LV_Hama...ideja

Page 1

… ideja

Ražots Dānijā, Malte Haaning Plastic A/S


...ražots Dānijā

Kas ir HAMA? Mūsu idejas pamatā ir krāsainas krelles un pamatnes. Jūs varat veidot gan vienkāršas, gan sarežģītas kompozīcijas, izvietojot krelles pamatnē. Papildiniet ar krellēm kompozīciju, kamēr tā kļūst tāda, kādu jūs to vēlaties. Jūs varat pārvietot krelles bezgalīgās kombinācijās, līdz kamēr nolemjat tās piegludināt. Ja krelles jau vienreiz piegludinātas, tās otrreiz vairs lietot nav iespējams. Savukārt pamatni, uzmanīgi gludinot, iespējams lietot vairākas reizes. Novietojiet gludināmā papīra loksni virs jūsu kompozīcijas. Lai sakausētu krelles, izmantojiet parastu mājas gludekli. Pēc gludināšanas pagaidiet pāris minūtes un ļaujiet krellēm atdzist, tad noņemiet gludināmo papīru un izceliet iegūto kompozīciju no pamatnes. Uzmanīgi sekojiet mūsu gludināšanas instrukcijām un atcerieties, ka to darīt drīkst tikai pieaugušie.

Kāpēc bērniem jāspēlējas ar HAMA? Spēlējoties ar HAMA krellēm, bērniem tiek attīstītas kustību spējas, prasme skaitīt, kombinēt krāsas un atpazīt ģeometriskās figūras, kā arī veicināta radošā domāšana. HAMA tika radīts, lai atbilstu visiem vecumiem – sākot no bērna pirmajiem neveiklajiem mēģinājumiem kontrolēt un vadīt savus pirkstus un beidzot ar pieaugušajiem, kuriem „kreļļu zīmējumi” drīzāk kļūst par pašizpausmi un vaļasprieku, nevis mācību līdzekli. Vēl vairāk - HAMA izveidots tā, lai bērni nekad nenojaustu, ka dara ko citu, kā tikai spēlējas. Bērni lieliski pavada laiku ar HAMA!


...ražots Dānijā

Ko piedāvā HAMA? Mūsu piedāvājums ir daudzveidīgs kreļļu un pamatņu klāsts dažādās krāsās, un mēs piedāvājam aizvien jaunus pamatņu veidus – pievilcīgas un interesantas formas, lai uzturētu spēkā mūsu pamata ideju. Jūsu izvēlei - trīs atšķirīgu izmēru krelles.

49 KRĀSAS, 2,5 MM DIAMETRS

Pateicoties kreļļu mazajam izmēram, jūs varat izveidot ļoti detalizētus un izsmalcinātus zīmējumus un kompozīcijas. Iztēle jums neļaus garlaikoties. Daudzi vecāki cilvēki strādā ar šo kreļļu izmēru tā vietā, lai nodarbotos ar krustdūrienu izšuvumiem. Ieteicams no 10 gadu vecuma.

65 KRĀSAS, 5,0 MM DIAMETRS

Šis izmērs ir vispopulārākais visās vecumu grupās. Ieteicams no 5 gadu vecuma, jo šī vecuma bērniem ir jau labi attīstītas kustību iemaņas. Vecāki un bērni izbauda īstu prieku, izkārtojot, saspiežot un piegludinot smalkās plastikas krelles, radoši improvizējot vai arī izmantojot mūsu piedāvātos zīmējumus no zīmējumu lapām vai Iedvesmas bukletiem.

DAŽĀDAS KRĀSAS, 10 MM DIAMETRS

MAXI izmērs tiek paredzēts pašiem mazākajiem bērniem, kuri vēl nespēj darboties ar mazajām krellēm. MAXI paredzēts 3-5 gadus veciem bērniem, kuriem nav labi attīstītas motorās spējas. Šī ir lieliska izvēle spēļu grupām, bērnudārziem un pirmsskolas klasēm. Lai to padarītu vienkāršu šai vecuma grupai, mēs piedāvājam 3 dažādu krāsu kombināciju no 22 krāsām.


