Page 1

FORD MONDEO


1

Go further Pasaulyje, kuriame gausu prekių su identiškomis savybėmis, naujausi „Ford“ modeliai yra išskirtiniai. Kiekvienas modelis – tai unikalaus dizaino ir stulbinančių technologijų derinys, galintis priklausyti jums. Išbandykite mūsų automobilį ir pajuskite, kuo jis skiriasi nuo kitų.

2-11 Ford kinetic Design

12-15 Quality

16-17 Green

18-19 Safe

20-21 Smart

22-29 Pasirinkite Ford Mondeo

Mūsų modeliai, įkūnijantys „Ford“ kinetinį dizainą, užburia savo žavesiu. Drąsios, dinamiškos linijos sukuria energingo judėjimo įspūdį.

Mūsų suprojektuotame ir pagamintame „Ford“ automobilyje puikiai jausitės daugelį metų nuo pat jo įsigijimo dienos. O ir vairuoti jį bus be galo malonu.

Pritaikydami pažangią „Ford ECOnetic“ technologiją, mes kuriame automobilius, kurie ne tik taupiai naudoja degalus, bet ir išsiskiria mažomis CO2 emisijomis, dėl ko žymiai atpinga jų eksploatacija.

„Ford“ išmaniajai saugos sistemai pritaikytos modernios technologijos, padėsiančios jums išvengti nelaimingų atsitikimų kelyje, o jeigu tokia nelaimė ir nutiks, jos patikimai jus apsaugos.

Automobiliai, kurie patys suranda stovėjimo vietą, priekinio stiklo valytuvai, kurie žino, kada pradeda lyti – tai tik keli jūsų gyvenimą palengvinsiantys „Ford“ sprendimai.

a Trend a Titanium

30-31 Gama

32-41 Pasirinkite papildomą įrangą a a a a

Ford Individual Garso įranga Ratlankiai Priedai

42-51 Specifikacijos

52-54 Spalvos ir apdaila

55 Nuosavybė


2

3

Aš rizikuoju protingai. Atlygis kalba už save.

„Lunar Sky“ spalvos 5 durų „Ford Mondeo Titanium“ su 18 colių, „Y“ formos stipinų lengvo lydinio ratlankiais. LED dienos žibintai, chromuotas šoninių langų apvadas ir durų veidrodėliai su integruotais posūkių rodikliais – tai standartinė automobilio įranga.


4

5

Aš žinau savo ribas. Tiesiog kartais man norisi jas išplėsti.

„Panther Black“ spalvos „Ford Mondeo Titanium“ universalas su 18 colių, 5 stipinų lengvo lydinio ratlankiais ir su „Windsor“ aukščiausios klasės „Cognac“ spalvos sėdynių odos apdaila. „Ice White“ spalvos „Ford Mondeo Titanium“ su 18 colių, „Y“ formos stipinų lietais ratlankiais.


6

7

Įkopus į viršukalnę geriausia yra tai, kad jūsų visada laukia kitas kalnas, kurį taip pat trokštate nugalėti.

„Lunar Sky“ spalvos „Ford Mondeo Titanium“ universalas su 18", „Y“ formos stipinų lengvo lydinio ratlankiais ir nauju 2,0 l „EcoBoost“ (240 AG) varikliu su „Ford PowerShift“ transmisija. Standartinei įrangai priklauso chromuotas šoninių langų apvadas ir LED stabdžių žibintai.


8

9

Pasirinkę tinkamą automobilį, visada būsite priekyje

„Ice White“ spalvos „Ford Mondeo Titanium“ su 19", „Y“ formos stipinų lengvo lydinio ratlankiais ir 2,2 l „Duratorq TDCi“ varikliu (200 AG). Unikaliame sportinio kėbulo aerodinaminių elementų komplekte yra sportinio tipo priekinis bamperis ir galinis bamperis su integruotu difuzoriumi.


10

11

Su laiku žmonės ima vertinti tai, kas geriausia

Pastaba. „Bluetooth®“ yra „Bluetooth SIG, Inc.“ prekių ženklas. Bet koks šio ženklo naudojimas „Ford Motor Company Limited“ bei su ja susijusių kompanijų tikslais yra licencijuotas. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams. Pastaba. Vairuotojams vairavimo metu draudžiama kalbėtis telefonu ar naudotis panašiais daiktais.

„Ford Mondeo Titanium“ su „Windsor“ aukščiausios kokybės „Medium Light Stone“ spalvos odine sėdynių apdaila, „Sony“ radijas/CD grotuvas ir „Bluetooth®“ su valdymo balsu sistema ir USB sąsaja skirta jūsų „iPod®“.


12

„Windsor“ odos apdaila „Ford Mondeo“ aukščiausios kokybės „Windsor“ odinė sėdynių apdaila leis jums visą laiką jausti išskirtinumą. (Pasirenkama „Titanium“ įranga)

„Ford Mondeo“ bandymų metu atlaikė tokį šiurkštų elgesį, kuris gerokai pranoko įtampą ir sunkumus, lydinčius kasdienį vairavimą. Mūsų bandomieji automobiliai patyrė išmėginimus, kurių metu durelės buvo atidaromos ir uždaromos 84 000 kartų (iš jų 5 000 kartų jos buvo stipriai užtrenkiamos), o kėbulas buvo purškiamas druskingu ir rūgščiu vandens tirpalu. Kiekvienas pro gamyklos vartus išriedantis „Mondeo“ yra pagamintas taip, kad atlaikytų šiuos ir daugelį kitų sunkių išbandymų.

Įrodyta kokybė

Bandymai Kurdami „Ford Mondeo“ išbandėme jį kelyje, nuvažiuodami šešioms kelionėms aplink pasaulį prilygstantį atstumą. Išbandėme automobilį ekstremaliausiomis realiomis oro sąlygomis temperatūroje nuo -40 ºC iki +80 ºC ir vis bandėme jį dar ir dar kartą. Tai automobilis, kuriuo galite pasitikėti iki mažiausios detalės. 4 514 km 17 202 km 48 381 km 93 622 km 137 978 km 178 334 km 230 219 km

LED dienos žibintai Naujieji LED dienos žibintai – tai įrodymas, kad „Ford Mondeo“ kūrėjai daug dėmesio skyrė net pačioms smulkiausioms automobilio detalėms. Jie užtikrina kur kas geresnį kelio matomumą kitiems eismo dalyviams – ypač esant blogam orui. Ši stilinga konstrukcijos detalė naudoja kur kas mažiau energijos už artimąsias šviesas, nes jai pritaikyta pati naujausia LED technologija. (Pasirenkama „Trend“ įranga, standartinė „Titanium“ įranga)

Išbandymas visomis važiavimo sąlygomis „Ford Mondeo“ atlaikė sunkiausius išmėginimus „Ford“ bandymų trasoje Lomelyje, kur imituojamos pačios blogiausios važiavimo sąlygos Europoje.

Juodos spalvos centrinė konsolė Įmantri išvaizda, rafinuotumo jausmas ir funkcionalumas.

Chromuotas šoninių langų apvadas (standartinė „Titanium“ įranga)


14

Augantis efektyvumas Mūsų pirmaujančių savo klasėje turbininių dyzelinių variklių šeimą dabar papildė naujos kartos itin efektyvūs „EcoBoost“ benzininiai varikliai su turbokompresoriumi, išsiskiriantys ne tik didele galia, bet ir aukštu sukimo momentu, mažesne CO2 emisija ir degalų sąnaudomis. Mūsų variklių asortimento viršūnėje yra 240 AG 2,0 l „EcoBoost“ variklis, kurio vidutinės degalų sąnaudos yra tik 7,7 l/100 km.

Dėl itin efektyvių ir dar galingesnių variklių, adaptyviosios pakabos ir „Ford PowerShift“ transmisijos „Ford Mondeo“ galima drąsiai laikyti ištikimiausiu vairuotojo bičiuliu.

Visapusė kontrolė

Nepriklausoma galinė pakaba „Control Blade“

Vairuotojo parenkamas pakabos režimas

Kad automobilis riedėtų tolygiau ir jo valdymas būtų tikslesnis, ši pažangi galinės pakabos sistema leidžia kiekvienam ratui judėti nepriklausomai į viršų ir žemyn per kelio nelygumus.

Priklausomai nuo nuotaikos galite pasirinkti automobilio pakabos režimą – sportinį, įprastą arba ramaus važiavimo. Kiekvienas amortizatorius yra reguliuojamas penkis kartus per sekundę. Tokiu būdu užtikrinamas optimalus važiuojančiųjų patogumas ir geriausias įmanomas sukibimas. Tai taip pat gerokai pagerina automobilio valdymą, jo stabilumą ir stabdymo efektyvumą. (Pasirinktinis elementas, kuris diegiamas tik kartu su „Ford Key-Free“ berakte sistema)

Jauskite galią Tai tobulas patogumo (siejamo su automatine transmisija) ir tolygaus judėjimo bei puikių važiavimo charakteristikų (siejamų su mechanine transmisija) derinys. „Ford PowerShift“ 6 pavarų automatinė transmisija tiksliai parenka momentą, kada reikia perjungti pavarą, todėl jos perjungiamos itin sklandžiai. Palyginus su įprasta automatine transmisija, „Ford PowerShift“ užtikrina taupesnį degalų naudojimą: automobilis su 2,0 l „Duratorq TDCi“ varikliu (163 AG) sunaudoja tik 5,6 l/100 km.

19 colių lengvo lydinio ratlankiai su sportine pakaba (pasirenkama įranga)

Daugiau galios, mažesnės degalų sąnaudos

Pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) su įspėjimu apie pavojingą priartėjimą („Forward Alert“) Ši patobulinta greičio valdymo sistema koreguoja jūsų greitį, jeigu prieš jus važiuojantis automobilis ima važiuoti lėčiau, o kai kelias tampa laisvas, jūs vėl grįžtate į prieš tai nustatytą greitį. „Forward Alert“ perduoda garsinį ir vaizdinį perspėjimo signalą, kai kyla pavojus susidurti su priešais važiuojančiu automobiliu. (Pasirenkama „Titanium“ įranga)

„Ford Duratorq TDCi“ dyzeliniai varikliai dirba efektyviau ir tyliau, nes jiems pritaikytas pažangus dviejų pakopų degalų įpurškimo procesas, kuris užtikrina reikiamo degalų kiekio padavimą.


16

17

„Ford ECOnetic“ technologija, kuri padės taupyti degalus ir leis sumažinti CO2 emisijas, sukurta tam, kad padėtų jums sumažinti automobilio eksploatacines išlaidas nepakenkiant jo stilingumui ir važiavimo kokybei. Ši technologija dažniausiai yra kartu įdiegta mūsų „ECOnetic“ modeliuose, kurie išsiskiria pačiomis mažiausiomis degalų sąnaudomis ir CO2 emisijomis tarp savo klasės automobilių. Netolimoje ateityje „ECOnetic“ technologija bus taip pat pritaikyta mūsų elektromobiliams ir hibridiniams elektromobiliams, biokuru varomiems automobiliams, iš kištukinio lizdo įkraunamiems hibridams ir vandeniliniais kuro elementais varomiems automobiliams.

„Ford ECOnetic“ technologija a „Ford EcoBoost“ ekonomiški benzininiai varikliai a „Ford Duratorq TDCi“ modernūs dyzeliniai varikliai – tai ypač mažos degalų sąnaudos ir CO2 emisijos a „Ford PowerShift“ automatinė transmisija – tai mechaninės pavarų dėžės efektyvumo ir įprastos automatinės dėžės patogumo derinys a „Ford Auto-Start-Stop“ sistema a „Ford Smart Regenerative Charging“ sistema įtaupo degalus ir įkrauna akumuliatorių tuo metu, kai nespaudžiamas akseleratoriaus pedalas a „Ford Electric Power-Assisted Steering“ – tai kur kas efektyvesnė vairo stiprintuvo sistema, naudojanti mažiau variklio galios a „Active Grille Shutter“ pagerina aerodinamiką ir sumažina degalų sąnaudas a „Ford Eco Mode“ vairuotojo informavimo sistema rodo, kada važiuojate ekonomiškiausiu režimu a Pavarų perjungimo indikatorius pataria, kada perjungti pavarą, kad degalų sąnaudos būtų kuo mažesnės

Ką jums gali suteikti „Ford ECOnetic“ technologija?

„Ford EcoBoost“ „Ford EcoBoost“ varikliai su tiesioginiu benzino įpurškimu, turbina ir kintama vožtuvų sinchronizacija suteikia galią ir sukimo momentą, kokie būdingi kur kas didesnio litražo varikliams. Naujojo „Mondeo“ 1,6 l ir 160 AG „EcoBoost“ variklis yra galingesnis už 2,0 l „Duratec“ variklį, be to, jis išsiskiria mažesnėmis degalų sąnaudomis ir CO2 emisija.

„Ford Auto-Start-Stop“ Kai jūsų automobilis stovi veikdamas tuščiąja eiga, variklis automatiškai išsijungia, ir taip gerokai sumažėja degalų sąnaudos. Kai tik norėsite pajudėti, variklis vėl bus iš karto paleistas.

Elektriniai ir hibridiniai automobiliai Mūsų elektra varomi automobiliai visiškai neteršia aplinkos. Įkraunami naudojant kištukinius lizdus ir galintys su įkrautu akumuliatoriumi nuriedėti iki 160 km, jie idealiai tiks reguliariam važinėjimui į darbą ir kelionėms po miestą. Be to, šiuo metu kuriami du naujausios kartos hibridiniai modeliai.

