Page 1

Kokybiškų prekių šunims ir katėms pristatymo į namus lyderis


Super premium sausas ėdalas šuniukams

VALP

VALP MINI

Husse Valp – visavertis ėdalas augantiems šuniukams ir vidutinių veislių maitinančioms kalėms. Ėdalo sudėtyje yra papildomų maistingų medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurių taip reikia augant.

Husse Valp Mini – visavertis ėdalas augantiems mažų veislių šuniukams (suaugusio šuns svoris mažesnis nei 10 kg). Ėdale yra daug energetinių medžiagų, labai reikalingų judriems mažų veislių šuniukams.

29% 18% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 4200 kcal

32% 21% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 4370 kcal

2 kg 7 kg 15 kg

2 kg 7 kg Sudė

ty

je yra 67% no

vištie

Sudė

ty

je yra 63% no

vištie

s

s

VALP MAXI

VALP LAMM & RIS

Husse Valp Maxi ėdalas specialiai sukurtas vidutinių ir didelių veislių šuniukams. Ėdalas praturtintas gliukozaminu ir chondroitinu – sąnarių kremzlių sudedamosiomis dalimis. Šios medžiagos apsaugo kremzles ir užtikrina sąnarių lankstumą.

Valp Lamm & Ris yra super premium ėdalas, pagamintas iš lengvai virškinamų produktų, todėl puikiai tinka jautrią virškinimo sistemą turintiems šuniukams. Tikimybė, kad šis produktas sukels alergiją, palyginus su kitu ėdalu, yra žymiai mažesnė. Ėdalo sudėtyje yra papildomų maistingų medžiagų, vitaminų ir mineralų, reikalingų šuniukams. Jokių dirbtinių dažiklių ir konservantų.

29% 18% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 4200 kcal

26% 15% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4050 kcal

7 kg 15 kg

15 kg

Sudė

ty

58 je yra vištie% no s

2

Sudė ty 60 je yra erien% os vištieir nos

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Super premium sausas ėdalas suaugusiems šunims

OPTIMAL

OPTIMAL MINI

Husse Optimal yra visavertis, puikiai subalansuotas ėdalas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims. Pagamintas tik iš rinktinių produktų. Pagrindinis baltymų šaltinis yra vištiena.

Husse Optimal Mini yra visavertis ėdalas suaugusiems mažų veislių šunims. Sudėtyje esantis didelis baltymų ir riebalų kiekis patenkina didesnius aktyvių šunų energijos poreikius. Granulės pritaikytos mažesniems dantims ir žandikauliams.

26% 16% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4160 kcal

28% 18% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4180 kcal

15 kg

2 kg 7 kg Sudė

ty

je yra 63% no

vištie

Sudė

ty

je yra 56% no

vištie

s

s

OPTIMAL GIANT Optimal Giant sudėtyje atrinkti tik rinktiniai puikiai virškinami ir didelę maistinę vertę turintys produktai, specialiai pritaikyti patenkinti didelių veislių šunų mitybos poreikius. Granulės pritaikytos didesniems dantims ir žandikauliams. Chondroitinas ir gliukozaminas apsaugo kremzles ir užtikrina sąnarių lankstumą.

23% 12% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4090 kcal

15 kg

Sudė

ty

je yra 51% no

vištie

s

Daugiau informacijos: www.husse.lt

3


Super premium sausas ėdalas suaugusiems šunims

LIGHT OPTIMAL

PRIMA PLUS

Visavertis ėdalas mažiau aktyviems, turintiems viršsvorio ar sergantiems diabetu šunims, o taip pat ir šunims, linkusiems greičiau priaugti svorio. Light Optimal sudėtyje atrinkti tik aukščiausios kokybės, lengvai virškinami ir didelę maistinę vertę turintys produktai. Šis visavertis ėdalas – idealus pasirinkimas, kuris padės šuniui išlikti puikios formos.

Visavertis ėdalas vidutiniškai ar mažiau energingiems šunims. Prima Plus yra super premium ėdalas, sukurtas tik iš rinktinių, lengvai virškinamų produktų, kuriuose yra sumažintas riebalų kiekis. Tai puikus ėdalas norintiems išlaikyti nepriekaištingą šuns formą ir išvengti nutukimo. Ėdalas praturtintas vitaminu C ir gliukozaminu.

