Page 1

Rekreační domy. Rekreační byty.

PROFESIONÁLNÍ PRONÁJEM Informace majitelům rekreačních objektů pro úspěšný pronájem


Vítejte u Interhome!

Rekreační domy/byty Andora Belgie Dánsko Německo Finsko Francie Řecko Velká Británie Irsko Itálie Chorvatsko Malta Nizozemí Rakousko Polsko Portugalsko Švýcarsko Slovensko Španělsko Česká republika Turecko Maďarsko USA Spojené Arabské Emiráty Celkem

2

2009 25 50 6’000 1’300 3’000 5’200 25 145 110 3’100 1’030 25 40 1’500 290 250 2’600 100 2’600 350 110 250 1’6000 5 44’105

Komu svěřujete Váš rekreační objekt, jestliže si vyberete Interhome jako partnera pro pronájem Vašeho domu nebo bytu?

Nezáleží na tom, zda vlastníte vilu, horskou chatu nebo apartmán, zda u moře nebo na horách, na vesnici nebo ve městě – zde jste na správném místě.

Interhome je největší zprostředkovatel pronájmu rekreačních objektů v Evropě. Jako průkopník v oboru se 44-letými zkušenostmi může svým partnerům zaručit jistotu profesionality a efektivity. Interhome je dceřinnou společností skupiny Hotelplan, která patří k největšímu švýcarskému maloobchodnímu řetězci, skupině Migros. Naše švýcarské kořeny se projevují samozřejmě také ve vysokých požadavcích na kvalitu a služby – pro naše klienty i majitele rekreačních objektů.

O bezproblémovou organizaci se stará naše mezinárodní síť. Národní zastoupení na všech velkých trzích se stará o prodej, marketing a servis pro majitele. 100 místních servisních kanceláří je umístěno přímo ve velkých turistických regionech Evropy.

Pokud tedy vlastníte rekreační dům nebo byt v nějaké turistické oblasti v České republice či na Slovensku, je pro Vás právě Interhome ten pravý partner a poradce v oblasti pronájmu rekreačních objektů. Rozmanitost našeho portfolia více než 45 000 nabídek objektů v Evropě a USA nabízí jak hostům tak vlastníkům nejrozmanitější možnosti.

Pro naše majitele objektů tak spolehlivě zajistíme dobrý výnos a snížíme všechny náklady na pronájem. Interhome zajišťuje ubytování ročně pro více než 500 000 zákazníků, a navíc: počet našich věrných klientů je opravdu vysoký. S pozdravem

Roger Müller Ředitel oddělení nákupu

2007 mil. EUR

2008 mil. EUR

136,4

141,3

Marketingový rozpočet

9,1

7,9

Investice

4,1

2,0

498’906

525’117

50%

53%

317

303

Obrat

Počet zákazníků Internet – podíl na obratu

Počet spolupracovníků


Co pro Vás můžeme udělat?

Vaše výhody spolupráce s Interhome: mezinárodní síť, profesionální servis a aktivní reklama. Mezinárodní pronájem I Váš rekreační objekt mohou rezervovat zákazníci ve 48 kancelářích Interhome, u 35 partnerů a ve více než 15 000 cestovních kancelářích po celém světě. Navíc si mohou klienti z celého světa Váš objekt rezervovat online přes internet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vlastní rezervační síť Interhome se zastoupením ve 22 zemích Vám nabízí jistotu optimálního vytížení Vašeho objektu. Navíc si mohou zákazníci Váš objekt rezervovat u našich partnerských cestovních kanceláří a agentur, a to díky mezinárodnímu elektronickému rezervačnímu systému.

Profesionální prezentace Váš rekreační dům nebo byt bude prezentován na internetu – s fotografiemi, podrobným popisem domu a regionu a zobrazením mapy. Portfolio Interhome je aktivní na všech daných trzích. Cílené reklamní kampaně, přímý marketing, online reklama a katalogy slouží efektivně našim zákazníkům, aby si našli svou vysněnou dovolenou a naši majitelé těžili z co možná nejvyššího počtu rezervací. Více o Vašich výhodách a možnostech jako majitele rekreačního objektu se dozvíte na dalších stránkách.

