Page 1

Ievads

1

„Kā būt vienlaikus radošam, inovatīvam un efektīvam? Ļaujiet mums būt inovatīviem Jūsu vietā, lai Jūs varētu koncentrēties uz efektivitāti. Tā mēs kopā sasniegsim vislabāko rezultātu.” AS Hansab ir 1991. gadā uz privātā kapitāla bāzes izveidots uzņēmums. Savas darbības gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vadošo koncernu Baltijas valstīs, kas piedāvā un apkalpo drošības un bankas tehniku. Mūsu pārstāvniecības Igaunijā atrodas Tallinā, Tartu, Pērnavā, Jehvi, Sāremā un Hījumā. Mūsu darbības mērķis ir piedāvāt klientiem kvalitatīvus un uzticamus kompleksus vērtību aizsardzības un glabāšanas risinājumus. Uzņēmums galvenokārt pievērsies diviem darbības virzieniem: iekārtu un risinājumu pārdošanai un apkopei pēc pārdošanas. 2/3 mūsu komandas ir saistītas ar apkopes pakalpojumiem. Apkalpojam vairāk nekā 8000 iekārtu visā Igaunijā, tajā skaitā apmēram 750 skaidras naudas automātu, un gadā izpildām 12 000 apkopes pasūtījumu. Piegādājam preces no vairāk nekā 60 dažādiem uzņēmumiem, piedāvājot tādu pasaules vadošo ražotāju kā NCR, Gunnebo Grupp, Q-Matic, Ingenico, De La Rue, Talaris, Scan Coin, Siemens u.c. izstrādājumus. Izvēloties partnerus, noteicošā vienmēr ir bijusi uzticamība un kvalitāte. Lai nodrošinātu kvalitāti, firmā ir ieviestas kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2000 un ISO 20000, kas ir firmas vadības sistēmas neatņemamas daļa. Hansab ir ieguvusi Igaunijas Valdības kvalitātes godalgu un vairākkārt arī Atzītākā Drošības risinājuma goda nosaukumu. Uzņēmums ir Igaunijas Drošības uzņēmumu apvienības un Igaunijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras biedrs. Hansab galveno uzmanību velta jaunu izstrādājumu un risinājumu pārdošanai, klientu attiecību efektivizēšanai un apkalpošanas procesu pilnveidošanai. Priecājamies būt Jūsu partneri! Janno Kallikorm Hansab AS izpilddirektors


Pakalpojumi un apkope

2

SERTIFIKĀTS ISO 20000 Hansab pakalpojumu sistēma pamatā izveidota atbilstoši standartam ISO 9001:2000, kura sertifikātu ieguvām jau 2002. gadā. Tagad esam atjaunojuši savu apkalpošanas sistēmu atbilstoši ITIL procesu principiem. ITIL ir pasaulē izplatīta labākā pakalpojumu pārvaldības prakse. Visi izmantotie procesi nodrošina kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus atbilstoši klientu vajadzībām. ITIL procesi ir tieši saistīti ar standartu ISO 200000. Hansab ir pirmais uzņēmums Igaunijā, kas lūdzis un saņēmis sertifikātu ISO 20000. Sertifikācija veikta DNV Norvēģijā sadarbībā ar DNV Igaunijā. Sertifikāts ISO 20000 apliecina, ka Hansab ir ieviesti šādi procesi: incidentu pārvaldība, problēmu pārvaldība, izmaiņu pārvaldība, konfigurācijas pārvaldība, jaunievedumu pārvaldība, apjoma pārvaldība, pakalpojumu finanšu pārvaldība, pakalpojumu izmantojamības pārvaldība, pakalpojumu pēctecības pārvaldība, pakalpojumu līmeņu pārvaldība, IT drošības pārvaldība.


APKOPE NODROŠINA IEKĀRTU NEVAINOJAMU DARBU Hansab piedāvā kompleksus risinājumus. Tas nozīmē to, ka mēs ne tikai pārdodam izstrādājumu, bet piedāvājam jums arī uzticamu pēcapkalpošanu. Pēcapkalpošanu esam veikuši gandrīz tikpat ilgi, cik ilgi mūsu uzņēmumā strādā inženieris ar vislielāko stāžu. Mūsu uzņēmuma apkalpošanas trumpis un priekšrocība salīdzinājumā ar konkurentiem ir plaša pieredzes bagāža. Gadu gaitā mūsu inženieri ražotāju rīkotajās apmācībās ir saņēmuši simtiem sertifikātu un licenču un ir guvuši nenovērtējamu praktisko pieredzi savā darbā. Mūsu kolektīvs gadu gaitā ir maz mainījies. Tādēļ mēs esam spējuši saglabāt uzkrāto pieredzi no gada gadā. APKOPES LĪGUMS Nolūkā izvairīties no dīkstāvēm un nodrošināt jums nepārtrauktu darba procesu, iesakām noslēgt apkopes līgumu apkopes veikšanai. Apkopes mērķis ir samazināt iekārtu tehnisko bojājumu rašanās iespēju. Līgumam atbilstoša apkope ļauj uzņēmumam plānot izmaksas ilgākam periodam. Klients parasti var izvēlēties kādu no trim mūsu piedāvātajām apkopes paketēm: pamata, sudraba vai zelta. Katrai paketei ir fiksēta mēneša maksa. KLIENTU PORTĀLS Attīstot pakalpojumus, esam nemitīgi attīstījuši arī savu pakalpojumu izsekojamību. Gadiem ilgi visus mūsu firmā saņemtos pasūtījumus klientu atbalsta dienests ir reģistrējis atbilstošā datubāzē, un periodiski klientiem ir sagatavoti pārskati par sniegtajiem pakalpojumiem. Tagad mūsu līgumklienti var iesniegt savu pasūtījumu arī klientu portālā. Klientu portāls garantē pasūtījuma nonākšanu līdz mums, ļauj pasūtījuma iesniedzējam sekot savu pasūtījumu izpildei reālajā laikā, kā arī aplūkot pasūtījumu vēsturi. Klients var pasūtināt automātiskus ziņojumus uz savu e-pastu par iespējamām izmaiņām iesniegto pasūtījumu izpildē. UZRAUDZĪBA Līdz ar informācijas tehnoloģiju attīstību ir radušās iespējas sekot noteiktu iekārtu un sistēmu darbībai attālināti un reaģēt uz to iespējamiem bojājumiem vēl pirms bojājumu rašanās. Šodien mēs piedāvājam šādu pakalpojumu skaidras naudas automātiem un taras automātiem, bet esam gatavi piedāvāt to visām iekārtām, ko var novērot ar interneta starpniecību. Mūsu pieredzējusī iekārtu novērošanas komanda strādā 7 dienas nedēļā. Pēc kļūdas konstatēšanas mūsu uzraudzības dienests informē par to klientu un/vai operatīvi organizē inženiera nosūtīšanu pie attiecīgās iekārtas, lai novērstu kļūdu. ATBALSTS PA TĀLRUNI Atbilstoši mūsu piedāvāto iekārtu sarežģītībai un to gala lietotāju skaitam klientam kādā brīdī var būt nepieciešamas konsultācijas pa tālruni. Klientus konsultē pieredzējis klientu atbalsta dienests. Ja klientu atbalsta dienests pats nespēs jums palīdzēt, tas novirzīs jūsu palīdzības lūgumu mūsu inženieriem vai atbalsta inženieriem. Ja jūsu problēmu neizdosies atrisināt pa tālruni, klientu atbalsta dienests organizēs inženiera nosūtīšanu pie klienta.


