Page 1

á k c ěže

B ce kolek

0 2 19


NÁVOD

PRO SPRÁVNOU PÉČI O BOTY 5168-1K

Eo 2.0 velikosti 36-48

1 PouZE PRo LYŽovÁNÍ Tato bota je nejlepší závodní běžeckou botou. • Byla vyvinuta tak, aby podávala maximální lyžařský výkon. • Používáme speciálně tvarované karbonové komponenty, které poskytují optimální rovnováhu mezi špičkovými vlastnostmi a pohodlím. • Karbon botu zpevňuje tam, kde je to třeba a zároveň je extrémně lehký – ovšem potřebuje speciální péči, hlavně pokud se v botách nelyžuje.

2 PoKuD v BoTÁcH NELYŽuJETE, vŽDY PouŽÍvEJTE NÁvLEKY! Vždy, když nelyžujete, používejte návleky na boty. • Přímý kontakt s betonem, asfaltem, ledem, pískem, kameny, schody nebo jinými ostrými předměty může poškodit nebo zničit karbonovou podrážku.

3 NEoHÝBEJTE BoTu RuKAMA Nikdy neohýbejte botu rukama a nedělejte s ní ani kroutivé pohyby. • Extrémní ohýbání prázdné boty (tak jak je to ukázáno na obrázku) může způsobit porušení nebo dokonce polámání karbonových součástí boty. • Abyste si vyzkoušeli skvělou flexi boty, vždy si boty nazujte!

4 NiKDY NEBoucHEJTE BoTAMi o SEBE Než nasadíte boty do vázání, rukama opatrně vyčistěte karbonovou podrážku. • Odstraňte sníh a špínu ze struktury podrážky buď rukama nebo opatrně pomocí lyžařské hůlky. • Nikdy neklepejte a nebouchejte botami o sebe ani o jiný tvrdý nebo ostrý povrch.

5 kg 5 kg

5 kg

5 BuĎTE oPATRNÍ PŘi PŘEvÁŽENÍ BoT Při přepravování bot vždy dbejte na to, aby na nich neležely těžké tašky nebo předměty. • Může to vést k poškození karbonové manžety nebo karbonové podrážky.

TiPY PRo SPRÁvNÉ PouŽiTÍ A ZAcHÁZENÍ S BoTAMi ZAcHÁZEJTE S BoTAMi oPATRNĚ | Pro čištění používejte měkký vlhký hadřík, kartáček a vodu. • Nikdy nepoužívejte chemické čisticí prostředky a neperte boty v pračce. JAK PRoDLouŽiT ŽivoTNoST BoT | Boty by se měly pravidelně čistit. • Po každém použití by se boty měly vysušit – zabrání se tím vzniku nepříjemného zápachu. vYSouŠENÍ BoT | Při pokojové teplotě bez použití externích zdrojů tepla. • Vyplňte boty starými novinami; umístěte v dosahu mírného zdroje tepla – nikdy nedávejte boty do přímého kontaktu s tepelným zdrojem; vyndejte vlhké noviny a je-li třeba, proces zopakujte.


ZÁVODNÍ TÝM ALPINA

BIATLON:

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ:

RAKOUSKO Dominik Landertinger

ČÍNA Sun Qinghai

BĚLORUSKO Iryna Kryuko

ČESKÁ REPUBLIKA Eva Nývltová Zuzana Staňková Petr Knop Sandra Schutzová

ČESKÁ REPUBLIKA Gabriela Koukalová Lucie Charvátová Ondřej Moravec Tomáš Vojík Adam Václavík Ondřej Hošek Jan Burian ITÁLIE Thomas Bormolini Thierry Chenal JIŽNÍ KOREA Timofey Lapshin KAZACHSTÁN Alina Raikova POLSKO Monika Hojnisz Magdalena Gwizdon Krystyna Guzik Krzysztof Plywaczyk RUSKO Alexej Volkov Darja Virolajnen Matvey Elissev Alexandr Slepov Jurij Šopin Aleksandra Aleksashnikova Anastasia Rasskazova Anastasia Zagoruiko ŠVÉDSKO Torestein Stenersen Ted Armgren Mona Brorsson Linn Persson Emma Nilsson ŠVÝCARSKO Benjamin Weger SLOVINSKO Klemen Bauer UKRAJINA Olga Abramova Iana Bondar Oleksander Zhyrny Vitali Kilchytsky

FINSKO Mona-Lisa Nousiainen Ville Nousiainen Johana Matintalo Lauri Vurinen Anti Ojansivi Lauri Lepisti NĚMECKO Steffi Böhler Janosch Brugger ITÁLIE Gaia Vuerich JAPONSKO Yuki Kobayashi

Maxim Vylegžanin

KAZACHSTÁN Alexey Poltaranin NORSKO Anders Gloeersen Hans Christer Holund SLOVINSKO Vesna Fabjan Alenka Cebasek Manca Slabanja POLSKO Justyna Kowalczyk RUSKO Maxim Vylegžanin Evgenij Belov Ivan Kyrilov Evgenia Shapovalova Polina Kalsina Artem Maltsev Dmitrij Japarov Alexander Bessmertnykh Ilia Semikov Natalia Matveeva Anastasia Dotsenko ŠVÉDSKO Charlotte Kalla Emma Wiken Stina Nilsson Maria Rydqvist Sofia Henriksson Hana Falk Jonna Sundling Sofia Henriksson

50

ŠVÝCARSKO Ueli Schneider Linard Kindschi Fabiana Wieser Nadine Faehndrich Cyril Faehndrich USA Andrew Newell Elizabeth Stepen Ida Sargent Benjamin Lustgarten Julia Kern

4


VELKÉ VÝSLEDKY VYŽADUJÍ VELKÉ AMBICE

Charlote Kalla

22

Stina Nilsson

16

OLYMPIJSKÉ HRY – PCHJONGČCHANG 2018: 3x

3x

5

Z

Z

8x

S

3x

B

1x

S

2x

B

MUŽI

7x

S

1x

B

ŽENY

SVĚTOVÝ POHÁR 2017/2018 MUŽI

3x

Z

2x

S

3x

B

ŽENY

8x

Z

5x

S

1x

B


ANATOMIE INOVACÍ PLATFORMA (ŠASI) JEDNoDÍLNÁ PLATFoRMA cLaSSIc acTIVE EDGE S pODRÁŽKOU aLpINa SSR pRO KLaSIcKÝ STyL

SKaTE acTIVE EDGE S pODRÁŽKOU aLpINa SSR pRO BRUSLENÍ

Extrémně lehká anatomicky a ergonomicky tvarovaná karbonová platforma Active Edge s měkkou flexí a přímo integrovanou základnou z TPU, která je kompatibilní s vázáním NNN. Jednodílná konstrukce platformy zaručuje maximální podélnou pevnost a stabilitu, skvělé přizpůsobení se potřebám lyžaře a efektivní přenos sil z nohy na lyži. Má volnou patu - díky speciální konstrukci patové části je na patu vyvíjen minimální tlak a bota skvěle sedí.

Extrémně lehká anatomická a ergonomická jednodílná karbonová platforma Active Edge s tvrdou flexí a integrovanou základnou z TPU, která je kompatibilní s vázáním NNN. Tato konstrukce platformy zaručuje maximální podélnou pevnost a boční stabilitu, skvělé přizpůsobení se potřebám lyžaře a efektivní přenos sil z nohy na lyži. Má adaptabilní konstrukci patové části, díky níž bota skvěle sedí na patě i na noze.