«S Interhome financuji běžné náklady na svůj rekreační dům.» M. Turner, prostřednictvím Interhome pronajímá od roku 1986

3


Naše celosvětová prodejní síť

Mezinárodní rezervační síť a statistiky, které svědčí o optimálním pronájmu rekreačního domu nebo bytu. Rezervační síť Interhome zaručuje se svým zastoupením ve 22 evropských zemích, v USA a Austrálii a s partnery v dalších 4 zemích optimální vytížení rezervací. To Vám může garantovat pouze silný partner s dobrou rezervační sítí a desítkami let trvajícími zkušenostmi.

Naši zákazníci mají na výběr z více než 45 000 rekračních objektů ve 24 zemích. Více než 500 000 mezinárodních hostů stráví v rekreačních domech a bytech více než 7 mil. nocí ročně. Naši klienti pochází z celého světa, mnozí z nich se stali našimi stálými zákazníky. Právě to je důkazem důvěry, stejně tak jako vysoký počet našich dlouholetých věrných pronajímatelů.

Další země 16%

Francie 23%

Rusko 2% Španělsko 5% Itálie 5% Polsko 6%

Německo 18%

Nizozemí 8% Švýcarsko 17%

Původ zákazníků

Německo 4%

Další země 8%

Chorvatsko 4%

Francie 25%

Rakousko 8%

Španělsko 13% Švýcarsko 24% Itálie 17%

Nejoblíbenější destinace

«Díky Interhome mají zákazníci z celého světa přístup k mému rekračnímu domu.» W. Schmidt, prostřednictvím Interhome pronajímá svou vilu ve Španělsku

4


A nyní k informacím o smlouvě

Jasné smluvní podmínky Interhome zajistí úspěšné a bezproblémové partnerství.

Další důležité informace k naší smlouvě ■

Pravidelné platby za pronájem zasíláme měsíčně nebo čtvrtletně. O rezervacích Vás průběžně informujeme na našich internetových stránkách a prostřednictvím příjezdových listů.

Pokud bude rezervace klienta stornována 28 či méně dní před začátkem pobytu, obdržíte 50% z dohodnuté částky za pronájem, a to v případě , že byla taková rezervace zákazníkem potvrzena (tj. obdrželi jsme alespoň první splátku) a pokud nebude objekt dále znovu obsazen nebo jej neobsadí majitel sám.

Bezplatné zadávání vlastního obsazení s ohledem na již provedené rezervace.

Volitelný systém slev ke zvýšení počtu rezervací: Sami se rozhodnete, zda chcete docílit většího vytížení také prostřednictvím rezervací Last-Minute (rezervace týden a méně před začátkem pobytu, sleva až o 33% ze smluvní nájemní ceny za 1. týden) a krátkodobých pobytů (takové rezervace provádíme pouze mimo hlavní sezónu, minimálně na tři noci).

Můžete si zvolit vhodnou variantu Vaší smlouvy. 1. Samostatná správa Vy nebo Vámi pověřená osoba vyřídí vše potřebné a postará se o zákazníky při příjezdu. Platíte pouze nízké administrativní náklady a roční zpracovatelský poplatek. Zpracovatelský poplatek platíte samozřejmě pouze tehdy, jestliže byl ve Vašem objektu uskutečněn pobyt našich klientů. 2. Kompletní servis Interhome Interhome převezme za určitou odměnu správu objektu v celém rozsahu. Výše těchto nákladů se liší dle dané země, regionu a typu služeb. Podle této varianty smlouvy odečte Interhome zpracovatelský poplatek i administrativní náklady od dohodnuté ceny za pronájem.

Kontaktní místa Interhome Vám rádi předloží cenový návrh. Kontakt na Vašeho partnera naleznete na stranách 14-15.

Bližší informace o službách pro hosty a jejich ubytování naleznete na dalších stránkách.

5


O Vaše hosty na místě se postará Interhome

Profesionální příprava a organizace zaručuje plynulé přijetí zákazníků. Všude, kde je Interhome zastoupen místní kanceláří, pečuje o Váš rekreační dům nebo byt celoročně zkušený personál. Tak je Váš majetek během Vaší nepřítomnosti pěčlivě střežen a stále kontrolován. Celkový příjem hostů zajistí naše lokální kancelář a bude pro Vás bez nákladů za realizaci. Kauci a eventuální dodatečné náklady ve vztahu s rekreačním objektem uhradí zákazník před převzetím klíčů od objektu. Navíc Váš dům nebo byt v době mezi dvěma rezervacemi důkladně uklidíme a co možná nejlépe připravíme pro další klienty.

