Page 1


Seemned, seemned...rohenäppude kevadiste unenägude sagedased külalised. Et leevendada näppude sügelust, siis soovitame näpud kohe mulda pista! Hansaplantis on tuhanded seemnete sordid ja kõik vajalik olemas, et neid rohenäppudele omaseid sümptomeid leevendada.

Kekkilä Mahe aiamuld, 45 L Mahetoode, üldmuld, kõikidele aiataimedele, nt maasikate, marjapõõsaste, viljapuude istutamiseks.

3.70

1l/0.08

Nelson Garden puidust kasvuhoone 120x80x30/ h38 cm Hea abivahend aeda või rõdule. Suurepärane maitsetaimede ja erinevate salatite kasvatamiseks. NB! Ilma alusraamita.

89.-


Kekkilä Looduslik Kasvatuskott, 40 L Lihtsalt kasutatav kasvualus, taimed istutakse otse kotti. Kasvatuskott on kergesti teisaldatav, sobib kasutamiseks väikestel pindadel – rõdud, terrassid, kasvuhooned. Sobib nt maasikate, ürtide, köögiviljade, suvelillede ja tomatite kasvatamiseks.

5.50

Biolani kasvuturvas, 80 L Väetatud ja lubjatud turbasegu lilledele ja kõigile köögiviljadele. Sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, aluspinnamullaks ning pinnase paranduseks. Ei sisalda taimehaigusi ega umbrohtu.

Maitsetaime ja salati 4-pakid Kasvata rõdul või istuta aeda. Värsked maitsed ja vitamiinid garanteeritud! Tootja: Sepalilled

3.80

4.39

1l/0.05

Biolani Looduslik väetis, 10 L Valmistatud kuivatatud ja granuleeritud kanasõnnikust. Mikrotoitainete omastamise tõhustamiseks on lisatud adrujahu. Väetis ei sisalda umbrohuseemneid ega haigusetekitajaid; võib turvaliselt kasutada toorelt söödavate köögi- ja juurviljade väetamiseks.

Substrali tomati-, paprika-, köögiviljaväetis, 750 g

7.30

6.95

1l/0.73

Sobib suurepäraselt külvi- ja pikeerimismulla rikastamiseks ning taimede väetamiseks kasvuhoones ja pottides.

1kg/9.27

4.70

1l/9.40

Tootja: Ökoaiand Saabuvad müügile mais!

1.90

Terracottem mullaparandusaine, 200 g

Kekkilä Looduslik väetis, 0.5 L Vedel väetis sobib kõikidele sise- ja õuetaimedele. Istikud, maitsetaimed ja köögiviljad, suvelilled ja toataimed saavad kasvuks jõudu mahepõllumajanduseks mõeldud ning täielikult taimepõhisest väetisest.

Mahe maitsetaim

Kekkilä suur kasvatuskast 118x80x23 cm Suurepärane abimees peenra rajamisel. Kasvatuskasti on lihtne kokku panna ning see näeb hea välja. Kuumtöödeldud puit on turvaline ka söödavate taimede kasvatamisel.

45.90

Kõrgtehnoloogiline toode Sinu taimedele. Usaldusväärne mullaparandusaine regulaarse taimekasvu tagamiseks koduaia peenrasse, rõdukasti ja amplisse. Ideaalne ka toalilledele ja siseruumide taimekonteineritele. Proovi ja taga taimele terve toitumine!

4.70

1kg/23.5


Rikkalikult õitsvad amplid ja aiavaasid on iga rohenäpu unistus. Et see ainult unistuseks ei jääks, siis soovitame neil lehekülgedel olla eriliselt tähelepanelik!

Petuunia ‘Bonnie’, poti läbimõõt 10 cm

Daalia ‘Dahlietta’, poti läbimõõt 10 cm

Bonnie on varane, kompaktne ja püstine ümara kasvukujuga potitaim. Seerias on kümme kirgast värvi.

Dahlietta on nii õue kui tuppa sobiv kompaktne potitaim, mis õitseb katkematult kogu suve. Valikus on 15 eri värvi.