21% 9% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 3890 kcal

24% 11% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 3910 kcal

7 kg 15 kg

2 kg 7 kg 15 kg

Sudė

Sudė

vištie

vištie

ty

ty

je yra 42% no

je yra 42% no s

SENIOR Senior Husse specialiai sukurtas senstantiems šunims, kuris padeda išlaikyti gerą formą, lengvina senėjimo procesą. Vitaminų A, C, E ir vynuogių sėklų ekstrakto derinys stiprina šuns imuninę sistemą ir saugo nuo ląstelių senėjimo. Taurinas stiprinta širdį ir yra labai svarbus senesnių šunų mityboje. Mažesnis riebalų kiekis padeda kontroliuoti kūno svorį.

22% 9% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 3850 kcal

7 kg 15 kg

Sudė

ty

je yra 42% no

vištie

4

s

Daugiau informacijos: www.husse.lt

s


Super premium sausas ėdalas suaugusiems šunims

KYCKLING & POTATIS NAUJ

I

Kyckling & Potatis yra puikiai virškinamas ir ypatingai gardus ėdalas. Sukurtas suaugusiems jautrią odą ar virškinimo sistemą turintiems šunims, bet mėgiamas visų šunų, nes yra puikus visavertis ėdalas. Jame nėra neigiamas reakcijas sukeliančių produktų, tokių kaip kviečių glitimas, jautienos, sojos ir pieno produktai.

ENA!

Vištienos ir bulvių receptūroje taip pat nėra jokių dirbtinių dažiklių, kvapų ar konservantų, o gamyboje naudojamas natūralus tokoferolis. Sudėtyje yra mananooligosacharidų optimaliam imunitetui palaikyti.

Sudė tyje y ra

50% no

vištie 26% 16% baltymų riebalų

s

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 4156 kcal

15 kg

Daugiau informacijos: www.husse.lt

5


Super premium sausas ėdalas suaugusiems šunims

LAMM & RIS Husse Lamm & Ris yra visavertis super premium ėdalas, pagamintas iš puikiai virškinamų produktų ir skirtas jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims. Tikimybė, kad šis produktas sukels alergiją, palyginus su kitu ėdalu, yra žymiai mažesnė. Pagrindinis baltymų šaltinis yra ėriena, alergiją galinti sukelti tik ypač retais atvejais.

23% 14% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4020 kcal

2 kg 7 kg 15 kg Sudė ty 55 je yra ėrien% o ir s lašiš os

LAX & RIS Husse Lax & Ris – visavertis super premium ėdalas, be glitimo, dažiklių ir konservantų. Ėdalas pagamintas iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės produktų. Puikiai tinka alerginės kilmės gastroenterito problemų turintiems šunims.

24% 14% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4040 kcal

2 kg 7 kg 15 kg

Sudė

ty

je yra 5la0% šišos

6

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Super premium sausas ėdalas suaugusiems šunims

LAMM & RIS GIANT Hipoalerginis ėdalas iš ėrienos ir ryžių. Lamm & Ris Giant – visavertis super premium ėdalas, pagamintas iš puikiai virškinamų produktų, skirtas didelių ir labai didelių veislių jautrų skrandį turintiems šunims. Tikimybė, kad šis produktas sukels alergiją, palyginus su kitu ėdalu, yra žymiai mažesnė.

NAUJ

IENA

!

Pagrindinis baltymų šaltinis yra ėriena, alergiją galinti sukelti tik ypač retais atvejais. Granulės pritaikytos didesniems dantims ir žandikauliams. Lamm & Ris Giant sudėtyje esantis chondroitinas ir gliukozaminas apsaugo kremzles ir užtikrina sąnarių lankstumą.

24% 14% baltymų riebalų 15 kg

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4020 kcal

Sudė tyje y ra

55%

ėrien os ir lašišo s

Daugiau informacijos: www.husse.lt

7


Premium sausas maistas suaugusiems šunims

PRIMA

LIGHT

Prima ėdalo sudėtyje yra tik kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės produktai. Ėdalas skirtas visų veislių suaugusiems vidutinio aktyvumo šunims.

Husse Light yra idealus ėdalas, kuris padės kontroliuoti šuns svorį. Sudėtyje yra mažiau riebalų ir kalorijų, bet puikiai atitinka visus suaugusio šuns mitybos poreikius. Galima šerti senesnius ir mažiau aktyvius šunis.