V případě problémů během pobytu se postaráme o rychlé řešení. Po skončení sezóny Vaš objekt zkontrolujeme a předložíme Vám kontrolní zprávu s eventuálními návrhy na zlepšení a s požadavky na nutné opravy. Všechny tyto služby jsou financovány z uhrazených administrativních poplatků. Před začátkem sezóny musí být objekt perfektně připraven na další provoz. Příslušné práce, jako jarní nebo sezónní úklid domu a vedlejších budov provede Interhome za Vás – náklady budou účtovány zvlášť. Samozřejmě můžete celý úklid provést Vy sami nebo Vámi pověřená osoba. V tom případě neplatíte žádné poplatky. Všechny tyto úkoly musí zajistit tzv. držitel klíčů. Tuto roli má buď

Interhome, Vy sami, nebo Vámi pověřená osoba. Rozhodnutí je zcela na Vás. Více o samostatném pronájmu se dozvíte na další straně.

«Dobré služby Interhome: Já se nemusím o nic starat.» K. Meyer, pronajímá svůj objekt přes kancelář Interhome v Zermattu

6


… nebo přijmejte Vaše hosty sami

ru. Doporučujeme, abyste objekt se zákazníky zkontrolovali jak při příjezdu, tak při odjezdu (před předáním kauce). Ponechá-li si držitel klíčů kauci nebo její část, musí výši této částky doložit. Zákazníci by měli objekt opustit ve stanovený den odjezdu do 10 hod. dopoledne.

Vše, co byste měli vědět pro úspěšný pronájem našim společným hostům. Jestliže se Vy nebo Vámi pověřená osoba staráte o veškerou domácí péči a přijímaté zákazníky sami, přebíráte za předání klíčů od objektu stejnou odpovědnost jako Interhome. Dále uvádíme několik důležitých informací pro tuto důležitou úlohu. ■

Každý zákazník Interhome obdrží popis cesty k místu předání klíčů, včetně cestovního poukazu (voucher), který obsahuje všechny důležité informace jako adresy, telefonní čísla držitele klíčů, dobu příjezdu a odjezdu, výši kauce a případných dalších poplatků. Rekreační objekt musí být před příjezdem zákazníků odpovědně zkontrolován a připraven na bezproblémový pobyt klientů, musí být zajištěna čistota ubytování a celý byt či dům uveden v co nejlepším stavu. Mezi odjezdem a příjezdem je třeba zajistit úklid celého pronajímaného objektu, včetně eventuálního venkovního prostoru a vedlejších budov. Ve smluvních podmínkách je stanovena obvyklá doba příjezdu zákazníka na 16:00 až 19:00 hod. Pokud zákazník nahlásí pozdější příjezd, prosíme Vás o pochopení. Držitel klíčů pronajímaný objekt hostům ukáže, vysvětlí, jak fungují různá zařízení a přístroje, předá povlečení a ručníky.

Dodatečné služby (telefon, povlečení atd.) a eventuální rekrační poplatek je zákazník povinen uhradit na místě, pokud tyto nejsou zahrnuty v nájemní ceně. Závěrečný úklid je vždy zahrnut v nájemní ceně.

Pokud se vyskytnou nějaké problémy během pronájmu nebo v době, kdy neprobíhá žádná rezervace, je držitel klíčů povinen neprodleně zasáhnout a je-li nutné, pak také informovat majitele o nutných opravách a/ nebo náhradních řešeních.

Interhome zasílá majiteli (měsíčně) a držiteli klíčů (týdně) informace o aktuálním stavu rezervací, a to poštou, faxem nebo e-mailem. V případě rezervace Last-Minute (týden a méně před začátkem pobytu) Vás budeme informovat telefonicky.

Pokud držitel klíčů nebude moci zákazníkům objekt předat, je třeba, aby pověřil jinou osobu, která zákazníky přijme.

Další informace o povinnostech držitele klíčů obdržíte v kanceláři Interhome.