2.90

2.90

Alatiõitsev täidisõieline begoonia ‘Doublet’, poti läbimõõt 10 cm Doublet on lihtsaõielisest begooniast oluliselt lopsakam ja õiterohkem ning õitseb kevadest esimeste öökülmadeni. Roosad, punased või valged õied meenutavad pontsakaid pallikesi.

2.90

Soleeniabegoonia ampel, poti läbimõõt 25 cm Lobeelia ‘Trixi Fashion’ ampel, poti läbimõõt 25 cm Trixi amplid koosnevad kolmest erinevast sordist või värvist, mis omavahel sobivad värvitoonide ja kasvu suhtes. Trixi on atraktiivne, trendikas ja omanäoline.

17.90

Soleeniabegoonia on püstine, õiterohke, lauspäikest taluv ning Eesti oludes ilmastikukindel begooniahübriid, mis õitseb kogu suve kuni öökülmadeni.

17.90

Petuunia ampel, poti läbimõõt 25 cm

17.90


Biolani Võõrasema muld, 12 L Biolani Suvelille muld, 45 L Väetatud ja lubjatud mullasegu, mis on mõeldud aluspinnaks suvelilledele ja lillegruppidele. Mulla struktuur on õhuline ja kerge, imab hästi vett ja niiskub ühtlaselt.

4.95

1l/0.11

Substrali istutussegu 20 L + Osmocote väetis

Universaalne kasvualus võõrasemadele. Muld sisaldab heledat ja tumedat turvast ning liiva.

Ostes 2 pakki võõrasemade mulda, saad KOLMANDA TASUTA!

Compo Compact suvelillemuld Take Away, 25L

Soodustab kiiret juurdumist (väetis PlantStarter). Sisaldab kergkruusa, mis tagab hea õhu- ja niiskusrežiimi. Osmocote väetis tagab pikajalise ühtlase väetamise.

1l/0.2

1l/0.2

Substrali MG suvelillede pulberväetis, 250g Lahustuv pulberväetis 1 g/liitri vee kohta. Tagab rikkaliku, värvikireva ja pikaajalise õitsemise.

2=3

4.50

Petuunia ‘Crazytunia’, poti läbimõõt 12 cm

Hertsog-lemmalts ‘New Guinea ColorPower’, poti läbimõõt 12 cm

Craytunia on kergelt püstja kasvuga varane õitseja, saadaval tõeliselt julgetes värvikombinatsioonides.

ColorPower on hästi hargnenud õiterohke kompaktne taim, mis on esindatud 9 värvitoonis.

3.90

11.90

1tk/2.30

Kokkupressitud muld kompaktses pakendis. Lihtne transportida! Saksa mustast kõrgsooturbast valmistatud huumusrikas muld. Sisaldab perliiti, mis tagab mullale õhulise struktuuri ja juurestikule hea arengu. Sisaldab väetist esimeseks 8 nädalaks.

3.90

Maasika ampel Pakub rohkelt õiteilu ja suve jooksul ka magusaid marju!

1tk/4.20

Suutera trixi ampel, poti läbimõõt 25 cm Trixi amplid koosnevad kolmest erinevast sordist või värvist, mis omavahel sobivad värvitoonide ja kasvu suhtes. Trixi on atraktiivne, trendikas ja omanäoline.

3.90 17.90


Suurelehine hortensia, 60 cm

10.90

Elho lillesild koos lauaga, 60 cm Uudse lahendusega piknikulaud rõdule. Universaalsed omadused. Laialdane värvivalik rikastab iga rõdu. Puudub vajadus kinnitustarvikutele. Lihtsasti paigaldatav!

24.90

Korvkott Lizzy 23x28,7 cm, 2 L Multifunktsionaalne korvkott igapäevasteks toiminguteks. Sobib kasutamiseks kõikjal! Meeldiv vorm ja materjal on saadaval erinevates värvitoonides. Igaühele oma!

5.30


Compo lillemuld, 10L Saksa mustast kõrgsooturbast valmistatud huumusrikas muld, sisaldab perliiti. Lisaväärtusena annab perliit mullale õhulise struktuuri juurestiku arenguks. Sisaldab kvaliteetset stardiväetist taimekasvu esimeseks 8 nädalaks.

