Page 1

Kombates piire METSA- JA AIATÖÖRIISTAD 2014


PÄRAND JA ARENG

325 aastat kogemusi … Meil Husqvarnas ei ole püüdlus parima poole viimase 325 aasta jooksul muutunud, kuid tänu koostööle metsandusprofessionaalide ja majaomanikega, on muutnud küll meie mõttemaailma. Suurepäraste disainilahenduste ja nutikate funktsioonide kaudu jätkame me püüdlust selle poole, et pakkuda ka kõige nõudlikemates oludes hästi toimivaid masinaid. Husqvarna toodete kasutajana võite olla kindel heas kvaliteedis ja usaldusväärsuses, aga ka uudsetes tehnoloogilistes lahendustes, mis võimaldavad iga keerulise tööga lihtsalt ja mugavalt hakkama saada.


… tänapäeva väljakutsetele vastamiseks.


Robotite innovatsioon niitmises.

Teerajaja uuenduslikkuse ja tehnoloogia vallas. Erakordne disain, kvaliteetsed tehnilised lahendused ja uuenduslikkus on need omadused, mis muudavad Husqvarna esmaseks valikuks kasutajatele kõikjal maailmas. Aastatepikkune kogemus täppistehnikas ja tootmises koos uuendusmeelse suhtumisega teadus- ja arendustöösse on hoidnud Husqvarnat tooteuuenduste osas esirinnas. Täna vastavad Husqvarna muruniidukid, aiatraktorid või metsandustooted jätkuvalt kõikjal maailmas nende kasutajate ootustele.

Husqvarna võimsad akutooted.


Kettsaed

6

Muruniitmispõhimõtted

10

Robotniidukid

12

Muruniidukid

16

Raiderid

18

Ülevaade tootevalikust

21 – 24

Aiatraktorid

26

Raiderite ja aiatraktorite lisatarvikud

28

Lumepuhurid

29

Akutooted

30

Rohulõikurid, trimmerid ja võsalõikurid

32

Kaitseriietus

36

Metsatarvikud

38

Hekilõikurid

40

Puhurid / Mullafreesid

42 – 43


KETTSAED

Andes teile võimsuse paremate tulemuste saavutamiseks. Me kuulame ja võtame arvesse – nii ongi meie kattsaagide tootevalik omadustega, mis tuginevad tegelikele vajadustele. Tegelikult on meie arengutegevus pidurdamatu, nagu ka koostöö meie masinaid kasutavate professionaalsete metsatöölistega. Me täiustame oma disainilahendusi ja omadusi iga-aastaselt, et pakkuda parima võimsuse, jõudluse ja usaldusväärsusega masinaid, mis saavad oma tööga suurepäraselt hakkama.

TOORES JÕUD

X-TORQ ® Mootoritehnoloogia X-Torq® tagab kõrge pöördemomendi, vähendades kütusetarvet kuni 20 % ja heitgaaside emissiooni kuni 75 %.

OPTIMAALNE JÕUD

LUS

AUTOTUNE ™ Reguleerib mootorit automaatselt, et saavutada temperatuurile, kütusetüübile, fltri seisukorrale jms vastavalt parim töövõime.

JÄRSK KIIRENDUS

REVBOOST ™ Äkiline kiirendus ja suur keti kiirus tagavad parima laasimistulemuse.


Vaadake mudeli 560 XP® videot ja näete mootorsaagi tööhoos. Laadige tasuta QR-koodi lugeja oma nutitelefoni ja skaneerige kood sisse.

Mida te saate ja kuidas me seda teeme. PROBLEEMIVABA KÄIVITUS

SMART START ® Mootor ja starter on konstrueeritud selliselt, et masin käivitub kiiresti ja minimaalse pingutusega. Käivitus takistust on vähendatud kuni 40 %.

PIKEM TÖÖAEG

AIR INJECTION ™ Tsentrifugaalne õhupuhastussüsteem mootori kulumise vähendamiseks ja fltripuhastuste vahelise tööaja pikendamiseks. Saate töötada pikemate vahetustega.

MUGAV KASUTAM

INE

LOW VIB ® Tõhusad vibratsioonisummutajad neelavad vibratsiooni, säästes kasutaja käsi. Mugavamaks töötamiseks.

KETTSAED | 7


KettsaeD KÕiGi tÖÖDe JaOKs

Täisajaga professionaalseks kasutuseks.

Kui on vaja võimsust, jõudlust ja kõrgeimal tasemel tõhusust, siis saab meie esmaklassiliste kettsaagide tootesari sellega ja ka palju muuga hakkama. Neil seadmetel on omadusi, mis sobivad pikkades ja keerulistes vahetustes töötamiseks, näiteks puuhooldusspetsialistidele või haljastustöölistele. XP® kettsaemudelid on varustatud kõigi uusimate funktsioonidega, mis tagavad maksimaalse jõudluse igas olukorras. Air Injection™ hoiab mootori puhtana, Low Vib® tehnoloogia vähendab vibratsiooni ja muudab masina erakordselt paindlikuks ning AutoTune™ tagab optimaalse mootoritöö igas olukorras.

HUsQVaRNa 560 Xp ® 59,8 cm³, 3,5 kW, juhtplaadi pikkus 33– 60 cm, 5,6 kg. RevBoost™, AutoTune™, Air Injection™, X-Torq® ja Low Vib®. Saadaval ka soojendatavate käepidemete ja karburaatoriga.

tipptasemel lisataRViKUD

Valmistuge nagu professionaal. Husqvarna ühendab moodsa disaini ja kaitseriided, et mugavust ja ohutust maksimeerida. Neid materjale kasutatakse tänu nende tehnoloogilistele uuendustele ja heale kulumiskindlusele. Kettsaega töötades kasutage alati nõuetekohast kaitsevarustust. Lugege lisaks Husqvarna metsatöötarvikute kohta leheküljelt 39.


Vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast Vt lisa husqvarna.ee

Regulaarseks professionaalseks kasutamiseks. Võimsad ja tugevad saed, mis sobivad ideaalselt professionaalsetele töölistele, nt metsa- või haljastustöölistele. Husqvarna profsarja kettsaed on varustatud jõudlust suurendavate funktsioonidega, mis on loodud ja arendatud regulaarset intensiivset kasutamist silmas pidades.

Universaalkasutuseks. Lihtne käivitada ja manööverdada – ideaalne neile, kes lõikavad vähem, aga regulaarselt. Loodud mitmeid erinevaid lõiketöid teostama, olles seega ideaalsed nii kärpimiseks, langetamiseks kui ka küttepuude lõikamiseks. Tänu X-Torq®-mootoritehnoloogiale on töötamine nüüdsest veelgi mugavam.

Harvaks kasutuseks. Need kettsaed on suurepärase lõikejõudlusega, lihtsalt käivitatavad ning varustatud mitmete funktsioonidega, mis muudavad töötamise mugavamaks ja paindlikumaks. Mugav kasutus ja paindlikkus muudab need ideaalseks kergemate lõiketööde tegemiseks, näiteks väiksemate puude ja küttepuude lõikamiseks.

tRiOBRaKe™ – aiNUlaaDNe HUsQVaRNa FUNKtsiOON

Ohutus, ergonoomika ja tõhusus. Kõigi nende eest hoolitseb TrioBrake™. TrioBrake™ on ainulaadne, valitud Husqvarna saagidel kasutatav funktsioon. Tänu sellele piisab ketipiduri rakendamiseks vaid parema randme väiksest liigutusest. See suurendab turvalisust ning innustab töötama tõhusamalt ja ergonoomilisemalt, kuna vale töövõtte kasutamise korral TrioBrake™ aktiveerub.

KETTSAED | 9


Vastus teie muruniiduvajadustele. Sobivaima muruniiduki otsimisel tekib mitmeid küsimusi, kuid meil on olemas ulatuslik muruniidumasinate tootevalik, mis vastab kõigile neile. Alates lükatavatest niidukitest kuni pealistutavate masinateni, erinevad lõikeviisid ja lisatarvikud mitmekülgsuse ja aastaringse kasutuse pakkumiseks. Aga ennekõike tähendab Husqvarna valimine kindlustunnet, et ostetav masin mitte üksnes ei vasta teie nõudmistele, vaid on ka piisavalt kvaliteetne aastateviisi teie heaks töötamiseks.

Tavapärane muruniitmine muutus just lihtsamaks. Neile, kelle valik on langenud lükatavale niidukile, on meil pakkuda mitmeid mudeleid, mis sobivad eri muru- ja kasutajatüüpidele. Kui soovite kasutada mitmesuguseid lõikeviise, siis soovitame teile Husqvarna kogujaga mudeleid, mille puhul saate lisaks kogumisele ka valida, kas niidetud muru multšitakse või visatakse masina tagant / küljelt välja. Ja kuna me mõistame, et iga murupind on erinev, siis leiate meie valikust masina, millel on olemas kõik teile ideaalseid tulemusi pakkuvad omadused, mis teevad elu lihtsamaks ja töö nauditavamaks.