Naudas apstrādes tehnika

3

Eiro vai dolārs – mēs spējam kontrolēt visu Naudas apstrādes iekārta apvieno ietaises, kas atvieglo skaidras naudas apstrādi, skaitīšanu un šķirošanu. Šādas iekārtas var būt vajadzīgas gan mazam veikaliņam dienas kases saskaitīšanai, bankām ātrai un precīzai lielu summu saskaitīšanai, gan uzņēmumiem, kas nodarbojas ar skaidras naudas apstrādi. Iekārtas dod ātru un precīzu galarezultātu un ļauj ietaupīt daudz laika salīdzinājumā ar skaidras naudas skaitīšanu ar rokām. BANKNOŠU SKAITĪTĀJI, ŠĶIROTĀJI UN PAKOTĀJI Mūsdienās, kad notiek strauja elektronisko banku izaugsme, interesanti konstatēt, ka tomēr pastāvīgi palielinās skaidras naudas apjoms. Skaitīt naudaszīmes ar rokām ir apgrūtinoši un neprecīzi. Ātrāk un precīzāk saskaitīt skaidru naudu palīdz dažādi banknošu skaitītāji. Vienkāršākās iekārtas ir paredzētas tikai banknošu saskaitīšanai, kur kontroles funkcija nav prioritārā. Sarežģītāki banknošu skaitītāji papildus skaitīšanas funkcijai ir aprīkoti arī ar kontroles sensoriem, kur banknošu pārbaude notiek vienlaikus ar skaitīšanu. Banknošu šķirotājs pārbauda un sašķiro banknotes pēc nomināliem un kvalitātes un izbrāķē bojātas naudaszīmes. Banknošu šķirotājus lielākoties izmanto banku un skaidras naudas centru centrālajās kasēs un centrālajās bankās, kur tiek apstrādāti lielāki naudas daudzumi. Lielu naudaszīmju apjomu glabāšanai un transportēšanai nauda ir jāiepako, tamdēļ ir vajadzīgi dažādi banknošu pakotāji.


MONĒTU SKAITĪTĀJI, ŠĶIROTĀJI UN PAKOTĀJI Monētu skaitītāji kļūst aktuāli, ja firmai ir liels monētu apgrozījums un monētu skaitīšana ar rokām aizņem lielāko dienas daļu un kavē ikdienas darba ritmu. Piemēram, bankas, kazino, tirdzniecības uzņēmumi un uzņēmumi, kas piedāvā stāvlaukumu pakalpojumus u.c. Monētu skaitītāja kombinēšana ar šķirotāju rezultātā dod saskaitītas un pa nomināliem sašķirotas monētas, ko var uzreiz laist atkal apritē. Monētu šķirotāji ir mašīnas, kurās bez iepriekšējas šķirošanas tiek ievadītas dažādu nominālu monētas. Mašīna saskaita vērtību, sašķiro monētas atsevišķi no citām vienībām un atbilstoši modelim arī pārbauda monētas izgatavošanai izmantoto metālu. Mašīna spēj atšķirt monētas ne tikai pēc lieluma, bet arī pēc materiāla. Monētu pakošanai lieto monētu pakotājus. VALŪTAS DETEKTORI UN UV DETEKTORI Kad 2002.gadā tika laisti apgrozībā eiro fizisku naudaszīmju un monētu veidā, Eiropas Centrālā banka bija pārliecināta, ka tās ir drošas pret viltojumiem. Nākot apgrozībā eiro, tie tika raksturoti kā pasaulē drošākās naudaszīmes, kuru viltošanas novēršanai izmantotas gan īpašas hologrammas, gan speciāla drukas krāsa. Līdz šim laikam viltotāji ir šos noslēpumus atklājuši. Mūsdienu drukas un kopēšanas tehnika ir tik augstā līmenī, ka, ja mūsu rokās nonāk viltotas naudas zīmes, mēs īsto no neīstās nemākam atšķirt. Visdrošāk ir pārbaudīt naudaszīmi ar valūtas vai UV detektoru. Valūtas detektors nekavējoties sniedz atbildi, vai nauda ir viltota. UV detektors jeb ultravioletā starojuma lampa parāda naudas ūdenszīmes un drošības joslas. Ar vienu multidetektoru iespējams pārbaudīt vairākas atšķirīgas valūtas.

Pašapkalpošanās monētu skaitītājs – deponētājs CDS 830 Šis ir pašapkalpošanās monētu skaitītājs – deponētājs. Tā savācējā ieber monētas, un mašīna tās saskaita un aprēķina vērtību. Iekārtai ir iebūvēts sensors/detektors, kas nodala visas nepazīstamās, viltotās un bojātās monētas. Monētu iepriekšējas attīrīšanas sistēma atdala no monētām gružus. Mašīna izdrukā kvīti un reģistrē visus darījumus datubāzē. Mašīnu var uzraudzīt tiešsaistes datorsistēmā. Pašapkalpošanās monētu skaitītājs – deponētājs lietojams, piemēram, bankās, transporta firmās un tirdzniecības uzņēmumos.


Elektroniskās cenu zīmes

4

Elektroniskās cenu zīmes garantē cenu saskaņotību Elektronisko cenu zīmju (ESL) sistēma atvieglo cenu noteikšanu veikalos, ietaupot gan laiku, gan naudu. Laiku, ko veikala darbinieki izlietoja izmaiņu ieviešanai ar rokām, tagad var izmantot aktīvam pārdošanas darbam. Efektīvāka apkalpošana un labākas attiecības ar klientiem nodrošina apmierinātus un lojālus klientus. Dažos gadījumos veikalu ķēdēm cenas jānosaka un jāregulē centralizēti. Ar ESL sistēmas palīdzību var ātri realizēt centrālos lēmumus visos veikalos, nodrošinot pareizu informācijas sniegšanu. Parasti zīmēs norādītas klientiem domātās cenas un informācija par produktu. Veikala personāls var pārslēgt sistēmu tā, lai uz zīmes redzamās cenas un informācijas par produktu vietā parādītos cita vēlamā informācija par produktu vai stāvokli noliktavā. Tas atvieglo personāla darbu, ja tam jāatrod klientiem vajadzīgā informācija, kā arī atvieglo plauktu piepildīšanu un preces pasūtīšanu. KAMPAŅAS Elektroniskās cenu zīmes atvieglo kampaņu rīkošanu gan atsevišķiem veikaliem, gan ķēdēm. Piemēram, iespējams pazemināt dažu izstrādājumu cenu laikā, kad veikalā ir mazāk cilvēku nekā citkārt. ESL sistēmu var ātri pielāgot arī atbilstoši konkrētā brīža piedāvājumam un pieprasījumam, un līdz ar to samazināt zudumus, ko radītu produkti, kurus nevar pārdot. STRATĒĢISKĀ CENU SISTĒMA Pricer ESL sistēma vienkāršo produkta optimālās cenas noteikšanu. Ar cenu optimizācijas programmas palīdzību var salīdzināt un novērtēt dažādas cenas. Tā var noteikt optimālo produkta cenu. Ar rokām nav iespējams savlaicīgi veikt visas cenu izmaiņas, ko piedāvā optimizācijas programma. Izmaiņas elektroniskajās cenu zīmēs tiek veiktas ātri un savlaicīgi. CENU SASKAŅOTĪBA ESL sistēmā cenu izmaiņas notiek vienlaicīgi gan uz produkta cenu zīmes, gan kasē. Tā veikals var būt pārliecināts par savu preču cenu saskaņotību. Arī klientam ir drošības sajūta, zinot, ka pie plaukta norādītā cena atbildīs cenai kasē. Cenu saskaņotība ir svarīga gan klientam, gan veikalam. Ja abas puses ir pārliecinātas, ka cena pie plaukta atbilst cenai kasē, samazinās neapmierināto klientu skaits, kuri preci nepirks vai izlems doties uz citu veikalu. Plaša dažādu cenu zīmju izvēle Cenu zīmēm ir dažādas iespējas, dažas rāda tikai cenu, citas ir ar pilnu grafisko ekrānu, kur var izmantot visus burtu veidus un grafikas. Šādas cenu zīmes ir lieliski piemērotas, lai sniegtu klientam informāciju par produktu.