Při příjezdu předají zákazníci držiteli klíčů voucher, který je opravňuje k pobytu a držitel klíčů převezme vratnou kauci, jejíž výše je uvedena na vouche7


Naše tipy pro nejvyšší standard kvality

Chceme Váš rekreační objekt nejvhodněji pronajmout! Minimální standard vychází z požadavků, které musí být splněny, aby Interhnome mohl s majitelem uzavřít smlouvu o pronájmu rekreačního objektu a převzal na sebe zprostředkování pronájmu klientům.

Host má velká očekávání na svůj rezervovaný rekreační objekt – splníte-li jej, tak získáte nového stálého zákazníka. Okolí ■

Naše záruka kvality:

This apartment was checked by ... Diese Wohnung wurde kontrolliert durch ... Cet appartement a été contrôlé par ... Este alojamiento ha sido controlado por ... Questo appartamento è stato controllato da ...

DATE

SIGNATURE

8

neporušené podkladní lůžkové čalounění (lamelový rošt)

čisté a neporušené matrace

čisté, udržované, velikostně odpovídající ložní prádlo

Kuchyň veškeré zařízení v kuchyni musí být funkční a v dobrém stavu

vařič s nejméně dvěma plotýnkami

všechny místnosti mají okna a dveře

čisté nádobí v dostatečném počtu (vč. nádobí na vaření): hrnce, pánve, příbory, skleničky, talíře atd. minimálně pro daný počet osob

podlahové krytiny, zdi, stropy atd. jsou čisté a v dobrém stavu

lednice (velikostně dostačující pro daný počet osob)

mikrovlnná trouba

dostatečné osvětlení ve všech místnostech

Bazén (pokud je k dispozici)

udržovaná fasáda; neporušené dveře a okna, těsně a funkčně uzavíratelné schodiště, výtah, zdi atd. dobře udržované

Vnitřní vybavení

Šek kvality Interhome.

Budova

Důležité požadavky: Rekreační objekt je uzavřená bytová jednotka s obývacím pokojem, koupelnou, toaletou, ložnicí, vybavenou kuchyní s příležitostí k vaření, a bez přístupu třetí osoby. Pronajímané zařízení musí být udržované, s účelným nábytkem a zařízením vyhovujícím k běžnému obývání, smysluplně rozestavěným.

pravidelně udržované (zahrada a/nebo louka)

Ložnice

nejméně jedna toaleta pro 6 osob

elektrické zásuvky ve všech místnostech

úklidové prostředky (koště, kbelík atd.)

nepřetržitě tekoucí teplá voda

profesionálně instalované kompletní příslušenství bazénu

nejméně jednou týdně udržovaný/čištěný


Tak se budou Vaši hosté cítit jako doma

Co je důležité pro bezpečí Vašich zákazníků. ■

stabilita a pevnost všech

zajistění strmého schodiště, galerie

upevnění všech vnitřních i vnějších podlahových krytin

nepoškozené, bezpečné a provozu schopné elektrické předměty (přístroje, zásuvky, viditelné elektrické vedení, lampy)

Pouze v případě, že jsou splněny všechny tyto body, můžeme uzavřít s majitelem smlouvu o pronájmu. Víme, že každý objekt má své osobní kouzlo a jedinečný šarm. V případě nejasností s našimi bezpečnostními směrnicemi nás prosím kontaktujte.

plynová a olejová zařízení v bezpečném a provozu schopném stavu pevně sestavené patrové postele s ochranou proti pádu

bezpečně sestavená a bezpečná dětská hřiště/ hračky

hasicí přístroj

hlásič kouře

Co si hosté přejí. Průzkum klientů prokázal, že následující body jsou pro klienty velmi důležité k příjemnému prázdninovému pobytu: ■ ■

■ ■ ■ ■ ■ ■ ■

čistota pronajímaného objektu ložní a toaletní prádlo k dispozici mikrovlnná trouba kávovar pračka myčka na nádobí zahradní gril SAT-TV a rádio možnost pobytu s domácím zvířetem

Splněním těchto požadavků získáte více spokojených zákazníků.