Dirbame dėl švaresnio rytojaus „Ford“ kompanija tyliai ir nuosekliai siekia sumažinti mūsų neigiamą poveikį aplinkai. Štai trumpa veiksmų santrauka: a Nuo 2000 metų sumažinome gamybai skirtas energijos sąnaudas daugiau kaip 27 %, o CO2 emisijas – 31 % visame pasaulyje. a Nuo 2003 iki 2008 m. „Ford“ vandens sąnaudos visose Europoje veikiančiose kompanijos gamyklose sumažėjo 40 %. a Saulės baterijų / fotoelektros plokštės ant mūsų Bridžendo variklių gamyklos stogo Jungtinėje Karalystėje pagamina tiek elektros energijos, kad jos pakanka apšviesti 10 000 m2 plotui. a Beveik 300 Europoje pagamintų „Ford“ automobilių dalių yra iš perdirbtų nemetalinių medžiagų – tokiu būdu į sąvartynus kasmet išvežama 17 000 tonų mažiau atliekų.

Visą „Ford“ Dagenhamo dyzelinių variklių centrui būtiną elektros energiją tiekia trys 85 m aukščio vėjo turbinos. Turėdamos bendrą maksimalią atiduodamąją 5,9 MW galią, jos pagamina daugiau kaip 11,4 mln. kWh elektros energijos kiekvienais metais. Jos pakaktų aprūpinti elektros energija virš 3400 namų.

Mūsų gamykla Kelne naudoja hidroelektrinių energiją iš Norvegijos ir Švedijos. Tai per metus sumažina CO2 emisijas 190 000 tonų. Pagamintų automobilių plukdymas baržomis Reino upe reiškia, kad bus naudojama mažiau sunkvežimių ir atitinkamai suvartojama mažiau degalų, dėl ko dar labiau sumažės CO2 emisijos.

Norėdami rasti daugiau informacijos, prisijunkite:

ford.com/go/sustainability


18

19

Adaptyvi priekinių žibintų sistema (AFS), pakreipianti šviesos srautą posūkio kryptimi Ši sistema pasuka artimųjų žibintų šviesos srautą 15 laipsnių kampu posūkio, į kurį įvažiuoja automobilis, kryptimi, o statiškas išlenktas šviesos srautas ryškiau apšviečia kampus ir susikirtimo taškus. (Pasirenkama įranga)

„Ford Mondeo“ automobilyje puikiai tarpusavyje dera pasyvios ir aktyvios saugos sistemos, užtikrinančios jūsų ir jūsų keleivių saugumą.

8

Subalansuota apsauga

10 14

2 Bekompromisis saugumas „Ford Mondeo“ konstruktorių požiūrio į saugumą išraiška – tai aukščiausias „Euro NCAP“ 5 žvaigždučių suaugusiųjų ir 4 žvaigždučių vaikų saugos įvertinimas.

1 5

3 4

6 11

12

13 7

9

1.

Vairuotojo ir priekinio keleivio saugos oro pagalvės◆

2.

Vairuotojo ir priekinio keleivio šoninės saugos oro pagalvės

3.

Šoninės užuolaidinės saugos oro pagalvės

4.

Pripučiama apsauginė vairuotojo kelių saugos oro pagalvė

5.

Sustumiama vairo kolonėlė ir įtraukiami pedalai

6.

Nuo smūgio saugantys šoniniai durų rėmai

7.

ISOFIX sistemos vaiko kėdutės tvirtinimo taškai ant galinės sėdynės

8.

Tvirtas plieninis rėmas

9.

Avarinio stabdymo žibintai

10. Variklio skyriaus skersinės sijos ir energiją sugeriantis porėmis 11. Elektroninė stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) su elektronine stabdymo jėgos paskirstymo funkcija (EBD) 12. Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) su ratų sukibimo kontrolės sistema ir avarinio stabdymo pagalbine sistema (EBA) 13. Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai 14. Pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) su įspėjimu apie pavojingą priartėjimą („Forward Alert“) (pasirenkama įranga)

11

12

◆Pastaba. Jei „Ford“ automobilyje įrengta priekinio keleivio saugos oro pagalvė, prie priekinės keleivio sėdynės vaiko kėdutės tvirtinti negalima. Saugiausia vieta vaikui – prie galinės sėdynės pritvirtinta kėdutė.

13

*Diegiama tik su „Euro V“ varikliais, išskyrus „1.6 Duratec Ti-VCT“ benzininį variklį, ir „2.0 Duratec“ (145 AG) „Flexifuel“ variklį.

Išvažiavimo už eismo juostos ribų perspėjimo sistema Ši sistema perspėja vairuotoją, kai automobilis įvažiuoja į kitą greitkelio juostą nenaudodamas posūkio rodiklio. Vairaratis tris kartus trumpai suvibruoja, o prietaisų skydelyje rodomas vizualus perspėjimo signalas. (Pasirenkama įranga)

Halogen Adaptive Front lighting System with static cornering lights Pasuka priekinius žibintus posūkio kryptimi. Taip pat automobilyje įmontuoti statiniai posūkio apšvietimo žibintai, kurie leis jums saugiai manevruoti tamsoje. (Pasirenkama įranga)

Greičio ribotuvas* Diegiama su greičio palaikymo sistema. Ši sistema jums leis nustatyti greitį nuo 30 iki 180 km/h. Variklio valdymo sistema užtikrina, kad variklis veiktų jūsų nustatytose ribose. (Standartinė įranga)

Automatinės ilgosios šviesos Perjungia priekinių žibintų ilgąsias šviesas į trumpąsias, kai tik aptinkama iš priekio artėjanti transporto priemonė arba atitinkamas gatvės apšvietimas. Kai kelias yra laisvas, sistema vėl automatiškai įjungia ilgąsias šviesas. (Pasirenkama įranga)

Vairuotojo perspėjimo sistema Kelio stebėjimo kamera įvertina vairuotojo budrumo lygį, kuris parodomas prietaisų skydelyje: vairaratis rodo vairuotojo budrumą, kavos puodelis – rekomenduojamą pertrauką. Jeigu važiuojama toliau, perspėjimo signalas kartojamas intervalais kartu su įspėjamuoju skambėjimu. (Standartinė „Titanium“ įranga)


20

Kad jūsų gyvenimas būtų saugesnis ir lengvesnis, beveik kiekviename „Mondeo“ sistemoje įdiegtos pažangios technologijos. Pirmą kartą „Mondeo“ vairuotojai galės džiaugtis plačiu moderniausių funkcijų asortimentu, pavyzdžiui, informacijos apie nematomą ruožą sistema („Blind Spot Information System“) ir išvažiavimo už eismo juostos ribų perspėjimo sistema („Lane Departure Warning“).

Technologinis pranašumas

„Blind Spot Information System“ (informacijos apie nematomą ruožą sistema) Ši aukščiausių technologijų vaizdinė priemonė palengvina ilgas keliones. Kai tik kita transporto priemonė (lengvasis automobilis, motociklas ar sunkvežimis) atsiduria jums nematomame ruože, ji neblaškydama dėmesio įspėja jus šviesa, įtaisyta vairuotojo ir keleivio durų veidrodėliuose. („Titanium“ pasirenkama įranga)

„Ford“ beraktė sistema su „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuku Užveskite automobilį, užrakinkite ir atrakinkite dureles be raktelio. Tik turėkite nuotolinio valdymo pultelį kišenėje ar rankinėje. („Titanium“ pasirenkama įranga)

Oro kokybės jutiklis Kai lauke aptinkamas didelis oro užterštumas, jutiklis automatiškai įjungia oro kondicionieriaus recirkuliacijos režimą, kuris išjungiamas įvažiavus į švaraus oro zoną. (Pasirenkama įranga)

Galinio vaizdo kamera

Triukšmą slopinantis priekinio lango stiklas

Įjunkite atbulinės eigos pavarą ir ekrane iš karto pamatysite galinio vaizdo kameros rodomą vaizdą už jūsų automobilio. Kad būtų saugiau ir lengviau manevruoti, speciali grafika rodys automobilio plotį ir centrinę liniją atsižvelgiant į posūkio kampą. (Pasirenkama įranga, įdiegiamas CD/SD PLUS navigacinėje sistemoje su 7 colių jutikliniu ekranu)

Priekinio lango stiklas yra su specialiai šiuo tikslu sukurtu akustiniu vinilu, kuris sumažina triukšmo lygį. Tylesniame automobilio salone bus lengviau susikalbėti, klausytis muzikos arba apgalvoti jums svarbius dalykus. (Standartinė įranga)

Susitraukiantis bagažinės dangtis Lengvai naudojamas ir patogus dangtis uždengti jūsų bagažui. (Tik universale)

Vaikų apsaugai skirti elektra valdomi galinių durų užraktai Apsaugokite patį brangiausią savo turtą spustelėdami mygtuką vairuotojo duryse. (Pasirenkama „Child Pack“ įranga)

Degalų pildymas be dangtelio su „Ford Easy Fuel“ sistema Jums nebereikės liesti nešvaraus degalų bako dangtelio. Be to, dėl „Ford Easy Fuel“ neįmanoma pripilti netinkamų degalų. (Standartinė įranga)


22

23

„Trend“

Nuotraukoje pavaizduotas „Trend“ modelis, nudažytas „Dark Micastone“ spalva.

„Trend“ – tai elegancija, stilius ir įspūdinga įranga.

Savybės a a a a a a a

a a

Oda aptrauktas vairaratis (standartinė įranga)

Oda aptraukta pavarų perjungimo svirtis (standartinė įranga)

Priekinė ir galinė lemputė skaitymui (standartinė įranga)

16" 7 stipinų ratų gaubtai Kėbulo spalvos bamperiai Kėbulo spalvos durų rankenos Chromuotas viršutinių grotelių apvadas Priekiniai rūko žibintai Tonuoti stiklai Elektra valdomi ir šildomi kėbulo spalvos šoniniai veidrodėliai su integruotais posūkių rodikliais Žmogaus ir mašinos sąsaja (HMI) su standartiniu ekranu Chromuotos vidinės durų rankenėlės

Oro kondicionierius su dviejų zonų automatiniu temperatūros reguliavimu (DEATC) (standartinė įranga)

a Vairuotojo sėdynės aukščio reguliavimas elektra, juosmens atramos reguliavimas rankiniu būdu a Rankinis priekinės keleivio sėdynės juosmens atramos reguliavimas a Kelionės kompiuteris a Porankis galinės sėdynės centre a Septynios oro pagalvės, įskaitant ir vairuotojo kelius saugančią oro pagalvę a Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) su ratų sukibimo kontrolės sistema ir avarinio stabdymo pagalbine sistema (EBA) a Nuotolinio valdymo centrinis užraktas

Apšviečiami veidrodėliai esantys skydeliuose nuo saulės (standartinė įranga)

a Oro kondicionierius su dviejų zonų automatiniu temperatūros reguliavimu (DEATC) a Šildomas priekinio lango stiklas a Oda aptrauktas vairaratis a Oda aptraukta pavarų perjungimo svirtis a Elektra valdomi priekiniai ir galiniai langai a Vairuotojo ir keleivio veidrodėlių, esančių skydeliuose nuo saulės, apšvietimas a Priekinė ir galinė lemputė skaitymui a Šildomos priekinės sėdynės

Langų atidarymas ir uždarymas vienu mygtuko paspaudimu Atidarysite ir uždarysite visus langus nuotoliniu būdu. (standartinė įranga)


24

25

Trend Sport

Pavaizduotas Ford Mondeo Trend Sport „Dark Micastone“ metallic spalvos.

Kėbulo apdailos paketas pavers Jūsų Ford Mondeo išskirtiniu

Papildomai prie Trend a 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai a Sportinė pakaba a Kėbulo apdailos paketas su sportinio stiliaus priekiniu ir galiniu bamperiu a LED dienos žibintai a Slenksčių apdaila su Mondeo logotipu a Aliuminiu dengti pedalai ir kojos atrama a Dalinės odos sėdynių apdaila

17 colių lengvojo lydinio ratlankiai (Standartinė įranga)

Aliuminiu dengti pedalai ir kojos atrama (Standartinė įranga)

Slenksčių apdaila su Mondeo logotipu Nerūdijančio plieno slenksčių apdaila suteikia automobiliui išskirtinumo bei saugo nuo įbrėžimų. (Standartinė įranga)

Dalinės odos sėdynių apdaila (Standartinė įranga)

Priekinio bamperio apdaila (Standartinė įranga)

LED dienos žibintai (Standartinė įranga)


26

27

„Titanium“

Nuotraukoje pavaizduotas „Titanium“ modelis, nudažytas „Lunar Sky“ spalva.

„Titanium“ versija išsiskiria iš kitų modernumu, šiuolaikišku stiliumi ir įdiegtomis novatoriškomis technologijomis.

Papildoma įranga prie „Trend“ a 16" 10 stipinų lengvo lydinio ratlankiai a Chromuoti viršutinių ir apatinių grotelių apvadai a LED dienos žibintai a Automatiniai priekiniai žibintai ir lietaus jutiklis a Viršutinės durų linijos chromo apdaila a Chromuotas šoninių langų apvadas

Chromuotas šoninių langų apvadas (standartinė įranga)

Minkšta oda aptrauktas vairaratis (standartinė įranga)

Priekinių slenksčių apdaila (standartinė įranga)

LED dienos žibintai (standartinė įranga)

a Elektra valdomi ir šildomi kėbulo spalvos durų veidrodėliai su integruotais posūkių rodikliais ir apšvietimo lemputėmis. a Sportinio stiliaus priekinės sėdynės a Matinė „Titanium Cool“ interjero apdaila a Oda aptraukta rankinio stabdžio svirtis a Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodis

Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodis (standartinė įranga)

a Ventiliacijos angos keleiviams, sėdintiems ant galinės sėdynės a Priekiniai ir galiniai kilimėliai a Priekinis salono apšvietimas a Priekinių nišų kojoms apšvietimas

Automatiniai priekiniai žibintai ir lietaus jutiklis (standartinė įranga)


28

29

Titanium S

Nuotraukoje pavaizduotas Ford Mondeo Titanium S „Ice White“ metallic spalvos.

Modernios technologijos suderintos su sportiškumu.