24% 11% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 89% Metabolizuojama energija 3830 kcal

24% 9% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 3690 kcal

7 kg 15 kg

7 kg 15 kg

Sudė

Sudė

ty

ty

je yra 4m2% ėsos

je yra 4m5% ėsos

AKTIV Husse Aktiv yra visavertis, labai aktyviems šunims skirtas ėdalas. Sudėtyje subalansuotos didelės gyvulinių baltymų, angliavandenių, riebalų ir kitų maistingų medžiagų proporcijos, kad būtų patenkinti net itin aktyvaus šuns energijos poreikiai.

28% 14% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 89% Metabolizuojama energija 4000 kcal

15 kg

Sudė

ty

je yra 3m7% ėsos

8

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Visame pasaulyje Švedija garsėja savo produkcijos KOKYBE ir APTARNAVIMU. Tai yra ir mūsų pagrindinės vertybės. Pajusk nors dalelę Švedijos savo namuose, užsisakyk mūsų produktus dabar!

Daugiau informacijos: www.husse.lt

9


Sveikam gyvenimui – priedai šunims

CARDIO+ Sudėtyje yra taurino, stiprinančio širdies darbą.

GREEN TEA+ Žaliojoje arbatoje daug antioksidantų, padedančių apsaugoti ląsteles.

CELL PROTECT Husse sauso ėdalo sudėtyje yra antioksidantų, apsaugančių ląsteles. Vitaminai su antioksiduojančiu poveikiu (vitaminas E ir vitaminas C), karotenoidai (liuteinas ir beta karotinas) ir vynuogių sėklų ekstraktas yra dažniausiai naudojami antioksidantai mūsų ėdale.

COAT+ Optimalus maistingų medžiagų ir Omega-6 riebiųjų rūgščių balansas padeda išsaugoti gražų ir žvilgantį kailį bei sveiką odą.

FLORA STIMULE Fruktooligosacharidai sveikam žarnynui. Kai kurie prebiotikai, tokie kaip FOS (fruktooligosacharidai), yra maisto šaltinis gerosioms bakterijoms (bifido ir lakto bakterijoms), bei skatina jų augimą patogeninių bakterijų sąskaita.

IMMUNE SYSTEM+ Karotenoidai stipriai imuninei sistemai. Husse super premium ėdalo sudėtyje yra optimalus liuteino ir beta-karotino kiekis. Šie natūralūs augaliniai pigmentai antioksiduojančiai veikia ląsteles. Taip pat karotenoidai stimuliuoja imuninę sistemą.

GLUTEN FREE Husse sukūrė formulę be glitimo alergiškiems ir jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims.

HYPO ALLERGENIC Alergijos atveju, siūloma dieta tik su vieninteliais grūdais - ryžiais, ir tokiais baltymais, kurių šuo ankščiau reguliariai neėdė. Husse siūlo lašišos ir ėrienos pagrindu pagamintus produktus.

10

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Sveikam gyvenimui – priedai šunims

MOBILITY+ Chondroitinas ir gliukozaminas sveikiems sąnariams. Chondroitinas ir gliukozaminas aprūpina kremzlių regeneracijai būtinomis medžiagomis ir net gali padėti atstatyti susidėvėjusią kremzlę.

GROWTH+ Ėdalas, kuriame yra papildomų maistingų medžiagų, vitaminų ir mineralų, reikalingų augančio šuniuko organizmuI.

DENTAL HEALTH Husse ėdalas gali sumažinti akmenų formavimąsi ir prisidėti prie sveikesnių dantų. Ėdalo granulių dydis specialiai sukurtas taip, kad kramtant padidėtų mechaninis dantų valymas. Husse super premium produktų sudėtyje taip pat yra ascophyllum nodosum, natūralių jūros dumblių. Teigiamas jų poveikis dantims buvo pripažintas jau daugiau kaip prieš šimtą metų.

BALANCED NUTRITION Subalansuotas maistas yra būtinas sveikai jūsų naminio gyvūno mitybai. Rinkdamiesi Husse produktus galite būti tikri, kad jūsų gyvūnas gaus visas maistingas medžiagas, būtinas gerai formai ir sveikatai.

CHICKEN BASED Aukštos kokybės gyvuliniai baltymai iš vištienos.

ENERGY CONTROL Sumažintas riebalų kiekis geresnei svorio kontrolei.

ENERGY+ Daugiau energijos aktyviems šunims.

L-CARNITINE L-karnitinas riebalinio audinio mažinimui.