PoDRÁŽKY

oPATKY

Všechny podrážky běžeckých bot Alpina jsou kompatibilní s NNN. Typ a konstrukce podrážky jsou individuálně vybírány pro každý typ boty podle požadavků na jejich funkčnost a vlastnosti.

NNN XcELERaTOR Špičková závodní podrážka s neutrální pozicí nohy umožňuje přímý přenos sil; lehká, s optimalizovanou flexí a torzní tuhostí; rozdílná tvrdost u bot určených pro bruslení a klasický styl; vyrobena z materiálu PEBAX.

NNN R3 Závodní podrážka první generace; stále poskytuje podobné technické a funkční vlastnosti jako jiné, novější podrážky; s neutrální pozicí nohy a různou tvrdostí u bot pro bruslení a klasický styl; vyrobena z TPU.

NNN T4 NNN T3 Podrážka vyrobená z TPU s efektivním přenosem sil a měkčí, pohodlnější flexí; dobře se na ní chodí.

NNN Bc Podrážka poskytující optimální oporu na náročném terénu; díky protiskluzovému profilu se na ní dobře a bezpečně chodí.

fULL KaRBON acTIVE EDGE (cELOKaRBONOVÝ OpaTEK S aKTIVNÍ HRaNOU) Extrémně lehký. Zlepšuje torzní stabilitu boty a poskytuje skvělé držení a optimální sevření paty. Díky své konstrukci Active Edge ("aktivní hrana") se výborně přizpůsobí různým typům a tvarům paty.

KaRBON + TpU Karbonový stabilizátor poskytuje torzní stabilitu opatku; v kombinaci s materiálem TPU se dobře přizpůsobí různým tvarům a typům paty.

TpU Opatek z materiálu TPU poskytuje pevné držení nohy a sevření paty; brání nežádoucím pohybům paty a dobře se přizpůsobí různým tvarům a velikostem paty.

NASTAvENÍ FiXAcE PATY K nastavení tvaru paty jednoduše použijte plastovou páčku, pomocí které upravíte sevření paty podle individuálních potřeb, což vám poskytne větší pohodlí při jízdě.

VIBRam 75mm Standardní Vibramová 75 mm podrážka; poskytuje skvělou podporu na náročných terénech; protiskluzový profil ze speciálního gumového materiálu.

VNITŘNÍ BOTA STŘIH

FLEXE mĚKKÁ

STŘEDNÍ

TVRDÁ

Bruslařská technika vyžaduje podrážku s tvrdou flexí, zatímco pro klasický styl je potřeba měkká flexe podrážky v přední části boty. U bot určených pro bruslení (Skate) se používají komponenty a materiály s tvrdou flexí, zatímco u obuvi typů Classic a Combi jsou použity speciální komponenty a materiály s měkkou flexí, které poskytují botě maximální pevnost a kontrolu nad pohybem. Boty z kolekce Backcountry využívají středně tvrdou podrážku a komponenty, které přispívají k větší pružnosti a přizpůsobivosti bot.

Střih a tvar vnitřní "měkké" části boty zaručuje, že bota optimálně sedí na noze - od úzkého závodního střihu Race po širší pohodlnější střih Comfort; střední sevření nohy poskytuje střih Dynamic. Všechny tři typy střihu vnitřní boty berou v úvahu vyšší a nižší tvary nohou.

RacE DyNamIc cOmfORT

6


VNĚJŠÍ ČÁST BOTY MANŽETY

KRYTY BoTY

Bruslení vyžaduje větší postranní (laterální) oporu kotníku, aby byl výkon co nejlepší. Proto je k botě připevněna vnější manžeta, která poskytuje kotníku pevnou oporu a laterální stabilitu, což přispívá k optimálnímu přizpůsobení boty noze a dobrému držení. Manžety jsou vyrobeny buď z karbonu (jsou extrémně lehké) nebo z plastu. Všechny manžety jsou anatomicky a ergonomicky tvarované, jsou vybaveny stahovacím páskem na suchý zip (některé mají EVA polstrování) a jsou připevněny k opatku pomocí nýtů nebo šroubů.

Jednodílné, bezešvé kryty kompletně kryjí boty a spodní část nohy. Jsou voděodolné, elastické a mají voděodolný zip. Chrání proti chladu, vodě, vlhkosti a sněhu. Nártová část se dá upravit podle tvaru nohy.

pVc NEOpRÉN Materiál PVC je pevný, lehký, měkký, pružný a zároveň vysoce odolný, zatímco neoprén si zachovává dobrou pružnost při různých teplotách a poskytuje tepelnou izolaci a ochranu proti vlhku.

cELOKaRBONOVÁ Anatomická celokarbonová manžeta je extrémně lehká, poskytuje maximální pevnost a skvělou laterální přizpůsobivost. Díky polstrování z materiálu EVA jsou boty velmi pohodlné a díky stahovacímu pásku na suchý zip se dá individuálně nastavit sevření kotníku a bota výborně sedí.

KaRBONOVÁ

4DRy pVc 4DRy WEaVE

-

Díky materiálu 4DRY PVC s perforovanou PVC strukturou a materiálu 4DRY WEAVE s tkanou textilní konfigurací je bota voděodolná a zároveň prodyšná. Vodní páry unikají ven z boty, takže vnitřek boty zůstává suchý a teplý, což přispívá k maximálnímu komfortu.

Lehká anatomická karbonová manžeta poskytuje maximální pevnost, laterální stabilitu a zároveň skvělé přizpůsobení boty noze. Díky stahovacímu pásku na suchý zip se dá optimálně nastavit sevření kotníku a bota pohodlně sedí.

TpU SKaTE Termoplastický polyuretan poskytuje dobrou pevnost a laterální stabilitu, zatímco stahovací pásek na suchý zip zaručuje maximální pohodlí a možnost nastavit sevření kotníku.

ELASTicKÁ vSADKA

TpU cOmBI

Umožňuje individuální přizpůsobení ochranného krytu boty různým tvarům lýtek.

Bota COMBI je určena pro klasickou techniku. Má podrážku s větší flexí a manžetu, která poskytuje stabilitu a větší boční oporu kotníku méně zkušeným lyžařům. Dá se přizpůsobit podle individuálních potřeb komfortu.

MATERIÁLY ZAvAZovÁNÍ 45° Tkaničky jsou zavázány pod úhlem 45° vzhledem k podélné ose boty, což zlepšuje torzní stabilitu měkké části boty. To zaručuje pevné držení ve fázi, kdy noha rotuje směrem do středu při bruslařské technice.

ANAToMicKÁ STÉLKA Anatomicky tvarovaná stélka výrazně přispívá k vertikální stabilitě nohy uvnitř boty, poskytuje pohodlí a zlepšuje tepelnou izolaci boty.

7

mEmBRÁNa aLpITEX Membrána Alpitex poskytuje dodatečnou ochranu proti pronikání vody a vlhkosti dovnitř boty, což přispívá k většímu pohodlí i při extrémnějších povětrnostních podmínkách.

TERmOIZOLacE THINSULaTE „Thinsulate“ umožňuje až dvojnásobně větší tepelnou izolaci boty. Dokonce i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách poskytuje nohám maximální tepelný komfort.