«Čím lépe Váš dům připravíte, tím se bude host lépe cítit. A rád k Vám znovu přijede nebo objekt dále doporučí.» P. Buck, manager oddělení nákupu Interhome Švýcarsko

9


Atraktivní prezentace pro mezinárodní klientelu Globální marketing Interhome

CRM, 1to1 a přímý marketing

Katalogy a brožury

Ročně investujeme více než 8 mil. EUR do celoevropského profesionálního uplatnění našich produktů na trhu –online i offline. Zaručujeme tak našim majitelům vysoké vytížení jejich rekreačních objektů a tudíž vysoký zisk.

Interhome je se svými zákazníky stále v kontaktu. Zasílá kolem 850 000 přímých emailů, newsletterů a osobních nabídek klientům z celé Evropy, tak získáváme věrné zákazníky.

Interhome se prezentuje na 12 největších trzích Evropy svými katalogy o celkovém nákladu 1 milionů výtisků v 11-ti jazycích. Katalogy se rozdělují mezi cestovní kanceláře nebo se zasílají přímo našim zákazníkům.

10


Naše síť: www.interhome.cz

Online marketing

Váš objekt na internetu

Sekce pro majitele objektů

Trend v rezervacích vytvořených přes internet přetrvává. Okolo 53% našich zákazníků rezervuje svou dovolenou přes webové stránky. Ročně se o rekreační objekty zajímá přes 16 mil. návštěvníků. Tomu odpovídá význam našich online výstupů: zaručujeme profesionální webové stránky, online reklamní kampaně a marketing vyhledávačů.

Každý objekt je prezentován s podrobným popisem a mnoha obrázky. Váš dům nebo byt je pro naše zákazníky jednoduše k nalezení a možný rezervovat přímo na internetu – celosvětově ve 12-ti jazycích a 24 hodin denně.

V této heslem chráněné oblasti může majitel svůj objekt spravovat a mít přehled o všech rezervacích. Naleznete zde všechny užitečné informace a pravidelné aktualizace k úspěšnému pronájmu.

11


Vaše osobní domovská stránka

Vaše vlastní online sekce

Sekce se službami pro majitele:

Jako majitel spolupracující s Interhome obdržíte individuální přístup do sekce pro majitele objektů. V této oblasti na našich internetových stránkách můžete průběžně získávat všechny důležité informace, jako např. přehled obsazení vašeho objektu či příjezdový list, nebo upravit popis Vašeho domu či bytu.

12

Oddíl s novinkami: Interhome informuje o novinkách a Vašich výhodách Přehled obsazení: detailní roční přehled o všech rezervacích Formulář pro sdělení: posílejte nám Vaše přání, podněty nebo opravy Popis objektu: administrace popisu Vašeho rekreačního domu nebo bytu

Příjezdový list: jasný přehled o nejbližších příjezdech hostů

Žádost vlastního obsazení: odeslání žádosti o zadání vlastního obsazení Vašeho objektu

Odezva klientů: dozvíte se, jak jsou Vaši zákazníci spokojeni

Zěměpisné souřadnice: kontrola a úprava polohy Vašeho objektu na mapě dle zeměpisných souřadnic


Odhalte Vaše možnosti

13


Kontakty Interhome Německo

Rakousko Interhome GesmbH +43 Tel Menardi Center – DEZ Fax Amraser See Strasse 56 | AT-6029 Innsbruck einkauf@interhome.at | www.interhome.at

512 34 40 91 512 34 40 93

Belgie Interhome SA Avenue de la Toison d’Or 53 | Etage 2 BE-1060 Bruxelles info@interhome.be | www.interhome.be

+32 Tel Fax

02 648 99 55 02 648 95 82

Interhome GmbH +49 Tel 02421 12 20 Hoeschplatz 5 | DE-52349 Düren Fax 02421 12 21 99 einkauf@interhome.de | www.interhome.de Local Service Offices Norddeich norddeich@interhome.de Dittishausen dittishausen@interhome.de