OMEGA 3+ Omega-3 apsaugo smegenų ląsteles ir pagerina šuniukų mokymosi gebėjimus. Ji taip pat turi natūralų priešuždegiminį poveikį, ypač naudingą odos, sąnarių ar žarnyno problemų turintiems šunims. Be to, omega-3 vaidina svarbų vaidmenį tiekiant deguonį į kūno ląsteles.

OMEGA 6+ Omega-6 riebalų rūgštys turi daug augalinių aliejų. Jie yra būtini sveikai odai, kailiui, taip pat yra svarbūs vaisingumui ir dauginimuisi.

Daugiau informacijos: www.husse.lt

11


Konservai šunims

ADULT PÂTÉ

LIGHT PÂTÉ

JUNIOR PÂTÉ

Paštetas su jautiena, ananasais ir ženšeniu suaugusiems, vidutinio aktyvumo šunims. Pagamintas iš rinktinių produktų: aukštos kokybės šviežios mėsos ir vaistinių žolelių bei vaisių ekstraktų.

Paštetas su vištiena, kalakutiena ir ežiuole vyresnio amžiaus (virš 6 metų) šunims, ir antsvorio problemų turintiems šunims. Pagamintas iš rinktinių produktų: aukštos kokybės šviežios mėsos ir vaistinių žolelių.

Paštetas su veršiena ir ženšeniu idealiai tinka šuniukams po atjunkymo. Pagamintas iš rinktinių produktų: aukštos kokybės šviežios mėsos ir vaistinių žolelių.

400 g

400 g

400 g

LIGHT BITAR I SÅS

ADULT BITAR I SÅS

Husse Light mėsos gabalėliai, pagaminti iš orkaitėje ruoštos veršienos. Skirti senesniems ir viršsvorio turintiems šunims.

Husse mėsos gabalėliai, pagaminti iš orkaitėje ruoštos veršienos. Skirti suaugusiems, vidutinio aktyvumo šunims.

1275 g

1275 g

LIGHT BITAR I SÅS

GOURMET KYCKLING Gardus gurmaniškas paštetas su vištiena šunims.

Husse Light mėsos gabalėliai, pagaminti iš orkaitėje ruoštos vištienos. Skirti senesniems ir viršsvorio turintiems šunims.

400 g

ADULT BITAR I SÅS Husse mėsos gabalėliai, pagaminti iš orkaitėje ruoštos vištienos. Skirti suaugusiems, vidutinio aktyvumo šunims.

300 g

12

400 g Daugiau informacijos: www.husse.lt


Maisto papildai

LAXOLJA

ARTRO HUSSE

100% natūralus Husse produktas Laxolja, aukštos kokybės Omega3 riebiųjų rūgščių šaltinis, gaminamas iš šviežių lašišų Norvegijoje. Omega-3 riebiosios rūgštys yra gyvybiškai svarbios daugelio audinių ir organų funkcijai, ypač: ląstelių membranoms, smegenims, odai, kailiui, inkstams, kraujagyslių sienelėms, imuninei sistemai ir t.t. Produktas tinka šunims, katėms ir žirgams.

Artro Husse sudėtyje yra natūralių žolelių su svarbiomis maistingomis medžiagomis, tokiomis kaip chondroitinas ir gliukozaminas, kurios aprūpina kremzlių regeneracijai būtinomis medžiagomis ir net gali padėti atstatyti susidėvėjusią kremzlę. Produktas tinka šunims ir katėms.

200 g 500 g

300 ml

KRISTAL PASTE

VERMI HUSSE

Augalinis maisto papildas katėms, sumažinantis inkstų akmenų atsiradimo riziką. Sudėtyje efektyviai suderinti augaliniai ekstraktai. Amonio chloridas su paprastuoju uosiu (Fraxinusexelsior) skaldo inkstų akmenis. Varputis (Triticum repens) ir šparagas (Asparagus officinalis) padeda šalinti ir neleidžia susidaryti naujiems kristalams.

Vermi Husse palaiko gerą šunų ir kačių žarnyno būklę. Tai maisto papildas, sudėtyje turintis vaistinių žolelių, turinčių dezinfekcinį poveikį, naudojamų atsikosėjimui ir antibakteriniam poveikiui prieš kirmėles. Tinka šunims ir katėms.