ELITE 2.0

ULTRA LEHKÁ KARBONOVÁ KONSTRUKCE, ULTRA VYSOKÝ VÝKON

e ejlép ecké n a ž í ehč é bě – Nejl ůsobiv ě mění me t p žuje přiz na svě y l m y bot ob, jaký s me způ rává h y a v

TO

R

ZN Í

ST AB IL I

TA

ESK 2.0 Jednodílná celokarbonová anatomicky tvarovaná platforma ‘Active Edge’ speciálně vyvinutá pro bruslení je extrémně lehká, její podrážka má tvrdou flexi, takže zaručuje skvělou pohyblivost do stran a maximální podélnou tuhost a stabilitu. Karbonová pantová konstrukce spojující manžetu a opatek přispívá k extrémně nízké hmotnosti, maximální tuhosti, minimálnímu rotačnímu tření pantového spojení a optimálnímu držení boty v oblasti kotníku.

ACTIVE EDGE

FREE HEEL Konstrukce Free Heel („volná pata“) v podstatě eliminuje tlak na patu, což přispívá k maximálnímu pohodlí lyžaře.

Active Edge („aktivní hrana“) má speciální sendvičovou strukturu, v níž jsou vnitřní a vnější karbonové textilní vrstvy umístěny kolem gumové střední vrstvy. To přispívá k maximální přizpůsobivosti platformy na různé tvary pat, k silnému výkonu a spolehlivé kontrole nad lyžemi.

ECL 2.0 Extrémně lehká anatomicky tvarovaná jednodílná karbonová platforma s ohebnou podrážkou a přizpůsobivou patovou částí zaručuje maximální podélnou stabilitu, pohyblivost přesně podle potřeb lyžaře a efektivní přenos sil. Přispívá k udržení správného postavení těla a optimálně vyvážené poloze při běhu na lyžích.

8


5145-1; 5145-7*

EcL 2.0

5142-1; 5142-7*

ESK 2.0

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih race flexe tvrdá

cELOKaRBONOVÁ maNŽETa SKaTE acTIVE EDGE S pODRÁŽKOU aLpINa SSR pRO BRUSLENÍ 45°

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih race flexe měkká

cLaSSIc acTIVE EDGE S pODRÁŽKOU aLpINa SSR pRO KLaSIcKÝ STyL pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

9

VOLBA ŠAMPIONŮ

ELITE 2.0


ELITE VOLBA PRO ŠAMPIONŮ elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

5165-1; 5165-7*

ED PRo

5070-2; 5070-8*

EcL PRo

5164-1; 5164-7*

ESK PRo

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe tvrdá

KaRBON KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45°

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe měkká

velikosti 36–47; 36,5–46,5* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe měkká

pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

NNN XcELERaTOR 45° pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

EcL PRo PLuS

EcL PRo MARATHoN

NNN XcELERaTOR

KaRBON + TpU

pVc

5111-1; 5111-7*

5116-2; 5116-8*

TpU

velikosti 35–48; 35½–48½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe měkká

KaRBON

KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45° pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–50; 35½–49½* barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih race flexe měkká

cELOKaRBONOVÁ maNŽETa acTIVE EDGE NNN XcELERaTOR pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

10


5139-2

ccL PLuS 5137-2

cSK

5138-2

ccL

velikosti 35–49 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih dynamic flexe měkká

TpU NNN XcELERaTOR 4 DRy pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–49 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih dynamic flexe tvrdá

KaRBON KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45°

velikosti 36–47 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator střih dynamic flexe měkká

KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 4 DRy pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

4 DRy pVc ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

UKAŽTE, CO UMÍTE

11

COMPETITION


DÝCHEJTE ZHLUBOKA Exkluzivní technologie 4-DRY firmy Alpina je nyní používána i pro konstrukci bot z řady Racing. Přináší optimální kombinaci špičkových vlastností a pohodlí. Inovativní materiál 4-DRY zlepšuje voděodolnost a prodyšnost, lépe odvádí vlhkost a rychleji schne.

12


5157-1

RSK

5162-1

RcL

velikosti 35–50 barva červená/bílá/černá vázání NNN Xcelerator classic střih dynamic flexe měkká

TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE

velikosti 35–48 barva červená/bílá/černá vázání NNN Xcelerator skate střih dynamic flexe tvrdá

velikosti 35–42 barva červená/bílá/černá vázání NNN Xcelerator classic střih dynamic flexe měkká

NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa

5167-1

5551-1

TpU

ELaSTIcKÁ VSaDKa

R coMBi

RcL EvE

TpU SKaTE

TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE

velikosti 35–48 barva červená/bílá/černá vázání NNN Xcelerator classic střih dynamic flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN R3 pU NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

OPŘETE SE DO TOHO 13

RACING


NOVÉ HORIZONTY BEZ LIMITŮ Nově vytvořená řada obuvi Action nabízí pro nové modely v této kategorii vyšší úroveň pohodlí a skvělý střih. Jednodílné překrytí jazyka s novým designem zlepšuje voděodolnost a spolu s novým grafickým zpracováním je zárukou úzkého a sportovního vzhledu všech modelů této řady. Perfektní obuv pro rekreační lyžaře pro každodenní použití.

NOVINKA

14


ACTION VŠE JE NA DOSAH elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

5259-1K

A coMBi 5254-1K

ASK

5245-1K

AcL

velikosti 35–50 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

TpU NNN R3 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–50 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih comfort flexe tvrdá

TpU SKaTE TpU NNN R3 pVc

velikosti 35–50 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN R3 pU pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa

NOVINKA

NOVINKA

NOVINKA

5570-1K

A coMBi EvE 5569-1K

ASK EvE 5568-1K

AcL EvE velikosti 35–42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

TpU NNN R3 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih comfort flexe tvrdá

velikosti 35–42 barva TpU černá/modrá/bílá vázání NNN R3 NNN Xcelerator classic střih pVc comfort aNaTOmIcKÁ STÉLKa flexe měkká ELaSTIcKÁ VSaDKa

TpU NNN R3 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

DÁmSKÉ

ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

NOVINKA

NOVINKA

NOVINKA

15 13


TOURING OBJEVUJTE NOVÉ TRASY elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

5208-1K

T 15

5207-1K

T 30

5211-1K

T 40

velikosti 35–49 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe tvrdá

TpU SKaTE TpU NNN T3 pVc

velikosti 35–49 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN T3 pVc

velikosti 35–50 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T3 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

5562-1K

T 15 EvE 5563-1K

T 30 EvE velikosti 35-42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN T3 pVc

velikosti 35-45 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T3 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

aNaTOmIcKÁ STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa DÁmSKÉ

16


5076-1K

T5

50A8-2K

T 5 PLuS 5004-3K

T 10

velikosti 35–50 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

velikosti 35–50 barva NNN T4 černá/stříbrná/červená vázání NEOpREN NNN Touring auto střih aNaTOmIcKÁ STÉLKa comfort flexe měkká

velikosti 35–50 barva NNN T4 černá/stříbrná/červená vázání pVc NNN Touring auto střih aNaTOmIcKÁ STÉLKa comfort flexe měkká

5518-2K

T 5 EvE 56A2-4K

T 5 EvE PLuS 5624-3K

T 10 EvE velikosti 35-42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

17

NNN T4 NEOpREN aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

velikosti 35-42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T4 pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

velikosti 35-42 barva černá/modrá/bílá vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T4 aNaTOmIcKÁ STÉLKa

NNN T4 aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ


JUNIOR RADOST Z KLOUZÁNÍ elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

5567-1K

EcL 2.0 JR 5566-1K

ED 2.0 JR. 5565-1K

ESK 2.0 JR velikosti 33–42 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih race junior flexe tvrdá

TpU SKaTE TpU NNN XcELERaTOR SKaTE pVc

velikosti 33–42 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih race junior flexe měkká

TpU SKaTE TpU NNN XcELERaTOR pVc

velikosti 33–42 barva černá/červená/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih race junior flexe měkká