Finanšu un maksājumu sistēmas

5

Inovatīvas finanšu un maksājumu sistēmas PAŠAPKALPOŠANĀS KIOSKI AR MAKSĀJUMU RISINĀJUMU Īpaša uzmanība pievērsta kiosku darba drošībai, interaktivitātei, lietošanas un apkopes ērtumam. Kioskos ir attālinātās administrēšanas programmatūra un izmantoti serveri, kas ļauj vadīt kiosku darbu centralizēti, instalēt un atjaunināt programmatūru un uzraudzīt kioska un tā papildiekārtu darbu. Kiosku var pārveidot par maksājumu staciju, integrējot kioskā maksājumu termināli, kas pārdod pakalpojumu vai izstrādājumu. KARŠU MAKSĀJUMU TERMINĀLI Maksājumu termināļi ir devuši iespēju nodrošināt maksājumu karšu lietošanu masveidā, radot veikalos apstākļus karšu maksājumu pieņemšanai un bezskaidras nauda norēķiniem. Visas maksājuma veikšanai vajadzīgās funkcijas ir iekļautas terminālī, tādēļ kases sistēmas attīstītājiem nav jāpilnveido programmatūra. Sistēma samazina pārdevēju kļūdīšanās risku, jo viņiem nav atsevišķi jāievada maksājumu terminālī pirkuma summa, to pārsūta kases sistēma. Maksājumu terminālī sakrājušos datus var ielādēt kases sistēmā elektroniski. Saistībā ar jaunu, drošāku, uz čipkaršu tehnoloģijas balstītu maksājumu karšu ieviešanu Hansab ieveda tirgū pasaules vadošā termināļu ražotāja Ingenico maksājumu termināļus. VIEDKARŠU LASĪTĀJI Viedkaršu lasītājs papildina kases sistēmu ar karšu maksājumu funkciju. Viedkaršu lasītājs ir elektroniska iekārta, ko lieto darījumu veikšanai ar debet- vai kredītkartēm, kā arī klienta PIN koda ievadīšanai.


Video uzraudzība

6

Ar IP kameru pasargāsi savu īpašumu IP kameras priekšrocība salīdzinājumā ar parastu video uzraudzības sistēmu ir tāda, ka kamerā ir iebūvēta ierakstīšanas sistēma, un tādēļ nav vajadzīga atsevišķa video ieraksta iekārta. Hansab ir firmu Mobotix, Vivotec, Hikvision un Panasonic pārstāvis Baltijas valstīs. Mobotix kameras no citām drošības un IP kamerām atšķir šādas īpašības: Izšķirtspēja – Īpaši lielās izšķirtspējas dēļ varat uzstādīt ievērojami mazāk kameru, nekā lietojot parastas novērošanas kameras. Izturība pret laikapstākļiem – Visas kameras ir izturīgas pret laikapstākļiem bez papildus iekārtām un strādā no -30°C līdz +60°C temperatūrā. Kamerai nav kustīgu detaļu, tādēļ detaļas nevar apledot un tā nav jāsilda Vienkārša uzstādīšana – saiknes dēļ varat izmantot esošo datortīklu un PoE (barošana caur datortīklu) nav vajadzīgs atsevišķs barošanas kabelis. Vienkārša lietošana – Kamerā integrētā uz LINUX balstītā datora dēļ kamera var nosūtīt ziņojumus un informāciju tad, kad tas ir nepieciešams. Kamera spēj patstāvīgi informēt Jūs pa e-pastu, ISDN vai IP tālruni. Tāpat iespējams automātiski ielādēt vajadzīgo informāciju parastā datorā vai FTP serverī. Iekšējā tīmekļa saskarne ļauj darbināt kameru no jebkura internetam pieslēgta datora. Bez maksas pieejamais MxControlCenter vēl vairāk atvieglo Mobotix kameru pārvaldību un vadību.

IP kamera Mobotix Q-24 Q-24 ir eleganta, kompakta un pret laikapstākļiem izturīga IP kamera. Ar vienu 360° rādiusa kameru iespējams iemūžināt visu telpā notiekošo. Attēlu var sadalīt četros dažādos sektoros, tātad ar vienu kameru var veikt četru kameru darbu. Papildus novērošanas un ierakstīšanas funkcijai kamerā ir iebūvēta skanda un mikrofons. Kamerai ir arī trauksmes signalizācijas funkcija, tātad kamera sūta signālu, ja telpā pamanīta kustība.