60 ml

200 g 50 g

Daugiau informacijos: www.husse.lt

13


Natūralūs repelentai šunims

INSEKT MINUS CONCENTRATE Repelentas, apsaugantis šunis nuo uodų, musių, erkių, blusų. Tai alternatyvi apsauga jūsų gyvūnui. Produkto kvapas intensyvus ir nemalonus, bet jo nei šuo, nei žmogus nejunta. Repelentas nepakenčiamas vabzdžiams: uodams, musėms, erkėms, blusoms. Insekt Minus koncentratas pagamintas iš aukščiausios kokybės eterinių aliejų: arbatmedžio (Melaleuca Alternifolia), makadamijų (Macadamia Ternifolia), dygminų (Carthamus Tinctorius), saulėgrąžų (Helianthus annus), simondsijų (Buxus Chinensis), apskritalapio eukalipto (Eucalyptus globulus) ir tikrosios levandos (Lavendula Angustifolia). Jei produktas reguliariai naudojamas visus metus, gyvūnas bus apsaugotas nuo blusų.

50 ml

14

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Maisto papildai

CALM PLUS Calm Plus pasižymi raminančiu efektu ir padeda sumažinti stresą jaudinančių situacijų metu (transportavimas, veterinarinė apžiūra ir pan.) Calm Plus pagamintas iš natūralių, įvairių aromatinių medžiagų junginių, be jokių cheminių medžiagų. Sukurtas iš 100% natūralaus didelės koncentracijos vaistažolių ekstrakto – vaistinės melisos (Melissa officinalis) bei paprastosios jonažolės (Hypericum perforatum).

20 ml

100% natū ralus

Šėrimo rekomendacijos šunims: • Šerkite 15-30 min. prieš stresą keliančią situaciją; • Sulašinkite 2-20 lašų tiesiai į nasrus (20 lašų - maždaug 0,5 ml). • Pakartokite po 2 val., jei būtina. Kiekis neturi priklausyti nuo gyvūno svorio, bet nuo veislės, psichinės ir psichologinės konkretaus gyvūno būsenos. Tinka šunims ir žirgams.

Daugiau informacijos: www.husse.lt

15


Skanėstai šunims

AGILITY SNACKS Minkšti, gardūs, praturtinti vitaminais, orkaitėje ruošti skanėstai su vištiena, jautiena ir kumpiu. Puikiai tinka vikrumo varžybų treniruotėms, šuniukų treniruotėms namuose ar tiesiog linksmam laisvalaikiui su savo augintiniu.

125 g

TUGG PLUS Kaulas šunims su žaliąja arbata. 100% suvirškinamas ir natūralus.

108 mm 203 mm 10x108 mm 3x203 mm

TANDREP PLUS Kaulas šunims su žaliąja arbata. 100% suvirškinamas ir natūralus. Sudėtyje yra antioksidantų.

20 vnt.

HUSSE SNACKS Vištienos skonio skanėstas treniruotėms.

900 g

16

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Skanėstai šunims

KYCKLINGFILÉ Sveikas orkaitėje ruoštos vištienos skanėstas. Daug baltymų – mažai riebalų. Praturtintas gliukozaminu ir chondroitinu.

100 g

HUND KEX XL Puikaus skonio skanėstai su vištiena. Gali būti naudojami treniruočių metu.

1,7 kg

HUND KEX Traškūs, lengvi skanėstai su šviežiais obuoliais ir morkomis, praturtinti vitaminais.

1 kg

Daugiau informacijos: www.husse.lt

17


A

M H US SE

TE

Agility

Sveika mityba yra vienas iš svarbiausių sportuojančio šuns sėkmės faktorių. Geriausi Agility instruktoriai ir treneriai, priklausantys Husse komandai, savo sportuojančius šunis šeria Husse ėdalu.

18

Daugiau informacijos: www.husse.lt


MOBILITY+

SENIOR Sudė

VALP MAXI

tyje y ra 1000 m g gliuk ozam /kg in

chon ir droit ino.

o

Sudė

tyje y ra 1000 m g gliuk ozam /kg in

chon ir droit ino.

o

PRIMA PLUS Sudė

OPTIMAL GIANT

500 tyje yra gliuk mg/kg ozam in

chon ir droit ino.

o

Sudė

tyje y ra 1000 m g gliuk ozam /kg in

chon ir droit ino.

o

LAMM & RIS GIANT

Sudė

Yra keletas maistinių medžiagų, turinčių būtinų komponentų sveikai sąnarių struktūrai išlaikyti ir mobilumui išsaugoti. Šie komponentai vadinami „chondroapsauginiais preparatais“, o jiems priklauso gliukozaminas ir chondroitinas. Jie aprūpina kremzlių regeneracijai būtinomis medžiagomis ir net gali padėti atstatyti susidėvėjusią kremzlę. Gliukozamino ir chondroitino papildai būtini senesniems ir didelių veislių šunims. Vyresnio amžiaus šunims sąnariai dažnai sustingsta dėl kremzlių susidėvėjimo. Taip pat didelių veislių šunys dažnai turi sąnarių problemų, nes dėl jų didesnio kūno svorio kremzlės yra daugiau apkraunamos. Daugiau apie šiuos ir kitus mūsų produktus sužinosite apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje.