Nautige fantastilist lõiketulemust sõrmegi liigutamata. Kui olete endale alati isiklikku aednikku soovinud, siis nüüd on see Husqvarna Automower®-i näol saadaval – esimene robotniiduk ja ikka veel vaieldamatu liider tehnoloogia ja jõudluse vallas. See on võimeline ööpäevaringselt, päev päeva järel töötama, võimaldades teil muudele asjadele mõelda ja samas teada, et saate hoolitsetud ja kaunilt pügatud muru nautida.


Teie aiatööhobune. Teie aia jaoks parim. Kui soovite nautida sõitu, igast takistusest hõlpsalt mööda pääsedes, siis on Husqvarna raider kahtlemata just teile sobiv masin. Sellel on palju omadusi, mis võimaldavad oma tööga hästi hakkama saada. Keskliigendiga roolisüsteem võimaldab raideril hõlpsalt pöörata ja manööverdada, andes sellele väikese pöörderaadiuse. Eesmise lõikekorpusega pääseb hõlpsalt ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Eesasetseva lõikekorpuse jaoks ei ole põõsaste alt või aia äärest niitmine mingiks probleemiks.

mURUNiiDUK

Husqvarna traktorid toovad kvaliteetse jõudluse ja lihtsa kasutuse näol aiatöödesse mitmekülgsust. Lai lisatarvikute valik ja sisseehitatud lõikemeetodid suurendavad aiatraktorite kasutusvõimalusi. Ideaalsed tõhusaks muruhoolduseks ja raskemateks töödeks kogu aias. Husqvarna traktoritele saab kinnitada järelkärusid, puistureid, lumepuhureid ja muid tarvikuid, muutes need seeläbi aastaringselt kasutatavateks aiatööhobusteks.

aUtOmOWeR ®

RaiDeR

tRaKtOR

Suurepärane manööverdusvõime Mitmekülgne niitmissüsteem Koguja BioClip ® Aastaringne kasutamine Akutoide

MURUNIITMISPÕHIMÕTTED | 11


ROBOTNIIDUKID

Perfektne muru, ka reaalsuses. Mida on vaja, et robotniidukiga saaks perfektse muru enamikes aedades ka reaalsetes tingimustes, sealhulgas halva ilma, keerulise kuju, kitsaste läbikäigukohtade, nõlvade, lillepeenarde ja muude takistuste korral? Meie vastame, et selleks on vaja 20 aastat väljakutseid, kogemusi ja pidevat arengut. Oleme 1995. aastast alates täiustanud algupärast Husqvarna Automower® niidukit ning teinud sellest kõige usaldusväärsema ja ulatuslikuma mudelivalikuga robotniiduki. Praeguse seitsme Automower® mudeli seast leiate oma lemmiku, mis teie aia suurust ja kuju arvestades on optimaalseim.

TA PAIGALDA JA UNUS

USALDUSVÄÄRSUS Husqvarna Automower® robotniidukid on varustatud uute tehniliste lahendustega, mis tagavad ülima usaldusväärsuse, kvaliteedi ja niitmistulemused. See tähendab hooldusvaba tööd.

ID ÕNNELIKUD NAABR

POLE MÜRA EGA HEITMEID Keskkonnasõbralik robotniiduk on akutoitel, pügades muru väga vaikselt ja kahjulikke heitgaase eraldamata. Teie naabrid ei pane tähelegi, kui niiduk töötab.

KOHANDUB MURUKASVUGA

ILMATAIMER Automower® pikendab automaatselt niitmisaega perioodidel, mil murukasv on tavalisest kiirem. Päikselise või kuiva ilmaga või hooaja lõpus kulutab see vähem aega niitmisele, säästes nii muru kui niidukit.


Mida te saate ja kuidas me seda teeme. ÜLILIHTNE

AUTOMAATNE LAADIMINE Robot saab ise aru, kui laadimist vajab. Kui see juhtub, naaseb niiduk automaatselt laadimisjaama ilma soovimatuid jälgi jätmata.

ED KAUNID TULEMUS

AINULAADNE NIITMINE Kolm žiletiteri meenutavat tera lõikavad puhtalt. Lühemad libled tähendavad paremat väetist, suurepäraseid lõiketulemusi, samblavabadust ja väiksemat energiatarvet.

PANGE ISE TÖÖAEG

PAIKA

EELPROGRAMMEERIMINE Teie otsustate kas robotniiduk niidab muru ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas.

ROBOTNIIDUKID | 13


ROBOtNiiDUKiD KÕiKiDele mURUtÜÜpiDele

Husqvarna Automower® niiduki niitmistrajektoor teie aias. Vaadake, kuidas teie Husqvarna Automower® robotniiduk ronib kuni 45 %-se kaldega küngastel ja nõlvadel. Tänu anduritele niidab see täpselt puude, põõsaste ja ka peenarde äärest ning ei lõpeta töötamist isegi vihma korral. Ka töökorda seadmine on lihtne. Pärast niitmisala valimist ja piirdekaabli paikapanemist on teie Automower® valmis oma niitmiskohustusi täitma. Kui kätte jõuab laadimisaeg, siis aitab juhtkaabel niidukil laadimisjaama naasta. Ohutus ei ole probleemiks – niidukit tõstes või kallutades jäävad selle lõiketerad automaatselt seisma.

Infot paigalduse ja muretu niitmise ning muude nõuannete kohta. Vaadake Husqvarna Automower®-it töötamas.

VÕtKe Oma aUtOmOWeR® -ist maKsimUm

Nutikad tarvikud. Varjualused, seinakonksud, tuled, GPS, kaugtekstisõnumid, maastikukomplektid, rattaharjad, pehmed kandekotid, värvivalik, iPhone’i rakendus jm. Meie nutikad lisaseadmed lihtsustavad nii ettevalmistusi kui aitavad muuta masinat isikupärasemaks ja teevad selle kasutamise lõbusamaks.


Vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast Vt lisa husqvarna.ee

Uue põlvkonna Husqvarna Automower® on jätkuvalt robotniidukite valdkonna suunanäitaja. Automower ® 330X / 320. Uu s!

automower® 330X. Lõikepindala kuni 3200 m². Max. kallak kuni 45 %. Ilmataimer reguleerib tööaega vastavalt muru kasvule. GPS-toega navigatsiooniseade muru optimaalseks niitmiseks. Automaatne läbipääsu leidja juhatab niiduki läbi ka kõige kitsamatest kohtadest. automower® 320. Lõikepindala kuni 2200 m². Max. kallak kuni 45 %. Ilmataimer reguleerib tööaega vastavalt muru kasvule. Automaatne läbipääsu leidja juhatab niiduki läbi ka kõige kitsamatest kohtadest.

Automower ® 265 ACX / 220 AC / Solar Hybrid. automower® 265 aCX. Esmaklassiline jõudlus suurtel muruväljakutel, suurem lõikekiirus ja ultraheliandurid. GPS-seadme ja SMS-funktsiooniga. Lõikepindala: 6000 m² +/– 20 %. Max. kallak kuni 35 %. automower® 220 aC. Meie klassikaline populaarne mudel saavutab esmaklassilise tulemuse ka keerukama vormiga kruntidel. Lõikepindala: 1800 m² +/– 20 %. Max. kallak kuni 35 %. automower® solar Hybrid. Päikesepaneel ja laetav aku. GPS-seadme ja SMS-funktsiooniga. Lõikepindala: 2200 m² +/– 20 %. Max. kallak kuni 35 %.

Automower ® 305/308. automower® 305 on ideaalne väiksemate murupindade niitmiseks. Niitmisala: 500 m2 +/– 20 %. Max. kallak kuni 25 %. Kompaktne mudel automower® 308 on parema üldjõudlusega. Niitmisala: 800 m2 +/– 20 %. Max. kallak kuni 25 %.

mURUNiitmiNe mUUtUB NUtiKamaKs

GPS-toega navigatsioon. Sisseehitatud GPS-süsteem kaardistab aia, sh kohad, kuhu on paigaldatud piirded ja juhtkaabel. Seejärel registreerib Automower®, millised aia osad on juba niidetud ja reguleerib vastavalt sellele niitmismustrit. See tagab optimaalse töö ja suurepärased niitmistulemused.

ROBOTNIIDUKID | 15


MURUNIIDUKID

Muruniiduk nõudlikele murupindadele ja sagedastele kasutajatele. Kõik meie muruniidukid on loodud läbimõeldud ergonoomiliste lahenduste abil parimat jõudlust ja efektiivsust pakkuma. Neil on tippnäitajatega ja lihtsalt käivitatavad mootorid ning vastupidavad lõikekorpused, pakkudes alati esmaklassilist tulemust. Seega võite mis tahes Husqvarna mudeli valimisel kindel olla, et see on vastupidav ja usaldusväärne ning tagab kauni ja hoolitsetud muru.


mURUNiiDUKiD KÕiKiDele mURUtÜÜpiDele Vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast Vt lisa husqvarna.ee

Semi-Pro sari. Eriti vastupidavad ja tugevad muruniidukid sagedaseks kasutamiseks. Kompaktne disain annab neile suurepärase manööverdamisvõime ja vibratsioonisummutusega käepidemed muudavad iga kasutuse mugavaks. Lihtne ja hooldusvaba esirattavedu lihtsaks manööverdamiseks.

