LT_Hama...koncepcija

Page 1

... koncepcija

Malte Haaning Plastic A/S, pagaminta Danijoje.


… made in Denmark

Kas yra HAMA? Mūsų žaidimų koncepcija – spalvoti karoliukai ir platformos. Dėliodami karoliukus ant platformos galite sudėti paprastų arba sudėtingų mozaikų. Karoliukus dėliokite ant platformos tol, kol sukursite norimą piešinį. Kol mozaikos neišlyginsite, karoliukus galėsite perkelti iš vienos vietos į kitą. Išlyginę mozaiką karoliukų dar kartą panaudoti nebegalėsite. Jeigu lyginsite atsargiai, platformą galėsite naudoti ne vieną kartą. Ant platformos su sudėliota mozaika uždėkite lyginimo popierių. Karoliukus sulydykite naudodami buitinį lygintuvą. Šiek tiek palaukite, kol karoliukai atvės, pakelkite lyginimo popierių ir nuimkite mozaiką nuo platformos. Atidžiai laikykitės lyginimo nurodymų. Lyginti turėtų suaugęs žmogus.

Kodėl vaikai turėtų žaisti su HAMA? Dėliodami HAMA mozaikas, vaikai lavina motoriką, mokosi skaičiuoti, derinti spalvas, atpažinti geografines formas ir ugdo kūrybingumą. HAMA mozaikos tinka įvairaus amžiaus žmonėms, pradedant mažiausiais vaikais, kurie dar tik mokosi valdyti pirštus, ir baigiant suaugusiais, kuriems mozaikų dėliojimas tampa ne mokymosi, o saviraiškos priemone. Be to, mozaikos sukurtos taip, kad vaikai nė neįtaria, kad jie ne tik žaidžia. Vaikams labai patinka HAMA!


… made in Denmark

Ką siūlo HAMA?

HAMA mozaikos dėliojamos naudojant įvairiausių spalvų karoliukus ir skirtingas platformas. Nuolat kuriame patrauklių ir įdomių formų platformas, kurios atnaujina žaidimo koncepciją. Mozaikos yra trijų skirtingų dydžių.

49 SPALVOS – 2,5 MM SKERSMUO

Kadangi karoliukai yra labai smulkūs, galėsite kurti ypač detalius ir sudėtingus piešinius bei mozaikas. Vaizduotei ribų nėra. Daugelis pagyvenusių žmonių vietoj siuvinėjimo renkasi šio dydžio mozaikas. Rekomenduojama nuo 10 metų ir vyresniems.

65 SPALVOS – 5,0 MM SKERSMUO

Šios mozaikos yra pačios populiariausios tarp visų amžiaus grupių. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų, kadangi vyresnių vaikų motorika jau yra gerai išlavinta. Ir vaikai, ir suaugusieji puikiai praleidžia laiką dėliodami smulkių plastiko karoliukų mozaikas juos sujungdami, įspausdami arba lygindami, kurdami savo modelius arba dėliodami mozaikas pagal mūsų iliustracijas ar specialias knygeles "Inspiration".

MIŠRIOS SPALVOS – 10 MM SKERSMUO

MAXI mozaikos skirtos mažiems vaikams, kurie gali žaisti su didesniais karoliukais. Karoliukų dydis skirtas 3–5 metų amžiaus vaikams, kurių motorika dar nėra išlavinta. Šios mozaikos ypač tinka užsiėmimams grupėse, darželiuose ir parengiamosiose klasėse. Šiai amžiaus grupei siūlome rinktis tris skirtingus spalvų derinius, kuriuos sudaro 22 spalvų.