LIGHT OPTIMAL

tyje y ra 1000 m g gliuk ozam /kg in

chon ir droit ino.

o

Sudė

400 tyje yra gliuk mg/kg ozam in

chon ir droit ino.

o

ARTRO HUSSE Sud

KYCKLINGFILÉ

56000ėtyje yra gliuk mg/kg ozam in

chon ir droit ino.

o

Sudė

250 tyje yra gliuk mg/kg ozam in

chon ir droit ino.

o

Daugiau informacijos: www.husse.lt

19


Higienos produktai šunims

AVENA SHAMPOO Ypatingai švelnus šampūnas su avižų ekstraktu specialiai sukurtas dažnai maudomiems šunims. pH neutralus, todėl nedirgina šuns odos.

250 ml

CALENDULA SHAMPOO Ypatingai švelnus šampūnas su vaistinės medetkos ekstraktu specialiai sukurtas šuniukams ir jautrią odą turintiems šunims. Sukurtas naudojant švelnius ir raminančius produktus. pH neutralus, todėl nedirgina šuns odos.

250 ml

CITRONELLA SHAMPOO Švelnus šampūnas su citrinžolių ekstraktu specialiai sukurtas apsaugoti nuo parazitų: blusų, erkių ir t.t. pH neutralus, todėl nedirgina šuns odos.

250 ml

TASS PLUS Letenėlių priežiūros priemonė su bičių vašku. Švelnina ir apsaugo letenėles. Ilgalaikė apsauga. Tinka šunims ir katėms.

40 g

20

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Higienos produktai šunims

SHAMPOO

MOUSSE SHAMPOO

Švelnus naminių gyvūnėlių šampūnas valo ir ramina odą, taip pat padeda išvengti odos sudirginimo. Šampūnas sukurtas tik iš natūralių medžiagų. Neutralus pH ypač gerai tinka jautriai odai. Šampūnas yra koncentruotas, jo reikia labai nedaug, todėl užteks ilgam.

Sausas šampūnas su arbatmedžio aliejumi. Nereikia vandens, nereikia nuskalauti. Puikus rezultatas.

250 ml

150 ml

e ėtyj Sud a yr io edž m t arba jaus iš alie alijos! tr Aus

KENNEL WASH

PET CARE SPRAY

Produktas sukurtas valyti gyvūno guolį ar narvą, o NE purkšti ant gyvūno. Sudėtyje yra citrinžolių ir levandų aliejų, kurie turi natūralių vabzdžių atbaidymo savybių. Arbatmedžio ir eukalipto aliejai suteikia dezodoruojančių ir antibakterinių savybių, o amonio junginiai naikina oro ir paviršiaus mikrobus.

Pet Care purškiklis palengvina sudėtingą susivėlusio ir sunkiai iššukuojamo kailio priežiūrą bei padeda išvengti dėl to kylančio odos sudirginimo. Sudėtyje yra tik natūralios medžiagos, tokios kaip rozmarinų ir levandų aliejai, ypač naudingos jautriai odai. Produkte nėra riebalinių lipidų.

500 ml

200 ml

Daugiau informacijos: www.husse.lt

21


Sausas ėdalas katėms KATTUNGE Šis super premium labai gardus ėdalas sukurtas vištienos pagrindu ir turi savyje reikiamą kiekį baltymų, reikalingų jūsų kačiuko augantiems raumenims, kūnui, odai ir kailiui. Rekomenduojamas kačiukams nuo atjunkimo iki 12 mėnesių. Taip pat nėščioms ir maitinančioms katėms.

34% 21% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 4450 kcal Sudė

ty

je yra 60% no

2 kg

vištie

s

EXCLUSIVE LIGHT

EXCLUSIVE OUTDOOR

Exclusive LIGHT/JAUTRUS VIRŠKINIMAS rekomenduojamas mažiau aktyvioms arba vyresnėms (+7 metų) katėms, katėms, turinčioms jautrią virškinimo sistemą, ir viršsvorio turinčioms katėms (po sterilizacijos ar kastracijos). Ėdalo sudėtyje yra puikiai subalansuotų maistingųjų medžiagų, reikalingų jūsų katės sveikam gyvenimui, gražiai odai ir kailiui.