Sellel turul ennenägematu veojõuga uus mudel LC 56 AWD. Neljarattaveoline, võimsalt efektiivne ja suurepärase jõudlusega. See Husqvarna uusim muruniiduk on ka kõige keerulisemate ja nõudlikemate aedade niitmiseks sobivalt varustatud. Intuitiivne kiirusekontroll ja neljarattavedu, et mure järskude kallakute ja muude harvem hallatavate alade pärast jääks minevikku. Suur lõikekiirus, lai niidulaius ja 3 lõikemeetodit on vaid mõned olulised omadused.

PUHTAD TULEMUS

ED

KOGUMINE Aitab takistada umbrohu levikut ning puhastada muru lehtedest ja okstest, jättes tulemuseks kena üldviimistluse.

KAUNIS MURU

BIOCLIP ® Multšimine aitab toitainetel (näiteks lämmastikul) pinnasesse eralduda, mis on kasvuks ja muru üldise tervise tagamiseks väga olulised, aidates umbrohu kasvu takistada.

TÕHUS LÕIKUS

TAHA- VÕI KÜLGVÄLJAVISE Need lõikesüsteemid on suure võimsusega ning sobivad just kõrgemat ja tugevamat tüüpi ning harvem niidetava muru lõikamiseks.

iNNOVatsiOONiUUDiseD

Moodsad niidukid nõudlikele murupindadele. Ülimoodne disain ja jõudlus muudavad selle sarja muruniidukid usaldusväärseks ja tõhusaks. Esmaklassiline õhuvoolu tehnoloogia (AFTech™ süsteem) aitab kogujat optimaalselt täita, vähendades tühjendamissagedust. Need on suure võimsusega ja usaldusväärsed masinad, mis aitavad teil esmaklassilist lõiketulemust saavutada.

MURUNIIDUKID | 17


RAIDERID KÕIKIDELE MURUTÜÜPIDELE Vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast Vt lisa husqvarna.ee

Meie esmaklassilised raiderid.

Fantastilised tulemused aastaringselt.

Töö saab tehtud minimaalse vaevaga.

400-seeria on suurepärane valik maaomanikele, spordiklubidele ja hotellidele, kus on vaja profitasemel võimsust, mugavust ja jõudlust. Tänu neljarattaveole on lõpptulemused suurepärased ja mis kõige tähtsam – töö lihtne.

Need mitmekülgsed 300-seeria masinad on tänu laiale lisaseadmete valikule aastaringselt kasutatavad.Valige kolme erineva kombi-lõikekorpuse vahel, mis vastavad nii suuremate maaalade kui ka väiksemate muruplatside vajadustele.

200-seeria raiderid on sobivad majaomanikele, kes soovivad suurt efektiivsust, kasutuslihtsust, esmaklassilist manööverdusvõimet ja jõudlust.Valige AWD täiustatud pidavuse või X mudel ülima efektiivsuse saavutamiseks.

Väiksemad raiderifunkt­ sioonidega masinad.

Vaikne ja mugav raider. Akutoitel raider võimaldab umbes 90 minutilist kasutust, sõltudes teie murupinna oludest. Akutoide tagab mugava sõidu, madala mürataseme ja otseste heitgaaside puudumise. Nautige suurepäraseid tulemusi pakkuvat Husqvarna jõudlust. Ideaalne masin keskkonnasõbralikele majaomanikele.

100-seeria pakub väiksematele aedadele ideaalselt sobivaid kompaktses suuruses masinaid, millel on olemas kõik raiderile vajalikud omadused, kuid lihtsalt väiksemal ja kompaktsemal kujul.

SUUREPÄRANE E IM MANÖÖVERDUSVÕ

KESKLIIGENDIGA ROOLISÜSTEEM  Liigendatud roolisüsteem tagab esmaklassilise manööverdusvõime ja hõlbustab näiteks puude, põõsaste ja lillepeenarde ümbert niitmist.

IMEHEA LIGIPÄÄSE

TAVUS

EESASETSEV LÕIKEKORPUS  Võimaldab tööalast suurepärast ülevaadet saada, muruservi pügada ning hõlpsalt ka nurkadesse ja põõsaste alla pääseda.

OPTIMEERITUD JU

HIISTE

Mugav istumine  Ohutus, stabiilsus ja haardumine on tagatud nii tasastel pindadel kui ka kallakutel. Raideri madal raskuskese võimaldab eriti head haardumist ja kasutusmugavust.

RAIDERID | 19


Kogu tootevalikut näete kataloogi keskel.

Värskeimad uudised, tooteinfo ja abiteave. Husqvarna veebileht pakub kõikvõimalikku teavet toodete kohta, kuid sealt võite leida ka palju enamat, mis aitab teil iga töö puhul täiuslikke tulemusi saavutada. Seal on regulaarsed kampaaniapakkumised ning abiteave ja nõuanded toodete ja lisatarvikute kohta, et oma masinat veelgi mitmekülgsemaks muuta. Ja lisaks veel lai valik professionaalseid kaitserõivaid. Kui teil peaks tekkima vajadus mõne meie esindajaga otse vestelda, siis suunab meie edasimüüjate otsing teid lähima Husqvarna spetsialisti juurde.

TOOTEINFO JA KASUTUSJUHENDID Veebilehelt husqvarna.ee saate te kõikide oma Husqvarna masinate kasutusjuhendeid alla laadida, aga ka teie tööd abistavat lisateavet vaadata.

Isikupärastage oma tooteotsingut Meie uusim otsingufunktsioon võimaldab teil otsingut konkreetsete parameetritega piirata.  Tänu sellele saame me teid parima soovitud omadustega masina juurde juhatada.

Külastage meie mobiilisaite Me soovime oma klientidele Husqvarna kohta teabe kättesaamise ja leidmise võimalikult lihtsaks teha. Meie mobiilisait on kohandatud kõikidele mobiiltelefonidele, näiteks nutitelefonidele sobivaks, et meie eri teabekanalitele – veebisaidile, tootekataloogile ja muudele trükimaterjalidele ning lisaks ka meie YouTube’i kanalile ja Facebooki lehele – ligi pääseda.

20  | veebileht


KETTSAED

Bensiinimootoriga kettsaed

HUSQVARNA 3120 XP® 118.8 cm³, 6.2 kW, 60 – 105 cm, 10.4 kg. € 1249 Ilma keti ja plaadita.

HUSQVARNA 390 XP® G 87.9 cm³, 4.8 kW, 45 – 71 cm, 7.1 / 7.2 kg. € 1099

HUSQVARNA 372 XP® G X-Torq® 70.7 cm³, 4.1 kW, 38 – 71 cm, 6.6 kg. € 919

HUSQVARNA 576 XP® G autotune™ 73.5 cm³, 4.2 kW, 38 – 71 cm, 7 kg. € 1049

HUSQVARNA 560 XP® / 560 XP® G 59.8 cm³, 3.5 kW, 33 – 60 cm, 5.6 / 5.8 kg. € 839 (560 XP®) € 889 (560 XP®G)

HUSQVARNA 550 XP® G TrioBrake™ 50.1 cm³, 2.8 kW, 33 – 50 cm, 5.2 kg. € 835

HUSQVARNA 550 XP® / 550 XP® G 50.1 cm³, 2.8 kW, 33 – 50 cm, 4.9 / 5.1 kg. € 745 (550 XP®) € 835 (550 XP®G)

HUSQVARNA 543 XP® / 543 XP® G 43.1 cm³, 2.2 kW, 33 – 45 cm, 4.5 / 4.7 kg. € 659 (543 XP®) € 699 (543 XP®G)

HUSQVARNA T540 XP® 37.7 cm³, 1.8 kW, 30 – 40 cm, 3.7 kg. € 599

HUSQVARNA T435 35.2 cm³, 1.5 kW, 30 – 35 cm, 3.4 kg. € 465

HUSQVARNA T425 25.4 cm³, 0.96 kW, 25 cm, 3.0 kg. € 399

HUSQVARNA 555 59.8 cm³, 3.1 kW, 33 – 60 cm, 5.6 kg. € 759

HUSQVARNA 545 TrioBrake™ 50.1 cm³, 2.5 kW, 33 – 50 cm, 4.9 kg. € 609

HUSQVARNA 545 50.1 cm³, 2.5 kW, 33 – 50 cm, 4.9 kg. € 609

HUSQVARNA 450e 50.2 cm³, 2.4 kW, 33 – 50 cm, 5.1 kg. € 515

HUSQVARNA 439 35.2 cm³, 1.5 kW, 30 – 40 cm, 3.9 kg. € 509

HUSQVARNA 445e TrioBrake™ 45.7 cm³, 2.1 kW, 33 – 50 cm, 5.1 kg. € 505

HUSQVARNA 445e 45.7 cm³, 2.1 kW, 33 – 50 cm, 5.1 kg. € 505

HUSQVARNA 440e TrioBrake™ 40.9 cm³, 1.8 kW, 33 – 46 cm, 4.6 kg. € 455

HUSQVARNA 440e 40.9 cm³, 1.8 kW, 33 – 45 cm, 4.4 kg. € 455

Elektimootoriga kettsaed

HUSQVARNA 435 / 435e 40.9 cm³, 1.6 kW, 33 – 45 cm, 4.2 / 4.4 kg. € 329 (435) € 379 (435e)

HUSQVARNA 135 / 135e 40.9 cm³, 1.4 kW, 36 – 40 cm, 4.4 / 4.6 kg. € 239 (135) € 295 (135e)

HUSQVARNA 420 Electric / 417 Electric 230 V, 2000 / 1700 W, 35 – 40 cm. € 219 (420) € 189 (417)

Akutoitega kettsaed

HUSQVARNA T536Li XP® 36 V, 330 W, 25 – 36 cm, 2.3 kg kaal ilma akuta. € 939 Komplektis kaks BLi 110 akut ja üks QC 330 laadija.

