interline: Офіційний каталог [2021]

Page 1

1


РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦТВА

З часу створення в 2007 році, ТМ interline працює у всіх регіонах України. Ця діяльність здійснюється через представництва, що реалізовують різні проекти по всій країні.

2

3


Зміст ПРО БРЕНД

ДУХОВІ ШАФИ

МІКРОХВИЛЬОВІ ПЕЧІ

ст. 4-5

ст. 6-13

ст. 14-19

ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ ст. 20-34 ІНДУКЦІЙНІ

ст. 24-25

ЕЛЕКТРИЧНІ

ст. 26-27

КОМБІНОВАНІ ГАЗОВІ

ст. 28-34

ВИТЯЖКИ

ст. 35-43

ПРАЛЬНO-СУШИЛЬНІ МАШИНИ

ст. 44-49

ХОЛОДИЛЬНИКИ

ст. 50-55

ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

ст. 56-59

ПОДРІБНЮВАЧ

ст. 60-63

МИЙКИ

ст. 64-73

ГРАНІТНІ

ст. 66-69

З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

ст. 70-73

ЗМІШУВАЧІ

4

ст. 27

ст. 74-77

ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС

ст. 78

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

ст. 79

ОПТИМАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ВИТЯЖКИ

ст. 80

5


ПРО БРЕНД Любов до приготування їжі починається з комфортної, багатофункціональної вбудованої техніки, яка практично готує за вас. Створюючи вбудовану побутову техніку Interline, ми хотіли дізнатися, що саме необхідно українському споживачеві. Ми провели всеукраїнське опитування і дослідили статистику найбільш популярних функцій та програм, які найчастіше використовують українці для приготування страв щодня та на свята. Усвідомлюючи, що кухня – це місце, де збирається вся родина, ми вирішили зробити акцент на дизайні та технічних особливостях, щоб наша продукція допомагала створити затишок у найбільш відвідуваному місці вашої оселі. Вбудована побутова техніка Іnterline створена інженерами й дизайнерами із Німеччини у різних сучасних стилях. Вся продукція торгової марки Іnterline виготовляється на заводах, які випускають побутову техніку для світових брендів. Ми ретельно відстежуємо всі новинки та тренди в розвитку сучасної побутової техніки. Наші вироби постійно не тільки оновлюються, а й якісно змінюються відповідно до світових тенденцій в області дизайну, ергономіки, функціональних та технічних характеристик. Жорсткий, постійний контроль на всіх стадіях виробництва гарантує не тільки якість придбаного вами товару, але і його екологічну безпеку, кращі енергозберігаючі та економічні показники. Interline активно бореться за чистоту навколишнього середовища. Під час виробництва техніки ми не використовуємо шкідливих сполук та токсичних матеріалів. Наша компанія несе відповідальність не тільки як продавець, але й як виробник за кожний вироблений пристрій.

ISO9001 certification

6

Environmental management systems - Requirement

CE certification

Restriction of Hazardous Substances

Electrical Testing Laboratories

7


ДУХОВІ ШАФИ

Духова шафа – інструмент втілення таланту господині. З духовкою Interline можна створити власний кулінарний шедевр. В духовій шафі Interline вдасться все: від індички до бісквіта. Наші духові шафи допоможуть втілити найпотаємнішу кулінарну ідею.

8

9


Стильна інтеграція Нова серія приладів на революційній платформі

Духова шафа серії EDGE ONE - це справжній символ кухонної зони, як місця для творчості і відпочинку. Встановлюйте нові персональні цілі і не знижуйте вимоги до себе. Характер EDGE ONE буде сприяти досягненню найвищих результатів. У тому числі - кулінарних.

Full touch control

Touch control

Механічний програматор

10

11


Повне оновлення

Деталізація Гладкі кути і оброблені кромки створюють відчуття повної архітектурної цілісності приладу із серії EDGE ONE. А ще в новітньому поколінні духових шаф від Interline істотно знижено відстань від панелі керування до дверцята відкривання. Цей продукт продуманий до дрібниць.

Нова решітка з функцією Stop

Захист дітей

Нові телескопи

Покращений дотягувач дверей

Нові дека

12

13


Духова шафа з функцією НВЧ

Духова шафа з функцією НВЧ

OMG 970 SCD BA

OMG 970 SCD BA

Готуйте з допомогою традиційного нагрівання. Вам сподобається хрустка скоринка. Або ж просто розігрійте їжу включивши опцію НВЧ. Ні. Краще використовуйте мікрохвилі і традиційний нагрів одночасно заощадите до 30% часу. А може використовувати гарячий пар і харчуватися правильно? Звісно.

Приготування на 30% швидше

Функцію НВЧ Ви можете використовувати як окремо, так і спільно з традиційним нагрівом. І в тому і в іншому випадку вбудована опція НВЧ має вигоду у використанні: в першому випадку Ви економите простір на кухні, а в другому - прискорюєте процес приготування на 30%.

Асортимент духових шаф interline серії Еdge ONE включає в себе всі перераховані вище прилади. Уже вирішили, що ближче Вам?

14

15


Духова шафа з функцією пар

Духова шафа з функцією пар

OSG 960 STD BA

OSG 960 STD BA

Додайте пару для хрусткої скоринки Ідеально підходить як для випічки, так і для запікання

1. 2.

Налийте воду в зручний резервуар

Виберіть оптимальний рівень вологості

Традиційний нагрів

Духовка з паром Натуральний колір Більше вітамінів Більше свіжості

Гаряча пара Full Hot Steam Система приготування на пару цінується шанувальниками високої кухні і послідовниками системи здорового харчування. У духову шафу вбудована справжня парова установка. Додатковий режим пари - включається разом з гарячим повітрям. Використовується для поліпшення результатів традиційного готування з гарячим повітрям : покращує скоринку на випічці, забезпечує соковитість запікання.

16

17


Тангенціальне охолодження

Cool Doors 40 °С

Духові шафи interline мають цілу систему активного охолодження, що складається з декількох

Чи безпечно торкатися до скла працюючої духової шафи? В духових шафах Interline, де температура скла

важливих ланок. Перша з них знаходиться на задній стінці духової шафи і охолоджує її в момент

не перевищує 40⁰C - БЕЗПЕЧНО! Пристрої оснащені системою вентиляційних каналів, які в поєднанні з

задіяння конвекції. Друга розташована у верхній частині приладу і відповідає за охолодження бічних

вентилятором забезпечують безперервний потік холодного повітря між дверним склом. Безпечна низька

стінок, електронних плат, системи управління і нижньої частини духовки. У кожній духовій шафі interline

температура зовнішнього скла дозволить вам спостерігати за приготуванням їжі поблизу духової шафи, без

незалежно від серії використана система тангенціального охолодження, зазвичай властива тільки

ризику отримати опіки!

дорогим моделям. interline піклується про кожного споживача і не економить на використовуваних технологіях.

18

19


Система SOFT CLOSЕ/OPEN Вбудований в дверцята пристрій Soft Closе/ Open забезпечує незмінно м’яке і безшумне ВІДЧИНЕННЯ та ЗАЧИНЕННЯ. Прилад не тільки виглядає, але і працює по вищому розряду!

Енергоефективність А+ При мінімальних витратах енергоресурсів в духових шафах Interline користувач буде менше платити за поточні комунальні послуги а екологія планети не страждатиме від сумнозвісного парникового ефекту та інших агресивних чинників, що формуються внаслідок активної експлуатації ряду побутових приладів.

Термощуп Гарантує ідеально точний результат

Просто виберіть потрібну температуру в духовці, потім - температуру всередині м’яса. Термощуп вимірює температуру всередині страви та вимикається автоматично після досягнення потрібної температури.

Низькотемпературні режими 30°C

1°C

100°C

Вдосконалена форма решітки ГРИЛЬ з функцією Stop Для більш зручної перевірки ступеня готовності страви духові шафи Interline укомплектовані особливими решітками з функцією Stop, завдяки своїй вдосконаленій формі, дозволяє практично повністю вийняти її без ймовірності її перекидання. У стані повного висунення вона без проблем здатна утримувати до 5 кг.

Духові шафи серії Edge ONE дозволяють розширити температурні пороги. Готуйте йогурти або активуйте режим вистоювання тіста при температурі від 30°C. В діапазоні до 100°С температура регулюється за кроком в 1°С.

20

21


Розбірні дверцята Двері духових шаф Interline оснащені спеціальними зажимами, які дозволяють швидко і легко їх зняти. Знімні стекла дверцят, роблять процес очищення духовки набагато більш зручним і простим: всього лише розберіть дверцята за лічені хвилини, щоб помити всі важкодоступні місця, повернувши вигляд первозданної чистоти для вашої духової шафи.

Швидкий попередній нагрів духової шафи Попередній нагрів за 4 хвилини. Завжди поспішайте, і ні на що немає часу? Ця функція швидко розігріває духовку до бажаної температури. Духовка нагрівається до 180° C за лічені 4 хвилини та буде готова розпочати випічку хліба.

Інноваційні телескопічні напрямні 100% витягування Ще ніколи виймання гарячої випічки не було таким простим і безпечним. Повністю висувна система телескопічних напрямних полегшує доступ до дека і може використовуватися на різних рівнях.

22

23


4

72 L

5

3 2 1

Багаторівневе приготування Камера XXL Більше простору, більше свободи для кулінарної творчості. Завдяки збільшеному об’єму духовки (до 72 літрів) можна готувати більшу кількість страв одночасно або приготувати найбільшу індичку.

24

За рівномірність розподілу повітря в духовці EDGE ONE відповідає система Air Duct System, що складається з технологічних отворів на задній стінці, за допомогою яких, гаряче повітря в рівних обсягах надходить на кожен з рівнів приготування.

Каталітична система очищення Ви добре вимили духовку? У нас є вихід! Духова шафа Interline оснащена пористими каталітичними панелями на бічних стінках. Пориста текстура руйнує частинки бруду і жиру. Щоб очистити панелі просто включіть її на температуру вищу 200 °С. Це означає, що прибирання приносить задоволення і приносить тільки зручність.

25


Додаткові можливості

Функція Шаббат Підтримання тепла З програмою «Шаббат» можна налаштувати тривалість збереження тепла від 24 до 80 годин. Страви в робочій камері залишаються теплими, а Вам не потрібно ні включати, ні вимикати прилад. Підтримується постійна температура 85°С.

Підтримання страв в теплому стані Ваші гості затримуються, чи ви заздалегідь приготували страви які необхідно тримати теплими деякий час? З духовою шафою Interline це можливо. Установивши температуру між 30 та 95°C, температура їжі зберігатиметься сталою до двох годин. Приготовані заздалегідь страви не втратять свого смаку та будуть теплими перед подаванням на стіл.

Підігрів посуду Підігріті тарілки зберігають довше аромат і смак різних страв: від борщу до вареників та запашної печені. Завдяки можливостям дохової шафи Interline ваш столовий посуд зберігатиме потрібну температуру - від 30 до 80°C. І ви зможете вдома подавати гарячі страви, як у найкращому ресторані!

26

27


Опис функцій духових шаф

1°С

28

Опис функцій духових шаф

Енергоефективність А+

Cool Doors 40 °С

При мінімальних витратах енергоресурсів в духових шафах Interline користувач буде менше платити за поточні комунальні послуги а екологія планети не страждатиме від сумнозвісного парникового ефекту та інших агресивних чинників, що формуються внаслідок активної експлуатації ряду побутових приладів.

Чи безпечно торкатися до скла працюючої духової шафи? В духових шафах Interline, де температура скла не перевищує 40⁰C - БЕЗПЕЧНО! Пристрої оснащені системою вентиляційних каналів, які в поєднанні з вентилятором забезпечують безперервний потік холодного повітря між дверним склом. Безпечна низька температура зовнішнього скла дозволить вам спостерігати за приготуванням їжі поблизу духової шафи, без ризику отримати опіки!

Функція мікрохвиль

Захист дітей. Блокування панелі керування.

Функцію НВЧ Ви можете використовувати як окремо, так і спільно з традиційним нагрівом. І в тому і в іншому випадку вбудована опція НВЧ має вигоду у використанні: в першому випадку Ви економите простір на кухні, а в другому - прискорюєте процес приготування на 30%.

Ми піклуємося про безпеку ваших дітей. Натисніть на 3 сек. кнопку Блокування таймера/захист від дітей та заблокуйте панель керування.

Широкий температурний діапазон від 30°c - 250°c

5 рівнів приготування

Interline вводить технології ресторанного рівня в вашу оселю. Використовуйте низьку температуру для підігрівання посуду, підтримання страв у теплому вигляді, приготування йогурту, приготування за технологією «Sous-vide» тощо.

Завдяки 5 рівням приготування ви можете сушити зелень, фрукти або гриби, смажити або запікати на декількох рівнях одночасно!

Інноваційні телескопічні напрямні 100% витягування

Розбірні дверцята

Ще ніколи виймання гарячої випічки не було таким простим і безпечним. Повністю висувна система телескопічних напрямних полегшує доступ до дека і може використовуватися на різних рівнях.

Двері духових шаф Interline оснащені спеціальними зажимами, які дозволяють швидко і легко їх зняти. Знімні стекла дверцят, роблять процес очищення духовки набагато більш зручним і простим: всього лише розберіть дверцята за лічені хвилини, щоб помити всі важкодоступні місця, повернувши вигляду вашого духової шафи первозданну чистоту.

Система SOFT CLOSЕ/OPEN

Збір конденсату

Вбудований в дверцята пристрій Soft Closе/Open забезпечує незмінно м'яке і безшумне ВІДЧИНЕННЯ та ЗАЧИНЕННЯ. Прилад не тільки виглядає, але і працює по вищому розряду!

Кухонні фасади надійно захищені від можливих випарів під час приготування. Перший канал розташований в нижній частині дверей. Другий канал розташований в нижній частині духовки (під дверима).

Панель керування Full Touch Control

Вдосконалена форма дека

Інтуітивно зрозуміле керування духовою шафою. Інноваційний дисплей Full Touch Control став революційним проривом в зручності користування духовою шафою Interline нового покоління. Функція Full Touch Control від Interline встановлює нові стандарти в швидкості та легкості навігації одним рухом пальця по екрану. За допомогою слайдера вдасться виставити найточнішу температуру нагріву.

Деко має спеціальну ручку на передній частині для ще більш безпечного витягування дека з духової шафи.

Камера XXL

Автоматичні програми приготування

Більше простору, більше свободи для кулінарної творчості. Завдяки збільшеному об’єму духовки (до 72 літрів) можна готувати більшу кількість страв одночасно або приготувати найбільшу індичку.

Вони заощадять вам багато дорогоцінного часу. Попередньо програми приготування були підготовлені у співпраці з професійними кухарями. Завдяки їм ви можете швидко приготувати будь-яку страву, не замислюючись про час і температурні режими, що відповідають типу і розміру страви. Духова шафа зробить це за вас! І ефект завжди буде ідеальним.

Надточне регулювання температури крок в 1°С

Швидкий попередній нагрів духової шафи

Переваги регулювання температури кроком в 1°С – це кулінарні шедеври. В діапазоні від 30°С та до 100°С температура регулюється з кроком в 1 °С.

Попередній нагрів за 4 хвилини. Завжди поспішайте, і ні на що немає часу? Ця функція швидко розігріває духовку до бажаної температури. Духовка нагрівається до 180° C за лічені 4 хвилини та буде готова розпочати випічку хліба.

29


Опис функцій духових шаф

Опис режимів духових шаф Освітлення Дозволяє побачити процес готування без відкриття дверцят.

Гаряча пара Full Hot Steam Система приготування на пару цінується шанувальниками високої кухні і послідовниками системи здорового харчування. У духову шафу вбудована справжня парова установка. Додатковий режим пари - включається разом з гарячим повітрям. Використовується для поліпшення результатів традиційного готування з гарячим повітрям : покращує скоринку на випічці, забезпечує соковитість запікання.

ВЕРХНІЙ НАГРІВ + НИЖНІЙ НАГРІВ Ідеально підходить для страв середземноморської кухні, печені, випічки хліба, пирогів, а також для страв з жирного м’яса.

Багаторівневе приготування

НИЖНІЙ НАГРІВ

Ідеально підходить для випічки тортів. Найкращий результат гарантовано за умови, якщо розташувати страву по центру духової шафи.

За рівномірність розподілу повітря в духовці EDGE ONE відповідає система Air Duct System, що складається з технологічних отворів нaа задній стінці, за допомогою яких, гаряче повітря в рівних обсягах надходить на кожен з рівнів приготування.

