Page 1

Husse sausas ėdalas profesionalams

PRO ENERGI NA! NAUJIE

Pro Energi – tai didelės energetinės vertės, visapusiškai subalansuotas profesionalus ėdalas dirbantiems šunims. Rekomenduojamas suaugusiems, ypatingai aktyviems (pvz. dalyvaujantiems varžybose ar medžioklėse), vidutinių ar didelių veislių šunims, kurių mitybos poreikiai didesni, nei gali patenkinti įprastas šunų ėdalas. Pro Energi sudėtyje yra karnitino, skatinančio riebalų virtimą energija. Daug judančius, maksimaliai aktyvius šunis padidinto riebalų kiekio dieta su karnitinu puikiai aprūpina papildoma energija. Pro Energi sudėtyje yra chondroitino ir gliukozamino, kuris apsaugo kremzles ir užtikrina sąnarių lankstumą, o tai labai svarbu aktyvių šunų sveikatai ir gerai savijautai.

Sudėty je yra

6viš7% tienos 32% 23% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4460 kcal

Sudė

tyje y ra 1000 m g gliuk / k g ir c ozamin hond o roitin o


Husse sausas ėdalas profesionalams PRO EXTRA

PRO

Pro Extra yra pilnavertis premium ėdalas labai aktyviems šunims. Jame yra didelis gyvulinės kilmės baltymų bei riebalų kiekis bei visi būtini vitaminai, mineralai bei sudėtinės medžiagos, reikalingos patenkinti aktyvaus šuns mitybos poreikius.

Pro yra visavertis ėdalas normaliai aktyviems šunims. Tai standartinės klasės šunų ėdalas, skirtas patenkinti visų veislių šunų mitybos poreikius.

29% 17% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 86% Metabolizuojama energija 4130 kcal

25% 11% baltymų riebalų

Daugiau energijos aktyviems šunims

Suvirškinamumas 85% Metabolizuojama energija 3830 kcal

Subalansuota mityba yra jūsų gyvūno sveikatos pagrindas. Sudėtyje yra visų maistingų medžiagų, būtinų gerai formai ir sveikatai.

PRO VALP

PRO KYCKLING

Pro Valp yra visavertis, premium kokybės ėdalas šuniukams. Ėdalo sudėtyje yra papildomų maistingų medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurių taip reikia augant. Rekomenduojama pradėti šerti šuniukus nuo 3 savaičių, o kaip pilnaverčiu ėdalu – nuo 4 savaičių iki suaugusio šuns. Taip pat rekomenduojamas besilaukiančioms ir maitinančioms kalėms.

Pro Kyckling yra pilnavertis premium ėdalas šunims su vištiena ir ryžiais. Rekomenduojamas alergiškiems ir jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims.

28% 16% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 4080 kcal

23% 13% baltymų riebalų

Ėdalas, kuriame yra papildomų maistingų medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurių taip reikia augant.

Daugiau informacijos: www.husse.lt

Suvirškinamumas 86% Metabolizuojama energija 3790 kcal

Husse sukūrė ėdalą be glitimo alergiškiems ir jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims.

HUSSE PRO LINE  
HUSSE PRO LINE  

HUSSE PRO: Profesionalus ėdalas šunims

Advertisement