...ražots Dānijā

Kāpēc HAMA krelles jāgludina? Bērniem patīk veidot un dāvināt apkārtējiem mazas dāvanas, un mūsu krelles un pamatnes dod iespēju tam notikt, turklāt neieguldot lielus līdzekļus. Visur pasaulē vecāki un vecvecāki jau saņēmuši bērnu „meistardarbus” – visneiespējamākās lietas, ko iespējams izveidot, gludinot krelles! Tas ir vispopulārākais veids, kā spēlēties ar mūsu krellēm! Mūsu kategoriskā prasība ir: ņemot vērā augsto gludekļa temperatūru, gludināšanu vienmēr jāveic pieaugušajiem! Ņemot vērā trīs dažādos kreļļu izmērus, gludināšanas instrukcijai jāseko īpaši uzmanīgi, un, ja jūs lietojat HAMA gludināšanas papīru, mēs jums garantējam lielisku rezultātu. Tikai ievērojiet šos trīs vienkāršos noteikumus:

Salieciet krelles pamatnē un kombinējiet tās zīmējumā tikmēr, kamēr esat sasniedzis, ko vēlaties.

Novietojiet gludināmā papīra loksni virsū zīmējumam un rūpīgi sekojiet gludināšanas instrukcijai katram kreļļu izmēram.

Pēc tam, kad krelles pāris minūšu laikā ir atdzisušas, izņemiet kompozīciju no pamatnes. Tagad jūs ar to varat spēlēties, iekārt loga ailē u.tml.


...ražots Dānijā

Pamatnes un Iedvesmas bukleti Mēs piedāvājam plašu pamatņu klāstu. Mūsu galvenā pamatne (detaļa nr. 234) tika izveidota, lai nodrošinātu savstarpēju savietojamību un dotu tev iespēju veidot ļoti lielus zīmējumus. Galvenās MIDI pamatnes ir pieejamas arī caurspīdīgā versijā, kas dod iespēju novietot pamatni uz zīmējuma lapas. Visas MAXI pamatnes ir caurspīdīgas - tas atvieglo iespēju mazākajiem bērniem sekot zīmējumam, kas novietots zem pamatnes. Lūdzam ievērot: uzmanīgi gludinot, ko vienmēr veic kāds no pieaugušajiem, jūs varat lietot pamatnes vairākas reizes!

Mūsu Iedvesmas bukletos iekļautas dažādas idejas un ieteikumi zīmējumu variantiem. Pieejami bukleti katram no trim kreļļu izmēriem.


...ražots Dānijā

Radoši HAMA ir lieliska rotaļlieta, kas vienlaikus liek darboties abām smadzeņu puslodēm un rast risinājumu. Tādas rotaļalietas ir reti sastopamas.

Izglītojoši HAMA krelles vingrina roku-acu koordināciju. Bērni mācās atpazīt un savietot krāsas, precīzi ņemt un pārvietot sīkus priekšmetus, kā arī atšķirt dažādus to izmērus. HAMA ražo arī alfabēta un skaitļu pamatnes, mācot piecus līdz septiņus gadus veciem bērniem pazīt burtus un ciparus. Šajos komplektos jūs varat atrast dažādu ģeometrisko figūru pamatnes. Tādā veidā bērni tiek iepazīstināti arī ar ģeometriju.


...ražots Dānijā

Tīri HAMA krelles nebojā ne apģērbu, ne mēbeles. Ja kāda no krellēm iekļuvusi veļas mazgājamajā mašīnā, tā to nesabojās. Ja jūs lietojat gludināmo papīru, uz gludekļa pēc gludināšanas nepaliks neviens traips.

Droši HAMA produkti tikuši testēti pēc visām nepieciešamajām prasībām. Ja gadījumā bērns krelles norij, uztraukumam nav pamata. Mazie elementi izies cauri bērna gremošanas un zarnu sistēmai, jo to virsma ir gluda un bez asām malām. Mēs kreļļu ražošanā izmantojam tikai augstākās kvalitātes polietilēnu.

Iepriecinoši Košas krāsas, interesantas formas un iztēles rosināšana – tas viss kopā rada prieku!


Jūs varat iepazīties ar HAMA, ielūkojoties zemāk norādītajā interneta adresē, un jūs varat atrast HAMA preces vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Bērniem ir iespēja pievienoties “CLUB HAMA”, vienkārši reģistrējoties mūsu mājas lapā. Turpat var apskatīt visu HAMA produktu klāstu. Mūsu mērķis ir ražot un pilnveidot augstākās kvalitātes produktus - ar izteiktu spēles faktoru un izglītojošus, kā arī tādus, kas rosina bērnos radošo domāšanu un nodrošina patīkamu spēlēšanās procesu.

DĀNIJA

99114

Ringvejen 51 . DK-7900 Nykøbing Mors Tālr.: +45 97 72 12 66 . Fakss: +45 97 72 22 57 E-pasts: info@hama.dk www.hama.dk


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.