2.90

1l/0.29

Compo roosimuld, 20 L

Väetisetabletina tuntud NPK 15 + 4 + 8 täisväetis koos vajalike mikroelementidega. Mugav pikaajalise toimega väetis amplisse, rõdukasti. Toitained vabanevad tabletist järk-järgult.

Rippmaasikas Maraton väetisetabletid, 10 tk

2.30 1tk/0.23

Compo pikaajaline roosiväetis, 1 kg

Saksa mustast kõrgsooturbast valmistatud roosimuld. Nõrgalt happeline, huumuserikas, hea vee- ja õhupuhverdusega. Kvaliteetne muld, mis tagab taimele tervise. Tagab roosidele vajalikud toitained esimeseks 6 nädalaks.

Ühekoprdsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Sisaldab stardiväetist ja graanuleid, mis mõjuvad 6 kuu jooksul. Tagab pikaajalise õitsemise, erksad värvid ja tugevad lehed.

3.90

6.30 Kekkilä jalgadel kasvatuskast 86x34x117 cm,

Lillekauss Elho, 27 cm must/terracota Kaasaegse disainiga lillekauss hooajalilledele. Kausi põhjas on augud, mis tagavad liigse kastmisvee äravoolu. Nägus välimus aitab lillede ilu veelgi esile tuua!

1.90

Viimaste aastate suurim trend- täida amplid ja aiavaasid vilja kandvate taimedega! Poti läbimõõt 12 cm.

erinevad värvid Stiilne ja ergonoomiline lahendus taimede kasvatamiseks rõdul ja terrassil. valmistatud termotöödeldud puidust – turvaline valik söödavate taimede kasvatamiseks.

119.-

Saabuvad müügile aprilli lõpus!

3.90

Vermikuliit Garden Seasons, 3 L Loob külvidele mullasegudes hea niiskus- ja õhurežiimi ning vähendab üle- ja alakastmisest tingitud ohte taimekasvatuses.

2.10 1l/0.7

Korv Robin d= 34,8 h= 29,6 Erksate värvidega korv sobib igasse keskkonda. Mugavad sangad annavad võimaluse korvi lihtsasti ümber paigutada. Kasuta vannitoas, laste mängutoas, kuuris. Fantaasial pole piire!

9.90


Uus-antiikroos ‘Deep Impression’® Igihaljas ibeeris ‘Appen Etz’

Uus värvitoon roosimaailmas. Erilised tumepunased õied roosade triipudega. Rikkalik õitsemine ja hea haiguskindlus.

Talvekindel ja igihaljas kiviktaimlataim, mis õitseb rikkalikult kriitvalgete õitega terve mai kuu. Poti läbimõõt 12 cm.

11.95

2.70

3.5 l potis

Pojeng ‘Bartzella’ Veel 20 aastat tagasi maksti selle haruldase kollase pojengi eest 1000 dollarit taimest. Sel kevadel pojeng ‘Bartzella’

32.40

3.5 l potis.

Uus-antiikroos ‘Artemis’® Pojeng ‘Patio London’ Madalakasvuline kõigest 50cm kõrgune rikkalikult õitsev punaste täidisõitega pojengisort, mis lisaks aias kasvatamisele sobib ka aiavaasidesse.

8.90

3.5 l potis.

Vastupandamatu heleroosade kuni kreemikasvalgete suurte lõhnavate õitega pojengisort. Kõikide emade lemmik!

Valgete õrnalt kreemika varjundiga, väga rikkalikult õitsev, suurepärase haiguskindlusega uus-antiikroos.

3.5 l potis.

3.5 l potis.

Pojeng ‘Mothers Choice’

10.80

11.95


Korduvõitsvad kääbuskasvulised sirelid. Pildil ‘Pink Perfume’, 30/40 cm. 2 l potis.

15.90

Substrali MG Igihaljaste pulberväetis, 350g Toimib juure ja okka/lehe kaudu. Kiirendab talvisest räsitud olekust taastumist!

3.95

1kg/11.29

Lodjapuulehised põisenelad alates

Harilik jugapuu mullapalliga, 60/80 cm Tumeroheliste okastega hea hekitaim. Talub pügamist!

14.90

19.90 pildil ‘Little Devil’ Kiirekasvuline püstine põõsas. Tumepunane lehestik. Õied roosakad. Talub hästi pügamist. 3 l potis.