ВЕРХНІЙ НАГРЕВ Ідеально підійде для завершення приготування. Так само на цьому режимі ми можемо приготувати смачне печиво, додати страві рум’яної скоринки.

Каталітична система очищення Ви добре вимили духовку? У нас є вихід! Духова шафа Interline оснащена пористими каталітичними панелями на бічних стінках. Пориста текстура руйнує частинки бруду і жиру. Щоб очистити панелі просто включіть її на температуру вищу 200 °С. Це означає, що прибирання приносить задоволення і приносить тільки зручність.

ГРИЛЬ Режим зручний для приготування страв з підсмаженою скоринкою. Ідеальний для приготування стейків, риби, м’яса на ребрах, грінок.

Підтримання страв в теплому стані.

ПОДВІЙНИЙ ГРИЛЬ

Ваші гості затримуються, чи ви заздалегідь приготували страви які необхідно тримати теплими деякий час? З духовою шафою Interline це можливо. Установивши температуру між 30 та 95°C, температура їжі зберігатиметься сталою до двох годин. Приготовані заздалегідь страви не втратять свого смаку та будуть теплими перед подаванням на стіл.

В цьому режимі будуть задіяні відразу 2 верхніх нагрівальні елементи. Велика потужність дозволить скоротити час готування.

ВЕНТИЛЯТОР (Розморожування)

Цей режим призначений для розморожування їжі повітрям кімнатної температури, що надходить всередину духової шафи. Не дозволяє встановити температуру. Примітка: ця функція підходить для розморожування продуктів перед подальшим приготуванням.

Підігрів посуду Підігріті тарілки зберігають довше аромат і смак різних страв: від борщу до вареників та запашної печені. Завдяки можливостям дохової шафи Interline ваш столовий посуд зберігатиме потрібну температуру - від 30 до 80°C. І ви зможете вдома подавати гарячі страви, як у найкращому ресторані!

ПОДВІЙНИЙ Гриль з вентилятором Дозволяє рівномірно прожарити великі шматки м’яса всередині і запекти хрустку скоринку зовні.

Великий подвійний гриль для ідеальної скоринки Великий і менший нагрівальні елементи забезпечать утворення бездоганної скоринки.

КОНВЕКЦІЯ Утворює гаряче повітря навколо вентилятора та рівномірно розподіляє його по камері, що призводить до рівномірного пропікання.

EASY CLEAN

ВЕРХНІЙ І НИЖНІЙ НАГРІВ З вентилятором

Термостійка емаль EASY CLEAN - це спеціальне покриття духової шафи, покликане зробити процес догляду за ним ще більш простим і зручним. Завдяки емалі, виготовленої і нанесеної із застосуванням відразу ряду інноваційних технологій, ваша духова шафа буде оснащена справжнісіньким високоефективним щитом, що перешкоджає накопиченню жиру, запаху і забруднень, що утворюються внаслідок багаторазового приготування їжі.

3 варіанти освітлення В залежності від моделі Вам буде доступний один з 3-х типів внутрішнього освітлення. В модифікаціях початкового та середнього сегменту – Single, в моделях високого сегменту – Double LED, в модифікації з вбудованою НВЧ – Brilliant LED.

Single 30

Brilliant LED

Double LED

Страви злегка запікаються зовні і добре пропікаються всередині. Рівномірний нагрів економить 32% -40% електроенергії.

Еко режим eco

Використовується для приготування великої кількості їжі з низьким споживанням електроенергії.

Вистоювання дріжджового тіста Для вистоювання дріжджового тіста і закваски, культивування йогурту (підтримується температура від 30 до 45°С).

31


У стилі Retro Оцініть все різноманіття асортименту Interline в стилі Retro. Ми створили неймовірно стильну духову шафу , газову поверхню та НВЧ

Новинка серії EDGE ONE Серія EDGE ONE включає в себе новинку від Interline - Retro духовку з керуванням в стилі Hi-Tech. Магія синергії двох несхожих один на одного стилів породжує в Вашій уяві нові фантазії на тему організації простору на кухні, на якій головним експонатом, звичайно ж, стане духова шафа Interline

Доповнюйте її:

32

Газова варильна поверхня

Мікрохвильова піч

HRG 764 FGT VA

MWR 925 SSA VA 33


ДУХОВІ ШАФИ

ДУХОВІ ШАФИ

А+

А+

OMG 970 SCD BA

з функцією НВЧ

ДИЗАЙН

Серія Фурнітура: чорна сатинована нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/чорна сатинована нержавіюча сталь

КЕРУВАННЯ

Сенсорна панель Full Touch Control Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Об’єм духової шафи: 72 л Кільцевий нагрівач Гриль Режим НВЧ Термостійка емаль легкого очищення Освітлення: LED Brilliant 3 скла в дверцятах/захисний екран Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих

КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ

Двері з легкознімним кріпленням петель. Не розбірні, термоізоляційні

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний однорівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

КОМПЛЕКТАЦІЯ Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop Решітка для грилю Керамічні фіксатори для металевих бокових стійок

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

34

Клас енергоефективності: А+ Потужність підключення: 2.8 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

OSG 960 STD BA ПРОГРАМИ

10 автоматичних програм: А01 попкорн/ А02 картопляна запіканка/ А03 чізкейк/ А04 пиріг Кіш/ А05 м’ясна запіканка/ А06 торт Мармуровий/ А07 тонкий хліб/ А08 яблучний пиріг/ А09 піца/ А10 яблучний пиріг з крихтою 13 програми самостійного налаштування: Верхній нагрів + нижній нагрів/ Кільцевий нагрівач + вентилятор (конвекція)/ Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/ Гриль/ Подвійний гриль + вентилятор / Подвійний гриль / Кільцевий нагрівач + вентилятор + нижній нагрів (ПІЦА)/ Нижній нагрів / Розморожування - 3 програми: 01 - червоне м’ясо/ 02 -біле м’ясо/ 03 - риба / Доведення тіста/ Режим НВЧ: НВЧ/ НВЧ + кільцевий нагрівач+ конвекція/ НВЧ + подвійний гриль + конвекція/ НВЧ + піца/ Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 30°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 1°С (від 30 до 100°С)

з функцією пар

ДИЗАЙН

Серія Фурнітура: чорна сатинована нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/чорна сатинована нержавіюча сталь

КЕРУВАННЯ

Сенсорна панель Full Touch Control Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Об’єм духової шафи: 72 л Кільцевий нагрівач Пар Full Hot Steam - 3 рівні Гриль Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення: DOUBLE LED 3 скла в дверцятах Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих

КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ

Дотягувач дверей SOFT CLOSE/OPEN Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Два канали для затримки конденсату

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

ПРОГРАМИ

13 автоматичних програм: Смажене курча C01 / Креветки на грилі C02 / Піца A01 / Круасан, хліб A02 / Печиво A03 / Ростбіф A04 / Бісквіт A05 / Тріска A06 / Катопляна запіканка A07 / Смажена курка з картоплею A08 / Смажена яловичина A09 / Зняття накипу A10 / Очищення A11 / 11 програм самостійного налаштування: Верхній нагрів + нижній нагрів/ Кільцевий нагрівач + вентилятор (КОНВЕКЦІЯ)/ Есо режим / Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/ Гриль/ Подвійний гриль + вентилятор/ Подвійний гриль/ Кільцевий нагрівач + вентилятор + нижній нагрів (ПІЦА)/ Нижній нагрів/ Розморожування/ Доведення тіста/ Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 30°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 1°С (від 30 до 100°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням Термощуп

КОМПЛЕКТАЦІЯ Телескопічні направляючі - знімні, 1рівень 100% витягування, з можливістю переставити на будь-який з 5 рівнів. Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Клас енергоефективності: А+ Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

35


ДУХОВІ ШАФИ

ДУХОВІ ШАФИ

А+

А+

А+

А+

А+

OEG 933 STD BA

OEG 931 STD WA

OEG 733 ETD BA

OES 730 ECH XA

OER 760 ETX VA

ДИЗАЙН

Серія Фурнітура: чорна сатинована нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/чорна сатинована нержавіюча сталь

Серія Фурнітура: сатинована нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/ сатинована нержавіюча сталь

ДИЗАЙН

Серія Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/ нержавіюча сталь

Серія Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/ нержавіюча сталь

Серія Фурнітура: латунь Матеріал панелі керування: скло/ латунь

КЕРУВАННЯ

КЕРУВАННЯ

Сенсорна панель Full Touch Control Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

Сенсорна панель Full Touch Control Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

Перемикачі Рush рull + Сенсорна панель Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

Перемикачі Рush рull + Сенсорна панель Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

Перемикачі обертові + Сенсорна панель Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Об’єм духової шафи: 72 л Кільцевий нагрівач Гриль Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення: DOUBLE LED 3 скла в дверцятах Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих Каталітичні панелі очищенн (знімні бокові)

Об’єм духової шафи: 72 л Кільцевий нагрівач; Гриль Система відведення повітря при відкриванні дверей; Рецепти на дверях; 3 скла в дверцятах Термостійка емаль легкого очищення Освітлення: DOUBLE LED Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих Каталітичні панелі очищенн (знімні бокові) Вдосконалена система відведення повітря

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Об’єм духової шафи: 72 л Кільцевий нагрівач Гриль Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення: DOUBLE LED 3 скла в дверцятах Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих

Об’єм духової шафи: 72 л Кільцевий нагрівач Гриль Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення: DOUBLE LED 3 скла в дверцятах Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих

Об’єм духової шафи: 72 л Кільцевий нагрівач Гриль Система відведення повітря при відкриванні дверей Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення: LED 3 скла в дверцятах Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих

КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ

Дотягувач дверей SOFT CLOSE/OPEN Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель. Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят. Два канали для затримки конденсату

Дотягувач дверей SOFT CLOSE/OPEN Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель. Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят. Два канали для затримки конденсату

КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ

Дотягувач дверей SOFT CLOSE/OPEN Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель. Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят. Два канали для затримки конденсату

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель. Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Два канали для затримки конденсату

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Два канали для затримки конденсату

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

ПРОГРАМИ

11 програм самостійного налаштування: Верхній нагрів + нижній нагрів/ Кільцевий нагрівач + вентилятор (конвекція)/ Есо режим / Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/ Гриль/ Подвійний гриль + вентилятор/ Подвійний гриль/ Кільцевий нагрівач + вентилятор + нижній нагрів (ПІЦА)/ Нижній нагрів/ Розморожування/ Доведення тіста/ Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 30°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 1°С (від 30 до 100°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням Шабат при t 85°С Демо режим

11 програм самостійного налаштування: Верхній нагрів + нижній нагрів/ Кільцевий нагрівач + вентилятор (конвекція)/ Есо режим / Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/ Гриль/ Подвійний гриль + вентилятор/ Подвійний гриль/ Кільцевий нагрівач + вентилятор + нижній нагрів (ПІЦА)/ Нижній нагрів/ Розморожування/ Доведення тіста/ Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 30°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 1°С (від 30 до 100°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням Шабат при t 85°С Демо режим

ПРОГРАМИ

11 програм самостійного налаштування: Верхній нагрів + нижній нагрів/ Кільцевий нагрівач + вентилятор (конвекція)/ Есо режим / Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/ Гриль/ Подвійний гриль + вентилятор/ Подвійний гриль/ Кільцевий нагрівач + вентилятор + нижній нагрів (ПІЦА)/ Нижній нагрів/ Розморожування/ Доведення тіста/ Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 30°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 1°С (від 30 до 100°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням

11 програм самостійного налаштування: Верхній нагрів + нижній нагрів/ Кільцевий нагрівач + вентилятор (конвекція)/ Есо режим / Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/ Гриль/ Подвійний гриль + вентилятор/ Подвійний гриль/ Кільцевий нагрівач + вентилятор + нижній нагрів (ПІЦА)/ Нижній нагрів/ Розморожування/ Доведення тіста/ Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 30°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 1°С (від 30 до 100°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням

11 програм самостійного налаштування: Верхній нагрів + нижній нагрів/ Кільцевий нагрівач + вентилятор (конвекція)/ Есо режим / Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/ Гриль/ Подвійний гриль + вентилятор/ Подвійний гриль/ Кільцевий нагрівач + вентилятор + нижній нагрів (ПІЦА)/ Нижній нагрів/ Розморожування/ Доведення тіста/ Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 30°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 1°С (від 30 до 100°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням Шабат при t 85°С Демо режим

Телескопічні направляючі - знімні, 1рівень 100% витягування, з можливістю переставити на будь-який з 5 рівнів. Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

КОМПЛЕКТАЦІЯ Телескопічні направляючі - знімні, 1рівень

100% витягування, з можливістю переставити на будь-який з 5 рівнів. Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

Телескопічні направляючі - знімні, 1рівень 100% витягування, з можливістю переставити на будь-який з 5 рівнів. Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

Клас енергоефективності: А+ Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

Клас енергоефективності: А+ Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*566 Гарантія: 2 роки

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Клас енергоефективності: А+ Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

Клас енергоефективності: А+ Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

КОМПЛЕКТАЦІЯ Телескопічні направляючі - знімні, 1рівень

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

36

100% витягування, з можливістю переставити на будь-який з 5 рівнів. Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop Клас енергоефективності: А+ Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

37


ДУХОВІ ШАФИ

ДУХОВІ ШАФИ

А

А

А

А

А

А

OEG 590 ETS WA

OEG 590 ETS BA

OEG 580 ECH BA

OEG 360 MCS BA

OEG 360 MCS WA

OES 360 MCS XA

ДИЗАЙН

Колір білий Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло

Колір чорний Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло

Колір чорний Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/ нержавіюча сталь

ДИЗАЙН

Серія Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/ нержавіюча сталь

Серія Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло

Серія Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: нержавіюча сталь

КЕРУВАННЯ

Перемикачі Рush рull + Сенсорна панель Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

Перемикачі Рush рull + Сенсорна панель Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

Перемикачі Рush рull + Сенсорна панель Панель 96 мм Підсвічування дисплею білим кольором Годинник, будильник, таймер відключення, відкладений старт, індикація вибраного режиму

КЕРУВАННЯ

Механічні обертові перемикачі Паель 96 мм Автоматичний режим з автовимкненням Режим ручного приготування

Механічні обертові перемикачі Паель 96 мм Автоматичний режим з автовимкненням Режим ручного приготування

Механічні обертові перемикачі Паель 96 мм Автоматичний режим з автовимкненням Режим ручного приготування

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Об’єм духової шафи: 70 л Кільцевий нагрівач Гриль Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення камери 3 скла в дверцятах Аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих Можливість очищення парою Функція Steem Inside

Об’єм духової шафи: 70 л Кільцевий нагрівач Гриль Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення камери 3 скла в дверцятах Аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих Можливість очищення парою Функція Steem Inside

Об’єм духової шафи: 70 л Гриль Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення камери 2 скла в дверцятах Аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на хромованих направляючих

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Об’єм духової шафи: 65 л Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення камери 2 скла в дверцятах Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на формовочних направляючих

Об’єм духової шафи: 65 л Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення камери 2 скла в дверцятах Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на формовочних направляючих

Об’єм духової шафи: 65 л Рецепти на дверях Термостійка емаль легкого очищення Освітлення камери 2 скла в дверцятах Система Air Duct System - аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на формовочних направляючих

КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Канал для затримки конденсату

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Канал для затримки конденсату

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Канал для затримки конденсату

КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Два канали для затримки конденсату

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Два канали для затримки конденсату

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Два канали для затримки конденсату

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

Електронний захист дітей - блокування панелі керування Тангенційний вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

Тангенційний дворівневий вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

ПРОГРАМИ

9 програм самостійного налаштування: Освітлення / Розморожування / Нижній нагрів/ Верхній нагрів + Нижній нагрів / Верхній нагрів + Вентилятор + Нижній нагрів / Гриль / Подвійний гриль/ Подвійний гриль + Вентилятор / Кільцевий нагрівач + Вентилятор + Пар/

9 програм самостійного налаштування: Освітлення / Розморожування / Нижній нагрів/ Верхній нагрів + Нижній нагрів / Верхній нагрів + Вентилятор + Нижній нагрів / Гриль / Подвійний гриль/ Подвійний гриль + Вентилятор / Кільцевий нагрівач + Вентилятор + Пар/

9 програм самостійного налаштування: Освітлення / Розморожування / Нижній нагрів/ Верхній нагрів + Нижній нагрів / Верхній нагрів + Вентилятор + Нижній нагрів / Гриль / Подвійний гриль/ Подвійний гриль + Вентилятор /

ПРОГРАМИ

6 програм самостійного налаштування: Освітлення / Верхній нагрів + Нижній нагрів/ Нижній нагрів / Верхній нагрівр/ Вентилятор + Нижній нагрів/ Верхній нагрів + Вентилятор + Нижній нагрів/

