budzik, który oferuje doskonały dźwięk i nowatorskie funkcje, dzięki czemu jest doskonałym uzupełnieniem szafki nocnej. Uaktywniane ruchem, podświetlane elementy sterujące umożliwiają korzystanie z urządzenia przy słabym oświetleniu lub w ciemności, a czytelny wyświetlacz o dużym kontraście jest wyraźnie widoczny w ciągu dnia, ale niezbyt jasny w nocy.


stacje dokujące i głośniki JBL DUET III

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI

JBL On Stage Micro

JBL On Stage iD 200 469 zł Rata 16 zł*

799 zł Rata 27 zł*

JBL-ONSTAGE200

ONSTMICROB i ONSTMICROCZ

ŁÓDŹ KRAKÓW KATOWICE

ONSTAGEII

CENA PROMOCYJNA

Głośniki przeznaczone do współpracy m.in. z komputerami stacjonarnymi i przenośnymi, iPodami, odtwarzaczami MP3, CD. Opatentowane przez JBL przetworniki Warrior dają doskonały bas, kryształowo czyste tony średnie, jedwabiste tony wysokie. Niewielkie podstawy – zajmują mało miejsca na biurku.

Przenośne głośniki, ładowarka i dock dla iPoda. On Stage Micro nie jest większy od Uniwersalnego Doka dla iPoda. Jest zasilany z sieci lub z baterii, dzięki czemu można go zabrać wszędzie. Zapewnia legendarną jakość głośników JBL. Jako niezależny system muzyczny JBL On Stage Micro wypełnia Twoje pomieszczenie czystym, pełnozakresowym dźwiękiem bezpośrednio z Twojego iPoda. Połączony z komputerem synchronizuje się z iTunes, uaktualnia iPoda i głośniki i jednocześnie oszczędza miejsce na biurku. Od momentu włożenia iPoda w głośnik działa również jako ładowarka. Do tego mały pilot pozwala Ci sterować iPodem nie wstając z miejsca.

Najnowszy model z serii wysokiej jakości stacji dokujących z głośnikami marki JBL do odtwarzaczy iPod, JBL On Stage 200ID , zapewniają mocny, wyrazisty dźwięk i charakteryzują się atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem. Urządzenie jest bardzo funkcjonalne i wyposażone w pilot umożliwiający wybieranie utworów z odtwarzacza iPod, poruszanie się po menu oraz sterowanie głośnością. Jest też wyposażone w stereofoniczne gniazdo minijack, umożliwiające używanie go w połączeniu z urządzeniami innymi niż iPod. Dzięki zastosowaniu adaptera Apple iPod Universal Dock system JBL On Stage 200ID jest zgodny ze wszystkimi modelami dokowanych odtwarzaczy iPoda. System JBL On Stage 200ID jest zgodny z telefonami iPhone, tj. umożliwia ładowanie akumulatorów zarówno telefonów iPhone, jak i odtwarzaczy iPod (nawet wtedy, gdy system jest wyłączony). Wbudowany system OnePoint umożliwia połączenie z komputerem Mac lub PC za pomocą kabla USB 2.0 w celu przeprowadzenia synchronizacji

JBL On Time 200iD

JBL On Stage IIIP 849 zł Rata 28 zł*

749 zł Rata 25 zł*

JBL-TIME200

JBL-ONSTAGE3P

GDAŃSK

GLIWICE

669 zł

JBL On Stage II to system dźwiękowy dla iPoda z możliwością podłączenia do komputera PC lub Mac oraz – jednocześnie – jest to ładowarka do iPoda – nawet, kiedy komputer jest wyłączony. W komplecie dołączony jest pilot.

POZNAŃ

WROCŁAW

WARSZAWA

150 zł

DUET3CZ

JBL On Stage II

JBL On Time 200ID zapewnia czysty i mocny dźwięk. System ma wbudowany cyfrowy zegarek, budzik i radio oraz charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem użytkownika w postaci menu. Posiada automatyczna opcję wygaszania podświetlenia, oraz ładuje akumulatory Twojego iPoda lub iPhone’a.