Tel

04931 80 13

Tel 07654 92 21 22

Španělsko | Portugalsko Švýcarsko Interhome AG +41 Tel 043 810 91 91 Sägereistrasse 27 | CH-8152 Glattbrugg Fax 043 810 91 92 einkauf.schweiz@interhome.ch | www.interhome.ch Local Service Offices Crans-Montana crans-montana@interhome.ch Davos allod.davos@interhome.ch Grindelwald grindelwald@interhome.ch Nendaz nendaz@interhome.ch Siviez nendaz@interhome.ch St. Moritz stmoritz@interhome.ch Täsch zermatt@interhome.ch Verbier verbier@interhome.ch Villars villars@interhome.ch Zermatt zermatt@interhome.ch Interhome Franchise-Partner Engelberg welcome@engelberg.ch Ernen aragon-service-center@bluewin.ch La Tzoumaz info@alese.ch Locarno mknecht@swissonline.ch Lugano heinz.meng@tidata.ch Le Bouveret bouveret@domicim.ch Ovronnaz info@eurolocation.ch Region Interlaken he_bolt@bluewin.ch Region Simmental info@ofs-spiez.ch Region Spiez/Kandertal wittwer@immobilienladen.ch Saas Fee info@center-reisen.ch

Tel

027 481 25 60

Tel

081 413 70 73

Tel

033 853 05 84

Tel

027 289 53 30

Tel

027 288 16 86

Tel

081 833 15 20

Tel

027 967 36 54

Tel

027 771 32 94

Tel

024 495 14 86

Tel

027 967 36 54

Tel

041 639 77 77

Tel

027 971 37 10

Tel

027 306 33 19

Tel Tel Tel Tel Tel

091 751 60 64 079 207 20 73 091 993 20 53 079 603 80 31 024 481 62 86

Tel

027 306 46 36

Tel

079 301 93 63

Tel

079 622 40 40

Tel

079 318 35 18

Tel

027 958 11 33

Česká republika Interhome s.r.o. Cestovní agentura | Zirkon Office Center Sokolovská 84-86 | CZ-186 00 Praha 8 info@interhome.cz | www.interhome.cz

14

+420 Tel Fax

222 323 323 234 322 709

Interhome Srl +34 Tel Guitard 45, 1° | ES-08014 Barcelona Fax propietari@interhome.es | www.interhome.es Local Service Office Calonge calonge@interhome.es Calp/Calpe calpe@interhome.es Dénia denia@interhome.es Empuriabrava empuriabrava@interhome.es Miami Platja miami@interhome.es Pego pego@interhome.es Xàbia/Jávea javea@interhome.es Interhome Franchise-Partner (Španělsko) Alcanar evelyn_munoz@hotmail.com Begur interhome@girona.net Benidorm interhome@terra-mitica.net L’Escala info@enriquetafont.com Llançà info@interhomellansa.com Mallorca – Alcúdia marisa@terraviva-mallorca.com Rincón de la Victoria info@imoswiss.com San Sebastián a3aldaba@yahoo.es St. Carles de la Ràpita breser2003@bahiareal.com Torrevieja alquilares@hotmail.com

93 409 05 23 93 409 04 93

Tel

972 65 18 10

Tel

96 583 07 41

Tel

96 643 53 14

Tel

972 45 04 37

Tel

637 037 453

Tel

96 597 73 17

Tel

96 646 19 01

Tel

687 717 768

Tel

972 62 23 54

Tel

96 586 84 21

Tel

972 77 15 14

Tel

972 38 12 07

Tel

971 54 64 26

Tel

952 40 78 24

Tel

943 45 28 06

Tel

977 04 02 00

Tel

96 571 18 65

Interhome Franchise-Partner (Portugalsko) Albufeira +35 Tel alexandre.herculano@gmail.com Ferreiras +35 Tel info@algarve100villas.com

1 962 313 968 1 289 542 270

Francie Interhome Sarl +33 Tel 01 53 36 60 20 15 av Jean Aicard | FR-75541 Paris Cedex 11 Fax 01 53 36 59 94 proprietaires@interhome.fr | www.interhome.fr Local Service Offices Biarritz biarritz@interhome.fr Cabourg cabourg@interhome.fr Canet Plage canet@interhome.fr