Caurlaides sistēmas

7

Caurlaides sistēma atver durvis Caurlaides sistēmas ir paredzētas lielāka cilvēku skaita kontrolēšanai un vadīšanai, kā arī maksimālas drošības garantēšanai, pārbaudot un izsekojot ikviena apmeklētāja pārvietošanos. Firmas apmeklējums sākas no ieejas, kam ir būtiska loma pirmā iespaida radīšanā. Ieejas sistēmai un drošības vārtiem ir jābūt ērtiem lietotājam un vienlaikus jāgarantē pilnīga drošība. BIOMETRISKĀS CAURLAIDES SISTĒMAS Biometriskais acu zīlīšu nolasītājs ir ideāla ieejas kontroles sistēma, lai kontrolētu cilvēku iekļūšanu augstas drošības pakāpes iestādēs (piemēram, serveru telpās, naudas glabātavās, arhīvos utt.). Acu zīlīšu skeneri var uzstādīt gan pie durvīm, gan ieejas vārtiem – turniketiem. Biometriskā caurlaides sistēma ar pirkstu nospiedumu nolasītāju ļauj kontrolēt ieeju un izeju. Sistēmas drošība ir augsta, jo identifikācijai izmanto pirkstu nospiedumus. Programmatūra ļauj apstiprināt dažādas grupas, lietotājus, pulksteņa laikus utt. Caurlaides sistēmu var savienot ar trauksmes sistēmu. Katrs pirkstu nospiedumu nolasītājs ir balstīts uz IP un ļauj ar interneta starpniecību sekot reālajā laikā notiekošajam. CAURLAIDES VĀRTI UN TURNIKETI Piedāvājam dažādus caurlaides vārtus, karuseļvārtus un turniketus. Caurlaides vārtus var vadīt sargs no sava darba galda vai iekārta ar karšu nolasītāja palīdzību, izmantojot darba apliecību vai īpašu viesa karti. Caurlaides vārtus var modificēt pēc vēlēšanās, nodrošinot kontroles mehānismu vai nu tikai pie ieejas, vai arī pie izejas. DROŠĪBAS SLŪŽAS Drošības slūžu princips ir tāds, ka slūžu durvis vienmēr ir aizvērtā stāvoklī, un autorizēts signāls atver pirmās durvis, ļaujot lietotājam ieiet slūžās. Slūžas tiek pārbaudīts cilvēka svars, lai pārliecinātos, ka slūžās nav iegājuši vairāki cilvēki reizē. Pēc tam pirmās durvis aizveras, un atveras otrās durvis, ļaujot lietotājam ieiet ēkā. Otrās durvis aizveras, un sistēma atgriežas sākotnējā stāvoklī. Pirms procesa beigām citi lietotāji durvis nevar atvērt. Var pasūtināt arī slūžas ar ložu necaurlaidīgu stiklu.


Darbalaika uzskaite

8

Darbalaika uzskaites sistēma sniedz pārskatu par darbinieku darbā pavadīto laiku Caurlaides sistēmas ir savienojamas ar darbalaika uzskaites sistēmu. Sistēma kontrolē caurlaidi, to var savienot ar grāmatvedības programmu vai kases sistēmu, un tai var sekot internetā. Darbinieks atnāk no rīta uz darbu, reģistrējas ar durvju karti vai pirkstu nospiedumu nolasītāju, sniedzot darbadevējam pārskatu, kurš un kad ierodas darbā. Sistēmas programmatūra sniedz labu pārskatu par cilvēka darbā pavadīto laiku un pēc nepieciešamības arī pārskatu par noteiktu periodu. BioStation darbalaika uzskaites sistēma BioStation ir vienkārša, izdevīga, droši funkcionējoša un inovatīva jaunās paaudzes darbalaika uzskaites sistēma. BioStation darbalaika uzskaites sistēmā caurlaidi nodrošina pirksta nospiedums. Darbības principa būtība ir tāda, ka, atnākot uz darbu, darbinieks uzliek pirkstu uz pirkstu nospiedumu nolasītāja, nolasītājs „nolasa” informāciju, salīdzina ar datubāzi un reģistrē darbinieku. Nolasīšanas ātrums ir apm. 0,8-1 sek. Sistēma ir vienkārši lietojama. Drošību garantē tas, ka neviens nevar reģistrēties cita cilvēka vietā, jo pirkstu nospiedumi ir unikāli. Papildus var reģistrēties arī ar unikālu PIN kodu.


Elektroniskais atslēgu skapis

9

Elektroniskais atslēgu skapis – mājas atslēgu pārvaldnieks Elektroniskais atslēgu skapis ir piemērots firmām, kurās ir daudz durvju un atslēgu. Bieži gadās tā, ka atslēgas pazūd, jo tās izmanto daudzi darbinieki. Rodas jautājumi, kurš pēdējais atslēgu ņēmis, kur licis utt. Ar elektronisko atslēgu skapi var noteikt, kam, cikos un kādas atslēgas būs pieejamas. Var apstiprināt dažādus laikus dažādiem lietotājiem. Ja atslēga pazūd, ar Proxsafe programmatūru var paskatīties, kas atslēgu lietojis, kad, utt. Ar atslēgu skapi saistītā lietotāja termināla programmatūra ļauj reģistrēt pēdējos 7000 notikumus. Proxsafe var pieslēgt jau esošajai caurlaides sistēmai un lietot atslēgu skapi ar to pašu karti. Elektroniskais atslēgu skapis palīdzēs nodrošināt atslēgu kontroli jūsu uzņēmumā.


Rentgens un metāla detektori

10

Ar rentgena stariem redz dziļāk par virskārtu Piedāvājam dažādas rentgena tehnoloģijas iekārtas gan drošības nozarei, gan medicīnas nozarei. DROŠĪBAS TEHNIKA Rentgena tehnoloģijas drošības iekārtas ir paredzētas cilvēku kontrolēšanai, bagāžas caurgaismošanai un konteineru pārbaudīšanai. Pārbaudot konteineru, rentgens noskenē visu konteineru, to nemaz neatverot. Muitās rentgena caurskates sistēma ir paredzēta kontrabandas kravu ievešanas novēršanai un muitas kontroli izejošo priekšmetu apstrādei. Atbilstošā sistēma ļauj pārbaudīt bagāžu un sūtījumus, nodrošinot ātru un efektīvu muitas kontroli.

MEDICĪNAS TEHNIKA Medicīnā rentgena tehnoloģiju izmanto jau vairāk nekā simt gadu. Rentgens ļauj gan apskatīt cilvēka iekšējos orgānus, gan diagnosticēt slimības. Rentgena aparāti ir dažādi – gan tikai konkrētas ķermeņa daļas skenēšanai, gan visa ķermeņa apskatei. METĀLA DETEKTORI Piedāvājam metāla detektorus drošības firmām, policijai, robežsardzei, armijai u.c. Izstrādājumu klāstā ir rokas metāla detektori, metāla detektoru vārti cilvēku kontrolei, un meklēšanai zem zemes paredzēti detektori. Rokas metāla detektori no vairāku centimetru attāluma sajutīs ieročus, kabatas nazi, metāla iepakojumā iesaiņotas vielas un signalizēs par tām vibrējot. Cilvēku skeneris Adani Conpass Lidostu, ostu un dzelzceļa staciju drošības kontrolē mūsdienās nepietiek tikai ar metāla detektoru vārtiem. Kāds var, piemēram, mēģināt iziet drošības kontroli ar šķidrām sprāgstvielām. Adani Conpass skenē cilvēka ķermeni, parādot uz ekrāna visus priekšmetus, kas paslēpti gan zem drēbēm, gan ķermeņa dobumos. Tas konstatē ne tikai ieročus, bet arī narkotikas, pat tad, ja narkotikas ir ievietotas speciālā kapsulā un norītas.


