Infogram 130 Lipiec 2018

Page 13
68

Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane Kino na Molo, na Krupówkach, w Giżycku @VisaKinoLetnie Kino.Visa.pl W Sopocie wstęp wolny do kina po zakupie biletu na Molo.

*

ORGANIZATORZY

HOTELE PARTNERSKIE

KINO PARTNERSKIE

PARTNERZY

SPONSORZY

PARTNERZY STRATEGICZNI

PATRONI MEDIALNI


9


10

Never Stop Exploring


11


12

Tatry Wysokie * VâÕ Ìő V Ãâőt

Vysoké Tatr

-«ő`ż â À `â ņ iâ>« > i V Ü i >` V -Ì>Üi ] > ÜÞà ŬV £ Çx£ °«° ° }`â i ` ÃÌ> iV i à ő ÜÞ} ` i Ü Vâià ņ i ņ Üņ° 7ÞL iÀâV i à ő > ë>ViÀ Ü ÕÀ Üi} V i} -Ì>ÜÕ] Ü i`żV i i ņ > Vő « `â Ü > V i À>âi iâ>« > i Ü ` ° >Ì Ü />ÌÀ>V 7Þà V viÀÕ i ÜÃâÞÃÌ ÃÌÜ â>L>ÜÞ] â>À Ü Ü «>À >V ` > `â iV À> > IJÜ ÃÌ> Ü] â Ü ] > « `Vâ>à â >â`Õ } >ÀÌi } Àà « ÌÀ>à i ` Õ} ŬV Î °

www.vt.sk v JÛÌ°Ã ] ³{Ó£ äÎ ££Ó Óää


13


14


15


16


17


9

WYSTAWA

18

STRH Bistro Art Cafe ul. Krupówki 4a, III piętro

Skate THEATRE

Wystawa fotografii Miłosza Rebesia

21 czerwca to Światowy Dzień Deskorolki. Z tej okazji, w kawiarni STRH pojawi się wystawa fotografii Miłosza Rebesia zatytułowana „Skate Theatre”. Na wystawę składają się spektakularne, dynamiczne zdjęcia skateboarderów. Poszczególne kadry zostały dobrane z uwagą. Pokazują, jak deskorolka wnika w miasto, tworząc razem z nim wspólny organizm. Deskorolka to nie tylko sport, czy hobby – to styl życia i właściwa dla niego kultura. To także miasto i jego architektura. Skateboarderzy postrzegają ją jednak inaczej niż urbaniści, przechodnie i zwykli miesz-

kańcy. Idąc po schodach widzą ewolucje, które można dzięki nim zrobić. Mijając krawężnik, czy dotykając poręczy, zastanawiają się nad tym, jak mógłby wyglądać przejazd po nich. Taką rolę pełni wszystko co ich otacza. Deskorolka stała się naturalnym elementem tętna miasta, wprowadzającym życie w szarą, betonową przestrzeń. Czasem niczym religia nadaje sens i poczucie celu. Fotografie Miłosza Rebesia pozwalają zajrzeć na chwilę do tego pełnego pasji świata. Wystawę można oglądać od 21 czerwca, codziennie w godzinach pracy kawiarni.


19

WYDARZENIE

MEGA LATO 2018 » » » »

28 zjeżdżalni, 14 basenów zabawy animacyjne weekendowe koncerty gwarantowana temperatura 30 °C www.tatralandia.sk


24


25


26


27


28


29

8

%


30


31
34


3537


38


39

®


40


41


4244


45


46


47


48


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.