HUSQVARNA 536Li XP® 36 V, 330 W, 25 – 36 cm, 2.4 kg kaal ilma akuta. € 899 Komplektis kaks BLi 110 akut ja üks QC 330 laadija.

HUSQVARNA 436Li 36 V, 330 W, 25 – 36 cm, 2.5 kg kaal ilma akuta. € 575 Komplektis kaks BLi 110 akut ja QC 330 laadija. Üks BLi110 aku kaalub 1.2 kg.


MURUNIIDUKID

HÕLJUKNIIDUK

HUSQVARNA GX 560 Honda, 50.5 cm. € 799

HUSQVARNA LC 356 AWD HUSQVARNA LC 356 VB Honda, TrioClip®, Nelivedu. Honda, TrioClip®, BBC, 56 cm. 56 cm. € 755 € 655

HUSQVARNA M53 S PRO Honda, GCV160, BioClip®, 53 cm. € 879

HUSQVARNA LC 348V HUSQVARNA LC 153 S B & S, 48 cm, iseliikuv. B & S, TrioClip®, 53 cm, € 505 iseliikuv. € 549

HUSQVARNA LB 348 V B & S, 48 cm, iseliikuv. € 475

HUSQVARNA LC 153 B & S, BioClip®, 53 cm, lükatav. € 335

HUSQVARNA LC 356 V HUSQVARNA LC 348VE Honda, TrioClip®, 56 cm. € 555 B & S, 48 cm, iseliikuv. € 599

HUSQVARNA LB 155 S B & S, 56 cm. € 479

Robotniidukid

HUSQVARNA Automower® 265 ACX 6.000 m² (+/–20 % ). € 4390

HUSQVARNA LB 146 B & S, 46 cm, lükatav. € 285

Käsiniidukid

HUSQVARNA Automower® Solar hybrid 2.200 m² (+/–20 % ). € 2899

HUSQVARNA Automower® 330 X 3.200 m² (+/–20 % ). € 2849

HUSQVARNA Automower® 308 800 m² (+/–20 %). € 1699

HUSQVARNA Automower® 220 AC 1.800 m² (+/– 20 % ). € 2199

HUSQVARNA Automower® 320 2.200 m² (+/–20 % ).  € 2349

HUSQVARNA Automower® 305 500 m² (+/–20 % ). € 1099

HUSQVARNA 540 40 cm, 12 – 38 mm, 9.1 kg. € 139

HUSQVARNA 54 40 cm, 12 – 38 mm, 8.6 kg. € 95

HEKILÕIKURID

Bensiinimootoriga hekilõikurid

Elektrimootoriga hekilõikur HUSQVARNA 700HD 60EL 700 W, 60 cm, 3.6 kg. € 199

Akutoitega hekilõikur HUSQVARNA 327HE3X 24.5 cm³, 0.9 kW, 55 cm, 6.5 kg. € 749

HUSQVARNA 327HDA65X 24.5 cm³, 0.9 kW, 65 cm, 6.2 kg. € 609

HUSQVARNA 226HD60S /226HD75S 23.6 cm³, 0.85 kW, 60 / 75 cm, 5.7 / 5.9 kg. € 599 (226HD60) € 619 (226HD75S)

HUSQVARNA 122HD60 21.7 cm³, 0.6 kW, 60 cm, 4.9 kg. € 379

HUSQVARNA 327HE4X 24.5 cm³, 0.9 kW, 55 cm, 6.6 kg. € 789

HUSQVARNA 122HD45 21.7 cm³, 0.6 kW, 45 cm, 4.6 kg. € 349

MULLAFREESID

HUSQVARNA 536LiHD60X / 536LiHD70X 36 V, PMDC (4-harjaga mootor), 60 / 70cm. € 699 / € 749 Komplektis BLi 150 aku ja QC 330 laadija. HUSQVARNA 136LiHD50 30/40 min, 3.8 kg ilma akuta. BLi60 aku kaal 0,8 kg. € 509 Komplektis BLi 60 aku ja QC120 laadija.

LUMEPUHURID

HUSQVARNA TR 430 /   TR 430D Subaru, EX17, 43 cm. € 1249 (TR 430) € 1499 (TR 430D)

HUSQVARNA TF 434P Subaru, EP17, 80 cm. € 999

HUSQVARNA TF 334 Subaru, EP17, 80 cm. € 699

HUSQVARNA ST 276EPT B & S, kahe-astmeline, 76 cm. € 3049

HUSQVARNA ST 268EPT B & S, kahe-astmeline, 68 cm. € 2749

HUSQVARNA ST 276EP B & S, kahe-astmeline, 76 cm. € 1999

HUSQVARNA TF 324 Subaru, EP16, 60 cm. € 599

HUSQVARNA TF 224 Subaru, EP16, 60 cm. € 549

HUSQVARNA T300RS compact pro Subaru, EH035, 24 cm. € 525

HUSQVARNA ST 268EP B & S, kahe-astmeline, 68 cm. € 1849

HUSQVARNA ST 261E B & S, kahe-astmeline, 61 cm. € 1459

HUSQVARNA ST 121E LCT, ühe-astmeline, 53 cm. € 659


RAIDERID

HUSQVARNA Rider 422Ts AWD B & S, 12.6 kW @ 3000 p/min, hüdrostaatiline AWD, 112 – 122 cm. € 9999 *

HUSQVARNA PR 418Ts AWD Kawasaki, 10.6 kW @ 2900 p/min, hüdrostaatiline AWD, 94 – 112 cm. € 9249

HUSQVARNA Rider 316TXs AWD Kawasaki, 9.8 kW @ 3100 p/min, hüdrostaatiline AWD, 94 – 112 cm. € 6599 *

HUSQVARNA Rider 316Ts AWD Kawasaki, 9.6 kW @ 2900 p/min, hüdrostaatiline AWD, 94 – 112 cm. € 6399 *

HUSQVARNA Rider 316T AWD Kawasaki, 9.6 kW @ 2900 p/min, hüdrostaatiline AWD, 94 – 112 cm. € 5899 *

HUSQVARNA Rider 316T Kawasaki, 9.6 kW @ 2900 p/min, hüdrostaatiline, 94 – 112 cm. € 5099 *

HUSQVARNA Rider 320 AWD B & S, 10.6 kW @ 2900 p/min, hüdrostaatiline AWD, 94 – 112 cm. € 5269 *

HUSQVARNA Rider 318 B & S, 9.6 kW @ 2900 p/min, hüdrostaatiline, 94 – 112 cm. € 4199 *

HUSQVARNA Rider 216 AWD B & S, 9.6 kW @ 2900 p/min, hüdrostaatiline AWD, 94 – 103 cm. € 4249 *

HUSQVARNA Rider 216 B & S, 9.6 kW @ 2900 p/min, hüdrostaatiline, 94 – 103 cm. € 3349 *

HUSQVARNA Rider 215TX B & S, 12.8 kW @ 3100 p/min, hüdrostaatiline, 94 – 103 cm. € 3899* 

HUSQVARNA Rider 213C B & S, 6.7 kW @ 3000 p/min, hüdrostaatiline, 94 cm. € 3999 * *

HUSQVARNA Rider 115C B & S, 9.5 kW @ 3000 p/min, hüdrostaatiline, 95 cm. € 3329 * *

HUSQVARNA Rider 112C B & S, 6.8 kW @ 3000 p/min, hüdrostaatiline, 85 cm. € 2839 **

*  Ei

sisalda lõikekorpust.

* *  Koos

Akuraider

HUSQVARNA Rider 112C5 B & S, 6.8 kW @ 3000 p/min, manuaalne, 85 cm. € 2519 **

HUSQVARNA AKURAIDER 135 Ah, 3×12 V, 85 cm. € 4099 Komplektis 3 (12 V, 125 Ah) akut ja laadija.

lõikekorpusega.