Tel 05 59 43 77 43 Tel 02 31 91 55 17 Tel 04 68 73 53 50


Cannes cannes@interhome.fr Cavalaire cavalaire@interhome.fr Chamonix chamonix@interhome.fr Deauville deauville@interhome.fr Hossegor hossegor@interhome.fr La Grande Motte gdemotte@interhome.fr Lacanau lacanau@interhome.fr Le Cap d’Agde capdagde@interhome.fr Le Corbier corbier@interhome.fr Le Lavandou lavandou@interhome.fr Les Menuires menuires@interhome.fr Narbonne-Plage narbonne@interhome.fr Nice nice@interhome.fr Paris Accueil paris.accueil@interhome.fr Port Camargue ptcamargue@interhome.fr St Cyprien stcyprien@interhome.fr St Cyr stcyr@interhome.fr St Jean de Luz stjeandeluz@interhome.fr St Tropez sttropez@interhome.fr Ste Maxime stemaxime@interhome.fr Tignes tignes@interhome.fr Val Thorens valthorens@interhome.fr Villefranche nice@interhome.fr Interhome Franchise-Partner Arcachon immo.abatilles@wanadoo.fr Argelès interhome.argeles@free.fr Bandol sater.mer@gmail.com Barcarès barcares.interhome@orange.fr Châtel chatel.interhome@orange.fr Corrèze-Périgord caphn@wanadoo.fr Ile de Ré iledere@guyhoquet.com Ile d’Oleron interhome.dolus@orange.fr Hendaye gestion@carmen-immobilier.com Les Deux Alpes alpski2@wanadoo.fr L’Etale-La Clusaz letale@lbi-montagne.com Pornic agence.des.flots@wanadoo.fr Provence prunier.n@wanadoo.fr

Tel 04 93 43 75 85 Tel 04 94 01 92 08

Royan interhomeroyan@wanadoo.fr St Gervais-Les Contamines agence@imontblanc.com

Tel 05 46 05 36 65 Tel 04 50 93 41 60

Tel 04 50 53 22 15

Itálie Tel 02 31 89 07 00 Tel 05 58 43 50 95 Tel 04 67 56 80 96 Tel 05 56 03 25 07 Tel 04 67 26 20 89 Tel 04 79 56 70 99

Interhome S.r.l. +39 Tel 02 48 39 14 40 Via C. Poerio 2/A | IT-20129 Milano MI Fax 02 48 39 14 37 produzione.italia@interhome.it | www.interhome.it Interhome S.r.l. Tel 055 55 21 31 Via G. Modena 19 | IT-50129 Firenze FI firenze@interhome.it Local Service Offices Lido di Camaiore/Versilia interhome.versilia@interhome.it Sorrento/Amalfi interhome.santagata@interhome.it

Tel 04 92 12 02 29

Interhome Franchise-Partner Puglia/Salento gioampolo@yahoo.it Sardegna-North affitti@gabettigallura.com Sestriere collimau@libero.it

Tel 01 53 89 06 06

Velká Británie

Tel 04 94 05 32 08 Tel 04 79 00 64 86 Tel 04 68 49 87 67

Tel 04 66 53 03 84 Tel 04 68 21 33 48 Tel 04 94 26 70 28 Tel 05 59 26 98 99 Tel 04 94 56 45 99 Tel 04 94 49 08 60

Tel

0584 6502 17

Tel

081 808 52 36

Tel

392 60 56 042

Tel

0789 20 40 19

Tel

0122 768 00

Interhome Ltd | Gemini House +44 Tel 020 8780 6633 10-18 Putney Hill | GB-London SW15 6AX Fax 020 8780 6631 info@interhome.co.uk | www.interhome.co.uk

Nizozemí Interhome Vakantie BV +31 Tel 070 414 10 00 Lange Kleiweg 50 E/F | NL-2288 GK Rijswijk Fax 070 414 10 41 info@interhome.nl | www.interhome.nl

Polsko Interhome Polska Sp. z o.o. +48 Tel 022 642 23 84 St. Kostki Potockiego 24B Fax 022 651 72 81 PL-02 958 Warszawa production@interhome.pl | www.interhome.pl

Tel 04 79 06 59 03

USA Tel 04 79 00 01 05 Tel 04 92 12 02 29

Tel 05 56 22 56 67 Tel 04 68 95 33 04

ResortQuest Int. c/o Interhome AG 2860 State Road 84 Suite 116 PMB 241 US-Fort Lauderdale FL 33312 info@interhome.us | www.interhome.us