System JBL On Stage IIIP funkcjonalny o czystym brzmieniu jak wcześniejsze On Stage, w pełni współpracujący z telefonami iPhone. Urządzenie automatycznie wycisza muzykę w przypadku sygnału telefonicznego przychodzącego do iPhone’a. On Stage IIIP posiada również rewolucyjne rozwiązanie, które eliminuje charakterystyczne zakłócenia w głośnikach powstające w czasie łączenia się telefonu z siecią GSM.

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej


Go and Play

Stacja dokująca na 2 iPod/iPhone 189 zł

HK-GP

6152-MLTDCK2

NOWOŚĆ

1249 zł Rata 42 zł*

GDAŃSK

Stacja dokującą na dwa iPody lub iPhone’y. Ładuje za pomocą gniazda sieciowego 220V. Dzięki metalowej obudowie Twoje iPody będą stabilne.

Stacja dokująca UNIWERSALNA Z PILOTEM 234 zł

GLIWICE

Go+Play zawiera adapter Apple iPod Universal Dock. Złącze stereo mini jack umożliwia uzyskanie wysokiej klasy brzmienia z odtwarzaczy MP3 i CD, komputerów stacjonarnych (wszystkie platformy) i laptopów. Po podłączeniu iPoda, Go+Play ładuje go bez konieczności podłączenia do komputera, nawet gdy system jest wyłączony.

SOUNDSTICKS II

HK-SS2

MB125

599 zł Rata 20 zł*

POZNAŃ

Te smukłe, eleganckie kolumny, uzupełnione o równie elegancki subwoofer z najwyższą precyzją i dokładnością oddadzą każdy niuans muzyczny, lub przekażą każde słowo, podczas konferencji on-line. Głośniki w kolumnach zasilane z dziesięciowatowych wzmacniaczy gwarantują soczyste i klarowne wysokie tony, a wydajny głośnik we współpracy z dwudziestowatowym wzmacniaczem w subwooferze zapewni mocny i sprężysty bas.

ROTHDOCK

469 zł Rata 16 zł*

WARSZAWA

Stacja dokująca DLA IPOD SHUFFLE

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

9759SHFADAPTR

79 zł CENA PROMOCYJNA

JBL-SPYROCZ

RothDoc to dwuczęściowy zestaw, kompatybilny zarówno z iPodami jak i iPhone’m. Składa się ze stacji dokującej oraz bezprzewodowego odbiornika, umożliwiającego przesyłanie muzyki z iPoda do domowego zestawu hi-fi.

Dock służący do ładowania iPodów shuffle 4 generacji.

WROCŁAW

JBL-SPYRO

Spyro – JBL Spyro charakteryzują się unikalnym designem, a łączą je kable powleczone tkaniną. JBL Spyro to czysty, potężny dźwięk pochodzący z jednego z najbardziej stylowych systemów głośnikowych z rodziny JBL. Głośniki JBL Spyro są kompatybilne z komputerami Mac oraz PC – stacjonarnymi i przenośnymi – a także iPodami, konsolami gier, przenośnymi odtwarzaczami DVD i innymi urządzeniami.

ŁÓDŹ

BEZPRZEWODOWA Stacja dokująca

KRAKÓW

Uniwersalna stacja dokująca na iPody i iPhone’a. Ładuje za pomocą gniazda sieciowego 220V. W zestawie znajduje się pilot.

KATOWICE

649 zł Rata 22 zł*


akcesoria mobilne

Nadajnik FM tunebase II FM

249 zł

Stabilny dock samochodowy na Twojego iPoda z jednoczesną funkcją nadajnika FM, dzięki której bezprzewodowo będziesz mógł słuchać muzyki ze swojego iPoda przez radio samochodowe.

Nadajnik radiowy Belkin FM II z transmiterem UKF. Posiada funkcje wyłączania. Sygnały radiowe: od 88,1 do 107,9 MHz. Czas pracy akumulatora 10 godzin.

TUNECAST AUTO 4

WROCŁAW

Nadajnik FM z zasilaczem

285 zł

F8Z343EA

6191-TRPAUTOC

499 zł Rata 17 zł*

POZNAŃ Przenośny nadajnik fm do iPoda i iPhone’a z zasilaczem samochodowym. Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł bezprzewodowo słuchać muzyki ze swojego iPoda przez radio samochodowe oraz naładować swojego iPoda/ iPhone’a w podróży.