Papildomai prie Titanium a 18 colių 5 Y formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai a Korėtos formos priekinės viršutinės ir apatinės grotelės a Sportinis kėbulo apdailos paketas: įeina priekinio ir galinio bamperio apdaila, šoniniai slenksčiai ir galiniame bamperyje integruotas difuzorius a Bi-xenon priekiniai žibintai su adaptyvine žibintų sistema AFS

Bi-xenon priekiniai žibintai Dvigubai daugiau šviesos už įprastus žibintus, tačiau sunaudojama trečdaliu mažiau energijos.

Korėtos formos priekinės viršutinės ir apatinės grotelės (Standartinė įranga)

Aliuminiu dengti pedalai ir atrama kojai (Standartinė įranga)

Odos/Alcantara sėdynių apdaila su raudonomis siūlėmis (Standartinė įranga)

a Unikali tamsi priekinių žibintų apdaila a Ford Power variklio paleidimo mygtukas a Odos/Alcantara sėdynių apdaila su raudonomis siūlėmis a Unikali sportinė interjero apdaila: oda patrauktas vairas su raudonomis siūlėmis, durelių intarpai ir pavarų svirties antgalis

Carbotex durelių apdaila (Standartinė įranga)

a Priekiniai ir galiniai kilimėliai su raudonomis siūlėmis a High-gloss Piano Black priekinio skydelio apdaila a Aliuminiu dengti pedalai ir atrama kojai

18 colių 5 Y formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai (Standartinė įranga)


30

Trend

Trend Sport

Titanium

Titanium S

Varikliai

Papildomai prie Trend

Papildomai prie Trend

Papildomai prie Titanium

a 16" 7 stipinų ratų gaubtai a Kėbulo spalvos durų rankenos a Chromuotas viršutinių grotelių apvadas a Priekiniai rūko žibintai a Elektra valdomi ir šildomi kėbulo spalvos šoniniai veidrodėliai su integruotais posūkių rodikliais a Žmogaus ir mašinos sąsaja (HMI) su standartiniu ekranu a Vairuotojo sėdynės aukščio reguliavimas elektra, juosmens atramos reguliavimas rankiniu būdu a Kelionės kompiuteris a Porankis galinės sėdynės centre a Septynios oro pagalvės, įskaitant ir vairuotojo kelius saugančią oro pagalvę a Elektroninė stabilumo kontrolės programa (ESP) su ratų sukibimo kontrolės sistema ir

a 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai a Sportinė pakaba a Kėbulo apdailos paketas su sportinio stiliaus priekiniu ir galiniu bamperiu a LED dienos žibintai a Slenksčių apdaila su Mondeo logotipu a Aliuminiu dengti pedalai ir kojos atrama a Dalinės odos sėdynių apdaila

a 16" 10 stipinų lengvo lydinio ratlankiai a Chromuoti viršutinių ir apatinių grotelių apvadai a LED dienos žibintai a Automatiniai priekiniai žibintai ir lietaus jutiklis a Viršutinės durų linijos chromo apdaila a Chromuotas šoninių langų apvadas a Elektra valdomi ir šildomi kėbulo spalvos durų veidrodėliai su integruotais posūkių rodikliais ir apšvietimo lemputėmis. a Sportinio stiliaus priekinės sėdynės a Matinė „Titanium Cool“ interjero apdaila a Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodis a Ventiliacijos angos keleiviams, sėdintiems ant galinės sėdynės a Priekiniai ir galiniai kilimėliai

a 18 colių 5 Y formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai a Korėtos formos priekinės viršutinės ir apatinės grotelės a Sportinis kėbulo apdailos paketas: įeina priekinio ir galinio bamperio apdaila, šoniniai slenksčiai ir galiniame bamperyje integruotas difuzorius a Bi-xenon priekiniai žibintai su adaptyvine žibintų sistema AFS a Unikali tamsi priekinių žibintų apdaila a Ford Power variklio paleidimo mygtukas a Odos/Alcantara sėdynių apdaila su raudonomis siūlėmis a Unikali sportinė interjero apdaila: oda patrauktas vairas su raudonomis siūlėmis, durelių intarpai ir pavarų svirties antgalis a High-gloss Piano Black priekinio skydelio apdaila a Aliuminiu dengti pedalai ir atrama kojai

Kėbulo tipai

Kėbulo tipai

sedanas, 5 durų, universalas

sedanas, 5 durų, universalas

a a

a a a a

a

avarinio stabdymo pagalbine sistema (EBA) Nuotolinio valdymo centrinis užraktas Oro kondicionierius su dviejų zonų automatiniu temperatūros reguliavimu (DEATC) Šildomas priekinio lango stiklas Oda aptrauktas vairaratis Elektra valdomi priekiniai ir galiniai langai Vairuotojo ir keleivio veidrodėlių, esančių skydeliuose nuo saulės, apšvietimas Šildomos priekinės sėdynės

Kėbulo tipai sedanas, 5 durų, universalas

Kėbulo tipai sedanas, 5 durų, universalas

Modelių gama


32

„Ford Mondeo Individual Interior Styling Pack“, „Light Beige“ spalva su „Ebony“ apvadu Rafinuotai atrodančios plonos odos ir grūdėto reljefo odos apdaila, papildyta kontrastą jai sudarančiu apvadu ir rankų darbo efektą sukuriančiais dygsniais, suteikia prabangos įspūdį. (Galimas „Titanium“ versijai)

Dėmesys detalėms Aukščiausios kokybės odoje, kuria aptraukti priekinių sėdynių atlošai ir galinės sėdynės centrinis porankis, įspaustas užrašas „Individual“.

Naudodami „Mondeo“ skirtus „Individual Interior Styling Packs“, paverskite savo automobilio saloną ypatingu. Aukštos kokybės skirtingų raštų ir spalvų oda, dekoratyviniai apvadai, ypatingas dygsniavimas, kuriuo siekiama rankų darbo efekto, arba ištaigingumo įspūdį sukuriantis kryžminis dygsniavimas suteikia kiekvienam automobilio stiliaus paketui unikalią išvaizda, kurią papildo kitos interjero dizaino savybės.

„Mondeo Individual“ vidaus stilius

„Ford Mondeo“ skirtas „Individual Interior Styling Pack“, „Tan“ ir „Ebony“ spalvos Patrauklus dvispalvės odos apipavidalinimas su prabangiai atrodančiais kryžminiais dygsniais suteikia išskirtinumo, sportiškumo bei įmantrumo. (Galimas „Titanium“ versijai)

„Ford Mondeo“ skirtas „Individual Interior Styling Pack“, „Ebony“ spalva Plonos odos ir grūdėto reljefo iš dalies perforuotos odos derinys suteikia prabangos įspūdį. Rezultatas – šiuolaikiškas interjero dizainas, kuriame susilieja tamsios spalvos elegancija su sportinio automobilio stiliumi. (Galimas „Titanium“ versijai)

„Ford Mondeo“ skirtas „Individual Interior Styling Pack“ (Pasirenkama įranga) a Unikalios, priklausomai nuo dizaino versijos aptrauktos aukščiausios kokybės skirtingų raštų oda sėdynės ir ypatingą nuotaiką sukuriantis dygsniavimas. a Priderinti odiniai durų intarpai, porankiai, rankinis stabdis ir pavarų perjungimo svirtis. Galimos trys versijos, kurių kiekviena turi „Ford“ kompanijos „Individual“ logotipą, įspaustą ant priekinių sėdynių atlošų ir galinės sėdynės centrinio porankio. a Drėgmę sugeriantys aukščiausios kokybės veliūriniai kilimėliai su priderintu apvadu a Aliuminiu padengti pedalai ir atrama a Nerūdijančiojo plieno slenksčių apdaila su įspaustu užrašu „Individual“ a 8 kryptimis elektra valdomos vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės kartu su rankiniu juosmens atramos reguliavimu a Vairuotojo sėdynės atminties funkcija ir elektra užlenkiami išoriniai veidrodėliai

Pastaba. Ši funkcija galima tik „Ford Mondeo Titanium“ modelyje – negalima su kintamos klimato kontrolės priekinėmis ssėdynėmis. Daugiau informacijos jums suteiks „Ford“ kompanijos atstovas.


34

„Mondeo Individual“ išorės stilius

Galinis spoileris

Pradedant nuo priekio, tarp akį traukiančių detalių pamatysime viršutines ir apatines groteles, nudažytas žvilgančia juoda spalva, taip pat kėbulo spalvos priekinį bamperį.

Galimas 5 durų arba universalo kėbulu. (Pasirenkama įranga)

Pakanka vos kartą žvilgtelėti į „Ford Mondeo“, kad jį susietumėte su „Ford“ kinetiniu dizainu, kuriam būdinga dinamiško judėjimo pirmyn aura net ir tada, kai jis stovi nejudėdamas. Dabar, pritaikius jam „Ford Mondeo“ skirtą „Individual Exterior Styling Pack“, automobilis atrodo dar sportiškiau.

„Ford Mondeo“ skirtas „Individual Exterior Styling Pack“ (pasirenkama įranga) a Kėbulo spalvos priekinio bamperio apatinis kraštas a Unikalus kėbulo spalvos šoninis apsauginis kraštas a Galinio bamperio apatinės dalies blizgios juodos spalvos difuzorius ir kėbulo spalvos apatinės šoninės bamperio kampų apsaugos a Unikalaus dizaino blizgios juodos spalvos viršutinės ir apatinės grotelės a Poliruotas nerūdijančiojo plieno išmetamojo vamzdžio antgalis a Rūko žibintai a LED dienos žibintai

Sukurti atsižvelgiant į individualius klientų poreikius, aukščiausios kokybės stiliaus elementai išskirs jūsų „Mondeo“ iš pilkos minios. Kartu su kėbulo spalvos priekinio bamperio apdaila, galinio bamperio apatinėje dalyje yra įrengtas blizgia juoda spalva nudažytas difuzorius. Unikalios viršutinės ir apatinės grotelės taip pat nudažytos blizgia juoda spalva. Jos puikiai įsilieja į sportišką automobilio išvaizdą. Kairėje iš viršaus į apačią parodytas „Mystique Silver“ spalva nudažytas 5 durų „Mondeo“, universalas ir 4 durų modelis su „Individual Exterior Styling Pack“ bei 18 colių „Individual“ lengvo lydinio ratlankiais. Kad automobilis įgytų daugiau sportiško žavesio, prie jo gali būti montuojamas kėbulo spalvos galinis spoileris (pasirenkama 5 durų modelio ir universalo įranga).

Ford Mondeo dalinis apdailos paketas (Papildoma Trend įranga) a Sidabro arba juodos spalvos priekinė apatinė bamperio dalis** a Galinio bamperio difuzorius nudažytas sidabro arba juoda spalva** a Poliruotas nerūdijančiojo plieno išmetamojo vamzdžio apdailos antgalis **Priklauso nuo kėbulo spalvos.

Nuotraukoje dešinėje pavaizduota Ebony spalvos grotelių apdaila (Dalinis kėbulo apdailos elementų komplektas).

„Mondeo Individual“ išorės stilius

Dalinis apdailos paketas paryškina Ford Mondeo kėbulo linijas. Sidabros spalva nudažyta priekinio bamperio apdaila sukuria sportiškumo įspūdį, o galiniame bamperyje įmontuotas sidabro spalvos difuzorius ir nerūdijančio plieno išmetimo vamzdžio antgalis suteikia „Mondeo“ išskirtinumo. Viršuje parodytas „Mondeo“ universalas ir 5 durų modelis su daliniu apdailos paketu ir 17 colių lengvo lydinio ratlankiais


36

37

„Bluetooth®“ su valdymo balsu sistema Galėsite skambinti ir atsiliepti į telefoninius skambučius neužimant rankų, o valdymo balsu sistemos technologija leis jums valdyti „Bluetooth®“ funkciją turintį mobilųjį telefoną, garso, navigacijos ir oro kondicionavimo sistemas balsu. (Pasirenkama įranga)

„Ford Mondeo“ automobilyje įrengta garso sistema privers jus pasijusti tarsi koncertų salėje.

Garso ir vaizdo sistemos

„Sony“ garso sistemos Perkelkite automobilyje skambančią muziką į naują lygmenį su „Sony“ garso sistemomis. „Sony CD“ stereofoninis radijas su CD ir MP3 grotuvu, kuriame įdiegta programos tipo (PTY) ir skaitmeninio garso apdorojimo programos, turi 40 programuojamų stočių ir 9 aukščiausios rūšies garsiakalbius, užtikrinančius puikią garso kokybę (pasirenkama įranga). Taip pat gali būti su pasirenkama DAB skaitmenine technologija.

Aukščiausios kokybės garso sistema „Ford Mondeo“ mėgausitės aukščiausios kokybės garsu, kurį užtikrina 8 kanalų stiprintuvas ir aukštesnės klasės garsiakalbiai, įskaitant prietaisų skydelyje įmontuotą aukštų dažnių ir užmaskuotą žemų dažnių garsiakalbius, sukuriančius neįtikėtinos kokybės garsą. Darnus trijų radijo derintuvų ir dviejų antenų darbas užtikrina patį puikiausią radijo signalų ir eismo srauto duomenų priėmimą. Į sistemą įtrauktos ir USB/MP3/„iPod®“ jungtys. (Pasirenkama įranga, kuri galima tik su „Sony“ garso ir navigacijos sistemomis)

Pastaba. „Bluetooth®“ yra „Bluetooth SIG, Inc.“ prekių ženklas. Bet koks šio ženklo naudojimas „Ford Motor Company Limited“ bei su ja susijusių kompanijų tikslais yra licencijuotas. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams. Pastaba. Vairuotojams vairavimo metu draudžiama kalbėtis telefonu ar naudotis panašiais daiktais.