Compo mõrusool okaspuudele, 5 kg Graanulitest väetis okaspuudele, 100% vees lahustuv. Toimib koheselt pritsides, kastes ja maapinnale puistates. Kasutatakse okaste pruunistuse ennetuseks ja ärahoidmiseks. Sobib ka teistele aiakultuuridele alates murust lõpetades rooside ja tomatite väetamisega.

6.90

1kg/1.38

Bahco hekikäärid, 66cm Universaalsed hekikäärid igat tüüpi hekkide pügamiseks, lihtsa ja vastupidava konstruktsiooniga. Stantsitud ja üleni karastatud lõiketerad.

29.90

Harilik elupuu ‘Brabant’ mullapalliga, 60-80 cm Spetsiaalselt hekitaimeks aretatud elupuu, võimas “müür”, lihtne hooldada!

5.49

Biolani Rodo- ja okaspuumuld, 40 L väetatud erimuld happelist kasvualust nõudvatele taimedele, nagu näiteks rododendronid, okaspuud ja põõsasmustikad.

3.10 1l/0.08

Harilik pukspuu, 20/25cm Populaarne hekitaim, sobib suurepäraselt ääristama peenraid või looklevaid aiateid . Poti läbimõõt 12 cm.

3.95

Randkadakas ‘Schlager’, 20/25 cm Madal ja roomav kadaka sort. Sobib istutamiseks ka kiviktaimlasse! 2 l potis.

8.50

Bentley hekikäärid

Harilik elupuu ‘Smaragd’ mullapalliga, 60/80 cm Imeilusa värviga suurepärane hekitaim!

7.90

Tammepuust varre ning ergonoomiliste pehmendustega käepidemetega. Kerge käsitleda tänu jõuülekandele, mis vähendab lõikamisel rakendatava jõu kasutamist.

35.70

Kaselehine enelas ‘Tor Gold’, 25-30 cm Tuntud enela sort, kuid seekord hoopis kuldsete lehtedega. 3 l potis.

10.90


Aedhortensia’Vanilla Fraise’, 40/50 cm Valgete õisikutega põõsas, mille õied muutuvad vananedes roosakaks. 7.5 l potis.

38.90

Suurelehine hortensia ’Blue Wonder’, 30cm Siniste õisikutega suurelehine hortensia. Mida happelisem kasvukeskkond, seda sinisemad on õied! 5 l potis.

36.50

Substral Osmocote rododendronite väetis, 1 kg 6-kuuse toimega rodode, hortensiate, elupuude, hostade jt väetis. Sobib ka istutusväetiseks ja läbi multši väetamiseks. Värviküllased õied, lehed, okkad.

6.90

Aedhortensia ‘Grandiflora’, 60/80 cm

Suurelehised hortensiad

Suurte valgete õitega põõsas. Õied muutuvad vananedes roosakaks. 7.5 l potis.

18.90

20.90

alates

Pildil uudissort ‘Cotton Candy’, 30/40 cm. 5 l potis.


Värd-forsüütia ‘Goldrausch’, 30/35cm Tuhkpuude tüvevormid alates

17.90

Toompihlakas ‘Prince William’ Suurte purpursete ja mahlaste viljadega sort. Viljad valmivad juulis. Imeilus sügisvärvus! Täiskasvanud põõsa kõrgus 2- 3.5 m. 3 l potis.

7.90

Bentley suur aialabidas Tammepuust varre ja roostevabast terasest peaga.

36.90

Rododendron ´Catawbiense Grandiflorum’, 40 cm Helelillade õitega rodokuningas, ideaalne turbaaeda. Õiepungade külmakindlus kuni -35°C. Sobib algajale rodokasvatajale. 5 l potis.

25.90

Üks esimesi kevadisi õitsejaid ja pilgupüüdjaid! 2 l potis.

6.90

Rododendron ‘Cunningham’s White’, 30-40 cm Valgete õitega rododendron, ideaalne turbaaeda! Sobib algajale rodokasvatajale. 4 l potis.

15.90

Magnooliad alates

30.90

Pildil Loebneri magnoolia ‘Leonard Messel’ , 80 cm

Üks esimesi kevadisi õitsejaid!