6 програм самостійного налаштування: Освітлення / Верхній нагрів + Нижній нагрів/ Нижній нагрів / Верхній нагрівр/ Вентилятор + Нижній нагрів/ Верхній нагрів + Вентилятор + Нижній нагрів/

6 програм самостійного налаштування: Освітлення / Верхній нагрів + Нижній нагрів/ Нижній нагрів / Верхній нагрівр/ Вентилятор + Нижній нагрів/ Верхній нагрів + Вентилятор + Нижній нагрів/

Мін.t 50°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 5°С (від 50 до 250°С) Таймер з автоматичним вимкненням

Мін.t 50°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 5°С (від 50 до 250°С) Таймер з автоматичним вимкненням

Мін.t 50°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 5°С (від 50 до 250°С) Таймер з автоматичним вимкненням

Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

Клас енергоефективності: А Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

Клас енергоефективності: А Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

Клас енергоефективності: А Потужність підключення: 2.9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 596*595*546 Гарантія: 2 роки

Мін.t 50°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 5°С (від 50 до 250°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням

Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 50°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 5°С (від 50 до 250°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням

Швидкий попередній нагрів духової шафи Мін.t 50°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 5°С (від 50 до 250°С) Відкладений старт Таймер з автоматичним вимкненням

КОМПЛЕКТАЦІЯ Телескопічні направляючі - 1 рівень, незнімні,

Телескопічні направляючі - 1 рівень, незнімні, 75% витягування Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

КОМПЛЕКТАЦІЯ Глибоке емальоване деко 45 мм

75% витягування Глибоке емальоване деко 45 мм Звичайне емальоване деко 28 мм Решітка з функцією Stop

Клас енергоефективності: А Потужність підключення: 3 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 595*595*575 Гарантія: 2 роки

Клас енергоефективності: А Потужність підключення: 3 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 595*595*575 Гарантія: 2 роки

Клас енергоефективності: А Потужність підключення: 3 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 595*595*575 Гарантія: 2 роки

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

38

39


ДУХОВІ ШАФИ

А

КОМПАКТНІ ДУХОВІ ШАФИ З ФУНКЦІЄЮ НВЧ

45 см

45 см

А

А

GL 760 EXN BA

GL 760 EXN ХA

ДИЗАЙН

Матеріал панелі керування: скло Фурнітура: нержавіюча сталь Колір: чорний

Матеріал панелі керування: нержавіюча сталь Фурнітура: нержавіюча сталь Колір: нержавіюча сталь

КЕРУВАННЯ

Панель керування: ручки push pull + електронна сиситема Годинник, таймер відключення

Панель керування: ручки push pull + електронна сиситема Годинник, таймер відключення

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність НВЧ: 900 Вт Режим приготування: 10 режимів духової шафи Автоматичні програми приготування: 13 Комбіновані режими з НВЧ: 3 Режими НВЧ: 5 Функція розморожування: 2 Гриль Конвекція Матеріал камери приготування: нержавіюча сталь Об’єм духової шафи: 44 л Кількість рівнів для приготування: 2 Діаметр піддона: 360 мм Блокування панелі керування для захисту дітей Швидке попереднє нагрівання Захист від перегрівання Захист від короткого замкнення Вентилятор постійного охолодження

Потужність НВЧ: 900 Вт Режим приготування: 10 режимів духової шафи Автоматичні програми приготування: 13 Комбіновані режими з НВЧ: 3 Режими НВЧ: 5 Функція розморожування: 2 Гриль Конвекція Матеріал камери приготування: нержавіюча сталь Об’єм духової шафи: 44 л Кількість рівнів для приготування: 2 Діаметр піддона: 360 мм Блокування панелі керування для захисту дітей Швидке попереднє нагрівання Захист від перегрівання Захист від короткого замкнення Вентилятор постійного охолодження

OEG 170 MRN BA ДИЗАЙН

КЕРУВАННЯ

Колір чорний Фурнітура: нержавіюча сталь Матеріал панелі керування: скло/ нержавіюча сталь Механічні обертові перемикачі Автоматичний режим з автовимкненням Режим ручного приготування

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Об’єм духової шафи: 53 л Термостійка емаль легкого очищення Освітлення камери 2 скла в дверцятах Аеродинамічні направляючі конвектора 5 рівнів приготування на металевих направляючих

КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ

Розбірні двері з легкознімним кріпленням петель Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Канал для затримки конденсату

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Тангенційний вентилятор охолодження Охолодження задньої стінки Подвійна фольгована теплоізоляція

ПРОГРАМИ

КОМПЛЕКТАЦІЯ Кругле емальоване деко

7 програм самостійного налаштування: Освітлення / Розморожування / Нижній нагрів / Верхній нагрів + Нижній нагрів / Верхній нагрів + Вентилятор + Нижній нагрів/ Верхній нагрів + Гриль/ Верхній нагрів + Гриль + Вентилятор/

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Мін.t 50°С - Макс. t 250°С Регулювання температури - крок в 5°С (від 50 до 250°С) Таймер з автоматичним вимкненням

ДОДАТКОВІ ФОТО

Хромована кругла решітка для грилю (висока) Хромована кругла решітка для грилю (низька)

Кругле емальоване деко Хромована кругла решітка для грилю (висока) Хромована кругла решітка для грилю (низька)

Клас енергоефективності: А Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 454*595*568 Потужність: 3,35 кВт Гарантія: 2 роки

Клас енергоефективності: А Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 454*595*568 Потужність: 3,35 кВт Гарантія: 2 роки

КОМПЛЕКТАЦІЯ Глибоке емальоване деко 45 мм Решітка з функцією Stop

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

40

Клас енергоефективності: А Потужність підключення: 2 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 595*450*580 Гарантія: 2 роки

41


ШАФА ДЛЯ ПІДІГРІВУ ПОСУДУ

ШАФА ДЛЯ ПІДІГРІВУ ПОСУДУ

Підігрів склянок

Підігрів тарілок

Підтримання страв в теплому вигляді

І вдома, як в ресторані

Шафа для підігріву посуду

JEG 760 SYD BA Шафа для підігріву посуду interline – це, багатофункціональний пристрій для тих, хто дійсно любить готувати. Підігрівачі для посуду - дуже модна останнім часом новинка. Компанія Interline просто не могла залишитися осторонь і створила власний прилад. Стильний, красивий і функціональний. Навіщо ж він потрібен? І чи потрібен він взагалі на сучасній кухні? Давайте розберемося.

42

Їх часто використовують в кафе і ресторанах, щоб розкрити смак страви повністю. Наприклад, тільки що обсмажений стейк класти на холодну тарілку - моветон. Він відразу випустить сік, і подавати його доведеться лежачим в калюжі. Та ж біда з омлетом, в холодній тарілці він «сідає». Підігрівач посуду Interline допомагає не тільки красиво сервірувати стіл, а й зберегти аромат свіжозвареної кави, а також розігріти до оптимальної температури дитяче харчування. Ви можете заперечити: все це можна зробити в духовці або мікрохвильовій печі. Можна, звичайно. Але не все. У тарілок в мікрохвильовці один бік завжди прогрівається сильніше. А нагріти пюре рівно до 45 градусів? Спробуйте самі! Та ще морока.

Що вони ще вміють? Ще одна роль мікрохвильовки, яку сміливо візьме на себе цей ящик - розморожування продуктів, при цьому відбувається воно дуже м’яко, їжа не почне сохнути або якось змінюватися, просто розмерзнеться. І, нарешті, в цьому чудо-пристрій можна навіть готувати! Наприклад, там відмінно тушкуються і томляться страви з овочів та м’яса, ідеально готується йогурт, а вже як в ньому підходить дріжджове тісто - кращого місця просто не знайти. З усього вищесказаного можна зробити висновок, що шафа для підігріву - вельми корисний інструмент на кожній кухні, де щодня готують, підігрівають і подають їжу. Тому, звичайно ж, варто придбати його і ще більше розширити функціональність свого будинку.

43


ШАФА ДЛЯ ПІДІГРІВУ ПОСУДУ

ШАФА ДЛЯ ПІДІГРІВУ ПОСУДУ

Технологічні переваги Максимальне навантаження на шафу до 22 кг дозволить вам не турбуватися про вагу тарілок, чашок і салатниць. Діапазон температур від 40 до 80 ° C відкриває широкі можливості для застосування: разморожуйте продукти, зберігайте ваші кулінарні шедеври теплими до приходу гостей, підігрівати молочні суміші та дитяче харчування або доводьте до готовності випічку.

Для комфортної роботи в шафі для підігріву посуду передбачено: Телескопічні напрямні, що забезпечують повне висування і вільний доступ до внутрішньої камері. Система охолодження приладу - гарантований захист від опіків - зовнішня поверхня шафи не нагрівається. Захисне відключення - ні краплі стресу, навіть якщо ви забули вимкнути прилад, ця функція зробить це за вас.

44

45


Вбудовувані НВЧ Вони показують поточний час, розігрівають їжу, виступають в ролі помічника духовки за рахунок наявності гриля і відкриваються без зусиль. Вони здатні готувати в автоматичному режимі і розморожувати за вагою або за часом. Все це про новітні вбудовувані мікрохвильові печі Interline. І так: вони неймовірно стильні.

46

47


МІКРОХВИЛЬОВІ ПЕЧІ

МІКРОХВИЛЬОВІ ПЕЧІ

MWG 925 SSA BA

MWR 925 SSA VA

MWG 725 ESA ВA MWG 725 ESA WA

ДИЗАЙН

Серія: Матеріал поверхні: скло + рамка метал Колір приладу: чорний

ДИЗАЙН: Рустік Серія: Матеріал поверхні: скло Колір приладу: бежжевий

Матеріал поверхні: Акрил + скло Колір приладу: білий / чорний

КЕРУВАННЯ

Повністю сенсорне керування Touch Control Функції таймера: годинник, установка часу

Повністю сенсорне керування Touch Control Функції таймера: годинник, установка часу

ВНУТРІШНІЙ ОБ’ЄМ

25 л

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

48

MWA 523 ESА XA

MWA 520 SSA BA

ДИЗАЙН

Матеріал поверхні: нержавіюча сталь Колір приладу: нержавіюча сталь

Матеріал поверхні: скло Колір приладу: чорний

Керування механічне / ручка Рush рull Функції таймера: годинник, установка часу

КЕРУВАННЯ

Керування механічне Функції таймера: годинник, установка часу

Керування механічне Функції таймера: годинник, установка часу

25 л

25 л

ВНУТРІШНІЙ ОБ’ЄМ

23 л

20 л

Потужність мікрохвиль: 900 Вт Покриття камери: нержавіюча сталь Кварцевий гриль Решітка для гриля Розморожування за вагою Автоматичні програми: 8 Внутрішня підсвітка камери Захист дітей - блокування приладу Діаметр повортного столу: 315

Потужність мікрохвиль: 900 Вт Покриття камери: нержавіюча сталь Кварцевий гриль Решітка для гриля Розморожування за вагою Автоматичні програми: 8 Внутрішня підсвітка камери Захист дітей - блокування приладу Діаметр повортного столу: 315

Потужність мікрохвиль: 900 Вт Покриття камери: нержавіюча сталь Кварцевий гриль Решітка для гриля Розморожування за вагою Автоматичні програми: 8 Внутрішня підсвітка камери Захист дітей - блокування приладу Діаметр повортного столу: 315

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність мікрохвиль: 900 Вт Покриття камери: нержавіюча сталь Кварцевий гриль Решітка для гриля Розморожування за вагою Автоматичні програми: 8 Внутрішня підсвітка камери Захист дітей - блокування приладу Діаметр повортного столу: 270

Потужність мікрохвиль: 800 Вт Покриття камери: емаль легкого очищення Кварцевий гриль Решітка для гриля Розморожування за вагою Автоматичні програми: 8 Внутрішня підсвітка камери Захист дітей - блокування приладу Діаметр повортного столу: 270

Габарити приладу: В*Ш*Г (мм): 380х594х403 Гарантія: 2 роки

Габарити приладу: В*Ш*Г (мм): 388х595х401 Гарантія: 2 роки

Габарити приладу: В*Ш*Г (мм): 388х595х400 Гарантія: 2 роки

Габарити приладу: В*Ш*Г (мм): 390х595х365 Гарантія: 2 роки

Габарити приладу: В*Ш*Г (мм): 382х594х344 Гарантія: 2 роки

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

49


Склокерамічні варильні поверхні Використання найсучасніших технологій виробництва дозволяє створювати справжні витвори мистецтва, одними з яких є варильні поверхні Interline. Ми раді поділитися з вами нашими розробками і емоціями від використання наших приладів.

50

51


ІНДУКЦІЙНІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

HIV 569 SIZ BA

HIV 569 SIZ BA Індукційна варильна поверхня, що успадкувала всі корисні функції своїх попередників: захист дітей, режим підвищеної потужності, таймер та суміжні зони нагріву, але має значну перевагу — новітню технологію inverter

52

53


HIV 569 SIZ BA

Готуйте та не хвилюйтеся ні про що

Рестайлінг вдався.

Новий дизайн -

Варильну поверхню обладнано всіма сучасними технологіями безпеки: автовімкненя, захист від перегріву та заливання водою, системою примусового охолодження та індикацією залишкового тепла.

мікродекор поверхні Оновлений зовнішній вигляд відмінно поєднується з новинками серії духових шаф EDGE ONE, а поєднання двох близьких по духу відтінків демонструє всю міць і характер нових приладів від Interline

Функція підтримання тепла Неймовірно зручна функція. Дана технологія дозволяє підтримувати температуру конфорки від 40С до 70С, що дозволить зберегти страву теплою. Ваші гості затримуються? Використовуйте функцію підтримки тепла і збережіть первинні смакові якості страви.

Функція смаження Підходить для смаження картоплі фрі, чіпсів, пончиків тощо. Попередньо встановлений режим смаження з великою кількістю олії. (дана фунція працює виключно на конфорці №2)

54

55


ІНДУКЦІЙНІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

5 технологій безпеки Кожна з технологій має практичне застосування в самих різних ситуаціях

Кращі постачальники склокераміки Всесвітньо відомі і абсолютно кращі виробники склокераміки з Франції і Китаю виробляють важливу частину варильної поверхні іnterline.

Захисне автоматичне відключення за часом Якщо Ви залишили варильну поверхню працювати і забули про неї – вона вимкнеться самостійно по закінченню допустимого часу роботи для вибраної вами потужності нагріву конфорки.

Захист від перегріву Під склокерамікою встановлені спеціальні термо - датчики, які вловлюють будь-які температурні коливання. У разі виникнення такої ситуації і перегріву склокераміки поверхня автоматично вимкнеться.

Захист для дітей Варильну поверхню можна повністю заблокувати від випадкового включення і зміни параметрів приготування з боку маленьких і спритних діточок.

Система примусового охолодження Під зонами нагріву встановлений вентилятор охолодження. Він виконує важливу роль, адже склокераміка на індукції нагрівається від гарячої посуду і це тепле повітря може пошкодити систему керування і магнітні котушки поверхні. Вентилятор включається відразу після активації зони нагріву і вимикається через деякий час після виключення конфорки.

Н

Індикатор залишкового тепла Поки температура зони нагрівання не опуститься нижче +60°С - на відповідній зоні буде горіти індикатор Н.

FLEX ZONE Встановлена кромочная стрічка Створює амортизаційний ефект при падінні предмета на варильну поверхню і захищає її нижню частину від появи подряпин при встановленні.

56

Збільшена зона нагріву варильної поверхні дає можливість об’єднання двох зон конфорок в одну. Особливо зручно готувати у великому посуді незвичної форми, наприклад, у квадратній пательні-гриль чи гусятниці.

57


Опис функцій індукційних та електричних поверхонь

BOOSTER

Опис функцій індукційних та електричних поверхонь

Функція «BOOSTER»

Діаметр робочих зон

При ввімкнені функції «Booster» інтенсивність нагрівання обраної конфорки збільшується на 50% протягом 2-5 хвилин. Особливо цей режим корисний, коли потрібно швидко скип'ятити воду.

Діаметр робочих зон - робить зручним приготування як на посуді малого розміру, від 12 см, так і з великими каструлями і сковорідками, до 28 см.

Функція Stop&Go Вам необхідно залишити кухню під час готування? Практична функція вимкне всі активні робочі зони та при цьому запам'ятає їх налаштування. Після повернення просто натисніть кнопку ще раз і робочі зони знову почнуть працювати в раніше налаштованому режимі.

FLEX ZONE Збільшена зона нагріву варильної поверхні дає можливість об'єднання двох зон конфорок в одну. Особливо зручно готувати у великому посуді незвичної форми, наприклад, у квадратній пательні-гриль чи гусятниці.