RAIDERID KOMMERTSKASUTUSEKS

TRAKTORID

HUSQVARNA P 524 Kawasaki, FX Series V-Twin, 13.9 kW @ 3000 rpm. € 11990

HUSQVARNA CTH 184T Kawasaki, 10 kW @ 2550 p/min, 107 cm, hüdrostaatiline. € 3949

HUSQVARNA CTH 164T Kawasaki, 9.2 kW @ 2550 p/min, 97 cm, hüdrostaatiline. € 3649

HUSQVARNA CTH 174 Kohler, 8.8 kW @ 2500 p/min, 97 cm, hüdrostaatiline. € 3149

HUSQVARNA YTH 184T Kawasaki, 10 kW @ 2550 p/min, 107 cm, hüdrostaatiline. € 3099

HUSQVARNA LTH 174 Kohler, 8.8 kW @ 2500 p/min, 107 cm, hüdrostaatiline. € 2599

HUSQVARNA LTH 154 Kohler, 8.1 kW @ 2500 p/min, 97 cm, hüdrostaatiline. € 2299

HUSQVARNA LT 154 B & S, 8.6 kW @ 2500 p/min, 97 cm, manuaalne. € 1899

HUSQVARNA LTH 126 B & S, 6.4 kW @ 2800 p/min, 77 cm, hüdrostaatiline. € 1799

HUSQVARNA LT 126 B & S, 6.4 kW @ 2800 p/min, 77 cm, manuaalne. € 1549

HUSQVARNA P 520D Kubota, D 902, 14.5 kW @ 3000 rpm. € 16990

HUSQVARNA P 525D Kubota, D1105, 18.7 kW @ 3000 rpm. € 19490


VÕSALÕIKURID

HUSQVARNA 555FXT 53.3 cm³, 2.8 kW, 9.1 kg. € 1039 * *  Komplektis

HUSQVARNA 555FX 53.3 cm³, 2.8 kW, 8.9 kg. € 945 *

HUSQVARNA 545FXT 45.7 cm³, 2.2 kW, 8.3 kg. € 955 *

HUSQVARNA 545FX 45.7 cm³, 2.2 kW, 8.1 kg. € 855 *

Scarlett 225-24T (1") võsaketas ja ergonoomilised kanderihmad Balance XT™.

HUSQVARNA 535FBX 34.6 cm³, 1.6 kW, 33 cm. € 1039 Komplektis 13" pixel kett ja plaat.

ROHU- JA VÕSALÕIKURID

HUSQVARNA 555RXT 53.3 cm³, 2.8 kW, 9.2 kg. € 949 **

HUSQVARNA 545RXT 45.7 cm³, 2.1 kW, 8.5 kg. € 859 **

HUSQVARNA 535RXT 34.6 cm³, 2.1 kW, 8.5 kg. € 669 **

HUSQVARNA 535RX 34.6 cm³, 1.6 kW, 6.1 kg. € 649**

HUSQVARNA 553RS 50.6 cm³, 2.3 kW, 8.6 kg. € 679 **

HUSQVARNA 543RS 40,1 cm³, 1,5 kW, 7,4 kg. € 515 **

HUSQVARNA 533RS 29,5 cm³, 1 kW, 7,1 kg. € 455 **

HUSQVARNA 345FR 45.7 cm³, 2.1 kW, 8.3 kg. € 779 ***

HUSQVARNA 336FR 34.6 cm³, 1.4 kW, 7 kg. € 565 ***

HUSQVARNA 336RK 34.6 cm³, 1.4 kW, 7.4 kg. € 509 ** Ainult mootor

**  Komplektis

trimmipea, rohuketas, ergonoomilised kanderihmad.  ***  Komplektis trimmipea, rohuketas, võsaketas, ergonoomilised kanderihmad.

TRIMMERID JA ROHULÕIKURID

HUSQVARNA 135R 31.8 cm³, 0.9 kW, 5.8 kg. € 499**

HUSQVARNA 525RX, 25.4 cm³, 1.0 kW, 5.4 kg. € 439***

HUSQVARNA 129R HUSQVARNA 324LDX 25 cm³, 0.8 kW, 5.4 kg. € 459* 27.6 cm³, 0.8 kW, 4.8 kg. € 339**

HUSQVARNA 525RXT 25.4 cm³, 1.0 kW, 5.6 kg. € 499***

HUSQVARNA 525RK 25.4 cm³, 1.0 kW, 5.1 kg. € 539***

HUSQVARNA 525LK 25.4 cm³, 1.0 kW, 4.7 kg. € 499

HUSQVARNA 324RX 25 cm³, 0.8 kW, 5.5 kg. € 499**

HUSQVARNA 129Lk 27.6 cm³, 0.8 kW, 4.7 kg. € 259*

HUSQVARNA 129C 27.6 cm³, 0.8 kW, 4.4 kg. € 215

HUSQVARNA 122LD 21.7 cm³, 0.6 kW, 4.7 kg. € 199

HUSQVARNA 122C 21.7 cm³, 0.6 kW, 4.4 kg. € 179

Komplektis trimmipea. * Komplektis trimmipea, Standard kanderihmad. ** Komplektis trimmipea, rohuketas, Standard kanderihmad. *** Komplektis trimmipea, rohuketas, ergonoomilised kanderihmad.

Akutoitega trimmerid HUSQVARNA 536LiR 36 V, 330 W, 3.8 kg ilma akuta. € 899 Komplektis kaks BLi 110 akut ja üks QC 330 laadija.

KÕRGLÕIKURID

HUSQVARNA 327PT5S Teleskoopvarrega kõrglõikur. 24.5 cm³, 0.9 kW, 7.3 kg. € 809 Komplektis Balance Flex kanderihmad.

HUSQVARNA 536LiL 36 V, 330 W, 3 kg ilma akuta. € 625

HUSQVARNA 136LiC 36 V, 120 W, 3.1 kg ilma akuta. € 489

Komplektis BLi 110 aku ja QC 330 laadija.

Komplektis BLi 110 aku ja QC120 laadija.

Üks BLi110 aku kaalub 1.2 kg.

LEHEPUHURID

HUSQVARNA 580BTS 75.6 cm³, 25.7 m³/min, 11.8 kg. € 669

HUSQVARNA 356BTX 51.7 cm³, 13.4 m³/min, 10.4 kg. € 689

HUSQVARNA 350BT 50.2 cm³, 14 m³/min, 10.2 kg. € 599

HUSQVARNA 530BT 29.5 cm³, 10.2 m³/min, 6.7 kg. € 449

HUSQVARNA 125BVX 28 cm³, 12.03 m³/min, 4.35 kg. € 315 Kaasas kogumiskomplekt.

HUSQVARNA 125B 28 cm³, 12.03 m³/min, 4.26 kg. € 229

HUSQVARNA 327P5X Kõrglõikur. 24.5 cm³, 0.9 kW, 6.4 kg. € 779 Komplektis Balance Flex kanderihmad.

JÄÄPUURID HUSQVARNA 326AI25 24.5 cm³, 0.9 kW, 5.8 kg. € 629 Ainult mootor

MAAPUURID HUSQVARNA 543AE15 40.1 cm³, 1.5 kW, 9.2 kg. € 799 Ainult mootor


Kogu tootevalikut näete kataloogi keskel.

Husqvarna edasimüüjad aitavad teil oma masinat maksimaalselt rakendada. Kõiki Husqvarna masinaid müüakse ainult meie volitatud edasimüüjate kaudu, kellel on olemas kogu vajalik teadmiste ja kogemuste pagas kõikide meie masinate kohta.  Võite olla kindel, et nad aitavad teil soovitud töö jaoks õige lahenduse leida.

LEIDKE OMA LÄHIM HUSQVARNA EDASIMÜÜJA Husqvarna veebilehelt leiate otsingufunktsiooni, kus teil tuleb vaid oma postiindeks või aadress sisestada. Kaardilt ja kontaktand­ mete osast näete, kus teile lähim Husqvarna edasimüüja asub.

MIDA MEIE HOOLDUSTÖÖKOJAD PAKUVAD Meie kohalikud esindajad vastavad teie küsimustele, annavad nõu ja aitavad teil parimat masinat valida. Neil on olemas vastav väljaõpe, oskused, vahendid ja ressursid kõikide Husqvarna masinate käsitsemiseks. Professionaalne hooldus ja teenindus on meie hooldus­ töökodade kvaliteedimärgiks. ƒƒ Abi ja nõuanded kõikide Husqvarna masinate kohta ƒƒ Varuosad ja lisatarvikud ƒƒ Hooldus ja remont

kaitseriietus ja lisatarvikud oma masinatega töötamiseks Meie toodetega saab kasutada laia lisatarvikute valikut, alates riietest kuni varuosade ja metsatöötarvikuteni, et saaksite lisaks funktsionaalsusele ka mitmekülgsust nautida. Husqvarna originaaltarvikud vastavad igati teie vajadustele ja ootustele ning võimaldavad teil soovitud tulemusi saavutada. Kõigi meie lisatarvikute kohta ülevaate saamiseks külastage veebilehte husqvarna.ee.

hooldustöökojad | 25


TRAKTORID

Aiatraktorid, mis on loodud teid aastaringselt abistama. Lai lisatarvikute- ja integreeritud lõikemeetodite valik annab meie aiatraktoritele suurepärased kasutusvõimalused. Ideaalne tõhusaks muruhoolduseks ja erineva­ teks aiatöödeks. V   alige muruhoolduseks kolme erineva lõikesüsteemi vahel ja suurema mitmekesisuse saavutamiseks paigaldage järelkäru, puistur, lumepuhur või muu lisaseade.