Najlepiej sprzedający się nadajnik radiowy (FM transmitter) do iPod/iPhone. Umożliwia odtwarzanie muzyki z Twojego iPod/iPhone poprzez radio samochodwe. Funckja ClearScan umożliwia automatyczne ustawienie najleszej częstotliwości radiowej. Urządzenie jednocześnie ładuje podłączony do niego iPod/iPhone.

Pilot sterowania

TUNECAST IiI FM

249 zł

239 zł

Baw się swoją muzyką, odtwarzaj, przewijaj i jednocześnie ładuj swojego iPoda. Wszystko to umożliwi Ci jednocześnie iTrip Auto Pilot opracowany przez firmę Griffin.

BTK-SSC

F8M010EA

245 zł

Zaprojektowany przez francuskie studio Xaho Design zestaw Bluetrek Surface Sound Compact jest produktem o unikalnym wyglądzie. Umożliwia kierowcom wygodne odbieranie i realizowanie połączeń bez konieczności trzymania w ręce telefonu, znacznie zwiększając bezpieczeństwo jazdy. Sprawdza się również w biurze i w domu oraz jako zestaw do prowadzenia rozmów internetowych.

Chcesz sprawić wyjątkowy prezent?

Uniwersalny nadajnik do iPod/iPhone/mp3 player, podłączany jackiem 3,5 mm

ZASILACZ USB UNIWERSALNY 188 zł

NOWOŚĆ

Komuś bliskiemu? A może sobie...

Teraz możesz wyrazić, co tylko zechcesz i umieścić to na iPodzie lub aluminiowym komputerze! Umieścimy wybrany przez Ciebie napis na odwrocie iPoda lub Maka, za jedyne 30 zł.

Zasila wszystkie urządzenia USB, kompatybilny z szerokim zakresem urządzeń (iPod/iPhone, Nokia, Samsung, Motorola, SE.

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

F8M010EA

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY

6254-NAVIGT

ŁÓDŹ KRAKÓW KATOWICE GLIWICE GDAŃSK

399 zł Rata 13 zł*

F8Z176EABLK

349 zł Rata 12 zł*

CY-A-DTLB2

WARSZAWA

Spraw aby Twoje podróże były prawdziwą muzyczną przygodą.Groove Traveller jest podstawowym akcesorium do Twojego iPoda, który powinieneś mieć w swoim samochodzie. To zasilacz i nadajnik fm w jednym. Odtwarzaj muzykę ze swojego iPoda w radiu samochodowym i ładuj go przez gniazdo zapalniczki samochodowej.

Nadajnik FM

6195-RDTRPB

Nadajnik FM Groove Traveller


Kabel audio/video

KABEL USB DO KOMPUTERA 79 zł

F8Z361EA06

CENA PROMOCYJNA

MA591

109 zł

kabel av COMPONENT

39 zł

MB128

Kabel audio/video do iPhone/iPod, 30 PIN-USB, a/v 3,5 mm

Kabel USB 2.0

PILOT RADIO REMOTE

Zasilacz 229 zł

30 zł

79 zł

C-A-GP

MA070

Zasilacz samochodowy POWER JOLT

zasilacz uniwersalny USBpower

Zasilacz ipod power adapter 149 zł

115 zł

Ładowarka samochodowa PowerJolt umożliwia jednoczesne ładowanie iPoda/iPhone’a i korzystanie z niego w czasie podróży i zachowanie go w pełni naładowanym. Kabel USB służy również do synchronizacji urządzenia z komputerem. Pasuje do wszystkich gniazdek 12V.

Ładowarka sieciowo-samochodowa uniwersalna do iPodów i iPhone’ów

MB051

USBPOWER

6130-PJLTSECLB; 6134-PJLTSECLB

99 zł

Uniwersalny zasilacz do iPoda, ładuje przez złącze USB.

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

WARSZAWA

Słuchaj radia FM w Twoim iPodzie i kontroluj wszystkie parametry przy pomocy wygodnego, przewodowego pilota.