Дизайн конфорок Cross Zone Відображають сучасність і технологічність, стираючи відчуття кордонів при роботі з будь-якою конфоркою.

Таймер на кожну зону Ви отримуєте можливість готувати в автономному режимі, задавши кожній конфорці час роботи (До 99 хвилин) з подальшим автоматичним відключенням

Технологія безперервного нагріву Слайдерне керування Керування може бути різним. Головне - щоб воно було зручним. Слайдерне керування дозволить Вам миттєво встановити конкретний режим потужності Вашої поверхні Interline: просто проведіть пальцем уздовж спеціального індикатора, або відразу натисніть на будьяку частину індикатора і обрана потужність буде вказана на дисплеї.

Є найбільш передовою і сучасною опцією роботи індукційних панелей, вона дозволяє забезпечити більш чутливе управління температурою їжі, яка готується, що особливо важливо для страв, вимогливих до підтримки постійної інтенсивності нагріву.

Склокераміка Kanger Glass Kanger Glass

Склокераміка для варильних поверхонь Interline виготовляється за сучасними технологіями, що дозволяють отримувати найоптимальніші та найбезпечніші характеристики для нагрівних приладів. Склокерамічні та індукційні поверхні Interline мають знак K – Kanger Glass – світового лідера у виробництві склокераміки.

Склокераміка EURO KERA EURO KERA

58

Склокераміка EuroKera витримує високі температури та температурні перепади, легко очищується від забруднень та додає елегантності стилю вашої кухні. Знак EuroKera на індукційних поверхнях Interline - це безпека, надійність та стиль.

59


ІНДУКЦІЙНІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

ІНДУКЦІЙНІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

HIV 988 SFB BA

HIV 569 SIZ BA

HIV 768 SFB BA

HIV 568 SAT BA

HIV 568 SBP WA

КОЛІР

Чорний

Чорний

КОЛІР

Чорний

Чорний

Білий

ШИРИНА

90 см

60 см

ШИРИНА

60 см

60 см

60 см

МАТЕРІАЛ ПОВЕРХНІ

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

МАТЕРІАЛ ПОВЕРХНІ

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка EuroKera

ДИЗАЙН ОКАНТОВКИ

Скошені краї по периметру

Без рамки

ДИЗАЙН ОКАНТОВКИ

Без рамки

Скошені краї по периметру, мікродекор поверхні

Без рамки

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Індукційний тип нагріву Керування слайдерне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функция BOOSTER Функція Flex Zone Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 5

Технологія інверторного нагріву Керування слайдерне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Технологія Inverter Функция BOOSTER Функція Flex Zone Функція смаження Функція збереження тепла Кількість конфорок: 4

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Індукційний тип нагріву Керування слайдерне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функция BOOSTER Функція Flex Zone Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 4

Індукційний тип нагріву Керування слайдерне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функция BOOSTER Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 4

Індукційний тип нагріву Керування сенсорне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функция BOOSTER Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 4

Ліва верхня зона: діаметр 18 см, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 2000 Вт Ліва нижня зона: діаметр 18 см, потужність 2000 Вт / потужність в режимі Boost 2600 Вт Права верхня зона: діаметр 18 см, потужність 2000 Вт / потужність в режимі Boost 2600 Вт Права нижня зона: діаметр 18 см, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 2000 Вт Права Flexi-Zone: діаметр 40 х 20 см, потужність 3000 В т / потужність в режимі Boost 3600 Вт Ліва Flexi-Zone: діаметр 40 х 20 см, потужність 3000 В т / потужність в режимі Boost 3600 Вт

Ліва верхня зона: діаметр 16 см, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 2000 Вт Ліва нижня зона: діаметр 21 см, потужність 2000 Вт / потужність в режимі Boost 3000 Вт Права верхня зона: діаметр 21 см, потужність 2000 Вт / потужність в режимі Boost 3000 Вт Права нижня зона: діаметр 16 см, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 2000 Вт

Ліва верхня зона: діаметр 16 см, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 2000 Вт Ліва нижня зона: діаметр 21 см, потужність 2000 Вт / потужність в режимі Boost 3000 Вт Права верхня зона: діаметр 21 см, потужність 2000 Вт / потужність в режимі Boost 3000 Вт Права нижня зона: діаметр 16 см, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 2000 Вт

Ліва верхня зона: діаметр 18 см, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 2000 Вт Ліва нижня зона: діаметр 18 см потужність 2000 Вт / потужність в режимі Boost 2600 Вт Права верхня зона: діаметр 18 см, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 2000 Вт Права нижня зона: діаметр 18 см, потужність 2000 Вт / потужність в режимі Boost 2600 Вт Центральна зона: діаметр 28 см потужність 2300 Вт / потужність в режимі Boost 3000 Вт Права Flexi-Zone: діаметр 40 х 20 см, потужність 3000 В т / потужність в режимі Boost 3600 Вт Ліва Flexi-Zone: діаметр 40 х 20 см, потужність 3000 В т / потужність в режимі Boost 3600 Вт

Ліва верхня зона: діаметр 16 cм, потужність 2300 Вт / потужність в режимі Boost 2600 Вт Ліва нижня зона: діаметр 12 cм, потужність 1200 Вт / потужність в режимі Boost 1500 Вт Права верхня зона: діаметр 21 cм, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 1800 Вт Права нижня зона: діаметр 16 cм, потужність 1500 Вт / потужність в режимі Boost 1800 Вт Права Flexi-Zone: діаметр 40 х20 cм, потужність 3000 В т / потужність в режимі Boost 3600 Вт

БЕЗПЕКА

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

БЕЗПЕКА

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Мережевий кабель в комплекті (2х1,2 м) Потужність: 9,3 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*900*520 Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 7,1 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*595*520 Гарантія: 2 роки

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 7 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*590*520 Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 7 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*590*520 Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 7 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*590*520 Гарантія: 2 роки

60

61


ІНДУКЦІЙНІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ Hi Light

HIV 368 SPT BA

HIV 348 SPT BA

HIV 538 SPT BA

HHV 566 SZP BA

HHV 536 SPT BA

КОЛІР

Чорний

Чорний

Чорний

КОЛІР

Чорний

Чорний

ШИРИНА

60 см

45 см

30 см

ШИРИНА

60 см

30 см

МАТЕРІАЛ ПОВЕРХНІ

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

МАТЕРІАЛ ПОВЕРХНІ

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

Основа варильної поверхні - високопровідна склокераміка Kanger Glass

ДИЗАЙН ОКАНТОВКИ

Без рамки

Без рамки

Без рамки

ДИЗАЙН ОКАНТОВКИ

Без рамки

Без рамки

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Індукційний тип нагріву Керування сенсорне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 4

Індукційний тип нагріву Керування слайдерне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функция BOOSTER Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 3

Індукційний тип нагріву Керування слайдерне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 2

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Тип нагріву - Hi Light Керування сенсорне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 4

Тип нагріву - Hi Light Керування сенсорне Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Функція “Stop&Go” Кількість конфорок: 2

Ліва верхня зона: діаметр 18 cм, потужність 2000 Вт Ліва нижня зона: діаметр 18 cм, потужність 1500 Вт Права верхня зона: діаметр 18 cм, потужність 1500 Вт Права нижня зона: діаметр 18 cм, потужність 2000 Вт

Ліва верхня зона: діаметр 16 см, потужність 1300 Вт / в режимі Boost потужність 1500 Вт Ліва нижня зона: діаметр 21 см, потужність 2300 Вт / потужність в режимі Boost 2600 Вт Права центральна зона: діаметр 16 cм, потужність 1300 Вт / потужність в режимі Boost 1500 Вт

Верхня зона: діаметр 16 см, потужність 2000 Вт Нижня зона: діаметр 21 см, потужність 1500 Вт

Ліва верхня зона: діаметр 16,5 см, потужність 1200 Вт Ліва нижня подвійна зона: діаметр 13,8 см/ розширення 23 см, потужність 1100 Вт / розширення 2200 Вт Права верхня зона: діаметр 20 см, потужність 1800 Вт Права нижня зона: діаметр 16,5 см, потужність 1200 Вт

Верхня зона: діаметр 20 см, потужність 1800 Вт Нижня зона: діаметр 16,5 см, потужність 1200 Вт

БЕЗПЕКА

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

БЕЗПЕКА

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

Захист від перегрівання Захисне автоматичне відключення Індикація залишкового тепла Захист дітей Система примусового охолодження Встановлена кромочна стрічка

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 7 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*590*520 Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 4,9 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*450*520 Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 3,3 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*288*520 Гарантія: 2 роки

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 6,4 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*590*520 Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м) Потужність: 3,5 кВт Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 56*288*520 Гарантія: 2 роки

62

63


ГАЗОВІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

Безпека Interline завжди дбає про одну з найважливіших потреб людини - безпеки. В даному випадку - в газовій варильної поверхні. Хоч як би удосконалювалася наша техніка з точки зору інновацій - кожен з приладів відповідає найсуворішим сучасним стандартам його захищеності в різних умовах експлуатації.

Все передбачено! Газ-контроль, автопідпал та чавунні решітки у 100% поверхонь interline асортименту 2021

Ручки із захистом від вологи В якості захисту від випадкового потрапляння вологи в систему керування (наприклад, при викіпанні рідини) в кожній із ручок встановлені прогумовані накладки.

64

65


ГАЗОВІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

Український дизайн

Різноманітність відтінків

Саме те, що потрібно для господині

В асортименті Interline на Ваш вибір ми надаємо широку різноманітність відтінків і матеріалів. Скло буде витончено виглядати на кухні в стилі Hi-Tech. А можливо нержавіюча сталь? Відмінний вибір - дуже практично. Interline в білому кольорі. Так, у Вас чудовий смак. Глибокий чорний - для надання блиску Вашому статусу і стилю. Який незвичайний бежевий! Звичайно, ми до Ваших послуг.

Ергономічне розташування конфорок Усі конфорки розташовані таким чином, щоб при використанні не нагрівались ручки керування, кохонний кутик, стінова панель чи «фартух».

66

ГАЗОВІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

67


Опис функцій газових поверхонь Надійні чавунні решітки Каструля з кип'яченою водою, яка хитається на нестійкій решітці, може бути небезпечною. Тому Іnterline використовує стійкі чавунні решітки, які не тільки гарантують безпеку, але й підвищують естетичний вигляд на вашій кухні. Вони були розроблені таким чином, щоб ви могли переміщувати гарячий посуд без ризику зміщення решітки. Окрім того, ви можете помити їх в посудомийній машині, позбавляючись від необхідності незручного миття руками. Так виглядає комфорт на кухні.

Автопідпал Запалювати полум'я газових поверхонь Interline просто та зручно завдяки функції автоматичного електророзпалу. При повороті ручки керування, газ у обраній конфорці легко запалюється.

Конфорки різної потужності

Конфорки різного розміру дозволяють підібрати потужність та інтенсивність полум'я, для кожної страви індивідуально

Конфорка ТУРБО Потрійна конфорка ТУРБО рівномірно й швидко розігріє посуд навіть із закругленим дном. З її допомогою можна отримати золотисту хрустку скоринку при використанні меншої кількості масла чи олії.

Газ-контроль Газ-контроль - важлива система, яка застерігає користувача від ймовірності займання або вибуху газу. Вона працює за певним принципом. У разі витоку газу при випадковому згасанні полум'я подача газу до пальників автоматично відключається.

Конфорка великої потужності На конфорці з великою потужністю можна швидко закип'ятити воду, та витратити на приготування улюбленої страви менше часу. Вона також ідеальна для посуду великого об'єму.

Перемикачі Hi-Tech Доповнюють сучасний дизайн моделі. Більше того. Конструктивні особливості будови та розміщення цих перемикачів захищають їх від перегрівання та деформації при довготривалому термічному впливі в процесі приготування їжі.

Універсальна конфорка середньої потужності Газ на загартованому склі Тепер вам не потрібно витрачати час та сили на очищення конфорки від неприємного бруду. Газові варильні панелі interline розроблені таким чином, що для видалення бруду вам знадобляться лічені секунди. Все завдяки ідеально гладкій поверхні з високоякісного загартованого скла. Смак у комфорті!

Універсальна конфорка середньої потужності - найоптимальніше рішення для повсякденного приготування їжі. Якщо є сумніви у використанні інших конфорок, то універсальна впорається з довільною задачею кухаря.

Конфорка маленької потужності Маленька конфорка призначена для підігрівання більш компактного та маленького за об'ємом кухонного посуду.

68

69


ГАЗОВІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

ГАЗОВІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

HGG 974 FGT BA

HGG 764 FGT BA/WA/XA HGG 764 FGT VA

HGG 744 FGT BA

HGG 734 FGT BA

HGS 534 FGK XA

ДИЗАЙН

Колір: чорний Основа варильної поверхні: загартоване скло Колір фурнітури: нержавіюча сталь

Колір: білий/чорний/нержавіюча сталь Основа варильної поверхні: загартоване скло/ нержавіюча сталь

Колір: бежевий Основа варильної поверхні: загартоване скло

ДИЗАЙН

Колір: чорний Основа варильної поверхні: загартоване скло Колір фурнітури: нержавіюча сталь

Колір: чорний Основа варильної поверхні: загартоване скло Колір фурнітури: нержавіюча сталь

Колір: нержавіюча сталь Основа варильної поверхні: нержавіюча сталь Колір фурнітури: нержавіюча сталь

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина: 70 см Керування: фронтальне з поворотними регуляторами та захистом від вологи Кількість конфорок: 5 Потрійна турбо конфорка підвищенної потужності Матеріал решіток: чавун Газ-контроль Електророзпалювання

Ширина: 60 см Керування: фронтальне з поворотними регуляторами та захистом від вологи Кількість конфорок: 4 Потрійна турбо конфорка підвищенної потужності Матеріал решіток: чавун Газ-контроль Електророзпалювання

Ширина: 60 см Керування: фронтальне з поворотними регуляторами та захистом від вологи Кількість конфорок: 4 Потрійна турбо конфорка підвищенної потужності Матеріал решіток: чавун Газ-контроль Електророзпалювання

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина: 45 см Керування: фронтальне з поворотними регуляторами та захистом від вологи Кількість конфорок: 3 Потрійна турбо конфорка підвищенної потужності Матеріал решіток: чавун Газ-контроль Електророзпалювання

Ширина: 30 см Керування: фронтальне з поворотними регуляторами та захистом від вологи Кількість конфорок: 2 Потрійна турбо конфорка підвищенної потужності Матеріал решіток: чавун Газ-контроль Електророзпалювання

Ширина: 30 см Керування: фронтальне з поворотними регуляторами та захистом від вологи Кількість конфорок: 2 Матеріал решіток: чавун Газ-контроль Електророзпалювання

КОНФОРКИ

Загальна потужність газових конфорок (кВт): 10,4

Загальна потужність газових конфорок (кВт): 8,0

Загальна потужність газових конфорок (кВт): 8,0

КОНФОРКИ

Загальна потужність газових конфорок (кВт): 6,2

Загальна потужність газових конфорок (кВт): 4,3

Загальна потужність газових конфорок (кВт): 2,78

Форсунки для підключення до балонного газу Штуцер кутовий, 1/2 зовнішня різьба

Форсунки для підключення до балонного газу Штуцер кутовий, 1/2 зовнішня різьба

КОМПЛЕКТАЦІЯ Форсунки для підключення до балонного газу

Штуцер кутовий, 1/2 зовнішня різьба

Штуцер кутовий, 1/2 зовнішня різьба

Форсунки для підключення до балонного газу Штуцер кутовий, 1/2 зовнішня різьба

Форсунки для підключення до балонного газу Штуцер кутовий, 1/2 зовнішня різьба

Мережевий кабель 220 В Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель 220 В Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель 220 В Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Гарантія: 2 роки

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Мережевий кабель 220 В Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель 220 В Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Гарантія: 2 роки

Мережевий кабель 220 В Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Гарантія: 2 роки

КОМПЛЕКТАЦІЯ Форсунки для підключення до балонного газу

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ДОДАТКОВІ ФОТО

70

ДОДАТКОВІ ФОТО

71


КОМБІНОВАНІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ

HCG 561 FGT BA

TH 6220 X/H2

HES 331 FCD XA

КОЛІР

Чорний

Нержавіюча сталь

Нержавіюча сталь

ШИРИНА

60 см

60 см

30 см

МАТЕРІАЛ ПОВЕРХНІ

Основа варильної поверхні - загартоване скло

Основа варильної поверхні - високоякісна нержавіюча сталь

Основа варильної поверхні - високоякісна нержавіюча сталь

ДИЗАЙН ОКАНТОВКИ

Без рамки

Без рамки

Без рамки

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Комбінована: 2 комфорки Hi Light + 2 комфорки газ Механічне керування Рівнів потужності: 9 Таймер на кожну конфорку до 99 хв. Кількість конфорок: 4

Комбінована: 2 комфорки електричні бліни + 2 комфорки газ Механічне керування Кількість конфорок: 4

Електрична Механічне керування Рівнів потужності: 6 Кількість конфорок: 2

Ліва верхня зона: діаметр 14,5 см, потужність 1200 Вт Ліва нижня зона: діаметр 18 см, потужність 2000 Вт Права верхня зона: потужність 2400 Вт Права нижня зона: потужність 1000 Вт

Ліва верхня зона: діаметр 18 см, потужність 2000 Вт Ліва нижня зона: діаметр 14,5 см, потужність 1500 Вт Права верхня зона: діаметр 7,5 см, потужність 1800 Вт Права нижня зона: діаметр 5,5 см, потужність 1000 Вт

Верхня зона: діаметр 20 см, потужність 1800 Вт Нижня зона: діаметр 16,5 см, потужність 1500 Вт

БЕЗПЕКА

Захист від перегрівання Індикація залишкового тепла Встановлена кромочна стрічка

Захист від перегрівання Індикатор нагріву

Захист від перегрівання Індикатор нагріву

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м)

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м)

Мережевий кабель в комплекті (1,2 м)

72

73


КЕРУВАННЯ ЖЕСТАМИ Витяжка оснащена інтуітивно зрозумілою, інноваційною системою керування «Жестами».