Vaadake Husqvarna traktoreid tegutsemas, aastaringselt.

vähem lõikamata

pinda

UUDNE ROOLITEHNOLOOGIA  Meie U-cut™ roolitehnoloogiaga tippklassi traktoritelt võib palju oodata.Vähem lõikamata pinda, eriti tõhus niitmine ja parem manööverdusvõime.

LIHTNE PEDAALIDE JUHTIMINE

GA

PEDAALIGA JUHITAV HÜDROSTAATI­ LINE JÕUÜLEKANNE  Pedaaliga juhitav hüdrostaatiline jõuülekanne tagab lihtsa kiiruse ja sõidusuuna juhtimise. Eraldi pedaalid edasi ja tagasi liikumiseks.

Esmaklassiline lõikus

tugevad lõikekorpused Tugevdatud ja pulbervärviga kaetud lõikekorpused tagavad parema vastupidavuse ja korrosioonikindluse.


TrakTorid igaT TÜÜpi murulÕikuseks vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast vt lisa husqvarna.ee

BioClip® murupinna väetamiseks. BioClip® tähendab, et muru lõigatakse väikesteks komposteeruvateks tükkideks ja puistatakse tagasi murupinnale, toimides nii loodusliku väetisena. Kõik Husqvarna aiatraktorid saavad BioClip®-lõikust teostada. Enamikul integreeritud kollektoriga aiatraktoritest on BioClip® standardvarustuses. Külgväljaviskega traktoritele on BioClip®-tarvikud saadaval lisavarustusena.

Integreeritud kogujaga traktorid. Kui tahate rohulibled, lehed või prahi kokku koguda, valige integreeritud kogujaga traktor. Helisignaal annab teile märku, millal on kogujat vaja tühjendada ning seda saab hõlpsalt otse juhiistmelt teha.

Külgväljaviskega traktorid.

Kompaktsed aiatraktorid.

Pika, metsiku ja tihedamat tüüpi rohuga harvem niidetavate pindade jaoks on kõige tõhusamaks ja sobivamaks valikuks külgväljaviskega aiatraktor.

Need kodukasutuseks mõeldud aiatraktorid pakuvad kasutusmugavust ja kompaktsust. Nende kompaktsus võimaldab isegi kitsastes kohtades lihtsalt manööverdada ja neid ka mugavalt hoiustada.

innovaTsioon

RapidReplace™ terasüsteem. Lõiketerasid saab lihtsalt eemaldada ja asendada, vajamata tööriistade abi. See teeb terade hooldamise turvaliseks ja kiireks, teravate teradega saavutate aga tervema muru.

TRAKTORID | 27


raideriTe ja TrakToriTe lisaTarvikud vt lisa husqvarna.ee

Üks masin – mitu võimalust. Kohandage oma Husqvarna raiderit kõigi aastaaegade ja mitmete eri ülesannete tarvis selle laia lisatarvikuvalikuga. Valige järelkärude, harjade, lumepuhurite, puisturite, samblarehade ja mitmete muude lisade seast, et oma masin eriti mitmekülgseks muuta ja kõigi töödega hakkama saada.

TarvikuTe raam 300-sarja raiderid on varustatud tarvikuraamiga, mis võimaldab lõikekorpust ja ette paigaldatavaid seadmeid nagu vasarniidukit, harja, lumepuhurit ja lumesahka lihtsalt vahetada. puisTur Tõhus puistur muruhooldusainete, nagu väetise või umbrohutõrje ühtlaseks jaotamiseks.

hari Pöörlev hari lehtede, lume jms pühkimiseks. Mõlemale küljele suunatav.

lumepuhur Kaheastmeline lumepuhur tõhusaks lumetõrjeks sõidu- ja jalgteedelt.

jÄrelkÄrud Tugevast terasest mahukad järelkärud. Tagaluugi saab peale- ja mahalaadimise lihtsustamiseks eemaldada.

28 | RAIDERITE jA TRAKTORITE LISAD

lumesahk Lai ja tugev lumesahk jalgteede, sõiduteede ja muude alade puhastamiseks.


lUmepUHURId

me muudame teie talvised tööd nauditavamaks. Esimene lumi saabub alati meeldiva üllatusena, kuid sellele järgnev pikk ja külm talv toob endaga kaasa raske töö. ja pärast lumekoristust ei pruugi see tulemus ilmaoludest ja -prognoosist tulenevalt kauaks püsima jääda. Husqvarna võimsad lumepuhurid ei muuda küll talve lühemaks, kuid võivad lumekoristusaja mitte üksnes tõhusaks, vaid isegi lõbusaks muuta.

vÄljapaIste v Ime manÖÖveRdUsvÕ

tUleB toIme eGa mUUtUvate olUd

HÜdRostaatIlIne ÜleKanne Kiiruse ja suuna muutmine juhtpaneelil oleva kangi abil, edasi- ja tagasikäik parandab seadme manööverdamisvõimet ja annab sellele optimaalse jõudluse.

RoolIvÕImendI Mugav päästikuga juhitav roolivõimendi võimaldab iga ratast / roomikut eraldi juhtida ning kitsaid 180º pöördeid teha.

ReGUleeRItav lUmesUUnaja

tÄpne KoRIstamIne Üheastmeline mudel on varustatud mugavalt reguleeritava lume väljapaiskesuunajaga

lumepuhurid ka kÕige raskemaTeks TÖÖdeks

Ühe- või kaheastmeline lumepuhur? See on lihtne küsimus ja ka vastus sellele on lihtne. Kaheastmelised lumepuhurid on tõhusamad, eriti kui on vaja suuremat ala puhastada. Majaomanikele, kel tuleb vaid väiksemat ala puhastada, on üheastmelised puhurid piisavalt tõhusad.

vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast vt lisa husqvarna.ee

Kaheastmeline süsteem. Lumi viiakse tiguvõlli abil masina korpusse ning paisatakse seejärel tiiviku abil torust tagasi välja. Suurte alade ja avaliku ruumi korral on see parim lahendus.

Üheastmeline süsteem. Mitmekordse tugevdusega labad on maapinnaga vahetus kontaktis ning eemaldavad lume tõhusalt. Suurepärane lahendus sissesõiduteede, aiateede ja terrasside puhastamiseks. Kaheastmeline süsteem.

Üheastmeline süsteem.

LUMEPUHURID | 29


aKU tooted

Husqvarna akutooted. puhtad, vaiksed ja võimsad. Husqvarna akutoodete seeriasse kuuluvad äärmiselt tõhusad käsimasinad, mille vooluallikaks on võimas 36V liitiumioonaku. Aku tagab suure ja pideva võimsuse, mistõttu masinate jõudlus on võrreldav bensiinitoitel masinate jõudlusega. Müra- ja vibratsioonitase on märgatavalt madalam, hooldamisele kulub minimaalselt aega ning otseseid heitmeid ei ole. Samuti saate paigaldada aku ühelt masinalt teisele ja jätkata tööd. Komplektis on ülikiire laadija. Selleks, et masina jõudlus vastaks teie vajadusele, pakume kahe võimsusega (2.1 Ah ja 4.2 Ah) akusid.

lIHtne KasUtada

lIHtne ja selGe jUHtpaneel Kõiki Husqvarna akutoitel masinate seeria tooteid saab kasutada paari lihtsa nupu abil.

eI HÄIRI

madal mÜRatase Vaikne mootor tagab mugava töökeskkonna ja ei häiri ümbruskonda.

maKsImaalne tÖ

ÖaeG

save ™ Kõik Husqvarna akutoitel käsimasinad on varustatud savE™-funktsiooni ehk akusäästurežiimiga, mille võite sisse lülitada siis, kui soovite masina tööaega pikendada.


akuToiTel mooTorsaed, rohulÕikurid ja Trimmerid. kõiki mudeleid näete kataloogi keskel. lisateave husqvarna kodulehel husqvarna.ee

võimsad mootorsaed husqvarna 536li Xp® Suure jõudlusega akutoitel kettsaag professionaalidele. husqvarna 436li Tõhus akutoitel universaalne kettsaag. husqvarna T536li Xp® Kiire ja kerge akutoitel kettsaag professionaalsetele arboristidele.

Hästi tasakaalustatud rohulõikurid ja trimmerid husqvarna 536lir Võimas akutoitel rohulõikur professionaalidele, kõrgel asetsev käepide ja mugavad kanderihmad. husqvarna 536lil Tõhus akutoitel rohulõikur professionaalidele, reguleeritav käepide. husqvarna 136liC Kerge akutoitel trimmer tavakasutajale.

vaiksed hekilõikurid husqvarna 536lihd70X Suure jõudlusega akutoitel hekilõikur professionaalidele, lõiketera pikkus 70 cm. husqvarna 536lihd60X Sujuv ja kiire akutoitel hekilõikur professionaalidele, lõiketera pikkus 60 cm. husqvarna 136lihd50 Kerge akutoitel hekilõikur tavakasutajale.