WROCŁAW

USBDOCK

NOWOŚĆ

POZNAŃ

Kabel umożliwia ładowanie i synchroznizację iPoda/iPhone’a bezpośrednio z komputerem przez port USB lub ładowanie iPoda/iPhone’a przez zasilacz Apple USB Power Adapter.

CENA PROMOCYJNA

ŁÓDŹ

Kabel video component MB128 pozwoli na przyłączenie iPoda do telewizora lub do systemu głośnikόw oraz na skorzystanie z lepszej akustyki i komfortu dużego ekranu. Ten kabel jest dostarczony z ładowarką USB, posiada konektor USB do szybkiego przyłączenia do komputera.

KRAKÓW

Kabel kompozytowy pozwoli na nieskomplikowane przyłączenie iPoda do telewizora i na obejrzenie zdjęć i video na dużym ekranie. Ten kabel posiada konektor USB do szybkiego przyłączenia na komputer. Kabel jest dostarczony z zasilaczem

KATOWICE

CY-M-RCA

239 zł

MB129

239 zł

Kabel podłączeniowy

GLIWICE

KABEL Av COMPOSITE

GDAŃSK

Umożliwia odtwarzanie audio i video z iPoda i iPhone’a. W zestawie znajduje się kabel USB, który służy do ładowania i synchronizacji w trakcie użytkowania.


DOFINANSOWANIE

Edukacja

WROCŁAW

WARSZAWA

szkolenia, warsztaty i adresy salonów BEZPŁATNE WARSZTATY

cena – 0 zł

Zapraszamy na bezpłatne godzinne warsztaty z obsługi iPhone i iPod+iTunes, na których dowiesz się więcej o możliwościach iPodów i iPhone’a. Warsztaty odbywają się w salach szkoleniowych w salonach w Warszawie (C.H. Arkadia), Gliwicach (C.H. Forum), Wrocławiu (C.H. Magnolia). W pozostałych salonach nasi eksperci chętnie zaprezentują możliwości iPhone’ów i iPodów na bezpłatnych szkoleniach indywidualnych.

OBSŁUGA IPHONA 3G – SZKOLENIE 5h – 260 zł

5h – 260 zł

Kurs skierowany jest do wszystkich użytkowników iPhone, którzy chcieliby w pełni wykorzystywać możliwości tego wielofunkcyjnego urządzenia. Biorąc udział w szkoleniu uczestnik kursu między innymi: zapozna się z obsługą tego wielofunkcyjnego telefonu, zapozna się z zasadami synchronizacji z komputerem i innymi zewnętrznymi urządzeniami, dowie się w jaki sposób zarządzać kontaktami i kontami pocztowymi, pozna funkcje internetowe i aplikacje. Więcej informacji udzieli Dział Szkoleń tel. 022 460 48 20/21/22, e-mail: szkolenia@sad.com.pl

Wprowadzenie do Logic Express8 i Logic Pro8

24h – 346,38 zł

Szkolenie jest adresowane do osób, które już wcześniej zajmowały się cyfrowym przetwarzaniem i edycjącena muzykiregularna – przedstawicieli 3000 zł szkolenia muzycznych studiów produkcyjnych i udźwiękawiania filmów, pracowników działów kreacji, artystów muzyków. W czasie słuchacze zapoznają się z zagadnieniami funkcji oraz interfejsu programu Logic Pro. Uczestniczy nauczą się jak stworzyć konfigurację audio i MIDI, tworzyć własny projekt używając szerokiej gamy instrumentów programowych, pętli oraz procesorów dźwięku wbudowanych w program, nagrywania MIDI oraz audio, efektywnej edycji, technik aranżacyjnych, skrótów klawiszowych, automatyki, udźwiękowienia filmów oraz miksowania dźwięku przestrzennego. Więcej informacji udzieli Dział Szkoleń tel. 022 460 48 20/21/22, e-mail: szkolenia_parp@sad.com.pl

GLIWICE

KATOWICE

KRAKÓW

ŁÓDŹ

POZNAŃ

Jeżeli szkolenie odbywa się w czasie godzin pracy, to jako wkład, 346,38 zł może być pokrywane przez to, że w tym czasie pracownik otrzymuje wynagrodzenie co najmnijej w wyskości 346,38 zł.