TpU NNN XcELERaTOR pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

NOVINKA

NOVINKA

NOVINKA

5972-1K

R coMBi JR velikosti 33–41 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih dynamic junior flexe měkká

TpU SKaTE TpU NNN T4 JR NaSTaV. fIXacE paTy 4 DRy WEaVE ELaSTIcKÁ VSaDKa aNaTOmIcKÁ STÉLKa

NOVINKA

18 16


5933-1K

T 5 JR

5956-5K

T 5 JR PLuS 5944-3K

T 10 JR

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

NNN T4 JR NEOpREN aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

5959-1K

TJ

5960-1K

T KiD

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

19

NNN T4 JR 4DRy WEaVE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

NNN T4 JR pVc aNaTOmIcKÁ STÉLKa

NNN T4 JR 4DRy WEaVE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 25–38 barva černá/červená/bílá vázání NNN Start střih comfort junior flexe měkká

NNN T4 JR aNaTOmIcKÁ STÉLKa


LYŽUJTE NAPLNO

MĚJTE NOHY V TEPLE Bota BackCountry Alaska Heat od Alpiny je vybavena exkluzivním, plně integrovaným systémem vyhřívání InTemp, který udrží vaše nohy v teple a pohodlí po celý den, bez ohledu na počasí. Tento systém je velmi výkonný, optimálně zahřívá nohy, snadno se ovládá a jeho dobíjení je velmi jednoduché. Zvolte si správnou stopu – zvolte si InTemp.

NASTAVENÍ TLAČÍTKEM

100%

70%

50%

OFF

BATERIE A NABÍJENÍ

ALASKA HEAT 20


5171-1

ALASKA HEAT 5008-2

ALASKA 75 5006-2

ALASKA velikosti 36–47 barva červená/černá vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

NNN Bc III pŘÍRODNÍ KŮŽE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 36–47 barva červená/černá vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

75 mm VIBRam pŘÍRODNÍ KŮŽE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 40–47 barva červená/černá vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

NNN Bc III pŘÍRODNÍ KŮŽE aNaTOmIcKÁ STÉLKa

elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

21

BACKCOUNTRY VELKÉ VÝPRAVY


VELKÉ VÝPRAVY

BACKCOUNTRY elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

5009-1

5183-1

Bc 1600 velikosti 35–49 barva černá vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa pŘÍRODNÍ KŮŽE

MoNTANA

NNN Bc III

velikosti 35–49 barva černá/béžová vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

aNaTOmIcKÁ STÉLKa

5550-1

MoNTANA EvE 5119-1

WYoMiNG

NNN Bc III

velikosti 35–49 barva černá/červená vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

aNaTOmIcKÁ STÉLKa pŘÍRODNÍ KŮŽE

velikosti 35–42 barva černá/béžová vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

22


5256-1

Bc 1575 5253-1

Bc 1550 5170-1

ouTLANDER velikosti 36–49 barva černá/červená vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

TpU cOmBI TpU NNN Bc III NEOpREN

velikosti 36–49 barva tmavě šedá/stříbrná vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

TpU cOmBI TpU NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 36–48 barva tmavě šedá/stříbrná vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

TpU cOmBI TpU VIBRam 75 mm aNaTOmIcKÁ STÉLKa

aNaTOmIcKÁ STÉLKa

new

5022-2K

SNoWFiELD 5667-2

Bc 1550 EvE 5549-1

ouTLANDER EvE velikosti 35–42 barva černá/modrá vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

23

TpU cOmBI TpU NNN Bc III NEOpREN aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

velikosti 35–42 barva modrá/stříbrná vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

TpU cOmBI TpU NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa DÁmSKÉ

velikosti 36–49 barva černá/červená vázání NNN Bc střih comfort flexe střední

NNN Bc III aNaTOmIcKÁ STÉLKa


PŮJČOVNY elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

5141-1K

T5

5118-1K

T 10

5223-1K

T30 RENTAL velikosti 35–49 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN T3 pVc

velikosti 35–50 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T4 NEOpREN aNTIBaKTERIÁLNÍ aNaT. STÉLKa

velikosti 35–50 barva černá/stříbrná/červená vázání NNN Touring auto střih comfort flexe měkká

NNN T4 aNTIBaKTERIÁLNÍ aNaT. STÉLKa

aNTIBaKTERIÁLNÍ aNaT. STÉLKa ELaSTIcKÁ VSaDKa

59A3-1K

50B4-1K, 50B4-2K* 5103-1K

NÁvLEK RAciNG ELiTE

NÁvLEK TouRiNG JR

NÁvLEK TouRiNG

velikosti 25–38

velikosti 35-48

velikosti 35–48

elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

NÁVLEKY

24


5095-2

ESK SuMMER 2.0 5096-1

EcL SuMMER 2.0 velikosti 35–50 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator classic střih race flexe měkká

TpU NNN XcELERaTOR aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–50 barva červená/černá/bílá vázání NNN Xcelerator skate střih race flexe tvrdá

KaRBON KaRBON + TpU NNN XcELERaTOR 45° aNaTOmIcKÁ STÉLKa

5033-1K

RSK SuMMER 5201-1K

Rco SuMMER 5200-1K

RcL SuMMER velikosti 35–48 barva bílá/červená/černá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe měkká

TpU NNN R3 pU aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–50 barva bílá/červená/černá vázání NNN Xcelerator skate střih comfort flexe měkká

TpU cOmBI TpU NNN R3 pU aNaTOmIcKÁ STÉLKa

velikosti 35–48 barva bílá/červená/černá vázání NNN Xcelerator classic střih comfort flexe tvrdá

TpU SKaTE TpU NNN R3 pU aNaTOmIcKÁ STÉLKa

elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

25

BOTY NA KOLEČKOVÉ LYŽE ROZTOČTE TO


ZIMNÍ TREKING PĚŠÍ VÝPRAVY elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