… made in Denmark

Kodėl HAMA karoliukus reikia lyginti? Vaikai labai mėgsta kurti ir dovanoti mažas dovanas, o mūsų karoliukai ir platformos leidžia tai daryti nebrangiai. Tėvai ir seneliai visame pasaulyje gauna tikrų „šedevrų“, kurie sukuriami lyginant karoliukus! Tai pats populiariausias būdas žaisti su mūsų karoliukais! Dar kartą pabrėžiame, kad mozaikas būtinai turi lyginti suaugę žmonės, kadangi lygintuvas stipriai įkaista. Kadangi karoliukai yra trijų skirtingų dydžių, būtina atidžiai laikytis lyginimo nurodymų. Jeigu naudosite HAMA lyginimo popierių, garantuojame, kad kiekvieną kartą pasieksite puikių rezultatų. Tereikia laikytis trijų paprastų taisyklių:

Dėliokite karoliukus ant platformos tol, kol pasieksite norimą rezultatą.

Uždenkite sudėliotą mozaiką lyginimo popieriumi ir atidžiai laikykitės atitinkamo dydžio karoliukų lyginimo nurodymų.

Palaukite keletą minučių, kol karoliukai atvės ir sudėtą mozaiką nuimkite nuo platformos. Su mozaika galite žaisti, pakabinti ant lango ir pan.


… made in Denmark

Platformos ir mozaikų knygelės Galime pasiūlyti pačių įvairiausių platformų, o mūsų "pagrindinė" platforma (Nr. 234) gali būti sujungiama su kitomis platformomis, todėl galite sudėlioti ypač dideles mozaikas. Pagrindinės MIDI platformos gali būti ir permatomos, todėl jas galite dėti virš mozaikos piešinio. Visos MAXI platformos yra permatomos, todėl mažiems vaikams mozaiką dėlioti paprasčiau platformą uždėjus ant norimo piešinio. Atminkite: Jeigu lyginsite atsargiai, ir visada lygins suaugęs žmogus, platformą galėsite naudoti ne vieną kartą!

Knygelėse „Inspiration“, kurios skirtos visų trijų dydžių karoliukams, pateikiama įvairiausių priešinių ir idėjų.


… made in Denmark

Kūrybingumas HAMA – geriausias žaislas, su kuriuo žaidžiant tuo pat metu veikia abu smegenų pusrutuliai. Žaislų, kuriais žaisdami vaikai turi naudotis abiem smegenų pusrutuliais, yra ypač mažai.

Lavinimas HAMA karoliukai padeda lavinti akių-rankų koordinaciją. Vaikai išmoksta atpažinti ir derinti spalvas, paimti ir tiksliai įstatyti mažas detales bei skirti įvairias formas. Yra HAMA platformų, skirtų raidėms ir skaičiams dėlioti, todėl penkerių-septynerių metų vaikai mokosi pažinti raides ir skaičius. Platformos yra įvairiausių geometrinių formų. Taigi vaikus taip pat galima supažindinti su geometrija.


… made in Denmark

Švara HAMA karoliukai negadina drabužių ar baldų. Net jeigu keli karoliukai patektų į skalbyklę, jie būtų tiesiog nuskalauti ir negalėtų jos sugadinti. Jeigu naudosite mūsų lyginimo popierių, jis neišteps lygintuvo.

Saugumas HAMA gaminiai atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus. Nebūtina panikuoti, net jeigu vaikas prarijo karoliuką, kadangi pastarasis nesužalos vaiko organizmo – jis yra aptakios formos ir neturi aštrių kampų. Karoliukus gaminame iš kokybiško polietileno.

Malonumas Ryškios spalvos, įdomios formos ir vaizduotės lavinimas teikia daug malonumo!


Su HAMA galite susipažinti internete toliau nurodytu adresu, o HAMA gaminiais prekiaujama daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Vaikai gali tapti HAMA KLUBO nariais registruodamiesi mūsų interneto svetainėje. Joje taip pat galima susipažinti su visu HAMA gaminių asortimentu. Mūsų tikslas – kurti ir gaminti aukščiausios kokybės gaminius. Gaminiai turi sudaryti galimybes žaisti įdomius žaidimus ir mokytis, padėti vaikui ugdyti kūrybingumą. Su gaminiais turi būti malonu ir įdomu žaisti.

DANIJA

99116

Ringvejen 51 . DK-7900 Nykøbing Mors Tel.: + 45 97 72 12 66 . Faks.: + 45 97 72 22 57 El. paštas: info@hama.dk www.hama.dk


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.