Новітня система керування дозвляє: ввімкнути витяжку (необхідно провести рукою зліва на право); збільшити чи зменшити потужність (необхідно провести рукою зліва на право); ввимкнути витяжку (необхідно провести рукою зправа на ліво).

BRAVO

Дизайн, виконаний в загартованому склі Робить цю витяжку не тільки функціональним приладом, але і гармонійною частиною інтер’єра вашої кухні.

74

75


ВИТЯЖКИ

Витяжка Bravo Ефективна робота в приміщенні площею до 18 м2 Це гарантія того, що після встановлення витяжки, зміна повітря буде відповідати всім нормам, зберігаючи ваше здоров’я на довгі роки

Потужність 1200 м3/г Це фантастичний показник, який дозволяє ефективно та безкомпромісно впоратися з задачею по очищенню повітря на кухні!

Низький рівень шуму - 65 дБ Зробить готування, з цією витяжкою, по справжньому комфортним та приємним.

BRAVO WH A/60/GL/K

3 швидкості роботи двигуна Дають можливість вибрати найбільш підходящий ріень інтенсивності в залежності від ситуації.

BRAVO BL A/60/GL/K

ДИЗАЙН

Нахилена витяжка Колір: білий Матеріал поверхні: загартоване скло

Нахилена витяжка Колір: чорний Матеріал поверхні: загартоване скло

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина 60 см Продуктивність 1200 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 335 Рівень шуму, макс. дБ: 68 Кількість швидкостей: 3 Сенсорне керування + керування жестами LED освітлення Алюмінієвий фільтр 5-ти шаровий Декоративний короб в комплекті Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

Ширина 60 см Продуктивність 1200 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 335 Рівень шуму, макс. дБ: 68 Кількість швидкостей: 3 Сенсорне керування + керування жестами LED освітлення Алюмінієвий фільтр 5-ти шаровий Декоративний короб в комплекті Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність мотора: 195 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Зовнішні габарити В*Ш*Г : 465х600х352 Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

Потужність мотора: 195 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Зовнішні габарити В*Ш*Г : 465х600х352 Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

Алюмієвий фільтр нового покоління Жировий фільтр нового покоління, складається з 5 шарів суперлегких алюмінієвих сіточок, які розташовані асинхронно та надійно захищають мотор від попадання в нього жиру, порохів, дрібних часточок їжі. Така система фільтрації надійно захищає мотор витяжки від стороннього забруднення, завдяки чому він прослужить довго.

Можливість використання вугільного фільтра Стане відмінним вирішенням для витяжки, працюючої в режимі рециркуляції, дозволяючи підвищити ефективність очищення повітря та позбутися небажаних запахів!

Інтегроване LED освітлення В турботі про споживачів ми перейшли до використання в наших витяжках найсучасніших, найбільш ефективних і економічних джерел світла. У витяжках Interline використовуються світлодіодні лампи (LED) які дають можливість створити більш комфортні умови на кухні та використовувати витяжку як додаткове джерело чистого та яскравого освітлення

Зворотній клапан в комплекті

ДОДАТКОВІ ФОТО

Закони фізики невблаганні: той об’єм повітря, який виходить з приміщення, повинен бути рівним об’єму повітря, що надходить в кімнату. Саме тому з’являється зворотна тяга. Разом з повітрям, що потрапили назад в кімнату, приходить запах цигарок, їжі, приготовленої сусідами і інші неприємні аромати. Кому приємно, якщо хоч частина з цього «добра» потрапить в оселю?

Дотягувач Газовий дотягувач допоможе плавно відкрити та закрити верхнє скло витяжки.

Робота в режимах відведення та рециркуляції Відкриє для вас широкі можливості по встановленню витяжки в проект вашої кухні. Організуйте повноцінний вивід повітря з приміщення або установіть вугільний фільтр та використовуйте витяжку разом з ним - який би варіант ви не обрали, витяжка від Interline зробить це можливим!

76

77


ВИТЯЖКИ

ВИТЯЖКИ

UNNA X A/60 PB/2/T UNNA WH A/60 PB/2/T

SLIM ULTRA X/S A/60

SLIM X/S A/60/2/T SLIM BL A/60/2/T SLIM WH A/60/2/T

ДИЗАЙН

Пристінна витяжка Колір: нержавіюча сталь білий Матеріал поверхні: метал

Телескопічна витяжка Колір: нержавіюча сталь Матеріал поверхні: метал

Телескопічна витяжка Колір: білий / нержавіюча сталь / чорний Матеріал поверхні: метал

Ширина 90 см / 60 см Продуктивність 1000 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 364 Рівень шуму, макс. дБ: 68 Кількість швидкостей: 3 Сенсорне керування LED освітлення Алюмінієвий фільтр 5-ти шаровий Декоративний короб в комплекті Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина 60 см Продуктивність 650 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 308 Рівень шуму, макс. дБ: 59 Кількість швидкостей: 3 Механічне керування LED освітлення Алюмінієвий фільтр 3-х шаровий Декоративний короб в комплекті Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

Ширина 60 см Продуктивність 1100 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 542 Рівень шуму, макс. дБ: 59 Кількість швидкостей: 3 Механічне керування LED освітлення Алюмінієвий фільтр 5-ти шаровий Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

Ширина 60 см Продуктивність: 650 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 308 Рівень шуму, макс. дБ: 59 Кількість швидкостей: 3 Механічне керування LED освітлення Алюмінієвий фільтр 3-х шаровий Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

Потужність мотора: 130 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Зовнішні габарити В*Ш*Г : Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність мотора: 65Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Зовнішні габарити В*Ш*Г : Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

Потужність: 230 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

Потужність мотора : 65 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 480х595х180 Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

AIR WH A/60/GL/T AIR BL A/60/GL/T

ALTEA WH A 60 PB/GL/A CUBA X/BL 60 TB/2/T ALTEA BK A 60 PB/GL/A CUBA X/BL 90 TB/2/T

ДИЗАЙН

Нахилена витяжка Колір: білий/чорний Матеріал поверхні: загартоване скло

Нахилена витяжка Колі: білий/чорний Матеріал поверхні: загартоване скло

Пристінна витяжка Колір: нержавіюча сталь Матеріал поверхні: метал + скло

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина 60 см Продуктивність 1000 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 364 Рівень шуму, макс. дБ: 61 Кількість швидкостей: 3 Сенсорне керування LED освітлення Алюмінієвий фільтр 5-ти шаровий Декоративний короб в комплекті Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

Ширина 60 см Продуктивність 750 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 364 Рівень шуму, макс. дБ: 61 Кількість швидкостей: 3 Механічне керування LED освітлення Алюмінієвий фільтр 3-х шаровий Декоративний короб в комплекті Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність мотора: 130 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Зовнішні габарити В*Ш*Г : Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

Потужність мотора: 130 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Зовнішні габарити В*Ш*Г : Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

В ІНШИХ КОЛЬОРАХ

78

В ІНШИХ КОЛЬОРАХ

79


ВИТЯЖКИ

ВИТЯЖКИ

Повне занурення Такі витяжки популярні у послідовників мінімалізму на кухні, коли кожен побутовий прилад не просто цілком вбудований, але і коли він непомітний. Повністю вбудовуються, володіють неймовірною для такого типу приладів продуктивністю, яскравим освітленням і двома режимами роботи - відвід і рециркуляція.

SOLO BK A/60/T

STRONG IX A/52 S/2/M

SMART BK A/60/T SMART GR A/60/T SMART WH A/60/T

ДИЗАЙН

Вбудована витяжка Колір: чорний Матеріал поверхні: загартоване скло

Вбудована витяжка Колір: нержавіюча сталь Матеріал поверхні: метал

Вбудована витяжка Колір: чорний, сірий, білий Матеріал поверхні: емальований метал

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина 60 см Продуктивність 1200 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 542 Рівень шуму, макс. дБ: 64 Кількість швидкостей: 3 Сенсорне керування (дистанційний пульт) LED освітлення Алюмінієвий фільтр 5-ти шаровий Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

Ширина 60 см Продуктивність 1000 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 750 Рівень шуму, макс. дБ: 72 Кількість швидкостей: 3 Сенсорне керування LED освітлення Алюмінієвий фільтр 5-ти шаровий Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

Ширина 55 см Продуктивність 650 куб.м / год Продуктивність в точці IEC, м3/г: 324 Рівень шуму, макс. дБ: 65 Кількість швидкостей: 3 Сенсорне керування LED освітлення Алюмінієвий фільтр 3-х шаровий Діаметр повітропровода 150 мм Вугільний фільтр: опція*

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність мотора: 230 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Зовнішні габарити В*Ш*Г : Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

Потужність мотора: 290 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

Потужність: 65 Вт Режим відведення повітря / рециркуляція Габарити приладу В*Ш*Г(мм): Зворотній клапан в комплекті Гарантія: 2 роки

В ІНШИХ КОЛЬОРАХ

80

81


Пральна машина з сушкою – незамінна річ у міській квартирі. Прально-сушильні машини тільки починають входити в наші оселі. Відчуття переваг Ви зможете відчути негайно. Не потрібно обвішувати ванну кімнату мотузками для сушіння, або витрачати час на розвішування на балконі. Прально-сушильна машина швидко підготує випрані речі до зберігання у відповідності з програмою сушки для даного типу тканини і ступеня залишкової вологості. 82

83


ПРАЛЬНO-СУШИЛЬНІ МАШИНИ

ПРАЛЬНO-СУШИЛЬНІ МАШИНИ

Барабан Soft drum Інноваційний барабан «Soft drum» в найвищому ступені дбайливо ставиться до Вашої тканини навіть на найвищих обертах

Поверхня барабану Структура поверхні барабана представляє собою цілу систему різноспрямованих площин, що утворюють при обробці тканини водяну плівку між тканиною та барабаном.

«S» – образна форма лопастей Ексклюзивна «S» – образна форма лопастей в пральних машинах гарантує плавне та дбайливе захоплення тканини під час прання.

Technologic Motor BLDC (Brush Less Direct Current) для моделі WMC 8140 Інверторний двигун, побудований за особливою технологією, що використовує електромагнітне поле для обертання барабана (без застосування щіток), що значно знижує рівень шуму, зносу і енергоспоживання.

84

85


Опис функцій пральних та прально-сушильних машин

Опис функцій пральних та прально-сушильних машин

Мій режим

Прання/Сушіння 1 година

Пери як хочеш ти! «Мій режим» прання дозволить зберегти індивідуальні параметри, які зручні саме вам. Ви економите ваш час, а пральна машина забезпечує якісне прання кожного разу.

Якщо у Вас термінова зустріч, і немає чистої сорочки, то ця функція Вам допоможе. Тривалість всього 1 година, включаючи прання і сушіння.

60

Делікатна програма

Відкладений старт

Ви досі турбуєтесь про шовк під час прання? Завдяки плавним рухам барабану під час спеціальної програми навіть найделікатніші тканини будуть ефективно випрані, без ризику пошкодження чутливих до тертя волокон. Ваш повітряний та легкий одяг отримає надійний захист, і ви можете насолоджуватися ним надалі.

Прання у будь який час. Ця функція дозволяє запрограмувати пральну машину так, щоб вона вмикалась у необхідний момент, будь-коли, протягом 24 годин. Завдяки цій функції, ви можете використовувати найвигідніший тариф.

до

24 год

Програма Спортивний одяг

!

Подбайте про свій спортивний одяг. Спеціальна програма ефективно відпере делікатний одяг із мікрофібри. Ви досягаєте максимальних результатів у тренажерному залі, а ваша пральна машина – максимально якісне прання.

Захист дітей

Кожна людина, хоча б один раз в житті прала речі із вовни, та знає як важко зберегти їх форму. Тому Іnterline створив програму Вовна, яка ефективно очищує й захищає вовняні волокна від деформації. Завдяки цій програмі, ваші улюблені светри залишаться ідеально чистими, м'якими та пухкими.

Діти можуть гратися де завгодно, навіть у ванній кімнаті. На щастя, прально-сушильна машина Іnterline може легко захистити вас від випадкового увімкнення пристрою, заблокувавши функціональні кнопки. Завдяки цьому вам не потрібно хвилюватися про випадкове ввімкнення чи зміну налаштованної програми прання. Безпека понад усе!

Швидка програма прання – 15 хв.

Регулювання швидкості віджиму

У вас мало часу для того, щоб освіжити одяг? За допомоги короткої програми прання, ви можете позбавити одяг бруду всього за 15 хвилин. Ця програма створена для вашого інтенсивного ритму життя.

Не всі тканини добре переносять фазу обертів та віджиму. Ось чому ви можете легко зменшити чи взагалі вимкнути швидкість оберту барабана в пральних машинах Іnterline. Завдяки цьому, ваш улюблений одяг, навіть із самих делікатних тканин, залишиться з вами надовго.

+

Додано додаткове ополіскування, що особливо важливо для захисту ніжної шкіри від залишків миючого засобу.

Додаткове ополіскування Залишки миючого засобу на одязі можуть викликати подразнення шкіри. Люди, котрі страждають на алергію та маленькі діти особливо уразливі. Щоб уникнути цього, використовуйте функцію «Додаткове ополіскування», яка дозволить вам виполіскувати миючий засіб ще більш ретельно. Таким чином, навіть найніжніша шкіра буде захищена.

Програма для синтетики

Ширина дверцят 33 см

Хочете зберегти форму та якість синтетичних тканин? Використовуйте розроблену програму, яка гарантує ефективне видалення бруду в м'якому циклі для текстилю. Вам більше не потрібно турбуватися, що ваш улюблений одяг буде пошкоджено під час прання.

Ви можете легко покласти та вийняти одяг, незалежно від його розміру. Зручний доступ до барабану забезпечують дверцята шириною в 33 см., розташовані вище ніж у стандартних пральних машинах, відчинені під кутом 180 градусів. Тепер ви можете легко прати постільну білизну великих розмірів, ковдри тощо.

33 см

Бавовняна програма Ваші улюблені бавовняні футболки, рушники та постільна білизна заслуговують на більш дбайливе ставлення. Тому періть їх за допомогою спеціальної програми, яка ефективно видаляє плями навіть в разі сильного забруднення. Незабаром ви виявите, що чистота і м'якість прання можуть вразити.

6 кілограм сушіння

6 кг

WOOLMARK Поміткою Woolmark маркується побутова техніка, сертифікована Міжнародним інститутом вовни (орган по сертифікації якості виробів з натуральної вовни). Це означає, що виріб з вовни, випраний в пральній машині, збереже незмінними свої споживчі властивості.

86

Функція видалення бульбашок. Функція перевірки бульбашок: при надлишку миючого засобу може з'явитися надмірна піна, що позначиться на ефективності прання і полоскання. Ця функція автоматично виявляє появу надмірної кількості бульбашок і видаляє їх.

Прання вовни

Режим «Дитячий одяг»

COTTON

Контроль піноутворення

Великий об'єм барабану дозволяє ефективно сушити велику кількість речей.