63271; 691Z1*

cRiSTALo, SNoW TRAcK* 67926K; 67925K*

EWT

velikosti 36–48 barva červená/černá*

EVa/GUma VODĚODOLNÝ ZIp

velikosti 2.5–8; 6.5–14* barva šedá/černá*

velikosti 35–50 barva bílá/červená* dámské/pánské*

TERmOOcHRaNa UTaŽENÍ pOmOcÍ ZÁmEČKU

UTaŽENÍ pOmOcÍ ZÁmEČKU

633G2; 622G2*

633B2; 622B2*

ŠTÍpaNÁ KŮŽE 2,0mm

TERmOOcHRaNa

cScL MiD W 2.0 , cScL MiD 2.0* cScL LoW W 2.0, cScL LoW 2.0*

pU/VIBRam

EVa/VIBRam VODĚODOLNÝ ZIp RycHLÉ ZaVaZOVÁNÍ

velikosti 35–50 barva bílá/červená* dámské/pánské*

EVa/VIBRam VODĚODOLNÝ ZIp RycHLÉ ZaVaZOVÁNÍ TERmOOcHRaNa UTaŽENÍ pOmOcÍ ZÁmEČKU

TERmOOcHRaNa UTaŽENÍ pOmOcÍ ZÁmEČKU

26


TECHNICKÉ PARAMETRY

ELitE ÚrOvEŇ LYŽaŘE: ELITNÍ ZÁVODNÍK

5142-1; 5142-7*

«

mODEL

«

vELikOst

«

5145-1; 5145-7*

ESK 2.0

ECL 2.0

35–50; 35½–49½*

35–50; 35½–49½*

stŘiH

RACE

RACE

FLEXE

TVRDÁ

MĚKKÁ

PODrÁŽka

ALPINA SSR SKATE

ALPINA SSR CLASSIC

manŽEta

CELOKARBONOVÁ CLASSIC ACTIVE EDGE

VNITŘNÍ BOTA

SKATE ACTIVE EDGE

PLatFOrma

ŠASI

kÓD

krYt bOtY

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

PVC

PVC

VNĚJŠÍ BOTA

SYSTÉM ZAVAZOVÁNÍ: 45°

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

ELitE PrO ÚrOvEŇ LYŽaŘE: ELITNÍ ZÁVODNÍK

«

vELikOst

«

5070-2; 5070-8*

5165-1; 5165-7

5116-2;5116-8

5111-1;5111-7

ESK PRO

ECL PRO

ED PRO

ECL PRO MARATHON

ECL PRO PLUS

35–50; 35½–49½*

35–50; 35½–49½*

35–50; 35½–49½*

36–47; 36,5–46,5

35–50; 35½–49½*

stŘiH

RACE

RACE

RACE

RACE

RACE

FLEXE

TVRDÁ

MĚKKÁ

MĚKKÁ

MĚKKÁ

MĚKKÁ

NNN XCELERATOR

NNN XCELERATOR

NNN XCELERATOR

NNN XCELERATOR

NNN XCELERATOR

KARBON + TPU

CELOKARBONOVÁ MANŽETA ACTIVE EDGE

manŽEta OPatEk

KARBON KARBON + TPU

KARBON TPU

KARBON + TPU

VNITŘNÍ BOTA

PODrÁŽka

THINSULATE SYSTÉM ZAVAZOVÁNÍ: 45°

KRYT BOTY

SYSTÉM ZAVAZOVÁNÍ: 45°

SYSTÉM ZAVAZOVÁNÍ: 45°

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

PVC

PVC

PVC

PVC

PVC

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

27

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

ŠASI

5164-1; 5164-7*

«

mODEL

VNĚJŠÍ BOTA

kÓD


cOmPEtitiOn

5137-2

5139-2

CCL

CSK

CCL PLUS

35–49

35–49

36–47

stŘiH

DYNAMIC

DYNAMIC

DYNAMIC

FLEXE

MĚKKÁ

TVRDÁ

MĚKKÁ

NNN XCELERATOR

NNN XCELERATOR

NNN XCELERATOR

TPU

KARBON + TPU

KARBON + TPU

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

«

vELikOst

«

PODrÁŽka

KARBON

manŽEta OPatEk

ANATOMICKÁ STÉLKA

SYSTÉM ZAVAZOVÁNÍ: 45° THINSULATE

THINSULATE

4 DRY PVC

4 DRY PVC

4 DRY PVC

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

KRYT BOTY

THINSULATE VNĚJŠÍ BOTA

«

mODEL

VNITŘNÍ BOTA

5138-2

kÓD

ŠASI

ÚrOvEŇ LYŽaŘE: ZÁVODNÍK

racing

mODEL

«

vELikOst stŘiH FLEXE PODrÁŽka

«

KRYT BOTY

5167-1

5551-1

RCL EVE

RCL

RSK

R COMBI

35–50

35–48

35–48

35–42

DYNAMIC

DYNAMIC

DYNAMIC

DYNAMIC DÁMSKÝ

MĚKKÁ

TVRDÁ

MĚKKÁ

MĚKKÁ

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

TPU SKATE

TPU COMBI

manŽEta OPatEk

5157-1

TPU

TPU

TPU

TPU

NASTAVENÍ FIXACE PATY

NASTAVENÍ FIXACE PATY

NASTAVENÍ FIXACE PATY

NASTAVENÍ FIXACE PATY

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

4 DRY WEAVE

4 DRY WEAVE

4 DRY WEAVE

4 DRY WEAVE

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VŠITÁ ELASTICKÁ VSADKA

VNITŘNÍ BOTA

5162-1

«

VNĚJŠÍ BOTA

kÓD

ŠASI

ÚrOvEŇ LYŽaŘE: ZÁVODNÍK

28


ACTION actiOn

5259-1K

5568-1K

5569-1K

5570-1K

ASK

A COMBI

ACL EVE

ASK EVE

A COMBI EVE

35–50

35–50

35–50

35–42

35–42

35–42

stŘiH FIT

COMFORT

COMFORT

COMFORT

COMFORT DÁMSKÝ WOMEN

COMFORT DÁMSKÝ WOMEN

COMFORT DÁMSKÝ WOMEN

FLEXE FLEX

MĚKKÁ SOFT

TVRDÁ STIFF

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

TVRDÁ STIFF

MĚKKÁ SOFT

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

«

vELikOst SIZE «

«

PODrÁŽka SOLE

TPU SKATE

TPU COMBI

TPU SKATE

TPU COMBI

TPU

TPU

TPU

TPU

TPU

TPU

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

PVC

PVC

PVC

PVC

PVC

PVC

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

5211-1K

5207-1K

5208-1K

5004-3K

50A8-2K

5076-1K

manŽEta CUFF OPatEk HEEL COUNTER

KRYT BOTY GAITER

VNITŘNÍ INNER BOTA SHOE

5254-1K

ACL