„Ford 6000“ radijas/CD grotuvas Šis stereofoninis radijas/CD grotuvas turi „Keycode“ apsaugos nuo vagystės kodavimo sistemą, RDS EON, 24 programuojamas stotis, aštuonis garsiakalbius ir nuotolinio valdymo jungiklius. Turi AUX jungtį, skirtą išoriniams muzikos įtaisams. (Standartinė įranga)

Radio/CD/SD nvigacijos sistema su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu Bluetooth® lasivų rankų įranga su valdymo balsu sistema, USB jungtis, MP3 formato palaikymas, nuotoliniai garso sistemos valdikliai ir 8 garsiakalbiai. Kaip papildoma įranga gali būti montuojamas 6 CD keitiklis. Garso srautinės transliacijos suderinamos su kai kuriais mobiliaisiais telefonais.

CD/SD PLUS navigacijos sistema su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu Papildomai montuojama garso sistema su devyniais aukščiausios kokybės garsiakalbiais ir chromuotais jungikliais. Šis modelis yra suderinamas su galinio vaizdo kamera. (Pasirenkama įranga)

„Ford Individual“ galiniės sėdynės keleiviams skirta pramogų sistema (DVD) Turi įtaisytą DVD grotuvą su dviem nepriklausomai valdomais LCD 7 colių ekranais, nuotoliniu valdymu ir dviem belaidėmis ausinėmis. (Pasirenkama įranga)

Valdikliai ant vairo Valdikliai ant vairo leis valdyti garso sistemą ir kelionės kompiuterį nenuimant rankų nuo vairo. (Standartinė įranga)

USB sąsaja Įtaisyta jungtis „iPod®“grotuvui, MP3 grotuvui arba USB atmintinei. Galėsite klausytis ir valdyti savo grotuvą per automobilio garso sistemą, o jūsų grojaraštis bus rodomas „Convers+“ ekrane (pasirenkama įranga).


38

„Eibach“ pažemintos pakabos komplektas „Eibach“ pažemintos pakabos komplektas pagerina važiavimo ir valdymo charakteristikas, taip pat suteikia automobiliui daugiau dinamiškumo. Pažemina automobilį apie 30 mm.

Siūloma plati išskirtinio dizaino lengvojo lydinio ratlankių gama. Galėsite dar labiau pabrėžti dinamišką „Ford Mondeo“ stilių.

Ratlankiai

16 colių 7 stipinų ratų gaubtai (standartinė „Trend“ įranga)

16 colių 12 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (Standartinė Trend įranga su 1.6 Duratorq TDCi ECOnetic varikliu)

Kairėje: 19 colių 5 stipinų lengvo lydinio ratlankis (pasirenkama įranga)

Pastaba. Lyginant su 16 ir 17 colių ratlankiais, „Ford Mondeo“ 18 ir 19 colių ratlankiai suteikia vairavimui daugiau sportiškumo ir užtikrina geresnę riedėjimo kokybę. Visi čia parodyti ratlankiai yra nudažyti „Sparkle Silver“ spalva, jeigu nenurodyta kitaip.

16 colių 24 stipinų lengvo lydinio ratlankiai

17 colių 5 x 2 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

17 colių 7 x 2 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

17 colių 15 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

16 colių 5 x 2 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

16 colių 7 x 2 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

16 colių 7 x 2 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

16 colių 10 stipinų lengvo lydinio ratlankiai (standartinė „Titanium“ įranga)

18 colių 5 „Y“ formos stipinų lengvo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

18" colių 5 Y formos stipinų lengvojo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

„Ford Individual“ 18 colių 5 stipinų „Mystique Silver“ spalva nudažyti lengvo lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)

Ford Individual 19 colių 8-stipinų lengvojp lydinio ratlankiai (pasirenkama įranga)


40

41

Kalnų dviratis iš „Ford Lifestyle“ kolekcijos Bekelei ir smagioms išvykoms. Šis lengvo aliuminio rėmo kalnų dviratis su naujais „Ford“ priekiniais ir galiniais amortizatoriais – lyg tikras grynaveislis eržilas.

Slenksčių apdaila su „Mondeo“ logotipu** Poliruoto nerūdijančiojo plieno slenksčių apdaila maloniai kviečia į automobilį ir kartu apsaugo jo dažytą paviršių. (Apdaila montuojama ant priekinių durų slenksčių)

Rinkitės iš plataus pasirinktinių elementų bei priedų asortimento. Daugelis jų yra specialiai pritaikyti „Ford Mondeo“.

1.

Bagažo tvirtinimo tinklas**†

2.

„Thule ProRide“ užrakinamas dviračių laikiklis*

3.

Užrakinamas stogo bagažinės laikiklis*

4.

Kablys – fiksuotas* arba nuimamas**

5.

„Thule XTENDER“ slidžių ir snieglenčių laikiklis* – užrakinamas ir prailginamas

6.

„Thule“ dėžė bagažui „Pacific 200“* su skersiniais*

7.

Slankios bagažinės grindys – lengva įkelti ir iškelti sunkius bei griozdiškus daiktus. (Pasirenkama įranga)

8.

Šaldytuvas „Waeco“* – saugiai pritvirtinamas prie slankiųjų grindų specialiu fiksavimo komplektu*

9.

Purvasargiai* – apsaugo automobilio kėbulą nuo aštrių nuolaužų ir purvo purslų

Patogūs priedai

2 5

6

3

10

11

8

10. „Britax“ vaikiška kėdutė* su „ISOFIX“

1

11. „ClimAir®“ lango deflektorius* – priekiniams ir galiniams langams Daugiau informacijos jums pateiks jūsų „Ford“ atstovas.

7

4

9 * Tiekiama kaip papildomas priedas. ** Tiekiama kaip papildoma įranga.

9

***Galima kaip papildoma įranga. †Atitinka Europos ECE-17.07/DIN 75410-2 saugumo reikalavimus.

Standartinė„Titanium“ įranga, taip pat gali būti įrengiamas kaip papildoma įranga.

+Dėl garantijos teiraukitės pas artimiausią Ford atstovą

Salono pasauginis tinklas**† Yra du į universalą montuojamos pertvaros variantai: vienas variantas – už priekinių sėdynių, kitas – už galinių sėdynių.

Dvipusis bagažo skyriaus kilimėlis** Šis kilimėlis puikiai tinka gabenti šlapiems ar purviniems daiktams. Jo forma idealiai pritaikyta bagažinės skyriui. Iš vienos pusės jis yra su minkšta kilimine danga, iš kitos – su patvaria gumine danga.

Bagažo skyriaus kilimėlis* Aspaugo bagažo skyriaus dangą nuo šlapių ir purvinų daiktų.

Aliuminio pedalų apdaila Guminiai* arba veliūriniai** grindų kilimėliai ir pedalai su aliuminio danga** pagerina „Ford Mondeo“ išvaizdą ir suteikia jam funkcionalumo. Vairuotojo kilimėlis yra pritvirtintas, kad neslystų.

Galinio bamperio apsauga Saugo „Mondeo“ universalo galinį bamperį nuo nutrynimų ir įbrėžimų. Taip pat visiems kėbulo tipams gali būti pritaikyta permatoma apsauginė danga*.

Galinio bamperio apsauginė juosta* Permatoma apsauga saugo bameprį nuo įbrėžimų.


42

43

Specifikacijos Išorės įranga

Išorės įranga „Trend“

„Titanium“

Išorės dizainas

„Trend“

„Titanium“

Garso sistema/Verslo paketas Nr. 1 su aukščiausios kokybės garso atkūrimo sistema** – „Sony“ radijas/CD, „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo jungtimi, 10 aukščiausios kokybės garsiakalbių, priekinis ir galinis automobilio statymo jutikliai ir pastovaus greičio palaikymo sistema

m

Pasirinktiniai paketai

Galinio vaizdo veidrodėliai – Kėbulo spalvos, šildomi, valdomi elektra, su integruotais posūkio rodikliais

l

Galinio vaizdo veidrodėliai – Kėbulo spalvos, šildomi, valdomi elektra, su integruotaos posūkio rodikliais, žemyn nukreiptu apšvietimu

l

Galinio vaizdo veidrodėliai – Kėbulo spalvos, šildomi, valdomi elektra, elektra užlenkiami, su integruotais posūkio rodikliais, žemyn nukreiptomis šviesomis

m

m

Garso sistema/Verslo paketas Nr. 1 – „Sony“ radijas/CD, „Bluetooth®“ laisvųjų rankų įranga ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ jungtimi, 9 aukščiausios kokybės garsiakalbiai, priekinis ir galinis statymo atstumo jutiklis ir pastovaus greičio palaikymo sistema

m

m

Galinio vaizdo veidrodėliai – Nematomos zonos perspėjimo sistema (tik su elektra užlenkiamais veidrodėliais, kurie turi žemyn nukreiptą apšvietimą)

m

m

Garso sistema/Verslo paketas Nr. 2 – CD/SD navigacijos sistema su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu, „Bluetooth®“ laisvų rankų telefonas ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu, 8 garsiakalbiai, priekinis ir galinis statymo atstumo jutiklis ir pastovaus greičio palaikymo sistema

m

m

Garso sistema/Verslo paketai Nr. 3 ir 5 – CD/SD navigacijos sistema „PLUS“ su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu, galinio vaizdo kamera, „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu, 9 aukščiausios kokybės garsiakalbiai, priekinis ir galinis automobilio pastatymo atstumo jutiklis

m

m

Garso sistema/Verslo paketai Nr. 3 ir 5 su „Premium“ garso sistema** – CD/SD navigacijos sistema „PLUS“ su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu, galinio vaizdo kamera, „Bluetooth®“ laisvųjų rankų pokalbio sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu, 10 aukščiausios kokybės garsiakalbių, priekinis ir galinis automobilio atstumo jutiklis

m

m

Garso sistema/Verslo paketas Nr. 4 ir 6 – CD/SD navigacijos sistema „PLUS“ su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu, galinio vaizdo kamera, m „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu, 9 aukščiausios klasės garsiakalbiais, priekiniu ir galiniu atstumo jutikliu ir pastovaus greičio palaikymo sistema

m

m

m

m

m

Priekinės apatinės grotelės – Chromuotas apvadas

l

Priekinės viršutinės grotelės – Chromuotas apvadas

l

l

Priekiniai rūko žibintai

l

l

Galiniai tamsinti langai

m

m

Išmetimo sistema – Dviguba, tiesi su apdailos antgaliais (tik su „2.0 EcoBoost“ ir „2.2 Duratorq TDCi“ varikliais)

l

l

Šviesi apdaila ant viršutinės durų linijos (be durų veidrodėlio trikampio)

l

Šviesi apdaila ant dienos šviesos žibintų apvadų (DLO)

l

Universalo stogo turėklai – Juodos spalvos

m

Universalo stogo išilginės sijos – Chromuotos

m

Galinis spoileris – Kėbulo spalvos (5-durų modeliui ir universalui) (negalima įranga 5 durų modeliui su 2.0 TDCi varikliu ir automatine transmisija)

m

m

Garso sistema/Verslo paketai Nr. 4 ir 6 su „Premium“ garso sistema** – CD/SD navigacijos sistema „PLUS“ su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu, galinio vaizdo kamera, „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu, 10 aukščiausios klasės garsiakalbių ir galiniai automobilio atstumo jutikliai ir pastovaus greičio palaikymo sistema

Nuimamas kablys

m

m

Krovinio paketas – Apverčiamas bagažinės grindų kilimėlis ir, universale, krovinio tinklas ir krovinio apsauginis tinklas (tik 5 durų ir universalo modeliuose)

Crossbars for roof rails (wagon only)

m

m

Vaiko paketas – Rankinės galinių durų užuolaidos, apsauginiai galinių durų užraktai ir (tik universale) apsauginis krovinio tinklas

m

m

Miesto paketas – Priekiniai ir galiniai automobilio statymo atstumo jutikliai, elektra užlenkiami durų veidrodėliai ir 16" 5x2 stipinų lengvo lydinio ratlankiai

m

m

Komforto paketas Nr.1 – Priekiniai automobilio statymo jutikliai, šildomos priekinės sėdynės, elektra užlenkiami durų veidrodėliai

m

m

Ratai Plienas – 16"x6½", 7 stipinų ratų gaubtai, 215/55 padangos (su 1,6 l, 120 AG varikliu – 205/55 padangos)

l

Lengvas lydinys – 16"x6½", 5x2 stipinų, 215/55 padangos (su 1,6 l ir 120 AG varikliu montuojamos 205/55 padangos)

m

m

Lengvo lydinio – 16"x6½", 10 stipinų, 215/55 padangos

l

Lengvo lydinio – 17"x7", 15 stipinų, 215/50 padangos

m

Lengvo lydinio – 17"x7", 7x2 stipinų, 215/50 padangos

m

Lengvo lydinio – 17"x7", 5x2 stipinų, 215/50 padangos (nemontuojami automobilyje su 1,6 l, 120 AG varikliu)

m

m

Lengvo lydinio – 18"x8", 5 stipinų, 235/45 padangos(nekomplektuojama su 1,6 l, 120 AG varikliu)

m

m

Lengvo lydinio – 18"x8", „Ford Individual“ 5 stipinų, „mystique silver“ spalvos, 235/45 padangos

m

Padangos remonto komplektas – (montuojamas kartu su „Premium“ garso sistema arba slankiomis krovinio grindimis)

l

l

Lengvo lydinio – 19"x8", 5 stipinų, 235/40 padangos (nekomplektuojami su „1,6 Duratec Ti-VCT“ varikliais) (montuojami tik su sportine pakaba)

m

Atsarginiai ratai – Mini plieniniai (jeigu automobilis komplektuojamas su 18" arba 19" lengvo lydinio ratais, 16" atsarginis ratas yra naudojamas kaip standartas)

l

l

Atsarginis ratas – Normalaus dydžio, 16" plieninis

m

m

l

l

Išorės patogumai „Ford Easy Fuel“ degalų pildymas be dangtelio su degalų srauto lėtikliu Priekiniai žibintai – Dienos žibintai