Завантаження 6 або 8 кг білизни

6/8 кг

Пральна машина Іnterline за рахунок спеціальної форми барабана здатна вмістити в себе за один цикл прання 6 або 8 кілограм білизни. Відтепер не прийдеться думати, як випрати декілька комплектів постільної білизни. Окрім того ви можете тепер прати рідше та економити на воді та електроенергії.

87


ПРАЛЬНO-СУШИЛЬНІ МАШИНИ

ПРАЛЬНO-СУШИЛЬНІ МАШИНИ

А+ +

А+ +

WMC 8140 ТИП

Вбудована прально-сушильна машина

КОЛІР

Білий

КЕРУВАННЯ

Електронне керування LED дисплей

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина: 60 см Завантаження для прання, кг: 1-8 Завантаження для сушіння, кг: 1-6 Максимальна швидкість віджиму, об/хв: 1400 Клас енергоспоживання: А++ Клас прання: А Клас віджиму: В Кількість режимів прання: 16 Програмування відкладеного старту, год: 0-24 Нержавіюча сталь Контроль дисбалансу Контроль піноутворення Ширина дверцят: 33 см Барабан Soft Drum Автоматичне блокуваня дверцят Функція пам’яті вибраної програми при відключенні електроенергії Розмір люка: 33 см Витрати води за цикл: 64 л Система захисту від протікання води AguaStop Сертифікат якості прання - Woolmark Apparel Care Високотехнологічний мотор BLDC (безщітковий)

88

WM 6120 ПРОГРАМИ

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Прання/Сушіння 1 год, Бавовна, Синтетика, Змішані тканини, Сушіння (3 програми: Екстра, Стандартна, Делікатна), Дитячий одяг, Ополіскування і віджимання, Віджим, Мій Режим, Бавовна Еко, Спортивний одяг, Швидка 15 хв., Делікатна, Вовна, Кольорове, Джинси.

Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 815*595*565 Потужність: 1,9 кВт Споживання енергії (бавовна 60ºC при повному завантаженні) кВт · г/ цикл: 0,94 Споживання води л/ц (бавовна 60°С при максимальному завантаженні): 64 Рівень шуму під час прання, дБ: 54 Рівень шуму під час віджиму, дБ: 78 Рівень шуму під час сушіння, дБ: 62 Довжина шнура підключення: 1,5 Довжина шлангу подавання води: 1,0 Довжина зливного шлангу: 1,6 Монтажний набір в комплекті: заглушки отворів транспортувальних болтів, шланг подачі холодної води, петлі, магніти, підкладки, саморізи, лекало Гарантія: 2 роки

ТИП

Вбудована пральна машина

КОЛІР

Білий

КЕРУВАННЯ

Електронне керування LED дисплей

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина: 60 см Завантаження для прання, кг: 1-6 Максимальна швидкість віджиму, об/хв: 1200 Клас енергоспоживання: А++ Клас прання: А Клас віджиму: В Кількість режимів прання: 16 Програмування відкладеного старту, год: 0-24 Нержавіюча сталь Контроль дисбалансу Контроль піноутворення Ширина дверцят: 33 см Барабан Soft Drum Автоматичне блокуваня дверцят Функція пам’яті вибраної програми при відключенні електроенергії Розмір люка: 33 см Витрати води за цикл: 48 л Система захисту від протікання води AguaStop Сертифікат якості прання - Woolmark Apparel Care

ПРОГРАМИ

Дитячий одяг, Спортивний одяг, Синтетика, Змішані тканини, Делікатний, Вовна, Відведення води, Віджим, Мій Режим, Бавовна інтенсив, Бавовна 60°С, Бавовна 40°С, Бавовна 20°С, Експерс 15, Ручне прання, Ополіскування і віджим.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 815*595*540 Потужність: 2 кВт Споживання енергії (бавовна 60ºC при повному завантаженні) кВт · г/ цикл: 0,88 Споживання води л/ц (бавовна 60°С при максимальному завантаженні): 42 Рівень шуму під час праннядБ: 57 Рівень шуму під час віджиму, дБ: 74 Довжина шнура підключення: 1,5 Довжина шлангу подавання води: 1,0 Довжина зливного шлангу: 1,6 Монтажний набір в комплекті: заглушки отворів транспортувальних болтів, шланг подачі холодної води, петлі, магніти, підкладки, саморізи, лекало Гарантія: 2 роки

89


RDN 790 EIZ WA

90

91


Холодильник RDN 790 EIZ WA

Холодильник RDN 790 EIZ WA Об’єм холодильної камери 248 літрів 248 л

Такий великий об’єм дасть вам повну впевненість в тому, що ви легко зможете розмістити в холодильнику відразу всі необхідні продукти. А особлива ергономіка внутрішніх полок дозволить вам оптимізувати внутрішній простір камери у випадку необхідності.

Об’єм морозильної камери 62 літра 62 л

Забезпечить гарантію того, що в такій моделі буде достатньо місця для заморожування та довготривалого зберігання продуктів.

Система розморожування HYBRID Поєднала в собі крапельну систему для холодильної камери та систему No Frost для морозильної камери. Завдяки чому досягнуто оптимального зберігання продуктів та захисту від утворення намерзань.

1 Модуль електронного керування TOUCH CONTROL

1

Дозволить вам в декілька дотиків налаштувати параметри холодильника відповідно вашим побажанням. Що зробить роботу з цією моделлю ще більш зручною та комфортною.

2

2 Полиці, виконані із загартованого скла Це впевненість в їхній надійності та довговічності, адже ми в Interline знаємо, як важлива увага до кожної деталі, коли мова йдеться про якісну побутову техніку.

Зона для зберігання фруктів та овочів Це два контейнера в холодильній камері, в яких утримується волога завдяки якій продукти зберігають свіжість максимально довго.

3

194 см

Слайдерне кріплення фасаду Потужність заморожування до 3,5 кг/добу Це надзвичайний показник, який дозволить вам з легкістю розмістити в морозильній камері відразу великий об’єм свіжих продуктів!

4

Перенавішування дверцят Дозволять вам самостійно вибрати, в яку сторону буде здійснюватися відкривання холодильника, що особливо важливо при плануванні його розміщення на кухні.

3

Реалізовано завдяки зручним направляючим, які розміщені на дверцятах холодильника, що дозволяє автоматично зміщувати зовнішній елемент фасаду при кожному відкриванні дверей!

4 Обмежувачі з плавним висуванням контейнерів

LED – освітлення Активується автоматично при відкриванні дверцят холодильної камери, наповнюючи ваш холодильник м’яким та кришталево чистим світлом, який дозволяє легко побачити всі розташовані в ньому продукти.

92

Безпечне висування контейнеру гарантовано! Система блокування затримає контейнер та не дозволить випасти йому у випадку різкого витягування.

93


RDF 770 EBZ WA

Лаконічно. Строго. Зі смаком. Вбудовувані холодильники interline реалізовані в мінімалістичному дизайні, який переслідує прямолінійну геометрію у виконанні кожної деталі. І навіть з урахуванням такої концептуальної складової даного продукту, в ньому знайшлося місце яскравих тонів і точковим акцентів у вигляді ручки відкривання верхньої бічної полиці, фіксатора пляшок і банок, а також відсіків для зберігання фруктів, овочів і заморожених продуктів.

94

95


Легкий монтаж Під час монтажу вбудованого холодильника не потрібні фахівці, це може зробити 1 людина. Монтаж холодильника виконується дуже швидко і легко. Все, що вам потрібно, - це базовий інструмент, дві руки, інструкції, і це займе 10 хвилин.

96

97


Секретний відсік для пляшок Спеціальне місце, де жоден з напоїв не залишиться непоміченим, проте кожен з них охолоне набагато швидше, ніж на верхніх полицях. Секретний відсік дозволяє помістити до 5 стандартних пляшок об’ємом 0,5 л. Для доступу до нього необхідно вийняти ящик для овочів Fresh Zone.

Контроль вологості Система являє собою конструкцію повітряних перегородок. При закритті перегородки кількість сухого повітря знижується, а вологість підвищується. Однак, коли продуктів дуже багато і вологість і без того висока - переведіть слайдер в інший стан і повітря стане більш сухим. Таким чином підтримується оптимальний відсоток вологості, а продукти - зберігаються довше.

Fresh Zone Відсік Fresh Zone висувається на спеціальних роликах, які надають йому плавність ходу і найбільш приємні тактильні відчуття при використанні. У відсіку Fresh Zone Ви можете зберігати овочі і фрукти, а щоб продовжити термін їх зберігання - в даному відсіку передбачена система контролю вологості.

Працює тихо. Дуже тихо. Завдяки сучасним компресорам ми значно знизили показник рівня шуму холодильника. А для того, щоб компресор служив довше і не включався так часто інженери передбачили використання додаткових систем для організації потоку холодного повітря усередині холодильної установки.

98

99


Внутрішня система керування Регулювання температурного режиму знаходиться на боковій стінці внутрішньої камери і розташоване на висоті, зручній для використання людьми навіть невисокого зросту. Управління здійснюється шляхом натискання на спеціальний сенсор. Перед зміною температури - утримуйте сенсор 3 сек. для розблокування панелі управління.

Pizza Zone Верхній ящик виконаний у вигляді відкритого підносу, який дозволяє зберігати піцу і брикети з морозивом максимально зручним чином

Полиця для медикаментів Самий верхній відсік бокових дверей можна закрити і в найбільш зручній формі зберігати там медичні препарати. А при відкриванні полиці, прозора шторка не виходить за рамки холодильника і дозволяє використовувати полицю в відкритому стані на постійній основі.

100

101


ХОЛОДИЛЬНИКИ

А

ХОЛОДИЛЬНИК ТА МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА

А+

А+

А+

А+

RCS 521 MWZ WA+

FTS 521 MWZ WA+

RDN 790 EIZ WA

RDF 770 EBZ WA

IBC 250

ТИП

Вбудовуваний холодильник Перенавішування дверцят

Вбудовуваний холодильник Перенавішування дверцят

Вбудовуваний холодильник Перенавішування дверцят

ТИП

Вбудовуваний холодильник Перенавішування дверцят

Вбудовувана морозильна камера Перенавішування дверцят

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Клас енергоефективності: А Загальний об’єм (л): 310 Рівень шуму (дБ): 42 Річні витрати електроенергії (кВт / год): 355 Автономне збереження холоду в мороз. камері (год): 12 Вимоги до електромережі: 220–240 В/50 Гц Кліматичний клас: SN/N/ST

Клас енергоефективності: А+ Загальний об’єм (л): 266 Рівень шуму (дБ): 41 Річні витрати електроенергії (кВт/г): 283 Автономне збереження холоду в мороз. камері (год): 12 Вимоги до електромережі: 220–240 В/50 Гц Кліматичний клас: N/ST/T

Клас енергоефективності: A+ Загальний об’єм (л): 250 Рівень шуму (дБ): 42 Річні витрати електроенергії (кВт / год): 263 Автономне збереження холоду в мороз. камері (год): 12 Вимоги до електромережі: 220–240 В/50 Гц Кліматичний клас: SN/N/ST

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Клас енергоефективності: А+ Загальний об’єм (л): 100 Рівень шуму (дБ): 39 Річні витрати електроенергії (кВт / год): 124 Автономне збереження холоду в мороз. камері (год): 12 Вимоги до електромережі: 220–240 В/50 Гц Кліматичний клас: SN/N/ST

Клас енергоефективності: А+ Загальний об’єм (л): 95 Рівень шуму (дБ): 39 Річні витрати електроенергії (кВт / год): 179 Автономне збереження холоду в мороз. камері (год): 12 Вимоги до електромережі: 220–240 В/50 Гц Кліматичний клас: SN-ST

ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА

Об’єм холодильної камери (л): 248 Кількість полиць з загартованого скла: 5 Кількість ящиків для овочів і фруктів: 2 Кількість полиць на дверях: 3 Лоток для яєць: 1 Система розморожування: крапельна

Об’єм холодильної камери (л): 182 Кількість полиць з загартованого скла: 4 Кількість ящиків для овочів і фруктів: 1 Кількість полиць на дверях: 3 Лоток для яєць: 1 Система розморожування: NoFrost

Об’єм холодильної камери (л): 185 Кількість полиць з загартованого скла: 4 Кількість ящиків для овочів і фруктів: 1 Кількість полиць на дверях: 3 Лоток для яєць: 1 Система розморожування: крапельна

ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА

Об’єм холодильної камери (л): 87 Кількість полиць з загартованого скла: 1 Кількість полиць на дверях: 2 Лоток для яєць: 1 Система розморожування: крапельна

МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА

Об’єм морозильної камери (л): 62 Кількість прозорих скриньок: 3 Потужність заморожування (кг / 24 г): 3,5 Система розморожування:NoFrost

Об’єм морозильної камери (л): 59 Кількість прозорих скриньок: 3 Потужність заморожування (кг / 24 г): 3,5 Система розморожування:NoFrost

Об’єм морозильної камери (л): 65 Кількість прозорих скриньок: 3 Потужність заморожування (кг / 24 г): 3 Система розморожування: крапельна

МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА

Об’єм морозильної камери (л): 13 Система розморожування: крапельна

Корисний об’єм морозильної камери (л): 90 Кількість прозорих скриньок: 3 Потужність заморожування (кг / 24 г): 4,5 Система розморожування: крапельна

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Функція «сигналізації відкритих дверей» Функція швидкого охолодження

Функція «сигналізації відкритих дверей» Функція швидкого охолодження

Функція «сигналізації відкритих дверей» Функція швидкого охолодження

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Спеціальна ніша для зберігання продуктів

Спеціальна ніша для зберігання продуктів Функція швидкого охолодження

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 194*540*550 Монтажний набір у комплекті Холодагент: R600a

Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 178*540*545 Монтажний набір у комплекті Холодагент: R600a

Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 177*540*540 Монтажний набір у комплекті Холодагент: R600a

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 820*595*545 Монтажний набір у комплекті Холодагент: R600a

Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 820*595*545 Монтажний набір у комплекті Холодагент: R600a

102

103


Посудомийні машини Новий 2021 й рік interline починає з оновленим модельним рядом посудомийних машин. У їх конструкції з’явилося кілька найважливіших змін, опціональний арсенал поповнився настільки очікуваними споживачем нововведеннями, а дизайн і аксесуари зазнали серйозний рестайлінг. Одне залишилося незмінним: миють вони все так же круто, як і раніше. Представляємо Вам новий модельний ряд посудомийних машин від interline.

104

105


Завантажуйте більше Залежно від ситуації 3-тя корзина допоможе розмістити посуд більш ергономічно. 3-тя корзина, безумовно, не тільки дозволяє більш зручно розташувати столові прилади, але і збільшує максимальну завантаження ПММ на 10-16% в залежності від ширини приладу. А для поліпшення якості мийки над з-м кошиком завжди розташований 3-й персональний розприскувач.

Промінь на підлозі «RED DOT» Посудомийні машини Interline настільки тихі, що ви можете не чути як, вона працює. Тому вони мають функцію RedDot. Промінь червоного кольору проектується на підлогу та тим самим інформує про процес миття. По закінченню миття, промінь почне блимати та незабаром погасне. Так ви точно будете знати коли можна відчинити посудомийну машину.

Сиситема AquaStop Захистить від небажаного потрапляння води на будь-яку поверхню. Цей спеціальний клапан монтується на шлангу подачі води. У разі зменшення тиску у шлангу до посудомийної машини через пошкодження або з іншої причини клапан автоматично перекриває воду. Після відновлення нормального тиску він відновлює подачу. Таким чином ви можете бути абсолютно впевнені у захисті від небажаного потрапляння води на будь-яку поверхню. Все під контролем!

106

Intriniti Plus Тепер в новому 3-му кошику передбачена можливість зміни геометрії . Ви можете її підняти, змістити або опустити наприклад, якщо є необхідність вмістити ополоник або глибоке блюдце.

Intriniti Plus

107


Корзина Intriniti

Intriniti Завантажуйте більше посуду з новою корзиною

Slider tray 3-тій кошик тепер може бути виконана не тільки у вигляді Intriniti або Intriniti Plus, але і у вигляді слайдерного кошика - Slider tray.

Система EasyLift

Він легкознімний, без додаткових зусиль встановлюється зверху другого кошика на спеціальні напрямні і легко ковзає вліво і вправо.

Регулювання по висоті 2-го кошика. Можна підняти вгору або опустити вниз в залежності від габаритів посуду який Ви встановлюєте.

108

109


Опис функцій посудомийок

Опис функцій посудомийок

Система EasyLift

Місткість 14 комплектів

Регулювання по висоті 2-го кошика. Можна підняти вгору або опустити вниз в залежності від габаритів посуду який Ви встановлюєте.