mODEL MODEL

VNĚJŠÍ OUTER BOTA SHOE

5245-1K

kÓD CODE « «

ŠASI CHASSIS

ÚrOvEŇ LYŽaŘE: SKIER TYPE: REKREAČNÍ RECREATIONAL

TOURING tOuring

T 30

T 15

T 10

T 5 PLUS

T5

35–49

35–49

35–50

35–50

35–50

stŘiH FIT

COMFORT

COMFORT

COMFORT

COMFORT

COMFORT

COMFORT

FLEXE FLEX

TVRDÁ STIFF

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

PODrÁŽka SOLE

NNN T3

NNN T3

NNN T3

NNN T4

NNN T4

NNN T4

TPU SKATE

TPU COMBI

TPU

TPU

TPU

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

PVC

PVC

PVC

NEOPREN

PVC

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

«

vELikOst SIZE «

«

manŽEta CUFF OPatEk HEEL COUNTER

KRYT BOTY GAITER

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VNITŘNÍ INNER BOTA SHOE

T 40 35–49

mODEL MODEL

VNĚJŠÍ OUTER BOTA SHOE

kÓD CODE « «

ŠASI CHASSIS

ÚrOvEŇ LYŽaŘE: SKIER TYPE: TOURINGOVÝ TOURING

tOuring TOURING

«

vELikOst SIZE «

«

stŘiH FIT

5562-1K

5624-3K

56A2-4K

5518-2K

T 30 EVE

T 15 EVE

T 10 EVE

T 5 EVE PLUS

T 5 EVE

35–42

35–42

35–42

35–42

35–42

COMFORT DÁMSKÝ WOMEN

COMFORT DÁMSKÝ WOMEN

COMFORT DÁMSKÝ WOMEN

COMFORT DÁMSKÝ WOMEN

COMFORT DÁMSKÝ WOMEN

FLEXE FLEX

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

PODrÁŽka SOLE

NNN T3

NNN T3

NNN T4

NNN T4

NNN T4

manŽEta CUFF OPatEk HEEL COUNTER

KRYT BOTY GAITER

29 27

TPU COMBI TPU

TPU

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

PVC

PVC

NEOPREN

PVC

VNITŘNÍ INNER BOTA SHOE

mODEL MODEL

5563-1K

VNĚJŠÍ OUTER BOTA SHOE

kÓD CODE « «

ŠASI CHASSIS

ÚrOvEŇ LYŽaŘE: SKIER TYPE: TOURINGOVÝ TOURING


JUNIOR JuniOr ÚrOvEŇ LYŽaŘE: SKIER TYPE: TOURINGOVÝ TOURING

5960-1K

T 10 JR

T 5 JR PLUS

T 5 JR

T KID

TJ

25–38

25–38

25–38

25-38

25-38

stŘiH FIT

COMFORT JUNIOR

COMFORT JUNIOR

COMFORT JUNIOR

COMFORT JUNIOR

COMFORT JUNIOR

FLEXE FLEX

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

SOFT

SOFT

NNN T4 JR

NNN T4 JR

NNN T4 JR

NNN T4 JR

NNN T4 JR

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

NEOPREN

PVC

4DRY WEAVE

4DRY WEAVE

vELikOst SIZE «

«

PODrÁŽka SOLE

KRYT BOTY GAITER

5959-1K

C. Š.

5933-1K

«

VNITŘNÍ INNER SHOE BOTA

5956-5K

mODEL MODEL

VNĚJŠÍ OUTER SHOE BOTA

5944-3K

kÓD « « CODE

JUNIOR JuniOr

«

5565-1

5566-1

5567-1

5972-1K

ESK 2.0 JR

ED 2.0 JR.

ECL 2.0 JR

R COMBI JR*

33–42

33–42

33–42

33–41

stŘiH FIT

RACE JUNIOR

RACE JUNIOR

RACE JUNIOR

DYNAMIC JUNIOR

FLEXE FLEX

TVRDÁ STIFF

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

MĚKKÁ SOFT

NNN XCELERATOR SKATE

NNN R3 PU XCELERATOR

NNN R3 PU XCELERATOR

NNN T4 JR

TPU SKATE

TPU SKATE

TPU

TPU

NASTAVENÍ FIXACE PATY HEEL FIT ADJUSTMENT

NASTAVENÍ FIXACE PATY HEEL FIT ADJUSTMENT

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

PVC

PVC

PVC

4 DRY WEAVE

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

vELikOst SIZE «

«

PODrÁŽka SOLE manŽEta CUFF OPatEk HEEL COUNTER

KRYT BOTY GAITER

TPU COMBI TPU

TPU SKATE NASTAVENÍ FIXACE PATY HEEL FIT ADJUSTMENT

ANATOMICKÁ STÉLKA ANATOMIC FOOTBED

VŠITÁ ELASTICKÁ BUILT-IN ELASTIC VSADKA INSERT

VNITŘNÍ INNER SHOE BOTA

mODEL MODEL

VNĚJŠÍ OUTER SHOE BOTA

kÓD « « CODE

CHASSIS ŠASI

SKIER TYPE: ÚrOvEŇ LYŽaŘE: JUNIOR RACING, JUNIORSKÝ ZÁVODNÍK, RACING* ZÁVODNÍK*

30 28


backcOuntrY ÚrOvEŇ LYŽaŘE: BACKCOUNTRY

5006-2

5008-2

5171-1

ALASKA

ALASKA 75

ALASKA HEAT

36–47

36–47

40–47

COMFORT

COMFORT

COMFORT

« « «

stŘiH

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

NNN BC III

75 MM VIBRAM

NNN BC III

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

ALPITEX

ALPITEX

ALPITEX

PŘÍRODNÍ KŮŽE

PŘÍRODNÍ KŮŽE

PŘÍRODNÍ KŮŽE

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

FLEXE PODrÁŽka

Š.

vELikOst

VNITŘNÍ BOTA

mODEL

VNĚJŠÍ BOTA

kÓD

backcOuntrY ÚrOvEŇ LYŽaŘE: BACKCOUNTRY

5183-1

5119-1

5009-1

5550-1

BC 1600

WYOMING

MONTANA

MONTANA EVE

«

35–49

36–49

35–49

35–42

COMFORT

COMFORT

COMFORT

COMFORT DÁMSKÝ

«

stŘiH

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

NNN BC III

NNN BC III

NNN BC III

NNN BC III

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

FLEXE PODrÁŽka

Š.