Preču aizsardzība

11

Preču drošības vārti – jūsu uzticamākais apsargs Preču drošības vārti izstrādāti, lai aizsargātu tirdzniecības uzņēmumus no zādzībām. Piedāvājam plašu dažādu tehnoloģisko un dizaina risinājumu EAS (Electronic Article Surveillance) drošības vārtu sistēmu klāstu, kas ir piemērojamas visām tirdzniecības vidēm, sākot no maziem veikaliņiem līdz lieliem universālveikaliem. Mūsu produktu klāstā atradīsit Eiropas vadošo ražotāju preču aizsardzības risinājumus. Papildus drošības vārtiem piedāvājam dažādus drošības elementus. Moderns risinājums ir preču drošības vārti „trīs vienā”. Šādi vārti ir multifunkcionāli un piedāvā vienlaikus gan preču aizsardzību, gan klientu uzskaiti. Gludos kā stikls preču drošības vārtu sānu paneļus var izmantot kā reklāmas laukumu. KLIENTU UZSKAITE Klientu skaitītājs palīdz plānot uzņēmumu reklāmas kampaņas, klientu pasākumus un sekot klientu plūsmām dažādās sezonās. Iegūto statistiku var izmantot personāla skaita optimizēšanai, nodrošinot labāku klientu apkalpošanu. Klientu skaitītājs ir būtisks palīglīdzeklis firmas mārketinga daļai, jo nodrošina atgriezenisko saiti par reklāmas efektivitāti. Klientu uzskaites sistēmās izmantoti dažādi risinājumi: skaitīšana ar infrasarkano staru, siltumjutīgiem sensoriem un IP kamerām. Infrasarkanā stara uzskaites priekšrocība ir izdevīga cena, kā arī vienkārša un ātra uzstādīšana, trūkums ir mazāka precizitātes pakāpe – ja staru šķērso vairāki cilvēki vienlaikus, iekārta viņus pieskaita kā vienu klientu. Siltuma sensoru precizitāte ir ļoti augsta, bet montāža ir sarežģītāka, jo siltuma sensori jāuzstāda pie telpas griestiem. Visefektīvāk uzskaitīt klientus iespējams ar IP kameru palīdzību. Kamera ir ļoti precīza un uzskaita gan ieejošos, gan izejošos klientus. Ar IP kamerām papildus klientu uzskaitei ar interneta starpniecību var vērot, kas veikalā notiek.

Preču drošības vārti Crosspoint Nexus AM30 Crosspoint Nexus AM30 ir preču drošības vārtu sistēma, kas apvieno produkta aizsardzību, cilvēku uzskaiti (ar programmatūru), viegli uzstādāmas reklāmas iespējas un attālinātās pārvaldības moduli. Skaitītāju un signalizāciju var savienot ar visa veikala sistēmu un parādīt ekrānā tiešsaistes režīmā. Vienlaikus programmatūra ļauj veikt datubāzes analīzi pa mēnešiem un dienām.


Cauruļu pasts

12

Ar cauruļu pastu no viena punkta uz citu Daudzās organizācijās bieži rodas vajadzība firmas vai ēkas iekšienē pārsūtīt dažādus dokumentus, sīkas detaļas, medikamentus vai naudu no vienas vietas uz citu. Bieži vien tas jādara vairākas reizes dienā un starp dažādiem stāviem. Viens no risinājumiem ir pneimatiskā transporta sistēma jeb cauruļu pasts. Cauruļu pasts sastāv no plastmasas caurulēm, kas savieno darbavietas, virzīšanas moduļiem, turbīnas un kontroles iekārtas. Sūtījumu ieliek speciālā konteinerā, ko savukārt ievieto caurulē. Pēc tam iedarbojas turbīna, kas pēc nepieciešamības rada vai nu palielinātu, vai samazinātu spiedienu un virza konteineru. Konteiners ar sūtījumu kustas ar ātrumu no 2 m/s līdz 20 m/s. Ātrums ir atkarīgs no sūtījuma specifikas. Ja sūtījums ir trauslāks, lieto mazāku ātrumu.

CAURUĻU PASTS TIRDZNIECĪBAS CENTROS Cauruļu pasta sistēma visvairāk izplatīta tirdzniecības sektorā, kur tiek pārsūtīta nauda starp kasi un darbavietu, kā arī seifu un galveno kasi. Naudas nosūtīšanai var izmantot vienvirziena (starp kasi un seifu) vai vairāku virzienu (starp galveno kasi, darbavietu un seifu) cauruļu pasta sistēmu. Tiešā saikne ar firmas seifu nodrošina maksimālu drošību visiem naudas sūtījumiem. CAURUĻU PASTS SLIMNĪCĀS Slimnīcā būtiska nozīme ir sūtījuma ātrumam. Bieži vien ārsts un laboratorija atrodas dažādās slimnīcas daļās un pārvietošanās prasa daudz laika. Ar cauruļu pastu var nodrošināt darbaspēka ietaupījumu. Lai transportētu medikamentus un analīzes, piemēram, asins analīzes, ir radīta speciāla programmatūra, kas kontrolē kapsulas pārvietošanos palēninātā ātrumā. Kapsulas kustības ātrums nosūtot un saņemot ir palēnināts, lai pasargātu sūtījumu no saplīšanas. Šāds risinājums palīdz labāk apkalpot pacientu. CAURUĻU PASTS RŪPNĪCĀS Rūpnīcās nereti jānosūta smagas un apjomīgas iekārtas no viena ražošanas ceha uz citu iespējami ātri. To var izdarīt ar speciālu cauruļu pasta sistēmu. Pat karsti sūtījumi (kausēts metāls) nav problēma. Līdz 15 kg smagus priekšmetus var nosūtīt pa cauruļu pastu, kura diametrs ir līdz 300 mm. Īpašos gadījumos izmanto tērauda vai alumīnija kapsulas.


Stāvlaukumu sistēmas

13

Stāvlaukuma organizēšana nes peļņu Stāvlaukuma izmantošana uz stundas cenas pamata piemērota vietām, kur vajadzīgs stāvlaukums, bet zemes cena ir augsta. Šāda rīcība regulē transportlīdzekļu apmaiņu stāvlaukuma teritorijā, tādēļ atbrīvojas stāvvietas un transportlīdzekļu lietotāju veiktā samaksa par stāvlaukuma pakalpojuma sniegšanu kompensē zemes cenu. Stāvlaukuma darbu ir iespējams organizēt, arī pamatojoties uz fiksētu cenu, t.i. neatkarīgi no laika cena par stāvvietas izmantošanu nemainās. ATKLĀTS STĀVLAUKUMS Savukārt marķētā stāvlaukuma teritorijā atrodas automāti, kuros iespējams samaksāt par stāvēšanu un kas izsniedz stāvlaukuma izmantošanas tiesības apliecinošu biļeti. Biļeti novieto automašīnā redzamā vietā, lai stāvlaukuma operators varētu tās kontrolēt. Stāvlaukuma automātā var nopirkt biļeti par monētām vai papīra naudu, kā arī ar Ingenico pašapkalpošanās maksājumu termināļa starpniecību veikt maksājumu ar karti. SLĒGTS STĀVLAUKUMS Iebraukšana un izbraukšana slēgtā teritorijā ir ierobežota ar barjerām. Iebraukt var vai nu ar klienta karti, vai arī saņemot iebraukšanās terminālī biļeti, ko pirms izbraukšanas apmaksā stāvlaukuma kasē vai maksājumu automātā. Izbraukšana notiek, ievadot apmaksāto biļeti vai klienta karti izbraukšanas terminālī.