Üks aku sobib kõikidele toodetele. Kõik Husqvarna akutoitel masinad kasutavad sama tüüpi liitiumioonakut, mistõttu saate vajadusel tõsta aku ühelt masinalt teisele ja jätkata tööd. Laadija on ülikiire, nii et võite lõunapausiks laadima jäetud akut pärast uuesti edasi kasutada.

innovaTsiooniuudised

Katkematu töö seljaskantava aku abil. 14.4 Ah või 26.1 Ah võimsusega seljaskantav aku annab võimaluse akutoitel masinaga töötada ühe laadimisega terve päeva.Vastupidav disain ja ergonoomilised kanderihmad tagavad tõhusa ja mugava töötamise. Innovatiivne liitiumioontehnoloogia ja paljud nutikad funktsioonid annavad tõeliselt professionaalse tulemuse.

AKUTOOTED | 31


RoHUlÕIKURId, tRImmeRId ja vÕsalÕIKURId

Kvaliteetsed ja kõikidele teie vajadustele vastavad töötulemused. Vajadustele vastava õige masina leidmine võib olla keeruline. Meie rohulõikurid ja trimmerid on võimsad ent kerged, ergonoomilised ja lihtsad kasutada ning tagavad tulemuse, mille üle võib uhkust tunda. ja sellega nende uuenduslikkus veel ei lõpe. Töötamisel suurima mugavuse pakkumiseks jaotavad Husqvarna ergonoomilised kanderihmad koormuse õlgade, rinna ja selja vahel optimaalselt, et tagada mugavaim töö.

tooRes jÕUd

pIKK tÖÖaeG

X-toRq ® X-Torq®-tehnoloogiaga on heitgaaside eraldumine kuni 75 % väiksem ning kütusekasutus kuni 20 % efektiivsem, võimaldades töötada mugavamalt ja säästlikumalt.

low vIB ® Mootorid on varustatud väga tõhusate vibratsioonisummutajatega, mis neelavad vibratsiooni, säästavad kasutaja käsi ning võimaldavad ka pikemates vahetustes mugavalt töötada.

pRoBleemIvaBa KÄIvItUs

smaRt staRt ® Mootor ja starter on konstrueeritud selliselt, et masin käivitub kiiresti ja minimaalse pingutusega, võimaldades teil kiiremini tööle asuda.


mida te saate ja kuidas me seda teeme. vastUpIdav voRm

tasaKaalUstatUd dIsaIn

Ine mItmeotstaRBel

KommeRtsKlass Kõiki Husqvarna võsalõikureid ühendab see, et tegemist on võimsate tööstusmasinatega, mille ergonoomiline disain peab vastu pidama aastatepikkusele raskele tööle.

eRGonoomIKa Käepidemed on reguleeritavad ja vibratsioonisummutusega. Kõrgelasetsevad käepidemed muudavad ka kallakutel töötamise mugavamaks.

mItmeKÜlGne Kaheosaline võll muudab lõikeriistade vahetamise lihtsaks. Samuti võimaldab see ka töödes suuremat mitmekülgsust. Transportimine ja hoiustamine ei ole kunagi probleem.

ROHULÕIKURID, TRIMMERID jA VÕSALÕIKURID | 33


rohulÕikurid, Trimmerid ja vÕsalÕikurid

Ühe masinaga hoolitsete kogu aia eest.

Üks masin miTmeTe TÖÖde Tegemiseks Mudel 327LDX on kerge ja suure jõudlusega kombimasin, millel on emissiooni kontrolliva katalüsaatoriga Husqvarna E-Tech® II mootor ning pehmed ja mugavad käepidemed. Lisavalikus on saadaval mitmeid lisatarvikuid, mis muudavad selle masina hekilõikuriks, pühkijaks, äärekantijaks, kõrge heki lõikuriks, kultivaatoriks või kõrglõikuriks.

Kui otsite mitmekülgset trimmerit, mis muudab keerulised rohulõikamistoimingud lihtsamaks ja vähem väsitavaks, siis on kombitrimmer just teile sobiv valik. See tuleb ühe põhiseadme abil toime nii muru kui heki trimmimisega, pühkimise, lehtede puhumise, puude kärpimise, äärte trimmimise ja pinnase kultiveerimisega.

Me näitame teile, kuivõrd võib kanderihmade kandmine teie tööd parandada.

lisaTarvikud

suurendage tõhusust, mugavust ja tööohutust. Õiged lisatarvikud, kaitsevahendid ja -riietus teevad töötamise ohutumaks ja tõhusamaks. Meie võsalõikurite, rohulõikurite ja trimmerite tarvikute valikus on olemas kõik, mida vaja enese heaolu, heade töötingimuste ja jõudluse tagamiseks. Sealhulgas ka turu parimad ergonoomiliselt disainitud kanderihmad, mis jagavad masina raskuse nii, et tasakaal oleks maksimaalne. Nii tundub masin kergem, paremini juhitav ja töö vähem väsitavam.

Lugege lisaks Husqvarna metsatöötarvikute kohta leheküljelt 39.


vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast vt lisa husqvarna.ee

Raske töö tegija. Husqvarna rohulõikuritel on mitu nägu. Need on varustatud rohutera, trimmipea või võsateraga, mida on lihtne masina külge kinnitada. Mitmed mudelid on varustatud X-Torq®-tehnoloogiaga, mis vähendab kahjulike heitgaaside eraldumist kuni 75 % ja suurendab kütusekasutuse efektiivsust kuni 20 %. Muru

Võsa

Väikesed puud

väiksemate puude lõikamiseks. Lihtsalt kasutatav, vastupidav ja suure jõudlusega võsalõikur. Lühike ja sirge võll ja 24º nurga all olev koonusülekanne teevad puude langetamise tihedas metsas lihtsamaks. Väikesed puud

viimase lihvi andmiseks. Need trimmerid garanteerivad suurepärase tulemuse ka kõige keerulisemates oludes. Neid on lihtne hoiustada ning nad annavad juba niidetud murule viimase lihvi.

Muru

innovaTsiooniuudised

spetsiaalselt metsatööks mõeldud riided. Meie uus metsatöödeks mõeldud rõivakollektsioon on väga mugav ja funktsionaalne, eriti kui kannate kanderihmasid või peate pikemat aega töötama rohulõikuri või trimmeriga. Õigetes kohtades paiknevad praktilised detailid, nagu polster ja tõmblukuga taskud, mugav vooder, õhutuslukud ja vastupidav kaitsematerjal ülespaiskuva puru vastu.

ROHULÕIKURID, TRIMMERID jA VÕSALÕIKURID | 35


KaItseRIIetUs

Kaitseriietus, mis on loodud ohutuse tagamiseks ja heaks istuvuseks. Hea kaitsevarustus peab pidama vastu keerulistes oludes ning pakkuma vajalikku ohutust. Seepärast kasutamegi vaid väga kvaliteetseid materjale. Iga tööga kaasnevad erinevad nõudmised. Meie kaitseriiete sarja puhul on arvestatud igat tüüpi töödega. Tegelikult pakub meie ulatuslik kaitseriiete valik värskemaid disaini- ja materjaliuuendusi ning kaitset ja mugavust, mida on töötamiseks vaja.


kaiTseriieTus erinevaTeks meTsaTÖÖdeks vt lisa husqvarna.ee

Kaitse pealaest jalatallani. meie kaitseme teid. Lai valik Husqvarna kaitseriideid igal tasemel töötamiseks, muutes selle ohutumaks, lihtsamaks ja tõhusamaks.

tugev kaitse raske töö tegemiseks. Technical Extreme sarja kuuluvad kaitseriided on mõeldud kasutamiseks väga keerulistes oludes. Need tipptasemel kaitserõivad on valmistatud tugevast materjalist ning on kitsa, kuid väga mugava tegumoega. Olemas on veekindlad tõmbelukud ja tugevdused kõigis ohtlikes piirkondades.

tasakaal kaitse ja mugavuse vahel. Technical sarjas on kasutusel esmaklassilised saekaitsematerjalid ning need riided on loodud kergemate, vastupidavamate ja paindlikematena. just need omadused ongi pikkadel tööpäevadel olulised.

vastupidavuse ja kaitse kombinatsioon. Tugevast ja vastupidavast materjalist Functional kaitseriiete sari, mis istub hästi ning on loodud aastaringseks kasutuseks.

vastab ohutusstandarditele. Classic sari pakub soodsaid ja õhku läbilaskvaid kaitserõivaid. Need on selge ja moodsa tegumoega ja kvaliteetsete detailidega, muutes need igapäevaseks, ent siiski keerulisemaks tööks sobivaks.