Must vaarikas (läänevaarikas)’Bristol’ Mustad magusad marjad, sobib keediste valmistamiseks ja külmutamiseks. Kasvab hästi nii päikese käes kui poolvarjus. 3 l potis.

Aedmaasika 6-pakk, erinevad sordid: ‘Korona’, ‘Senga Sengana’, ‘Polka’, ‘Honeoye’

5.90

6.90

Söödav kuslapuu ‘Tomitška’

Kännasmustikad alates

5.90

Pildil kännasmustikas ‘Northsky’

Siniste magushapude marjadega sort. Mullastiku suhtes vähenõudlik! Saagikus 1.8-2.5 kg põõsa kohta. Istuta viljakuse tõstmiseks kõrvuti erinevaid sorte. Täiskasvanud põõsa kõrgus 1.5 m.

4.70

Fiskars oksakäärid SmartFit™ vaheliti teradega Tagab okste (kuni 24 mm) kiire lõikamise. Mugav lukustusmehhanism on lihtsasti ligipääsetav, tagab ohutuse hoiustamisel ja kasutamisel.

14.90


Biolani Aiamaa Must Muld, 55 L Väetatud mullasegu kõikidele taimedele. Ei sisalda umbrohuseemneid ega haigusetekitajaid.

2.75 1l/0.05

Suureviljaline jõhvikas ‘Pilgrim’, 10-15cm Suureviljaline jõhvikas. Marjad 2 korda suuremad, kui harilikul jõhvikal. Poti läbimõõt 9 cm.

3.90

Fiskars oksalõikur teleskoopvarrega Lõikeulatus vertikaalselt ca 6.0 m. Kindel lukustusmehhanism. Varre pikkus on reguleeritav 2400-4100 mm.

89.-

Suureviljaline jõhvikas ‘Early Black’ Suurte lillakasroosade marjadega sort. Istuta turbapeenrasse! Poti läbimõõt 9 cm.

3.90

Stiga oksapurustaja Bio Silent 2500 Mootori võimsus 2500 W; oksa maksimaalne läbimõõt 4 cm; frees-tüüpi purustaja; komplektis plastikust kogumiskast, maht 60 l.

199.-

Harilik pohl ‘Koralle’, 10-15 cm Rikkalikult õitsev ja saagikas sort. Vajab happelist mulda ja päikeselist kuni poolvarjulist kasvukohta. Poti läbimõõt 9 cm.

3.90

Fiskars oksalõikur SmartFit™ teleskoop käepidemetega Ideaalsed okste lõikamiseks erinevatel kõrgustel. Käepidemete reguleeritav pikkus (25 cm) kindlustab vajaliku lõikeulatuse. Kergekaaluline ning mugav kasutada!

37.90


Bahco murukäärid, pöörleva teraga 180° Tugevad käärid muru servade lõikamiseks. Iseterituvad lõiketerad. 180°pööratav tera.

14.90

Claber pihusti 9391 Ergo Garden Ergonoomilise käepidemega 4 erineva funktsiooniga püstolpihusti.

9.90

Nelson Garden muru eraldusriba 9 m x 10 cm Rohelisest plastikust efektiine eraldusriba, ei lase murul läbi tungida. Saadaval erinevad suurused: 9 m x 15 cm; 9 m x 20 cm. Hinnad alates

6.90

Claber pihusti 8802 4-osaline komplekt Sobilik stardikomplekt kastmist vajavale aiale. Komplektis sisaldub pihusti, kraaniliitmik ning kiirliitmikud.

8.90


Aia kevadväetis, 3 kg Tagab taimede hea arengu ning rikkaliku saagi. Piisab 90 m²-le.

5.50

1kg/1.8

Starane 180, 100ml Tõrjub murust võililled. Kogusest piisab kuni 1000 m² muru töötlemiseks.

9.50

1l/95.-

Fiskars murureha Solid L Lai murureha, mis sobib suuremate pindade rehitsemiseks. Tugevad ning paindlikud rehapiid ennetavad okste ning lehtede vahelejäämist. Alumiiniumist vars ja plastikust otsik tagavad rehale kerge kaalu!