l

l

Priekiniai žibintai – Automatinis įjungimas/išjungimas

o

l

Priekiniai žibintai – Halogeninė adaptyvinė žibintų sistema (AFS) nukreipianti šviesos srautą automobiliui įvažiuojant į posūkį (diegiama tik su LED dienos žibintais „Trend“ modifikacijoje)

m

m

Priekiniai žibintai – „Bi-xenon“ aukšto intensyvumo išlydžio (HID) priekiniai žibintai su adaptyvine sistema (AFS), nukreipiamu šviesos m srautu įvažiuojant į posūkį (apima ksenoninius priekinius žibintus, automatinį žibintų lygio nustatymą ir ploviklio purkštukus) (diegiama tik su LED dienos žibintais „Trend“ modifikacijoje)

m

Priekiniai žibintai – Apiplovimo įrenginys

l

l

LED dienos žibintai

m

l

Automobilio statymo atstumo jutikliai – Priekiniai ir galiniai

m

m

Galinio vaizdo kamera (diegiama tik 5 durų arba universalo modeliuose kartu su priekiniais ir galiniais statymo atstumo jutikliais, CD/SD navigacijos sistema „PLUS“ su jutikliniu ekranu)

m

m

„Trend“ patobulintas paketas – 16" 5x2 stipinų lengvo lydinio ratai, šildomas priekinio lango stiklas ir pastovaus greičio palaikymo sistema

m

m

Pagalbos vairuotojui paketas Nr. 1 – Patobulinta elektroninė stabilumo programa (ESP) su ratų sukibimo kontrolės pagalbine sistema (TA), avarinio stabdymo pagalbinė sistema (EBA) ir pajudėjimo įkalne pagalbinė sistema(HSA), priekinis ir galinis automobilio statymo atstumo jutiklis, padangų slėgio stebėjimo sistema (TPMS) ir „Ford Convers+“ spalvotas prietaisų skydelis

m

m

Pagalbos vairuotojui paketas Nr.2 – Informavimo apie nematomą kelio ruožą sistema, išvažiavimo už eismo juostos ribų perspėjimo sistema m su vairuotojo budrumo stebėjimo sistema, automatinis tolimų šviesų perjungimas ir pastovaus greičio palaikymo sistema su reguliuojamu greičio ribotuvu (montuojamas tik automobiliuose su „Euro V“ varikliais, išskyrus „1,6 Duratec Ti-VCT“, „2,0 Duratec“ arba „2,0 Duratec Flexifuel“. Papildytas šildomu priekinio lango stiklu, automatiškai tamsėjančiu galinio vaizdo veidrodėliu, automatiniais priekiniais žibintais, valytuvais su lietaus jutikliu ir „Ford Convers+“ spalvotu prietaisų skydeliu, jeigu nenurodyta kitaip. Būtina „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema arba „Bluetooth®“ laisvų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu)

m

– Pagalbos vairuotojui paketas Nr. 3 – Informavimo apie nematomą kelio ruožą sistema, išvažiavimo už eismo juostos ribų perspėjimo sistema su vairuotojo budrumo stebėjimo sistema, automatinis tolimų šviesų perjungimas ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) (montuojamas tik automobiliuose su „Euro V“ varikliais, išskyrus „1,6 Duratec Ti-VCT“, „2,0 Duratec“ arba „2,0 Duratec Flexifuel“. Papildytas šildomu priekinio lango stiklu, automatiškai tamsėjančiu galinio vaizdo veidrodėliu, automatiniais priekiniais žibintais, valytuvais su lietaus jutikliu ir „Ford Convers+“ spalvotu prietaisų skydeliu, kur nenurodyta kitaip. Būtina „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema arba „Bluetooth®“ laisvų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu)

m

Pagalbos vairuotojui paketas Nr. 4 – Informavimo apie nematomą kelio ruožą sistema, išvažiavimo už eismo juostos ribų perspėjimo – sistema su vairuotojo budrumo stebėjimo sistema, automatinis tolimų šviesų perjungimas ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) ir interaktyvioji automobilio dinamikos kontrolė (IVDC) (montuojamas tik automobiliuose su „Euro V“ varikliais, išskyrus „1,6 Duratec Ti-VCT“, „2,0 Duratec“ arba „2,0 Duratec Flexifuel“. Papildytas šildomu priekinio lango stiklu, automatiškai tamsėjančiu galinio vaizdo veidrodėliu, automatiniais priekiniais žibintais, valytuvais su lietaus jutikliu ir „Ford Convers+“ spalvotu prietaisų skydeliu, kur nenurodyta kitaip. Būtina „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema arba „Bluetooth®“ laisvų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu)

m

Vairuotojo patogumo paketas – „Ford Power“ beraktė variklio užvedimo/išjungimo sistema, padangų slėgio stebėjimo sistema (TPMS) ir pastovaus greičio palaikymo sistema

m

m

Komforto paketas šiaurei – Pagalbinis degalus naudojantis stovėjimo šildytuvas su nuotoliniu valdymu, priekinis ir galinis automobilio statymo atstumo jutiklis, rankinės galinių durų užuolaidos, galinių durų užraktai vaikų apsaugai (kartu su „Ford Convers+“ spalvotu prietaisų skydeliu)

m

m

„Premium X“ paketas – „Ford Key-Free“ beraktė sistema (su „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuku), „Bi-xenon“ adaptyviniai (AFS) priekiniai žibintai (su LED dienos žibintais), 18 colių 5 stipinų lengvo lydinio ratlankiai, tamsintas galinis stiklas, elektra užlenkiami veidrodžiai, galimybė pasirinkti „Alcantara“/„Ebony“ spalvos odinę apdailą, „Alcantara“/„Ebony“ spalvos odinę apdailą su raudonais dygsniais arba „Cognac“, „Medium Light Stone“ arba „Ebony“ spalvų odinę apdailą

m

„Professional Titanium X“ paketas be lengvo lydinio ratų – „Ford Key-Free“ beraktė sistema (su „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuku), priekiniai žibintai su halogenine adaptyviąja priekinio apšvietimo sistema (AFS)( LED dienos žibintai), tamsintas galinis stiklas, elektra užlenkiami veidrodžiai, galimybė pasirinkti „Alcantara“/„Ebony“ spalvos odinę apdailą arba „Cognac“, „Ebony“ arba „Medium Light Stone“ spalvų odinę apdailą

m

m

Galinio lango apiplovimas/valytuvas (nėra 4 durų modelyje)

l

l

Valytuvai – Automatiniai su lietaus jutikliais (su automatiniais priekiniais žibintais)

o

l

Priekinio lango stiklas – Šildomas, su šildomais apiplovimo purkštukais

l

l

Priekinio lango stiklas – „Solar Reflect“ atspindintis šilumą

m

m

„Premium X“ paketas skirtas „Individual“ – „Ford Key-Free“ beraktė sistema (su „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuku), priekiniai žibintai su „Bi-xenon“ adaptyvine sistema (AFS) (LED dienos žibintai), 18" 5 stipinų lengvo lydinio ratai, galiniai tamsinti langai ir elektra užlenkiami durų veidrodžiai

m

m

„Professional Titanium X“ paketas – „Ford Key-Free“ beraktė sistema (su „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuku), priekiniai žibintai su halogenine adaptyvine sistema (AFS), 17" 5 stipinų lengvo lydinio ratai, galiniai tamsinti langai, elektra užlenkiami durų veidrodžiai ir galimybė pasirinkti „Alcantara“/„Ebony“ spalvos odinę apdailą arba „Cognac“, „Ebony“ arba „Medium Light Stone“ spalvų odinę apdailą Sėdynių paketas – Vairuotojo ir keleivio 8 krytimis reguliuojamos sėdynės su vairuotojo sėdynės padėties ir išorinių veidrodėlių padėties atmintimi, elektra užlenkiami durų veidrodėliai ir rankinis keleivio juosmens atramos reguliavimas

m

Kėbulo apdailos elementų komplektas „Ford Individual“ kėbulo aerodinaminių priedų komplektas – Priekinė apatinė bamperio apdaila (priekinis apsauginis bamperio kraštas), unikalios viršutinės ir apatinės grotelės („Gloss Black“ spalvos), šoniniai slenksčiai (šoninis bamperio apsauginis kraštas), galinis bamperis su integruotu difuzoriumi (nudažyta „Gloss Black“ spalva), išmetimo vamzdžio antgalis, priekiniai rūko žibintai ir LED dienos žibintai (nėra automobiliuose su „2,0 Duratec Flexifuel“ varikliu, priekiniais ir galiniais purvasargiais ir nuimamu kabliu)

m

Dalinės kėbulo apdailos elementų komplektas – Priekinio bamperio apatinės dalies apdaila (Silver arba Gloss Black spalvos) (priklausomai nuo kėbulo spalvos), nerūdijančio plieno išmetimo vamzdžio antgalis (nukreiptas žemyn; modeliai su 2.0 EcoBoost ir 2.2 Duratorq TDCi varikliais turi tiesius antgalius), (negalima su nuimamu tmepimo kabliu)

m


44

45

Specifikacijos Išorės įranga

Vidaus įranga „Trend“

„Titanium“

Sportinis paketas Nr.1 – Sportinė pakaba, „Ford Power“ variklio užvedimo mygtukas, aliuminiu dengti pedalai, priekinių slenksčių apdaila su m „Mondeo“ įrašu, kėbulo spalvos galinis aptakas ir „mini“ plieninis atsarginis ratas

„Trend“

„Titanium“ m

6 diskų CD automatinis keitiklis – Įtaisytas bagažinėje (neįrengiamas su „Ford 6000“ radijas/CD) (dėmesio: nesuderinamas su MP3 garso kompaktiniais diskais)

m

m

Sportinis paketas Nr.2 – Sportinė pakaba, „Ford Power“ variklio užvedimo mygtukas, aliuminiu dengti pedalai, priekinių slenksčių apdaila su m „Mondeo“ įrašu, kėbulo spalvos galinis aptakas ir „mini“ plieninis atsarginis ratas ir sėdynės su daline odos apdaila

m

„Premium“ garso sistema – „Audiophile“ garsiakalbiai (kartu su „Sony“ garso sistemomis ir CD/SD navigacijos sistema „PLUS“ su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu)

m

Stiliaus paketas Nr. 1 – 18" 5 stipinų lengvo lydinio ratai, galiniai tamsinti langai (tik universalas), chromuotos stogo išilginės sijos

m

„Bluetooth®“ laisvųjų rankų įranga ir valdymo balsu sistema, skirta garso sistemos, oro kondicionieriaus ir mobiliojo telefono valdymui

m

m

Stiliaus paketas Nr. 2 – 19" 5 stipinų lengvo lydinio ratai, galiniai tamsinti langai (tik universalas), chromuotos stogo išilginės sijos

m

„Bluetooth®“ laisvų rankų įranga ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu (nediegiama su „Ford 6000“ radiju/CD grotuvu)

m

m

Vasaros paketas – Saulę atspindintis priekinio lango stiklas (kartu su automatiniais priekiniais žibintais ir automatiniais valytuvais), rankinės galinių durų užuolaidos, slankiojamas stoglangis su elektra reguliuojamu pokrypio kampu

m

m

Nuotolinis garso sistemos valdymas (ant vairo kolonėlės)

l

l

Oro kondicionierius – Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolės sistema (DEATC)

l

l

Šildytuvas – Degalus naudojantis pagalbinis šildytuvas

m

m

Šildytuvas – Stovėjimo šildytuvas su papildoma degalus naudojančia sistema

m

m

„Ford Power“ variklio užvedimo mygtukas

m

m

Pastovaus greičio palaikymo sistema – (su reguliuojamu greičio ribojimo įtaisu (ASLD) „Euro V“ varikliams) (nediegiamas su „1,6 Duratec Ti-VCT“ benzininiu varikliu, „2,0 Duratec“ (145 AG) benzininiu varikliu, „Flexifuel“ varikliais)

l

l

Pridegiklis

m

m

Centrinė konsolė – Sudaro dėtuvė daiktams, atverčiamas porankis, du puodelių laikikliai, galinis maitinimo lizdas (12 V) ir peleninė antrosios eilės keleiviams („Titanium“ puodelių laikiklis yra su slankiuoju dangteliu)

l

l

Centrinė konsolė – Viršutinė, su akinių nuo saulės laikikliu

l

Centrinė konsolė – Viršutinė, su laikikliu akiniams ir apšvietimu

l

Salono apšvietimas – Priekiniams keleiviams, su atidėto išjungimo funkcija ir priekinėmis skaitymo šviesomis

l

l

Salono apšvietimas – Viršutinis gale ir galinės skaitymo šviesos

l

l

Salono apšvietimas – Įrengtas galinėse duryse (tik universalas)

l

l

Salono apšvietimas – Kojų nišos sritis

l

Salono apšvietimas – Įėjimo apšvietimo sistema (salono apšvietimas ir durų veidrodėlių žemyn nukreiptos šviesos, jeigu įrengtos, įsijungia atrakinus automobilį)

l

l

„Titanium X“ paketas – „Ford Key-Free“ beraktė sistema (su „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuku), priekiniai žibintai su „Bi-xenon“ – adaptyvine sistema (AFS), 17" 15 stipinų lengvo lydinio ratai, galimybė pasirinkti „Alcantara“/odinę apdailą („Ebony“ spalvos) arba „Cognac“, „Ebony“ arba „Medium Light Stone“ spalvų apdailą

m

„Titanium X“ paketas, skirtas „Indivudal“ – „Ford Key-Free“ beraktė sistema (su „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuku), priekiniai žibintai su „Bi-xenon“ adaptyvine sistema (AFS), 17" 15 stipinų lengvo lydinio ratai