Exclusive OUTDOOR/JAUTRI ODA rekomenduojamas lauke gyvenančioms arba reguliariai išeinančioms į lauką ir katėms, turinčioms jautrią odą. Ėdalo sudėtyje yra puikiai subalansuotų maistingųjų medžiagų, reikalingų jūsų katės sveikam gyvenimui, gražiai odai ir kailiui.

29% 11% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 3970 kcal

32% 21% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 92% Metabolizuojama energija 4490 kcal

2 kg 7 kg

2 kg 7 kg

Sudė

Sudė

vištie

vištie

ty

ty

je yra 60% no

je yra 45% no s

s

KROKETTER FISK

KROKETTER KYCKLING

Puikiai subalansuotas ėdalas su žuvimi, kurio sudėtyje yra visos katei reikalingos maistingos medžiagos. Gausus gyvulinių baltymų, taip pat praturtintas taurinu – būtinu kiekvienos katės mityboje.

Puikiai subalansuotas ėdalas su vištiena, kurio sudėtyje yra visos katei reikalingos maistingos medžiagos. Gausus gyvulinių baltymų, taip pat praturtintas taurinu – būtinu kiekvienos katės mityboje.

32% 16% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 4080 kcal

32% 16% baltymų riebalų

Suvirškinamumas 90% Metabolizuojama energija 4080 kcal

3 kg 7 kg

Sudė ty 63 je yra žu % mė vies, vištiseos ir nos

22

3 kg 7 kg

Sudė ty 6 je yra višti0e% n ir os mėso s

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Sausas ėdalas katėms

KATT URINARY Visavertis, puikiai virškinamas super premium ėdalas suaugusioms katėms. Palaiko gerą šlapimo takų būklę bei mažina šlapimo pH. Sukurtas sveikesniems šlapimo takams: sumažintas magnio, kontroliuojamas kalcio bei fosforo kiekis, su spanguolėmis. Skatina vandens įsisavinimą.

Sudė tyje y ra

26% 20% Suvirškinamumas 92% baltymų riebalų Metabolizuojama energija 4420 kcal

2000 m g taur /kg ino

2 kg 7 kg

Daugiau informacijos: www.husse.lt

23


Konservai katėms

LÄCKERBITAR ŠV. PETRO ŽUVIS ir LAŠIŠA VIŠTIENA ir KALAKUTIENA ANTIENA ir KEPENĖLĖS JAUTIENA Gardūs orkaitėje ruošti gabalėliai su nuostabiu padažu.

400 g

EXCLUSIVE PÂTÉ KALAKUTIENA

Gardus, baltyminis maistas katėms su 100% šviežia kalakutiena. Kalakutiena yra vienintelis gyvulinių baltymų šaltinis ir sumažina alergijų riziką. Taip pat tinka jautrų skrandį turinčioms katėms. Be glitimo. Natūralus, be dažiklių ir konservantų.

400 g

PÂTÉ ANTIENA ir LAŠIŠA 80% šviežios mėsos ir žuvies. KUMPIS ir KIŠKIENA 80% šviežio kumpio ir kiškienos. NATŪRALUS TUNAS 80% šviežios žuvies ir mėsos. VIŠTIENOS KEPENĖLĖS 80% šviežios mėsos. Husse gardūs paštetai pagaminti iš labai aukštos kokybės šviežios mėsos ir žuvies.

400 g

GOURMET Gardus gurmaniškas paštetas su vištiena arba lašiša katėms.

Vištiena: 100 g Lašiša: 100 g

24

Daugiau informacijos: www.husse.lt


Sveikam gyvenimui – priedai katėms

GROWTH+

Ėdalas kačiukams turi optimalų kiekį baltymų, maitinančių raumenis, kūną, odą ir kailį. Reikiamas taurino kiekis sveikoms akims, širdžiai ir dauginimosi organams.

FEWER HAIRBALLS

Sudėtyje yra natūralių medžiagų, apsaugančių žarnyną nuo plaukų kamuoliukų susidarymo.