vELikOst

ALPITEX PŘÍRODNÍ KŮŽE

PŘÍRODNÍ KŮŽE

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

OCHRANNÉ POGUMOVÁNÍ

VNITŘNÍ BOTA

«

mODEL

VNĚJŠÍ BOTA

kÓD

backcOuntrY

mODEL

«

vELikOst stŘiH

5549-1

5253-1

5256-1

5667-2

5022-2K

OUTLANDER

OUTLANDER EVE

BC 1550

BC 1575

BC 1550 EVE

SNOWFIELD

36–49

35–42

36–49

36–48

35–42

36–49

COMFORT

COMFORT DÁMSKÝ

COMFORT

COMFORT

COMFORT DÁMSKÝ

COMFORT

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

STŘEDNÍ

PODrÁŽka

NNN BC III

NNN BC III

NNN BC III

VIBRAM 75 MM

NNN BC III

NNN BC III

manŽEta

TPU COMBI

TPU COMBI

TPU COMBI

TPU COMBI

TPU COMBI

TPU

TPU

TPU

TPU

TPU

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

ALPITEX

ALPITEX

NEOPREN

NEOPREN

FLEXE

OPatEk

31

«

5170-1

VNITŘNÍ BOTA

«

VNĚJŠÍ BOTA

kÓD

ŠASI

ÚrOvEŇ LYŽaŘE: BACKCOUNTRY


PŮJČOvnY ÚrOvEŇ LYŽaŘE: TOURINGOVÝ

5118-1K

T 10

T5

35–49

35–50

35–50

stŘiH

COMFORT

COMFORT

COMFORT

FLEXE

MĚKKÁ

MĚKKÁ

MĚKKÁ

NNN T3

NNN T4

NNN T4

ANTIBAKTERIÁLNÍ ANATOMICKÁ STÉLKA

ANTIBAKTERIÁLNÍ ANATOMICKÁ STÉLKA

ANTIBAKTERIÁLNÍ ANATOMICKÁ STÉLKA

THINSULATE

THINSULATE

THINSULATE

PVC

NEOPREN

« «

vELikOst

«

PODrÁŽka

5141-1K

TPU COMBI

manŽEta

VNITŘNÍ BOTA

TPU

OPatEk

VNĚJŠÍ BOTA

mODEL

ŠASI

5223-1K

T30 RENTAL

kÓD

nÁvLEkY

kÓD

«

mODEL

«

vELikOst

«

5168-1K

5103-1K

50B4-1K, 50B4-2K*

59A3-1K

OW 2.0

NÁVLEK RACING ELITE

NÁVLEK TOURING

NÁVLEK TOURING JR

36–48

35–48

35–48

25–38

32


bOtY na kOLEČkOvÉ LYŽE

«

mODEL

«

vELikOst

«

stŘiH FLEXE PODrÁŽka

5096-1

5095-2

5200-1K

5201-1K

5033-1K

ECL SUMMER 2.0

ESK SUMMER 2.0

RCL SUMMER

RCO SUMMER

RSK SUMMER

35–50

35–50

35–48

35–50

35–48

RACE

RACE

COMFORT

COMFORT

COMFORT

MĚKKÁ

TVRDÁ

MĚKKÁ

MĚKKÁ

TVRDÁ

NNN XCELERATOR

NNN XCELERATOR

NNN R3 PU

NNN R3 PU

NNN R3 PU

TPU

KARBON + TPU

KARBON

manŽEta OPatEk

TPU COMBI

TPU SKATE

TPU

TPU

TPU

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

SYSTÉM ZAVAZOVÁNÍ: 45° ANATOMICKÁ STÉLKA

ANATOMICKÁ STÉLKA

VNITŘNÍ BOTA

kÓD

ŠASI

ÚrOvEŇ LYŽaŘE: ELITNÍ ZÁVODNÍK, SPORTOVNÍ*

«

mODEL

«

vELikOst PODrÁŽka

«

67925K, 67926K*

63271, 691Z1*

633B2, 622B2*

633G2, 622G2*

EWT

CRISTALO, SNOW TRACK*

CSCL LOW W 2.0, CSCL LOW 2.0*

CSCL MID W 2.0 , CSCL MID 2.0*

36–48

2.5–8; 6.5–14*

3–9; 6.5–12*

3–9; 6.5–12*

EVA/GUMA

PU/VIBRAM

EVA/VIBRAM

EVA/VIBRAM

PODRÁŽKA SE ZIMNÍM PROFILEM

VCP Z KORKOVÉHO MATERIÁLU

VCP Z KORKOVÉHO MATERIÁLU

VCP Z KORKOVÉHO MATERIÁLU

MEZIPODEŠEV TLUMÍCÍ NÁRAZY

MEZIPODEŠEV TLUMÍCÍ NÁRAZY

MEZIPODEŠEV TLUMÍCÍ NÁRAZY

MEZIPODEŠEV TLUMÍCÍ NÁRAZY

TERMOIZOLACE: THINSULATE

TERMOIZOLACE: THINSULATE

ALPITEX

ALPITEX

VODĚODOLNÝ ZIP

ŠTÍPANÁ KŮŽE 2,0 MM

TERMOOCHRANA UTAŽENÍ POMOCÍ ZÁMEČKU

33

TERMOOCHRANA

VODĚODOLNÝ ZIP

VODĚODOLNÝ ZIP

RYCHLÉ ZAVAZOVÁNÍ

RYCHLÉ ZAVAZOVÁNÍ

TERMOOCHRANA

TERMOOCHRANA

UTAŽENÍ POMOCÍ ZÁMEČKU

UTAŽENÍ POMOCÍ ZÁMEČKU

VNĚJŠÍ VNITŘNÍ BOTA BOTA

kÓD

ŠASI

ZimnÍ trEking


LYŽE & HOLE elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

34


LYŽE PARAMETRY

ULTRALEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO Vysoce kvalitní laminované dřevěné jádro se vzduchovými kanálky, které snižuje hmotnost, zvyšuje odolnost a zefektivňuje přenos sil. ULTRALEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO EDGE Toto dřevěné jádro má všechny vlastnosti ultralehkého dřevěného jádra, které ideálně doplňuje lyže s ocelovými hranami. SKLUZNICE SS810 PE Skluznice z materiálu PE, který vhodně doplňuje systém Sollte pro špičkový výkon bez voskování. GRAFITOVÁ SKLUZNICE HM Grafitová skluznice s vysokou molekulární hmotností obsahuje voskové příměsi zaručující dobrý skluz. Tato skluznice vyžaduje pravidelnou aplikaci skluzového vosku, ideálně každý den, kdy lyžujete. SKLUZNICE PE Vyvinuta pro potřeby občasných lyžařů, vyžaduje minimální nebo žádnou údržbu. RELIÉFNÍ SKLUZNICE MULTIGRIP Díky kombinaci různých technologií pro ideální odraz zaručuje efektivní přenos sil a optimální skluz. SKLUZNICE SOLLTE GRIP Vyvinuta pro lepší výstup a skluz ve všech sněhových podmínkách, ideální pro backcountry lyže. SKLUZNICE SKIN TECH Skluznice Skin Tech od Alpiny je vyrobena ze směsi 65% mohéru a 35% nylonu. Poskytuje ideální kombinaci skluzu a odrazu v téměř všech sněhových podmínkách. Tyto pásy určené do stoupací komory nevyžadují žádnou zvláštní údržbu a snadno se vyměňují. OCELOVÁ HRANA Ocelové hrany výrazně prodlužují životnost lyží a zlepšují ovladatelnost lyží na zledovatělém a neupraveném sněhu, zvláště při sjezdu.

HOLE PARAMETRY

POUTKO XC COMFORT Novinka - biatlonové provedení, snadno nastavitelné. TEXTILNÍ POUTKO Nastavitelné pevné poutko zaručuje pohodlí a optimální rozložení hmotnosti kolem zápěstí. KORKOVÁ RUKOJEŤ Ergonomická rukojeť z přírodního korku pro pocit tepla a pohodlný úchop. PE RUKOJEŤ Ergonomická rukojeť z kombinace dvou materiálů s měkkou pěnou pro větší pocit tepla. ALUMINUM 7075 Naše tubusy, vyrobené z hliníkové slitiny 7075 používané v leteckém průmyslu, jsou tvrzené a zesílené pro dosažení maximální kvality, odolnosti a dlouhé životnosti. ALUMINUM 5083 Tyto tubusy se vyrábějí v Itálii z hliníkové slitiny 5083. Každý kus je speciálně kontrolován zátěžovým robotem a našimi techniky, aby byla zaručena maximální kvalita. KARBIDOVÝ BODEC XC Karbidový bodec pro vysoký výkon a odolnost. OCELOVÝ BODEC Ocelový bodec pro dlouhou životnost. TALÍŘEK XC TOURING Pevná opora a spolehlivý odraz na stopách i mimo ně. TALÍŘEK XC BC Větší plocha pro hlubší a lehčí sníh a karbidový bodec pro vyšší odolnost a spolehlivý odraz na zledovatělém povrchu.

35


ACTION AND TOURING elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

SM 5141, SM 5151*

FRoNTiER WAX/ NoNWAX* boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice

50-45-48 158,166,174,182 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE pE RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp*

SM 5101, SM 5111*

ENERGY WAX/ NoNWAX* boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice

54-48-52 180,185,190,195,200 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE pE RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp*

SM 5171

FRoNTiER S NoNWAX SKiN boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice

50-45-48 158,166,174,182 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE SKIN TEcH GRafITOVÁ SKLUZNIcE Hm

SM 5121, SM 5131*

ENERGY JR. WAX/ NoNWAX* boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice

PA 3011, 3021*

54-48-52 100,110,120,130,140,150,160 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE pE RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp*

ST/ ST JR.* Délka Délka* Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko*

120–160 cm 90-115 cm aL 5083 16 mm TOURING OcEL pE TEXTILNÍ pOUTKO

t 10 tOuring

t 10 EvE tOuring

t5 tOuring

t kiD JuniOr

36


CONTROL elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

SM 5461

SM 5191

coNTRoL 64 S boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

coNTRoL 64/ W

64-52-60 165,175,185,195 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE SKIN TEcH SKLUZNIcE pE NE NNN TOURING aUTO

boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

SM 5471

SM 5181

coNTRoL 64 SE

coNTRoL 60 boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

64-52-60 165, 175,185,195 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp SKLUZNIcE pE NE NNN TOURING aUTO

60-50-55 170,180,190,200 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp SKLUZNIcE pE NE NNN TOURING aUTO

boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

64-52-60 165,175,185,195 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNIcE SKIN TEcH SKLUZNIcE pE aNO NNN TOURING aUTO

SM 5211

coNTRoL 64 EDGE PA 3051

boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice

ST PLuS W Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko

120–160 cm aL 5083 16 mm TOURING OcEL KOREK TEXTILNÍ pOUTKO

ocelová hrana vázání

64-52-60 165,175,185,195 cap ULTRaLEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO RELIÉfNÍ SKLUZNIcE mULTIGRIp SKLUZNIcE pE aNO NNN TOURING aUTO