m

„Trend“ verslo paketas – 16" 5x2 stipinų lengvo lydinio ratai, saulę atspindintis priekinio lango stiklas (kartu su automatiniais priekiniais žibintais ir lietaus jutikliu), šildomas priekinis stiklas, vairuotojo sėdynė reguliuojama 8 kryptimis su sėdynės padėties ir elektra užlenkiamų išorinių veidrodėlių padėties atmintimi

m

„Trend“ paketas – Pastovaus greičio palaikymo sistema ir lietaus jutiklis (turi reguliuojamą greičio ribotuvą (ASLD) visuose automobiliuose su „Euro V“ varikliais, išskyrus „1.6 Duratec Ti-VCT“, „2.0 Duratec“ ir „2.0 Duratec Flexifuel“)

m

„Trend TPO“ paketas – 16" 5x2 stipinų lengvo lydinio ratai, šildomas priekinio lango stiklas, automatiniai priekiniai žibintai, automatiniai valytuvai ir „Ford 6000“ radijas/CD grotuvas

m

Žiemos paketas Nr. 1 – Priekinės šildomos sėdynės, šildomas priekinio lango stiklas ir („Trend“) automatiniai priekiniai žibintai ir lietaus jutiklis

m

m

Žiemos paketas Nr. 1A – Šildomos priekinės ir galinės sėdynės, šildomas priekinis stiklas

m

m

Žiemos paketas Nr. 2 – Šildomos priekinės ir galinės sėdynės, šildomas priekinio lango stiklas ir („Trend“) automatiniai priekiniai žibintai ir lietaus jutiklis

m

m

Žiemos paketas Nr. 3 – Šildomos priekinės sėdynės, šildomas priekinio lango stiklas ir („Trend“) automatiniai priekiniai žibintai ir lietaus jutiklis

m

m

„X“ paketas – „Ford Key-Free“ beraktė sistema (turi „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuką), priekiniai žibintai su „Bi-xenon“ adaptyvine sistema (AFS), galimybė pasirinkti „Alcantara“/„Ebony“ spalvos odinę apdailą arba „Cognac“, „Medium Light Stone“ arba „Ebony“ spalvų odinę apdailą

m

„X“ paketas, skirtas „Individual“ – „Ford Key-Free“ beraktė sistema (su „Ford Power“ variklio užvedimo mygtuku), priekiniai žibintai su „Bixenon“ adaptyvine sistema (AFS)

m

l = Standartinė įranga, m = Pasirenkama įranga už papildomą kainą, o = Pasirinkto paketo dalis už papildomą kainą. *Priedas. **Premium garso sistema nekomplektuojama su sumažintu atsarginiu ratu arba įprasto dydžio atsarginiu ratu. Pastaba: 18 arba 19 colių skersmens ratlankiai automobiliui suteikia daugiau sportiškumo, ir geresnį sukibimą su kelio danga nei standartiniai 16 ar 17 colių skersmens ratlankiai.

Vidaus įranga

Vidaus patogumų funkcijos

Salono apšvietimas – Bagažinė (tik 4 ir 5 durų modeliuose)

l

l

Galinio vaizdo veidrodėlis – Automatiškai tamsėjantis (montuojamas tik „Trend“ modifikacijoje su lietaus jutikliu)

o

l

Kišenės daiktams – Priekinių sėdynių atlošuose

l

l

Užuolaidos – Galinių durelių

o

o

Stoglangis – Slankiojamas, reguliuojamo pokrypio

m

m

Langai – Valdomi elektra priekiniai ir galiniai langai nuleidžiami ir pakeliami vieno mygtuko paspaudimu

l

l

Sėdynės „Trend“

„Titanium“

l

l

Centrinis statramstis – Uždengtas audeklu

l

Durų rankenėlės – Chromuotos

l

l

Grindų kilimėliai – Priekiniai ir galiniai, veliūriniai

o

l

Pavarų perjungimo svirtis – Aptraukta oda

l

l

Aliuminiu dengti pedalai

o

o

Vidaus dizaino funkcijos Priekinis statramstis – Uždengtas audeklu

Klimato kontrolė

Priekinės sėdynės – „Comfort“ (komforto) stilius (tik „Titanium“ su odine apdaila)

l

o

Priekinės sėdynės – Sportinio tipo (tik „Trend“ automobiliuose su daline odos apdaila)

o

l

Priekinė sėdynė – Vairuotojo pusės rankinis juosmens atramos reguliavimas

l

l

Priekinė sėdynė – Vairuotojo sėdynės elektrinis aukščio reguliavimas

l

l

Priekinė sėdynė – 8 kryptimis elektra valdoma vairuotojo sėdynė: aukščio, pirmyn/atgal, atlošo kampo ir pokrypio reguliavimas su atmintimi (taip pat apima išorinių veidrodėlių ir juosmens atramos reguliavimo atmintį)

o

o

Priekinė sėdynė – Keleivio rankinis juosmens atramos reguliavimas

l

l

Priekinė sėdynė – Elektra valdomas keleivio sėdynės aukštis

m

m

o

Slenksčių apdaila – Priekinių, poliruoto nerūdijančio plieno su „Mondeo“ įrašu (tik kartu su aliuminiu dengtais pedalais)

o

o

Priekinė sėdynė – 8 kryptimis elektra reguliuojama priekinio keleivio sėdynė: aukščio, poslinkio pirmyn ir atgal, atlošo kampo ir pokrypio reguliavimas (kartu su juosmens atramos reguliavimu)

Vairaratis – Aptrauktas oda

l

Priekinės sėdynės – Reguliuojamo aukščio galvos atramos

l

l

o

Vairaratis – Aptrauktas švelnia oda

l

Priekinės sėdynės – 4 kryptimis reguliuojamos galvos atramos

Vairo kolonėlė – Pokrypio ir aukščio reguliavimas

l

l

Priekinės sėdynės – Šildomos sėdynės

l

l

Galinė sėdynė – 60:40 sulankstomos dalimis sėdynės

l

l

Galinė sėdynė – Šildoma

o

Garso ir ryšio sistemos „Ford 6000“ radijas/CD grotuvas – 8 garsiakalbiai, nuotolinis garso valdymas, AUX jungtis išoriniams muzikiniams įtaisams

l

l

„Sony“ radijas/CD grotuvas – 9 aukščiausios kokybės garsiakalbiai, nuotolinis garso sistemos valdymas, suderinimas su MP3, AUX lizdas išoriniams muzikos įtaisams

m

m

CD/SD navigacijos sistema su 7" spalvotu jutikliniu ekranu – 8 garsiakalbiai, nuotolinis garso sistemos valdymas, suderinamas su MP3, išorinė AUX jungtis daiktadėžėje papildomiems įtaisams. Per jutiklinį ekraną galima valdyti radiją/CD, navigacijos sistemą, dviejų zonų elektroninę oro kondicionavimo sistemą ir mobilųjį telefoną (turi „Bluetooth®“ laisvųjų rankų valdymo balsu sistemą su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu)

o

o

CD/SD navigacijos sistema „PLUS“ su 7 colių spalvotų jutikliniu ekranu – 9 aukščiausios kokybės garsiakalbiai, nuotoliniai garso sistemos valdikliai, MP3/galinio vaizdo kamera/suderinama su „Premium“ garso sistema, išorinė AUX jungtis dėtuvėje. Jutikliniame ekrane galima valdyti radiją/CD grotuvą, navigacijos sistemą, dviejų zonų elektroninę klimato kontrolę ir mobilųjį telefoną (turi „Bluetooth®“ laisvų rankų ir valdymo balsu sistemą su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu)

o

o

„Ford Individual“ pramogos galinės sėdynės keleiviams (DVD, įvarialypė įranga) – DVD grotuvas yra dėtuvėje, du LCD ekranai integruoti į priekinių sėdynių galvos atramas, valdymui skirta infraraudonųjų spindulių sistema, yra dvejos infraraudonųjų spindulių ausinės (apima „Ford Key-Free“ beraktę sistemą) (diegiama kartu su reguliuojamo aukščio galvos atramomis) (nediegiama automobilyje su vėdinama dėtuve)

m


46

47

Specifikacijos Vidaus įranga

Mechaninės savybės „Trend“

„Titanium“

Vieta kroviniui

„Trend“

„Titanium“

l

l

l

l

Vairavimo mechanizmas

Pagalbinių įtaisų maitinimo lizdas (tik universalams)

l

l

Vairo sistema su stiprintuvu

Krovinio apsauginis tinklas (tik universalams)

m

m

Pakaba

Apsauginis krovinio tinklelis (tik universalams, tvirtinamas už antrosios sėdynių eilės)

m

m

Bagažinės kilimėlis – Apverčiamas (tik 5 durų ir universalo modeliuose)

o

o

Priekis – Nepriklausoma pakaba su „MacPherson“ statramsčiais ir skersiniu stabilizatoriumi. Užpakalinė pakaba – nepriklausoma „Control Blade“ daugiasvirtė sistema ir skersinis stabilizatorius

Slankiosios krovinio grindys (tik universalui) (neįrengiamos su apverčiamu bagažinės kilimėliu)

m

m

Tvirtinimo kabliai (tik universale)

l

l

Bagažinės dangtis – Įtraukiamas (tik universalui)

l

l

Galinio bamperio apsauga – Chromuot (tik universalams)

l

l = Standartinė įranga, m = Pasirenkama įranga už papildomą kainą, o = Pasirinkto paketo dalis už papildomą kainą. „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipas yra „Bluetooth SIG Inc.“ prekių ženklai. „Ford Motor Company Limited“ ir su ja susijusios kompanijos juos naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams.

Pakaba – Sportinė

m

m

Galinė – Automatinis išlyginimas (tik universalams)

m

m

„ECO“ režimas (vairuotojo informavimo sistema)

l

l

Akumuliatorių baterijos valdymo sistema (tik su „Euro V“ varikliais, išskyrus „2,0 Duratec“ ir „2,0 Duratec Flexifuel“)

l

l

Technologija

l = Standartinė įranga, m = Pasirenkama įranga už papildomą kainą, o = Pasirinkto paketo dalis už papildomą kainą.

Degalų sąnaudos ir dinamiškumas

Saugumas ir apsauga „Trend“

„Titanium“

Saugumas

„Euro Transmisija standart as“

Maksimali galia (AG (kW))

Sukimo CO2 momen emisijos tas, Nm (g/km) (Nm)

Degalų sąnaudos (L/100 km) Mieste Užmiest Vidutinės yje

Eksploatacinės savybės Maksim 0-100 50-100 alus km/h km/h* greitis (sek.) (sek.) (km/h)

Sumani apsaugos sistema („Intelligent Protection System“, IPS)

l

l

Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) su elektroniniu stabdymo jėgos paskirstymu (EBD)

l

l

4 durų sedanas

Elektroninė stabilumo programa (ESP) su pagalbine ratų sukibimo sistema (TA) ir avarinio stabdymo pagalbine sistema (EBA)

l

l

160

159

9,2

5,4

6,8

195

12,3

14,7

o

„Stage V“

120 (88)

o

1,6 „Duratec Ti-VCT“ (120 AG (88 kW))

M5

Patobulinta elektroninė stabilumo programa (ESP) su ratų sukibimo pagalbine sistema (TA), avarinio stabdymo pagalbine sistema (EBA) ir pajudėjimo iš vietos įkalne pagalbine sistema (HSA) – (standartinė įranga kartu su „Ford PowerShift“ transmisija, adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema arba su adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema, turinčia interaktyviąją automobilio dinaminės kontrolės sistemą)

1,6 „EcoBoost“ (160 AG (118 kW))

„Stage V“

M6

160 (118)

240 (270)

158

9,1

5,5

6,8

215

9,3

9,7

„Stage V“

145 (107)

185

184

11,2

6,0

7,9

210

9,9

12,7

m

2,0 „Duratec“ (145 AG (107 kW))

M5

Išvažiavimo už eismo juostos ribų perspėjimo sistema su vairuotojo dėmesio stebėjimu, automatinės ilgosios šviesos ir pastovaus greičio m palaikymo sistema su reguliuojamu greičio ribotuvu (diegiamas tik automobiliuose su „Euro V“ varikliais, išskyrus „1,6 Duratec Ti-VCT“, „2,0 Duratec“ ir „2,0 Duratec Flexifuel“) (apima šildomą priekinio lango stiklą, automatiškai tamsėjantį galinio vaizdo veidrodėlį, automatinius priekinius žibintus, automatinius valytuvus, „Ford Convers+“ spalvotą prietaisų skydelį, jeigu nenurodyta kitaip) (gali būti tik su „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema arba „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu)

2,0 „Duratec Flexifuel“ (benzininis) (145 AG (107 kW))

„Stage V“

M5

145 (107)

185

184

11,3

6,0

8,0

210

9,9

12,7

2,0 „EcoBoost SCTI“ (203 AG (149 kW))

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

203 (149)

300 (320)

179

10,7

6,0

7,7

232

7,9

2,0 „EcoBoost SCTI“ (240 AG (176 kW))

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

240 (176)

340 (360)

179

10,9

6,0

7,7

246

7,5

2,0 „Duratorq TDCi“ (115 AG (85 kW))

„Stage V“

M6

115 (85)

300

139

6.4

4.6

5.3

192

11.2

10.5

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW))

„Stage V“

M6

140 (103)

320

139

6,4

4,6

5,3

210

9,5

9,1

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW))

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

140 (103)

320

149

7,2

4,7

5,6

205

10,2

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW))

„Stage V“

M6

163 (120)

340

139

6,4

4,6

5,3

220

8,9

8,9

Išvažiavimo už eismo juostos ribų perspėjimo sistema su vairuotojo dėmesio stebėjimu, pajudėjimo įkalne pagalbinė sistema (HSA), automatinės ilgosios šviesos ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) su reguliuojamu greičio ribotuvu (diegiamas tik automobiliuose su „EuroV“ varikliais, išskyrus „1,6 Duratec Ti-VCT“, „2,0 Duratec“ ir „2,0 Duratec Flexifuel“) (apima šildomą priekinio lango stiklą, automatiškai tamsėjantį galinio vaizdo veidrodėlį, automatinius priekinius žibintus, lietaus jutiklį, „Ford Convers+“ spalvotą prietaisų skydelį) (gali būti tik su „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema arba „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu)