YUCCA+

Juka (Yucca schidigera) sumažina išmatų kvapą, surišdamas amoniako ir kitus išmatų komponentus. Šis augalas taip pat turi stiprių antioksidacinių savybių ir stiprina imuninę sistemą. Natūralūs saponinai gerina sveikatą, polifenolis palaiko gerą sąnarių būklę.

ENERGY CONTROL

Sumažintas riebalų kiekis geresnei svorio kontrolei.

ENERGY+

Daugiau energijos aktyvioms katėms.

IMMUNE SYSTEM+

Karotenoidai optimaliai imuninei sistemai.

GLUTEN FREE Sudėtyje nėra glitimo.

CELL PROTECT

Antioksidantai ląstelių apsaugai

PH LOW

Sukurtas skatinti žemesnio pH šlapimo išsiskyrimą.

MG LOW

Mažesnis magnio bei kontroliuojamas kalcio bei fosforo kiekis sveikesniems šlapimo takams.

CRANBERRY+

Spanguolės sveikiems šlapimo takams.

EYE HEALTH+

Su taurinu, pagerinančių akių būklę. Taurinas yra būtina amino rūgštis, kurios katės organizmas pats negamina. Jis padeda išvengti aklumo ir išsaugoti sveiką širdį.

CARDIO+

Su taurinu, pagerinančiu širdies darbą. Taurinas yra būtina amino rūgštis, kurios katės organizmas pats negamina. Jis padeda išvengti aklumo ir išsaugoti sveiką širdį.

Daugiau informacijos: www.husse.lt

25


Produktai katėms

ECO KATTSTRÖ

ECO KATTSTRÖ TRAY

Ekologiškas kačių kraikas, bekvapis ir nedulkantis. 100% natūralus produktas, pagamintas iš švediškos eglės ir pušies pjuvenų, be jokių priedų ar rišiklių.

Specialus dviejų dalių kačių tualetas, naudojamas su kraiku ECO KATTSTRÖ.

14 l

1 vnt.

KATTSTRÖ

KATT KEX

Sukimbantis super premium kačių kraikas iš kanadiško bentonito. 100 % natūralus, tik 1% dulkių, neprikimba prie katės pėdučių. 15 kg ir 7 kg dėžutės. Sukimbantis super premium kačių kraikas iš turkiško bentonito. 100 % natūralus, tik 1% dulkių, neprikimba prie katės pėdučių. 15 l ir 7 l dėžutės.

Sveikas gardžios mėsos skanėstas katėms. Be grudų, su natūraliais antioksidantais, praturtintas vitaminais, be dažiklių ir cukraus.

15 kg 15 l 7 kg 7l

KATT MALT Labai skani pasta katėms, reguliuojanti medžiagų apykaitą. Salyklas ir specialūs riebalai sumažina plaukų kamuoliukų susidarymo riziką bei padeda išvengti plaukų kamuoliukų sukeliamo vėmimo.

30 g 100 g

26

Daugiau informacijos: www.husse.lt

150 g


Produktai žirgams

Žirgų priežiūrai naudokite tik aukščiausios kokybės augalinius produktus su natūraliomis žolelėmis. Daugiau apie produktus žirgams sužinosite apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje arba paskambinę mums.

CALM LIQUID CALM PASTE Mitybos papildas žirgams, poniams ir asilams, specialiai sukurtas stresinių reakcijų mažinimui. Galima įsigyti skysčio arba pastos.

Skystis: 1l Pasta: 30 ml

HÄST SNACKS Kukurūzų ir kviečių pagrindu sukurti obuolių skonio skanėstai.

1,5 kg

ARTIFLEX Sudėtyje yra natūralių žolelių su svarbiomis maistingomis medžiagomis, tokiomis kaip chondroitinas ir gliukozaminas, padedančiomis padidinti lankstumą. Artiflex pagerina natūralią kūno sąnarių apsaugą.

1l

VERMI MINUS VERMICELLI VERMI MINUS PASTE Mitybos papildas žirgams, poniams ir asilams. Speciali formulė gerai žarnyno būklei palaikyti. Galima įsigyti granulių arba pastos.

Granulės: 1 kg Pasta: 60 ml

Daugiau informacijos: www.husse.lt

27


BŪK PATS SAU VADOVAS! Tapk vienu iš 600 Husse atstovų visoje Europoje. Husse ieško franšizės gavėjų / platintojų. Daugiau informacijos: lietuva@husse.com

Jūsų Husse atstovas:

Husse katalogas 2012  
Husse katalogas 2012  

Husse produktų katalogas, 2012

Advertisement