Tel 04 68 86 08 95 Tel 04 50 73 30 68

Maďarsko

Tel 09 63 44 69.98 Tel 05 46 67 04 04 Tel 05 46 36 91 95 Tel 05 59 20 12 01 Tel 04 76 80 53 00 Tel 04 50 02 63 56 Tel 02 40 82 20 69 Tel 04 90 75 86 71

Tel 954 791 82 82 Fax 954 791 85 22

Chorvatsko ABC H-Turizam d.o.o. P. P. 11 Jurdani 99 HR-51410 Opatija interhome@abc.hr | www.interhome.com

Tel 04 94 29 18 30

+1

+385 Tel Fax

APP SOL Kft. +36 Tel Tibor Szántó Petőfi S. u. 68 HU-8230 Balatonfüred interhome@upcmail.hu | www.interhome-nyaralok.hu

51 276 715 51 274 205

30 97 46 411

Turecko mea villa Emlak Tur. ve Tic. Ltd. Sti. Inönü Caddesi (Renkli Duragi) No: 320 Kent Apt. D:21 TR-35280 Hatay – Izmir info@meavilla.com | www.interhome.com

+90 Tel 232 245 41 70 Fax 232 245 10 80

Sp. arab. emiráty Emirates Link Technology +971 Tel Unit 181, Mina Zayed AE-32134 Abu Dhabi khalid1@emirateslink.com | www.interhome.com

2 673 33 36

15


Ještě několik slov ke spolupráci s Interhome…

Záruka služeb Interhome

Vážení majitelé rekreačních objektů, víme, jak je pro mnoho majitelů těžké rozhodnutí zda pronajmout svůj dům nebo byt. Vlastníte hezký dům, ke kterému máte osobní vztah. Vše máte láskyplně zařízeno, investovali jste mnoho času a peněz a nejraději byste ho chtěli využívat v každé volné chvilce sami – jen kdybyste však na to měli čas. Současně musíte pokrýt měsíční náklady. Nabízí se správná otázka: Kdo přijede do mého domu? Bude o něj také dostatečně pečovat? Co když se někdy něco rozbije nebo zničí? Svěřte proto pronájem svého majetku jen spolehlivému a zkušenému partnerovi. Partnerovi, který se zabývá vyhradně pronájmem rekreačních objektů. Partnerovi, který v této oblasti úspěšně působí již mnoho let a současně se orientuje na budoucnost. Tomu, kdo staví potřeby jednotlivých vlastníků a pronajímatelů do středu svého úsilí. Tomu, kdo působí celosvětově a zároveň umí reagovat individuálně, v daném regionu. Rádi Vám předložíme na míru vyhotovený návrh smlouvy. Jednoduše nám pošlete vyplněný dotazník. To je první krok k úspěšné spolupráci. Těšíme se na Vaši důvěru. Váš majetek je u nás v dobrých rukou. To Vám zaručuji!

Roger Müller Ředitel oddělení nákupu

16


V každém případě nejlepší informace

Interhome poskytuje vlastníkům rekreačních objektů všechny potřebné informační materiály, formuláře a kontrolní seznamy, které usnadní profesionální pronájem. Více informací obdržíte v kanceláři Interhome.

Úloha držitele klíčů: příručka pro naše držitele klíčů

Kontrolní formuláře kvality: příručka pro úklidový personál

Kontrolní seznamy: pro příjezd zákazníků a na roční kontrolu

Klasifikační dotazník: stanovení kategorie kvality (počet hvězdiček)

Formulář pro vlastní obsazení: k oznámení vlastního obsazení Vašeho objektu

Elvia pojištění: proti poškození věcí Vašimi klienty (převezme vzniklé náklady za mimořádné události rychle a bez komplikací)

Domovní řád pro domácí zvířata: směrnice pro domácí mazlíčky našich hostů

Vyúčtovací formulář: pro hosty, včetně vedlejších nákladů, vratné kauce a lázeňského poplatku

Brožura Kvalita & bezpečí: vše, co byste měli vědět o směrnicích kvality a bezpečnostních opatřeních


Váš majetek je u nás v dobrých rukou. Kontakt – Interhome:

production@interhome.com | www.interhome.com

Profesionální pronájem  
Profesionální pronájem  

Pronajímáte-li objekt, jste na cestě k vítězství a Interhome Vám při ní může pomoci. Jsme vedoucí zprostředkovatel rekreačních objektů a pro...

Advertisement