Išvažiavimo už eismo juostos ribų perspėjimo sistema su vairuotojo susikaupimo stebėjimu, automatinės ilgosios šviesos ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) su interaktyviąja automobilio dinamikos kontrole (IVDC) ir reguliuojamu greičio ribotuvu (diegiamas tik automobiliuose su „Euro V“ varikliais, išskyrus „1,6 Duratec Ti-VCT“, „2,0 Duratec“ ir „2,0 Duratec Flexifuel“) (apima šildomą priekinio lango stiklą, automatiškai tamsėjantį galinio vaizdo veidrodėlį, automatinius priekinius žibintus, automatinius valytuvus, „Ford Convers+“ spalvotą prietaisų skydelį) (gali būti tik su „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema arba „Bluetooth®“ laisvųjų rankų sistema ir valdymo balsu sistema su USB/„iPod®“ prijungimo lizdu)

Interaktyvi automobilio dinamikos kontrolė (IVDC) (ją sudaro nuolat kontroliuojama amortizavimo sistema (CCD), avarinio stabdymo pagalbinė sistema (EBA), pajudėjimo įkalne pagalbinė sistema (HSA) (diegiam tik su „Ford Key-Free“ berakte sistema)

o

A6 („PowerShift“)

340

149

7,2

4,7

5,6

215

9,5

-

„Stage V“

163 (120)

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) su perspėjimo apie arti priešais važiuojantį automobilį sistema (FA), patobulinta elektroninė stabilumo programa (ESP) arba interaktyvioji automobilio dinamikos kontrolė (IVDC) (įskaitant reguliuojamą greičio ribotuvą (ASLD) „Euro V“ varikliuose, išskyrus „1,6 Duratec Ti-VCT“,„2,0 Duratec“ ir „2.0 Duratec Flexifuel“)

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW))

o

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW))

„Stage V“

M6

200 (147)

420 (450)

159

7,8

5,0

6,0

230

8,1

6,7

Avarinio stabdymo perspėjimo sistema – Automatinis avarinių žibintų įjungimas staigaus stabdymo metu

l

l

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW))

„Stage V“

A6 (Durashift)

200 (147)

420 (450)

173

9.0

5.1

6.5

220

8.4

n/a

Oro pagalvės – Vairuotojo ir priekinio keleivio šoninės oro pagalvės

l

l

5 durų hečbekas

Oro pagalvės – Šoninės oro pagalvės

l

l

160

159

9,2

5,4

6,8

195

12,3

14,7

l

„Stage V“

120 (88)

l

1,6 „Duratec Ti-VCT“ (120 AG (88 kW))

M5

Oro pagalvės – Vairuotojo ir keleivio 1 ir 2 eilių šoninės pagalvės Oro pagalvės – Vairuotojo kelių apsaugos oro pagalvė

l

l

160 (118)

9,1

5,5

6,8

210

9,6

9,9

m

240 (270)

158

m

„Stage V“

M6

Oro pagalvė – Priekinio keleivio oro pagalvės atjungimo jungiklis (atstovo pritaikoma parinktis)

1,6 „EcoBoost“ (160 AG (118 kW)) 2,0 „Duratec“ (145 AG (107 kW))

„Stage V“

M5

145 (107)

185

184

11,2

6,0

7,9

210

9,9

12,7

Centrinis užraktas su nuotoliniu valdymu

l

l

185

184

11,3

6,0

8,0

210

9,9

12,7

m

„Stage V“

145 (107)

m

Galinės durelės su apsauginiais užraktais vaikams (valdomais elektra)

o

o

2,0 „Duratec Flexifuel“ (benzininis) (145 AG (107 kW))

M5

Dvigubas centrinis užraktas su nuotoliniu valdymu Apsauginė signalizacija (būtinas dvigubas užraktas)

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

300 (320)

179

10,7

6,0

7,7

232

7,9

m

2,0 „EcoBoost SCTI“ (203 AG (149 kW))

203 (149)

m

Apsauginė signalizacija su tūrio jutikliu (1 kategorija)

m

m

A6 („PowerShift“)

340 (360)

10,9

6,0

7,7

246

7,5

m

„Stage V“

179

2,0 „EcoBoost SCTI“ (240 AG (176 kW))

240 (176)

„Ford Key-Free“ beraktė sistema – (ją sudaro „Ford Power“ variklio paleidimo mygtukas ir 2 nuotolinio valdymo pulteliai)

m

m

Apsauga

l = Standartinė įranga, m = Pasirenkama įranga už papildomą kainą, o = Pasirinkto paketo dalis už papildomą kainą. uPastaba: Jei automobilyje įmontuota priekinio keleivio saugos oro pagalvė ir jos veikimo mechanizmas įjungtas, ant priekinės keleivio kėdutės negalima tvirtinti vaiko kėdutės. Vaiką saugiausia vežti kėdutėje ant galinės sėdynės.


48

49

Specifikacijos Degalų sąnaudos ir dinamiškumas

Masė ir krovumas

„Euro Transmisija standart as“

Maksimali galia (AG (kW))

Sukimo CO2 momen emisijos tas, Nm (g/km) (Nm)

Degalų sąnaudos (L/100 km) Mieste Užmiest Vidutinės yje

Eksploatacinės savybės Maksim 0-100 50-100 alus km/h km/h* greitis (sek.) (sek.) (km/h)

„Euro Savoji standartas“ automobili o masė (kg)

Bendroji transporto priemonės masė (kg)

Bendroj i sąstato masė (kg)

Maksimali vilkimo masė (su stabdžiais) (8%)

Maksimali vilkimo masė (su stabdžiais) (12%)

Maksimali vilkimo masė (be stabdžių) (kg)

Maksimali vilkimo masė (be stabdžių) (12%)

2,0 „Duratorq TDCi“ (115 AG (85 kW))

„Stage V“

M6

115 (85)

300

139

6.4

4.6

5.3

192

11.2

10.5

4 durų sedanas

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW))

„Stage V“

M6

140 (103)

320

139

6,4

4,6

5,3

210

9,5

9,1

1,6 „Duratec Ti-VCT“ (120 AG (88 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1582

2050

2950

900

680

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW))

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

140 (103)

320

149

7,2

4,7

5,6

205

10,2

1,6 „EcoBoost“ (160 AG (118 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

2150

1498

3800

1600

745

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW))

„Stage V“

M6

163 (120)

340

139

6,4

4,6

5,3

220

8,9

8,9

2,0 „Duratec“ (145 AG (107 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1623

2090

3590

1500

700

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW))

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

163 (120)

340

149

7,2

4,7

5,6

215

9,5

-

2,0 „Duratec Flexifuel“ (benzininis) (145 AG (107 kW)), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1623

2090

3590

1500

700

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW))

„Stage V“

M6

200 (147)

420 (450)

159

7,8

5,0

6,0

225

8,3

6,9

2,0 „EcoBoost SCTI“ (203 AG (149 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1739

2200

3800

1600

750

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW))

„Stage V“

A6 (Durashift)

200 (147)

420 (450)

173

9.0

5.1

6.5

220

8.4

n/a

2,0 „EcoBoost SCTI“ (240 AG (176 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1739

2200

4000

1800

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (115 AG (85 kW)), Durashift 6 greičių „Stage V“ mechaninė transmisija

1557

2180

3980

2000

1800

750

1,6 „Duratec Ti-VCT“ (120 AG (88 kW))

„Stage V“

M5

120 (88)

160

159

9,2

5,4

6,8

190

12,6

14,9

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1737

2180

3980

1800

750

1,6 „EcoBoost“ (160 AG (118 kW))

„Stage V“

M6

160 (118)

240 (270)

158

9,1

5,5

6,8

215

9,3

9,7

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1754

2230

4230

2000

750

2,0 „Duratec“ (145 AG (107 kW))

„Stage V“

M5

145 (107)

185

184

11,2

6,0

7,9

205

10,3

12,9

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1737

2180

3980

1800

750

2,0 „Duratec Flexifuel“ (benzininis) (145 AG (107 kW))

„Stage V“

M5

145 (107)

185

184

11,3

6,0

8,0

205

10,3

12,9

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1754

2230

4230

2000

750

2,0 „EcoBoost SCTI“ (203 AG (149 kW))

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

203 (149)

300 (320)

179

10,7

6,0

7,7

227

8,2

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1740

2210

4210

2000

750

2,0 „EcoBoost SCTI“ (240 AG (176 kW))

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

240 (176)

340 (360)

179

10,9

6,0

7,7

241

7,8

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW)), Durashift 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1605

2260

4460

2200

2200

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (115 AG (85 kW))

„Stage V“

M6

115 (85)

300

139

6.4

4.6

5.3

187

11.4

10.8

„Stage V“

1582

2050

2950

900

680

320

139

6,4

4,6

5,3

205

9,8

9,4

1,6 „Duratec Ti-VCT“ (120 AG (88 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW))

„Stage V“

M6

140 (103)

„Stage V“

2200

1501

3800

1600

745

140 (103)

320

149

7,2

4,7

5,6

200

10,4

1,6 „EcoBoost“ (160 AG (118 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW))

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

„Stage V“

1623

2090

3590

1500

700

M6

163 (120)

340

139

6,4

4,6

5,3

215

9,1

9,2

2,0 „Duratec“ (145 AG (107 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW))

„Stage V“

„Stage V“

1623

2090

3590

1500

700

„Stage V“

A6 („PowerShift“)

163 (120)

340

149

7,2

4,7

5,6

210

9,8

-

2,0 „Duratec Flexifuel“ (benzininis) (145 AG (107 kW)), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW))

„Stage V“

1739

2200

3800

1600

750

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW))

„Stage V“

M6

200 (147)

420 (450)

159

7,8

5,0

6,0

230

8,1

6,7

2,0 „EcoBoost SCTI“ (203 AG (149 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1739

2200

4000

1800

750

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW))

„Stage V“

A6 (Durashift)

200 (147)

420 (450)

173

9.0

5.1

6.5

215

8.6

n/a

2,0 „EcoBoost SCTI“ (240 AG (176 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

2,0 „Duratorq TDCi“ (115 AG (85 kW)), Durashift 6 greičių „Stage V“ mechaninė transmisija

1557

2180

3980

2000

1800

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1737

2180

3980

1800

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1754

2230

4230

2000

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1737

2180

3980

1800

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1754

2230

4230

2000

750

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1740

2210

4210

2000

750

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW)), Durashift 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1605

2260

4460

2200

2200

750

Universalas

*4-tu bėgiu. ø„Ford“ bandymų rezultatai. øøVisi CO2 emisijų parametrai g/km ir visi kuro sąnaudų parametrai l/100 km gauti atliekant oficialius bandymus pagal EEC direktyvą 80/1268/EEC arba (EC) 715/2007 su (EC) 692/2008 pakeitimais. CO2 emisijos ir kuro sąnaudų duomenys lentelėje neišreiškia ar negarantuoja tikslių aptariamos klasės automobilių degalų sąnaudų rodiklių. Taikoma standartinio bandymo procedūra leidžia palyginti skirtingų gamintojų transporto priemones. Ši informacija nėra pasiūlymo dalis. Realios degalų sąnaudos gali skirtis dėl transporto priemonės konfigūracijos, vairavimo įpročių, techninės įrangos (pvz. oro kondicionieriaus) naudojimo, taip pat dėl kitų ne techninio pobūdžio veiksnių. DPF – kietųjų dalelių filtras. Visi benzininiai varikliai turi katalizatorius. **Auto-Start-Stop sistema standartinėje įrangoje.