Stāvlaukumu sistēma Amano XPARC XPARC ir vadošā stāvlaukumu sistēmu ražotāja AMANO jaunākais risinājums, kas, apveltīts ar ekskluzīvu izskatu, ir pirmā ar pilnībā integrētu skaņas un video risinājumu aprīkotā stāvlaukumu sistēma pasaulē, kur audio un video signāli tiek nosūtīti digitāli, izmantojot TCP/IP protokolu. Visas sistēmas komponentes ir paredzētas intensīvai lietošanai skarbos apstākļos un ir iepriekš testētas ziemeļvalstu klimata apstākļos. Sistēmā ietilpst iebraukšanas un izbraukšanas termināļi, barjeras un automātiskā maksājumu stacija ar karšu maksājumu risinājumu. Papildus karšu maksājumu iespējai maksājumu stacija pieņem arī papīra naudu un monētas. Tāpat maksājumu stacijai var pasūtināt arī papīra naudas atkārtotas izmantošanas moduli. Tas nozīmē, ka biežāk lietotās papīra naudas zīmes (piemēram, 5 kronu banknotes) tiek izmantotas, izmaksājot atlikumu papīra naudā. Tādā gadījumā maksājumu stacijas papīra naudas atlikuma izdošanas modulis ir jāpilda retāk, un vienlaikus samazinās arī inkasācijas izmaksas.


Rindu sistēmas

14

Rindu sistēma regulē un virza Mēs vairāk nekā piecpadsmit gadu esam strādājuši rindu pārvaldības jomā un varam apgalvot, ka rindu sistēma uzlabo jūsu klientu apmierinātību. Izmantojot rindu sistēmā iegūto statistiku, iespējams mainīt apkalpošanas procesus, garantējot īsāku gaidīšanas laiku klientiem un labākus darba apstākļus darbiniekiem. Kā jaunu risinājumu piedāvājam Q-Monitor, kura priekšrocība salīdzinājumā ar galveno tablo ir iespēja dinamiski sniegt klientam informāciju un reklāmu. Tā kā rindā gaidošie cilvēki gribot negribot ekrānā vēro, kā virzās uz priekšu viņu rinda, šis risinājums ir labākais veids viņu izklaidēšanai un svarīgas informācijas sniegšanai. Viena no svarīgākajām sistēmas komponentēm ir statistika. Sistēma var reģistrēt visus klienta darījumus, piemēram, kad izņemta biļete, kad sākta un kad pabeigta apkalpošana. Šie dati ļauj vēlāk iegūt papildu statistiku par klientu apkalpošanu un zālē notiekošo. Tāpat iespējams labāk plānot darbinieku darbalaikus.

Biļešu kiosks Q-Matic Vision Biļešu kiosks Q-Matic Vision ar skārienjutīgu ekrānu ir paredzēts lietošanai kopā ar Q-Win sistēmu un aizstāj parastu biļešu printeri. Tā priekšrocība salīdzinājumā ar parastu biļešu printeri ir iespēja padarīt klientam pakalpojuma izvēli dinamiskāku, atraktīvāku un vienkāršāku (piemēram, vispirms var izvēlēties saziņai piemērotu valodu). Tāpat kioska ekrānā pēc tam, kad klients ir izdarījis izvēli, iespējams parādīt viņam īsu reklāmu, nelielu paziņojumu u.tml. Ekrānu var uzstādīt uz grīdas uz īpašas pamatnes, pie sienas vai uz galda. Papildus iespējams uzstādīt magnētisko karšu lasītāju vai kameru klienta identifikācijai.


Tirdzniecības automāti

15

Karsta kafija un auksts atspirdzinošs dzēriens Tirdzniecības jeb vendinga automāti ir pašapkalpošanās mašīnas efektīvai preču pārdošanai. Mēs piedāvājam šādas maksājumu sistēmas: banknošu vai monētu pieņēmēju, iespējami arī karšu maksājumu risinājumi. Visi automāti ir pieejami arī kā brīvās tirdzniecības automāti. DZĒRIENU AUTOMĀTI Dzērienu automāti ir pašapkalpošanās pārdošanas mašīnas, ar kurām var pārdot atdzesētus dzērienus (gan plastmasas pudelēs, gan skārdenēs, gan stikla pudelēs). Automātiem ir daudz konfigurāciju un dažāda ietilpība. KAFIJAS AUTOMĀTI Kafijas automātos var pagatavot līdz 12 dažādu karsto dzērienu. Tajos gatavo kafiju, kā arī kakao, tēju, buljonu un ķīseli, tāpat no automāta var saņemt karstu ūdeni. KOMBINĒTIE UN UZKODU AUTOMĀTI Ar kombinēto automātu var reizē pārdot gan dzērienus, gan dažādas uzkodas. Ar uzkodu automātu var pārdot dažādas uzkodas, saldumus, tabakas izstrādājumus, pirmās nepieciešamības preces u.tml. Mašīnas var pasūtināt ar dažādiem dizaina un krāsu risinājumiem. CITI AUTOMĀTI Vēl piedāvājam pašapkalpošanās automātus saldējuma, priekšapmaksas sarunu karšu, papildināšanas karšu, puķu, laikrakstu, žurnālu, DVD, CD, cigarešu, higiēnas piederumu, prezervatīvu u.tml. pārdošanai.

Pupiņu kafijas automāts Sielaff CVT 4301 Pilnīgi automātisks kafijas un citu karsto dzērienu automāts, kas gatavo svaigus kafijas dzērienus, maļot pupiņas. Iespēja regulēt dzērienu stiprumu un temperatūru, kā arī pazīstama vācu kvalitāte garantē gatavojamo dzērienu kvalitāti ikvienā tasītē. Par dzērieniem var maksāt ar papīra naudu. Automāts novietojams uz galda vai uz speciāla skapīša, ko piegādā pēc īpaša pasūtījuma.


Taras automāti

16

Taras automāts palīdz saudzēt vidi Galvenie iemesli, kādēļ cilvēkam vajadzētu ķīlas taru aiznest uz taras automātu, ir vides saudzēšana un naudas ietaupījums. Taras automāti sašķiro iepakojumus pa veidiem, un tas nozīmē, ka visu materiālus var maksimāli izmantot atkārtoti un pārstrādāt. Mūsdienu pasaulē, kur resursi ir ierobežoti, tas ir ārkārtīgi svarīgi. Izmetot iepakojumus sadzīves atkritumos, cilvēkam ir jāmaksā par atkritumu izvešanu un glabāšanu, tāpat, dzērienu pērkot, cilvēks nesaņem atpakaļ iemaksāto garantijas naudu jeb ķīlu. Mēs esam izvēlējušies no ražotāju rūpnīcu produkcijas klāsta Igaunijas ķīlu sistēmai visatbilstošākos taras automātus. Piedāvājam vislabāko risinājumu visiem veikalu tipiem un jebkuru taras apjomu apstrādei. Visi piedāvātie automāti ir pieejami ar plastmasas un metāla bundžas tilpuma samazināšanas iekārtu jeb presi. Tā garantē, ka iepakojumu izvešana no veikala vai taras punkta būs iespējami ekonomiska jeb vienā kravā ietilps maksimāli daudz iepakojumu. Pretējā gadījumā iepakojumu izvešanai patērētā enerģija (automašīnas degviela) dzēstu no pārstrādes gūstamo labumu. Mums ir pieredze Igaunijas tirgū jau kopš Ķīlas likuma ieviešanas 2005.gadā. Kopš tā laika šajā nozarē esam viens no lielākajiem pilna risinājuma piedāvātājiem un galvenajiem veikalu partneriem. Mūsu uzstādītie un ikdienā aprūpētie automāti atrodami visā Igaunijā tādās lielās tirdzniecības ķēdēs kā Maxima, RIMI, Säästumarket, ETK un Comarket.