Zapraszamy do naszych salonów iSpot – Gdańsk – Galeria Bałtycka

al. Grunwaldzka 141 /poziom –1/, 058 778 90 30/31, galeria.baltycka@ispot.com.pl

iSpot – Gliwice – Galeria Forum

ul. Lipowa 1 /lok. 72/, 032 733 80 10/11, 032 335 78 64, forum@ispot.com.pl

iSpot – Katowice – C.H. Silesia

ul. Chorzowska 109 /poziom 0/, 032 733 80 90/91, ispot_silesia@ispot.com.pl

iSpot – Kraków – Galeria Krakowska

ul. Pawia 5 /poziom –1/, 012 298 49 30/31, galeria.krakowska@ispot.com.pl

iSpot – Łódź – Galeria Łódzka

al. Piłsudskiego 15/23 /poziom +1/, 042 290 96 30/31, galeria.lodzka@ispot.com.pl

iSpot – Poznań – Galeria Stary Browar

ul. Półwiejska 42 /poziom 0/, 061 667 09 40/41, stary.browar@ispot.com.pl

GDAŃSK

iSpot – Poznań – Galeria Malta – NOWOOTWARTY

ul. Abpa A. Baraniaka 8 /poziom +1/, 061 667 09 50/51, galeria.malta@ispot.com.pl

iSpot – Wrocław – C.H. Magnolia Park

ul. Legnicka 58 /poziom +1/, 071 719 86 10, salon_magnolia@ispot.com.pl

iSpot – Bielany Wrocławskie /Kobierzyce/ – Auchan Bielany Park Handlowy ul. Francuska 6 /poziom 0/, 071 792 59 29, 071 719 86 12, bielany@ispot.com.pl

iSpot – Warszawa – C.H Arkadia – MULTIMEDIALNE CENTRUM APPLE al. Jana Pawła II 82 /lok. 125/, 022 460 00 54/55, ispot.arkadia@ispot.com.pl

iSpot – Warszawa – Galeria Blue City

Al. Jerozolimskie 179 /poziom +1/, 022 460 00 52/53, 022 311 75 24, blue.city@ispot.com.pl

iSpot – Warszawa – Galeria Mokotów

ul. Wołoska 12 /lok. 019/, 022 541 38 72, 022 460 00 50/51, galeria.mokotow@ispot.com.pl

iSpot – Warszawa – C.H. Złote Tarasy

ul. Złota 59 /poziom +2/, 022 460 00 56/57, zlote.tarasy@ispot.com.pl Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej


Dane Klienta Zamawiającego

imię i nazwisko klienta

telefon kontaktowy

adres e-mail

ulica, nr budynku, nr mieszkania

kod pocztowy, miasto

miejscowość, data

Salon „iSpot” imię i nazwisko sprzedawcy

telefon kontaktowy

adres e-mail

ulica, nr budynku, nazwa C.H.

kod pocztowy, miasto

FORMULARZ ZAMÓWIENIA PRODUKTU Oświadczam, że jestem zainteresowany zakupem jednego z poniższych produktów. Proszę o rezerwację w momecie, gdy pojawi się on w sprzedaży i poinformowanie mnie o tym fakcie. Model: nowy Macbook Pro 13” nowy Macbook Pro 15” nowy Macbook Pro 17” nowy iPhone 3G S 16GB nowy iPhone 3G S 32GB Symbol produktu: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Sad Sp. z o.o. oraz podmioty z nią współpracujące danych osobowych zawartych w tym formularzu do celów marketingowych, oraz powiadamiania o oferowanych produktach i usługach (w tym o produktach i usługach podmiotów współpracujących), informowania o zmianach rynkowych. Oświadczam, że powyższe dane przekazuje dobrowolnie oraz przyjmuje do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawienia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r.( Dz.U. nr 144, poz.1204) o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Sad Sp. z o.o. drogą elektroniczną.

czytelny podpis Klienta

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej


NOWY iPhone 3G

S

Aktualne ceny oraz więcej informacji o salonach iSpot znajdą Państwo na stronie internetowej

iSpot - katalog czerwiec 2009  

katalog akcesoriów do iPhone'a i iPoda

Advertisement