5 durų hečbekas


50

51

Specifikacijos Masė ir krovumas

Matmenys „Euro Savoji standartas“ automobili o masė (kg)

Bendroji transporto priemonės masė (kg)

Bendroj i sąstato masė (kg)

Maksimali vilkimo masė (su stabdžiais) (8%)

Maksimali vilkimo masė (su stabdžiais) (12%)

Maksimali vilkimo masė (be stabdžių) (kg)

Maksimali vilkimo masė (be stabdžių) (12%)

Universalas 1,6 „Duratec Ti-VCT“ (120 AG (88 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1632

2050

2950

900

685

1,6 „EcoBoost“ (160 AG (118 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

2150

1498

3750

1600

745

2,0 „Duratec“ (145 AG (107 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1674

2200

3700

1500

710

2,0 „Duratec Flexifuel“ (benzininis) (145 AG (107 kW)), „Durashift“ 5 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1673

2200

3700

1500

710

2,0 „EcoBoost SCTI“ (203 AG (149 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

2,0 „EcoBoost SCTI“ (240 AG (176 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1791

2300

1791

2300

3900

4100

1600

1800

750 750

2,0 „Duratorq TDCi“ (115 AG (85 kW)), Durashift 6 greičių „Stage V“ mechaninė transmisija

1575

2290

4090

2000

1800

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1789

2290

4090

1800

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (140 AG (103 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1806

2335

4335

2000

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1789

2290

4090

1800

750

2,0 „Duratorq TDCi“ (163 AG (120 kW)), „PowerShift“ 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1806

2335

4335

2000

750

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW)), „Durashift“ 6 greičių mechaninė transmisija

„Stage V“

1793

2320

4320

2000

750

2,2 „Duratorq TDCi“ (200 AG (147 kW)), Durashift 6 greičių automatinė transmisija

„Stage V“

1615

2360

4560

2200

2200

750

Sedanas

5 durų hečbekas

Visas ilgis su/be kabliu(be kėbulo apdailos komplekto) (mm)

4952/4850

4882/4784

Universalas 4950*/4837

Bendras ilgis su kabliu/be kablio (su kėbulo apdailos komplektu) (mm)

4968/4866

4898/4800

4966**/4858

Bendras plotis su veidrodžiais/be veidrodžių (mm)

2092/1886

2092/1886

2092/1886

Bendras plotis su sulenktais atgalinio vaizdo veidrodžiais (mm)

1940

1940

1940

Bendras aukštis su stogo bagažinės sistema ir be jos (be krovinio) (mm)

n/a/1500

n/a/1500

1548/1512

Tarpuratis (mm)

2850

2850

2850

Posūkio skersmuo – nuo kelkraščio iki kelkraščio (m)

11,6***

11,6***

11,6***

5 vietų (su „Instant Mobility“ sistema)

550

540

549

5 vietų (su mažu atsarginiu ratu)

535

528

537

5 vietų (su įprasto dydžio ratu)

493

486

489

Bagažinės tūris (l)‡ 7 vietų (kraunama iki stogo) (su padangų remonto komplektu)

2 vietų (kraunama iki stogo) (su „Instant Mobility“ sistema)

negalima

1460

1740

2 vietų (kraunama iki stogo) (su mažu atsarginiu ratu)

negalima

1448

1728

2 vietų (kraunama iki stogo) (su normalaus dydžio atsarginiu ratu)

negalima

1390

1680

Benzinas

70

70

70

Dyzelis

70

70

70

Degalų bako tūris (l)

Išmatuota vadovaujantis ISO 3832 standartu. Matmenys gali keistis priklausomai nuo modelio ir pasirinktos įrangos. *Su kabliu ir besireguliuojančia pakaba (4937 mm su įprasta pakaba). **Su kabliu, besireguliuojančia pakaba ir kėbulo apdailos paketu. (4953 mm su įprasta pakaba). ***12.4 m su 18" ar 19" ratlankiais. ‡

# Nurodyta mažiausia savoji masė, darant prielaidą, kad vairuotojas sveria 75 kg., skysčių lygiai maksimalūs ir pripilta 90% degalų; galimi gamybiniai nuokrypiai dėl papildomos įrangos. Nurodytos didžiausios velkamo krovinio masės atitinka maksimalią transporto priemonės velkamąją galią esant bendrai transporto priemonės masei ir pradedant važiuoti esant 12% nuolydžiui. Kai automobiliai naudojami vilkti, jų dinamiškumas ir ekonomiškumas mažėja. Visų modelių maksimali priekinės dalies masė yra 90 kg. Į bendrą autotraukinio masę įskaičiuota priekabos masė.

Spalvos ir apdaila Modelis

„Trend“

Sėdynių apdaila ir spalvos

„Daphne in Generic Silver“

„Airfield in Ebony“

„Titanium“ „New York in Ebony“

„New York in Medium Light Stone“

„Airfield in Ebony“

„Alcantara perforated in Ebony“

„Windsor leather in Cognac“

„Windsor leather in Ebony“

„Windsor leather in Medium Light Stone“

Sėdynės sėdimosios dalies apdaila ir spalva

„Twill in Ebony“

„Napoli leather in Ebony“

„Lux in Ebony“

„Lux in Medium Light Stone“

„Napoli leather in Ebony“

„Napoli leather in Ebony“

„Cuir Vinyl in Cognac“

„Cuir Vinyl in Ebony“

„Cuir Vinyl in Medium Light Stone“

Durų apdailos intarpas ir jo spalva

„Ambassador in Ebony“

„Cuir Vinyl in Ebony“

„Ambassador in Ebony“

„Ambassador in Medium Light Stone“

„Cuir Vinyl in Ebony“

„Cuir Vinyl in Ebony“

„Cuir Vinyl in Cognac“

„Cuir Vinyl in Ebony“

„Cuir Vinyl in Medium Light Stone“

Durų apdailos juostelės

„Nebula“

„Nebula“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

Prietaisų skydelio juostų apdaila

„Nebula“

„Nebula“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

„Brush Titanium Cool“

Prietaisų skydelio spalva: viršuje

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

Prietaisų skydelio spalva: apačioje

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Ebony“

„Solid“ „Blazer Blue“

a

b

a

a

b

b

b

b

b

„Frozen White“

a

b

a

a

b

b

b

b

b

Candy Red

a

b

a

a

b

b

b

b

b

„Dark Micastone“

b

b

b

b

b

b

b

b

b

„Electric White“

b

b

b

b

b

b

b

„Ink Blue“

b

b

b

b

b

b

b

b

b

„Metallic“

„Lunar Sky“

b

b

b

b

b

b

b

b

b

„Midnight Sky“

b

b

b

b

b

b

b

b

b

„Moondust Silver“

b

b

b

b

b

b

b

b

b

„Panther Black“

b

b

b

b

b

b

b

b

b

„Parkside“

b

b

b

b

b

b

b

b

b

l = Standartinis variantas, b = Pasirinktinis variantas, – = Negalimas variantas. *Metallic kėbulo spalva, dalinės odos, odos ir odos/Alcantara® salono apdaila už papildomą kainą.


52

Pasirinkite kėbulo spalvą Spalvos ir apdailos parinkimas jūsų „Ford Mondeo“ – tai ne tik labai svarbus, bet ir džiaugsmingas momentas. Jūs netrukus žinosite, kas jums tinka. „Trend“

„Titanium“

Titanium

Sėdynių apdaila: „Daphne“ apdaila, „Generic Silver“ spalva

Sėdynių apdaila: „New York“ apdaila, „Ebony“ spalva

Seat facing: New York in Medium Light Stone

Sėdynių šonai: „Twill“ apdaila, „Ebony“ spalva

Sėdynių šonai: „Lux“ apdaila, „Ebony“ spalva

Seat sides: Lux in Medium Light Stone Frozen White* Solid spalva

Blazer Blue Solid spalva Trend, Trend Sport (standard) and Titanium Sėdynių apdaila: „Airfield“ apdaila, „Ebony“* spalva

Titanium Sėdynių apdaila: „Windsor“ oda, „Cognac“* spalva

Titanium Sėdynių apdaila: „Windsor“ oda, „Ebony“* spalva

Sėdynių šonai: „Napoli“ oda, „Ebony“* spalva

Sėdynių šonai: „Windsor“ oda, „Cognac“* spalva

Sėdynių šonai: „Windsor“ oda, „Ebony“* spalva Ink Blue Metallic spalva*

Moondust Silver Metallic spalva*

Titanium Sėdynių apdaila: „Windsor“ oda, „Medium Light Stone“* spalva

Titanium Sėdynių apdaila: „Alcantara“ perforuota, „Ebony Platinum“* spalva

Sėdynių šonai: „Windsor“ oda, „Medium Light Stone“* spalva

Sėdynių šonai: „Napoli“ oda, „Ebony“* spalva

Titanium S Seat facing: Alcantara® perforated in Ebony Seat sides: Napoli leather in Ebony with red stitching

Midnight Sky Metallic spalva*

Dark Micastone Metallic spalva*

Panther Black Metallic spalva*

„Ford Mondeo Individual“ Pasirinkite iš trijų unikalių visiškai oda aptrauktų sėdynių variantų. Tai „Ford Mondeo“ skirtų „Individual Interior Styling Packs“ dalis. Norėdami gauti išsamesnės informacijoas, kreipkitės į „Ford“ atstovą.

Hypnotic Silver Metallic spalva*

Ice White Special Metallic spalva*

Lunar Sky Metallic spalva*

„Ford Mondeo“ skirtas „Individual Interior Styling Pack“, „Light Beige“ spalva su „Ebony“ apvadu* (Titanium only)*

„Ford Mondeo“ skirtas „Individual Interior Styling Pack“, „Tan“/„Ebony“* spalva (Titanium only)*

„Ford Mondeo“ skirtas „Individual Interior Styling Pack“, „Ebony“* spalva (Titanium only)*

Candy Red Special metallic body colour*

Parkside Metallic spalva*

„Ford Mondeo“ automobiliui suteikiama „Ford Perforation“ garantija 12 metų nuo pirmosios registracijos. Priklausomai nuo nustatytų sąlygų. * Kėbulas nudažomas „Frozen White“ ir metallic spalvomis už papildomą kainą.

*Dalinė odinė, odinė ir „Alcantara“ apdaila – tai pasirenkama įranga už papildomą kainą. „Ford Individual“ odinė apdaila galima tik kaip pasirinktinė „Ford Mondeo“ skirto „Individual Interior Styling Pack“ dalis už papildomą kainą.

Pastaba. Automobilių iliustracijos skirtos tik tam, kad pirkėjas susipažintų su galimomis modelio spalvomis. Iliustracijos neatspindi dabartinių techninių savybių. Šioje brošiūroje pavaizduota automobilių spalva ir apdaila gali skirtis nuo originalo dėl spausdinimo proceso galimybių ribotumo.


55

Your new Ford Mondeo We have developed a simple four-step plan to help you choose, insure, finance and drive your new Ford Mondeo.

Pasirinkimas

Pasinaudokite priešais esančia forma ir apibūdinkite savo naująjį automobilį iki smulkmenų: ratų, garso aparatūros, laisvai pasirenkamų variantų ir priedų, o tada nusineškite šią formą pas savo „Ford“ atstovą.

Kėbulo tipas: Variklis: Pavarų dėžė: Spalva: Apdaila: Ratlankiai: Garso aparatūra: Laisvai pasirenkami dalykai:

Draudimas

Paklauskite savo „Ford“ atstovo, ar galėtų Jums pateikti automobilio draudimo pasiūlymą.

Laisvai pasirenkamų variantų paketai:

Priedai:

Draudimo pasiūlymas:

Finansavimas:

Finansavimas

Nuspręsti, kaip automobilį finansuoti yra ne mažiau svarbu negu jį pasirinkti. Prieš pradėdami varstyti bankų duris pirmiausia pasikalbėkite su „Ford“ atstovu, ar jis negalėtų padėti šiuo klausimu.

Važiavimas

Jums išvažiavus savo naujuoju automobiliu, mes tarsi lydėsime Jus visur kelyje. Ir jeigu Jūsų „Ford“ automobiliui prireiktų remonto įvykus avarijai, Jūsų „Ford“ atstovybė – geriausia vieta, kur Jūsų automobilio būklė bus kiek įmanoma greičiau atstatyta į buvusią iki avarijos, ir jis vėl galės išvažiuoti į kelią.

Serija:


MY 2012.5 LTU lt

Iliustracijos, aprašymai ir specifikacijos. Šis bukletas buvo teisingas jo spausdinimo metu. Tačiau “Ford” politika – nuolat rūpintis produktų tobulinimu. Todėl pasiliekama teisė bet kuriuo metu pakeisti modelių ir atskirų detalių, pavaizduotų ir aprašytų šiame leidinyje, specifikacijas, spalvas ar kainas. Dėl naujausios informacijos visuomet kreipkitės į savo “Ford” atstovą. Papildoma įranga. Jeigu šiame leidinyje elementas yra apibūdintas kaip ‘Papildomai pasirenkamas elementas’ ar 'Papildomai pasirenkamos detalės/paketas’ir pan., reiškia jis neįeina į standartinę transporto priemonės komplektaciją ir už jį reikia mokėti papildomai, nebent yra aiškiai nurodyta kitaip. Galimos visos modelių ir spalvų kombinacijos. Pastaba. Kai kurie šiame buklete vaizduojami automobiliai dar negaminami ir yra sukurti kompiuteriu, todėl galutinis automobilio dizainas/priedai gali kai kuriais aspektais skirtis. Be to, kai kurie pavaizduoti automobilių elementai gali būti pasirinktini. Pastaba. Šiame lankstinuke yra ir originalių „Ford“ priedų ir mūsų tiekėjų produktų. ✚Šiuos priedus kruopščiai atrenka tiekėjas; jiems nėra taikoma „Ford“ garantija, tačiau jiems garantiją suteikia pats tiekėjas; informaciją apie šią garantiją Jums suteiks „Ford“ tarpininkas. Pastaba.„Bluetooth® “ yra „ Bluetooth SIG, Inc.“ prekių ženklas. Bet koks šio ženklo naudojimas „Ford Motor Company“ tikslais yra licencijuotas. „iPod“ žodinis prekės ženklas ir logotipai yra „Apple Inc.“ nuosavybė. Kiti prekių ženklai yra atitinkamų jų savininkų nuosavybė.

Alergijos nesukeliantis interjeras Visos medžiagos, kurios yra naudojamos šio automobilio interjerui, atitinka griežtus TÜV reikalavimus "TOXPROOF" reikalavimai automobilių salono interjerui, kuriuos sudaro TÜV "Produkt und Umwelt GmbH" yra įkurta, siekiant sumažinti alerginių reakcijų riziką. Uždarius dureles ir langus, parinktos interjero medžiagos – kartu su integruotu žiedadulkių filtru – saugo keleivius nuo daugelio ore esančių, alergiją sukeliančių dalelių. Esant aukštesnei temperatūrai, patartina papildomai naudoti oro kondicionierių.

Kai ši brošiūra bus nebereikalinga, atiduokite ją perdirbti.

Inchcape Motors Vilnius

Inchcape Motors Klaipėda

VILNIUS Laisvės pr. 137 tel. (8-5) 2168226 vilnius@inchcape.lt www.inchcape.lt

Žiedo g. 2, Sudmantai Klaipėdos raj. tel. (8-46) 347568 klaipeda@inchcape.lt

Inchcape Motors Kaunas Islandijos pl. 31 tel. (8-37) 409111 kaunas@inchcape.lt

Published by Ford Motor Company Limited, Brentwood, Essex, England. Registered in England No. 235446. BJN 201196. FoE Y39Q. PN 274501/0412/0.4m/LTU lt April 2012. © Ford Motor Company Limited. www.ford.lt

Ford MONDEO katalogas  

Pažinkite MONDEO ir jo galimybes. ford.lt

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you