Kartes un printeri

17

Klienta karte palīdz piesaistīt klientus Klienta kartes, darba apliecības, durvju kartes, biedra kartes, kluba kartes, dāvanu kartes ir drošs un vienkāršs līdzeklis cilvēku identifikācijai un klientu piesaistīšanai. Uz kartēm var uzdrukāt fotogrāfijas, svītrkodus, numerāciju, tekstus un iekodēt magnētiskās joslas. Izgatavojot mazāku karšu daudzumu, lietojam termodruku, kas garantē ātru un elastīgu ražošanas procesu. Var izmantot vienas krāsas druku (zila, sarkana, zaļa, melna, dzeltena, zelta, sudraba) vai četru krāsu druku – piemēram, attēlu, logo un fotogrāfiju drukāšanai uz kartes. Lielākam skaitam (no 100) izmantojam ofseta druku, kas nodrošina lielāku kartes izturību āra apstākļos un labāku drukas kvalitāti. Karšu pamata materiāls ir PVC un izmēri atbilstoši standartam ISO-7810 53.98 x 85.72 mm. Ja klasiskie plastmasas kartes izmēri ir par lielu vai vienkārši vajadzīga radoša pieeja, varam piedāvāt minikartes un VISA minikartes. VISA minikarti var izlauzt pats no klasiskās plastmasas kartes un lietot tieši tāpat kā standartizmēra karti. Bez tam pēc vēlēšanās var izgriezt plastikāta kartē dažādas figūras un izveidot pilnīgi jaunu dizainu, taču pēc izgriešanas karti lielākoties nevar personalizēt. Dažreiz ir lietderīgāk nodarboties ar karšu personalizēšanu pašiem, tādēļ mēs piedāvājam kvalitatīvus Javelini karšu printerus. Ja nepieciešams papildus termodrukai un magnētiskās joslas kodēšanai personalizēt kartes reljefā rakstā, tam piemērots gravētājs, ar ko karti var izdrukāt, iegravēt un kodēt.

Aproces nodrošina ieeju pasākumos Aproces izmanto koncertos, sporta pasākumos, vasaras nometnēs utt. Dalībnieki ar aproci var iekļūt slēgtā teritorijā vai telpās vienkārši un atkārtoti. Piedāvājam gan papīra, gan plastmasas aproces. Kad aproce jau uzlikta uz rokas, to var noņemt, tikai pārgriežot.


Seifi

18

Sargājiet dokumentus no uguns un zagļiem Ir svarīga seifu drošība pret uzlaušanu un ugunsdrošība, to izmēri un slēdzamība. Iespējams izvēlēties elektronisku vai mehānisku kodu slēdzeni, vai slēdzeni ar atslēgu. Augstākas drošības pakāpes seifiem jābūt divām slēdzenēm, tiem labākā kombinācija ir atslēgas un koda slēdzene. Iegādājoties seifu, jāpievērš uzmanība seifam piešķirtajam sertifikātam. Iegādājoties drošības skapi bez sertifikāta, vienmēr pastāv risks kļūt par parasta dzelzs skapja īpašnieku, par kura drošību varam vien minēt. Eiropā vispāratzīts sertifikāts garantē zināmu iegādātā drošības skapja uzlaušanas un ugunsdrošību, kā arī apliecina produkta kvalitāti. Seifs nav jāslēpj skapja dziļumā vai zem grīdas, to var lietot kā pārējam interjeram pieskaņotu dizaina elementu. Seifu ražotāji izgatavo krāsainus moderna dizaina seifus gan pēc speciāla pasūtījuma, gan kā tipveida modeļus.


DROŠĪBAS SKAPJI Drošības skapis gan nav sertificēts izstrādājums, tomēr tas ir solis lielākas drošības virzienā. Drošības skapjus var izvēlēties dažādos izmēros un ar dažādām slēdzenēm. Vēl ir pieejami drošības skapji ar depozīta atveri, caur kuru var ievietot naudu un dokumentus, drošības skapi neatverot. UZLAUŠANAS UN UGUNSDROŠI SEIFI Kvalitatīvie un drošie seifi ir testēti un sertificēti atbilstoši uzlaušanas testa EN 1043-1 nosacījumiem un ugunsdrošības testa EN 1047 vai NT Fire 017 nosacījumiem, ko atzinušas un akceptējušas apdrošināšanas firmas visā Eiropā. Pēc nepieciešamības var izvēlēties arī zemākas vai augstākas drošības klases seifu. DATU NESĒJU SKAPJI Datu nesēji, piemēram, CD, datora disketes, kasetes un lentes ir sevišķi jutīgi pret temperatūru un ļoti viegli aiziet bojā +50°C. Tādēļ datu nesējus nedrīkstētu glabāt parastā dokumentu, drošības vai naudas skapī. Datu nesēju skapji ir testēti un sertificēti saskaņā ar VDMA 24991 nosacījumiem, kas garantē ugunsdrošību 60 vai 120 minūtes, kā arī sargā elektroniskos datu nesējus no elektromagnētiskajiem viļņiem.

IP slēdzene Kaba Axessor® ir modulāra seifa slēdzene, ko var lietot patstāvīgi vai pieslēdzot tīklam. Tā garantē organizācijas elastīgumu, ātru reaģēšanu un paaugstinātu drošības līmeni. Axessor® ir daļa no veiksmīgās Kaba SL 525 un Questor® saimes, kam ir daudz līdzīgu īpašību, maksimāla uzticamība, vienkārša lietošana un plaša funkcionalitāte. Motorizētā slēdzene ar automātisko slēgmehānismu sniedz maksimālu drošību un elastīgu instalāciju. Kompaktā e-B@x ļauj pieslēgt slēdzeni TCP/IP tīklam. Axessor® ir ideāla seifa slēdzene bankām, pasta iestādēm, mazumtirdzniecības un restorānu ķēdēm, kam ir plašs pārstāvniecību tīkls. Slēdzenes komplektā ietilpst šādas daļas: • Axessor klaviatūra, vienkārša un droša ērtai lietošanai (ar metāla korpusu un skaidri nolasāmu izvēlni) • e-B@x nodrošina drošu datu komunikāciju tīklā un variēšanas iespēju. • Patentēta motorizēta slēdzene ar automātisku aizslēgšanos garantē maksimālu drošību • Lietotājiem ērta programmatūra (plaša funkcionalitāte)