PA 3031

PA 3061

ST SNoWFLAKE

XT

Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko

Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko*

120–160 cm aL 5083 16 mm BacKcOUNTRy OcEL KOREK Xc cOmfORT aLpINa

120–160 cm aL 5083 16 mm BacKcOUNTRy OcEL pE TEXTILNÍ pOUTKO

PA 3041

ST PLuS NNN TouRiNG AuTo

t30, t30 EvE tOuring

37

Délka Tubus průměr Talířek Bodec Rukojeť poutko

120–160 cm aL 5083 16 mm TOURING OcEL KOREK TEXTILNÍ pOUTKO


DISCOVERY – BACKCOUNTRY elite » competition » racing » action » touring » backcountry » junior » půjčovny » návleky » zimní treking » boty na kolečkové lyže » lyže & hole

SM 5241

Discovery 80 boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

SM 5231

80-58-69 175,186,197,208 cap ULTRALEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNICE SOLLTE SKLUZNICE SS810 GRIP ANO NNN BC Auto

Discovery 68 W boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

SM 5251

68-60-65 160, 170,180,190 cap ULTRALEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNICE SOLLTE SKLUZNICE SS810 GRIP ANO NNN BC Auto

Discovery 102 boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

102-64-87 148,158,168,178 cap ULTRA Lite AIR core SKLUZNICE SOLLTE SKLUZNICE SS810 GRIP ANO NNN BC AUTO

SM 5221

Discovery 68 boční vykrojení délky (cm) konstrukce jádro skluznice ocelová hrana vázání

68-60-65 160,170,180,190 cap ULTRALEHKÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO SKLUZNICE SOLLTE SKLUZNICE SS810 GRIP ANO NNN BC AUTO

PA 3071

BC Délka Tubus Průměr Talířek Bodec Rukojeť Poutko

120–165 cm Al 7075 16 mm backcountry KARBID KOREK XC comfort Alpina

PA 3061

XT Délka Tubus Průměr Talířek Bodec Rukojeť Poutko

120–160 cm Al 5083 16 mm backcountry OCEL KOREK XC comfort Alpina

NNN BC Auto

montana BACKCOUNTRY

montana eve BACKCOUNTRY

Wyoming backcountry

alaska backcountry

38


POZNÁMKY


DISTRIBUTOŘI AUSTRÁLIE EVEREST SPORTS PO Box 278, Bright, VIC 3741, Australia 28A Ireland St, Bright, VIC 3741, Australia, simon@everestsports.com.au Fax: 61 (0)3 5755 2004; Ph: 61 (0)3 5755 2227 BOSNA A HERCEGOVINA ALPINA BH D.O.O. Ulica Zmaja od Bosne 7A, 71000 Sarajevo +387 33 590 429 alpinabh@alpina.si ČESKÁ REPUBLIKA INA SPORT spol. s. r.o. Dusíkova 3, 63800 Brno +420 545 422 431, inasport@inasport.cz DÁNSKO CENTRANO APS OMEGA 6, 8382 HINNERUP, SOFTEN +45 70 50 03 33 ESTONSKO A2K SPORT OÜ RIIA MAJA, RIIA MNT. 169A 80010 PÄRNU + 372 50 79 899 kaupo@a2k.ee FINSKO NORMARK SUOMI OY Aholaidantie 3 / P.O.BOX 39, 40320 Jyväskylä +358 14 820 711, info@normark.fi FRANCIE SUNSET SAS 475 Route De La Dranse, 74500 Amphion Les Bains +33 (0)450 717 723, johann@sunset-sport.fr CHORVATSKO ALPINA CRO D.O.O. Hvarska 5, 10000 Zagreb +385 1 3665 761, alpinacro@alpina.si ITÁLIE SKI TRAB S.R.L. Via Battaglion Tirano 6, 23032 Bormio +39 0342 901650, a.trabucchi@skitrab.com JAPONSKO ELAN JAPAN CO.,LTD. 101-0061, SR BLDG.2F, 3-1-2 Misaki-Cyo, Chiyoda-Ku +813 6272 9016, skoga@elanjapan.co.jp KANADA ELAN SPORTS INC. 81-H Brunswick Blvd., Dollard des Ormeaux Quebec H9B 2J5 +1 (514) 421 7871, cs@elansports.ca KAZACHSTÁN LIMPOPO OUTDOOR COMPANY Seyfullin Str. 534, 480072 Almaty +7 727 261 7061 limpopo-kz@mail.ru LOTYŠSKO MY SPORT SIA Dārzciema iela 60, Rīga Tel/Fax +371 67563422 gatis@my-sport.lv

NĚMECKO OLIVER KRAAS NORDIC SPORTS CONSULTING DORFSTR. 25, 94252 BAYER.EISENSTEIN, 49 9925 7289989 o.kraas@nordicsportsconsulting.com www.nordicsportsconsulting.com NORSKO ULTIMATE NORDIC AS TEVLINGVEIEN 23 1081 OSLO + 0047 908 49 707 jen@ultimatenordic.no POLSKO INA SPORT spol. s r.o. Dusikova 3, 638 00 Brno +48 696 597 073 dagmara.krzyzynska@inasport.pl RAKOUSKO HF SPORT Bahnhofstrasse 10, 9431 St. Stefan, Wolfsberg +43 52 51 500, info@hfsport.at RUMUNSKO S.C. ALPINA SIRO S.R.L. RO 551003 Medias i.c. Bratianu 24 +40 269 80 64 10; fax: +40 269 80 64 14 www.aplina.si; peter.mocnik@alpina.si RUSKO NORMARK 4/1 Gostinichny proezd, 127106 Moscow, Russia 007 495 775 37 32 ski@normark.ru SRBSKO ALPINA-YUG D.O.O. Bulevar Mihajla Pupina 10 Z 32, 11070 Novi Beograd alpinayu@alpina.si SLOVENSKO INA SPORT spol. s r.o. Ul. 1. mája 136, 031 01 Liptovský Mikuláš +421 905 669 710, jan.devecka@inasport.sk SLOVINSKO ALPINA D.O.O. Strojarska 2, 4226 Žiri +386 4 51 58 000, alpina@alpina.si ŠVÉDSKO BACKCOUNTRY EQUIPMENT AB Hökared, Ladan, S-44794 Värgärda +46 322 660 250, info@backcountry.se UKRAJINA ALPINA UA LTD Simirenka 5 B, 03134 Kiev +38(0) 444 53 5583, alpinaua@ukr.net USA ELAN USA CORP. 93 Etna Road, Lebanon, NH 03766 +1 603 448 3101 info@elansports.com

ALPINA, d.o.o., Strojarska 2, 4226 Žiri, Slovenia T +00386 4 51 58 000, F +00386 4 51 58 370 Alpina, d.o.o., Žiri, Slovenia; Fotografie: Tilen Sepić, Dragan Arrigler, Uroš Podlogar, Jeff Bickert; Design: Kabinet01, Miha Štih; texty: Jeff Bickert; © Firma Alpina si vyhrazuje právo provádět změny jakýchkoli produktů uvedených v tomto katalogu. Pokud k tomu dojde, věříme, že změny povedou ke zlepšení kvality výrobků.

Profile for INA SPORT spol. s r.o.

Katalog Alpina běžecká 2019-20  

Katalog Alpina běžecká 2019-20  

Profile for inasport