KIndad Husqvarna uus kitsenahast kaitsekinnaste valik on loodud nõudlike tööde jaoks, tagades samas ka mugava kasutuse. Saadaval ka koos saekaitsega.

mUGav ja eRGonoomIlIne

mUGav KaItseRIIetUs Oleme oma kaitsevarustuse ja -riietuse teinud nii mugavaks ja ergonoomiliseks, et see ei piira liikumist ega takista töötegemist.

metsatÖÖKIIveR ve teCHnICal Tugev, ent kerge uue disainiga kiiver – mitmed nutikad lahendused vähendavad kaalu, muudavad kiivri paremini sobivaks ja tagavad parema kiivrisisese temperatuuri pikkade töövahetuste ajal.

KIndel oHUtUs

ReGUlaaRne testImIne Kõik kaitseriided peavad kandma CE-märgistust. EuroTest®-i märgistus näitab, et volitatud instituut kontrollib esemeid regulaarselt.

saeKaItseGa saapad Kvaliteetsed veekindlad nahksaapad. Tänu polstrile ja tugevdustele sobivad need saapad ideaalselt pikkadeks tööpäevadeks.

KaItse

sIldId nÄItavad KaItseKlassI Klass on määratud vastavalt sellele, millise ketikiiruse juures rõivas saeketi peatab.

KAITSEVARUSTUS | 37


metsatÖÖtaRvIKUd

Husqvarna tarvikud kõikide tööde jaoks. Husqvarna originaaltarvikud vastavad igati teie vajadustele ja ootustele, pakkudes samas jätkuvalt kõrget jõudlustaset hea töörežiimi jaoks. Te leiate meie ulatusliku tarvikuvaliku seast kõik oma töö jaoks vajaliku.

Vaadake, kuidas professionaalid Husqvarna kettsaega ohutult ja tõhusalt töötavad.


meTsaTÖÖTarvikud meTsaTÖÖde jaoks vt lisa husqvarna.ee

suurema jõudlusega. Meie trimmipead, -jõhvid ja lõiketerad on loodud silmapaistva töö tegemiseks. Need pakuvad igal tasemel optimaalset jõudlust ja tõhusust.

vastupidavad metsatööriistad. Me pakume tugevate ja usaldusväärsete tööriistade laia valikut teie töö hõlbustamiseks: kirved, noad, tõstekonksud, langetuslabidad jpm.

teistest parem. Husqvarna saeplaadid ja ketid on sama kvaliteetsed kui meie kettsaed. Kombineerides kõrgekvaliteedilised materjalid tootearendusega, saame me koos oma kettsaagidega kasutades maksimaalset tõhusust ja ohutust pakkuda.

innovaTsiooniuudised

Uus kombikanister. Loodud kütuse ja ketiõli turvaliseks ja mugavaks transportimiseks ja tankimiseks. Kütuse- / õlikogus on optimeeritud vastavalt tänapäevastele kettsaagidele ning vedeliku taset saab kontrollida läbi aknakeste. Samuti on kanistril uuendusena eraldi sektsioon sagedamini kasutatavate tööriistade, varuosade ja lisatarvikute hoidmiseks.

METSATÖÖTARVIKUD | 39


HeKIlÕIKURId

tagage heki pügamisel alati esmaklassiline tulemus. Selleks, et hekk püsiks terve ja kaunis, on vaja aega ja hoolt. Hoolitsetud hekk pakub teile privaatsust, raamistades samas aeda ja pakkudes silmale naudingut. Erinevad hekid nõuavad erinevaid tööriistu, samuti tuleks hekilõikuri valimisel silmas pidada ümbruskonda. Kõik Husqvarna hekilõikurid on võimsad, täpsed ja tõhusad, andes alati suurepärase tulemuse.

loodUd Kestma

vastUpIdav voRm Vastupidav vorm pikendab masina kasutusiga ning valmistab hekilõikuri raskeks tööks ette.

KesKKonnasÕBR vÕImsUs

alIK

X-toRq ® Mootoritehnoloogia, mis vähendab kahjulike heitgaaside hulka kuni 75 % ja muudab kütusekasutuse kuni 20 % tõhusamaks.

vaIKne naaBRUs

madal mÜRatase Uuenduslik tehnoloogia, mis võimaldab madalat mootorimüra taset. Oluline omadus neile, kes töötavad tihedama asustusega paikades.


hekilÕikurid kÕikide TÖÖde jaoks vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast vt lisa husqvarna.ee

paindlik käsitsemine iga nurga alt.

sirglõiked ühe liigutusega.

Kahepoolse teraga hekilõikurid on mõeldud kujundatud hekkide pügamiseks. Nendega töötamine tänu Smart Start® ja Low Vib® funktsioonidele ning reguleeritavale käepidemele tõhus ja mugav.

Ühepoolse teraga hekilõikurid lihtsustavad täpsete sirglõigete tegemist ning võimaldavad tänu pikematele teradele korraga laiemalt lõigata.

Ulatub sinna, kus teised hätta jäävad.

Kõrghekilõikurid on ideaalsed kui peate pääsema keerulistesse kohtadesse ja samas säilitama tööjõudluse. Need on suurepärase ergonoomikaga, lihtsalt käivitatavad ja sobivad nii kõrgetele kui madalatele hekkidele, ning kuna lõiketeri saab kokku panna, on neid ka lihtne hoiustada ja transportida.

innovaTsiooniuudised

Uued akutoitel hekilõikurid professionaalidele. Husqvarna akutoodete sari on nüüd täienenud kahe uue, professionaalseks kasutamiseks mõeldud hekilõikuriga. Mõlemad mudelid on varustatud pikkade ja tõhusate terade, võimsate mootorite ja pöörleva tagumise käepidemega, mis tagab parima tööasendi. Lisateavet Husqvarna akutoodete sarja kohta leiate lk 30.

HEKILÕIKURID | 41


pUHURId

puhuge raske töö minema. Vabanege lehtedest, kõrtest, rohust, ämblikuvõrkudest, liivast, kruusast – ja ka raskest tööst. Husqvarna puhurid on ergonoomilise disainiga, tõhusad ja nauditavalt kasutatavad. Ning mitmete eri tööde puhul võite kindel olla, et need puhurid saavad oma tööga hõlpsalt hakkama.

vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast vt lisa husqvarna.ee

Hallake suuri pindu lihtsalt.

mitmekülgne ja efektiivne.

Seljaskantavad puhurid võimaldavad kasutajale täielikku kontrolli seadme üle. Sobivad ideaalselt suuremate maavalduste ning pikemate töövahetuste korral.

Meie käeshoitavad puhurid, mis on ideaalsed väiksemates aedades kasutamiseks, ühendavad endas suure võimsuse ja kasutajasõbraliku ergonoomika, muutes need täiuslikuks mitmete kergemate tööde jaoks.

sUUR vÕImsUs

KvalIteetmootoRId Piisavalt võimsad, et lehti ja aiaprahti kuhu iganes liigutada ja hunnikusse koguda.

42 | PUHURID

pUHUR vÕI ImUR

ImURIvÕImalUs Mõne puhuri saab muuta imuriks ja kasutada seda prahi koristamisel.

vaIKne pUHUmIn

e

madal mÜRatase Husqvarna puhurid on madala müratasemega, sobides hästi elurajoonides kasutamiseks.


mUllafReesId

võimsad ja mitmekülgsed mullafreesid. Kõik Husqvarna mullafreesid on loodud vastupidavaks ning mõeldud aastatepikkuseks raske töö tegemiseks. Nende mugavad käepidemed ja hea paigutusega juhikud muudavad töötamise lihtsaks ning vastupäeva pöörlev süsteem lõhub pinnast hõlpsalt ja efektiivselt.

vt kõiki mudeleid kataloogi keskosast vt lisa husqvarna.ee

Intensiivseks kasutuseks.

väiksemad maastikukujundajad.

Suuremate ja avaramate alade puhul tagavad tagapiidega mullafreesid võimsuse, mis on vajalik kinnitambitud pinnase tõhusaks freesimiseks. Tänu ergonoomilisele disainile on nende käsitsemine mugav.

Mitmete eri aiatööde tegemiseks on mullafrees sobilik tööriist. Erinevate lisatarvikute lisamisega saate seda ka samblareha, äärelõikuri, saha, muldaja ja täkestajana kasutada (olenevalt mudelist).

vÕImas

esmaKlassIlIsed mootoRId Usaldusväärsed ja võimsad mootorid on madala emissioonitasemega ka suure koormuse korral.

vastUpIdav

UsaldUsvÄÄRne jÕUÜleKanne Vastupidav ja eemaldatav jõuülekande korpus, mis on hoolduse lihtsustamiseks varustatud määrdenipliga.

eRGonoomIlIsUs

eRGonoomIlIne KÄepIde Ergonoomiliselt disainitud ja mugavalt pehme käepide koos lihtsalt ligipääsetavate juhtelementidega.

MULLAFREESID | 43


Copyright Š 2014 Husqvarna AB (publ). All rights reserved. Husqvarna and other product and feature marks are trademarks of the Husqvarna Group as displayed at www.international.husqvarna.com

585 57 67-63 EE.

husqvarna.ee

Product Brochure 2014 EE  

Product Brochure 2014 EE

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you