Drošības plombas un drošības somas

19

Ar drošības plombu var aizsargāt sūtījumus Drošības plombas izmantošanas joma ir plaša, sākot no preču transporta nozares (konteineri, tvertnes) līdz kurjeru pakalpojumiem un pasta paku sūtījumiem. Plombas var izmantot arī uzņēmuma iekšienē svarīgu sūtījumu apstrādei. Drošības plombas priekšrocība ir tā, ka tā ir vienkārši un lēti lietojama. Vienreizīgas plombas iedalāmas atbilstoši to lietošanas jomai plastmasas un metāla, lielās un mazās plombās. Plombas lieto ikdienā naudas somu un kasešu, durvju, konteineru, vagonu, noliktavu, ūdens un elektrības skaitītāju u.tml. plombēšanai. Ja sūtījums ir noplombēts, pārvadātājs, nododot sūtījumu, var fiksēt, ka sūtījuma saturs ir neskarts. Lai sūtījumi nonāktu pie saņēmēja nemainītā formā, ir saprātīgi lietot numurētas drošības plombas un, tās lietojot, ievērot noteiktu reģistrācijas sistēmu. Mūsdienu plombām ir uzticama, droša aizslēgšanas konstrukcija, un vienlaikus tās ir ļoti viegli uzliekamas. Plombu unikalitāti nodrošina unikāla kārtas numerācija. Divas plombas ar vienādu numuru neeksistē. Katrā plombēšanā tiek uzlikta drošības plomba ar jaunu numuru, un atverot tā tiek sabojāta.

DROŠĪBAS SOMAS Izstrādājumu klāstā ir atkārtoti lietojamas drošības somas un vienreizlietojamas drošības somas. DAUDZREIZ LIETOJAMAS SOMAS Daudzreiz lietojamās drošības somas palīdz droši pārvadāt sīkus sūtījumus – somas aizplombē un atverot pārbauda plombas numuru, kā arī tās neskartumu. Priekšrocība ir lietojamās plombas zemā cena. Somām ir īpaša plombēšanas vieta, kas ļauj lietot speciālas plombas, kuru gabalcena ir ievērojami zemāka nekā parastai plombai. Somas ir dažāda lieluma. VIENREIZLIETOJAMAS SOMAS Arī vienreizlietojamās plēves drošības somas palīdz droši pārvadāt sīkus sūtījumus. Visām somām ir unikāls numurs, un tās noslēdz ar speciālu līmlenti, kas, somu atverot, vai nu saplīst, vai atstāj pēdas pēc tās atvēršanas. Šī tipa somu priekšrocība ir to ērta lietošana, ātrums un mazas sākuma investīcijas. Tās biežāk lieto gadījuma pārvadājumiem vai arī vērtību ilglaicīgai glabāšanai (piemēram, rezerves atslēgas var gadiem ilgi glabāties slēgtā somā, pirms tās nepieciešamas). Somas var pasūtināt ar īpašu (drukātu) noformējumu, dažāda lieluma un ar noplēšamiem čekiem, uz kuriem arī ir somas numurs un laukums rakstīšanai.


Papīra smalcinātāji

20

Ar papīra smalcinātāju pret slepenas informācijas noplūdi Mājās, veikalos un ražošanas uzņēmumos izmanto ļoti daudz papīra, ko daudzu iemeslu dēļ būtu lietderīgi nevis mest atkritumu tvertnē, bet gan sasmalcināt. Sasmalcināti papīru atlikumi garantē drošību, ka jūsu dokumenti nenonāks nepiederīgu cilvēku rokās. Papildus ieguvums ir tas, ka sasmalcināts papīrs aizņem daudz mazāk vietas nekā saburzīts papīrs. Papīra smalcinātājus iedalām klasēs pēc jaudas un slepenības pakāpes, kas palīdzēs atrast tieši jums vispiemērotāko modeli. Visiem Ideal papīra smalcinātāju asmeņiem dodam piecu gadu garantiju. PAPĪRA SMALCINĀTĀJI BIROJIEM Piedāvājam papīra smalcinātājus, kas ir domāti gan vienam vai diviem lietotājiem, gan vidējas jaudas papīra smalcinātājus, kas noder iestādēs ar vienu vai divām darbavietām, kur izmanto vienu smalcinātāju katrā nodaļā. Tāpat iespējams izvēlēties dažādas drošības pakāpes un ātruma papīra smalcinātājus. RŪPNIECISKIE PAPĪRA SMALCINĀTĀJI Tie ir piemēroti lielu papīra daudzumu sasmalcināšanai, vienā reizē var sasmalcināt pat 700 lapu. Sasmalcina ne tikai papīru, bet arī CD, disketes, cietos diskus, plastikāta kartes un arhivēšanai izmantotas mapes.

Papīra smalcinātājs Ideal AL1 Papīra smalcinātājs Ideal AL1 ar stilīgu alumīnija korpusu ir ieguvis pasaulē atzītu godalgu dizaina jomā. Ideal dizaineris Deniels Prīsters (Daniel Priester) un viņa komanda saņēma prestižo „Laba dizaina balvu” biroja izstrādājumu kategorijā. Amerikā pasniegtā „Laba dizaina balva” ir viena no vecākajām un starptautiski visaugstāk vērtētajām dizaina godalgām, ko piešķir oriģināliem un inovatīviem dizaina risinājumiem jau kopš 1950. gada.


Miglas aizsargsistēma

21

Miglas ģenerators aptur iebrucēju Miglas aizsargsistēma ir ļoti efektīvs papildinājums parastajām drošības sistēmām. Šī sistēma darbojas kā t.s. iebiedēšanas līdzeklis, kura mērķis ir neļaut iebrucējiem īstenot laupīšanu, liedzot viņiem spēju orientēties telpā. Biezajā miglā iebrucējs nespēj orientēties, apjūk un nekavējoties sāk meklēt iespēju izkļūt no telpas. Miglas ģeneratora uzstādīšana vairākkārt samazina ielaušanās radītos zaudējumus un ir lieliska aizsardzība papildus esošajiem drošības līdzekļiem. Miglas ģeneratorus var uzstādīt līdzās jau esošajai drošības signalizācijas sistēmai, un tie iedarbosies reizē ar trauksmes signālu. Migla nebojā elektroniku, datorus vai pārējo inventāru. Miglas ģeneratorus uzstāda arī tādās vietās, kur atrodas jutīgas elektrotehnikas iekārtas un jutīga mehāniskā aparatūra, pārtikas produkti vai drēbes. Daudzviet pasaulē veiktos laboratorijas testos ir pierādīts, ka sausā migla ir pilnīgi droša un nekaitīga. Nav kaitīga cilvēku un dzīvnieku veselībai. Miglas aizsargsistēma darbojas pēc līdzīga principa kā dūmu efekti. Minēto dūmu efektu izmanto izklaides industrijā jau 50 gadu. Migla ir kontrolēta, droša un nekaitīga. Minētā veida ierīces lieto arī policijas un glābšanas dienestu darbinieku un suņu apmācībai, ja nepieciešams imitēt ugunsgrēka vai ielaušanās apstākļus. Miglas efekts telpā saglabājas ilgi un neatstāj nosēdumus. Miglas efekts telpā saglabājas ilgi arī tad, ja telpā ir efektīva ventilācijas sistēma. Lai miglu izvēdinātu pilnībā, vajadzīgas apm. 20 minūtes. Miglas efekts neatstāj itin nekādus nosēdumus.

Product Catalogue  

product catalogue

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you