14

Завдяки виключно великій місткості посудомийних машин Interline ви можете розмістити і вимити до 14 комплектів посуду за один цикл.

Сиситема AquaStop

Розбірні предмети в кошику

Захистить від небажаного потрапляння води на будь-яку поверхню. Цей спеціальний клапан монтується на шлангу подачі води. У разі зменшення тиску у шлангу до посудомийної машини через пошкодження або з іншої причини клапан автоматично перекриває воду. Після відновлення нормального тиску він відновлює подачу. Таким чином ви можете бути абсолютно впевнені у захисті від небажаного потрапляння води на будь-яку поверхню. Все під контролем!

У вас є вибір! Ви можете розставляти посуд в посудомийній машині на свій розсуд. Не вдалося завантажити весь посуд, який повинен бути всередині? Використовуйте складні полиці у верхньому кошику і створіть необхідний простір. Однак, якщо вам потрібно помити каструлі або тарілки, складіть гребені в нижньому кошику, це дасть вам рівну поверхню, на якій можна розмістити великий посуд. Обидва кошика продумані так, щоб їх можна було адаптувати до потреб моменту. Ви можете використовувати будь-яку комбінацію за вашою отребою для кожного циклу миття.

Слайдерний дозатор Ви встановлюєте програму, включаєте посудомийну машину ... і миючий засіб не розподіляється належним чином, тому що дозатор був підпертий посудом! Для запобігання таких ситуацій в дозаторі миючого засобу є механізм зсувної заслінки, завдяки якому ви можете бути впевнені, що миючий засіб завжди буде витікати всередину пристрою.

+

Коротка програма 30 хв Ступінь забруднення посуду часто буває різною. Коли ви готуєтеся до прийому гостей, а склянки в шафі запорошені, вам не потрібно використовувати тривалі програми миття! Запустіть програму 30 хв і вийміть чистий посуд із посудомийної машини в найкоротші терміни. Ви економите час і витрати води.

Інтенсивне миття Що робити, якщо їжа була смачною, але є посуд, якого ми уникаємо, як вогню, тому що після їжі такий посуд не можливо відмити. Тепер це не проблема - просто включіть функцію інтенсивного миття. Під час миття вибрана програма збільшує температуру до 65°С і трохи збільшує час миття. А три етапи ополіскування при температурі 70°С ідеально очистять посуд від миючого засобу. Тепер навіть найбрудніший посуд буде сяяти чистотою.

Автоматична програма У вас є так багато різних параметрів миття на вибір ... і вам навіть не потрібно пам'ятати, який з них використовувати в тій чи іншій ситуації! Інтенсивність миття посудомийка підбере сама, підбираючи параметри під ступінь забруднення посуду! Завдяки спеціальному датчику він буде коригувати налаштування під час циклу миття, щоб оптимізувати весь процес на постійній основі. Натисніть кнопку Auto і нехай вона працює.

Низьке споживання води Якщо ви дбаєте про навколишнє середовище і в той же час дбаєте про свій домашній бюджет, ви обов'язково оціните посудомийні машини Interline. Їм потрібно менше води за цикл для досягнення найкращих результатів. Це означає зниження витрат при кожному митті посудомийної машини! Кожен літр має значення - ви використовуєте менше, ви більше економите. Екологія та економіка в одному.

10 л

Половинне завантаження Ваша сім'я поїхала у відпустку, і у вас стало менше потреб? Менше каструль, менше тарілок, менше склянок? Чи не хочете чекати, поки у вас накопичиться ціла колекція брудного посуду? Наповніть посудомийну машину в міру необхідності і активуйте функцію 1/2. Під час миття всі розбризкувачі посудомийної машини будуть працювати по черзі, посуд буде вимитий, і ви будете використовувати до 20% менше води та електроенергії. Це велика економія, та й посуд все одно ідеально чистий!

1/2

x3

3-х компонентна система фільтрів Чисте і гігієнічне миття завдяки спеціальній системі фільтрації. Система з 3 фільтрів дозволяє видалити всі забруднення, тим самим пригнічуючи зростання цвілі, грибків і інших мікроорганізмів. Це гарантія ефективності миття та збільшення терміну служби посудомийної машини.

Камера з нержавіючої сталі stainless steel

110

Вам більше не потрібно турбуватися про термін служби посудомийної машини, внутрішня частина якої виготовлена з кислотостійкої нержавіючої сталі. Завдяки цьому при правильному використанні вона не схильна до корозії. Але це ще не все. Цей тип сталі знижує відкладення різних речовин, наприклад жиру. В результаті всередині посудомийної машини бактерії не розмножуються. Посуд дійсно чистий і безпечний до використанні.

Затримка старту до

24 год

Ви ретельно плануєте весь свій день? Також плануйте домашні справи! Виберіть підходящий момент за допомогою функції відкладеного старту. Запрограмуйте посудомийну машину так, щоб вона починала працювати, коли вас немає вдома, і коли ви повернетеся, ніщо не завадить вашому денному відпочинку. Ви можете відкласти запуск до 24 годин і запустити його на ніч, скориставшись більш низьким тарифом на електроенергію. Посудомийні машини Interline - це чиста економія і зручність, адаптоване до ваших потреб.

Inner Light – внутрішнє освітлення камери. Філософія бренду Interline - це філософія турботи, в першу чергу, про споживача. Interline робить використання техніки максимально комфортним. Все це завдяки масі корисних функцій, які передбачені в посудомийних машинах. Одна з них, Inner Light, зручна і корисна, внутрішнє освітлення камери посудомийної машини. М'яке світло в камері посудомийної машини включається при відкритті дверцят. Його забезпечує енергоефективна і довговічна світлодіодна лампочка. ь Значно полегшується процес завантаження і вивантаження посуду: всі предмети на очах, оскільки добре освітлені найдальші куточки внутрішньої камери посудомийної машини, і добре видно кожну тарілку або столовий прилад. ь Завдяки м'якому, але яскравому внутрішньому освітленню внутрішньої камери Ви можете вивантажувати посуд навіть у темряві, не включаючи світло на кухні - іноді це дуже до речі. ь Inner Light значно полегшує процес засипання миючих засобів і солі для роботи посудомийної машини.

111


ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

А+ +

А+ +

А+ +

А+ +

А+

DWI 455 L

DWI 450 ВНА А

DWI 445 DSH A

DWI 605 L

DWI 600 P1

ТИП

Вбудована посудомийна машина

Вбудована посудомийна машина

Вбудована посудомийна машина

ТИП

Вбудована посудомийна машина

Вбудована посудомийна машина

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина: 45 см Завантаження : 10 комплектів 3 корзини Корзина для столових приборів Intriniti 4 програми Рівень шуму - 49 дБ Промінь на підлозі RED DOT 3 розбризкувачі Повний захист від протікання AguaStop Використання таблеток All in One Конденсаційна сушка Регулювання другої корзини за висотою Easy Lift

Ширина: 45 см Завантаження : 10 комплектів 3 корзини Корзина для столових приборів Slider Tray 5 програм Рівень шуму - 47 дБ 3 розбризкувачі Повний захист від протікання AguaStop Використання таблеток All in One Конденсаційна сушка Регулювання другої корзини за висотою Easy Lift 1/2 завантаження LED освітлення камери Inner Light

Ширина: 45 см Завантаження : 9 комплектів 4 програми Рівень шуму - 49 дБ 2 розбризкувачі Повний захист від протікання AguaStop Використання таблеток All in One Конденсаційна сушка 1/2 завантаження

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ширина: 60 см Завантаження : 14 комплектів 3 корзини Корзина для столових приборів Intriniti Plus 4 програми Рівень шуму - 49 дБ Промінь на підлозі RED DOT 3 розбризкувачі Повний захист від протікання AguaStop Використання таблеток All in One 1/2 завантаження Конденсаційна сушка Регулювання другої корзини за висотою Easy Lift

Ширина: 60 см Завантаження : 12 комплектів 2 корзини 4 програми Рівень шуму - 49 дБ 2 розбризкувачі Повний захист від протікання AguaStop Використання таблеток All in One 1/2 завантаження Конденсаційна сушка Комбінована камера - Пластмасовий піддон

ПРОГРАМИ

Інтенсивна мийка 60ºС Нормальна мийка (стандартна) 65ºС Швидка мийка 45ºС ECO мийка 45ºС

Інтенсивна мийка 60ºС Мийка 90 хвилин Швидка мийка 45ºС ECO мийка 45ºС Автоматична мийка

Інтенсивна мийка 60°С, 90 хв. 65°С, Швидка мийка 45°С, ECO мийка 45°С

ПРОГРАМИ

Інтенсивна мийка 60ºС 90 хвилин 65ºС Швидка мийка 45ºС ECO мийка 45ºС

Інтенсивна мийка 60ºС 90 хвилин 65ºС Швидка мийка 45ºС ECO мийка 45ºС

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ

Програмування старту: 3/6/9 год Індикатор наявності ополіскувача Індикатор наявності солі

Програмування старту: 1-24 год Індикатор наявності ополіскувача Індикатор наявності солі

Програмування старту: 3/6/9/12 год Індикатор наявності ополіскувача Індикатор наявності солі

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ

Програмування старту: 3/6/9/12 год Індикатор наявності ополіскувача Індикатор наявності солі

Програмування старту: 3/6/9/12 год Індикатор наявності ополіскувача Індикатор наявності солі

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність: 1,9 кВт Клас енергоефективності: А++ Клас сушіння / миття: А/А Споживання електроенергії за цикл: 0,74 кВт / год Споживання води за цикл (на Есо режимі): 9 л Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 820*450*540 Гарантія: 2 роки

Потужність: 1,9 кВт Клас енергоефективності: А++ Клас сушіння / миття: А/А Споживання електроенергії за цикл: 0,74 кВт / год Споживання води за цикл (на Есо режимі): 9 л Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 815*448*550 Гарантія: 2 роки

Потужність: 1,9 кВт Клас енергоефективності: А++ Клас сушіння / миття: А/А Споживання електроенергії за цикл: 0,69 кВт / год Споживання води за цикл (на Есо режимі): 9 л Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 815*448*550 Гарантія: 2 роки

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність: 2,6 кВт Клас енергоефективності: А++ Клас сушіння / миття: А/А Споживання електроенергії за цикл: 0,93 кВт / год Споживання води за цикл (на Есо режимі): 11 л Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 820*598*550 Гарантія: 2 роки

Потужність: 1,93 кВт Клас енергоефективності: А+ Клас сушіння / миття: А/А Споживання електроенергії за цикл: 0,90 кВт / год Споживання води за цикл (на Есо режимі): 11 л Габарити приладу В*Ш*Г(мм): 815*598*550 Гарантія: 2 роки

112

113


HELPER ONE

HELPER ONE

Займає мало місця

Подрібнювач від interline значно спростить ваше життя на кухні Тепер залишки з тарілок, кістки, кавунові або апельсинові кірки ви скидаєте в нього, а агрегат подрібнює їх за допомогою системи антикорозійних ножів до стану 3 мм і відправляє в каналізацію.

Простий в установці та використанні

Не потребує ніякого спеціального обслуговування

Тепер на Вашій кухні набагато менше неприємних запахів, не засмічуються труби, не скупчується велика кількість органічного сміття. Подрібнювач досить просто вбудовується в систему кухонної мийки, стаючи при цьому скоріше обов'язковим приладом, ніж додатковим.

Підходить під будь-яку мийку

Практично безшумний

Подрібнювач має гарантію

4200

Подрібнює всі харчові відходи

об/хв

Абсолютно безпечний у використанні

114

115


ПОДРІБНЮВАЧ ХАРЧОВИХ ВІДХОДІВ

HELPER ONE ТИП

Подрібнювач харчових відходів

КОЛІР

Чорний

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Потужність подрібнення, к/с: 0,8 Потужність мотора, Вт: 560 Напруга, В: 220-240, 50Гц Швидкість обертання мотора без завантаження (об/хв.): 4400 Швидкість обертання мотора із завантаженням (об/хв.): 2800

ХАРАКТЕРИСТИКИ Захист від перенавантаження: ручний перезапуск ( RESET) Довгочасна робота під навантаженням Пристрій попередження від заклинювання Триступенева система подрібнення харчових відходів Елементи подрібнення з антикорозійним покриттям Об’єм камери подріблення, мл: 1100 Низький рівень шуму, 35 дБ Можливість підключення посудомийної машини

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Габарити приладу В*Ш*Г (мм): 400*215*215 Вага приладу: 5,3 2 роки гарантії

КОМПЛЕКТАЦІЯ

Реллє, пневмокнопка, бризковик, клапан, відвідна арматура.

116

117


Мийка, якою зручно користуватися і за якою легко доглядати Мийки Interline не тільки красиві, але й міцні. Мийки з нержавіючої сталі або штучного каменю в семи колірних рішеннях не тільки підійдуть вашій кухні, але і сподобаються вам: мити овочі, фрукти і посуд стає зручніше завдяки ергономічним формам, а завдяки використанню ударостійких матеріалів раковина прослужить довго.

Гранітні мийки Interline виготовлені з матеріалу QTEK Це надміце поєднання 80% кварцевого піску та 20% стійкого полімеру та фарби. Воно утричі міцніше від природного граніту. Цей матеріал стійкий до забруднень та простий у догляді, завдяки відсутності мікроотворів. Усі компоненти матеріалу екологічно безпечні й сертифіковані.

118

119


Кухонна мийка UNDER 600 монтаж під стільницю

120

121


Особливості гранітних мийок

Особливості гранітних мийок

Широка гама кольорів

Водовідштовхування

Мийки Interline представлено у широкій гамі кольорів. Ви зможете підібрати той колір, який відмінно пасуватиме стилю саме вашої кухні. Завдяки довговічності матеріалів, мийки Interline зберігають свій колір і охайний вигляд надовго.

Не поглинають воду

Температура

Стійкість до ударів

Матеріал не сприйнятливий до перепадів температури та витримує високу t = 250ºС.

Повний зливний комплект: злив, ситечко, перелив, сифон, кріплення.

Комплектуются змішувачами у всіх кольорах

Гігієнічність

Антибактеріальний захист

Комплектація

Гігієнічність , підтверджена сертифікатом.

Технологія Власна технологія модифікації полімеру, для досягнення виливки тонкостінної і міцної продукції. Використання тільки сертифікованих акрилових смол європейського виробництва. Повна технологічна обробка мийок, включаючи фрезерування під посадку в стільницю Відсутність пор, твердість поверхні.

Гладка та тверда поверхня

Стійкість до вицвітання Не змінює колір з часом

122

123


ГРАНІТНІ МИЙКИ

ГРАНІТНІ МИЙКИ

RONDO

EVA

BRUT

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1 Без крила Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1 Крило обертове Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1 Без крила Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

Розмір ШхГ (мм) Ø505 мм Глибина чаші (мм) 195 База під мийку (см) 45

Розмір ШхГ (мм) 620x500 Глибина чаші (мм) 200 База під мийку (см 45

Розмір ШхГ (мм) 492х481 Глибина чаші (мм) 200 База під мийку (см) 60

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОЛІР

avena

black

КОЛІР

terra

white

ТИП МОНТАЖУ ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

avena

black

chocolate

mokko

avena

black

terra

white

old white

grigio

terra

white

old white

grigio

BRUT MAXI

POLO

SPRING

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1 Без крила Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1 Крило обертове Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ (мм) 570х480 Глибина чаші (мм) 200 База під мийку (см) 60

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

ТИП МОНТАЖУ

old white

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

grigio

STYLE

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1 Крило обертове Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1/0,5 Крило обертове Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

Розмір ШхГ (мм) 780x500 Глибина чаші (мм) 205 База під мийку (см) 60

Розмір ШхГ (мм) 675х495 Глибина чаші (мм) 200 Глибина другої чаші (мм) 120 База під мийку (см) 60

avena

black

terra

white

old white

grigio

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

avena

black

terra

white

old white

UNDER 600

INDIGO

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж під стільницю

Монтаж на стільницю

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1 Крило обертове Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1 Без крила Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

Матеріал QTEK Кількість чаш: 1/1,5 Без крила Термостійкість Не поглинає воду Ударостійкість Антибактеріальний захист

Розмір ШхГ (мм) 620х500 Глибина чаші (мм) 200 База під мийку (см) 60

Розмір ШхГ (мм) 675х495 Глибина чаші (мм) 200 База під мийку (см) 60

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ (мм) 540х440 Глибина чаші (мм) 220 База під мийку (см) 60

Розмір ШхГ (мм) 1002х500 Глибина чаші (мм) 200 Глибина другої чаші (мм) 130 База під мийку (см) 60

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОЛІР

124

VEGA

grigio

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОЛІР avena

black

terra

white

old white

grigio

avena

black

chocolate

mokko

avena

black

terra

white

old white

grigio

terra

white

old white

grigio

avena

black

terra

white

old white

grigio

avena

black

terra

white

old white

grigio

125


HANDMADE SERIES Нова лінійка кухонних мийок interline сертифікована якістю продукції

STAINLESS STEEL 304 ISO 9001: 2000.