15.90

Muruseeme renoveerimiseks, 1 kg Sobib spordi- ja koduaiamuru parandamiseks, tee-äärte haljastamiseks. Tihe, madalakasvuline ja vastupidav muruvaip. Piisab 40 m² -le

4.35

Muruväetis samblaeemaldajaga, 4 kg Väetab ja tõrjub murust sambla. 4 kg piisab 120 m²-le.

5.95

1kg/1.5

Tekstiilmultš 1,6 x 5 m Takistab umbrohu kasvu ja kiirendab noorte taimede juurdumist, sest hoiab pinnase niiske ja soojana.

3.90

KÕIK IDRO COLOR voolikud

-15%

Stiga muruniiduk Collector 48 B Kvaliteetne muruniiduk, mille niidulaius on 46 cm ja kogumiskorvi maht 60 l. Mootor: B&S 450.

239.-

Voolikupooli komplekt Miniset Garden 1/2”10 m Kompaktne ja mugav, seinale kinnitatav voolikupooli komplekt, millel on väljatõmmatav käepide ja tarvikuhoidik. Komplekt sisaldab 10m ½“ UV-kindlat voolikut,ühendusliitmike ja püstolit.

20.90


Grill Big Green Egg L- komplekt

Mõnus aiatöö ja puhkus käivad ikka käsikäes. Lõõgastav puhkus terrassil koos hea seltskonnaga võiks olla lausa kohustuslik!

(sisaldab: muna (grilli); terasest ratastel alust; küljelaudu) Universaalne toiduvalmistaja, mis grillib, küpsetab, suitsutab, hautab. Söekulu on sinu tavapärase grilliga võrreldes minimaalne.

1299.-


Killustik Black Slate 15-30 mm, 20 kg Belgiast pärit kiltkivi. Populaarne kiviktaimlas!

9.90

1kg/0.7

Garden Girl’i stiilsed rohenäppude rõivad!

Valge kruus Heller Kies 8-16 mm, 20 kg

Nii ilusate riietega on kohe lust aias toimetada. Traksipüksid Classic 97.Poolpõll Classic 32.50 Roosikindad Classic 37.90 Stiilsed saapad rohenäppudele 77.Müts Classic 28.50

Hollandist pärit ümmargune kvartsiit. Klientide lemmik!

5.90

1kg/0.3

Mänguväljak CAROL Suurus: 5000 x 3100 x 3100 koos liumäega Materjal: hööveldatud sügavimmutatud kuusk (rohekas).

499.-

TASUTA TRANSPORT!

Halukott “LUX”

15.90

Moodulelement ANNI Pink SERGIO Pink on kokkuliigenduvate jalgadega – mugav teisaldada ja ladustada. Pikkus 1.79 m. Materjal: kuusk, pruun sügavimmutus

30.-

Elegantne ja kaasaegne lahendus aiaruumi kujundamiseks ning liigendamiseks. Erinevad mõõdud: 1800 x 1800; 1800 x 900; 900 x 1800. Valgeks värvitud kuusepuit. Hinnad alates

54.50

Moodulelement TIIU Erinevad mõõdud: 1800 x 1800; 1800 x 900; 900 x 1800. Pruun sügavimmutus. Hinnad alates

34.30


Avame Sulle Casa Vivante inspireeriva maailma. Minimalistlik, aga samas rohkete lilleliste aktsentidega. Südantsoojendav elegants muudab elavaks iga interjööri!

Soorita aianduskeskusest Hansaplant vähemalt 50 € ost ja osale Palram kasvuhoone loosimises! Juba 15. mail loosime välja õnneliku võitja. Kampaania kestab kuni 14.05.2014

Kasvuhoone Palram, 5,74 m2

Alumiiniumis t raamiga ja polükarbon aatpaneelidest ka svuhoone. UV-kaitsega , vastupidav , vettpidav ja valgust häst i läbilaskev ka svuhoone. Kasvuhoone mõõdud: 3,1 x 1,85 x 2,09 m.

399.-

Aianduskeskuse Hansaplant kevadkataloog 2014  

Aianduskeskuse Hansaplant kevadkataloog 2014. Kataloogist leiad hulgaliselt häid pakkumisi, et viia oma aed kevade lainele ja alustada suure...