126

127


МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

HANDMADE SERIES

HANDMADE SERIES

PVD - покритя

Нержавіюча сталь

Що таке PVD-покриття?

Нержавіюча сталь AISI 304 18/10 має антикорозійні

PVD (Phusical Vapour Deposition) – метод нанесення газових

властивості: унаслідок взаємодії з повітрям на поверхні

випаровувань конденсата металу, що наноситься на

утворюється захисний шар, що не допускає утворення іржі.

оброблювальний корпус виробу. Покриття проникає в метал

Завдяки стійкості до перепадів температур і жаростійкості

на молекулярному рівні, не порушуючи його біохімічний склад та структуру. Виріб з PVD покриттям відрізняється особливою міцністю та протиалергенними властивостями.

Глибина мийки

128

Товщина матеріалу

гарячі каструлі і сковорідки не залишають слідів на поверхнях мийок Interline. Для їх виготовлення використовується високоякісна сталь, тож жодні забруднення не в’їдаються в поверхню. За такою мийкою легко доглядати.

Додаткова шумоізоляція

Глибина мийки

Товщина матеріалу

Додаткова шумоізоляція

129


МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

HANDMADE SERIES

Особливості мийок з нержавіючої сталі

HANDMADE SERIES

Правила експлуатації стальної мийки з PVD покриттям

Міцність, якість та низький рівень шуму

Дія гострих предметів

За рахунок товщини металу, мийки витримують велику вагу посуди та продуктів. Мають низький рівень шуму та вібрації при ударі струменю води об поверхню мийки.

Для виключення випадків пошкодження PVD покриття мийки не допускайте ударів по поверхні виробу, падіння твердих або гострих предметів ( ножі, виделки та інші столові прилади) в мийку.

Можливість вибору кольору Технологія PVD покриття дозволила створити відтінок графіту.

Дія гарячих предметів Виключіть взаємодію вогню, розпеченої пательні, каструлі, кип’ячої олії (наприклад від фритюру).

Гарантія якості Мийки з нержавіючої сталі мають гарантію строком 24 місяці

Взаємодія гарячого повітря Стійкість до появи іржі Нікель в складі матеріалу забезпечує високу опірність корозії, тому такі мийки, при правильному догляді можуть прослужити Вам фактично все життя.

Не направляйте на мийку вогонь газових горілок або потік гарячого повітря із промислового фена.

Вплив хімікатів Термостійкість та хімічна інертність

Не допускайте впливу кислот та кислотовмістких засобів.

Мийки не бояться кип’ятку. Окрім того незначні перепади температур не можуть зашкодити матеріалу. Мийки стійкі до впливу побутової хімії.

Вплив агресивних засобів Безпечність для здоров’я

Властивості нержавіючої сталі виключають хімічні реакції з кислотами, які містяться в продуктах харчування, тому взаємодія з цим матеріалом не вплине на смак продуктів

Якщо агресивні засоби (бензин, скипидар, очисник духових шаф і т.д.) попали на поверхню мийки, негайно змийте їх великою кількістю води.

Вплив абразивних засобів Поверхню мийки слід чистити м’якою тканиною або м’якою стороною губки з використанням побутового неабразивного миючого засобу. Ні в якому разі не застосовуйте абразивні засоби для очищення, це може призвести до пошкодження поверхні мийки.

130

131


МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

HANDMADE SERIES

HANDMADE SERIES

ELEGANT Slim

ELEGANT Middle

Elegant Sateen

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

База під мийку 45 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Без крила

База під мийку 50-60 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Без крила

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ 500х430 мм Глибина чаші (мм) 200 Товщина матеріалу: 1,2 мм/ бортик 3 мм

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Grand Grafit

UNDER GRAND GRAFIT

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж на стільницю

Монтаж під стільницю

База під мийку 60 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Без крила

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

База під мийку ХХ PVD покриття Кількість чаш: 1 Без крила

База під мийку 60 PVD покриття Кількість чаш: 1 Без крила

Розмір ШхГ 510х510 мм Глибина чаші (мм) 200 Товщина матеріалу: 1,2 мм/ бортик 3 мм

Розмір ШхГ 600х500 мм Глибина чаші (мм) 200 Товщина матеріалу: 1,2/ 3 мм

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ 530х430 мм Глибина чаші (мм) 200 Товщина матеріалу: 1,2/ 3 мм

Розмір ШхГ 490х440 мм Глибина чаші (мм) 200 Товщина матеріалу: 1,2 мм

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

SOHO

BOHEMIA

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж під стільницю

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

База під мийку 80 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 2 Без крила

База під мийку 60 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 2 Крило обертове

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

База під мийку 90 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1/0,5 Без крила

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ 780х430 мм Глибина чаші (мм) 225 Товщина матеріалу: 1,2 мм/ крило 1,5 мм

Розмір ШхГ 1000х500 мм Глибина чаші (мм) 225 Товщина матеріалу: 1,2 мм/ крило 1,5 мм

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ 950х500 мм Глибина чаші (мм) 180/100 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

132

INDIGO microdecor

133


МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

МИЙКИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

BRUT sateen

SPRING sateen

POLO sateen/microdecor

EVA sateen/microdecor

EVA PLUS sateen

STYLE sateen

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

База під мийку 50 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Без крила

База під мийку 45 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Крило обертове

База під мийку 45 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Крило обертове

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

База під мийку 45 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Крило обертове

База під мийку 45 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Крило обертове

База під мийку 60 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1/0,5 Крило обертове

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ 480х480 мм Глибина чаші (мм) 180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Розмір ШхГ 690х500 мм Глибина чаші (мм) 180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Розмір ШхГ 580х480 мм Глибина чаші (мм) 180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ 570х445 мм Глибина чаші (мм) 180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Розмір ШхГ 770х500 мм Глибина чаші (мм) 180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Розмір ШхГ 780х500 мм Глибина чаші (мм) 180 /130 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

RONDO sateen/microdecor

VEGA sateen/microdecor

VEGA SLIM sateen/microdecor

ASTRA sateen

UNDER sateen

UNDER PLUS sateen

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

Монтаж на стільницю

ТИП МОНТАЖУ

Монтаж на стільницю

Монтаж під стільницю

Монтаж під стільницю

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

База під мийку 45-50 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Без крила

База під мийку 45 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Крило обертове

База під мийку 45 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Крило обертове

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

База під мийку 80 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1/1 Без крила

База під мийку 50 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Без крила

База під мийку 60 Матеріал: нержавіюча сталь Кількість чаш: 1 Без крила

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ 510х510 мм Глибина чаші (мм) 180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Розмір ШхГ 780х480 мм Глибина чаші (мм) 180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Розмір ШхГ 760х420 мм Глибина чаші (мм) 180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Розмір ШхГ 780х480 мм Глибина чаші (мм) 180/180 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Розмір ШхГ 425х425 мм Глибина чаші (мм) 170 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Розмір ШхГ 535х430 мм Глибина чаші (мм) 200 Товщина матеріалу: 0,8 мм

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

КОМПЛЕКТАЦІЯ Вентиль 3½ “ , сифон та кріплення в комплекті

134

135


Змішувачі interline

stainless steel

304

Основа – екологічна нержавіюча сталь 304

Монтажний отвір Ø 35

Обертовий вилив 360°

Керамічний картридж

Врізний монтаж

Аератор насичує воду киснем, завдяки чому вона стає більш м’якою

136

137


ЗМІШУВАЧІ

ЗМІШУВАЧІ

Кухонний змішувач STORM Зручний змішувач 2-в-1- фільтрована та звичайна вода з висувного виливу з роздільними каналами подачі.

STORM Розділене керування Окремий важіль для управління подачі холодної і гарячої води праворуч і важіль для управління подачею фільтрованої води зліва.

Чудове поєднання змішувача з мийками Interline

Storm new Sateen

Storm new Black

Гігієнічний Окремий канал з додатковим носиком для фільтрованої води - немає змішування з водопровідною водою.

Storm new Avena

Компактність і практичність Зі змішувачем немає необхідності робити додатковий отвір для подачі фільтрованої води. Висувний вилив з аераторами для подачі звичайної і питної води.

138

139


ЗМІШУВАЧІ

Практично – як не крути!

ЗМІШУВАЧІ Двоважільні

Обертовий вилив Мало місця в мийці? Якщо, ви не хочете, щоб змішувач обмежував дії коли ви їм користуєтесь, вибирайте моделі з обертовим в діапазоні 360° виливом. Ця функція дозволяє змішувачу прилаштуватися до будь-яких задач

Storm new

Mix new

ВИД МОНТАЖУ

На мийку

На мийку

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Матеріал основи: нержавіюча сталь Комбінований 2 в 1 (для фільтрованої та проточної води) Витяжна лійка Керамічний картридж Ø 35 мм Поворотний вилив 360 ° Аератор Двоважільний

Матеріал основи: нержавіюча сталь Комбінований 2 в 1 (для фільтрованої та проточної води) Керамічний картридж Ø 35 мм Поворотний вилив 360 ° Аератор Двоважільний

avena

avena

black

old white

terra

white

sateen

black

sateen

grigio

Одноважільні

Переваги обертового виливу: • • • •

простий оберт виливу у відповідності з потребами та виконуваних робіт; збільшення простору для праці біля мийки; практичне рішення для кухонних островів та двокамерних мийок; наповнення посуду водою поза межами мийки.

Обертовий вилив є стандартною функцією, яка реалізована у всіх змішувачах іnterline

Loft new

Tango new

RING Grafit

ТИП МОНТАЖУ

На мийку

На мийку

На мийку

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Матеріал основи: нержавіюча сталь Керамічний картридж Ø 35 мм Поворотний вилив 360 ° Аератор Одноважільний

Матеріал основи: нержавіюча сталь Керамічний картридж Ø 35 мм Поворотний вилив 360 ° Аератор Одноважільний

Матеріал основи: нержавіюча сталь Керамічний картридж Ø 35 мм Поворотний вилив 360 ° Аератор Одноважільний

avena

black

old white

avena

black

chocolate

mokko

terra

white

sateen

terra

white

old white

grigio

grigio

sateen

140

141


ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Всі товари супроводжуються офіційною гарантією виробника. Ми піклуємося про наших клієнтів, тому продаємо товари високої якості. Термін гарантії вказується в талоні, який забезпечує можливість гарантійного обслуговування в авторизованих сервісних центрах виробника, чимало з яких мають відділення у великих містах України. Умови гарантійного обслуговування

Сервісний центр має право відмовити в гарантійному обслуговуванні обладнання в таких випадках: •   Були змінені, стерті або нерозбірливо прописані в документах типовий або серійний номер виробу, дата продажу. •   Були допущені порушення правил експлуатації, наведені у технічній документації, що супроводжує обладнання, експлуатація виробу не за призначенням. •   Дефекти викликані потраплянням всередину виробу чужорідних предметів/рідин. •   При наявності механічних пошкоджень корпусу, серійного номеру, захисних наклейок, пломб. •   Несправність викликана включенням в мережу з невідповідними параметрами напруги або частоти. •   Здійснювалось розпакування, ремонт приватними особами або організаціями, які не мають на це відповідного дозволу. •   Несправності, викликані заміною частин/деталей виробу на інші, використання витратних матеріалів, або джерел живлення, що не відповідають вимогам

експлуатації. •   В разі неправильного оновлення програмного забезпечення для пристрою. •   У випадках недбалого і підвищеного зносу в результаті використання в професійних цілях (для отримання прибутку). •   Для побутової техніки – несправності, викликані утворенням на нагрівальних елементах надлишкового шару накипу та інших чужорідних утворень. •   Дефекти виникли внаслідок нещасних випадків і форс мажорних обставин.

Вугільні фільтра для витяжок CF 110 T Вугільний фільтр для моделей: SLIM WH A/60/2/T, SLIM BL A/60/2/T, SLIM X/S A/60/2/T UNNA WH A/60 PB/2/T UNNA X A/60 PB/2/T SMART WH A/52/T SMART BK A/52/T SMART GR A/60/T

CF 160 T Вугільний фільтр для моделей: ALTEA WH A 60 PB/GL/A ALTEA BK A 60 PB/GL/A AIR BL A/60/GL/T AIR WH A/60/GL/T CUBA X/BL 90 TB/2/T CUBA X/BL 60 TB/2/T

CF 120 M Вугільний фільтр для моделей: STRONG IX A/52 S/2/M

Гарантія не поширюється на елементи живлення, лампи, шнури, картриджі, фарбувальні стрічки, інші витратні матеріали та будь-які інші частини, які мають природний обмежений період працездатності, а також аксесуари, що йдуть в комплект з виробом. Гарантією не передбачаються претензії щодо технічних параметрів виробів, якщо вони відповідають зазначеним підприємствомвиробником. Дані умови не обмежують законних прав Споживача, наданих йому чинним законодавством України.

CF 140 T Вугільний фільтр для моделей: SLIM ULTRA X/S A/60 SOLO BK A/60/T

CF 180 K Вугільний фільтр для моделей: BRAVO WH A/60/GL/K BRAVO ВL A/60/GL/K

У разі виникнення проблем з виробом

У разі виникнення проблем з придбаним виробом вам необхідно звернутись за телефоном гарячої лінії (вказується в гарантійному талоні) для з’ясування причин неполадки або викликати додому фахівця сервісного центру, якщо мова йде про великогабаритну і важку техніку.

Телефон гарячої лінії 0 800 30 33 34 За висновком фахівця сервісного центру можливий: •   Гарантійний ремонт, який виконує сервісний центр. •   Заміна виробу або частин виробу сервісним центром.

•   Відмова сервісного центру в ремонті виробу (у разі порушення покупцем інструкції та правил з експлуатації). •   Заміна товару продавцем, у разі надання сервісним центром документу (акту) про неможливість ремонту через заводський дефект у виробі.

Фірма-виробник залишає за собою право на внесення змін у конструкцію, комплектацію та дизайн приладів.

ДЛЯ КОЖНОЇ ВИТЯЖКИ НЕОБХІДНО 2ШТ.

Бажаємо вам вдалих покупок!

142

143


АЗБУКА ВИТЯЖКИ Витяжка, яка працює в відвідному режимі, виводить назовні пару та запахи кухні.

Система повітровідведення (виводить повітря назовні) Витяжний агрегат (втягує повітря) Зовнішній корпус Фільтр затримки жирів (не дозволяє жиру пошкодити мотор)

Витяжка, яка працює в режимі фільтрації, очищує повітря від пари та запахів і знову повертає повітря в кухонний простір.

Вугільний фільтр (очищує повітря від запахів)

Витяжний агрегат (втягує повітря) Зовнішній корпус Фільтр затримки жирів (не дозволяє жиру пошкодити мотор)

ВИБІР ВИТЯЖКИ Об’єм кухонної кімнати визначає необхідну потужність витяжки. Витяжка не заподіює незручностей на кухні в тому випадку, якщо вона поглинає повітря і добре очищає його, чи не перевищуючи 65 дБ (А) звукової потужності.

Продуктивність =

Площа кухні, м²

Висота кухні, м

10 повітрообмінів

ПРИКЛАД: В кухню, площею 15 м² з висотою стелі 3 м потрібна установка витяжки, потужністю не менше 450 м³/год. При розрахунку виходить: 15м³ х 3 м х 10 = 450 м³ Пропонуємо подивитися дані в таблиці з експлуатаційними характеристиками обраного Вами продукту. Витяжка є ефективно працюючою, якщо в таблиці в одній з колонок зі швидкостями Ви знайдете показник роботи повітроочисника, рівний або ж більший, ніж отриманий Вами результат.

144

Швидкість Продуктивність витяжки в точці IEC Тиск Споживна потужність Рівень шуму

145


ДЛЯ НОТАТОК

ДЛЯ НОТАТОК

В тексті і цифрових позначеннях каталогу можуть бути допущені помилки. За повною та детальною інформацією щодо вбудовування та підключення приладу звертайтеся до керівництва користувача і в спеціалізовані сервісні центри. Зміни технічних характеристик, конструкції, комплектації приладів та асортименту можуть бути зроблені виробником без попереднього повідомлення.

146

147


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.